Dodaj do ulubionych

Ppor. Łukasz Kurowski zginął w Afganistanie

14.08.07, 18:25
Cześć jego pamięci!
Szczere wyrazy współczucia Rodzinie...
Obserwuj wątek
    • maureen2 Re: Ppor. Łukasz Kurowski zginął w Afganistanie 14.08.07, 18:35
      o ile śmierć ma jakiś sens,to ta miała,zgniął w walce.
      • mirmat1 Splacil dlug wdziecznosci wobec mudzahadinow 14.08.07, 21:58
        maureen2 napisała:
        > o ile śmierć ma jakiś sens,to ta miała,zgniął w walce.
        M: Kiedy Solidarnosc toczyla w Europie samodzielna walke z sowieckim
        okupantem na innych kontynentach toczyly sie rowniez wojny z naszym
        wrogiem. Nikt bardziej nie pomogl Polsce od bohaterskich
        mudzahadinow pod dowodctwem Ahmeta Masooda, ktorzy wypedzili
        sowieckich okupantow ze swojej Ojczyzny. Ten wielki Afgan zginal
        zabity przez agentow Al-Kajdy pozorujacych na dziennikarzy.
    • rusek11 Re: Ppor. Łukasz Kurowski zginął w Afganistanie 14.08.07, 18:36
      szkoda chlopaka
    • skaflok było nie jechać. to nie wycieczka 14.08.07, 18:51
      ani nie został zamordowany :] zginął na wojnie. btw. metody talibów niewiele różnią sie od metod AK ;]
      • dorsai Re: było nie jechać. to nie wycieczka 14.08.07, 18:59
        nie chlej tyle. Pryta mózg ci spaliła, jeśli go w ogóle miałeś
      • darthmaciek ah, to AK-owcy zabijali dziewczeta w szkolach? 14.08.07, 19:05
        tylko dlatego, ze chcialy sie nauczyc czytac? Mordowali nauczycieli,
        z tego samego powodu? Porywali (i mordowali) misjonarzy? Robotnikow
        remontujacych droge? Pracownikow agencji humanitarnych i lekarzy?
        Zabijali za sam fakt sluchania muzyki? Uzywali zamachowcow
        samobojcow do atakowania Niemcow nawet w tlumie polskich cywilow?
        Dobry czlowieku, zastanow sie co ty napisales! Porownales ruch
        zbrojny, ktory zapisal jedna z najpiekniejszych (i
        najtragiczniejszych) kart w polskiej historii z banda fanatykow,
        ktorzy, gdy rzadzili wiekszoscia Afganistanu, wprowadzili tam terror
        i zamordyzm porownywalne z tymi, jakie panuja w Korei Polnocnej!!
        Czy jestes swiadomym prowokatorem, czy po prostu zwyklym idota?
        • wielki_czarownik AK 14.08.07, 20:25
          A słyszał szanowny kolega co zrobiła AK na dworcu w Breslau (Wrocław) 23 kwietnia 1943? Zdetonowali nasi bohaterowie bombę na dworcu pełnym cywili.
          • carrramba Re: AK 14.08.07, 20:54
            jestes naprawde chory. to jest watek poswiecony Lukaszowi, moze uszanuj to.
    • darthmaciek czesc jego pamieci !! 14.08.07, 19:01

      • acer100 Re: czesc jego pamieci !! 14.08.07, 22:08
        Zapakować te miernoty-
        Szczygłe,kaczorów,gosiewskiego,putrę,kuchcinskiego,kurskiego,ziobrę,
        urbanskiego,szczypinską/jako sanitariuszkę/ i wysłac to barachło do
        Afganistanu.Polska pozbyłaby się tych miernot,A nasi chłopcy muszą
        wrócić do Polski,bo to nie nasza wojna.Szczere wyrazy współczucia
        dla rodziny,mój brat też pochował syna .Nie ma większej tragedi niż
        śmierć dziecka.
    • kashiashtheone Re: Ppor. Łukasz Kurowski zginął w Afganistanie 14.08.07, 22:03
      Nawiązując do innego artykułu w wyborczej ...relacji lekarza z iraku
      wysyłaja nieprzeszkolonych i wynik własnie widac ...
      szkoda goscia. Proponuje na znak solidarnosci skopac dupe kazdemu
      wyznawcy islamu jakiego spotkacie na swej drodze
      \\
    • legionista1914 Re: Ppor. Łukasz Kurowski zginął w Afganistanie 14.08.07, 23:01
      "Śpij Kolego w ciemnym grobie, niech się Polska przyśni Tobie."
      Kondolencje dla Małżonki. Dziewczyno, nie jesteś sama. Wielu ludzi
      będzie o Nim pamiętać.
      Cześć Jego pamięci!!!
    • frugo3 Dobrze mu tak 14.08.07, 23:19
      Wszyskim frajerom którzy pojechali dla kasy jak najgorszej masci
      najemnicy życzę ładnej pogody , proszę nie epatowac nieszczęściem
      g**o mnie obchodzi kto ginie i dlaczego na obcej ziemi. Smierć
      agresorom .To obce Polakom napadac na innych, nie oczekujcie
      współczucia ...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka