ubudubu4 "La Repubblica": wiarygodność Polski w strzępach 30.06.07, 18:54 Lewicowa gazety z zasady ninawidzę prawicy i opluwają ją niezależnie czy są powody czy ich niema. Wracając do tematu to np. hiszpańscy politycy dziękowali Polsce że z zapisów wywalczonych przez Polskich "diabolicznych bliźniaków" (he he) będzie korzystać Hiszpania i inne mniejsze kraje. Tak więc Kaczyńscy dla lewaków to potwory a dla prawicy faceci z jajami. Odpowiedz Link Zgłoś
kap0 "La Repubblica": wiarygodność Polski w strzępach 30.06.07, 19:27 komus w dupie to co jakis lewacki szmatlawiec donosi Odpowiedz Link Zgłoś
paralela1 Re: "La Repubblica": wiarygodność Polski w strzęp 30.06.07, 19:35 lewicowe łajno i ich sny o internacjonalnej komunie, eurokołchoz nie za wszelką cenę. Odpowiedz Link Zgłoś
janan2 "La Repubblica-Wiarygodność braci nie Polski 30.06.07, 19:37 Polska ponosi skutki wyboru przez RFM_Rydz-FM z Torunia i słomiane obietnice.Ponosi skutki za nie uczestniczenie w wyborach.Ci co wybrali nie zdawali sobie z tego nawet sprawy co będzie,teraz nawet nikogo nie znajdzie kto by sie przyznał że głosował na braci mniejszych.To juz nie długo.Zostaną zmiecieni ze sceny politycznej że nawet pióra nie zostaną.Tylko taki wstyd. Odpowiedz Link Zgłoś
amanasunta "La Repubblica" to taka wloska ,,Trybuna'' 30.06.07, 19:40 Najzabawniejsze jest przywoływanie przez "La Repubblica" Jana Pawła II,za życia krytykowanego w "La Repubblica" ile sie da! :))) Pozostałe ,,autorytety''co to wizerunek Polski zbudowały'' ,przywołane prawidłowo. Koledzy "La Repubblica" Geremek i Michnik,często cytowani a nawet piszący do "La Repubblica" .I Wałęsa standartowy bohater,również wyśmiewany w "La Repubblica" gdy przezydentem był :))) Odpowiedz Link Zgłoś
majster_g Re: "La Repubblica" to taka wloska ,,Trybuna'' 30.06.07, 19:52 amanasunta napisała: > (...) I Wałęsa standartowy bohater,również wyśmiewany w > "La Repubblica" gdy przezydentem był :))) Czy chcesz powiedziec, ze "La Repubblica" ocenia wszystkich, ktorzy maja wladze nad ludem? Ja mam wiecej zaufania do tych, ktorzy patrza wladzy na rece, niz do tych, ktorzy bezkrytycznie ja wychwalaja. Odpowiedz Link Zgłoś
kobalt80 "La Repubblica": wiarygodność Polski w strzępach 30.06.07, 19:54 A kogo obchodzi opinia czerwonej szmaty Odpowiedz Link Zgłoś
kralik1111 Re: "La Repubblica": wiarygodność Polski w strzęp 30.06.07, 19:59 kobalt80 napisał: > A kogo obchodzi opinia czerwonej szmaty JAK TO KOGO DRUGO CZERWONĄ SZMATĘ KTÓRA JĄ PRZYTACZA Odpowiedz Link Zgłoś
majster_g Re: "La Repubblica": wiarygodność Polski w strzęp 30.06.07, 19:59 kobalt80 napisał: > A kogo obchodzi opinia czerwonej szmaty Moze gdyby napisali cos orginalnego? Ale z takim badziewiem? Przeciez to dzieci w przedszkolu juz tak mowia! Odpowiedz Link Zgłoś
flyb52 "La Repubblica": wiarygodność Polski w strzępach 30.06.07, 19:55 Znana sprawa: nieszczescia chodza parami. Kretyny na czele kloalicji bolszewickiej.kaczynscy robia sobie jaja z Polakow. Ich jedynym sojusznikiem jest rydz, ktory byc moze ma na sumieniu zycie niewinnych ludzi. Odpowiedz Link Zgłoś
ted-47 "La Repubblica": wiarygodność Polski w strzępach 30.06.07, 20:01 Nie rozumiem tego głupiego dyskursu. Przecież wiadomo, że wybory wygra PiS. Po co komu potrzebne takie bicie piany? Wolni ludzie i tak zagłosują zgodnie ze swoim sumieniem. Po co robić propagandę w lewo, czy w prawo? Przecież życie, to nie gazety. Odpowiedz Link Zgłoś
majster_g Re: "La Repubblica": wiarygodność Polski w strzęp 30.06.07, 20:04 ted-47 napisał: > Nie rozumiem tego głupiego dyskursu. Przecież wiadomo, że wybory wygra PiS. To najbardziej cyniczna wypowiedz na Forum... Odpowiedz Link Zgłoś
12345ja Inni szatani piszą donosy do "La Repppubbbliki" 30.06.07, 20:14 Donosy jąkały są mile widziane w LaLa Repppubblice. Odpowiedz Link Zgłoś
proletariuszka Re: "La Repubblica": wiarygodność Polski w strzęp 30.06.07, 21:16 majster_g napisał: > ted-47 napisał: > > > Nie rozumiem tego głupiego dyskursu. Przecież wiadomo, że wybory wygra Pi > S. > > To najbardziej cyniczna wypowiedz na Forum... Prawda zawsze jest cyniczna Odpowiedz Link Zgłoś
ksks3 "La Repubblica" - też się poznali na Kaczyńskich 30.06.07, 20:18 Kto jeszcze mówi o nich dobrze ???? Odpowiedz Link Zgłoś
12345ja Pierwszy polski rząd po 60 latach żydokomuny 30.06.07, 20:29 Nie podoba się obcym i agenturze. Odpowiedz Link Zgłoś
y.y Re: Pierwszy polski rząd po 60 latach żydokomuny 30.06.07, 20:33 Won antysemickie ścierwo Odpowiedz Link Zgłoś
amanasunta Sir w innych miejscach od nazich wyzywa :))))) 01.07.07, 01:38 Biedny Angliku z ...Kołomyji :))))) Odpowiedz Link Zgłoś
onufry.zagloba Czyby wyliczenie z nazwiska kogos obrazalo? 01.07.07, 01:48 Dorn sam przyznaje, ze jest przechrzta, a ojciec byl i komuch, i Dornbaum:) Odpowiedz Link Zgłoś
elucidator Re: Pierwszy polski rząd po 60 latach żydokomuny 01.07.07, 02:07 Jestes zacofany. Nie idziesz z duchem czasu. Obecnie mowi sie "zydokomunogejoesbemasoneria". Odpowiedz Link Zgłoś
leszekzi Włoska prasa lewicowa 30.06.07, 20:39 jeżeli ktoś orientuje się we włoskiej prasie, wie, że ta lewicowa jest głupsza od Trybuny Ludu" za Gomułki. W tym gatunku "prasy zachodniej" (nieźle brzmi - tak łatwiej jest zamącić w głowie nieświadomym) równie prawdopodobny byłby zarzut wobec Polski, że odwróciliśmy się od idei Lenina. I to napisany na serio. I nie gadajcie, że jest inaczej :-) Odpowiedz Link Zgłoś
drzezi Re: Włoska prasa lewicowa 30.06.07, 22:06 moze la republica jest malo powazna, ale przeczytalem bardzo przykry artykul a podobnej tresci w financial times, ta ostatnia z wiarygodnoscia nie ma problemow chyba... www.ft.com/cms/s/e4df3544-266d-11dc-8e18-000b5df10621.html Odpowiedz Link Zgłoś
leszekzi Re: Włoska prasa lewicowa 30.06.07, 22:38 A The Economist Pan czytuje? Bo tam z kolei piszą pozytywnie. Odpowiedz Link Zgłoś
jan_sobczak1 Taen szmatławiec jest głupi jak wyborcza 30.06.07, 20:52 Czego można się spodziewać po lewicowych dziennikażach z wyborczej, republiki, przekroju czy polityki . Te głąby zapomniały że ich wymażone ustroje świat już przerabiał i kosztowało to więcej ofiar niż pochłonęły obie światowe wojny XX w. Ale cóż głupoty się nie leczy, ale może da się usunąć skalpelem? Odpowiedz Link Zgłoś
sobi84 Europo: Przestań się z NIMI CACKAĆ 30.06.07, 21:05 Europa musi przestać się z nimi cackać, bo taka strategia niczego nie przynosi. UE powinna wyraźnie powiedzieć że kaczyńska dwugłowa hydra nie będzie trzęsła całą UE, która jest zbudowana na trwalszych wartościach niż nacjonalizm, izolacjonizm, paranoja, populizm i nieudacznictwo kaczyńskich. W 2017 Kaczyńscy będą wspominani jako nienajlepsze karty historii i prawdopodobnie będą ciągani po sądach jak Wojciech Jaruzelski albo Czesław Kiszczak, o ile oczywiście dożyją. Tymczasem mają czelność kompromitować nasz kraj do reszty i niszczyć europejską wspólnotę. Dlatego Unia powinna jasno powiedzieć: jeśli coś się Kaczyńskim nie podoba, Polska zostanie zawieszona w prawach członka, z zatrzymaniem funduszy unijnych. To ich wreszcie może troche otrzeźwi i spowoduję że do końca kadencji będą siedzieć cicho, bo wątpie by wystąpili przeciwko 85 % społeczeństwa zadowolonego z członkostwa w UE. Odpowiedz Link Zgłoś
wet3 Re: sobi84 30.06.07, 21:46 sobi84 napisal: > Europo: przestan sie z nimi cackac Mile jest posluchac falseciku targowicy! Czy niejaki Geremek ci to podyktowal? Odpowiedz Link Zgłoś
katczerwonychszmat Piosenka o takich jak sobi84 30.06.07, 22:12 wet3 napisał: > sobi84 napisal: > Europo: przestan sie z nimi cackac > Mile jest posluchac falseciku targowicy! Czy niejaki Geremek ci to podyktowal? Piosenka o takich jak on Czerwone sku..syny zdrajcy naszego kraju czerwone sku..syny patriotów dziś udają czerwone sku..syny co Polskę rozkradają czerwone sku..syny nie głosuj nigdy na nich Odpowiedz Link Zgłoś
tetradrachma pomijam wszystko inne, jednego nie jestem w stanie 30.06.07, 21:06 zrozumieć: dlaczego, jeśli Europa zmierza do zguby, tylko bracia Kaczyńscy to widzą ? Dlaczego nie mamy sojuszników ? Odpowiedz Link Zgłoś
madamchichnik Re: pomijam wszystko inne, jednego nie jestem w s 30.06.07, 21:25 tetradrachma napisał: > zrozumieć: dlaczego, jeśli Europa zmierza do zguby, tylko bracia Kaczyńscy to > widzą ? Dlaczego nie mamy sojuszników ? W 1936 europa zmierzała do zguby i nikt tego nie widział jak to możliwe ? Odpowiedz Link Zgłoś
onufry.zagloba Widzial, ale glupio nie chcial w wewnetrzne sprawy 30.06.07, 23:00 Niemiec ingerowac:) szczesliwie Europa drugich Hitlerkow nie mysli tolerowac. I dlatego Kaczki po dupie biora. Odpowiedz Link Zgłoś
chris-hh Re: pomijam wszystko inne, jednego nie jestem w s 30.06.07, 23:14 no bo zn Kaczynskimi i ich oszolomowami to jest tak jak w tym kawale: Jedzie gosc autostrada i slyszy jak w radiu ostrzegaja, ze jeden kierowca na tej autostradzie jedzie w przeciwnym kierunku. A on patrzy przez okno jego samochodu i mowi do siebie: Jeden kierowca? Bzdury mowia, setki! Odpowiedz Link Zgłoś
slsmyl Re: "La Repubblica": wiarygodność Polski w strzęp 30.06.07, 21:09 To jest skandal. Jak mozna nazywac premiera i prezydenta demokratycznego kraju "diabolicznymi blizniakami". Wiedzialem ze Republicca to lewacki szmatlawiec (po tym jak wycieli, z niby calego, przmowienia premiera Izraela zdanie ze Palestynczycy w Gazie pomnazaja sie w tepie 2 razy co dwadziescia lat) ale zeby takich obrazliwych slow uzywac... Odpowiedz Link Zgłoś
biniou "La Repubblica": wiarygodność Polski w strzępach 30.06.07, 21:09 WYJDZMY NA ULICE! Odpowiedz Link Zgłoś
xvart no już mnie to zaczyna wnerwiać 30.06.07, 22:01 nie jestem zwolennikiem pisu ale co jest złego w negocjacjach? A czy Polska ma się na wszystko zgadzać, co podyktują "duże" kraje? Polacy mają siedzieć cicho i wykonywać proste prace na budowie? Co było złego w Nicei? Ja będę głosował przeciw temu traktatowi w referendum i myslę, że większość Polaków zrobi to samo jeżeli nie przestanie się nas obrażać. Wnerwiają mnie bracia założyciele, ale nie rozumiem takiego traktowania Polski na zachodzie. Mam wrażenie, że jesteśmy członkiem UE drugiej kategorii. Odpowiedz Link Zgłoś
jama314 Można podejrzewać z dużym prawdopodobieństwem 30.06.07, 22:13 że to dzieło niestrudzonego "drogiego Bronisława" który stara się bardzo zohydzić Polskę na każdy możliwy sposób. Szkalowanie Polski to zresztą specjalność wielu polskich polityków, jak choćby Bartoszewskiego oskarżającego Polskę o antyniemieckość. Obawiam się że dopiero nadciągająca burza z żądaniami rewindykacyjnymi otworzy oczy wielu Polakom, tylko czy nie będzie już wtedy za późno na jakiekolwiek działania... Odpowiedz Link Zgłoś
mayagaramond Re: no już mnie to zaczyna wnerwiać 30.06.07, 22:55 Tu nie chodzi o negocjacje, tylko o sposob ich prowadzenie - wzbudzanie rzeszy zmarlych, grozenie wetem (szkoda, ze juz zapomnielismy jakim "blogoslawienstwem"jest prawo weta), prownywanie RFN do III Rzeszy itp. To nie my Unie zakladalismy, to "dziecko" Francji i Niemiec, ale u nas w szkolach tego pewnie nie ucza... O tym, ze Niemcy sa najwiekszym platnikiem Uni tez pewnie nie. Odpowiedz Link Zgłoś
katczerwonychszmat "La Dupakocia": wiarygodność makaroniarzy?- mafia! 30.06.07, 22:10 Piosenka o mafii Czerwone sku..syny zdrajcy naszego kraju czerwone sku..syny patriotów dziś udają czerwone sku..syny co Polskę rozkradają czerwone sku..syny nie głosuj nigdy na nich Odpowiedz Link Zgłoś
wicary "La Repubblica": wiarygodność Polski w strzępach 30.06.07, 22:16 Na pohybel kurduplom Co daj Boże amen Odpowiedz Link Zgłoś
katczerwonychszmat Piosenka o vicarych i innych UBowcach starych 30.06.07, 22:41 wicary napisał: > Na pohybel kurduplom Co daj Boże amen czerwone sku..syny zdrajcy naszego kraju czerwone sku..syny patriotów dziś udają czerwone sku..syny co Polskę rozkradają czerwone sku..syny nie głosuj nigdy na nich Odpowiedz Link Zgłoś
fromwindsor Brawo Katczerwonychszmat 30.06.07, 23:18 katczerwonychszmat napisała: czerwone sku..syny zdrajcy naszego kraju czerwone sku..syny patriotów dziś udają czerwone sku..syny co Polskę rozkradają czerwone sku..syny nie głosuj nigdy na nich Nareszcie, pierwsza z sensem wypowiedz z prawie 300 wypowiedzi tych co patriotow udaja na tym forum i gardluja w slad za Republica i innymi czerwonymi szmatlawcami. Daremne zale , prozny trud bezsilne zlozeczenia.... czerwonych sku...synow Odpowiedz Link Zgłoś
amoremio "La Repubblica": wiarygodność Polski w strzępach 30.06.07, 23:01 ja wiem: dekadentni Wlosi zboczeni lewacy/lewusy no i zgnila Unia i tego etc. (czytaj "wprost") Ale MAJA RACJE. Niech zyje Minsk i Teheran nad Wisla ! :(((((( Odpowiedz Link Zgłoś
mickowsky Ble, ble ble......... 30.06.07, 23:35 A Jana Pawla II-go to najbardziej kochali na zachodzie, a teraz pamiec o nim wykorzystuja bo zapomnieli juz jak go krytykowali. Co za kanal...ale pismaki...wyrzucam kompa przez okno...szkoda czasu. Odpowiedz Link Zgłoś
onufry.zagloba Jasne, ze wyrzuc. Ojciec Rydzyk ostrzegal, ze 30.06.07, 23:41 komputer to wymysl szatana. Amen. Odpowiedz Link Zgłoś
fyrlok "La Repubblica": wiarygodność Polski w strzępach 30.06.07, 23:39 Ostatnio zaslyszane w Niemczech: NIE-ch Kaczynski NEIN-oslaw Kaczynski dobre, co ? :) Odpowiedz Link Zgłoś
dorotahgw Re: "La Repubblica": wiarygodność Polski w strzęp 30.06.07, 23:57 przestań lewaku Odpowiedz Link Zgłoś
miedzianakonefka Re: "La Repubblica": wiarygodność Polski w strzęp 01.07.07, 00:12 Widzę że zjednoczyły się lewacki psy z całej europy. ZSSR upadł a oni dalej szczekają. Trza by to lewactwo wytruć albo jakoś inaczej wykończyć bo spokoju nigdy nie zanamy. Kiedyś latali z bombami teraz pisują artykułu w imieniu społeczeństw. Odchrzańcie sie ode mnie ja was nie popieram i najchętniej widział bym was w kiciu albo na krzesełku...elektrycznym. Tyle się naszczekaja a jak dorwą włądzę to kradną na potęgę i wymyślają pierdoły typu rodzic A rodzic B :P Lewica kurde. Odpowiedz Link Zgłoś
wet3 Re: miedzianakonefka 01.07.07, 01:24 Niestety, ale w poczatku lat 1990-tych popelnilismy zasadniczy blad, ktory bedzie mscil sie nas bardzo dlugo. Pozwolilismy na obalenie rzadu Olszewskiego. Wtedy to trzeba bylo sila pogonic u-Bolka i wszystkich komuchow, przeprowadzic lustracje i dekomunizacje a dzis mielibysmy zupelnie inny kraj. Odpowiedz Link Zgłoś
kubarpm "La Repubblica": wiarygodność Polski w strzępach 01.07.07, 00:14 Niech każdy kto ma dość, ma też dość w dniu wyborów. Nie znam osoby, która głosowała na nich glosowała, każdy krytykuje, ale ktoś ich przecież wybrał... Odpowiedz Link Zgłoś