prof.gamon0 18.05.08, 11:16 Premier Tusk w Andach na tropach Yeti... :))) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
hrabia-monte-christo Premier Tusk w Andach na tropach inż. Malinowsk... 18.05.08, 11:17 Tusk oddaj pieniadze za prywatna wycieczke do ameryki poludniowej nie dosc,ze nic nie robi, to jeszcze wozi sie po swiecie ponad 1,5 mln za 1 dzien roboczy i 5 dni zwiedzania lenia to o wiele za duzo Odpowiedz Link Zgłoś
presentation1 Re: Wycieczka za 1,5 mln, a GW nie grzmi... Co je 18.05.08, 12:21 Bo to koles Wyborczej bawi sie za pieniadze podatnikow.Gdzie jest Pitera???? Odpowiedz Link Zgłoś
gamon0 Re: Wycieczka za 1,5 mln, a GW nie grzmi... Co je 18.05.08, 12:30 Pitera dzisiaj w "Siódmy dzień tygodnia" w Radio Zet kłóciła się i zapewniała, że pracuje... :))) Odpowiedz Link Zgłoś
presentation1 Re: Wycieczka za 1,5 mln, a GW nie grzmi... Co je 18.05.08, 12:31 pewnie pracuje podobnie.Jak Tusk Odpowiedz Link Zgłoś
melee Re: Wycieczka za 1,5 mln, a GW nie grzmi... Co je 18.05.08, 17:01 presentation1 napisał: > pewnie pracuje podobnie.Jak Tusk co was tak, wy nieroby tknęło? ********************************************legalize. Odpowiedz Link Zgłoś
just2008 Re: Wycieczka za 1,5 mln, a GW nie grzmi... Co je 18.05.08, 18:39 Pojechał po towar ;) putitintheirmouths.com/?39814 Odpowiedz Link Zgłoś
kon_donek_wermahtowy Hero_Thusko_Macho_Piccho_:))))))) ))))))))) 18.05.08, 20:37 GWno kabluje: Her Schnepf mówi, że celem wizyty premiera her Macho Picho Thusko jest poszukiwanie strategicznego partnera w Ameryce Łacińskiej.... Her Tusko na rozkaz Angoli Makreli przejechał turystyczną wersją kolei andyjskiej z Rio Blanco do San Bartolome. Stamtąd wrócił do Limy. ............................................... Jak widać podróż życia her Thusko to także strategiczny podbój świata - krew dziadka wermahtowca odezwała się w Kon-Donku :) Odpowiedz Link Zgłoś
poszeklu Swir na wakacjakch 19.05.08, 14:26 To jest tragedia, ze taki cpun jest premierem. fifion napisal: > pojechał rzuć kokę... Odpowiedz Link Zgłoś
internauta2007 A po wycieczce Rudy Lump z peło będzie..odpoczywał 18.05.08, 11:26 A po wycieczce Rudy Lump z peło będzie..odpoczywał do następnej.W międzyczasie powie tuskomatołom i wykształciuchom, że on też nie jest zadowolony z pracy swoich ministrów i będzie fajnie... Odpowiedz Link Zgłoś
lookas7 a ten nierób dalej się byczy ze swą squo za naszą 18.05.08, 11:46 kasę! Tanie panstwo wg ConDonka Donaldinho Słońce Kaszeb:))) Odpowiedz Link Zgłoś
dzioobas Tam gdzie zestresowany chomik nie pojedzie chociaz 18.05.08, 12:21 Donek pobryka. Tak sie sklada, ze czescia bycia politykiem jest dyplomacja. W Anglii wiekszosc decydujacych dla kraju spraw zapada na salonach, w klubach i na wyjazdach za ktore takze placa podatnicy. Mysle, ze poprzebywanie wsrod ludzi i porobienie sobie zdjec z lokalnymi wiesniakami moze nam tylko w efekcie pomoc. Trzeba naprawic wizerunek pozostawiony po rzadach kaczek, gdzie bardziej przypominalismy wladze Bialorusi niz czlonka UE. Odpowiedz Link Zgłoś
farfur.pl Re: Tam gdzie zestresowany chomik nie pojedzie ch 18.05.08, 14:45 tak popieram zwłaszcza, że Peru to nasz strategiczny dostawca manioku i trzciny cukrowej co to jest dla nas takie 1,5 mln należy dbać o pana premiera bo jest bardzo zmęczony pracą nawet długi majowy weekend musiał ciężko pracować to mu się należy wy sobie raz na kilka lat pojedziecie w Bieszczady albo nad morze to pan premier nie może? wstyd takie komentarze Polska to bogaty kraj i nas stać zresztą to wszystko wina PiSu, pan premier musi od nich odpocząć tam sobie odpali blanta i się może legalnie zrelaksować przy tanim winie na ławeczce z jakimś lokalnym plemieniem to się nazywa budowanie naszego wizerunku za granicą brawo panie premierze !!! Odpowiedz Link Zgłoś
12345on Re: Każdy by pojechał wypić napar z lisci coca, 18.05.08, 17:18 ...legalnie. Odpowiedz Link Zgłoś
silesius.monachijski011 Pewnie Donek kiepski napil sie herbaty z lisci kok 18.05.08, 11:55 przeciez to stary narkoman; cpun phemiehem RP! tego jeszcze nie bylo; a jak tam Gocha? tez cpala? poza tym, ze przejazd ta koleja (podobnie jak "eskapady" Jozina z Zoppotu do Machu Pichu) sporo kosztuja; moze sie doweimy, ile panstwo polskie zaplacilo za prywatne przyjemnosci phemieha? oczekuje odpoweidzi od Pitery, ktora kiedys komus chciala sprawdzac, ile wydal z karty kredytowej na obiad czy kolacje; no Julcia: do roboty; sprawdz rudego wytrzeszcza i podaj, ile podatnicy musieli na te lajze wydac Odpowiedz Link Zgłoś
mejlmi Re: Pewnie Donek kiepski napil sie herbaty z lisc 18.05.08, 12:03 Silesius.monachijski, jesteś debilem. Odpowiedz Link Zgłoś
silesius.monachijski011 Re: Pewnie Donek kiepski napil sie herbaty z lisc 18.05.08, 12:15 a ty kim: dupolizem wytrzeszcza i nierobow z POlszewii; jeszcze niedawno Donek Cpun uzalal sie biednymi i glodnymi dziecmi, ktorym panstwo powinno pomoc, a teraz marnuje tysiace (jesli nie miliony) PLN na swoje i glupiej Gochy zachcianki? zenada to POszolomstwo! mejlmi napisał: > Silesius.monachijski, jesteś debilem. Odpowiedz Link Zgłoś
pogromca_gamonia hej, czerwonodupcu spod Rybnika, zbieraj butelki.. 18.05.08, 12:17 a nie bryluj tutaj, kloaczny flikerze! Odpowiedz Link Zgłoś
presentation1 Re: Pewnie Donek kiepski napil sie herbaty z lisc 18.05.08, 12:17 Mowi Premier..zamiast II Irlandii ,miska zupy................ Wysluchalem Premiera.Lubie- czy nie lubie, ale musze. W koncu dzieci dostana jesc.Nie zapracuja na to rodzice, ale Premier Tusk.Z podatkow.Czy zanosi sie na to ze nie bedziemy w stanie wyzywic nasze dzieci?Mozliwe.Bo nie wiemy co ten rzad szykuje.Nie wiemy co z reforma finansow Panstwa,Sluzba Zdrowia , co z Euro 2012?....Do diabla-nic nie wiemy.Po prostu majowka. Odpowiedz Link Zgłoś
silesius.monachijski011 Re: Pewnie Donek kiepski napil sie herbaty z lisc 18.05.08, 13:15 no ale wiemy, ze Wytrzeszcz z Gocha maja sie dobrze; Donek pewnie szlifuje w Andach - na pogawedkach z kondorami - swoj anglo-kaszubski; a poza tym to jedno wiemy napewno: kasa na prywatne wozenie pupy tuszczej famili sie znalazla; czy znajdzie sie dla dzieci, na euro 2012, etc, tego jeszcze nie wiemy presentation1 napisał: > Mowi Premier..zamiast II Irlandii ,miska zupy................ > Wysluchalem Premiera.Lubie- czy nie lubie, ale musze. > W koncu dzieci dostana jesc.Nie zapracuja na to rodzice, ale Premier Tusk.Z pod > atkow.Czy zanosi sie na to ze nie bedziemy w stanie wyzywic nasze dzieci?Mozliw > e.Bo nie wiemy co ten rzad szykuje.Nie wiemy co z reforma finansow Panstwa,Sluz > ba Zdrowia , co z Euro 2012?....Do diabla-nic nie wiemy.Po prostu majowka. Odpowiedz Link Zgłoś
stefan-50 Re: Pewnie Donek kiepski napil sie herbaty z lisc 18.05.08, 19:42 silesius.monachijski011 napisał: > przeciez to stary narkoman; cpun phemiehem RP! tego jeszcze nie bylo; a jak tam > Gocha? tez cpala? poza tym, ze przejazd ta koleja (podobnie jak "eskapady" > Jozina z Zoppotu do Machu Pichu) sporo kosztuja; moze sie doweimy, ile panstwo > polskie zaplacilo za prywatne przyjemnosci phemieha? oczekuje odpoweidzi od > Pitery, ktora kiedys komus chciala sprawdzac, ile wydal z karty kredytowej na > obiad czy kolacje; no Julcia: do roboty; sprawdz rudego wytrzeszcza i podaj, il > e > podatnicy musieli na te lajze wydac Pisałeś to po oktober fest ? To dziwne bo niewielkie nadużycie piwa nastawia do świata przyjaźnie. Chyba że przesadziłeś albo upijasz się agresywnie. Odpowiedz Link Zgłoś
presentation1 Pierwszy urlop po 87 dniach........... 18.05.08, 12:08 To byly Alpy.Teraz Andy.Dwa urlopy za kase podatnikow w ciagu pol roku.Alfabetycznie nastepne beda.....moze Himalaje?Ale Tusk bojkotuje Chiny. Odpowiedz Link Zgłoś
presentation1 "Podoba mi się bycie premierem" 18.05.08, 12:13 Te slowa wypowiedzial Tusk. Mowi to najwiekszy nierob Rzeczpospolitej.O swoim- oredzie- mowi w Dziennik.Dodajmy .Niemiecki Dziennik,to oprocz Wyborczej,TVN czy Polsat-takze setki tytulow, organa rzadowe. Do kogo Tusk sie porownuje?.Do Kiepskiego.Lubil go zawsze.Moze i na nim sie wychowal? - Kiepscy to dobry serial - przyznał premier pytany producenta orędzia. Firma producencka, która przygotowywała wystąpienie szefa rządu produkuje również serial komediowy "Świat według Kiepskich"Trzeba dodac ze Donald Tusk wzial firme ktorej wlascicielem jest czlonek Platformy Obywatelskiej.W koncu kasa kreci sie tam, gdzie powinna. Odpowiedz Link Zgłoś
presentation1 Re: "Podoba mi się bycie premierem" 18.05.08, 12:15 6 miesiecy rzadow Tuska.I masa porazek. Naszego Premiera musza nie lubic.Juz dwukrotnie podkladali bomby.Czy to efekt pracy Komitetu Propagandy przy Radzie Ministrow? Mozliwe.Ostatecznie Komitet miesci sie w bylej rzadowej biblotece.Wiec dostep do ksiazek sensacyjnych-nieograniczony. Spektakularna wpadka w USA.Po przyjezdzie do tego kraju, Tusk ,odjezdza limuzyna z amerykanska flaga.Najstarsi amerykanie nie ogladali takiego cudu.Bo kazdy przedstawiciel innego narodu, jezdzi pod flaga swojego kraju.Zeby zaistniec na scenie politycznej swiata,rzad Tuska uznal Kosowo.Mam nadzieje ze uzna takze Abchazje i Osetie?.Ciekawa jest takze decyzja Tuska o bojkocie otwarcia Igrzysk Olimpijskich w Pekinie.Tusk zbojkotuje Chiny.I ma racje.Bo inni bojkotowac nie beda.Ale ktos uslyszy ze Premierem Polski jest Obywatel Polski-Donald Tusk. A teraz o skoku na media.Skok nieudany.Ustawa medialna trafi do kosza.Jak napisal Janke-Przyjętą w piątek ostatecznie przez Sejm zmianę ustawy medialnej krytykują niemal wszyscy, oprócz jej autorów z Platformy. Po prezydenckim wecie ustawa ma szansę trafić to kosza i tam jest jej miejsce. Przede wszystkim dlatego, że nie odpowiada na zasadnicze pytanie: jak powinny wyglądać media publiczne, czym ma być ich misja.Zawsze pisalem ze wizje Tuska,dotyczace Polski, bardziej pasuja do Bialorusi-niz do Irlandii.Podobnie jak w kraju Lukaszenki,w kraju Tuska,media atakuja opozycje.Opozycja to przestepcy,chorzy umyslowo, a nawet zboczency.Jest to po pieciu miesiacach , jedyna ustawa PO.Przeforsowana przez swoja wiekszosc w Sejmie i Senacie. A co ze Sluzba Zdrowia?A co z reforma finansow Panstwa?A co....I mozna by to ciagnac w kolko.Od rana do wieczora. Bardzo cicho takze o Euro 2012.Czy rzad Tuska bojkotuje Euro? Odpowiedz Link Zgłoś
wajdzik_presentation1 [...] 18.05.08, 13:08 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
tuitam_online Re: Pierwszy urlop po 87 dniach........... 18.05.08, 19:02 presentation1 napisał: > nastepne beda.....moze Himalaje?Ale Tusk bojkotuje Chiny. Himalaje są nie tylko w Chinach... Odpowiedz Link Zgłoś
almagus W Góry Złote! 18.05.08, 12:34 W Góry Złote! Nie jemu złoto i marmury. Stary człowiek idzie w góry. Odświętnie jak do kościoła. W duszy wolność go woła. Przemierza szlak piechotą. On idzie na górę złotą. Zabrał odcinki emerytury. Stary człowiek idzie w góry. Ma bardzo dużo czasu. Ma dosyć tego hałasu. Ciągłego wołania o składki. On spakował manatki. Kupił piwko, batonika. Chce życia pustelnika. Na nas przyszedł taki czas. Pustelnikiem każdy z nas. Poszli znajomi, żona. To co w pamięci, kona. Nic nie jest lepszy ten świat. Już odszedł hippisów kwiat. Świat zrodzony z miłości. Dziś Bredzi-maryja gości. I tylko wpłaty, wpłaty. Nie dają lekarstw na raty! Miast w bloku w ubóstwa cnocie? On w górach śpi na złocie. Woda ze źródła życia, Służy jemu do picia. Odpowiedz Link Zgłoś
almagus Premier Tusk w Andach- Góry Złote? 18.05.08, 12:38 W Góry Złote! Nie jemu złoto i marmury. Stary człowiek idzie w góry. Odświętnie jak do kościoła. W duszy wolność go woła. Przemierza szlak piechotą. On idzie na górę złotą. Zabrał odcinki emerytury. Stary człowiek idzie w góry. Ma bardzo dużo czasu. Ma dosyć tego hałasu. Ciągłego wołania o składki. On spakował manatki. Kupił piwko, batonika. Chce życia pustelnika. Na nas przyszedł taki czas. Pustelnikiem każdy z nas. Poszli znajomi, żona. To co w pamięci, kona. Nic nie jest lepszy ten świat. Już odszedł hippisów kwiat. Świat zrodzony z miłości. Dziś Bredzi-maryja gości. I tylko wpłaty, wpłaty. Nie dają lekarstw na raty! Miast w bloku w ubóstwa cnocie? On w górach śpi na złocie. Woda ze źródła życia, Służy jemu do picia. Odpowiedz Link Zgłoś
bokassa Premier Tusk w Andach na tropach inż. Malinowsk.. 18.05.08, 12:59 Za czasów SLD rządzili nami gangsterzy polityczni a także prawdziwi ,dzisiaj rządzą nami podwórkowe łajzy i łobuzy,mali krętacze,cwaniacy i klasyczne wykształciuchy,niedouczeni historycy i absolwenci wymagającej nieprzeciętnej inteligencji"politologii". Odpowiedz Link Zgłoś
uchuchany Zlot UBecji z Szamba-PIS ,na forum GW !!! 18.05.08, 13:03 piana na ryjach i obłęd w oczach.... Odpowiedz Link Zgłoś
wajdzik_presentation1 Re: Zlot UBecji z Szamba-PIS ,na forum GW !!! 18.05.08, 13:07 uchuchany napisał: > piana na ryjach i obłęd w oczach.... to psie kupy!..wystarczy omijac,aby nie wdepnąć Odpowiedz Link Zgłoś
farfur.pl Re: Zlot UBecji z Szamba-PIS ,na forum GW !!! 18.05.08, 14:55 posty godne 12-latków brakuje argumentów ? Odpowiedz Link Zgłoś
starod Re: Zlot UBecji z Szamba-PIS ,na forum GW !!! 18.05.08, 16:17 farfur.pl napisał: > posty godne 12-latków > brakuje argumentów ? O jakich argumentach PiSuarze mówisz??? Wasze trollowskie plucie nazywasz argumentami???? Odpowiedz Link Zgłoś
sznicel4 Re: Zlot UBecji z Szamba-PIS ,na forum GW !!! 18.05.08, 16:34 wyluzuj. strzel sobie bełta, zajaraj blanta. może zostaniesz phłemiehłem. Odpowiedz Link Zgłoś
adalberto3 Autor artykulu sugeruje, ze premier przed podroza 18.05.08, 15:19 .. koleja andyjska musial zazyc kokainy. I slusznie ! Co sie nie robi dla elektoratu. Z takiej gory mozna zobaczyc nawet cuda, Tatry na nie za niskie. Odpowiedz Link Zgłoś
presentation1 ...Czapeczki zakryja rude wlosy............. 18.05.08, 15:35 Donald Tusk jak peruwiański Indianin Wełniana czapka z napisem PERU na czole i gustownymi warkoczykami zakrywającymi uszy, a na górze pomponik - tak dziś noszą się Donald Tusk z żoną. To nietypowe nakrycie głowy premier dostał od peruwiańskich Indian na wycieczce w Andach. Czapeczka będzie jak znalazł na polską zimę. Odpowiedz Link Zgłoś
smokpz Napić się 'naparu' z koki to Tusek na pewno nie 18.05.08, 15:59 odmówi! :) Odpowiedz Link Zgłoś
sznicel4 tuskowa to w zasadzie nie weyróżnia się 18.05.08, 16:27 z tłumu peruwianek. swoją drogą ile kosztowała ją ta wycieczka? musi być nadziana babka. Odpowiedz Link Zgłoś
vitabravo Ernest Malinowski, bohater Peru, obrońca Callao... 18.05.08, 20:04 Ernest Malinowski 1818-1899. Inżynier polski, patriota peruwiański, bohater obrony Callao 1866, budowniczy Centralnej Kolei Transandyjskiej". Inż.Ernest Malinowski mimo iż był w Peru cudzoziemcem brał udział, w fortyfikowaniu portu Callao i w bitwie z Hiszpanami w obronie niepodległości Peru 2 maja 1866 r., dając świadectwo swego oddania dla drugiej ojczyzny. Okrzyknięty bohaterem narodowym Peru, wielokrotnie odznaczony za zasługi, doczekał się nawet za życia miejsca na pomniku obrońców Callao, stojącym do dziś w centrum Limy. Odpowiedz Link Zgłoś
olo-international Peru ma wiele innych atrakcji poza linią kolejową 18.05.08, 17:01 ... inżyniera Malinowskiego. Dlaczego polska prasa szuka wyłącznie polskiego aspektu gdzieś na świecie i ignoruje całą resztę. Po tym artykule ma się wrażenie, że ta linia kolejowa to coś szalenie ważnego w Peru. Niestety tak nie jest. Peru ma wiele innych fascynujących rzeczy, choćby cały temat Inków, a prawie nikt nie wie o inżynieże Malinowskim. Dlaczego dziennikarze koncentrują się wyłącznie na polskim aspekcie? Bo tacy jesteśmy słynni? Bo chcemy być słynni? Bo chcemy mieć warażenie, że jesteśmy słynni na całym świecie? W dzisiejszych czasach Polska zanana jest na świecie głównie poprzez dwie osoby: Lecha Wałęse i JPII. Papież nie żyje, a Lech Wałęsa jest często przedmiotem dowcipów i żartów, zamiast ciesyć się należącym mu się respektem w polskim społeczeństwie. .... a szkoda. Odpowiedz Link Zgłoś
12345on Re: wiele innych atrakcji poza linią - żydowskich? 18.05.08, 17:16 > "... inżyniera Malinowskiego. Dlaczego polska prasa szuka > wyłącznie polskiego aspektu gdzieś na świecie i ignoruje > całą resztę. Po tym artykule ma się wrażenie, że ta linia > kolejowa to coś szalenie ważnego w Peru..." > O co ty masz pretensje bałwanie? Twoi pobratymcy nic dobrego tam nie zdziałali, nie ma o czym mówić. Dzieło inż.Ernesta Malinowskiego miało wielkie znaczenie gospodarcze dla rozwoju Peru. To nie tylko kolej, ale również mosty kolejowe nad górskimi przełęczami, które zostały uznane za cud techniki. Do dzisiaj jeden z nich jest najwyższą na świecie konstrukcją mostu stalowego. A wtedy - wobraź sobie matole - nie było helikoptera, ani nawet cięzarowego samochodu. Poza tym, Malinowski jest bohaterem narodowym Peru, obronił główny port Peru przed inwazją nieprzyjaciela. Poszukaj lektury na ten temat, w Gazecie Wyborczej jej nie znajdziesz. Odpowiedz Link Zgłoś
starypierdola Skad tus sie, czlowiecze, urwal?? 19.05.08, 05:27 "...Dzieło inż.Ernesta Malinowskiego miało wielkie znaczenie gospodarcze dla rozwoju Peru. To nie tylko kolej, ale również mosty kolejowe nad górskimi przełęczami, które zostały uznane za cud techniki. Do dzisiaj jeden z nich jest najwyższą na świecie konstrukcją mostu stalowego...." Jak sie to Peru rozwilalo jak od czasu zbudowania tej kolei stale "idzie do tylu"??? Nie ma to jak dobre samopoczucie!! I kto uznal te mosty za cud techniki? Pewnie lokalni indianie?? SP Odpowiedz Link Zgłoś
internauta2007 Jedyny sukces Rudego Oszusta to import dwóch ciot 18.05.08, 17:11 Jedyny sukces Rudego Oszusta to import dwóch amerykańskich wojujących ciot przy pomocy goebelsów Michnika i Waltera. Wycieczek turystycznych nie liczę. Odpowiedz Link Zgłoś
slavik222 Ćpun Tusk w Andach na tropach inż. Malinowsk.. 18.05.08, 18:23 Najpierw alkoholik teraz ćpun najbardziej wpływowym politykiem PL. Lechu W, czy Ty nie przyłożyłes do tego łapy? Odpowiedz Link Zgłoś
graniec Re: Ćpun Tusk w Andach na tropach inż. Malinowsk. 19.05.08, 16:05 podejdź śmiało do lustra i spójrz sobie głęboko w oczy pasożycie, wtedy zobaczysz siebie, jakim jesteś naprawdę chory parobku Odpowiedz Link Zgłoś
swantevit Re: Premier Tusk w Andach na tropach inż. Malinow 18.05.08, 18:36 prof.gamon0 napisał: Premier Tusk w Andach na tropach Yeti... :))) '''''''' to nie ta bajka.. To, "Tusk u zrodel Amazonki" Odpowiedz Link Zgłoś
miliarder przynajmniej sie nie spił jak MGR kwaśniewski 18.05.08, 18:41 przynajmniej sie nie spił jak MGR kwaśniewski Odpowiedz Link Zgłoś
styp Premier Tusk w Andach na tropach inż. Malinowsk.. 18.05.08, 19:06 3 miliony kosztowała stacja PKP WŁOSZCZOWA, OPOCZNO czeka na stacje Donald Tłuk Cud Odpowiedz Link Zgłoś
kotwkaloszach Holota z PiSu znowu pluje pseudoargumentami 18.05.08, 19:30 Inaczej nie mozna nazwac tego populistycznego belkotu na tym forum, w stylu Trybuny Ludu i Zolnierza Wolnosci. "nowe hasla, styl ten sam" Odpowiedz Link Zgłoś
funny5 Re: Holota z PiSu znowu pluje pseudoargumentami 18.05.08, 19:36 Tu nawet nie warto otwierac postow.Sami piss-idioci Odpowiedz Link Zgłoś
kotwkaloszach Re: Holota z PiSu znowu pluje pseudoargumentami 18.05.08, 20:08 Dodam jeszcze, ze nie uwazam calego PiSu za holote, ale akurat tu przywialo tych szalikowcow. Co gorsza oni chyba naprawde wierza w to co pisza i nie rozumieja, ze premier moze wyjechac za granice i laczyc urlop z praca. Odpowiedz Link Zgłoś
uchuchany Re: Smiało!Zwyzywajcie żone i dzieci Tuska, PISko 18.05.08, 19:32 paralela.1 napisała: > co za ku..kie szambo!..Godne Kaczyńskich,Rydzyka,Stalina,Nowaka... BO TO SZAMBOPIS ! bolszewickie łajno... Odpowiedz Link Zgłoś
brynk Tusio zwiedza Andy za nasze polaków pieniądze. 18.05.08, 19:38 Szef POszustów oszukuje Polaków . Do d...z takim premierem ! Odpowiedz Link Zgłoś
funny5 Re: Tusio zwiedza Andy za nasze polaków pieniądz 18.05.08, 19:40 Kolejny piss-idiota.Zlecieli sie jak muchy plujki do g....a Odpowiedz Link Zgłoś
jola_z_dywit_2006a Oto jeden z cudow przed wyborczych Donka, on sie 18.05.08, 19:41 bawi a my placimy. Odpowiedz Link Zgłoś
bart.j Za jaką forse prezio PIS-u bawi sie na Helu ????? 18.05.08, 19:50 wraz z bratem i rodzinka? Odpowiedz Link Zgłoś
jola_z_dywit_2006a Jest jak przd wojna,Dyzmy sie bawia w mocarstwo a 18.05.08, 20:20 a podatnik placi. A jak przyjdzie co do czego to zostawia Tarcze i z kasa dadza noge. Pozniej beda plakac ze Bialorus razem z Niemcami rozebrala nas szybciej niz Armia Czerwona w 1939r. bart.j napisał: > wraz z bratem i rodzinka? Odpowiedz Link Zgłoś
kotwkaloszach Jolciu, ty bys pewnie wolala, zeby on placil 18.05.08, 20:12 a my sie bawili. Ale jak dobrze tanczysz i masz styl to dlaczego nie :) (przyslij zdjecie!) jola_z_dywit_2006a napisał: > bawi a my placimy. Odpowiedz Link Zgłoś
jola_z_dywit_2006a Aliku, kazdy powinien placic za siebie ale on umie 18.05.08, 20:33 tylko truskawki zbierac wiec nie dziwne ze brak mu kasy i na krzywy ryj tylko potrafi. Nie sadzisz ze wyborcy powinni oceniac poprzedni rzad i np. 1. Premier byl zly a) 20 klpow na gola d... b) 5 lat bez zawiasow c) a) + b) 2. Premier byl dobry a) Premia 10 mln zl b) Premia .... Nie sadze ze bys sie zgodzil bo twoj pan Jarek mial by problemy z siadamiem. kotwkaloszach napisał: > a my sie bawili. Ale jak dobrze tanczysz i masz styl to dlaczego > nie :) (przyslij zdjecie!) > > jola_z_dywit_2006a napisał: > > > bawi a my placimy. Odpowiedz Link Zgłoś
mika68 Czy narko_pŁemieŁ odwiedził już plantacje marychy? 18.05.08, 20:35 Za wycieczkę rodzinki głupTusków 1,5 mln zł zapłacił podatnik. Niedługo rachunek detox po PO_wrocie!:))) Odpowiedz Link Zgłoś
antydotumnalganiewtuskmenistan Poemat dla "Słońca Peru" 18.05.08, 21:11 Nie marzyłem o tym nigdy. Nawet w smutnym PRL-u, Że nad naszą polską ziemię, Wzejdzie kiedyś `Słońce Peru'... Jego blask porazi wszystkich, Zginie przy tym także wielu, Kiedy błysk od Andów przyjdzie, A z nim także `Słońce Peru' ! Nie dla ciebie podróż życia, Głos już dałeś przyjacielu ! Teraz czekaj aż cudownie Kiedyś zgaśnie `Słońce Peru'. Będzie toczyć się leniwie, Złudnym światłem kusząc wielu, Aż wypali się do szczętu `Słońce Kaszub', `Słońce Peru'... Odpowiedz Link Zgłoś
enedue3 Re: Poemat dla "Słońca Peru" 18.05.08, 22:28 Dobre :)). Ja liczę , że zanim się wypali jakiś cud dla swoich wyborców zrobi. Sądzę, że błędów w zadaniach maturalnych, w przyszłym roku nie będzie. Co do reszt to się boję, zwłaszcza kiedy "słoneczko" zlikwidowało bibliotekę w URM-ie. Odpowiedz Link Zgłoś