freelancer_1 21.12.07, 22:32 To byłby piękny prezent.... ech pomarzyć Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
bokassa Sondaż - Polacy dobrze oceniają rząd, a źle pre... 21.12.07, 22:33 Co tu komentować,Tusk to geniusz ,a jaki ładny ,a jaki ma kształtny łeb,jaki jest elokwentny,kazde zdanie zaczyna od"jak zwykły Polak",reszta jest różna ale zawsze nieważna,jaką ma wspaniałą dykcję,jak wspaniale udaje sepleniącego,ile zna języków[polski i kaszubski,o jeden więcej niz Kaczyński],no i taki fircykowaty,cudo. Popychadło Schetyny,Dyzma z podwórka na wybrzeżu,ciekawostka{nie widział nigdy garderoby],czyżby Bielecki nie wpuszczał go dalej niz do przedpokoju. Odpowiedz Link Zgłoś
kukimonster-online Re: Sondaż - Polacy dobrze oceniają rząd, a źle p 21.12.07, 22:35 Czyżby obsraniec wreszcie się wypróżnił? :)))))) Nieoficjalne źródła w Belwederze podają, że obsraniec dlatego ciągle odwoływał rożne ważne spotkania, bo albo męczyło go chroniczne rozwolnienie albo jak był w lepszym stanie, to ogromne ciśnienie uchodzących z niego gazów powodowało, że miał wiecznie zbolałą i skwaszoną minę:)))))) Cóż to musi być za brzemię dla pisiorków, że muszą bronic kogoś kogo ciągle męczy sraka i tłumaczyć spowodowane tym kompromitacje wydumanymi politycznymi okolicznościami:)))) Hehehehehehehhehe lepszy pijany Kwachu niż wiecznie latajacy do kibla srul. Odpowiedz Link Zgłoś
kosmiczny_swir Ani Kaczyński ani Tusk ani Kwaśniewski nie zasługu 21.12.07, 23:26 Ani Kaczyński ani Tusk ani Kwaśniewski nie zasługują na szacunek. To wszystko są produkty okrągłego stołu. Kaczyńscy tak bardzo wszystkich nienawodzą, ponieważ wszyscy ich olali podczas okrągłego stołu i nie dali im zarobić. Potrzebna jest nowa klasa polityczna która odeśle odpady z okrągłego stołu na śmietnik historii. Miejsce Tuska, Kaczyńskich, Pawlaka i Kwaśniewskiego jest na śmietniku. Odpowiedz Link Zgłoś
michalng Re: Ani Kaczyński ani Tusk ani Kwaśniewski nie za 21.12.07, 23:29 Nowa siła już była tylko sie raczej nie sprawdziła (Lepper i Giertych). Odpowiedz Link Zgłoś
flash3r sów parę 22.12.07, 00:04 Zacznijmy od faktów Rząd her Tuska funkcjonuje niespełna miesiąc, w tym krótkim czasie COŚ zrobić, choć rzeczywista wartość tego czegoś jest bardzo wątpliwa. Weźmy choćby doprowadzenie do odblokowania embarga nałożonego przez Rosję na import Polskiego mięsa. Fakt, nie udało się to przez 2 lata socjalistom z PiS, ale cóż z tego? Jakoś "wybiórcza" przemilczała to, że efektem tego będzie wzrost cen mięsa w Polsce, a przedsiębiorcy i tak muszą zaczynać praktycznie od zera, bo przez czas blokady rosyjskie sklepy znalazły sobie innych dostawców mięsa. Podwyżki dla nauczycieli. Donek obiecał podwyżki dla nauczycieli i tak też zrobił - szkoda tylko że GWno nie pisze o tym, że jest to możliwe po części dzięki zwiększeniu stawki akcyzy na papierosy które od stycznia pójdą w górę i nie chodzi mi tutaj o los samych palaczy (który jest mi obojętny) ale o to że (podobno) liberalna Platforma powinna się brzydzić zwiększania podatków. Ale sielanka i szczęście her Thuske'a w końcu minie, bo na horyzoncie już pojawiają się ciemne chmury. Górnicy chcą robić strajk generalny i o ile póki co rząd nie chce się mieszać w ten spór o tyle jak strajk potrwa odpowiednio długo, mieszać będzie się musiał. Do tego pracownicy największego złodzieja RP- Zusu, domagają się podwyżek, a w między czasie trzeba też ustalić sposób naliczania emerytury wypłacanej z OFE, co też budzi dużo kontrowersji. Także zupełnie nie dziwi mnie to że GWno publikuje już drugi sondaż w tym tygodniu wychwalający pod niebiosa "pana Donka", bo entuzjazm społeczeństwa po świętach w końcu minie, więc trzeba go nakręcić tak wysoko jak się da. Odnośnie prezydenta. Wszyscy platformersi mają się za dupokratów a jednocześnie nie potrafią zaakceptować fundamentu dupokracji, w którym to większość decyduje, a nie mniejszość. Większość zadecydowała, że chce mieć za głowę państwa osobę nieudolną. Ale to nie po myśli platformersów bo nie odpowiada to ich wizji dupokracji w której rządy należą do większości, a większość popiera PO. I uprzedzając ewentualne prostackie komentarze ze strony pseudoliberałów z PO - nie, nie głosowałem na socjalistów z PiS. Fakt, że muszę to mówić wystawia tylko niechlubną laurkę dla dupokratycznego kraju w którym żyje i w którym trzeba ukrywać to na kogo się głosowało jeżeli chce się uniknąć ukamienowania ze strony dupokratycznych "liberałów". Odpowiedz Link Zgłoś
cymber.gaj Re: sów parę - prostacki komentarz pseudoliberała 22.12.07, 07:28 > Weźmy choćby doprowadzenie do odblokowania embarga nałożonego przez Rosję na > import Polskiego mięsa. Fakt, nie udało się to przez 2 lata socjalistom z PiS, > ale cóż z tego? Jakoś "wybiórcza" przemilczała to, że efektem tego będzie > wzrost cen mięsa w Polsce, a przedsiębiorcy i tak muszą zaczynać praktycznie od > zera, bo przez czas blokady rosyjskie sklepy znalazły sobie innych dostawców mi > ęsa. Znaczy, według twojej logiki nie zdrożeje, bo nie uda się go sprzedać w Rosji. Ale stosuneczki się poprawią. > Górnicy chcą robić strajk generalny i o ile póki c > o > rząd nie chce się mieszać w ten spór o tyle jak strajk potrwa odpowiednio > długo, mieszać będzie się musiał. Już się dogadali, strajku nie będzie. Nie słyszałeś? > Odnośnie prezydenta Samotność długodystansowca: www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/9b13e9a17137a915.html Odpowiedz Link Zgłoś
rojczer Re: Ani Kaczyński ani Tusk ani Kwaśniewski nie za 22.12.07, 01:28 Kosmiczny_swir napisał: (...)Miejsce Tuska, Kaczyńskich, Pawlaka i Kwaśniewskiego jest na śmietniku. A miejsce "kosmicznego_swira", dodajmy gwoli rzetelności informacji, w psychiatryku. Odpowiedz Link Zgłoś
dybko2 Re: Ani Kaczyński ani Tusk ani Kwaśniewski nie za 22.12.07, 05:30 Dobra ksywa ,trafna do wypowiedzi.Znam twoich idoli , brzydzę się nimi. Odpowiedz Link Zgłoś
priller Re: Sondaż - Polacy dobrze oceniają rząd, a źle p 21.12.07, 23:25 bokassa napisał: > Co tu komentować,Tusk to geniusz ,a jaki ładny ,a jaki ma kształtny > łeb,jaki jest elokwentny,kazde zdanie zaczyna od"jak zwykły > Polak",reszta jest różna ale zawsze nieważna,jaką ma wspaniałą > dykcję,jak wspaniale udaje sepleniącego,ile zna języków[polski i > kaszubski,o jeden więcej niz Kaczyński],no i taki fircykowaty,cudo. > Popychadło Schetyny,Dyzma z podwórka na wybrzeżu,ciekawostka{nie > widział nigdy garderoby],czyżby Bielecki nie wpuszczał go dalej niz > do przedpokoju. prawdziwe przeciwienstwo brata prezydenta, nieprawdaz? tamten nie dosc, ze maly, to jeszcze grubasny i puculowaty o twarzy niegdysiejszej polskiej gwiazdy filmowej. wychowany na specyficznej miksturze wartosci mieszczanskich i esbeckich, kazde zdanie zaczynal od 'ten brutalny atak'. wspolczuje spojrzenia. zycze ciepla i zyczliwosci na swieta i nowy rok. Odpowiedz Link Zgłoś
miranda333 Re: Sondaż - Polacy dobrze oceniają rząd, a źle p 22.12.07, 00:44 Ja fatalnie oceniam całą Kancelarie Prezyd. a i samego jeszcze gorzej.Wstyd Go wysłać dalej niż na Al.Jerozolimskie,ale i tu narobił ostatnio obciachu. Odpowiedz Link Zgłoś
rtg Re: Sondaż - Polacy dobrze oceniają rząd, a źle p 22.12.07, 01:09 bokassa napisał: > Co tu komentować,Tusk to geniusz ,a jaki ładny ,a jaki ma kształtny > łeb,jaki jest elokwentny,kazde zdanie zaczyna od"jak zwykły > Polak",reszta jest różna ale zawsze nieważna,jaką ma wspaniałą > dykcję,jak wspaniale udaje sepleniącego,ile zna języków[polski i > kaszubski,o jeden więcej niz Kaczyński] Premier Tusk zna dwa języki dobrze, i jeszcze dwa w mowie i pismie wystarczająco. Były premier Kaczyński nie zna żadnego języka dobrze. Ojczysty kaleczy robiąc podstawowe błędy stylistyczne. ,no i taki fircykowaty,cudo. > Popychadło Schetyny,Dyzma z podwórka na wybrzeżu,ciekawostka{nie > widział nigdy garderoby],czyżby Bielecki nie wpuszczał go dalej niz > do przedpokoju. Gamoniu z PiSs byłes tam oddźwiernym, że znasz obszar wejść Tuska ??? Odpowiedz Link Zgłoś
akkj Re: Sondaż - Polacy dobrze oceniają rząd, a źle p 22.12.07, 07:43 bokassa napisał: > Co tu komentować,Tusk to geniusz ,a jaki ładny ,a jaki ma kształtny > łeb,jaki jest elokwentny,kazde zdanie zaczyna od"jak zwykły > Polak",reszta jest różna ale zawsze nieważna,jaką ma wspaniałą > dykcję,jak wspaniale udaje sepleniącego,ile zna języków[polski i > kaszubski,o jeden więcej niz Kaczyński],no i taki fircykowaty,cudo. > Popychadło Schetyny,Dyzma z podwórka na wybrzeżu,ciekawostka{nie > widział nigdy garderoby],czyżby Bielecki nie wpuszczał go dalej niz > do przedpokoju. No widzisz śmieciu, a ile ma wiecej ocen dobrych od tego obszczymura z pałacu, który hańbi w sposób nieprawdopodobny godność Prezydenta Najjaśniejszej. Ten pachołek i lokaj sowjego psychopatycznego brata. Odpowiedz Link Zgłoś
ps01 Sondaż - 12 % 21.12.07, 22:39 > Z kolei co dwunasty - 12 proc. - Polak uważa... Okay, ja też wolę Tuska, ale niezależnie od tego 12% Polaków to co innego niż co 12 Polak, pomyślcie trochę, policzcie! Odpowiedz Link Zgłoś
chari Re: Sondaż - 12 % 21.12.07, 22:54 Tia..ale skąd sie jeszcze bierze ta 1/3 która dobrze ocenia Brata Mniejszego? Małoż dowodów na jego wielką małość? s6.bitefight.onet.pl/c.php?uid=110011 Odpowiedz Link Zgłoś
praptak2 Re: Sondaż - 12 % 21.12.07, 23:05 chari napisał: > Tia..ale skąd sie jeszcze bierze ta 1/3 która dobrze ocenia Brata Mniejszego? > Małoż dowodów na jego wielką małość? Statystycznie rzecz biorąc ty też wybrałeś prezydenta gdyż został on wybrany demokratycznie większością głosów. Odpowiedz Link Zgłoś
kosmiczny_swir Re: Sondaż - 12 % 21.12.07, 23:29 Dajcie spokój. Tusk i Kaczyński to próchna. Niech już się rozsypią. Ja żadnego z nich nie chcę. Kwaśniewskiego pijaka też nie chcę. Chcę nowej, lepszej generacji porządnych polityków na poziomie. Odpowiedz Link Zgłoś
kwirszyll Sondaż - Polacy dobrze oceniają rząd, a źle pre.. 21.12.07, 23:08 L. Kaczynski zdecydowanie zle wykonuje swoje obowiazki. Jego optyka ogranicza sie do jego brata blizniaka, ktoremu nigdy nie szczedzi komplementow. Wizjonner prezydent (opinia S.Fatygi), powinien wychodzic poza kregi interesow rodzinnych i w nieco, zaznaczam nieco (wiecej nie oczekuje) i widziec rowniez interesy krajowe. Odpowiedz Link Zgłoś
dalti Re: Sondaż - Polacy dobrze oceniają rząd, a źle p 21.12.07, 23:54 Ciekawe co powiedzą za pół roku. Zdrożeje prąd, gaz i jedzenie. Ale to oczywiście będzie wina kaczorów. Odpowiedz Link Zgłoś
wiesiekb Re: Sondaż - Polacy dobrze oceniają rząd, a źle p 22.12.07, 00:55 a co, za kaczorow by nie zdrozalo, tak? oni uzyliby zapewne magii z wykorzystaniem zastepow czarnych biznesmenow (szczegolnie tego "capo di tutti capi" z Torunia) i uchroniliby biedny lud przed podwyzkmi, ba - magicznie doprowadziliby do obnizek cen energii na calym swiecie... dorosnij, poczytaj, zastanow sie, moze ci zajady znikna z geby :PPP Odpowiedz Link Zgłoś
env Re: Sondaż - Polacy dobrze oceniają rząd, a źle p 22.12.07, 02:17 a tobie co? etatyzm i centralnie sterowanie narodowo-socjalistyczne sie marzy ? Odpowiedz Link Zgłoś
organmaster Sondaż - Polacy dobrze oceniają rząd, a źle pre.. 21.12.07, 23:11 panowie - tak nie można; flekować naszego premiera, że gładki; nowak - gładszy! Odpowiedz Link Zgłoś
figgin1 Sondaż - Polacy dobrze oceniają rząd, a źle pre.. 21.12.07, 23:12 A od kiedy to 12% to co dwunasty respondent? Ktoś tu jest na bakier ze statystyką... Odpowiedz Link Zgłoś
dyletant5 ponad 1/12 polakow popiera Rajtuska a 67 % Prezyd. 21.12.07, 23:23 *> co to za matoly w PRL-u robia takie dziwne sondaze ?*) ++++++++++++++++++====================++++++++++++++++++++++++++++++ Odpowiedz Link Zgłoś
wiesiekb Re: ponad 1/12 polakow popiera Rajtuska a 67 % Pr 22.12.07, 01:00 dyletant, a ja czekam na cud od pisdzielcow... cud nazywa sie invisibility - nie bedzie juz nigdzie jacka i placka :))) to juz na szczescie bardzo blisko :))) Odpowiedz Link Zgłoś
emeryt601 Sondaż - Polacy dobrze oceniają rząd, a źle pre.. 21.12.07, 23:33 kłamstwa,kpiny ze społeczeństwa,zaprzaństwo-to jest to co obrzydziło mi na wieki prezydenta i czołowych polityków PISu. Myslałem,ze era J. P. Goebbelsa,faszystów,komunistów,Urbana minęła bezpowrotnie.Jakże się myliłem.Oni nadal skutecznie lansuja tezę,że kłamstwo wielokrotnie powtarzane staje się prawdą. Odpowiedz Link Zgłoś
toberson Re:Rzad Donalda opiera sie tylko na obietnicach!!! 22.12.07, 00:07 Ten rzad dlugo nie potrwa bo nic nie robi dla kraju!!!Brak dzialania na poprawe zycia polakow i na biznes doprowadzi kraj do ubustwa!!! Dwoch klanow Donald i Radek buduja Polske na pustych obietnicach.POmazancy nie potrafia rzadzc krajem!!!Niech teraz rozpisza wybory!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
wiesiekb Re:Rzad Donalda opiera sie tylko na obietnicach!! 22.12.07, 01:04 BRAWO TUSK, BRAWO POLACY!!! a juz niedlugo prezio dolaczy do braciszka na smietniku historii :))) Odpowiedz Link Zgłoś
barbara444 polacy zle oceniaja michnika i jego szczekaczke 22.12.07, 01:05 juz urban moze lepszy bo wiadomo ze sie zajmuje koorewstwem jak alfons. adas to alfoons polityczny. Odpowiedz Link Zgłoś
dzakarta Sondaż - Polacy dobrze oceniają rząd, a źle pre.. 22.12.07, 00:26 To ten kraj ma prezydenta? Słyszałem wprawdzie, że Jarek Kaczyński ma tam jakiegoś brata mniejszego, ale żeby był on prezydentem? Pierwsze słyszę! Odpowiedz Link Zgłoś
kap0 Sondaż - Polacy dobrze oceniają rząd, a źle pre.. 22.12.07, 01:47 ci co dobrze oceniaja rzad a zle prezydenta sa warcholstwem istniejacym tylko dzieki tobie szmatlawcu mam jeszcze pytanie czy dzieki rzadowi POpaprancow zmniejszyl sie strumien ludzi wyjezdzajacych na roboty na zachod Odpowiedz Link Zgłoś
env Re: Sondaż - Polacy dobrze oceniają rząd, a źle p 22.12.07, 02:21 a tupiesz sobie czasami nóżkami dla uspokojenia ? Odpowiedz Link Zgłoś
landaverde Sondaż - Polacy dobrze oceniają rząd, a źle pre.. 22.12.07, 02:45 Sondaż OBOP, jak sama nazwa wskazuje, służy do manipulowania opiniami ludzi. Odpowiedz Link Zgłoś
stara_twojej_starej Re: Sondaż - Polacy dobrze oceniają rząd, a źle p 22.12.07, 03:29 Z okazji świąt życzę Tuskowi jeszcze większego poparcia. I zrealizowania celów. kaczyńskiemu, tej świni, życzę by zdechł. --- www.nieglosujenapis.pl/ Odpowiedz Link Zgłoś
kap0 Re: Sondaż - Polacy dobrze oceniają rząd, a źle p 22.12.07, 03:55 uwazaj bo przy tak wielkim POparciu latwo o hemoroidy Odpowiedz Link Zgłoś
dzekson22 Re: Sondaż - Polacy dobrze oceniają rząd, a źle p 22.12.07, 04:30 nie ma za co ich tak bardzo jeszcze POchwalić s13.bitefight.onet.pl/c.php?uid=53376 Odpowiedz Link Zgłoś
krzynia.c Kaczyński-fatalnie,rząd -za wcześnie na oceny. 22.12.07, 06:05 Kierunek dobry,jak z wykonaniem,zobaczymy.Kaczyński jeden i drugi nadają się tylko do odstawki.Za ciasne rozumy,za dużo nienawiści. Odpowiedz Link Zgłoś
bergman1 jeszcze tak żle nie było jak za te dwa ostatnie la 22.12.07, 07:16 ta,służby zdrowia tak jakby nie było. Odpowiedz Link Zgłoś
placebo99 Poparcie PO: 70%...59%...44% a za rok 5% 22.12.07, 08:57 Oj na pysk im leci poparcie, a te jak ten Orwell poparcie "rośnie" z 70% 4 tyg. temu, 59% 2 tyg. temu, 44% teraz. To ile będzie za rok? Chyba w minusie :-))) Odpowiedz Link Zgłoś
placebo99 Misztal wracaj! U nas już można kraść. Nasze mordy 22.12.07, 09:04 Nasze mordy już pomogą i załatwią co trzeba w prokuraturze i innych marionetkowych instytucjach państwa. Mordo ty moja! Odpowiedz Link Zgłoś
unamatita Nie mówmy o Polakach, a raczej o wiernych 22.12.07, 21:08 czytelnikach wybiórczej, a to zupełnie zmienia postać rzeczy. u. Odpowiedz Link Zgłoś