Dodaj do ulubionych

Prezydent: Trzeba poprawiać demokratyczną rzecz...

31.08.07, 20:35
Belkot wydawany przez tego pana jest straszny.
Obserwuj wątek
    • malaparte Prezydent: Trzeba poprawiać demokratyczną rzecz... 31.08.07, 20:36
      chory człowiek
      • rybka9915 prezydent tez chory, zarazil sie od brata 31.08.07, 21:00
        jak slysze te podle tony tchorzy Kaczynskich, uderzajace w nute sierpniowa, to nic tylko strzelic w ten glupi dziub. Tchorze smierdzace, ktore nic nie zrobily i niczego nie narazaly - teraz rzna bohaterow. I te hasla populistyczne tchorzy - po prostu skandal.
        Ale to tez dowod na ciezkie umyslowe defekty tchorzy Kaczynskich.
        • tcl Poprawić demokrację mordując oponentów? 31.08.07, 21:20
          Śmieszne małe ludziki.


          ---
          Licytuj od 1 zł!
          • konread Re: Poprawić demokrację mordując oponentów? 31.08.07, 22:01
            Ci to tworzyli Solidarność, siedzieli w internatach i więzieniach - zdrajcy i agenci
            Ci co ze strachu sie nie angażowali zbytnio, by popisać prace doktorskie o
            Leninie - wielkie bohatery tamtych lat
            I tak się tworzy nową historię najnowszą!
            • mirmat1 maska z Koalicji Obrony Przsetepcow spadla. 01.09.07, 00:15
              konread napisał:
              > Ci to tworzyli Solidarność, siedzieli w internatach i więzieniach -
              zdrajcy i agenci Ci co ze strachu sie nie angażowali zbytnio, by
              popisać prace doktorskie o
              > Leninie - wielkie bohatery tamtych lat
              > I tak się tworzy nową historię najnowszą!
              M: Niektorzy jak "profesor" marksizmu i leninizmu, tow Balcerowicz
              nadchnieni palowaniem studentow w 1968 roku zapisywali sie do
              Plarnych Zdrajcow Parobkow Rosji, inni jak "profesor" Geremek do
              tego by zapisac sie do PZPR w czasach stalinowskich potrzebowali
              nadchnienia w postaci UBeckich strzalow w tyl glowy. Taki "LIBERAL"
              jak tworca Platformy - Olechowski ciezko pracowal w latach 80-tych
              dla polsko-jezycznej sekcji KGB. Inni wychowani przez dziadla
              Wehrmachtowca tak opisywali swe zmagania z PATRIOTYZMEM w ankiecie
              miesięcznika Znak, nr 11–12, 1987:
              Czym jest polskość:
              ” Jak wyzwolić się od tych stereotypów, które towarzyszą nam
              niemal od narodzenia, wzmacniane literaturą, historią, powszechnymi
              resentymentami? Co pozostanie z polskości, gdy odejmiemy od niej
              cały ten wzniosło – ponuro – śmieszny teatr niespełnionych marzeń i
              nieuzasadnionych urojeń? Polskość to nienormalność – takie
              skojarzenie nasuwa mi się z bolesną uporczywością, kiedy tylko
              dotykam tego niechcianego tematu. Polskość wywołuje u mnie
              niezmiennie odruch buntu: historia, geografia, pech dziejowy i Bóg
              wie co jeszcze, wrzuciły na moje barki brzemię, którego nie mam
              specjalnie ochoty dźwigać, a zrzucić nie potrafię (nie chcę mimo
              wszystko?), wypaliły znamię i każą je z dumą obnosić. Więc staję się
              nienormalny, wypełniony do granic polskością.....

              • tetlian Re: maska z Koalicji Obrony Przsetepcow spadla. 01.09.07, 00:39
                Żeby poprawić polską rzeczywistość, trzeba odsunąć PiS od władzy.
              • ffamousffatman Re: maska z Koalicji Obrony Przsetepcow spadla. 01.09.07, 01:28
                @mirmat1: nie rozumiesz - nie cytuj bo cytujesz przeciw sobie
    • fraglesi67 Odejdź 31.08.07, 20:37
      Zostaw ten biedny kraj w spokoju
      • imie_jaszczomp Re: Odejdź 31.08.07, 21:50

    • strzelec51 O co mu wlasciwie chodzi? 31.08.07, 20:43
      Swoja droga - funkcja prezydenta raczej nie upowaznia do ferowania
      werdyktow o az tak generalnym wymiarze. "Ojciec chrzestny" narodu,
      czy co?
      • caius1 Re: O co mu wlasciwie chodzi? 31.08.07, 22:25
        Przecież sygnał jest jasny: demokrację trzeba poprawić zamykając tych, którzy
        mają inne poglądy niż jego paranoiczny braciak.

        NiePis
    • qulqa Re: Prezydent: Trzeba poprawiać demokratyczną rze 31.08.07, 20:49
      W 1980 roku mialam 19 lat. Nikt mi wiec nie wmowi, ze nie pamietam
      tego, co bylo.
      A teraz slucham pana K. z przerazeniem ...
      Czy on jest chory i wierzy w te bzdury, czy tez Jarus tak umiejetnie
      nim steruje?

      "a ciemny lud to i tak kupi" .....
      • beatrix17 Bardzo przepraszam Panie Prezydencie 31.08.07, 20:58
        ale mnie niegdy sie nie zdawalo, ze demokratyczne panstwo dziala
        automatycznie. Mnie sie zdawalo, ze demokratyczne panstwo, czy
        demokratyczna rzeczywistosc realizuje sie poprzez swych swiadomych,
        myslacych i dokonujacych wyborow obywateli. Nasza rzeczywistosc
        pozbawiona jest tych elemenow, badz sa one skryte tak gleboko, ze
        niezauwazalne. Wobec tego mam pytanie - co Pan chce troche poprawic?
        Obywateli ? A w jaki to sposob? Bo jak do tej pory obywatele tego
        panstwa zawdzieczaja m.in. Panu zamet w swch umyslach, jakiego nie
        doswiadczyli prawdopodobie nawet w czasach sprzed demokratycznej
        rzeczywistosci, kiedy reguly byly o wiele bardziej jasne niz dzis.
        Nie, nie wyrazam swej teskonoty za czasem minionym. Nawet pomimo
        dzialanosci Pana Prezydenta oraz Pana Premiera sadze, ze czasy
        obecne sa lepsze. Daja szanse na zmiane, zmiane przeprowadzona za
        pomoca demokratycznych procedur, zmiane ktora wowczas jawila sie
        jedynie w kategorach cudu. Dzis tez jest trudna do zobaczenia . Ale
        jest mozliwa.
        Wiec Panie Prezydencie, czy chcial nam Pan powiedziec, ze wlasnie
        mamy do czynienia z poprawianiem demokratycznej rzeczywistosci? To
        moze lepiej zdajmy sie na automat. Nie sadze, aby mogl az tyle
        popsuc.
        • imie_jaszczomp Re: Bardzo przepraszam Panie Prezydencie 31.08.07, 21:54
          Kiedys slyszalam, jak Putin skomentowal jakis artykul w zachodniej
          prasie w stylu, ze zachod powinien nic nie mowic, bo oni w Rosji
          maja swoja wlasna "demokracje rosyjska". Obawiam sie, ze Pan
          Prezydent ma swoja wlasna (albo swojego brata) wizje "demokracji
          polskiej" o bardzo obnizonych standardach i teraz ja rozpaczliwie
          lansuje. A ciemny lud to kupuje.I musi kupowac na wiare, bo ten
          belkot zwykle trudno zrozumiec.
    • elfhelm Którzy Bohaterowie Sierpnia popierają Kaczyńskich? 31.08.07, 20:54
      I nie wpisujcie mi tu Gwiazdy, który zapomniał pampersa i obsikiwał w Senacie
      Borsuka.
      • guru133 Re: Którzy Bohaterowie Sierpnia popierają Kaczyńs 31.08.07, 22:33
        elfhelm napisał:

        > I nie wpisujcie mi tu Gwiazdy, który zapomniał pampersa i obsikiwał w Senacie
        > Borsuka.
        Jak to którzy? "Bohaterowie" Kaczyńscy!!!
      • czarek62 Którzy Bohaterowie Sierpnia ich popieraja? Nikt! 31.08.07, 23:22
        elfhelm napisał:

        > I nie wpisujcie mi tu Gwiazdy, który zapomniał pampersa i obsikiwał w Senacie
        > Borsuka.

        te dwa male kurduple do Bohaterow sierpnia nie dorastaja, nie mysle o fizycznym
        wzroscie. Teraz maja swoj moment dzieki poje*om, ktorych w PL nie brakuje i
        odbijaja sie - zemsta to glowny cel tych parszywych debili!
    • maciekzmiasta Bełkot kaczego kurdupla 31.08.07, 20:56
      Przeraża to, że ci ludzie podwieszają się pod tradycję Sierpnia 80. kiedy ich
      tam nie było ( mnie zresztą tez, bo miałem 8 lat)i inni tak naprawdę robili tą
      REWOLUCJE!!!
      A teraz kaczki podczepiają się pod walkę tysięcy ludzi, internowanych i pałowanych>
      Kryże, Jasiński, Karski, Wasserman walczyli z komuną ( jak Wallenrod)
      Ludzie! Trochę opamiętania i wiedzy, a nie bełkotu. Dlatego przeraża mnie, że
      tacy ludzie rządzą Polską, a opluwają Wałesę, Bujaka, Frasyniuka, O kaczkach
      nikt ( NIKT!!) wówczas nie słyszał!
      Ale ludzie sami wybrali ( głupio, bo głupio, ale jednak)
      Żal!!!!
      • wariant_b Re: Bełkot kaczego kurdupla 31.08.07, 22:35
        maciekzmiasta napisał:
        > O kaczkach nikt ( NIKT!!) wówczas nie słyszał!

        Byli, byli. Wszyscy się zastanawiali, kto ich tam wetknął.
    • opol-anin Prezydent: Trzeba poprawiać demokratyczną rzecz.. 31.08.07, 20:59
      faktycznie są bliźniakami - jeden wart drugiego!
    • rmstemero Prezydent: Trzeba poprawiać demokratyczną rzecz.. 31.08.07, 21:07
      Prezydent ma racje mowiac ze demokratyczna rzeczywistosc nie dziala w sposob tak
      automatyczny jak myslal z bratem.
      Prezydent sie jednak myli sadzac ze jest powolany do poprawiania demokracji. On
      najwidoczniej nie rozumie na czym polega jego rola w panstwie i nie przeczytal
      konstytucji. To czyni go podobnym do jego brata-patrioty ktory nie nauczyl sie
      hymnu.
    • adam81w paranoja idzie w zaparte 31.08.07, 21:26
      ale co mu pozostalo?
    • kcc To znaczy co ? , że 31.08.07, 21:34
      jeszcze wszystkiego nie spieprzyli ????
      Naród skłócili, naobiecywali wiele, a teraz jeszcze się odwołują do tamtych lat.
      Solidarność się ich dawno wyrzekła - to dwa kurduplowate swołocze, które po
      trupach gotowe są na wszystko. Precz z nimi.
      • imie_jaszczomp Re: To znaczy co ? , że 31.08.07, 21:57
        jak to"Solidarnosc sie ich wyrzekla?Ale oni sie nie wyrzekli
        Solidarnosci-przeciez podpisali jakies porozumienie?
        • kaczory11 Re: To znaczy co ? , że - do "imie_jaszczomp". 31.08.07, 22:43
          imie_jaszczomp napisała:

          > jak to"Solidarnosc sie ich wyrzekla?Ale oni sie nie wyrzekli
          > Solidarnosci-przeciez podpisali jakies porozumienie?
          ================
          Mila "Imie_jaszczomp". W tym wypadku nie masz racji.
          Nie przyrownuj obecnej pokraki pod tytulem "Solidarnosc" do tej
          prawdziwej "Solidarnosci" z 1980 - 1981 roku.

          Ja jestem z tej "Solidarnosc"' z 1980 roku i ja sie wyrzekam
          Kaczynskich. Nie o takiej Polsce marzylam w 1980 roku i nie o taka
          Polske staralem sie wowczas, jaka nam dzisiaj Wielcy Psychopaci i
          ich bolszewiko-faszysci z pisuaru serwuja.

          Kaczynscy przed Trybunal Stanu.

          Pozdrawiam - Kaczory11
          • imie_jaszczomp Re: To znaczy co ? , że - do "imie_jaszczomp". 31.08.07, 22:46
            Ale mienia sie spadkobiercami tamtej Solidarnosci, prawda? Wlasciwie
            to w zasadzie by pasowalo- parodia premiera podpisuje porozumienie z
            parodia Solidarnosci.
            • kaczory11 Re: To znaczy co ? , że - do "imie_jaszczomp". 31.08.07, 22:51
              imie_jaszczomp napisała:

              > Ale mienia sie spadkobiercami tamtej Solidarnosci, prawda?
              Wlasciwie
              > to w zasadzie by pasowalo- parodia premiera podpisuje porozumienie
              z
              > parodia Solidarnosci.
              =================
              Mozna to i tak ujac.
              Ale mnie osobiscie to boli. Ci Wielcy Psychopaci gotowi sa zszargac
              wszystkie swietosci.

              Pozdrawiam - Kaczory11
              • imie_jaszczomp Re: To znaczy co ? , że - do "imie_jaszczomp". 31.08.07, 22:57
                Wielu ludzi to boli, ale mnie rowniez nie miesci sie w glowie, jak
                wielu ludzi z przekonaniem powtarza te bzdury, ktore wciskaja im
                propagandzisci PiS (rozmawialismy chyba kiedys o tym). Kaczynski,
                Kurski, Ziobro gadaja bzdury,klamia w zywe oczy- a ludzie to
                kupuja.Ja mam szczescie, bo w moim srodowisku pisowcow nie
                uswiadczysz, ale juz moi rodzice w zasadzie maja trudnosci ze swoimi
                znajomymi, ktorzy z ogniem w oczach powtarzaja kaczynskie prawdy
                objawione. Wystarczy ze p. Kaczynski(obojetne ktory) wyjdzie i
                zacznie belkotac, a juz klakierzy klaszcza.Bleee!
                • kaczory11 Re: To znaczy co ? , że - do "imie_jaszczomp". 31.08.07, 23:10
                  Wiesz co ? Tez dlugo zastanawialem sie nad "fenomenem" glupoty
                  wyznawcow pisuaru. Doszedlem do wniosku, ze najgoretszyni wyznawcami
                  PiS-u sa ludzie, ktorzy w Sierpniu 1980 roku i pozniej stali z boku,
                  ci ktorzy "zyczliwie" radzili wowczas - "badzcie cicho, nie robcie
                  nic, bo mozecie stracic prace, bo ZOMO moze was spalowac, bo wladze
                  trzeba szanowac, nawet komunistyczna" itp, itd. To sa ludzie, ktorzy
                  na poczatku lat 90-tych glosowali na Tyminskiego i jego "czarna
                  teczke", ci sami, ktorzy najglosniej krzyczeli "komuno wroc ! ".
                  Znam takich osobiscie. Wowczas byli zerami, dzisiaj sa dzialaczami
                  pisuaru.
                  A ja za swa dzialalnosc w latach 1980-1981 w
                  PRAWDZIWEJ "Solidarnosci" od ponad 25 lat mieszkam na emigracji.
                  Dlatego dla mnie wyznawcy pisuaru i dzialacze pisuaru, to zwyczajne
                  kanalie.

                  Pozdrawiam - Kaczory11
                  • imie_jaszczomp Re: To znaczy co ? , że - do "imie_jaszczomp". 31.08.07, 23:33
                    Znowu,niestety,masz racje.Mysle, ze dzieje sie tak dlatego, ze sami
                    siebie chca w tej chwili przekonac o swojej pryncypialnosc,
                    patriotyzmie i duchu walki, a wtedy trzesli portkami, na czele
                    zreszta z Bracmi Mniejszymi.Mysle, ze pp.Kaczynscy baaardzo chca
                    zatrzec w pamieci swoja inercje w tych czasach.
                    Przeczytalam jeszcze raz artykul i w zasadzie dochodze do wniosku,
                    ze kiedy sie zastanowic nad tym co mowi p.prezydent, to naprawde
                    jest to jeden wielki belkot.Duza ilosc patetycznych bzdur mocno
                    podlanych żółcia.
                    Kaczynscy przed TS
                    • kaczory11 Re: To znaczy co ? , że - do "imie_jaszczomp". 31.08.07, 23:50
                      Masz racje. Gdy nie ma sie nic do powiedzenia, to sie belkocze, a
                      mowa przypomina slinotok.
                      Wielcy Paranoicy i ich pretorianie nie wzieli pod uwage tego, ze
                      jeszcze zyje wielu z nas, ktorzy tamte czasy pamietaja z wlasnego
                      doswiadczenia, ktorzy tamte czasy "przerabiali" na wlasnej skorze i
                      ze kaczego belkotu i steku klamstw nie da sie nam wcisnac jako dobra
                      monete.
                      Kaczynscy to klamcy, a ich wyznawcy to kanalie.

                      Zdelegalizowac PiS.

                      Pozdrawiam i dobranoc - Kaczory11
                      • imie_jaszczomp Re: To znaczy co ? , że - do "imie_jaszczomp". 31.08.07, 23:56
                        >Pozdrawiam i dobranoc<

                        Tez pozdrawiam :-) i dobranoc.
                        PS. A widziales wiadomosc z ostatniej chwili- wypuscili wszystkich-
                        widocznie "dowody" nie byly az tak mocne i porazajace.
              • belzebub.pl Nie byli zamykani 01.09.07, 00:36
                wiec sami zamykają
    • sajjitarius Przestroga dla Kaczynskich, Ziobry i spolki 31.08.07, 21:46
      You may deceive all the people part of the time, and part of the people all the
      time, but not all the people all the time.

      Abraham Lincoln
      16th president of US (1809 - 1865)
      • imie_jaszczomp Re: Przestroga dla Kaczynskich, Ziobry i spolki 31.08.07, 21:58
        Obawiam sie, ze rzucasz perly przed wieprze- chyba nikt z nich nie
        zna angielskiego hehehehehe
      • kaczory11 Re: Przestroga dla Kaczynskich, Ziobry i spolki 31.08.07, 22:48
        sajjitarius napisał:

        > You may deceive all the people part of the time, and part of the
        people all the
        > time, but not all the people all the time.
        >
        > Abraham Lincoln
        > 16th president of US (1809 - 1865)
        =============
        Szkoda Twych staran. Kaczynscy nie zrozumieja cos napisal, bo nie
        znaja jezyka angielskiego ( i zadnego innego z polskim wlacznie ).
        Smiem watpic, czy wiedza kim byl Lincoln i jakie przyswiecaly mu
        idealy.
        Kaczynscy sa zaprzeczeniem Lincolna.

        Pozdrawiam - Kaczory11
    • slawul Paranoik 31.08.07, 22:04
      Paranoja się pogłębia ? Spieprzaj Dziadu, jak cię widzę, to się wstydzę, że
      jestem Polakiem.
    • zlappande fałszowano ich lojalki 31.08.07, 22:05
      wiadomo, kogo ma pan Lech na mysli, szkoda, ze w kolko Macieju o tym
      samym.
      Ja pamietam te czasy i nie uwazam wielu nagradzanych przez obecnego
      Prezydenta za prawwdziwych bohaterow tamtych czasow, a pan Prezydent
      ma chyba jednak krotka i wybiorcza pamiec.
    • tetsujin Prezydent: Trzeba poprawiać demokratyczną rzecz.. 31.08.07, 22:10
      Hahaha
      Prezydencie, mów prawdę JPII, Mieszko, Sobieski i Piłsudski też walczyli o IV RP!

      Hej-ho sezon na kaczki i zioberka już nadchodzi :)))
    • guru133 Szczyt bezczelności podczepiać t. zw. IV RP 31.08.07, 22:28
      pod sierpień 1980.
    • leszlong Re: Prezydent: Trzeba poprawiać demokratyczną rze 31.08.07, 22:29
      Prezydent pisze nową historię Sierpnia `80. Oni wtedy walczyli o IV RP, bowiem
      antycypowali i wiedzieli, że III RP zostanie zbudowana na porozumieniu Okrągłego
      Stołu. Tego by chyba największy wariat po psychotropach nie wymyślił. Nikt nie
      jest pewny, że prezydent jest zdrowy na umyśle. Znów zapomniał wziąć lekarstwa
      na psychikę??
    • firmland Re: Prezydent: Trzeba poprawiać demokratyczną rze 31.08.07, 22:30
      ja bym zaczoł od zmiany prezydenta
    • kaczory11 Profanacja. 31.08.07, 22:36
      Udzial Kaczynskich w uroczystosciach z okazji podpisania Porozumien
      Sierpniowych to PROFANACJA tych uroczystosci.
      Kaczynscy i ich pisuar sa zaprzeczeniem idealow Sierpnia.
      Jako byly dzielacz "Solidarnosci" i uczestnik tamtych wydarzen
      patrze na "wystepy" Kaczynskich z obrzydzeniem, a to, co staraja sie
      wydukac przypomina mi propagande PRL-u.

      Kaczynscy przed Trybunal Stanu.

      Kaczory11
    • ania1023 zobacz to: 31.08.07, 22:38
      IV RP:
      patrz.pl/?227517
      • imie_jaszczomp Re: zobacz to: 31.08.07, 22:48
        Niezle!
    • wicary Prezydent: Trzeba poprawiać demokratyczną rzecz.. 31.08.07, 22:39
      Porąbało kurdupla to nie kaczki stworzyły i nie kaczki nią kierowały A takie
      wrażenie usiłują stworzyć OHYDA
    • biber Prezydent: Trzeba poprawiać demokratyczną rzecz.. 31.08.07, 22:52
      "Myślę, że hasło +IV RP+ to jest to, co pozostało z tamtego sierpnia"
      Szczególnie podsłuchy,inwigilacja i aresztowania :)
    • radoslawdobry Kaczyńscy spadajcie na swój księżyc 31.08.07, 23:05
      Nie o taką Polskę walczyłem z komuchami.
      • kaczory11 Re: Kaczyńscy spadajcie na swój księżyc 31.08.07, 23:20
        radoslawdobry napisał:

        > Nie o taką Polskę walczyłem z komuchami.
        ===============
        Zgadza sie ! Ja tez nie.

        Pozdrawiam - Kaczory11
    • czarek62 Rozumiem:tym (w)ujom marzy sie rewolucja!Napoleony 31.08.07, 23:18
      psia mac! Wzrost moze podobny, ale umysl zbyt maly, nawet dwa razy wziety. Z tym
      nadajecie sie do powiatowego psychiatryka, badziewia jedne!
    • wawak1 Dzisiaj pełnia - czas wariatów 31.08.07, 23:23
      może stąd na nagła aktywność braci,może to księżyc który ukradli za młodu tak
      działa.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka