palestrina2005 09.08.07, 09:26 Nowe wybory i wygrana PiS - to najlepsze wyjście. Sondaże PiS ma nie gorsze niż w 2005r. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
idefix3 Kończ Pan, wstydu oszczędź 09.08.07, 09:34 Tym cytatem wzywam polityków aby zakończyli ten cyrk. Wstyd mi za Was, a przecież niczym nie zawiniłem. Odpowiedz Link Zgłoś
almagus [...] 09.08.07, 10:47 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
seroo1 Już raz było takie spotkanie...niestety 09.08.07, 11:41 Tusk niepotrzebnie wpycha palce między drzwi. Nawet jeżeli pan (buhaha) prezydent przychyli się do tego wniosku to za chwilę PO zostanie przedstawiona jako główna siła destrukcyjna w kraju. Donaldzie, jakkolwiek się nie obrócisz, d... zawsze z tyłu. Jeżeli chodzi Wam o POLSKĘ - przemówcie do ciemnego ludu - nas nie musicie przekonywać. W motłochu siła - niestety... Jeżeli tego nie zrozumiecie - wszyscy na tym ucierpimy :(( Odpowiedz Link Zgłoś
inzynier_skrzypek Bez sensu. Lech bez zgody Jarka bąka nie puści. 09.08.07, 12:44 Odpowiedz Link Zgłoś
pani_stenia_z_kleparza a ja się spotkałam przy straganie z sąsiadką... 09.08.07, 13:51 Odpowiedz Link Zgłoś
expert_spod_mostu_kierbedzia zagrają w warcaby..wypiją po kefirze i po temacie 09.08.07, 14:27 Odpowiedz Link Zgłoś
bronek_komora_mundrol [...] 09.08.07, 16:23 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
starod Re: M_y__P_o_l_a_c_y__O_l_e_w_a_m_y__ H_e_r_T_u_s 09.08.07, 20:38 Stul pysk junkropodobny faszysto Odpowiedz Link Zgłoś
megasceptyk daj spokój, nazikomunistów pisowszitowych nie 09.08.07, 23:31 przekonasz, maja zwoją sektę i mają swoja mantrę. Popracujmy nad tym jach ich ujeździć. To tylko matoły tyle że w dużej kupie. My ludzie poradzimy sobie z tą owczarnią. Jak nie batem to marchewką. Głupie to zwierzaki, na korzyści łase a mało ambitne przy tym. Wódką ich weźmiemy. Jak zawsze zresztą. Pogłowie spore, już nam katolickia konkurencja zadba o przyrost siły roboczej, podzielimy się z popem. Odpowiedz Link Zgłoś
augustow_germanicutasus_angula Re: M_y__P_o_l_a_c_y__O_l_e_w_a_m_y_ H_e_r_T_u_ska 10.08.07, 11:34 > He he he he ! > > Wermaht chyba nie liczy, > że wybory wygrają POkemony :) > > Łże-sondaże i łże-media > już raz go wpuściły w maliny > tak że do dzisiaj > przeżywa to ciężko psychicznie > ten pacan :) > > Ale dla samej zasady trzeba odrzucić > ten pomysł POkemonów rwących się do koryta > w sojuszu z komuną ! > > tak samo jak oni cały czas blokowali > oczyszczanie Polski z mafijnego Ubekistanu > i broniły 3ciej RP ! to, że wermahty nie wygrają wyborów jest pewne bo byłby to koniec Polski totalna podległość hitlerlandowi :( i poddanie się energetyczne kacapii :( Problem tkwi w tym, że PIS dzięki tępym, pasywnym polaczkom nie uzyska większości i nie będzie w stanie do końca oczyścić Polski z UBekistanu i z libero-komuszej złodziejskiej bandy :( Odpowiedz Link Zgłoś
trasat Re: Już raz było takie spotkanie...niestety 09.08.07, 17:52 Tusk jednak w zgodzie z Rokita nie przeciwstawią się PISowi. Chyba nie poprą komisji sledczej i kolejny raz dadzą się oszukać PISowi. W opozycji do PISu pozostaje tylko LiD. Pokazanie afer PISu spowodowałoby pozostanie na scenie dwóch ważnych aktorów PO i LiD. Ale tego chyba nie chce Platforma. Chce koalicji z PISem. Ale jeśli nie doprowadzi do silnego osłabienia PIS (komisja śledcza), to partner będzie zbyt silny dla koalicji z dominujaca rolą PO. Odpowiedz Link Zgłoś
konread Re: Już raz było takie spotkanie...niestety 09.08.07, 18:24 Jakoś w taką koalicję trudno mi uwierzyć, jak by ona nie była czy z PO czy PSL wraz z planktonem posamoobronowym, zawsze PIS będzie chciało mieć 100% kontrolę nad resortami siłowymi, aby dalej prowadzić prowokacje wobec wszystkich a nie wykrywać prawdziwej przestępczości. Odpowiedz Link Zgłoś
aardvaark Jeden z dalekich przodków Donalda Tuska... 09.08.07, 20:16 Jeden z dalekich przodków Donalda Tuska zamordował Abla! Tak wynika z oświadczenia kilku pracowników Instytutu Pamięci Narodowej. Na błyskawicznie zwołanej konferencji prasowej, szef Platformy Obywatelskiej wykluczył taką możliwość. „Żaden z moich przodków nikogo nie zamordował”, oświadczył Tusk. Indagowana w tej sprawie siostra Donalda Tuska powiedziała, że w ich rodzinie o tym raczej niewiele się mówiło. „Donald mógł nie wiedzieć, że Abel został zabity”, wyjaśniła. „W domu rozmowy na ten temat ucinano krótkim Kain problem”. nowypompon.pl/ Odpowiedz Link Zgłoś
almagus Bez zbędnych wywodów Unia wolnych narodów. 10.08.07, 17:00 Bez zbędnych wywodów Unia wolnych narodów. Skrzy szabla, skrzą na wojów zbrojach łuski. Ty się nie zrywasz Donaldzie Skrzy Tuski? Ty się nie zrywasz kiedy Kraj w nieładzie, czekamy na owoce, zgnile jabłka w sadzie? Katotaliban hańbi białogłowy, Ty się nie zrywasz, jeszcze nie gotowy? Skrzy szabla, skrzą na woja zbroi łuski. Ty się nie zrywasz Donaldzie Skrzy Tuski? Gdy nie ma pracy, nie ma tez złomu, nie wyleczą, niepotrzebny nikomu? W Twojej kompanii serce swe pokrzepię, choć skromnie przyszłość swą ulepię? Skrzy szabla, skrzą na woja zbroi łuski. Ty się nie zrywasz Donaldzie Skrzy Tuski? Trwam na zmywaku tutaj na obczyźnie, choć duchem młoda, to blizna na bliźnie. Piasek Zandvoortu dzis moje posłanie, kiedy się zerwiesz, na co to czekanie? Skrzą szable, skrzą wojów zbroi łuski, wreszcie poprowadź Donaldzie Skrzy Tuski! Ty się nie zrywasz, gdy dzielą nas szuje, Katotaliban garnie i rujnuje? Ty się nie zrywasz kiedy przy parafii, Katotaliban żyje wzorem mafii? Skrzy szabla, skrzą na woja zbroi łuski. Ty się nie zrywasz Donaldzie Skrzy Tuski? Dzwoni dzwon larum przy księżym pałacu. Pędzi z falami Rydz Maybachem na kacu. Katotaliban eksterytorialny? Wykorzystuje Kraj przyparafialny? Skrzy szabla, skrzą na woja zbroi łuski. Ty się nie zrywasz Donaldzie Skrzy Tuski? Gdy z dzieci, z cudu bożych darów chcą dla talibów, porobić janczarów? Ty się nie zrywasz, gdy giną reformy, poziom techniki nie osiąga normy? Tnie szabla, z kopytem dzwonią łuski. Ty się nie zrywasz Donaldzie Skrzy Tuski? Katotaliban już na Jasnej Górze, nazwą woja gejem, zatańczy przy rurze? Jeno religia, koniec filozofii, uzależni nas urodzaj kartofli? Tnie szabla, z kopytem dzwonią łuski. Ty się nie zrywasz Donaldzie Skrzy Tuski? Woju doświadczony waz czy się opłaca, spośród oszołomów brać znowu pajaca? Dołączy do nas pospolite ruszenie, z tego fermentu pozytywne wrzenie? Gdy po zgiełku szabel, łuski po nabojach, dlaczego kradniesz Dochnaldzie Ajatollach? Mówisz żeś rycerz, co chroni Maryje, a to co kradniesz to jest niczyje? From: "Almagus" > Ty się nie zrywasz Donaldzie Skrzy Tuski? „Wymagasz cudu Chcesz aby drob latal. To nielot pierwszj krwi. Juz Bolek Lolek jest od niego lotniejszy Tusk to pomylka zyciowa Ben” Odpowiedz Link Zgłoś
koloratura1 Re: Kończ Pan, wstydu oszczędź 09.08.07, 12:19 Giertych Ci, Idefix, odbierze maturę! U Sienkiewicza było: Kończ WASĆ nie pan. Odpowiedz Link Zgłoś
wieslaw.rewerski I cytat nietrafny, i szermierze nie ci... 09.08.07, 16:55 koloratura1 napisała: > Giertych Ci, Idefix, odbierze maturę! > > U Sienkiewicza było: Kończ WASĆ nie pan. No i mówił to gorszy szermierz (Kmicic) do lepszego (Wołodyjowski). W sytuacji trwającego już 2 lata pata politycznego nie widzę nikogo, kto mógłby to dziś powiedzieć. No, może z wyjątkiem Jarosława Kaczyńskiego, bo on w tym towarzystwie zdaje się być graczem skazanym na przegraną. Problem w tym, że nie za bardzo do kogo ma to powiedzieć, bo atakują go tacy sami partacze... Co to za politycy, którzy przez 2 lata nie zorientowali się, że dostępnym im sposobem odsunięcia PiS od władzy jest dogadanie się w sprawie konstruktywnego wotun nieufności? Odpowiedz Link Zgłoś
aardvaark Lech Kaczyński podejrzany... 09.08.07, 20:26 Lech Kaczyński podejrzany o przejęcie prezydentury w Polsce! W świetle ostatnio ujawnionych okoliczności posądzenie, jakoby Lech Kaczyński był uwikłany w sprawę objęcia najwyższego stanowiska w państwie, jest coraz bardziej zasadne. Jak się wydaje, już z końcem lata 2005 roku można było nabrać podejrzeń, co do pewnych zamiarów Kaczyńskiego. Na przełomie sierpnia i września widziano go na Saskiej Kępie, spacerującego z psem na smyczy wzdłuż ulicy prowadzącej w kierunku pałacu prezydenckiego. „Nie wiem, jakie były prawdziwe zamiary Lecha Kaczyńskiego, jednak coś musi być na rzeczy, skoro wygrał wybory”, stwierdził jeden z coraz liczniej pojawiających się świadków. To w zasadzie przesądza sprawę. Do grona osób, które mogą rzucić pewne światło na zaangażowanie podejrzanego w objęcie prezydentury należy kilku czołowych przedstawicieli politycznego establishmentu, którzy usiłowali mu w tym przeszkodzić. Ich zakończone niepowodzeniem starania o to samo stanowisko są chyba wystarczającym dowodem. Mimo konsekwentnego milczenia, jakie zachowuje Kaczyński, jego zaprzysiężenie w dniu 23 grudnia 2005 zdaje się rozwiewać wszelkie wątpliwości. Trudno sobie wyobrazić, by po złożeniu ślubowania mógł się jeszcze jakoś z całej tej sprawy wykręcić, nie zaprzeczając własnym słowom. nowypompon.pl/ Odpowiedz Link Zgłoś
augustus_germanicus_caligula O! Plastelina! Jak milo! Bedzie znowu wesolo! 09.08.07, 09:37 Komentarze oderwane od rzeczywistosci - Plastelina Tania retoryka - Plastelina Pierdoly opowiadane od switu do zmroku - Plastelina Slady czegos brazowego na nosie od bliskiej znajomosci z Jarkiem - Plastelina Odpowiedz Link Zgłoś
allspice Re: Platforma chce "namówić prezydenta, by wkrocz 09.08.07, 09:37 Prezydent i 'żywa akcja' -hehehe:) Odpowiedz Link Zgłoś
konread Re: Platforma chce "namówić prezydenta, by wkrocz 09.08.07, 11:31 A i będą wybory wcześniej, jeśli PKW i sad orzeknie że z powodu malwersacji PIS nie dostanie zwrotu za poprzednią kampanię wyborczą, wtedy aby uniknąć kry wybory będą w trymiga - inaczej będą przeciągać nieistniejącą koalicję do końca. Odpowiedz Link Zgłoś
koloratura1 Re: Platforma chce "namówić prezydenta, by wkrocz 09.08.07, 12:23 konread napisał: > A i będą wybory wcześniej, jeśli PKW i sad orzeknie że z powodu malwersacji PIS > nie dostanie zwrotu za poprzednią kampanię wyborczą, wtedy aby uniknąć kry > wybory będą w trymiga - inaczej będą przeciągać nieistniejącą koalicję do końca Chyba że sejm przegłosuje powołanie komisji śledczej ds.CBA. Wtedy wybory będą w try miga. Odpowiedz Link Zgłoś
dominik.olsztyn Re: Platforma chce "namówić prezydenta, by wkrocz 09.08.07, 22:57 konread napisał: > A i będą wybory wcześniej, jeśli PKW i sad orzeknie że z powodu malwersacji PIS > nie dostanie zwrotu za poprzednią kampanię wyborczą, wtedy aby uniknąć kry > wybory będą w trymiga - inaczej będą przeciągać nieistniejącą koalicję do końca > . A na ch... im pieniądze skoro mają za darmo 24h/dobre 3 programy TVP, i kilkanascie raidowych. Odpowiedz Link Zgłoś
maruda.r A w jakim języku PO będzie namawiać? Wolskim? 09.08.07, 09:46 Zdrojewski zwrócił uwagę, że z inicjatywą spotkania wystąpił przewodniczący Platformy Obywatelskiej. Według Zdrojewskiego, "ten spektakl musi mieć swój finał". **************************************** Kiedy PO zauważy, że prezio Kaczyński jest jedną z kukiełek owego żenującego spektaklu? Odpowiedz Link Zgłoś
ponury_drwiacy_szyderca Małe kartofle robią po gaciach ale i tak koniec 09.08.07, 09:54 spuści się was z wodą w wyborach jak śmierdzące g..o w kiblu, razem z LPRem i Samoobroną. Odpowiedz Link Zgłoś
precz_z_preczem Platforma chce "namówić prezydenta, by wkroczył.. 09.08.07, 09:55 No to pojechał po bandzie! Ale przemyślana i konkretna wypowiedź Zdrojewskiego! Rzygać się chce od tych ćwierćinteligentów. Precz_z_preczem Odpowiedz Link Zgłoś
dominik.olsztyn Re: Platforma chce "namówić prezydenta, by wkrocz 09.08.07, 23:00 precz_z_preczem napisał: > No to pojechał po bandzie! Ale przemyślana i konkretna wypowiedź Zdrojewskiego! > Rzygać się chce od tych ćwierćinteligentów. > > Precz_z_preczem To nie są ćwierćinteligenci. To urodzeni frajerzy. 5 latek wyroluje w polityce ekipe z PO. Moze za wyjatkiem Rokity, ale ten z kolei paduje do określenia, którego użyłeś. Odpowiedz Link Zgłoś
logoin palestrine koń kopnął w czerwony czerep 09.08.07, 09:57 L.Kaczyński jest niekompetentnym człowiekiem,jego brat J.Kaczyński zadecydował nawet za niego że Rydzyk ma prawo obrażać jego i jego żonę.Tak ze decyzje i tak podejmie ten który jest premierem. Odpowiedz Link Zgłoś
anvill Re: palestrine koń kopnął w czerwony czerep 09.08.07, 12:12 No cóż może to jest dobre posuniecie PO która pokaze "ciemnemu ludowi" że prezydent to nielot i polityczny impotent bez jaj... Odpowiedz Link Zgłoś
lexgm Prezydent to jakiś Rambo czy co, że ma wkroczyć ? 09.08.07, 10:00 do akcji ? I po cholerę to durne spotkanie ? Co ma przynieść skoro niczego przynieść nie może ? Plastikowy Tusk z partii manekinów robi sobie kampanię a przy okazji dowartościowuje lecha. Po kiego diabła ? Odpowiedz Link Zgłoś
pilsko1 Platforma chce "namówić prezydenta, by wkroczył.. 09.08.07, 10:47 Aleście sobie znaleźli "aktywistę"! Odpowiedz Link Zgłoś
tetradrachma chcecie namówić !? Kogo dupki chcecie namówić ? 09.08.07, 10:48 A jak się nie da, to co zrobicie ? Kraj pogrąża się w anarchii, a Wy chcecie się z nimi układać ? Posłowie PO powinni okupywać pałac prezydencki, powinni czynić nawet spktakularne gesty, aby społeczeństwo obudzić ! Czym Wy się od nich różnicie ? Patrioci k...wasza mać ! Odpowiedz Link Zgłoś
eurypides77 PO po raz kolejny dowodzi że jest PIS-BIS 09.08.07, 10:50 A ja na nich nawet w ostatnich wyborach głosowałem, eh, szkoda słów. Odpowiedz Link Zgłoś
cadyk_z_sedesu Re: chcecie namówić !? Kogo dupki chcecie namówić 09.08.07, 18:31 tetradrachma napisał: > Posłowie PO powinni okupywać pałac prezydencki... Jasne, a w czasie OKUPYWACJI, popijać gorzałę KUPYWANĄ od tego posła, co palikota. Kiedy wreszcie Towarzystwo Opieki Nad Zwierzętami zajmie się posłem torturującym kota? Odpowiedz Link Zgłoś
tetradrachma cadyk, setnie sie uśmiałem, przykro mi, że tak 10.08.07, 01:35 fatalnie mi się "pis-nęło". Odpowiedz Link Zgłoś
zyks PO - Pozorowana Opozycja. Moge głosować na Babę 09.08.07, 10:55 Jagę albo na Św. Mikołaja - ale już nigdy na nich. Odpowiedz Link Zgłoś
junkier Trzeba wytłumaczyć D. Tuskowi, że różowo-czerwona 09.08.07, 10:59 Trzeba wytłumaczyć D. Tuskowi, że różowo-czerwona hołota czyhająca na każdy błąd Kaczyńskich i prawicowego rządu byle tylko znowu dorwać się do władzy i wyprzedawać za bezcen majątek i interes narodowy, jest o wiele groźniejsza dla Polski niż Lepper z Giertychem razem wzięci. Odpowiedz Link Zgłoś
nowe_rozdanie Re: Trzeba wytłumaczyć D. Tuskowi, że różowo-czer 09.08.07, 11:04 Czytam Ciebie tu Junkie(r) od pewnego czasu i nie moge sie nadziwic. Wiele by pisac o Twoim dosc wybiorczym podchodzeniu do opisywania rzeczywistosci, o dysfukcji ideologicznej nie wspominajac. Jedno pytanie - co w Twoim rozumieniu znaczy "prawicowy", szczegolnie w kontekscie bolszewizmu gospodarczego PIS-u? Tylko na temat prosze. Odpowiedz Link Zgłoś
junkier Re: Trzeba wytłumaczyć D. Tuskowi, że różowo-czer 09.08.07, 11:08 Nie rob sobie dowcipow. Jaki bolszewizm gospodarczy, wiesz co to w ogole byl bolszewizm? Nie przecze, PiS zbabral pare rzeczy w gospodarce ale imho dotyczy to li wylacznie spraw ubezpeiczen spolecznych i emerytur-rent. Poza tym wszystko jest OK, gospodarka rosnie w tempie 6%. Zauwaz liberalizowanie zamknietych zawodow, np. posrednikow nieruchomosci, ktorym faktyczny monopol dali przekreciarze z SLD. Odpowiedz Link Zgłoś
nowe_rozdanie Re: Trzeba wytłumaczyć D. Tuskowi, że różowo-czer 09.08.07, 11:20 Dla mnie klasyczną prawicą (co nie oznacza, że popieram taką właśnie jej postać) są Republikanie w USA. Konserwa obyczajowa + liberalizm gospodarczy. W Polsce najbliżej tego jest PO. PIS to może i prawica w sensie obyczajowo/światopoglądowym, ale na pewno nie gospodarczym. Żadna szanująca się partia prawicowa nie będzie chciała podnosić podatków najbogatszym, żeby zaspokajać populistyczne potrzeby najbiedniejszych, przeznaczać kasę na wydatki socjalne, zabezpieczenia dla górników itp. Skoro Jarosław nie przyjmuje do wiadomości pomysłu np. częściowej odpłatności za usługi szpitalne, choć jest to dobre rozwiązanie dla publicznej służby zdrowia, to jaka to prawica? Odpowiedz Link Zgłoś
junkier Re: Trzeba wytłumaczyć D. Tuskowi, że różowo-czer 09.08.07, 11:23 nowe_rozdanie napisał: > Dla mnie klasyczną prawicą (co nie oznacza, że popieram taką właśnie > jej postać) są Republikanie w USA. Konserwa obyczajowa + liberalizm > gospodarczy. O tak wlasnie. W Polsce pasuje pod to skrzydle PiS Marcinkiewicza (oslabione), prawe skrzydlo PO (nieoportunistyczne), Prawica RP Marka Jurka oraz oczywiscie UPR i KZ-M. Odpowiedz Link Zgłoś
nowe_rozdanie Re: Trzeba wytłumaczyć D. Tuskowi, że różowo-czer 09.08.07, 11:31 Choć PO mnie generalnie nie przekonuje i wybieram je na zasadzie mniejszego zła, to aktualnie najlepszy układ dla mnie to: PO (cała) + Marcinkiewicz + Ujazdowski + Sikorski. Z całym szacunkiem dla Jurka, to jest on politycznym trupem, nie wspominając o UPR. Odpowiedz Link Zgłoś
logoin Komuniści prawicą 09.08.07, 12:11 buhahahahahahahahaha,junkier ty z małym na łby sie pozamieniałeś Odpowiedz Link Zgłoś
mily_olo Re: Trzeba wytłumaczyć D. Tuskowi, że różowo-czer 09.08.07, 13:57 junkier napisał: > Nie rob sobie dowcipow. Jaki bolszewizm gospodarczy, wiesz co to w > ogole byl bolszewizm? Nie przecze, PiS zbabral pare rzeczy w > gospodarce ale imho dotyczy to li wylacznie spraw ubezpeiczen > spolecznych i emerytur-rent. Poza tym wszystko jest OK, gospodarka > rosnie w tempie 6%. Zauwaz liberalizowanie zamknietych zawodow, np. > posrednikow nieruchomosci, ktorym faktyczny monopol dali > przekreciarze z SLD. Te uwolnienie to taka "inna" wersja giertychowej amnestii maturalnej. Jak ktoś jest palantem to nie zdawał egzaminów. I chyba sądzisz że dotychczasowych kilkunaście tysięcy osób z licencjami po zdanych egazaminach to Ci z "układu" Żałosna palancik jesteś. Odpowiedz Link Zgłoś
ojciecrydzyk1 Re: Trzeba wytłumaczyć D. Tuskowi, że różowo-czer 09.08.07, 15:53 junkier idioto gospodarka rośnie bo jesteśmy w UE a gdyby nie było PiS u przy władzy to nie było by 6% wzrostu tylko 9% PiS hamulcowym gospodarki . Odpowiedz Link Zgłoś
nowe_rozdanie Re: słowo ,,dysfukcja,, to dyslekcja 09.08.07, 11:11 oczywiście dysfunkcja :) biję się w piersi i posypuję głowę popiołem Odpowiedz Link Zgłoś
wet3 Re: nowe_rozdanie 09.08.07, 14:31 nowe_rozdanie napisał: > Czytam Ciebie tu Junkie(r) od pewnego czasu i nie moge sie nadziwic. > Wiele by pisac o Twoim dosc wybiorczym podchodzeniu do opisywania > rzeczywistosci, o dysfukcji ideologicznej nie wspominajac. > Jedno pytanie - co w Twoim rozumieniu znaczy "prawicowy", > szczegolnie w kontekscie bolszewizmu gospodarczego PIS-u? Tylko na > temat prosze. A ja czytam ciebie. Nie kompromituj sie! Piszesz glupoty. Nie masz najmniejszego pojecia co to jest bolszewizm czy dysfunkcja, lewacki wyksztalciuchu! Odpowiedz Link Zgłoś
pies_na_prawizne wet 3 - nie chlaj denaturatu od rana!!szkodzi 09.08.07, 15:17 wet3 napisał: > A ja czytam ciebie. Nie kompromituj sie! Piszesz glupoty. Nie masz > najmniejszego pojecia co to jest bolszewizm czy dysfunkcja, lewacki > wyksztalciuchu! --------------------------------------- na zeby, reszta ci wypadnie, przegryz od czasu do czasu jakims ogryzkiem i popij woda brzozowa nie ma w twoim slowniku innych wyrazow jak: czerwony, wyksztalciuch, bolszewik, lewak?????? idz na szkolenie do szefa (Kon) on cie polszczyzny nauczy PiSdzieckie scierwo, a jak sie w polsce nie podoba to do Szwecji do "Czarnego" patelnie "robic" albo sprzedawac, do wyboru do koloru, stoisz pod Koninem jako "tirowka" i jakiego syfa zalapiesz Odpowiedz Link Zgłoś
tetradrachma Re: junkier, kiedyś, gdy czytałem twoje posty, 09.08.07, 11:07 byłem wsciekły. Teraz tylko zastanwiam się co by to było gdyby, nie daj boże, przyszłoby nam obu w jednym okopie się znaleść, czy strzelił bys mi w plecy !? Odpowiedz Link Zgłoś
junkier Trzeba wytłumaczyć D. Tuskowi, że różowo-czerwona 09.08.07, 11:10 Spokojna glowa, nie posiadam uzbrojenia jeno wiatrowke:). I generalnie to na co jestes wsciekly, na to ze komunisci z oLejniczakiem na czele az przebieraja nogami zeby dorwac sie do wladzy?? Odpowiedz Link Zgłoś
kos1981 przyjrzyj się Olejniczakowi toż liberał pałną gębą 09.08.07, 11:13 jaki tam z niego kamunist..he,he a jaki premier..ho,ho Odpowiedz Link Zgłoś
palestrina2005 Olejniczak to socjalizm na maksa... 09.08.07, 11:21 Jaki liberał (chyba że napisałeś ironicznie). Poczytaj sobie przemówienia Olejniczaka (np. na stronie SLD) - rozdawnictwo, rozdawnictwo i jeszcze raz rozdawnictwo. Państwo socjalne, podatki bez zmian, podwyżki składek zdrowotnych i mniej elastyczne prawo pracy - socjal na maksa - oto nasz Olejniczak Odpowiedz Link Zgłoś
logoin Co robi czerwona pisuarów 09.08.07, 12:10 rozdaje,rozdaje,rozdaje,rozdaje okradając podatników Odpowiedz Link Zgłoś
palestrina2005 PiS to przy Olejniczaku miłośnicy wolnego rynku 09.08.07, 12:16 Olejniczak to socjal i populizm na maksa - naprawde poczytaj jego przemówienia. To już Miller jest od niego mądrzejszy... Odpowiedz Link Zgłoś
a.k.traper Oczywiscie że PiS to zwolennicy wolnego rynku 09.08.07, 12:23 Tylko jakos wśród swoich wyborców zapominaja o tym mówić i mówia że PO bardziej jest za wolnym rynkiem:))). Co do sld to nawet nie chce mi sie pisać o ich pogladach. Wole zeby nikt nie dzielił moich dochodów według jedynie słusznej linni, a zeby ich pomysły zrealizowac trzeba sie wrócic do lat 50-tych, a tam juz PiS tez jest obecny. Odpowiedz Link Zgłoś
marian391 Re: PiS to przy Olejniczaku miłośnicy wolnego ryn 09.08.07, 14:32 Ciekawe czy ty też śpisz z kotem? Bowiem wyraźnie od dłuższego czasu coś zakłóca prace twoich szarych komórek, chyba jeszcze je masz. Odpowiedz Link Zgłoś
palestrina2005 Poczytaj przemówienia Olejniczaka "mądralo" 09.08.07, 14:57 Zobaczymy czy wtedy bedziesz taki "mądry": moherykontrauklad.salon24.pl/19002,index.html Może jakieś argumenty podasz? Odpowiedz Link Zgłoś
pies_na_prawizne Re: Poczytaj przemówienia Olejniczaka "mądralo" 09.08.07, 15:23 palestrina2005 napisał: --------------------- papasryna, czy ty czytalas choc raz te twoje wypociny nazywane elegancko przez ciebie "blogami"?????toz to prymitywizm, wieje mentalnoscia ze Wschodu, zasciankiem w rozwijaniu tematow. Jednym slowem moglabys przyjac nick: "Pierdzina NIC" > Odpowiedz Link Zgłoś
monster1972 przecież wlasnie opisałeś katobolszewików z pisdy 09.08.07, 17:54 to jest typowa partia socjalistyczna jedyne czym sie róznią od bolszewików lenina to religia :) bolszewicy wierzyli w lenina, pisdziaki wierzą w rydzyka jaka to róznica? Polak-ateista Odpowiedz Link Zgłoś
gobi03 Re: przecież wlasnie opisałeś katobolszewików 09.08.07, 21:15 Nie czuję się PiS-iakiem, tylko moherem, ale i tak ci odpowiem: My nie _wierzymy_w_Rydzyka_ tylko z niego korzystamy. Rydzyk jest nam potrzebny, bo to on nas zjednoczył. Dzięki Radiu Maryja mamy swoje miejsce w polskiej polityce. Polska jest dla nas ważna, bo to nasza Ojczyzna, nasza spuścizna, nasz dorobek wypracowany w biedzie i poniżeniu. Kiedy czerwoni zdrajcy rozdawali sobie samochody i mieszkania my - wierzący Polacy - byliśmy wrogiem klasowym. Kiedy oni się przefarbowali na demokratów - my byliśmy zaściankową ciemnotą. Teraz stanowimy niezaprzeczalną siłę polityczną. Trzeba być głupcem by nie brać nas pod uwagę. Zlikwidowanie Radia może jedynie odebrać nam jawność, ale struktury pozostaną. Odpowiedz Link Zgłoś
a.k.traper Pomyslałes kiedys o Polsce ? 09.08.07, 11:46 Błędów nie robi ten co nic nie robi, i to jest własnie fenomen tej koalicji. Nikt nie czeka na błędy, wszyscy czekają na obiecywane, konstruktywne działania od dwóch lat. Jakoś dziwnie odbierasz oczekiwania społeczeństwa, az tylu wrogów i agentów? Naprawde jestes ułomny w swym folkowym patriotyźmie. Gdyby którys z tej "hołoty" chciał cię kopnac w d... to powinieneś poczytywac jako zaszczyt Odpowiedz Link Zgłoś
kralik111 Re: Trzeba wytłumaczyć D. Tuskowi, że różowo-czer 09.08.07, 12:10 junkier napisał: > Trzeba wytłumaczyć D. Tuskowi, że różowo-czerwona hołota czyhająca na każdy > błąd Kaczyńskich i prawicowego rządu byle tylko znowu dorwać się do władzy i > wyprzedawać za bezcen majątek i interes narodowy, jest o wiele groźniejsza dla > Polski niż Lepper z Giertychem razem wzięci. Rozowo-czerwona holota junkier, to ci ktorzy przy koraglym stole wywalczyli sobie przywileje ktore pozwalaja im wejsc do sejmu nie uzyskiwujac ani jedneg glosu, i immunitet poselski, a teraz powiedz sam junkier, kto broni tych przywilejow, czy to nie sa blizniacze partie SLD-PiS ? :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD Odpowiedz Link Zgłoś
wet3 Re: junkier 09.08.07, 14:27 junkier napisał: > Trzeba wytłumaczyć D. Tuskowi, że różowo-czerwona hołota czyhająca na każdy > błąd Kaczyńskich i prawicowego rządu byle tylko znowu dorwać się do władzy i > wyprzedawać za bezcen majątek i interes narodowy, jest o wiele groźniejsza dla > Polski niż Lepper z Giertychem razem wzięci. Wydaje mi sie, ze niesposob nedzie cos Tuskowi wytlumaczyc bo Tusk tez do tej holoty nalezy. Odpowiedz Link Zgłoś
twgalba Trzeba wytłumaczyć gnidzie junkierowi 09.08.07, 16:04 , że trwanie przy władzy kłamliwych nieudaczników , którzy przez dwa lata nie wykazali aby ktokolwiek z poprzedników był przestępcą , którzy budują 7 km autostrad rocznie jest niedopuszczalne. Junkier debilku gdzie te akty oskarżenia p-ko ludziom , których ciągle obrażasz. Gdzie ? Nie ma ale pierd...ć głupoty potrafisz idealnie. Odpowiedz Link Zgłoś
zyks Pytanie: czy Kaczyńscy mają Tuska na smyczy, tj na 09.08.07, 11:15 haku? Wiem, że to pytanie jest w ich poetyce, ale przy najszczerszych chęciach nic innego nie przychodzi mi do głowy... Mozem głupi - nic na to nie poradze :-(( Odpowiedz Link Zgłoś
loppe Platforma chce "namówić prezydenta, by wkroczył.. 09.08.07, 11:15 no ale prezydent już powiedzial że chce wyborów na wiosnę, premier że jak najszybciej - co tu jeszcze zostalo do zrobienia dlaPO - chcą stworzyć wrażenie że wybory to skutek ich inicjatywy? Odpowiedz Link Zgłoś
e.gajowa Platforma chce "namówić prezydenta, by wkroczył.. 09.08.07, 11:23 Tuskowi tak bardzo spieszy się do koalicji z Olejniczakiem i nie chce zaspać momentu, gdy ten jest gotów zostać premierem, dlatego idzie po błogosławieństwo do Prezydenta. Boi się że Olejniczak się rozmyśli bo skąd PO weżmie takiego drugiego "fachowca", będzie rozsyłać listy gończe po świecie? Swoją drogą to żenujące, jak bardzo się tym liberałom spieszy do dalszego ciągu bandyckiej prywatyzacji, grunt pod nogami płonie więc trzeba szybko zablokować działalność CBA. Odpowiedz Link Zgłoś
q_vw Re: Platforma chce "namówić prezydenta, by wkrocz 09.08.07, 11:31 Nie wiem, co zażywasz, ale odstaw to, jest za mocne, popatrz, jakie głupoty wypisujesz... Odpowiedz Link Zgłoś
oblesnik Platforma chce "namówić prezydenta, by wkroczył.. 09.08.07, 11:27 Donald, nie gadaj z nim! Odpowiedz Link Zgłoś
haen1950 Bez gwarancji 09.08.07, 11:28 w postaci marszałka sejmu dla opozycji lepiej z Belwederu nie wychodzić, panie Tusk! Bo znowu Kaczory platformę wydymają, jak to wyssali z mlekiem mamusi. Odpowiedz Link Zgłoś
zyks Re: Bez gwarancji 09.08.07, 11:33 Platforma już jest wydymana, a Tusk oszukuje opinię publiczną, pozoruje opozycyjnośc wobec PiS. Odpowiedz Link Zgłoś
adwach Donald trzymaj się!!!!! 09.08.07, 11:30 Oby jak najszybciej wybory!!!! Oby jak najszybciej PO objęła w pełni władzę!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
zyks Re: Donald trzymaj się!!!!! 09.08.07, 11:35 A czego ten wymoczek ma sie trzymac, naiwniaku? Trzyma sie kaczych kuprów... Odpowiedz Link Zgłoś
lexgm To będą ciekawe wybory !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 09.08.07, 11:46 Same polityczne trupy, kukły plastikowe, zgrane karty, "Janki Wędrowniczki" itp.itd. Cośmy zawinili, że tak nas Panie doświadczasz ??????????????????? Odpowiedz Link Zgłoś
77qwerty Re: Kleju się nawąchałeś? 09.08.07, 11:44 a koga tam jakis Tusk interesuje Gdyby Prezydent spotkal sie np. z Gozdzikową to co innego Odpowiedz Link Zgłoś
lexgm Re: Kleju się nawąchałeś? 09.08.07, 11:48 Goździkowa spotyka się tylko z listonoszką. Odpowiedz Link Zgłoś
uncle_sam ***Ron Paul na Prezydenta V RP / EU!*** 09.08.07, 11:51 New EU treaty is old constitution in disguise, warns Hague www.dailymail.co.uk/pages/live/articles/news/news.html?in_article_id=473905&in_page_id=1770 Ron Paul RevolUTION! ***Ron Paul na Prezydenta V RP / EU!*** www.youtube.com/watch?v=tzZl8xyxzIE www.ronpaul2008.com www.ronpaul2008.com www.ronpaul2008.com www.ronpaul2008.com www.ronpaul2008.com www.ronpaul2008.com www.ronpaul2008.com www.ronpaul2008.com www.ronpaul2008.com www.ronpaul2008.com Odpowiedz Link Zgłoś
szpetny_joe Ron Jeremy na Prezydenta V RP / EU! 09.08.07, 14:59 ---------------------------------- Znajdzie się kij na Jarosława ryj! Odpowiedz Link Zgłoś
joushua Tusk nawoluje do bratobojstwa? 09.08.07, 12:09 Czy naprawde mysli, ze nieco powolny w rozumowaniu Lech zaatakuje swojego nieco bardziej lotnego braciszka Jarka? Nie...Cos mu sie chyba pomylilo. W rodzinnym biznesie pt. IV Pomroczna na takie numery nie ma miejsca. Odpowiedz Link Zgłoś
dzakarta Platforma chce "namówić prezydenta, by wkroczył.. 09.08.07, 12:15 Jak znam Tuska, Rokitę i innych platfusów z PO, to znowu wszystko spie... Zamiast wejść w porozumienie z innymi partiami opozycyjnymi i odsunąć tych szkodników-kaczystów od władzy, kooperuje z reżimem IV RP. Odpowiedz Link Zgłoś
123rbr Platforma chce "namówić prezydenta, by wkroczył.. 09.08.07, 12:16 Spotkanie dwóch nieudaczników. Odpowiedz Link Zgłoś