backspace2 08.08.07, 20:49 Myślę, że PiS się rozpadnie. Przykład Kaczmarka pokazał, że nie warto być w PiS, bo w każdej chwili można paść ofiarą kaprysu Jarosława. Jarosław prędzej czy później wykończy także i Ziobrę i Edgara. I co wtedy? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj