pentagon8
03.03.08, 18:32
Tiaaaa... Rosja jest ''wolnym i demokratycznym krajem''dopoty,
dopoki nikt nie miesza sie do polityki,trzymanej w rekach KGB. Jak
sie okazuje, przekroczenie tej granicy jest rowne z pogwalceniem
wszelkich praw. Ale, czemu tu sie dziwic, Rosja to dyktatura. W
dodatku, ''olejowej'' gospodarce grozi przegrzanie, a inflacja juz
zaczela szalec:). I dlatego Miedviediev, pudelek fjutina tak mocno
naciska na reforme gopodarki:).