Dodaj do ulubionych

Oskarowa noc braci Coen

26.02.08, 08:13
Panie Wajda. Niech pan przestanie marnować nieswoje pieniądze. A
robienie filmów zostaw pan fachowców.Czas na odpoczynek. Gniotów
panskich juz wystarczy.
Obserwuj wątek
    • alerta Oskarowa noc braci Coen 26.02.08, 16:55
      Bardzo dobrze, że został doceniony scenariusz do filmu "juno", lecz
      zawiodłam się bardzo tym, iż E.Page nie otrzymała Oscara- zasłużyła
      napewno.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka