Dodaj do ulubionych

W spotach Platformy o.Rydzyk, Kaczmarek, pielęg...

14.09.07, 12:48
hipokryzja PO
Obserwuj wątek
    • fly8171 W spotach Platformy o.Rydzyk, Kaczmarek, pielęg... 14.09.07, 12:50
      Czy paza anty PIS mają jeszcze jakiś program??? Jaki???
      • mukroko [...] 14.09.07, 12:56
        Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
        • skubi6 O Rydzyku, o maminsynku, o PiS i SLD 14.09.07, 12:58
          Kilka takich rzeczy jest też tu: www.skubi.net/kampania.html
          • fraglesi67 Moje wersja spotu PiS 14.09.07, 13:13
            Niedawno temu w Polsce
            - Halo? Edgar? Tu Ojciec Tadeusz
            - Witam serdecznie Ojca! Mamy ten kontrakt od rządu… tak… tak…
            dwupasmówka do Torunia i lotnisko
            - Bardzo się cieszę synu

            cd: fraglesi.wordpress.com/2007/09/13/czy-wroca-zdecyduj-ty/
            • poszeklu Pustka, czyli brak programu politycznego PO !!!!!! 14.09.07, 14:14
              Chwytanie sie wyszydzania i lapanie za slowo,
              przeciwnika, to jak na kampanie wyborcza poziom
              centralnej Afryki.
              Niestety Platforma Obywatelska nie ma nic do
              zaoferowania wyborcom!!!!!!
              • whitenegger Re: Pustka, czyli brak programu politycznego PO ! 14.09.07, 14:20
                A PiS to niby co robi?? Oni są grzeczni tak?? :D:D:D
                • misznaiq Re: Pustka, czyli brak programu politycznego PO ! 14.09.07, 14:34
                  Wszystko prawda, spoty PO (podobnie jak spoty PIS) są proste,
                  chamski i nie mają na celu przedstawienia programu partii tylko,
                  tylko uderzenie przeciwnika grubą pałą. PO chce dotrzeć w ten sposób
                  do emocji motłochu, który zadecyduje o wyniku wyborów a nie do
                  wykształciuchów, bo ich już mają po swojej stronie.
                  • presentation1 Re: Pustka, czyli brak programu politycznego PO ! 14.09.07, 14:37
                    PO nie ma programu, wiec problem.
                    • mukroko ryzyk to agent kgb... 14.09.07, 14:39
                      poczytajcie sobie o tym...
                      • mukroko jak łże polski premier 14.09.07, 15:07
                        Autor: mkot2005 14.09.07, 13:27

                        1. Nie będę premierem, gdy mój brat będzie prezydentem
                        2. Nie będzie koalicji z Samoobrona
                        3. Cieszę się, ze będę na pierwszej linii walki z Samoobroną.
                        4. My w kolejnej kompromitacji i w otwieraniu Samoobronie drogi do
                        władzyw Polsce uczestniczyć nie będziemy
                        5. Nie poprzemy nikogo z wyrokiem sadu lub przeciwko komu toczą się
                        sprawy sadowe. To jest sprzeczne z ideałami PIS
                        6. V-ce minister sprawiedliwości nie ścigał i nie osadzał w
                        wiezieniu działaczy opozycji w latach 70
                        7. Wybudujemy trzy miliony mieszkań.
                        8. Wprowadzimy szybko niższe podatki.
                        9. Wycofamy wojsko polskie z Iraku.
                        10. Prawie 200 km autostrad w 2006, to nasza zasługa.
                        11. Tylko 6 km autostrad w 2007, to wina SLD.
                        12. Marcinkiewicz, to premier na całą kadencje.
                        13. Pomożemy Stoczni (UE chce zwrotu 4 mld).
                        14. Zredukujemy administrację państwową
                        15. W rządzie nie będzie byłych członków PZPR.*


                        Dla mnie, raz dane słowo, jest święte...
                        (Jarosław Kaczyński 10 VII 2006)
                        • illogical Re: jak łże polski premier 14.09.07, 17:25
                          mukroko napisał:

                          > Autor: mkot2005 14.09.07, 13:27
                          >
                          > 1. Nie będę premierem, gdy mój brat będzie prezydentem
                          > 2. Nie będzie koalicji z Samoobrona
                          > 3. Cieszę się, ze będę na pierwszej linii walki z Samoobroną.
                          > 4. My w kolejnej kompromitacji i w otwieraniu Samoobronie drogi do
                          > władzyw Polsce uczestniczyć nie będziemy
                          > 5. Nie poprzemy nikogo z wyrokiem sadu lub przeciwko komu toczą się
                          > sprawy sadowe. To jest sprzeczne z ideałami PIS
                          > 6. V-ce minister sprawiedliwości nie ścigał i nie osadzał w
                          > wiezieniu działaczy opozycji w latach 70
                          > 7. Wybudujemy trzy miliony mieszkań.
                          > 8. Wprowadzimy szybko niższe podatki.
                          > 9. Wycofamy wojsko polskie z Iraku.
                          > 10. Prawie 200 km autostrad w 2006, to nasza zasługa.
                          > 11. Tylko 6 km autostrad w 2007, to wina SLD.
                          > 12. Marcinkiewicz, to premier na całą kadencje.
                          > 13. Pomożemy Stoczni (UE chce zwrotu 4 mld).
                          > 14. Zredukujemy administrację państwową
                          > 15. W rządzie nie będzie byłych członków PZPR.*
                          >
                          >
                          > Dla mnie, raz dane słowo, jest święte...
                          > (Jarosław Kaczyński 10 VII 2006)

                          na wiekszosc z tych pseudozarzutow Premier juz wielokrotnie odpowiadal (np. ze w
                          sytuacji politycznej pod kniec 2005 roku najlepsza dla Polski byla koalicja z
                          Samoobrona i LPR; NB, kiedy bolek oglosil, ze "dla dobra Polksi moge rozmawiac
                          (czy paktowac) z samym diablem). Powtarzajac ta zaklamana liste stakesz sie
                          wiernym nasladowca zasady gebbelsa: "klamstwo powtorzone 1000 razy staje sie
                          prawda".
                          • konra2 Wybudujemy3,000,000 mieszkań ..................... 14.09.07, 17:35
                            ?
                            • illogical Re: Wybudujemy3,000,000 mieszkań ................ 14.09.07, 18:23
                              Kwasniewski, kampania wyborcza 95 "wybudujemy mieszkanie kazdemu mlodemu malzenstwu"
                              • sokolasty Re: Wybudujemy3,000,000 mieszkań ................ 14.09.07, 18:42
                                Reklamy PO i PiS są porównywalne, jeżeli chodzi o poziom merytoryczny i
                                emocjonalny. Ale PO nie musiała angażować aktorów, pisać scenariusza ani
                                inscenizować - PiS natomiast tak. Nie wszczęto ANI JEDNEGO nowego śledztwa w
                                sprawie korupcji: Dochnal, futbol, Jakubowska - to wszystko zaczęło się za SLD!

                                Ale niektórzy tego nie widzą bądź widzieć nie chcą.

                                PiS. Jaka partia, taki elektorat. Jaki elektorat, taka partia.

                                PS. A gdzie reklama oparta na "spieprz.j dziadu"? Tu jest pokazany szacunek
                                prezy-dętego dla obywateli i troska o najsłabszych.
                                • tetlian Re: Wybudujemy3,000,000 mieszkań ................ 14.09.07, 18:51
                                  Kiepskiej jakości te spoty.
                                  • bronek_komora_mundrol T_h_u_s_k__-__S_p_i_e_p_r_z_a_j__ _D_z_i_a_d_u__!!! 14.09.07, 20:30
                                    Her Tuske -
                                    ojciec paszkwilanckich plakatów
                                    szkalujących Polską Patriotyczną Partię PIS
                                    - to kłamca
                                    o podejrzanych szwabskich korzeniach
                                    i powiązaniach,

                                    mówiący do 11-roku życia w domu wyłącznie
                                    po szwabsku, piszący książki o Gdańsku
                                    w tymże języku i inkasujący za nie forsę
                                    z zagranicy :(

                                    Her Tuske to perfidny kłamca publiczny,
                                    zapierający się wermahtowych powiązań dziadka
                                    i łgający o swojej ciężkiej pracy na kominie :)

                                    Her Tuske to opluwacz Polski i polskiej historii
                                    (Polska to mit - lepsza jest ucieczka od Polski -
                                    miesięcznik „ZNAK” 1987r. (nr 11/12, str.190))

                                    Her Tuske to obłudny, koniunkturalny katolik
                                    biorący po cichu ślub kościelny
                                    tuż przed wyborami :)

                                    To koniunkturalny, obłudny pseudo-wielbiciel
                                    Piłsudskiego - w rzeczywistości nienawidzący go
                                    i ośmieszający jego dokonania i zwycięstwa!

                                    Tuske to podstępny zamachowiec
                                    obalający Polski Rząd Olszewskiego !

                                    Tuske to agent, który przed wyborami 2005
                                    spotykał się pokryjomu w szwabskiej
                                    ambasadzie ze szwabską kanclerką !

                                    i utrzymujący z nią telefoniczne kontakty !
                                    co jest nielegalnym działaniem
                                    na szkodę Polskiej Racji Stanu !

                                    Agent zagranicy Her Tusk
                                    zawsze burzy, jątrzy,
                                    destabilizuje !
                                    bo do tego doskonale się nadaje
                                    ze swoją gnidowatą naturą !
                          • m1o2i3 Re: jak łże polski premier 14.09.07, 17:57
                            illogical,proszę pokaż mi prostaczkowi gdzie są te "pseudozarzuty",jak na razie
                            widzę jak Twój Premier kłamie,jak to się ongiś mówiło robi z gęby cholewe.
                            • illogical Re: jak łże polski premier 14.09.07, 18:30
                              m1o2i3 napisał:

                              > illogical,proszę pokaż mi prostaczkowi gdzie są te "pseudozarzuty",jak na razie
                              > widzę jak Twój Premier kłamie,jak to się ongiś mówiło robi z gęby cholewe.

                              Polityk czesto musi dostosowac sie do istniejacej sytuacji politycznej. Tuz po
                              wyborach PIS dazylo do koalicji z PO, ale ta wykazala zla wole. Wtedy mozna
                              bylo: powolac rzad mnijesciowy (zle wyjscie), rozpisca nowe wybory (tez zle) i
                              poszukac innych od PO kandydatow na koalicjanta. Premier podjal jedyna sluszna
                              decyzje, wbrew swej woli.

                              Kiedy Lech zostal Prezydentem, premirem zostal Marcinkiewicz. Jaroslaw slyszal
                              wtedy zarzuty o kierowaniu Marcinkiewiczem i porownania do Buska i
                              Krzaklewskiego. Zdecydowal, ze najlepiej bedzie, gdy on osobiscie bedzie
                              kierowal pracami rzadu i odpowiedzialnosc za POlske spadnie bezposrednio na niego.

                              Itd, itp...
                              • rychusa Re: jak łże polski premier 15.09.07, 07:27
                                No i spadla ta "wielka odpowiedzialnosc" z wielkim hukiem zreszta.Ja osobiscie
                                uwazam,ze Marcinkiewicz byl dobrym premierem a,ze nie podobala sie jego
                                medialnosc Jaroslawowi?To swiadczy tylko o tym ,ze jest cienki Bolek(cyt."Ja tez
                                jezdzilem na squadach ale nie przed kamerami????)Marcinkiewicz widzac w swoim
                                otoczeniu bezjajowcow zaczal poprostu robic wlasciwa koalicje...ale bylo to nie
                                wygodne...bo TYLKO MY MAMY RACJE i TYLKO MY WYGRALISMY WYBORY.No to
                                narzadziliscie..i wystarczy...i spadac..
                                • rychusa Re: jak łże polski premier 15.09.07, 07:32
                                  ...i jeszcze jedno..."Polityk czesto musi dostosowac sie do istniejacej sytuacji
                                  politycznej"...????o czym Ty czlowieku mowisz???? Czy raczej o kim????
                    • lewar121 PO zmieni nr autobusów w całej Polsce !! :) 14.09.07, 14:41
                      hahaha....obserwując poczynania pani prezydent Warszawy wiem, że ich głównym
                      celem jest zmiana numeracji autobusów nocnych w całym Kraju :))
                      Dotychczas nic innego PO nie zrobiła w moim mieście :(
                      • mukroko ty jesteś przecież wieśmak nie podszywaj sie : 14.09.07, 14:43

                        • lewar121 Re: ty jesteś przecież wieśmak nie podszywaj sie 14.09.07, 14:44
                          Takie podejście do ludzi Was zgubi postkomuszki :)
                          • mukroko Re: ty jesteś przecież wieśmak nie podszywaj sie 14.09.07, 14:47
                            was już zgubiło, więc "spieprzaj dziadu"
                            • lewar121 Re: ty jesteś przecież wieśmak nie podszywaj sie 14.09.07, 14:56
                              przypomnij sobie wynik ostatnich wyborów....teraz zobacz w sondaże....i na
                              kolana łosiu :))
                              • mukroko Panie Boże mało naród polski sie wycierpiał? 14.09.07, 14:59
                                rozbiory II wojna światowa 50 lat komuny teraz pis...

                                proszę Cię wyrzuć te żmije z naszego kraju!!!
                                • lewar121 Re: Panie Boże mało naród polski sie wycierpiał? 14.09.07, 15:02
                                  Wiesz na czym polega twój problem?? Prosisz nieszczerze i mało gorliwie :)
                                  Ale niestety nad szczerością nie łatwo jest pracować.
                                  • mukroko Re: Panie Boże mało naród polski sie wycierpiał? 14.09.07, 15:04
                                    kto wie, razem ze mną prosi o to 80% naszego narodu...
                                    • lewar121 Re: Panie Boże mało naród polski sie wycierpiał? 14.09.07, 15:08
                                      A nie pomyliłeś się ?? Z sondaży GW wynika, że 180 % :))
                                      hihihi
                                      Amatorzy :P
                                      • mukroko Re: Panie Boże mało naród polski sie wycierpiał? 14.09.07, 15:13
                                        te twoje śmiechy kwalifikują się do zbadania, kiedy ktoś bez celu co chwilę się
                                        śmieje raczej jest poważnie chory (schizofrenia?) ale ta już dawno wpisała się w
                                        charakter waszej partii piss to partia oszołomów i schizofreników
                                        • lewar121 Re: Panie Boże mało naród polski sie wycierpiał? 14.09.07, 15:16
                                          I znowu pomyłka....wyborcy PiS to ludzie z dystansem i do tego dużym poczuciem
                                          humoru. Ale powiedzmy sobie szczerze....nie trzeba mieć dużego poczucia humoru
                                          żeby się uśmiać czytając posty wielbicieli PO :)
                                          Wy jesteście lepsi niż kabareciarze. A może załóżcie jakąś grupę wielbicieli PO
                                          i dawajcie koncerty. Chętnie przyjdę i jeszcze zapłacę żeby się dobrze bawić :)
                                          • mukroko Re: Panie Boże mało naród polski sie wycierpiał? 14.09.07, 15:36
                                            zdecydowanie psychiatra...
                                            • lewar121 Re: Panie Boże mało naród polski sie wycierpiał? 14.09.07, 15:42
                                              I znowu pomyłka !!! Mgr inż.
                                              Dobrego weekendu :)
                                              • mukroko Re: Panie Boże mało naród polski sie wycierpiał? 14.09.07, 16:02
                                                hehe ty i mgr i jeszcze inż. w najlepszym razie to łopatolog z ciebie jest ;]
                                                • lewar121 Re: Panie Boże mało naród polski sie wycierpiał? 14.09.07, 16:15
                                                  Widzisz...taka jest między nami różnica że ja jestem mgr inż. co potwierdza w
                                                  pewnym zakresie moją inteligencję......a Ty głosujesz na PO i wydaje Ci się, że
                                                  to wystarczy żeby być inteligencją :)
                                                  • mukroko Re: Panie Boże mało naród polski sie wycierpiał? 14.09.07, 16:27
                                                    a ja jestem biskupem katowickim i zapewniam cię że ty i tobie podobni bluźniercy
                                                    zostaną rozliczeni...
                                                  • lewar121 Re: Panie Boże mało naród polski sie wycierpiał? 14.09.07, 16:31
                                                    Nie jesteś Biskupem, tylko kłamcą :)
                                                    Pa!
                              • iedsupo Re: ty jesteś przecież wieśmak nie podszywaj sie 14.09.07, 15:06
                                Jako rzekomy Warszawiak nie wiesz nawet, jakim laniem dla PiS
                                skończyły się OSTATNIE wybory w tym mieście? Do tej pory warszawskie
                                PiSdactwo nie może wyjść z traumy i tylko biadoli, że
                                są "prześladowani"... O, tak - są prześladowani - przez mieszkańców
                                Warszawy, którzy dość mają ich obłudy, arogancji i nieróbstwa.
                                Cztery lata kaczego nierządu to w Warszawie czas zmarnowany, teraz
                                trzeba to nadrabiać. Kiedy czytam jak prowincjonalny PiSdaczek
                                wyciera sobie gębę Warszawą to już wiem, że w piętkę gonicie, wy
                                kacze klakiery. Każdy widzi, że w Warszawie sprawy ruszyły do przodu
                                (bilet miejski na PKP, nocne metro, REMONTY ULIC), więc wasze puste
                                oszczerstwa są szczególnie łatwo demaskowane :))))
                                • lewar121 Re: ty jesteś przecież wieśmak nie podszywaj sie 14.09.07, 15:12
                                  I zapomniałeś jeszcze o planach miejscowych i decyzjach o warunkach zabudowy.
                                  Wreszcie inwestorzy związani z PO i mający zgodę na 7 kondygnacji mogą dzięki
                                  HGW budować troszkę wyżej dzięki czemu poprawi się opłacalność ich projektów a i
                                  budżet PO ulegnie poprawie :))
                                  Oj dużo się dzieje w Warszawie....szczególnie w korkach :))
                                  Remonty to były za Kaczora jak w ciągu jednego weekendu wymieniano nawierzchnię
                                  całej ulicy....a teraz....teraz to są roboty remontopodobne :)) 3 robotników pół
                                  roku układa tory w alejach jerozolimskich....całe miasto stoi w korkach...a tacy
                                  jak Ty się cieszą i mówią, że to remonty :)) Kłamczuszek z PO :))
                                  • iedsupo Re: ty jesteś przecież wieśmak nie podszywaj sie 14.09.07, 15:42
                                    Widzę bura suczko, że w twoich kłamliwych "wypowiedziach" pojawia
                                    się coraz więcej nerwowych uśmieszków. Masz pewnie instrukcje, żeby
                                    epatować spokojem i rzeczowością, ale wszystko na co cię stać to
                                    puste oszczerstwa i głupawe insynuacje.

                                    "Ekspresowe" remonty za Kaczyńskiego kwalifikują się do prokuratury.
                                    Na przykład remont ulicy Chałubińskiego, kiedy to zapomniano o
                                    wymianie rur, a i tak samo położenie nawierzchni nie trwało jednej
                                    nocy tylko trzy tygodnie. Skoro nawet taki załgany propagandzista
                                    jak ty opiewając "dokonania" Kaczyńskiego w stolicy zamyka się w
                                    jednym zdaniu to nędza PiS nie wymaga już dalszego komentarza.

                                    Gdyby PiSdactwo coś naprawdę zrobiło, to teraz nie trzeba by było w
                                    pośpiechu robić tego za nich. Zapominasz, że Warszawiacy to nie
                                    ciemny lud i stojąc w korkach klną kaczora, bo wiedzą, że to jemu
                                    te "atrakcje" zawdzięczają.
                                    • lewar121 Re: ty jesteś przecież wieśmak nie podszywaj sie 14.09.07, 15:49
                                      Z szacunkiem chłopie....z szacunkiem. Fakt,iż twoi idole z PO to chamy nie
                                      powinien wpływać na twoje wypowiedzi.

                                      Owszem - remonty ekipy Kaczyńskiego nie wymagają komentarza bo były
                                      przeprowadzane szybko i skutecznie a ich efekty będą widoczne jeszcze długo bo
                                      wykonywane były porządnie.
                                      Komentarza wymagają remonty marnej jakości i przeprowadzane bez łądu i
                                      składu....i z tego powodu zaczęliśmy tu dyskusję o tym co w Warszawie zrobiła PO :)

                                      I pamiętaj chłopie! Z jezdniami tak już jest, że zawsze wymagają utrzymania oraz
                                      prac konserwacyjnych i naprawczych, więc dobrze żeby HGW przeniosła tych trzech
                                      robotników w al.jerozlolimskich na inne ulice bo mimo, iż jeszcze nie było
                                      mrozów to na jezdniach pojawiają się pierwsze dziury :)
                                      • iedsupo Re: ty jesteś przecież wieśmak nie podszywaj sie 14.09.07, 16:10
                                        Na chamstwo się z tobą nie ścigam, bo i tak wygrasz w cuglach.

                                        Twoje bajania o "skutecznych" remontach za czasów Kaczyńskiego
                                        wypadają naprawdę groteskowo kiedy się je skontrastuje z
                                        rzeczywistością. Właśnie dlatego PiS przegrał w Warszawie - nachalna
                                        propaganda sukcesu nastawiona na robienie ludziom wody z mózgu
                                        odstręczała od głosowania na tę partię nawet tych ludzi, którzy
                                        wierzyli w dobre intencje lechujarków. Po prostu, w Warszawie
                                        metoda "na ciemnego luda" nie działa, więc daruj sobie ten marnej
                                        jakości kit o rzekomych dokonaniach PiS - tutaj nikt tego nie kupuje.
                                        • lewar121 Re: ty jesteś przecież wieśmak nie podszywaj sie 14.09.07, 16:19
                                          Racja....w chamskich tekstach brylujesz :) Poczytaj moje to się przekonasz :)

                                          I tu trafiłeś w sedno sprawy - PiS wyremontował kilkadziesiąt ulic a nie
                                          potrafił tego tak rozreklamować jak PO rozreklamowała remont raptem dwóch ulic :))
                                          Ale PiS nie ma łatwo z PR....Was reklamują wszystkie media w nadziei, że
                                          wrócicie i układziki odżyją na nowo :)
                                          • iedsupo Re: ty jesteś przecież wieśmak nie podszywaj sie 14.09.07, 16:39
                                            Masz duże problemy z czytaniem tekstu ze zrozumieniem, ale to typowe
                                            dla czcicieli PiS. Dam ci jednak drugą szansę i ponownie napiszę, że
                                            nie ścigam się z tobą w chamstwie, bo i tak byś wygrał w cuglach.

                                            Być może nie jesteś aż taki załgany, bo te nerwowe uśmieszki mogą
                                            pokrywać twoje zakłopotanie. Szczególnie źle się musisz czuć pisząc
                                            bezczelne kłamstwa o tym, jak niełatwo ma PiS w PR... Chyba nie masz
                                            na myśli Polskiego Radia opanowanego przez hordę PiSdackich
                                            wazeliniarzy ???

                                            Wspominasz coś o wyremontowaniu przez PiS kilkudziesięciu ulic, ale
                                            bez konkretów, więc muszę te twoje reklamowe slogany nieco uściślić.
                                            Napisałem już o skandalicznym remoncie ulicy Chałubińskiego, którą
                                            po kilku latach trzeba było rozkopać na nowo (to tak a propos
                                            jakości PiSdackiej partaniny). Dorzuciłbym do tego jeszcze wlokący
                                            się przez trzy miesiące remont 800 metrów Alei Zielenieckiej, ale do
                                            liczby "kilkudziesięciu" naprawdę trudno mi będzie dobić. Wiem
                                            natomiast o wielu remontach, których nie było, wielu nowych ulicach,
                                            które nie powstały i nowych mostach, których nawet nie
                                            zaprojektowano.
                                      • vonleeb_pl Re: ty jesteś przecież wieśmak nie podszywaj sie 14.09.07, 16:36
                                        No, fajne byly te remonty. Najlepszy ten przy wiadukcie na
                                        Marynarskiej. Warszawiacy juz wystawili pis rachunek za te super
                                        remonty w ostatnich wyborach i teraz tez wystawia. O wynik w
                                        Warszawie jestem spokojny. 60% PO - 25% LID - 15% pis.
                                        • lewar121 Re: ty jesteś przecież wieśmak nie podszywaj sie 14.09.07, 16:48
                                          Pewnie Kaczor chciał zostawić zakończenie tego remontu ludziom, którzy go
                                          zaczęli.....a tu się okazało, że HGW wygryzła swoich kolesi z PO :)
                                      • mientki2000 Re: ty jesteś przecież wieśmak nie podszywaj sie 14.09.07, 16:48
                                        no a ja nie jestem z warszawy ale mam takie pytanko za czyich rzadow powstal
                                        tunel wzdluz wisly ? :) bo zawsze mnie ciekawilo kto pozowlil zbudowac ten bubel
                                        architektoniczny ? i ilekroc tamtedy jade to mnie to pytanie meczy ? :)
                                        • lewar121 Re: ty jesteś przecież wieśmak nie podszywaj sie 14.09.07, 17:22
                                          Odpowiedź brzmi - PO zbudowało ten badziew :))
                                          • iedsupo Re: ty jesteś przecież wieśmak nie podszywaj sie 14.09.07, 17:39
                                            Gdybyś mieszkał w Warszawie, to byś wiedział, że ten tunel stanowi
                                            element układu komunikacyjnego wokół Mostu Świętokrzyskiego, z
                                            którego codziennie korzystają dziesiątki tysięcy Warszawiaków.
                                            Podobne rozwiązania można spotkać w europejskich metropoliach (np
                                            Paryż), o czym zapewne też nie wiesz. W ogóle mało wiesz, ale za to
                                            znasz słowo "badziew" co w zasadzie wystarcza ci za całą kompetencję
                                            merytoryczną. Na badziewiu znasz się z pewnością, to widać, słychać
                                            i czuć.
                                • illogical Re: ty jesteś przecież wieśmak nie podszywaj sie 14.09.07, 17:30
                                  iedsupo napisał:

                                  > Jako rzekomy Warszawiak nie wiesz nawet, jakim laniem dla PiS
                                  > skończyły się OSTATNIE wybory w tym mieście?

                                  O wyniku wyborow zadecyduje cala Polska, a nie warszawka stanowiaca 4% wyborcow.

                                  Do tej pory warszawskie
                                  > PiSdactwo nie może wyjść z traumy i tylko biadoli, że
                                  > są "prześladowani"... O, tak - są prześladowani - przez mieszkańców
                                  > Warszawy, którzy dość mają ich obłudy, arogancji i nieróbstwa.
                                  > Cztery lata kaczego nierządu to w Warszawie czas zmarnowany, teraz
                                  > trzeba to nadrabiać. Kiedy czytam jak prowincjonalny PiSdaczek
                                  > wyciera sobie gębę Warszawą to już wiem, że w piętkę gonicie, wy
                                  > kacze klakiery. Każdy widzi, że w Warszawie sprawy ruszyły do przodu
                                  > (bilet miejski na PKP, nocne metro, REMONTY ULIC), więc wasze puste
                                  > oszczerstwa są szczególnie łatwo demaskowane :))))
                              • mientki2000 Re: ty jesteś przecież wieśmak nie podszywaj sie 14.09.07, 16:41
                                www.youtube.com/watch?v=TQWsQVUhYc4
                                www.youtube.com/watch?v=l3NU4jp7Pug
                                na kolana przed kim przed to lazjza kurskim ? :P czekam tylko na rozkaz z
                                torunia " wykpocie wielki dol wejdzcie do niego i sie zakopcie " i co zrobicei
                                tak lizusy torunskiego radiopiernika ? :)
                    • misznaiq Re: Pustka, czyli brak programu politycznego PO ! 14.09.07, 14:51
                      Jaki program, kogo obchodzi program. Ja zwyczajnie nie chcę się już
                      wstydzić za rządzących. Nie mam nic przeciw walce z korupcją i
                      polityce socjalnej ale mam już dość tych obciachowców z PIS i RM.
                      • mukroko fotyga: naszym największym wrogiem są niemcy! 14.09.07, 14:56
                        przecież ci ludzie to banda kretynów!! żaden kraj nam tyle euro nie przelewa!!
                        żaden inny kraj nie starał się by nas przyjęto do eu!!

                        a nawet gdyby, to czy to jest dyplomacja? to dyplomacja pijanego w mroku...
                        • presentation1 Re: fotyga: naszym największym wrogiem są niemcy! 14.09.07, 14:58
                          Fotyga ma racje.To Niemcy domagaja sie zwrotu..., zwrotu i jeszcze raz zwrotu.
                          • mukroko Re: fotyga: naszym największym wrogiem są niemcy! 14.09.07, 15:00
                            fotyga ma tyle wspólnego z dyplomacją co kij do baseball-a...
                    • misznaiq łże-presentation1 14.09.07, 14:53
                      www.po.org.pl/index.php/oplatformie/program
                      kłamczuszek ...
                      • presentation1 Re: łże-presentation1 14.09.07, 14:56
                        Zywa prawda.Ale czy o prawde chodzi? Nie .Zyjecie na forum GW jak typowe komuszki.Plujecie na Polske,polskie wladze czujac bezkarnosc.Gwarantuje stalinowiec Michnik.Tylko tyle moze
                        • mukroko Re: łże-presentation1 14.09.07, 15:02
                          hehehe widać że boicie ie porównań do gomułki czy stalina, a przecież to o nich
                          wasz prezes pisał swoje pieśni pochwalne ;)
                          • presentation1 Re: łże-presentation1 14.09.07, 15:10
                            Do porownan typu Stalin czy Gomulka pasuje jak ulal Geremek czy Michnik
                            • mukroko Re: łże-presentation1 14.09.07, 15:16
                              tylko takim kłamcą jak wy.
                          • illogical Re: łże-presentation1 14.09.07, 17:34
                            mukroko napisał:

                            > hehehe widać że boicie ie porównań do gomułki czy stalina, a przecież to o nich
                            > wasz prezes pisał swoje pieśni pochwalne ;)

                            W latach swej mlodosci to mazowiecki pisal peany na temat "sloneczka ludzkosci"
                            wissarionowicza.
                        • vonleeb_pl Re: łże-presentation1 14.09.07, 16:39
                          Piszemy tez na forum RM. Ale jakos tam naszych postow nie widac.
                          Cenzura? Mowi ci to cos?
                  • mukroko kaczorki będą śpiewać!! 14.09.07, 14:37
                    Już niedługo i kaczory będą się tłumaczyć z układu jaki stworzyli w najwyższych
                    kręgach władzy.
                  • onufry.zagloba Podzielam opinie, choc to gra i o inne grupy 14.09.07, 14:38
                    wyborcow, nie zas tylko tych, co przez PiSuar "poczuli sie oszukani":
                    forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=902&w=69025389&a=69031645
                  • illogical Re: Pustka, czyli brak programu politycznego PO ! 14.09.07, 17:21
                    misznaiq napisał:

                    > Wszystko prawda, spoty PO (podobnie jak spoty PIS) są proste,
                    > chamski i nie mają na celu przedstawienia programu partii tylko,
                    > tylko uderzenie przeciwnika grubą pałą. PO chce dotrzeć w ten sposób
                    > do emocji motłochu, który zadecyduje o wyniku wyborów a nie do
                    > wykształciuchów, bo ich już mają po swojej stronie.

                    Njagorszy motloch to wyksztalciuchy: mysla, ze mysla.
                • mukroko Rydzyk pójdzie siedzieć razem z zerem! 14.09.07, 14:34
                  wspomnicie moje słowa pisiorki.
              • onufry.zagloba Moj biedny, naiwny poszeklu! Elektorat PO 14.09.07, 14:27
                - w przeciwienstwie do elektoratu PiSuaru - POTRAFI CZYTAC. I moze
                sie z programem tejze partii zapoznac szczegolowo na jej website:
                www.platforma.org/index.php/oplatformie/program
              • michalparadowski Re: Pustka, czyli brak programu politycznego PO ! 14.09.07, 14:32
                poszeklu napisał:

                > Chwytanie sie wyszydzania i lapanie za slowo,
                > przeciwnika, to jak na kampanie wyborcza poziom
                > centralnej Afryki.
                > Niestety Platforma Obywatelska nie ma nic do
                > zaoferowania wyborcom!!!!!!
                Odpowiedź:
                Tyle, że to, co nam PIS w swoim już częściowo zrealizowanym
                programie budzi zgrozę!
                To taki komunizm religijny!!
                • onufry.zagloba Brawo Michal: program PiS=komunizm religijny :))) 14.09.07, 14:40
                  Celnie toto ujales.
              • q_vw Re: Pustka, czyli brak programu politycznego PO ! 14.09.07, 14:55
                PiS nie trzeba łapać za słówka... wystarczy za całe zdania, za całe wypowiedzi !
                Swoją drogą, znaleźliśmy nie tylko układ, znaleźliśmy i oligarchów... wszyscy są
                w PiS ! Oligarchowie to prezesi spółek skarbu państwa, z nadania PiS, którzy
                chcą teraz zostać posłami z list PiS... Układ i oligarchowie są w PiS. PiS
                walczy ze sobą... ot Paranoja i Schizofrenia...
              • belzzeboub Re: Pustka, czyli brak programu politycznego PO ! 14.09.07, 15:28
                Dlaczego PiSaki kłamiecie???
                PO ma program www.platforma.org/index.php/oplatformie/program
                program prezentowany wielokrotnie i rzeczowo na wiecach ostatniej kampanii, w
                odróżnieniu od PiSu który prezentował i prezentuje tylko populistyczne hasła.

                pzdr
              • funia81 Re: Pustka, czyli brak programu politycznego PO ! 14.09.07, 15:42
                > lapanie za slowo,

                Ale sam przyznasz, ze "Spieprzaj dziadu" to nie jest takie byle jakie slowo. To
                slowo prezydenckie.
                • illogical Re: Pustka, czyli brak programu politycznego PO ! 14.09.07, 17:37
                  funia81 napisała:

                  > > lapanie za slowo,
                  >
                  > Ale sam przyznasz, ze "Spieprzaj dziadu" to nie jest takie byle jakie slowo. To
                  > slowo prezydenckie.


                  "S...syny" rowniez. Autor: bolek.
                  • funia81 Re: Pustka, czyli brak programu politycznego PO ! 14.09.07, 18:43
                    bolek? Nie znam. Pewnie znow cos wykonfabulowales.
              • mientki2000 Re: Pustka, czyli brak programu politycznego PO ! 14.09.07, 16:37
                zamknij kopare poszeklu jeszcze troche i wszystkich was zasranych komunistow
                rozliczymy a zaczniemy od tej lajzy kurskiego

                www.youtube.com/watch?v=TQWsQVUhYc4
                www.youtube.com/watch?v=l3NU4jp7Pug
                ogladaj to sobie codziennie rano jak to ciemny lud wszystko kupi :) mam nadzieje
                ze twoje posty biora sie stad ze poporstu jestes chory i ci to wybaczam :)
              • zdobyslaw Re: Pustka, czyli brak programu politycznego PO ! 14.09.07, 19:09
                Chwytanie sie wyszydzania i lapanie za slowo,
                > przeciwnika, to jak na kampanie wyborcza poziom
                > centralnej Afryki.
                > Niestety Platforma Obywatelska nie ma nic do
                > zaoferowania wyborcom!!!!!!

                W USA takie kampanie to standard. Wytknąć wszystkie słabe punkty
                przeciwnika.
            • lewar121 PO zamiast inteligentnie to wali w ryj prostacko 14.09.07, 14:16
              PO zaskakuje mnie coraz bardziej...podczas gdy PiS uznawany za skrajną partię
              napiętnuje w swoich spotach realia polskiej rzeczywistości lat poprzednich bez
              odniesień personalnych....PO wypuszcza spot agresywny, uderzający
              personalnie....ale przede wszystkim nie mówiącym niczego na temat pomysłów PO na
              rządzenie naszym Krajem.
              Jednak Tusk w walce o władze już się zapomniał i myśli, że chamstwem można
              wszystko. Chyba znowu PiS przytrze panu noska panie Tusk :))
              • lewar121 Re: PO zamiast inteligentnie to wali w ryj prosta 14.09.07, 14:18
                j.w.
                • onufry.zagloba Po prostacku? I slusznie: cham bez klonicy nie 14.09.07, 14:29
                  zrozumie;) Przeciez to nie sa bilboardy dla wlasnego elektoratu, ale
                  elektoratu o.Rydzyka. Tfuu...chcialem rzec RYDZYKOWYCH PACYNEK
                  Kaczynskich:)
                  • poszeklu PO po prostacku? Coz wymagac, to tylko Wehrmacht. 14.09.07, 19:01
                    Nie wymagajcie od Wehrmachtu kultury. To prostactwo.
                    Nie nazywajcie Tuske "von" bo to nie jego tytul.
                    Prostak, ktory bija swoja zone nie moze sie nazywac "von".
                    Raczej trzeba do niego mowic "WON"!
                    • onufry.zagloba Za to Kaczor podparl sie hitlerowka: 14.09.07, 20:08
                      Nelly Rokite - 100% Niemre - wzial sobie na doradce:)))
              • onufry.zagloba Obektywnie rzec biorac musze przyznac ci racje: 14.09.07, 14:34
                nie jest to najlepsze, co mozna bylo wymyslic; ktos z reklamiarzy
                szmal za nic wzial. Ten typ reklamowek moze trafic wylacznie do
                ludzi o mentalnosci przecietnego wyborcy PiSuaru, moze - i zapewne
                taki byl cel - przyciagnac czesc wyborcow Samoobrony, a moze i LPR
                (ktora ma marne szanse zalapania sie do kolejnego Sejmu), ale nie
                jest to naprawde w stylu typowego wyborcy PO - moze poza
                najmlodszymi, ktorzy Rydzem i Kaczkami rzygaja. A tak,
                rzygaja...Zebys ty slyszal oceny tej PiSuarowej menazerii autorstwa
                moich polskich studentow:)))
                • krystin3 Re: Obektywnie rzec biorac musze przyznac ci racj 14.09.07, 17:20
                  Co do "...oceny tej PISuarowej menażerii autorstwa moich polskich
                  studentów..." muszę się całkowicie zgodzić. Albowiem zauważyłam
                  dziwną prawidłowość. Ta "inteligencja", która "...rzyga Rydzem i
                  Kaczkami..."jak to określiłeś, to jest zwykle przedział uczniów i
                  studentów w wieku 10 do dwadzieścia parę lat, który nie sięga
                  pamięcią dalej jak dwa lata wstecz, który zupełnie nie zna historii
                  współczesnej swojego kraju, i który kompletnie nie wie o co chodzi.
                  Z drugiej strony śmieszy mnie to, że większość z Was utożsamia się z
                  tzw. inteligencją, wierząc w pusty slogan "KTO GŁOSUJE NA PO, TEN
                  JEST INTELIGENT I WYKSZTAŁCIUCH". Jest to o tyle śmieszne, że jak
                  zauważyłam, większość młodych ludzi ma wyjątkowo roszczeniową
                  postawę wobec państwa, i ( O ZGROZO !!!!) - POKRYWAJĄCĄ SIĘ
                  DOKŁADNIE Z PROGRAMEM "SAMOOBRONY"!! Drogie dzieci, kapitalizm
                  polega na tym, że za wszystko trzeba samemu zapłacić, ża naukę i
                  mieszkanie lub dom także.
                  • onufry.zagloba Mam 50, obywatelstwo brytyjskie i od zawsze 14.09.07, 20:11
                    z uporem maniaka glosuje na Konserwatystow, a wiec oszczedz sobie
                    swe beznadziejnie glupie "smrodki dydaktyczne" cuchnace PiSuarem, OK?
              • mukroko kaczki są na tak niskim poziome że należy ich 14.09.07, 14:39
                kopnąć.

                btw pis gnije już od środka, jak aws...
            • poszeklu Pustka, czyli brak programu politycznego PO!!!!!!! 14.09.07, 14:16
              Chwytanie sie wyszydzania i lapanie za slowo,
              przeciwnika, to jak na kampanie wyborcza poziom
              centralnej Afryki.
              Niestety Platforma Obywatelska nie ma nic do
              zaoferowania wyborcom!!!!!!
              • onufry.zagloba <a href="http://www.platforma.org/index.php/oplatformie/pro" targe 14.09.07, 14:36
                www.platforma.org/index.php/oplatformie/program
                Ile razu analfabeti bedziesz o tym mowic? To, ze ty czytac nie
                potrafisz i gawno w necie potrafisz znalezc wcale nie znaczy, ze
                wyborcy PO sa rowniez na tak niskim poziomie intelektualnym, jak ty
                sam. A teraz bujaj sie, misiaczku:)))
              • linfan katobolszewia, czyli prorgam PIS 14.09.07, 15:42
                wiesz poszczeklu... wbrew Twojemu osadowi, Polacy potrafia myslec i podziekuja Wam.
            • realista1000 ej,dziubdziusie z PO,spójrzcie na najnowszy sondaż 14.09.07, 14:17
              fakty.interia.pl/raport/wybory_2007/news/pis-wyraznie-przed-platforma,976951


              I co wy na to, dziubdziusie z PO?
              • onufry.zagloba Z czym ty do gosci? Palade robi dzis za radiowca! 14.09.07, 14:53
                I z tego co wiem, to juz zaden socjolog po jego awansie sie w
                tejze "grupie badawczej" nie ostal - sami niby polscy i niby
                prawicowi (bo to religijna bolszewia)ideolodzy:)))
                Zreszta wszystkie te badania (GW czy kolegow Marcina P.) maja ten
                sam blad - proba ZA MALA, co sprawia, ze sa forma AGITKI, nie zas
                jakimkolwiek rezultatem badawczym.
                A kto jak to (nie podzielam opinii GW o braku talentu badawczego
                Palade, wrecz przeciwnie!), ale Marcin P. WIE, co to jest
                SAMOSPRAWDZAJACA SIE PRZEPOWIEDNIA. I ma nosa, stosujac - przy
                potwornym niedofinansowaniu - dobrze znany w krajach anglosaskich
                (choc stosowany raczej w badaniach marketingowych) tzw. insight.
                A tak poza tym, to nawet Palade jako pierwszy by ci powiedzial:
                nawet w "badaniach" PGB roznica pomiedzy PO i PiS jest niepokojaco
                mala, to de facto statystyczny blad. Czyli nadal: NA DWOJE BABKA
                WROZYLA.
            • jardo-g Re: Moje wersja spotu PiS 14.09.07, 15:03
              "Niedawno temu w Polsce
              > - Halo? Edgar? Tu Ojciec Tadeusz
              > - Witam serdecznie Ojca! Mamy ten kontrakt od rządu… tak… tak…
              >
              > dwupasmówka do Torunia i lotnisko
              > - Bardzo się cieszę synu"

              Dotacja dla uczelni?
              robi się Ojcze Dyrektorze...
        • sybir Re: brać się za tą gnide rydzyka 14.09.07, 13:16
          Jeśli niszczy polski kościół (jak powiedziałeś) to, może nie jest
          taki zły :)

          mukroko napisał:

          > nareszcie ktoś się temu gnojowi do dupy dobierze! złodziej cynik i
          oszczerca,
          > który niszczy polski Kościół. Teraz już wiem na kogo głosować!!!
          • poszeklu Skrajne przypadki nietolerancji w imie liberalizmu 14.09.07, 14:23
            Tacy ludzie jak "mukroko" i wielu im podobnych,
            atakujacych ojca T, Rydzyka i jego Radioi Maryja,
            zapewne nigdy ich nie sluchali bo takich rzeczy
            by nie pisali.
            Jak czesto sluchasz Radia Maryja?
            Nigdy?
            Wiec skad mozesz wiedziec jakie jest.
            Ciekawe kiedy wytna ten post?

            mukroko napisał:

            > nareszcie ktoś się temu gnojowi do dupy dobierze! złodziej cynik i
            > oszczerca,
            > który niszczy polski Kościół. Teraz już wiem na kogo głosować!!!
            >

            • mukroko gnide rydzyka należy ekskomunikować! 14.09.07, 14:30
              > zapewne nigdy ich nie sluchali bo takich rzeczy
              > by nie pisali.

              zdarzyło mi się odsłuchać kilka nagrań w internecie, poza tym wiem skąd ma
              pieniążki na takie życie jakie prowadzi, a co najważniejsze, widzę co robi z
              własnymi wiernymi i strasznie mi z tego powodu przykro.

              ale już nie długo...
              • poszeklu Skrajne przypadki nietolerancji w imie liberalizmu 14.09.07, 18:55
                mukroko napisał:
                > zdarzyło mi się odsłuchać kilka nagrań w internecie,
                > poza tym wiem skąd ma pieniążki na takie życie jakie
                > prowadzi, a co najważniejsze, widzę co robi z
                > własnymi wiernymi i strasznie mi z tego powodu przykro.
                >
                Jesli juz sluchales kilku nagran w internecie, to
                czemu nie na zywo, wprost ze zrodla? Ciekawe, czy to byly
                strony Radia Maryja, czy masonskie zmanipulowane.
                Staraj sie zawsze korzystac z materialow oryginalnych,
                jesli nie chcesz zeby ktos Cie robil w durnia.
                Piszesz, ze :"wiem skąd ma pieniążki na takie życie jakie
                prowadzi,...". A skad niby wiesz jakie zycie prowadzi?
                Byles w jego pokoju? Zaprosil Cie?, Czy agenci TVN-WSI
                znow Ci namotali i nakladli do glowy, ze ma wlasne palace
                nad kazdym oceanem, w Alpach i jezdzi Maybachem.
                Poziom klamstwa dla analfabetow. A skad ma pieniazki?
                Chocby ode mnie!!!!! I goowno innym do tego. Niech Ci
                nie bedzie zal, bo i tak Ci nie posle. Zaloz sobie wlasne
                radio jak ci zal doope sciska.
                Zal Ci
            • mientki2000 Re: Skrajne przypadki nietolerancji w imie libera 14.09.07, 17:00
              zaaaammmmknnnniiijjjj teeee koooopaaareeee!!!! i nie bron tej gnidy z torunia,
              ja nie slucham, ale widze po moich rodzicach ktorzy sluchaja i sie zmienili :)
              (juz nawet ciezko mi z nimi dyskutowac ) i powiem Ci jedno na stos z tym
              pseudoklecha!!!! albo za nogi wywiesic za miastem!!! jesli jest kogos kogo
              szczerze nienawidze to jest to ten czarownik z torunia :) sa jednak plusy do
              ktorych nalezy zaliczyc rozlam w kosciele katolickim do ktorego niewatpliwie
              dojdzie jak on jeszcze troche tam pokreci ta torunska galka :)
      • prezertation1 fly8171.. przeczytaj baranie!!! 14.09.07, 12:56
        Już od dłuzszego czasu ,PO mówi jakich chce zmian w polityce finansów,
        obrony i demokracji!.. trzeba słuchac,ćwoku!!!
        • fly8171 Re: fly8171.. przeczytaj baranie!!! 14.09.07, 13:03
          To znajdz mi ich program gospodarczy bo na stronie PO go nie ma.
          • mukroko a co to jest kłamco? 14.09.07, 13:05
            www.platforma.org/index.php/oplatformie/program
            pokaz mi teraz program rydzyka!
            • fly8171 Najpierw przeczytaj ten program idioto!! 14.09.07, 13:13
              Może byś najpierw przeczytał???? Jakie bedą podatki??? Jak PO chce
              naprawić słuzbę zdrowia???? Jaka będzie polityka zagraniczna??
              (tarcza,gazociag północny itp itd...) Stek bzdur typu: chcemy żeby
              było lepiej...
              • el_dvpa :))) 14.09.07, 13:16
                he he, PiS miał program i co z tego??? Czyżby go realizował?
                • fly8171 Re: :))) 14.09.07, 13:18
                  Rozwiązanie WSI.
                  • adas313 Re: :))) 14.09.07, 13:26
                    Dużo, jak na dwa lata kadencji.
                    • lewar121 Re: :))) 14.09.07, 14:20
                      Dużo nie dużo....grunt, że skutecznie.....a jakie to ma pozytywne skutki dla
                      polityki i gospodarki. Szkoda, że nie zdajesz sobie z tego sprawy wielbicielu POLiDu
                      • whitenegger Re: :))) 14.09.07, 14:24
                        Rzeczywiście, masz rację, po rozwiązaniu WSI od razu spadło bezrobocie
                        :D:D:D:D:D, to może teraz rozwiązać CBA?
                        • lewar121 Re: :))) 14.09.07, 14:27
                          Widać, że się nie orientujesz.....CBA zmniejsza bezrobocie, więc rozwiązanie tej
                          instytucji nie będzie racjonalne. Czyżbyś był kolejnym ignorantem z POLiDu ? :)
                          • whitenegger Re: :))) 14.09.07, 14:28
                            No fakt, zapomniałem, że CBA pomaga szukać pracy :D:D
                            ignorancie
                            • lewar121 Re: :))) 14.09.07, 14:31
                              I znowu nie trafiłeś :) Zmniejsza zatrudnienie dając pracę we własnych
                              szeregach. Logika chłopie!!! Logika!!!
                              Nadal uważasz, że dzięki swojemu głosowi na PO jesteś inteligentny ??? :))
                              Leniuszki !!!! :))
                              hihihihi
                              • el_dvpa LOL :))) 14.09.07, 14:33
                                nie wiem jak można zmniejszać zatrudnienie dając pracę. Porażająca
                                logika. Nadal uważasz, że dzięki swojemu głosowi na PiS jesteś
                                inteligentny ??? :))


                                lewar121 napisał
                                > I znowu nie trafiłeś :) Zmniejsza zatrudnienie dając pracę we
                                własnych
                                > szeregach. Logika chłopie!!! Logika!!!
                                > Nadal uważasz, że dzięki swojemu głosowi na PO jesteś
                                inteligentny ??? :))
                                > Leniuszki !!!! :))
                                > hihihihi
                                • lewar121 Re: LOL :))) 14.09.07, 14:35
                                  racia....ale wiesz, że pisałem o bezrobociu :))
                                  Dzięki za poprawkę :)
                                  • el_dvpa Re: LOL :))) 14.09.07, 14:42
                                    w sumie, skoro uważasz, że powołanie KOLEJNEJ służby zmniejsza
                                    bezrobocie, to dlaczego by nie powołać kilkunastu kolejnych, do tego
                                    zdublować stanowiska urzędnicze a sejm mógłby liczyć 5000 posłów?
                                    Zaiste, logika PiS ma czysto czerwony charakter


                                    lewar121 napisał:

                                    > racia....ale wiesz, że pisałem o bezrobociu :))
                                    > Dzięki za poprawkę :)
                                    • lewar121 Re: LOL :))) 14.09.07, 14:44
                                      Jeśli będzie to parlament bez oszołomów typu Tusk, Schetyna czy Komorowski to ja
                                      się zgadzam....wtedy to będą dobrze wydane państwowe pieniądze na ludzi ciężko
                                      pracujących a nie leni patentowanych jak wyżej wymienieni.
                                      • el_dvpa Re: LOL :))) 14.09.07, 14:47
                                        Ciężko pracujący są za to w PiS? fakt, ciągłe konferencje są
                                        wyczerpujące

                                        lewar121 napisał:

                                        > Jeśli będzie to parlament bez oszołomów typu Tusk, Schetyna czy
                                        Komorowski to j
                                        > a
                                        > się zgadzam....wtedy to będą dobrze wydane państwowe pieniądze na
                                        ludzi ciężko
                                        > pracujących a nie leni patentowanych jak wyżej wymienieni.
                              • mukroko ty za to napewno jestes nienormalny ;| 14.09.07, 14:33
                                więc polecam wizytę u psychiatry :|
                              • whitenegger Re: :))) 14.09.07, 14:34
                                To ja też chcę do CBA!! I samochód służbowy, najlepiej jakaś bmka terenowa np X5
                                :D Mogę sie nawet z Tobą dzielić nim ;)
                                • lewar121 Re: :))) 14.09.07, 14:36
                                  Wiedziałem, jakie wartości reprezentujesz :))
                                  Żeby mieć taki samochód trzeba uczciwie pracować. Pwodzenia! ;)
                                  • whitenegger Re: :))) 14.09.07, 14:43
                                    Cóż staram się jak mogę, ale niestety mój samochód wart jest równowartości kwoty
                                    jaką wydaje człowiek na przejazdy do pracy autobusami w ciągu roku. ;/ Ale mam
                                    już tapetę z tą bmką :D
                        • niestaly_czytelnik Inne zrealizowane punkty programu PiS 14.09.07, 14:31
                          - powołanie CBA (+ awans w rankingu korupcji)
                          - obniżenie składki rentowej
                          - uwłaszczenie mieszkaniami spółdzieczymi
                          - sądy 24-godzinne

                          Wymieniać dalej?

                          A teraz drogie dzieci pocał... sorry, a teraz drogie dzieci
                          wymieńcie zasługi waszej partii POLiP (PO + Lewica i PD). Czekam.

                          • lewar121 Re: Inne zrealizowane punkty programu PiS 14.09.07, 14:33
                            Chyba się nie doczekamy :))
                            Jedynyą zasługą PO jaka przychodzi mi teraz na myśl jest zmiana numeracji
                            autobusów nocnych w Warszawie zrealizowana przez prezydent Hanne Gronkiewicz.
                            Teraz to zupełnie inne miasto od kiedy rządzi PO !!! ;-)) hihihihi
                            Korki, korki i jeszcze raz korki :))
                          • adas313 Re: Inne zrealizowane punkty programu PiS 14.09.07, 14:35
                            Ładnie.

                            5 ustaw w dwa lata. Z programu który liczył grubo ponad 100 stron.

                            Co do obniżki składki rentowej: czy rząd znalazł sposób by zmniejszyć wydatki z
                            funduszu rentowego? Bo jeśli za 10 lat się okaże, że składki rentowej co prawda
                            nie ma, ale jest podwyżka VATu na pokrycie niedoboru to się wypchajcie taką
                            reformą :o))))
                            • niestaly_czytelnik No dobrze, POstKomuszku 14.09.07, 14:39
                              Wymieniam:

                              1.Stopa bezrobocia spadła do 13,1% , a według sposobu liczenia UE do
                              9,4%
                              (Eurobarometr)
                              2.Liczba pracujących wzrosła o 521tys w 2006
                              3.Inflacja nareszcie trochę poszła w górę (2,2% r/r) co daje szansę
                              na szyki
                              wzrost PKB
                              4.Złotówka bardzo mocna (1EUR=3,8zł, 1$=2,8zł)
                              5.Nastąpił gwałtowny wzrost zaufania inwestorów zagranicznych-tych
                              prawdziwych
                              inwestujących w gospodarkę (14,2mld EUR inwestycji przemysłowych w
                              2006r a
                              inwestycje w I kwartale 2007r wzrosły o 47%.!!!!!!!!!!!!!)
                              6.Firmy ratingowe : (Fitach Ratings, Moody's) podniosły rating dla
                              Polski.
                              (Moody's 2006-11-08 Moody's Investors Service ustaliła dla Polski
                              rating
                              długoterminowy `A2',
                              Wiadomość z 18-01-2007r : Agencja Fitch Ratings, podniosła rating
                              Polski dla
                              zadłużenia w walucie zagranicznej do "A minus" z "BBB plus" Standard
                              & Poor's
                              podniosła rating do AAA-.)
                              7.PKB notuje wzrost najwyższy w historii (7,4% r/r)
                              8.Produkcja przemysłowa wzrosła w styczniu 2007 15,7% r/r
                              9.Gwałtownie wzrasta produkcja budowlana(60,8% r/r na koniec
                              stycznia 2007)
                              10.Bardzo szybko rośnie liczba budowanych mieszkań(Warszawa,
                              23.02.2007 (ISB) -
                              Liczba rozpoczętych mieszkań wyniosła w styczniu tego roku 8.818 i
                              wzrosła o
                              219,4 proc., podał Główny Urząd Statystyczny (GUS) w piątek. ISB,
                              pr /23.02.2007
                              15:46)
                              11.Eksport wzrósł w 2006r o 22,6%, i nadal szybko rośnie
                              12.Wynagrodzenia Polaków rosną szybko 8,5% przy inflacji 1,4%
                              (Źródło:
                              Gospodarka, 16-01-2007, godz 14.10)
                              13.Wskaźniki giełdowe biją rekordy (WIG wrzesień2005=31884, dzisiaj
                              31-05-2007=64610, wzrost o 101,1%)
                              14.Nastąpił bardzo duży spadek przestępczości (napady i rozboje -
                              20,7% ,
                              kradzieże samochodów -40% w okresie kwiecień 2007-kwiecień 2006,
                              15.Deficyt budżetowy zmniejszono w 2006r do 25,5mld zł( z 32,5mld).
                              W roku 2007 po raz pierwszy wpływy budżetowe są wyższe od wydatków (
                              +3mld zł
                              styczeń 2007). Na koniec kwartału mamy nadwyżkę
                              budżetową!!!!!!!!!!!!!!
                              (...)

                              18.Spadł poziom korupcji i Polska `awansowała' z 70 na 61 miejsce w
                              rankingu
                              Transparency International.
                              19.Znacznie spadła ilość wypadków i ofiar śmiertelnych spowodowanych
                              przez pijaków
                              [...]
                              21.Wreszcie zaczynają się z nami liczyć na Zachodzie, a Unia
                              przyjęła nasze veto
                              ze zrozumieniem i Niemcy (sic!) walczą w Moskwie o nasze mięso. Unia
                              próbuje
                              wprowadzić wspólną politykę energetyczną, o czym jeszcze rok temu
                              nie chciała
                              gadać. Będziemy organizować EURO2012.
                              Polska stała się celem pielgrzymek prezydentów i premierów z całego
                              Świata: z
                              Chin, USA, Finlandii, Niemiec, Francji, Holandii, Włoch, Portugalii,
                              Litwy,
                              Armenii, Iraku, Izraela, Łotwy, Gruzji, Azerbejdżanu, ..
                              22. Rozwijamy stosunki z naszymi naturalnymi sojusznikami: Litwą,
                              Łotwą,
                              Estonią, Azerbejdżanem, Kazachstanem, zawarto dwa newralgiczne
                              porozumienia
                              łączące trwale nasze kraje: zakup Możejek i most energetyczny, a w
                              przyszłym
                              roku wspólna budowa elektrowni jądrowej.
                              24. Wreszcie realne działania w zakresie dywersyfikacji dostaw gazu
                              (terminal w
                              Świnoujściu, zakup złóż norweskich) i ropy.
                              • presentation1 Re: No dobrze, POstKomuszku 14.09.07, 14:41
                                To jest problem bo mialo byc zle,bardzo zle.A za PiS jest najlepiej.Tego nie WOLNO chwalic.W Trybunie Ludu(czytaj Wyborcza)to zabronione.
                                • niestaly_czytelnik Nie zapomnę tych wypowiedzi Donalda POkonanego 14.09.07, 14:47
                                  Cytuję niedosłownie:
                                  "Benzyna po 6 zł, dolar po 6 zł, giełda się zawali, bezrobocie
                                  wzrośnie".
                                  Późniejsza rzeczywistość brutalnie obeszła się z tymi zapowiedziami
                                  POkemonów.

                                  Kamiński i Bielan powinni odkurzyć te wypowiedzi POkonanych w
                                  kampanii wyborczej.
                                • whitenegger Re: No dobrze, POstKomuszku 14.09.07, 14:47
                                  A skąd Ty to wszystko wiesz skoro z 4ma literami siedzisz zagranicą?
                                  Skoro jest tak dobrze to co tam robisz?
                                  Przecież tyle mieszkań powstało, że tylko przebierać. Ludzie kokosy zarabiają,
                                  bo gospodarka kwitnie. Wiec tylko tu żyć i nie umierać.
                                  A zagranicę wyjeżdżają jak powiedział Kaczyński tylko nieudacznicy.
                                  • niestaly_czytelnik Re: No dobrze, POstKomuszku 14.09.07, 14:52
                                    whitenegger napisał:

                                    > Przecież tyle mieszkań powstało, że tylko przebierać.

                                    Jeszcze nie tyle co trzeba, bo twoi faworyci-złodzieje siedzą w
                                    samorządach i trzymają ziemię (nie chcą uchwalać miejscowych planów
                                    zagosp.).

                                    > Ludzie kokosy zarabiają,

                                    Jeszcze nie tyle co na Zachodzie, ale idzie ku dobremu. Z zapaści, w
                                    którą nas wpędzili twoi idole i inne czerwone "autorytety" będziemy
                                    się wydobywać jeszcze przez wiele lat.

                                    • whitenegger Re: No dobrze, POstKomuszku 14.09.07, 15:00
                                      Pierniczysz. Pracuję w instytucji państwowej a wynagrodzenie dużo niższe niż
                                      średnia krajowa. Przez ostatnie 2 lata wzrost wynagrodzenia nie przekroczył 3%,
                                      więc gdzie ten Zachód?? Dla mnie idolem i autorytetem jestem ja sam :D a jeśli
                                      Ty masz idoli i autorytety wśród ludzi polityki to Ci szczerze współczuję.
                                      • niestaly_czytelnik Re: No dobrze, POstKomuszku 14.09.07, 15:04
                                        whitenegger napisał:

                                        > Pierniczysz. Pracuję w instytucji państwowej a wynagrodzenie dużo
                                        niższe niż
                                        > średnia krajowa. Przez ostatnie 2 lata wzrost wynagrodzenia nie
                                        przekroczył 3%,

                                        Może jesteś po prostu cienki (bez urazy). Jesteś widocznie wyjątkiem
                                        od statystyki. Współczuję.

                                        • whitenegger Re: No dobrze, POstKomuszku 14.09.07, 15:13
                                          Nie jestem cienki. Wszyscy tak mają. Co roku słyszę o podwyżkach i nic. Tak samo
                                          jest w kilku innych instytucjach z nami współpracującymi.
                                          • lewar121 Re: No dobrze, POstKomuszku 14.09.07, 15:35
                                            Gdybyś nie był cienki to nie miałbyś czasu w pracy na te komentarze....a Ty od
                                            rana tylko pierdzisz w stołek i agitujesz za PO.
                                            Mając to na uwadze zarabiasz zbyt wiele.
                                            • whitenegger Re: No dobrze, POstKomuszku 14.09.07, 15:39
                                              Mam urlop to raz a dwa w pracy nie mam netu. Moja praca polega na pracy z ludźmi
                                              a nie ściskaniu myszki jak Ty to robisz.
                                              • lewar121 Re: No dobrze, POstKomuszku 14.09.07, 15:57
                                                aaaaa....czyli trochę dorabiasz na urlopie tą agitacją ?
                                                :)
                                                • whitenegger Re: No dobrze, POstKomuszku 14.09.07, 16:06
                                                  Chciałbym mieć z tego jakąś kasę. Lubię po prostu dyskutować i tyle.
                                                  • lewar121 Re: No dobrze, POstKomuszku 14.09.07, 16:21
                                                    To może razem jakąś firemkę założymy ? :)
                                                  • whitenegger Re: No dobrze, POstKomuszku 14.09.07, 16:27
                                                    Czemu nie :) Jakby się udało zarobić gdzieś w okolicy średniej krajowej to
                                                    rzucam moją robotę w cholerę :)
                                                  • lewar121 Re: No dobrze, POstKomuszku 14.09.07, 16:30
                                                    To może zaproponujemy nasze usługi promocyjne ugrupowaniom politycznym ? Ty dla
                                                    PO ja dla PiS....znajdziemy jeszcze kogoś od LiD ;)
                                                    hihihi
                                                    ok...koncze gadać.
                                                    Dobrego weekendu!
                                                  • whitenegger Re: No dobrze, POstKomuszku 14.09.07, 16:33
                                                    :) niezły pomysł.
                                                    Dzięki i Tobie również dobrego weekendu :)
                                    • mientki2000 Re: No dobrze, POstKomuszku 14.09.07, 17:14
                                      piekne cyferki nie no zaje.... ale wiesz co Ci powiem, ktos Cie chyba jak to
                                      bylo w spocie pis k....(piii) oszukuje, bo:

                                      moj kolega placi za swoja operacje a jest ubezpieczony i powinna byc za darmo
                                      ale wiesz co nie ma k... (piii) kasy i placi 2500 ale na szczesci e ma bo pozyczyl,

                                      ja place zusu wiecej niz rok temu

                                      prowadze dzialalnosc i najbardziej wnerwia mnie jak nikt nic nie robi i
                                      przypisuje sobie sukcesy, gowno mnie obchodza te cyfry, ja juz mam dosyc
                                      ogladania w tej telewizji tej gnidy ktora mowi czego on to dobrego nie zrobil, a
                                      czekaj juz wiem:

                                      ministerstwo z widokiem na morze :)))))

                                      to byly najlepsze dwa lata dla naszego panstwa (panstwo kaczynscy)
                              • lewar121 Re: No dobrze, POstKomuszku 14.09.07, 14:42
                                Ta wiadomość może zabić wielbicieli POLiDu.....jesteś okrutny ;)
                              • adas313 Re: No dobrze, POstKomuszku 14.09.07, 14:51
                                1. Jakie ustawy lub rozporządzenia wpłynęły na poprawę sytuacji gospodarczej i w
                                jaki sposób?

                                2. Jak idą przygotowania do Euro 2012 w stosunku do planów?

                                3. Niby czemu naturalnymi sojusznikami Polski są Azerbejdżan
                                i Kazachstan a nie np. Czechy, Słowacja czy Węgry?

                                4. Rozumiem, że wcześniej nikt do Polski nie chciał przyjeżdżać?

                                5. Co do dywersyfikacji - ile lat zapotrzebowania pokryją te nowe złoża?
                                Dlaczego nadal nie ma połączenia z siecią europejską?
                              • linfan katobolszewiku, wiesz co to propaganda sukcesu? 14.09.07, 14:51
                                bo niektorzy wiedza i nie chca wracac do tamtego etapu. pis jak widze cierpi na
                                jakis resentyment. a Twoje 'plusy' tego rzadu podsumuje tak: "700 km autostrad w
                                2006 to zasluga pis, 7 km autostrad w 2007 to przez sld." zapewne nie widzisz
                                tutaj zadnych sprzecznosci, prawda katobolszewiku?

                                ponadto chwalenie sie ogolnoswiatowym wzrostem gospodarczym, to cos do czego
                                pieknie pasuje parafraza faszyzujacego konia romka : to tak jak chwalic sie tym,
                                ze za jego kadencji papiezem zostal BXVI. brawo pis! poziom umyslowego dna
                                osiagniety!

                                wszystkie Twoje 'punkty' przeznaczone sa jak widze dla ciemnego ludu. ehh....
                                katobolszewia....
                              • kralik111 Re: No dobrze, POstKomuszku 14.09.07, 18:48
                                niestaly_czytelnik napisał:

                                > Wymieniam:
                                >
                                > 1.Stopa bezrobocia spadła do 13,1% , a według sposobu liczenia UE
                                do
                                > 9,4%
                                > (Eurobarometr)

                                Uzasadnij w jaki sposob PiS tego dokonalo...;DDD

                                > 2.Liczba pracujących wzrosła o 521tys w 2006

                                Uzasadnij ;DDD

                                > 3.Inflacja nareszcie trochę poszła w górę (2,2% r/r) co daje
                                szansę na szyki
                                > wzrost PKB

                                To jest akurat powod do zmartwien, bo jak nibyto ma miec dobry wplyw
                                na wzrostPKB ? ale trzaba przyznac, ze jest to zasluga PiS...:DDD


                                > 4.Złotówka bardzo mocna (1EUR=3,8zł, 1$=2,8zł)

                                Dopiero pisales o rosnacej inflacji, wydaje sie, ze glupi chyba
                                jestes..:DDD

                                > 5.Nastąpił gwałtowny wzrost zaufania inwestorów zagranicznych-tych
                                > prawdziwych
                                > inwestujących w gospodarkę (14,2mld EUR inwestycji przemysłowych w
                                > 2006r a
                                > inwestycje w I kwartale 2007r wzrosły o 47%.!!!!!!!!!!!!!)

                                Wzrost inwestycji mozemy glownie zawdzieczac naszej obecnosci na
                                rynkach UE, czego PiS byl przeciwnikiem...:DDD

                                > 6.Firmy ratingowe : (Fitach Ratings, Moody's) podniosły rating dla
                                > Polski.
                                > (Moody's 2006-11-08 Moody's Investors Service ustaliła dla Polski
                                > rating
                                > długoterminowy `A2',
                                > Wiadomość z 18-01-2007r : Agencja Fitch Ratings, podniosła rating
                                > Polski dla
                                > zadłużenia w walucie zagranicznej do "A minus" z "BBB plus"
                                Standard
                                > & Poor's
                                > podniosła rating do AAA-.)

                                Jaka jest tego zasluga PiS...?

                                > 7.PKB notuje wzrost najwyższy w historii (7,4% r/r)

                                Wytlumacz jeszcze dlaczego tak jest, i jaki to ma zwiazek z
                                PiS...? :DDD

                                > 8.Produkcja przemysłowa wzrosła w styczniu 2007 15,7% r/r

                                Dlaczego, co PiS zrobilo, zebyta produkcja wzrosla ? :DDD

                                > 9.Gwałtownie wzrasta produkcja budowlana(60,8% r/r na koniec
                                > stycznia 2007)

                                Raz jeszcze, co zrobilo PiS w tym kierynku, tylko konkretnie...;DDD

                                > 10.Bardzo szybko rośnie liczba budowanych mieszkań(Warszawa,
                                > 23.02.2007 (ISB) -

                                W Warszawie dlatego, ze prezydentem nie jest juz lech kaczynski
                                ktory budowy blokowal, a co do resztykraju to podaj przyczyny i co z
                                tym ma wspolnego PiS...:DDD

                                > Liczba rozpoczętych mieszkań wyniosła w styczniu tego roku 8.818 i
                                > wzrosła o
                                > 219,4 proc., podał Główny Urząd Statystyczny (GUS) w piątek. ISB,
                                > pr /23.02.2007
                                > 15:46)

                                Jak PiS tego dokonalo ? :DDD

                                > 11.Eksport wzrósł w 2006r o 22,6%, i nadal szybko rośnie

                                Rozumiem, ze to PiS eksportowalo towary na obce rynki, bo innej ich
                                reki wtym nie widac...:DDD

                                > 12.Wynagrodzenia Polaków rosną szybko 8,5% przy inflacji 1,4%
                                > (Źródło:
                                > Gospodarka, 16-01-2007, godz 14.10)

                                Co z tym ma wspolnego PiS ? :D

                                > 13.Wskaźniki giełdowe biją rekordy (WIG wrzesień2005=31884, dzisiaj
                                > 31-05-2007=64610, wzrost o 101,1%)

                                Dlaczego, wytlumacz ?

                                > 14.Nastąpił bardzo duży spadek przestępczości (napady i rozboje -
                                > 20,7% ,
                                > kradzieże samochodów -40% w okresie kwiecień 2007-kwiecień 2006,

                                Natomiast drastycznie wzrosla przestepczosc w krajach UE gddzie po
                                2004 roku bandyci wyjechali, w takiej Anglii to nawet Polacy stali
                                sie najwiekszymi przestapcami wsrod innych nacji...:(

                                > 15.Deficyt budżetowy zmniejszono w 2006r do 25,5mld zł( z 32,5mld).

                                To prawda, ale jest to kosztem przejadanych pieniedzy z obecnego
                                wzrostu PKB, ktorego PiS nie jest autorem, w przyszlych latach to
                                odbije sie gospodarce sporym kacem...:(

                                > W roku 2007 po raz pierwszy wpływy budżetowe są wyższe od wydatków
                                (
                                > +3mld zł
                                > styczeń 2007). Na koniec kwartału mamy nadwyżkę
                                > budżetową!!!!!!!!!!!!!!
                                > (...)
                                Dalej mi sie juz nie chce tego ciagnac, przypisujesz PiS nie swoje
                                zaslugi, manipulujesz i klamiesz, odpowiedzdokladnie na zadane ci
                                pytania to moze wyjdziez z tego z twarza, jak na razie masz ryjek
                                PiSiej klamliwej burej suki...;DDD
                          • el_dvpa Re: Inne zrealizowane punkty programu PiS 14.09.07, 14:36
                            niestaly_czytelnik napisał:
                            > - uwłaszczenie mieszkaniami spółdzieczymi
                            czyli jak dokopać tym, co wykupili mieszkania kilka lat temu. Ale
                            skoro wykupili, znaczy się, ze mieli kasę - znaczy się byli bogaci,
                            a jak wiadomo uczciwą pracą nie można się dorobić

                            > - sądy 24-godzinne
                            nie sprawdzają się. poczytaj

                            > Wymieniać dalej?
                            Tak
                            > A teraz drogie dzieci pocał... sorry, a teraz drogie dzieci
                            > wymieńcie zasługi waszej partii POLiP (PO + Lewica i PD). Czekam.
                            >
                          • whitenegger Re: Inne zrealizowane punkty programu PiS 14.09.07, 14:38
                            Zapomniałeś dopisać : stworzenie układu (Kaczmarek), skazani prawomocnymi
                            wyrokami w rządzie (Lepper)
                            • niestaly_czytelnik Błędów nie popełnia ten, kto nic nie robi 14.09.07, 14:43
                              A dokooptowanie Leppera i Giertych ma ze wszechmiar pozytywne skutki
                              w postaci uchwalenia również ich głosami wielu ustrojowych ustaw,
                              jak np. ta o powołaniu CBA (odpowiedniki tej instytucji istnieją w
                              wielu krajach zachodu).
                              • whitenegger Re: Błędów nie popełnia ten, kto nic nie robi 14.09.07, 14:54
                                Jeszcze kilka takich instytucji jak CBA i Policja już nic nie będzie miała do
                                robienia.
                                • niestaly_czytelnik A wiesz, ile różnych policji jest w USA? 14.09.07, 15:00
                                  Co najmniej kilkanaście - m.in. policja lekowa.
                                  • whitenegger Re: A wiesz, ile różnych policji jest w USA? 14.09.07, 15:17
                                    A tu jest Polska i jest nas za mało, że by to wszystko obsadzić ;)
                                    • onufry.zagloba On manipuluje, a poza tym pitoli jak 14.09.07, 15:58
                                      niezdrowy tylek. W USA - po pierwsze - jest POLICJA STANOWA, a wiec
                                      tych policji musi byc przynajmnie 50:))) Oraz FBI.
                                      • nikodem_73 Re: On manipuluje, a poza tym pitoli jak 14.09.07, 16:24
                                        A ja chętnie bym się dowiedział jak się nazywa CBA w stanach.
                                        • onufry.zagloba Od czasow Elita Nessa i Al Capone'a to stara FBI; 14.09.07, 16:29
                                          - scislej za Nessa FBI zwala sie inaczej - nazwe te uzyskala w 1935
                                          roku:)))
                                          • nikodem_73 Re: Od czasow Elita Nessa i Al Capone'a to stara 14.09.07, 16:33
                                            Nie - FBI to odpowiednik CBŚ. Organizacja policyjna mająca na celu ściganie
                                            najpoważniejszych przestępstw. Mi chodziło o policję stricte antykorupcyjną.
                                            • onufry.zagloba Poza FBI - komisje senatu przy sferach 14.09.07, 20:14
                                              rzodowo-parlamentarnych. Przy jakis malych korupcjach - policja i
                                              policja w policji (jesli mowa o skorumpowaniu policjanta); o zadnych
                                              innych policjach od korupcji nie slyszalem:)
                                  • onufry.zagloba W UK i w Polsce "policja lekowa" 14.09.07, 15:56
                                    nazywa sie Komisja d.s. Lekow - nie w nazwach problem, ale w
                                    UPRAWNIENIACH:)
                                    • nikodem_73 Re: W UK i w Polsce "policja lekowa" 14.09.07, 16:27
                                      Ale Polska jest chyba jedynym krajem, gdzie powołuje się urzędników do walki z
                                      korupcją wśród urzędników :)

                                      Już pomijam takie drobiazgi, że kompetencje CBA nachodzą na kompetencje Policji,
                                      CBŚ i NIK. Że o pomniejszych służbach i agencjach nie wspomnę.
                                      • onufry.zagloba CBA to policja polityczna, odpowiednik Gestapo:) 14.09.07, 16:30
                                        Wyzej ci pisze, ze jej role w USA pelni jesli nie policja stanowa,
                                        to FBI; w UK - policja, w Irlandii - Garda etc.
                                        • nikodem_73 Re: CBA to policja polityczna, odpowiednik Gestap 14.09.07, 16:35
                                          Ależ ja WIEM jak to wygląda za granicą Polski. Po prostu padł argument, że
                                          powołano CBA, którego odpowiedniki można znaleźć w innych krajach. Po prostu
                                          drążę temat :)
                                          • onufry.zagloba Alez ja WIEM, ze ty wiesz:) 14.09.07, 20:15
                                            Po prostu drazac temat dajesz mi okazje, by sie nad PiSiorkami
                                            troche popastwic. Sorki, jesli wyszlo inaczej
                          • funia81 Re: Inne zrealizowane punkty programu PiS 14.09.07, 15:45
                            > Wymieniać dalej?

                            Chetnie poslucham. Bo to, co do tej pory podales, to takie raczej watpliwe
                            dokonania. A poza tym? Zero pomyslu na sluzbe zdrowia, zenujaca polityka
                            zagraniczna, lizanie tylka USA

                            > wymieńcie zasługi waszej partii POLiP (PO + Lewica i PD). Czekam.

                            Czekaj sobie. Przypomne, ze POLiP nie rzadzil. Trudno, zeby mial osiagniecia,
                            jesli nawet maly prezio zapowiedzial, ze bedzie wetowal ich ustawy (gdyby udalo
                            sie cos przepchnac w Sejmie). A PiS mial pelnie wladzy (obie izby i prezio) i
                            co? I kupa.
                            • niestaly_czytelnik POLiP już rządził (etapami) 17 lat 14.09.07, 16:43
                              mianowicie do 1993 rządziła UW (czyli ostatnie P z "Polipa"), potem
                              było SLD (czyli L z "Polipa"), następnie AWS+UW (czyli pierwsze i
                              ostatnie P z Polipa), potem oczywiście Millerobelka - czyli znów
                              literka "L".

                              • nikodem_73 Re: POLiP już rządził (etapami) 17 lat 14.09.07, 17:39
                                Czekaj czekaj - to L. Kaczyński też jest w "polipie"? Był przecież ministrem
                                sprawiedliwości.
                              • funia81 Re: POLiP już rządził (etapami) 17 lat 14.09.07, 18:45
                                Skoro POLiP rzadzil 17 lat, to osiagniecia sa:

                                - wolne wybory
                                - NATO
                                - UE
                                - wolny rynek
                                - gielda
                                - okielznanie inflacji
                                - mocna zlotowka
                                - inwestycje zagraniczne

                                Nadal chcesz ich porownywac z PiS?
                          • kralik111 Re: Inne zrealizowane punkty programu PiS 14.09.07, 18:29
                            niestaly_czytelnik napisał:

                            > - powołanie CBA (+ awans w rankingu korupcji)
                            > - obniżenie składki rentowej
                            > - uwłaszczenie mieszkaniami spółdzieczymi
                            > - sądy 24-godzinne
                            >
                            > Wymieniać dalej?


                            Wymieniaj dalej, bo jezeli to sa jedyne efekty pracy PiS, to przez 2
                            lata wyglada to baaardzo blado, wynika z tego, ze PiS to lenie,
                            nieroby, obiboki, oszusci, zlodzieje, itd. itd...:DDD
                      • adas313 Re: :))) 14.09.07, 14:28
                        No to je wymień.
                      • kralik111 Re: :))) 14.09.07, 17:54
                        lewar121 napisał:

                        > Dużo nie dużo....grunt, że skutecznie.....a jakie to ma pozytywne
                        skutki dla
                        > polityki i gospodarki. Szkoda, że nie zdajesz sobie z tego sprawy
                        wielbicielu P
                        > OLiDu

                        No powiedz cos o tych pozytywnych skutkach glupcze z PiSdolnietym
                        mozdzkiem, ujawnienie calego wywiadu wojskowego wrogim krajom i
                        organizacjom terrorystycznym, podczas wojen w ktorych Polska obecnie
                        bierze udzial, to jedyne skutki tego posuniecia, dla gospodarki nie
                        ma to zupelnie zadnego skutku, wiec nie rob z siebie glupszego
                        ciecia niz juz jestes...;DDD
                  • el_dvpa Re: :))) 14.09.07, 13:27
                    niesamowite osiągniecie jak na 2 lata. nie wspominając o fatalnych w
                    skutkach efektach braku ochrony polskich żołnieży w Afganistanie


                    fly8171 napisał:

                    > Rozwiązanie WSI.
                  • charnel Re: :))) 14.09.07, 13:32
                    Zapominasz dodać np. 2 nowe ministerstwa - stworzone koalicjantom,
                    becikowe o Giertychu w edukacji nie wspomnę :)
                    • lewar121 Następny ignorant z PO 14.09.07, 14:22
                      Gdybyś zadał sobie odrobinę trudu to pewnie byś zauważył, że becikowe w obecnym
                      kształcie przeszło głównie dzięki głosom PO, które miało nadzieje w ten sposób
                      popsuć budżet aktualnie rządzącym.
                      Czy wszyscy ślepi wielbiciele POLiDu są ignorantami i leniami ??? :)
                      • whitenegger Re: Następny ignorant z PO 14.09.07, 14:27
                        Tak?? To czemu Kur(w)ski sobie i PiSowi to wszystko przypisywał?? Przejrzyj
                        relacje z obrad sejmu jak nie wierzysz.
                        • lewar121 Re: Następny ignorant z PO 14.09.07, 14:29
                          Człowiek dobrze wychowany nie odpowiada pytaniem na pytanie....ale przecież po
                          POLiDzie nie można się spodziewać dobrego wychowania :)
                          Leniuszki !!!!! :))
                          • whitenegger Re: Następny ignorant z PO 14.09.07, 14:32
                            Nazywając kogoś leniem i ignorantem również nie wykazujesz sie kulturą. Mógłbyś
                            za to bardziej merytorycznych odpowiedzi udzielać.
                            Więc jeszcze raz. Kurski na posiedzeniu sejmu sam sobie i PiSowi przypisał te
                            wszystkie zasługi o których piszesz. a teraz pytanie: jak to się ma do Twojej
                            wypowiedzi, że to sprawka PO??
                            • niestaly_czytelnik A więc z becikowym było tak: 14.09.07, 14:59
                              Giertych forsował rozrzutną ustawę, która miała dotyczyć każdego -
                              milionera i biedaka. I PO poparła ją na złość rządzącym. Natomiast
                              PiS miał projekt ustawy mającej objąć tych biedniejszych.

                              Czyli poseł Kurski miał rację w Sejmie.
                              • whitenegger Re: A więc z becikowym było tak: 14.09.07, 15:10
                                Przeczysz sam sobie. Kurski powiedział, że to zasługa PiS, Ty piszesz, ze kurski
                                miał rację, ale wcześniej piszesz, że to LPR i PO. Bezsensu.
                                • presentation1 ....Jedno jest pewne...........: 14.09.07, 15:13
                                  Becikowe to nie zasluga PO czy SLD.
                                  • lewar121 Re: ....Jedno jest pewne...........: 14.09.07, 15:58
                                    A ten swoje :) Co za goście...nic do nich nie dociera....nawet fakty :))
                                    • charnel Re: ....Jedno jest pewne...........: 19.09.07, 09:36
                                      Rany! Teraz powinieneś dodać, że Giertycha z Leperem w objęcia
                                      Kaczyńskiego Tusk z Olejniczakiem pchnęli!
                                      Pomyśl przez moment a nie ślepo piszesz co Twój Idol mówi
                                • niestaly_czytelnik Kurski mówił o samym fakcie wprowadzenia zasiłku 14.09.07, 15:55
                                  porodowego - PiS tego również chciał i tak się stało. A że w innej
                                  formie?

                                  Rzucasz się o nic jak karp w wannie.
                          • mientki2000 Re: Następny ignorant z PO 14.09.07, 17:21
                            to ja ci podpowiem

                            www.youtube.com/watch?v=TQWsQVUhYc4
                            www.youtube.com/watch?v=l3NU4jp7Pug
                      • charnel Re: Następny ignorant z 19.09.07, 09:39
                        Rozczaruję Cię, nie jestem idolem PO :) raczej nie mogę znieść
                        zakłamania całej tej bandy przy władzy, która się teraz gryzie jak
                        kundle o kość: PiS,LPR,Samobrona
                  • linfan a jak rozwiazanie WSI pomoglo obytelom naszego... 14.09.07, 14:42
                    fly8171 napisał:

                    > Rozwiązanie WSI.

                    ... kraju? co istotnie rozwiazalo? w jaki sposob sprawilo, ze mi, moim sasiadom,
                    rodzinie zyje sie lepiej? ile osob poszlo do wiezienia po rozwiazaniu wsi? ile
                    spraw sie toczy przed sadem?

                    pytania zadaje juz po raz ktorys. potrafisz na nie odpowiedziec? a moze Ty sie
                    macierewicz nazywasz i unikasz badan psychiatrycznych?
                  • kralik111 Re: :))) 14.09.07, 17:51
                    fly8171 napisał:

                    > Rozwiązanie WSI.

                    Miales podac zaslugi PiS a nie kompromitacje, rozwiazanie WSI bylo
                    jedna z najwiekszych kompromitacji tego rzadu na arenie Polski jak i
                    calego swiata gluptasku...:DDD
              • bbastek13 Re: Najpierw przeczytaj ten program idioto!! 14.09.07, 13:24
                fly8171 napisał:

                > Może byś najpierw przeczytał???? Jakie bedą podatki??? Jak PO chce
                > naprawić słuzbę zdrowia???? Jaka będzie polityka zagraniczna??
                > (tarcza,gazociag północny itp itd...) Stek bzdur typu: chcemy żeby
                > było lepiej...

                a co, mają napisac ze zbudują 3 mln mieszkań ??
                • fly8171 Re: Najpierw przeczytaj ten program idioto!! 14.09.07, 13:25
                  Podatki mogli by określić!!!!!! Co zrobią z Lasami Państwowymi????
                  itd..
              • mukroko przeczytałem pajacu! a teraz pokaż mi program pisu 14.09.07, 14:31

                • fly8171 Może głos w wyborach też za ciebie oddać? 14.09.07, 14:47
                  Powołujesz się na coś czego nie czytałeś. Znajdz sobie program PIS.
                  Trochę wysiłku umysłowego ci nie zaszkodzi.
              • onufry.zagloba FLY! Ty to serio? Z tym "zarzutem" programu 14.09.07, 15:24
                gospodarczego? A czegos, BOLSZEWIKU, oczekiwal? PLANU
                PIECIELOTNIEGO? Niestety widze, ze Polacy skazani sa na pokolenia
                cale na pozostawanie w Unijnym peletonie (przypominam, ze Irlandii
                wystarczylo raptem 10 lat, by z najbiedniejszego panstwa Unii stac
                sie panstwem najbogatszym wraz z Luksemburgiem), skoro nawet tzw.
                prawica JAWNIE PO BOLSZEWICKU MYSLI.
                W normalnych panstwach zadaniem panstwa jest NIEPRZASZKADZENIE
                gospodarce; regulacje panstwowe dotycza wylacznie sfery wydatkow
                publicznych i instrumentow podatkowych a te ostatnie sluza - poza
                napelnianiem budzetu - do korekty obiektywnie zachodzacych (np. z
                powodu sytuacji miedzynarodowej) niekorzystnych zmian gospodarczych,
                a wiec nie mozna ich z gory sztywno okreslic, musza byc otwarte i
                elastyczne.
                To co daje PO w swoim programie:
                www.platforma.org/_files_/dokumenty/program/program_po_1216116511.pdf
                Od strony 33 w gore - to program gospodarczy na poziomie takich
                konkretow, jakich nie znalazbys nawet w programie wyborczym Malgoski
                Thatcher, nawet w niezlych programach Labour czasow Blaira-Browna
                (te mozesz porownac w PO, bo sa w Internecie) czy aktualnym
                programem Konserwatystow Camerona (takze partyjny website).
                A wiec zamiast BREDZIC i przylepiac etykietki sprobuj porownac
                jasnosc i konkretnosc programow PO i ktorejkolwiek z wymienionych
                wyzej partii brytyjskich. Zreszta mozesz wybrac sobie dowolna partie
                w EU i do programu PO przylozyc: nie wypadnie najgorzej, spokojna
                glowa!
                • fly8171 Re: FLY! Ty to serio? Z tym "zarzutem" programu 14.09.07, 15:33
                  To teraz odpowiedz na pytanie. Czy PO nadal popiera 3x15?
                  • onufry.zagloba A czy to wazne? Przeciez dla nie-bolszewika jest 14.09.07, 15:54
                    jasne, ze:
                    1) jesli podatki byc musza, to musza byc elastyczne i zmienne, nawet
                    CO ROKU (jak w UK - oczywiscie, gdy trzeba) - w zaleznosci od
                    globalnej sytuacji gospodarczej i sytuacji priorytetowych w skali
                    kraju (a priorytetem w skali Polski nie jest napewno jej
                    chrystianizacja i pakowanie kupy szmalu w swiatynie, kler i Radyjo,
                    co robi PiS)
                    2) ze powinny byc jak najnizsze
                    3) ze wydatki i wplywy do budzetu panstwa na sfere wydatkow
                    publicznych musza sie przynajmniej wyrownywac
                    4) ze Skarb Panstwa ma mozliwosci ZARABIANIA, a wiec ze rownowage
                    budzetowa mozna uzyskiwac nie tylko poprzez zwiekszanie podatkow
                    5) ze jest to zalezne od struktury administracyjnej kraju, bo czasc
                    aktualnych wydatkow budzetu moze byc przejeta przez budzety gminne w
                    przyszlosci (nb. gminy TEZ maja mozliwosc ZAROBKOWE).
                    PO ma pomysly na zwiekszenie roli samorzadow lokalnych, a to oznacza
                    nie tylko prawa, ale i obowiazki, min. zwiekszenie wydatkow
                    publicznych na poziomie gmin. Min. z tego powodu - przed owa reforma
                    samorzadowa - NIE DA sie dokladnie policzyc, ile wplywow z podatkow
                    bedzie niezbedne do pokrycia wydatkow na cele publiczne z budzetu
                    panstwa.
                    PO nie rzadzi i owej reformy administracji lokalnej nie jest w
                    stanie przeprowadzic, prawdopodobnie tez - jako partia opozycyjna -
                    nie posiada wszystkich danych dotyczacych gospodarawania srodkami
                    publicznymi przez PiS, a wiec dawanie tu jakichkolwiek konkretnych
                    cyfr byloby przedwczesne. Jedyne co moglaby odpowiedzialnie
                    powiedziec swoim wyborcom, to ze podatki nie powinny byc wyzsze niz
                    owe obiecane 2 lata temu 15%, jesli dalej obstaja przy liniowce.
                    Inna rzecz, ze ja osobiscie - bardzo przywiazany do systemu
                    brytyjskiego (a nawet irlandzkiego) - NIE JESTEM ZWOLENNIKIEM
                    PODATKOW LINIOWYCH. Poza podatkiem korporacyjnym, czyli od firm, ale
                    to juz Polska ma, choc na stosunkowo wysokim poziomie (chyba jak i
                    UK - 19%, gdy Irlandia miala bodajze 12,5%)
                • fly8171 Re: FLY! Ty to serio? Z tym "zarzutem" programu 14.09.07, 15:36
                  Poza tym czyż zarzut o nierobienie nic w gospodarce nie jest
                  przypisywany PIS?????? Czy takie opinie wygłaszają bolszewicy z
                  PO????
                  • onufry.zagloba A moze ja obiecywalem 3 mln mieszkan? 14.09.07, 15:40
                    I iles tam km autostrad? - by na tych przykladach poprzestac.
                    To jest rozliczanie PiS z jego wlasnych obietnic wyborczych,
                    skladanych spoleczenstwu 2 lata temu. A moze mialem wowczas
                    halucynacje?
                    • fly8171 Re: A moze ja obiecywalem 3 mln mieszkan? 14.09.07, 15:43
                      Na ile lat obliczony jest program mieszkaniowy???
                      • onufry.zagloba A jaki procent czasu z tego programu JUZ 14.09.07, 15:55
                        uplynal? CO pod kontem tego realizacji tego programu przez 2 lata
                        zrobiono?
                        • fly8171 Re: A jaki procent czasu z tego programu JUZ 14.09.07, 15:56
                          Program niestety dopiero startuje. To fakt.
                          • nikodem_73 Re: A jaki procent czasu z tego programu JUZ 14.09.07, 16:15
                            No to lećmy dalej. Autostrady? Tanie państwo? Obniżka podatków? Obniżenie
                            kosztów pracy (tylko nie pisz o składce rentowej, bo od nowego roku rośnie
                            składka zdrowotna - taka mała, miła podpucha ze strony rządu)? ODNOWA MORALNA (o
                            twarzy Leppera)

                            Jedyne w czym ten rząd jest dobry to organizacja konferencji prasowych.
            • wmp1234 Moje gratulacje. 14.09.07, 13:27
              Jeżeli tych kilka zdań w morzu ogólników nazywasz programem
              gospodarczym, to zycze duzo zdrowia.
              Prawda jest coraz brutalniejsza. PO juz dawno przestala mowic o
              realnym programie dzialania po ewentualnym zwyciestwie wyborczym.
              Cala para idzie w kampanie negatywna i "...bo na nic wiecej nie
              starczylo czasu".
              • nikodem_73 Re: Moje gratulacje. 14.09.07, 16:38
                Ja raczej obstawiam, że NIE CHCĄ przedstawić swojego programu, bo PiS
                momentalnie by go skontrował "pustą lodówką" - jak ostatnim razem. "Ciemny lud"
                (cytat z J.Kurskiego) uwierzyłby ponownie Populistom i Socjalistom.
            • mkot2005 Jak łże polski premier 14.09.07, 13:27
              1. Nie będę premierem, gdy mój brat będzie prezydentem
              2. Nie będzie koalicji z Samoobrona
              3. Cieszę się, ze będę na pierwszej linii walki z Samoobroną.
              4. My w kolejnej kompromitacji i w otwieraniu Samoobronie drogi do
              władzyw Polsce uczestniczyć nie będziemy
              5. Nie poprzemy nikogo z wyrokiem sadu lub przeciwko komu toczą się
              sprawy sadowe. To jest sprzeczne z ideałami PIS
              6. V-ce minister sprawiedliwości nie ścigał i nie osadzał w
              wiezieniu działaczy opozycji w latach 70
              7. Wybudujemy trzy miliony mieszkań.
              8. Wprowadzimy szybko niższe podatki.
              9. Wycofamy wojsko polskie z Iraku.
              10. Prawie 200 km autostrad w 2006, to nasza zasługa.
              11. Tylko 6 km autostrad w 2007, to wina SLD.
              12. Marcinkiewicz, to premier na całą kadencje.
              13. Pomożemy Stoczni (UE chce zwrotu 4 mld).
              14. Zredukujemy administrację państwową
              15. W rządzie nie będzie byłych członków PZPR.*


              Dla mnie, raz dane słowo, jest święte...
              (Jarosław Kaczyński 10 VII 2006)


              • kamilozzo Re: Jak łże polski premier 14.09.07, 13:52
                Problem w tym, żeby w ogóle ludzie poszli na wybory, bo mohery po
                mszy w niedziele pojdą napewno i może się okazać, że potencjalni
                zwolennicy PO znowu oleją sprawe, tak jak ostatnio.
                Wielu sudentom tyłków się nie chciało ruszyć na wybory, ani załatwić
                kwitków na głosowanie w innym miejscu, jeśli np. studiowali w innym
                miescie, albo na wakacjech byli. A mohery pomaszerowały lolajnie
                wszystkie do wyborów. Ot fenomen wygranej PiSokomuny.
                PO powinna skupić się na kampanii podnoszącej frekwencję, bo Ci co
                nie poszli głosować to ich potencjalny elektorat.
              • kerrmit20 Rokita startuje czy nie z PO?kłamstwa na bilbordac 14.09.07, 13:57
                juz na początku falstart, niedołęstwo PO jest już przysłowiowe
        • prezentejszyn1 Re: fly8171.. przeczytaj baranie!!! 14.09.07, 13:14
          bez przesady z tymi nickami bo sie zanadto pomiesza :)
        • nie-naiwniak Re: fly8171.. przeczytaj baranie!!! 14.09.07, 14:15
          Jeśli się swoją odpowiedź , rozpoczyna od " ...przeczytaj baranie " ,
          a kończy " ...trzeba słuchać, ćwoku " - to już nie trzeba informować że jest
          się z P.I.S.-uarów .
          Reszty komentować już nie trzeba - sama się przedstawia .
      • autor_autor Re: W spotach Platformy o.Rydzyk, Kaczmarek, piel 14.09.07, 13:45
        a kogo obchodzi w tym kraju program? Chyba nie PiS z jej "układami", "liberałami", "łże-elitami", "wykształciuachami", "kamaszami", "ścierwojadami", "burymi sukami", "oligarchami", "dziadami", "czarownicami", "dziadkami w Wermahcie", "aferą billboardową", "uczciwym Kaczmarkiem i Zbigniewem 'nic-nie-wiedziałem-o-Blidzie' Ziobro"?? Raczej nie...
      • peckham Re: W spotach Platformy o.Rydzyk, Kaczmarek, piel 14.09.07, 14:34
        czy poza atakami antyPlatformowymi niePrawo i nieSprawiedlwosc ma
        jeszce jakiej opcje w kampanii wyborczej?
      • funia81 Re: W spotach Platformy o.Rydzyk, Kaczmarek, piel 14.09.07, 15:41
        > Czy paza anty PIS mają jeszcze jakiś program???

        Po co program? PiS w okresie 2005-2007 udowodnil, ze program ma sie nijak do
        wygrywania wyborow i rzadzenia. PO nareszcie to zrozumiala. Trzeba walic w
        przeciwnikow politycznych (a akurat PiS jest wdziecznym obiektem atakow, bo
        napsul w kraju tyle, ze to glowa mala), bo najwyrazniej tylko w ten sposob mozna
        w tym chorym kraju zdobyc wladze. Poza tym gdybys troche bardziej uwazal, a nie
        zaczytywal sie tylko rezmowymi pseudogazetkami i slinil na widok dowolnego
        programu w TVPiS, moglbys miec calkiem niezle pojecie o programie PO. Ale to
        trzeba chciec...
      • norton2005 Re: W spotach Platformy o.Rydzyk 14.09.07, 15:57
        To bardzo ładnie ze strony Platformy, że promuje ojca Rydzyka. Ale on nie
        startuje w wyborach i chyba nie stara się o żaden mandat.
      • areo12 Ciemność, widze ciemność... Taniość, widżę taniość 14.09.07, 18:44
        PO=Żenada. Lepiej glosować na PIS,LID,UPR etc.,bo Ci z PO to
        miernoty...
    • mic_kad W spotach Platformy o.Rydzyk, Kaczmarek, pielęg... 14.09.07, 12:51
      A hasło wyborców - "olejmy wszystkich pseudo polityków"
      • szuwarek75 Re: W spotach Platformy o.Rydzyk, Kaczmarek, piel 14.09.07, 12:59
        A podobno PO miało łączyć i nie stosować w kampanii agresji i oszczerstw. hmmm... Czy jatka z wnętrznościami w tle która wydaje się być obrazem przedwyborczym ma nam przedstawić programy poszczególnych partii ? To zaczyna już męczyć...
        • mukroko rydzyka jako kał 14.09.07, 13:00
          kaczory które się nim upajają! tak powinny wyglądać spoty PO bo taka jest prawda!!
        • adas313 Re: W spotach Platformy o.Rydzyk, Kaczmarek, piel 14.09.07, 13:32
          Taka taktyka.

          Łączenie i ugodowość przestraszy wyborców centroprawicowych koalicją z LiDem, a
          centrolewicowych koalicją z PiSem.

          Szansa PO to ukazanie się jako główna (a najlepiej jedyna) alternatywa dla PiSu.
          A to wymaga konfrontacji z tym co robią Kaczyńscy i spółka.

          Też mi się nie podoba kampania pt. "kto mocniej da w ryja", ale jak widać to w
          Polsce działa. A że kampania ma być skuteczna...

          Poza tym skoro głównym celem skrócenia kadencji było rozliczenie rządów PiSu. A
          jeśli chce się je rozliczać...
    • prezertation1 Kaczyńskich trafi szlag !!! Szambo- 14.09.07, 12:54
      • realista1000 a pierot6 się zafafluni i kojtnie? 14.09.07, 12:56
      • nie-naiwniak Re: Kaczyńskich trafi szlag !!! Szambo- 14.09.07, 14:28
        Nie wiesz czy to jest możliwe PRZED wyborami ?
        Gdyby robiono zrzutkę na ten szlag - to się dołożę .
    • magnusg Wystarczy, ze PIS reaktywuje "Wunderwaffe" pod 14.09.07, 12:54
      tytulem Pluszak i juz PO sie pozegna ze zwyciestwem w wyborach.:)))
      Z Pluszakiem Bronislawy i Donaldy nie maja zadnych szans.Zbyt ostry
      i inteligentny przeciwnik dla nich:))
    • realista1000 kiepściutki i cienkie będą te sPOty-nic nowego 14.09.07, 12:55
      Jeśli te spoty PO maja tak wyglądać, jak je GW opisuje, to ja już nigdy na
      tych cieniasów nie zagłosuję - zero inwencji w tych "pseudointeligentach" -
      ani polotu, ani wigoru, ani samodzielnej myśli - tylko frustraczy jad. O, nie,
      dzięki za PO u sterów!
      • mukroko ile ci kaczory płacą za tą propagande? 14.09.07, 12:58

      • pierot6 realista1000.. prawdziwe, do bólu!.. zboczeńcu.. 14.09.07, 12:59
        • realista1000 no już, już,pierocik,już spokój,spokój-dropsa dać? 14.09.07, 13:02
      • inv28 Re: kiepściutki i cienkie będą te sPOty-nic noweg 14.09.07, 13:33
        przeglądając twoje wypowiedzi w tym temacie, mam wrażenie, że nigdy
        na PO nie głosowałeś. Twoja wypowiedź ma stwarzać wrażenie, że nagle
        zawiodłeś się na swoim dotychczasowym faworycie. Takie działanie to
        zwykła, prymitywna próba manipulacji. Wyraźnie widać skąd czerpiesz
        wzorce. Przecież nasz kochany Premier, też usiłował robić wrażenie,
        że jest otwarty na współpracę z Platformą, a brak koalicji miał być
        wyłączną winą PO. Po losie ostatecznych koalicjantów PIS (SO, LPR)
        widać, że to jednak PO miała wtedy rację. A może po prostu miała
        instynkt samozachowawczy i nie uwierzyła w banialuki wypowiadane
        przez Wielkiego Stratega. Dzięki temu może dzisiaj powiedzieć:
        BYLIBYŚMY TAM, GDZIE ONI...
    • marcepan001 W spotach Platformy o.Rydzyk, Kaczmarek, pielęg.. 14.09.07, 12:55
      I o to chodzi, niech PO tepi tych szkodnikow! PiS to jest stonka ziemniaczana
      ktora niszczy Polsce. Z takimi patafianami nie ma taryfy ulgowej.
      • seydlitz Re: W spotach Platformy o.Rydzyk, Kaczmarek, piel 14.09.07, 12:57
        Ciekawi mnie czy PO po wyborach spiknie się z Pisdekami. Jeśli tak to skonczy
        jak So i LPR
        • sybir Re: W spotach Platformy o.Rydzyk, Kaczmarek, piel 14.09.07, 13:35
          Tego się właśnie obawiam.

          seydlitz napisała:

          > Ciekawi mnie czy PO po wyborach spiknie się z Pisdekami. Jeśli tak
          to skonczy
          > jak So i LPR
      • wowo5 Re: W spotach Platformy o.Rydzyk, Kaczmarek, piel 14.09.07, 12:59
        Nareszcie jakies reklamy PO z jajami. Na pohybel PiSowi i innym
        zacofancom.
      • magnusg A gdzie Piskorski?Gdzie Katarsinska?Gdzie szef PO 14.09.07, 13:21
        z Wroclawia Marek Ignor, ktory zaatakowal z pijanym kolesiem
        policjantow?
        • adas313 Re: A gdzie Piskorski?Gdzie Katarsinska?Gdzie sze 14.09.07, 13:35
          Pojawią się.

          Jak PiS pokaże w reklamówkach pijanego posła Ryszarda Kaczyńskiego, pochwali się
          osiągnięciami ministra Kaczmarka, ministra Lipca, negocjacjami z posłanką Beger
          i wyemituje w radiu nagranie z imprezy ku czci awansu Przemka Gosiewskiego.
    • pro_businesswoman Boże, mam nadzieję, że im się uda 14.09.07, 12:56
      • realista1000 ale co... uda? Przegrać? To na pewno im się uda! 14.09.07, 12:57
        • qtastuska Re: ale co... uda? Przegrać? To na pewno im się u 14.09.07, 12:58
          czego im z całego serca ..... PO to pajace jakich mało.
          • mukroko Re: ale co... uda? Przegrać? To na pewno im się u 14.09.07, 13:01
            żałosny jesteś panie argument.
      • magnusg Za odwoloanie sie do Boga wykluczenie z PO 14.09.07, 13:04
        masz gwarantowane.:D
    • realista1000 zero inwencji w tej PO, zero!Jadem pluć każdy umie 14.09.07, 12:59
      • pierot6 Spoty PO, to prawda o Szambo-PIS !!!! 14.09.07, 13:01
        łajdactwo kaczynskich wykazane !
      • gregorsamsa onanista1000, ile ci PiS placi 14.09.07, 13:02
        za klake?
        • pierot6 Re: onanista1000, ile ci PiS placi 14.09.07, 13:03
          jemu płaci Rydzyk,Wielgus,Paetz... on im daje...
      • mukroko Re: zero inwencji w tej PO, zero!Jadem pluć każdy 14.09.07, 13:02
        od kaczorów mógłby sie tego uczyć sam osama binladen.
    • realista1000 trafiony-zatopiony, pierocik6/prezertation1,hehehe 14.09.07, 13:01
      kaftanik mam dla ciebie, smoczku
    • adwach Platforma wygra!!!!! 14.09.07, 13:01
      Wierzę w to!!!!! mam nadzieję, że cały ten PIS wyborcy zdmuchną jak kiedyś
      AWS..... PLATFORMO TRZYMAM ZA WAS KCIUKI!!!!!
    • pro_businesswoman Jestem pewna, ze PO WYGRA 14.09.07, 13:02
      • pierot6 Jestem pewna, ze PO WYGRA..Na 100% !!!! 14.09.07, 13:03
        • jasmin.11 Kaczyńscy musza przegrac ! 14.09.07, 13:06
          To są osobnicy nasłani przez NKWD, do zniszczenia kraju!
          • styloplume Re: Kaczyńscy musza przegrac ! 14.09.07, 13:10
            ale ktorzy ?

        • burza95 Re: Jestem pewna, ze PO WYGRA..Na 100% !!!! 14.09.07, 13:13
          Wygra w chamstwie i pieprzeniu głodnych kawałków oraz w detonowaniu
          bomb......i sztkownice też wygra na koniec jak już przegra wybory
    • clough W spotach Platformy o.Rydzyk, Kaczmarek, pielęg.. 14.09.07, 13:05
      Po wpisach widać że PiS spuścił psy ze smyczy.
    • yanuss W spotach Platformy o.Rydzyk, Kaczmarek, pielęg.. 14.09.07, 13:05
      Jesli tych "glowaczy" z PO stac tylko na tyle to wybory juz przegrali.
      Destrukcja, zadnych propozycji, obklejanie Polski klepsyframi, do ktorych nawet
      nie chca sie przyznac, to nie jest program polityczny. Takie tanie i bardzo
      niskie zagrania sa moze wlasciwe Samoobronie ale sadzilem, ze PO stac na troche
      pomyslu. Zalosne, pozbawione sily intelektualnej jest towarzystwo adoracji
      Tuska. A Komorowski.. szkoda slow.
      • gregorsamsa Ty, anus, nie badz taki madry 14.09.07, 13:14
        "
        > Jesli tych "glowaczy" z PO stac tylko na tyle to wybory juz przegrali.
        > Destrukcja, zadnych propozycji, obklejanie Polski klepsyframi, do ktorych nawet
        > nie chca sie przyznac, to nie jest program polityczny. Takie tanie i bardzo
        > niskie zagrania sa moze wlasciwe Samoobronie ale sadzilem, ze PO stac na troche
        > pomyslu. Zalosne, pozbawione sily intelektualnej jest towarzystwo adoracji
        > Tuska. A Komorowski.. szkoda slow."

        PiS natomiast dzentelmenski i konstruktywny az do bolu.
        Jak sie ma z chamami do czynienia to trzeba umiec w morde dac.
        • yanuss Re: Ty, anus, nie badz taki madry 14.09.07, 14:36
          Cham chamowi..PO-wcem.
      • adas313 Re: W spotach Platformy o.Rydzyk, Kaczmarek, piel 14.09.07, 13:36
        A jaki program na razie pokazało PiS?

        Bo ja czegoś takiego nie widzę...
    • lookas7 no i PO_wróci niemiecki przodek Tuska.... 14.09.07, 13:06
      video.google.pl/videoplay?docid=-5283799625388778394&q=Tusk&total=1366&start=0&num=10&so=0&type=search
      &plindex=0
      • jasmin.11 lookas7..Dziadek Kaczynskich, był carskim oficerem 14.09.07, 13:07
        oni sa potomkami Sowietów!
        • styloplume Re: lookas7..Dziadek Kaczynskich, był carskim ofi 14.09.07, 13:21
          raczej gnomów :-)

          • pawana1 Widziałes Donka w realu?Jest Niższy od 14.09.07, 13:45
            Kaczorów.
            A Kwachu wyższy cały jeden centymetr!!! Myślisz też , ze nie ma łysiny na czubku?
            • styloplume Re: Widziałes Donka w realu?Jest Niższy od 14.09.07, 18:49
              Ale zaden z nich nie jest tak fizycznie odrazajacy i zaden nie cirpi
              na slowne rozwolnienie
      • adas313 Re: no i PO_wróci niemiecki przodek Tuska.... 14.09.07, 13:52
        Jak PiS tak bardzo chce się chwalić nieznajomością historii Polski...
    • pro_businesswoman PO WYGRA 14.09.07, 13:07
      Nie głosowałam już od dawna, ale dosyć tego, nie mogę już patrzeć na
      niespełnione obietnice pis
      • adas313 Re: PO WYGRA 14.09.07, 13:37
        To się okaże. Moim zdaniem wygra PiS. Niestety.

        Ale będzie to ich bój ostatni.
      • loppe Re: PO WYGRA 14.09.07, 14:10
        no ale jakby spelnili obietnice to przecież nie tobie złożone (nie
        głosowałaś:) i nie tobie pasujące - jakby spełnili to byłoby ci
        gorzej:) jakiś dziwny ten twój post:)


        a co do tego czy PO wygra - na pewno przyjemnie że zwolennicy PO
        obejrzą cykl ulubionych filmików i billboardów, z pewnością się
        zwolennicy PO ucieszą z kampanii PO
    • styloplume W spotach Platformy o.Rydzyk, Kaczmarek, pielęg.. 14.09.07, 13:07
      Brawo !

      Wreszcie jak faceci "z jajami" zaczynają się zachowywać i stosują
      wobec tych grubych podłych plugawców kodeks Hammurabiego.

      Do boju !

      • kalinowski11 Re: W spotach Platformy o.Rydzyk, Kaczmarek, piel 14.09.07, 13:14
        > Wreszcie jak faceci "z jajami" zaczynają się zachowywać i stosują
        > wobec tych grubych podłych plugawców kodeks Hammurabiego.

        Tak jest!!! Nareszcie ząb za ząb. Ze złodziejami księżyca i wielkim budowniczym
        peronu, potomkiem hetmana można tylko w ten sposób...
    • gregorsamsa do pisowskich klakierow 14.09.07, 13:08
      spieprzajcie dziady
    • wiseman_said PO = Polaków Otumanimy 14.09.07, 13:09
      Tako Tusk rzecze: "Ogłasam wsem i wobec. Jutro będziebomba. Nie sram
      jus od cfartku. Będzie śmierdzieć."
      I właśnie tyle umie Tusk i PO. Żadnego programu, wszystkie pomysły
      rządu (te dobrei te zle) na nie. Zero inteligencji.
      Tusk jest jak Lepper przed 10 latami. Demagog, populsta, bez honoru.
      Zapewne za rządow Tuska lepiej będzie w naszym kraju obywatelom
      niemieckim niż nam Polakom.
      I wy Polacy chcecie oddać na niego głos?
      Nie dajcie się otumanić.
      • adas313 Re: PO = Polaków Otumanimy 14.09.07, 13:39
        To zobacz sobie jak PO głosowała ws. CBA i likwidacji WSI.

        Kluczowych i jak dotąd jedynych zrealizowanych punktach programu PiS.

        No i nad paroma ważnymi ustawami (Schengen, Euro 2012, dowody) na ostatnim
        posiedzeniu.
      • marcink_23 Re: PO = Polaków Otumanimy 14.09.07, 18:49
        Typowy zacofany, glupi PiSdzielec, który dał sie otumanic PiSowi.
        PiS palcem nie kiwnął, nic w kraju dobrego nie zrobil, jako jedyna
        partia od 89r nie podjela zadnych reform (a po co tracic glosy?), za
        granicami musimy sie za nich wstydzic. Jedynie w propagandzie
        dorownuja takim mistrzom jak Goebbels czy Gierek. I ciemny lod to
        kupuje...
    • pro_businesswoman Cieszę się, ze Komorowski będzie w spotach 14.09.07, 13:10
      Budzi duże zaufanie
    • substantiv morał końsufki 14.09.07, 13:11
      Koncówki spotów PO:

      - By żyło się lepiej. Wszystkim" - mówi szef PO.

      - Odpowiada Bronisław Komorowski: Przywrócimy szacunek do każdego
      człowieka".

      - Zmienimy to na spokój i szacunek" - obiecuje w spocie Komorowski.


      jak dla mnie mozna by na tym jeszcze popracowac, banalne, szblonowe,
      wlasnie takie puste i typowo wyborcze, cieeeeenkoooo



      • adas313 Re: morał końsufki 14.09.07, 13:43
        A jakie ma być?

        Z "aczkolwiek" na pralce? Z za niską wieżą oblężniczą we Fromborku?
        To nie ten poziom.

        Ludzie zainteresowani potrafią samodzielnie podjąć decyzję na kogo głosować.
        Ludzi niezainteresowanych trzeba przekonać. Najlepiej praniem mózgu i bez konkretów.

        Pamiętasz kampanię prezydencką 2005? Kaczyński emitował teledyski: krótkie
        ujęcia, slogany, wyrazista muzyka. Całość robiła wrażanie czegoś stanowczego i
        zdecydowanego. Tusk sobie gadał na tle biblioteczki. Owszem: często gadał
        sensownie, tylko co z tego?
    • andrejs W spotach Platformy o.Rydzyk, Kaczmarek, pielęg... 14.09.07, 13:11
      i to jest partia, która aspiruje do władzy? co PO proponuje zamiast
      PiS. odpowiada, tylko na zaczepki, i zagoniona w kozi róg, odpowiada
      jeszcze większą agresją. a co ma lech kaczyński, wtedy w ogóle nie
      prezydent, do kampani parlamentarnej PiS. to zwykła manipulacja.
      jeszcze raz powtarzam. PO nie wygra tych wyborów bo sama przedstawia
      sie jako kłótliwa partia bez twarzy, p. komorowski to arogant a s.
      niesiołowski to pajac. d. tusk zachowuje sie jak małe dziecko,
      któremu zabrano zabawki. wygra PiS, bo jest bardziej populistyczny,
      a PO staje się niewiarygodne, kiedy nawołuje do syscypliny
      budżetowej a jednocześnie głosuje za wielką ulgą na każde dziecko,
      które może rozwalić budżet, który PO ma nadzieję realizowac jako
      rząd. PO jest śmieszna i hipokrytyczna, nie ma ludzi, bo musi się
      posiłkować znanymi twarzami, to może weźmie magdę M., albo borysa
      szyca, albo edytę herbuś albo moze nawet osamę bin ladena, tez nie
      schodzą z czołowek. PO, wy to jesteście grzeczne chłopaczki, i nawet
      wasze ciosy nie wyglądają poważnie. programem PO jest nieudolna
      agresja, a gdzie program dla Polaków i Polek? Co PO umie,
      przygotowywać programy, gabinety cieni. to wam weszło w krew. za
      bradzo jesteście wypicowani, takie gogusie bez jaj. a donald tusk
      jest żałosny jako przywódca takeij nawet nie partii. istnieje tylko,
      bo istnieje PiS. d. tusk to po prostu upudrowana twarz liberalna
      andrzej lepper i romana giertycha razem wziętych. nadaje sie raczej
      do siedzenia w studio TVN24 niż do gabinetu premiera.
      • janchole Re: W spotach Platformy o.Rydzyk, Kaczmarek, piel 14.09.07, 13:15
        sama nienawiść z ciebie tryska. ale tylko miłość może cię uratować
        pomyśl nad tym
      • adas313 Re: W spotach Platformy o.Rydzyk, Kaczmarek, piel 14.09.07, 13:44
        > co PO proponuje zamiast PiS.

        Szacunek*, spokój* i koniec bezkarności dla niektórych*. Czytaj uważniej.

        * - ciekawe co z tego wyjdzie.
    • sybir W spotach Platformy o.Rydzyk, Kaczmarek, pielęg.. 14.09.07, 13:12
      Nareszcie się czegoś nauczyli. Może już rozumieją, że w tym kraju
      nie jest istotny dobry program. Tu liczy się tylko tania gra na
      emocjach niewyrobionych "wyborców", opluwanie przeciwników
      politycznych i obiecywanie niespełnialnych działań.
      Jeśli jest to dobra droga by odsunąć od władzy głupoli to "oby tak
      dalej".


      --
      W przeciwieństwie do niektórych wiem, że białe jest białe a czarne
      jest czarne.
      --
      • janchole Re: W spotach Platformy o.Rydzyk, Kaczmarek, piel 14.09.07, 13:15
        PO nie pluje tylko pokazuje prawde
        • sybir Re: W spotach Platformy o.Rydzyk, Kaczmarek, piel 14.09.07, 13:51
          Wolałbym by zamiast "pokazywania prawdy", powiedzieli jak jest, co
          trzeba zrobić a potem to zrobili. No i by na tej podstawie ktoś ich
          wybrał. Tylko niestety to u nas tak nie działa. Trzeba pokazać, że
          ten drugi jest szują i kłamcą, jest w układzie lub jest oligarchą
          (albo jedno i drugie), a ja nie mam pomysłu na przyszłość ale za to
          mogę wam obiecać, że tych szuj to nie dopuszczę do żłobu.


          janchole napisał:

          > PO nie pluje tylko pokazuje prawde
          • adas313 Re: W spotach Platformy o.Rydzyk, Kaczmarek, piel 14.09.07, 14:01
            To już próbowali. I przegrali.

            Wygrała partia, która ponoć pokazywała prawdę.

            A że zwycięzców się nie sądzi, a uczyć trzeba się od najlepszych - no to jest co
            jest.
    • daretto Spieprzaj dziadu ... 14.09.07, 13:16
      Wieczór wyborczy 2007 r. Ogłoszenie wyników. Wszyscy wstrzymują
      oddech... Prawo i Sprawiedliwość wygrało. Nie minimalnie jak dwa
      lata temu, ale o całe 12 %, W sztabie PO niedowierzanie, szok,
      rozczarowanie. Donald Tusk płacząc jak bóbr nie jest w stanie
      wykrztusic słowa, podchodzi do niego Rokita, chce pocieszyć, a Tusk
      łamiącym sie głosem mówi "Spieprzaj dziadu.....
      • realista.1000 Szambo-PIS, dostało kopa ! 14.09.07, 13:17
      • janchole Re: Spieprzaj dziadu ... 14.09.07, 13:17
        obudz sie pora wstać :-)
      • czarownica_oszusta obudz się czas na drugą zmianę .... 14.09.07, 13:20
        j.w.
      • styloplume Re: Spieprzaj dziadu ... 14.09.07, 13:27
        to jest mozliwe

        nasz naród jest tak ciemny, bezmyślny i politycznie niewyedukowany,
        że może zostać w niu wyborów w domach, bedzie chlac piwsko i zryc
        kaszane, a na wybory pojda ceimne baby z radia maryja

        przeciez powiedzial pis ze glos wsioka jest rownowazny glosowi
        wyksztalciucha

        wtedy pis moze wygrac a resztki wyksztalciuchow spakuja menele i
        wyjada z ciemnogrodu

        mam nadzieje ze jest to tylko scenariusz ktory sie nie zdarzy
    • jacek2235 A czy będzie spot o Józefie Tusku??? 14.09.07, 13:18
      A czy będzie spot o wyjaśnieniu wojennych losów Józefa Tuska, co
      wnuk obiecywał w październiku 2005???? Moje poszukiwania patrz
      pl.wikipedia.org/wiki/Dyskusja:Józef_Tusk , wcześniej
      zamieścił je tygodnik Głos".
      • janchole Re: A czy będzie spot o Józefie Tusku??? 14.09.07, 13:20
        a gdzie kaczynski był podczas strajków w latach 80?
        • realista.1000 J>kaczyński...W stanie wojennym..tchórz!!!!! 14.09.07, 13:31
          Siedził grzecznie przy mamusi..Kiszczak nie pozwolił go internowac..był
          grzeczny!!!! Wypełniał polecenia władzy,czyli KC PZPR!
          Gdy minął strach, obawa przed represjami{gdzie wielu straciło życie, lub
          zdrowie}..teraz wypina brzuch po medale!
          Tchórz i łajdak !
      • rock73 Re: A czy będzie spot o Józefie Tusku??? 14.09.07, 15:32
        A kogo obchodzi Józef Tusk? PiS stosuje odpowiedzialność zbiorową i
        dziedziczenie poglądów, czy jak?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka