Dodaj do ulubionych

Prymas zaapelował do Polaków o umacnianie jedności

    • presentation1 ...Tak sie sklada.................. 25.12.07, 07:57
      Ze jednosc w Polsce zburzyla lustracja.Dzisiaj , jednen na drugiego mowi -Ty esbeku lub -to ubek.Mlodzi na starych,starzy na mlodych.Panstwo nie chcialo rozliczyc przeszlosci.Bedzie sie ciagla lustracja jeszcze latami.I wine za to ponosza wszystkie sily polityczne.Czy mozna sobie wyobrazic ze PO przeprowadzi lustracje?W zadnym wypadku bo przeciez w szeregach tej partii jest masa bylych agentow pracujacych dla sluzb specjalnych.I znajduja sie Oni takze jako poslowie w Sejmie.
    • cyndyndanda zgoda prymasie na jednosc, ale najpierw KK musi po 25.12.07, 08:23
      tepic sataniste z Torunia - trzeba sobie wyraznie powiedziec, co
      jest boskie (biale), a co torunskie (tfu, szatanskie - czarne). Jak
      to zostanie zalatwione, bedzie Pan prawdziwie polskim prymasem!!!
    • nie-naiwniak Prymas zaapelował do Polaków o umacnianie jednośc 25.12.07, 08:49
      Po co apelować o coś , co jest .
      Polacy razem . Nie należy dzielić tych , którzy jako Naród - nigdy się podzielić nie da .
      A to że są spory , polityka i różne poglądy ? A jakiż to naród tego nie zna ?
      Tyle że Polacy umieją się jednoczyć - bez KK też .
      Większość postów jasno mówi - kościół nie musi być dla wszystkich .
      Jeśli ktoś chce - jego sprawa , a jeśli nie chce ? Też jego -
      czyli ? Określenie " ...umacnianie jedności ......" , to w rzeczywistości nakłanianie do podporządkowania się kościołowi .
      " ale to już było , i nie wróci więcej ......." . Jest XI wiek .
      Średniowiecze minęło --inne poglądy , inne myślenie .
      • edek47 Bez karpia nie ma swiat! 25.12.07, 09:32
        Bez kosciola nie ma swietego Mikolaja, a bez Glempa nie ma prymasa !!
      • heglund Re: Prymas zaapelował do Polaków o umacnianie jed 25.12.07, 14:26
        nie-naiwniak napisał:

        > Po co apelować o coś , co jest .
        > Polacy razem . Nie należy dzielić tych , którzy jako Naród - nigdy się
        podzielić nie da .
        > A to że są spory , polityka i różne poglądy ? A jakiż to naród tego nie zna ?
        > Tyle że Polacy umieją się jednoczyć - bez KK też .
        > Większość postów jasno mówi - kościół nie musi być dla wszystkich .
        > Jeśli ktoś chce - jego sprawa , a jeśli nie chce ? Też jego -

        Trafnie to ująłeś. Ale nie zgadzam się co do proporcji: większość postów
        świadczy właśnie o braku zrozumienia tego, co napisałeś.
    • dziewicawszechpolska Srogo doswiadcza Bóg w swojej dobroci 25.12.07, 09:54
      umęczony naród Polski plagami w rodzaju chciwego kleru, pazernych na władzę tak
      zwanych "elyt", pisuarem kaczyńskich, nie wspomnę już o zaborach, okupacji
      hitlerowskiej i dominacji radzieckiej.
      Za jakie grzechy cierpisz umęczony narodzie ?
    • remez2 O jakich trudnościach pan mówi, panie J. Glemp? 25.12.07, 10:00
      Kardynał Glemp podkreślił, że mówiąc dzisiaj o Świątyni Opatrzności Bożej,
      chcemy, żeby ta "wielka idea miłości do ojczyzny potrafiła jednoczyć ludzi -
      jednoczyć mimo trudności, jakie są".
    • venus99 Re: Prymas zaapelował do Polaków o umacnianie jed 25.12.07, 10:25
      z ojcem malwersantem?znowu brakuje szmalu?
    • pistolet13 Prymas ........... 25.12.07, 10:41
      A OTO JAK WYGLĄDA JEDNOCZENIE POLAKÓW PRZEZ APOLITYCZNE RADIO Z TORUNIA:
      www.radiomaryja.pl/dzwieki/2007/12/2007.12.22.akt04.mp3
    • pistolet13 Prymas... 25.12.07, 10:48
      I JESZCZE PARĘ KWAIATKÓW:
      www.radiomaryja.pl/dzwieki/2007/12/2007.12.22.akt02.mp3
      www.radiomaryja.pl/dzwieki/2007/12/2007.12.22.akt01.mp3
      www.radiomaryja.pl/dzwieki/2007/12/2007.12.21.akt02.mp3
      ŚMIECHU WARTE !!! WYJĄTKOWA APOLITYCZNOŚĆ......
    • pistolet13 Prymas ......... 25.12.07, 10:51
      ...I JESZCZE:
      www.radiomaryja.pl/dzwieki/2007/12/2007.12.19.akt01.mp3
    • kormoran21 Prymas zaapelował do Polaków o umacnianie jednośc 25.12.07, 10:52
      Panie Glemp ile wydoił Pan na świątynie opaczności Panie zachłanny
      czy wie Pan ile dzieci w święta i nie tylko było by najedzonych i
      szczęśliwych że są najedzone czy nie ma pan sumienia że idzie Pan z
      pełnym bżuchem nażarty jak świnia a dzieci z głodu mdleją nawet w
      szkołach.A ponoć ta stajnia miała być budowana ze składek wiernych i
      co wierni mają Pana w nosie,to wziół się Pan za dojenie państwowej
      kasy,w takim razie wzioł się pan za okradanie podatników,a co gorsze
      miliony ręcistów i emerytów Panie Glemp wstyd że kościół jest tak
      pazerny że okrada dzieci,emerytów,ręcistów ta firma kościelna to
      same cwaniaki które okradająbiednych.......
      • leew1 Re: Prymas zaapelował do Polaków o umacnianie jed 25.12.07, 12:54
        z sensem wypowiedzi się zgadzam, ale ten styl i ortografia!!!!!!!!
      • heglund Re: Prymas zaapelował do Polaków o umacnianie jed 25.12.07, 14:18
        Aż nie chce się wierzyć, że cała ta głęboka treść zmieściła się w 2 zdaniach!!!

        Parafrazując Margueza: jeśli Boga się nie boisz, bój się chociaż gramatyki i
        składni.

        A lu biednych sam nakarmiłeś w te święta, że wyzywasz drugiego człowieka od
        świń? Ale pewnie trudno inaczej, skoro co dzień siebie w lustrze oglądasz, łatwo
        pomyśleć, że bliźni też tak mają. Wyłącz komputer,wyjdź z domu. Świat jest inny,
        niż opisują go media. Myśl sam, niech inni nie robią tego za ciebie.
    • michalparadowski Prymas zaapelował do Polaków o umacnianie jednośc 25.12.07, 10:58
      Umacnianie jedności, należy Księże Prymasie rozpocząć od porządków w
      Toruniu!
    • 777boer Prymas zaapelował do Polaków o umacnianie jednośc 25.12.07, 11:31
      no i dobrze prymas powiedział,dlaczego natychmiast obrzucacie sie
      błotem?pozdrowienia dla rodaków,dolnoślązak z RPA
    • sterridder świątynia opaczności :D 25.12.07, 11:46
      kościół nakradł a teraz chce nakraść więcej i apeluje o "jedność".
      śmiechu warte
      • jacek230 Re: świątynia opaczności :D 25.12.07, 11:48
        no bo rzeczywiscie trzeba jednosci po takim skoku na kase :)
        Sfiontynia opacznosci,a lkasciwie muzeum opacznosci, ukochane
        dziecko prymasa, musi pofstac, nieprawdaz?
    • vytrisalov Podziekowanie Rydzykowi, to on "jednoczyl". 25.12.07, 22:25
      Prymas powinien zworocic sie ze szczegolnymi slowami podziekowania do
      przewielebnego Reverenda Rydzyka. Ten prosty zolniez Kosciola ze wszyskich sil
      swoich i z calego serca swego jednoczyl skolatany polski narod w imie Maryi
      (zawsze) Dziewicy.
      Rydzyk swoja codzienna praca i dobrym slowem pokazal jak wyglada milosc w
      wydaniu Kosciola Katolickiego.
      A to, ze czasem mu sie cos "wymcknelo", NIC TO, bracia rodacy.
      Rydzyk-to jest prawdziwy Apostol naszych czasow.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka