Dodaj do ulubionych

Juz po PiSie

08.08.07, 20:49
Myślę, że PiS się rozpadnie. Przykład Kaczmarka pokazał, że nie
warto być w PiS, bo w każdej chwili można paść ofiarą kaprysu
Jarosława. Jarosław prędzej czy później wykończy także i Ziobrę i
Edgara. I co wtedy?
Obserwuj wątek
    • jacekm22 Re: Juz po PiSie 08.08.07, 20:56
      Oby !!!!!!!!!!! :-))
      • fedorczyk4 Re: Juz po PiSie 08.08.07, 20:59
        Pomarzyc zawsze mozemy.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka