Dodaj do ulubionych

Premier: Data wcześniejszych wyborów zależy od SLD

14.08.07, 21:43
LSD, to bagno.
Obserwuj wątek
    • sajjitarius Premier: Data wcześniejszych wyborów zależy od SLD 14.08.07, 21:47
      Panie Kwaczynski, a co wlasciwie zalezy od Pana ? Bo caly czas slyszymy, ze za
      wszystko odpowiada a to Platforma, a to uklad, a to komuchy, a to postkomuchy,
      a to kryptokomuchy, a to okreslone sily...a co zalezy tak na prawde od Pana ?
      A jasne...ten caly balagan, ktorym Pan, razem ze swoimi fobiami, maloscia,
      klotliwoscia, raczy caly narod od dwoch lat...mam nadzieje, ze jak juz cos od
      tego narodu bedzie zalezec, tzn. jak juz do tych wyborow dojdzie, to slad po
      Panu, Panie Kwaczynski, w polskiej polityce zginie...
      • relisys1 Re: Premier: Data wcześniejszych wyborów zależy o 14.08.07, 22:19
        sajjitarius, to znaczy ...obrażony bolszewik(borowik czerwony)?
        .
        .
        sajjitarius napisał:

        > Panie Kwaczynski, a co wlasciwie zalezy od Pana ? Bo caly czas slyszymy, ze za
        > wszystko odpowiada a to Platforma, a to uklad, a to komuchy, a to postkomuchy,
        > a to kryptokomuchy, a to okreslone sily...a co zalezy tak na prawde od Pana ?
        > A jasne...ten caly balagan, ktorym Pan, razem ze swoimi fobiami, maloscia,
        > klotliwoscia, raczy caly narod od dwoch lat...mam nadzieje, ze jak juz cos od
        > tego narodu bedzie zalezec, tzn. jak juz do tych wyborow dojdzie, to slad po
        > Panu, Panie Kwaczynski, w polskiej polityce zginie...
        • azx Kurdupel prosi sie SLD???Bo to dobrane towarzystwo 14.08.07, 22:57
          .
          • tetlian Re: Kurdupel prosi sie SLD???Bo to dobrane towarz 14.08.07, 23:11
            Ciekawe czasy w tej Polsce nastały.
            • maly-kretacz.piesek.kuczmy S_L_D__C_z_e_k_a__N_a__D_e_c_y_z_ j_ę__M_o_s_k_w_y_ 14.08.07, 23:33
              SLD-upki zapodały:
              ....Zgodzimy się na samorozwiązanie Sejmu,
              jeśli PiS spełni trzy warunki ...
              ..........................................

              SLD-upki czekając na wytyczne z Kremla -
              który jeszcze im nie przesłał decyzji
              bo Putinokio jest na urlopie -
              działają na zwłokę i stawiaja niby-warunki

              A swoją drogą
              co to za tupet i bezczelność
              mieszać się w wewnętrzne sprawy
              suwerennego, dumnego państwa
              jakim jest Rzeczpospolita !!!!!!
              • pakulec PiS czeka na błogosławieństwo Rydzyka 14.08.07, 23:40
                ;-)
              • kazik_b4 Nie taki z ciebie maly - jestes wieeelkim idiota! 14.08.07, 23:43
                maly-kretacz.piesek.kuczmy napisał:

                > SLD-upki zapodały:
                > ....Zgodzimy się na samorozwiązanie Sejmu,
                > jeśli PiS spełni trzy warunki ...
                > ..........................................
                >
                > SLD-upki czekając na wytyczne z Kremla -
                > który jeszcze im nie przesłał decyzji
                > bo Putinokio jest na urlopie -
                > działają na zwłokę i stawiaja niby-warunki
                >
                > A swoją drogą
                > co to za tupet i bezczelność
                > mieszać się w wewnętrzne sprawy
                > suwerennego, dumnego państwa
                > jakim jest Rzeczpospolita !!!!!!
              • a.k.traper Troszke ci sie epoki pomieszały. 15.08.07, 06:27
                Nie czytaj chaotycznie tylko tematycznie.Trudno z toba polemizowac,
                bo jako tezę przyjałes bzdurę.Zainteresuj się kto inspirował J.
                Kaczyńskiego, tak od 1989r, bo ja uważam że zaproszenie ich do
                okrągłego stołu, to wielka pomyłka, a potem to juz chodza na pasku,
                mysląc o wdrażaniu swojej ideii. Owszem, mogłaby byc zrealizowana
                gdyby się nie obraził na ludzi tu mieszkajacych, a po grudniu 1981r
                troche bardziej aktywnych niz oni, o to tez ich mozesz popytać. Ja
                prywatnie moge powiedziec że zostali przestraszeni i dopiero w 1989
                rozkwitli, dla ułatwienia dodam, bys zainteresował sie wojna na
                górze i roli częsci hierarchów oraz obu braci. Wałęsa miał byc
                pionkiem, co w czasie trwania rządu Olszewskiego udowodnili. Zawsze
                pchali sie do władzy, nie majac żadnych umiejętności ani
                predyspozycji. Jako obywatel tego kraju, uważam że ambicja to troche
                za mało na wodza, trzeba sie do tego urodzić.Dzięki działaniom,
                głównie polityków PC, nastapiło wyborcze zwycięstwo SLD, a klęska
                sił reformatorskich skupionych wokół UW, J.Buzek zaczał kilka
                tematów, SLD je spieprzyło a PiS nie umie, albo nie chce ich
                kontynuować, bo to działania na lata. PiS i PO tez pojechało
                na "sukcesach" rządu Millera, który robił to samo co Kaczyński,
                tylko nie tropił czarownic i nie dązył do zmiany zapisu w
                konstytucji o którejs tam RP. Obaj maja podobne osiągnięcia,
                niesnaski w swoich koalicjach, zadnych podjętych działań na korzysć
                społeczeństwa(moze to i dobrze?)Młodzi ludzie na własna ręke, dzięki
                członkostwu w UE, znaleźli sobie przyszłość, gospodarka od poczatku
                postawiona na własciwe tory, nigdzie nie zbacza tylko reaguje na
                sygnały rynku. Teraz trzeba się zając tylko naszymi sprawami
                wewnetrznymi a jest ich trochę i to na lata: słuzba zdrowia,
                oswiata, własciwie cała struktura publiczna, jakieś zdrowe zasady
                powinny obowiazywać, mozna popatrzec na inne kraje i skorzystac z
                rozwiązań, takze sprawa ZUS, wedłg mnie wymaga dyskusji i propozycji
                gdyz system ten jest po prostu wielkim podatkiem i to
                niesprawiedliwym, nalezy dazyc do ubezpieczeń indywidulnych, a na
                strukture pomocową przeznaczyc konkretnie tyle i tyle procent,
                reszta powinna byc moja i mojej rodziny. Na koniec tego wywodu podam
                śmieszny temat ale konkretny, sprawa opłat za uzywanie RTV, to tez
                podatek, nie wiedzac czemu od nas pobierany, tez chce miec mozliwość
                wyboru, moze nie chcę oglądać TVP1 a tylko TVP3 regionalną albo
                TVP2, tak jak nie ogladam tandetnych programu TVN, bo wole
                Discovery. niby mały problem a problem nierozwiązywalny. Nie rzucaj
                haseł kto na co czeka go kazdy ma jakieś sympatie, ale posądzac SLD
                lub podobne ugrupowanie to niezrozumienie najnowszej historii Polski
                i tych przemian które zaszły w dawnych "demoludach".Ponadto obrazasz
                wielu ludzi, Rosja jest dosyc waznym krajem w historii Polski i
                nalezałoby tez prowadzic jakas polityke dialogu w tamta stronę,
                historia niech sie zajma historycy.Pozdrawiam w piekny dzień
                rocznicy zwycięstwa nad bolszewikami, mam nadzieje ze i u nas
                wreszcie bolszewizm wyhdzie z serc i zaczniemy myslec jak Marszałek,
                o Polsce.
      • maciejslu Re: Premier: Data wcześniejszych wyborów zależy o 14.08.07, 22:20
        sajjitarius napisał:

        > Panie Kwaczynski, a co wlasciwie zalezy od Pana ? Bo caly czas
        slyszymy, ze za
        > wszystko odpowiada a to Platforma, a to uklad, a to komuchy, a to
        postkomuchy,
        > a to kryptokomuchy, a to okreslone sily...a co zalezy tak na
        prawde od Pana ?

        Wszystko zależy od Pana Premiera!

        Jarosław Kurski powiedział wyraźnie, że jak Pan Premier naciśnie
        ENTER - to maszyna ruszy.

        Jak Pan Premier tylko znajdzie ten ENTER i go naciśnie - to wam,
        wykształciuchy, buty pospadają!!!
    • sajjitarius Premier: Data wcześniejszych wyborów zależy od SL 14.08.07, 21:48
      Panie Kwaczynski, a co wlasciwie zalezy od Pana ? Bo caly czas slyszymy, ze za
      wszystko odpowiada a to Platforma, a to uklad, a to komuchy, a to postkomuchy,
      a to kryptokomuchy, a to okreslone sily...a co zalezy tak na prawde od Pana ?
      A jasne...ten caly balagan, ktorym Pan, razem ze swoimi fobiami, maloscia,
      klotliwoscia, raczy caly narod od dwoch lat...mam nadzieje, ze jak juz cos od
      tego narodu bedzie zalezec, tzn. jak juz do tych wyborow dojdzie, to slad po
      Panu, Panie Kwaczynski, w polskiej polityce zginie...
      • fly8171 Re: Premier: Data wcześniejszych wyborów zależy o 14.08.07, 21:51
        Dwa razy PIS chciał oddać władzę i dwa razy opozycja kręci nosem. Parodia...
        • pakulec to by było zbyt proste 14.08.07, 22:04
          tak nabrudzić i uciec- niech najpierw odpowiedzą Kaczyńscy za swoje
          grzechy
          • relisys1 Re: to by było zbyt proste 14.08.07, 22:21
            Co oznacz słowo"grzech" w twoim skrystalizowanym marksistowskim światopoglądzie?
            .


            pakulec napisał:

            > tak nabrudzić i uciec- niech najpierw odpowiedzą Kaczyńscy za swoje
            > grzechy
            • pakulec Re: to by było zbyt proste 14.08.07, 23:35
              mysle że to samo co w twoim światopoglądzie moherowym
            • a.k.traper wszystkie 10 przykazań naruszyli 15.08.07, 08:36
              swoja pycha zabili nadzieje wielu, dążenie do zaszczytów ziemskich
              ponad miare talentów, słuchanie podszeptów osób cynicznie
              wykorzystujacych wiarę do swoich ziemskich celów, wystawianie swojej
              matki(ojczyzny) na smieszność, niewykonywanie swoich podstawowych
              obowiazków, nobilitowanie ludzi o dwuznacznej moralnosci,rzucanie
              fałszywego świadectwa, pycha, obłuda, lenistwo i niepomiarkowanie w
              swojej msciwosci i nienawisci
          • koloratura1 Re: to by było zbyt proste 15.08.07, 07:27
            pakulec napisał:

            > tak nabrudzić i uciec- niech najpierw odpowiedzą Kaczyńscy za swoje
            > grzechy

            Zwłaszcza, że już do końca świata wrzeszczeliby, że oni chcieli tak dobrze, że
            byli o krok od wprowadzenia Moralnie Odnowionej IV RP Naszych Marzeń i Snów,
            tylko UKŁAD nie pozwolił...
            • a.k.traper socjalizm był dobry tylko go ludzie wypaczyli:)) 15.08.07, 08:21
              Podobna analogia z IV RP, a może komisarze byli niedouczeni i
              niedoświadczeni, za to mieli "parcie na władzę"? UE to typowy system
              socjalistyczny, tylko nie opiera się na dyktaturze żadnej klasy
              pracującej a raczej na systemie pewnych wartosci uniwersalnych dla
              wszystkich. Ja bym tam wolał system amerykański, ale sami na to
              sobie pozwolic nie możemy i to wszystko.
    • kazik_b4 Najpierw komisje potem wybory! 14.08.07, 22:05
      Sejmowe komisje sledcze sa konieczne, by unaocznic niegodziwosci i
      lajdactwa PiS!
      Nie mozna sie zgodzic na wybory bez wczesniejszego sledztwa
      parlamentarnego!
      Potem nalezy postawic psychopatow Kaczynskich i ich rzad paranoikow
      przed Trybunal Stanu!
      A nastepnie odpolitycznic urzedy i instytucje spoleczne z roznych
      Targalskich i innych zlogow kaczyzmu!
      • maciejslu Re: Najpierw komisje potem wybory! 14.08.07, 22:21
        kazik_b4 napisał:

        > Sejmowe komisje sledcze sa konieczne, by unaocznic niegodziwosci i
        > lajdactwa PiS!
        > Nie mozna sie zgodzic na wybory bez wczesniejszego sledztwa
        > parlamentarnego!
        > Potem nalezy postawic psychopatow Kaczynskich i ich rzad
        paranoikow
        > przed Trybunal Stanu!
        > A nastepnie odpolitycznic urzedy i instytucje spoleczne z roznych
        > Targalskich i innych zlogow kaczyzmu!

        Mam już dość tej bezpodstawnej, niekonstruktywnej krytyki wobec
        PiS-u!

        Czy wy myślicie, że po wyborach będzie lepiej??? Nawet jak wygra PO
        (a sondaże pokazują, że wygra, więc pewnie przegra), to i tak nie
        będzie lepiej.

        Tylko PiS miał, ma i będzie mieć zdolności koalicyjne, czego już
        dowiódł!

        PO już teraz mówi, że koalicja z LiD nie, że z PiS - też nie, a PiS?

        PiS może wejść w koalicję z KAŻDYM!!!

        Nie wejdzie z LiD, bo nie chce (ale by mógł, jakby chciał). Nie
        wejdzie w koalicję z PO (bo PO nie chce, ale PiS by wszedł, jakby PO
        chciała). W koalicji z Samoobroną był i z Ligą też był, nawet w
        koalicji z LiS-em też był przez jakiś czas! Ale to LiS zerwał
        koalicję poprzez samo-wyrzucenie koalicjantów z koalicji!

        Tylko PiS ma szansę stworzyć koalicję dla dobra Polski i Polaków!
        Mało Wam przykładów z ostatnich dwóch lat???
        • relisys1 Re: Najpierw komisje potem wybory! 14.08.07, 22:25
          Towarzyszu sykrytoszu wyluzujcie, bo wam marksistowska żyłka ....
          .
          >
          > PiS może wejść w koalicję z KAŻDYM!!!
          >
          > Nie wejdzie z LiD, bo nie chce (ale by mógł, jakby chciał). Nie
          > wejdzie w koalicję z PO (bo PO nie chce, ale PiS by wszedł, jakby PO
          > chciała). W koalicji z Samoobroną był i z Ligą też był, nawet w
          > koalicji z LiS-em też był przez jakiś czas! Ale to LiS zerwał
          > koalicję poprzez samo-wyrzucenie koalicjantów z koalicji!
          >
          > Tylko PiS ma szansę stworzyć koalicję dla dobra Polski i Polaków!
          > Mało Wam przykładów z ostatnich dwóch lat???
          >
          • maciejslu Re: Najpierw komisje potem wybory! 14.08.07, 22:28
            relisys1 napisała:

            > Towarzyszu sykrytoszu wyluzujcie, bo wam marksistowska żyłka ....

            Kiedy mnie krew zalewa, że nikt nie widzi tych wielkich osiągnięć
            obecnego rządu! Ja je widzę na każdym kroku i z dumy pęcznieję!

            Ale to wszystko dlatego, że wszystkie media są wiadomo w czyich
            rękach. A w meiach polskich nie ma zbyt wielu dziennikarzy, którzy
            znają się na ekonomii i gospodarce, więc nie mogą należycie ocenić
            doniosłości przemian, dokonywanych tu i teraz, na naszych oczach!
            • relisys1 Re: Najpierw komisje potem wybory! 14.08.07, 22:37
              To nie krew cię zalewa, to żyłka o której wcześniej napisałem.
              .


              maciejslu napisał:

              > relisys1 napisała:
              >
              > > Towarzyszu sykrytoszu wyluzujcie, bo wam marksistowska żyłka ....
              >
              > Kiedy mnie krew zalewa, że nikt nie widzi tych wielkich osiągnięć
              bla, bla, bla.
              • maciejslu Re: Najpierw komisje potem wybory! 14.08.07, 22:39
                relisys1 napisała:

                > To nie krew cię zalewa, to żyłka o której wcześniej napisałem.

                Nie. To zwykła ludzka solidarność z przywódcami naszego Narodu.

                Oni się starają i NIKT tego nie docenia!

                To jest frustrujące, dla nich i dla mnie też. Jakbym ja zrobił tyle,
                co oni, to na pewno byłoby o mnie w gazetach - i to na całym świecie!
                • relisys1 Re: Najpierw komisje potem wybory! 14.08.07, 22:49
                  On jest nieco skromniejszy od ciebie. Znam takiego przywódcę(Korea), któremu
                  stawiano pomnik nawet w takim miejscu gdzie nie mógł zapanować nad siłami
                  ludzkiej natury.
                  .

                  maciejslu napisał:

                  > relisys1 napisała:
                  >
                  > > To nie krew cię zalewa, to żyłka o której wcześniej napisałem.
                  >
                  > Nie. To zwykła ludzka solidarność z przywódcami naszego Narodu.
                  >
                  > Oni się starają i NIKT tego nie docenia!
                  >
                  > To jest frustrujące, dla nich i dla mnie też. Jakbym ja zrobił tyle,
                  > co oni, to na pewno byłoby o mnie w gazetach - i to na całym świecie!
                  >
                  • maciejslu Re: Najpierw komisje potem wybory! 14.08.07, 22:51
                    relisys1 napisała:

                    > On jest nieco skromniejszy od ciebie. Znam takiego przywódcę
                    (Korea), któremu
                    > stawiano pomnik nawet w takim miejscu gdzie nie mógł zapanować nad
                    siłami
                    > ludzkiej natury.

                    My też mamy taki pomnik, wystawiony z okazji szczytu trójkąta
                    weimarskiego. I jesteśmy z niego dumni, choć jeszcze wiele zostało
                    do zrobienia!
                • kralik111 Re: Najpierw komisje potem wybory! 14.08.07, 22:51
                  maciejslu napisał:

                  > relisys1 napisała:
                  >
                  > > To nie krew cię zalewa, to żyłka o której wcześniej napisałem.
                  >
                  > Nie. To zwykła ludzka solidarność z przywódcami naszego Narodu.
                  >
                  > Oni się starają i NIKT tego nie docenia!
                  >
                  > To jest frustrujące, dla nich i dla mnie też. Jakbym ja zrobił
                  tyle,
                  > co oni, to na pewno byłoby o mnie w gazetach - i to na całym
                  świecie!
                  >


                  Przywodcow narodu psychopato miales w PRL, w demokratycznej i wolnej
                  Polsce masz urzednikow panstwowych i to wszystko
                  mlocie :DDDDDDDDDDDDDD
                  • maciejslu Re: Najpierw komisje potem wybory! 14.08.07, 22:53
                    kralik111 napisał:

                    > maciejslu napisał:
                    >
                    > > relisys1 napisała:
                    > >
                    > > > To nie krew cię zalewa, to żyłka o której wcześniej napisałem.
                    > >
                    > > Nie. To zwykła ludzka solidarność z przywódcami naszego Narodu.
                    > >
                    > > Oni się starają i NIKT tego nie docenia!
                    > >
                    > > To jest frustrujące, dla nich i dla mnie też. Jakbym ja zrobił
                    > tyle,
                    > > co oni, to na pewno byłoby o mnie w gazetach - i to na całym
                    > świecie!
                    > >
                    >
                    >
                    > Przywodcow narodu psychopato miales w PRL, w demokratycznej i
                    wolnej
                    > Polsce masz urzednikow panstwowych i to wszystko
                    > mlocie :DDDDDDDDDDDDDD

                    A Ty dostrzegasz jakieś różnice???
                    • kralik111 Re: Najpierw komisje potem wybory! 14.08.07, 22:59
                      Przywodcami narodu byli gomulka, cyrankiewicz, gierek czy
                      jaruzelski, w rosji takim przywodcami narodu byli stalin, lenin,
                      brezniew itd. tak wiec, tak, widze roznice, rozumiemm, ze ty nie,
                      ale to tw,j problem i twoich opiekunow...;DDD
                      • alamakota73 Re: Najpierw komisje potem wybory! 15.08.07, 00:10
                        Kralik111, taki z Cibie kumaty gosc a dales sie nabrac jak dziecko ;)
                        Oczywiste jest ze obecny rzad jest najlepszy dla POLSKI. Kaczynski do spolki z
                        Ziobro jak nikt inny rozlicza rozliczne afery III RP. Zamkneli juz 90% aeralow,
                        wszystkie przekrety i zlodzie, tylko w nich nadzieja dla POLSKI. Wszystko idzie
                        w SUPER kierunku, Kwch siedzi - przeciez wszyscy wiedza ze to zlodziej, Miller
                        tez, Tusk bedzie siedzial po wyborach kiedy to wejdzie w koalicje z PISEM,
                        wiadomo, wtedy bedzie mozna spokojnie prowadzic prowokacje i inne takie i znajda
                        sie dyktafon... tfu dowody na Tuska. A nawet jak nie bedzie dowodow to znajdzie
                        sie niszczarka, ktora je "zjadla". Bo skoro nie ma dowodow to tym bardziej
                        swiadczy o tym ze one sa. To jest fakt oczywisty. Ta szmata presentation1 wie co
                        mowi, bo mowi co wie, czyli guano. Zasadniczo jest super a bedzie jeszcze
                        lepiej. Tusk sprzedal demokracje za garsc srebrnikow.Czy faktycznie musi byc
                        tak, ze to skompromitowane lsd okazuje sie byc jedynym obronca demokracji????
                        Komisja do spraw manipulacji cba musi powstac przed wyborami i zakonczyc swoje
                        prace przed nimi. Te dwa-trzy dodatkowe miesiace Polski nie zawia a unaocznia
                        potencjalnym wyborcom jakie gnidy wybrali w poprzednich wyborach. Ja juz dwa
                        latat temu twierdzilem ze przyspieszone wybory beda dla Polski mniej kosztowne
                        niz rzady tego bagna... i co? nie pomylilem sie.
            • kazik_b4 Bardzo mi sie podobala probka... 14.08.07, 22:42
              twoich zdolnosci marketingowych!
              Mimo, ze nie ukrywam moich antypatii do PiS, twoj post uswiadomil
              mi ,ze zdarzaja sie i sympatyczni propagandzisci tej dla mnie
              antypatycznej partii psychopatow i paranoikow!

              maciejslu napisał:

              > Kiedy mnie krew zalewa, że nikt nie widzi tych wielkich osiągnięć
              > obecnego rządu! Ja je widzę na każdym kroku i z dumy pęcznieję!
              >
              > Ale to wszystko dlatego, że wszystkie media są wiadomo w czyich
              > rękach. A w meiach polskich nie ma zbyt wielu dziennikarzy, którzy
              > znają się na ekonomii i gospodarce, więc nie mogą należycie ocenić
              > doniosłości przemian, dokonywanych tu i teraz, na naszych oczach!

              • maciejslu Re: Bardzo mi sie podobala probka... 14.08.07, 22:48
                kazik_b4 napisał:

                > twoich zdolnosci marketingowych!

                To nie jest marketing - to jest PRAWDA!

                Żaden marketing nie jest potrzebny, kiedy państwo tak świetnie
                działa a w szystko idzie do przodu!

                > Mimo, ze nie ukrywam moich antypatii do PiS, twoj post uswiadomil
                > mi ,ze zdarzaja sie i sympatyczni propagandzisci tej dla mnie
                > antypatycznej partii psychopatow i paranoikow!

                Aż się zarumieniłem...

                Bierzesz mnie za propagandzistę PiS-u???

                A ja jestem po prostu uczciwym człowiekiem, który dostrzega zalety
                obecnego rządu (zwłaszcza jak się ostatnio intelektualnie i moralnie
                podniósł) - i wierzę, że ten rząd ustanowił bardzo wysokie standardy
                rządzenia (między innymi w zakresie wykorzystania służb specjalnych)
                którym to standardom JUŻ NIKT NIE SPROSTA!!!
                • kralik111 Re: Bardzo mi sie podobala probka... 14.08.07, 22:55
                  maciejslu napisał:

                  > kazik_b4 napisał:
                  >
                  > > twoich zdolnosci marketingowych!
                  >
                  > To nie jest marketing - to jest PRAWDA!
                  >
                  > Żaden marketing nie jest potrzebny, kiedy państwo tak świetnie
                  > działa a w szystko idzie do przodu!

                  Nogami do przodu idzie kaczynski wychodzac z kancelarii premiera,
                  wprost pod Trybunal Stanu, panstwo tak swietnie dziala, ze w-szy ci
                  wlasnie resztki owlosienia
                  zalegaja...:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
            • kralik111 Re: Najpierw komisje potem wybory! 14.08.07, 22:49
              maciejslu napisał:

              > relisys1 napisała:
              >
              > > Towarzyszu sykrytoszu wyluzujcie, bo wam marksistowska żyłka ....
              >
              > Kiedy mnie krew zalewa, że nikt nie widzi tych wielkich osiągnięć
              > obecnego rządu! Ja je widzę na każdym kroku i z dumy pęcznieję!
              >
              > Ale to wszystko dlatego, że wszystkie media są wiadomo w czyich
              > rękach. A w meiach polskich nie ma zbyt wielu dziennikarzy, którzy
              > znają się na ekonomii i gospodarce, więc nie mogą należycie ocenić
              > doniosłości przemian, dokonywanych tu i teraz, na naszych oczach!
              >


              Widzisz rzeczy ktore nie istnieja, znaczy, ze jestes
              psychopata...:DDD
              • maciejslu Re: Najpierw komisje potem wybory! 14.08.07, 22:55
                kralik111 napisał:

                > maciejslu napisał:
                >
                > > relisys1 napisała:
                > >
                > > > Towarzyszu sykrytoszu wyluzujcie, bo wam marksistowska
                żyłka ....
                > >
                > > Kiedy mnie krew zalewa, że nikt nie widzi tych wielkich
                osiągnięć
                > > obecnego rządu! Ja je widzę na każdym kroku i z dumy pęcznieję!
                > >
                > > Ale to wszystko dlatego, że wszystkie media są wiadomo w czyich
                > > rękach. A w meiach polskich nie ma zbyt wielu dziennikarzy,
                którzy
                > > znają się na ekonomii i gospodarce, więc nie mogą należycie
                ocenić
                > > doniosłości przemian, dokonywanych tu i teraz, na naszych oczach!
                > >
                >
                >
                > Widzisz rzeczy ktore nie istnieja, znaczy, ze jestes
                > psychopata...:DDD

                A Ty, skoro nie widzisz tych wielkich zmian, to jesteś ślepy. Każdy
                te zmiany przecież widzi!!!

                Zobacz na przykład, jak się rozwija gospodarka. Mogę ci tu z miejsca
                wymienić wszystkie ustawy dotyczące gospodarki, przyjęte przez ten
                rząd i uchwaone przez ten parlament!
                • kralik111 Re: Najpierw komisje potem wybory! 14.08.07, 22:56
                  Nie widze tych wielkich zmian, opowiedz mi cos o nich
                  psychopato,,,:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
                  • maciejslu Re: Najpierw komisje potem wybory! 14.08.07, 23:00
                    kralik111 napisał:

                    > Nie widze tych wielkich zmian, opowiedz mi cos o nich
                    > psychopato,,,:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

                    Jeśli nie widzisz tych zmian, to rozmowa o nich z Tobą będzie jak
                    rozmowa ze ślepym o kolorach. Ale spróbuję...

                    Zmniejszenie bezrobocia, zwiększenie pogłowia bydła (zwłaszcza w
                    niektórych miejscach) i nierogacizny (w tych samych miejscach, co
                    poprzednio), rozwój gospodarki, zmniejszenie ilości wypadków
                    drogowych, większa dostępność do dyktafonów cyfrowych, mniejsza
                    dostępność do alkoholu i szkodliwego jedzenia (na skutek regulacji
                    cen, niesłusznie zwanych podwyżkami) - mało Ci jeszcze?

                    Dodaj do tego wysokie standardy życia politycznego i wielki wpływ na
                    rozwój współczesnego języka polskiego (wykształciuchy, łże-elity) -
                    i masz pełen obraz!!!
                    • kralik111 Re: Najpierw komisje potem wybory! 14.08.07, 23:03
                      maciejslu napisał:

                      > kralik111 napisał:
                      >
                      > > Nie widze tych wielkich zmian, opowiedz mi cos o nich
                      > >
                      psychopato,,,:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
                      >
                      > Jeśli nie widzisz tych zmian, to rozmowa o nich z Tobą będzie jak
                      > rozmowa ze ślepym o kolorach. Ale spróbuję...
                      >
                      > Zmniejszenie bezrobocia, zwiększenie pogłowia bydła (zwłaszcza w
                      > niektórych miejscach) i nierogacizny (w tych samych miejscach, co
                      > poprzednio), rozwój gospodarki, zmniejszenie ilości wypadków
                      > drogowych, większa dostępność do dyktafonów cyfrowych, mniejsza
                      > dostępność do alkoholu i szkodliwego jedzenia (na skutek regulacji
                      > cen, niesłusznie zwanych podwyżkami) - mało Ci jeszcze?
                      >
                      > Dodaj do tego wysokie standardy życia politycznego i wielki wpływ
                      na
                      > rozwój współczesnego języka polskiego (wykształciuchy, łże-elity) -

                      > i masz pełen obraz!!!


                      Przepraszam, nie jestes psychopata, nie zauwazylem wczesniej ,ze se
                      jaja z kaczynwskich robisz...;DDD
                      • maciejslu Re: Najpierw komisje potem wybory! 14.08.07, 23:07
                        kralik111 napisał:

                        > maciejslu napisał:
                        >
                        > > kralik111 napisał:
                        > >
                        > > > Nie widze tych wielkich zmian, opowiedz mi cos o nich
                        > > >
                        > psychopato,,,:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
                        > >
                        > > Jeśli nie widzisz tych zmian, to rozmowa o nich z Tobą będzie
                        jak
                        > > rozmowa ze ślepym o kolorach. Ale spróbuję...
                        > >
                        > > Zmniejszenie bezrobocia, zwiększenie pogłowia bydła (zwłaszcza w
                        > > niektórych miejscach) i nierogacizny (w tych samych miejscach,
                        co
                        > > poprzednio), rozwój gospodarki, zmniejszenie ilości wypadków
                        > > drogowych, większa dostępność do dyktafonów cyfrowych, mniejsza
                        > > dostępność do alkoholu i szkodliwego jedzenia (na skutek
                        regulacji
                        > > cen, niesłusznie zwanych podwyżkami) - mało Ci jeszcze?
                        > >
                        > > Dodaj do tego wysokie standardy życia politycznego i wielki
                        wpływ
                        > na
                        > > rozwój współczesnego języka polskiego (wykształciuchy, łże-
                        elity) -
                        >
                        > > i masz pełen obraz!!!
                        >
                        >
                        > Przepraszam, nie jestes psychopata, nie zauwazylem wczesniej ,ze
                        se
                        > jaja z kaczynwskich robisz...;DDD

                        :-)))
                      • relisys1 Re: Najpierw komisje potem wybory! 14.08.07, 23:12
                        ..a jezeli sobie jaja z Kczyńskich robisz, to jesteś swój ...herbatnik.
                        .
                        kralik111 napisał:

                        > maciejslu napisał:
                        >
                        > > kralik111 napisał:
                        > >
                        .........
                        >
                        > Przepraszam, nie jestes psychopata, nie zauwazylem wczesniej ,ze se
                        > jaja z kaczynwskich robisz...;DDD
                        • maciejslu Re: Najpierw komisje potem wybory! 14.08.07, 23:13
                          relisys1 napisała:

                          > ..a jezeli sobie jaja z Kczyńskich robisz, to jesteś
                          swój ...herbatnik.

                          :-)))
                          • relisys1 Re: Najpierw komisje potem wybory! 14.08.07, 23:16
                            Ależ skąd. Nie mam zamiaru robić ciebie konkurencja.

                            ,
                            .
                            .
                            maciejslu napisał:

                            > relisys1 napisała:
                            >
                            > > ..a jezeli sobie jaja z Kczyńskich robisz, to jesteś
                            > swój ...herbatnik.
                            >
                            > :-)))
                            >
                      • koloratura1 Wreszcie dostrzegłeś! 15.08.07, 07:52
                        kralik111 napisał:

                        >
                        > Przepraszam, nie jestes psychopata, nie zauwazylem wczesniej ,ze se
                        > jaja z kaczynwskich robisz...;DDD
                    • relisys1 Re: Najpierw komisje potem wybory! 14.08.07, 23:06
                      Podziwiam twoją błyskotliwość, bystrość(maciejslu), trudno ją nawet porównać do
                      bystrości wody w pewnym urządzeniu higienicznym stosowanym w większości
                      cywilizowanych gospodarstw domowych( nie wykluczając domów; Kwacha, Le^peer~`a,
                      Koniogłowego, i innych pseudointelektualistów III RP.

                      maciejslu napisał:
                      a , raczej głos zabrał

                      • koloratura1 Merytorycznie inaczej... 15.08.07, 07:59
                        relisys1 napisała:

                        > Podziwiam twoją błyskotliwość, bystrość(maciejslu), trudno ją nawet porównać do
                        > bystrości wody w pewnym urządzeniu higienicznym stosowanym w większości
                        > cywilizowanych gospodarstw domowych( nie wykluczając domów; Kwacha, Le^peer~`a,
                        > Koniogłowego, i innych pseudointelektualistów III RP.
                        >
                        > maciejslu napisał:
                        > a , raczej głos zabrał

                        A ja nie mogę wyjść z podziwu nad, hm..., merytoryczną zawartością podobnych
                        głosów w dyskusji...
                • andrzej-torun Re: Najpierw komisje potem wybory! 15.08.07, 12:28
                  maciejslu napisał:

                  > A Ty, skoro nie widzisz tych wielkich zmian, to jesteś ślepy. Każdy
                  > te zmiany przecież widzi!!!

                  > Zobacz na przykład, jak się rozwija gospodarka. Mogę ci tu z miejsca
                  > wymienić wszystkie ustawy dotyczące gospodarki, przyjęte przez ten
                  > rząd i uchwaone przez ten parlament!

                  To chyba nie będzie zbyt trudne :-)

                  A swoją drogą masz rację,
                  nie ma co obrzucać błotem Pisu, sami to robią najlepiej,
                  wystarczy je nieco zeskrobać.

                  A.P.
          • koloratura1 Re: Najpierw komisje potem wybory! 15.08.07, 07:35
            relisys1 napisała:

            > Towarzyszu sykrytoszu wyluzujcie, bo wam marksistowska żyłka ....

            Czy dożyjemy kiedyś tej pociechy, że jakiś PiSolubny zabierze MERYTORYCZNIE głos
            w dyskusji?
        • jadeim Re: Najpierw komisje potem wybory! 14.08.07, 23:36
          PiS i zdolności koalicyjne? A to heca... Dwa lata rządzenia i 'koalicja ' się
          rozpada. PiS zaprosił do niej świtę warchołów, która wraz z Czcigodnie Nam
          Przykładem Święcacym Jarosławem, Uśmiechem Tatr próbowała wydrzeć jak największy
          kawałek rządzenia dla siebie. I co z tego mamy? Dwa lata zastoju.

          Swoją drogą... Ziobro idzie na spotkanie z Lepperem uzbrojony w dyktafon,
          ponieważ to człowiek o 'wątpliwej wiarygodności'. Jednak według PiSu osoba taka
          (w dodatku z wyrokami) może być idealnym koalicjantem. Dla utrzymania władzy
          zrobisz wszystko, prawda Jarku?

          Ciekawe kto po tych nieudacznikach zgasi światło.
        • guchy_84 Re: Najpierw komisje potem wybory! 15.08.07, 09:38
          Jakie zdolnosci koalicyjne? Samabrona i elpeer zachowali sie jak zwykle whorki,
          ktore laknely stanowisk. Myslisz, ze ciezko pozyskac takich kompanow? Ja nie...
      • relisys1 Re: Najpierw komisje potem wybory! 14.08.07, 22:23
        Trzeba by zacząć od niepowołanej komisji w sprawie kwacha.
        .

        kazik_b4 napisał:

        > Sejmowe komisje sledcze sa konieczne, by unaocznic niegodziwosci i
        > lajdactwa PiS!
        > Nie mozna sie zgodzic na wybory bez wczesniejszego sledztwa
        > parlamentarnego!
        > Potem nalezy postawic psychopatow Kaczynskich i ich rzad paranoikow
        > przed Trybunal Stanu!
        > A nastepnie odpolitycznic urzedy i instytucje spoleczne z roznych
        > Targalskich i innych zlogow kaczyzmu!
        • kazik_b4 PiS mial na nia dwa lata, a dzis zajmijmy sie 14.08.07, 22:45
          powolaniem komisji sledczych do aktualnych afer!

          relisys1 napisała:

          > Trzeba by zacząć od niepowołanej komisji w sprawie kwacha.
          • relisys1 Re: PiS mial na nia dwa lata, a dzis zajmijmy sie 14.08.07, 22:50
            Jakiś taki wybiórczy jesteś, a może również koszerny?
            .


            kazik_b4 napisał:

            > powolaniem komisji sledczych do aktualnych afer!
            >
            > relisys1 napisała:
            >
            > > Trzeba by zacząć od niepowołanej komisji w sprawie kwacha.
            • kazik_b4 ty natomiast jestes zakapturzonym lbem i cwokiem! 14.08.07, 22:54
              Moze teraz zrozumiesz?
              Tymczasem turlaj dropsa ... idiotko!

              relisys1 napisała:

              > Jakiś taki wybiórczy jesteś, a może również koszerny?
              • relisys1 Re: ty natomiast jestes zakapturzonym lbem i cwok 14.08.07, 23:00
                Buractwo wychodzi z ... niektórych. Szamboobrona, czy cóś?
                .
                .
                .
                .


                kazik_b4 napisał:

                > Moze teraz zrozumiesz?
                > Tymczasem turlaj dropsa ... idiotko!
                >
                > relisys1 napisała:
                >
                > > Jakiś taki wybiórczy jesteś, a może również koszerny?
              • koloratura1 Re: ty natomiast jestes zakapturzonym lbem i cwok 15.08.07, 08:09
                kazik_b4 napisał:

                > Moze teraz zrozumiesz?

                Nie zrozumie.
                Stawiam dolary przeciwko orzechom.
            • koloratura1 Re: PiS mial na nia dwa lata, a dzis zajmijmy sie 15.08.07, 08:08
              relisys1 napisała:

              > Jakiś taki wybiórczy jesteś, a może również koszerny?

              Nie tylko!
              Również mason i cyklista!
        • koloratura1 Re: Najpierw komisje potem wybory! 15.08.07, 08:05
          relisys1 napisała:

          > Trzeba by zacząć od niepowołanej komisji w sprawie kwacha.

          A konkretnie?

          Bo, widzisz, już Trybunał Konstytucyjny - przy okazji komisji bankowej - nakazał
          jasno i konkretnie precyzować, czym dana komisja ma się zajmować.
    • matros01 Prezydent ma chyba prawo rozwiązac parlament ? 14.08.07, 22:25
      ???
      • maciejslu Re: Prezydent ma chyba prawo rozwiązac parlament 14.08.07, 22:37
        matros01 napisał:

        > ???

        Może, ale musi mieć trzy kroki. A ma tylko jeden... A nawet razem z
        Panem Premierem mają tylko dwa kroki do spółki...

        Ale jak do tego się dołoży krok Ministra Sprawiedliwości - to będą
        trzy kroki i Parlament zostanie rozwiązany!
        • relisys1 Re: Prezydent ma chyba prawo rozwiązac parlament 14.08.07, 22:42
          Z twojego postu czuć -dwukapuścian grochu(czyli zapach bąka puszczonego przez
          wielbiciela potraw z dużą zawartością czosnku).
          .
          maciejslu napisał:

          > matros01 napisał:
          >
          > > ???
          >
          > Może, ale musi mieć trzy kroki. A ma tylko jeden... A nawet razem z
          > Panem Premierem mają tylko dwa kroki do spółki...
          >
          > Ale jak do tego się dołoży krok Ministra Sprawiedliwości - to będą
          > trzy kroki i Parlament zostanie rozwiązany!
          >
          • maciejslu Re: Prezydent ma chyba prawo rozwiązac parlament 14.08.07, 22:50
            relisys1 napisała:

            > Z twojego postu czuć -dwukapuścian grochu(czyli zapach bąka
            puszczonego przez
            > wielbiciela potraw z dużą zawartością czosnku).

            Jak się nie umiesz odnieść merytorycznie,to się nie odnoś.

            Z mojego postu wyłania się troska o dobro Państwa, ze szczególnym
            uwzględnieniem Państwa Kaczyńskich en masse.

            I smutek, że nikt nie docenia ich osiągnięć. A jestem przekonany, że
            o ich osiągnięciach będziemy długo, długo pamiętać!!!
            • kralik111 Re: Prezydent ma chyba prawo rozwiązac parlament 14.08.07, 23:05
              maciejslu napisał:

              > relisys1 napisała:
              >
              > > Z twojego postu czuć -dwukapuścian grochu(czyli zapach bąka
              > puszczonego przez
              > > wielbiciela potraw z dużą zawartością czosnku).
              >
              > Jak się nie umiesz odnieść merytorycznie,to się nie odnoś.
              >
              > Z mojego postu wyłania się troska o dobro Państwa, ze szczególnym
              > uwzględnieniem Państwa Kaczyńskich en masse.
              >
              > I smutek, że nikt nie docenia ich osiągnięć. A jestem przekonany,
              że
              > o ich osiągnięciach będziemy długo, długo pamiętać!!!
              >

              To prawda o ich osiagnieciach bedziemy dlugo, dlugo pamietac, o
              samych kaczynskich zapomnimy juz jurto...;DDD
        • kralik111 Re: Prezydent ma chyba prawo rozwiązac parlament 14.08.07, 23:01
          maciejslu napisał:

          > matros01 napisał:
          >
          > > ???
          >
          > Może, ale musi mieć trzy kroki. A ma tylko jeden... A nawet razem
          z
          > Panem Premierem mają tylko dwa kroki do spółki...
          >
          > Ale jak do tego się dołoży krok Ministra Sprawiedliwości - to będą
          > trzy kroki i Parlament zostanie rozwiązany!

          Do tego tym trzem panom brakuje jednego, krocza...;D
          • relisys1 Re: Prezydent ma chyba prawo rozwiązac parlament 14.08.07, 23:14
            kralik111, zmień dłoń.
            .
            .


            kralik111 napisał:

            > maciejslu napisał:
            >
            > > matros01 napisał:
            > >
            > > > ???
            > >
            > > Może, ale musi mieć trzy kroki. A ma tylko jeden... A nawet razem
            > z
            > > Panem Premierem mają tylko dwa kroki do spółki...
            > >
            > > Ale jak do tego się dołoży krok Ministra Sprawiedliwości - to będą
            > > trzy kroki i Parlament zostanie rozwiązany!
            >
            > Do tego tym trzem panom brakuje jednego, krocza...;D
    • mirgrab Premier: Data wcześniejszych wyborów zależy od SL 14.08.07, 22:36
      "Wcześniejsze wybory są w rękach SLD" -nareszcie się przyznał że na nic nie na wpływu.Jak on chciał zbudować tą IV RP z takimi możliwościami?
    • saszenka2 Re: Premier: Data wcześniejszych wyborów zależy o 14.08.07, 22:36
      Kaczyński kreuje się na tego, który dba o dobro Polski i w tym celu
      godzi się na przedterminowe wybory. To tylko otoczka, która ma
      zakryć prawdę. Gdyby nie utrata subwencji, wybory nie mogłyby się
      odbyć przed terminem. Kaczyński zrzuca winę na wszystkich, żeby
      zatuszować faktyczną przyczynę przedterminowych wyborów.
      • relisys1 Re: Premier: Data wcześniejszych wyborów zależy o 14.08.07, 22:39

        bla, bla, bla.
        .
        saszenka2 napisała:

        > Kaczyński kreuje się na tego, który dba o dobro Polski i w tym celu
        > godzi się na przedterminowe wybory. To tylko otoczka, która ma
        > zakryć prawdę. Gdyby nie utrata subwencji, wybory nie mogłyby się
        > odbyć przed terminem. Kaczyński zrzuca winę na wszystkich, żeby
        > zatuszować faktyczną przyczynę przedterminowych wyborów.
      • maciejslu Re: Premier: Data wcześniejszych wyborów zależy o 14.08.07, 22:40
        saszenka2 napisała:

        > Kaczyński kreuje się na tego, który dba o dobro Polski i w tym
        celu
        > godzi się na przedterminowe wybory. To tylko otoczka, która ma
        > zakryć prawdę. Gdyby nie utrata subwencji, wybory nie mogłyby się
        > odbyć przed terminem. Kaczyński zrzuca winę na wszystkich, żeby
        > zatuszować faktyczną przyczynę przedterminowych wyborów.

        Ty naprawdę myślisz, że Panu Premierowi zależy na tych marnych
        dwudziestu siedmiu milionach? Że on chce ich dla siebie?

        NIE!

        On chce to wszystko dla Polski!
        • relisys1 Re: Premier: Data wcześniejszych wyborów zależy o 14.08.07, 22:44
          Chłopcy, WUMLe wypaczyły wam mózgi, a szkoda.
          .
          .
          ...wyborów.
          >
          > Ty naprawdę myślisz, że Panu Premierowi zależy ...a siebie?
          >
          > NIE!
          >
          > On chce to wszystko dla Polski!
          >
        • kralik111 Re: Premier: Data wcześniejszych wyborów zależy o 14.08.07, 23:09
          maciejslu napisał:

          > saszenka2 napisała:
          >
          > > Kaczyński kreuje się na tego, który dba o dobro Polski i w tym
          > celu
          > > godzi się na przedterminowe wybory. To tylko otoczka, która ma
          > > zakryć prawdę. Gdyby nie utrata subwencji, wybory nie mogłyby
          się
          > > odbyć przed terminem. Kaczyński zrzuca winę na wszystkich, żeby
          > > zatuszować faktyczną przyczynę przedterminowych wyborów.
          >
          > Ty naprawdę myślisz, że Panu Premierowi zależy na tych marnych
          > dwudziestu siedmiu milionach? Że on chce ich dla siebie?
          >
          > NIE!
          >
          > On chce to wszystko dla Polski!

          Dla Polski i dla sierot, dla matki z dzieciatkiem, ale juz nie dla
          ojca pijaka ! Taki ten kaczynski tego, no utrzciwy i hojny
          jest...;DDD
          • altarius Re: kralik111 15.08.07, 03:34
            Skąd się takie bydło jak ty bierze? Z pzpr? A może z sb? Na pewno z
            lidki.
            • koloratura1 Re: kralik111 15.08.07, 08:27
              altarius napisał:

              > Skąd się takie bydło jak ty bierze? Z pzpr? A może z sb? Na pewno z
              > lidki.

              Bo skąd się biorą dyskutanci inteligentni inaczej, z ich "argumentami", to
              wiadomo: z PiSu lub okolic.
        • koloratura1 Re: Premier: Data wcześniejszych wyborów zależy o 15.08.07, 08:23
          maciejslu napisał:

          >
          > Ty naprawdę myślisz, że Panu Premierowi zależy na tych marnych
          > dwudziestu siedmiu milionach?

          Nie dwudziestu siedmiu, a sześćdziesięciu. Dwadzieścia siedem to ma stracić SLD.

          > Że on chce ich dla siebie?
          >
          > NIE!
          >
          > On chce to wszystko dla Polski!

          Jasne, że dla Polski!
          I dlatego tym bardziej poczułam się w obowiązku sprostować sumę...
          >
    • relisys1 Widzę, że wywołałem niezłą wojnę 14.08.07, 22:54
      Chłopcy, bawcie się dobrze, ja się grzywy potrzymam.
      .
    • kaczory11 Psycholek obgryza wlasne piety. 14.08.07, 22:55
      Psycholku Jareczku Samo Lgarstwo. Wybory wczesniejsze i tak beda.
      Ale NAJPIERW komisje sledcze. DWIE. Jedna w sprawie akcji
      polskiego Gestapo, czyli CBA, druga w sprawie smierci pani Blidy.

      I gdy juz ( prawie ) wszystkie szwindle i podlosci pisuaru i wasci
      paranoiku ujrza swiatlo dzienne, beda mogly odbyc sie wybory. Nie
      wczesniej. Cos wasci paranoiku Jareczku zaczyna cieplutko robic sie
      kolo wasci spasionej d.....

      Zdelegalizowac PiS, bo to partia faszystowska.
      Ziobro do Wronek.
      Kaczynscy przed Trybunal Stanu.

      Kaczory11
      • relisys1 druga w sprawie smierci pani Blidy. 14.08.07, 22:58
        a, trzecia w sprawie pewnego żula , mojego sąsiada(bez mojego wyboru), on nikogo
        nie przekręcił, nie oszukał, on zawsze uczciwie mówił na co zbiera i ile mu brakuje.
        .
        • kazik_b4 Ta komisje to juz sobie w bloku zalatw ... cymbale 14.08.07, 23:07
          relisys1 napisała:

          > a, trzecia w sprawie pewnego żula , mojego sąsiada(bez mojego
          wyboru), on nikog
          > o
          > nie przekręcił, nie oszukał, on zawsze uczciwie mówił na co zbiera
          i ile mu bra
          > kuje.
          > .
          • koloratura1 Re: Ta komisje to juz sobie w bloku zalatw ... cy 15.08.07, 08:30
            kazik_b4 napisał:

            > relisys1 napisała:
            >
            > > a, trzecia w sprawie pewnego żula , mojego sąsiada(bez mojego
            > wyboru), on nikog
            > > o
            > > nie przekręcił, nie oszukał, on zawsze uczciwie mówił na co zbiera
            > i ile mu bra
            > > kuje.

            Albo w Parafii...
            > > .
      • kazik_b4 Lepiej sam bym tego nie napisal! 14.08.07, 23:04
        kaczory11 napisał:

        > Psycholku Jareczku Samo Lgarstwo. Wybory wczesniejsze i tak beda.
        > Ale NAJPIERW komisje sledcze. DWIE. Jedna w sprawie akcji
        > polskiego Gestapo, czyli CBA, druga w sprawie smierci pani Blidy.
        >
        > I gdy juz ( prawie ) wszystkie szwindle i podlosci pisuaru i wasci
        > paranoiku ujrza swiatlo dzienne, beda mogly odbyc sie wybory. Nie
        > wczesniej. Cos wasci paranoiku Jareczku zaczyna cieplutko robic
        sie
        > kolo wasci spasionej d.....
        >
        > Zdelegalizowac PiS, bo to partia faszystowska.
        > Ziobro do Wronek.
        > Kaczynscy przed Trybunal Stanu.
        >
        > Kaczory11
    • relisys1 Panowie, przepustki Wam się właśnie skończyły-dzwo 14.08.07, 23:10
      ..nili z DW w Tworkach.
      • maciejslu Re: Panowie, przepustki Wam się właśnie skończyły 14.08.07, 23:13
        relisys1 napisała:

        > ..nili z DW w Tworkach.

        No to koniec i bomba, a kto czytał ten trąba :-)))
      • koloratura1 Re: Panowie, przepustki Wam się właśnie skończyły 15.08.07, 08:33
        relisys1 napisała:

        > ..dzwonili z DW w Tworkach.

        To co tu jeszcze robisz?!
        Pospiesz się, bo zamkną bramę!
    • gdkj Prośba do premiera. 14.08.07, 23:14
      Wpierw dał pan resorty warchlakom i oszołomom. teraz przyszłość parlamentu widzi
      pan w rękach SLD.
      daj Pan spokuj, wstydu oszczędź.
      już nie mogę, idę spać.
      • relisys1 Re: Prośba do premiera. 14.08.07, 23:20
        idź spać, a nie zapomnij o położeniu pod siennik słownika ortograficznego, bo
        kiedy twoje dzieci rano przeczytają twoje posty, to sie ...powieszą ze wstydu.
        .
        .gdkj napisał:

        > Wpierw dał pan resorty warchlakom i oszołomom. teraz przyszłość parlamentu widz
        > i
        > pan w rękach SLD.
        > daj Pan spokuj, wstydu oszczędź.
        > już nie mogę, idę spać.
        • pakulec Re: Prośba do premiera. 14.08.07, 23:37
          co się czepiasz ortografii - wazne że zrozumiałeś, reszta to tylko
          kwestia formy
          • relisys1 Re: Prośba do premiera. 14.08.07, 23:50
            Zrozumiałech, do bólu,: Tyby chcioł....
            • pakulec Re: Prośba do premiera. 14.08.07, 23:53
              jerunie ty godosz po śląsku?
              • pies_na_prawizne jaki on tam premier??!smiec i tyle!! 15.08.07, 00:21
                klamie jak najety, i cos za bardzo chce tych wyborow, ciagle sie
                boje ze Tusk z Kaczorem jakies "swinstwo" oblewali, a Jarus to tak
                mowi prawde jak cytat dnia:


                " CYTAT DNIA
                Prawdomówność Kaczyńskiego jest proporcjonalna do jego wzrostu"
                • altarius Re: jaki on tam premier??!smiec i tyle!! 15.08.07, 03:37
                  Smieciem tu jesteś ty, twój tatuś ubek i mamusia płatna ździra.
                  Wystarczy? Dokładnie twoim językiem, czerwony chamie.
    • california07 Premier: Data wcześniejszych wyborów zależy od SL 15.08.07, 00:54
      Nie!!Wpierw moze komisja i rozliczenie sie-a potem wybory!Niech
      spoleczenstwo pozna prawdziwe oblicze tych kaczoropodobnych!!Wybory
      moga nawet byc i na wiosne!!!
    • legrange Premier: Data wcześniejszych wyborów zależy od SL 15.08.07, 01:35
      Wybory jak najpóźniej, aby kaczwyborcy nasmakowali się do syta.
      • frakcja-alternatywna Re: Premier: Data wcześniejszych wyborów zależy o 15.08.07, 01:38
        czegos tu nie rozumie,
        wczesniej SLD chcialo natychmiastowch wyborow,
        a teraz bedzie glosowac przeciwko wczesniejszym wyborom ????

        legrange napisał:

        > Wybory jak najpóźniej, aby kaczwyborcy nasmakowali się do syta.
        • koloratura1 Kpisz czy o drogę pytasz? 15.08.07, 08:54
          frakcja-alternatywna napisała:

          > czegos tu nie rozumie,
          > wczesniej SLD chcialo natychmiastowch wyborow,
          > a teraz bedzie glosowac przeciwko wczesniejszym wyborom ????

          Nie wiem czy SLD będzie ostatecznie głosować przeciwko wcześniejszym wyborom,
          ale ich żądanie: najpierw komisje śledcze, potem wybory, jest ze wszech miar
          rozsądne.

          Elektorat, a zwłaszcza potencjalni wyborcy PiSu i LiSu, powinni jeszcze przed
          głosowaniem poznać prawdę: kto kłamał, a kto miał słuszność oraz czym zajmują
          się służby specjalne pod wodzą Kaczyńskich.

          A na te pytania mogą dać odpowiedź wyłącznie komisje, obradujące jawnie
          (oczywiście z wyłączeniem fragmentów dyskusji, odnoszących się od spraw tajnych).
    • wicary Premier: Data wcześniejszych wyborów zależy od SL 15.08.07, 01:38
      Jedna kaczuszka ma H5N1 a druga jak zwykle sraczkę
      • frakcja-alternatywna Re: Premier: Data wcześniejszych wyborów zależy o 15.08.07, 01:39
        dobrze, ze nie maja bolu golenia ( jak Kwasniewski )
        albo pomrocznosci jasnej ( jak syn Walesy )
        • koloratura1 Re: Premier: Data wcześniejszych wyborów zależy o 15.08.07, 09:02
          frakcja-alternatywna napisała:

          > dobrze, ze nie maja bolu golenia ( jak Kwasniewski )

          Niech sobie pomarzą o takich "bólach" jak Kwaśniewskiego i o poparciu społecznym
          choćby porównywalnym z najniższym poparciem, jakim się cieszył w trakcie dwóch
          kadencji prezydentury.

          > albo pomrocznosci jasnej ( jak syn Walesy )

          A co do pomroczności, to się mylisz: mają i to jaką!
          Tylko nie jestem pewna czy ona jasna, czy ciemna...
    • jan3211 Wałęsa to geniusz trafnych skrótów myslowych 15.08.07, 03:03
      Mnie się wydawało , że Wałęsa "lekko" przesadził , a on geniusz w
      trafnym okresleniu tego przypadku chorobowego aktualnych wodzów.
    • krzynia.c SLD - przewodnią siłą narodu 15.08.07, 03:38
      Zanosi sie na powrót do "starych dobrych czasów".Wzorce
      wypracowywane latami wciąż się sprawdzają,a towarzysze jak zawsze
      mają ostatnie słowo i o wszystkim zdecydują.I jak tu nie wierzyć
      że "Miller wiecznie żywy"- czyli,komuno wróć.
      • doris9914 Re: SLD - kwasniewski I sekretarzem 15.08.07, 06:13
        ...tej funkcji brakuje mu w CV....
      • koloratura1 Re: SLD - przewodnią siłą narodu 15.08.07, 09:04
        krzynia.c napisał:

        > Zanosi sie na powrót do "starych dobrych czasów".Wzorce
        > wypracowywane latami wciąż się sprawdzają,a towarzysze jak zawsze
        > mają ostatnie słowo i o wszystkim zdecydują.I jak tu nie wierzyć
        > że "Miller wiecznie żywy"- czyli,komuno wróć.

        A komu to będziemy zawdzięczać?
    • altarius Bardzo przepraszam GW 15.08.07, 03:47
      Za głupoty które pisałem o cenzurze na forum. Co prawda wasz profil
      polityczny śmierdzi zdradą Polski, ale na forum tolerujecie
      wypowiedzi wielu nurtów. No i teraz drodzy forumowicze spróbujcie
      zamieścić coś na forum www.prawy.pl/, totalna cenzura.
      • doris9914 Re GW-obronca kretactwa sld... 15.08.07, 06:09
      • maaac Re: Bardzo przepraszam GW 15.08.07, 07:21
        altarius napisał:

        > Za głupoty które pisałem o cenzurze na forum. Co prawda wasz
        profil
        > polityczny śmierdzi zdradą Polski, ale na forum tolerujecie
        > wypowiedzi wielu nurtów. No i teraz drodzy forumowicze spróbujcie
        > zamieścić coś na forum www.prawy.pl/, totalna cenzura.

        Brawo masz za sobą pierwszy krok. Widzisz już dla kogo wolność
        słowa
        jest wygodna i jest to naturalne zachowanie, a kto tej wolności się
        boi. Teraz staraj się obserwować działania różnych frakcji i ich
        wpływ
        na to co się dzieje w Polsce. Jeżeli będziesz dalej myślał to
        zrozumiesz kto jest a kto nie patriotą. I niekoniecznie wymachiwanie
        flagami i wzniosłe słowa są dowodem na patriotyzm. Zobacz też kto
        jaką
        wizję gospodarki i kraju prezentuje - porównaj to do krajów
        określanych jako socjalistyczne i kapitalistyczne - zrozumiesz wtedy
        KTO naprawdę jest komuchem na polskiej scenie politycznej.
    • zbigniew_wos Premier: Data wcześniejszych wyborów zależy od SL 15.08.07, 05:39
      A może ojca Rydzyka i moherowych beretów???????????/
      • doris9914 Re: Wies i Kosciol to tez Polska.... 15.08.07, 06:11
        • 1zorro Pierwszy Sekretarz PIS, tow. Kaczynski powiedzial. 15.08.07, 07:34
          jakby to milo byloby znowu takie naglowki w gazetach codziennie
          widziec...Z cyklu: marzenia kaczora!
        • koloratura1 Re: Wies i Kosciol to tez Polska.... 15.08.07, 09:10
          Niestety...
          Zwłaszcza to drugie.
    • zyks Kolejność: 1.Zdjąć Dorna 2.Komisja 3.Wybory . To 15.08.07, 13:14
      proste jak drut.Podobno PO pojęła w końcu, że to Dorn wszystko blokuje,
      opamiętała się i przyjeła taką kolejność. Gtatuluję, jeśli to prawda. A Dorn,
      jeden z większych krzykaczy, siedzi ostatnio jak mysz pod miotłą. Liczy na to,
      że o nim zapomną? :-)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka