janusz112 Suski: Działania mediów podobne do metod hitler.. 16.02.08, 15:14 Suski: Działania mediów podobne do metod hitlerowskich No,za taką odzywkę panem posłem powinien zająć się prokurator.Pan poseł insynuuje, że w Polsce stosuje się hitlerowskie metody. Odpowiedz Link Zgłoś
janusz112 Suski: Działania mediów podobne do metod hitler.. 16.02.08, 15:15 Suski: Działania mediów podobne do metod hitlerowskich No,za taką odzywkę panem posłem powinien zająć się prokurator.Pan poseł insynuuje, że w Polsce stosuje się hitlerowskie metody. Odpowiedz Link Zgłoś
wet3 Re: Suski: Działania mediów podobne do metod hitl 16.02.08, 15:17 Suski ma calkowita racje!!! Odpowiedz Link Zgłoś
fyrlok Suski: Działania mediów podobne do metod hitler.. 16.02.08, 15:28 Da, da, gaspadin Suskij, rozumiem, ze chcesz Pan przez to powiedziec nam, ze Adam Michnik jest oficerem Bundeswehry, a prawdopodobnie tez agentem Mosadu, KGB, CIA, FBI, MI5, BND. MAD, BKA, ..... Acha, acha, acha, szczesc Boze. Odpowiedz Link Zgłoś
morte_macabre Suski: Działania mediów podobne do metod hitler.. 16.02.08, 15:29 Pewnie chodzi o media niemieckie, w których Jaruś najpierw kłamał a potem Wasserwanna to odszczekiwała. Odpowiedz Link Zgłoś
janma46 Suski: Działania mediów podobne do metod hitler.. 16.02.08, 15:32 Panie Suski a zna pan przysłowie "Nosił wilk razy kilka aż ponieśli wilka"czy to jest za trudne dla pana. Odpowiedz Link Zgłoś
fyrlok Re: Suski: Działania mediów podobne do metod hitl 16.02.08, 15:33 No przeciez w normalnym kraju, gdyby polityk cos takiego powiedzial i to do mediow, to nie tylko media by go rozszarpaly (np. zwiazki dziennikarzy zaskarzyly), ale tez politycznie tak dlugo (niedlugo: moze tydzien) bylo fermentowalo, az by ustapil. A jakby nie ustapil, to by sie partia za niego wstydzila i (taktycznie,oportunistycznie) uznala, ze nie leza na tych samych falach i ze musi on opuscic scene polityczna, a moze i partie. No, moze oprocz GB. W normalnym kraju..... Odpowiedz Link Zgłoś
fyrlok Suski: Działania mediów podobne do metod hitler.. 16.02.08, 15:35 No przeciez w tzw.normalnym kraju, gdyby polityk cos takiego powiedzial i to do mediow, to nie tylko media by go rozszarpaly (np. zwiazki dziennikarzy zaskarzyly), ale tez politycznie tak dlugo (niedlugo: moze tydzien) bylo fermentowalo, az by ustapil. A jakby nie ustapil, to by sie partia za niego wstydzila i (taktycznie,oportunistycznie) uznala, ze nie leza na tych samych falach i ze musi on opuscic scene polityczna, a moze i partie. No, moze oprocz GB. W normalnym kraju..... Odpowiedz Link Zgłoś
janek445 Suski: Działania mediów podobne do metod hitler.. 16.02.08, 15:47 Suski ty sługusie Pisowski Odpowiedz Link Zgłoś
prezentation1 glupi jasiu...................... 16.02.08, 15:52 janek445 napisał: > Suski ty sługusie Pisowski °°°°°°°°°°°°°°°°°° a czyim ma byc slugusem, moze PO???przeciez on z PiSu i normalne ze za PiSem stoi murem Odpowiedz Link Zgłoś
mr_pope Re: glupi jasiu...................... 16.02.08, 16:21 > a czyim ma byc slugusem, moze PO???przeciez on z PiSu i normalne ze > za PiSem stoi murem A mógłby stać murem za samym sobą i nie traktować PiS jako wartości samej w sobie. Jako żywo przypomina działacza PZPR, dla którego najważniejsza była polityka partii. Odpowiedz Link Zgłoś
q_vw Zrzutka na psychiatrę dla Suskiego ?! 16.02.08, 15:54 Ludzie, miejcie litość, składamy się na psychiatrę dla Suskiego, facet już bredzi na maksa... wstyd tego słuchać... Odpowiedz Link Zgłoś
wet3 Re: q_vw 16.02.08, 15:58 q_vw napisał: > Zrzutka na psychiatre dla Suskiego?! > Ludzie, miejcie litość, składamy się na psychiatrę dla Suskiego, facet już > bredzi na maksa... wstyd tego słuchać... Naczelny psychol POpaprancow dal glos! Pewnie u niejakiego Bolka studiowales?! Odpowiedz Link Zgłoś
pawelsiejka Suski: Działania mediów podobne do metod hitler.. 16.02.08, 16:07 Zwykle ludzie chorzy psychiczne trafiają do odpowiednich szpotali, nie do polityki... Odpowiedz Link Zgłoś
quatto Re: susoidalny półgłówek 16.02.08, 17:20 Polak za pięć groszy się odezwał. Odpowiedz Link Zgłoś
login-ka i słusznie... 16.02.08, 18:08 ... gani, w końcu te metody są charakterystyczne dla PiSu, a tu jakieś masońskie media chcą je przywłaszczyć! Odpowiedz Link Zgłoś
wajdzik_presentation1 Hitler był malarzem..Suski jest fryzjeram.... 16.02.08, 18:14 A towarzysz Jarosław, bolszewickim palantem ! Odpowiedz Link Zgłoś
pierot6 Re: Hitler był malarzem..Suski jest fryzjeram.... 16.02.08, 19:05 > A towarzysz Jarosław, bolszewickim palantem ! AMEN. Odpowiedz Link Zgłoś
wet3 Re: wajdzi_presentation1 16.02.08, 19:13 wajdzik_presentation1 napisał: > Hitler nyl malarzem..Suski jest fryzjerem > A towarzysz Jarosław, bolszewickim palantem ! A ty jestes klonem i pewnie bachorem Wajdy, ktorego "ojciec" "zginal w Katyniu! Odpowiedz Link Zgłoś
jkredman ma rację i nie ma racji 16.02.08, 21:47 ma racje gdy mówi że media powinny się zajmować osiągnięciami nowego rządu nie ma racji gdy mówi że media nie powinny się zajmować sukcesami poprzedniego rządu Odpowiedz Link Zgłoś
kon_donek_wermahtowy Folksdojcz_Premierem_i_Media_PO-s thitlerowskie_:o) 16.02.08, 22:03 Marek Suski: W Trzeciej Rzeszy stosowano takie metody. Sto razy powtarzane kłamstwo staje się prawdą ... ..................................... Suski ma rację ! Niedaleko pada jabłko od jabłoni :( ps Niekompetentnego firera PO-paprańców folksdojcza Tuske - podwórkowego chamka - śmiecia dla którego Polskość to nienormalność a który dorwał się do koryta za sprawą przerażonego wizją lustracji ubekistanu i jego zydo-komucho-szwabskich łże-mediów, aby rozwalić Państwo Polskie, tego nygusa i jego POpaprańców Naród Polski wyśle już wkrótce na śmietnik historii :)!!! Odpowiedz Link Zgłoś
wet3 Re: Folksdojcz_Premierem_i_Media_PO-s thitlerowsk 16.02.08, 22:30 Nie wiem, ale powoli dochodze do przekonania, ze Tusk jest najzwyklejsza marionetka komuchow, uboli oraz dawnej WSI i w sprawach wazniejszych nie ma absolutnie NIC do powiedzenia. Odpowiedz Link Zgłoś
sweterekzduzymdekoltemmoherowy Re: Folksdojcz_Premierem_i_Media_PO-s thitlerows 17.02.08, 01:52 wet3 napisał: > Nie wiem, ale powoli dochodze do przekonania, ze Tusk jest > najzwyklejsza marionetka komuchow, uboli oraz dawnej WSI i w > sprawach wazniejszych nie ma absolutnie NIC do powiedzenia. Odpowiedz Link Zgłoś
kwaczynsky_pan Suski: Działania mediów podobne do metod hitler.. 17.02.08, 10:49 <<Jego zdaniem media powinny zajmować się poczynaniami obecnego rządu, a nie zajmować się rozliczeniami jego poprzedników.>> A co: myślałeś, że jak usuniecie się w cień opozycji, to wszystkie przewiny ulegną przedawnieniu? Naiwności! Rozliczamy PRL, rozliczmy i RPIV. Odpowiedz Link Zgłoś