Dodaj do ulubionych

W niektórych przypadkach udawałem głupiego

08.08.07, 14:16
"To bylo w tych przypadkach gdy sadzilem, ze mysle. W innych nie musialem
udawac. Pan redaktor zreszta tez". Zastanawia mnie po co rozmawia sie z tym
indywiduum. Czy nakaz dolozenia PiS-owi usprawiedliwia kazde dranskie
dzialanie ? Czy Zakowski juz naprawde musi to robic ? Dla mnie obecnosc
medialna takiej kreatury jak Lepper i jego grupa jest obelzywe. Mam tylko
odczucie, ohydy i obrzydliwosci. Dla zdrowia, takze psychicznego, narodu
powinno sie wreszcie skonczyc z rozmowami z tym gminnym bokserem. Obojetnosc
mediow bylaby dla niego najwieksza i jedynie zasluzona kara.
Obserwuj wątek
    • z1234567 glupek polityczny powiedzial wyksztalciuchom... 08.08.07, 14:18
      glupek polityczny powiedzial
      wyksztalciuchy rozdziawiaja buzie - autorytet...
      (w tym tygodniu oczywiscie)
      • mirmat1 Lepper nie musi udawac głupiego. On takim jest 08.08.07, 15:46
        z1234567 napisał:

        > glupek polityczny powiedzial
        > wyksztalciuchy rozdziawiaja buzie - autorytet...
        > (w tym tygodniu oczywiscie)
        M: Lepper w PO-lityce !!! Mieszanka podlosci i glupoty z
        przewidywalnym rezultatem. Aparatczyk Żakowski wycisnal z Leppera co
        chcial i go wyplunal. Lepper mial swoje 5 minut w prawdziwej
        POLITYCE kiedy zostal wice-premierem. Cham z pewna doza intuicji
        mogl budowac na swym wizerunku walczacego z profesorem marksizmu i
        leninizmu tow. Balcerowiczem - Rejtana. Bedzie pamietany jako goly
        klient z recznikiem czekajacym na dziwke Łyżwińskiego
        • lol76 Zakowski taki sam debil jak ten Lepper... 08.08.07, 16:04
          Zakowski na sile udowadnia jakim to jest skonczonym debilem!!! Coraz
          gorzej z tym krajem!!!
          • lol76 I jeszcze jedno... 08.08.07, 16:15
            Polacy nie potrafia rzadzic i korzystac z demokracji - to widac
            poczawszy od roku '89 i nie ma sie czemu dziwic. Jak mozna oglupiale
            chamstwo nauczyc czegos takiego jak demokracja przez niespelna 20
            lat??? Zwyczajnie nie mozna.
            Ja bym wogole proponowal zeby zlikwodowac Trybunal Konstytucyjny i
            oddac te wladze UE, niech oni rozstrzygaja w oparciu o nasza
            konstuytucje, nasze spory. Po co nam kolejne marionetkowe 'cialo',
            na ktore zapedy ma kazda rzadzaca partia???
            Tylko jeden z drugim zakuty lbie nie probuj mnie przekonywac, ze to
            tylko PiS taki jest... KAZDA partia w Polsce, ktora ma szanse
            realnie rzadzic bedzie chciala miec kontrole nad ta instytucja i to
            jest wlasnie taka smutna rzeczywistosc, taka jest
            mentalnosc 'polactwa'.
            • poszeklu Ciekawy wywiad z Lepperem. Kaczynscy maja racje 09.08.07, 14:08
              Coraz bardziej zaczynaja mi sie podobac Kaczynscy.
              Cenic nalezy takich, ktorzy nie ulegaja "potrzebom"
              uzywania zycia, kiedy maja choc odrobine wladzy.
              Lepper tego nie pojmuje i dziwi go, ze jak sie ma
              taka wladze, to se nie moze z ta, czy z tamta kobitka,
              albo zamienic zezwolenia gruntowe na kase dla siebie.
              Mihniki, dobra robota. Kaczynscy gora!!!!
              • anvill Re: Ciekawy wywiad z Lepperem. Kaczynscy maja rac 09.08.07, 16:48
                Ależ oni używają władzy do zaspokajania się - oczywiście Jarosław-
                nie uzywa kobitki bo nigdy nie lubił sie w ten sposób zaspokajać -
                stawia na wierność mruczkowi i innym żoliborskim dachowcom - a brat -
                cóz impotent polityczny bez jajek więc - brat bliźniak go używa do
                zaspokajania się władzą. Miło byłoby popatrzeć na taki kabaret z
                udziałem ludzi kwalifikujacych się do leczenia - tylko kiepsko mieć
                świadomość że dzieje się to w moim kraju który po raz kolejny traci
                historyczną szansę na wyjście z cywilizacyjnej doopy.
                • marcowroc Jak w "Ojcu chrzestnym" - kwintesencja kaczyzmu 09.08.07, 21:50
                  Jak w "Ojcu chrzestnym" - siada trzech bossów, wylewne pocałunki, przyjazne rozmowy, deklaracje braterskiej miłości, a potem strzał zza węgła? Tak wyglądała koalicja budująca IV RP?
                  - Zdecydowanie.

                  Dokładnie to było widać gdy premierki siedziały na zlocie ojdyra, a drukarnie już drukowały taśmy Wprost i CBA kończyło nieudaną pułapkę na Leppera. Tu pocałunki a na drugi dzień bomby.
                  Cóż, gratulacje dla wyznawców PiSu.
              • jola44444 Re: Ciekawy wywiad z Lepperem. Kaczynscy maja rac 09.08.07, 21:39
                Ha ha ,ciekawa dyskusja,nawet bardzo.Juz teraz to kompletnie
                zglupiec mozna.Czy ktos w koncu powie o co tak naprawde
                chodzi???????????Wywiad Leppera z Zachowskim ,poprostu
                przeraza??????????
            • jola44444 Re: I jeszcze jedno... 09.08.07, 22:09
              No tak chyba musze przyznac racje POLACY nie umieja rzdazic.Historia
              kolem sie toczy.POlska ciagle musi by przez innych prowadszona za
              raczke,to SMUTNE,ale prawdziwe.Najpierw ZSRR,teraz UE,bo sami nie
              potrafimy.Sadze ze juz sie nigdy nie usamodzielnimy,obym sie mylila.
              • jola44444 Re: I jeszcze jedno... 09.08.07, 22:14
                Kosciol niech pilnuje swoich spraw,bo jest czego pilnowac,tam to
                dopiero bonanza,wyjdzie jeden z drugim wielki kaznodzieja i prawi
                kazania,ale niech spojrza jacy ONI sa do ludzi,fajnie sie madrzyc
                jak ludzie utrzymuja,a moze by tak panowie w sutannach do PRACY
          • mirmat1 Kraj ma sie dobrze, Zakowscy nie 08.08.07, 16:25
            lol76 napisał:

            > Zakowski na sile udowadnia jakim to jest skonczonym debilem!!!
            Coraz gorzej z tym krajem!!!
            M: A ja zawsze wole docenic wroga. PO-lityka dziala zgodnie z
            wszelkimi kanonami jakie wypracowalo KGB a te w pewnych srodowiskach
            sie sprawdzaja.
            Co do Kraju to sugeruje bys nie patrzal na "wirtualna" "Polske" lze-
            mediow ale ta, ktora glosowala w 2005 na IV Rzeczypospolita a
            ostatnio na Podlasiu dala dla druzgocace zwyciestwo dla PiS.
            • lol76 mirmat 08.08.07, 16:29
              z calym szacunkiem, ale nie rozumiem watku 'o kraju', ktory
              poruszyles... Probowalem to czytac 3,4 razy i nadal nie rozumiem o
              co ci chodzi...
              Pozdrawiam.
              • mirmat1 To kraj z 7% wzrostem gospodarczym.... 08.08.07, 16:34
                ....
                kraj, gdzie do wiezienia trafiaja zlodzieje i przekretacze i to
                obojetnie czy sa po stronie rzadowej czy nie. A dzienikarze, ktorych
                skazaly sady UBekistanu dostaja Prezydencki pardon
                To kraj gdzie wstrzymano korupcyjna prywatyzacje
                Kraj gdzie genialni rodzimi przedsiebiorcy jak Roman Kluska staja
                sie doradcami rzadu a nie siedza w wiezieniach.
                Kraj ,tory broni swej suwerennosci zamist lizac zadki europejskim
                pomiotom Hitlera, Stalina i Robespierra.
                lol76 napisał:

                > z calym szacunkiem, ale nie rozumiem watku 'o kraju', ktory
                > poruszyles... Probowalem to czytac 3,4 razy i nadal nie rozumiem o
                > co ci chodzi...
                > Pozdrawiam.
                • lol76 Re: To kraj z 7% wzrostem gospodarczym.... 08.08.07, 16:37
                  mirmat1

                  Sorry ale mnie zgubiles. Nie wiem czy jest to szyderstwo, czy mowisz
                  na powaznie. Jezeli jednak mowisz na powaznie to ja ma troche inna
                  wizje tego kraju. Mam jednak nadzieje ze sie kiedys w Polsce zrobi
                  normalnie... :O) Ale mowimy tutaj o dekadach.
                  • mirmat1 O "normalizacji" mowiono w PRL-u 08.08.07, 16:43
                    lol76 napisał:

                    > mirmat1
                    >
                    > Sorry ale mnie zgubiles. Nie wiem czy jest to szyderstwo, czy
                    mowisz na powaznie. Jezeli jednak mowisz na powaznie to ja ma
                    troche inna wizje tego kraju. Mam jednak nadzieje ze sie kiedys w
                    Polsce zrobi normalnie... :O) Ale mowimy tutaj o dekadach.
                    M: "z powrotem w 'przyszlosc'" Ja pamietam te dekady kiedy rzadzili
                    nami SLD-owcy mentorzy. Szydercow mamy sporo. Wyprodukowali ich
                    eksperci SB-WSI. Okreslaja sie "mediami" albo IV Wladza.
                    • lol76 Ok mirmat 08.08.07, 16:46
                      Mirmat... widze ze uzywasz skrotow myslowych, ktorych nikt poza toba
                      zwyczajnie nie rozumie. Dam ci dwie rady (bazujac na powyzszych
                      postach):
                      1. Przestan brac narkotyki (lub chociaz ogranicz);
                      2. Idz do szafy w duzym pokoju, wyciagnij z niej to wielkie pudlo i
                      pozbadz sie wreszcie kolekcji zdjec kobiet z owlosionymi plecami.
                      To ci napewno dobrze zrobi;
                      Pozdrawiam.
                      • mirmat1 "merytorycznosc" tej wypowiedzi jest "porazajaca" 08.08.07, 19:51
                        lol76 napisał:

                        > Mirmat... widze ze uzywasz skrotow myslowych, ktorych nikt poza
                        toba zwyczajnie nie rozumie. Dam ci dwie rady (bazujac na powyzszych
                        > postach):
                        > 1. Przestan brac narkotyki (lub chociaz ogranicz);
                        > 2. Idz do szafy w duzym pokoju, wyciagnij z niej to wielkie pudlo
                        i pozbadz sie wreszcie kolekcji zdjec kobiet z owlosionymi plecami.
                        > To ci napewno dobrze zrobi;
                        > Pozdrawiam.
                        M: kiedy moj adwersarz zaczyna belkotac w takim stylu widac, ze jak
                        powiadal imc Zagloba - "w pietke goni". Jak widac statystyki GUS
                        doprowadzaja niektorych do braku spojnosci myslowej. Ja mam sugestie
                        bys zaoferowal Lepperowi pomoc w pisaniu powiesci fantastycznych o
                        Talibach w Klewakach z sadystycznym akcentem (ktory Talibowie z
                        pewnoscia dostarcza).
                        • inzynier_skrzypek Trybunał Stanu za usiłowanie odzyskania TK. 09.08.07, 12:39
                          Gdy Kaczyński wyśle do TK mgr prawa: Ziobrę, Gosiewskiego i Szczygłę to może
                          liczyć, że interes partii weźmie górę nad przepisami konstytucji. Kaczyński nie
                          ma wstydu. Nie można wykluczyć tego scenariusza.
                          • mirmat1 Interes PiS-u to obalenie UBekistanu 10.08.07, 01:02
                            inzynier_skrzypek napisał:

                            > Gdy Kaczyński wyśle do TK mgr prawa: Ziobrę, Gosiewskiego i
                            Szczygłę to może liczyć, że interes partii weźmie górę nad
                            przepisami konstytucji.
                            M: Korzenie TK siegaja okresu sowieckiej okupacji a wielu jego
                            czlonkow (ktorych nikt nie wybral w wyborach) ma nieciekawa PRL-
                            owska przeszlosc. Ja wole wybranych w demokratycznych wyborach
                            przywodcow niz POstKomunistyczne trupy w TK.
                            > Kaczyński nie ma wstydu. Nie można wykluczyć tego scenariusza.
                            M: A feee! tak walczyc z korupcja, ze nie chce sie wiecej krasc.
                      • mel-gibson Re: Ok mirmat 10.08.07, 02:05
                        Dam ci dwie rady (bazujac na powyzszych
                        > postach):
                        > 1. Przestan brac narkotyki (lub chociaz ogranicz);
                        > 2. Idz do szafy w duzym pokoju, wyciagnij z niej to wielkie pudlo i
                        > pozbadz sie wreszcie kolekcji zdjec kobiet z owlosionymi plecami.

                        to sa twoje argumenty w dyskusji o Polsce?
                        Obrońco PO-lityki jesteś zmanipulowany przez kilkanaście lat antypolskich rządów lewackich - ochłoń i zastanów sie nad Polską i i swoim podejściem do niej
                  • jola44444 Re: To kraj z 7% wzrostem gospodarczym.... 09.08.07, 22:30
                    Sory ,sory,ale juz stracilam wizje na normalna POLSKE,chyba jak
                    wiekszosc polakow,"KTO przt korycie ten zyje i na innych nie
                    patrzy.Moze nalezalo by zmienic prawo kandydowania,bo jak narazie to
                    kazdy idzie sie tam dorobic.Wiem bo znajomy tez byl"OSLEM" poslem 3
                    kadencje a teraz wie ,ze zyje.Moze najpierw zaczac od tego,aby do
                    rzadu weszli ludzie ci ktorzy chca cos zrobic dla POLSKI,a nie dla
                    siebie wtedy mozemy mowic o normalnosci
                • czystypociag Re: To kraj z 7% wzrostem gospodarczym.... 08.08.07, 16:38
                  Boże, człowieku, co Ty widzisz rano w lustrze, gdy o poranku patrzysz weń?...

                  Aż ciarki mi przechodzą na plecach jak czytam Twoje opisy wizji...
                  Trzymaj się, życzę Ci dużo zdrowia.
                  Każdemu się przydaje.
                  • mirmat1 Niektorym trudno przejrzec zaklamanie lze-mediow 08.08.07, 16:59
                    czystypociag napisał:

                    > Boże, człowieku, co Ty widzisz rano w lustrze, gdy o poranku
                    patrzysz weń?...
                    M; czlowieka, ktory jest dumny, ze w 2005 glosowal na PiS
                    > Aż ciarki mi przechodzą na plecach jak czytam Twoje opisy wizji...
                    > Trzymaj się, życzę Ci dużo zdrowia. Każdemu się przydaje.
                    M: mam nadzieje, ze po wprowadzeniu Eurokonstytucyjnego obowiazku
                    walki z "ksenofobia" nie beda sie troszczyli naszym zdrowiem
                    psychicznym specjalisci KGB w "szpitalach psychiatrycznych".
                • m1o2i3 Re: To kraj z 7% wzrostem gospodarczym.... 09.08.07, 16:17
                  Hej obudż się! To nie jest fantastyka,tylko życie."Kluska doradza rządowi",i co
                  rząd posłuchał?.Zrozum człowieku na sloganach daleko nie zajadą,zaczynamy
                  przeglądać na oczy,popatrz jak im poparcie spada.Gdy przeczytałam że dzięki
                  PiS-owi spadła liczba wypadków drogowych(wymyślił to Wasz Prezydent)aż się
                  zsikałem z radości.On to chyba tak dla "śpasu" zagaworzył
                  • mirmat1 Co by POstKomuna zrobila bez "sondazy" ? 10.08.07, 01:13
                    m1o2i3 napisał:
                    > Hej obudż się! To nie jest fantastyka,tylko życie."Kluska doradza
                    rządowi",i co rząd posłuchał?
                    M: I co zamknal go w ARESZCIE. O ile wiem to Roman Kluska w
                    calkowitej zgodzie z Jarkiem Kaczynskim pracuje nad odkreceniem
                    Balcerowiczowania.
                    > Zrozum człowieku na sloganach daleko nie zajadą,
                    M: Wlasnie. Te statystyki GUS zawsze psuje dobra propagande
                    Platformusow.
                    > zaczynamy przeglądać na oczy,popatrz jak im poparcie spada.
                    M: co w POstKomunisci byscie robili bez "sondazy" czy...Szkla
                    Kontaktowego.
                    > Gdy przeczytałam że dzięki PiS-owi spadła liczba wypadków drogowych
                    (wymyślił to Wasz Prezydent)aż się zsikałem z radości.
                    M: Proponuje wizyte u Urongologa bo masz problem z pecherzem. Gdybys
                    mial inteligencje chocby przecietnego Polaka ( a ta jest jedna z
                    najwyzszych w Europie - nie na darmo Polacy wybrali PiS) to bys
                    logicznie wydedukowal, ze zwiekszenie patroli policyjnych na drogach
                    ( i co najwazniejsze obecny brak korupcji wsrod oficerow Policji)
                    zwieksza bezpieczenstwo na drogach. A to stalo sie dzieki decyzjom
                    PiS-u.
          • konread Re: Zakowski taki sam debil jak ten Lepper... 08.08.07, 17:37
            lol76 napisał:

            > Zakowski na sile udowadnia jakim to jest skonczonym debilem!!! Coraz
            > gorzej z tym krajem!!!

            Przeczytaj co napisałeś, i zastanów się kim musi być ktoś, kto napisał te słowa!!!!
            • lol76 konread 08.08.07, 18:21
              glupku - po tych twoich pseudo humorystycznych postach na forum tej
              gazetki,na ktore ostatnio natrafilem, calkowicie straciles
              wiarygodnosc w moich oczach!!!
              Nawet nie odpisuj na tego posta poniewaz to jest ostatni raz kiedy
              wymieniam z toba slowo - ty skonczony idioto.
              Jestes skoncozny!
              • konread Re: konread 09.08.07, 01:01
                Jakbym słyszał Radio Maryja - taka zniewaga, z takich ust to prawdziwa pochwała:)
      • civril80 Re:??? 08.08.07, 15:49
        Że niby co on robił, udawał głupiego? Jak na mój gust to on niczego udawać nie
        musiał.
        • loppe Re:??? 08.08.07, 16:26
          a jednak to z Lepperem rozmawia opiniotwórcza Polityka, a nie z
          Tobą...................................


          b. interesujący wywiad
    • lexgm Jeśli Lepper nie bredzi w temacie rozmów 08.08.07, 14:23
      na temat przechwycenia przez premiera wpływów w Trybunale Konstytucyjnym, to
      fajna przyszłość nas czeka oraz fajne orzecznictwo na zamówienie.
      W aspekcie różnych komisji śledczych, Trybunału Stanu itp.itd. też zapowiada
      się całkiem fajnie.
      • onufry.zagloba Jedno trzeba Kaczorom przyznac: te karly 08.08.07, 16:14
        moralne bardzo umiejetnie pogrywaja na najgorszych przywarach,
        naiwnosci a nawet na najlepszych wartosciach Polakow, by dorwac sie
        do pelni dyktatorskiej wladzy i te wladze utrzymac. Przykladem
        nagonka na polskich prawnikow: pogrywajac na slusznym oburzeniu
        Polakow na skorumpowanych sedziow czy hermetyczne i nepotyczne
        korporacje prawnicze Kaczory zdobywaja to, o co im naprawde chodzi -
        likwidacje niezawislosci sadow i dyktatorskie zawlaszczenie prawa. A
        korupcja sadowa, korporacje? Sporo szumu bylo, ciemny lud happy, a
        tak naprawde NIC sie tu nie zmienia, bo przeciez nie o to PiSdzikom
        chodzilo:)))
        • loppe Re: Jedno trzeba Kaczorom przyznac: te karly 08.08.07, 16:28
          interesujące

          wyjasnij jeszcze co sie kryje za analogiczna nagonką na
          skorumpowanych lekarzy - o co im naprawde chodzi? o przejęcie
          szpitali? o...? o co?
          • onufry.zagloba O zarobienie na polskim zdrowiu. I dolozenie 08.08.07, 16:32
            politycznej konkurencji
          • anvill Re: Jedno trzeba Kaczorom przyznac: te karly 09.08.07, 17:02
            A ja odpowiem - otóż "elity społeczne" a mniemaniu motłochu takimi
            elitami są osoby z wyższym wykształceniem lekarze, prawnicy,
            dziennikarze i inne wykształciuchy - nie są grupa specjalnie kochaną
            przez "ciemny lud" - bo to sa ci którym wiedze się w zyciu - a polak
            nieudacznik tego nie lubi - sąsiada który kupił sobie lepszy
            samochód utopił by w łyżce wody. Sami przedstawiciele PiSu mówią o
            tym że wygrywają dlatego że są antyestablishmentowi - z kazdej afery
            wychodzili obronną reką (czasem nawet im rosło w sondażach) dlatego
            że winę zwalali na tych którym się w życiu powiodło a których polski
            lud w sposób dla siebie naturalny nienawidzi. Premier imponuje
            ludowi - bo nic w zyciu nie osiagnął - taki swój chłop - podobnie
            brat prezydent - niezbyt bystrzy nie krępują nadmierną inteligencją
            przeciętnego kowalskiego. Na lekarzach się troche przejechali bo
            polacy mimo wszystko mają zaufanie do nich - mimo tego że system
            jest niewydolny, muszą czekac w kolejkach, itd, itp - ale przeciętny
            kowalski nie raz spotkał się z lekarzem i wie że to nie diabeł z
            rogami (czyt. wykształciuch) tylko normalny czlowie - w
            przeciwieństwie do prawników (wiekszośc polaków nigdy nie korzystała
            z ich usług) czy dziennikarzy, których lud widuje tylko w telewizji
            i okładkach magazynów - wypisujac o ich "bajecznych majątkach"
            • arct Re: Jedno trzeba Kaczorom przyznac: te karly 09.08.07, 18:50
              przyczyna jest znacznie bardziej prozaiczna. brak sukcesów w "walce" z układem
              trzeba czyms zastąpić, jesli się nie złapie gangstera za przekret na
              pięćdziesiąt milionów to przynajmniej trzeba złapac lekarza za pięćdziesiąt
              złotych, bo tłum wyborczy jest żądny krwi. a teraz dlaczego nie złapie sie
              nikogo z układu? to BARDZO PROSTE - za głupim sie jest.
        • mirmat1 Zagloba przekreca sie w grobie na to karlowate mys 08.08.07, 16:29
          ...myslenie
          onufry.zagloba napisał:

          > moralne bardzo umiejetnie pogrywaja na najgorszych przywarach,
          > naiwnosci a nawet na najlepszych wartosciach Polakow, by dorwac
          sie do pelni dyktatorskiej wladzy i te wladze utrzymac.
          M: gdybys mial cokolwiek wspolnego z Zagloba to bys wiedzial, ze dla
          Polski zagrozeniemiem jest anarchia a nie silna reka.
          • onufry.zagloba Nie, go cieszy, zem trafil w dziesiatke. 08.08.07, 16:32
            Co widac po skowycie PiSuarow:)))
            • mirmat1 Potrzebujesz powtornej lektury Potopu 09.08.07, 01:15
              onufry.zagloba napisał:
              > Co widac po skowycie PiSuarow:)))
              M; widoczne sa skutki wyeliminowania lektury powiesci Sienkiewicza
              ze szkol za czasow UBekistanu.
              Kiedy ksiaze Radziwil ujawnil swoja zdrade na slynnym przyjeciu z
              poslem Szweckim to wlasnie Zagloba pierwszy zlozeczyl przeciw
              zdrajcom zaprzedajacym Ojczyzne obcym. Tak PATRIOCI "skowyczeli" z
              bolu kiedy "autorytet" jakim byl Radziwil okazal sie zwykla szmata
              bo zaprzedanie BOLI, ale nawet watazka Kmicic kiedys wreszcie
              przejrzal na oczy i razem z Kiemliczami zaczal "prac" najezdzcow i
              ich polsko-jezycznych wspolnikow.
          • arct Re: Zagloba przekreca sie w grobie na to karlowat 09.08.07, 18:54
            najsilniejsze rece to mieli tutaj Adolf i Josif Wissarionowicz.
        • mel-gibson Re: Jedno trzeba Kaczorom przyznac: te karly 10.08.07, 02:14
          Jedno trzeba Kaczorom przyznac: te karly moralne bardzo umiejetnie pogrywaja na najgorszych przywarach,(...) nie o to PiSdzikom
          > chodzilo:)))


          to sa twoje argumenty w dyskusji o Polsce?

          przesiąknięty nienawiścią do Polski zdrajco?
    • fat_cat Boże, Żakowski przytula Leppera... 08.08.07, 14:40
      ...a jeszcze niedawno ten czlowiek kreowany na czolowego inteligenta III RP
      postulował wrzucenie Leppera do dołu z wapnem. Co za wolty sie dokonuja. Sojusz
      inteligencji z chlopstwem w imie walki z wyimaginowanym reżimem, czyli wrog
      naszego wroga jest naszym przyjacielem, tak panie Jacku? Fuj, nie moge juz na to
      patrzec.
      Takie czasy nadeszły, ze teraz kazda łachudra, która moze pomoc w walce z
      Kaczynskimi moze przyjsc do GW i opowiadac dyrdymały.
      • bosman_plama Re: Boże, Żakowski przytula Leppera... 08.08.07, 23:21
        Czy to takie dziwne? Żakowski to jeden z czołowych dziennikarzy "dobrego tonu".
        Jak trzeba przywalić PISowi to i Leppera przytuli. Że stawia się w ten sposób
        obok wprowadzającego Andrzeja L. do rządu Jarosława K., już nie zauważa. Albo -
        co całkiem prawdopodobne - zupełnie go to nie obchodzi. Wszak, jak trzeba
        będzie, wytłumaczy się ludziom, że to wcale nie było tak, jak widzieli. A zgrany
        chór sympatyków dorobi do tego miłe uchu murmurando.
        Ale cenny jest ten wywiad. Pokazuje jak nisko upadła ta nasza "elita polityczna"
        - od bratających się z typami pokroju Leppera polityków po identycznie
        postępujących dziennikarzy politycznych. Brrrr.
        • zygmund Am może chodzi o coś innego 09.08.07, 23:20
          Nie o wrogów i sojuszników, tylko o prawdę i kłamstwo. Taka
          alternatywna płaszczyzna postrzegania świata
      • marcin23waw Re: Boże, Żakowski przytula Leppera... 09.08.07, 17:14
        takie czasy byly zawsze.
    • pizza rodacy i co będziemy tak na to patrzec? 08.08.07, 14:51
      jak barany prowadzone na jatkę? Trzeba ratować Ojczyznę - WSZELKIMI
      ŚRODKAMI!!!!
    • vontomke Lepper dużo się uczy 08.08.07, 14:53
      i dzięki Kaczyńskim zostanie prezydentem, mogę się o to założyć.
      • m1o2i3 Re: Lepper dużo się uczy 09.08.07, 16:20
        Stoi.określ o co
    • solveik W niektórych przypadkach udawałem głupiego 08.08.07, 15:45
      Cały nasz rząd to jedna wielka pomyłka. Póki Kaczyńscy działali z godnie z myślą
      Leppera to panowała wielka przyjaźń. Podzieliły się zdania to proszę największy
      wróg a nie przyjaciel. I gdzie w tej przepychance miejsce na dobro naszej
      ojczyzny? Żałuję, że naród nie jest w stanie odwołać prezydenta gdyż zawiódł
      jako głowa państwa.
    • rassik W niektórych przypadkach udawałem głupiego 08.08.07, 15:51
      A pan Lepper tu wychodzi wreszcie na porzadnie zorientowanego
      polityka, i znajacego. Gdy wreszcie pan wicepremier zostanie zamiast
      krzykacza Kaczynskiego premierem, o to sie wzszystki przekonaja jak
      to dobre jest i rakiety moze zapewnic ze zostana przecelowane i
      mieso wiedzie, a tak? i po co to
    • chuck.norris Ma zamożnego kolegę w Grecji ... 08.08.07, 15:52
      "Jak mnie Kaczyński pierwszy raz wyrzucił z rządu, rzuciłem wszystko i
      pojechałem z Łyżwińskim do Grecji. Mam tam kolegę. Zamożny człowiek, ma piękną
      posiadłość, bywałem u niego..."

      Światowy człowiek z tego byłego kierownika PGR
      bi.gazeta.pl/im/7/452/z452867N.jpg
      • olejowy.bogacz Re: Ma zamożnego kolegę w Grecji ...pewnie armator 08.08.07, 16:02
        drugi po onasisach. Toz ten czlowiek jest gorszy o pomrocznych:(
        Dobrze, ze przynajmiej pan Kaczynski ma jakas realna wizje.
        Oszolomom politycznym typu Leper&przyjaciele nawet w Grecji mowie
        NIE.
    • pan_opticum Partia potworków, rząd zepsutej krwi 08.08.07, 16:09
      To fakt, jak PiS przejmie TK to dopiero będzie mogiła. Ale czy można liczyć na
      to że PO coś z tym zrobi? Raczej nie, bo to polityczna klucha. Może te taśmy
      Leppera coś powiedzą, ale nie ufam klewkowemu. Ogólnie jest tak jak w słowach
      pewnej piosenki:
      "Prze..e, prze..e, pora złączyć się z Szatanem"

      Prostujcie ścieżki kopytom Pana!
    • presentation1 ...Lepper oszalal........... 08.08.07, 16:25
      Populizm tego faceta przekroczyl granice.Jezeli myslal TYLKO o Polsce dlaczego gdy Jaroslaw Kaczynski zostal Premierem nie poddal sie do dymisji na znak protestu?
      • logoin Tobie odbiło całkiem 08.08.07, 16:55
    • langston Coraz bardziej lubie Jarka:) naprawde 08.08.07, 16:26
      Od ostanich wyborwo GW Polityka i TVN zrobily ze mnie sympatyka PIS!
      dzieki serdeczne!
      • puch4cz Re: Coraz bardziej lubie Jarka:) naprawde 09.08.07, 07:01
        Tjaaaaaaa, a wcześniej to byłeś lewicowcem... jesteś jednak niezły beton i
        kombinator. Niestety, ludzie potrafią myśleć...
    • z_jak_zwirz rzygac sie chce!! nt 08.08.07, 16:28
      • olejowy.bogacz Re: Leper wiarygodnym politykiem niemieckich 08.08.07, 16:34
        mediow. Powaznie i jednoglosnie cytuja, komentuja i pie...trzy po
        trzy jak Andriu pierdnie. To pewnie te wplywy greckie dzialaja jak
        metaxa x-gwiazdkowa.
    • tetradrachma no i macie coście chcieli: sojusz bandyty z 08.08.07, 16:38
      karcianym oszustem. A miało być tak pieknie, tak czysto ! Ohyda.
      • 1europejczyk "A miało być tak pieknie, tak czysto !" 08.08.07, 17:38
        Gdzie tak mialo byc ?
        W obecnej Polsce po 18 latach bezmozgowia i 45 latach radzieckiego
        namiestnictwa, w kraju, ktory niespelna sto lat temu po przeszlo 120 latach
        rozbiorow odzyskal utracana warcholstwem i sobiepanstwem swoich mieszkancow
        samorzadnosc i niepodleglosc !
        Tak to moze mialo byc w jakis idealistycznych snach wyksztalciuchow opartych w
        duzej czesci na "naszej" zafalszowanej histori

        www.powstanie.pl/index.php?ktory=16&class=text
        i na ich (wyksztalciuchow) kompletnym wyizolowaniu z zycia kraju wynikajacym
        glownie z ich troski o wlasna "wrazliwosc".

        Re: no i macie coście chcieli: sojusz bandyty z
        • tetradrachma Re: "A miało być tak pieknie, tak czysto !" 09.08.07, 10:39
          piepszysz jak potłuczony ! "Po 18 latach bazmózgowia...." to wg
          Ciebie, miało być, tak samo ? Miała być "rewolucja moralna" i co ?
          Z innymi wywodami m.in. dot. XVII w. i postaw "wykształciuchów" się
          zgadzam.
    • california07 W niektórych przypadkach udawałem głupiego 08.08.07, 16:59
      Chore spoleczenstwo z chorymi politykami!!!A mialo byc pieknie!!!!
      Dziekuje Bogu ze wyrwalem sie z tego cyrku 26 lat temu!!!
    • stoova W niektórych przypadkach udawałem głupiego 08.08.07, 17:03
      Dziwię się oszołomom, którzy na podstawie przeprowadzenia wywiadu z Lepperem,
      imputują redaktorowi Żakowskiemu fraternizowanie się z tymże. Szczególnie
      śmieszą mnie 'konkluzje', jakoby przewodniczący SO stał się autorytetem.
      Śmieszne - szczególnie, gdy porównać przeprowadzenie wywiadu z Lepperem do
      mianowania go wicepremierem. No cóż - wypowiedź uderza w PiS, więc i dziennikarz
      zły, i Lepper zły. Kochani, nieomylni i w ogóle naj naj są tylko prezes i jego brat.
    • leon_de_gazownia Oj Jędruś, Jędruś, pogonili tobie kota? 08.08.07, 17:09
      Ty się za siłowanie z Kaczyńskimi nie bierz, oni grają w innej lidze, im chodzi
      o coś więcej niż nachapanie się przy korycie władzy dla siebie i swojej
      rodzinki. Rozumiem jednak, że dla moralnych degeneratów obficie zaludniających
      'Samoobronę' każde działanie musi być podszyte chciwością na dobra doczesne i
      człowiek nie może działać w imię idei, lub że coś uważa po prostu za słuszne. A
      swoją drogą to zabawne, jak kreowany na kolejny autorytet oralny Jacek Żakowski
      z takim namaszczeniem wysłuchuje człowieka, którym jeszcze tak niedawno
      wszystkie wykształciuchy obowiązkowo pogardzały. Dzikie czasy.
      • stoova Re: Oj Jędruś, Jędruś, pogonili tobie kota? 08.08.07, 17:15
        Pewnie... red. Żakowski powinien wysłać Leppera z jego rewelacjami do Naszego
        Dziennika. Jakże by to wam pasowało.
        • leon_de_gazownia Re: Oj Jędruś, Jędruś, pogonili tobie kota? 08.08.07, 17:22
          stoova napisał:

          > Pewnie... red. Żakowski powinien wysłać Leppera z jego rewelacjami do Naszego
          > Dziennika. Jakże by to wam pasowało.

          'Nasz Dziennik' by Jędrka przegonił, oni nie muszą łapać się aż tak desperackich
          metod. Mimo wszystko z zadowoleniem czytam, jak Autorytet Oralny wsłuchuje się w
          słowa człowieka, którego niedawno obśmiewał. Sporo to mówi o wykształciuchach.
          Zresztą sądzę, że np. taki Giertych nie poleciałby do Żakowskiego, 'Polityki'
          czy GWna z tego typu skargami na Kaczyńskich. Mimo wszystko inna liga.
          • stoova Re: Oj Jędruś, Jędruś, pogonili tobie kota? 08.08.07, 17:59
            widać twoja liga
    • kazik_b4 to w których przypadkach udawał, a w ktorych był? 08.08.07, 17:47
      Czy moze kiedy Corleone udawal glupiego to tez nim byl? Co on chcial przez to
      powiedziec?
      Pobili sie gangsterzy przy podziale lupow... pewnie i trupy tez beda?!
      Co za holota?!
    • pocalujta_wujta Ach... to bylo tylko udawanie 08.08.07, 18:47
      No to teraz wiem ze to sprytny i madry czlowiek ;-)
    • rodowiczmaryla W niektórych przypadkach udawałem głupiego 08.08.07, 20:43
      > Dla Kaczyńskiego polityka to jest droga po trupach do władzy.


      Nie powiem, ze obywatel/osobnik L. jest moja "bratnia/siostrzana dusza".

      Ale dzisiaj naprawde "z serca i z duszy" mi przemawia.

      I potwierdza moje przypuszczenia i najgorsze obawy.
      Ze piskaczki to niebezpieczni psychole.

    • wislok1 Jak to kop w d... nagle zrobił z Leppera człowieka 08.08.07, 20:52
      Dopóki był na stołku,
      to wszystkie opisane przez Leppera świństwa
      miał w d...
      Jak go Jarek skopał,
      to nagle zaczął gadac prawdę o psycholach
    • bezatu7 W niektórych przypadkach udawałem głupiego 08.08.07, 21:34
      Nie musi pan udawać, to jest święta prawda!
    • rzad_sterowany_radyjem a co to za Grek? 08.08.07, 21:48
      macie jakies pomysly kto to moze byc?

      jakis Kobylanski-bis? :)
      • bosman_plama Re: a co to za Grek? 08.08.07, 23:22
        rzad_sterowany_radyjem napisał:

        > macie jakies pomysly kto to moze byc?
        >
        > jakis Kobylanski-bis? :)

        Grek Zorba. Zdanie: "jaka piękna katastrofa" idealnie pasuje do sytuacji.
    • donald_2005 Nie wydrukowali najsmakowitszego kawałka 09.08.07, 01:07
      Przynajmniej dla mnie:
      Żakowski: Czarnecki mówi, że on was pozszywał.
      Lepper Panie redaktorze, wszyscy wiemy, kto zszywał.
      Żakowski: Ojciec Rydzyk?
      Leppepr: I jeszcze iluś hierarchów. W dobrej wierze działali. Ja ich za to
      szanuję.
      =============
      Stąd widać że Rydzyk = Episkopat = Kościół Katolicki w Polsce.
      Jest to niespodzianka dla Żakowskiego, i chyba dla wszystkich.

      Ja w odróżnieniu od Leppera hierarchów KK za to nie tylko nie szanuję, ale mam
      do nich pretensję i uważam za szkodników i ludzi, delikatnie mówiąc, bardzo
      małego rozumu. I tracę do nich zaufanie. CAŁKOWICIE I BEZPOWROTNIE.
      To oni nam zgotowali to piekło.
      Przez jakiś czas, dopóki nie upadną Kaczyńscy i mi nie przejdzie (czyli jeszcze
      przynajmniej przez 3 lata), nie będę też chodził do Kościoła (w Polsce, podczas
      wyjazdów za granicę - tak) i wspierał go finansowo. Bo wcześniej finansowałem
      tych, którzy nam załatwili rządy już nie oszołomów, ale psychopatów, potworów,
      paranoików jak nazwali tych Panów ci którzy ich dobrze znają (np. Tymochowicz i
      Lepper).
    • darkraj Logika i konsekwencja polityczna Leppera 09.08.07, 01:46
      jest nie do zbicia. Wszelkie paszkwilskie posty na temat pochodzenia
      spolecznego Pana Leppera ublizaja Wyborcom, a poniekad i autorom. Udowadniaja
      bowiem osobiste fobie i brak merytorycznych przeslanek wypowiedzi. Przypominam,
      ze 80% nomenklatury mialo i ma wyroki sadowe na swoim dorobku. Negacja
      dzialania kogokolwiek z powodu miejsca urodzenia i wychowania, albo z powodu
      wyznania (nie transparentnego) jest ponizej poziomu jakiejkolwiek konwersacji.
      Zreszta, zazwyczaj bywa, ze noworysz najglosniej wypiera sie swoich korzeni i
      gani je. O zdrowiu wypowiadaj sie po uzyskaniu pisemnej opinii twojego lekarza.
      Zreszta, nie masz szans, bo takie opinie sa wydawane przy wyjsciu z
      psychiatryka. Autora postu czeka jeszcze wieloletnia terapia. Wkrotce dolacza
      do niego jego karlowate, ideowe kreatury.
      PS. I nie pisz juz wiecej o Narodzie. Nawet nie masz pojecia, co to znaczy.
      Epitetow zaoszczedze, bo i po co?
      • 1zorro Udawac glupiego burak wcale nie musial.... 09.08.07, 10:40
        "wyruchaly" go cwane i upierdliwe kaczory! I tyle! A buraczatko sie
        teraz tlumaczy...
      • nexus_of_a_crisis Re: Logika i konsekwencja polityczna Leppera 09.08.07, 14:30
        darkraj napisał:

        > Udowadniaja
        > bowiem osobiste fobie i brak merytorycznych przeslanek wypowiedzi.
        > Przypominam, ze 80% nomenklatury mialo i ma wyroki sadowe na swoim dorobku.

        i twoim zdaniem to sytuacja godna pochwały?

        > O zdrowiu wypowiadaj sie po uzyskaniu pisemnej opinii twojego lekarza.
        [...]
        > Autora postu czeka jeszcze wieloletnia terapia. Wkrotce dolacza
        > do niego jego karlowate, ideowe kreatury.
        [...]
        > Epitetow zaoszczedze, bo i po co?

        jak widać - nie szczędzisz. to też jest moim zdaniem poniżej poziomu
        jakiejkolwiek konwersacji, nawet pomijając fakt, że przeczysz samemu sobie.

        nex

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka