presentation1 16.08.07, 21:49 Ludzie Panu wierza.Byl podobny czlowiek do Pana.Nazywal sie Gen. Papala.Zabito go. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
tetlian Re: Ziobro: Groźby fizycznej likwidacji traktował 16.08.07, 21:55 A to wesołek z tego Ziobra. Odpowiedz Link Zgłoś
mirmat1 Weseli maja szczescie 16.08.07, 23:50 tetlian napisał: > A to wesołek z tego Ziobra. M: zeby nie podzielic losu gen. Papaly trzeba miec poczucie humoru. Odpowiedz Link Zgłoś
civril80 Re: Weseli maja szczescie 17.08.07, 08:42 Osobiście to mógłby podzielić los Papały, Dawno nie widziałem takiego paranoika. "A wyniki śledztwa będą zaskakujące"...jak wszystko w tym kraju. Czekam z niecierpliwością na kolejny akt tej mydlanej opery. Odpowiedz Link Zgłoś
darkraj Re: Ziobro: Groźby fizycznej likwidacji traktował 17.08.07, 01:05 tetlian napisał: > A to wesołek z tego Ziobra. ======================================= Dlatego dostal ekstra ochrone BOR-u (normalna mu przyslugiwala z "urzedu"), bo bal sie widel i cepow polskich rolnikow w osobie Leppera. Dlatego tez zabezpieczyl sie dyktafonem. Juz mozemy domyslac sie opinii bieglych w sprawie nagran. Jak juz wspominalem, material jest ZADEN. Odpowiedz Link Zgłoś
jurekpy Następny męczennik po Wassermannie 17.08.07, 06:29 Swoją heroiczną walkę z układem (tym razem elektrycznym) działającym w wannie minister Wassermann porównywał do męczeńskiej smierci Jerzego Popiełuszki.Proszę bardzo,minęło trochę czasu i już mamy kolejnego męczennika z Krakowa. Trochę mi szkoda Pana Ziobry bo teraz biedak nagrywa na okrągło przez 24 godziny na dobę. Odpowiedz Link Zgłoś
maureen2 Re: Ziobro: Groźby fizycznej likwidacji traktował 16.08.07, 22:01 sz.p.presentation1, proszę nie porównywać gen.Papały do pana Zbynka. Lubię słuchać opowieści ludzi,ktorzy "dawali się nabrać" przez lata a teraz z dumą pokażą wszystkim jak to ich nabrano,ho,ho. Są ludzie,ktorzy mają rozum i nie dają się nabierać,a są też i tacy, którzy ciągle nabierają się i tak przez całe życie,a fe. Odpowiedz Link Zgłoś
presentation1 ....Nabieranie? 16.08.07, 22:11 To wlasnie cala III RP.Poczytaj forumowiczow Wyborczej.Rozumieja swiat wlasnie przez pryzmat tamtego okresu.A byl to dosc hanbiacy okres w historii Polski. Odpowiedz Link Zgłoś
london13 Re: ....Nabieranie? 16.08.07, 23:15 z moich obserwacji wynika, ze z III RP smiali sie ci, co mieli z nia do czynienia. Z IV RP smmieja sie nawet ci, ktorzy nigdy wczesniej o Polsce nie slyszeli. To tak z perspektywy.. (w us and a pytali mnie czy polska to jakies miasto w wyoming...). Odpowiedz Link Zgłoś
mirmat1 belkocik, belkocik, belkocik 16.08.07, 23:47 london13 napisał: > z moich obserwacji wynika, ze z III RP smiali sie ci, co mieli z nia do czynienia. Z IV RP smmieja sie nawet ci, ktorzy nigdy wczesniej o Polsce nie slyszeli. To tak z perspektywy.. (w us and a pytali mnie czy polska to jakies miasto w wyoming...). M: Hmmmmmmm !!!!!!??????? Mysleli, ze Polska to miastow Eyoming ale wiedzieli WSZYSTKO o IV Rzeczypospolitej Jak na POstKomucha to masz Duuuuuuuuza wyobraznie. Odpowiedz Link Zgłoś
wanda43 Re: Ziobro: Groźby fizycznej likwidacji traktował 16.08.07, 22:06 Porownanie zdecydowanie niesmaczne i nie na miejscu. A co do naszego gwiazdora, to dzis przeszedl samego siebie.Albo te opowiesci nalezy traktowac jako dowcip, albo objaw do leczenia. Odpowiedz Link Zgłoś
mapi7 Re: Ziobro: Groźby fizycznej likwidacji traktował 16.08.07, 22:24 Mamy z Ziobrem identyczne poczucie humoru. Ja też te groźby traktuję na wesoło!! Odpowiedz Link Zgłoś
qc Ziobro: Groźby fizycznej likwidacji traktowałem.. 16.08.07, 22:19 traktowal na wesolo. Czy wesolo tez bylo BORowcom ktorzy musieli marnowac czas na posla omamy nie na zarty? Wydaje sie ze z calej przygody ostal sie poslowi ino gwozdz, ktory powinien zatrzymac na wypadek gdyby zarty sie skonczly. Odpowiedz Link Zgłoś
guru133 Ziobro: Groźby fizycznej likwidacji traktowałem.. 16.08.07, 22:24 Ja tez traktuję groźby likwidacji fizycznej ministra Ziobro jako żart. Któżby chciał ryzykować wieloletnie więzienie za zlikwidowanie nikogo? Odpowiedz Link Zgłoś
wariant_b Ziobro: Groźby fizycznej likwidacji traktowałem.. 16.08.07, 22:30 A gdzie nagrania. Dyktafonu Pan zapomniał włączyć? Odpowiedz Link Zgłoś
zwiero Po prostu Parodia 16.08.07, 22:33 Przykry jest tak niski upadek obyczajów w polskiej polityce. Ludzie na tak wysokich szczeblach areny politycznej nagrywają się wzajemnie i cały czas szukają na siebie haków. Swoją drogą bardzo interesujące jest to, że minister Ziobro przypomniał sobie o nagraniu z dyktafonu dopiero po trzech dniach po konferencji ex-ministra Leppera. Dlaczego nie udostępnił tego nagrania opinii publicznej? Przecież to nagranie ma oczyścić go z wszelkich zarzutów. Nie zdziwiłbym się gdyby nagranie okazało się niekompletne, uszkodzone lub nieczytelne w niektórych momentach. Drogi Wyborco zastanów się najpierw zanim zakreślisz kratkę, może będziesz mógł następnym razem oglądać więcej wiadomości ze świata w wieczornej telewizji. Odpowiedz Link Zgłoś
presentation1 ReZapytaj wiec 16.08.07, 22:36 Michnika dlaczego nagrywal Rywina.Wiesz juz chyba teraz kto zaczal nagrywac?Drogi Wyborco Odpowiedz Link Zgłoś
wariant_b Re: ReZapytaj wiec 16.08.07, 22:44 Wiemy, kto pierwszy upublicznił nagrania. Nie wiemy, kto pierwszy zaczął nagrywać. Michnikowi zrewanżował się zresztą Gudzowaty. Tyle, że Michnik jest osobą prywatną. Skompromitował się tymi nagraniami i ma tego świadomość. Ziobro jest urzędnikiem państwowym. Skompromitował się tymi nagraniami, ale nie jest w stanie tego pojąć. Skompromitował urząd, który pełni, ale tego też nie zrozumiał. On, zdaje się, niczego nie jest w stanie zrozumieć. Odpowiedz Link Zgłoś
presentation1 ...Pytanie........ 16.08.07, 22:46 Czy Ziobro bylby w staniee obalic zarzuty Leppera?Odpowiedz.Gdyby nie dyktafon Ziobro prawdopodobnie(nieslusznie)zostalby zdymisjonowany Odpowiedz Link Zgłoś
dundrub Re: ...Pytanie........ 16.08.07, 22:54 presentation1 napisał: > Czy Ziobro bylby w staniee obalic zarzuty Leppera?Odpowiedz.Gdyby nie dyktafon > Ziobro prawdopodobnie(nieslusznie)zostalby zdymisjonowany Ziobro jeszcze niczego nie udowodnil. Za to miesza sie w zeznaniach: najpierw polecali mu naranie jego podwladni, teraz mowi - ze sam na to wpadl, najpierw nie umie obslugiwac dyktafonu - teraz ze juz umie, najpierw ze przestraszyl sie grozb fizycznej eliminacji - teraz ze smial sie z tego.. Zenujace.... Brak nagran niczego nie dowodzi. Jedynie tego, ze JAKIEKOLWIEK slowa nie zostaly nagrane. Jesli Ziobro podsiada nagrania calej rozmowy i dowiedzione zostanie, ze nie zostaly one zmanipulowane (co juz jest watpliwe - np. dlaczego nie mowil o tym, ze takie posiada, dlaczego nie przekazal do prokuratury JEDNOCZESNIE zapisu i srodka zapisujacego) i faktycznie sa CALE i przedstawiaja zapis CALEJ rozmowy (od wejscia Leppera do jego wyjscia) - faktycznie prawdopodobienstow, ze nie powiedzial niczego Lepperowi jest olbrzymie.. Jednak, dopoki nie dowiedziona zostanie autentycznosc i ciaglosc zapisu - nie mozemy mowic o winie czy niewinnosci Ziobry. Odpowiedz Link Zgłoś
g.suss Re: ...Pytanie........ 16.08.07, 23:02 Dziś słyszałem, że dyktafon Ziobry nagrywa do formatu mp3. Zmanipulowanie takiego cyfrowego nagrania (tj. wycięcie z niego czegoś) tak, żeby nie dało się ustalić żadnej przerwy (choćby w nagrywanym "szumie" powietrza) jest trywialne, _zwłaszcza_, kiedy ma się na to trzy dni. Dla mnie to żaden dowód. Odpowiedz Link Zgłoś
wariant_b Re: ...Pytanie........ 16.08.07, 23:27 Jeśli dostarczony plik był w formacie MP3 Ziobro powinien być natychmiast aresztowany. Sony używa własnego formatu nagrań o dużo wyższym stopniu kompresji, a zatem jeszcze łatwiejszego do podrobienia. Stosowny software jest dostarczany z dyktafonem. Jednak nie pozwala na profesjonalną manipulację, zatem plik musi być rozkompresowany, poprawiony lepszym edytorem i ponownie skompresowany z możliwie wysokim poziomem kompresji. Ale nie do MP3. Odpowiedz Link Zgłoś
wariant_b Re: ...Pytanie........ 16.08.07, 23:04 presentation1 napisał: "Czy Ziobro bylby w staniee obalic zarzuty Leppera?Odpowiedz.Gdyby nie dyktafon Ziobro prawdopodobnie(nieslusznie)zostalby zdymisjonowany" Ziobro byłby zdymisjonowany, gdyby Jarosław tak zadecydował. Żadne zarzuty nie byłyby potrzebne. Coś by się dorobiło. Czy wobec Dorna, Sikorskiego czy Kaczmarka były jakieś zarzuty? Nie pamiętam, żeby przed dymisją Prezes miał do nich jakieś zarzuty. Czy zdymisjonował idiotkę Fotygę - a zarzutów cała góra? A uznaną przez sąd jako OZI Zytę Gilowską? Może sędziego Kryże? Gdzie ty żyjesz? Problem polega na tym, że gdyby Ziobro poprzestał na słowie, byłby w lepszej sytuacji. A tak nagranie aż cuchnie manipulacją: - nie miał prawa nagrywać - dostarczył kopię pliku komputerowego z nagraniem - z nieracjonalnie dużym opóźnieniem - dyktafon dostarczył dopiero naciskany przez media - nie dostarczył komputera, na którym przenoszono plik - chyba nie dostarczył oryginalnej karty pamięci do dyktafonu - nie zająknął się słowem, że wartość dowodowa nagrania jest żadna I teraz Ziobro musi się tłumaczyć, a badania autentyczności nagrania będą śledzone bardzo uważnie. Na razie prokuratura kompromituje się za każdym wystąpieniem. Stronniczością i nieznajomością tematu. Odpowiedz Link Zgłoś
wariant_b Re: ...Pytanie........ 16.08.07, 23:15 PS do presentation1 Wypracowałem sobie prosty klucz do oznaczania Ziobry. Wyobrażam sobie, że jest sprzedawcą Amway'a i oferuje mi cudowną maść na odciski. Przewiduję hipotetyczne odpowiedzi sprzedawcy w konkretnej sytuacji, tłumaczę na realia i pytania stawiane Ziobrze i z góry wiem, co powie i jak się zachowa. To działa także na Kaczyńskich. Chyba Ziobrze nie grozi dymisja. Nie próbuje dociec składu cudownej maści, tylko ją wciska frajerom. Odpowiedz Link Zgłoś
oktawianc Re: ...Pytanie........ 16.08.07, 23:19 Kaczmarek wciskał z równym zapałem, a go odstrzelili... Potrzeba chwili. Odpowiedz Link Zgłoś
wariant_b Re: ...Pytanie........ 16.08.07, 23:31 Jak napisałem wyżej - próbował dojść, co jest składnikiem cudownej maści na odciski. Tego nie wolno robić! Można stracić wiarę w nieomylność firmy. Odpowiedz Link Zgłoś
oktawianc Re: ...Pytanie........ 16.08.07, 23:45 No właśnie nie próbował. Miał pecha być użytecznym narzędziem dla pokazania siły moralnej PiS. Tak jak na początku tego kina, wyrzucenie Kurskiego itd. A wszystko pod publiczkę. Odpowiedz Link Zgłoś
wariant_b Re: ...Pytanie........ 16.08.07, 23:57 Nie wiemy tego. Kilka dni wcześniej ABW wydało oświadczenie w sprawie Blidy. Nic konkretnego, ale przyznali się, że nie wszystko było w porządku. Pomyślałem sobie wtedy, że pewnie ktoś za to wyleci. Władza przecież jest nieomylna. Ale nawet nie podejrzewałem, że Kaczmarek. Pewnie coś próbował ustalać na własną rękę. Odpowiedz Link Zgłoś
uchachany Bo Kaczmarek to szlachetny Wallenrod demokracji w 17.08.07, 00:13 totalitarnym kaczystowskim obozie :-)... Oczywiście odkąd go Kaczory wyrzuciły; przedtem był Krwawym Siepaczem Ziobry :-)! Odpowiedz Link Zgłoś
skory1 Re: ...Pytanie........ 18.08.07, 09:36 wariant_b napisał: > Wyobrażam sobie, że jest sprzedawcą Amway'a i oferuje mi > cudowną maść na odciski. Już pisałem, nie wciskać ludziom kitu, że AMWAY oferuje badziewie, jak widać bez skutku, bo do niektórych osób pewne rzeczy nie docierają. Za takie teksty można trafić do sądu, z tytułu naruszenia punktu Ustawy o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji. Art. 26. 1. Kto rozpowszechnia nieprawdziwe lub wprowadzające w błąd wiadomości o przedsiębiorstwie, w szczególności o osobach kierujących przedsiębiorstwem, wytwarzanych towarach, świadczonych usługach lub stosowanych cenach albo o sytuacji gospodarczej lub prawnej przedsiębiorstwa, w celu szkodzenia przedsiębiorcy, podlega karze aresztu lub grzywny. Odpowiedz Link Zgłoś
dobra.ciocia Re: ReZapytaj wiec 16.08.07, 23:26 wariant_b napisał: > Tyle, że Michnik jest osobą prywatną. Poza tym nagrywał _propozycję_ _korupcyjną_ > Skompromitował się tymi nagraniami i ma tego świadomość. Tymi, czyli którymi? Tymi, gdzie nagrał Rywina? Jeśli tak to po co była ta cała zabawa z komisją śledczą, po co Rywin poszedł siedzieć, skoro to po prostu była kompromitacja Michnika? O ile z taśm Michnika coś wyszło, o tyle w przypadku taśm Ziobry tradycyjnie wyjdzie tyle, ile ze wszystkich gróźb upublicznienia różnych materiałów, które słyszeliśmy przez ostatnie 2 lata. Tyle, czyli nic. Od 2 lat mówią o porażających dowodach i do tej pory żadne dowody się nie ukazały. Trudno mi uwierzyć, że nagle to się zmieni. Odpowiedz Link Zgłoś
wariant_b Re: ReZapytaj wiec 16.08.07, 23:42 dobra.ciocia napisała: "Tymi, czyli którymi? Tymi, gdzie nagrał Rywina? Jeśli tak to po co była ta cała zabawa z komisją śledczą, po co Rywin poszedł siedzieć, skoro to po prostu była kompromitacja Michnika?" Nie pytaj mnie, po co Rywin poszedł siedzieć. Widać tak było mu pisane. "Grupy trzymającej" nie ustalono, a propozycja korupcyjna mieściła się w standardach negocjacji biznesowych. Co pokazały późniejsze taśmy Gudzowatego czy Beger. Niemniej faktem jest, że próbował naciągnąć Agorę na powierzenie mu pośrednictwa w zakupie Polsatu za sporą kwotę. A chyba nie miał jeszcze do tego pełnomocnictw. Ogólnie wyszedł na krętacza. Ważne jest, że wobec zarzutów korupcyjnych ówczesna władza zgodziła się na powołanie komisji, nie zmanipulowała jej. Porównaj z komisją bankową, która miała utrącić Balcerowicza. Odpowiedz Link Zgłoś
wariant_b Re: Ziobro: Groźby fizycznej likwidacji traktował 16.08.07, 22:35 Zanim go zabito, wywalono go ze stanowiska. Kto go powołał, a kto zwolnił, znajdziesz w wiki: pl.wikipedia.org/wiki/Marek_Papa%C5%82a Odpowiedz Link Zgłoś
presentation1 Wariant b 16.08.07, 22:43 Zgadza sie.Nie chodzi o to kto rzadzil.Porownanie nie na miejscu.Zabito takze kata na bandytow.W zargonie nazywano go Wielki pies. www.karasmierci.info.pl/war25061998.html Odpowiedz Link Zgłoś
wariant_b Re: Wariant b 16.08.07, 23:20 Nie zgadza się. Sugerujesz, że pogrobowcy AWS, tacy jak Kaczyńscy czy Ziobro powoływali ludzi pokroju Papały na komendanta Policji. Oni powołują Kamińskich. Tylko krzyczą, że walczą! Odpowiedz Link Zgłoś
onufry.zagloba Nie kalaj pamieci Papaly porownaniami do tej cioty 16.08.07, 22:50 Dotarlo? Co wiecej, dzieki glupocie tej cioty - jesli Mazur w zabojstwie palce maczal - mordercy Papaly pozostana na wolnosci. Odpowiedz Link Zgłoś
loppe Re: Nie kalaj pamieci Papaly porownaniami do tej 16.08.07, 22:54 onufry.zagloba napisał: > Dotarlo? > Co wiecej, dzieki glupocie tej cioty - jesli Mazur w zabojstwie > palce maczal - mordercy Papaly pozostana na wolnosci. niezbyt logiczne - no bo przecież Papała też jakoś ich nie złapał, wielu już ich nie złapało, a ty takim grubym słowem o nich wszystkich Odpowiedz Link Zgłoś
onufry.zagloba Papala zginal, bo sie komus do tylka dobieral 17.08.07, 03:22 I chyba rzeczywiscie poszlo o dostawy samochodow dla policji, a moze i inne przewaly z dostawami na zamowienia rzadowe. Wlasnie probuje sobie przypomniec, co to za firma/ firmy braly w tym udzial. Odpowiedz Link Zgłoś
loppe nie wierzę że Kaczmarek wyparł się 16.08.07, 22:52 przynależności do PZPR, wiodącej siły narodu, może go ktoś spyta o to (a on cos lubi z przewodnią siłą a teraz ponoć na premiera już idzie z ramienia) Odpowiedz Link Zgłoś
isa.stern Re: nie wierzę że Kaczmarek wyparł się 16.08.07, 23:34 też w to nie wierzę, Łopiński się przyznał, że wstąpił do partii w 71 r. zaraz po tym jak strzelano do robotników... i jakoś to p. prezydentowi nie przeszkadza ...;)) :P Odpowiedz Link Zgłoś
onufry.zagloba PS: I jeszcze jedno: KTO byl zamieszany w zakup 16.08.07, 22:52 samochodow dla policji? Bo ponoc ta przewala byla motywem morderstwa. Kulczyk? Odpowiedz Link Zgłoś
aj40 Re: PS: I jeszcze jedno: KTO byl zamieszany w zak 16.08.07, 23:55 Dlaczego pan Ziobro leciał do Koszalina rządowym helikopterem - przecież to przesłuchanie to jego prywatna sprawa i powinien pojechać jak każdy inny obywatel i za to zapłacić.Dlaczego w przypadku pana Ziobry prokuratura tak szybko działa a w przypadku Rydzyka nagrania leżą.To jest właśnie hipokryzja PiS.Ja jako obywatelka Polski czuję się zniesmaczona działalnością pana Ziobry Odpowiedz Link Zgłoś
oktawianc Re: PS: I jeszcze jedno: KTO byl zamieszany w zak 17.08.07, 00:00 Pamiętam, że jak jakiś SLDowiec zrobił taki numer, musiał oddać pieniądze za przelot rządowym śmigłowcem. Tu nawet nikt się zainteresował tą kwestią. Prawdziwa poprawa jakości obecnej władzy, ho ho! Odpowiedz Link Zgłoś
onufry.zagloba Z tego co wiem, to skandal byl z Pawlakiem 17.08.07, 03:24 I przelotem rzadowym helikopterem na komunie siostrzenicy czy cos w tym rodzaju. Nie wiem jednak, czy cokolwiek zwracal:) Odpowiedz Link Zgłoś
aj40 Re: PS: I jeszcze jedno: KTO byl zamieszany w zak 16.08.07, 23:58 Idą wybory.Ziobro zagrożony,strzały Min.Rol.Trzeba stworzyć psychozę strachu7 dla ciemnego ludu.Ile ten cyrk będzie nas jeszcze kosztował. Odpowiedz Link Zgłoś
london13 Ziobro wszystko traktuje na wesolo oprocz stolka 16.08.07, 22:53 zwlaszcza spoleczenstwo. Typowe dla karierowiczow zbyt pewnych swojej pozycji. Poczekamy zobaczymy... Ten sie smieje kto sie smieje ostatni:P Odpowiedz Link Zgłoś
lwowiak5 Re: Ziobro: Groźby fizycznej likwidacji traktował 16.08.07, 22:54 Byle chłystka, uczucia, Polaków nie interesują.porównujesz gó.. do diamentu,popukaj się w swoją dynię,presentation. Odpowiedz Link Zgłoś
london13 daj spokoj.. to stazysta ziobry odrabia 16.08.07, 23:01 prace domowa;) widac ze toto z jednego wora i zrobi wszystko, zeby sie wykazac.. smutne jak fotyga;/ Odpowiedz Link Zgłoś
g.suss Coś się Zbysio plącze 16.08.07, 22:56 Najpierw na konferencji tłumaczył, że "doradcy go przekonali" żeby nagrywał, bo "Lepperowi nie wolno ufać", teraz że "miał informacje o szykowanej prowokacji". A przeca zamiast się tłumaczyć i ściemniać o nieumiejętności obsługi dyktafonu mógłby powiedzieć wprost, że nagrywa wszystkich jak leci. Głęboko zakorzeniony nawyk z czasów studenckich, kiedy to Zbysio nagrywał i kapował na swoich kumpli, przy okazji namawiając brata do składania przeciw nim fałszywych zeznań w sądzie. Oślizgły typ. Odpowiedz Link Zgłoś
tetradrachma podobno premier ma video z nagraniem, że 16.08.07, 22:57 Wałęsa nie przeskakuje ...przez płot ! Odpowiedz Link Zgłoś
szpetny_joe Pieprzony mitoman... 16.08.07, 23:01 niedługo dowiemy się, że Leszek M., wraz z Aleksandrem K. grozili mu, że jeśli nie przestanie kłapać dziobem, to przyślą do niego kilku czarnuchów z obcęgami i palnikiem... ---------------------------------- Znajdzie się kij na Jarosława ryj! Odpowiedz Link Zgłoś
london13 Re: Pieprzony mitoman... 16.08.07, 23:06 na to juz dawno sa papiery! Na kazdego sa:) Ja podobno kolaborowalem z Niemcami w 39, ale jeszcze nie skompletowali papierow. Maja problem, bo mam niespelna 30 lat, ale mysle ze to tylko kwestia czasu jak i z tym sie uporaja. Odpowiedz Link Zgłoś
szpetny_joe Re: Pieprzony mitoman... 16.08.07, 23:17 ta je! oskarżą Cię o to, że masz raptem 30 lat! brałeś udział w fałszowaniu własnej metryki? leżysz, leżysz... ;) ---------------------------------- Znajdzie się kij na Jarosława ryj! Odpowiedz Link Zgłoś
chilum Re: Pieprzony mitoman... 17.08.07, 05:42 Zed’s dead, baby, Zed’s dead ;) pzdr Odpowiedz Link Zgłoś
flyssss komunistyczna WP tego nie puściła 16.08.07, 23:22 dlaczego Lepper, samouk, śmie pytać kto zrobił przeciek? czy rząd nie ma prawa prowadzić śledztwa przeciw obywatelom podejrzanym o korupcję? co to za farsa? Odpowiedz Link Zgłoś
wariant_b Re: komunistyczna WP tego nie puściła 16.08.07, 23:49 Lepper nie pytał, kto zrobił przeciek. Kiedy ogłoszono, że przeciek zrobił Kaczmarek i są na to bardzo, ale to bardzo mocne dowody, których nie możemy ujawnić, zgłosił wotum separatum. W końcu mógł się poczuć świadkiem. Jego także wylali z powodu bardzo, ale to bardzo mocnych zarzutów, których nie można ujawnić ... bo CBA spieprzyło prowokację. Odpowiedz Link Zgłoś
trzymilionowy.post Re: Ziobro: Groźby fizycznej likwidacji traktował 16.08.07, 23:23 presentation1 napisał: > Ludzie Panu wierza.Byl podobny czlowiek do Pana.Nazywal sie Gen. Papala.Zabito > go. Przez ponad 3 lata rządów AWSu niewiele zrobiono żeby znaleźć zabójcę. Odpowiedz Link Zgłoś
roblaz Ziobro: Groźby fizycznej likwidacji traktowałem.. 16.08.07, 23:28 Ziober dyktafon powinien zostać dowodem rzeczowym w sprawie a biegli powinni rozstrzygnąć jeszcze jedną rzecz. czy nagranie pochodzi z niego. Kto wie ile mieliście podsłuchów w gabinecie Leppera a jeżeli mieliście co w obliczu takiej operacji CBA jest bardzo prawdopodobne że podsłuchiwaliście nielegalnie to ty składająć zeznania jesteś takim samym kłamcą jak Lepper i powienieneś stanąć przed sądem co wcześniej czy później i tak nastąpi Odpowiedz Link Zgłoś
isa.stern Ziobro: Groźby fizycznej likwidacji traktowałem.. 16.08.07, 23:29 Zdecydowałem się na tę rozmowę, ale ze względu na jej charakter i na charakter rozmówcy, wziąłem dyktafon - dodał Ziobro. a powinien jeszcze wokół biurka zamontować elektrycznego "pastucha"...;)) :P Odpowiedz Link Zgłoś
trzymilionowy.post Mitomani z dziennika przychodzą z pomocą 16.08.07, 23:35 Funkcjonariuszy BOR do ochrony szefostwa Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego jest więcej i są czujniejsi - podaje "Wprost". Czemu? "Wiele wskazuje, że mamy do czynienia z prawdziwą mafią" - mówi tygodnikowi anonimowy informator, pytany, skąd decyzja o przyznaniu urzędnikom dodatkowej ochrony. www.dziennik.pl/Default.aspx?TabId=95&ShowArticleId=56819 Allllle ten UKŁAD straszny... Odpowiedz Link Zgłoś
pgig Wystarczy 16.08.07, 23:39 czy dziennikarze muszą publikować każde pierdnięcie polityków? Dajcie wakacyjnego wytchenia z tym z LiSPOSLDPISdoleniem. Lepiej piszcie o UFO i wielorybach w Bałtyku. Odpowiedz Link Zgłoś
aj40 Ziobro: Groźby fizycznej likwidacji traktowałem.. 16.08.07, 23:39 Widać już wyraźnie że idą wybory.Ziobro zagrożony,strzał w Ministerstwie Rolnictwa.PiS się powtarza.Przed wyborami na prezydenta były w Warszawie bomby i sprawcy do tej pory nie ustalono.Trzeba stworzyć zagrożenie bo przecież tylko piS umie walczyć z mafią i układami.Czy to nie paranoja.Najgorsze jest to że ciemny lud na to się nabiera Odpowiedz Link Zgłoś
aj40 Ziobro: Groźby fizycznej likwidacji traktowałem.. 16.08.07, 23:51 Kłamią w żywe oczy.To że Kaczmarek był w PZPR można przeczytać w internecie.Jak mógłby to ukrywać.Dlaczego Ziobro i prezydent oraz jego brat premier z ludzi robią idiotów.Kłamią jak bure suki a ciemny lud to kupuje.Dla mnie ci trzej politycy stracili moralne prawo do sprawowania jakiejkolwiek władzy.Udają głupich czy co Odpowiedz Link Zgłoś
maureen2 Re: Ziobro: Groźby fizycznej likwidacji traktował 17.08.07, 03:36 bo nagle muszą udowodnić,że padli ofiarą układu a nie własnej głupo ty Odpowiedz Link Zgłoś