Dodaj do ulubionych

USA nie pomogą w modernizacji polskiej armii

    • wertercom USA traktuje Polskę jak kraj III Świata 22.05.08, 11:39
      Wizy dla Polaków, to ewenement wśród krajów Unii Europejskiej.
      Zawsze się zastanawiałem: po co Polsce tarcza antyrakietowa?
    • kruk51 USA nie pomogą w modernizacji polskiej armii 22.05.08, 11:40
      No i tylko naiwni mogli liczyć na coś takiego ! Stanowisko USA kubłem
      zimnej wody na łby niedojrzałych polityków. Kiedy Polacy nauczą się być
      odpowiedzialni sami za siebie ! Tarcza jest nam potrzebna jak piąte ko
      ło u wozu. Tarcza tylko prowokuje ewentualny atak na nas. Kiedy nasta
      ną takie czasy, gdy polscy politycy nauczą się myśleć realnie i przesta
      ną wylizywać tyłki wielkich tego świata. Może by tak odstąpić od wiel
      kich idei, doktryn i wyznań a zając się realiami tego świata. Naród chce
      żyć, pracować, uczyć rozwijać się. Modliliśmy się już tysiąc lat i gów
      no z tego wyszło ! Czas wziąć się za rzetelną prace i nie okradać je
      den drugiego!
    • blue911 Re: USA nie pomogą w modernizacji polskiej armii 22.05.08, 11:42
      S.Mull to zazarty wrog naszego narodu - znam go osobiscie i mam na
      to dowody!
      • edek47 To je podaj... 22.05.08, 11:47
        Muli zamulil, wiec to juz nie tajemnica wagi panstwowej.
        • blue911 Re: To je podaj... 22.05.08, 12:04
          edek47 napisał:

          > Muli zamulil, wiec to juz nie tajemnica wagi panstwowej.
          Wieczorem - tu teraz 6 rano.
      • rooboy Re: USA nie pomogą w modernizacji polskiej armii 22.05.08, 11:47
        blue911 napisał:

        > S.Mull to zazarty wrog naszego narodu - znam go osobiscie i mam na
        > to dowody!

        blue911, na co masz dowody - ze go znasz osobiscie, czy ze wrog???

        a poza tym, co myslales, ze w swojej glupocie buszmeni wysla
        jakiegos polonofila na negocjacje z nami??? to tylko "madrzy" polacy
        oddaja negocjacje w rece sikorskiemu, ktory bardziej kocha ameryke
        niz polske (jesli polske w ogole),a w dodatku ma zone amerykanke...
    • 333a3 Ileś mln.Poloni w USA nie potrafi załatwić 22.05.08, 11:43
      spraw wizowych dla Polaków.
      • edek47 Polacy sa w gorszej sytuacji w USA 22.05.08, 11:53
        NIZ MURZYNI,nie maja nawet swojego Obamy,A MOWIA TYLKO :No to
        obalamy!!
      • tornson Polonia w USA to dno totalne, 22.05.08, 12:38
        dość powiedzieć o "polish jokes" czy ostatnich wyborach gdzie 80% tej polonii
        poparło pisdusiów.
        • sznicel4 Re: Polonia w USA to dno totalne, 22.05.08, 12:47
          dna to ty jeszcze nie widziałeś. ale zapewnie zobaczysz. w betonowych bucikach.
          buahahahahahahahahaha
      • blue911 Re: Ileś mln.Poloni w USA nie potrafi załatwić 23.05.08, 00:25
        333a3 napisał:

        > spraw wizowych dla Polaków.

        Bo wiekszosc Polonii nie chce zeby wizy zniesli - i slusznie!
        Ci co trzeba tu przyjada z wiza,a na co nam wyrzutki z Dworca
        Centralnego? wystarczy,ze w Europie dalismy sie poznac jako dzikusy.
    • blue911 Re: USA nie pomogą w modernizacji polskiej armii 22.05.08, 11:43
      Steephen Mull byl aresztowany niegdys w Polsce! zgadnijcie za co??
      • edek47 Pewnie za pedofilie ,co ? 22.05.08, 11:57
    • kacper31 Polonia w USA jest jak bracia Kzczyńscy 22.05.08, 11:48
      Mali, głupi i źli....
    • grenzik Znowu to samo... 22.05.08, 11:48
      ...czyli dowód na to, że nasi politycy są wszyscy siebie warci. Kaczka wrąbała
      nas w tą durną tarczę, a teraz Doniu nie umie nic zreperować.
      • wymiatator1 Re: Znowu to samo... 22.05.08, 11:51
        Doniu choćby i chciał to nic do gadania nie ma. Ktokolwiek nie wygrałby
        ostatnich wyborów parlamentarnych i tak Sikorski tę samą posadę by dostał. To
        nie Polacy tu decydują.
        • grenzik Re: Znowu to samo... 22.05.08, 13:04
          No niestety wymiatatorze, niestety....
    • sturmpioniere Co to za zdjęcie?? 22.05.08, 11:52
      Brawo fotoedytorzy Gazety! Nie ma to jak zilustrowanie artykułu zdjęciem
      kompletnie z doopy, nie mającym absolutnie nic wspólnego z treścią. Rozumiem, że
      pakistańskie rakiety są zagrożeniem dla USA, a może to właśnie one miałyby być
      tą modernizacją polskiej armii?
    • turtlezzz To pewnie część targu ? 22.05.08, 11:57
      Czy też administracja Busha rzeczywiście nie potrafi wysupłać tej kaski ? Kongres się postawił ? Mowa o państwie, które rocznie wydaje ponad 400 miliardów dolarów na wojsko.

      Pamiętajmy, że Polska ma jeden bardzo duży atut w tych rozmowach: położenie geograficzne, idealne dla lokalizacji tarczy. Gdyby nie to, USA dawno zaczęłoby kontrnegocjacje z innymi krajami.
    • cyklista Wczoraj na CNN opowiadali o miliardach które USA 22.05.08, 12:02
      wydała na dozbrajanie Pakistanu. A najśmieszniejsze, że do weryfikacji
      poprawności wydatków wystarczyła im ... wycieczka grupy dziennikarzy z USA.

      Na początek, proponuję przywrócić wizy dla ludzi z paszportami USA
    • lukaswu USA nie pomogą w modernizacji polskiej armii 22.05.08, 12:02
      A czy Amerykanie wywiazali sie z umowy offsetowej zwiazanej z zakupem samolotow?
      Nie? To paszli won! Brawo Sikorski!
      • wymiatator1 Re: USA nie pomogą w modernizacji polskiej armii 22.05.08, 12:05
        To jest piękne - taki Sikorski może sprzedać Polskę na oczach 40 milionów jej
        obywateli, wcale się z tym nie kryjąc i absolutnie nic mu nie grozi.
    • 333a3 Ta cała Tarcza powinna nam wisieć,jak kilo kitu 22.05.08, 12:10
      u sufitu
    • jonwol I niech spadają na ryj! 22.05.08, 12:13
      Tyle razy co pograli sobie z Polską w bamboko, to i w końcu i niedorozwojki
      kapną się, że ich rolują. Wyrolowali nas z F16, Irakiem i Afganistanem! Całe
      szczęście, że uziemniono Kaczorów bo rolowali by dalej!
    • 333a3 Polaczkowie ciągle wyciągają łapę,a to USA i UE 22.05.08, 12:14
      Nikt ci nic za darmo nie da
    • rsmtd USA nie pomogą w modernizacji polskiej armii 22.05.08, 12:17
      Panie Premierze Tusk. Jeśli chce Pan abym na Pana zagłosował w wyborach
      prezydenckich to lepiej niech się Pan Z USA ostro targuje. A jak nie zgodą się
      na nasze warunki... droga wolna. Jest tyle innych pięknych państw na świecie
      gdzie taką bazę mogą sobie zbudować. Szanowni politycy pamiętajcie o wyborach.
      Rozliczymy Was.
    • signal Patrioty dawać 22.05.08, 12:17
      albo niech instalują sobie gdzieś indziej
    • republika-jednojajowa "Polaczkowie" w USA milczą,bo 70% to nielegalni 22.05.08, 12:19
    • hans564 Nie ma kasy - nie ma tarczy i po temacie. 22.05.08, 12:21
      Na marginesie, Turcja za wzięcie udziału i udostępnienie swojego terytorium przed ostatnią operację w Iraku, zarządała od amis kilkudziesięciu mld dolarów. My róbmy dokładnie tak samo, nic za darmochę !!!
    • kwanta29 USA nie pomogą w modernizacji polskiej armii 22.05.08, 12:22
      Ameryka nawet w razie zgody na polskie warunki nie wywiązałaby się
      z umów. Mamy przykłady a offsetem i korzyściami w Iraku. Najwyższy
      czas wycofać się z rozmów i twardo powiedzieć - nie. Niech sobie tę
      tarczę instalują, gdzie ich zechcą. Całe to przedsięwzięcie to
      głównie chwyt propagandowy, a dla nas dalsze pogorszenie stosunków z
      Rosją, która powinna w naszej polityce odgrywać szczególną rolę:
      jest blisko i my jej potrzebujemy bardziej niż ona nas.
    • sld_sld "przyjaciele" z Ameryki... wizy,brak pomocy dla 22.05.08, 12:22
      polskiej armii a my dalej im w du** wchodzimy.

      1939 tak samo pomogla nam Anglia i Francja...

      zenujaca jest polityka Polskich rzadow - albo nam Ameryka pomoze jak
      Egiptowi, Turcji czy nie mowiac juz o Izraelu albo niech spie***** z
      radarami do innych chetnych panstw
      • the_foe do rosji 22.05.08, 13:17
        najblizszym chetnym krajem bylaby Rosja ;)
        Juz widze co sie bedzie dzialac w Niemczech jakby tam mieli cos takiego
        zbudowac. Wegrzy na to nie pojda - bo maja dobre stosunki z Rosja i sobie je
        cenia. Zostaje jeszcze Ukraina i Slowacja. Ta pierwsza nie chce poglebiania
        konfliktu z Rosja, poza tym to kraj niestabilny, Slowacja tez nie chce sie
        mieszac, chyba ze za duza kase... ta, wiec latwo dojsc do wniosku ze USA sa
        skazani na Polske i musza zaplacic tyle co chcemy albo tarcza out zupelnie. Mnie
        sie wydaje ze w USA tarcza juz jest pogrzebana, ale administracja Busha chce na
        kogos przerzucic odpowiedzialnosc za to. Padlo na Polske.
        • metenburg Re: do rosji 22.05.08, 13:25
          w moim jankeskim kraiku kasa jest pusta a pierdzenie o tarczy jest
          czkawka po dawno zjedzonym kotlecie ktoremu na imie Irak.
    • adam_143 USA nie pomogą w modernizacji polskiej armii 22.05.08, 12:30
      Zaczekajmy może do ostatecznego komunikatu z negocjacji.
    • sznicel4 zawsze zazdrościłem tuskowi klatki piersiowej 22.05.08, 12:32
      i oczywiście przepięknej żony. nie każdy jest takim macho.
    • honeyr Nadwiślańska agentura Langley ma kłopot 22.05.08, 12:35
      No bo jak tu teraz sprzedać ludowi "tarczę"? Symulowanie "twardych" negocjacji
      (zakończonych niczym) już na nic się medialnie nie zda, a "tarcza" zgodnie z
      otrzymanymi wytycznymi musi powstać!
    • kot_prezesa A na zdjęciu rakieta z Pakistanu :) 22.05.08, 12:46
      W Wyborczej chyba popili :)
    • swmikolaj5 To przez Kaczora,który prowadził poltykę na kolana 22.05.08, 12:57
      Jak ktoś poważny w końcu się tym zajął, to nic dziwnego,że nie wszystkim się to
      podoba.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka