Dodaj do ulubionych

Chcieli zabić Najsztuba strzałem z okna

    • inter33 Znowu ta miernota próbuje sie wybić . 11.07.07, 10:16
      kto by chciał zabic takie ...g..... . moze lepiej ośw8iadczyć sie Dodzie , tm
      razem moze przyjmie oświadczyny . Też będzie głośno w mediach ....
    • tppiotr Za 3 miliony to Najsztub sam by wyglądał ... 11.07.07, 10:20
      ... jak przez okno.
    • primum_non Re: Chcieli zabić Najsztuba strzałem z okna 11.07.07, 10:20
      To tragikomiczne,ile niewinnych ludzi siedzi.A zabili go chociaż?
      • basior Killer?!?!?!? 11.07.07, 10:31
        Ludzie, litości, skąd wzięliście autora tego artykułu?? W polskim języku jest
        sporo słów, którymi można zastąpić tego nieszczęsnego "killera"!! Pozostałą
        część artykułu też przydałoby się dopracować pod względem językowym.

        Czy wśród dziennikarzy też występują braki kadrowe, jak u budowlańców, i trzeba
        przyjmować wszystkich??
    • g.r.a.f.z.e.r.o Chcieli zabić Najsztuba strzałem z okna 11.07.07, 10:28
      >Chcieli zabić Najsztuba strzałem z okna
      Rozumiem że można zabić strzałem z karabinu, pistoletu, czy nawet łuku, ale żeby
      zabić strzałem Z OKNA? :)
    • szym33k Kary 11.07.07, 10:28
      Gangsterom grozi kara pozbawienia wolności na okres 2 lat w zawieszeniu na 3,
      góra 5 lat :>. Po tak surowej karze na pewno wyjdą skruszeni i nie będą nikogo
      już więcej bandytować. Polski wymiar sprawiedliwości jest śmieszny i nie ratuje
      go nawet pan Ziobro. Bandyci chodzą po ulicach i śmieją się w twarz
      policjantom, bo ci nie mają prawa nic im zrobić. Powinni wprowadzić system z
      USA. Jak obrazisz policjanta, to tak ci d****sko prz*****pie, że nie dowiesz
      się którędy prosto, a potem grzecznie i z kulturą spyta się dlaczego
      zachowujesz się nieodpowiedzialnie:>
      • maureen2 Re: Kary 11.07.07, 10:35
        gdyby jeszcze wzięli te pieniądze,to może opłacałoby się iść na 3 lata do zk
    • zhzhzhzh Chcieli zabić Najsztuba strzałem z okna 11.07.07, 10:30
      Jestem ciekawy co Najsztub zrobił że tyle za niego dają?
      3 bańki to sporo kasy, zwłaszcza w kraju gdzie gó..arze potrafią kogoś na 5 zł
      zabić.
      Ponoć killerzy ze wschodu biorą już od 20 tys.
      Cała ta historia się kupy nie trzyma.
      Po hu...a strzelać z karabinu do kogoś jeśli nie ma on ochrony?
      Pistolet lub bomba w samochodzie to typowe narzędzia "pracy" naszej mafii - o
      wiele to bezpieczniejsze od biegania z karabinem.
      • maureen2 Re: Chcieli zabić Najsztuba strzałem z okna 11.07.07, 10:39
        może chodziło o snajpera,który strzeli z okna w drugie okno,bo innego sensu
        nie widzę,ale to ryzykowna metoda,chyba,że sam Najsztub tak się reklamuje.
    • mr.superlatywny Chcieli zabić Najsztuba strzałem z okna 11.07.07, 10:35
      Troche duzo, hmm, przypuszczam, ze sa tacy,
      co by to wykonali za znacznie mniej,
      a przy tym. gwarantowane, nie mysleli za duzo.
    • da.wi581 Chcieli zabić Najsztuba strzałem z okna 11.07.07, 10:36
      jak to strzałem z okna, to jakaś nowa tajna broń killerów... a jaki kaliber?
    • neoleo jest słabiutkim dziennikarzem, ale po co 11.07.07, 10:58
      od razu zabijać?
    • elan13 antysemityzm szaleje - chcieli zabić Najsztuba 11.07.07, 11:03
      To jakiś głodny kawałek GW na sezon ogórkowy. Przecież o "zleceniu na niego"
      Najsztub sam przebąkiwał w telewizji w konwencji żartobliwej (uczestnicy TV
      quizu zgadywali czy to prawda o znanym człowieku, czy nie) już wiele lat temu.

      Poza tym, kto by wycenił tego żuczka na 3 mln zł? Chyba przed denominacją.
      • choryzmilosci Salonowy dziennikarz i takie posuniecia? 11.07.07, 11:11
        Nie mozna mu bylo jakiejs nagrody zasponsorowac przyznawanej przez tygodnik
        zony?
      • elan13 Najsztub, wsłuchaj się w głos ludu 11.07.07, 11:26
        Czytając opinie na tutejszym forum okazuje się, jak bardzo cenionym i
        szanowanym dziennikarzem jest Najsztub.

        Niektórzy powiedzą, że opinie są zbyt przychylne, bo na forum jego dawnej
        macierzystej redakcji, w dodatku redakcji kierowanej przez etnicznych braci
        Najsztuba.
    • the_rest "którego córce udzielił schronienia" hahaha 11.07.07, 11:29
      i to jest przestroga dla starych byków, którzy uganiają się za młodymi psitkami.
      Traficie na nieodpowiedniego tatusia i może łeb odstrzelić - uważajcie.
    • kagulard za 3 bańki to by się nawet Żakowski podjął tej rob 11.07.07, 11:37
      oty :)))
      • m15 etam,kto by chciał zabić taką gnidę 11.07.07, 11:38
        to raczej mistyfikacja :))
        • samozwaniec1 Bajery.Za banke zostalby natychmiast odstrzelony. 11.07.07, 11:53
          Przynajmniej na Wybrzezu.
          • m15 może to robota kaczorów 11.07.07, 12:07
            samozwaniec1 napisał:

            > Przynajmniej na Wybrzezu.
            wszak wroński ostatnio plecie coś o ich antysemityźmie:))))a jak wiadomo
            najsztyb to nie tylko ubecki dupoliz i komuch ,ale i "starszy brat w wierze"
          • maureen2 Re: Bajery.Za banke zostalby natychmiast odstrzel 11.07.07, 12:13
            ja przepraszam,a co takiego robi czy pisze pan Najsztub,bo dawno o nim nie
            słyszałem
            • elan13 Re: Bajery.Za banke zostalby natychmiast odstrzel 11.07.07, 12:36
              maureen2 napisała:

              > ja przepraszam, a co takiego robi czy pisze pan Najsztub, bo dawno o nim nie
              > słyszałem

              Dawniej pokazywał się w tv w jarmułce, a ostatnio nie (zupełnie jak Paweł
              Śpiewak). Zaczął się wstydzić, czy co? A w kwestii "twórczości", to chyba
              syndrom przewlekłego niedoboru weny.
    • zigzaur Nie lepiej z karabinu? Okno nie ma lufy! 11.07.07, 17:26
      Nie produkuje się też pocisków, którymi można załadować okno.
    • pastor Najsztub jak Dudek 11.07.07, 18:07
      Dudka "chcą" coraz lepsze kluby, a za Najsztuba jest coraz większa kasa. Kiedyś
      to miało być 40 tys., wczoraj czytałem gdzieś, że 2 bańki, dziś już 3. Jakby to
      faktycznie była taka kasa to już by dawno kwiatki od spodu wąchał. A tak sobie
      PR robi, że niby taki ostry z niego sk... :D lol
    • maureen2 Re: Chcieli zabić Najsztuba strzałem z okna 11.07.07, 18:45
      wyjaśniło się,nie 3 mln tylko 300 tys. złotych,to i tak 2 razy wiecej niż za
      gen.Papałę,no ludzie są wybredni
      • elan13 to prowokacja 11.07.07, 19:20
        To prowokacja, za jakiś czas w NYT, El Pais i innych bratnich gazetach pojawi
        się na podstawie wpisów na niniejszym forum artykuł o Polakach antysemitach,
        którzy za 3 miliony złotych masowo deklarowali chęć zastrzelenia Żyda!
        • maureen2 Re: to prowokacja 11.07.07, 19:39
          czy Najsztub to jakieś żydowskie nazwisko,to chyba jakiś dziennikarz-artysta,
          nie wiem czym on się zajmuje i jakie robi interesy,że gangster szuka kogoś do
          eliminacji,może miał kontakty z gangsterami.Jest nadzieja,że w sądzie się wy-
          jaśni.Chyba,że sam to zlecił dla reklamy.
    • kazik_b4 gamonie - powinni strzelac z procy, nie z okna? 11.07.07, 19:28
    • jerry.uk A dlaczego "killer" a nie zabójca? Albo skrytobójc 11.07.07, 20:57
      Maybe we should communicate all the news in English? What would you use Polish
      for? English is so trendy now...
      • maureen2 Re: A dlaczego "killer" a nie zabójca? Albo skryt 11.07.07, 21:19
        aj dont spik end dont anderstend inglisz
    • marysia57 Re: Chcieli zabić Najsztuba strzałem z okna 12.07.07, 05:52
      To juz przechodzi wszelkie granice."KILLER" jest slowem angielskim. Gazeta jest
      wydawana w jezyku polskim, obowiazkem GAZETY JAKO ZRODLA EDUKACJI jest pisanie
      poprawna polszczyzna a nie"mieszanka jezykowa".Troszeczke szacunku dla jezyka
      polskiego by sie przydalo ze strony dziennikarzy.We Francji mieszanie
      francuskiego z angielskim jest niedopuszczalne i bardzo krytykowane,bierzmy z
      nich przyklad bo mamy jeden JEZYK POLSKI, nie pozwolmy go zanieczyszczac.
    • aiwaplatz Chcieli zabić Najsztuba strzałem z okna 12.07.07, 08:20
      Bez przesady. Też nie lubię tego krętacza, ale nie aż tak. Nawet na
      Żakowskiego, który jest Najsztubem do kwadratu, nie dałbym zlecenia!
    • marek-focus Chcieli zabić Najsztuba strzałem z okna 12.07.07, 10:03
      chcieli chyba go osikac nie oszczac z okna
    • ollo2005 Chcieli zabić Najsztuba strzałem z okna 12.07.07, 10:43
      śmierdzielowi sie udało
    • wysoki-brunet Chcieli zabić Najsztuba strzałem z okna 12.07.07, 14:56
      Masz dość? Już nie chcesz więcej? Czujesz strach?
      zolc.blox.pl/html
    • moherfucker1 Re: Chcieli zabić Najsztuba strzałem z okna 12.07.07, 16:00
      bardzo nieprecyzyjna informacja.

      W sumie bylby to pierwszy przypadek strzalu oknem... Szkoda, ze nie podali z
      jakiego rodzaju okna mieli zamiar strzelac zamachowcy i jakiego kalibru to
      okno.
    • sokrates22 Chcieli zabić Najsztuba strzałem z okna 12.07.07, 21:56
      Pierdu,pierdu.
    • rafaels Chcieli zabić Najsztuba strzałem z okna 12.07.07, 22:17
      Z okna sie troche źle strzela, bo magazynek nie wypada - lepiej z kałacha!;-p

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka