Dodaj do ulubionych

Czystka w Funduszu za dotację dla o. Rydzyka

    • wlad55 Czystka w Funduszu za dotację dla o. Rydzyka 17.01.08, 19:41
      A w tej chwili Przemek Edgar wypowiada swoje "mundrości" w tadziowej TV.
      • j.an Re: Czystka w Funduszu za dotację dla o. Rydzyka 17.01.08, 22:11
        wlad55 napisał:

        > A w tej chwili Przemek Edgar wypowiada swoje "mundrości" w tadziowej TV.
        >Dzisiaj w Radiu Maryja Pan Przemysław Gosiewski użalając się nad wstrzymaniem
        dotacji dla ojca T.Rydzyka powiedział tak mimochodem,że PO może wstrzymać też
        dotację dla Sanktuarium Jasnej Góry,ojciec prowadzący szybko zmienił
        temat.Jaka jest faktycznie prawda czy rząd PiS faktycznie obiecał dotację dla
        w/w sanktuarium?jak jest faktycznie prawda czy PO ukrywa coś przed nami?
    • kap0 Czystka w Funduszu za dotację dla o. Rydzyka 17.01.08, 19:44
      rozboj w bialy dzien
    • bandycki_uklad_po_wrocil Czystka w Funduszu za dotację dla o. Rydzyka 17.01.08, 20:00
      A dlaczego naczelny rabin Polski nie kazał napisał kto zwolnił? Dlaczego nie
      napisaliście PO zwolniła....
      • manasonta Wieczerzak,Lipiec,Zalewski,Kaczyń ski.... 17.01.08, 20:03
        Glapiński,Ziobro,Lipiński,wasserman...elita
    • kapitan21 Zamknąć do kryminału złodzieji 17.01.08, 20:09
      Łatwo się wydaje cudze pieniądze. Tak różne "dupki" na urzędniczych stołkach
      załatwiają sobie odpusty włażąc w tyłek krk. Te pieniądze, które dali Rydzykowi
      potrącić z ich majątku.
      • abba15 chcesz zamknąć całe PeŁo 17.01.08, 20:10
        • dyletant5 PelO w tej kadencji ma ulgi...... 17.01.08, 21:39

      • pies_na_prawizne Re: Zamknąć do kryminału złodzieji 17.01.08, 20:48
        kapitan21 napisał:

        > Łatwo się wydaje cudze pieniądze. Tak różne "dupki" na
        urzędniczych stołkach
        > załatwiają sobie odpusty włażąc w tyłek krk. Te pieniądze, które
        dali Rydzykowi
        > potrącić z ich majątku.
        ----------------------


        popieram w calej rozciaglosci
    • mg2005 Dintojra cd ... 17.01.08, 20:20
      • chirlider Brawo, dorżnąc watahy 17.01.08, 20:21
        pozbądźmy się PiSowskiego odoru.
    • rrs Re: Czystka w Funduszu za dotację dla o. Rydzyka 17.01.08, 20:26
      Z punktu widzenia standardów demokracji, nagonka na jedną z fundacji
      i poprzednio na związaną z nią uczelnię jest rzeczą żenującą.
      Przypominam, że podstawowym standardem demokracji europejskiej ( i
      amerykańskiej też), jest równość wobec prawa niezależnie między
      innymi od wyznania.
      Ten sam żenujący poziom reprezentowało zawołanie: zabierz babci
      dowód. Wielcy Obrońcy Praw Człowieka! A gdzie niedyskryminowanie ze
      względu na wiek i płeć?
      Dno.

      • pies_na_prawizne wyiskac te wszy Rydzykowe 17.01.08, 20:29
        co do jednej i te ich gnidy z PiSdowa, ddt na ich parszywe ryje
        • dyletant5 ale zajezdza jabolem od Ciebie...... 17.01.08, 21:37
          pies_na_prawizne napisał:

          > co do jednej i te ich gnidy z PiSdowa, ddt na ich parszywe ryje
          ---------------------------------------------------------------------
          -zobacz,czy nie siedzi na twoim lonie,....<
          • pies_na_prawizne Re: ale zajezdza jabolem od Ciebie...... 17.01.08, 21:48
            dyletant5 napisał:

            > pies_na_prawizne napisał:
            >
            > > co do jednej i te ich gnidy z PiSdowa, ddt na ich parszywe ryje
            > -------------------------------------------------------------------
            --
            > -zobacz,czy nie siedzi na twoim lonie,....<
            > ------------------

            NIEEEEEEEEEEEEE bo z wsiarzami sie nie zadawalem przez cale zycie to
            nie teraz bede zaczynal
            • dyletant5 Re: ale zajezdza jabolem od Ciebie...... 17.01.08, 22:12
              pies_na_prawizne napisał:

              > dyletant5 napisał:
              >
              > > pies_na_prawizne napisał:
              > >
              > > > co do jednej i te ich gnidy z PiSdowa, ddt na ich parszywe ryje
              > > -----------------------------------------------------------------
              --
              > --
              > > -zobacz,czy nie siedzi na twoim lonie,....<
              > > ------------------
              >
              > NIEEEEEEEEEEEEE bo z wsiarzami sie nie zadawalem przez cale zycie
              to
              > nie teraz bede zaczynal
              >
              >--------------------------------------------------------------------

              ... a co robila ta czerwona gnida w srodowym wydaniu GW...?

              ---------------------------------------------------------------------
              -
              ... odsunac POpulizm lyberalny od wladzy - gangsterow, kapusi i
              kretaczy ...
            • dyletant5 Re: ale zajezdza jabolem od Ciebie...... 17.01.08, 22:13
              pies_na_prawizne napisał:

              > dyletant5 napisał:
              >
              > > pies_na_prawizne napisał:
              > >
              > > > co do jednej i te ich gnidy z PiSdowa, ddt na ich parszywe ryje
              > > -----------------------------------------------------------------
              --
              > --
              > > -zobacz,czy nie siedzi na twoim lonie,....<
              > > ------------------
              >
              > NIEEEEEEEEEEEEE bo z wsiarzami sie nie zadawalem przez cale zycie
              to
              > nie teraz bede zaczynal
              >
              >
      • chirlider PiS/RM standardy demokracji 17.01.08, 20:32
        czy według ciebie , "Z punktu widzenia standardów demokracji"
        wyłudzanie publicznych pieniędzy na prywatne przedsięwzięcia przy
        pomocy łapówki jest normalna sytuacją????

        rrs napisała:

        > Z punktu widzenia standardów demokracji, nagonka na jedną z
        fundacji
        > i poprzednio na związaną z nią uczelnię jest rzeczą żenującą.
        > Przypominam, że podstawowym standardem demokracji europejskiej ( i
        > amerykańskiej też), jest równość wobec prawa niezależnie między
        > innymi od wyznania.
        > Ten sam żenujący poziom reprezentowało zawołanie: zabierz babci
        > dowód. Wielcy Obrońcy Praw Człowieka! A gdzie niedyskryminowanie
        ze
        > względu na wiek i płeć?
        > Dno.
        >
        • rrs Re: PiS/RM standardy demokracji 17.01.08, 21:02
          To jedyny przypadek ścigania organizacji czy osoby za otrzymaną
          dotację przez ten rząd. Czy to nie dziwne? Gdyby przeglądnęli
          wszystkie i znaleźli wiele to co innego. Gdzie jest ściganie
          kogokolwiek za łapówkę przez ten rząd? Ten rząd (i GW też) bronią
          łapówkarzy ze wszystkich sił (n.p. dr G.).
          • pies_na_prawizne rrrrr ty jestes glupszy niz ustawa przewiduje 17.01.08, 21:39
            rrs napisała:

            > To jedyny przypadek ścigania organizacji czy osoby za otrzymaną
            > dotację przez ten rząd. Czy to nie dziwne? Gdyby przeglądnęli
            > wszystkie i znaleźli wiele to co innego. Gdzie jest ściganie
            > kogokolwiek za łapówkę przez ten rząd? Ten rząd (i GW też) bronią
            > łapówkarzy ze wszystkich sił (n.p. dr G.).
            -------------------------



            tobie nie przeszkadza ze Rydzyk okrada Polakow i to czesto
            najslabszych, a teraz tak sie rozzuchwalil ze bierze sie za miliony
            poslugujac sie (bronia obusieczna)szantazem: albo glosy za miliony
            albo niebyt polityczny.
            A skoro ci to nie przeszkadza to znaczy ze siedzisz w Irlandii i
            pierdzisz w klawisze az kurz idzie, bo i tak to wszystko masz w
            dupie jak Kaczynszczyzna
            • chirlider Re: rrrrr ty jestes glupszy niz ustawa przewiduje 17.01.08, 21:47
              cos ty , to rss to kolejny moherowy wałek ze stajni rydzyka, pieprzy
              jakieś androny wg. instrukcji nie do końca kumając o czym pisze, jak
              większość tego rydzykowego chwastu na forum.

              pies_na_prawizne napisał:

              > rrs napisała:
              >
              > > To jedyny przypadek ścigania organizacji czy osoby za otrzymaną
              > > dotację przez ten rząd. Czy to nie dziwne? Gdyby przeglądnęli
              > > wszystkie i znaleźli wiele to co innego. Gdzie jest ściganie
              > > kogokolwiek za łapówkę przez ten rząd? Ten rząd (i GW też)
              bronią
              > > łapówkarzy ze wszystkich sił (n.p. dr G.).
              > -------------------------
              >
              >
              >
              > tobie nie przeszkadza ze Rydzyk okrada Polakow i to czesto
              > najslabszych, a teraz tak sie rozzuchwalil ze bierze sie za
              miliony
              > poslugujac sie (bronia obusieczna)szantazem: albo glosy za miliony
              > albo niebyt polityczny.
              > A skoro ci to nie przeszkadza to znaczy ze siedzisz w Irlandii i
              > pierdzisz w klawisze az kurz idzie, bo i tak to wszystko masz w
              > dupie jak Kaczynszczyzna
              >
              • dyletant5 a czy wasza glupota umie Fruwac ?...... 17.01.08, 22:03
                ...> po piewsze ukradliscie moje powiedzonko odnosnie postu,
                podrugie , PelO to szambo , nie piszcie glupot ze rydzyk okrada
                stare baby i mohery bo takich glupkow zadne spoleczenstwo w europie
                nie ma jak w Prl, nie znajduje slow, ze komus zalezy zeby polakom
                bylo zle i zeby doprowadzic do nienawisci, no gorzej nie moze byc...<
                • chirlider czyjesz sie rydzykowym chwastem? ubodło? 17.01.08, 22:11
                  uderz w stół - odezwą sie nożyce:D:D:DDDDDDD

                  dyletant5 napisał:

                  > ...> po piewsze ukradliscie moje powiedzonko odnosnie postu,
                  > podrugie , PelO to szambo , nie piszcie glupot ze rydzyk okrada
                  > stare baby i mohery bo takich glupkow zadne spoleczenstwo w
                  europie
                  > nie ma jak w Prl, nie znajduje slow, ze komus zalezy zeby polakom
                  > bylo zle i zeby doprowadzic do nienawisci, no gorzej nie moze
                  byc...<
                  • dyletant5 jestem obywatelem Europy..... 17.01.08, 22:16
                    chirlider napisał:

                    > uderz w stół - odezwą sie nożyce:D:D:DDDDDDD
                    >
                    > dyletant5 napisał:
                    >
                    > > ...> po piewsze ukradliscie moje powiedzonko odnosnie postu,
                    > > podrugie , PelO to szambo , nie piszcie glupot ze rydzyk okrada
                    > > stare baby i mohery bo takich glupkow zadne spoleczenstwo w
                    > europie
                    > > nie ma jak w Prl, nie znajduje slow, ze komus zalezy zeby
                    polakom
                    > > bylo zle i zeby doprowadzic do nienawisci, no gorzej nie moze
                    >
                    byc...<
                    ---------------------------------------------------------------------
                    ... a ze tobie w glowie kroliczki sie caluja , nic nie poradze ....
                    • chirlider Re: jestem obywatelem Europy..... 17.01.08, 22:21
                      czyli po prostu spieprzyłeś/łaś z Polski ileś lat temu a swoimi
                      podatkiami utrzymujesz niemieckich emerytów i fundujesz socjal dla
                      arabów.

                      to sie nazywa patriotyzm korespondencyjny.

                      tfuuuu...

                      doris9914/dyletant5 napisał/a:
                      > ... a ze tobie w glowie kroliczki sie caluja , nic nie poradze ....
                      >
                      • dyletant5 Re: jestem obywatelem Europy..... 17.01.08, 22:27
                        chirlider napisał:

                        > czyli po prostu spieprzyłeś/łaś z Polski ileś lat temu a swoimi
                        > podatkiami utrzymujesz niemieckich emerytów i fundujesz socjal dla
                        > arabów.
                        >
                        > to sie nazywa patriotyzm korespondencyjny.
                        >
                        > tfuuuu...
                        >
                        > doris9914/dyletant5 napisał/a:
                        > > ... a ze tobie w glowie kroliczki sie caluja , nic nie
                        poradze ....
                        > >
                        >--------------------------------------------------------------------

                        >... no, widzisz cwaniaczku, nie wiesz nawet gdzie Polska lezy- w
                        jakiej czesci swiata...
                        ---------------------------------------------------------------------
                        • chirlider Re: jestem obywatelem Europy..... 17.01.08, 22:34
                          widzisz moherowy wałku, nawet z czytaniem po polsku masz już problem.

                          nie pozdrawiam.

                          doris9914/dyletant5 napisał:
                          > >... no, widzisz cwaniaczku, nie wiesz nawet gdzie Polska lezy- w
                          > jakiej czesci swiata...
                          > -------------------------------------------------------------------
                          --
                          >
                          • dyletant5 Re: jestem obywatelem Europy..... 17.01.08, 22:58
                            chirlider napisał:

                            > widzisz moherowy wałku, nawet z czytaniem po polsku masz już
                            problem
                            > > -----------------------------------------------------------------
                            -....od kiedy ty taki poprawny polonista..., czekasz na cud tuska ,
                            prawda ?....
                            > -------------------------------------------------------------------
                            > >
                            >
                            >
      • porannakawa20 Re: Czystka w Funduszu za dotację dla o. Rydzyka 18.01.08, 01:28
        rrs napisała:
        > Przypominam, że podstawowym standardem demokracji europejskiej ( i
        > amerykańskiej też), jest równość wobec prawa niezależnie między
        > innymi od wyznania.

        No to Rydzak będzie mógł stanąć do przetargu tak jak i inne uczelnie.
        Równo, prawie i sprawiedliwie.
        Niezależnie od wyznania, płci i wieku!

        PS W rankingu uczelni polskich jakie ma Rydzak mniej więcej miejsce?
        Sto osiemdziesiąte ósme?
    • cloclo80 Ale kabaret. 17.01.08, 21:00
      P. Skucha to żona kabareciarza Piotra Skuchy (kabaret nomen omen "Długi").
    • tw_wielgus Oni wrócą... 17.01.08, 21:03
      Nawet nie wiecie jak szybko wrócą.
      Wtedy już nie będzie zmiłuj się. Ich pazury sięgają bowiem daleko.
      Wyłapią was, już w tej chwili agenci PIS notują wasz IP adresy.
      Nie ufajcie swojej aminowości, dorwą was i spalą na stosach….
      • dyletant5 sojusz sowiecko-szwabski czuwa nad niestabilnoscia 17.01.08, 21:35
        ...> w PRL, dlaczego poparli tuska w wyborach,? kto wie od PelO?...<
        • pies_na_prawizne Re: sojusz sowiecko-szwabski czuwa nad niestabiln 17.01.08, 21:41
          to znaczy te miliony Polakow, ktorzy glosowali na PO to sa "sowieto-
          szwabi"????????????
          • dyletant5 Re: sojusz sowiecko-szwabski czuwa nad niestabiln 17.01.08, 21:55
            pies_na_prawizne napisał:

            > to znaczy te miliony Polakow, ktorzy glosowali na PO to
            sa "sowieto-
            > szwabi"????????????

            ..... nie,nie,- sowietom i szwabom zalezy na niestabilnosci w tym
            regionie, wiesz co powiedzial mrs Schroder do Millera z PZPR ?
            ogladasz czasami szwabska tv? tego twoja gazetka nie pisze
            niestety ...
            • wet3 Czystka w funduszu... 17.01.08, 22:01
              Postepowanie iscie godne PRLu! Dziwic sie nie ma czemu - przeciez
              zyjemy w PRL-bis!
              • dyletant5 Re: mamy prawo talibana-tuska......... 17.01.08, 22:07
                wet3 napisał:

                > Postepowanie iscie godne PRLu! Dziwic sie nie ma czemu - przeciez
                > zyjemy w PRL-bis!
              • pies_na_prawizne wet3- nie gebowac, na szose "tirowko" do roboty 17.01.08, 22:45
                wet3 napisał:

                > Postepowanie iscie godne PRLu! Dziwic sie nie ma czemu - przeciez
                > zyjemy w PRL-bis!
                --------------------


                skoro ci tak zle w tym "prl-bis" bo przeciez zeby pracowac
                jako "tirowka" mozesz wszedzie, szosy, krzaki czy latarnie sa
                podobne do siebie w Polsce w Rumunii czy Grecji
            • pies_na_prawizne Re: sojusz sowiecko-szwabski czuwa nad niestabiln 17.01.08, 22:40
              dyletant5 napisał:

              > pies_na_prawizne napisał:
              >
              > > to znaczy te miliony Polakow, ktorzy glosowali na PO to
              > sa "sowieto-
              > > szwabi"????????????
              >
              > ..... nie,nie,- sowietom i szwabom zalezy na niestabilnosci w tym
              > regionie, wiesz co powiedzial mrs Schroder do Millera z PZPR ?
              > ogladasz czasami szwabska tv? tego twoja gazetka nie pisze
              > niestety ...
              --------------------

              nieodwracaj kota ogonem jak to masz w zwyczaju robic kiedy widzisz
              ze sie zaplatales, dla mnie na PO glosowali Polacy, wiec o
              zadnym "sojuszu sowiecko-szwabskim" nie moze byc mowy, no czy ten
              twoj sojusz w twojej glowie istnieje czy nie to nie oni glosowali na
              PO, a skoro piszesz ze "sojusz sowiecko-szwabski, ktory glosowal na
              PO i Tuska" to juz zakrawa wyborcom PO plucie w twarz, jasno czy nic
              nie rozumiesz???mysle to drugie, ale to nie ma zadnego znaczenia
    • presentation1 ..Okazuje sie.......... 17.01.08, 22:09
      ze walka z kosciem trwa.Podam cos ciekawego.To wlasnie Rydzyk jest nowoczesny-a Platforma obudzi nas w srednowieczu.Ilu za Rzadow Platformy zabito ksiezy?Wiecrj niz za PRLu
      • dyletant5 Re: ..Okazuje sie.......... 17.01.08, 22:31
        presentation1 napisał:

        > ze walka z kosciem trwa.Podam cos ciekawego.To wlasnie Rydzyk jest
        nowoczesny-a
        > Platforma obudzi nas w srednowieczu.Ilu za Rzadow Platformy
        zabito ksiezy?Wie
        > crj niz za PRLu
        ---------------------------------------------------------------------
        ... aby przypodobac sie kutasom ze wschodu i zachodu...
        ---------------------------------------------------------------------

        ... odsunac POpulizm lyberalny od wladzy - gangsterow, kapusi i
        kretaczy ...
        • presentation1 Re: ..Okazuje sie.......... 17.01.08, 22:33
          Morduja ksiezy.I duzo.Bo chca koscielnych skladek.Nie na tace.Ale na konta.
          • dyletant5 Re: ..Okazuje sie.......... 17.01.08, 23:04
            presentation1 napisał:

            > Morduja ksiezy.I duzo.Bo chca koscielnych skladek.Nie na tace.Ale
            na konta.

            ---------------------------------------------------------------------
    • vytrisalov RYJdzyk glowny Ajatollach Polski 17.01.08, 22:19
      Reverend Rydzyk powinien dostac honorowy tytul glownego Ajatollacha Najjasniejszej.
      Trzesie tym krajem jak Chomeini Iranem. Tytul nalezy mu sie tez spryt, jakiego
      nie powstydzilby sie nawet Zydzi, ktorych on tak kocha i szanuje.
      Ma chlopak banie do interesu.
      Mysle, ze w najblizszym czasie zostanie tez prymasem, a wtedy Torun i Jasna Gora
      beda podswietlane swiatlem wiekuistym czerpanym z glebi Ziemi, a ryjdzykowa
      uczelnia bedzie drugim Piemontem, albo Harvardem promieniujacym swoim swiatlem
      na caly Katolicki Swiat...
      • presentation1 ...Michnik to ajjatollah w Polsce... 17.01.08, 22:23
        brat morderca narodu polskiego a Adas to po prostu klon brata.
        • presentation1 ..Inaczej -Emigracja wraca..... 17.01.08, 22:26
          Najwieksi zlodzieje III RP wracaja.Ci co dawali na kampanie Tuska.Ok.30 milionow euro dal Kulczyk.Na Tuska.
          • pies_na_prawizne emigracja tak, ciebie nie wpuszcza won!!!! 17.01.08, 22:50
            presentation1 napisał:

            > Najwieksi zlodzieje III RP wracaja.Ci co dawali na kampanie
            Tuska.Ok.30 miliono
            > w euro dal Kulczyk.Na Tuska.
            ------------------

            oooooooooookur.wa!!!!!! 30 mln€!!!!!!!!!!watpie czy Kulczyk posiada
            taka kwote
        • abba15 "Michnik jest manipulatorem" - Zbigniew Herbert 17.01.08, 23:01
          "Michnik jest manipulatorem.
          To jest człowiek złej woli, kłamca, oszust intelektualny." - Zbigniew Herbert


          żydoPostUbecja i jej agentura GW produkuje sztuczne
          > problemy aby nieustannie wikłać Polaków i odciągać
          > ich uwagę od żydoNiemieckich nieustannych oszustw.
          > Belzebub Michnik -Szechter powiedział albo ziewnął....
          > albo przestraszył się, że Kaczory któregoś dnia wsadzą
          > go wreszcie do mamra, co mu się w normalnym państwie
          > dawno bz się należało. Dożywocie dla tego Belżebuba to
          > wielka łaska.
          > JudeoPolonia jeszcze trwa i JudeoUnia Europejska niby
          > się rozrasta i umacnia, ale koniec tego diabelskiego
          > świństwa jak każdy ich produkt trwa do czasu.
          > Totalna zagłada się szykuje i nawet się nie
          > spodziewają.
          • dyletant5 pieklo bramy otwarlo...-fidel castro.... 17.01.08, 23:07
            ... dla takich co jankesow i masonerie zydowska w piety caluja...
          • pakulec co za brak szacunku dla Herberta 17.01.08, 23:47
            Pan Herbert uzywając tych sfomuowań był już bardzo chorym
            człowiekiem, można powiedzieć nie w pełni władz umysłowych -
            wypominanie mu tego, świadczy o braku szacunku dla poety
          • przyczajony_mason_ukryty_zyd Re: "Michnik jest manipulatorem" - Zbigniew Herbe 18.01.08, 00:36
            abba15 napisał:

            > "Michnik jest manipulatorem.
            > To jest człowiek złej woli, kłamca, oszust intelektualny." - Zbigniew Herbert


            herbert??? ten kapus??? BTW..pozdrowienia dla twojego psychiatry
            szmato...musiałas wziasc najtanszego w miescie??? myslałem ze przyautobahnowe
            lodziary wyciagaja (lol) sporo kasy?
      • dyletant5 jestes prymitywnym kapusiem.... 17.01.08, 22:23
        .... powinienes pucowac Rydzykowi trampki...
        • dytelant5 a ja kocham pachwiny Jozia Okeklego...mniammm... 17.01.08, 22:48
          • dyletant5 widze twoj jezor na jego scrotum.... 17.01.08, 23:01

    • amanasunta Odzyskiwanie NFOZ ..... 17.01.08, 22:27
      Teraz bedzie juz ,,dobrze''.Kasior bedzie wyplywal jak u
      p.prof.Nowickiego w ,,ekokonwersji'' ...bokiem dla swoich:))))
      Ciekawe dlaczego nie mogl odwolac Nowickiego ani:AWS,SLD,PiS?Wszyscy
      wiedzieli ,lub przypuszczali z duza pewnoscia,ze zle sie tam dzieje
      ale...cicho sza.Teraz kasior duuuzo wiekszy i mozliwosci tez:))))))
      Bedzie sie dzialo.
      • chirlider Konec kaczej smuty! 17.01.08, 22:48
        amanacunta, cieszy mnie twój kolejny post.
        nic tak nie cieszy ucha jak skowyt dożynanych PiSowskich watah.


        amanasunta napisała:

        > Teraz bedzie juz ,,dobrze''.Kasior bedzie wyplywal jak u
        > p.prof.Nowickiego w ,,ekokonwersji'' ...bokiem dla swoich:))))
        > Ciekawe dlaczego nie mogl odwolac Nowickiego ani:AWS,SLD,PiS?
        Wszyscy
        > wiedzieli ,lub przypuszczali z duza pewnoscia,ze zle sie tam
        dzieje
        > ale...cicho sza.Teraz kasior duuuzo wiekszy i mozliwosci tez:))))))
        > Bedzie sie dzialo.
        • amanasunta Biedaku nawet nie przeczytales:))) 17.01.08, 23:02
          Jedyne co zrozumiales to to ,ze post jest ode mnie.A ja naprawde
          sporo wiem o Ekofunduszu na Brackiej w Warszawie,wierzbie
          ekologicznej (to tam urodzono ten ,,genialny ''pomysl)i
          innych ,,pomyslach'' w stylu Ferdka Kiepskiego.Strach ile kasiora z
          EU ,,przecieknie'' na eksperymenty dyletantow typu prof.Nowicki i
          jego uczniowie z PW .....
          • pies_na_prawizne Re: Biedaku nawet nie przeczytales:))) 17.01.08, 23:10
            czytal, czytal, ale ty juz nie jestes ta amanasekta co kiedys, po
            tej twojej praktyce w islandzkich gejzerach, z oparow i temperatury
            popalilo ci neurony i nic nie mozna zrozumiec z tego twego belkotu
            • amanasunta Widzisz piesku ja tam bylam na praktyce 17.01.08, 23:19
              I swietnie poznalam to towarzystwo spod ciemnej gwiazdy.Jak
              pamietasz to nie jestem i nie bylam ,,fanka''Rydzyka. I nie o
              dotacje dla Rydzyka mi chodzi.Co do geotermii to tak sie sklada,ze
              autorytety w tej dziedzinie sa blisko zwiazani z RM.Bo tylko tam
              dostali mozliwosc wypowiedzi.Na Islandii wystepujacy w RM i piszacy
              o geotermii sa znanymi i szanowanymi uczonymi z Polski.W
              Polsce ,dzieki prof.Nowickiemu i jego uczniom mieli i maja
              nadal ,,szlaban''.

              pies_na_prawizne napisał:

              > czytal, czytal, ale ty juz nie jestes ta amanasekta co kiedys, po
              > tej twojej praktyce w islandzkich gejzerach, z oparow i
              temperatury
              > popalilo ci neurony i nic nie mozna zrozumiec z tego twego belkotu
              • przyczajony_mason_ukryty_zyd Re: Widzisz piesku ja tam bylam na praktyce 17.01.08, 23:22
                amanasunta napisała:

                > I swietnie poznalam to towarzystwo spod ciemnej gwiazdy.
                piszesz o pisuarach twoich kumplach analnasuko????twoje opinie to mozesz sobie w
                sraczu na gejzerze powiesic pisowska dziwko!!!
                • chirlider Re: Widzisz piesku ja tam bylam na praktyce 17.01.08, 23:58
                  istotnie, kawał chamskiego wałka w damskim wydaniu.
                  błyskotliwa jak Gosiewski, kultura osobista na poziomie Kempy.

                  marny gatunek.

                  przyczajony_mason_ukryty_zyd napisał:

                  > piszesz o pisuarach twoich kumplach analnasuko????twoje opinie to
                  mozesz sobie
                  > w
                  > sraczu na gejzerze powiesic pisowska dziwko!!!
                • amanasunta Re: Widzisz piesku ja tam bylam na praktyce 18.01.08, 03:26
                  przyczajony_mason_ukryty_zyd napisał:

                  > amanasunta napisała:
                  >
                  > > I swietnie poznalam to towarzystwo spod ciemnej gwiazdy.
                  > piszesz o pisuarach twoich kumplach analnasuko????twoje opinie to
                  mozesz sobie
                  > w
                  > sraczu na gejzerze powiesic pisowska dziwko!!!
                  Oto dowod,powyzej, ,ze kazda zacietrzewiona antykaczka to smiec!
        • przyczajony_mason_ukryty_zyd Re: Konec kaczej smuty! 17.01.08, 23:25
          chirlider napisał:

          > amanacunta, cieszy mnie twój kolejny post.
          > nic tak nie cieszy ucha jak skowyt dożynanych PiSowskich watah.
          >
          jeszcze zesmy tego bydła i swołoczy nie dorzneli i dalej podnosi parszywy
          kaprawy ryj ta szmaciarska sqwiała banda ...moze pora na jakas kryształowa noc i
          ostateczny koniec tego tforu??? oba kacze knypy do pierdla i trybunał stanu.
    • pakulec Rydzyk powinien ogłosić ich świętymi 17.01.08, 23:06
      mohery miały by się do kogo modlić
      • dyletant5 he,hi,he cala ferajna od PelO czeka w kolejce.... 17.01.08, 23:11
        pakulec napisał:

        > mohery miały by się do kogo modlić

        ---------------------------------------------------------------------
        • pakulec Pis by wam tego nigdy nie dał 17.01.08, 23:18
          a tak przynajmniej macie nadzieję :-)
          • dyletant5 a PelO cos daje ?...... 17.01.08, 23:31
            pakulec napisał:

            > a tak przynajmniej macie nadzieję :-)
            ---------------------------------------------------------------------
            -....nadzieja to matka glupich /PelO/....-
            ---------------------------------------------------------------------

            ... odsunac POpulizm lyberalny od wladzy - gangsterow, kapusi i
            kretaczy ...
            • pakulec Re: a PelO cos daje ?...... 17.01.08, 23:39
              wasza matka moherki ;-)
              tak na marginesie, jak myslisz czy Lechu zatrudni ich w pałacu?
              miałby więcej kompanów do flaszki ;-)
              • dyletant5 Re: a PelO cos daje ?...... 17.01.08, 23:48
                pakulec napisał:

                > wasza matka moherki ;-)
                > tak na marginesie, jak myslisz czy Lechu zatrudni ich w pałacu?
                > miałby więcej kompanów do flaszki ;-)
                ---------------------------------------------------------------------
                -... no filcaki , rajtuski mowil ,ze nadzieja to matka PelO, nie
                krec, ...-

                ---------------------------------------------------------------------

                ... odsunac POpulizm lyberalny od wladzy - gangsterow, kapusi i
                kretaczy ...
                • pakulec skąd taka znajmośc słów Tuska? 17.01.08, 23:52
                  widać pan Tusk jest dla ciebie wielkim autorytetem skoro podpierasz
                  się jego cytatami . To w pełni zrozumiałe - umysł wybitny zawsze
                  wywiera wpływ na miernoty ktore fascynuja sie nim, a że się sa w
                  stanie go zrozumieć - to bezmyslnie go atakują.
                  To twój przypadek. Pomódl się teraz do Rydzyka to może cię oswieci
                  ;-)
                  • dyletant5 Re: skąd taka znajmośc słów Tuska? 18.01.08, 00:02
                    pakulec napisał:

                    > widać pan Tusk jest dla ciebie wielkim autorytetem skoro
                    podpierasz
                    > się jego cytatami . To w pełni zrozumiałe - umysł wybitny zawsze
                    > wywiera wpływ na miernoty ktore fascynuja sie nim, a że się sa w
                    > stanie go zrozumieć - to bezmyslnie go atakują.
                    > To twój przypadek. Pomódl się teraz do Rydzyka to może cię oswieci
                    > ;-)
                    -... stalo sie modne cytowanie POltuskow i POlglowkow,
                    zaryzykowalem...-

                    ---------------------------------------------------------------------

                    ... odsunac POpulizm lyberalny od wladzy - gangsterow, kapusi i
                    kretaczy ...
                    • pakulec hehehe prawedziwy z ciebie rydzykant 18.01.08, 00:14
                      a teraz wzorem Lecha chlapnij sobie jednego ;-)
                      • dyletant5 Re: hehehe prawedziwy z ciebie rydzykant 18.01.08, 00:25
                        pakulec napisał:

                        > a teraz wzorem Lecha chlapnij sobie jednego ;-)

                        -
      • przyczajony_mason_ukryty_zyd Re: Rydzyk powinien ogłosić ich świętymi 17.01.08, 23:50
        pakulec napisał:

        > mohery miały by się do kogo modlić
        moze powiesmy od razu oćca grzybka??? moherowe smiecie beda miały meczennika
        lepszego od popiełuchy i zdrajcy stanisława w kompakcie?
        • pakulec hehehehe po co go krzywdzić? 17.01.08, 23:54
          dużo większą przyjemnośc sprawi nam obserwowanie jak sam sie pogrąża-
          bo to tylko kwestia czasu
          • przyczajony_mason_ukryty_zyd Re: hehehehe po co go krzywdzić? 18.01.08, 00:26
            pakulec napisał:

            > dużo większą przyjemnośc sprawi nam obserwowanie jak sam sie pogrąża-
            > bo to tylko kwestia czasu
            nie trawie goscia wprost atawistycznie...akumulator na jaja i do zalewy
            wislanej...ze tez takie bydle doi panstwo z kasy a ludzie zbieraja kase na
            Orkiestre zeby dzieciakom pomagac...a ten gnoj dostaje miekka łapka ponad 10
            baniek $ , ci co mu je zagwarantowali powinni sobie flamastem kratki na
            okularach namalowac...zeby sie oswajac z widokiem tego co im bedzie przez
            nastepna dekade dane ogladac... banda sqwysynów złodzieji jeb..ch pisduarowskich.

            pl.youtube.com/watch?v=HHK-4-JTp90
    • przyczajony_mason_ukryty_zyd Bardzo dobrze wielkie brawka:) 17.01.08, 23:18
      Moze wreszcie ten rzad zrobi porzadne wykopki z tych szmat pisowskich?? jak
      długo mamy tolerowac obecnosc scierw typu urbanski,pati koti, targalski ze o tej
      szmacie xianskiej pop..nej sowinskiej nie wspomne? podetrzec sobie de..ich
      nominacjami i nieusuwalnoscia..za ćwarz bydlaki i na kopach wyniesc z
      urzedów...won z pisdami>
      • dyletant5 Re: Bardzo dobrze wielkie brawka:) 17.01.08, 23:33
        przyczajony_mason_ukryty_zyd napisał:

        > Moze wreszcie ten rzad zrobi porzadne wykopki z tych szmat
        pisowskich?? jak
        > długo mamy tolerowac obecnosc scierw typu urbanski,pati koti,
        targalski ze o te
        > j
        > szmacie xianskiej pop..nej sowinskiej nie wspomne? podetrzec sobie
        de..ich
        > nominacjami i nieusuwalnoscia..za ćwarz bydlaki i na kopach
        wyniesc z
        > urzedów...won z pisdami>
        ---------------------------------------------------------------------
        -z tego ziarna chwast wyrosnie -

        ---------------------------------------------------------------------

        ... odsunac POpulizm lyberalny od wladzy - gangsterow, kapusi i
        kretaczy ...
        • pakulec skąd to oburzenie? 17.01.08, 23:42
          przecież to takie prawdziwo polskie - można powiedziec moherowe
          sformułowania
          • dyletant5 Re: skąd to oburzenie? 17.01.08, 23:50
            pakulec napisał:

            > przecież to takie prawdziwo polskie - można powiedziec moherowe
            > sformułowania
            ---------------------------------------------------------------------
            ...- jestes blisko prawdy...- nie puszczaj bakow, tylko czytaj
            powazna literature...-
            ---------------------------------------------------------------------

            ... odsunac POpulizm lyberalny od wladzy - gangsterow, kapusi i
            kretaczy ...
            • pakulec co ma do tego zapuszczanie baków? 17.01.08, 23:56
              cos ci się posty myla, czy może za duzo emocji na dzisiaj?
            • pies_na_prawizne doris9914/dylek( - ja cie rozumiem!! 18.01.08, 00:09

              ty masz brachu rozdwojenie jazni,raz smigasz doris, a raz dylek, ale
              jakos dziwnie doris zniknela od 2 dni, nie wiesz co sie z nia
              dzieje???moze poszla po "japka"do na szego Donka???
              pozatym dylek5 jest wstrzasniety bo eSBecja z Rakowieckiej,
              czyli "presentation1" napisal wyzej ze za Platformy tzn.od 2 mcy
              zamordowano w Polsce wiecej ksiezy nie za PRLu!!!!i on drzy o
              tatusia z sekty torunskiej
              ps
              gdzie to sie legnie wszystko????
              • przyczajony_mason_ukryty_zyd Re: doris9914/dylek( - ja cie rozumiem!! 18.01.08, 00:31
                pies_na_prawizne napisał:

                >

                > ps
                > gdzie to sie legnie wszystko????
                jak to gdzie.??? w domu bez klamek albo na Krakowskim Przedmiesciu u czipsa
                osranego...na jedno wychodzi:PPPP
              • dyletant5 zawsze swirujesz po polnocy....? 18.01.08, 00:36
                pies_na_prawizne napisał:

                >
                > ty masz brachu rozdwojenie jazni,raz smigasz doris, a raz dylek,
                ale
                > jakos dziwnie doris zniknela od 2 dni, nie wiesz co sie z nia
                > dzieje???moze poszla po "japka"do na szego Donka???
                > pozatym dylek5 jest wstrzasniety bo eSBecja z Rakowieckiej,
                > czyli "presentation1" napisal wyzej ze za Platformy tzn.od 2 mcy
                > zamordowano w Polsce wiecej ksiezy nie za PRLu!!!!i on drzy o
                > tatusia z sekty torunskiej
                > ps
                > gdzie to sie legnie wszystko????
                >
                >...jestem sam ciekawy o te tzw. nicki, podziwiam tych klakierow co
                zmieniaja sie co min. dla frekwencji dla Gw, bo przeciez to niewiele
                ludu czyta.. oprocz psa. chirliedera. funny, isy , pakulca itp.
                zmiennikom...
    • unamatita Miało być normalnie, a jest gorzej jak za Millera. 17.01.08, 23:57
      Na POhybel POojebom
      u.
      • pakulec pomódl się do Rydzyka może sprawi cud ;-) 18.01.08, 00:00

      • pies_na_prawizne Re: jedynamacico 18.01.08, 00:02
        unamatita napisała:

        > Na POhybel POojebom
        > u.
        -----------------------


        moze twoja macica ma wscieklizne i dlatego tak ci niedobrze??
        Chaves przyjmuje emigrantow, stworzyl dla nich EDEN, moze sie
        zalapiesz
      • chirlider unaszmatita, uważaj co piszesz 18.01.08, 00:04
        w następnych wyborach PiS tworzy koalicje wyborczą z partią Millera.
        bedziesz musiała odszczekiwać pod stołem.

        unamatita napisała:

        > Na POhybel POojebom
        > u.
      • przyczajony_mason_ukryty_zyd Re: Miało być normalnie, a jest gorzej jak za Mil 18.01.08, 00:39
        unamatita napisała:

        > Na POhybel POojebom
        > u.

        a mozg kiedy ci szmato pisowska wycieli?
    • dyletant5 Rusy dotarli kanalami do Torunia..... 18.01.08, 00:06
      ... powitanie z tuskiem odbylo sie przy swietle ksiezyca ..._ jesli
      Rydzyk odkryje to zrodelko , to Polglowek tusk wisi za jaja, ale on
      bez jaj...-
      ---------------------------------------------------------------------

      ... odsunac POpulizm lyberalny od wladzy - gangsterow, kapusi i
      kretaczy ...
      • chirlider Rydzyjko odda z powrotem nadajnik do KGB? 18.01.08, 00:12
        nawet oni nie chca mieć nic wspólnego z "głosem szatana w twoim
        domu"?

        dyletant5 napisał:

        > ... powitanie z tuskiem odbylo sie przy swietle ksiezyca ..._
        jesli
        > Rydzyk odkryje to zrodelko , to Polglowek tusk wisi za jaja, ale
        on
        > bez jaj...-
        > -------------------------------------------------------------------
        --
        >
        > ... odsunac POpulizm lyberalny od wladzy - gangsterow, kapusi i
        > kretaczy ...
        • dyletant5 Re: Rydzyjko odda z powrotem nadajnik do KGB? 18.01.08, 00:23
          chirlider napisał:

          > nawet oni nie chca mieć nic wspólnego z "głosem szatana w twoim
          > domu"?
          >
          > dyletant5 napisał:
          >
          > > ... powitanie z tuskiem odbylo sie przy swietle ksiezyca ..._
          > jesli
          > > Rydzyk odkryje to zrodelko , to Polglowek tusk wisi za jaja, ale
          > on
          > > bez jaj...-
          > > -----------------------------------------------------------------
          --
          > --nie chodzi o glos szatana z Torunia, chodzi o glos szatana z
          Mackby , oni wola zrodelka, bo takie istnieja, a za tym idzie
          kasa ...-
          > >-----------------------------------------------------------------

          > > ... odsunac POpulizm lyberalny od wladzy - gangsterow, kapusi i
          > > kretaczy ...
          >
          >
          • chirlider Re: Rydzyjko odda z powrotem nadajnik do KGB? 18.01.08, 00:29
            doris, a świstak zawija?

            dyletant5 napisał:
            > > --nie chodzi o glos szatana z Torunia, chodzi o glos szatana z
            > Mackby , oni wola zrodelka, bo takie istnieja, a za tym idzie
            > kasa ...-
      • pies_na_prawizne Kaczki dotarli kanalami do Torunia..... 18.01.08, 00:15
        dyletant5 napisał:

        > ... powitanie z tuskiem odbylo sie przy swietle ksiezyca ..._
        jesli
        > Rydzyk odkryje to zrodelko , to Polglowek tusk wisi za jaja, ale
        on
        > bez jaj...-
        > -------------------------------------------------------------------
        --
        nie odkryje, bo nie ma i basta, a co do jaj, wrzuc te Rydzowe i
        Tuskowe do szklanki wody i zgadnij ktore wyplyna na wierzch???
        Donalda bo swieze jak swiezy powiew demokracji na Polske, a dzbuki
        rydzowe i kaczynszczyzna do Chin, Chinczycy uwielbiaja, nawet
        zakopuja w ziemi na kilka tygodni, im wiecej smierdzi tym
        lepsze.........ale w Chinach u nas won


        >
        > ... odsunac POpulizm lyberalny od wladzy - gangsterow, kapusi i
        > kretaczy ...
        • dyletant5 Re:pOltuskii dotarli kanalami do Torunia..... 18.01.08, 00:28
          pies_na_prawizne napisał:

          > dyletant5 napisał:
          >
          > > ... powitanie z tuskiem odbylo sie przy swietle ksiezyca ..._
          > jesli
          > > Rydzyk odkryje to zrodelko , to Polglowek tusk wisi za jaja, ale
          > on
          > > bez jaj...-
          > > -----------------------------------------------------------------
          --
          > --
          > nie odkryje, bo nie ma i basta, a co do jaj, wrzuc te Rydzowe i
          > Tuskowe do szklanki wody i zgadnij ktore wyplyna na wierzch???
          > Donalda bo swieze jak swiezy powiew demokracji na Polske, a dzbuki
          > rydzowe i kaczynszczyzna do Chin, Chinczycy uwielbiaja, nawet
          > zakopuja w ziemi na kilka tygodni, im wiecej smierdzi tym
          > lepsze.........ale w Chinach u nas won
          >-----------------------------------------------------------------
          • pies_na_prawizne Re:kaczkiii dotarli kanalami do Torunia..... 18.01.08, 00:34
            odpowiedzialem na pytanie za ciebie bo ty o jajkach nie masz pojecia
            bo po pierwsze w twoich to tylko przeciag a po wtore ty jajek nie
            jesz tylko "japka"
            • dyletant5 Re:Rajtuskii dotarli kanalami do Torunia..... 18.01.08, 00:42
              pies_na_prawizne napisał:

              > odpowiedzialem na pytanie za ciebie bo ty o jajkach nie masz
              pojecia
              > bo po pierwsze w twoich to tylko przeciag a po wtore ty jajek nie
              > jesz tylko "japka"
              ---------------------------------------------------------------------
              ... zalezy jakie jaja, napewno nie od rudego frajera...
              ---------------------------------------------------------------------

              ... odsunac POpulizm lyberalny od wladzy - gangsterow, kapusi i
              kretaczy ...
      • pakulec zamiast pisać tu głupotki 18.01.08, 00:15
        lepiej oddaj Rydzykowi rentę na ofiarę - z czego twoj pasterz będzie
        teraz kupował paliwo do Maybacha?
    • srebrnykamien Teraz odbierzemy ci radyjo,ty antysemitu 18.01.08, 00:15
      • chirlider to czy gość jest semitą czy antysemitą, 18.01.08, 00:21
        woli chłopców czy dziewczynki, czy jest księdzem czy tylko go
        udaje... to naprawdę niewiele mnie obchodzi.

        wkurza mnie to że wyciąga swoje brudne łapsko po publiczne pieniądze.
    • jan3211 o. Rydzyk to budowniczy szkół,godny pochwały 18.01.08, 03:34
      To powaleni ludzie w Polsce . Takiego co buduje to się piętnuje ?
      Jednak Polak ma kłopoty z rozumem ?
      • vytrisalov Gomulka tez budowal szkoly 18.01.08, 09:17
        jan3211 napisał:

        > To powaleni ludzie w Polsce . Takiego co buduje to się piętnuje ?
        > Jednak Polak ma kłopoty z rozumem ?

        Tow. Gomulka wybudowal 1000 szkol na 1000-lecie powstania Polski. I co z tego???

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka