Dodaj do ulubionych

Michnik: Odzyskać Polskę

    • bonar10 Herr Tusk miałby odzyskać Polskę? 15.10.07, 10:11
      A potem zaprosić Ericę ze związku wypędzonych? Niedoczekanie!!!
    • bonar10 A może odzyskać Polskę dlas Moczymordy Kwacha????? 15.10.07, 10:14
    • msygula michnik dobra rada 15.10.07, 10:14
      bronie sie caly czas przed udzialem w tym cyrko-plebiscycie
      wyborczym w ktorym nowoczesni inteligenci musza glosowac na POLID a
      ciemny lud moherowy na PIS ale redaktor michnik jak zawsze
      niezawodny wskazuje kierunek. pierwszy raz od 10 lat chyba jednak
      zaglosuje i oczywiscie na pelzajacy zamach stanu kaczo-
      faszystowskiego homofobiczego PISu, ktory w ciagu tych dwoch lat
      takie szkody gospodarce rozpedzonej przez balcerowicza poczynil
      skoro redaktor tak namawia to moze rzeczywiscie te kaczory cos robia
      i rozwalaja te ubeckie dojscia do panstwowych kranikow z piniedzmi
    • e.gajowa Michnik: Odzyskać Polskę 15.10.07, 10:29
      We wtorek w GW kolejny artykuł Adama Michnika: "W jakim państwie nie chcę żyć"

      Źródło: Gazeta Wyborcza

      Ja wiem, ja wiem Pan, Panie Michnik nie chce żyć w Polsce. Nawet nie będę
      czytać Pańskich wywodów. Wasi dziadowi i ojcowie mówili nie rozpaczać,
      przeczekać, skłócić, uzależnić, obsmarkać i w kraju i za granicą.
      Co Pan ma do odzyskania, sam Pan zaczął ścigać łapownika, sam Pan dał przykład
      jak walczyć o "swoje" i teraz chce Pan odzyskać a co jeśli mogę spytać chce Pan
      odzyskać? Sądy skazujące Polaków polskich patriotów /przykład Pańskiego brata/,
      możliwość sprzedawania tego co polskie tym wątpliwym inwestorom, może chce Pan
      od nowa schładzać gospodarkę bo tłuszcza łeb podniosła i nie musi żebrać o
      kawałek chleba?
      Co Pan chce odzyskać Panie Michnik, wolność słowa, a kto Panu broni pleść
      androny o honorze Kiszczaka i o wielkości "Spawacza". Nikt. Tylko już niewiele
      osób w te Pańskie androny wierzy. Z Bogiem Panie Michnik, nie podoba się Panu
      Polska i jej społeczeństwo należy zmienić to społeczeństwo, tyle tylko że Pańska
      Ewangelia już na nas nie działa, bo jest nam wroga. Szerokiej drogi my tu
      posprzątamy, bez Pańskiej pomocy.
    • rmichal2 Polskę zaczeliśmy odzyskiwać w ostatnich wyborach 15.10.07, 10:36
      parlamentarnych. To wtedy zaczął się koniec bajek o gruszkach na
      wierzbie SLD. Koniec, którego ostatnim akordem było ułaskawienie
      Sobotki przez Prezydenta Wszystkich Polaków.
      www.youtube.com/watch?v=9ZUIRmeeQTM
      Koniec bo coraz więcej ludzi po wyroku w sprawie Wujka wie że
      Jaruzelski i Kiszczak to bohaterowie i ludzie honoru. A jak pisze
      Pan o podobieństwach do czasów Gomułkowskich to przypomnę że za
      tamtych czasów Pański Bohater robił antysemickie czystki w wojsku a
      rok później śpieszył z bratnią pomocą dla Czechosłowacji. To
      wreszcie dzisiaj można napisać, że Kwaśniewski był pijany mimo
      wypowiedzi Dubaniowskiego cytat
      Waldemar Dubaniowski, były szef kancelarii prezydenta Kwaśniewskiego
      powiedział portalowi Gazeta.pl, że sam nie widział pokazanych przez
      TVP1 i TVN filmów, ale dzień wcześniej Kwaśniewski wrócił z USA i
      mógł mieć kłopoty spowodowane różnicą czasów.
      • rmichal2 Re: Polskę zaczeliśmy odzyskiwać w ostatnich wybo 15.10.07, 10:39
        Koniec bo coraz więcej ludzi po wyroku w sprawie Wujka wie że
        > Jaruzelski i Kiszczak to bohaterowie i ludzie honoru

        Oczywiście miało być coraz więcej ludzi wie że nie są bohaterami i
        ludźmi honoru.
    • jam46 Michnik: Odzyskać Polskę 15.10.07, 10:38
      A. M. napisał:Polityka polska przeobraziła się w odrażający spektakl niegodziwości.
      W pełni podzielam jego opinię, lecz dalej pisze: Stało się tak za sprawą
      Jarosława Kaczyńskiego i jego partii - zwącej się, jak na ironię - Prawo i
      Sprawiedliwość.
      Z tym niestety nie zgadzam się. Proces przeobrażania się polskiej polityki w
      szambo trwa nieprzerwanie od wyborów 1991 i wyłonionego w ich wyniku rządu KLD z
      "premierem" Bieleckim. Każde następne wybory wyłaniają coraz gorszych "wybrańców
      narodu". Dlatego nie będę do tego przykładał ręki i nie wezmę udziału w
      głosowaniu albo oddam głos nieważny.
    • 3miastoorg ... Bojkotuj wybory ... 15.10.07, 10:43
      Każdy odpowiedzialny człowiek, w dniu wyborów, zostanie w domu. Nie
      oddawajmy swojego poparcia ludziom nieuczciwym, nieodpowiedzialnym,
      pędzącym za wszelką cenę do władzy.

      bojkot-wyborow.org
    • yanuss Michnik: Odzyskać Polskę 15.10.07, 11:36
      Tak jest: "odzyskac Polske". Utraciliscie Polske, jaka ? Polske demagogow i
      klamcow, postkomuchow i aferalow. Michnik przekracza ostatnio granice
      propagandy. Dziala jak oficer polityczny PO-wcow i LiD-u, bierze udzial w
      konferencjach LiD-owcow. Tytul mowi jasno, ktos zabral nam Polske, trzeba ja
      odzyskac. Bawilismy sie przeciez tak dobrze, tyle numerow nam wychodzilo. Teraz
      jest juz trudniej, a chcialoby sie jeszcze troche ta Polska pobawic.
    • lookas7 odzyskać=PO_nownie zawłaszczyć! 15.10.07, 12:39
      Jakoś się tak składa, że ludzie pamiętają rolę panów Michników,
      Geremków czy Borowskich we wciskaniu ciemnoty Polakom, przebaczaniu
      katom Jaruzleskim i Kiszczakom, popieraniu złodziejskiej
      prywatyzacji, umacnianiu lewej nogi etc.!
    • michalparadowski Michnik: Odzyskać Polskę 15.10.07, 12:59
      Szanowny Panie Redaktorze!
      Musimy pójść i pójdziemy. Tyle, że istnieje jeszcze groźba wygrania
      wyborów przez PIS.
      Bo elektorat, zwłaszcza prowincjonalny jest taki, jak każdy widzi.
      Ci biedni ludzie, muszą oberwać zdrowo, żeby zrozumieć, że nie tędy
      droga, którą wskazuje PIS. Bardzo mi ich żal, ale tak stać się musi.
      W tej sytuacji, grozi Polsce jeszcze jedna i to szybciej przerwana
      kadencja PIS.
      Kto tego dokona?
      Ano wszechwładna światowa koniunktura, a ściślej jej himeryczność.
      • mika68 ci ludzie już tak oberwali od UW i KLD,ze więcej 15.10.07, 14:35
        nabrać się nie dadzą tej samej paradzie oszustów! Oni już zdążyli
        się narządzić Borowski, Geremek, Komorowski! Tym formacjom już
        dziękujemy za te 17 zmarnowanych i zaprzepaszczonych lat marazmu,
        grabirzy i złodziejskiego uwłaszczenia nomenklatury byłej PZPR!!!!
    • miranda333 Re: Z_y_d_z_i__C_h_c_ą__O_d_z_y_s_k_a _ć__Polskę_ 15.10.07, 13:35
      37 % Polaków trzeba wymienić.Taki Naród,jaka Władza przy korycie.A
      dzisiejsze koryto się wylało,czas na zmiany.
      • srpnov Po co tak histeryzować? 15.10.07, 18:46
        Gdyby Kaczyński chciał dyktatury, to nie zgadzałby się na dalszą
        integrację z UE, bo konstytucja UE UNIEMOŻLIWIA dyktaturę.

        Tak więc nie widzę powodu, żeby popadać w panikę. Ale zagłosuję na
        LiD.
        • michalik77 Gdyby nie tacy ludzie jak Michnik, nikt nie słysza 15.10.07, 19:31
          słyszałby dziś o PiSie i o Ziobrze. To Michnik ujawnił aferę Rywina
          i tylko dzięki niej PiS doszedł do władzy.
    • mika68 Gott mit uns to miał dziadek Tuska na klamrze 15.10.07, 14:38
      swojego pasa spinającego uniform w kolorze "feldgrau".

      Jak dotychczas to ludzie Waffen SS (np. Grass) czczeni są w partii
      POpaprańców za publiczne pieniądze!
    • e.gajowa Michnik: Odzyskać Polskę 15.10.07, 14:47
      Niemcy na klamrach ss-manskich pasow mieli napis:"Gott mit Uns", nie badzcie
      podobni do nich w swoim Rydzykostanie,bo okaze sie jeszcze ze bylo DWOCH
      Chrystusow a drugi nie byl wcale obrzezany i nosil moherowa cierniowa korone.
      Wzniosłe są twoje komentarze, wzniosłe i takie mało prawdziwe, co ma Chrystus do
      do polskiego piekiełka budowanego przez takich prawomyślnych ludzi jak Michnik i
      jego paczka.
      Tym ludziom nie odpowiada Polska, chcą ją odzyskać, ale ja się nie zgadzam. Dla
      mnie ta Polska jest też moja i nie pozwalam na odzyskiwanie jej przez następną
      klikę schładzaczy, handlarzy, aferzystów i łapówkarzy. Chcę Polski silnej
      patriotyzmem jej obywateli, chcę Polski o jakiej marzył mój ojciec walczący z
      czerwoną zarazą i chcę Polski o jaką walczyli ludzie "Solidarności", zamykani i
      gnębieni, ale chcę też aby Polska miała szansę oddać dług ludziom starym i
      schorowanym, /tym pogardzanym "moherom"/ aby nie musieli żebrać na ulicy i żeby
      lekarz nie miał prawa odmówić im leczenia bo uczył się za ich składkę. Dość
      rabowania i dość handlowania Polską.
      Rozumiem rozgoryczenie Michnika, już nikt go nie słucha lub słucha go garstka
      wyznawców, tych co im wszędzie jest dobrze bo obce jest im przywiązanie do Ojczyzny.
    • 10kumak Pelzajacemu tandeciarzowi mówimy : NIE !!! 15.10.07, 14:54
      Widac po artykule ze Zydokomunie woda do d...y sie leje. Niestety
      Naród na holote glosowal nie bedzie a nejwieksze marzenia Michnika
      vel. Szechtera tj. aresztowanie chocby na 48min. sie nie spelni.....
      I tak powoli pójda na smietnik historii.........
      papa
    • lucynkapaulinka Tylko chamy głosują na PO 15.10.07, 15:41
      TACY JAK DODA ELEKTRODA CZY KIBOLE TUSKA. CZŁOWIEKOWI Z KLASĄ NIE
      WYPADA GŁOSOWAĆ W TAKIM TOWARZYSTWIE.
    • kretu23 Michnik: Odzyskać Polskę 15.10.07, 15:53
      Mam 200km do Hagi z Maastricht i bedzie to mnie kosztowac 30 euro w
      jedna strone ale sie zawzialem i tym razem pojade zaglosowac
      chociaz zdaje sobie sprawe ze bede musial swoje odstac w kolejce,
      poniewaz w Holandii jest tylko jedno miejsce do glosowania. Swoja
      droga to skandal, dzieki Przenajswietszej i Milosciwej Szefowej
      Kolek Rozancowych Anusi Fotydze. :////Anusia i Anusiak z Wlatcow
      much...
    • wesoly_siewca_pesymizmu Re: Michnik: Odzyskać Polskę 15.10.07, 15:56
      "Michnik: Odzyskać Polskę" Im bliżej wyborów, tym bardziej niektórzy odsłaniają
      swoje prawdziwe zamiary.
    • minusn Sieg... Sieg heil 15.10.07, 16:49
      Syfie zerknij sobie do słownika. Sieg - zwycięstwo, Zieg najbliżej
      do kozy (Ziege)...
      Mądrala to nie to co mądry, gardłowaniem za inteligencją żydowską
      inteligentniejszy nie będziesz...
    • polemista_x Michnik: Odzyskać Polskę 15.10.07, 17:05
      Nawet gdy był komunizm Polska nie była stracona,
      co rozliczenie nam daje, niech każdy się przekona.
      Łapówek ani protekcji w Polsce już nigdy nie będzie,
      historia nie będzie skrywana, naród w dostatku żyć będzie.
      Gdy 17 IX 1939 r.Rosja wbiła nóż w plecy Polsce, "Metro" nie poinformowało o bolszewickiej wojnie.
      Sam chciał łapówkę wykryć, nie dzieląc się wiedzą tą z nikim,
      nie informował władzy, bo władzą to on był w tym śledztwie i nie krył się z tym przed nikim.
      To była sromotna klęska, bo chciał kolegę obronić,
      nie każdy obywatel, może w nocy do premiera zadzwonić.
      Chce być sumieniem narodu nie postępując uczciwie,
      a może chce nas wpędzić do rogu by znowu zadać nam bobu.





    • dzielanski Dobrze napisane 15.10.07, 17:55
      syfopis napisała:

      > Wiekszosc was,mieszkancow Warszawy,a w szczegolnosci mieszkancow
      takich
      > "nobliwych" dzielnic jak Zoliborz czy Saska Kepa itp. to popluczyny
      > roboli-rekordzistow przodownictwa pracy,ubekow,wiernych idei
      Stalina nauczyciel
      > i
      > akademickich itp.sukinsynstwa.Tam tez od urodzenia zyl wasz GURU z
      kaczymi
      > lapami.To jest wlasnie TA POLSKA O KTORA WALCZYCIE??? Przeciez PiS
      to matecznik
      > najgorszego komunistycznego scierwa gomulkowsko-moczarowskiego,za
      ktore dzisiaj
      > co najwyzej mozna sie wstydzic i splunac prosto w ryj.A wy mi tu
      jakies gadki z
      > e
      > Zydzi,zydzi,zydzi... Plujecie sie jak niemcy,mowiacy ze to nie oni
      tylko nazisc
      > i
      > wymordowali miliony ludzi.Z kosmosu ci nazisci przybyli? Wiec
      spojrzcie w
      > lustro,obejrzyjcie medale dziadkow ubekow i ceglanych
      przodownikow i
      > zastanowcie sie czy to zydzi stworzyli to komunistyczne pieklo w
      tym kraju od 4
      > 5
      > roku!
      Nic dodać, nic ująć.
    • tomasz9771 Michnik: Odzyskać Polskę 15.10.07, 17:58
      powtórzę za słowami A.M.: odczuwam względem PiSu bezgraniczne
      obrzydzenie, które już nawet pokonało lęk przed nimi
    • abba15 Odzyskaliśmy Polskę od scierwojadów Michnikoidów 15.10.07, 18:07
      UBowcy pałają jadem miłości
      opluwają nielubianych gości
      a jadu muszą utoczyć niemało
      żeby się ich GWnu podobało
      na UB-pozycjach się okupują
      jak typowy UBgnida z Ubszują

      "Michnik jest manipulatorem.
      To jest człowiek złej woli, kłamca, oszust intelektualny." - Zbigniew Herbert
      Załgany rodowód
      Jarosław Kaczyński, opisując kiedyś zachowanie Michnika, podkreślał jego
      niebywałą skłonność do kłamstwa, to, że potrafi łżeć w żywe oczy, dosłownie iść
      w zaparte. Trzeba przyznać, że szczyt łgarstwa osiąga Michnik już przy
      najnowszych opisach rodowodu swojej rodziny. Kiedy na przykład stara się
      maksymalnie wybielić postać swego ojca Ozjasza Szechtera, członka Komitetu
      Centralnego Komunistycznej Partii Zachodniej Ukrainy. I pisze o nim, że czuł się
      on jak absolutnie polski Polak (Między Panem a Plebanem, Kraków 1995, s. 50).
      Nie wyjaśnia tylko nigdzie, co ten absolutnie polski Polak szukał w
      Komunistycznej Partii Zachodniej Ukrainy i jak zawędrował na sam jej wierzchołek
      z tą swą rzekomą dumą z polskiej tożsamości (tamże, s. 50).
    • olias a Polska Michnika? macocha ludzi? 15.10.07, 18:41
      We wtorek w GW kolejny artykuł Adama Michnika: "W jakim państwie nie
      chcę żyć"
      pa - pa!
    • andrzej369 Michnik: Odzyskać Polskę 15.10.07, 18:59
      Adamie, to wszystko prawda ale jest tez prawda, ze KK pomaga PiSowi.
      Nie podoba mi sie poslugiwanie haslami JPII.
      JPII glosil "prawde jedyna" i podobna glosza Kaczynscy.
      Co bardzo podoba sie KK.

      Zerwac raz na zawsze z religia, oddzielic panstwo od wyznania.

      Adamie za czesto robisz ludziom wode z mozgu!
      JPII, to wyznanie, a ja chce zyc w panstwie gdzie obowiazuje Konstytucyjny rozdzial religii od wladzy swieckiej.
      Tak nie jest i Ty Adamie do tego sie przyczyniasz, powolujac sie na nauki JPII.
      Nie mam nic do jego nauk, ale niech będą one dla wyznawcow.
    • magnusg Odzyskać Polskę dla pijanego Kwacha,mialczacego 15.10.07, 19:07
      Geremka, kolesi aferzystow nei nekanych juz przez CBA.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka