Dodaj do ulubionych

Seria pomyłek prezydenta Busha na sesji APEC

07.09.07, 10:08
On jest boooski - przebija tekstami nawet naszego Kaczorka chorowitka ;)

<bo Leszek to taki milczek :P >
Obserwuj wątek
    • g0sciu Seria pomyłek prezydenta Busha na sesji APEC 07.09.07, 10:11
      a ja i tak zamienilbym kaczynskiego na niego... i jeszcze doplacil bratem
      blizniakiem.
      • katecheta Nasz Premier jest lepszy bo nie dał sobie wmówić, 07.09.07, 12:21
        że białe jest białe a czarne jest czarne! Pan Bush to mały pikuś w stosunku do naszego pana Kaczyńskiego zawsze "przy mamusi" :)
        • xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx partnerska współpraca 07.09.07, 12:47
          to ja już rozumiem skąd się bierze to pogłębienie partnerskiej
          współpracy Polski i USA - panowie "na górze" się po prostu świetne
          rozumieją
          • kijwoko Re: partnerska współpraca 07.09.07, 14:41
            Kiedys bush stwierdzil, ze wzorcowym przykladem partnerskiej wspolpracy jest
            poltora wieku przyjazni usa z Japonia ;)

            A tak swoja drogu to koles jest jeszcze gorszy niz fotyga, choc to wydawac sie
            moze niemozliwe... (moze powinien do niej na korepetycje sie zapisac?)
            • konra2 nie ma i nie bedzie wiekszego buraka niz Bu$h .... 07.09.07, 15:42
              Nie dosc ze burak to jeszcze klamca (bron masowego razenia w Iraku,
              itp. nonsensy)
              • snow21 Połaczenie Charli Chaplina i małego Adolfa 07.09.07, 16:27
    • skubi6 Seria pomyłek prezydenta Busha na sesji APEC 07.09.07, 10:12
      Amerykanie od Polaków nie gorsi, też mają swojego Kaczyńskiego.

      www.skubi.net/nieoddaj.html
      www.skubi.net/procesy.html
      • rybka9915 w koncu "debilju" w imieniu Dzordzyka zobowiazuje 07.09.07, 10:42
        ze Busz jest rozwiniety "inaczej" wie caly normalny swiat. Kaczory
        tez ludzily sie, ze metoda "a`la Busz" podbija serca Polakow.
        Pomylka polegala jednak na tym, ze przecietny Polak ma wiecej IQ
        anizeli pis-draki, czyli wiecej niz srednia temperatura pokojowa.
        Naszy pis-polytykiery tez pewnie wkrotce dolacza sobie do nazwisk
        eleganckie dodatki typu Jaro Buc-Kaczynski, Zbigniew Psychol-Ziobro,
        Ludwik Tepak-Dorn.
        • leszlong Re: w koncu "debilju" w imieniu Dzordzyka zobowia 07.09.07, 10:49
          W Ameryce jest tylko jeden taki Bush, a u nas w rządzie jest ich co najmniej 20.
          Tu jest różnica.
          • konread Re: w koncu "debilju" w imieniu Dzordzyka zobowia 07.09.07, 11:32
            Ilością "filipinek" amerykany nam nie dorównają!
        • critic Proponowałbym raczej 07.09.07, 10:56
          Zbigniew "Zero" Ziobro, Zbigniew "Wanna" Wassermann...
        • thauramarth Re: w koncu "debilju" w imieniu Dzordzyka zobowia 07.09.07, 15:36
          Bardzo sie mylisz:( Przecietny Polak ma niestety niskie IQ, co pokazuje
          popularnosc PiS. Fakt, jest u nas sporo ludzi inteligentnych, ale reszta to
          totalny ciemnogrod, w dodatku oglupiony przez 1000 lat czarnej zarazy. A do
          wyborow pojda masy. Niezdecydowani zostana w domu, oodajac w zasadzie wladze
          ponownie w rece PiS. Dolozmy do tego Polakow, ktorzy wyhechali za chlebem. Oni
          pewnie nie beda glosowac. To kolejne glosy, ktore mozna odjac opozycji:(
    • slwy Re: Seria pomyłek prezydenta Busha na sesji APEC 07.09.07, 10:13
      oczywista oczywistośc
    • 1410_tenrok prawicowa odnowa moralna może powodać 07.09.07, 10:18
      szereg niebezpiecznych schorzeń mózgowych u przeprowadzającego.
    • koham.mihnika to sobie poogladajcie i posluchajcie 07.09.07, 10:24
      media.smh.com.au/?category=Viral%20Fever&rid=31392
    • extrafresh Prawie jak nasz chory-gnom-nierob z palacu... 07.09.07, 10:35
      :(
    • rasta.man Do zabawnych pomyłek Jego Ekscelencji dodałbym: 07.09.07, 10:35
      1. Poszukiwanie broni masowego rażenia w Iraku - efekt: prawie
      milion ofiar i trzy miliony uchodźców, ruina kraju, nieodwracalne
      skażenie Iraku przy pomocy amunicji ze zubożonym uranem (broń
      masowego rażenia?)

      2. Poszukiwanie własnego agenta Osamy Bin Ladena w Afganistanie -
      efekt: ponad sto tysięcy ofiar cywilnych, odrodzenie produkcji opium
      calkowicie zlikwidowanej przez rząd Talibów.

      3. Oskarżanie Iranu o wszelkie możliwe bezeceństwa (nawet
      marionetkowe rządy Iraku i Afganistanu mają na ten temat inne
      zdanie) - efekt na razie nieznany...

      4. "Przypadkowe" zniszczenie archiwum 5 milionów e-maili Białego
      Domu - efekt: dla pana Busha i Chenneya raczej korzystny

      i wiele, wiele innych
      • kolargolo produkcja opium byla za talibow 07.09.07, 10:38
        bardzo ale to bardzo obfita.
        • rasta.man polecam ci wykres w artykule z bbc 07.09.07, 10:45
          źródło: UNODC
          • rasta.man i link 07.09.07, 10:46
            news.bbc.co.uk/2/hi/south_asia/6957238.stm
            • dr_avalanche Re: i link 07.09.07, 11:35
              A co z liczbą kobiet ukamieniowanych za to że odezwały się do obcego mężczyzny
              albo chciały chodzić do szkoły? Albo mężczyzn obitych kijami za to że nie
              chcieli zapuścić brodę, wielbicielu talibów?
              • plorg Re: i link 07.09.07, 12:08
                dr_avalanche napisał:

                > A co z liczbą kobiet ukamieniowanych za to że odezwały się do
                > obcego mężczyzny albo chciały chodzić do szkoły? Albo mężczyzn
                > obitych kijami za to że nie chcieli zapuścić brodę, wielbicielu
                > talibów?
                ----------------------------------------
                Coz, Bush zdecydowanie zredukowal liczbe kobiet i skrocil cierpienia
                mezczyzn wysylajac ich wszystkich na lono Allaha, wielbicielu Busha.
                Bush z pewnoscia i checia zrobi te przysluge tez i tobie, zebys nie
                musial sie dluzej meczyc na tym ziemskim padole.
              • rasta.man Re: i link 07.09.07, 14:09
                dr_avalanche napisał:

                > A co z liczbą kobiet ukamieniowanych za to że odezwały się do
                obcego mężczyzny
                > albo chciały chodzić do szkoły? Albo mężczyzn obitych kijami za to
                że nie
                > chcieli zapuścić brodę, wielbicielu talibów?

                nie jestem wielbicielem Talibów, jednak trudno nie doceniać ich
                wkładu w likwidację produkcji opium w tym regionie. Ale cóż, to był
                ich ostatni gwóźdź do trumny, zyski z handlu i produkcji narkotyków
                zawsze były podstawą czarnych budżetów MI6, CIA i innych, mniej
                znanych literek. Wykres, o którym mówię ładnie ilustruje intencje
                "demokratyzatorów", w 2006 roku padł rekord w produkcji opium, w
                2007 będzie kolejny. 90% tego gówna trafi do Europy. Heroina
                staniała i stała się bardzo dostępna.

                A co do twojego pytania, to jakieś dane na temat tych kamieniowanych
                kobiet i ukijowanych mężczyzn może masz? Najlepiej z jakiegoś
                wiarygodnego źródła, nie z przemówienia Busha? Bo ja fakty wolę od
                propagandy, wiesz?
              • dar61 Nie chcieli [kogo, czego?]: "brody"... 07.09.07, 14:19
                Nie chcieli [kogo, czego?]: "brody"Ł
                chcieli [kogo, co?]: "brodę".
                .
                Miejmz syacunek dla siebie i norm jyzka. Nie-buszowego.
                • dar61 Pardon. Robacyki... 07.09.07, 14:22
                  ...Miejmy szacunek dla siebie i norm języka. Nie-
                  buszowego.
        • rasta.man trudno dyskutować z faktami (jeśli się je zna) 07.09.07, 10:50
          newsimg.bbc.co.uk/media/images/42425000/gif/_42425494_opium_prod_203.gif
      • warmi2 Re: Do zabawnych pomyłek Jego Ekscelencji dodałby 08.09.07, 17:17
        "Wybrali? Marsz do ksiazek."

        Milion ? ... 43 miliony i rosnie.

        Jak juz pie..my .. to z rozmachem.
    • kolargolo co za kretyn 07.09.07, 10:37
      niesamowite ze dalem sie nabrac na jego propagande w 2000 roku.
      Pierwszy raz i mam nadzieje ostatni popieralem idiote.
    • snow21 Są buszyzmy ale i są czekizmy np: całowanie po brz 07.09.07, 10:41
    • tepetoja i tak nie przebije mamlatego z pałacu 07.09.07, 10:44
      • snow21 Wypisz wymaluj : Fli.... i Fla....... 07.09.07, 10:52
    • te_rence Seria pomyłek prezydenta Busha na sesji APEC 07.09.07, 10:45
      Jak długo [...] miłośnicy mądrości nie będą mieli w państwach władzy królewskiej
      [...], tak długo nie ma sposobu, żeby zło ustało.
      Platon (ok. 437 - 347 p.n.e)
    • maureen2 Re: Seria pomyłek prezydenta Busha na sesji APEC 07.09.07, 10:45
      ma poczucie humoru
      • kijwoko Re: Seria pomyłek prezydenta Busha na sesji APEC 07.09.07, 15:03
        > ma poczucie humoru

        i inteligencje.

        (ja oczywiscie zartowalem, a jak tam z toba?)
    • el_bigos inteligencja Busha mniej więcej odzwierciedla 07.09.07, 10:48
      inteligencję amerykańskiego społeczeństwa
      • snow21 Protestuje-nie można aż tak obrażać Amis 07.09.07, 10:59
        • edek47 No i co z tego?... 07.09.07, 15:11
          Kazde cywilizowane spoleczenstwo ma swoje niedostatki,poza tym
          przyglupami sie lepiej rzadzi.
    • hugow Seria pomyłek prezydenta Busha na sesji APEC 07.09.07, 10:53
      To nie byly pomylki.
      Bush jest (byl w czasie wyborow) najlepsza opcja.
      Yale jest bardzo dobrym uniwersytetem. Podobnie Harward.
      Dzieki tej edukacji - Bush doskonale wie jak przesylac przekazy
      podprogowe. Chocby do Australijczykow: "za malo sie staracie -
      mylicie mi sie z Austria - ale to nie moj problem - a Wasz", do
      APEC - wyslal celowo informacje: "tych organizacji jest za duzo -
      polaczcie sie z UE i integracjami amerykanskimi - po co takie dziwne
      twory jak APEC i OPEC".
      Gospodarka Amerykanska nie doluje tak bardzo jak bardzo dolowalaby
      gdyby prezydentem byl Demokrata. Poza tym, czy ona doluje? 5%
      wzrostu rocznie - to jest dolowanie? Wolne zarty.
      • maruda.r Re: Seria pomyłek prezydenta Busha na sesji APEC 07.09.07, 10:56
        hugow napisał:

        > Yale jest bardzo dobrym uniwersytetem.

        *********************************

        Nie mówimy o Yale, tylko o Bushu, który jest zwyczajnym głupkiem.

        • edek47 Ale Bush nigdy by nie zostal w USA ... 07.09.07, 15:01
          pracownikiem naukowym Harvardu,w Polsce to niestety jest mozliwe, sa
          tacy na UJ i UW.
      • pawka55 Hugow: Gdyby twoj tatus byl alumnem (absolwentem) 07.09.07, 14:40
        Yale i do tego byl milionerem, to zapewne ty takze skonczylbys ta
        uczelnie, i to z wyroznieniem. Nawet sobie nie wyobrazasz ilu
        kretynskich synow amerykanskich bogaczy konczy te "renomowane"
        uczelnie. Reprezentuja one rzeczywiscie najwyzszy poziom edukacyjny,
        ale i one sa pod presja bogatych "dobroczyncow" wspierajacych je
        finansowo, ale jednoczesnie obarczajacych je w ramach rewanzu
        ksztalceniem swych przyglupawych pociech. A jesli chodzi o Busha
        juniora, to jest on takze obiektem wielu niewybrednych dowcipow
        wspolczesnych studentow Yale i Harvardu.

        Polak z US

        P.S. Jesli chodzi o "zloty wiek" Ameryki podczas kadencji Busha, to
        o ile pamietam z wlasnych dowiadczen, kraj ten przezyl najlepsza
        dekade gospodarcza w swej historii za czasow rozpustnika-demokraty-
        Clintona, moj ty Busho-chwalco.
        • hugow nie jestem buszohwalca 07.09.07, 19:19
          natomiast jestem przekonany, ze nie ma najmniejszego znaczenia kim
          jest Clinton, Busch jeden lub drugi - to bez znaczenia, bo to nie
          oni decyduja co maja powiedziec na takich spotkaniach. Pomylil sie
          Wam Busch z Putinem. Jesli Putin cos mowi - to mowi to Putin, a
          jesli cos mowi Busch - to najprawdopodobniej on jest jedna z
          niewielu osob, ktore nie zgadzaja sie z tym co wypowiadaja jego usta
          lub ch nawet nie rozumie.
        • marklark Re: Hugow: Gdyby twoj tatus byl alumnem (absolwen 07.09.07, 19:21
          > Yale i do tego byl milionerem, to zapewne ty takze skonczylbys ta
          > uczelnie, i to z wyroznieniem. Nawet sobie nie wyobrazasz ilu
          > kretynskich synow amerykanskich bogaczy konczy te "renomowane"
          > uczelnie.

          Jak GWB buł na studiach, to było tak jak mówisz, ale dzisiaj jest tego znacznie
          mniej. Dzisiaj wsadzenie idioty do Ivy League jest wciąż możliwe, ale bardzo
          trudne. Pamiętaj, jego córki się nie dostały na Yale, chociaż na pewno rodzice
          chcieli je tam posłać.
    • o.d-erektor Widać, że kretyn nie mniejszy niż Kaczyńscy... 07.09.07, 10:55
      Żenada !!!
      • bonar10 Ale Kwachowi i tak nikt nie dorówna! 07.09.07, 11:37
        • bonar10 Kwachu napuszcza Niemców na Polskę! 07.09.07, 11:41
          Zdrajca!
          • snow21 Podstarzała komuna po liftingu i symbol III RP 07.09.07, 11:57
    • itijo Seria pomyłek prezydenta Busha na sesji APEC 07.09.07, 11:00
      strach pomyśleć co będzie jak sie Panu Bushowi pomylą strony świata
      jak bedzie chciał kogoś bombą atomową uraczyć.....
      • bonar10 itijo brawo! Uśmiałam się jak "norka" 07.09.07, 11:35
    • chateau Paralaksa 07.09.07, 11:03
      kabarety.tworzymyhistorie.pl/501_tym_stanislaw_program_tv.php
      • snow21 Kabarey zbankrutują-wszyszcy będą chodzić na wystą 07.09.07, 11:17
        wystąpienia Busia. Saytyrycy za to bardzo jemu zadroszczą wrodzonego talentu
        satyrycznego.
        GENIALNY NATURSZCZYK !!!
    • mikronezja Jeżeli prawdą jest, że Bush ma boreliozę ... 07.09.07, 11:10
      to mogą być tego objawy:

      www.dziennik.pl/Default.aspx?TabId=14&ShowArticleId=56225
      www.e-lama.pl/artykul.php5?id=3757
      pl.wikipedia.org/wiki/Borelioza
      tak na prawdę to nie wiemy jaki jest jej rzeczywisty etap


      etap infekcji przewlekłej:

      niedowład, porażenie nerwów obwodowych,
      zaburzenia czucia,
      zaburzenia psychiczne, <----------------
      zaburzenia pamięci, <-----------------
      zanikowe zapalenie skóry,
      bóle mięśniowo-stawowe,
      przewlekłe zmęczenie.


      - nasilona choroba lokomocyjna, ZAWROTY GŁOWY, utrata równowagi,

      - zaburzenia koncentracji i otępienie: trudności w znalezieniu
      potrzebnego słowa, problemy z rozumieniem tekstu czytanego,
      wzmożona ilość błędów ortograficznych, trudności w rozumieniu
      dłuższych zdań lub szybkich dialogów, liczne wypadki 'z nieuwagi',
      zapominalstwo, luki pamięciowe, dezorientacja,

      • rybka9915 Bush ma chyba galopujaca boreliozę ... 07.09.07, 11:28
        skoro wszystkie najgorsze objawy wystapily krotko po zakazeniu, to
        musi to byc zdecydowanie galopujaca borelioza, ktora wystepuje
        rowniez u naszej pis-czolowki. Chyba Lechu zarazil sie podczas
        pocalunkow z Debilju w Juracie, a nastepnie przelal na brata rowniez
        w ramach braterskich pocalunkow.
        Ale jak sie odrobine zastanowic, to oni wszyscy gadaja i zachowuja
        sie tak jakby mieli ten defekt od zawsze, tylko na starosc symptomy
        sa coraz ostrzejsze. Boze zlituj sie nad nami i nie pozwol im dlugo
        cierpiec.
        • snow21 G W.B ma objaw boreliozy czyli odrealnienie 07.09.07, 11:37
    • emeralda Seria pomyłek prezydenta Busha na sesji APEC 07.09.07, 11:24
      Aż mi go szkoda. Jaki on musi stres przeżywać podczas każdego wystąpienia.
      Prompter powinni mu załatwić.
    • esperanzas Seria pomyłek prezydenta Busha na sesji APEC 07.09.07, 11:29
      krzaczek to skonczony matoł, jak wiekszosc jankesów zreszta ,wiec nie ma co
      deliberowac nad jego wtopami...ten model tak ma.
      Zawsze mnie intrygowalo jak kraj pełen anglosaskich kołków doszedl do takiej
      potegi gospodarczej??? co im dalo power? emigranci z Europy? przecietny
      amerykanin to poł analfabeta i tępak do imentu poslugujacy sie "normami" i
      "procedurami" zero kreatywnosci ...ehhh
      • bonar10 półanalfabeta pisze się razem czy osobno? 07.09.07, 11:40
        • edek47 Pisze sie razem... 07.09.07, 14:40
          ANALFABETY nie mozna podzielic na czesci , bo wtedy zdechnie.
      • edek47 Bez przesady... 07.09.07, 14:38
        Prawda, co trzeci AMERYKANIN to cymbal pierwszego gatunku,co trzeci
        prezydent USA mija sie z rozumem,ALE ONI WSZYSCY MAJA SWIADOMOSC
        SWOJEJ ULOMNOSCI i to niestety ich ciagle ratuje od nieszczescia.W
        wielu krajach jest moze mniej idiotow, ale za to sa grozniejsi , sa
        ambitni.
    • dzakarta Seria pomyłek prezydenta Busha na sesji APEC 07.09.07, 11:39
      Cóz chcecie od niego, to bardzo inteligentny prezio, a jaki oczytany
      i jaką ma wiedzę o świecie.....
    • mieczsilver Seria pomyłek prezydenta Busha na sesji APEC 07.09.07, 11:44
      To domena politycznych szulerów.Ma przyjaciela w osobie Aleksandra
      Kwaśniewskiego prezydenta "Oszusta".To pod jego dowództwem spadkobiercy
      wojennego komunizmu zawarli braterstwo broni z demokratami wojennymi dla
      możliwości nadużywania bezwzglednego prawa silniejszego.Polityka wasalna wobec
      amerykańskiego szulera potoczyła się na zasadzie śnieżnej kuli.
    • mieczsilver Polityczni szulerzy w akcji 07.09.07, 11:46
      Taki tytuł winien mieć mój poprzedni wpis.
    • mjetker polityczne buractwo swiata 07.09.07, 12:20
      albo bush to amerykanski kaczynski albo kaczynski (jeden i drugi) to
      polski bush. nie zmienia to faktu ze obaj (troje) tworza polityczne
      buractwo.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka