emeryt_59 26.02.08, 08:13 Panie Wajda. Niech pan przestanie marnować nieswoje pieniądze. A robienie filmów zostaw pan fachowców.Czas na odpoczynek. Gniotów panskich juz wystarczy. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
alerta Oskarowa noc braci Coen 26.02.08, 16:55 Bardzo dobrze, że został doceniony scenariusz do filmu "juno", lecz zawiodłam się bardzo tym, iż E.Page nie otrzymała Oscara- zasłużyła napewno. Odpowiedz Link Zgłoś