Dodaj do ulubionych

"La Repubblica": wiarygodność Polski w strzępach

    • ubudubu4 "La Repubblica": wiarygodność Polski w strzępach 30.06.07, 18:54
      Lewicowa gazety z zasady ninawidzę prawicy i opluwają ją niezależnie czy są
      powody czy ich niema.

      Wracając do tematu to np. hiszpańscy politycy dziękowali Polsce że z zapisów
      wywalczonych przez Polskich "diabolicznych bliźniaków" (he he) będzie korzystać
      Hiszpania i inne mniejsze kraje.


      Tak więc Kaczyńscy dla lewaków to potwory a dla prawicy faceci z jajami.


    • kap0 "La Repubblica": wiarygodność Polski w strzępach 30.06.07, 19:27
      komus w dupie to co jakis lewacki szmatlawiec donosi
      • paralela1 Re: "La Repubblica": wiarygodność Polski w strzęp 30.06.07, 19:35
        lewicowe łajno i ich sny o internacjonalnej komunie, eurokołchoz nie za wszelką
        cenę.
    • janan2 "La Repubblica-Wiarygodność braci nie Polski 30.06.07, 19:37
      Polska ponosi skutki wyboru przez RFM_Rydz-FM z Torunia i słomiane
      obietnice.Ponosi skutki za nie uczestniczenie w wyborach.Ci co wybrali nie
      zdawali sobie z tego nawet sprawy co będzie,teraz nawet nikogo nie znajdzie kto
      by sie przyznał że głosował na braci mniejszych.To juz nie długo.Zostaną
      zmiecieni ze sceny politycznej że nawet pióra nie zostaną.Tylko taki wstyd.
    • amanasunta "La Repubblica" to taka wloska ,,Trybuna'' 30.06.07, 19:40
      Najzabawniejsze jest przywoływanie przez "La Repubblica" Jana Pawła II,za życia
      krytykowanego w "La Repubblica" ile sie da! :)))
      Pozostałe ,,autorytety''co to wizerunek Polski zbudowały'' ,przywołane
      prawidłowo. Koledzy "La Repubblica" Geremek i Michnik,często cytowani a nawet
      piszący do "La Repubblica" .I Wałęsa standartowy bohater,również wyśmiewany w
      "La Repubblica" gdy przezydentem był :)))
      • majster_g Re: "La Repubblica" to taka wloska ,,Trybuna'' 30.06.07, 19:52
        amanasunta napisała:

        > (...) I Wałęsa standartowy bohater,również wyśmiewany w
        > "La Repubblica" gdy przezydentem był :)))

        Czy chcesz powiedziec, ze "La Repubblica" ocenia wszystkich, ktorzy maja wladze
        nad ludem?
        Ja mam wiecej zaufania do tych, ktorzy patrza wladzy na rece, niz do tych,
        ktorzy bezkrytycznie ja wychwalaja.
    • kobalt80 "La Repubblica": wiarygodność Polski w strzępach 30.06.07, 19:54
      A kogo obchodzi opinia czerwonej szmaty
      • kralik1111 Re: "La Repubblica": wiarygodność Polski w strzęp 30.06.07, 19:59
        kobalt80 napisał:

        > A kogo obchodzi opinia czerwonej szmaty

        JAK TO KOGO DRUGO CZERWONĄ SZMATĘ KTÓRA JĄ PRZYTACZA
        • 12345ja Re: "La Repubblica" w strzępach wyglada lepiej. 30.06.07, 20:28
      • majster_g Re: "La Repubblica": wiarygodność Polski w strzęp 30.06.07, 19:59
        kobalt80 napisał:

        > A kogo obchodzi opinia czerwonej szmaty

        Moze gdyby napisali cos orginalnego? Ale z takim badziewiem? Przeciez to dzieci
        w przedszkolu juz tak mowia!
    • flyb52 "La Repubblica": wiarygodność Polski w strzępach 30.06.07, 19:55
      Znana sprawa: nieszczescia chodza parami. Kretyny na czele kloalicji
      bolszewickiej.kaczynscy robia sobie jaja z Polakow. Ich jedynym sojusznikiem
      jest rydz, ktory byc moze ma na sumieniu zycie niewinnych ludzi.
    • ted-47 "La Repubblica": wiarygodność Polski w strzępach 30.06.07, 20:01
      Nie rozumiem tego głupiego dyskursu. Przecież wiadomo, że wybory wygra PiS. Po
      co komu potrzebne takie bicie piany? Wolni ludzie i tak zagłosują zgodnie ze
      swoim sumieniem. Po co robić propagandę w lewo, czy w prawo? Przecież życie, to
      nie gazety.
      • majster_g Re: "La Repubblica": wiarygodność Polski w strzęp 30.06.07, 20:04
        ted-47 napisał:

        > Nie rozumiem tego głupiego dyskursu. Przecież wiadomo, że wybory wygra PiS.

        To najbardziej cyniczna wypowiedz na Forum...
        • 12345ja Inni szatani piszą donosy do "La Repppubbbliki" 30.06.07, 20:14
          Donosy jąkały są mile widziane w LaLa Repppubblice.
        • proletariuszka Re: "La Repubblica": wiarygodność Polski w strzęp 30.06.07, 21:16
          majster_g napisał:

          > ted-47 napisał:
          >
          > > Nie rozumiem tego głupiego dyskursu. Przecież wiadomo, że wybory wygra Pi
          > S.
          >
          > To najbardziej cyniczna wypowiedz na Forum...


          Prawda zawsze jest cyniczna
    • ksks3 "La Repubblica" - też się poznali na Kaczyńskich 30.06.07, 20:18
      Kto jeszcze mówi o nich dobrze ????
      • 12345ja Pierwszy polski rząd po 60 latach żydokomuny 30.06.07, 20:29
        Nie podoba się obcym i agenturze.
        • y.y Re: Pierwszy polski rząd po 60 latach żydokomuny 30.06.07, 20:33
          Won antysemickie ścierwo
        • onufry.zagloba KTO? Dornbaum? Wassermann? Bracia Kalksteini? 30.06.07, 22:57
          • amanasunta Sir w innych miejscach od nazich wyzywa :))))) 01.07.07, 01:38
            Biedny Angliku z ...Kołomyji :)))))
            • onufry.zagloba Czyby wyliczenie z nazwiska kogos obrazalo? 01.07.07, 01:48
              Dorn sam przyznaje, ze jest przechrzta, a ojciec byl i komuch, i Dornbaum:)
        • elucidator Re: Pierwszy polski rząd po 60 latach żydokomuny 01.07.07, 02:07
          Jestes zacofany. Nie idziesz z duchem czasu. Obecnie mowi sie
          "zydokomunogejoesbemasoneria".
    • leszekzi Włoska prasa lewicowa 30.06.07, 20:39
      jeżeli ktoś orientuje się we włoskiej prasie, wie, że ta lewicowa jest głupsza
      od Trybuny Ludu" za Gomułki. W tym gatunku "prasy zachodniej" (nieźle brzmi -
      tak łatwiej jest zamącić w głowie nieświadomym) równie prawdopodobny byłby
      zarzut wobec Polski, że odwróciliśmy się od idei Lenina. I to napisany na serio.

      I nie gadajcie, że jest inaczej :-)
      • drzezi Re: Włoska prasa lewicowa 30.06.07, 22:06
        moze la republica jest malo powazna, ale przeczytalem bardzo przykry artykul a
        podobnej tresci w financial times, ta ostatnia z wiarygodnoscia nie ma problemow
        chyba...
        www.ft.com/cms/s/e4df3544-266d-11dc-8e18-000b5df10621.html
        • leszekzi Re: Włoska prasa lewicowa 30.06.07, 22:38
          A The Economist Pan czytuje? Bo tam z kolei piszą pozytywnie.
    • jan_sobczak1 Taen szmatławiec jest głupi jak wyborcza 30.06.07, 20:52
      Czego można się spodziewać po lewicowych dziennikażach z wyborczej, republiki,
      przekroju czy polityki . Te głąby zapomniały że ich wymażone ustroje świat już
      przerabiał i kosztowało to więcej ofiar niż pochłonęły obie światowe wojny XX w.
      Ale cóż głupoty się nie leczy, ale może da się usunąć skalpelem?
    • sobi84 Europo: Przestań się z NIMI CACKAĆ 30.06.07, 21:05
      Europa musi przestać się z nimi cackać, bo taka strategia niczego nie przynosi.
      UE powinna wyraźnie powiedzieć że kaczyńska dwugłowa hydra nie będzie trzęsła
      całą UE, która jest zbudowana na trwalszych wartościach niż nacjonalizm,
      izolacjonizm, paranoja, populizm i nieudacznictwo kaczyńskich. W 2017 Kaczyńscy
      będą wspominani jako nienajlepsze karty historii i prawdopodobnie będą ciągani
      po sądach jak Wojciech Jaruzelski albo Czesław Kiszczak, o ile oczywiście
      dożyją. Tymczasem mają czelność kompromitować nasz kraj do reszty i niszczyć
      europejską wspólnotę. Dlatego Unia powinna jasno powiedzieć: jeśli coś się
      Kaczyńskim nie podoba, Polska zostanie zawieszona w prawach członka, z
      zatrzymaniem funduszy unijnych. To ich wreszcie może troche otrzeźwi i spowoduję
      że do końca kadencji będą siedzieć cicho, bo wątpie by wystąpili przeciwko 85 %
      społeczeństwa zadowolonego z członkostwa w UE.
      • wet3 Re: sobi84 30.06.07, 21:46
        sobi84 napisal: > Europo: przestan sie z nimi cackac

        Mile jest posluchac falseciku targowicy! Czy niejaki Geremek ci to podyktowal?
        • katczerwonychszmat Piosenka o takich jak sobi84 30.06.07, 22:12
          wet3 napisał:
          > sobi84 napisal: > Europo: przestan sie z nimi cackac
          > Mile jest posluchac falseciku targowicy! Czy niejaki Geremek ci to podyktowal?


          Piosenka o takich jak on

          Czerwone sku..syny
          zdrajcy naszego kraju
          czerwone sku..syny
          patriotów dziś udają
          czerwone sku..syny
          co Polskę rozkradają
          czerwone sku..syny
          nie głosuj nigdy na nich

    • tetradrachma pomijam wszystko inne, jednego nie jestem w stanie 30.06.07, 21:06
      zrozumieć: dlaczego, jeśli Europa zmierza do zguby, tylko bracia Kaczyńscy to
      widzą ? Dlaczego nie mamy sojuszników ?
      • madamchichnik Re: pomijam wszystko inne, jednego nie jestem w s 30.06.07, 21:25
        tetradrachma napisał:

        > zrozumieć: dlaczego, jeśli Europa zmierza do zguby, tylko bracia Kaczyńscy to
        > widzą ? Dlaczego nie mamy sojuszników ?

        W 1936 europa zmierzała do zguby i nikt tego nie widział jak to możliwe ?
        • onufry.zagloba Widzial, ale glupio nie chcial w wewnetrzne sprawy 30.06.07, 23:00
          Niemiec ingerowac:) szczesliwie Europa drugich Hitlerkow nie mysli tolerowac. I
          dlatego Kaczki po dupie biora.
      • chris-hh Re: pomijam wszystko inne, jednego nie jestem w s 30.06.07, 23:14
        no bo zn Kaczynskimi i ich oszolomowami to jest tak jak w tym kawale: Jedzie
        gosc autostrada i slyszy jak w radiu ostrzegaja, ze jeden kierowca na tej
        autostradzie jedzie w przeciwnym kierunku. A on patrzy przez okno jego samochodu
        i mowi do siebie: Jeden kierowca? Bzdury mowia, setki!
    • slsmyl Re: "La Repubblica": wiarygodność Polski w strzęp 30.06.07, 21:09
      To jest skandal. Jak mozna nazywac premiera i prezydenta demokratycznego kraju
      "diabolicznymi blizniakami".
      Wiedzialem ze Republicca to lewacki szmatlawiec (po tym jak wycieli, z niby
      calego, przmowienia premiera Izraela zdanie ze Palestynczycy w Gazie pomnazaja
      sie w tepie 2 razy co dwadziescia lat) ale zeby takich obrazliwych slow uzywac...
    • biniou "La Repubblica": wiarygodność Polski w strzępach 30.06.07, 21:09
      WYJDZMY NA ULICE!
    • tepetoja ależ te burki śliczne mniam... i Europa je kocha 30.06.07, 21:21
    • xvart no już mnie to zaczyna wnerwiać 30.06.07, 22:01
      nie jestem zwolennikiem pisu ale co jest złego w negocjacjach? A czy Polska ma
      się na wszystko zgadzać, co podyktują "duże" kraje? Polacy mają siedzieć cicho
      i wykonywać proste prace na budowie? Co było złego w Nicei?
      Ja będę głosował przeciw temu traktatowi w referendum i myslę, że większość
      Polaków zrobi to samo jeżeli nie przestanie się nas obrażać.
      Wnerwiają mnie bracia założyciele, ale nie rozumiem takiego traktowania Polski
      na zachodzie. Mam wrażenie, że jesteśmy członkiem UE drugiej kategorii.
      • jama314 Można podejrzewać z dużym prawdopodobieństwem 30.06.07, 22:13
        że to dzieło niestrudzonego "drogiego Bronisława" który stara się bardzo
        zohydzić Polskę na każdy możliwy sposób. Szkalowanie Polski to zresztą
        specjalność wielu polskich polityków, jak choćby Bartoszewskiego oskarżającego
        Polskę o antyniemieckość. Obawiam się że dopiero nadciągająca burza z żądaniami
        rewindykacyjnymi otworzy oczy wielu Polakom, tylko czy nie będzie już wtedy za
        późno na jakiekolwiek działania...
      • mayagaramond Re: no już mnie to zaczyna wnerwiać 30.06.07, 22:55
        Tu nie chodzi o negocjacje, tylko o sposob ich prowadzenie - wzbudzanie rzeszy
        zmarlych, grozenie wetem (szkoda, ze juz zapomnielismy jakim
        "blogoslawienstwem"jest prawo weta), prownywanie RFN do III Rzeszy itp.
        To nie my Unie zakladalismy, to "dziecko" Francji i Niemiec, ale u nas w
        szkolach tego pewnie nie ucza... O tym, ze Niemcy sa najwiekszym platnikiem Uni
        tez pewnie nie.
    • katczerwonychszmat "La Dupakocia": wiarygodność makaroniarzy?- mafia! 30.06.07, 22:10
      Piosenka o mafii

      Czerwone sku..syny
      zdrajcy naszego kraju
      czerwone sku..syny
      patriotów dziś udają
      czerwone sku..syny
      co Polskę rozkradają
      czerwone sku..syny
      nie głosuj nigdy na nich

    • wicary "La Repubblica": wiarygodność Polski w strzępach 30.06.07, 22:16
      Na pohybel kurduplom Co daj Boże amen
      • katczerwonychszmat Piosenka o vicarych i innych UBowcach starych 30.06.07, 22:41
        wicary napisał: > Na pohybel kurduplom Co daj Boże amen


        czerwone sku..syny
        zdrajcy naszego kraju
        czerwone sku..syny
        patriotów dziś udają
        czerwone sku..syny
        co Polskę rozkradają
        czerwone sku..syny
        nie głosuj nigdy na nich

        • fromwindsor Brawo Katczerwonychszmat 30.06.07, 23:18
          katczerwonychszmat napisała:

          czerwone sku..syny
          zdrajcy naszego kraju
          czerwone sku..syny
          patriotów dziś udają
          czerwone sku..syny
          co Polskę rozkradają
          czerwone sku..syny
          nie głosuj nigdy na nich

          Nareszcie, pierwsza z sensem wypowiedz z prawie 300 wypowiedzi tych co
          patriotow udaja na tym forum i gardluja w slad za Republica i innymi czerwonymi
          szmatlawcami.
          Daremne zale , prozny trud
          bezsilne zlozeczenia....
          czerwonych sku...synow
    • desidero1 Re: "La Repubblica": wiarygodność Polski w strzęp 30.06.07, 22:31
      JA
    • amoremio "La Repubblica": wiarygodność Polski w strzępach 30.06.07, 23:01
      ja wiem:

      dekadentni Wlosi
      zboczeni lewacy/lewusy
      no i zgnila Unia
      i tego etc.
      (czytaj "wprost")

      Ale MAJA RACJE.


      Niech zyje Minsk i Teheran nad Wisla ! :((((((
    • mickowsky Ble, ble ble......... 30.06.07, 23:35
      A Jana Pawla II-go to najbardziej kochali na zachodzie, a teraz pamiec o nim wykorzystuja bo zapomnieli juz jak go krytykowali. Co za kanal...ale pismaki...wyrzucam kompa przez okno...szkoda czasu.
      • onufry.zagloba Jasne, ze wyrzuc. Ojciec Rydzyk ostrzegal, ze 30.06.07, 23:41
        komputer to wymysl szatana. Amen.
    • fyrlok "La Repubblica": wiarygodność Polski w strzępach 30.06.07, 23:39
      Ostatnio zaslyszane w Niemczech:

      NIE-ch Kaczynski
      NEIN-oslaw Kaczynski

      dobre, co ? :)
    • dorotahgw Re: "La Repubblica": wiarygodność Polski w strzęp 30.06.07, 23:57
      przestań lewaku
    • miedzianakonefka Re: "La Repubblica": wiarygodność Polski w strzęp 01.07.07, 00:12
      Widzę że zjednoczyły się lewacki psy z całej europy. ZSSR upadł a oni dalej
      szczekają. Trza by to lewactwo wytruć albo jakoś inaczej wykończyć bo spokoju
      nigdy nie zanamy. Kiedyś latali z bombami teraz pisują artykułu w imieniu
      społeczeństw. Odchrzańcie sie ode mnie ja was nie popieram i najchętniej
      widział bym was w kiciu albo na krzesełku...elektrycznym. Tyle się naszczekaja
      a jak dorwą włądzę to kradną na potęgę i wymyślają pierdoły typu rodzic A
      rodzic B :P Lewica kurde.
      • wet3 Re: miedzianakonefka 01.07.07, 01:24
        Niestety, ale w poczatku lat 1990-tych popelnilismy zasadniczy blad, ktory
        bedzie mscil sie nas bardzo dlugo. Pozwolilismy na obalenie rzadu Olszewskiego.
        Wtedy to trzeba bylo sila pogonic u-Bolka i wszystkich komuchow, przeprowadzic
        lustracje i dekomunizacje a dzis mielibysmy zupelnie inny kraj.
    • kubarpm "La Repubblica": wiarygodność Polski w strzępach 01.07.07, 00:14
      Niech każdy kto ma dość, ma też dość w dniu wyborów. Nie znam osoby, która
      głosowała na nich glosowała, każdy krytykuje, ale ktoś ich przecież wybrał...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka