Dodaj do ulubionych

Moskwa: milicja brutalnie rozpędziła marsz opoz...

03.03.08, 18:32
Tiaaaa... Rosja jest ''wolnym i demokratycznym krajem''dopoty,
dopoki nikt nie miesza sie do polityki,trzymanej w rekach KGB. Jak
sie okazuje, przekroczenie tej granicy jest rowne z pogwalceniem
wszelkich praw. Ale, czemu tu sie dziwic, Rosja to dyktatura. W
dodatku, ''olejowej'' gospodarce grozi przegrzanie, a inflacja juz
zaczela szalec:). I dlatego Miedviediev, pudelek fjutina tak mocno
naciska na reforme gopodarki:).
Obserwuj wątek
    • baqet Moskwa: milicja brutalnie rozpędziła marsz opoz... 03.03.08, 18:36
      Zastanawia mnie, czy gdyby przez Warszawę poszedł protest zwolenników,
      powiedzmy, ustanowienia w Polsce monarchii albo komunizmu, to też nikt nie
      chciałby rozpędzenia tego towarzystwa...
      • wroxi Nak torym zdjeciu jest pokazana brutalnosc? 03.03.08, 19:46
        Na ktorym zdjeciu jest pokazana brutalnosc?
        Ja widze tlko wszedzie wysoka profesjonalnosc
        rosyjskiej milicji w rozpraszaniu nielegalnej demonstracji.
      • warturek A kto Wam ruskim, broni 03.03.08, 22:50
        robić manifestacji w Polsce? Na razie nikt, póki nie wyjdziecie na ulice jako
        polacy. Nie ma w polsce zwolenników monarchi a tym bardziej komunizmu. Piszesz
        po polsku, jednak rozumek zdecydowanie fiutinowski.
    • fawad Moskwa: milicja brutalnie rozpędziła marsz opoz... 03.03.08, 18:39
      Widocznie demonstranci maszerowali inną drogą niż ta, którą określił
      Putin.

      -TomiK
      • bushevik hehe :-) 03.03.08, 18:50
        fawad napisał:

        > Widocznie demonstranci maszerowali inną drogą niż ta, którą
        określił
        > Putin.
        >
    • kacap_z_moskwy Moskwa: milicja brutalnie rozpędziła marsz opoz... 03.03.08, 18:40
      Klamstwo, klamstwo, klamstwo... Jak zwykle.

      A jak brutalnie rozpedzila milicja nieistnejaca manifestacje? A jak brutalnie kogos zatrzymywali? Oczywiscie, jak limonowcy nie podporzadkowali sie milicji, ich zatrzymano. Jak zaczynali bic sie z milicja ich wtedy sila zatrzymywano. Gdzie tu brutalnosc. Wtedy kazda policja swiata jest od poczatku brutalna :)

      Gazeta jak zwykle zapomniala ze 90% chcacych protestowac stanowili limonowcy. Ale wodzowie Limonow i Kasparow sprytnie pojechali do S.Petersburga. Tam spokojnie przeszli ulicami wraz z 800 czlonkami marszu pod gwizd ludzi, stojacych w korkach przez nich. Tak pokazano wszystkim jak o nich mysla ci fajni "opozycjonisci".

      A w Moskwie byli bojki. Miedzy wlasciczelami samochodow i limonowcami. Bo probowali skakac na samochody. A bylo wszytsko w centrum, gdzie samochod na samochodzie stoi. A korek jest do tych czas. Ruch nie moze wroczic do normalnosci. Ilez teraz brzydkich slow mowia kierowcy w adres tych faszystow od limonowa.

      Grunt, ze Belych i Ponamoriow pokazali siebie z leprzej strony :) Wraz z limonowcami im po drodze. Tylko to inna droga, niz u zdecedowanej wiekszosci obywateli Rosji. A tym "opozycjonistam" - dzienkujemy.
      • bushevik do kacapa: dzieki za ciekawy text 03.03.08, 18:46
        kacap_z_moskwy napisał:

        > Klamstwo, klamstwo, klamstwo... Jak zwykle.
        >
        > A jak brutalnie rozpedzila milicja nieistnejaca manifestacje? A
        jak brutalnie k
        > ogos zatrzymywali? Oczywiscie, jak limonowcy nie podporzadkowali
        sie milicji, i
        > ch zatrzymano. Jak zaczynali bic sie z milicja ich wtedy sila
        zatrzymywano. Gdz
        > ie tu brutalnosc. Wtedy kazda policja swiata jest od poczatku
        brutalna :)
        >
        > Gazeta jak zwykle zapomniala ze 90% chcacych protestowac stanowili
        limonowcy. A
        > le wodzowie Limonow i Kasparow sprytnie pojechali do
        S.Petersburga. Tam spokojn
        > ie przeszli ulicami wraz z 800 czlonkami marszu pod gwizd ludzi,
        stojacych w ko
        > rkach przez nich. Tak pokazano wszystkim jak o nich mysla ci
        fajni "opozycjonis
        > ci".
        >
        > A w Moskwie byli bojki. Miedzy wlasciczelami samochodow i
        limonowcami. Bo probo
        > wali skakac na samochody. A bylo wszytsko w centrum, gdzie
        samochod na samochod
        > zie stoi. A korek jest do tych czas. Ruch nie moze wroczic do
        normalnosci. Ilez
        > teraz brzydkich slow mowia kierowcy w adres tych faszystow od
        limonowa.
        >
        > Grunt, ze Belych i Ponamoriow pokazali siebie z leprzej strony :)
        Wraz z limono
        > wcami im po drodze. Tylko to inna droga, niz u zdecedowanej
        wiekszosci obywatel
        > i Rosji. A tym "opozycjonistam" - dzienkujemy.

      • eva15 Tu nie chodzi o prawdę a o zdjęcia dla prasy 03.03.08, 19:16
        To nieprawda, lecz zdjęcia mają obiec zachodnią prasę. I o to chodzi.
        • wiesio46 Re: Tu nie chodzi o prawdę a o zdjęcia dla prasy 03.03.08, 20:44
          Droga Evo, masz zupelna racje. Na jednym zdjeciu widac nawet
          Spielberga jak rezyseruje. Te cholerne prowokatory..
        • profanum_vulgus To nieprawda, ale zdjęcia obiegną wolną zachodnią 03.03.08, 21:01
          prasę.
          He he.
          Rozumowanie kaliningradzkich prostytutek jest ujmujące.
      • indianski Re: Moskwa: milicja brutalnie rozpędziła marsz op 03.03.08, 19:35
        Ty od "leprzej strony" , moze pisz po rosyjsku to latwiej bedzie cie zrozumiec
    • eva15 Opozycji brak skutecznego Berii 03.03.08, 18:43

      "Skandowali oni "Chcemy innej Rosji!", "Rosja bez Putina!" i "To
      jest nasze miasto!". Jednym z haseł manifestacji był też
      postulat: "Dymirze Samozwańcu - won z Kremla!".
      _______________

      No proszę....Dopiero co pisałam do c_k, że Beria to wciąż jeszcze, a
      nawet znów, postać ważna. Najwyraźniej bardzo by się opozycjonistom
      pokroju tych trzech K.- Kasparow, Kasjanow, Kowaliow- przydał. On
      nie tylko twierdził, że Rosja musi być inna, a Moskwa to jego (i
      jemu podobnych) miasto, nie tylko wysłała cara won, ale umiał to
      wszystko przeprowadzić. (Współ)zajął Rosję i Moskwę a carowi odważył
      się ukręcić głowę. Słowem - to dopiero bohater, powinien być
      wyniesiony na sztandary opozycji.

      • fawad Spadkobierca Berii już przecież siedzi na Kremlu. 03.03.08, 18:45
        Spadkobierca Berii już przecież siedzi na Kremlu.

        - TomiK
        • eva15 Gdyby tak było, głuptaku, to te 3 K rostrzelano 03.03.08, 19:33
          Gdyby tak było, głuptaku, to te 3 K rostrzelano by, zamiast pozwolić
          im demonstrować i robić sobie zdjęcia do zachodniej prasy. Albo nie
          wiesz, kim był Beria, albo logik z ciebie tęgi, biedaku
          nieszczęśliwy.
          • indianski Re: Gdyby tak było, głuptaku, to te 3 K rostrzela 03.03.08, 19:42
            Nie dosc ze komunistka to glupia :) Gdyby ich rozstrzelal mialby trzech nowych
            mesjaszy . Rosjanom mozna wcisnac ze Politowka rozwalili czeczency , ze to oni
            wysadzili blok z kilkuset mieszkancami , ale bez przesady . Wszystkiego nie lykna.
            • eva15 Ha, ha, ha. Kasparow jako żydowski mesjasz. Dobre. 03.03.08, 19:44

              Chociaż pośmiać się można, głuptaki pocieszne.
              • indianski Re: Ha, ha, ha. Kasparow jako żydowski mesjasz. D 03.03.08, 19:48
                Lubie takie merytoryczne wypowiedzi :P Mozna sie pozbyc wszelkich kompleksow :)
                • eva15 Re: Ha, ha, ha. Kasparow jako żydowski mesjasz. D 03.03.08, 20:05

                  To twój bełkot o mesjaszach, poczciwcze. Ale nie martw się, głuptaki
                  nie mają kompleksów, wiąc niczego pozbywać się nie musisz.
                  • indianski Re: Ha, ha, ha. Kasparow jako żydowski mesjasz. D 03.03.08, 20:10
                    Fakt , nie mam . Przy tobie nie mozna miec . Fajne to furum , zawsze sie trafi
                    na jakas nawiedzona kretynke :)
                    • eva15 Re: Ha, ha, ha. Kasparow jako żydowski mesjasz. D 03.03.08, 20:12

                      Ulżyło, specu od mesjaszy?
                      • indianski Re: Ha, ha, ha. Kasparow jako żydowski mesjasz. D 03.03.08, 20:20
                        bez przesady . Ty jestes nikim , dlaczego mialoby mi ulzyc ?
                        • eva15 Re: Ha, ha, ha. Kasparow jako żydowski mesjasz. D 03.03.08, 22:38
                          No widzisz, biedny głuptaku, z nikim gadasz o mesjaszu. Buha, ha.

                          No a teraz basta, bo się nieboraku rozbisurmanisz a i w głowinie ci
                          przewrócę. Wracaj do komiksów.
                • fawad Eva Mołotow jak zwykle zaśliniła się ze złości. 03.03.08, 20:09
                  Eva Mołotow napisała:

                  "Gdyby tak było, głuptaku, to te 3 K rostrzelano by, zamiast pozwolić
                  im demonstrować i robić sobie zdjęcia do zachodniej prasy. Albo nie
                  wiesz, kim był Beria, albo logik z ciebie tęgi, biedaku
                  nieszczęśliwy."

                  Przecież nie napisałem, że Pucio to Beria ale że to spadkobierca Berii. Nawet
                  musk przeżarty uwielbieniem do Pucia powinien aż taką różnicę wychwycić.
                  Historia powtarza się farsą więc i Pucio wierną kopią Berii nie budiet.

                  - TomiK
                  • eva15 Kopia, która jest odwrotnością orginału 03.03.08, 20:14
                    Kopia, która jest odwrotnością orginału. Ty masz "musk", poczciwcze.
                    • fawad Re: Kopia, która jest odwrotnością orginału 03.03.08, 20:20
                      I znowu przekłamanie, gdzie ja napisałem, że odwrotnością "biedaczko nieszczęśliwa"?


                      - TomiK

                      • born.again.atheist tomiK odczep sie.. 03.03.08, 20:29
                        milosc zaslepia. Nie kaz jej myslec, kedy jakas banda podnosi
                        bezbozna reke na jej ukochanego pomazanca KGB-owskiego.
          • born.again.atheist Co to jest " te 3 K " ? 03.03.08, 19:44
            ???
          • wiesio46 Re: Gdyby tak było, głuptaku, to te 3 K rostrzela 03.03.08, 20:53
            Droga Evo,
            co to jest 3 K????
      • gabiene pitu pitu ... 03.03.08, 19:27
        kandydat na prezydenta w USA musi setki razy spotkać się z wyborcami, wystąpić w
        dziesiątkach debat telewizyjnych, natomiast kandydat w Rosji nie musi nigdzie
        występować, wystarczy, że go Putin klepnie.

        A ciebie widzę nawet Kowaliow uwiera - możesz sobie pomarzyć, żeby mieć kiedyś
        choć odrobinę jego odwagi cywilnej.
        • herr7 pitu pitu, świstu, świstu ... 03.03.08, 19:38
          Ma Pan rację. Kandydat na prezydenta musi uścisnąć tysiące rąk, co grozi
          nabawieniem się świerzbu, ale o tym czy będzie kandydować i tak zdecyduje
          partyjna machina podczas konwencji.
          Sam system dwupartyjny, gdzie media świadomie pomijają niezależnych kandydatów,
          tym się różni od systemu jednopartyjnego w wydaniu radzieckim, że w ZSRR była
          jedna KPZR, a w Ameryce mamy ich dwie.
          • gabiene Re: pitu pitu, świstu, świstu ... 03.03.08, 19:48
            herr7 napisał:

            > Ma Pan rację. Kandydat na prezydenta musi uścisnąć tysiące rąk, co grozi
            > nabawieniem się świerzbu, ale o tym czy będzie kandydować i tak zdecyduje
            > partyjna machina podczas konwencji.
            > Sam system dwupartyjny, gdzie media świadomie pomijają niezależnych kandydatów,
            > tym się różni od systemu jednopartyjnego w wydaniu radzieckim, że w ZSRR była
            > jedna KPZR, a w Ameryce mamy ich dwie.

            Jak Pan widzi tu tylko ściskanie rąk, to współczuję.
            Proszę zaproponować coś lepszego.
            Miedwiediew nie będzie miał świerzbu - to pewne. Skoro prezydentem mógł zostać
            agent KGB, wychowanek Andropowa, to może i człowiek przez niego wskazany. Może
            zostać prezydentem kraju, gdy nikt nie zna jego poglądów na sposoby
            rozwiązywania konfliktów międzynarodowych, ale będzie miał za to dostęp do broni
            nuklearnej.
          • wiesio46 Re: pitu pitu, świstu, świstu ... 03.03.08, 21:07
            herr7 napisał:

            > Ma Pan rację. Kandydat na prezydenta musi uścisnąć tysiące rąk, co
            grozi
            > nabawieniem się świerzbu, ale o tym czy będzie kandydować i tak
            zdecyduje
            > partyjna machina podczas konwencji.
            > Sam system dwupartyjny, gdzie media świadomie pomijają
            niezależnych kandydatów,
            > tym się różni od systemu jednopartyjnego w wydaniu radzieckim, że
            w ZSRR była
            > jedna KPZR, a w Ameryce mamy ich dwie.
            Calkiem na serio,
            HERR_Sieben, trafil Pan w dziesiatke.
            Przyszlo mi zyc w tym duo-monopolu ponad 20 lat i jak do tej pory i
            zupelnie sie z panem zgadzam
      • gabiene Re: Opozycji brak skutecznego Berii 03.03.08, 19:41
        eva15 napisała:

        "No proszę....Dopiero co pisałam do c_k, że Beria to wciąż jeszcze, a
        > nawet znów, postać ważna. Najwyraźniej bardzo by się opozycjonistom
        > pokroju tych trzech K.- Kasparow, Kasjanow, Kowaliow- przydał. On
        > nie tylko twierdził, że Rosja musi być inna, a Moskwa to jego (i
        > jemu podobnych) miasto, nie tylko wysłała cara won, ale umiał to
        > wszystko przeprowadzić. (Współ)zajął Rosję i Moskwę a carowi odważył
        > się ukręcić głowę. Słowem - to dopiero bohater, powinien być
        > wyniesiony na sztandary opozycji."

        SIERGIEJ ADAMOWICZ KOWALIOW
        Ur. 1930 na Ukrainie. W 1954 r. ukończył wydział biologiczny MGU w Moskwie.
        Profesor nauk biologicznych.

        W latach 50. przeciwstawiał się "łysenkizmowi", wspieranej przez władze
        oficjalnej doktrynie, która panowała w radzieckiej biologii.

        1964-1969: kierował w MGU wydziałem Laboratorium Międzywydziałowym Metod
        Matematycznych w Biologii. Wydał około 70 prac z biofizyki.

        W 1968 uczestniczył w protestach przeciwko okupowaniu Czechosłowacji przez
        wojska radzieckie oraz politycznym procesom sądowym w ZSRR. W 1969 r. dołączył
        do Grupy Inicjatywnej Obrony Praw Człowieka w ZSRR - pierwszego niezależnego
        stowarzyszenia na rzecz praworządności. Wówczas poznał się z A. Sacharowem i
        został jego bliskim współpracownikiem i przyjacielem. W listopadzie 1969 r.
        został zwolniony z pracy w MGU. W 1971 r. czołowy inicjator i uczestnik wydania
        Kroniki Wydarzeń Bieżących - przepisywanego na maszynie biuletynu informacyjnego
        o łamaniu praw człowieka w ZSRR. W 1974 r. jest jednym z założycieli
        radzieckiego oddziału Amnesty International. W grudniu 1974 r. aresztowany i w
        1975r. skazany na 7 lat obozów reżimu ścisłego i 3 lata zesłania z oskarżenia o
        "antyradziecką agitację i propagandę".

        Pod koniec 1984 r. powrócił z więzienia i zesłania. Uczestniczył w różnego
        rodzaju inicjatywach obywatelskich: był członkiem komitetu organizacyjnego
        Międzynarodowego Seminarium Humanitarnego (1987), brał udział w tworzeniu klubu
        prasowego "Głasnost", w zjeździe organizacyjnym Stowarzyszenia "Memoriał": od
        1990 r. został wybrany na Współprzewodniczącego a następnie na Przewodniczącego
        Rosyjskiego Stowarzyszenia "Memoriał". W 1989 r., z inicjatywy A. Sacharowa,
        został wybrany na Współprzewodniczącego ze strony radzieckiej Grupy Projektowej
        Praw Człowieka przy Fundacji Międzynarodowej na Rzecz Przetrwania i Rozwoju
        Ludzkości (później - Grupa Rosyjsko-Amerykańska Praw Człowieka). Dołączył też
        wówczas do Moskiewskiej Grupy Helsińskiej.

        1990-2003: deputowany do Rady Najwyższej i Dumy Państwowej Federacji Rosyjskiej.
        1990-1993: przewodniczący Komitetu Praw Człowieka Rady Najwyższej RFSRR.
        1991-1994: szef delegacji Rosji w Komisji Praw Człowieka ONZ w Genewie. W 1991
        współprzewodniczący delegacji rosyjskiej na moskiewskim posiedzeniu konferencji
        OBWE dotyczącej wymiaru człowieczeństwa. 1993-1996: Przewodniczący Komisji Praw
        Człowieka przy Prezydencie FR. W styczniu 1994 r. wybrany pierwszym
        Pełnomocnikiem ds. Praw Człowieka - usunięty w marcu 1995 r. za wypowiedzi
        przeciwko wojnie w Czeczenii. 1996-2003: członek delegacji rosyjskiej w
        Zgromadzeniu Parlamentarnym Rady Europy. Od 2004 r. Współprzewodniczący Rady
        Biegłych Rewidentów przy Pełnomocniku Praw Człowieka FR.

        S. Kowaliow jest jednym z autorów Rosyjskiej Deklaracji Praw Człowieka i
        Obywatela (styczeń 1991) - dokumentu ramowego, który ustalił przyszłe normy
        konstytucyjne FR w dziedzinie praw człowieka. Odegrał wiodącą rolę przy
        opracowaniu rozdziału obecnej Konstytucji Rosji - "Prawa i Wolności Człowieka i
        Obywatela" oraz szeregu ustaw federalnych dotyczących problematyki praw człowieka.

        1994-1996 r.: na czele misji Pełnomocnika Praw Człowieka w Czeczenii, w 1995 r.
        przemienioną w misję organizacji społecznych. W 1995 r. na zlecenie rządu stanął
        na czele negocjacji z Szamilem Basajewem po opanowaniu Budionowska, które się
        zakończyły uwolnieniem ponad tysiąca zakładników. W celu zapewnienia
        porozumienia, razem z innymi deputowanymi, obrońcami praw człowieka i
        dziennikarzami był dobrowolnym zakładnikiem oddziału Basajewa.

        Za konsekwentną obronę praw człowieka był nominowany do Pokojowej Nagrody Nobla
        w 1995, 1996 i 2004 r.

        Otrzymał ponad 10 wysokich odznaczeń i nagród międzynarodowych, m.in. Order
        Czeczeński, Czeski, Litewski i Estoński.
        >
    • jan_sobczak1 GW zapomniała napisać że tow geremek się nie zlust 03.03.08, 18:45
      Że towarzysz geremek znów wypiął swoje stare dupsko na polskie prawo i nie
      złożył oświadczenia lustracyjnego. Wszystkie świnie są równe ale niektóre są
      równiejsze?
      • gabiene tak samo jak zapomniała napisać, że 03.03.08, 19:30
        jest więcej gwiazd w Małym Obłoku Magellana, niż przypuszczano.
        Po prostu skandal.
    • darkraj A to ci nieszczescie! 03.03.08, 18:49
      ================================== A juz bylem zaniepokojony
      brakiem "dobrych" wiesci z Rosji.

      Ciekawe, kto tym razem byl sponsorem tego (domyslac sie nalezy)
      spontanicznego i demokratycznego protestu?
      Czy to tak samo, jak w polskiej Rospudzie niezadowoleni studenci
      dawali bezinteresowny wyraz swojej troski o ogolnonarodowe dobro?

      Takie numery ze sterowana z zachodu "opozycja demokratyczna" jak w
      Polsce w latach osiemdziesiatych, w Rosji przeciez nie przejda.
      Wbrew pozorom, Rosjanie to nie oszolomskie glupole.
      Oni rzeczywiscie szanuja swoj Kraj, bez wzgledu na rodzaj wladzy na
      Kremlu.

      Zmarnowana kasa, a gownazeria zarobila po lbach na prozno.
      • indianski Re: A to ci nieszczescie! 03.03.08, 19:29
        Komuch zostanie komuchem i nic tego nie zmieni :P
    • borrka1 Moskwa: milicja brutalnie rozpędziła marsz opoz.. 03.03.08, 18:54
      Demonstranci chcieli przemaszerować z Placu Turgieniewa na pobliski
      Plac Łubiański, gdzie pod oknami Federalnej Służby Bezpieczeństwa
      (FSB) zaplanowali wiec. Władze Moskwy nie zezwoliły jednak na tę
      manifestację.

      no i co maja zrobic wladze miasta, kiedy wbrew przepisom
      demonstranci urzadaja zadymy w centrum miasta paralizujac ruch?
      Dla ciekawych wysylam na zachod,tam przeciez demokracja,ale palami
      leja nie gorzej od OMON-u kiedy nieposluszni probuja dezorganizowac
      porzadek i lamac przepisy!Rosja sie tylko uczy:)))
    • scibor3 Moskwa: milicja brutalnie rozpędziła marsz opoz.. 03.03.08, 19:04
      Jak trzeba być posr.anym na umyśle aby wziąć na nielegalna demonstrację małe
      dziecko? Powinni za takie coś odbierać prawa rodzicielskie.
    • jola_z_dywit_2006a Putin to swolocz bo nie slucha Kasparow ktory jest 03.03.08, 19:08
      najwiekszym demokratom wszechczasow !
      To Kasparowa Putin powinnien wybrac na prezydenta i premiera jednoczesnie.
    • cor-tex Rosja musi sie bronić przed agentami jej wrogów - 03.03.08, 19:10
      międzynarodówki złodziei - którzy wykorzystują naiwniaków do rewolt
      w celu zniszczenia Rosji oraz jej ograbienia i zniewolenia. To samo
      bylo kiedys z solidarnoscia.
    • lubat Moskwa: milicja brutalnie rozpędziła marsz opoz.. 03.03.08, 19:12
      Zastanawiające jest, jak ci demonstrujący "obrońcy demokracji" nawet w momencie
      gdy obrywają pałą, starają się trzymac buźkę en face do kamery. Bardziej dbają o
      to, by ich na ujęciu rozpoznano, niż o własne bezpieczeństwo.
      To bardzo uprawdopodobnia tezę głoszoną przez rosyjską propagandę, że apanaże i
      ogólne korzyści za "walkę o demokrację" zależą wprost proporcjonalnie od
      udokumentowanych aresztowań, pobic czy zwykłych burd ulicznych.
      • pyzz Re: Moskwa: milicja brutalnie rozpędziła marsz op 03.03.08, 22:12
        > Zastanawiające jest, jak ci demonstrujący "obrońcy demokracji" nawet w momencie
        > gdy obrywają pałą, starają się trzymac buźkę en face do kamery. Bardziej dbają
        > o
        > to, by ich na ujęciu rozpoznano, niż o własne bezpieczeństwo.
        Najwyraźniej najdroższy NIGDY nie byłeś z aparatem na ulicy.
        Ludzie bici są tylko bici. A to, aby ich twarze były odpowiednio dobrze widoczne
        to już zadanie fotografa. A ci fotoreporterzy to dobrzy rzemieślnicy, którzy
        ZNAJĄ swój fach. Wiedzą jak się ustawić, aby wśród pewnie kilku tysięcy klatek z
        tej demonstracji było kilkanaście "en face".
    • pyzz Moskwa: milicja brutalnie rozpędziła marsz opoz.. 03.03.08, 19:15
      Rosjanie jeszcze się jak widać nie uczłowieczyli...
      ALE
      Skąd, jak skąd, ale akurat wszelkie komentarze z Polski, z pozycji "Państwa
      Prawa i Swobód Obywatelskich" krytykującego "Brutalny Reżim" są dosyć śmieszną
      hipokryzją. Dość powiedzieć, że dopiero co, zupełnie podobne rzeczy działy się w
      IV RP. A to sprawa pielęgniarek, a to pacyfikacja licealistów, kiedy ośmielili
      się protestować przeciwko pomysłom Giertola, a to prowokowanie homoseksualistów
      na paradzie równości.
      Komentując pamiętajmy, że pod względem szanowania praw człowieka itp. to nie
      jest tak, że Polska to Europa, a Rosja to Azja. Pamiętajmy, że Polska to jedynie
      strefa przejściowa pomiędzy Europą a Azją
    • herr7 rozróba jako pomysł na Rosję? 03.03.08, 19:22
      Taktyką opozycji z pod znaku Drugiej Rosji jest prowokowanie starć z milicją licząc na to, że ktoś przy okazji może zginie i będą mieć nowego "Litwinienkę". Jest dość cyniczny sposób walki z władzą. Sama Druga Rosja jest organizacją marginalną, ale rosyjskie władze powinny dmuchać na zimne, pamiętając że bolszewicy w czasie październikowego puczu w 1917 r. także byli siłą marginalną. Nikt w lecie 1917 r. nawet nie przypuszczał, że partia Lenina za kilka miesięcy zdobędzie władzę.

      Stąd niezbędne są w Rosji zmiany prawa, które pozwolą karać (i to dotkliwie organizatorów), a nie głupawą młodzież która się na ich hasła nabiera.
      • janosik6 50 czy 100 a nawet i 1000kundli nie jest w stanie 03.03.08, 19:39
        zawrocic rosje z jedynej slusznej drogi Naprzod.
        Debile chcieliby rosje widziec taka jaka byla za czasow tego
        smiecia i pijaka jelczyna ..
        Powinni ich pozamykac albo najlepiej exportowac do jedynej slusznej
        demokracji ,do polski..
        razem z czeczenami szczekali by na dwa glosy , a przygrywaly by im
        pajace z prawicy polskiej.
        • indianski Re: 50 czy 100 a nawet i 1000kundli nie jest w st 03.03.08, 19:46
          hehe , okazuje sie ze jestem "prawica" bo nie lubie dziadzi putina :)
        • sze.ryf1 Re: 50 czy 100 a nawet i 1000kundli nie jest w st 03.03.08, 19:49
          Broń Boże do Polski,dość mamy zdrajców,na Syberię ich!
    • 2560a Moskwa: milicja brutalnie rozpędziła marsz opoz.. 03.03.08, 20:02
      pentagon8 napisała: . Ale, czemu tu sie dziwic, Rosja to dyktatura.
      W dodatku, ''olejowej'' gospodarce grozi przegrzanie, a inflacja juz
      zaczela szalec...
      --------
      A znasz kraj gdzie nie ma dyktatury?
      Watykan-to q...dopiera demokracja z absolutna wladza faceta w
      czerwonych kapciach i to wladza w imieniu Najwyzszego.
      USA przodujaca demokracja.DWIE partie, piec rodzin rzadzacych
      krajem i motloch co nie ma nic do powiedzenia a do tego zydowski
      kongres i senat. Prezydent i paru z nim robia co im sie podobaa
      reszta spoleczenstwa zuje gume i zatyka sobie naczynia wiencowe
      hamburgerami.
      Wlochy-jeden z najbardziej demokrytycznych krajow. Rzad tak czesto
      sie zmienial ze ludzie mogli sami decydowac o zyciu.
      Ktoras tam RP. O. dyrektor, mamusia oraz kot pana premiera rzadzili
      krajem jak wlasnym folwarkiem. Po dodaniu Lepera to nawet zawiewalo
      swojskim smrodkiem i chamstwem.Nie bylo demonstracji bo ksiedz by
      nie dal rozgrzeszenia i co?
      Arabia saudyjska-no to jest demokracja .Higiena owszem tam jest.
      Kazdy w szlafroku i z recznikiem na glowie.A na czele stoi krol czy
      ksiaze a to juz nie jest demokracja.
      Izrael-pozostawiam czytajacym miejsce na wpisanie inwektyw...
      Jak ktos zna JEDEN przyklad panstwa demokratycznego to poprosze!
      • indianski Re: Moskwa: milicja brutalnie rozpędziła marsz op 03.03.08, 20:26
        jeszcze masz trzastailestam krajow . Im tez cos przypiszesz by odwrocic uwage od
        rosji ?
    • ja.ja222 Moskwa: milicja brutalnie rozpędziła marsz opoz.. 03.03.08, 20:25
      Rosja nigdy nie była i nie będzie krajem demokratycznym. Tam ludzie
      uwielbiają być zeszmaceni za przysłowiową szklanke wódy. Oczekiwanie
      głupawych polityków z zachodu i naszych na demokracje za Bugiem jest
      tak wielką hipokryzją że aż można wyłysieć. Tam na kremlu predzej
      powstaną rządy faszystowskie bo oni się w tym lubuja.
    • ferkelll znowu awantury za dolary 03.03.08, 21:01
      znowu awantury za dolary z polecenia amerykanskiego mocodawcy.To juz zaczyna byc
      załosne.
      • wiesio46 Re: znowu awantury za dolary 03.03.08, 21:17
        ferkelll napisał:

        > znowu awantury za dolary z polecenia amerykanskiego mocodawcy.To
        juz zaczyna by
        > c
        > załosne.
        Oh, sh__t, To to jest za dolary?
        Naprawde zalosne. wczoraj robilem z 23.40 PLN na godzine, dzisiaj za
        23.00 PLN. Ja nie mam wyjscia bo to zyje w $$$ Land. ale kto na
        zewnatrz jeszcze bierze ten smiec????
    • misza36 Moskwa: milicja brutalnie rozpędziła marsz opoz.. 03.03.08, 21:09
      brawo omon szybko i sprawnie rozgoniliscie nielegalna demonstracje
      faszystow domagajacych sie sflaszowania wyborow moje gratulacje
      • wiesio46 Re: Moskwa: milicja brutalnie rozpędziła marsz op 03.03.08, 21:21
        misza36 napisał:

        > brawo omon szybko i sprawnie rozgoniliscie nielegalna demonstracje
        > faszystow domagajacych sie sflaszowania wyborow moje gratulacje
        O, Zdrawstwuj MISZKA dorogoj drug...
        Ty, dlaczego nie odpowiedziales mi na moje uwagi z poprzednich
        blogow?
        A? Bardzo nie ladnie, kultury i etikietki nie chwatajet????
    • wiesio46 Moskwa: milicja brutalnie rozpędziła marsz opoz.. 03.03.08, 21:32
      hej Ludzie!!???
      co jest grane, nikt juz nie gada?
      EVA!!!!
      MISZA!!!!
      FERKELLL!!!!
      • jankowski1960 Re: Moskwa: milicja brutalnie rozpędziła marsz op 03.03.08, 22:37
        rozgoniono 50 pacholkow zachodu i kilku komunistow, ktorzy tam razem
        zawarli sojusz
    • j23plpol Słowianie 03.03.08, 22:40
      Nie podoba się to, że naród rosyjski wybrał większością głosów
      Medwediewa? Może trzeba zmienić naród, jak postulował Towarzysz
      Geremek w ramię z Towarzyszem Michnikiem? Powodzenia, Towarzysze
      euroentuzjaści. Jest mi was żal. Przegraliście kolejny raz. Dalej
      liżcie d... waszym euro-amerykańskim przyjaciołom. Dobrze na tym
      wyjdziecie. Rosja pozostanie Rosją, tak jak zawsze Kosowo pozostanie
      Serbią. Zatraciliście swoje korzenie, dalej jedźcie na pasku Solany
      i Busha. Miłej podróży. Jeśli ktoś z was uważa się za Polaka, to
      wstyd mi za niego. Amen. Amin
    • striss7 Zaproszenia dla Kosowa 04.03.08, 10:51
      To z onet.pl. nie moje, ale mi się podoba:

      Ogłoszenie

      Bratni naród polski pragnie zaprosić Albańczyków, aby zamieszkali w naszym
      kraju. Mamy dla nich specjalne rejony: Częstochowa, Gniezno, Kraków.

      Przyjeżdżajcie i rozmnażajcie się. My już nie chcemy tych regionów. Jak
      będziecie się trochę nudzić to od czasu do czasu możecie sobie podpalić jakiś
      kościół lub urząd. Nie musicie pracować - aby tylko polskie dzieci nie zaznały
      braku narkotyków. Pewny jestem że się o to postaracie. Mamy też za dużo kobiet i
      przydałoby się, aby zaczęły pracować na Zachodzie w "salonach masażu". Wiemy, że
      koszt utrzymania takiej pracownicy jest wysoki więc nie musicie im płacić -
      wystarczy tylko od czasu do czasu dać im coś zjeść - ale nie za dużo, bo się
      roztyją i nie będą mogły efektywnie pracować.
      Myślę że to będzie wielki zaszczyt dla naszego narodu, który jest taki
      nieucywilizowany i nareszcie zapozna się z prawdziwym europejskim obyciem i kulturą.

      ~nobody , 21.02.2008 20:40
      • murka131 Zaproszenia do Chin 07.03.08, 18:07
        Krzysztof Łoziński, autor "Piekła środka" mówi: "W ramach przygotowań do
        olimpiady zabito już w Chinach przynajmniej kilkaset osób. Zmarły w czasie
        tortur. Władze chińskie, żeby mieć spokój w czasie igrzysk, postanowiły
        spacyfikować wszelką opozycję, prawdziwą bądź wydumaną. I to jest pierwszy
        namacalny efekt przyznania Chinom organizacji olimpiady."
        O tym, co sie dzieje w Tybecie, strach nawet pomyśleć.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka