Dodaj do ulubionych

J. Kaczyński: Mam nadzieję, że te złe oczy Tusk...

    • tles10 cud Tuskowy jak cud ... Purymowy? Mami naród, leń 24.02.08, 18:01
      • tetradrachma Re: cud Tuskowy jak cud ... Purymowy? Mami naród, 24.02.08, 19:06
        więc niech bedzie przeklety ...Haman !
    • macarthur nadzieja matką głupich 24.02.08, 18:02
      panie Jarku
    • julka661 Re: J. Kaczyński: Mam nadzieję, że te złe oczy Tu 24.02.08, 18:03
      Kaczyński to chyba już zupełnie na głowę upadł?
    • prof.gamon0 To wiadomo już, dlaczego dzieci boją się Tuska... 24.02.08, 18:04
    • olalk Czy te oczy mogą kłamać? 24.02.08, 18:05
      Pan Kaczyński już sie zupełnie pogubił. Nienawiść i zazdrość zupełnie go
      zaślepiła. Kto go jeszcze słucha?
    • milo_1 Brawo...Donaldzie.....tak trzymać...;))))))) 24.02.08, 18:09
      Bardzo dobrze ,że przez dwa lata rządzili ci,którzy już NIGDY nie dojdą do władzy.......bo Naród zobaczył jak może wyglądać twarz kąsającej żmii i jej syczenie...... PiSsssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssss..........
      zobaczyliśmy jak wygląda ZŁO w najgorszym wydaniu bo podszywającym się pod wiarę katolicką..,chciał zaistnieć ......... KACZYZM..... czyli........RYDZYKOWO-KACZY TOTALITARYZM.......

      Dwa lata rządów Kaczyńskich przyniosły pożądany efekt.....
      I jak widać w sondażach.......to nie są lata stracone.....
      Polsce i Polakom potrzebny był jakiś punkt odniesienia....w wyborze między złem a dobrem.....miedzy fałszem i obłudą...... a otwartością i nadzieją....zrozumieliśmy,że.......można....
      www.jezuici.pl/dr/cytat/10-2006.jpg
      Państwo policyjne, z życiem Polaków ,kontrolowanym jak za czasów SBecji, które
      chcieli stworzyć chorzy na Paranoję i Schizofrenię KACZYŃSCY rozsypało się na
      drobne kawałki..........

      A winni tych dwóch straconych lat zanim sie obejrzą, ujrzą świat zza
      krat.......
    • friedmar kaczki lubią się taplać 24.02.08, 18:15
      trochę szkoda,tych lokalnych RTV obsadzanych z klucza pisu i szkoda
      że tak kłamliwie na tym tle wypadają kaczyńscy.
      Cóż w przedszkolu dzieci też puszczają ciche bąki a po tem jako
      odkrywcy przykrego zapaszku szukają sprawcy by odwrócić od siebie
      uwagę...
    • darkraj To jest dziwne 24.02.08, 18:18
      =============================== W mediach bryluja Kwaczysci, jak
      gdyby panowali w swoim kurniku.
      Dlaczego spoleczenstwo jest niejako zmuszane do ciaglego
      zapoznawania sie z wynurzeniami tej kliki udajacej elyty?
      Od dzisiaj bojkotuje te wszelkie Gazetowe spoty reklamowe PiSu (no
      bo czymze te artykuly sa?)
    • milo_1 Donaldzie ...to jest_oczywista...oczywistość,że.. . 24.02.08, 18:25
      >>>>>BÓG MA POLSKĘ W SWEJ OPIECE<<<<<<<

      Tak jak zapowiedział JP II aby zstąpił Duch Święty i odmienił oblicze Tej
      Ziemi.....tak też się stało 21 X 2007 r ....zstąpił i odmienił oblicze naszej
      Ojczyzny.....
      Opatrzność ma jeszcze w opiece nasz kraj i normalnych ludzi w nim
      żyjących,którzy przez dwa lata KACZYZMU doświadczyli więcej obelg i zniewagi niż
      przez cały okres tzw."komunizmu".....
      Został pokonany FASZYZM......pokonano "KOMUNIZM"..... i pokonaliśmy KACZYZM..
      Pycha i buta PiSuarowych "elit" została srogo skarcona.....
    • hanklo a i tak jestes pejsaty 24.02.08, 18:36
    • adam.2x Znów kampania nienawiści Kaczyńskich 24.02.08, 18:46
      Przemowa Kaczyńkiego dzisiaj w lubelskim była powrotem do kampanii
      wyborczej 2005 gdy to piany nienawiści i wściekłości lały się z
      PiSuarnych mównic. Proces był kontynuowany przez Kaczńskich w latach
      2005-2007 aż polski naród miał już psycholi dosyć. Obecnie ich akcje
      spadają, żadne chwyty nie pomagają i jak widać zdecydowali się na
      usiłowania podzielenia narodu. Chyba przykład Serbi i Kosowa dał im
      pomysły.
      • monterlevicy Kaczynscy i PIS,to wrogowie Polski ! 24.02.08, 19:08
        • katolik_polski.1 Re: Kaczynscy i PIS,to wrogowie Polski ! 24.02.08, 19:10
          bolszewickie psy...
        • nie.po.rozumienie.obywatelskie O! cienka podróbka mentoralevicy... 24.02.08, 19:58
          !
    • easy.piotr.wie Są sytuacje, kiedy Polki są przy nadzieji, ogól- 24.02.08, 18:49
      jednak nadzieja bywa inaczej identyfikowana.
    • pies_na_prawizne tylko tyle panie Gejowy???? 24.02.08, 18:49

    • oko_1 Jarek popatrz na swoje rozbiegane i kłamliwe! 24.02.08, 18:50
      Pierwszy raz w życiu widze gościa który po przegranej upadł tak niziutko jak ten Kaczyński. Facet nie potrafi przegrywać. Jest żałosny.
    • hanklo a poczytajcie to sobie. same klamstwa. 24.02.08, 18:51
      www.polonica.net/Kim_sa_Kaczynscy.htm
    • krzychayanami J. Kaczyński: Mam nadzieję, że te złe oczy Tusk... 24.02.08, 18:51
      Panie Kaczyński. Niech Pan przez chociaż 5 minut będzie szczery. To co
      najbardziej pana boli to fakt, że ktoś inny jest na stołku. Ktoś inny ma władze
      i nią dysponuje. A to jest niewybaczalne, prawda? Tyle się czekało na koryto,
      tyle się wytrzymało wchodzenia w układy z różnymi indywiduami - i wszystko na
      próżno. Tylko pańska władza i porządek ma błogosławieństwo, tylko pan jest w
      stanie postępować słusznie - u dowolnie wybranej innej osoby jest to wykluczone.
    • remez2 Gejowy Kaczucha znowu w akcji. 24.02.08, 19:00
      • monterlevicy Geiowy Jarosław pluje o PO,Tusk mówi o Polsce ! 24.02.08, 19:06
        J.Kaczyński, to typowy bolszewicki łajdak !
    • isa.stern Kaczyński zwyczajowo 24.02.08, 19:07
      udowodnił, że to, co mówi nie ma związku z rzeczywistością...
      • nie.po.rozumienie.obywatelskie a to co mówi premier ma związek z nią ? 24.02.08, 20:01
    • ja.ja222 Kto pomoże 24.02.08, 19:07
      choremu psychicznie byłemu premierowi?
      • katolik_polski.1 J.Kaczyński..Zboczony bolszewicki cham i kłamca !! 24.02.08, 19:10
        osobnik bez żadnych zasad moralnych !
    • nutka57 Trzeba wiedziec kiedy ze sceny zejść 24.02.08, 19:09
      niepokonanym! Oj, panie prezesie. To pan nie ma wizji oprócz
      inwektyw i opluwania. To dalece obrzydliwa postawa ale im więcej pan
      lży ludzi, którzy mają inne od pana poglądy, tym bardziej jest pan
      żałosny.
      • jago Galeria PiSuarow to zajadli w nienawsci nieudaczn 24.02.08, 19:25
        icy, ktorzy rekompensuja sobie lata marginalizacji i bezczynnosci
        hurra-rewolucyjnymi sloganami. Populistyczne hasla, pusta, demagogiczna
        retoryka, nienawisc jak ulga ze juz ich prawie nie ma:-)
    • wolny_najmita Wolę oczy wilka niż świni 24.02.08, 19:23
      prowadzonej na rzeź. Jaruś chcialeś wypaść wyglądasz jak Hitler ogłaszający
      wojnę totalną, a wypadłeś jak Beria na plenum!!!
    • jerzy30 ten zakompleksiony kaczofaszysta nie moze scierpie 24.02.08, 19:29
      przegranych wyborow.
      • jaroslaw_z_szamba J>"kłamczyński", to chodząca kloaka ! 24.02.08, 19:34
        gów.o sie z niego wylewa...
    • ryszardfilip J.Kaczynski..... 24.02.08, 19:53
      Towarzyszu Kaczynski!W 1956 r tow.Wieslaw,tez tak mowil.Tylko Wy
      tow.chodziliscie wtedy do przedszkola.Widac,ze Gomulka ma godnych
      nastepcow.
    • nie.po.rozumienie.obywatelskie ci te oci mogą kłamać ? chiba nie ! 24.02.08, 19:56
      ci te oci mogą serce złamać ? chiba nie..
    • wicary Niech te tępe ryło dawna Yarkacza wreszcie zniknie 24.02.08, 20:02
      Niech te tępe ryło tego dawna kurdupla Yarkacza ereszcie zniknie z TVPiS Kogo
      poza PiS-dzielcami interesuje dziś ziejący nienawiścią i kakaczący nieustannie
      na ekranie BYŁY premier Interesuje mnie co ma do powiedzenia nowy rząd z nowym
      premierem

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka