Dodaj do ulubionych

Platforma chce "namówić prezydenta, by wkroczył...

09.08.07, 09:26
Nowe wybory i wygrana PiS - to najlepsze wyjście.
Sondaże PiS ma nie gorsze niż w 2005r.
Obserwuj wątek
    • idefix3 Kończ Pan, wstydu oszczędź 09.08.07, 09:34
      Tym cytatem wzywam polityków aby zakończyli ten cyrk. Wstyd mi za Was, a
      przecież niczym nie zawiniłem.
      • almagus [...] 09.08.07, 10:47
        Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
        • seroo1 Już raz było takie spotkanie...niestety 09.08.07, 11:41
          Tusk niepotrzebnie wpycha palce między drzwi. Nawet jeżeli pan
          (buhaha) prezydent przychyli się do tego wniosku to za chwilę PO
          zostanie przedstawiona jako główna siła destrukcyjna w kraju.
          Donaldzie, jakkolwiek się nie obrócisz, d... zawsze z tyłu. Jeżeli
          chodzi Wam o POLSKĘ - przemówcie do ciemnego ludu - nas nie musicie
          przekonywać. W motłochu siła - niestety... Jeżeli tego nie
          zrozumiecie - wszyscy na tym ucierpimy :((
          • inzynier_skrzypek Bez sensu. Lech bez zgody Jarka bąka nie puści. 09.08.07, 12:44
            • pani_stenia_z_kleparza a ja się spotkałam przy straganie z sąsiadką... 09.08.07, 13:51
              • expert_spod_mostu_kierbedzia zagrają w warcaby..wypiją po kefirze i po temacie 09.08.07, 14:27
                • bronek_komora_mundrol [...] 09.08.07, 16:23
                  Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
                  • starod Re: M_y__P_o_l_a_c_y__O_l_e_w_a_m_y__ H_e_r_T_u_s 09.08.07, 20:38
                    Stul pysk junkropodobny faszysto
                    • megasceptyk daj spokój, nazikomunistów pisowszitowych nie 09.08.07, 23:31
                      przekonasz, maja zwoją sektę i mają swoja mantrę. Popracujmy nad tym jach ich ujeździć. To tylko matoły tyle że w dużej kupie. My ludzie poradzimy sobie z tą owczarnią. Jak nie batem to marchewką. Głupie to zwierzaki, na korzyści łase a mało ambitne przy tym. Wódką ich weźmiemy. Jak zawsze zresztą. Pogłowie spore, już nam katolickia konkurencja zadba o przyrost siły roboczej, podzielimy się z popem.
                      • augustow_germanicutasus_angula Re: M_y__P_o_l_a_c_y__O_l_e_w_a_m_y_ H_e_r_T_u_ska 10.08.07, 11:34
                        > He he he he !
                        >
                        > Wermaht chyba nie liczy,
                        > że wybory wygrają POkemony :)
                        >
                        > Łże-sondaże i łże-media
                        > już raz go wpuściły w maliny
                        > tak że do dzisiaj
                        > przeżywa to ciężko psychicznie
                        > ten pacan :)
                        >
                        > Ale dla samej zasady trzeba odrzucić
                        > ten pomysł POkemonów rwących się do koryta
                        > w sojuszu z komuną !
                        >
                        > tak samo jak oni cały czas blokowali
                        > oczyszczanie Polski z mafijnego Ubekistanu
                        > i broniły 3ciej RP !


                        to, że wermahty nie wygrają
                        wyborów jest pewne

                        bo byłby to koniec Polski
                        totalna podległość hitlerlandowi :(
                        i poddanie się energetyczne kacapii :(

                        Problem tkwi w tym, że PIS
                        dzięki tępym, pasywnym polaczkom
                        nie uzyska większości

                        i nie będzie w stanie
                        do końca oczyścić Polski
                        z UBekistanu i z libero-komuszej
                        złodziejskiej bandy :(
          • trasat Re: Już raz było takie spotkanie...niestety 09.08.07, 17:52
            Tusk jednak w zgodzie z Rokita nie przeciwstawią się PISowi. Chyba
            nie poprą komisji sledczej i kolejny raz dadzą się oszukać PISowi. W
            opozycji do PISu pozostaje tylko LiD. Pokazanie afer PISu
            spowodowałoby pozostanie na scenie dwóch ważnych aktorów PO i LiD.
            Ale tego chyba nie chce Platforma. Chce koalicji z PISem. Ale jeśli
            nie doprowadzi do silnego osłabienia PIS (komisja śledcza), to
            partner będzie zbyt silny dla koalicji z dominujaca rolą PO.
            • konread Re: Już raz było takie spotkanie...niestety 09.08.07, 18:24
              Jakoś w taką koalicję trudno mi uwierzyć, jak by ona nie była czy z PO czy PSL
              wraz z planktonem posamoobronowym, zawsze PIS będzie chciało mieć 100% kontrolę
              nad resortami siłowymi, aby dalej prowadzić prowokacje wobec wszystkich a nie
              wykrywać prawdziwej przestępczości.
              • aardvaark Jeden z dalekich przodków Donalda Tuska... 09.08.07, 20:16
                Jeden z dalekich przodków Donalda Tuska zamordował Abla!

                Tak wynika z oświadczenia kilku pracowników Instytutu Pamięci Narodowej.

                Na błyskawicznie zwołanej konferencji prasowej, szef Platformy Obywatelskiej
                wykluczył taką możliwość. „Żaden z moich przodków nikogo nie zamordował”,
                oświadczył Tusk.

                Indagowana w tej sprawie siostra Donalda Tuska powiedziała, że w ich rodzinie o
                tym raczej niewiele się mówiło. „Donald mógł nie wiedzieć, że Abel został
                zabity”, wyjaśniła. „W domu rozmowy na ten temat ucinano krótkim Kain problem”.

                nowypompon.pl/
        • almagus Bez zbędnych wywodów Unia wolnych narodów. 10.08.07, 17:00
          Bez zbędnych wywodów Unia wolnych narodów.

          Skrzy szabla, skrzą na wojów zbrojach łuski.
          Ty się nie zrywasz Donaldzie Skrzy Tuski?
          Ty się nie zrywasz kiedy Kraj w nieładzie,
          czekamy na owoce, zgnile jabłka w sadzie?
          Katotaliban hańbi białogłowy,
          Ty się nie zrywasz, jeszcze nie gotowy?

          Skrzy szabla, skrzą na woja zbroi łuski.
          Ty się nie zrywasz Donaldzie Skrzy Tuski?
          Gdy nie ma pracy, nie ma tez złomu,
          nie wyleczą, niepotrzebny nikomu?
          W Twojej kompanii serce swe pokrzepię,
          choć skromnie przyszłość swą ulepię?

          Skrzy szabla, skrzą na woja zbroi łuski.
          Ty się nie zrywasz Donaldzie Skrzy Tuski?
          Trwam na zmywaku tutaj na obczyźnie,
          choć duchem młoda, to blizna na bliźnie.
          Piasek Zandvoortu dzis moje posłanie,
          kiedy się zerwiesz, na co to czekanie?

          Skrzą szable, skrzą wojów zbroi łuski,
          wreszcie poprowadź Donaldzie Skrzy Tuski!
          Ty się nie zrywasz, gdy dzielą nas szuje,
          Katotaliban garnie i rujnuje?
          Ty się nie zrywasz kiedy przy parafii,
          Katotaliban żyje wzorem mafii?

          Skrzy szabla, skrzą na woja zbroi łuski.
          Ty się nie zrywasz Donaldzie Skrzy Tuski?
          Dzwoni dzwon larum przy księżym pałacu.
          Pędzi z falami Rydz Maybachem na kacu.
          Katotaliban eksterytorialny?
          Wykorzystuje Kraj przyparafialny?

          Skrzy szabla, skrzą na woja zbroi łuski.
          Ty się nie zrywasz Donaldzie Skrzy Tuski?
          Gdy z dzieci, z cudu bożych darów
          chcą dla talibów, porobić janczarów?
          Ty się nie zrywasz, gdy giną reformy,
          poziom techniki nie osiąga normy?

          Tnie szabla, z kopytem dzwonią łuski.
          Ty się nie zrywasz Donaldzie Skrzy Tuski?
          Katotaliban już na Jasnej Górze,
          nazwą woja gejem, zatańczy przy rurze?
          Jeno religia, koniec filozofii,
          uzależni nas urodzaj kartofli?

          Tnie szabla, z kopytem dzwonią łuski.
          Ty się nie zrywasz Donaldzie Skrzy Tuski?
          Woju doświadczony waz czy się opłaca,
          spośród oszołomów brać znowu pajaca?
          Dołączy do nas pospolite ruszenie,
          z tego fermentu pozytywne wrzenie?

          Gdy po zgiełku szabel, łuski po nabojach,
          dlaczego kradniesz Dochnaldzie Ajatollach?
          Mówisz żeś rycerz, co chroni Maryje,
          a to co kradniesz to jest niczyje?


          From: "Almagus"
          > Ty się nie zrywasz Donaldzie Skrzy Tuski?

          „Wymagasz cudu
          Chcesz aby drob latal.
          To nielot pierwszj krwi.
          Juz Bolek Lolek jest od niego lotniejszy
          Tusk to pomylka zyciowa

          Ben”


      • koloratura1 Re: Kończ Pan, wstydu oszczędź 09.08.07, 12:19
        Giertych Ci, Idefix, odbierze maturę!

        U Sienkiewicza było: Kończ WASĆ nie pan.
        • wieslaw.rewerski I cytat nietrafny, i szermierze nie ci... 09.08.07, 16:55
          koloratura1 napisała:

          > Giertych Ci, Idefix, odbierze maturę!
          >
          > U Sienkiewicza było: Kończ WASĆ nie pan.

          No i mówił to gorszy szermierz (Kmicic) do lepszego (Wołodyjowski).

          W sytuacji trwającego już 2 lata pata politycznego nie widzę nikogo,
          kto mógłby to dziś powiedzieć. No, może z wyjątkiem Jarosława
          Kaczyńskiego, bo on w tym towarzystwie zdaje się być graczem
          skazanym na przegraną. Problem w tym, że nie za bardzo do kogo ma to
          powiedzieć, bo atakują go tacy sami partacze... Co to za politycy,
          którzy przez 2 lata nie zorientowali się, że dostępnym im sposobem
          odsunięcia PiS od władzy jest dogadanie się w sprawie
          konstruktywnego wotun nieufności?
          • aardvaark Lech Kaczyński podejrzany... 09.08.07, 20:26
            Lech Kaczyński podejrzany o przejęcie prezydentury w Polsce!

            W świetle ostatnio ujawnionych okoliczności posądzenie, jakoby Lech Kaczyński
            był uwikłany w sprawę objęcia najwyższego stanowiska w państwie, jest coraz
            bardziej zasadne.

            Jak się wydaje, już z końcem lata 2005 roku można było nabrać podejrzeń, co do
            pewnych zamiarów Kaczyńskiego. Na przełomie sierpnia i września widziano go na
            Saskiej Kępie, spacerującego z psem na smyczy wzdłuż ulicy prowadzącej w
            kierunku pałacu prezydenckiego.

            „Nie wiem, jakie były prawdziwe zamiary Lecha Kaczyńskiego, jednak coś musi być
            na rzeczy, skoro wygrał wybory”, stwierdził jeden z coraz liczniej pojawiających
            się świadków.

            To w zasadzie przesądza sprawę. Do grona osób, które mogą rzucić pewne światło
            na zaangażowanie podejrzanego w objęcie prezydentury należy kilku czołowych
            przedstawicieli politycznego establishmentu, którzy usiłowali mu w tym
            przeszkodzić. Ich zakończone niepowodzeniem starania o to samo stanowisko są
            chyba wystarczającym dowodem.

            Mimo konsekwentnego milczenia, jakie zachowuje Kaczyński, jego zaprzysiężenie w
            dniu 23 grudnia 2005 zdaje się rozwiewać wszelkie wątpliwości. Trudno sobie
            wyobrazić, by po złożeniu ślubowania mógł się jeszcze jakoś z całej tej sprawy
            wykręcić, nie zaprzeczając własnym słowom.

            nowypompon.pl/
    • augustus_germanicus_caligula O! Plastelina! Jak milo! Bedzie znowu wesolo! 09.08.07, 09:37
      Komentarze oderwane od rzeczywistosci - Plastelina
      Tania retoryka - Plastelina
      Pierdoly opowiadane od switu do zmroku - Plastelina
      Slady czegos brazowego na nosie od bliskiej znajomosci z Jarkiem -
      Plastelina
    • allspice Re: Platforma chce "namówić prezydenta, by wkrocz 09.08.07, 09:37
      Prezydent i 'żywa akcja' -hehehe:)
      • konread Re: Platforma chce "namówić prezydenta, by wkrocz 09.08.07, 11:31
        A i będą wybory wcześniej, jeśli PKW i sad orzeknie że z powodu malwersacji PIS
        nie dostanie zwrotu za poprzednią kampanię wyborczą, wtedy aby uniknąć kry
        wybory będą w trymiga - inaczej będą przeciągać nieistniejącą koalicję do końca.
        • koloratura1 Re: Platforma chce "namówić prezydenta, by wkrocz 09.08.07, 12:23
          konread napisał:

          > A i będą wybory wcześniej, jeśli PKW i sad orzeknie że z powodu malwersacji PIS
          > nie dostanie zwrotu za poprzednią kampanię wyborczą, wtedy aby uniknąć kry
          > wybory będą w trymiga - inaczej będą przeciągać nieistniejącą koalicję do końca

          Chyba że sejm przegłosuje powołanie komisji śledczej ds.CBA.
          Wtedy wybory będą w try miga.
        • dominik.olsztyn Re: Platforma chce "namówić prezydenta, by wkrocz 09.08.07, 22:57
          konread napisał:

          > A i będą wybory wcześniej, jeśli PKW i sad orzeknie że z powodu
          malwersacji PIS
          > nie dostanie zwrotu za poprzednią kampanię wyborczą, wtedy aby
          uniknąć kry
          > wybory będą w trymiga - inaczej będą przeciągać nieistniejącą
          koalicję do końca
          > .

          A na ch... im pieniądze skoro mają za darmo 24h/dobre 3 programy
          TVP, i kilkanascie raidowych.
    • maruda.r A w jakim języku PO będzie namawiać? Wolskim? 09.08.07, 09:46

      Zdrojewski zwrócił uwagę, że z inicjatywą spotkania wystąpił przewodniczący
      Platformy Obywatelskiej. Według Zdrojewskiego, "ten spektakl musi mieć swój finał".

      ****************************************

      Kiedy PO zauważy, że prezio Kaczyński jest jedną z kukiełek owego żenującego
      spektaklu?

      • ukos Tusk zabiera tłumacza polsko-wolskiego /nt 09.08.07, 14:38

    • ponury_drwiacy_szyderca Małe kartofle robią po gaciach ale i tak koniec 09.08.07, 09:54
      spuści się was z wodą w wyborach jak śmierdzące g..o w kiblu, razem z LPRem i
      Samoobroną.
    • precz_z_preczem Platforma chce "namówić prezydenta, by wkroczył.. 09.08.07, 09:55
      No to pojechał po bandzie! Ale przemyślana i konkretna wypowiedź Zdrojewskiego!
      Rzygać się chce od tych ćwierćinteligentów.

      Precz_z_preczem
      • qc Czerwona kartka dla PO 09.08.07, 10:01
        za gre na czas.
      • dominik.olsztyn Re: Platforma chce "namówić prezydenta, by wkrocz 09.08.07, 23:00
        precz_z_preczem napisał:

        > No to pojechał po bandzie! Ale przemyślana i konkretna wypowiedź
        Zdrojewskiego!
        > Rzygać się chce od tych ćwierćinteligentów.
        >
        > Precz_z_preczem

        To nie są ćwierćinteligenci. To urodzeni frajerzy. 5 latek wyroluje
        w polityce ekipe z PO. Moze za wyjatkiem Rokity, ale ten z kolei
        paduje do określenia, którego użyłeś.
    • logoin palestrine koń kopnął w czerwony czerep 09.08.07, 09:57
      L.Kaczyński jest niekompetentnym człowiekiem,jego brat J.Kaczyński zadecydował
      nawet za niego że Rydzyk ma prawo obrażać jego i jego żonę.Tak ze decyzje i tak
      podejmie ten który jest premierem.
      • anvill Re: palestrine koń kopnął w czerwony czerep 09.08.07, 12:12
        No cóż może to jest dobre posuniecie PO która pokaze "ciemnemu
        ludowi" że prezydent to nielot i polityczny impotent bez jaj...
    • lexgm Prezydent to jakiś Rambo czy co, że ma wkroczyć ? 09.08.07, 10:00
      do akcji ? I po cholerę to durne spotkanie ? Co ma przynieść skoro
      niczego przynieść nie może ? Plastikowy Tusk z partii manekinów robi
      sobie kampanię a przy okazji dowartościowuje lecha. Po kiego diabła ?
    • pilsko1 Platforma chce "namówić prezydenta, by wkroczył.. 09.08.07, 10:47
      Aleście sobie znaleźli "aktywistę"!
    • tetradrachma chcecie namówić !? Kogo dupki chcecie namówić ? 09.08.07, 10:48
      A jak się nie da, to co zrobicie ? Kraj pogrąża się w anarchii, a Wy chcecie
      się z nimi układać ? Posłowie PO powinni okupywać pałac prezydencki, powinni
      czynić nawet spktakularne gesty, aby społeczeństwo obudzić ! Czym Wy się od
      nich różnicie ? Patrioci k...wasza mać !
      • eurypides77 PO po raz kolejny dowodzi że jest PIS-BIS 09.08.07, 10:50
        A ja na nich nawet w ostatnich wyborach głosowałem, eh, szkoda słów.
      • cadyk_z_sedesu Re: chcecie namówić !? Kogo dupki chcecie namówić 09.08.07, 18:31
        tetradrachma napisał:
        > Posłowie PO powinni okupywać pałac prezydencki...

        Jasne, a w czasie OKUPYWACJI, popijać gorzałę KUPYWANĄ od tego posła, co palikota.
        Kiedy wreszcie Towarzystwo Opieki Nad Zwierzętami zajmie się posłem torturującym kota?
        • tetradrachma cadyk, setnie sie uśmiałem, przykro mi, że tak 10.08.07, 01:35
          fatalnie mi się "pis-nęło".
    • zyks PO - Pozorowana Opozycja. Moge głosować na Babę 09.08.07, 10:55
      Jagę albo na Św. Mikołaja - ale już nigdy na nich.
    • junkier Trzeba wytłumaczyć D. Tuskowi, że różowo-czerwona 09.08.07, 10:59
      Trzeba wytłumaczyć D. Tuskowi, że różowo-czerwona hołota czyhająca na każdy
      błąd Kaczyńskich i prawicowego rządu byle tylko znowu dorwać się do władzy i
      wyprzedawać za bezcen majątek i interes narodowy, jest o wiele groźniejsza dla
      Polski niż Lepper z Giertychem razem wzięci.
      • nowe_rozdanie Re: Trzeba wytłumaczyć D. Tuskowi, że różowo-czer 09.08.07, 11:04
        Czytam Ciebie tu Junkie(r) od pewnego czasu i nie moge sie nadziwic.
        Wiele by pisac o Twoim dosc wybiorczym podchodzeniu do opisywania
        rzeczywistosci, o dysfukcji ideologicznej nie wspominajac.
        Jedno pytanie - co w Twoim rozumieniu znaczy "prawicowy",
        szczegolnie w kontekscie bolszewizmu gospodarczego PIS-u? Tylko na
        temat prosze.
        • junkier Re: Trzeba wytłumaczyć D. Tuskowi, że różowo-czer 09.08.07, 11:08
          Nie rob sobie dowcipow. Jaki bolszewizm gospodarczy, wiesz co to w
          ogole byl bolszewizm? Nie przecze, PiS zbabral pare rzeczy w
          gospodarce ale imho dotyczy to li wylacznie spraw ubezpeiczen
          spolecznych i emerytur-rent. Poza tym wszystko jest OK, gospodarka
          rosnie w tempie 6%. Zauwaz liberalizowanie zamknietych zawodow, np.
          posrednikow nieruchomosci, ktorym faktyczny monopol dali
          przekreciarze z SLD.
          • nowe_rozdanie Re: Trzeba wytłumaczyć D. Tuskowi, że różowo-czer 09.08.07, 11:20
            Dla mnie klasyczną prawicą (co nie oznacza, że popieram taką właśnie
            jej postać) są Republikanie w USA. Konserwa obyczajowa + liberalizm
            gospodarczy. W Polsce najbliżej tego jest PO. PIS to może i prawica
            w sensie obyczajowo/światopoglądowym, ale na pewno nie gospodarczym.

            Żadna szanująca się partia prawicowa nie będzie chciała podnosić
            podatków najbogatszym, żeby zaspokajać populistyczne potrzeby
            najbiedniejszych, przeznaczać kasę na wydatki socjalne,
            zabezpieczenia dla górników itp. Skoro Jarosław nie przyjmuje do
            wiadomości pomysłu np. częściowej odpłatności za usługi szpitalne,
            choć jest to dobre rozwiązanie dla publicznej służby zdrowia, to
            jaka to prawica?
            • junkier Re: Trzeba wytłumaczyć D. Tuskowi, że różowo-czer 09.08.07, 11:23
              nowe_rozdanie napisał:

              > Dla mnie klasyczną prawicą (co nie oznacza, że popieram taką
              właśnie
              > jej postać) są Republikanie w USA. Konserwa obyczajowa +
              liberalizm
              > gospodarczy.


              O tak wlasnie. W Polsce pasuje pod to skrzydle PiS Marcinkiewicza
              (oslabione), prawe skrzydlo PO (nieoportunistyczne), Prawica RP
              Marka Jurka oraz oczywiscie UPR i KZ-M.
              • nowe_rozdanie Re: Trzeba wytłumaczyć D. Tuskowi, że różowo-czer 09.08.07, 11:31
                Choć PO mnie generalnie nie przekonuje i wybieram je na zasadzie
                mniejszego zła, to aktualnie najlepszy układ dla mnie to: PO (cała)
                + Marcinkiewicz + Ujazdowski + Sikorski. Z całym szacunkiem dla
                Jurka, to jest on politycznym trupem, nie wspominając o UPR.
              • logoin Komuniści prawicą 09.08.07, 12:11
                buhahahahahahahahaha,junkier ty z małym na łby sie pozamieniałeś
          • mily_olo Re: Trzeba wytłumaczyć D. Tuskowi, że różowo-czer 09.08.07, 13:57
            junkier napisał:

            > Nie rob sobie dowcipow. Jaki bolszewizm gospodarczy, wiesz co to w
            > ogole byl bolszewizm? Nie przecze, PiS zbabral pare rzeczy w
            > gospodarce ale imho dotyczy to li wylacznie spraw ubezpeiczen
            > spolecznych i emerytur-rent. Poza tym wszystko jest OK, gospodarka
            > rosnie w tempie 6%. Zauwaz liberalizowanie zamknietych zawodow,
            np.
            > posrednikow nieruchomosci, ktorym faktyczny monopol dali
            > przekreciarze z SLD.

            Te uwolnienie to taka "inna" wersja giertychowej amnestii maturalnej.
            Jak ktoś jest palantem to nie zdawał egzaminów.
            I chyba sądzisz że dotychczasowych kilkunaście tysięcy osób z
            licencjami po zdanych egazaminach to Ci z "układu"
            Żałosna palancik jesteś.
          • ojciecrydzyk1 Re: Trzeba wytłumaczyć D. Tuskowi, że różowo-czer 09.08.07, 15:53
            junkier idioto gospodarka rośnie bo jesteśmy w UE a gdyby nie było PiS u przy
            władzy to nie było by 6% wzrostu tylko 9% PiS hamulcowym gospodarki .
        • kos1981 słowo ,,dysfukcja,, to dyslekcja 09.08.07, 11:10
          he,he
          • nowe_rozdanie Re: słowo ,,dysfukcja,, to dyslekcja 09.08.07, 11:11
            oczywiście dysfunkcja :)
            biję się w piersi i posypuję głowę popiołem
        • wet3 Re: nowe_rozdanie 09.08.07, 14:31
          nowe_rozdanie napisał:

          > Czytam Ciebie tu Junkie(r) od pewnego czasu i nie moge sie
          nadziwic.
          > Wiele by pisac o Twoim dosc wybiorczym podchodzeniu do opisywania
          > rzeczywistosci, o dysfukcji ideologicznej nie wspominajac.
          > Jedno pytanie - co w Twoim rozumieniu znaczy "prawicowy",
          > szczegolnie w kontekscie bolszewizmu gospodarczego PIS-u? Tylko na
          > temat prosze.

          A ja czytam ciebie. Nie kompromituj sie! Piszesz glupoty. Nie masz
          najmniejszego pojecia co to jest bolszewizm czy dysfunkcja, lewacki
          wyksztalciuchu!
          • pies_na_prawizne wet 3 - nie chlaj denaturatu od rana!!szkodzi 09.08.07, 15:17
            wet3 napisał:


            > A ja czytam ciebie. Nie kompromituj sie! Piszesz glupoty. Nie masz
            > najmniejszego pojecia co to jest bolszewizm czy dysfunkcja,
            lewacki
            > wyksztalciuchu!
            ---------------------------------------

            na zeby, reszta ci wypadnie, przegryz od czasu do czasu jakims
            ogryzkiem i popij woda brzozowa
            nie ma w twoim slowniku innych wyrazow jak: czerwony, wyksztalciuch,
            bolszewik, lewak??????
            idz na szkolenie do szefa (Kon) on cie polszczyzny nauczy PiSdzieckie
            scierwo, a jak sie w polsce nie podoba to do Szwecji do "Czarnego"
            patelnie "robic" albo sprzedawac, do wyboru do koloru, stoisz pod
            Koninem jako "tirowka" i jakiego syfa zalapiesz
      • tetradrachma Re: junkier, kiedyś, gdy czytałem twoje posty, 09.08.07, 11:07
        byłem wsciekły. Teraz tylko zastanwiam się co by to było gdyby, nie
        daj boże, przyszłoby nam obu w jednym okopie się znaleść, czy
        strzelił bys mi w plecy !?
        • junkier Trzeba wytłumaczyć D. Tuskowi, że różowo-czerwona 09.08.07, 11:10
          Spokojna glowa, nie posiadam uzbrojenia jeno wiatrowke:). I
          generalnie to na co jestes wsciekly, na to ze komunisci z
          oLejniczakiem na czele az przebieraja nogami zeby dorwac sie do
          wladzy??
          • kos1981 przyjrzyj się Olejniczakowi toż liberał pałną gębą 09.08.07, 11:13
            jaki tam z niego kamunist..he,he a jaki premier..ho,ho
            • palestrina2005 Olejniczak to socjalizm na maksa... 09.08.07, 11:21
              Jaki liberał (chyba że napisałeś ironicznie).
              Poczytaj sobie przemówienia Olejniczaka (np. na stronie SLD) -
              rozdawnictwo, rozdawnictwo i jeszcze raz rozdawnictwo. Państwo
              socjalne, podatki bez zmian, podwyżki składek zdrowotnych i mniej
              elastyczne prawo pracy - socjal na maksa - oto nasz Olejniczak
              • logoin Co robi czerwona pisuarów 09.08.07, 12:10
                rozdaje,rozdaje,rozdaje,rozdaje okradając podatników
                • palestrina2005 PiS to przy Olejniczaku miłośnicy wolnego rynku 09.08.07, 12:16
                  Olejniczak to socjal i populizm na maksa - naprawde poczytaj jego
                  przemówienia. To już Miller jest od niego mądrzejszy...
                  • a.k.traper Oczywiscie że PiS to zwolennicy wolnego rynku 09.08.07, 12:23
                    Tylko jakos wśród swoich wyborców zapominaja o tym mówić i mówia że
                    PO bardziej jest za wolnym rynkiem:))). Co do sld to nawet nie chce
                    mi sie pisać o ich pogladach. Wole zeby nikt nie dzielił moich
                    dochodów według jedynie słusznej linni, a zeby ich pomysły
                    zrealizowac trzeba sie wrócic do lat 50-tych, a tam juz PiS tez jest
                    obecny.
                  • marian391 Re: PiS to przy Olejniczaku miłośnicy wolnego ryn 09.08.07, 14:32
                    Ciekawe czy ty też śpisz z kotem? Bowiem wyraźnie od dłuższego czasu coś zakłóca
                    prace twoich szarych komórek, chyba jeszcze je masz.
                    • palestrina2005 Poczytaj przemówienia Olejniczaka "mądralo" 09.08.07, 14:57
                      Zobaczymy czy wtedy bedziesz taki "mądry":
                      moherykontrauklad.salon24.pl/19002,index.html
                      Może jakieś argumenty podasz?
                      • pies_na_prawizne Re: Poczytaj przemówienia Olejniczaka "mądralo" 09.08.07, 15:23
                        palestrina2005 napisał:

                        ---------------------

                        papasryna, czy ty czytalas choc raz te twoje wypociny nazywane
                        elegancko przez ciebie "blogami"?????toz to prymitywizm, wieje
                        mentalnoscia ze Wschodu, zasciankiem w rozwijaniu tematow.
                        Jednym slowem moglabys przyjac nick: "Pierdzina NIC"
                        >
              • monster1972 przecież wlasnie opisałeś katobolszewików z pisdy 09.08.07, 17:54
                to jest typowa partia socjalistyczna

                jedyne czym sie róznią od bolszewików lenina to religia

                :)

                bolszewicy wierzyli w lenina, pisdziaki wierzą w rydzyka

                jaka to róznica?



                Polak-ateista
                • gobi03 Re: przecież wlasnie opisałeś katobolszewików 09.08.07, 21:15
                  Nie czuję się PiS-iakiem, tylko moherem, ale i tak ci odpowiem:
                  My nie _wierzymy_w_Rydzyka_ tylko z niego korzystamy.
                  Rydzyk jest nam potrzebny, bo to on nas zjednoczył.
                  Dzięki Radiu Maryja mamy swoje miejsce w polskiej polityce.
                  Polska jest dla nas ważna, bo to nasza Ojczyzna, nasza
                  spuścizna, nasz dorobek wypracowany w biedzie i poniżeniu.
                  Kiedy czerwoni zdrajcy rozdawali sobie samochody i mieszkania
                  my - wierzący Polacy - byliśmy wrogiem klasowym. Kiedy oni
                  się przefarbowali na demokratów - my byliśmy zaściankową
                  ciemnotą. Teraz stanowimy niezaprzeczalną siłę polityczną.
                  Trzeba być głupcem by nie brać nas pod uwagę.
                  Zlikwidowanie Radia może jedynie odebrać nam jawność,
                  ale struktury pozostaną.
      • a.k.traper Pomyslałes kiedys o Polsce ? 09.08.07, 11:46
        Błędów nie robi ten co nic nie robi, i to jest własnie fenomen tej
        koalicji. Nikt nie czeka na błędy, wszyscy czekają na obiecywane,
        konstruktywne działania od dwóch lat. Jakoś dziwnie odbierasz
        oczekiwania społeczeństwa, az tylu wrogów i agentów? Naprawde jestes
        ułomny w swym folkowym patriotyźmie. Gdyby którys z tej "hołoty"
        chciał cię kopnac w d... to powinieneś poczytywac jako zaszczyt
      • kralik111 Re: Trzeba wytłumaczyć D. Tuskowi, że różowo-czer 09.08.07, 12:10
        junkier napisał:

        > Trzeba wytłumaczyć D. Tuskowi, że różowo-czerwona hołota czyhająca
        na każdy
        > błąd Kaczyńskich i prawicowego rządu byle tylko znowu dorwać się
        do władzy i
        > wyprzedawać za bezcen majątek i interes narodowy, jest o wiele
        groźniejsza dla
        > Polski niż Lepper z Giertychem razem wzięci.


        Rozowo-czerwona holota junkier, to ci ktorzy przy koraglym stole
        wywalczyli sobie przywileje ktore pozwalaja im wejsc do sejmu nie
        uzyskiwujac ani jedneg glosu, i immunitet poselski, a teraz powiedz
        sam junkier, kto broni tych przywilejow, czy to nie sa blizniacze
        partie SLD-PiS ?
        :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
      • wet3 Re: junkier 09.08.07, 14:27
        junkier napisał:

        > Trzeba wytłumaczyć D. Tuskowi, że różowo-czerwona hołota czyhająca
        na każdy
        > błąd Kaczyńskich i prawicowego rządu byle tylko znowu dorwać się
        do władzy i
        > wyprzedawać za bezcen majątek i interes narodowy, jest o wiele
        groźniejsza dla
        > Polski niż Lepper z Giertychem razem wzięci.

        Wydaje mi sie, ze niesposob nedzie cos Tuskowi wytlumaczyc bo Tusk
        tez do tej holoty nalezy.
      • twgalba Trzeba wytłumaczyć gnidzie junkierowi 09.08.07, 16:04
        , że trwanie przy władzy kłamliwych nieudaczników , którzy przez dwa
        lata nie wykazali aby ktokolwiek z poprzedników był przestępcą ,
        którzy budują 7 km autostrad rocznie jest niedopuszczalne. Junkier
        debilku gdzie te akty oskarżenia p-ko ludziom , których ciągle
        obrażasz. Gdzie ? Nie ma ale pierd...ć głupoty potrafisz idealnie.
    • zyks Pytanie: czy Kaczyńscy mają Tuska na smyczy, tj na 09.08.07, 11:15
      haku? Wiem, że to pytanie jest w ich poetyce, ale przy najszczerszych chęciach
      nic innego nie przychodzi mi do głowy... Mozem głupi - nic na to nie poradze :-((
    • loppe Platforma chce "namówić prezydenta, by wkroczył.. 09.08.07, 11:15
      no ale prezydent już powiedzial że chce wyborów na wiosnę, premier
      że jak najszybciej - co tu jeszcze zostalo do zrobienia dlaPO - chcą
      stworzyć wrażenie że wybory to skutek ich inicjatywy?
    • e.gajowa Platforma chce "namówić prezydenta, by wkroczył.. 09.08.07, 11:23
      Tuskowi tak bardzo spieszy się do koalicji z Olejniczakiem i nie chce zaspać
      momentu, gdy ten jest gotów zostać premierem, dlatego idzie po błogosławieństwo
      do Prezydenta. Boi się że Olejniczak się rozmyśli bo skąd PO weżmie takiego
      drugiego "fachowca", będzie rozsyłać listy gończe po świecie?
      Swoją drogą to żenujące, jak bardzo się tym liberałom spieszy do dalszego ciągu
      bandyckiej prywatyzacji, grunt pod nogami płonie więc trzeba szybko zablokować
      działalność CBA.
      • q_vw Re: Platforma chce "namówić prezydenta, by wkrocz 09.08.07, 11:31
        Nie wiem, co zażywasz, ale odstaw to, jest za mocne, popatrz, jakie głupoty
        wypisujesz...
    • oblesnik Platforma chce "namówić prezydenta, by wkroczył.. 09.08.07, 11:27
      Donald, nie gadaj z nim!
    • haen1950 Bez gwarancji 09.08.07, 11:28
      w postaci marszałka sejmu dla opozycji lepiej z Belwederu nie
      wychodzić, panie Tusk!

      Bo znowu Kaczory platformę wydymają, jak to wyssali z mlekiem mamusi.
      • zyks Re: Bez gwarancji 09.08.07, 11:33
        Platforma już jest wydymana, a Tusk oszukuje opinię publiczną, pozoruje
        opozycyjnośc wobec PiS.
    • adwach Donald trzymaj się!!!!! 09.08.07, 11:30
      Oby jak najszybciej wybory!!!! Oby jak najszybciej PO objęła w pełni władzę!!!!
      • zyks Re: Donald trzymaj się!!!!! 09.08.07, 11:35
        A czego ten wymoczek ma sie trzymac, naiwniaku? Trzyma sie kaczych kuprów...
      • lexgm To będą ciekawe wybory !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 09.08.07, 11:46
        Same polityczne trupy, kukły plastikowe, zgrane karty, "Janki
        Wędrowniczki" itp.itd.
        Cośmy zawinili, że tak nas Panie doświadczasz ???????????????????
    • cuben Kleju się nawąchałeś? 09.08.07, 11:37
      Takiego bełkotu dawno nie było.
      • 77qwerty Re: Kleju się nawąchałeś? 09.08.07, 11:44
        a koga tam jakis Tusk interesuje
        Gdyby Prezydent spotkal sie np. z Gozdzikową
        to co innego
        • lexgm Re: Kleju się nawąchałeś? 09.08.07, 11:48
          Goździkowa spotyka się tylko z listonoszką.
    • uncle_sam ***Ron Paul na Prezydenta V RP / EU!*** 09.08.07, 11:51
      New EU treaty is old constitution in disguise, warns Hague

      www.dailymail.co.uk/pages/live/articles/news/news.html?in_article_id=473905&in_page_id=1770


      Ron Paul RevolUTION!

      ***Ron Paul na Prezydenta V RP / EU!***

      www.youtube.com/watch?v=tzZl8xyxzIE
      www.ronpaul2008.com
      www.ronpaul2008.com
      www.ronpaul2008.com
      www.ronpaul2008.com
      www.ronpaul2008.com
      www.ronpaul2008.com
      www.ronpaul2008.com
      www.ronpaul2008.com
      www.ronpaul2008.com
      www.ronpaul2008.com
      • szpetny_joe Ron Jeremy na Prezydenta V RP / EU! 09.08.07, 14:59

        ----------------------------------

        Znajdzie się kij na Jarosława ryj!
    • joushua Tusk nawoluje do bratobojstwa? 09.08.07, 12:09
      Czy naprawde mysli, ze nieco powolny w rozumowaniu Lech zaatakuje
      swojego nieco bardziej lotnego braciszka Jarka?

      Nie...Cos mu sie chyba pomylilo. W rodzinnym biznesie pt. IV
      Pomroczna na takie numery nie ma miejsca.
    • dzakarta Platforma chce "namówić prezydenta, by wkroczył.. 09.08.07, 12:15
      Jak znam Tuska, Rokitę i innych platfusów z PO, to znowu wszystko
      spie...
      Zamiast wejść w porozumienie z innymi partiami opozycyjnymi i
      odsunąć tych szkodników-kaczystów od władzy, kooperuje z reżimem IV
      RP.
    • 123rbr Platforma chce "namówić prezydenta, by wkroczył.. 09.08.07, 12:16
      Spotkanie dwóch nieudaczników.
    • wuetend Prezydencie! 09.08.07, 12:24
      Bron Polski, Bron Brata!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka