sveiser 12.10.07, 18:00 Gdy kaczysci przejmą pełnie władzy to będzie jeden i jedynie słuszny sądaż- 99,99% poparcia dla miłosciwie panujących nam Braci. Niech zyją,niech żyją !!!.... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
kasia20055 Wsparcie przed debatą 12.10.07, 18:10 Sondaż wyjątkowo odbiega od prawdy. Rozumiem, to jest wsparcie Wyborczej przed debatą Tuska. I oczywiście Tusk ma wygraną, niezależnie od przebiegu debaty. I oczywiście po debacie PiS uzyska większe poparcie, a Tusk po wyborach utraci swą funkcję. Odpowiedz Link Zgłoś
chirurg_szczekowy Re: Wsparcie przed debatą 12.10.07, 18:13 Chyba, nie czytasz uważnie? To sondaż z "Wprost"! Odpowiedz Link Zgłoś
lahdaan słowo klucz: sondaż "Wprost" 12.10.07, 18:33 Nie wierzę. "Wprost" zamieścił sondaż, w którym PiS przegrywa na końcówce kampanii? Mi to raczej wygląda na mobilizację elektoratu, przed prawdopodobną przegraną Jarka w debacie. Odpowiedz Link Zgłoś
strikep Reformy= Zmiana Konstytucji = PIS 52 % 12.10.07, 18:53 REFORMY = ZMIANA KONSTYTUCJI !!! I DEKOMUNIZACJA !!! Odpowiedz Link Zgłoś
adam81w To jest nasza polska konstytucja 12.10.07, 19:21 a nie jakas czerwona. Wole ja od tego co proponowalby pis 10000000 razy. Odpowiedz Link Zgłoś
katrina_bush Tam gdzie rządzi PO - tam się ludziom żyje lepiej. 12.10.07, 18:15 kasia20055 napisała: > Sondaż wyjątkowo odbiega od prawdy. Rozumiem, to jest wsparcie Wyborczej przed > debatą Tuska. I oczywiście Tusk ma wygraną, niezależnie od przebiegu debaty. I > oczywiście po debacie PiS uzyska większe poparcie, a Tusk po wyborach utraci sw > ą > funkcję. Tam gdzie rządzi PO - tam się ludziom żyje lepiej. To jasne jak słońce. I żadne występy artystyczne Kaczyńskiego tego nie zmienią... Odpowiedz Link Zgłoś
shithead Re: Wsparcie przed debatą 12.10.07, 18:46 Kasia sprzedam ci tanio wibrator. Uzywanie go wyjdzie ci bardziej na zdrowie niz polityka. Odpowiedz Link Zgłoś
kasia20055 Re: Wsparcie przed debatą 12.10.07, 19:40 > Kasia sprzedam ci tanio wibrator. Używanie go wyjdzie ci bardziej na > zdrowie niż polityka. Dziękuję. Używaj nadal. Przynajmniej ci to zostanie jak zobaczysz ostateczne wyniki wyborów. Odpowiedz Link Zgłoś
strikep [...] 12.10.07, 18:57 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
strikep TYlko PIS = 52 % = REformy = Dekomunizacja 12.10.07, 18:59 i Zmiana Konstytucji Czerwonej Odpowiedz Link Zgłoś
adam81w Re: Ku.. Czerwone, Zabijac was ku.. 12.10.07, 19:32 jak ostatnio pewien pan z Konina napisal na forum ze zaczyna sie sezon na.... i precz z pisem (artykul o tym tutaj:www.wiadomosci24.pl/artykul/46393.html) to dwa dni pozniej byl u niego prokurator, przesluchano go, zmarnowano mu 3 dni. widac jednym ludziom wolno pewne rzeczy innym nawet w formie zartu nie. Odpowiedz Link Zgłoś
kralik111 Re: Wsparcie przed debatą 12.10.07, 19:02 kasia20055 napisała: > Sondaż wyjątkowo odbiega od prawdy. Rozumiem, to jest wsparcie Wyborczej przed > debatą Tuska. I oczywiście Tusk ma wygraną, niezależnie od przebiegu debaty. I > oczywiście po debacie PiS uzyska większe poparcie, a Tusk po wyborach utraci sw > ą > funkcję. Kasiu, przyczyniasz sie dziewcze do istnienia pewnego stereotypu myslowego o pieknych kobietach o blond wlosach, kilka godzin wczesniej GW podawala wyniki innego sondazu wskazujacy ewidentna przewage PiS, podczas gdy w tym samym czasie wszystkie inne portale pokazywale wyniki o ktorych wlasnie dyskutujemy, zauwaz rowniez Kasiu slodka, ze sondaz ten zamowil "Wprost" ktore jest wyjatkowo prokaczystowskie..:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD Odpowiedz Link Zgłoś
kasia20055 Re: Wsparcie przed debatą 12.10.07, 19:43 W poprzednich wyborach najlepiej wypadła sondażownia PGB. www.pgb.gov.pl. Zobacz co teraz prognozują. Odpowiedz Link Zgłoś
kasia20055 Re: Wsparcie przed debatą 12.10.07, 19:45 Błąd w adresie. Ma być tak: www.pgb.org.pl Odpowiedz Link Zgłoś
ar.co Re: Wsparcie przed debatą 12.10.07, 21:34 Ciekawe, jak poprzednio Wprost podawało wyniki korzystne dla PiS, to wszystkie PiSiorki aż rozpływały się z zachwytu jakie to wspaniałe i wiarygodne sondaże. Odpowiedz Link Zgłoś
rk111 Re: Sondaż Pentora: duży spadek notowań PiS 12.10.07, 18:37 Ten sondaż to celowa propagandowa robota wspierającej PiS gazety Wprost obliczona na demobilizację elektoratu PO i mobilizację elektoratu PiS , czyli mniej więcej tak, po co mam iść na wybory skoro PO wygrywa. Odpowiedz Link Zgłoś
strikep A wiec trzeba glosowac na PIS !!!! 12.10.07, 18:49 skoro lze-sondaze mowia ze PIS slabnie !!! Odpowiedz Link Zgłoś
adam81w A wiec trzeba glosowac przeciw PIS !!!! 12.10.07, 19:24 jesli chcecie normalnego panstwa a nie SREDNIOWIECZA!!! sondaze sa złe wg wyznawcow pis jesli sa niezgodne z tym co by chcieli jak sa zgodne z tym co by chcieli to sondaze nie sa złe. Odpowiedz Link Zgłoś
strikep Stolzman - Ku.. Czerwone !!! Dekomunizacja !!!! 12.10.07, 18:56 DEKOMUNIZACJA !!! Odpowiedz Link Zgłoś
kumoterstwo.pl im więcej sondaży, tym ich poziom słabnie. 12.10.07, 18:58 dewaluacja. Odpowiedz Link Zgłoś
piolew36 Re: Sondaż Pentora: duży spadek notowań PiS 12.10.07, 20:14 Wygląda na to że Pentor jest firmą bardzo nieprofesjonalną skoro nie bada poparcia Polskiej Partii Pracy. PPP startuje we wszystkich okręgach i zanosi się na niespodziankę wyborczą o czym przebąkują po cichu politycy z PO i LiD oraz PiS. PPP po debatach w TVP Info ma 8 -10% poparcie. Biznes po wyborach będzie wynajmował prawdziwych fachowców z zachodu do badań a nie Pentory i inne nierzetelne firmy. Odpowiedz Link Zgłoś
pashow.von Kiepsko z dupskiem, zapowiedź pierwsza. 12.10.07, 18:01 Mordo ty moja! Odpowiedz Link Zgłoś
maruda.r Sondaż Pentora: duży spadek notowań PiS 12.10.07, 18:02 Wczoraj dobry Pentor, dziś łże-Pentor? Odpowiedz Link Zgłoś
strzelec51 Sondaż Pentora 12.10.07, 18:10 Czyzby do niektorych sympatykow PiS zaczelo docierac jak ci bardzo klamia i manipuluja? Odpowiedz Link Zgłoś
placebo99 [...] 12.10.07, 18:19 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
placebo99 Przepraszam za śmierdzące kulki z odby.... 12.10.07, 19:02 Rozumiem, że to określenie było wulgarne dla delikatnych oczu moderatorów. Następnym razem napiszę "śmierdzące kulki z końcowego odcinka układu pokarmowego zakończonego otworem wylotowym". Odpowiedz Link Zgłoś
skipper_ Sondaż Pentora: duży spadek notowań PiS 12.10.07, 18:21 pieknie... koalicja po z komuchami... dobrze, ze w PL nie mieszkam... :-) choc z drugiej strony... przed poprzednimi wyborami GW tez "sondaze" publikowala... ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
guru133 Re: Sondaż Pentora: duży spadek notowań PiS 12.10.07, 18:28 skipper_ napisał: > pieknie... koalicja po z komuchami... > > dobrze, ze w PL nie mieszkam... :-) > > choc z drugiej strony... przed poprzednimi wyborami > GW tez "sondaze" publikowala... > > ;-) Dla nas też dobrze że w Polsce nie mieszkasz. Zostaje nam trochę więcej świeżego powietrza:) Odpowiedz Link Zgłoś
preservation1 Re: Sondaż Pentora: duży spadek notowań PiS 12.10.07, 18:33 pójdę o krok dalej, dobrze, że nie wracasz :-) skipper_ napisał: > dobrze, ze w PL nie mieszkam... :-) Odpowiedz Link Zgłoś
guru133 Te sondaże już mnie śmieszą. I nie chodzi mi o to 12.10.07, 18:23 że wygrywa PO czy PiS, chodzi mi o ten "barometr" sympatii w zależności kto przeprowadza sondaż i w jakim celu ale mam nadzieję że ci co pójdą głosować, będą kierować się zdrowym rozsądkiem a nie sondażami i podpowiedziami fałszywych przyjaciół. Odpowiedz Link Zgłoś
st-crispin Ale zawód dla PiS-u. Pewnie zakończą znajomość. 12.10.07, 18:35 A PO już grzeje silniki. Odpowiedz Link Zgłoś
republika-jednojajowa Re: PiS to partia nieudaczników 12.10.07, 18:43 Niech kaczor odpowie 1) Pierwszy cudowny przypadek w życiu Jarosława to zawrotna kariera jego ojca Rajmunda. Tuż po wojnie żołnierzy AK, rozstrzeliwano, osadzano w więzieniach, sadzano na nogach od stołka, torturowano, w najlepszym razie wykluczano z życia społecznego. Tymczasem Rajmund Kaczyński, żołnierz AK, tuż po wojnie dostaje od stalinowskiej władzy wypasiony apartament na Żoliborzu, jak na tamte czasy rzecz poza zasięgiem zwykłego obywatela, nawet szarego członka PZPR. 2) Cud drugi, żołnierz AK, mąż sanitariuszki AK, dostaje posadę wykładowcy na Politechnice Warszawskiej i oboje żyją sobie z jednej pensji jak pączki w maśle. W tym czasie gdy w Polsce rządzi Bierut, a właściwie Stalin rządzi Bierutem, posada dla Akowca na uczelni brzmi jak ponury żart, jednak rzecz miała miejsce 3) Cud trzeci, rodzą się bliźniaki i jako dzieci akowskiego małżeństwa, na początku lat 60, kiedy większość dzieci akowców opłakuje swoich rodziców, albo czeka na ich powrót z więzienia, nasze orły zabawiają się w reżimowej TV. 4) Cud czwarty. Jarosław Kaczyński jako jedyny działacz opozycji, z kręgu doradców Lecha Wałęsy nie zostaje internowany. 5) Cud piaty, Jarosław Kaczyński odmawia (tak twierdzi) podpisania lojalki i jako jedyny opozycjonista odmawiający władzy PRL zostaje zwolniony do domu, co więcej nikt go nie nęka, w okresie 1982-1989. 6) Cud szósty, Jarosław Kaczyński jako jedyny opozycjonista ma sfałszowaną teczkę i jako jedyny opozycjonista domagający się powszechnej lustracji ujawnia swoja teczkę dopiero po naciskach prasy. 7) Cud siódmy to cud zagadka. Jaki jest związek między ofiarowanym Rajmundowi Kaczyńskiemu przez PRL apartamentem na Żoliborzu, pracą wczasach stalinowskich na Politechnice Warszawskiej, karierą filmową bliźniaków i brakiem internowania Jarosława Kaczyńskiego w stanie wojennym? Kto wie? Czym aż tak bardzo mógł zaimponować władzy ludowej żołnierz AK Rajmund Kaczyński, że władza otoczyła jego samego, jego żonę z AK i dzieci szczególna troską. Opowieściami o wykańczaniu bolszewików? Kto wie, czym mógł zaimponować oficerowi SB Jarosław Kaczyński, że ten po odmowie podpisania lojalki wypuścił go wolno i nigdy już nie nękał? Być może postraszył esbeka lustracją, układem, oligarchią? A może po prostu oficer zadzwonił do ojca, kazał odebrać syna, wyłoić w tyłek i obiecać, że się więcej nie będzie wygłupiał. Wiecie, rozumiecie towarzysze z PiS tak po starej partyjnej znajomości. Pomożecie rozwiązać zagadki cudownego życia wodza? Odpowiedz Link Zgłoś
krys-ia1 Re: PiS to partia nieudaczników 12.10.07, 18:53 Któż miałby odwagę zaglądać w życiorys "wodza"? To raczej "wódz" zagląda w nasze. Odpowiedz Link Zgłoś
eptesicus jeśli to prawdziwe - jest piękne! 12.10.07, 18:54 i powinno zakończyć forumowe dyskusje z rzekomymi "anty-komunistami" którzy opluwają prawdziwych bohaterów i modlą się do Bonzo Kurduplo (=Ksero Kurduplo Directore) oraz Ojca Dyrektora od Nadajników w Moskwie. Odpowiedz Link Zgłoś
katrina_bush Rząd, którego nie było... 12.10.07, 18:49 PiS dzisiaj twierdzi, że ostanie 2 lata PiSu to raj na ziemii. Cud gospodarczy. I jeszcze niewiadomo co ! I co jeszcze ?! Jutro ci powie, że nie było im dane rządzić przez ostatnie 2 lata. Co miesiąc inny minister, wiceminister, czy wicepremier ! Jeden wielki nie-rząd !!! I jak to jest, że tam gdzie rządzi PO tam ludziom żyje się lepiej ?! Popatrzmy na Gdańsk, Poznań, Wrocław... Odpowiedz Link Zgłoś
rk111 Re: Sondaż 12.10.07, 18:47 placebo99 napisał: > wymiatator1 napisał: > > > Ty musisz być naprawdę nieszczęśliwym człowiekiem. > > Właśnie, że jestem szczęśliwy. Dzięki wzrostowi gospoarczemu > osiągniętemu przez PiS moje dochody wzrosły w ostatnim roku wzrosły > o 100%. Wzrost gospodarczy to wyłączna zasługa naszego członkostwa w Unii Europejskiej Nie wspominając o lakarzach, którzy zarabiają o 50% więcej, Lekarze masowo opuszczają nasz kraj to jesy wyłączna zasługa PiS i Ziobra > nauczycielach (35%) nauczyciele dawno by wyjechali gdyby było zapotrzebowanie na ich umiejętności i konduktorach (15%). Tak konduktor dostaje pensję od rządy co za bzdury. Odpowiedz Link Zgłoś
landaverde Re: Sondaż 12.10.07, 19:05 rk111 napisał: > Wzrost gospodarczy to wyłączna zasługa naszego członkostwa w Unii Europejskiej Otóż uświadom sobie, że jak dotąd Polska jest płatnikiem netto [nie beneficjentem] w Unii. Oznacza to, że wpłaciliśmy w formie składek członkowskich więcej niż uzyskaliśmy w formie tzw "dotacji". Mówiąc wprost wynika stąd, że wszystkie uzyskane przez Polskę fundusze unijne pochodzą ostatecznie z ... kieszeni polskiego podatnika! Zasługą tego rządu jest pełne wykorzystanie tych 'unijnych' funduszy. Jak wiadomo na lata 2004-06 Unia zarezerwowała dla Polski 13 mld euro, a na lata 2007-13 będzie tego 85 mld euro. Obecnie wykorzystanie funduszy na lata 2004-06 wynosi ok 60%, reszę MUSIMY wykorzystać do końca 2008r. Przypomnę, że rząd Belki przez półtora roku wykorzystał mniej niż 4% przyznanych Polsce funduszy. W takim tempie nigdy nie bylibysmy w stanie wykorzystać tych pieniedzy Ten rząd przez dwa lata wykorzystał ponad 50% i nadal się rozpędza. Sądzisz, że PO albo PO-LiD bedą umiały utrzymać to tempo? Wątpię. Odpowiedz Link Zgłoś
st-crispin To za rządów PO Polska stanie się płatnikiem netto 12.10.07, 19:16 ... na razie jak była tak jest beneficjentem, a fundusze europejskie są przez PiS nieudolnie wykorzystywane. Proszę nie rozpowszechniać nieprawdziwych informacji. Odpowiedz Link Zgłoś
landaverde Re: To za rządów PO Polska stanie się płatnikiem 12.10.07, 19:24 Poważnie, beneficjentem? Byłbym ci niezmiernie wdzięczny gdybyś mnie o tym przekonał. Może jakies wyliczenia? Twierdzisz, że PiS jest bardziej nieudolne od rządu Belki w wykorzystywaniu funduszy? Maże jakies przykłady? Odpowiedz Link Zgłoś
st-crispin Re: To za rządów PO Polska stanie się płatnikiem 12.10.07, 19:32 Oto mały wykresik: Największym płatnikiem netto są Niemcy (niestety, bo wzmacnia to ich pozycję w UE), największymi beneficjentami są Hiszpania, Grecja, Portugalia i Polska. www.cep.eu/index.php?id=196&L=1 A 8 km autostrad to niestety fakt. Odpowiedz Link Zgłoś
landaverde Re: To za rządów PO Polska stanie się płatnikiem 12.10.07, 19:37 Coś ci się pomyliło, pewnie z Belki, przy praktycznie zerowym wykorzystaniu funduszy, też byliśmy beneficjentem, co? Beneficjentem to mamy szansę stać się teraz, gdy wchodzi druga tura tych pieniędzy, na lata 2007-2013. A potem to będziemy już tylko płatnikiem. Jak bedzie rządziło PO albo PO-LiD, to z ich gospodarnością-inaczej będziemy się mogli pożegnac z tymi pieniędzmi. Za co oczywiście cała Europa będzie "pokrywkę" (POLiD) kochać, a Niemcy to wręcz będą całować Kwacha i Tuska po pyskach. Odpowiedz Link Zgłoś
st-crispin Re: To za rządów PO Polska stanie się płatnikiem 12.10.07, 19:38 Pomieszanie z pomyleniem. No cóż, tak to widocznie jest w PiS-ie. Odpowiedz Link Zgłoś
landaverde Re: To za rządów PO Polska stanie się płatnikiem 12.10.07, 19:46 Wykresik jest bardzo ładny, tyle tylko, że do jego sporządzenia wykorzystano przyznane, a nie faktycznie wykorzystane kwoty funduszy. Odpowiedz Link Zgłoś
landaverde Bajki dla potłuczonych, a nie sondaże 12.10.07, 18:51 Na tydzień przed drugą turą zeszłorocznych wyborów prezydenckich TVN poinformował za GfK Polonia, że Tusk wygrywa z Kaczyńskim różnicą 24 procent – 62 do 38. W wyborach wygrał Kaczyński, zdobywając ponad 54 proc. przy niespełna 46 proc. Tuska. Oznacza to, że GfK Polonia pomyliła się o… 32 punkty procentowe. w polskich sondażowniach rządzą ludzie z powołanego przez Wojciecha Jaruzelskiego w stanie wojennym „mundurowego” CBOS, który był orężem generalskiej junty. Dziś zasiadają we władzach OBOP, Pentora, PBS i IPSOS. Stworzyli też od podstaw GfK Polonia. Kampania reżyserowana przez sondażownie „Nie załamuj się… Może i przegrałeś wybory… Ale nadal jesteś liderem sondaży!” – taki komiks robił w zeszłym roku furorę w internecie. Kampanie prezydencka i parlamentarna obfitowały w dziwne wydarzenia, których słynny sondaż GfK był tylko ukoronowaniem. Wiele wskazuje, że w czasie jej trwania sztucznie wylansowani przez ośrodki zostali aż dwaj z głównych pretendentów: Tusk i Cimoszewicz. 26 czerwca 2005. Włodzimierz Cimoszewicz kilka tygodni wcześniej ogłosił, że nie będzie startować w wyborach prezydenckich. Mimo to firma Pentor ogłasza wyniki sondażu, według którego… kandydat lewicy cieszy się 22-procentowym poparciem. Dwa dni później Cimoszewicz ogłasza: przekonały go „liczne głosy rodaków”. Choć jest człowiekiem skromnym i niepchającym się na stanowiska, to jednak wystartuje. 9 sierpnia 2005. GfK Polonia ogłasza wynik badania, z którego wynika, że nagle mocno skoczyło w górę poparcie Donalda Tuska, który w ciągu trzech tygodni awansować miał z piątego na pierwsze miejsce w sondażu. W lipcu popierało go 8 proc. Polaków i socjologowie nie dawali mu szans na wejście do drugiej tury. Teraz ma mieć aż 24 proc. 15 września 2005. Po wycofaniu się Cimoszewicza PBS ogłasza zrobiony dla „Gazety Wyborczej” sondaż, z którego wynika, że Tusk jest już bliski zwycięstwa w pierwszej turze. Ma mieć poparcie 49 proc. wyborców. Lech Kaczyński nie ma nawet połowy tego – popiera go 22 proc. Z badań PBS ma wynikać, że po wycofaniu się Cimoszewicza może on zyskać całe… 2 proc. Jeszcze dalej idzie „Rzeczpospolita”, która ogłasza, że lidera PO popiera 51 proc. Jeśli wierzyć PBS-owi, Tusk pozyskiwał wyborców w szaleńczym wręcz tempie – w połowie lipca popierało go zaledwie 8 proc., w połowie września – blisko połowa. W jakich ośrodkach Tusk i Cimoszewicz uzyskali zaskakująco wysokie poparcie? Tusk znakomite wyniki miał w PBS. Prezesem PBS jest Krzysztof Koczurowski. Był on jednym z założycieli Kongresu Liberalno-Demokratycznego, którego działacze – z Tuskiem na czele – rządzą obecnie PO. Zasiadał w zarządzie tej partii, w 1991 r. był jedną z trzech osób, które kierowały kampanią wyborczą KLD. Jakie skutki może mieć zawyżenie wyniku jednego z kandydatów? W momencie gdy wyborcy nie mają jeszcze sprecyzowanych poglądów, na kogo głosować – olbrzymie. Ludzie wybierają spośród tych, którzy się liczą, a tych wyznacza sondaż. Wybierając, wolą być po stronie zwycięzców. Wielkie znaczenie ma dla nich wybór „zwykłych ludzi”, takich jako oni, który pokazywać powinien sondaż. – Wpływ sondaży na politykę jest ewidentny. Zasada jest taka, że jeśli wygrywasz w sondażach i masz aferę u przeciwnika, to powinieneś wygrać – mówi Jacek Chołoniewski z firmy Estymator, współtworzącej Polską Grupę Badawczą, która najtrafniej przewidziała wynik wyborów -- Grupa trzymająca sondaże www.gazetapolska.pl/?module=content&lead_id=1682 Odpowiedz Link Zgłoś
strikep Reformy= Dekomunizacja PIS 52% =zmiana Kosntytucji 12.10.07, 19:03 Skonczyc z czerwona banda, zaklamanymi zlodziejami !!! Odpowiedz Link Zgłoś
lmblmb Skończyć z nieukami! 12.10.07, 19:13 "zmiana Kosntytucji"? A co to jest, nieuku? -- LMB Motto Polaków: "Marudzę, więc jestem". Odpowiedz Link Zgłoś
preservation1 mój mały moherku 12.10.07, 19:10 nie zapominaj moherku że kaczyński wygrał te wybory TYLKO dlatego że swoje 2 000 000 głosów przekazał mu Andrzej Lepper oficjalnym oświadczeniem w mediach. Gdyby nie buracze poparcie, bez którego nie miał ŻADNYCH szans, robiłby pewnie prace zlecone dla kancelarii prawnej swoich przyjaciół. landaverde napisał: coś tam.. skamlanie przestraszonego mohera Odpowiedz Link Zgłoś
landaverde Re: mój mały moherku 12.10.07, 19:28 Doprawdy? Ciekawe jak to policzono? Te 2 mln głosów odpowiada 32% 'błędu' sondaży? Nie wiedziałem, że Lepper miał aż takie poparcie. Niebywałe! Odpowiedz Link Zgłoś
preservation1 Re: mój mały moherku 12.10.07, 19:36 przeanalizuj wyniki drugiej tury i porównaj z pierwszą. nawet jak dla pisowca to prosty rachunek. dasz rade. . landaverde napisał: > Doprawdy? Ciekawe jak to policzono? Te 2 mln głosów odpowiada > 32% 'błędu' sondaży? Nie wiedziałem, że Lepper miał aż takie > poparcie. Niebywałe! Odpowiedz Link Zgłoś
landaverde Re: mój mały moherku 12.10.07, 19:50 Oświeć mnie, widocznie masz więcej indformacji niz ja. Jesteś w stanie się nimi podzielić? Odpowiedz Link Zgłoś
ar.co Re: mój mały moherku 12.10.07, 21:40 Jakich informacji? Wyniki obu tur wyborów są jawne i powszechnie dostępne, porównanie nawet pisiorom nie powinno sprawiać trudności. Odpowiedz Link Zgłoś
landaverde Re: mój mały moherku 12.10.07, 22:02 Ale sprawia trudności zarówno preservation1, jak i tobie, bo potraficie tylko gadać ogólniki zamiast zrobić takie porównanie i przedstawić swoje wnioski. Odpowiedz Link Zgłoś
strikep PIS 52% = Reformy= Zmiana Konstytucji 12.10.07, 18:51 DEKOMUNIZACJA, przesz z czerwona zaraza z SLD=PZPR=PO DYKTATURA PZPR od 60 lat !!!! Odpowiedz Link Zgłoś
strikep REformy = PIS 52% = Zmiana Konstytucji !!!! 12.10.07, 18:52 DEKOMUNIZACJA= REFORMY !!! Odpowiedz Link Zgłoś
eptesicus co to jest "przesz"? 12.10.07, 18:56 > DEKOMUNIZACJA, przesz z czerwona zaraza z SLD=PZPR=PO > DYKTATURA PZPR od 60 lat !!!! Odpowiedz Link Zgłoś
michalparadowski Sondaż Pentora: duży spadek notowań PiS 12.10.07, 18:55 Nie wiem czym kierują się tzw.respondenci, czy jak im tam. Ja zawsze na PO, pomimo, że Platforma to niestey zawsze dziewica. Liczę, że po wyborach, uraciwszy cnotę, będzie umiała znaleźć odpowiedniego koalicjanta. Tylko nie PIS, nawet odkaczony, ale tylko LiD i PSL. A Kaczory i Koczoropodobni pod sąd! Oczywiście po ustaleniach Komisji Sejmowej! Odpowiedz Link Zgłoś
br00net Ktoś się jeszcze podnieca tymi sondażami? 12.10.07, 19:00 Wahania z dnia na dzień po kilkanaście procent? Różnice pomiędzy wynikami z dwóch ośrodków badania opinii publicznej w tym samym dniu powyżej 6% gdzie dopuszczalny błąd wynosi 3%? Odpowiedz Link Zgłoś
preservation1 Tak jest, to jest najlepszy moment ! 12.10.07, 19:01 Tak jest, od tego momentu Tusk i PO powinny okładać plugawy, kaczy ryj z prawej i lewej, 24/7, bez pardonu, do samych wyborów. trochę determinacji z ich strony i kaczka nie podniesie sie juz z klęczek do 21.X. Jarkacz jeszcze o tym nie wie ale już teraz przegrał, dupek. Odpowiedz Link Zgłoś
jerzy30 walic w czerwone od nienawisci dzioby 12.10.07, 20:40 az sie czarne zrobia i odpadna. walic po tych kaczych perchatych lapach az spuchną. Wyrywac pierze do samej golej d..py. A po wyskubaniu na rozno!!!1 Precz z kaczyzmem komunizmem. Odpowiedz Link Zgłoś
flyb52 Sondaż Pentora: duży spadek notowań PiS 12.10.07, 19:06 Tyle szalonych chce glosowac na bolszewicki pis? Malo bylo komuny? Teraz nam potrzebny rzad kretynow?. Na maminsynkow nie glosuje sie. Najpierw niech Kaczynski sie ozeni potem Gosiewski potem teczkista Ziobro a potem majac rodzine niech staraja sie o pozycje w Sejmie. Odpowiedz Link Zgłoś
preservation1 Re: Sondaż Pentora: duży spadek notowań PiS 12.10.07, 19:19 a co oni by z tymi kobietami robili? flyb52 napisał: Najpierw niech Kaczynski sie ozeni > potem Gosiewski potem teczkista Ziobro Odpowiedz Link Zgłoś
ar.co Re: Sondaż Pentora: duży spadek notowań PiS 12.10.07, 21:42 Ty nie bądź taki antyfeminista! Naprawdę tak źle życzysz kobietom? No, chyba że chodzi o Szczypińską... Odpowiedz Link Zgłoś
mieszaniec-zopola NIe rozumiem tych wahań 12.10.07, 19:07 Wygląda na to, że duża część społeczeństwa to jakieś kurki na kościele. Jak można mnie mieć zdania po 2 latach rządów Jarosława? Albo się chce mieć zamordyzm, albo nie. Nad czym tu się zastanawiać? Odpowiedz Link Zgłoś
pierot6 Kłamstwa Kaczynskiego,Ziobry, robią swoje!!!! 12.10.07, 19:09 ludzie otworzyli oczy! Odpowiedz Link Zgłoś
preservation1 Każde wystąpienie Gilowskiej obniża notowania PiS 12.10.07, 19:13 Każde wystąpienie Gilowskiej obniża notowania PiS o 1%. Antypatyczne babsko, aż miło pomyślec jak jej poznaniacy skopią zadek przy urnach. pierot6 napisał: > ludzie otworzyli oczy! Odpowiedz Link Zgłoś
fraps Sondaż Pentora: duży spadek notowań PiS 12.10.07, 19:13 Wg Instytutu Adama Smitha, jak dotad najbardziej trafne byly sondaze Polskiej Grupy Badawczej (PGB) Odpowiedz Link Zgłoś
adam81w pis zaczyna wtapiac :) pis zaczyna wtapiac 12.10.07, 19:16 na pohybel pis = antypolskiej partii Odpowiedz Link Zgłoś
tadeusz1965 Sondaze: dla kazdego cos milego. 12.10.07, 19:36 Te sondaze to jakas paranoja. Kazdy pokazuje inna tendncje. Jeszcze rano GW martwila sie, ze PiS "odrabia straty", a teraz nagle taka dobra wiadomosc dla wyksztalciucha. W sondazach kazdy moze znalezc cos dla siebie. W badaniach PGB zwykle prowadzi PiS, OBOP faworyzuje PO, GFK Polonia miota jak Zyd po pustym sklepie. Nie warto sobie tym glowy zawracac. Odpowiedz Link Zgłoś
zbigniew_wos Sondaż Pentora: duży spadek notowań PiS 12.10.07, 19:36 chciałbym by pis podzielił los LPR - Romcia Giertycha Odpowiedz Link Zgłoś
piolew36 Sondaż Pentora: duży spadek notowań PiS 12.10.07, 20:12 Wygląda na to że Pentor jest firmą bardzo nieprofesjonalną skoro nie bada poparcia Polskiej Partii Pracy. PPP startuje we wszystkich okręgach i zanosi się na niespodziankę wyborczą o czym przebąkują po cichu politycy z PO i LiD oraz PiS. PPP po debatach w TVP Info ma 8 -10% poparcie. Biznes po wyborach będzie wynajmował prawdziwych fachowców z zachodu do badań a nie Pentory i inne nierzetelne firmy. Odpowiedz Link Zgłoś
maniek_ok I znowu durny narodzik pasjonuje się do granic 12.10.07, 20:16 wytrzymałości. Tłum nierobów i wiecznych narzekaczy krzyczy i chce igrzysk, a normalni ludzie pewnie w ogóle nie wiedzą którego są te wielkie wybory. I znowu wielkie gadki o bezsensach, typu płatne autostrady dla firm,przedstawicieli handl., tirów itp, przywileje dla "zasłużonych" grup społecznych, które pracują w przeciwieństwie przeciez do całej reszty, oraz jakies bezsensy o budowie osiedli dla kogoś opłaconych przez kogoś, zamiast dyskusji o jedynej działce w kraju, który istnieje naprawdę dla ludzi - służby zdrowia. Jest w Polsce rodzina w której ktoś chory na nowotwór, miażdzycę, pozawałowiec, cukrzyce dostał termin wizyty u specjalisty w okresie krótszym niż 8-10 miesięcy???? Ale nie, zamiast służby zdrowia mamy podniecanie się debatami o niczym i liczeniem jakiejś durnej liczby kilometrów płatnych autostrad. Paranoja, narodziku. Odpowiedz Link Zgłoś
jerzy30 komucho-faszole z Pisdzielcowa cieńko pr 12.10.07, 20:35 przedą I dobrze taka ich mać. piS na śmietnik Odpowiedz Link Zgłoś