Dodaj do ulubionych

Palikot: Powinien powstać raport o stanie zdrow...

    • organmaster a ja pytam... 08.03.08, 14:19
      jak kto, publicznie penisa, w dłoni, trzyma
      to zdrowy on,
      chory?;
      pacholęciem, nic że przerośniętym,
      czy
      zbokiem,
      onanistą, ekshibicjonistą
      podszyty??
      • marcin1122331 Re: a ja pytam...w Polsce to normalnosc 08.03.08, 14:48
        organmaster napisał:

        > jak kto, publicznie penisa, w dłoni, trzyma
        > to zdrowy on,
        > chory?;
        > pacholęciem, nic że przerośniętym,
        > czy
        > zbokiem,
        > onanistą, ekshibicjonistą
        > podszyty??
        tak brzmi odpowiedz.
    • pies_na_lewizne Kto szantazuje posla Palikota?____________________ 08.03.08, 14:22
      GazWyb podaje:

      > - Ja błagam o jedno: niech nam ktoś z otoczenia prezydenta
      > przedstawi raport o stanie zdrowia prezydenta. Po co ja mam coś
      > (...) sugerować, insynuować? Daleki jestem od tego - powiedział
      > Palikot.

      A ja blagam o drugie: niech mi ktos z otoczenia posla Palikota
      przedstawi raport nt. szantazowania posla Palikota przez bylych
      sbekow!

      Pare dni temu juz dowiedzilelismy sie, ze blogi lewicy pisane sa
      przez roznych sbekow.

      Wiemy tez, ze prokuratura prowadzi dochodzenie w sprawie wielo-
      milionowego majatku Palikota rzekomo ukrytego przez posla Palikota w
      jakichs rajach podatkowych. Grozi mu olbrzymia grzywna jak i kara
      wiezienia i utrata mandatu posla, jednym slowem koniec kariery
      politycznej i biznesowej.

      Nalezaloby sie zapytac, kto pisze blogi posla Palikota, i kto go
      zmusza do tak kontrowersyjnych wypowiedzi?

      Nie mozna wykluczyc, ze czynia to byli sbecy, ktorzy zmuszaja go do
      tych kontrowersyjnych wypowiedzi pod grozba postawienia go przed
      sadem za przestepstwa zwiazane z nielegalnym pozyskaniem majatku,
      jego lokata w rajach podatkowych i nieplaceniem podatkow, jak
      rowniez za klamstwa w poselskiej deklaracji zrodel dochodu.

      Nalezaloby sie zastanowic, ktory z sbekow pisze blog posla Palikota
      i zmusza samego posla do tak kontrowersyjnych wysatpien?

      Jednym slowem, kto szanatazuje posla Palikota?
    • tepetoja bła ha ha ha ha ha ha ha nic dodać nic ująć .... 08.03.08, 14:24
    • organmaster "skończyło się" 08.03.08, 14:30
      postawmy sprawę jasno;
      pytam, stanowczo:
      donald - nasz charyzmatyczny kaczor, choć nielot
      czym on, nieboże ...
      p a l i k o t e m robiony
      • maciekgr Re: "skończyło się" 08.03.08, 20:53
        Palikot, kudłaty handlarz mózgojebami (takie wina i nalewki), powinien
        zaintersować się zdrowiem fizycznym i psychicznym odbiorców swoich
        "smakołyków". Taki raport z całą pewnością jest potrzebny! Sądząc po
        obrazkach z naszych ulic!
    • zg13 charakterystyczne, ze gadzinowka nie zamiescila 08.03.08, 14:32
      sondazu czy ten palant znow sie nacpal
      • maciekgr Re: charakterystyczne, ze gadzinowka nie zamiesci 08.03.08, 20:37
        Palikot, kudłaty handlarz mózgojebami (takie wina i nalewki), powinien
        zaintersować się zdrowiem fizycznym i psychicznym odbiorców swoich
        "smakołyków". Taki raport z całą pewnością jest potrzebny! Sądząc po
        obrazkach z naszych ulic!
    • giuseppe53 raport o stanie Palikota: syndromy schozofrenii, 08.03.08, 14:49
      mani prześladowczej na skutek nadużywania C2H5OH (dla wykształciuchów po kursach
      GW albo TVN alkoholu etylowego), bujania w obłokach skutkiem bezgranicznej wiary
      w przyszłe cuda ConDonka.
      Na dodatek stan oszołomienia po podróżach na wybudowanych przez PO autostradach
      i szybkich kolejach.
      Konkluzja: rokowania beznadziejne, sugerowana izolacja pacjenta w trosce o
      bliskich w zakładzie zamkniętym.
      To samo proponuję zrobić z jego "cudownym" szefem plastikowym Donkiem:
      notoryczny wytrzeszcz jak po prochach, zła wymowa jak po alkoholu i całkowite
      oderwanie od rzeczywistości.
      Tutaj rokowanie jest jeszcze gorsze. Zamknąć w pokoju bez klamek.
      ;-D
      • wet3 Palikot: Powinien powstac raport ... 08.03.08, 15:13
        Herr Kattzebrenner! - Szajba wam zaczyna odbijac? Pewnie znowu
        najedliscie sie myszek ze skazonego srodowiska?!
    • tetradrachma chwieje się ? może był przeciag, a 08.03.08, 15:10
      że jest blady ? Taka widocznie jego, za przeproszeniem, uroda ! Mnie
      martwi natomiast stan umysłu prezxydenta, bo sadząc po jego
      działaniach i wypowiedziach, może miec mentalne problemy. Ale to
      może być rodzinne bo braciszek z głowa, tez nie najlepiej.
      • maciekgr Re: chwieje się ? może był przeciag, a 08.03.08, 20:52
        Palikot, kudłaty handlarz mózgojebami (takie wina i nalewki), powinien
        zaintersować się zdrowiem fizycznym i psychicznym odbiorców swoich
        "smakołyków". Taki raport z całą pewnością jest potrzebny! Sądząc po
        obrazkach z naszych ulic!
    • rach_ciach ............a co z głowa Palikota i watrobą Tuska? 08.03.08, 15:11
      ???
      • koloratura1 Re: ...a co z głowa Palikota i watrobą Tuska? 08.03.08, 15:47
        A który z nich jest prezydentem?
      • czan-dra Re: ............a co z głowa Palikota i watrobą T 08.03.08, 23:10
        rach_ciach napisał:

        > ???

        Dziękuje, dobrze, a jak tam z głową kolegi nadal widzimy UFo?
    • swan_ganz ja tam wolałbym raport o stanie zdrowia Penisa 08.03.08, 15:18
      Palikota niż Lechkacza bo wydaje mi się on znacznie ciekawszym
      materiałem.
    • maderic Pluj, sraaj a i tak nie dostaniesz orderu Orla 08.03.08, 15:22
      .
    • cynick1 Palikot: Powinien powstać raport o stanie zdrow.. 08.03.08, 15:24
      po czynach sadzeni bedziecie
      panie palikot czekam z utesknieniem na pierwsze owoce panskiej pracy
      tusk powinien pana wywalic z mety
      chyba ze lapie sie pan pod tolerancje dla nieudacznikow

      pzdr.
      • viscaelbarsa A gdzie raport o rosnących cenach "wszystkiego"? 08.03.08, 15:34
        Znowu jakieś pierdoły, a usłużne media tuszują rzeczywistość. Co mnie interesuje
        zdrowie prezydenta? Jak jabłka drożały za poprzedniego rządu to media robiły
        nagonkę. Jak teraz wszędzie występują negatywne zjawiska ( giełda w dół, ceny
        ostro w górę i inne ) to cisza jak po śmierci organisty.

        Kochane "obiektywne" media: tego nie da się zatuszować. To wkrótce wypłynie i
        zmiecie ten rząd pseudo liberałów.
    • miaasto raport jest konieczny 08.03.08, 15:31
      ale nie powstanie, choć specjaliści (psychiatrzy, psychologowie np.)
      widzą i wiedzą, że prezydent ma niewysoki IQ i podły charakter.
      • maciekgr Re: raport jest konieczny 08.03.08, 20:51
        Palikot, kudłaty handlarz mózgojebami (takie wina i nalewki), powinien
        zaintersować się zdrowiem fizycznym i psychicznym odbiorców swoich
        "smakołyków". Taki raport z całą pewnością jest potrzebny! Sądząc po
        obrazkach z naszych ulic!
      • wet3 Re: miaaasto 08.03.08, 21:26
        miaasto napisała: >raport jest konieczny

        > ale nie powstanie, choć specjaliści (psychiatrzy, psychologowie
        np.)
        > widzą i wiedzą, że prezydent ma niewysoki IQ i podły charakter.

        POpaprancowa entuzjastko nie obstawiaj tematow zastepczych. Lepiej
        zajmij sie cenami skaczacymi w gore.
        • czan-dra Re: miaaasto 08.03.08, 23:13
          wet3 napisał:

          > miaasto napisała: >raport jest konieczny
          >
          > > ale nie powstanie, choć specjaliści (psychiatrzy, psychologowie
          > np.)
          > > widzą i wiedzą, że prezydent ma niewysoki IQ i podły charakter.
          >
          > POpaprancowa entuzjastko nie obstawiaj tematow zastepczych. Lepiej
          > zajmij sie cenami skaczacymi w gore.

          a, Ty durniu piszesz na temat?
    • adam_l27 Co robi świnia gdy jest bezkarna ? 08.03.08, 15:43
      Pytanie kierujemy do posła Palikota.
      • chirlider Re: Co robi świnia gdy jest bezkarna ? 08.03.08, 16:21
        adam_l27 napisał:
        > Pytanie kierujemy do posła Palikota.

        a skąd palikot ma wiedzieć co sie dzieje w pałacu?
      • pakulec dzwoni do brata blixniaka po pomoc? 08.03.08, 16:45

    • nie-naiwniak Palikot: Powinien powstać raport o stanie zdrow.. 08.03.08, 15:44
      taki raport powinien być tworzony i upubliczniany - co roku !
    • pw2221 Raport o Palikocie i Platformie czyli analiza syfu 08.03.08, 15:46
      i szamba politycznego...jest jak najprędzej potrzebny społeczeństwu
      bo jeszcze nie wszyscy się połapali ..na kogo zagłosowali 21.10.2007
      • kamyk39 Re: Raport o Palikocie i Platformie czyli analiza 08.03.08, 16:08
        pw2221 napisał:

        > i szamba politycznego...jest jak najprędzej potrzebny
        społeczeństwu
        > bo jeszcze nie wszyscy się połapali ..na kogo zagłosowali
        21.10.2007

        Dokladnie.
        (To do tych co zawsze " z pradem" GW).

        Prosze sie opamietac i nie zniewazac Prezydenta RP.
        <Jest jaki jest,
        przede wszystkim zas jest prezydentem naszej Ojczyzny>
      • pakulec wyborcy Po wiedzą na kogo głosowali 08.03.08, 16:19
        wyborcom Pisu za to otwieraja się oczy co widac w sondarzach ;-)
    • jan3211 ...Palikota i Niesiołowskiego też trzeba zbadać 08.03.08, 16:05
      To oczywiste , politycy tak jak sportowcy powinni przechodzić test .
      Oni wyglądają na tych , co biorą srodki antydepresyjne, lub
      pobudzające. Jak Wygląda Pawlak z PSL ? Jak mumia egipska, zwolniona
      na obrotach. Inni wyglądają jakby brali srodki pobudzające.
      Taki test jest konieczny , ale oni nie pozwolą , bo oni są ponad
      prawem.
      • pakulec ale prezydent jest najważniejszy 08.03.08, 16:13
        musi podejmowac wazne decyzje więcmusi być w dorbym stanie
        psychicznym - a o tym facecie nie można tego powiedzieć
        • maciekgr Re: ale prezydent jest najważniejszy 08.03.08, 20:38
          Palikot, kudłaty handlarz mózgojebami (takie wina i nalewki), powinien
          zaintersować się zdrowiem fizycznym i psychicznym odbiorców swoich
          "smakołyków". Taki raport z całą pewnością jest potrzebny! Sądząc po
          obrazkach z naszych ulic!
    • pakulec tak, o prezydenta nalezy dbać 08.03.08, 16:10
      jest tak przemęczony że powinien odpocząc - najlepiej jak by ustapił
      • maciekgr Re: tak, o prezydenta nalezy dbać 08.03.08, 21:00
        Palikot, kudłaty handlarz mózgojebami (takie wina i nalewki), powinien
        zaintersować się zdrowiem fizycznym i psychicznym odbiorców swoich
        "smakołyków". Taki raport z całą pewnością jest potrzebny! Sądząc po
        obrazkach z naszych ulic!
    • viornisko Palikot - autorytet medyczny 08.03.08, 16:20
      Przeciez Palikotowi wcale nie chodzi o zdrowie Kaczynskiego, ale o po raz
      kolejny podwazenie jego osoby. Palikot niech zajmie sie tym czym jego przodkowie
      - o czym swiadczy jego nazwisko i niech tak zostanie.
      • pakulec ja tam chciałbym wiedzieć co trapi prezydenta 08.03.08, 16:44
        Kwachu przynajmniej się przyznał do wirusa z Filipin - a Kaczora co
        mogło ugryźć? Fotyga?
        • maciekgr Re: ja tam chciałbym wiedzieć co trapi prezydenta 08.03.08, 20:37
          Palikot, kudłaty handlarz mózgojebami (takie wina i nalewki), powinien
          zaintersować się zdrowiem fizycznym i psychicznym odbiorców swoich
          "smakołyków". Taki raport z całą pewnością jest potrzebny! Sądząc po
          obrazkach z naszych ulic!
      • maciekgr Re: Palikot - autorytet medyczny 08.03.08, 20:53
        Palikot, kudłaty handlarz mózgojebami (takie wina i nalewki), powinien
        zaintersować się zdrowiem fizycznym i psychicznym odbiorców swoich
        "smakołyków". Taki raport z całą pewnością jest potrzebny! Sądząc po
        obrazkach z naszych ulic!
    • silesius.monachijski011 Palikot napewno zdrowy nie jest 08.03.08, 16:25
      www.se.com.pl/se/index.jsp?place=mainLead&news_cat_id=1586&news_id=185458&scroll_article_id=185458&layout=1&page=text&list_position=1

      jaim trzeba byc idiota, zeby paradowac po Sejmie w apaszce. Ten kretyn raz
      wywija przed publika sztucznym penisem, to zawiazuje sobie apaszke. Ciekawe, czy
      urzad skarbowy juz posprawdzla konta tego pana w zachodnich bankach, czy tez
      "firmy", zameldowane na egzotycznych wyspach?
      • pakulec lepiej z apaszką niż z psem Sabą 08.03.08, 16:42
        albo z Fotygą
        • remez2 :-)) n/t 08.03.08, 17:30
      • wet3 Re: silesius ...011 08.03.08, 21:38
        silesius.monachijski011 napisał: > Palikot napewno zdrory nie jest
        >Jakim trzeba byc idiota, zeby paradowac po Sejmie w apaszce. Ten
        kretyn raz
        > wywija przed publika sztucznym penisem, to zawiazuje sobie
        apaszke. Ciekawe, cz
        > y
        > urzad skarbowy juz posprawdzla konta tego pana w zachodnich
        bankach, czy tez
        > "firmy", zameldowane na egzotycznych wyspach?

        Sa dwie mozliwosci takiego zachowania. Albo Herr Katzebrennerowi
        szajba odbila, albo ktos ma na niego haka i on musi gadac to, co mu
        podyktuja. Osobiscie podejrzewam, ze to szajba, ale z POpaprancami
        to nigdy nic nie wiadomo! Jedno jest pewne - kampania POpaprancow
        obrzucania PiSu oraz prezydenta blotem i klamstwami w celu
        zohydzenia ich spoleczenstwu jest w najlepszym rozkwicie. Pozdrawiam.
    • jan3211 ...Test antydopingowy dla polityków -konieczny 08.03.08, 16:26
      Taki test antydopingowy , jaki muszą przechodzić sportowcy powinno
      się wprowadzić jako obowiązkowy dla polityków.
      Koledzy pana Palikota mogliby zostać również zweryfikowani.
      Niech pan Palikot to zaproponuje publicznie ?
      Jednak nie doczekamy się takiej propozycji , bo on zna swój obszar
      na którym może wygadywać głupstwa, ale konkretne propozycje nie
      padną.
      • pakulec czemu atakujesz kogos kto się troska o prezydenta? 08.03.08, 16:41
        przeciez to twoj prezydent powinienies byc dumny z Palikota że dba o
        zdrowie tego nieudacznika
    • united-europe2 Palikot: Powinien powstać raport o stanie zdrow.. 08.03.08, 16:41
      byle zrobili to jak najszybciej!

      tltl.myminicity.com/
    • bardzoniebieski mlaskanie, bełkot i miękkie nogi 08.03.08, 16:55
      to typowe objawy skrajnego zakompleksienia!!!
      Ale mamy prezydenta....
    • dobiczek palikot udaje wariata,by nie siedziec za podatki 08.03.08, 17:14
    • pies_na_lewizne Powolac komisje ws. naciskow na posla Palikota____ 08.03.08, 17:19
      Domagam sie powolania sejmowej komisji specjalnej ws. naciskow na
      posla Palikota aby ten atakowal Prezydenta.

      Kmisja ta winna zbadac, czy PO lub byla sbecja wywiera jakies
      naciski na posla Palikota aby ten pisal i mowil pod adresem
      Prezydenta co mu kaza. I czy groza mu, ze w przeciwnym wypadku
      prokuratura szczegolnie ostro zbada sprawe jego milionow rzekomo
      ulokowanych w rajach podatkowych, nieplacenia podatkow, jak rowniez
      niezgloszenia tych funduszy w oswiadczeniu majatkowym posla.

      Szczegolnie chodzi mi o samego posla Palikota. Nie wolno pozwolic,
      by on musial znosic takie potworne naciski. Bo to bylby naprawde
      podly szantaz. Dzialanie calkowicie sprzeczne z Konstytucja.

      Oczywiscie jeszcze jedna komisja sejmowa na pewno nie potanieje nam
      panstwa. Wprost przeciwnie. No ale i tak jest juz ich tak wiele, ze
      jedna wiecej nas nie zbankrutuje. A byc moze odciazy psychicznie
      samego posla Palikota i pozwoli mu sprawniej pracowac w jego wlasnej
      komisji "Tanie Panstwo", bo przeciez jak dotad on zadnymi
      osiagnieciami pochwalic sie nie moze, prawda? I nic zreszta
      dziwnego, skoro posel Palikot musi ciagle pichcic te paszkwile,
      uczyc sie tych scenariuszy na pamiec, to jest naprawde bardzo
      pracochlonne! To i tak cud, ze on w ogole znajduje czas na
      przychodzenie na posiedzenia swojej komisji.

      Czas odciazyc psychicznie posla Palikota, czas zdemaskowac
      szantazystow ktorzy go zmuszaja do takigo haniebnego zachowania!
    • pies_na_lewizne Palikot ma koncowe stadium choroby wenerycznej?___ 08.03.08, 17:45
      A moze posel Palikot wymachiwal plastikowym penisem dlatego ze ma
      PLONACEGO PENISA? Czyli, ze jest nosnikiem syfilisa, w jego koncowym
      stadium, ktory mu juz rzuca sie na mozg? Ja błagam o jedno: niech
      nam ktoś z otoczenia posla zrobi mu badania weneryczne i przedstawi
      raport o stanie jego zdrowia. Po co ja mam coś (...) sugerować,
      insynuować? Daleki jestem od tego!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka