Dodaj do ulubionych

Radio Maryja podżega do zabicia Palikota?

    • da.wi581 palikot to dupek! 09.06.08, 16:53
      najpierw obraża, prowokuje a potem donosi, no po prostu zwykły
      kapuś, a jak jest taki mocny to niech pojedzie do tego człowieka z
      jastrzębia albo niech go zaprosi do siebie i porozmawia, a nie
      donosi, obciach!!! no ale w końcu to poseł Peło to czemu się dziwić
    • ajw-pl Radio Maryja podżega do zabicia Palikota? 09.06.08, 17:04
      Najwidoczniej Tadeush Army wreszcie bierze się do poważniejszych
      działań zbrojnych. Na szczęście prędzej postrzelą siebie z moheru
      niż Palikota. On to miał chociaż penisa...
    • wyksztalciunio Radio Maryja podżega do zabicia Palikota? 09.06.08, 17:08
      Szubrawiec Rydzyk i jego gadzinówki,funkcjonują w Klechistanie na
      zasadzie świętych krów.Władze świeckie od lewicy do prawicy,udają że
      nic się nie dzieje.A święty patronat nad nim sprawuje,Flaszka Głódż.
      Włos z łysiny mu nie spadnie.
    • zg13 Palikotowi ze strachu moze upasc szcztuczny penis 09.06.08, 17:12
      moze PO powinno skierowac Pitere by mu pomagala trzymac... sie oczywiscie
      • pierot6 Rydzyk to znany pdżegacz UB i STASI..... 09.06.08, 17:25
    • morales61 Re: Szczują przeciw Narodowi Polskiemu i obrażają 09.06.08, 17:18
      "Na takiej zasadzie powinno się zamknąć raczej Wybiórczą i Politykę oraz NIE,
      które szczują przeciw Narodowi Polskiemu i obrażają Polaków."

      takich polakow jak ty? to chyba raczej zasluga.
      Junker, siedzisz calymi dniami na tym forum i pleciez takie bzdury. Znajdz sobie
      zajecie, moze platna prace...
      Najwyrazniej cierpisz na brak seksu i nikt cie chyba nie chce przytulic. Szkoda
      mi ciebie. Jestes zgorzknialy i nienawidzisz swiata.
      Jak czasami cos tu czytam, to mam wrazenie, ze te fora to nisza dla takich jak
      ty. Macie szczescie. Kiedys zamykano was w zakladach psychiatrycznach i
      poddawano kastracji. Dzisiaj wyzywacie sie - anonimowo - w forach internetowych.

      pozdrawiam
    • tom1003 Radio Maryja podżega do zabicia Palikota? 09.06.08, 17:33
      Gazetka wybiórcza, znana powszechnie z kłamstwa i chwytów PR-owskich poniżej
      pasa, smaży ostatnio takie newsy, że od razu może lepiej napisać, jak to
      babcie w moherowych beretach już zamordowały Palikota.




      "Hiena roku" dla propagandzistów z michnikowej szmaty


      www.dziennik.pl/wydarzenia/article188485/Wyborcza_napisala_o_gwalcie_ktorego_nie_bylo.html
      • pierot6 Rydzyk i Kaczyńscy rąbneli stoczniowcom 700mln !!! 09.06.08, 17:36
        wyborcza.pl/1,75480,5222851,Fundacja_na_ciezkie_czasy.html
        Fundacpl.youtube.com/watch?v=mOu_iNKd9UQ&feature=related
        YouTube - rydzyk - cała prawdaja na ciężkie czasy
        • kerremit.20 Re: Rydzyk i Kaczyńscy rąbneli stoczniowcom 700ml 09.06.08, 18:22
          sam Rydzyk "dżwignął" stoczniowców na 200mln !!!!
      • kerremit.20 tom1003.to na ch... czytasz? 09.06.08, 17:38
        słuchaj tylko RM i pij zimną wode!
    • tom1003 Radio Maryja podżega do zabicia Palikota? 09.06.08, 17:38
      Chociaz mamy już Rydzyka, chociaż mamy też Michnika,
      o większego trudno młota, niz idiotę Palikota.



      "Hiena roku" dla propagandzistów z michnikowej szmaty

      www.dziennik.pl/wydarzenia/article188485/Wyborcza_napisala_o_gwalcie_ktorego_nie_bylo.html
      • kerremit.20 tom1003.. 09.06.08, 18:21
        bibainfo.pl/pub/213.227.74.12/2007/09/20/030927/5890/rotfl.jpg
        rotfl.jpg (Obrazek JPEG, 469x408 pikseli)
      • zigzaur Re: Radio Maryja podżega do zabicia Palikota? 09.06.08, 21:42
        A ty ilu ludziom dałeś pracę?
        Ile podatków zapłaciłeś?
        Ile pieniędzy zaoszczędziłeś?

        Że nazywasz Palikota idiotą?
    • and_nowak Zła wola RM - opóźnienie 09.06.08, 17:43
      Podobno w Radiu Maryja wszystkie telefony są PRAWIE na żywo, tzn. są nadawane z
      opóźnieniem, aby można było nie dopuścić do głosu licznych jej przeciwników,
      którzy dzwonią, by naubliżać ojciu dyrektorowi.
      CZYLI SĄ MOŻLIWOŚCI TECHNICZNE.
      Nie skorzystano z tych możliwości, gdy puszczono głos słuchacza jawnie łamiącego
      prawo. Rekacją RM był zdawkowy komentarz redaktora.

      To jest dowód na to, że RM wykazało się złą wolą.

      Ja też mogę założyć blog/rozgłośnię/cokolwiek i puszczać głosy słuchaczy ...ale
      tylko tych, których chcę puszczać. A jak się ktoś przyczepi to powiem, że to nie
      ja, tylko słuchacze.
      Żeby było jasne: telewizja za komuny robiła podobnie: puszczała wypowiedzi tych
      słuchaczy, którzy mówili co trzeba. Zawsze kogoś utrafili. 99% myślących inaczej
      się wycinało.
    • te_rence Radio Maryja podżega do zabicia Palikota? 09.06.08, 17:49
      Nikt tak pięknie nie nienawidzi jak katolicy...
      Boże chroń mnie przed katolikami!
    • laska_dorna Jest śmieszny, ale nie zabijajcie go!!! 09.06.08, 17:52
      On wprowadza element zaskoczenia do polityki - jak kurski i
      senyszyn. Bez nich byłoby nudno i szaro
    • rach_ciach on sam do siebie pisze te listy................... 09.06.08, 18:13

      • jumanji_7 Re: !!! 09.06.08, 18:15
        Wystarczy włączyć RM, ładnie Nas reklamują ;)
    • champagne_fr co pan palikot na to 09.06.08, 18:28
      Co Pan Palikot na to....

      BYLEM I JESTEM ZASTRASZANY I POWIEDZIELI ZE JAK SIE NIE ZAMKNE TO MNIE I MOJA
      RODZINE WYKONCZA....
      TO TYLKO MALY PROMIL WYCINEK PRZESTEPSTW RASISTOW KRYMINALISTOW KTORZY TO ZE
      STRASZNYM OKRUCIENSTWEM I PREMEDYTACJA ZADAJAC STRASZNE CIERPIENIE DYSKRYMINUJA
      WYKANCZAJA ZABIJAJA I.T.P. ZA TO ZE SIE JEST POLAKIEM KATOLIKIEM INWALIDA
      KOBIETA DZIECIA...
      JEST ICH CALY LANCUCH I JEDEN Z POSLOW DO SEJMU FRANCUSKIEGO KTORY JUZ PONAD 3
      LATA UKRYWA PRZESTEPSTWA PRZEKRETY I ZABIJAJA NAS I NIE TYLKO W BIALYCH
      REKAWICZKACH PONIEWAZ NIE UDALO IM SIE NAS NASTRASZYC TO SA TERAZ W STANIE ZABIC
      I ZABIJAJA MYSLAC ZE MAJA DO TEGO PRAWO..
      TO JEST GORSZE OD EUTANAZJI.....
      JESTESMY NA SKRAJU WYTRZYMAKOSCI ZE WZGLEDUNA CHOROBE I CIERPIENIE KTORE MUSIMY
      JUZ OD WIELU LAT ZNOSIC PONIEWAZ CALY LANCUCH CHCE UKRYC SPRAWY KRYMINALNE....
      POSEL DO SEJMU FRANCUSKIEGO I MAIRE W MIEJSCOWOSCI W KTOREJ MIESZKAM I
      KAZDY INNY MA
      OBOWIAZEK SCIGANIA RASIZM DYSKRYMINACJE KRYMINALISTOW I OTRZYMAL TAKI LIST Z
      ZAWIADOMIENIEM I BYL TOLIST POLECONY Z POTWIERDZENIEM ODBIORU KTORY OTRZYMAL......
      MOZNA DLUGO PISAC ALE STRASZNE CIERPIENIE NIE POZWALA JUZ MI PISAC I PISZE
      NIESKLADNIE PONIEWAZ JEST TAKI OGROMNY BOL I NAWET MORFINA NIE STEPIA GO NIERAZ
      NIE LAGODZI A JAK TAK TO NIEDLUGO DZIALA.....

      OTO MALY PROMIL WYCINEK ZA CO NAS WYKANCZAJA ZADAJA CIERPIENIE I W KAZDEJ CHWILI
      MOZE NASTAPIC ZGON.....ZA CO SA TE ADMINISTRACJE I WSPOLPRACUJACY PRZESTEPCY
      ODPOWIEDZIALINII........

      RASIZM TORRTURY ZABIJANIE POLAKOW INWALIDOW KOBIETY DZIECI ZE STRASZLIWYM
      OKRUCIENSTWEM I PREMEDYTACJA PRZEZ NIEKTORE ADMINISTRACJE FRANCUSKIE ....
      BRAK DEMOKRACJI I NIE PRZESTRZEGANE PRAWA CZLOWIEKA WE FRANCJI......

      RATUNKU RATUNKU RATUNKU ....

      TORTURY RASIZM....WE FRANCJI > > >> WE FRANCJI .......MIESZKAMY JUZ OKOLO 25 LAT
      JA JESTEM INWALIDA 80% >> UTRATY ZDROWI >> > ZDROWIE UTRACILEM ZA TO ZE JESTEM
      POLAKIEM > ZONA PRACOWALA W SZPITALU JAKO OPIEKUNKA DO CHORYCH A Z > >> ZAWODU
      JEST KINEZYKOTERAPEUTA TO DYREKCJA ZMUSZALA JA TEZ DO TEJ PRACY >> MUSIALA
      PRACOWAC JEDNOCZESNIE JESZCZE JAKO SPRZATACZKA I.T.P. NIE >> PLACILI JEJ
      NADGODZIN WARUNKI BYLY TAKIE BASEN BYL W PIWNICY OKNA >> POZABIJANE MUSIALA
      NOSIC PACJENTOW 80-90 kg MARTWEJ WAGI(bezwladnych) >> WENTYLACJA ZLA I
      NIESPRAWNA PO PRAWIE 12 LATACH STRACILA ZDROWIE I ZLOZYLA DEKLARACJE >> CHOROBY
      ZAWODOWEJ I OD TEJ PORY DYREKCJA ZE SWOIMI PRZYDUPASAMI ROWNIEZ >> Z POLSKI Z
      KASAMI -CPAM- -CAF- I.T.D...ZACZELA WSZYSTKO ROBIC ZEBY SIE SAMA ZWOLNILA I
      CORAZ WIECEJ >> DOKUCZALA ALE NIE UDALO IM SIE ZASTRASZYC WYMUSIC NICZEGO I
      DOPROWADZILI >> JA DO TAKIEGO STANU ZDROWIA ZE MOGLA UMRZEC NA STANOWISKU PRACY
      WIDZAC >> ZE NIE UDA IM SIE POZBYC JEJ A STALO SIE TO GROZNE DLA NICH
      POSTANOWILI >> ZWOLNIC JA DYSCYPLINARNIE ZA OPUSZCZENIE NIBY STANOWISKA PRACY
      DUZO >> MOZNA BY BYLO PISAC O TYM.. JAK PRACOWALA TO OSTATNIO NIE PLACILI JEJ >>
      CHOROBOWEGO JAK DO TEGO CZASU A CHORUJE JUZ PRAWIE TRZY LATA KASA >>
      CHORYCH-CPAM- A KASA RODZINNA- CAF - PRZESTALA PLACIC NAM POMOCY NA >>
      MIESZKANIE-APL- ZEBY NAS NASTRASZYC WYSYLALI POLICE- BEZ ZADNYCH POWODOW >>
      KTORA BEZ ZADNEGO POWODU NAKAZU WLAMALA SIE DO MOJEGO DOMU POWYKRECALI >> MI
      RECE ZALOZYLI KAJDANKI DO TYLU ZEBY MNIE JESZCZE WIECEJ BOLALO(jestem >>
      inwalida 80% utraty zdrowia )JESTEM PO OPERACJINA SERCE MUSZE BRAC MORFINE BOL
      JEST NIE DO WYTRZYMANIA ALE TO JUZ INNA CHOROBA LUDZIE DZIWIA SIE ZE JESZCZE
      ZYJE PO TYM WSZYSTKIM CO CI PRZESTEPCY WYPRAWIAJA NIE POZWOLILI >> WZJAZC MI
      LEKARSTWA NA SERCE Z NIKIM SIE SKATAKTOWAC ZACHOWALI SIE JAK >> BYM BYL
      TERORYSTA A JESTEM BARDZO CHORYM CZLOWIEKIEM TO ONI ZROBILI >> GORZEJ OD
      TERORYSTOW ASYSTENTKI SOCJALNE NIE INTERWENIUJA A JESZCZE >> DEZIMFORMUJA...
      MAIRE GDZIE MIESZKAM TEZ UDAJE ZE O NICZYM NIE WIE >> ADMINISTRACJE PANSTWOWE
      NIE WYPLACAJA NALEZNYCH PRESTACJI I BLOKUJA >> SPECJALNIE ...ZEBY ZABIC
      CZLOWIEKA NIE TRZEBA STRZELIC KULKI W GLOWE ANI >> WLOZYC NOZ W PLECY A MOZNA
      ZABIC TORTURAMI MORALNYMI PSYCHICZNYMI >> FIZYCZNYMI.... A ROBIA TO Z
      PREMEDYTACJA KOMORNIKA WYSLALI PROBOWALI WYRZUCIC >> NAS Z MIESZKANIA ZA TO ZE
      KASA -(CAF) NIE PLACILA MI NALEZNEGO DODATKU-APL- DO BATIGER A >> TEN SFALSZOWAL
      KONTRAKT ..TAK SOBIE WSZYSTKO CALY LANCUCH USTALIL PONIEWAZ NAROBIL PRZEKRETOW I
      >> MYSLELI ZE NAS NASTRASZA A POPROSTU STRACILISMY ZDROWIE STAN ZDROWIA >>
      POWAZNIE SIE POGORSZYL Z MOZLIWOSCIA ZGONU W KAZDEJ CHWILI.... JEST TO >>
      RASIZM NIE PRZESTRZEGANIE PRAW CZLOWIEKA SPRAWY KRYMINALNE NADAJACE SIE >> DO
      PROKURATURY ALE OSOBY KTORE POWINNY TO ZROBIC UKRYWAJA WSZYSTKO CZYM >> STAJA
      SIE TAK SAMO PRZESTEPCAMI...ROBIA TO ZEBY ZABIC..MOZNA DLUGO PISAC TAKA JEST
      CZESC >> FRANCUZOW TAKIE TU JEST LIBERTE EGALITE FRATERNITE......... >> TAK
      PRZESTRZEGAJA PRAWA CZLOWIEKA W UNII EUROPEJSKIEJ W TYM WYPADKU >> CHODZI O
      FRANCJE.... >>

      BRAK DEMOKRACJI ISA NIE PRZESTRZEGANE PRAWA CZLOWIEKA WE FRANCJI PRZEZ
      NIEKTORE ADMINISTRACJE FRANCUSKIE TO GORZEJ NIZ MAFIA...
      TORRTURUJA I ZABIJAJA ZA TO ZE SIE JEST POLAKIEM INWALIDA TORRTURUJA KOBIETY
      DZIECI I.T.PO.
      ZEBY UKRYC SWOJE PRZEKRENTY I SPRAWY KRYMINALNE ZEBY NIE WYSZLY NA JAW
      WYMYSLAJA SPRAWY SADOWE O KTORYCH NIE POWIADAMIAJA I POZNIEJ WYDAJA WYROKI BEZ
      PRAWA OBRONY I W JEDNYM WYROKU SA DWA SKAZANIA
      1 ZA NIE STAWIENIE SIE NA SPRAWIE I 2 KARA WYROK WYSSANY Z PALCA ...
      TEN NIBY WYROK NIE PRZYSYLAJA DO NIBY SKAZANEGO CO JEST NIE PRZESTRZEGANE
      PRAWO DO OBRONY...
      NASTEMPNY PRZYKLAD SAD PRACY POWINIENL PRZRESLAC WSZYSTKIE DOWODY DO
      PROKURATURY PONIEWAZA ZOSTALO POPELNIONE PRZESTEMPSTWO ALE KOMBINUJA Z
      DYREKCJA SZPITALA KTORY POPELNIL PRZESTEMPSTWO ZE SWOJA SWITA KTORA ZASIADA W
      DYREKCJI A DYREKTORKA JEST ZWYKLA PIELEGNIARKA DYREKTOREM NORMALNY PRZESTEMPCA
      WYSZKOLONY W SPECJALNEJ SZKOLE M......KTORZY RAZEM Z SADEM PRACY I OBRONCAMI
      POSZKODOWANEGO KRENCA I TO JUZ PONAD 2 LATA A WYDANIE WYROKOW JUZ BYLO WIELE
      RAZY DO KTORYCH NIGDY NIE DOSZLO NIE PRZESYLALI POWIADOMIENIA ZE WYDANIE
      WYROKU NIE ODBEDZIE SIE I NIE PODAWALI POWODU.....
      DZISIAJ MIAL SAD PRACY MIAL KOLEJNY RAZ WYDAC WYROK I PO STAWIENIU SIE W
      SADZIE SPRAWY NIE BYLO NAWET NA WOKANDZIE A POINFORMOWALI ZE WYROK BEDZIE
      WYSTAWIONY ZAOCZNIE I PRZESLANY DO DOMU....
      WYROKU SADOW SA WYDAWANE W PANSTWACH DEMOKRATYCZNYCH PUBLUCZNIE I W
      IMIENIU
      REPUBLIKI FRANCUSKIEJ ....JEST TO NIE PRZESTRZEGANIE PROCEDURY BRAK
      DEMOKRACJI I METODY MAFIJNE KRYMINALNE LAMANE JEST PRAWO CZLOWIEKA
      I.T.P...........
      MAJA SIE CZEGO BAC PONIEWAZ NAROBILI TYLE PRZESTEMPSTW SJEST W TYM DUZO SPRAW
      KRYMINALNYCH TORRTURUJA ZABIJAJA ZE STRASZLIWYM OKRUCIENSTWEM I PREMEDYTACJA
      POLAKOW INWALIDOW KOBIET DZIECI ZWYKLI ZBRODNIARZE KTORZY POWINLI BYC
      SCIGANIE PRZEZ PROKURATURE I TO Z URZEDU ....
      W TYM TEZ SA UMACZANE SADY SEDZIOWIE URZEDNICY PAN STWOWI NIERAZ NA
      WYSOKIM
      STANOWISKU I MYSLA ZE IM WOLNO TORRTUROWAC FIZYCZNIE PSYCHICZNIE
      MORALNIE....POMYLILI SIE A TO POPROSTU NAZYWA SIE MAFIA.....
      OTO LIBERTE FRATERNITE EGALITE NIEKTORYCH ADMINISTRACJI FRANCUSKICH I ICH
      PRACOWNIKOW.....
      SWIAT SIE MUSI DOWIEDZIEC O TYM CI LUDZIE I ADMINISTRACJE PRZYNOSZA WSTYD
      FRANCJI .............

      ESZCZE JEDEN MALY WYCINEK...
      JAK SIE DOMAGA SWOJEGO PRAWA TO ADMINISTRACJE I ICH PRACOWNICY WYSYLAJA POLICJE
      KTORA BEZ NAKAZU WYLAMUJE DZWI WYKRECA RECE ZAKLADA KAJDANKI I TO INWALIDZIE Z
      UTRATA 80% ZDROWIA ZADAJAC TORRTURY Z MIESZKANIA ZNIKA PIEC TYSIECY EURO
      2
      BUTELKI WODKI DOKUMENTY POLSKIE KTORE PO KILKU MIESIACACH PODRZUCAJA DO SKRZYNKI
      NA LISTY ....POLICJANT W CYWILU JEST PIJANY ZE LEDWO STOI NA NOGACH BYLI NASLANI
      ZEBY ZABIC I TE NIEKTORE ADMINISTRACJE ROBIA ZEBY ZABIC PONIEWAZ MYSLA ZE UDA IM
      SIE U
    • ptr0 Jaki młody człowiek? Przecież to stare zryte beret 09.06.08, 18:28
      y
    • ergo12 Ten notoryczny zlodziej gangster z torunia 09.06.08, 18:29
      korzystający dalej z osłony katoprawicowych rządow w Polsce,doczeka
      się gilotyny oj doczeka, za krzywdy wyrządzone prostym ludziom
      obiecuję to panu, panie mnichu obleśny pedofilski.
    • champagne_fr co pan palikot na to 09.06.08, 18:29
      cd...
      ESZCZE JEDEN MALY WYCINEK...
      JAK SIE DOMAGA SWOJEGO PRAWA TO ADMINISTRACJE I ICH PRACOWNICY WYSYLAJA POLICJE
      KTORA BEZ NAKAZU WYLAMUJE DZWI WYKRECA RECE ZAKLADA KAJDANKI I TO INWALIDZIE Z
      UTRATA 80% ZDROWIA ZADAJAC TORRTURY Z MIESZKANIA ZNIKA PIEC TYSIECY EURO
      2
      BUTELKI WODKI DOKUMENTY POLSKIE KTORE PO KILKU MIESIACACH PODRZUCAJA DO SKRZYNKI
      NA LISTY ....POLICJANT W CYWILU JEST PIJANY ZE LEDWO STOI NA NOGACH BYLI NASLANI
      ZEBY ZABIC I TE NIEKTORE ADMINISTRACJE ROBIA ZEBY ZABIC PONIEWAZ MYSLA ZE UDA IM
      SIE UKRYC SPRAWY KRYMINALNE PRZEKRENTY RASIZM....
      JESTESMY MORALNIE FIZYCZNIE PSYCHICZNIE WYKONCZENI Z MOZLIWOSCIA NAGLEGO I W
      KAZDEJ CHWILI ZGONU....


      • jumanji_7 Re: co pan palikot na to 09.06.08, 18:58
        champagne_fr napisał:

        >....POLICJANT W CYWILU JEST PIJANY ZE LEDWO STOI NA NOGACH BYLI
        > NASLANI ZEBY ZABIC I TE NIEKTORE ADMINISTRACJE ROBIA ZEBY ZABIC
        > PONIEWAZ MYSLA ZE UDA IM SIE UKRYC SPRAWY KRYMINALNE PRZEKRENTY RASIZM....

        Policjant nie wielbłąd, wypić też musi. Ale to może i problem, tylko kogo to
        obchodzi???
    • presentation1 Wiele lat temu........... 09.06.08, 18:35
      Dwaj koledzy-Michnik i Kiszczak prowadzili ciekawa dyskusje.....
      Czesc z niej zamieszczam.
      Pan to usprawiedliwia?

      Michnik: Nie usprawiedliwiam. Nie aprobuję tego ani moralnie, ani politycznie. Ale próbuję zrozumieć.

      I rozumie Pan?

      Michnik: Rozumiem. Może nie powinienem tego mówić. Ale zastanawiam się, jak ma reagować władza, kiedy - w najsłuszniejszym, najbardziej uzasadnionym proteście - ludzie podpalają budynki administracji publicznej.

      Są inne sposoby. Polewanie wodą...

      Kiszczak: To w pewnym momencie przestaje być skuteczne. Bo podpalają nadal.

      Według Pana są takie momenty, gdy władza zmuszona jest strzelać do obywateli?

      Michnik: Tak. Tak uważam.
      • ergo12 Leslaw Wajdzik Presetation1 09.06.08, 18:38
        Etatowy pracownik SB uciekł przed odpowiedzialnością do Francji.A
        jest to forumowy troll i szmata!
      • presentation1 Re: Wiele lat temu........... 09.06.08, 18:38
        A wiec?
        Strzelaliscie do Popieluszki , dzis probujecie zabic Rydzyka.To wlasnie poslowie PO namawiali do wykonczenia Rydzyka.Oficjalnie.PZPR zrobilo to w zaciszu gabinetow.Dlatego uwazam ze PO jest tak samo przestepcze jak PZPR.A ci co popieraja PO?To potomkowie tych co popierali PZPR
        • ergo12 Ty glupi beznadziejnie ubeku bez kszty honoru 09.06.08, 18:44
          Szmato pluje Ci w Mordę tchórzu
          • doris.9914 ergo12..Krzty nie "kszty".. 09.06.08, 19:07
            tak w ogóle, popieram cie...
            • ergo12 Re: ergo12..Krzty nie "kszty"..tak to literówka 09.06.08, 19:22
              zdarza sie
        • doris.9914 Wiele lat temu narodziła sie kur.a presentation1 09.06.08, 19:42
          gdy dorósł zaczął molestowac chłopców..Złapany, zgodził sie zostać
          UBecką kurwą... jest nią do dziś....
          • realista.1000 Wiele lat temu narodziła sie kur.a presentation1 09.06.08, 19:47
            doris.9914 napisała:

            > gdy dorósł zaczął molestowac chłopców..Złapany, zgodził sie zostać
            > UBecką kurwą... jest nią do dziś....

            Jest żywym dowodem kurestwa UB-SB...
    • presentation1 ..Z raportu agenta SB o Michniku......... 09.06.08, 18:40
      Tak sie zylo za komuny.
      W 1985 r. sierżant SB sporządził notatkę o Michniku. Pisał tak: "W toku przeprowadzonego wywiadu o Adamie Michniku s. Ozjasza Szechtera i Heleny z d. Michnik (...) ustalono, że jest jedynym lokatorem mieszkania o powierzchni 114,5 m kw. W miejscu zamieszkania społecznie w sensie pozytywnym nie udziela się, nie pracuje od kilkunastu lat, nie są znane źródła jego utrzymania. Opiniowany posiada dwóch braci - Jerzy Michnik (...) przebywa w USA, Stefan Michnik (...) przebywa w Szwecji pod przybranym nazwiskiem
      • pisubek Z własnego donosu cytujcie tw presentation? 09.06.08, 18:43

        • ergo12 Wajdzik presentation 1 byl kadrowym pracownikiem 09.06.08, 18:50
          SB ta szmata po której zarzuty o kolaborację spływaja jak po
          kaczce,jest typowym wyzutym z honoru osobnikiem
          • jumanji_7 Re: Wajdzik presentation 1 byl kadrowym pracownik 09.06.08, 19:00
            ergo12 napisał:

            > SB ta szmata po której zarzuty o kolaborację spływaja jak po
            > kaczce,jest typowym wyzutym z honoru osobnikiem

            Ale nie dziw się temu, tak szkolono ludzi...
      • doris.9914 presentation1 czyta swoje raporty..cz.1 09.06.08, 19:07
        • realista.1000 presentation1..serdeczny druch Piotrowskiego z UB. 09.06.08, 19:44
          mordercy Ks.Popiełuszki...
          • roman337 Re: presentation1..serdeczny druch Piotrowskiego 09.06.08, 19:58
            realista.1000 napisała:

            > mordercy Ks.Popiełuszki...

            presentation1,został przyłapany na molestowaniu własnego syna...
    • syndyk_0 Podla, prymitywna prowokacja Palikota...... 09.06.08, 18:52
      Palikot, peniso-prymityw prowokuje!
      • doris.9914 syndyk_0 ..siedzisz na wibratorze Palikota? 09.06.08, 19:37
        dupsko boli!
    • marylolo1 Radio Maryja podżega do zabicia Palikota? 09.06.08, 19:06
      Rydzykowi odebrać paszport, Kubicy dać Radio Maryja!
      • roman337 marylolo1..Rany!..zakochałem sie w Tobie! 09.06.08, 20:00
    • abhaod toruński szatan ciągle na wolności... 09.06.08, 19:35
      w piekle już się na jego powrót cieszą :)
      • doris.9914 abhaod..Proszę nie zaniżać! to sam Belzebub.... 09.06.08, 19:38
        • realista.1000 Re: abhaod..Proszę nie zaniżać! to sam Belzebub. 09.06.08, 19:46
          Rydzyk może sie obrazić !..Diabeł to nic..Belzebubu to Generał wśród diabłów,
          do diabła!
          • wet3 RM podzega do zabicia Palikota? 09.06.08, 23:05
            Wstretne komuchy i lewactwo - wasza wscieklosc dochodzi juz do
            zenitu! Widac, ze dostajecie juz bialej goraczki na punkcie o.
            Rydzyka. Prawda, ktora slyszycie w RM spac wam widocznie nie daje i
            boicie sie jak diabel swieconej wody. Dlatego robicie podchody z
            najglupszymi sugestiami. Tylko wam wolno podzegac - prawda?!
            Wiadomo, dzieki okraglemu stolowi macie patent na wszystko!
            • obraza.uczuc.religijnych Re: RM podzega do zabicia Palikota? 10.06.08, 11:37
              My przynajmniej nie mamy na ryjach tzw. wartości chrześcijańskich.
              Ale woiadomo że chrześcijaństwo to syf jakich mało.
    • maruda.r Terroryści z Al-RadioMatyja 10.06.08, 08:26

    • zydzinski6 Palikot to szmaciarz 10.06.08, 09:18

      • pisubek Re: Rydzyk to szmaciarz 10.06.08, 17:06

        • abhaod Re: Rydzyk to szmaciarz 10.06.08, 17:39
          Alleluja!!!! :)
    • rakunica Boj sie Boga, Palikocie, nie moherow 10.06.08, 17:35
      Palisz koty w dyscyplinie uprawiania czarnej magii i spodziewasz sie pochwaly?

      Zdenerwowani sluchacze maja powody do batalii na slowa. Od slowa do czynu
      daleka droga. Przesada z tym zabijaniem Palikota. Ojciec Rydzyk zyje w
      wiekszym zagrozeniu bo armia "autorytetow" chce go "uciszyc" - jak o. Popieluszke.

      Anna Kozlowska
      • abhaod Re: Boj sie Boga, Palikocie, nie moherow 10.06.08, 17:41
        jakieś dowody?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka