tetradrachma Re: cud Tuskowy jak cud ... Purymowy? Mami naród, 24.02.08, 19:06 więc niech bedzie przeklety ...Haman ! Odpowiedz Link Zgłoś
julka661 Re: J. Kaczyński: Mam nadzieję, że te złe oczy Tu 24.02.08, 18:03 Kaczyński to chyba już zupełnie na głowę upadł? Odpowiedz Link Zgłoś
olalk Czy te oczy mogą kłamać? 24.02.08, 18:05 Pan Kaczyński już sie zupełnie pogubił. Nienawiść i zazdrość zupełnie go zaślepiła. Kto go jeszcze słucha? Odpowiedz Link Zgłoś
milo_1 Brawo...Donaldzie.....tak trzymać...;))))))) 24.02.08, 18:09 Bardzo dobrze ,że przez dwa lata rządzili ci,którzy już NIGDY nie dojdą do władzy.......bo Naród zobaczył jak może wyglądać twarz kąsającej żmii i jej syczenie...... PiSsssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssss.......... zobaczyliśmy jak wygląda ZŁO w najgorszym wydaniu bo podszywającym się pod wiarę katolicką..,chciał zaistnieć ......... KACZYZM..... czyli........RYDZYKOWO-KACZY TOTALITARYZM....... Dwa lata rządów Kaczyńskich przyniosły pożądany efekt..... I jak widać w sondażach.......to nie są lata stracone..... Polsce i Polakom potrzebny był jakiś punkt odniesienia....w wyborze między złem a dobrem.....miedzy fałszem i obłudą...... a otwartością i nadzieją....zrozumieliśmy,że.......można.... www.jezuici.pl/dr/cytat/10-2006.jpg Państwo policyjne, z życiem Polaków ,kontrolowanym jak za czasów SBecji, które chcieli stworzyć chorzy na Paranoję i Schizofrenię KACZYŃSCY rozsypało się na drobne kawałki.......... A winni tych dwóch straconych lat zanim sie obejrzą, ujrzą świat zza krat....... Odpowiedz Link Zgłoś
friedmar kaczki lubią się taplać 24.02.08, 18:15 trochę szkoda,tych lokalnych RTV obsadzanych z klucza pisu i szkoda że tak kłamliwie na tym tle wypadają kaczyńscy. Cóż w przedszkolu dzieci też puszczają ciche bąki a po tem jako odkrywcy przykrego zapaszku szukają sprawcy by odwrócić od siebie uwagę... Odpowiedz Link Zgłoś
darkraj To jest dziwne 24.02.08, 18:18 =============================== W mediach bryluja Kwaczysci, jak gdyby panowali w swoim kurniku. Dlaczego spoleczenstwo jest niejako zmuszane do ciaglego zapoznawania sie z wynurzeniami tej kliki udajacej elyty? Od dzisiaj bojkotuje te wszelkie Gazetowe spoty reklamowe PiSu (no bo czymze te artykuly sa?) Odpowiedz Link Zgłoś
milo_1 Donaldzie ...to jest_oczywista...oczywistość,że.. . 24.02.08, 18:25 >>>>>BÓG MA POLSKĘ W SWEJ OPIECE<<<<<<< Tak jak zapowiedział JP II aby zstąpił Duch Święty i odmienił oblicze Tej Ziemi.....tak też się stało 21 X 2007 r ....zstąpił i odmienił oblicze naszej Ojczyzny..... Opatrzność ma jeszcze w opiece nasz kraj i normalnych ludzi w nim żyjących,którzy przez dwa lata KACZYZMU doświadczyli więcej obelg i zniewagi niż przez cały okres tzw."komunizmu"..... Został pokonany FASZYZM......pokonano "KOMUNIZM"..... i pokonaliśmy KACZYZM.. Pycha i buta PiSuarowych "elit" została srogo skarcona..... Odpowiedz Link Zgłoś
adam.2x Znów kampania nienawiści Kaczyńskich 24.02.08, 18:46 Przemowa Kaczyńkiego dzisiaj w lubelskim była powrotem do kampanii wyborczej 2005 gdy to piany nienawiści i wściekłości lały się z PiSuarnych mównic. Proces był kontynuowany przez Kaczńskich w latach 2005-2007 aż polski naród miał już psycholi dosyć. Obecnie ich akcje spadają, żadne chwyty nie pomagają i jak widać zdecydowali się na usiłowania podzielenia narodu. Chyba przykład Serbi i Kosowa dał im pomysły. Odpowiedz Link Zgłoś
katolik_polski.1 Re: Kaczynscy i PIS,to wrogowie Polski ! 24.02.08, 19:10 bolszewickie psy... Odpowiedz Link Zgłoś
nie.po.rozumienie.obywatelskie O! cienka podróbka mentoralevicy... 24.02.08, 19:58 ! Odpowiedz Link Zgłoś
easy.piotr.wie Są sytuacje, kiedy Polki są przy nadzieji, ogól- 24.02.08, 18:49 jednak nadzieja bywa inaczej identyfikowana. Odpowiedz Link Zgłoś
oko_1 Jarek popatrz na swoje rozbiegane i kłamliwe! 24.02.08, 18:50 Pierwszy raz w życiu widze gościa który po przegranej upadł tak niziutko jak ten Kaczyński. Facet nie potrafi przegrywać. Jest żałosny. Odpowiedz Link Zgłoś
hanklo a poczytajcie to sobie. same klamstwa. 24.02.08, 18:51 www.polonica.net/Kim_sa_Kaczynscy.htm Odpowiedz Link Zgłoś
krzychayanami J. Kaczyński: Mam nadzieję, że te złe oczy Tusk... 24.02.08, 18:51 Panie Kaczyński. Niech Pan przez chociaż 5 minut będzie szczery. To co najbardziej pana boli to fakt, że ktoś inny jest na stołku. Ktoś inny ma władze i nią dysponuje. A to jest niewybaczalne, prawda? Tyle się czekało na koryto, tyle się wytrzymało wchodzenia w układy z różnymi indywiduami - i wszystko na próżno. Tylko pańska władza i porządek ma błogosławieństwo, tylko pan jest w stanie postępować słusznie - u dowolnie wybranej innej osoby jest to wykluczone. Odpowiedz Link Zgłoś
monterlevicy Geiowy Jarosław pluje o PO,Tusk mówi o Polsce ! 24.02.08, 19:06 J.Kaczyński, to typowy bolszewicki łajdak ! Odpowiedz Link Zgłoś
isa.stern Kaczyński zwyczajowo 24.02.08, 19:07 udowodnił, że to, co mówi nie ma związku z rzeczywistością... Odpowiedz Link Zgłoś
nie.po.rozumienie.obywatelskie a to co mówi premier ma związek z nią ? 24.02.08, 20:01 Odpowiedz Link Zgłoś
katolik_polski.1 J.Kaczyński..Zboczony bolszewicki cham i kłamca !! 24.02.08, 19:10 osobnik bez żadnych zasad moralnych ! Odpowiedz Link Zgłoś
nutka57 Trzeba wiedziec kiedy ze sceny zejść 24.02.08, 19:09 niepokonanym! Oj, panie prezesie. To pan nie ma wizji oprócz inwektyw i opluwania. To dalece obrzydliwa postawa ale im więcej pan lży ludzi, którzy mają inne od pana poglądy, tym bardziej jest pan żałosny. Odpowiedz Link Zgłoś
jago Galeria PiSuarow to zajadli w nienawsci nieudaczn 24.02.08, 19:25 icy, ktorzy rekompensuja sobie lata marginalizacji i bezczynnosci hurra-rewolucyjnymi sloganami. Populistyczne hasla, pusta, demagogiczna retoryka, nienawisc jak ulga ze juz ich prawie nie ma:-) Odpowiedz Link Zgłoś
wolny_najmita Wolę oczy wilka niż świni 24.02.08, 19:23 prowadzonej na rzeź. Jaruś chcialeś wypaść wyglądasz jak Hitler ogłaszający wojnę totalną, a wypadłeś jak Beria na plenum!!! Odpowiedz Link Zgłoś
jerzy30 ten zakompleksiony kaczofaszysta nie moze scierpie 24.02.08, 19:29 przegranych wyborow. Odpowiedz Link Zgłoś
jaroslaw_z_szamba J>"kłamczyński", to chodząca kloaka ! 24.02.08, 19:34 gów.o sie z niego wylewa... Odpowiedz Link Zgłoś
ryszardfilip J.Kaczynski..... 24.02.08, 19:53 Towarzyszu Kaczynski!W 1956 r tow.Wieslaw,tez tak mowil.Tylko Wy tow.chodziliscie wtedy do przedszkola.Widac,ze Gomulka ma godnych nastepcow. Odpowiedz Link Zgłoś
nie.po.rozumienie.obywatelskie ci te oci mogą kłamać ? chiba nie ! 24.02.08, 19:56 ci te oci mogą serce złamać ? chiba nie.. Odpowiedz Link Zgłoś
wicary Niech te tępe ryło dawna Yarkacza wreszcie zniknie 24.02.08, 20:02 Niech te tępe ryło tego dawna kurdupla Yarkacza ereszcie zniknie z TVPiS Kogo poza PiS-dzielcami interesuje dziś ziejący nienawiścią i kakaczący nieustannie na ekranie BYŁY premier Interesuje mnie co ma do powiedzenia nowy rząd z nowym premierem Odpowiedz Link Zgłoś