dorsai 14.08.07, 18:25 Cześć jego pamięci! Szczere wyrazy współczucia Rodzinie... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
maureen2 Re: Ppor. Łukasz Kurowski zginął w Afganistanie 14.08.07, 18:35 o ile śmierć ma jakiś sens,to ta miała,zgniął w walce. Odpowiedz Link Zgłoś
mirmat1 Splacil dlug wdziecznosci wobec mudzahadinow 14.08.07, 21:58 maureen2 napisała: > o ile śmierć ma jakiś sens,to ta miała,zgniął w walce. M: Kiedy Solidarnosc toczyla w Europie samodzielna walke z sowieckim okupantem na innych kontynentach toczyly sie rowniez wojny z naszym wrogiem. Nikt bardziej nie pomogl Polsce od bohaterskich mudzahadinow pod dowodctwem Ahmeta Masooda, ktorzy wypedzili sowieckich okupantow ze swojej Ojczyzny. Ten wielki Afgan zginal zabity przez agentow Al-Kajdy pozorujacych na dziennikarzy. Odpowiedz Link Zgłoś
rusek11 Re: Ppor. Łukasz Kurowski zginął w Afganistanie 14.08.07, 18:36 szkoda chlopaka Odpowiedz Link Zgłoś
skaflok było nie jechać. to nie wycieczka 14.08.07, 18:51 ani nie został zamordowany :] zginął na wojnie. btw. metody talibów niewiele różnią sie od metod AK ;] Odpowiedz Link Zgłoś
dorsai Re: było nie jechać. to nie wycieczka 14.08.07, 18:59 nie chlej tyle. Pryta mózg ci spaliła, jeśli go w ogóle miałeś Odpowiedz Link Zgłoś
darthmaciek ah, to AK-owcy zabijali dziewczeta w szkolach? 14.08.07, 19:05 tylko dlatego, ze chcialy sie nauczyc czytac? Mordowali nauczycieli, z tego samego powodu? Porywali (i mordowali) misjonarzy? Robotnikow remontujacych droge? Pracownikow agencji humanitarnych i lekarzy? Zabijali za sam fakt sluchania muzyki? Uzywali zamachowcow samobojcow do atakowania Niemcow nawet w tlumie polskich cywilow? Dobry czlowieku, zastanow sie co ty napisales! Porownales ruch zbrojny, ktory zapisal jedna z najpiekniejszych (i najtragiczniejszych) kart w polskiej historii z banda fanatykow, ktorzy, gdy rzadzili wiekszoscia Afganistanu, wprowadzili tam terror i zamordyzm porownywalne z tymi, jakie panuja w Korei Polnocnej!! Czy jestes swiadomym prowokatorem, czy po prostu zwyklym idota? Odpowiedz Link Zgłoś
wielki_czarownik AK 14.08.07, 20:25 A słyszał szanowny kolega co zrobiła AK na dworcu w Breslau (Wrocław) 23 kwietnia 1943? Zdetonowali nasi bohaterowie bombę na dworcu pełnym cywili. Odpowiedz Link Zgłoś
carrramba Re: AK 14.08.07, 20:54 jestes naprawde chory. to jest watek poswiecony Lukaszowi, moze uszanuj to. Odpowiedz Link Zgłoś
acer100 Re: czesc jego pamieci !! 14.08.07, 22:08 Zapakować te miernoty- Szczygłe,kaczorów,gosiewskiego,putrę,kuchcinskiego,kurskiego,ziobrę, urbanskiego,szczypinską/jako sanitariuszkę/ i wysłac to barachło do Afganistanu.Polska pozbyłaby się tych miernot,A nasi chłopcy muszą wrócić do Polski,bo to nie nasza wojna.Szczere wyrazy współczucia dla rodziny,mój brat też pochował syna .Nie ma większej tragedi niż śmierć dziecka. Odpowiedz Link Zgłoś
kashiashtheone Re: Ppor. Łukasz Kurowski zginął w Afganistanie 14.08.07, 22:03 Nawiązując do innego artykułu w wyborczej ...relacji lekarza z iraku wysyłaja nieprzeszkolonych i wynik własnie widac ... szkoda goscia. Proponuje na znak solidarnosci skopac dupe kazdemu wyznawcy islamu jakiego spotkacie na swej drodze \\ Odpowiedz Link Zgłoś
legionista1914 Re: Ppor. Łukasz Kurowski zginął w Afganistanie 14.08.07, 23:01 "Śpij Kolego w ciemnym grobie, niech się Polska przyśni Tobie." Kondolencje dla Małżonki. Dziewczyno, nie jesteś sama. Wielu ludzi będzie o Nim pamiętać. Cześć Jego pamięci!!! Odpowiedz Link Zgłoś
frugo3 Dobrze mu tak 14.08.07, 23:19 Wszyskim frajerom którzy pojechali dla kasy jak najgorszej masci najemnicy życzę ładnej pogody , proszę nie epatowac nieszczęściem g**o mnie obchodzi kto ginie i dlaczego na obcej ziemi. Smierć agresorom .To obce Polakom napadac na innych, nie oczekujcie współczucia ... Odpowiedz Link Zgłoś