Dodaj do ulubionych

Graś nie jest już sekretarzem stanu w Kancelari...

14.01.08, 21:52
Ilu jeszcze jest TW w tym rządzie?

I brawa dla IPN że ich tak siepa!
Obserwuj wątek
    • los_chlopakoss Graś nie jest już sekretarzem stanu w Kancelari... 14.01.08, 21:53
      Platforma tonie:)
      • p.o.magistra a posłem to może być ? poseł to coś gorszego ? 14.01.08, 21:58
        o co tu chodzi ?
        • moki1 Tusk, czekamy na rezygnację 14.01.08, 22:16
          • madryt3 Niespełna 2 miesiące i 7 dymisja 14.01.08, 22:35
            Tak się rządzi profesjonalnie!
            • dyletant5 dostanie wysoki stolek w PO *............. 14.01.08, 23:09
              madryt3 napisał:

              > Tak się rządzi profesjonalnie!

              ....> czyli zastapi rajtuski <....
              • pe1 [...] 14.01.08, 23:50
                Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
    • elfhelm Ty lortea jesteś jednak miernota 14.01.08, 21:57
      tiny.pl/p27l
      Bardziej zaangażowany od tego małego, co to się esbeckim pączkiem obżerał :)
      • l.o.r.t.e.a Michnik ma jeszcze ładniejszą teczkę. I co? Nico. 14.01.08, 22:00
        Profil ostatnich dymisji w Peło jest wyjątkowo zrozumiały.
        • krwawy.zenek dno 14.01.08, 22:04
          Miernota i łajdak. Po prostu.
          • l.o.r.t.e.a Ja aż tak źle Grasia nie oceniam. 14.01.08, 22:09
            krwawy.zenek napisał:

            > Miernota i łajdak. Po prostu.
            • pies_na_prawizne o czym wy piszecie??powariowaliscie??? 14.01.08, 22:27
              l.o.r.t.e.a napisał:

              > krwawy.zenek napisał:
              >
              > > Miernota i łajdak. Po prostu.
              > -------------------

              jakie akta, przeciez tam nic nie ma !!!!!!!!!!!!!!!zanotowany mogl
              byc kazdy, i to jeszcze za przynaleznosc do organizacji
              opozycyjnych, kto nie nalezal do
              opozycji???
              zajoba dostaliscie wszyscy
              >
              • szfindel Re: o czym wy piszecie??powariowaliscie??? 14.01.08, 22:34
                do Kaczynszczyzny:
                Najgorsze w kompleksie wyzszosci jest to, że cierpią nań przeważnie
                niewłaściwi ludzie.
                ********************

                No pieknie. Definija slowa kompleks:
                Kompleks - zbiór myśli, słów, wyobrażeń silnie skojarzonych z pewną inną ważną i
                silnie zabarwioną emocjonalnie myślą, która zwykle bywa wyparta ze świadomości,
                stłumiona (myśl taką zwie się niekiedy jądrem kompleksu). Powrót do świadomości
                tego jądra kompleksu wywołuje zwykle nieprzyjemne afekty, takie jak lęk,
                niepokój, wstyd. Z tego względu istnieje silna tendencja do unikania,
                zapominania jądra kompleksu a także wszystkich innych myśli i słów, które na
                drodze skojarzeń mogą przywieść do świadomości niechcianą, wypartą myśl (jądro
                kompleksu).

                Jak to polaczyc ze slowem wyzszosc? Z jednej strony chce sie unikac
                nieprzyjemnych rzeczy, niechcianych a z drugiej promuje sie wlasna wyzszosc. No
                jak to polaczyc????

                Tylko debil to wie.
                Tylko on...
                • pies_na_prawizne Re: o czym wy piszecie??powariowaliscie??? 14.01.08, 22:39
                  no wlasnie, debilem jestes!! nawet jednego zdania nie umiesz
                  przeczytac, widocznie miernota ze Skansenu Miniatur PiSu
                  • dyletant5 Re: ze rzad sie rozsypujeee, !.................... 14.01.08, 22:50
                    ...> dzis jeden kapus, jutro drugi, pojutrze trzeci i tematy
                    zastepcze nie pomoglyyyyyyyyyyyy...., he,he,he,....
                    • pe1 [...] 14.01.08, 23:51
                      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
                    • kac_moralny Re: ze rzad sie rozsypujeee, !................... 15.01.08, 11:29
                      dyletant5 napisał:

                      > ...> dzis jeden kapus, jutro drugi, pojutrze trzeci i tematy
                      > zastepcze nie pomoglyyyyyyyyyyyy...., he,he,he,..
                      //////////////**********

                      A UUUUUUUUUUUUUUUU AUUUUUUUUUUUUUUU uuuu uuuu mlask
                • marfi Re: o czym wy piszecie??powariowaliscie??? 15.01.08, 00:36
                  *kompleks wyższości - powinno być: mania wielkości
          • priller [...] 14.01.08, 22:55
            Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
            • krwawy.zenek Re: dno 14.01.08, 23:10
              Niestety nie. On tego nicka nie zmienia. A szkoda, bo powinien być regularnie
              banowany, za rażące naruszanie regulaminu.
        • iedsupo nie onanizuj się tak, bo ci zaszkodzi... 14.01.08, 22:06
          ...pisali niedawno w GW, że taka masturbacja to nic zdrowego a ty w
          kółko te niezdrowe podniety - za kilka lat dostaniesz żylaków, a
          Tusk dalej będzie rządził :)))
        • rydzyk_fizyk Może pomyliłeś go z Zytą? 14.01.08, 22:07
          to nie dymisja a złożenie mandatu :>
          • l.o.r.t.e.a Nie pomyliłem. Z drugiej strony, oprócz pochwał 14.01.08, 22:11
            dla IPN, rzeczywiście i sowo uznania dla Tuska, że tak szybko to
            załatwia: telefon od Kurtyki, i już sekrretarza stanu niet.
            • uchachany Ale z drugiej strony to mało kulturalne wypominać 15.01.08, 00:06
              • uchachany Panu Grasiowi WSIowe pochodzenie... 15.01.08, 00:06
                • uchachany A to przecież drobiazg wobec alkoholizmu Prezia!! 15.01.08, 00:10
              • adas313 Re: Ale z drugiej strony to mało kulturalne wypom 15.01.08, 01:23
                A co jest zdrożnego we współpracy obywatela z nietotalitarnymi organami państwa,
                np. służbami wojskowymi o ile nie jest popełniane przestępstwo przeciw własnemu
                państwu)?

                Moim zdaniem nic, wręcz przeciwnie.

                • uchachany Nic, ale to trohę głupio jak szef komisji służb 15.01.08, 01:29
                  specjalnych jednocześnie służy w jednej z nich :-))..
                  • uchachany Bo budzi się watpliwość, jak on je kontroluje: czy 15.01.08, 01:31
                    aby nie jako cichy podwładny kontrolowanych :-)...
                  • adas313 Re: Nic, ale to trohę głupio jak szef komisji słu 15.01.08, 01:32
                    A tak było? Bo WSI rozwiązali jakiś czas temu, poza tym "współpraca" może
                    oznaczać wiele rzeczy.

                    Gdyby tak było jak piszesz - "z leksza" absurdalne, ale żeby od razu powodować
                    takie wymioty jak w 3/4 dotychczasowych wypowiedzi?
                    • adas313 Re: Nic, ale to trohę głupio jak szef komisji słu 15.01.08, 01:39
                      Nawiasem mówiąc fakt, że takie informacje "krążą po mediach" znakomicie ukazuje
                      profesjonalizm likwidatorów i innych macherów.

        • maj47 czy ktoś widział Michnika w celi? 14.01.08, 22:35
          • iedsupo chętnie zobaczymy ciebie... 14.01.08, 23:29
            ...kiedy razem z resztą swołoczy PiSowskiej pójdziesz na państwowy
            wikt
        • dyletant5 pozostawi jako testament "konfliktowanie narodu"". 15.01.08, 00:19
          l.o.r.t.e.a napisał:

          > Profil ostatnich dymisji w Peło jest wyjątkowo zrozumiały.
        • a.k.traper Masz swoją teczkę? 15.01.08, 01:55
          robiłeś cokolwiek w tamtych czasach?
    • scrab77 Graś nie jest już sekretarzem stanu w Kancelari.. 14.01.08, 21:58
      DOMEK Z KART SIE SYPIE, TUSK TO NIE JOKER W TEJ TALI NO MOZE DAMA WNIOSKUJE BO
      TAKI WRAZLIWY I DOMAGA SIE MILOSCI.
      • pe1 Re: Graś nie jest już sekretarzem stanu w Kancela 14.01.08, 22:16
        "TALI" ???

        Naucz się pisać po polsku, PRYMITYWIE
        • scrab77 Re: Graś nie jest już sekretarzem stanu w Kancela 14.01.08, 22:48
          prymitywem nazwales najpierw swoja matke i ojca a teraz na forum szalejesz?
          • dyletant5 agent byl szefem komisji od agentow ............ 14.01.08, 22:53
            scrab77 napisał:

            > prymitywem nazwales najpierw swoja matke i ojca a teraz na forum
            szalejesz?

            ... oj, nieladnie platformo.....< obywatelska .....
            • pe1 Re: agent byl szefem komisji od agentow ......... 14.01.08, 23:52
              wyszło szydło z wora: nie masz pojęcia co to jest populizm.

              jednym słowem bredzisz używając słów, o których znaczeniu nie masz pojęcia.

              jesteś największym odmóżdżonym kretynem, jaki ma czelność zasyfiać to forum.
              • dyletant5 czeka go ciezka operacja Glowy.................... 15.01.08, 10:54

    • taxal PO sie sypie 14.01.08, 22:01
      jest rozlam to widac
    • maj47 jak tak dalej pójdzie,nie będzie miał kim rządzić! 14.01.08, 22:02
      • dyletant5 a co gras rzadzil tuskem.....? 14.01.08, 23:03

        • chudymisio ale o so chozi.....? 15.01.08, 07:35
          Czy PiS i wielbiciele Radia Maryja zaczęli kolejną kampanię wyborczą. Taka
          aktywność wielbicieli PiSu i taka ilość pomówień i inwektyw na forum, miała
          ostatnio miejsce przed wyborami. Czyżbym coś przegapił?
    • bandycki_uklad_po_wrocil Graś nie jest już sekretarzem stanu w Kancelari.. 14.01.08, 22:05
      A Gazeta BARDZO Wybiórcza milczy?Nie docieka, tak jak w przypadku PiS,
      dlaczego?Cóż za zmiana?A może nazwać bardziej trafnie: HIPOKRYZJA???!!!
    • p.o.magistra Taka informacja to żadna informacja..PO dwóch.. 14.01.08, 22:08
      miesiącach podawać się do dymisji ? musi być jakiś powód..
      czy Ginter Graś wybrał zdobywanie bieguna południowego ?
    • lookas7 Od dawna było wiadomo z jakimi służbami p.Gras 14.01.08, 22:14
      pracował i czyje PO_lecenia wykony_wał!

      -----------------
      Co za tempo! Proszę Państwa! To już 6 dymisja w rządzie Donaldu
      Con_Donku:))) A może nowe tworzywo dla Mela Brooksa..."Faceci w
      raj_Tusk_ach":))))))
      • pies_na_prawizne o czym ty piszesz idioto??? 14.01.08, 22:29
        lookas7 napisał:

        > pracował i czyje PO_lecenia wykony_wał!
        >
        > -----------------
        > Co za tempo! Proszę Państwa! To już 6 dymisja w rządzie Donaldu
        > Con_Donku:))) A może nowe tworzywo dla Mela Brooksa..."Faceci w
        > raj_Tusk_ach":))))))
        ------------------------

        tiny.pl/p27l gdzie tu mowa o wspolpracy????????????????????
      • adas313 Re: Od dawna było wiadomo z jakimi służbami p.Gra 15.01.08, 01:41
        Skąd wiadomo?
        Z jakimi służbami?
        Czyje polecenia?
        Jakie polecenia?
    • ryskan Już za parę dni, za dni parę... 14.01.08, 22:26
      IPN ogłosi Grasia współpracownikiem np WSI o kryptonimie ...itd.

      Ten typ tak ma.
    • janina1_3 Kolejny "geniusz" na aucie 14.01.08, 22:26
      POlucjanie będą musieli poszukać coś czystszego w dalszych szeregach
      (III-liga międzypodwórkowa).
    • markusk Graś nie jest już sekretarzem stanu w Kancelari.. 14.01.08, 22:26
      Czy oni jakiś rekord próbują pobić? To już piąty?
    • l.o.r.t.e.a Czy to prawda że Graś poszedł na odwyk? 14.01.08, 22:33
      I czy prawdą jest że Tusk nie poszedł, bo nie może znaleźć kliniki,
      leczącej przypadki beznadziejne?

      Tak mówią na korytarzach.
      • dyletant5 flasnje piore roslusnijajaso kompijel............. 14.01.08, 22:36
        ......he,he,he, jedno kretyna i ubeka ubylo...he.,he,he,heeeeeeeeeeee
        • pe1 Re: flasnje piore roslusnijajaso kompijel........ 15.01.08, 09:42
          wyszło szydło z wora: nie masz pojęcia co to jest populizm.

          jednym słowem bredzisz używając słów, o których znaczeniu nie masz pojęcia.

          jesteś największym odmóżdżonym kretynem, jaki ma czelność zasyfiać to forum.
    • pos3gacz Która to już dymisja.??? 14.01.08, 22:39
      Oby tak dalej a sami swój ogon zjedzą.Powtórka PiS-u.???
      A miało być tak dobrze-=-właśnie widać.
      • dyletant5 kompie sie s pofotow osopistyhc .................. 14.01.08, 22:44
        .....> donald tusk na prezydenta,palikot na pierwsza dame,
        niesilowski na kaplana w belwederze a szeszyn z pejczem w
        bramce/BOR/ , -------
        • pies_na_prawizne Re: kompie sie s pofotow osopistyhc ............. 14.01.08, 23:16
          dyletant5 napisał:

          > .....> donald tusk na prezydenta,palikot na pierwsza dame,
          > niesilowski na kaplana w belwederze a szeszyn z pejczem w
          > bramce/BOR/ , -------
        • pies_na_prawizne Re: pewno jak sie zesrales z wrazenia to sie wykap 14.01.08, 23:32
          dyletant5 napisał:

          > .....> donald tusk na prezydenta,palikot na pierwsza dame,
          > niesilowski na kaplana w belwederze a szeszyn z pejczem w
          > bramce/BOR/ , -------
    • soldadura104 Graś nie jest już sekretarzem stanu w Kancelari.. 14.01.08, 22:47
      Mlode pokolenie nie zgodzi sie na niemoralne postepowanie w imie wypelnienia
      woli sponsorow patformy. Morze poomkowie arystokracji maja inormacje ze służb
      USA. Czy Gdanskowi, ktory nigdy nie byl stolica Polski uda sie rzadzic bez
      Krakowskich elit. Moze lepszy bylby premier z Plocka bo tam pochowano 2 królów
      Polski.
    • dyletant5 CNN *..................... 14.01.08, 22:47
      >... donosi ze cwiakalski to agent i ze rzad sie sypie.... kto to
      pozbiera po tym ...?<
    • grisza14 Wzdycham do nieba o podobna sprawe u Bronislawa K 14.01.08, 22:51
      • dyletant5 od dzisiaj litewski profesor, ............ 14.01.08, 22:55
        ...> bronek k. nie oddal pozyczki tzw. zapomogi spolecznej -
        polityczny zebrak ....
        • pe1 Re: od dzisiaj litewski profesor, ............ 14.01.08, 23:52
          wyszło szydło z wora: nie masz pojęcia co to jest populizm.

          jednym słowem bredzisz używając słów, o których znaczeniu nie masz pojęcia.

          jesteś największym odmóżdżonym kretynem, jaki ma czelność zasyfiać to forum.
    • uchachany Joj, chluba palestry z takim gminnym słownictwem.? 14.01.08, 22:53
      Fi donc...!
      • krwawy.zenek sprawdź sobie w słowniku 14.01.08, 23:08
        Sprawdź sobie w słowniku, co znaczy słowo "palestra". A najlepiej nie używaj
        trudnych wyrazów, którzy znaczenia nie znasz.
        • uchachany Czyżby kolejny udawany nick...? Miałem wrażenie, 15.01.08, 00:01
          że kiedyś przedstawiałeś się jako prawnik :-)..?

          Ale to pewnie pomyłka; tamten w rzeczy samej używał języka
          cywilizowanego człowieka :-))!

          krwawy.zenek napisał:

          > Sprawdź sobie w słowniku, co znaczy słowo "palestra". A najlepiej
          nie używaj
          > trudnych wyrazów, którzy znaczenia nie znasz.
    • giuseppe53 cuda, cuda oglaszają ;-) DonTusk niebawem wszystko 14.01.08, 22:54
      będzie ręcznie sterował kierowany dążeniem do powszechnej miłości
      ;-DDDDDDDDDDDDDDDDDDD
      • pies_na_prawizne Re: cuda, cuda oglaszają ;-) DonTusk niebawem wsz 14.01.08, 23:15
        giuseppe53 napisał:

        > będzie ręcznie sterował kierowany dążeniem do powszechnej miłości
        > ;-DDDDDDDDDDDDDDDDDDD
        -----------------------


        dlaczego nie, Rydzyk Polska kreci od lat, sam, bez chrzcielnych zab,
        dlaczego Tuskowi nie bedzie wolno????
        • giuseppe53 Twoim zdaniem poziom Tuska sięgnął Rydzyka ;-) 15.01.08, 10:32
          a moim spadnie jeszcze niżej;-)
          • dyletant5 Re: Twoim zdaniem poziom Tuska sięgnął Rydzyka ;- 15.01.08, 10:53
            giuseppe53 napisał:

            > a moim spadnie jeszcze niżej;-)

            ---------------------------------------------------------------------

            ... odsunac POpulizm lyberalny od wladzy - gangsterow, kapusi i
            kretaczy ...
    • dyletant5 zeby tylko palikot nie zaginal.................. 14.01.08, 22:57

      • pe1 Re: zeby tylko palikot nie zaginal............... 15.01.08, 09:41
        wyszło szydło z wora: nie masz pojęcia co to jest populizm.

        jednym słowem bredzisz używając słów, o których znaczeniu nie masz pojęcia.

        jesteś największym odmóżdżonym kretynem, jaki ma czelność zasyfiać to forum.
    • kap0 Graś nie jest już sekretarzem stanu w Kancelari.. 14.01.08, 23:03
      Lipiec 2010 radni miasta Poltusk na wniosek mieszkancow zmienili nazwe miasta
      poniewaz mieszkancom stara nazwa za bardzo kojarzyla sie z nazwiskiem premiera
      ktory rzadzil Polska w latach 2007-2008 wniosek zostal przyjety jednoglosnie
      • dorsai Re: Graś nie jest już sekretarzem stanu w Kancela 14.01.08, 23:27
        Widzę, ze zmniejszenie stawki za post do 50 gr przez Brudzińskiego, bardzo
        wpłynęło na kadry PISmackie...No cóż, ale PISmakiem (jak wieśmakiem) może być
        każdy...i jak widać lepiej żeby wykształcenia nie miał...
      • zambro Ale poseł Matusik - Lipiec jest radną w Krakowie 14.01.08, 23:33
        Graś i urząd premiera to małe piwko. Krakowska poseł Katarzyna Matusik - Lipiec
        nadal zajmuje miejsce w Radzie Dzielnicy IV Kraków Biały Prądnik.
    • grisza14 A pawlaki tna marchewke pod miedza 14.01.08, 23:24
      i cicho siedza, bo wiedza od poczatku, ze pierwsze rozdanie moze
      trwac krotko i w dodatku po nim moze byc przerwa.Marchew wcinaja, az
      im sie czerwone sluchy trzesa.Gazetko napisz cos o pawlakach.
      • dyletant5 ubrane w rajtuski..... 14.01.08, 23:29
        ...> - ostatna orbitka PZPR -
    • dyletant5 PelO ma takie watle rodziny ? 14.01.08, 23:41
      ... WSI, czy ktos wie kim jest Gniot Gras , z jakiego okregu i na
      kogo donosil, czy to drugi agent boni - a"la coles
    • dyletant5 kacper to imie robi zawrotna kariere ...... 14.01.08, 23:56
      pies_na_prawizne napisał:

      > to o prezydencie mozna pisac to samo co o Grasiu!!!!!!!!
      >--------------------------------------------------------------------
      - tusk na prezydenta, palikot na pierwsza dame, niesiolowski na
      kapelana w belwederze a szenszyn z pejczem w bramce /BOR/..
      >--------------------------------------------------------------------
      -
    • manfred211 Facet o fizjonomii i mentalności agenta! 15.01.08, 06:41
      Jego zdjęcie powinno być pokazywane i analizowane we wszystkich
      szkołach i na wszystkich możliwych kursach, jako przykład idealnego
      kandydata na funkcjonariusza: ABW, WSI, CIA. KGB, GRU, MOSADU i
      czegoś tam jeszcze.
      Fałsz, obłudę i inwigilację facet ma chyba w genach.
      No i ta fryzura - od niepamiętnuch czasów model: UB/SB/UOP!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka