organmaster a ja pytam... 08.03.08, 14:19 jak kto, publicznie penisa, w dłoni, trzyma to zdrowy on, chory?; pacholęciem, nic że przerośniętym, czy zbokiem, onanistą, ekshibicjonistą podszyty?? Odpowiedz Link Zgłoś
marcin1122331 Re: a ja pytam...w Polsce to normalnosc 08.03.08, 14:48 organmaster napisał: > jak kto, publicznie penisa, w dłoni, trzyma > to zdrowy on, > chory?; > pacholęciem, nic że przerośniętym, > czy > zbokiem, > onanistą, ekshibicjonistą > podszyty?? tak brzmi odpowiedz. Odpowiedz Link Zgłoś
pies_na_lewizne Kto szantazuje posla Palikota?____________________ 08.03.08, 14:22 GazWyb podaje: > - Ja błagam o jedno: niech nam ktoś z otoczenia prezydenta > przedstawi raport o stanie zdrowia prezydenta. Po co ja mam coś > (...) sugerować, insynuować? Daleki jestem od tego - powiedział > Palikot. A ja blagam o drugie: niech mi ktos z otoczenia posla Palikota przedstawi raport nt. szantazowania posla Palikota przez bylych sbekow! Pare dni temu juz dowiedzilelismy sie, ze blogi lewicy pisane sa przez roznych sbekow. Wiemy tez, ze prokuratura prowadzi dochodzenie w sprawie wielo- milionowego majatku Palikota rzekomo ukrytego przez posla Palikota w jakichs rajach podatkowych. Grozi mu olbrzymia grzywna jak i kara wiezienia i utrata mandatu posla, jednym slowem koniec kariery politycznej i biznesowej. Nalezaloby sie zapytac, kto pisze blogi posla Palikota, i kto go zmusza do tak kontrowersyjnych wypowiedzi? Nie mozna wykluczyc, ze czynia to byli sbecy, ktorzy zmuszaja go do tych kontrowersyjnych wypowiedzi pod grozba postawienia go przed sadem za przestepstwa zwiazane z nielegalnym pozyskaniem majatku, jego lokata w rajach podatkowych i nieplaceniem podatkow, jak rowniez za klamstwa w poselskiej deklaracji zrodel dochodu. Nalezaloby sie zastanowic, ktory z sbekow pisze blog posla Palikota i zmusza samego posla do tak kontrowersyjnych wysatpien? Jednym slowem, kto szanatazuje posla Palikota? Odpowiedz Link Zgłoś
organmaster "skończyło się" 08.03.08, 14:30 postawmy sprawę jasno; pytam, stanowczo: donald - nasz charyzmatyczny kaczor, choć nielot czym on, nieboże ... p a l i k o t e m robiony Odpowiedz Link Zgłoś
maciekgr Re: "skończyło się" 08.03.08, 20:53 Palikot, kudłaty handlarz mózgojebami (takie wina i nalewki), powinien zaintersować się zdrowiem fizycznym i psychicznym odbiorców swoich "smakołyków". Taki raport z całą pewnością jest potrzebny! Sądząc po obrazkach z naszych ulic! Odpowiedz Link Zgłoś
zg13 charakterystyczne, ze gadzinowka nie zamiescila 08.03.08, 14:32 sondazu czy ten palant znow sie nacpal Odpowiedz Link Zgłoś
maciekgr Re: charakterystyczne, ze gadzinowka nie zamiesci 08.03.08, 20:37 Palikot, kudłaty handlarz mózgojebami (takie wina i nalewki), powinien zaintersować się zdrowiem fizycznym i psychicznym odbiorców swoich "smakołyków". Taki raport z całą pewnością jest potrzebny! Sądząc po obrazkach z naszych ulic! Odpowiedz Link Zgłoś
giuseppe53 raport o stanie Palikota: syndromy schozofrenii, 08.03.08, 14:49 mani prześladowczej na skutek nadużywania C2H5OH (dla wykształciuchów po kursach GW albo TVN alkoholu etylowego), bujania w obłokach skutkiem bezgranicznej wiary w przyszłe cuda ConDonka. Na dodatek stan oszołomienia po podróżach na wybudowanych przez PO autostradach i szybkich kolejach. Konkluzja: rokowania beznadziejne, sugerowana izolacja pacjenta w trosce o bliskich w zakładzie zamkniętym. To samo proponuję zrobić z jego "cudownym" szefem plastikowym Donkiem: notoryczny wytrzeszcz jak po prochach, zła wymowa jak po alkoholu i całkowite oderwanie od rzeczywistości. Tutaj rokowanie jest jeszcze gorsze. Zamknąć w pokoju bez klamek. ;-D Odpowiedz Link Zgłoś
wet3 Palikot: Powinien powstac raport ... 08.03.08, 15:13 Herr Kattzebrenner! - Szajba wam zaczyna odbijac? Pewnie znowu najedliscie sie myszek ze skazonego srodowiska?! Odpowiedz Link Zgłoś
tetradrachma chwieje się ? może był przeciag, a 08.03.08, 15:10 że jest blady ? Taka widocznie jego, za przeproszeniem, uroda ! Mnie martwi natomiast stan umysłu prezxydenta, bo sadząc po jego działaniach i wypowiedziach, może miec mentalne problemy. Ale to może być rodzinne bo braciszek z głowa, tez nie najlepiej. Odpowiedz Link Zgłoś
maciekgr Re: chwieje się ? może był przeciag, a 08.03.08, 20:52 Palikot, kudłaty handlarz mózgojebami (takie wina i nalewki), powinien zaintersować się zdrowiem fizycznym i psychicznym odbiorców swoich "smakołyków". Taki raport z całą pewnością jest potrzebny! Sądząc po obrazkach z naszych ulic! Odpowiedz Link Zgłoś
rach_ciach ............a co z głowa Palikota i watrobą Tuska? 08.03.08, 15:11 ??? Odpowiedz Link Zgłoś
koloratura1 Re: ...a co z głowa Palikota i watrobą Tuska? 08.03.08, 15:47 A który z nich jest prezydentem? Odpowiedz Link Zgłoś
czan-dra Re: ............a co z głowa Palikota i watrobą T 08.03.08, 23:10 rach_ciach napisał: > ??? Dziękuje, dobrze, a jak tam z głową kolegi nadal widzimy UFo? Odpowiedz Link Zgłoś
swan_ganz ja tam wolałbym raport o stanie zdrowia Penisa 08.03.08, 15:18 Palikota niż Lechkacza bo wydaje mi się on znacznie ciekawszym materiałem. Odpowiedz Link Zgłoś
cynick1 Palikot: Powinien powstać raport o stanie zdrow.. 08.03.08, 15:24 po czynach sadzeni bedziecie panie palikot czekam z utesknieniem na pierwsze owoce panskiej pracy tusk powinien pana wywalic z mety chyba ze lapie sie pan pod tolerancje dla nieudacznikow pzdr. Odpowiedz Link Zgłoś
viscaelbarsa A gdzie raport o rosnących cenach "wszystkiego"? 08.03.08, 15:34 Znowu jakieś pierdoły, a usłużne media tuszują rzeczywistość. Co mnie interesuje zdrowie prezydenta? Jak jabłka drożały za poprzedniego rządu to media robiły nagonkę. Jak teraz wszędzie występują negatywne zjawiska ( giełda w dół, ceny ostro w górę i inne ) to cisza jak po śmierci organisty. Kochane "obiektywne" media: tego nie da się zatuszować. To wkrótce wypłynie i zmiecie ten rząd pseudo liberałów. Odpowiedz Link Zgłoś
miaasto raport jest konieczny 08.03.08, 15:31 ale nie powstanie, choć specjaliści (psychiatrzy, psychologowie np.) widzą i wiedzą, że prezydent ma niewysoki IQ i podły charakter. Odpowiedz Link Zgłoś
maciekgr Re: raport jest konieczny 08.03.08, 20:51 Palikot, kudłaty handlarz mózgojebami (takie wina i nalewki), powinien zaintersować się zdrowiem fizycznym i psychicznym odbiorców swoich "smakołyków". Taki raport z całą pewnością jest potrzebny! Sądząc po obrazkach z naszych ulic! Odpowiedz Link Zgłoś
wet3 Re: miaaasto 08.03.08, 21:26 miaasto napisała: >raport jest konieczny > ale nie powstanie, choć specjaliści (psychiatrzy, psychologowie np.) > widzą i wiedzą, że prezydent ma niewysoki IQ i podły charakter. POpaprancowa entuzjastko nie obstawiaj tematow zastepczych. Lepiej zajmij sie cenami skaczacymi w gore. Odpowiedz Link Zgłoś
czan-dra Re: miaaasto 08.03.08, 23:13 wet3 napisał: > miaasto napisała: >raport jest konieczny > > > ale nie powstanie, choć specjaliści (psychiatrzy, psychologowie > np.) > > widzą i wiedzą, że prezydent ma niewysoki IQ i podły charakter. > > POpaprancowa entuzjastko nie obstawiaj tematow zastepczych. Lepiej > zajmij sie cenami skaczacymi w gore. a, Ty durniu piszesz na temat? Odpowiedz Link Zgłoś
adam_l27 Co robi świnia gdy jest bezkarna ? 08.03.08, 15:43 Pytanie kierujemy do posła Palikota. Odpowiedz Link Zgłoś
chirlider Re: Co robi świnia gdy jest bezkarna ? 08.03.08, 16:21 adam_l27 napisał: > Pytanie kierujemy do posła Palikota. a skąd palikot ma wiedzieć co sie dzieje w pałacu? Odpowiedz Link Zgłoś
nie-naiwniak Palikot: Powinien powstać raport o stanie zdrow.. 08.03.08, 15:44 taki raport powinien być tworzony i upubliczniany - co roku ! Odpowiedz Link Zgłoś
pw2221 Raport o Palikocie i Platformie czyli analiza syfu 08.03.08, 15:46 i szamba politycznego...jest jak najprędzej potrzebny społeczeństwu bo jeszcze nie wszyscy się połapali ..na kogo zagłosowali 21.10.2007 Odpowiedz Link Zgłoś
kamyk39 Re: Raport o Palikocie i Platformie czyli analiza 08.03.08, 16:08 pw2221 napisał: > i szamba politycznego...jest jak najprędzej potrzebny społeczeństwu > bo jeszcze nie wszyscy się połapali ..na kogo zagłosowali 21.10.2007 Dokladnie. (To do tych co zawsze " z pradem" GW). Prosze sie opamietac i nie zniewazac Prezydenta RP. <Jest jaki jest, przede wszystkim zas jest prezydentem naszej Ojczyzny> Odpowiedz Link Zgłoś
pakulec wyborcy Po wiedzą na kogo głosowali 08.03.08, 16:19 wyborcom Pisu za to otwieraja się oczy co widac w sondarzach ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
jan3211 ...Palikota i Niesiołowskiego też trzeba zbadać 08.03.08, 16:05 To oczywiste , politycy tak jak sportowcy powinni przechodzić test . Oni wyglądają na tych , co biorą srodki antydepresyjne, lub pobudzające. Jak Wygląda Pawlak z PSL ? Jak mumia egipska, zwolniona na obrotach. Inni wyglądają jakby brali srodki pobudzające. Taki test jest konieczny , ale oni nie pozwolą , bo oni są ponad prawem. Odpowiedz Link Zgłoś
pakulec ale prezydent jest najważniejszy 08.03.08, 16:13 musi podejmowac wazne decyzje więcmusi być w dorbym stanie psychicznym - a o tym facecie nie można tego powiedzieć Odpowiedz Link Zgłoś
maciekgr Re: ale prezydent jest najważniejszy 08.03.08, 20:38 Palikot, kudłaty handlarz mózgojebami (takie wina i nalewki), powinien zaintersować się zdrowiem fizycznym i psychicznym odbiorców swoich "smakołyków". Taki raport z całą pewnością jest potrzebny! Sądząc po obrazkach z naszych ulic! Odpowiedz Link Zgłoś
pakulec tak, o prezydenta nalezy dbać 08.03.08, 16:10 jest tak przemęczony że powinien odpocząc - najlepiej jak by ustapił Odpowiedz Link Zgłoś
maciekgr Re: tak, o prezydenta nalezy dbać 08.03.08, 21:00 Palikot, kudłaty handlarz mózgojebami (takie wina i nalewki), powinien zaintersować się zdrowiem fizycznym i psychicznym odbiorców swoich "smakołyków". Taki raport z całą pewnością jest potrzebny! Sądząc po obrazkach z naszych ulic! Odpowiedz Link Zgłoś
viornisko Palikot - autorytet medyczny 08.03.08, 16:20 Przeciez Palikotowi wcale nie chodzi o zdrowie Kaczynskiego, ale o po raz kolejny podwazenie jego osoby. Palikot niech zajmie sie tym czym jego przodkowie - o czym swiadczy jego nazwisko i niech tak zostanie. Odpowiedz Link Zgłoś
pakulec ja tam chciałbym wiedzieć co trapi prezydenta 08.03.08, 16:44 Kwachu przynajmniej się przyznał do wirusa z Filipin - a Kaczora co mogło ugryźć? Fotyga? Odpowiedz Link Zgłoś
maciekgr Re: ja tam chciałbym wiedzieć co trapi prezydenta 08.03.08, 20:37 Palikot, kudłaty handlarz mózgojebami (takie wina i nalewki), powinien zaintersować się zdrowiem fizycznym i psychicznym odbiorców swoich "smakołyków". Taki raport z całą pewnością jest potrzebny! Sądząc po obrazkach z naszych ulic! Odpowiedz Link Zgłoś
maciekgr Re: Palikot - autorytet medyczny 08.03.08, 20:53 Palikot, kudłaty handlarz mózgojebami (takie wina i nalewki), powinien zaintersować się zdrowiem fizycznym i psychicznym odbiorców swoich "smakołyków". Taki raport z całą pewnością jest potrzebny! Sądząc po obrazkach z naszych ulic! Odpowiedz Link Zgłoś
silesius.monachijski011 Palikot napewno zdrowy nie jest 08.03.08, 16:25 www.se.com.pl/se/index.jsp?place=mainLead&news_cat_id=1586&news_id=185458&scroll_article_id=185458&layout=1&page=text&list_position=1 jaim trzeba byc idiota, zeby paradowac po Sejmie w apaszce. Ten kretyn raz wywija przed publika sztucznym penisem, to zawiazuje sobie apaszke. Ciekawe, czy urzad skarbowy juz posprawdzla konta tego pana w zachodnich bankach, czy tez "firmy", zameldowane na egzotycznych wyspach? Odpowiedz Link Zgłoś
wet3 Re: silesius ...011 08.03.08, 21:38 silesius.monachijski011 napisał: > Palikot napewno zdrory nie jest >Jakim trzeba byc idiota, zeby paradowac po Sejmie w apaszce. Ten kretyn raz > wywija przed publika sztucznym penisem, to zawiazuje sobie apaszke. Ciekawe, cz > y > urzad skarbowy juz posprawdzla konta tego pana w zachodnich bankach, czy tez > "firmy", zameldowane na egzotycznych wyspach? Sa dwie mozliwosci takiego zachowania. Albo Herr Katzebrennerowi szajba odbila, albo ktos ma na niego haka i on musi gadac to, co mu podyktuja. Osobiscie podejrzewam, ze to szajba, ale z POpaprancami to nigdy nic nie wiadomo! Jedno jest pewne - kampania POpaprancow obrzucania PiSu oraz prezydenta blotem i klamstwami w celu zohydzenia ich spoleczenstwu jest w najlepszym rozkwicie. Pozdrawiam. Odpowiedz Link Zgłoś
jan3211 ...Test antydopingowy dla polityków -konieczny 08.03.08, 16:26 Taki test antydopingowy , jaki muszą przechodzić sportowcy powinno się wprowadzić jako obowiązkowy dla polityków. Koledzy pana Palikota mogliby zostać również zweryfikowani. Niech pan Palikot to zaproponuje publicznie ? Jednak nie doczekamy się takiej propozycji , bo on zna swój obszar na którym może wygadywać głupstwa, ale konkretne propozycje nie padną. Odpowiedz Link Zgłoś
pakulec czemu atakujesz kogos kto się troska o prezydenta? 08.03.08, 16:41 przeciez to twoj prezydent powinienies byc dumny z Palikota że dba o zdrowie tego nieudacznika Odpowiedz Link Zgłoś
united-europe2 Palikot: Powinien powstać raport o stanie zdrow.. 08.03.08, 16:41 byle zrobili to jak najszybciej! tltl.myminicity.com/ Odpowiedz Link Zgłoś
bardzoniebieski mlaskanie, bełkot i miękkie nogi 08.03.08, 16:55 to typowe objawy skrajnego zakompleksienia!!! Ale mamy prezydenta.... Odpowiedz Link Zgłoś
pies_na_lewizne Powolac komisje ws. naciskow na posla Palikota____ 08.03.08, 17:19 Domagam sie powolania sejmowej komisji specjalnej ws. naciskow na posla Palikota aby ten atakowal Prezydenta. Kmisja ta winna zbadac, czy PO lub byla sbecja wywiera jakies naciski na posla Palikota aby ten pisal i mowil pod adresem Prezydenta co mu kaza. I czy groza mu, ze w przeciwnym wypadku prokuratura szczegolnie ostro zbada sprawe jego milionow rzekomo ulokowanych w rajach podatkowych, nieplacenia podatkow, jak rowniez niezgloszenia tych funduszy w oswiadczeniu majatkowym posla. Szczegolnie chodzi mi o samego posla Palikota. Nie wolno pozwolic, by on musial znosic takie potworne naciski. Bo to bylby naprawde podly szantaz. Dzialanie calkowicie sprzeczne z Konstytucja. Oczywiscie jeszcze jedna komisja sejmowa na pewno nie potanieje nam panstwa. Wprost przeciwnie. No ale i tak jest juz ich tak wiele, ze jedna wiecej nas nie zbankrutuje. A byc moze odciazy psychicznie samego posla Palikota i pozwoli mu sprawniej pracowac w jego wlasnej komisji "Tanie Panstwo", bo przeciez jak dotad on zadnymi osiagnieciami pochwalic sie nie moze, prawda? I nic zreszta dziwnego, skoro posel Palikot musi ciagle pichcic te paszkwile, uczyc sie tych scenariuszy na pamiec, to jest naprawde bardzo pracochlonne! To i tak cud, ze on w ogole znajduje czas na przychodzenie na posiedzenia swojej komisji. Czas odciazyc psychicznie posla Palikota, czas zdemaskowac szantazystow ktorzy go zmuszaja do takigo haniebnego zachowania! Odpowiedz Link Zgłoś
pies_na_lewizne Palikot ma koncowe stadium choroby wenerycznej?___ 08.03.08, 17:45 A moze posel Palikot wymachiwal plastikowym penisem dlatego ze ma PLONACEGO PENISA? Czyli, ze jest nosnikiem syfilisa, w jego koncowym stadium, ktory mu juz rzuca sie na mozg? Ja błagam o jedno: niech nam ktoś z otoczenia posla zrobi mu badania weneryczne i przedstawi raport o stanie jego zdrowia. Po co ja mam coś (...) sugerować, insynuować? Daleki jestem od tego! Odpowiedz Link Zgłoś