jacek230 31.08.07, 20:35 Belkot wydawany przez tego pana jest straszny. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
malaparte Prezydent: Trzeba poprawiać demokratyczną rzecz... 31.08.07, 20:36 chory człowiek Odpowiedz Link Zgłoś
rybka9915 prezydent tez chory, zarazil sie od brata 31.08.07, 21:00 jak slysze te podle tony tchorzy Kaczynskich, uderzajace w nute sierpniowa, to nic tylko strzelic w ten glupi dziub. Tchorze smierdzace, ktore nic nie zrobily i niczego nie narazaly - teraz rzna bohaterow. I te hasla populistyczne tchorzy - po prostu skandal. Ale to tez dowod na ciezkie umyslowe defekty tchorzy Kaczynskich. Odpowiedz Link Zgłoś
tcl Poprawić demokrację mordując oponentów? 31.08.07, 21:20 Śmieszne małe ludziki. --- Licytuj od 1 zł! Odpowiedz Link Zgłoś
konread Re: Poprawić demokrację mordując oponentów? 31.08.07, 22:01 Ci to tworzyli Solidarność, siedzieli w internatach i więzieniach - zdrajcy i agenci Ci co ze strachu sie nie angażowali zbytnio, by popisać prace doktorskie o Leninie - wielkie bohatery tamtych lat I tak się tworzy nową historię najnowszą! Odpowiedz Link Zgłoś
mirmat1 maska z Koalicji Obrony Przsetepcow spadla. 01.09.07, 00:15 konread napisał: > Ci to tworzyli Solidarność, siedzieli w internatach i więzieniach - zdrajcy i agenci Ci co ze strachu sie nie angażowali zbytnio, by popisać prace doktorskie o > Leninie - wielkie bohatery tamtych lat > I tak się tworzy nową historię najnowszą! M: Niektorzy jak "profesor" marksizmu i leninizmu, tow Balcerowicz nadchnieni palowaniem studentow w 1968 roku zapisywali sie do Plarnych Zdrajcow Parobkow Rosji, inni jak "profesor" Geremek do tego by zapisac sie do PZPR w czasach stalinowskich potrzebowali nadchnienia w postaci UBeckich strzalow w tyl glowy. Taki "LIBERAL" jak tworca Platformy - Olechowski ciezko pracowal w latach 80-tych dla polsko-jezycznej sekcji KGB. Inni wychowani przez dziadla Wehrmachtowca tak opisywali swe zmagania z PATRIOTYZMEM w ankiecie miesięcznika Znak, nr 11–12, 1987: Czym jest polskość: ” Jak wyzwolić się od tych stereotypów, które towarzyszą nam niemal od narodzenia, wzmacniane literaturą, historią, powszechnymi resentymentami? Co pozostanie z polskości, gdy odejmiemy od niej cały ten wzniosło – ponuro – śmieszny teatr niespełnionych marzeń i nieuzasadnionych urojeń? Polskość to nienormalność – takie skojarzenie nasuwa mi się z bolesną uporczywością, kiedy tylko dotykam tego niechcianego tematu. Polskość wywołuje u mnie niezmiennie odruch buntu: historia, geografia, pech dziejowy i Bóg wie co jeszcze, wrzuciły na moje barki brzemię, którego nie mam specjalnie ochoty dźwigać, a zrzucić nie potrafię (nie chcę mimo wszystko?), wypaliły znamię i każą je z dumą obnosić. Więc staję się nienormalny, wypełniony do granic polskością..... Odpowiedz Link Zgłoś
tetlian Re: maska z Koalicji Obrony Przsetepcow spadla. 01.09.07, 00:39 Żeby poprawić polską rzeczywistość, trzeba odsunąć PiS od władzy. Odpowiedz Link Zgłoś
ffamousffatman Re: maska z Koalicji Obrony Przsetepcow spadla. 01.09.07, 01:28 @mirmat1: nie rozumiesz - nie cytuj bo cytujesz przeciw sobie Odpowiedz Link Zgłoś
strzelec51 O co mu wlasciwie chodzi? 31.08.07, 20:43 Swoja droga - funkcja prezydenta raczej nie upowaznia do ferowania werdyktow o az tak generalnym wymiarze. "Ojciec chrzestny" narodu, czy co? Odpowiedz Link Zgłoś
caius1 Re: O co mu wlasciwie chodzi? 31.08.07, 22:25 Przecież sygnał jest jasny: demokrację trzeba poprawić zamykając tych, którzy mają inne poglądy niż jego paranoiczny braciak. NiePis Odpowiedz Link Zgłoś
qulqa Re: Prezydent: Trzeba poprawiać demokratyczną rze 31.08.07, 20:49 W 1980 roku mialam 19 lat. Nikt mi wiec nie wmowi, ze nie pamietam tego, co bylo. A teraz slucham pana K. z przerazeniem ... Czy on jest chory i wierzy w te bzdury, czy tez Jarus tak umiejetnie nim steruje? "a ciemny lud to i tak kupi" ..... Odpowiedz Link Zgłoś
beatrix17 Bardzo przepraszam Panie Prezydencie 31.08.07, 20:58 ale mnie niegdy sie nie zdawalo, ze demokratyczne panstwo dziala automatycznie. Mnie sie zdawalo, ze demokratyczne panstwo, czy demokratyczna rzeczywistosc realizuje sie poprzez swych swiadomych, myslacych i dokonujacych wyborow obywateli. Nasza rzeczywistosc pozbawiona jest tych elemenow, badz sa one skryte tak gleboko, ze niezauwazalne. Wobec tego mam pytanie - co Pan chce troche poprawic? Obywateli ? A w jaki to sposob? Bo jak do tej pory obywatele tego panstwa zawdzieczaja m.in. Panu zamet w swch umyslach, jakiego nie doswiadczyli prawdopodobie nawet w czasach sprzed demokratycznej rzeczywistosci, kiedy reguly byly o wiele bardziej jasne niz dzis. Nie, nie wyrazam swej teskonoty za czasem minionym. Nawet pomimo dzialanosci Pana Prezydenta oraz Pana Premiera sadze, ze czasy obecne sa lepsze. Daja szanse na zmiane, zmiane przeprowadzona za pomoca demokratycznych procedur, zmiane ktora wowczas jawila sie jedynie w kategorach cudu. Dzis tez jest trudna do zobaczenia . Ale jest mozliwa. Wiec Panie Prezydencie, czy chcial nam Pan powiedziec, ze wlasnie mamy do czynienia z poprawianiem demokratycznej rzeczywistosci? To moze lepiej zdajmy sie na automat. Nie sadze, aby mogl az tyle popsuc. Odpowiedz Link Zgłoś
imie_jaszczomp Re: Bardzo przepraszam Panie Prezydencie 31.08.07, 21:54 Kiedys slyszalam, jak Putin skomentowal jakis artykul w zachodniej prasie w stylu, ze zachod powinien nic nie mowic, bo oni w Rosji maja swoja wlasna "demokracje rosyjska". Obawiam sie, ze Pan Prezydent ma swoja wlasna (albo swojego brata) wizje "demokracji polskiej" o bardzo obnizonych standardach i teraz ja rozpaczliwie lansuje. A ciemny lud to kupuje.I musi kupowac na wiare, bo ten belkot zwykle trudno zrozumiec. Odpowiedz Link Zgłoś
elfhelm Którzy Bohaterowie Sierpnia popierają Kaczyńskich? 31.08.07, 20:54 I nie wpisujcie mi tu Gwiazdy, który zapomniał pampersa i obsikiwał w Senacie Borsuka. Odpowiedz Link Zgłoś
guru133 Re: Którzy Bohaterowie Sierpnia popierają Kaczyńs 31.08.07, 22:33 elfhelm napisał: > I nie wpisujcie mi tu Gwiazdy, który zapomniał pampersa i obsikiwał w Senacie > Borsuka. Jak to którzy? "Bohaterowie" Kaczyńscy!!! Odpowiedz Link Zgłoś
czarek62 Którzy Bohaterowie Sierpnia ich popieraja? Nikt! 31.08.07, 23:22 elfhelm napisał: > I nie wpisujcie mi tu Gwiazdy, który zapomniał pampersa i obsikiwał w Senacie > Borsuka. te dwa male kurduple do Bohaterow sierpnia nie dorastaja, nie mysle o fizycznym wzroscie. Teraz maja swoj moment dzieki poje*om, ktorych w PL nie brakuje i odbijaja sie - zemsta to glowny cel tych parszywych debili! Odpowiedz Link Zgłoś
maciekzmiasta Bełkot kaczego kurdupla 31.08.07, 20:56 Przeraża to, że ci ludzie podwieszają się pod tradycję Sierpnia 80. kiedy ich tam nie było ( mnie zresztą tez, bo miałem 8 lat)i inni tak naprawdę robili tą REWOLUCJE!!! A teraz kaczki podczepiają się pod walkę tysięcy ludzi, internowanych i pałowanych> Kryże, Jasiński, Karski, Wasserman walczyli z komuną ( jak Wallenrod) Ludzie! Trochę opamiętania i wiedzy, a nie bełkotu. Dlatego przeraża mnie, że tacy ludzie rządzą Polską, a opluwają Wałesę, Bujaka, Frasyniuka, O kaczkach nikt ( NIKT!!) wówczas nie słyszał! Ale ludzie sami wybrali ( głupio, bo głupio, ale jednak) Żal!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
wariant_b Re: Bełkot kaczego kurdupla 31.08.07, 22:35 maciekzmiasta napisał: > O kaczkach nikt ( NIKT!!) wówczas nie słyszał! Byli, byli. Wszyscy się zastanawiali, kto ich tam wetknął. Odpowiedz Link Zgłoś
opol-anin Prezydent: Trzeba poprawiać demokratyczną rzecz.. 31.08.07, 20:59 faktycznie są bliźniakami - jeden wart drugiego! Odpowiedz Link Zgłoś
rmstemero Prezydent: Trzeba poprawiać demokratyczną rzecz.. 31.08.07, 21:07 Prezydent ma racje mowiac ze demokratyczna rzeczywistosc nie dziala w sposob tak automatyczny jak myslal z bratem. Prezydent sie jednak myli sadzac ze jest powolany do poprawiania demokracji. On najwidoczniej nie rozumie na czym polega jego rola w panstwie i nie przeczytal konstytucji. To czyni go podobnym do jego brata-patrioty ktory nie nauczyl sie hymnu. Odpowiedz Link Zgłoś
kcc To znaczy co ? , że 31.08.07, 21:34 jeszcze wszystkiego nie spieprzyli ???? Naród skłócili, naobiecywali wiele, a teraz jeszcze się odwołują do tamtych lat. Solidarność się ich dawno wyrzekła - to dwa kurduplowate swołocze, które po trupach gotowe są na wszystko. Precz z nimi. Odpowiedz Link Zgłoś
imie_jaszczomp Re: To znaczy co ? , że 31.08.07, 21:57 jak to"Solidarnosc sie ich wyrzekla?Ale oni sie nie wyrzekli Solidarnosci-przeciez podpisali jakies porozumienie? Odpowiedz Link Zgłoś
kaczory11 Re: To znaczy co ? , że - do "imie_jaszczomp". 31.08.07, 22:43 imie_jaszczomp napisała: > jak to"Solidarnosc sie ich wyrzekla?Ale oni sie nie wyrzekli > Solidarnosci-przeciez podpisali jakies porozumienie? ================ Mila "Imie_jaszczomp". W tym wypadku nie masz racji. Nie przyrownuj obecnej pokraki pod tytulem "Solidarnosc" do tej prawdziwej "Solidarnosci" z 1980 - 1981 roku. Ja jestem z tej "Solidarnosc"' z 1980 roku i ja sie wyrzekam Kaczynskich. Nie o takiej Polsce marzylam w 1980 roku i nie o taka Polske staralem sie wowczas, jaka nam dzisiaj Wielcy Psychopaci i ich bolszewiko-faszysci z pisuaru serwuja. Kaczynscy przed Trybunal Stanu. Pozdrawiam - Kaczory11 Odpowiedz Link Zgłoś
imie_jaszczomp Re: To znaczy co ? , że - do "imie_jaszczomp". 31.08.07, 22:46 Ale mienia sie spadkobiercami tamtej Solidarnosci, prawda? Wlasciwie to w zasadzie by pasowalo- parodia premiera podpisuje porozumienie z parodia Solidarnosci. Odpowiedz Link Zgłoś
kaczory11 Re: To znaczy co ? , że - do "imie_jaszczomp". 31.08.07, 22:51 imie_jaszczomp napisała: > Ale mienia sie spadkobiercami tamtej Solidarnosci, prawda? Wlasciwie > to w zasadzie by pasowalo- parodia premiera podpisuje porozumienie z > parodia Solidarnosci. ================= Mozna to i tak ujac. Ale mnie osobiscie to boli. Ci Wielcy Psychopaci gotowi sa zszargac wszystkie swietosci. Pozdrawiam - Kaczory11 Odpowiedz Link Zgłoś
imie_jaszczomp Re: To znaczy co ? , że - do "imie_jaszczomp". 31.08.07, 22:57 Wielu ludzi to boli, ale mnie rowniez nie miesci sie w glowie, jak wielu ludzi z przekonaniem powtarza te bzdury, ktore wciskaja im propagandzisci PiS (rozmawialismy chyba kiedys o tym). Kaczynski, Kurski, Ziobro gadaja bzdury,klamia w zywe oczy- a ludzie to kupuja.Ja mam szczescie, bo w moim srodowisku pisowcow nie uswiadczysz, ale juz moi rodzice w zasadzie maja trudnosci ze swoimi znajomymi, ktorzy z ogniem w oczach powtarzaja kaczynskie prawdy objawione. Wystarczy ze p. Kaczynski(obojetne ktory) wyjdzie i zacznie belkotac, a juz klakierzy klaszcza.Bleee! Odpowiedz Link Zgłoś
kaczory11 Re: To znaczy co ? , że - do "imie_jaszczomp". 31.08.07, 23:10 Wiesz co ? Tez dlugo zastanawialem sie nad "fenomenem" glupoty wyznawcow pisuaru. Doszedlem do wniosku, ze najgoretszyni wyznawcami PiS-u sa ludzie, ktorzy w Sierpniu 1980 roku i pozniej stali z boku, ci ktorzy "zyczliwie" radzili wowczas - "badzcie cicho, nie robcie nic, bo mozecie stracic prace, bo ZOMO moze was spalowac, bo wladze trzeba szanowac, nawet komunistyczna" itp, itd. To sa ludzie, ktorzy na poczatku lat 90-tych glosowali na Tyminskiego i jego "czarna teczke", ci sami, ktorzy najglosniej krzyczeli "komuno wroc ! ". Znam takich osobiscie. Wowczas byli zerami, dzisiaj sa dzialaczami pisuaru. A ja za swa dzialalnosc w latach 1980-1981 w PRAWDZIWEJ "Solidarnosci" od ponad 25 lat mieszkam na emigracji. Dlatego dla mnie wyznawcy pisuaru i dzialacze pisuaru, to zwyczajne kanalie. Pozdrawiam - Kaczory11 Odpowiedz Link Zgłoś
imie_jaszczomp Re: To znaczy co ? , że - do "imie_jaszczomp". 31.08.07, 23:33 Znowu,niestety,masz racje.Mysle, ze dzieje sie tak dlatego, ze sami siebie chca w tej chwili przekonac o swojej pryncypialnosc, patriotyzmie i duchu walki, a wtedy trzesli portkami, na czele zreszta z Bracmi Mniejszymi.Mysle, ze pp.Kaczynscy baaardzo chca zatrzec w pamieci swoja inercje w tych czasach. Przeczytalam jeszcze raz artykul i w zasadzie dochodze do wniosku, ze kiedy sie zastanowic nad tym co mowi p.prezydent, to naprawde jest to jeden wielki belkot.Duza ilosc patetycznych bzdur mocno podlanych żółcia. Kaczynscy przed TS Odpowiedz Link Zgłoś
kaczory11 Re: To znaczy co ? , że - do "imie_jaszczomp". 31.08.07, 23:50 Masz racje. Gdy nie ma sie nic do powiedzenia, to sie belkocze, a mowa przypomina slinotok. Wielcy Paranoicy i ich pretorianie nie wzieli pod uwage tego, ze jeszcze zyje wielu z nas, ktorzy tamte czasy pamietaja z wlasnego doswiadczenia, ktorzy tamte czasy "przerabiali" na wlasnej skorze i ze kaczego belkotu i steku klamstw nie da sie nam wcisnac jako dobra monete. Kaczynscy to klamcy, a ich wyznawcy to kanalie. Zdelegalizowac PiS. Pozdrawiam i dobranoc - Kaczory11 Odpowiedz Link Zgłoś
imie_jaszczomp Re: To znaczy co ? , że - do "imie_jaszczomp". 31.08.07, 23:56 >Pozdrawiam i dobranoc< Tez pozdrawiam :-) i dobranoc. PS. A widziales wiadomosc z ostatniej chwili- wypuscili wszystkich- widocznie "dowody" nie byly az tak mocne i porazajace. Odpowiedz Link Zgłoś
sajjitarius Przestroga dla Kaczynskich, Ziobry i spolki 31.08.07, 21:46 You may deceive all the people part of the time, and part of the people all the time, but not all the people all the time. Abraham Lincoln 16th president of US (1809 - 1865) Odpowiedz Link Zgłoś
imie_jaszczomp Re: Przestroga dla Kaczynskich, Ziobry i spolki 31.08.07, 21:58 Obawiam sie, ze rzucasz perly przed wieprze- chyba nikt z nich nie zna angielskiego hehehehehe Odpowiedz Link Zgłoś
kaczory11 Re: Przestroga dla Kaczynskich, Ziobry i spolki 31.08.07, 22:48 sajjitarius napisał: > You may deceive all the people part of the time, and part of the people all the > time, but not all the people all the time. > > Abraham Lincoln > 16th president of US (1809 - 1865) ============= Szkoda Twych staran. Kaczynscy nie zrozumieja cos napisal, bo nie znaja jezyka angielskiego ( i zadnego innego z polskim wlacznie ). Smiem watpic, czy wiedza kim byl Lincoln i jakie przyswiecaly mu idealy. Kaczynscy sa zaprzeczeniem Lincolna. Pozdrawiam - Kaczory11 Odpowiedz Link Zgłoś
slawul Paranoik 31.08.07, 22:04 Paranoja się pogłębia ? Spieprzaj Dziadu, jak cię widzę, to się wstydzę, że jestem Polakiem. Odpowiedz Link Zgłoś
zlappande fałszowano ich lojalki 31.08.07, 22:05 wiadomo, kogo ma pan Lech na mysli, szkoda, ze w kolko Macieju o tym samym. Ja pamietam te czasy i nie uwazam wielu nagradzanych przez obecnego Prezydenta za prawwdziwych bohaterow tamtych czasow, a pan Prezydent ma chyba jednak krotka i wybiorcza pamiec. Odpowiedz Link Zgłoś
tetsujin Prezydent: Trzeba poprawiać demokratyczną rzecz.. 31.08.07, 22:10 Hahaha Prezydencie, mów prawdę JPII, Mieszko, Sobieski i Piłsudski też walczyli o IV RP! Hej-ho sezon na kaczki i zioberka już nadchodzi :))) Odpowiedz Link Zgłoś
guru133 Szczyt bezczelności podczepiać t. zw. IV RP 31.08.07, 22:28 pod sierpień 1980. Odpowiedz Link Zgłoś
leszlong Re: Prezydent: Trzeba poprawiać demokratyczną rze 31.08.07, 22:29 Prezydent pisze nową historię Sierpnia `80. Oni wtedy walczyli o IV RP, bowiem antycypowali i wiedzieli, że III RP zostanie zbudowana na porozumieniu Okrągłego Stołu. Tego by chyba największy wariat po psychotropach nie wymyślił. Nikt nie jest pewny, że prezydent jest zdrowy na umyśle. Znów zapomniał wziąć lekarstwa na psychikę?? Odpowiedz Link Zgłoś
firmland Re: Prezydent: Trzeba poprawiać demokratyczną rze 31.08.07, 22:30 ja bym zaczoł od zmiany prezydenta Odpowiedz Link Zgłoś
kaczory11 Profanacja. 31.08.07, 22:36 Udzial Kaczynskich w uroczystosciach z okazji podpisania Porozumien Sierpniowych to PROFANACJA tych uroczystosci. Kaczynscy i ich pisuar sa zaprzeczeniem idealow Sierpnia. Jako byly dzielacz "Solidarnosci" i uczestnik tamtych wydarzen patrze na "wystepy" Kaczynskich z obrzydzeniem, a to, co staraja sie wydukac przypomina mi propagande PRL-u. Kaczynscy przed Trybunal Stanu. Kaczory11 Odpowiedz Link Zgłoś
wicary Prezydent: Trzeba poprawiać demokratyczną rzecz.. 31.08.07, 22:39 Porąbało kurdupla to nie kaczki stworzyły i nie kaczki nią kierowały A takie wrażenie usiłują stworzyć OHYDA Odpowiedz Link Zgłoś
biber Prezydent: Trzeba poprawiać demokratyczną rzecz.. 31.08.07, 22:52 "Myślę, że hasło +IV RP+ to jest to, co pozostało z tamtego sierpnia" Szczególnie podsłuchy,inwigilacja i aresztowania :) Odpowiedz Link Zgłoś
radoslawdobry Kaczyńscy spadajcie na swój księżyc 31.08.07, 23:05 Nie o taką Polskę walczyłem z komuchami. Odpowiedz Link Zgłoś
kaczory11 Re: Kaczyńscy spadajcie na swój księżyc 31.08.07, 23:20 radoslawdobry napisał: > Nie o taką Polskę walczyłem z komuchami. =============== Zgadza sie ! Ja tez nie. Pozdrawiam - Kaczory11 Odpowiedz Link Zgłoś
czarek62 Rozumiem:tym (w)ujom marzy sie rewolucja!Napoleony 31.08.07, 23:18 psia mac! Wzrost moze podobny, ale umysl zbyt maly, nawet dwa razy wziety. Z tym nadajecie sie do powiatowego psychiatryka, badziewia jedne! Odpowiedz Link Zgłoś
wawak1 Dzisiaj pełnia - czas wariatów 31.08.07, 23:23 może stąd na nagła aktywność braci,może to księżyc który ukradli za młodu tak działa. Odpowiedz Link Zgłoś