l.o.r.t.e.a 14.01.08, 21:52 Ilu jeszcze jest TW w tym rządzie? I brawa dla IPN że ich tak siepa! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
los_chlopakoss Graś nie jest już sekretarzem stanu w Kancelari... 14.01.08, 21:53 Platforma tonie:) Odpowiedz Link Zgłoś
p.o.magistra a posłem to może być ? poseł to coś gorszego ? 14.01.08, 21:58 o co tu chodzi ? Odpowiedz Link Zgłoś
madryt3 Niespełna 2 miesiące i 7 dymisja 14.01.08, 22:35 Tak się rządzi profesjonalnie! Odpowiedz Link Zgłoś
dyletant5 dostanie wysoki stolek w PO *............. 14.01.08, 23:09 madryt3 napisał: > Tak się rządzi profesjonalnie! ....> czyli zastapi rajtuski <.... Odpowiedz Link Zgłoś
pe1 [...] 14.01.08, 23:50 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
elfhelm Ty lortea jesteś jednak miernota 14.01.08, 21:57 tiny.pl/p27l Bardziej zaangażowany od tego małego, co to się esbeckim pączkiem obżerał :) Odpowiedz Link Zgłoś
l.o.r.t.e.a Michnik ma jeszcze ładniejszą teczkę. I co? Nico. 14.01.08, 22:00 Profil ostatnich dymisji w Peło jest wyjątkowo zrozumiały. Odpowiedz Link Zgłoś
l.o.r.t.e.a Ja aż tak źle Grasia nie oceniam. 14.01.08, 22:09 krwawy.zenek napisał: > Miernota i łajdak. Po prostu. Odpowiedz Link Zgłoś
pies_na_prawizne o czym wy piszecie??powariowaliscie??? 14.01.08, 22:27 l.o.r.t.e.a napisał: > krwawy.zenek napisał: > > > Miernota i łajdak. Po prostu. > ------------------- jakie akta, przeciez tam nic nie ma !!!!!!!!!!!!!!!zanotowany mogl byc kazdy, i to jeszcze za przynaleznosc do organizacji opozycyjnych, kto nie nalezal do opozycji??? zajoba dostaliscie wszyscy > Odpowiedz Link Zgłoś
szfindel Re: o czym wy piszecie??powariowaliscie??? 14.01.08, 22:34 do Kaczynszczyzny: Najgorsze w kompleksie wyzszosci jest to, że cierpią nań przeważnie niewłaściwi ludzie. ******************** No pieknie. Definija slowa kompleks: Kompleks - zbiór myśli, słów, wyobrażeń silnie skojarzonych z pewną inną ważną i silnie zabarwioną emocjonalnie myślą, która zwykle bywa wyparta ze świadomości, stłumiona (myśl taką zwie się niekiedy jądrem kompleksu). Powrót do świadomości tego jądra kompleksu wywołuje zwykle nieprzyjemne afekty, takie jak lęk, niepokój, wstyd. Z tego względu istnieje silna tendencja do unikania, zapominania jądra kompleksu a także wszystkich innych myśli i słów, które na drodze skojarzeń mogą przywieść do świadomości niechcianą, wypartą myśl (jądro kompleksu). Jak to polaczyc ze slowem wyzszosc? Z jednej strony chce sie unikac nieprzyjemnych rzeczy, niechcianych a z drugiej promuje sie wlasna wyzszosc. No jak to polaczyc???? Tylko debil to wie. Tylko on... Odpowiedz Link Zgłoś
pies_na_prawizne Re: o czym wy piszecie??powariowaliscie??? 14.01.08, 22:39 no wlasnie, debilem jestes!! nawet jednego zdania nie umiesz przeczytac, widocznie miernota ze Skansenu Miniatur PiSu Odpowiedz Link Zgłoś
dyletant5 Re: ze rzad sie rozsypujeee, !.................... 14.01.08, 22:50 ...> dzis jeden kapus, jutro drugi, pojutrze trzeci i tematy zastepcze nie pomoglyyyyyyyyyyyy...., he,he,he,.... Odpowiedz Link Zgłoś
pe1 [...] 14.01.08, 23:51 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
kac_moralny Re: ze rzad sie rozsypujeee, !................... 15.01.08, 11:29 dyletant5 napisał: > ...> dzis jeden kapus, jutro drugi, pojutrze trzeci i tematy > zastepcze nie pomoglyyyyyyyyyyyy...., he,he,he,.. //////////////********** A UUUUUUUUUUUUUUUU AUUUUUUUUUUUUUUU uuuu uuuu mlask Odpowiedz Link Zgłoś
marfi Re: o czym wy piszecie??powariowaliscie??? 15.01.08, 00:36 *kompleks wyższości - powinno być: mania wielkości Odpowiedz Link Zgłoś
priller [...] 14.01.08, 22:55 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
krwawy.zenek Re: dno 14.01.08, 23:10 Niestety nie. On tego nicka nie zmienia. A szkoda, bo powinien być regularnie banowany, za rażące naruszanie regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
iedsupo nie onanizuj się tak, bo ci zaszkodzi... 14.01.08, 22:06 ...pisali niedawno w GW, że taka masturbacja to nic zdrowego a ty w kółko te niezdrowe podniety - za kilka lat dostaniesz żylaków, a Tusk dalej będzie rządził :))) Odpowiedz Link Zgłoś
rydzyk_fizyk Może pomyliłeś go z Zytą? 14.01.08, 22:07 to nie dymisja a złożenie mandatu :> Odpowiedz Link Zgłoś
l.o.r.t.e.a Nie pomyliłem. Z drugiej strony, oprócz pochwał 14.01.08, 22:11 dla IPN, rzeczywiście i sowo uznania dla Tuska, że tak szybko to załatwia: telefon od Kurtyki, i już sekrretarza stanu niet. Odpowiedz Link Zgłoś
adas313 Re: Ale z drugiej strony to mało kulturalne wypom 15.01.08, 01:23 A co jest zdrożnego we współpracy obywatela z nietotalitarnymi organami państwa, np. służbami wojskowymi o ile nie jest popełniane przestępstwo przeciw własnemu państwu)? Moim zdaniem nic, wręcz przeciwnie. Odpowiedz Link Zgłoś
uchachany Nic, ale to trohę głupio jak szef komisji służb 15.01.08, 01:29 specjalnych jednocześnie służy w jednej z nich :-)).. Odpowiedz Link Zgłoś
uchachany Bo budzi się watpliwość, jak on je kontroluje: czy 15.01.08, 01:31 aby nie jako cichy podwładny kontrolowanych :-)... Odpowiedz Link Zgłoś
adas313 Re: Nic, ale to trohę głupio jak szef komisji słu 15.01.08, 01:32 A tak było? Bo WSI rozwiązali jakiś czas temu, poza tym "współpraca" może oznaczać wiele rzeczy. Gdyby tak było jak piszesz - "z leksza" absurdalne, ale żeby od razu powodować takie wymioty jak w 3/4 dotychczasowych wypowiedzi? Odpowiedz Link Zgłoś
adas313 Re: Nic, ale to trohę głupio jak szef komisji słu 15.01.08, 01:39 Nawiasem mówiąc fakt, że takie informacje "krążą po mediach" znakomicie ukazuje profesjonalizm likwidatorów i innych macherów. Odpowiedz Link Zgłoś
iedsupo chętnie zobaczymy ciebie... 14.01.08, 23:29 ...kiedy razem z resztą swołoczy PiSowskiej pójdziesz na państwowy wikt Odpowiedz Link Zgłoś
dyletant5 pozostawi jako testament "konfliktowanie narodu"". 15.01.08, 00:19 l.o.r.t.e.a napisał: > Profil ostatnich dymisji w Peło jest wyjątkowo zrozumiały. Odpowiedz Link Zgłoś
a.k.traper Masz swoją teczkę? 15.01.08, 01:55 robiłeś cokolwiek w tamtych czasach? Odpowiedz Link Zgłoś
scrab77 Graś nie jest już sekretarzem stanu w Kancelari.. 14.01.08, 21:58 DOMEK Z KART SIE SYPIE, TUSK TO NIE JOKER W TEJ TALI NO MOZE DAMA WNIOSKUJE BO TAKI WRAZLIWY I DOMAGA SIE MILOSCI. Odpowiedz Link Zgłoś
pe1 Re: Graś nie jest już sekretarzem stanu w Kancela 14.01.08, 22:16 "TALI" ??? Naucz się pisać po polsku, PRYMITYWIE Odpowiedz Link Zgłoś
scrab77 Re: Graś nie jest już sekretarzem stanu w Kancela 14.01.08, 22:48 prymitywem nazwales najpierw swoja matke i ojca a teraz na forum szalejesz? Odpowiedz Link Zgłoś
dyletant5 agent byl szefem komisji od agentow ............ 14.01.08, 22:53 scrab77 napisał: > prymitywem nazwales najpierw swoja matke i ojca a teraz na forum szalejesz? ... oj, nieladnie platformo.....< obywatelska ..... Odpowiedz Link Zgłoś
pe1 Re: agent byl szefem komisji od agentow ......... 14.01.08, 23:52 wyszło szydło z wora: nie masz pojęcia co to jest populizm. jednym słowem bredzisz używając słów, o których znaczeniu nie masz pojęcia. jesteś największym odmóżdżonym kretynem, jaki ma czelność zasyfiać to forum. Odpowiedz Link Zgłoś
chudymisio ale o so chozi.....? 15.01.08, 07:35 Czy PiS i wielbiciele Radia Maryja zaczęli kolejną kampanię wyborczą. Taka aktywność wielbicieli PiSu i taka ilość pomówień i inwektyw na forum, miała ostatnio miejsce przed wyborami. Czyżbym coś przegapił? Odpowiedz Link Zgłoś
bandycki_uklad_po_wrocil Graś nie jest już sekretarzem stanu w Kancelari.. 14.01.08, 22:05 A Gazeta BARDZO Wybiórcza milczy?Nie docieka, tak jak w przypadku PiS, dlaczego?Cóż za zmiana?A może nazwać bardziej trafnie: HIPOKRYZJA???!!! Odpowiedz Link Zgłoś
p.o.magistra Taka informacja to żadna informacja..PO dwóch.. 14.01.08, 22:08 miesiącach podawać się do dymisji ? musi być jakiś powód.. czy Ginter Graś wybrał zdobywanie bieguna południowego ? Odpowiedz Link Zgłoś
lookas7 Od dawna było wiadomo z jakimi służbami p.Gras 14.01.08, 22:14 pracował i czyje PO_lecenia wykony_wał! ----------------- Co za tempo! Proszę Państwa! To już 6 dymisja w rządzie Donaldu Con_Donku:))) A może nowe tworzywo dla Mela Brooksa..."Faceci w raj_Tusk_ach":)))))) Odpowiedz Link Zgłoś
pies_na_prawizne o czym ty piszesz idioto??? 14.01.08, 22:29 lookas7 napisał: > pracował i czyje PO_lecenia wykony_wał! > > ----------------- > Co za tempo! Proszę Państwa! To już 6 dymisja w rządzie Donaldu > Con_Donku:))) A może nowe tworzywo dla Mela Brooksa..."Faceci w > raj_Tusk_ach":)))))) ------------------------ tiny.pl/p27l gdzie tu mowa o wspolpracy???????????????????? Odpowiedz Link Zgłoś
adas313 Re: Od dawna było wiadomo z jakimi służbami p.Gra 15.01.08, 01:41 Skąd wiadomo? Z jakimi służbami? Czyje polecenia? Jakie polecenia? Odpowiedz Link Zgłoś
ryskan Już za parę dni, za dni parę... 14.01.08, 22:26 IPN ogłosi Grasia współpracownikiem np WSI o kryptonimie ...itd. Ten typ tak ma. Odpowiedz Link Zgłoś
janina1_3 Kolejny "geniusz" na aucie 14.01.08, 22:26 POlucjanie będą musieli poszukać coś czystszego w dalszych szeregach (III-liga międzypodwórkowa). Odpowiedz Link Zgłoś
markusk Graś nie jest już sekretarzem stanu w Kancelari.. 14.01.08, 22:26 Czy oni jakiś rekord próbują pobić? To już piąty? Odpowiedz Link Zgłoś
l.o.r.t.e.a Czy to prawda że Graś poszedł na odwyk? 14.01.08, 22:33 I czy prawdą jest że Tusk nie poszedł, bo nie może znaleźć kliniki, leczącej przypadki beznadziejne? Tak mówią na korytarzach. Odpowiedz Link Zgłoś
dyletant5 flasnje piore roslusnijajaso kompijel............. 14.01.08, 22:36 ......he,he,he, jedno kretyna i ubeka ubylo...he.,he,he,heeeeeeeeeeee Odpowiedz Link Zgłoś
pe1 Re: flasnje piore roslusnijajaso kompijel........ 15.01.08, 09:42 wyszło szydło z wora: nie masz pojęcia co to jest populizm. jednym słowem bredzisz używając słów, o których znaczeniu nie masz pojęcia. jesteś największym odmóżdżonym kretynem, jaki ma czelność zasyfiać to forum. Odpowiedz Link Zgłoś
pos3gacz Która to już dymisja.??? 14.01.08, 22:39 Oby tak dalej a sami swój ogon zjedzą.Powtórka PiS-u.??? A miało być tak dobrze-=-właśnie widać. Odpowiedz Link Zgłoś
dyletant5 kompie sie s pofotow osopistyhc .................. 14.01.08, 22:44 .....> donald tusk na prezydenta,palikot na pierwsza dame, niesilowski na kaplana w belwederze a szeszyn z pejczem w bramce/BOR/ , ------- Odpowiedz Link Zgłoś
pies_na_prawizne Re: kompie sie s pofotow osopistyhc ............. 14.01.08, 23:16 dyletant5 napisał: > .....> donald tusk na prezydenta,palikot na pierwsza dame, > niesilowski na kaplana w belwederze a szeszyn z pejczem w > bramce/BOR/ , ------- Odpowiedz Link Zgłoś
pies_na_prawizne Re: pewno jak sie zesrales z wrazenia to sie wykap 14.01.08, 23:32 dyletant5 napisał: > .....> donald tusk na prezydenta,palikot na pierwsza dame, > niesilowski na kaplana w belwederze a szeszyn z pejczem w > bramce/BOR/ , ------- Odpowiedz Link Zgłoś
soldadura104 Graś nie jest już sekretarzem stanu w Kancelari.. 14.01.08, 22:47 Mlode pokolenie nie zgodzi sie na niemoralne postepowanie w imie wypelnienia woli sponsorow patformy. Morze poomkowie arystokracji maja inormacje ze służb USA. Czy Gdanskowi, ktory nigdy nie byl stolica Polski uda sie rzadzic bez Krakowskich elit. Moze lepszy bylby premier z Plocka bo tam pochowano 2 królów Polski. Odpowiedz Link Zgłoś
dyletant5 CNN *..................... 14.01.08, 22:47 >... donosi ze cwiakalski to agent i ze rzad sie sypie.... kto to pozbiera po tym ...?< Odpowiedz Link Zgłoś
dyletant5 od dzisiaj litewski profesor, ............ 14.01.08, 22:55 ...> bronek k. nie oddal pozyczki tzw. zapomogi spolecznej - polityczny zebrak .... Odpowiedz Link Zgłoś
pe1 Re: od dzisiaj litewski profesor, ............ 14.01.08, 23:52 wyszło szydło z wora: nie masz pojęcia co to jest populizm. jednym słowem bredzisz używając słów, o których znaczeniu nie masz pojęcia. jesteś największym odmóżdżonym kretynem, jaki ma czelność zasyfiać to forum. Odpowiedz Link Zgłoś
uchachany Joj, chluba palestry z takim gminnym słownictwem.? 14.01.08, 22:53 Fi donc...! Odpowiedz Link Zgłoś
krwawy.zenek sprawdź sobie w słowniku 14.01.08, 23:08 Sprawdź sobie w słowniku, co znaczy słowo "palestra". A najlepiej nie używaj trudnych wyrazów, którzy znaczenia nie znasz. Odpowiedz Link Zgłoś
uchachany Czyżby kolejny udawany nick...? Miałem wrażenie, 15.01.08, 00:01 że kiedyś przedstawiałeś się jako prawnik :-)..? Ale to pewnie pomyłka; tamten w rzeczy samej używał języka cywilizowanego człowieka :-))! krwawy.zenek napisał: > Sprawdź sobie w słowniku, co znaczy słowo "palestra". A najlepiej nie używaj > trudnych wyrazów, którzy znaczenia nie znasz. Odpowiedz Link Zgłoś
giuseppe53 cuda, cuda oglaszają ;-) DonTusk niebawem wszystko 14.01.08, 22:54 będzie ręcznie sterował kierowany dążeniem do powszechnej miłości ;-DDDDDDDDDDDDDDDDDDD Odpowiedz Link Zgłoś
pies_na_prawizne Re: cuda, cuda oglaszają ;-) DonTusk niebawem wsz 14.01.08, 23:15 giuseppe53 napisał: > będzie ręcznie sterował kierowany dążeniem do powszechnej miłości > ;-DDDDDDDDDDDDDDDDDDD ----------------------- dlaczego nie, Rydzyk Polska kreci od lat, sam, bez chrzcielnych zab, dlaczego Tuskowi nie bedzie wolno???? Odpowiedz Link Zgłoś
giuseppe53 Twoim zdaniem poziom Tuska sięgnął Rydzyka ;-) 15.01.08, 10:32 a moim spadnie jeszcze niżej;-) Odpowiedz Link Zgłoś
dyletant5 Re: Twoim zdaniem poziom Tuska sięgnął Rydzyka ;- 15.01.08, 10:53 giuseppe53 napisał: > a moim spadnie jeszcze niżej;-) --------------------------------------------------------------------- ... odsunac POpulizm lyberalny od wladzy - gangsterow, kapusi i kretaczy ... Odpowiedz Link Zgłoś
pe1 Re: zeby tylko palikot nie zaginal............... 15.01.08, 09:41 wyszło szydło z wora: nie masz pojęcia co to jest populizm. jednym słowem bredzisz używając słów, o których znaczeniu nie masz pojęcia. jesteś największym odmóżdżonym kretynem, jaki ma czelność zasyfiać to forum. Odpowiedz Link Zgłoś
kap0 Graś nie jest już sekretarzem stanu w Kancelari.. 14.01.08, 23:03 Lipiec 2010 radni miasta Poltusk na wniosek mieszkancow zmienili nazwe miasta poniewaz mieszkancom stara nazwa za bardzo kojarzyla sie z nazwiskiem premiera ktory rzadzil Polska w latach 2007-2008 wniosek zostal przyjety jednoglosnie Odpowiedz Link Zgłoś
dorsai Re: Graś nie jest już sekretarzem stanu w Kancela 14.01.08, 23:27 Widzę, ze zmniejszenie stawki za post do 50 gr przez Brudzińskiego, bardzo wpłynęło na kadry PISmackie...No cóż, ale PISmakiem (jak wieśmakiem) może być każdy...i jak widać lepiej żeby wykształcenia nie miał... Odpowiedz Link Zgłoś
zambro Ale poseł Matusik - Lipiec jest radną w Krakowie 14.01.08, 23:33 Graś i urząd premiera to małe piwko. Krakowska poseł Katarzyna Matusik - Lipiec nadal zajmuje miejsce w Radzie Dzielnicy IV Kraków Biały Prądnik. Odpowiedz Link Zgłoś
grisza14 A pawlaki tna marchewke pod miedza 14.01.08, 23:24 i cicho siedza, bo wiedza od poczatku, ze pierwsze rozdanie moze trwac krotko i w dodatku po nim moze byc przerwa.Marchew wcinaja, az im sie czerwone sluchy trzesa.Gazetko napisz cos o pawlakach. Odpowiedz Link Zgłoś
dyletant5 PelO ma takie watle rodziny ? 14.01.08, 23:41 ... WSI, czy ktos wie kim jest Gniot Gras , z jakiego okregu i na kogo donosil, czy to drugi agent boni - a"la coles Odpowiedz Link Zgłoś
dyletant5 kacper to imie robi zawrotna kariere ...... 14.01.08, 23:56 pies_na_prawizne napisał: > to o prezydencie mozna pisac to samo co o Grasiu!!!!!!!! >-------------------------------------------------------------------- - tusk na prezydenta, palikot na pierwsza dame, niesiolowski na kapelana w belwederze a szenszyn z pejczem w bramce /BOR/.. >-------------------------------------------------------------------- - Odpowiedz Link Zgłoś
manfred211 Facet o fizjonomii i mentalności agenta! 15.01.08, 06:41 Jego zdjęcie powinno być pokazywane i analizowane we wszystkich szkołach i na wszystkich możliwych kursach, jako przykład idealnego kandydata na funkcjonariusza: ABW, WSI, CIA. KGB, GRU, MOSADU i czegoś tam jeszcze. Fałsz, obłudę i inwigilację facet ma chyba w genach. No i ta fryzura - od niepamiętnuch czasów model: UB/SB/UOP! Odpowiedz Link Zgłoś