Dodaj do ulubionych

Suski: Działania mediów podobne do metod hitler...

    • janusz112 Suski: Działania mediów podobne do metod hitler.. 16.02.08, 15:14

      Suski: Działania mediów podobne do metod hitlerowskich

      No,za taką odzywkę panem posłem powinien zająć się prokurator.Pan poseł
      insynuuje, że w Polsce stosuje się hitlerowskie metody.
    • janusz112 Suski: Działania mediów podobne do metod hitler.. 16.02.08, 15:15
      Suski: Działania mediów podobne do metod hitlerowskich

      No,za taką odzywkę panem posłem powinien zająć się prokurator.Pan poseł
      insynuuje, że w Polsce stosuje się hitlerowskie metody.
      • wet3 Re: Suski: Działania mediów podobne do metod hitl 16.02.08, 15:17
        Suski ma calkowita racje!!!
    • fyrlok Suski: Działania mediów podobne do metod hitler.. 16.02.08, 15:28
      Da, da, gaspadin Suskij,

      rozumiem, ze chcesz Pan przez to powiedziec nam,
      ze Adam Michnik jest oficerem Bundeswehry,
      a prawdopodobnie tez agentem Mosadu, KGB,
      CIA, FBI, MI5, BND. MAD, BKA, .....

      Acha, acha, acha, szczesc Boze.
    • morte_macabre Suski: Działania mediów podobne do metod hitler.. 16.02.08, 15:29
      Pewnie chodzi o media niemieckie, w których Jaruś najpierw kłamał a potem Wasserwanna to odszczekiwała.
    • janma46 Suski: Działania mediów podobne do metod hitler.. 16.02.08, 15:32
      Panie Suski a zna pan przysłowie "Nosił wilk razy kilka aż ponieśli
      wilka"czy to jest za trudne dla pana.
    • fyrlok Re: Suski: Działania mediów podobne do metod hitl 16.02.08, 15:33
      No przeciez w normalnym kraju,
      gdyby polityk cos takiego powiedzial i to do mediow,
      to nie tylko media by go rozszarpaly (np. zwiazki dziennikarzy
      zaskarzyly), ale tez politycznie tak dlugo (niedlugo: moze tydzien)
      bylo fermentowalo, az by ustapil. A jakby nie ustapil,
      to by sie partia za niego wstydzila i (taktycznie,oportunistycznie)
      uznala, ze nie leza na tych samych falach i ze musi on opuscic
      scene polityczna, a moze i partie.

      No, moze oprocz GB.

      W normalnym kraju.....
    • fyrlok Suski: Działania mediów podobne do metod hitler.. 16.02.08, 15:35
      No przeciez w tzw.normalnym kraju,
      gdyby polityk cos takiego powiedzial i to do mediow,
      to nie tylko media by go rozszarpaly (np. zwiazki dziennikarzy
      zaskarzyly), ale tez politycznie tak dlugo (niedlugo: moze tydzien)
      bylo fermentowalo, az by ustapil. A jakby nie ustapil,
      to by sie partia za niego wstydzila i (taktycznie,oportunistycznie)
      uznala, ze nie leza na tych samych falach i ze musi on opuscic
      scene polityczna, a moze i partie.

      No, moze oprocz GB.

      W normalnym kraju.....
    • janek445 Suski: Działania mediów podobne do metod hitler.. 16.02.08, 15:47
      Suski ty sługusie Pisowski
      • prezentation1 glupi jasiu...................... 16.02.08, 15:52
        janek445 napisał:

        > Suski ty sługusie Pisowski
        °°°°°°°°°°°°°°°°°°

        a czyim ma byc slugusem, moze PO???przeciez on z PiSu i normalne ze
        za PiSem stoi murem
        • mr_pope Re: glupi jasiu...................... 16.02.08, 16:21
          > a czyim ma byc slugusem, moze PO???przeciez on z PiSu i normalne ze
          > za PiSem stoi murem

          A mógłby stać murem za samym sobą i nie traktować PiS jako wartości samej w
          sobie. Jako żywo przypomina działacza PZPR, dla którego najważniejsza była
          polityka partii.
    • q_vw Zrzutka na psychiatrę dla Suskiego ?! 16.02.08, 15:54
      Ludzie, miejcie litość, składamy się na psychiatrę dla Suskiego, facet już
      bredzi na maksa... wstyd tego słuchać...
      • wet3 Re: q_vw 16.02.08, 15:58
        q_vw napisał: > Zrzutka na psychiatre dla Suskiego?!

        > Ludzie, miejcie litość, składamy się na psychiatrę dla Suskiego,
        facet już
        > bredzi na maksa... wstyd tego słuchać...

        Naczelny psychol POpaprancow dal glos! Pewnie u niejakiego Bolka
        studiowales?!
    • pawelsiejka Suski: Działania mediów podobne do metod hitler.. 16.02.08, 16:07
      Zwykle ludzie chorzy psychiczne trafiają do odpowiednich szpotali, nie do
      polityki...
    • kwamar susoidalny półgłówek 16.02.08, 16:09
      pis to partia antypolska
      • quatto Re: susoidalny półgłówek 16.02.08, 17:20
        Polak za pięć groszy się odezwał.
    • login-ka i słusznie... 16.02.08, 18:08
      ... gani, w końcu te metody są charakterystyczne dla PiSu, a tu jakieś masońskie media chcą je przywłaszczyć!
      • wajdzik_presentation1 Hitler był malarzem..Suski jest fryzjeram.... 16.02.08, 18:14
        A towarzysz Jarosław, bolszewickim palantem !
        • pierot6 Re: Hitler był malarzem..Suski jest fryzjeram.... 16.02.08, 19:05

          > A towarzysz Jarosław, bolszewickim palantem !

          AMEN.
        • wet3 Re: wajdzi_presentation1 16.02.08, 19:13
          wajdzik_presentation1 napisał: > Hitler nyl malarzem..Suski jest
          fryzjerem

          > A towarzysz Jarosław, bolszewickim palantem !

          A ty jestes klonem i pewnie bachorem Wajdy, ktorego "ojciec" "zginal
          w Katyniu!
    • jkredman ma rację i nie ma racji 16.02.08, 21:47
      ma racje gdy mówi że media powinny się zajmować osiągnięciami nowego rządu
      nie ma racji gdy mówi że media nie powinny się zajmować sukcesami poprzedniego rządu
      • kon_donek_wermahtowy Folksdojcz_Premierem_i_Media_PO-s thitlerowskie_:o) 16.02.08, 22:03
        Marek Suski:

        W Trzeciej Rzeszy stosowano takie metody.
        Sto razy powtarzane kłamstwo staje się prawdą ...
        .....................................

        Suski ma rację !
        Niedaleko pada jabłko od jabłoni :(

        ps
        Niekompetentnego firera PO-paprańców
        folksdojcza Tuske - podwórkowego chamka -

        śmiecia dla którego Polskość to nienormalność
        a który dorwał się do koryta za sprawą

        przerażonego wizją lustracji ubekistanu
        i jego zydo-komucho-szwabskich łże-mediów,
        aby rozwalić Państwo Polskie,

        tego nygusa i jego POpaprańców
        Naród Polski wyśle już wkrótce
        na śmietnik historii :)!!!

        • wet3 Re: Folksdojcz_Premierem_i_Media_PO-s thitlerowsk 16.02.08, 22:30
          Nie wiem, ale powoli dochodze do przekonania, ze Tusk jest
          najzwyklejsza marionetka komuchow, uboli oraz dawnej WSI i w
          sprawach wazniejszych nie ma absolutnie NIC do powiedzenia.
          • sweterekzduzymdekoltemmoherowy Re: Folksdojcz_Premierem_i_Media_PO-s thitlerows 17.02.08, 01:52
            wet3 napisał:

            > Nie wiem, ale powoli dochodze do przekonania, ze Tusk jest
            > najzwyklejsza marionetka komuchow, uboli oraz dawnej WSI i w
            > sprawach wazniejszych nie ma absolutnie NIC do powiedzenia.
    • kwaczynsky_pan Suski: Działania mediów podobne do metod hitler.. 17.02.08, 10:49
      <<Jego zdaniem media powinny zajmować się poczynaniami obecnego rządu, a nie
      zajmować się rozliczeniami jego poprzedników.>>

      A co: myślałeś, że jak usuniecie się w cień opozycji, to wszystkie przewiny
      ulegną przedawnieniu? Naiwności! Rozliczamy PRL, rozliczmy i RPIV.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka