inter33 Znowu ta miernota próbuje sie wybić . 11.07.07, 10:16 kto by chciał zabic takie ...g..... . moze lepiej ośw8iadczyć sie Dodzie , tm razem moze przyjmie oświadczyny . Też będzie głośno w mediach .... Odpowiedz Link Zgłoś
tppiotr Za 3 miliony to Najsztub sam by wyglądał ... 11.07.07, 10:20 ... jak przez okno. Odpowiedz Link Zgłoś
primum_non Re: Chcieli zabić Najsztuba strzałem z okna 11.07.07, 10:20 To tragikomiczne,ile niewinnych ludzi siedzi.A zabili go chociaż? Odpowiedz Link Zgłoś
basior Killer?!?!?!? 11.07.07, 10:31 Ludzie, litości, skąd wzięliście autora tego artykułu?? W polskim języku jest sporo słów, którymi można zastąpić tego nieszczęsnego "killera"!! Pozostałą część artykułu też przydałoby się dopracować pod względem językowym. Czy wśród dziennikarzy też występują braki kadrowe, jak u budowlańców, i trzeba przyjmować wszystkich?? Odpowiedz Link Zgłoś
g.r.a.f.z.e.r.o Chcieli zabić Najsztuba strzałem z okna 11.07.07, 10:28 >Chcieli zabić Najsztuba strzałem z okna Rozumiem że można zabić strzałem z karabinu, pistoletu, czy nawet łuku, ale żeby zabić strzałem Z OKNA? :) Odpowiedz Link Zgłoś
szym33k Kary 11.07.07, 10:28 Gangsterom grozi kara pozbawienia wolności na okres 2 lat w zawieszeniu na 3, góra 5 lat :>. Po tak surowej karze na pewno wyjdą skruszeni i nie będą nikogo już więcej bandytować. Polski wymiar sprawiedliwości jest śmieszny i nie ratuje go nawet pan Ziobro. Bandyci chodzą po ulicach i śmieją się w twarz policjantom, bo ci nie mają prawa nic im zrobić. Powinni wprowadzić system z USA. Jak obrazisz policjanta, to tak ci d****sko prz*****pie, że nie dowiesz się którędy prosto, a potem grzecznie i z kulturą spyta się dlaczego zachowujesz się nieodpowiedzialnie:> Odpowiedz Link Zgłoś
maureen2 Re: Kary 11.07.07, 10:35 gdyby jeszcze wzięli te pieniądze,to może opłacałoby się iść na 3 lata do zk Odpowiedz Link Zgłoś
zhzhzhzh Chcieli zabić Najsztuba strzałem z okna 11.07.07, 10:30 Jestem ciekawy co Najsztub zrobił że tyle za niego dają? 3 bańki to sporo kasy, zwłaszcza w kraju gdzie gó..arze potrafią kogoś na 5 zł zabić. Ponoć killerzy ze wschodu biorą już od 20 tys. Cała ta historia się kupy nie trzyma. Po hu...a strzelać z karabinu do kogoś jeśli nie ma on ochrony? Pistolet lub bomba w samochodzie to typowe narzędzia "pracy" naszej mafii - o wiele to bezpieczniejsze od biegania z karabinem. Odpowiedz Link Zgłoś
maureen2 Re: Chcieli zabić Najsztuba strzałem z okna 11.07.07, 10:39 może chodziło o snajpera,który strzeli z okna w drugie okno,bo innego sensu nie widzę,ale to ryzykowna metoda,chyba,że sam Najsztub tak się reklamuje. Odpowiedz Link Zgłoś
mr.superlatywny Chcieli zabić Najsztuba strzałem z okna 11.07.07, 10:35 Troche duzo, hmm, przypuszczam, ze sa tacy, co by to wykonali za znacznie mniej, a przy tym. gwarantowane, nie mysleli za duzo. Odpowiedz Link Zgłoś
da.wi581 Chcieli zabić Najsztuba strzałem z okna 11.07.07, 10:36 jak to strzałem z okna, to jakaś nowa tajna broń killerów... a jaki kaliber? Odpowiedz Link Zgłoś
neoleo jest słabiutkim dziennikarzem, ale po co 11.07.07, 10:58 od razu zabijać? Odpowiedz Link Zgłoś
elan13 antysemityzm szaleje - chcieli zabić Najsztuba 11.07.07, 11:03 To jakiś głodny kawałek GW na sezon ogórkowy. Przecież o "zleceniu na niego" Najsztub sam przebąkiwał w telewizji w konwencji żartobliwej (uczestnicy TV quizu zgadywali czy to prawda o znanym człowieku, czy nie) już wiele lat temu. Poza tym, kto by wycenił tego żuczka na 3 mln zł? Chyba przed denominacją. Odpowiedz Link Zgłoś
choryzmilosci Salonowy dziennikarz i takie posuniecia? 11.07.07, 11:11 Nie mozna mu bylo jakiejs nagrody zasponsorowac przyznawanej przez tygodnik zony? Odpowiedz Link Zgłoś
elan13 Najsztub, wsłuchaj się w głos ludu 11.07.07, 11:26 Czytając opinie na tutejszym forum okazuje się, jak bardzo cenionym i szanowanym dziennikarzem jest Najsztub. Niektórzy powiedzą, że opinie są zbyt przychylne, bo na forum jego dawnej macierzystej redakcji, w dodatku redakcji kierowanej przez etnicznych braci Najsztuba. Odpowiedz Link Zgłoś
the_rest "którego córce udzielił schronienia" hahaha 11.07.07, 11:29 i to jest przestroga dla starych byków, którzy uganiają się za młodymi psitkami. Traficie na nieodpowiedniego tatusia i może łeb odstrzelić - uważajcie. Odpowiedz Link Zgłoś
kagulard za 3 bańki to by się nawet Żakowski podjął tej rob 11.07.07, 11:37 oty :))) Odpowiedz Link Zgłoś
m15 etam,kto by chciał zabić taką gnidę 11.07.07, 11:38 to raczej mistyfikacja :)) Odpowiedz Link Zgłoś
samozwaniec1 Bajery.Za banke zostalby natychmiast odstrzelony. 11.07.07, 11:53 Przynajmniej na Wybrzezu. Odpowiedz Link Zgłoś
m15 może to robota kaczorów 11.07.07, 12:07 samozwaniec1 napisał: > Przynajmniej na Wybrzezu. wszak wroński ostatnio plecie coś o ich antysemityźmie:))))a jak wiadomo najsztyb to nie tylko ubecki dupoliz i komuch ,ale i "starszy brat w wierze" Odpowiedz Link Zgłoś
maureen2 Re: Bajery.Za banke zostalby natychmiast odstrzel 11.07.07, 12:13 ja przepraszam,a co takiego robi czy pisze pan Najsztub,bo dawno o nim nie słyszałem Odpowiedz Link Zgłoś
elan13 Re: Bajery.Za banke zostalby natychmiast odstrzel 11.07.07, 12:36 maureen2 napisała: > ja przepraszam, a co takiego robi czy pisze pan Najsztub, bo dawno o nim nie > słyszałem Dawniej pokazywał się w tv w jarmułce, a ostatnio nie (zupełnie jak Paweł Śpiewak). Zaczął się wstydzić, czy co? A w kwestii "twórczości", to chyba syndrom przewlekłego niedoboru weny. Odpowiedz Link Zgłoś
zigzaur Nie lepiej z karabinu? Okno nie ma lufy! 11.07.07, 17:26 Nie produkuje się też pocisków, którymi można załadować okno. Odpowiedz Link Zgłoś
pastor Najsztub jak Dudek 11.07.07, 18:07 Dudka "chcą" coraz lepsze kluby, a za Najsztuba jest coraz większa kasa. Kiedyś to miało być 40 tys., wczoraj czytałem gdzieś, że 2 bańki, dziś już 3. Jakby to faktycznie była taka kasa to już by dawno kwiatki od spodu wąchał. A tak sobie PR robi, że niby taki ostry z niego sk... :D lol Odpowiedz Link Zgłoś
maureen2 Re: Chcieli zabić Najsztuba strzałem z okna 11.07.07, 18:45 wyjaśniło się,nie 3 mln tylko 300 tys. złotych,to i tak 2 razy wiecej niż za gen.Papałę,no ludzie są wybredni Odpowiedz Link Zgłoś
elan13 to prowokacja 11.07.07, 19:20 To prowokacja, za jakiś czas w NYT, El Pais i innych bratnich gazetach pojawi się na podstawie wpisów na niniejszym forum artykuł o Polakach antysemitach, którzy za 3 miliony złotych masowo deklarowali chęć zastrzelenia Żyda! Odpowiedz Link Zgłoś
maureen2 Re: to prowokacja 11.07.07, 19:39 czy Najsztub to jakieś żydowskie nazwisko,to chyba jakiś dziennikarz-artysta, nie wiem czym on się zajmuje i jakie robi interesy,że gangster szuka kogoś do eliminacji,może miał kontakty z gangsterami.Jest nadzieja,że w sądzie się wy- jaśni.Chyba,że sam to zlecił dla reklamy. Odpowiedz Link Zgłoś
jerry.uk A dlaczego "killer" a nie zabójca? Albo skrytobójc 11.07.07, 20:57 Maybe we should communicate all the news in English? What would you use Polish for? English is so trendy now... Odpowiedz Link Zgłoś
maureen2 Re: A dlaczego "killer" a nie zabójca? Albo skryt 11.07.07, 21:19 aj dont spik end dont anderstend inglisz Odpowiedz Link Zgłoś
marysia57 Re: Chcieli zabić Najsztuba strzałem z okna 12.07.07, 05:52 To juz przechodzi wszelkie granice."KILLER" jest slowem angielskim. Gazeta jest wydawana w jezyku polskim, obowiazkem GAZETY JAKO ZRODLA EDUKACJI jest pisanie poprawna polszczyzna a nie"mieszanka jezykowa".Troszeczke szacunku dla jezyka polskiego by sie przydalo ze strony dziennikarzy.We Francji mieszanie francuskiego z angielskim jest niedopuszczalne i bardzo krytykowane,bierzmy z nich przyklad bo mamy jeden JEZYK POLSKI, nie pozwolmy go zanieczyszczac. Odpowiedz Link Zgłoś
aiwaplatz Chcieli zabić Najsztuba strzałem z okna 12.07.07, 08:20 Bez przesady. Też nie lubię tego krętacza, ale nie aż tak. Nawet na Żakowskiego, który jest Najsztubem do kwadratu, nie dałbym zlecenia! Odpowiedz Link Zgłoś
marek-focus Chcieli zabić Najsztuba strzałem z okna 12.07.07, 10:03 chcieli chyba go osikac nie oszczac z okna Odpowiedz Link Zgłoś
ollo2005 Chcieli zabić Najsztuba strzałem z okna 12.07.07, 10:43 śmierdzielowi sie udało Odpowiedz Link Zgłoś
wysoki-brunet Chcieli zabić Najsztuba strzałem z okna 12.07.07, 14:56 Masz dość? Już nie chcesz więcej? Czujesz strach? zolc.blox.pl/html Odpowiedz Link Zgłoś
moherfucker1 Re: Chcieli zabić Najsztuba strzałem z okna 12.07.07, 16:00 bardzo nieprecyzyjna informacja. W sumie bylby to pierwszy przypadek strzalu oknem... Szkoda, ze nie podali z jakiego rodzaju okna mieli zamiar strzelac zamachowcy i jakiego kalibru to okno. Odpowiedz Link Zgłoś
sokrates22 Chcieli zabić Najsztuba strzałem z okna 12.07.07, 21:56 Pierdu,pierdu. Odpowiedz Link Zgłoś
rafaels Chcieli zabić Najsztuba strzałem z okna 12.07.07, 22:17 Z okna sie troche źle strzela, bo magazynek nie wypada - lepiej z kałacha!;-p Odpowiedz Link Zgłoś