yanuss
08.08.07, 14:16
"To bylo w tych przypadkach gdy sadzilem, ze mysle. W innych nie musialem
udawac. Pan redaktor zreszta tez". Zastanawia mnie po co rozmawia sie z tym
indywiduum. Czy nakaz dolozenia PiS-owi usprawiedliwia kazde dranskie
dzialanie ? Czy Zakowski juz naprawde musi to robic ? Dla mnie obecnosc
medialna takiej kreatury jak Lepper i jego grupa jest obelzywe. Mam tylko
odczucie, ohydy i obrzydliwosci. Dla zdrowia, takze psychicznego, narodu
powinno sie wreszcie skonczyc z rozmowami z tym gminnym bokserem. Obojetnosc
mediow bylaby dla niego najwieksza i jedynie zasluzona kara.