Dodaj do ulubionych

Policja udostępniła zdjęcie nożownika z Krakowa

09.04.08, 19:06
Czy zdajecie sobie sprawę, ile kosztuje akcja poszukiwania takiego śmiecia?
Gdyby normalni ludzie mieli pozwolenie na broń, nie byłoby potrzeby go szukać.
Zostałby znaleziony dokładnie na miejscu popełnienia przestępstwa.
Obserwuj wątek
    • pamejudd Zigzaurze, z szacunkiem... 09.04.08, 19:14
      ...ale gdyby bron byla bardziej powszechna, ten kierowca prawdopodobnie lezalby teraz w kostnicy, a nie szpitalu...
      • mlasskacz Kierowca wyszedł z samochodu żeby przyłozyć natręt 09.04.08, 19:20
        towi, wynika z opisu. No cóż, sytuacja nie jest tak czarno-biała. To tamten mógł
        sie bronic.
        • kac_moralny Re: Kierowca wyszedł z samochodu żeby przyłozyć n 09.04.08, 20:02
          mlasskacz napisał:

          > towi, wynika z opisu. No cóż, sytuacja nie jest tak czarno-biała. To tamten móg
          > ł
          > sie bronic.

          ======== pewnie, że sie bronił a napastnik nadział się na nóż i ... tak trzy razy.
          • mlasskacz Re: Kierowca wyszedł z samochodu żeby przyłozyć n 09.04.08, 20:48
            Pjerdolisz jak tępak, powiadam. Facet wyszedł do szybiarza z samochodu i tam
            dostał nożem. Wyszedł, żeby mu złozyć życzenia noworoczne pewnie, co?
            • wymiatator1 Re: Kierowca wyszedł z samochodu żeby przyłozyć n 09.04.08, 21:39
              Sam pIe..sz (przez "i" do cholery) jak tępak. Kac przytoczył tylko puentę
              znanego dowcipu w sposób bardzo pasujący do sytuacji. Co ten kierowca miał
              zrobić? Siedzieć w aucie i zapłacić czy może nie zapłacić i stracić lusterko lub
              mieć wgniecioną karoserię?
              • expert_spod_mostu_kierbedzia znowu Kraków .. cóż to się dzieje z naszem 09.04.08, 21:55
                ukochanem Królewsko - Papieskim Miastem .. to aż wstyd żeby Kraków
                miał taki czarny PR .. afery, złodziejstwa, napady, bójki .. toż to
                wstyd dla całej Polski .. może trza tam wysłać jakiegóś Komisarza
                albo inszego Rewizora ...
                • simple_mind jakie miasto - tacy obywatele .. jacy obywatele - 09.04.08, 22:00
                  takie władze .. jakie władze - takie miasto .. jakie miasto .. itd.
                • nick_othem Re: znowu Kraków .. cóż to się dzieje z naszem 09.04.08, 22:23
                  o czym Ty gadasz...? przecież to są wypadki, które mogą mieć miejsce wszędzie.

                  Winę ponosi Policja, bo gdyby już dawno rozprawili się z elementem "myjącym"
                  szyby, ta akcja nie miałaby miejsca.

                  Ja na pewno nie wysiadałbym z auta; pewnie bym gościa nie gonił, jak być może
                  zrobił jegomość z samochodu, tylko opieprzył go przez okno (nieraz to robiłem:)
                  ), dlatego mnie taki gość nożem by nie załatwił, bo bym nie wysiadł.
                  Po co wysiadać w takiej sytuacji? Trzeba umieć odpuścić, kiedy skutki mogą być
                  znacznie gorsze, niż się może wydawać.
                • nick_othem Re: znowu Kraków .. cóż to się dzieje z naszem 09.04.08, 22:25
                  i co ma do piernika papież z tym wspólnego??? Otwieram lodówkę, a tam ciągle...
            • krzych.korab Mlasskaczu a kto mu kazał brudzić czyjąś szybę?Won 10.04.08, 07:48
              od mojej własności.
      • wielki_czarownik Mylisz się 10.04.08, 15:54
        Od kilku lat broń jest szeroko dostępna. I co?
    • mracek Re: Policja udostępniła zdjęcie nożownika z Krako 09.04.08, 19:59
      Predzej ten nozownik by sie zaopatrzyl w bron palna niz ten kierowca. No i skoro
      ten mezczyzna zupelnie niespodziewanie wyciagnal noz i dwukrotnie kierowce
      ugodzil, to watpie, ze kierowca by mogl po tym dwukrotnym ugodzeniu szukac
      pistoletu w kieszeni.
      • zigzaur Re: Policja udostępniła zdjęcie nożownika z Krako 09.04.08, 21:05
        Niby tak, ale:

        Gdyby bandyta chwycił za broń, to dziesięciu porządnych ludzi zrobiłoby to samo
        i z bandyty byłby durszlak.

        Przestępcy boją się przemocy. Dlatego szef gangu ma nad bandytą większą władzę
        niż praworządne państwo.
        • bo1ko Re: Policja udostępniła zdjęcie nożownika z Krako 09.04.08, 21:42
          zigzaur napisał:

          > Przestępcy boją się przemocy. Dlatego szef gangu ma nad bandytą większą władzę
          niż praworządne państwo.


          W ktorym filmie to widziales?
          • darr.darek tajniki LEWYCh móżdżków 09.04.08, 21:58
            > zigzaur napisał:
            > > Przestępcy boją się przemocy. Dlatego szef gangu ma nad bandytą
            > > większą władzę niż praworządne państwo.
            bo1ko napisał:
            >W ktorym filmie to widziales?

            Lewi nie wierzą w zjawisko pokory przestępców wobec szefa gangu, motywowanej
            strachem przed egzekucją lub inną surową karą.
            Lewi uznają, że strach nie motywuje przestępców lecz jedynie dobre słowo szefa
            gangu i miłość do tegoż szefa jest prawdziwą motywacją posłuszeństwa przestępcy.


            • bo1ko Ot logiczny argument 09.04.08, 22:24
              Przestepca boi sie przemocy szefa gangu, ergo rowniez boi sie przemocy
              taksowkarza - przestepcy to bardzo strachliwi ludzie.
      • nick_othem Re: Policja udostępniła zdjęcie nożownika z Krako 09.04.08, 22:27
        kierowca wyskoczyłby z bronią i zastrzelił natręta. Proste.
      • krakuscity Re: Policja udostępniła zdjęcie nożownika z Krako 10.04.08, 00:13
        Jak złapią nożownika to powinien dostać z 15 lat paki, za próbę zabójstwa. Raniąc kogoś nożem każdy zdaje sobie sprawę, że można zabić.
        Zero pobłażania, 15 lat bez możliwości wcześniejszego wyjścia !!!!!!!!!
        • zigzaur Re: Policja udostępniła zdjęcie nożownika z Krako 10.04.08, 12:14
          Oczywiście, że tak. Powinien zostać oskarżony o usiłowanie zabójstwa z chęci zysku.
    • emeryt21 Policja udostępniła zdjęcie nożownika z Krakowa 09.04.08, 20:11
      Kilka lat temu bylem ofiara takiego "mycia szyb" na wylocie z
      Poznania w kierunku Gniezna.Mialem czysciutki,prosto z myjni
      samochod.Oblali mi go bruna woda i rozmazali po przedniej
      szybie,wczesniej nieskazitelnie czystej.
      Musialem stanac za skrzyzowaniem i wytrzec szybe,bo nie dalo sie
      jechac.
      Mialem jednak satysfakcje,bo takiemu "myciu" poddano jeszcze kilka
      samochodow,miedzy innymi auto w ktorym siedzialo czterech
      mlodziencow z grubymi karkami.
      Cie panowie zwawo wyskoczyli z auta i sponiewierali uslugodawce i
      wrzucili do brudnego rowu z woda.Brawo...byle tak czesciej...
    • neiden w polsce nie wolno sie bronic! 09.04.08, 20:15
      konstytucja nie ma nic o broni dla normalnych obywateli,czyli nie
      wolno brac obrone we wlasne rece, ksiadz powiedzialby - ze
      posiadanie broni to grzech, wiec katolicki narod zamias kupowac bron
      inwestuje w dewocjonalia.
      • poszeklu U was w israelu co dzien jatka 09.04.08, 20:24
        choc broni to moze tylko male dzieci nie maja,
        jest was kilka razy mniej.
        • mlasskacz Re: U was w israelu co dzien jatka 09.04.08, 20:49
          Chłechłe...po czym poznałeś?
      • langston [...] 09.04.08, 21:25
        Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
      • tango9 Re: w polsce nie wolno sie bronic! 10.04.08, 06:53
        Tu nie masz racji. Ksiądz czasem lubi zasnąć z Bronią.
      • xagog Re: w polsce nie wolno sie bronic! 10.04.08, 07:41
        neiden napisał:

        > konstytucja nie ma nic o broni dla normalnych obywateli,czyli nie
        > wolno brac obrone we wlasne rece, ksiadz powiedzialby - ze
        > posiadanie broni to grzech, wiec katolicki narod zamias kupowac bron
        > inwestuje w dewocjonalia.

        To nie takie proste.Co decyduje o tym,czy dostajesz pozwolenie na broń,czy
        nie?Brak karalności?Czysta kartoteka?To za mało.Aby móc obchodzić się z bronią
        człowiek powinien być dojrzały.Niejeden,po dorwaniu broni w swe łapy poczułby
        się "mocny",a z tego raczej nic dobrego nie wyniknie.
    • gieroy_asfalta dlaczego policja nie reaguje??! 09.04.08, 20:23
      gdy, jakby nie patrzeć, pieszy spaceruje sobie po jezdni. U mnie w
      mieście nie ma tego procederu, ale gdyby pojawił się
      taki "usługodawca" natychmist zawołałbym policję , że ma miejsce
      niebezpieczeństwo w ruchu drogowym. A może kierowcy w Krakowie boją
      się wołać policję?
      • zigzaur Re: dlaczego policja nie reaguje??! 09.04.08, 21:07
        Masz rację, twoje pytanie jest tutaj kluczowe.

        Skoro obywatel nie może się bronić i musi liczyć na policjanta, to niech policja
        będzie sprawna.
    • langston Policja powinna zabrac sie za tych "myjacych"!!!!! 09.04.08, 21:23
      Jakim prawem ktos podchodzi na skrzyzowaniu i polewa auta jakims
      syfem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
      • zigzaur Re: Policja powinna zabrac sie za tych "myjacych" 09.04.08, 21:31
        Do takiego śmiecia należy strzelać. Skąd wiadomo, że to nie jest płyn zapalający
        albo jakiś zakaźny?
        • lyzwinski Zigzaur 09.04.08, 21:50
          Ty luju! Czy zupelnie ci sie w glowie poyebalo? Ile ty masz lat?
          Niech zgadne: 15? A moze 12? Jesli jestes po 20-ce to napewno ojciec
          cie bil albo sasiad molestowal. Czyz mam racje? Szczegolnie takiemu
          pomiotowi jak ty nie powinno sie dawac broni do reki - mowie o
          procy, koziku, patykach i kamieniach. Widocznie nigdy z prawdziwa
          bronia nie miales doczynienia.
          • zigzaur Re: Zigzaur 10.04.08, 12:15
            Twój nick, lyzwinski, wyjaśnia wszystko.

            Ale dziwię się, że moderator nie usuwa postów bandytów.
        • bo1ko Re: Policja powinna zabrac sie za tych "myjacych" 09.04.08, 21:53
          zigzaur napisał:

          > Do takiego śmiecia należy strzelać. Skąd wiadomo, że to nie jest płyn
          zapalający albo jakiś zakaźny?


          Jak myslisz? - Zdalbys badania do pozwolenia na bron?
    • omcrew nawet jakbym go gdzies zobaczyl to i tak 09.04.08, 22:01
      go nie poznam bo na tym zdjeciu g... widac i nawet nieda sie powiekszyc
    • champagne_fr NIE tak jak we francji... 09.04.08, 22:28
      we francji policja na polecenie nieuczciwych politykow i administracji jest
      wysylana zeby przestraszyc a jak nie przejdzie to to zabic.....
      rasistowskie terorystyczne i.t.p. administracje francuskie.....

      TO TYLKO MALY PROMIL WYCINEK PRZESTEPSTW RASISTOW KRYMINALISTOW KTORZY
      > TO ZE STRASZNYM OKRUCIENSTWEM I PREMEDYTACJA ZADAJAC STRASZNE CIERPIENIE
      > DYSKRYMINUJA WYKANCZAJA ZABIJAJA I.T.P. ZA TO ZE SIE JEST POLAKIEM
      > KATOLIKIEM INWALIDA KOBIETA DZIECKIEM
      > JEST ICH CALY LANCUCH I JEDEN Z POSLOW DO SEJMU FRANCUSKIEGO KTORY JUZ
      > PONAD 3 LATA UKRYWA PRZESTEPSTWA PRZEKRETY I ZABIJAJA NAS I NIE TYLKO W
      > BIALYCH REKAWICZKACH PONIEWAZ NIE UDALO IM SIE NAS NASTRASZYC TO SA
      > TERAZ W STANIE ZABIC I ZABIJAJA MYSLAC ZE MAJA DO TEGO PRAWO..
      > TO JEST GORSZE OD EUTANAZJI.....
      > JESTESMY NA SKRAJU WYTRZYMAKOSCI ZE WZGLEDUNA CHOROBE I CIERPIENIE KTORE
      > MUSIMY JUZ OD WIELU LAT ZNOSIC PONIEWAZ CALY LANCUCH CHCE UKRYC SPRAWY
      > KRYMINALNE....
      > POSEL DO SEJMU FRANCUSKIEGO MA OBOWIAZEK SCIGANIA RASIZM DYSKRYMINACJE
      > KRYMINALISTOW I OTRZYMAL TAKI LIST Z ZAWIADOMIENIEM I BYL TO LIST
      > POLECONY Z POTWIERDZENIEM ODBIORU KTORY OTRZYMAL......
      > MOZNA DLUGO PISAC ALE STRASZNE CIERPIENIE NIE POZWALA JUZ MI PISAC I
      > PISZE NIESKLADNIE PONIEWAZ JEST TAKI OGROMNY BOL I NAWET MORFINA NIE
      > STEPIA GO NIERAZ NIE LAGODZI A JAK TAK TO NIEDLUGO DZIALA.....
      >
      > OTO MALY PROMIL WYCINEK ZA CO NAS WYKANCZAJA ZADAJA CIERPIENIE I W
      > KAZDEJ CHWILI MOZE NASTAPIC ZGON.....ZA CO SA TE ADMINISTRACJE I
      > WSPOLPRACUJACY PRZESTEPCY ODPOWIEDZIALINII........
      >
      > RASIZM TORRTURY ZABIJANIE POLAKOW INWALIDOW KOBIETY DZIECI ZE
      > STRASZLIWYM OKRUCIENSTWEM I PREMEDYTACJA PRZEZ NIEKTORE ADMINISTRACJE
      > FRANCUSKIE ....
      > BRAK DEMOKRACJI I NIE PRZESTRZEGANE PRAWA CZLOWIEKA WE FRANCJI......
      >
      > RATUNKU RATUNKU RATUNKU ....
      >
      > TORTURY RASIZM....WE FRANCJI > > >> WE FRANCJI .......MIESZKAMY JUZ
      > OKOLO 25 LAT JA JESTEM INWALIDA 80% >> UTRATY ZDROWI >> > ZDROWIE
      > UTRACILEM ZA TO ZE JESTEM POLAKIEM > ZONA PRACOWALA W SZPITALU JAKO
      > OPIEKUNKA DO CHORYCH A Z > >> ZAWODU JEST KINEZYKOTERAPEUTA TO DYREKCJA
      > ZMUSZALA JA TEZ DO TEJ PRACY >> MUSIALA PRACOWAC JEDNOCZESNIE JESZCZE
      > JAKO SPRZATACZKA I.T.P. NIE >> PLACILI JEJ NADGODZIN WARUNKI BYLY TAKIE
      > BASEN BYL W PIWNICY OKNA >> POZABIJANE MUSIALA NOSIC PACJENTOW 80-90 kg
      > MARTWEJ WAGI(bezwladnych) >> WENTYLACJA ZLA I NIESPRAWNA PO PRAWIE 12
      > LATACH STRACILA ZDROWIE I ZLOZYLA DEKLARACJE >> CHOROBY ZAWODOWEJ I OD
      > TEJ PORY DYREKCJA ZE SWOIMI PRZYDUPASAMI ROWNIEZ >> Z POLSKI Z KASAMI
      > -CPAM- -CAF- I.T.D...ZACZELA WSZYSTKO ROBIC ZEBY SIE SAMA ZWOLNILA I
      > CORAZ WIECEJ >> DOKUCZALA ALE NIE UDALO IM SIE ZASTRASZYC WYMUSIC
      > NICZEGO I DOPROWADZILI >> JA DO TAKIEGO STANU ZDROWIA ZE MOGLA UMRZEC NA
      > STANOWISKU PRACY WIDZAC >> ZE NIE UDA IM SIE POZBYC JEJ A STALO SIE TO
      > GROZNE DLA NICH POSTANOWILI >> ZWOLNIC JA DYSCYPLINARNIE ZA OPUSZCZENIE
      > NIBY STANOWISKA PRACY DUZO >> MOZNA BY BYLO PISAC O TYM.. JAK PRACOWALA
      > TO OSTATNIO NIE PLACILI JEJ >> CHOROBOWEGO JAK DO TEGO CZASU A CHORUJE
      > JUZ PRAWIE TRZY LATA KASA >> CHORYCH-CPAM- A KASA RODZINNA- CAF -
      > PRZESTALA PLACIC NAM POMOCY NA >> MIESZKANIE-APL- ZEBY NAS NASTRASZYC
      > WYSYLALI POLICE- BEZ ZADNYCH POWODOW >> KTORA BEZ ZADNEGO POWODU NAKAZU
      > WLAMALA SIE DO MOJEGO DOMU POWYKRECALI >> MI RECE ZALOZYLI KAJDANKI DO
      > TYLU ZEBY MNIE JESZCZE WIECEJ BOLALO(jestem >> inwalida 80% utraty
      > zdrowia )JESTEM PO OPERACJINA SERCE MUSZE BRAC MORFINE BOL JEST NIE DO
      > WYTRZYMANIA ALE TO JUZ INNA CHOROBA LUDZIE DZIWIA SIE ZE JESZCZE ZYJE PO
      > TYM WSZYSTKIM CO CI PRZESTEPCY WYPRAWIAJA NIE POZWOLILI >> WZJAZC MI
      > LEKARSTWA NA SERCE Z NIKIM SIE SKATAKTOWAC ZACHOWALI SIE JAK >> BYM BYL
      > TERORYSTA A JESTEM BARDZO CHORYM CZLOWIEKIEM TO ONI ZROBILI >> GORZEJ OD
      > TERORYSTOW ASYSTENTKI SOCJALNE NIE INTERWENIUJA A JESZCZE >>
      > DEZIMFORMUJA... MAIRE GDZIE MIESZKAM TEZ UDAJE ZE O NICZYM NIE WIE >>
      > ADMINISTRACJE PANSTWOWE NIE WYPLACAJA NALEZNYCH PRESTACJI I BLOKUJA >>
      > SPECJALNIE ...ZEBY ZABIC CZLOWIEKA NIE TRZEBA STRZELIC KULKI W GLOWE ANI
      > >> WLOZYC NOZ W PLECY A MOZNA ZABIC TORTURAMI MORALNYMI PSYCHICZNYMI >>
      > FIZYCZNYMI.... A ROBIA TO Z PREMEDYTACJA KOMORNIKA WYSLALI PROBOWALI
      > WYRZUCIC >> NAS Z MIESZKANIA ZA TO ZE KASA -(CAF) NIE PLACILA MI
      > NALEZNEGO DODATKU-APL- DO BATIGER A >> TEN SFALSZOWAL KONTRAKT ..TAK
      > SOBIE WSZYSTKO CALY LANCUCH USTALIL PONIEWAZ NAROBIL PRZEKRETOW I >>
      > MYSLELI ZE NAS NASTRASZA A POPROSTU STRACILISMY ZDROWIE STAN ZDROWIA >>
      > POWAZNIE SIE POGORSZYL Z MOZLIWOSCIA ZGONU W KAZDEJ CHWILI.... JEST TO
      > >> RASIZM NIE PRZESTRZEGANIE PRAW CZLOWIEKA SPRAWY KRYMINALNE NADAJACE
      > SIE >> DO PROKURATURY ALE OSOBY KTORE POWINNY TO ZROBIC UKRYWAJA
      > WSZYSTKO CZYM >> STAJA SIE TAK SAMO PRZESTEPCAMI...ROBIA TO ZEBY
      > ZABIC..MOZNA DLUGO PISAC TAKA JEST CZESC >> FRANCUZOW TAKIE TU JEST
      > LIBERTE EGALITE FRATERNITE......... >> TAK PRZESTRZEGAJA PRAWA CZLOWIEKA
      > W UNII EUROPEJSKIEJ W TYM WYPADKU >> CHODZI O FRANCJE.... >>
      >
      > BRAK DEMOKRACJI ISA NIE PRZESTRZEGANE PRAWA CZLOWIEKA WE FRANCJI PRZEZ
      > NIEKTORE ADMINISTRACJE FRANCUSKIE TO GORZEJ NIZ MAFIA...
      > TORRTURUJA I ZABIJAJA ZA TO ZE SIE JEST POLAKIEM INWALIDA TORRTURUJA
      > KOBIETY
      > DZIECI I.T.PO.
      > ZEBY UKRYC SWOJE PRZEKRENTY I SPRAWY KRYMINALNE ZEBY NIE WYSZLY NA JAW
      > WYMYSLAJA SPRAWY SADOWE O KTORYCH NIE POWIADAMIAJA I POZNIEJ WYDAJA
      > WYROKI BEZ
      > PRAWA OBRONY I W JEDNYM WYROKU SA DWA SKAZANIA
      > 1 ZA NIE STAWIENIE SIE NA SPRAWIE I 2 KARA WYROK WYSSANY Z PALCA ...
      > TEN NIBY WYROK NIE PRZYSYLAJA DO NIBY SKAZANEGO CO JEST NIE PRZESTRZEGANE
      > PRAWO DO OBRONY...
      > NASTEMPNY PRZYKLAD SAD PRACY POWINIENL PRZRESLAC WSZYSTKIE DOWODY DO
      > PROKURATURY PONIEWAZA ZOSTALO POPELNIONE PRZESTEMPSTWO ALE KOMBINUJA Z
      > DYREKCJA SZPITALA KTORY POPELNIL PRZESTEMPSTWO ZE SWOJA SWITA KTORA
      > ZASIADA W
      > DYREKCJI A DYREKTORKA JEST ZWYKLA PIELEGNIARKA DYREKTOREM NORMALNY
      > PRZESTEMPCA
      > WYSZKOLONY W SPECJALNEJ SZKOLE M......KTORZY RAZEM Z SADEM PRACY I
      > OBRONCAMI
      > POSZKODOWANEGO KRENCA I TO JUZ PONAD 2 LATA A WYDANIE WYROKOW JUZ BYLO
      > WIELE
      > RAZY DO KTORYCH NIGDY NIE DOSZLO NIE PRZESYLALI POWIADOMIENIA ZE WYDANIE
      > WYROKU NIE ODBEDZIE SIE I NIE PODAWALI POWODU.....
      > DZISIAJ MIAL SAD PRACY MIAL KOLEJNY RAZ WYDAC WYROK I PO STAWIENIU SIE W
      > SADZIE SPRAWY NIE BYLO NAWET NA WOKANDZIE A POINFORMOWALI ZE WYROK BEDZIE
      > WYSTAWIONY ZAOCZNIE I PRZESLANY DO DOMU....
      > WYROKU SADOW SA WYDAWANE W PANSTWACH DEMOKRATYCZNYCH PUBLUCZNIE I W IMIENIU
      > REPUBLIKI FRANCUSKIEJ ....JEST TO NIE PRZESTRZEGANIE PROCEDURY BRAK
      > DEMOKRACJI I METODY MAFIJNE KRYMINALNE LAMANE JEST PRAWO CZLOWIEKA
      > I.T.P...........
      > MAJA SIE CZEGO BAC PONIEWAZ NAROBILI TYLE PRZESTEMPSTW SJEST W TYM DUZO
      > SPRAW
      > KRYMINALNYCH TORRTURUJA ZABIJAJA ZE STRASZLIWYM OKRUCIENSTWEM I
      > PREMEDYTACJA
      > POLAKOW INWALIDOW KOBIET DZIECI ZWYKLI ZBRODNIARZE KTORZY POWINLI BYC
      > SCIGANIE PRZEZ PROKURATURE I TO Z URZEDU ....
      > W TYM TEZ SA UMACZANE SADY SEDZI
    • krakus24a Wygląda trochę jak rumun 09.04.08, 22:46
      ostatnio tacy brudasi zaczepiali mnie pod kablem.
    • loppe nie wiem czy się wszyscy zgodzą - 09.04.08, 22:57
      jest zauważalny wzrost fantazji nożowników, basbolników i
      siekiernikow na polskich ulicach w ostatnim tygodniu
    • papigo Policja udostępniła zdjęcie nożownika z Krakowa 10.04.08, 00:13
      Zlapcie go!!! www.oszusci.pl.tl
    • maxymus1 Policja udostępniła zdjęcie nożownika z Krakowa 10.04.08, 00:45
      dobrze ktoś napisał że śmieć! Taki sytuacje są w każdym mieście! Ale
      to oczywiste, ale dlaczego Wyborcza zaczyna powoli zamydlać sprawę
      morderstwa! Okrutnego Morderstwa Pana Krzysztofa Olewnika! Dlaczego?
      Co zleconko od Kiszczaka, wia Naczelny! Że niby przygłup ze
      skłonnościami do samobujstwa go mordował? Jak nie lubiałem Posła
      Dziewulskiego,tak uważam że ma rację teraz! I uważam też że kiedyś
      sam szef były MSWiA, proszę mi wybaczyć za przytyk, ale nie mogę się
      opanować, czyli wielki PZPR-owski, czy tam SLD- owski inteligętny
      grubas w pierdlu powinien się znaleźć jako pierwszy w tej sprawie!
    • manfred211 co wy Pismaki Q-mać pieprzycie!!! 10.04.08, 06:52
      1.
      Wczoraj tego bandytę nazywaliście "chłopcem" - na jakiej podstawie?
      Ktoś kto atakuje nożem drugiego człowieka jest po prostu BANDYTĄ i
      nie może być nazywany chłopcem nawet, gdyby miał tylko 5 lat. To
      jest BANDYTA, zapiszcie to sobie Pismaki w swoich tępych
      kwadratach!!!

      2.
      Po drugie, co to znaczy do jasnej cholery "chciał umyć szyby bez
      pytania o zgodę"?
      Zapamiętajcie to sobie tępe Pismaki, że szyby myje się w myjniach a
      nie na skrzyżowaniach ulic. I nie ma tu nic do rzeczy pytanie o
      zgodę kogokolwiek, gdyż robić tego na skrzyzowaniu NIE WOLNO!!!

      3.
      Ten gangsterski proceder powinien być dawno tępiony i ZAKAZANY.
      Skrzyzowania ulic służą do jeżdżenia a nie do wymuszania mycia szyb!
      Co robi ta koszmarna policja, która jeździ bez celu po mieście
      wypalając cenną benzynę (woża cwaniaczki swoje żony na zakupy?) a
      nie zwija w mgnieniu oka ludzi łamiących prawo. Za co ci ludzie chcą
      jeszcze podwyżki wynagrodzeń??? Za to, co robią, i tak są
      wynagradzani przynajmniej dwa razy za dużo.

      4.
      Jeżeli gangterski proceder świadczenia jakichś durnowatych usług na
      skrzyżowaniach ma miejsce, to jest to WINA POLICJI - koniec, kropka.
      Za ten wypadek ponosi winę POLICJA, która przecież musiała widzieć,
      jak ten bandyta szwędał się po skrzyżowaniu i zaczepiał kierowców!!!

      5.
      Być może, że na tym poplega ZGNIŁA DEMOKRACJA, która pozwala patrzeć
      przez palce na bandytyzm w biały dzień i na łamanie prawa w imie
      fałszywego szacunku dla praw człowieka (jakich i kogo - czy tego
      Bandyty, czy też zaatakkowanego w biały dzień normalnego
      Obywatela?!).

      ŹRÓDŁWM WIELU NIESZCZĘŚĆ W TYM PRAJU, JEST NIEODPOWIEDZIALNA PRASA I
      TELEWIZJA, KTÓRE NAWET NIE POTRAFIĄ PRZEKAZAĆ UCZCIWEJ INFORMACJI NA
      TEN TEMAT.

      A zatem pismacy, nie żaden CHŁOPIEC czy też NOŻOWNIK tylko
      BANDYTA!!!!!
    • xagog Re: Policja udostępniła zdjęcie nożownika z Krako 10.04.08, 07:34
      zigzaur napisał:

      > Czy zdajecie sobie sprawę, ile kosztuje akcja poszukiwania takiego śmiecia?
      > Gdyby normalni ludzie mieli pozwolenie na broń, nie byłoby potrzeby go szukać.
      > Zostałby znaleziony dokładnie na miejscu popełnienia przestępstwa.

      Jeśli chodzi o techniczną stronę tego co napisałeś\aś to nie zgadzam się.Skoro
      facet do niego podszedł,nie zdążyłby wyjąć broni i oddać strzału.Akurat na
      bliskich odległościach nóż jest 100 razy bardziej niebezpieczny niż broń
      palna,co potwierdzają doświadczenia przeprowadzane przez policję w USA (zasada 6
      stóp,czy jakoś tak).Wystarczy jeden cios nożem,albo porządne cięcie powyżej 1cm
      głębokości-to duży szok dla organizmu (tzw,szok naczyniowy),pod człowiekiem po
      prostu nogi robią się jak z waty i pada na glebę (nie we wszystkich
      przypadkach,ale w większości).Co ciekawe występuje tylko raz w życiu,tj.jeśli
      raz czegoś takiego doświadczymy i przeżyjemy,za drugim razem podobno już się nie
      zdarza.Nie wierzę też w żadną skuteczną obronę przed nożem gołymi rękami,jak
      pokauje się w wielu szkołach samoobrony.Proste doświadczenie-zaatakuję Cię
      mazakiem,udając,że to nóż-reszte dnia będziesz zmywał\a z ciała krechy i kropki
      zrobione mazakiem.Takie bzdury,że broniący się przyjmuje bóg wie ile cięć na
      przedramię,a potem walczy dalej to tylko w filmach.Krótko mówiąc,jeśli ktoś
      będzie chciał Cię zabić nożem,a ma łeb na karku-to Cię zabije.Jedyna skuteczna
      obrona to nie podchodzić zbyt blisko do obcych,ani nie dopuszczać ich zbyt
      blisko (co.np. w tłumie na chodniku jest oczywiście nierealne).
      • zigzaur Re: Policja udostępniła zdjęcie nożownika z Krako 10.04.08, 12:19
        W zasadzie masz rację, tylko że posiadacz samochodu powinien wyciągnąć i
        odbezpieczyć pistolet zanim wysiadł.

        Używanie broni w obronie mienia jest zjawiskiem normalnym i powszechnym, np. w
        konwojach. Życie przestępcy ma ujemną wartość materialną.
    • idiot_hunter To UPR jest katolicką partią? 10.04.08, 08:02
      To już teraz rozumiem, dlaczego Korwin-Mikke utrzymuje się z
      hazardowej gry w pokera. Tylko niech bardziej uważa z oszukiwaniem,
      bo już raz go nożem poczęstowali, że ledwie się wylizał
      • zigzaur Re: To UPR jest katolicką partią? 10.04.08, 12:17
        Janusz Korwin-Mikke istotnie został niegdyś zraniony nożem.
        Nie miało to jednak nic wspólnego z jego zamiłowaniem do hazardu.
        Chodziło o to, że jakiś typ przyczepił się do jego córki.
    • starduster Policja udostępniła zdjęcie nożownika z Krakowa 10.04.08, 18:35
      Że to czarnuch z Rumunii już nie napisano...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka