kruszynka60
23.10.07, 02:17
Internet zchodzi na psy.. a to tylko dlatego że ludziom wydaje się iż tu można
zachować anonimowość... a rzeczywistość jest zgoła inna.
Ja bawię się nim już 2 lata ... ktoś powie ej ! kobieto co ty wiesz o necie
... a jednak. Czytając komentarze na forach czasem myślę sobie że żyję pośród
półgłówków nie umiejących nie tylko sklecić zdania, czy będących na bakier z
ortografią / choć najznamienitszym się to zdarza/to przyprawia mnie o zawrót
głowy brak zrozumienia tego co się czyta i na jaki temat wypowiada... choć z
drugiej strony śmiem twierdzić że w dużej mierze chodzi o zabłyśnięcie
inteligencją ale czyż nie prawdą jest iż nawet ten co posiada wysoki iloraz
inteligencji może być skończonym kretynem...Niestety wszędzie znajdą się tacy
co psują wizerunek czy netu , czy rządu , czy... można by tak wymieniać...