grazia 07.09.07, 10:08 On jest boooski - przebija tekstami nawet naszego Kaczorka chorowitka ;) <bo Leszek to taki milczek :P > Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
g0sciu Seria pomyłek prezydenta Busha na sesji APEC 07.09.07, 10:11 a ja i tak zamienilbym kaczynskiego na niego... i jeszcze doplacil bratem blizniakiem. Odpowiedz Link Zgłoś
katecheta Nasz Premier jest lepszy bo nie dał sobie wmówić, 07.09.07, 12:21 że białe jest białe a czarne jest czarne! Pan Bush to mały pikuś w stosunku do naszego pana Kaczyńskiego zawsze "przy mamusi" :) Odpowiedz Link Zgłoś
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx partnerska współpraca 07.09.07, 12:47 to ja już rozumiem skąd się bierze to pogłębienie partnerskiej współpracy Polski i USA - panowie "na górze" się po prostu świetne rozumieją Odpowiedz Link Zgłoś
kijwoko Re: partnerska współpraca 07.09.07, 14:41 Kiedys bush stwierdzil, ze wzorcowym przykladem partnerskiej wspolpracy jest poltora wieku przyjazni usa z Japonia ;) A tak swoja drogu to koles jest jeszcze gorszy niz fotyga, choc to wydawac sie moze niemozliwe... (moze powinien do niej na korepetycje sie zapisac?) Odpowiedz Link Zgłoś
konra2 nie ma i nie bedzie wiekszego buraka niz Bu$h .... 07.09.07, 15:42 Nie dosc ze burak to jeszcze klamca (bron masowego razenia w Iraku, itp. nonsensy) Odpowiedz Link Zgłoś
skubi6 Seria pomyłek prezydenta Busha na sesji APEC 07.09.07, 10:12 Amerykanie od Polaków nie gorsi, też mają swojego Kaczyńskiego. www.skubi.net/nieoddaj.html www.skubi.net/procesy.html Odpowiedz Link Zgłoś
rybka9915 w koncu "debilju" w imieniu Dzordzyka zobowiazuje 07.09.07, 10:42 ze Busz jest rozwiniety "inaczej" wie caly normalny swiat. Kaczory tez ludzily sie, ze metoda "a`la Busz" podbija serca Polakow. Pomylka polegala jednak na tym, ze przecietny Polak ma wiecej IQ anizeli pis-draki, czyli wiecej niz srednia temperatura pokojowa. Naszy pis-polytykiery tez pewnie wkrotce dolacza sobie do nazwisk eleganckie dodatki typu Jaro Buc-Kaczynski, Zbigniew Psychol-Ziobro, Ludwik Tepak-Dorn. Odpowiedz Link Zgłoś
leszlong Re: w koncu "debilju" w imieniu Dzordzyka zobowia 07.09.07, 10:49 W Ameryce jest tylko jeden taki Bush, a u nas w rządzie jest ich co najmniej 20. Tu jest różnica. Odpowiedz Link Zgłoś
konread Re: w koncu "debilju" w imieniu Dzordzyka zobowia 07.09.07, 11:32 Ilością "filipinek" amerykany nam nie dorównają! Odpowiedz Link Zgłoś
critic Proponowałbym raczej 07.09.07, 10:56 Zbigniew "Zero" Ziobro, Zbigniew "Wanna" Wassermann... Odpowiedz Link Zgłoś
thauramarth Re: w koncu "debilju" w imieniu Dzordzyka zobowia 07.09.07, 15:36 Bardzo sie mylisz:( Przecietny Polak ma niestety niskie IQ, co pokazuje popularnosc PiS. Fakt, jest u nas sporo ludzi inteligentnych, ale reszta to totalny ciemnogrod, w dodatku oglupiony przez 1000 lat czarnej zarazy. A do wyborow pojda masy. Niezdecydowani zostana w domu, oodajac w zasadzie wladze ponownie w rece PiS. Dolozmy do tego Polakow, ktorzy wyhechali za chlebem. Oni pewnie nie beda glosowac. To kolejne glosy, ktore mozna odjac opozycji:( Odpowiedz Link Zgłoś
slwy Re: Seria pomyłek prezydenta Busha na sesji APEC 07.09.07, 10:13 oczywista oczywistośc Odpowiedz Link Zgłoś
1410_tenrok prawicowa odnowa moralna może powodać 07.09.07, 10:18 szereg niebezpiecznych schorzeń mózgowych u przeprowadzającego. Odpowiedz Link Zgłoś
koham.mihnika to sobie poogladajcie i posluchajcie 07.09.07, 10:24 media.smh.com.au/?category=Viral%20Fever&rid=31392 Odpowiedz Link Zgłoś
rasta.man Do zabawnych pomyłek Jego Ekscelencji dodałbym: 07.09.07, 10:35 1. Poszukiwanie broni masowego rażenia w Iraku - efekt: prawie milion ofiar i trzy miliony uchodźców, ruina kraju, nieodwracalne skażenie Iraku przy pomocy amunicji ze zubożonym uranem (broń masowego rażenia?) 2. Poszukiwanie własnego agenta Osamy Bin Ladena w Afganistanie - efekt: ponad sto tysięcy ofiar cywilnych, odrodzenie produkcji opium calkowicie zlikwidowanej przez rząd Talibów. 3. Oskarżanie Iranu o wszelkie możliwe bezeceństwa (nawet marionetkowe rządy Iraku i Afganistanu mają na ten temat inne zdanie) - efekt na razie nieznany... 4. "Przypadkowe" zniszczenie archiwum 5 milionów e-maili Białego Domu - efekt: dla pana Busha i Chenneya raczej korzystny i wiele, wiele innych Odpowiedz Link Zgłoś
kolargolo produkcja opium byla za talibow 07.09.07, 10:38 bardzo ale to bardzo obfita. Odpowiedz Link Zgłoś
dr_avalanche Re: i link 07.09.07, 11:35 A co z liczbą kobiet ukamieniowanych za to że odezwały się do obcego mężczyzny albo chciały chodzić do szkoły? Albo mężczyzn obitych kijami za to że nie chcieli zapuścić brodę, wielbicielu talibów? Odpowiedz Link Zgłoś
plorg Re: i link 07.09.07, 12:08 dr_avalanche napisał: > A co z liczbą kobiet ukamieniowanych za to że odezwały się do > obcego mężczyzny albo chciały chodzić do szkoły? Albo mężczyzn > obitych kijami za to że nie chcieli zapuścić brodę, wielbicielu > talibów? ---------------------------------------- Coz, Bush zdecydowanie zredukowal liczbe kobiet i skrocil cierpienia mezczyzn wysylajac ich wszystkich na lono Allaha, wielbicielu Busha. Bush z pewnoscia i checia zrobi te przysluge tez i tobie, zebys nie musial sie dluzej meczyc na tym ziemskim padole. Odpowiedz Link Zgłoś
rasta.man Re: i link 07.09.07, 14:09 dr_avalanche napisał: > A co z liczbą kobiet ukamieniowanych za to że odezwały się do obcego mężczyzny > albo chciały chodzić do szkoły? Albo mężczyzn obitych kijami za to że nie > chcieli zapuścić brodę, wielbicielu talibów? nie jestem wielbicielem Talibów, jednak trudno nie doceniać ich wkładu w likwidację produkcji opium w tym regionie. Ale cóż, to był ich ostatni gwóźdź do trumny, zyski z handlu i produkcji narkotyków zawsze były podstawą czarnych budżetów MI6, CIA i innych, mniej znanych literek. Wykres, o którym mówię ładnie ilustruje intencje "demokratyzatorów", w 2006 roku padł rekord w produkcji opium, w 2007 będzie kolejny. 90% tego gówna trafi do Europy. Heroina staniała i stała się bardzo dostępna. A co do twojego pytania, to jakieś dane na temat tych kamieniowanych kobiet i ukijowanych mężczyzn może masz? Najlepiej z jakiegoś wiarygodnego źródła, nie z przemówienia Busha? Bo ja fakty wolę od propagandy, wiesz? Odpowiedz Link Zgłoś
dar61 Nie chcieli [kogo, czego?]: "brody"... 07.09.07, 14:19 Nie chcieli [kogo, czego?]: "brody"Ł chcieli [kogo, co?]: "brodę". . Miejmz syacunek dla siebie i norm jyzka. Nie-buszowego. Odpowiedz Link Zgłoś
dar61 Pardon. Robacyki... 07.09.07, 14:22 ...Miejmy szacunek dla siebie i norm języka. Nie- buszowego. Odpowiedz Link Zgłoś
rasta.man trudno dyskutować z faktami (jeśli się je zna) 07.09.07, 10:50 newsimg.bbc.co.uk/media/images/42425000/gif/_42425494_opium_prod_203.gif Odpowiedz Link Zgłoś
warmi2 Re: Do zabawnych pomyłek Jego Ekscelencji dodałby 08.09.07, 17:17 "Wybrali? Marsz do ksiazek." Milion ? ... 43 miliony i rosnie. Jak juz pie..my .. to z rozmachem. Odpowiedz Link Zgłoś
kolargolo co za kretyn 07.09.07, 10:37 niesamowite ze dalem sie nabrac na jego propagande w 2000 roku. Pierwszy raz i mam nadzieje ostatni popieralem idiote. Odpowiedz Link Zgłoś
te_rence Seria pomyłek prezydenta Busha na sesji APEC 07.09.07, 10:45 Jak długo [...] miłośnicy mądrości nie będą mieli w państwach władzy królewskiej [...], tak długo nie ma sposobu, żeby zło ustało. Platon (ok. 437 - 347 p.n.e) Odpowiedz Link Zgłoś
maureen2 Re: Seria pomyłek prezydenta Busha na sesji APEC 07.09.07, 10:45 ma poczucie humoru Odpowiedz Link Zgłoś
kijwoko Re: Seria pomyłek prezydenta Busha na sesji APEC 07.09.07, 15:03 > ma poczucie humoru i inteligencje. (ja oczywiscie zartowalem, a jak tam z toba?) Odpowiedz Link Zgłoś
el_bigos inteligencja Busha mniej więcej odzwierciedla 07.09.07, 10:48 inteligencję amerykańskiego społeczeństwa Odpowiedz Link Zgłoś
edek47 No i co z tego?... 07.09.07, 15:11 Kazde cywilizowane spoleczenstwo ma swoje niedostatki,poza tym przyglupami sie lepiej rzadzi. Odpowiedz Link Zgłoś
hugow Seria pomyłek prezydenta Busha na sesji APEC 07.09.07, 10:53 To nie byly pomylki. Bush jest (byl w czasie wyborow) najlepsza opcja. Yale jest bardzo dobrym uniwersytetem. Podobnie Harward. Dzieki tej edukacji - Bush doskonale wie jak przesylac przekazy podprogowe. Chocby do Australijczykow: "za malo sie staracie - mylicie mi sie z Austria - ale to nie moj problem - a Wasz", do APEC - wyslal celowo informacje: "tych organizacji jest za duzo - polaczcie sie z UE i integracjami amerykanskimi - po co takie dziwne twory jak APEC i OPEC". Gospodarka Amerykanska nie doluje tak bardzo jak bardzo dolowalaby gdyby prezydentem byl Demokrata. Poza tym, czy ona doluje? 5% wzrostu rocznie - to jest dolowanie? Wolne zarty. Odpowiedz Link Zgłoś
maruda.r Re: Seria pomyłek prezydenta Busha na sesji APEC 07.09.07, 10:56 hugow napisał: > Yale jest bardzo dobrym uniwersytetem. ********************************* Nie mówimy o Yale, tylko o Bushu, który jest zwyczajnym głupkiem. Odpowiedz Link Zgłoś
edek47 Ale Bush nigdy by nie zostal w USA ... 07.09.07, 15:01 pracownikiem naukowym Harvardu,w Polsce to niestety jest mozliwe, sa tacy na UJ i UW. Odpowiedz Link Zgłoś
pawka55 Hugow: Gdyby twoj tatus byl alumnem (absolwentem) 07.09.07, 14:40 Yale i do tego byl milionerem, to zapewne ty takze skonczylbys ta uczelnie, i to z wyroznieniem. Nawet sobie nie wyobrazasz ilu kretynskich synow amerykanskich bogaczy konczy te "renomowane" uczelnie. Reprezentuja one rzeczywiscie najwyzszy poziom edukacyjny, ale i one sa pod presja bogatych "dobroczyncow" wspierajacych je finansowo, ale jednoczesnie obarczajacych je w ramach rewanzu ksztalceniem swych przyglupawych pociech. A jesli chodzi o Busha juniora, to jest on takze obiektem wielu niewybrednych dowcipow wspolczesnych studentow Yale i Harvardu. Polak z US P.S. Jesli chodzi o "zloty wiek" Ameryki podczas kadencji Busha, to o ile pamietam z wlasnych dowiadczen, kraj ten przezyl najlepsza dekade gospodarcza w swej historii za czasow rozpustnika-demokraty- Clintona, moj ty Busho-chwalco. Odpowiedz Link Zgłoś
hugow nie jestem buszohwalca 07.09.07, 19:19 natomiast jestem przekonany, ze nie ma najmniejszego znaczenia kim jest Clinton, Busch jeden lub drugi - to bez znaczenia, bo to nie oni decyduja co maja powiedziec na takich spotkaniach. Pomylil sie Wam Busch z Putinem. Jesli Putin cos mowi - to mowi to Putin, a jesli cos mowi Busch - to najprawdopodobniej on jest jedna z niewielu osob, ktore nie zgadzaja sie z tym co wypowiadaja jego usta lub ch nawet nie rozumie. Odpowiedz Link Zgłoś
marklark Re: Hugow: Gdyby twoj tatus byl alumnem (absolwen 07.09.07, 19:21 > Yale i do tego byl milionerem, to zapewne ty takze skonczylbys ta > uczelnie, i to z wyroznieniem. Nawet sobie nie wyobrazasz ilu > kretynskich synow amerykanskich bogaczy konczy te "renomowane" > uczelnie. Jak GWB buł na studiach, to było tak jak mówisz, ale dzisiaj jest tego znacznie mniej. Dzisiaj wsadzenie idioty do Ivy League jest wciąż możliwe, ale bardzo trudne. Pamiętaj, jego córki się nie dostały na Yale, chociaż na pewno rodzice chcieli je tam posłać. Odpowiedz Link Zgłoś
o.d-erektor Widać, że kretyn nie mniejszy niż Kaczyńscy... 07.09.07, 10:55 Żenada !!! Odpowiedz Link Zgłoś
itijo Seria pomyłek prezydenta Busha na sesji APEC 07.09.07, 11:00 strach pomyśleć co będzie jak sie Panu Bushowi pomylą strony świata jak bedzie chciał kogoś bombą atomową uraczyć..... Odpowiedz Link Zgłoś
chateau Paralaksa 07.09.07, 11:03 kabarety.tworzymyhistorie.pl/501_tym_stanislaw_program_tv.php Odpowiedz Link Zgłoś
snow21 Kabarey zbankrutują-wszyszcy będą chodzić na wystą 07.09.07, 11:17 wystąpienia Busia. Saytyrycy za to bardzo jemu zadroszczą wrodzonego talentu satyrycznego. GENIALNY NATURSZCZYK !!! Odpowiedz Link Zgłoś
mikronezja Jeżeli prawdą jest, że Bush ma boreliozę ... 07.09.07, 11:10 to mogą być tego objawy: www.dziennik.pl/Default.aspx?TabId=14&ShowArticleId=56225 www.e-lama.pl/artykul.php5?id=3757 pl.wikipedia.org/wiki/Borelioza tak na prawdę to nie wiemy jaki jest jej rzeczywisty etap etap infekcji przewlekłej: niedowład, porażenie nerwów obwodowych, zaburzenia czucia, zaburzenia psychiczne, <---------------- zaburzenia pamięci, <----------------- zanikowe zapalenie skóry, bóle mięśniowo-stawowe, przewlekłe zmęczenie. - nasilona choroba lokomocyjna, ZAWROTY GŁOWY, utrata równowagi, - zaburzenia koncentracji i otępienie: trudności w znalezieniu potrzebnego słowa, problemy z rozumieniem tekstu czytanego, wzmożona ilość błędów ortograficznych, trudności w rozumieniu dłuższych zdań lub szybkich dialogów, liczne wypadki 'z nieuwagi', zapominalstwo, luki pamięciowe, dezorientacja, Odpowiedz Link Zgłoś
rybka9915 Bush ma chyba galopujaca boreliozę ... 07.09.07, 11:28 skoro wszystkie najgorsze objawy wystapily krotko po zakazeniu, to musi to byc zdecydowanie galopujaca borelioza, ktora wystepuje rowniez u naszej pis-czolowki. Chyba Lechu zarazil sie podczas pocalunkow z Debilju w Juracie, a nastepnie przelal na brata rowniez w ramach braterskich pocalunkow. Ale jak sie odrobine zastanowic, to oni wszyscy gadaja i zachowuja sie tak jakby mieli ten defekt od zawsze, tylko na starosc symptomy sa coraz ostrzejsze. Boze zlituj sie nad nami i nie pozwol im dlugo cierpiec. Odpowiedz Link Zgłoś
emeralda Seria pomyłek prezydenta Busha na sesji APEC 07.09.07, 11:24 Aż mi go szkoda. Jaki on musi stres przeżywać podczas każdego wystąpienia. Prompter powinni mu załatwić. Odpowiedz Link Zgłoś
esperanzas Seria pomyłek prezydenta Busha na sesji APEC 07.09.07, 11:29 krzaczek to skonczony matoł, jak wiekszosc jankesów zreszta ,wiec nie ma co deliberowac nad jego wtopami...ten model tak ma. Zawsze mnie intrygowalo jak kraj pełen anglosaskich kołków doszedl do takiej potegi gospodarczej??? co im dalo power? emigranci z Europy? przecietny amerykanin to poł analfabeta i tępak do imentu poslugujacy sie "normami" i "procedurami" zero kreatywnosci ...ehhh Odpowiedz Link Zgłoś
edek47 Pisze sie razem... 07.09.07, 14:40 ANALFABETY nie mozna podzielic na czesci , bo wtedy zdechnie. Odpowiedz Link Zgłoś
edek47 Bez przesady... 07.09.07, 14:38 Prawda, co trzeci AMERYKANIN to cymbal pierwszego gatunku,co trzeci prezydent USA mija sie z rozumem,ALE ONI WSZYSCY MAJA SWIADOMOSC SWOJEJ ULOMNOSCI i to niestety ich ciagle ratuje od nieszczescia.W wielu krajach jest moze mniej idiotow, ale za to sa grozniejsi , sa ambitni. Odpowiedz Link Zgłoś
dzakarta Seria pomyłek prezydenta Busha na sesji APEC 07.09.07, 11:39 Cóz chcecie od niego, to bardzo inteligentny prezio, a jaki oczytany i jaką ma wiedzę o świecie..... Odpowiedz Link Zgłoś
mieczsilver Seria pomyłek prezydenta Busha na sesji APEC 07.09.07, 11:44 To domena politycznych szulerów.Ma przyjaciela w osobie Aleksandra Kwaśniewskiego prezydenta "Oszusta".To pod jego dowództwem spadkobiercy wojennego komunizmu zawarli braterstwo broni z demokratami wojennymi dla możliwości nadużywania bezwzglednego prawa silniejszego.Polityka wasalna wobec amerykańskiego szulera potoczyła się na zasadzie śnieżnej kuli. Odpowiedz Link Zgłoś
mieczsilver Polityczni szulerzy w akcji 07.09.07, 11:46 Taki tytuł winien mieć mój poprzedni wpis. Odpowiedz Link Zgłoś
mjetker polityczne buractwo swiata 07.09.07, 12:20 albo bush to amerykanski kaczynski albo kaczynski (jeden i drugi) to polski bush. nie zmienia to faktu ze obaj (troje) tworza polityczne buractwo. Odpowiedz Link Zgłoś