Dodaj do ulubionych

Sondaż - Polacy dobrze oceniają rząd, a źle pre...

21.12.07, 22:32
To byłby piękny prezent.... ech pomarzyć
Obserwuj wątek
    • bokassa Sondaż - Polacy dobrze oceniają rząd, a źle pre... 21.12.07, 22:33
      Co tu komentować,Tusk to geniusz ,a jaki ładny ,a jaki ma kształtny
      łeb,jaki jest elokwentny,kazde zdanie zaczyna od"jak zwykły
      Polak",reszta jest różna ale zawsze nieważna,jaką ma wspaniałą
      dykcję,jak wspaniale udaje sepleniącego,ile zna języków[polski i
      kaszubski,o jeden więcej niz Kaczyński],no i taki fircykowaty,cudo.
      Popychadło Schetyny,Dyzma z podwórka na wybrzeżu,ciekawostka{nie
      widział nigdy garderoby],czyżby Bielecki nie wpuszczał go dalej niz
      do przedpokoju.
      • kukimonster-online Re: Sondaż - Polacy dobrze oceniają rząd, a źle p 21.12.07, 22:35
        Czyżby obsraniec wreszcie się wypróżnił? :))))))

        Nieoficjalne źródła w Belwederze podają, że obsraniec dlatego ciągle odwoływał
        rożne ważne spotkania, bo albo męczyło go chroniczne rozwolnienie albo jak był
        w lepszym stanie, to ogromne ciśnienie uchodzących z niego gazów powodowało, że
        miał wiecznie zbolałą i skwaszoną minę:))))))


        Cóż to musi być za brzemię dla pisiorków, że muszą bronic kogoś kogo ciągle
        męczy sraka i tłumaczyć spowodowane tym kompromitacje wydumanymi politycznymi
        okolicznościami:)))) Hehehehehehehhehe lepszy pijany Kwachu niż wiecznie
        latajacy do kibla srul.
        • kosmiczny_swir Ani Kaczyński ani Tusk ani Kwaśniewski nie zasługu 21.12.07, 23:26
          Ani Kaczyński ani Tusk ani Kwaśniewski nie zasługują na szacunek. To wszystko są
          produkty okrągłego stołu. Kaczyńscy tak bardzo wszystkich nienawodzą, ponieważ
          wszyscy ich olali podczas okrągłego stołu i nie dali im zarobić. Potrzebna jest
          nowa klasa polityczna która odeśle odpady z okrągłego stołu na śmietnik
          historii. Miejsce Tuska, Kaczyńskich, Pawlaka i Kwaśniewskiego jest na śmietniku.
          • michalng Re: Ani Kaczyński ani Tusk ani Kwaśniewski nie za 21.12.07, 23:29
            Nowa siła już była tylko sie raczej nie sprawdziła (Lepper i Giertych).
            • flash3r sów parę 22.12.07, 00:04
              Zacznijmy od faktów
              Rząd her Tuska funkcjonuje niespełna miesiąc, w tym krótkim czasie COŚ zrobić,
              choć rzeczywista wartość tego czegoś jest bardzo wątpliwa.

              Weźmy choćby doprowadzenie do odblokowania embarga nałożonego przez Rosję na
              import Polskiego mięsa. Fakt, nie udało się to przez 2 lata socjalistom z PiS,
              ale cóż z tego? Jakoś "wybiórcza" przemilczała to, że efektem tego będzie
              wzrost cen mięsa w Polsce, a przedsiębiorcy i tak muszą zaczynać praktycznie od
              zera, bo przez czas blokady rosyjskie sklepy znalazły sobie innych dostawców mięsa.

              Podwyżki dla nauczycieli.
              Donek obiecał podwyżki dla nauczycieli i tak też zrobił - szkoda tylko że GWno
              nie pisze o tym, że jest to możliwe po części dzięki zwiększeniu stawki akcyzy
              na papierosy które od stycznia pójdą w górę i nie chodzi mi tutaj o los samych
              palaczy (który jest mi obojętny) ale o to że (podobno) liberalna Platforma
              powinna się brzydzić zwiększania podatków.

              Ale sielanka i szczęście her Thuske'a w końcu minie, bo na horyzoncie już
              pojawiają się ciemne chmury. Górnicy chcą robić strajk generalny i o ile póki co
              rząd nie chce się mieszać w ten spór o tyle jak strajk potrwa odpowiednio
              długo, mieszać będzie się musiał. Do tego pracownicy największego złodzieja RP-
              Zusu, domagają się podwyżek, a w między czasie trzeba też ustalić sposób
              naliczania emerytury wypłacanej z OFE, co też budzi dużo kontrowersji.

              Także zupełnie nie dziwi mnie to że GWno publikuje już drugi sondaż w tym
              tygodniu wychwalający pod niebiosa "pana Donka", bo entuzjazm społeczeństwa po
              świętach w końcu minie, więc trzeba go nakręcić tak wysoko jak się da.

              Odnośnie prezydenta.
              Wszyscy platformersi mają się za dupokratów a jednocześnie nie potrafią
              zaakceptować fundamentu dupokracji, w którym to większość decyduje, a nie
              mniejszość. Większość zadecydowała, że chce mieć za głowę państwa osobę
              nieudolną. Ale to nie po myśli platformersów bo nie odpowiada to ich wizji
              dupokracji w której rządy należą do większości, a większość popiera PO.

              I uprzedzając ewentualne prostackie komentarze ze strony pseudoliberałów z PO -
              nie, nie głosowałem na socjalistów z PiS. Fakt, że muszę to mówić wystawia tylko
              niechlubną laurkę dla dupokratycznego kraju w którym żyje i w którym trzeba
              ukrywać to na kogo się głosowało jeżeli chce się uniknąć ukamienowania ze strony
              dupokratycznych "liberałów".
              • krzych.korab Szukanie dziury to sens takich wpisów. 22.12.07, 07:08
              • x2468 Re: sów parę 22.12.07, 07:15
                sow pare,raczej pierdniec pare.
              • cymber.gaj Re: sów parę - prostacki komentarz pseudoliberała 22.12.07, 07:28
                > Weźmy choćby doprowadzenie do odblokowania embarga nałożonego przez Rosję na
                > import Polskiego mięsa. Fakt, nie udało się to przez 2 lata socjalistom z PiS,
                > ale cóż z tego? Jakoś "wybiórcza" przemilczała to, że efektem tego będzie
                > wzrost cen mięsa w Polsce, a przedsiębiorcy i tak muszą zaczynać praktycznie od
                > zera, bo przez czas blokady rosyjskie sklepy znalazły sobie innych dostawców mi
                > ęsa.

                Znaczy, według twojej logiki nie zdrożeje, bo nie uda się go sprzedać w Rosji. Ale stosuneczki się poprawią.

                > Górnicy chcą robić strajk generalny i o ile póki c
                > o
                > rząd nie chce się mieszać w ten spór o tyle jak strajk potrwa odpowiednio
                > długo, mieszać będzie się musiał.

                Już się dogadali, strajku nie będzie. Nie słyszałeś?

                > Odnośnie prezydenta

                Samotność długodystansowca:

                www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/9b13e9a17137a915.html
          • rojczer Re: Ani Kaczyński ani Tusk ani Kwaśniewski nie za 22.12.07, 01:28
            Kosmiczny_swir napisał: (...)Miejsce Tuska, Kaczyńskich, Pawlaka i Kwaśniewskiego jest na śmietniku.
            A miejsce "kosmicznego_swira", dodajmy gwoli rzetelności informacji, w psychiatryku.
          • dybko2 Re: Ani Kaczyński ani Tusk ani Kwaśniewski nie za 22.12.07, 05:30
            Dobra ksywa ,trafna do wypowiedzi.Znam twoich idoli , brzydzę się
            nimi.
        • arek47 Re: Najpewniejsz dywersyfikacja..gaz z portek Lech 22.12.07, 14:45
      • priller Re: Sondaż - Polacy dobrze oceniają rząd, a źle p 21.12.07, 23:25
        bokassa napisał:

        > Co tu komentować,Tusk to geniusz ,a jaki ładny ,a jaki ma
        kształtny
        > łeb,jaki jest elokwentny,kazde zdanie zaczyna od"jak zwykły
        > Polak",reszta jest różna ale zawsze nieważna,jaką ma wspaniałą
        > dykcję,jak wspaniale udaje sepleniącego,ile zna języków[polski i
        > kaszubski,o jeden więcej niz Kaczyński],no i taki fircykowaty,cudo.
        > Popychadło Schetyny,Dyzma z podwórka na wybrzeżu,ciekawostka{nie
        > widział nigdy garderoby],czyżby Bielecki nie wpuszczał go dalej
        niz
        > do przedpokoju.


        prawdziwe przeciwienstwo brata prezydenta, nieprawdaz?
        tamten nie dosc, ze maly, to jeszcze grubasny i puculowaty o twarzy
        niegdysiejszej polskiej gwiazdy filmowej. wychowany na specyficznej
        miksturze wartosci mieszczanskich i esbeckich, kazde zdanie zaczynal
        od 'ten brutalny atak'.

        wspolczuje spojrzenia. zycze ciepla i zyczliwosci na swieta i nowy
        rok.
      • miranda333 Re: Sondaż - Polacy dobrze oceniają rząd, a źle p 22.12.07, 00:44
        Ja fatalnie oceniam całą Kancelarie Prezyd. a i samego jeszcze
        gorzej.Wstyd Go wysłać dalej niż na Al.Jerozolimskie,ale i tu
        narobił ostatnio obciachu.
      • rtg Re: Sondaż - Polacy dobrze oceniają rząd, a źle p 22.12.07, 01:09
        bokassa napisał:

        > Co tu komentować,Tusk to geniusz ,a jaki ładny ,a jaki ma
        kształtny
        > łeb,jaki jest elokwentny,kazde zdanie zaczyna od"jak zwykły
        > Polak",reszta jest różna ale zawsze nieważna,jaką ma wspaniałą
        > dykcję,jak wspaniale udaje sepleniącego,ile zna języków[polski i
        > kaszubski,o jeden więcej niz Kaczyński]

        Premier Tusk zna dwa języki dobrze, i jeszcze dwa w mowie i pismie
        wystarczająco. Były premier Kaczyński nie zna żadnego języka dobrze.
        Ojczysty kaleczy robiąc podstawowe błędy stylistyczne.
        ,no i taki fircykowaty,cudo.

        > Popychadło Schetyny,Dyzma z podwórka na wybrzeżu,ciekawostka{nie
        > widział nigdy garderoby],czyżby Bielecki nie wpuszczał go dalej
        niz
        > do przedpokoju.

        Gamoniu z PiSs byłes tam oddźwiernym, że znasz obszar wejść
        Tuska ???
      • akkj Re: Sondaż - Polacy dobrze oceniają rząd, a źle p 22.12.07, 07:43
        bokassa napisał:

        > Co tu komentować,Tusk to geniusz ,a jaki ładny ,a jaki ma
        kształtny
        > łeb,jaki jest elokwentny,kazde zdanie zaczyna od"jak zwykły
        > Polak",reszta jest różna ale zawsze nieważna,jaką ma wspaniałą
        > dykcję,jak wspaniale udaje sepleniącego,ile zna języków[polski i
        > kaszubski,o jeden więcej niz Kaczyński],no i taki fircykowaty,cudo.
        > Popychadło Schetyny,Dyzma z podwórka na wybrzeżu,ciekawostka{nie
        > widział nigdy garderoby],czyżby Bielecki nie wpuszczał go dalej
        niz
        > do przedpokoju.

        No widzisz śmieciu, a ile ma wiecej ocen dobrych od tego obszczymura
        z pałacu, który hańbi w sposób nieprawdopodobny godność Prezydenta
        Najjaśniejszej. Ten pachołek i lokaj sowjego psychopatycznego brata.
    • ps01 Sondaż - 12 % 21.12.07, 22:39
      > Z kolei co dwunasty - 12 proc. - Polak uważa...

      Okay, ja też wolę Tuska, ale niezależnie od tego 12% Polaków to co innego niż co
      12 Polak, pomyślcie trochę, policzcie!
      • chari Re: Sondaż - 12 % 21.12.07, 22:54
        Tia..ale skąd sie jeszcze bierze ta 1/3 która dobrze ocenia Brata Mniejszego?
        Małoż dowodów na jego wielką małość?
        s6.bitefight.onet.pl/c.php?uid=110011
        • praptak2 Re: Sondaż - 12 % 21.12.07, 23:05
          chari napisał:

          > Tia..ale skąd sie jeszcze bierze ta 1/3 która dobrze ocenia Brata Mniejszego?
          > Małoż dowodów na jego wielką małość?

          Statystycznie rzecz biorąc ty też wybrałeś prezydenta gdyż został on wybrany
          demokratycznie większością głosów.
          • kosmiczny_swir Re: Sondaż - 12 % 21.12.07, 23:29
            Dajcie spokój. Tusk i Kaczyński to próchna. Niech już się rozsypią. Ja żadnego z
            nich nie chcę. Kwaśniewskiego pijaka też nie chcę. Chcę nowej, lepszej generacji
            porządnych polityków na poziomie.
    • kwirszyll Sondaż - Polacy dobrze oceniają rząd, a źle pre.. 21.12.07, 23:08
      L. Kaczynski zdecydowanie zle wykonuje swoje obowiazki. Jego optyka
      ogranicza sie do jego brata blizniaka, ktoremu nigdy nie szczedzi
      komplementow. Wizjonner prezydent (opinia S.Fatygi), powinien
      wychodzic poza kregi interesow rodzinnych i w nieco, zaznaczam nieco
      (wiecej nie oczekuje) i widziec rowniez interesy krajowe.

      • dalti Re: Sondaż - Polacy dobrze oceniają rząd, a źle p 21.12.07, 23:54
        Ciekawe co powiedzą za pół roku. Zdrożeje prąd, gaz i jedzenie.
        Ale to oczywiście będzie wina kaczorów.
        • wiesiekb Re: Sondaż - Polacy dobrze oceniają rząd, a źle p 22.12.07, 00:55
          a co, za kaczorow by nie zdrozalo, tak? oni uzyliby zapewne magii z
          wykorzystaniem zastepow czarnych biznesmenow (szczegolnie tego "capo di tutti
          capi" z Torunia) i uchroniliby biedny lud przed podwyzkmi, ba - magicznie
          doprowadziliby do obnizek cen energii na calym swiecie...
          dorosnij, poczytaj, zastanow sie, moze ci zajady znikna z geby :PPP
        • env Re: Sondaż - Polacy dobrze oceniają rząd, a źle p 22.12.07, 02:17
          a tobie co? etatyzm i centralnie sterowanie narodowo-socjalistyczne sie marzy ?
    • organmaster Sondaż - Polacy dobrze oceniają rząd, a źle pre.. 21.12.07, 23:11
      panowie - tak nie można; flekować naszego premiera, że gładki;
      nowak - gładszy!
    • figgin1 Sondaż - Polacy dobrze oceniają rząd, a źle pre.. 21.12.07, 23:12
      A od kiedy to 12% to co dwunasty respondent? Ktoś tu jest na bakier ze statystyką...
      • dyletant5 ponad 1/12 polakow popiera Rajtuska a 67 % Prezyd. 21.12.07, 23:23
        *> co to za matoly w PRL-u robia takie dziwne sondaze ?*)
        ++++++++++++++++++====================++++++++++++++++++++++++++++++
        • wiesiekb Re: ponad 1/12 polakow popiera Rajtuska a 67 % Pr 22.12.07, 01:00
          dyletant, a ja czekam na cud od pisdzielcow... cud nazywa sie invisibility - nie
          bedzie juz nigdzie jacka i placka :))) to juz na szczescie bardzo blisko :)))
    • emeryt601 Sondaż - Polacy dobrze oceniają rząd, a źle pre.. 21.12.07, 23:33
      kłamstwa,kpiny ze społeczeństwa,zaprzaństwo-to jest to co
      obrzydziło mi na wieki prezydenta i czołowych polityków PISu.
      Myslałem,ze era J. P. Goebbelsa,faszystów,komunistów,Urbana
      minęła bezpowrotnie.Jakże się myliłem.Oni nadal skutecznie
      lansuja tezę,że kłamstwo wielokrotnie powtarzane staje się prawdą.
    • toberson Re:Rzad Donalda opiera sie tylko na obietnicach!!! 22.12.07, 00:07
      Ten rzad dlugo nie potrwa bo nic nie robi dla kraju!!!Brak dzialania
      na poprawe zycia polakow i na biznes doprowadzi kraj do ubustwa!!!
      Dwoch klanow Donald i Radek buduja Polske na pustych
      obietnicach.POmazancy nie potrafia rzadzc krajem!!!Niech teraz
      rozpisza wybory!!!!
      • wiesiekb Re:Rzad Donalda opiera sie tylko na obietnicach!! 22.12.07, 01:04
        BRAWO TUSK, BRAWO POLACY!!! a juz niedlugo prezio dolaczy do braciszka na
        smietniku historii :)))
      • barbara444 polacy zle oceniaja michnika i jego szczekaczke 22.12.07, 01:05
        juz urban moze lepszy bo wiadomo ze sie zajmuje koorewstwem jak alfons.

        adas to alfoons polityczny.
    • dzakarta Sondaż - Polacy dobrze oceniają rząd, a źle pre.. 22.12.07, 00:26
      To ten kraj ma prezydenta?
      Słyszałem wprawdzie, że Jarek Kaczyński ma tam jakiegoś brata
      mniejszego, ale żeby był on prezydentem? Pierwsze słyszę!
    • kap0 Sondaż - Polacy dobrze oceniają rząd, a źle pre.. 22.12.07, 01:47
      ci co dobrze oceniaja rzad a zle prezydenta sa warcholstwem
      istniejacym tylko dzieki tobie szmatlawcu mam jeszcze pytanie czy
      dzieki rzadowi POpaprancow zmniejszyl sie strumien ludzi
      wyjezdzajacych na roboty na zachod
      • env Re: Sondaż - Polacy dobrze oceniają rząd, a źle p 22.12.07, 02:21
        a tupiesz sobie czasami nóżkami dla uspokojenia ?
    • landaverde Sondaż - Polacy dobrze oceniają rząd, a źle pre.. 22.12.07, 02:45
      Sondaż OBOP, jak sama nazwa wskazuje, służy do manipulowania
      opiniami ludzi.
    • stara_twojej_starej Re: Sondaż - Polacy dobrze oceniają rząd, a źle p 22.12.07, 03:29
      Z okazji świąt życzę Tuskowi jeszcze większego poparcia. I zrealizowania celów.
      kaczyńskiemu, tej świni, życzę by zdechł.
      ---
      www.nieglosujenapis.pl/
      • kap0 Re: Sondaż - Polacy dobrze oceniają rząd, a źle p 22.12.07, 03:55
        uwazaj bo przy tak wielkim POparciu latwo o hemoroidy
        • dzekson22 Re: Sondaż - Polacy dobrze oceniają rząd, a źle p 22.12.07, 04:30
          nie ma za co ich tak bardzo jeszcze POchwalić
          s13.bitefight.onet.pl/c.php?uid=53376
    • krzynia.c Kaczyński-fatalnie,rząd -za wcześnie na oceny. 22.12.07, 06:05
      Kierunek dobry,jak z wykonaniem,zobaczymy.Kaczyński jeden i drugi
      nadają się tylko do odstawki.Za ciasne rozumy,za dużo nienawiści.
    • bergman1 jeszcze tak żle nie było jak za te dwa ostatnie la 22.12.07, 07:16
      ta,służby zdrowia tak jakby nie było.
    • placebo99 Poparcie PO: 70%...59%...44% a za rok 5% 22.12.07, 08:57
      Oj na pysk im leci poparcie, a te jak ten Orwell poparcie "rośnie" z
      70% 4 tyg. temu, 59% 2 tyg. temu, 44% teraz. To ile będzie za rok?
      Chyba w minusie :-)))
    • placebo99 Misztal wracaj! U nas już można kraść. Nasze mordy 22.12.07, 09:04
      Nasze mordy już pomogą i załatwią co trzeba w prokuraturze i innych
      marionetkowych instytucjach państwa. Mordo ty moja!
    • unamatita Nie mówmy o Polakach, a raczej o wiernych 22.12.07, 21:08
      czytelnikach wybiórczej, a to zupełnie zmienia postać rzeczy.
      u.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka