da.wi581 palikot to dupek! 09.06.08, 16:53 najpierw obraża, prowokuje a potem donosi, no po prostu zwykły kapuś, a jak jest taki mocny to niech pojedzie do tego człowieka z jastrzębia albo niech go zaprosi do siebie i porozmawia, a nie donosi, obciach!!! no ale w końcu to poseł Peło to czemu się dziwić Odpowiedz Link Zgłoś
ajw-pl Radio Maryja podżega do zabicia Palikota? 09.06.08, 17:04 Najwidoczniej Tadeush Army wreszcie bierze się do poważniejszych działań zbrojnych. Na szczęście prędzej postrzelą siebie z moheru niż Palikota. On to miał chociaż penisa... Odpowiedz Link Zgłoś
wyksztalciunio Radio Maryja podżega do zabicia Palikota? 09.06.08, 17:08 Szubrawiec Rydzyk i jego gadzinówki,funkcjonują w Klechistanie na zasadzie świętych krów.Władze świeckie od lewicy do prawicy,udają że nic się nie dzieje.A święty patronat nad nim sprawuje,Flaszka Głódż. Włos z łysiny mu nie spadnie. Odpowiedz Link Zgłoś
zg13 Palikotowi ze strachu moze upasc szcztuczny penis 09.06.08, 17:12 moze PO powinno skierowac Pitere by mu pomagala trzymac... sie oczywiscie Odpowiedz Link Zgłoś
morales61 Re: Szczują przeciw Narodowi Polskiemu i obrażają 09.06.08, 17:18 "Na takiej zasadzie powinno się zamknąć raczej Wybiórczą i Politykę oraz NIE, które szczują przeciw Narodowi Polskiemu i obrażają Polaków." takich polakow jak ty? to chyba raczej zasluga. Junker, siedzisz calymi dniami na tym forum i pleciez takie bzdury. Znajdz sobie zajecie, moze platna prace... Najwyrazniej cierpisz na brak seksu i nikt cie chyba nie chce przytulic. Szkoda mi ciebie. Jestes zgorzknialy i nienawidzisz swiata. Jak czasami cos tu czytam, to mam wrazenie, ze te fora to nisza dla takich jak ty. Macie szczescie. Kiedys zamykano was w zakladach psychiatrycznach i poddawano kastracji. Dzisiaj wyzywacie sie - anonimowo - w forach internetowych. pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
tom1003 Radio Maryja podżega do zabicia Palikota? 09.06.08, 17:33 Gazetka wybiórcza, znana powszechnie z kłamstwa i chwytów PR-owskich poniżej pasa, smaży ostatnio takie newsy, że od razu może lepiej napisać, jak to babcie w moherowych beretach już zamordowały Palikota. "Hiena roku" dla propagandzistów z michnikowej szmaty www.dziennik.pl/wydarzenia/article188485/Wyborcza_napisala_o_gwalcie_ktorego_nie_bylo.html Odpowiedz Link Zgłoś
pierot6 Rydzyk i Kaczyńscy rąbneli stoczniowcom 700mln !!! 09.06.08, 17:36 wyborcza.pl/1,75480,5222851,Fundacja_na_ciezkie_czasy.html Fundacpl.youtube.com/watch?v=mOu_iNKd9UQ&feature=related YouTube - rydzyk - cała prawdaja na ciężkie czasy Odpowiedz Link Zgłoś
kerremit.20 Re: Rydzyk i Kaczyńscy rąbneli stoczniowcom 700ml 09.06.08, 18:22 sam Rydzyk "dżwignął" stoczniowców na 200mln !!!! Odpowiedz Link Zgłoś
kerremit.20 tom1003.to na ch... czytasz? 09.06.08, 17:38 słuchaj tylko RM i pij zimną wode! Odpowiedz Link Zgłoś
tom1003 Radio Maryja podżega do zabicia Palikota? 09.06.08, 17:38 Chociaz mamy już Rydzyka, chociaż mamy też Michnika, o większego trudno młota, niz idiotę Palikota. "Hiena roku" dla propagandzistów z michnikowej szmaty www.dziennik.pl/wydarzenia/article188485/Wyborcza_napisala_o_gwalcie_ktorego_nie_bylo.html Odpowiedz Link Zgłoś
kerremit.20 tom1003.. 09.06.08, 18:21 bibainfo.pl/pub/213.227.74.12/2007/09/20/030927/5890/rotfl.jpg rotfl.jpg (Obrazek JPEG, 469x408 pikseli) Odpowiedz Link Zgłoś
zigzaur Re: Radio Maryja podżega do zabicia Palikota? 09.06.08, 21:42 A ty ilu ludziom dałeś pracę? Ile podatków zapłaciłeś? Ile pieniędzy zaoszczędziłeś? Że nazywasz Palikota idiotą? Odpowiedz Link Zgłoś
and_nowak Zła wola RM - opóźnienie 09.06.08, 17:43 Podobno w Radiu Maryja wszystkie telefony są PRAWIE na żywo, tzn. są nadawane z opóźnieniem, aby można było nie dopuścić do głosu licznych jej przeciwników, którzy dzwonią, by naubliżać ojciu dyrektorowi. CZYLI SĄ MOŻLIWOŚCI TECHNICZNE. Nie skorzystano z tych możliwości, gdy puszczono głos słuchacza jawnie łamiącego prawo. Rekacją RM był zdawkowy komentarz redaktora. To jest dowód na to, że RM wykazało się złą wolą. Ja też mogę założyć blog/rozgłośnię/cokolwiek i puszczać głosy słuchaczy ...ale tylko tych, których chcę puszczać. A jak się ktoś przyczepi to powiem, że to nie ja, tylko słuchacze. Żeby było jasne: telewizja za komuny robiła podobnie: puszczała wypowiedzi tych słuchaczy, którzy mówili co trzeba. Zawsze kogoś utrafili. 99% myślących inaczej się wycinało. Odpowiedz Link Zgłoś
te_rence Radio Maryja podżega do zabicia Palikota? 09.06.08, 17:49 Nikt tak pięknie nie nienawidzi jak katolicy... Boże chroń mnie przed katolikami! Odpowiedz Link Zgłoś
laska_dorna Jest śmieszny, ale nie zabijajcie go!!! 09.06.08, 17:52 On wprowadza element zaskoczenia do polityki - jak kurski i senyszyn. Bez nich byłoby nudno i szaro Odpowiedz Link Zgłoś
champagne_fr co pan palikot na to 09.06.08, 18:28 Co Pan Palikot na to.... BYLEM I JESTEM ZASTRASZANY I POWIEDZIELI ZE JAK SIE NIE ZAMKNE TO MNIE I MOJA RODZINE WYKONCZA.... TO TYLKO MALY PROMIL WYCINEK PRZESTEPSTW RASISTOW KRYMINALISTOW KTORZY TO ZE STRASZNYM OKRUCIENSTWEM I PREMEDYTACJA ZADAJAC STRASZNE CIERPIENIE DYSKRYMINUJA WYKANCZAJA ZABIJAJA I.T.P. ZA TO ZE SIE JEST POLAKIEM KATOLIKIEM INWALIDA KOBIETA DZIECIA... JEST ICH CALY LANCUCH I JEDEN Z POSLOW DO SEJMU FRANCUSKIEGO KTORY JUZ PONAD 3 LATA UKRYWA PRZESTEPSTWA PRZEKRETY I ZABIJAJA NAS I NIE TYLKO W BIALYCH REKAWICZKACH PONIEWAZ NIE UDALO IM SIE NAS NASTRASZYC TO SA TERAZ W STANIE ZABIC I ZABIJAJA MYSLAC ZE MAJA DO TEGO PRAWO.. TO JEST GORSZE OD EUTANAZJI..... JESTESMY NA SKRAJU WYTRZYMAKOSCI ZE WZGLEDUNA CHOROBE I CIERPIENIE KTORE MUSIMY JUZ OD WIELU LAT ZNOSIC PONIEWAZ CALY LANCUCH CHCE UKRYC SPRAWY KRYMINALNE.... POSEL DO SEJMU FRANCUSKIEGO I MAIRE W MIEJSCOWOSCI W KTOREJ MIESZKAM I KAZDY INNY MA OBOWIAZEK SCIGANIA RASIZM DYSKRYMINACJE KRYMINALISTOW I OTRZYMAL TAKI LIST Z ZAWIADOMIENIEM I BYL TOLIST POLECONY Z POTWIERDZENIEM ODBIORU KTORY OTRZYMAL...... MOZNA DLUGO PISAC ALE STRASZNE CIERPIENIE NIE POZWALA JUZ MI PISAC I PISZE NIESKLADNIE PONIEWAZ JEST TAKI OGROMNY BOL I NAWET MORFINA NIE STEPIA GO NIERAZ NIE LAGODZI A JAK TAK TO NIEDLUGO DZIALA..... OTO MALY PROMIL WYCINEK ZA CO NAS WYKANCZAJA ZADAJA CIERPIENIE I W KAZDEJ CHWILI MOZE NASTAPIC ZGON.....ZA CO SA TE ADMINISTRACJE I WSPOLPRACUJACY PRZESTEPCY ODPOWIEDZIALINII........ RASIZM TORRTURY ZABIJANIE POLAKOW INWALIDOW KOBIETY DZIECI ZE STRASZLIWYM OKRUCIENSTWEM I PREMEDYTACJA PRZEZ NIEKTORE ADMINISTRACJE FRANCUSKIE .... BRAK DEMOKRACJI I NIE PRZESTRZEGANE PRAWA CZLOWIEKA WE FRANCJI...... RATUNKU RATUNKU RATUNKU .... TORTURY RASIZM....WE FRANCJI > > >> WE FRANCJI .......MIESZKAMY JUZ OKOLO 25 LAT JA JESTEM INWALIDA 80% >> UTRATY ZDROWI >> > ZDROWIE UTRACILEM ZA TO ZE JESTEM POLAKIEM > ZONA PRACOWALA W SZPITALU JAKO OPIEKUNKA DO CHORYCH A Z > >> ZAWODU JEST KINEZYKOTERAPEUTA TO DYREKCJA ZMUSZALA JA TEZ DO TEJ PRACY >> MUSIALA PRACOWAC JEDNOCZESNIE JESZCZE JAKO SPRZATACZKA I.T.P. NIE >> PLACILI JEJ NADGODZIN WARUNKI BYLY TAKIE BASEN BYL W PIWNICY OKNA >> POZABIJANE MUSIALA NOSIC PACJENTOW 80-90 kg MARTWEJ WAGI(bezwladnych) >> WENTYLACJA ZLA I NIESPRAWNA PO PRAWIE 12 LATACH STRACILA ZDROWIE I ZLOZYLA DEKLARACJE >> CHOROBY ZAWODOWEJ I OD TEJ PORY DYREKCJA ZE SWOIMI PRZYDUPASAMI ROWNIEZ >> Z POLSKI Z KASAMI -CPAM- -CAF- I.T.D...ZACZELA WSZYSTKO ROBIC ZEBY SIE SAMA ZWOLNILA I CORAZ WIECEJ >> DOKUCZALA ALE NIE UDALO IM SIE ZASTRASZYC WYMUSIC NICZEGO I DOPROWADZILI >> JA DO TAKIEGO STANU ZDROWIA ZE MOGLA UMRZEC NA STANOWISKU PRACY WIDZAC >> ZE NIE UDA IM SIE POZBYC JEJ A STALO SIE TO GROZNE DLA NICH POSTANOWILI >> ZWOLNIC JA DYSCYPLINARNIE ZA OPUSZCZENIE NIBY STANOWISKA PRACY DUZO >> MOZNA BY BYLO PISAC O TYM.. JAK PRACOWALA TO OSTATNIO NIE PLACILI JEJ >> CHOROBOWEGO JAK DO TEGO CZASU A CHORUJE JUZ PRAWIE TRZY LATA KASA >> CHORYCH-CPAM- A KASA RODZINNA- CAF - PRZESTALA PLACIC NAM POMOCY NA >> MIESZKANIE-APL- ZEBY NAS NASTRASZYC WYSYLALI POLICE- BEZ ZADNYCH POWODOW >> KTORA BEZ ZADNEGO POWODU NAKAZU WLAMALA SIE DO MOJEGO DOMU POWYKRECALI >> MI RECE ZALOZYLI KAJDANKI DO TYLU ZEBY MNIE JESZCZE WIECEJ BOLALO(jestem >> inwalida 80% utraty zdrowia )JESTEM PO OPERACJINA SERCE MUSZE BRAC MORFINE BOL JEST NIE DO WYTRZYMANIA ALE TO JUZ INNA CHOROBA LUDZIE DZIWIA SIE ZE JESZCZE ZYJE PO TYM WSZYSTKIM CO CI PRZESTEPCY WYPRAWIAJA NIE POZWOLILI >> WZJAZC MI LEKARSTWA NA SERCE Z NIKIM SIE SKATAKTOWAC ZACHOWALI SIE JAK >> BYM BYL TERORYSTA A JESTEM BARDZO CHORYM CZLOWIEKIEM TO ONI ZROBILI >> GORZEJ OD TERORYSTOW ASYSTENTKI SOCJALNE NIE INTERWENIUJA A JESZCZE >> DEZIMFORMUJA... MAIRE GDZIE MIESZKAM TEZ UDAJE ZE O NICZYM NIE WIE >> ADMINISTRACJE PANSTWOWE NIE WYPLACAJA NALEZNYCH PRESTACJI I BLOKUJA >> SPECJALNIE ...ZEBY ZABIC CZLOWIEKA NIE TRZEBA STRZELIC KULKI W GLOWE ANI >> WLOZYC NOZ W PLECY A MOZNA ZABIC TORTURAMI MORALNYMI PSYCHICZNYMI >> FIZYCZNYMI.... A ROBIA TO Z PREMEDYTACJA KOMORNIKA WYSLALI PROBOWALI WYRZUCIC >> NAS Z MIESZKANIA ZA TO ZE KASA -(CAF) NIE PLACILA MI NALEZNEGO DODATKU-APL- DO BATIGER A >> TEN SFALSZOWAL KONTRAKT ..TAK SOBIE WSZYSTKO CALY LANCUCH USTALIL PONIEWAZ NAROBIL PRZEKRETOW I >> MYSLELI ZE NAS NASTRASZA A POPROSTU STRACILISMY ZDROWIE STAN ZDROWIA >> POWAZNIE SIE POGORSZYL Z MOZLIWOSCIA ZGONU W KAZDEJ CHWILI.... JEST TO >> RASIZM NIE PRZESTRZEGANIE PRAW CZLOWIEKA SPRAWY KRYMINALNE NADAJACE SIE >> DO PROKURATURY ALE OSOBY KTORE POWINNY TO ZROBIC UKRYWAJA WSZYSTKO CZYM >> STAJA SIE TAK SAMO PRZESTEPCAMI...ROBIA TO ZEBY ZABIC..MOZNA DLUGO PISAC TAKA JEST CZESC >> FRANCUZOW TAKIE TU JEST LIBERTE EGALITE FRATERNITE......... >> TAK PRZESTRZEGAJA PRAWA CZLOWIEKA W UNII EUROPEJSKIEJ W TYM WYPADKU >> CHODZI O FRANCJE.... >> BRAK DEMOKRACJI ISA NIE PRZESTRZEGANE PRAWA CZLOWIEKA WE FRANCJI PRZEZ NIEKTORE ADMINISTRACJE FRANCUSKIE TO GORZEJ NIZ MAFIA... TORRTURUJA I ZABIJAJA ZA TO ZE SIE JEST POLAKIEM INWALIDA TORRTURUJA KOBIETY DZIECI I.T.PO. ZEBY UKRYC SWOJE PRZEKRENTY I SPRAWY KRYMINALNE ZEBY NIE WYSZLY NA JAW WYMYSLAJA SPRAWY SADOWE O KTORYCH NIE POWIADAMIAJA I POZNIEJ WYDAJA WYROKI BEZ PRAWA OBRONY I W JEDNYM WYROKU SA DWA SKAZANIA 1 ZA NIE STAWIENIE SIE NA SPRAWIE I 2 KARA WYROK WYSSANY Z PALCA ... TEN NIBY WYROK NIE PRZYSYLAJA DO NIBY SKAZANEGO CO JEST NIE PRZESTRZEGANE PRAWO DO OBRONY... NASTEMPNY PRZYKLAD SAD PRACY POWINIENL PRZRESLAC WSZYSTKIE DOWODY DO PROKURATURY PONIEWAZA ZOSTALO POPELNIONE PRZESTEMPSTWO ALE KOMBINUJA Z DYREKCJA SZPITALA KTORY POPELNIL PRZESTEMPSTWO ZE SWOJA SWITA KTORA ZASIADA W DYREKCJI A DYREKTORKA JEST ZWYKLA PIELEGNIARKA DYREKTOREM NORMALNY PRZESTEMPCA WYSZKOLONY W SPECJALNEJ SZKOLE M......KTORZY RAZEM Z SADEM PRACY I OBRONCAMI POSZKODOWANEGO KRENCA I TO JUZ PONAD 2 LATA A WYDANIE WYROKOW JUZ BYLO WIELE RAZY DO KTORYCH NIGDY NIE DOSZLO NIE PRZESYLALI POWIADOMIENIA ZE WYDANIE WYROKU NIE ODBEDZIE SIE I NIE PODAWALI POWODU..... DZISIAJ MIAL SAD PRACY MIAL KOLEJNY RAZ WYDAC WYROK I PO STAWIENIU SIE W SADZIE SPRAWY NIE BYLO NAWET NA WOKANDZIE A POINFORMOWALI ZE WYROK BEDZIE WYSTAWIONY ZAOCZNIE I PRZESLANY DO DOMU.... WYROKU SADOW SA WYDAWANE W PANSTWACH DEMOKRATYCZNYCH PUBLUCZNIE I W IMIENIU REPUBLIKI FRANCUSKIEJ ....JEST TO NIE PRZESTRZEGANIE PROCEDURY BRAK DEMOKRACJI I METODY MAFIJNE KRYMINALNE LAMANE JEST PRAWO CZLOWIEKA I.T.P........... MAJA SIE CZEGO BAC PONIEWAZ NAROBILI TYLE PRZESTEMPSTW SJEST W TYM DUZO SPRAW KRYMINALNYCH TORRTURUJA ZABIJAJA ZE STRASZLIWYM OKRUCIENSTWEM I PREMEDYTACJA POLAKOW INWALIDOW KOBIET DZIECI ZWYKLI ZBRODNIARZE KTORZY POWINLI BYC SCIGANIE PRZEZ PROKURATURE I TO Z URZEDU .... W TYM TEZ SA UMACZANE SADY SEDZIOWIE URZEDNICY PAN STWOWI NIERAZ NA WYSOKIM STANOWISKU I MYSLA ZE IM WOLNO TORRTUROWAC FIZYCZNIE PSYCHICZNIE MORALNIE....POMYLILI SIE A TO POPROSTU NAZYWA SIE MAFIA..... OTO LIBERTE FRATERNITE EGALITE NIEKTORYCH ADMINISTRACJI FRANCUSKICH I ICH PRACOWNIKOW..... SWIAT SIE MUSI DOWIEDZIEC O TYM CI LUDZIE I ADMINISTRACJE PRZYNOSZA WSTYD FRANCJI ............. ESZCZE JEDEN MALY WYCINEK... JAK SIE DOMAGA SWOJEGO PRAWA TO ADMINISTRACJE I ICH PRACOWNICY WYSYLAJA POLICJE KTORA BEZ NAKAZU WYLAMUJE DZWI WYKRECA RECE ZAKLADA KAJDANKI I TO INWALIDZIE Z UTRATA 80% ZDROWIA ZADAJAC TORRTURY Z MIESZKANIA ZNIKA PIEC TYSIECY EURO 2 BUTELKI WODKI DOKUMENTY POLSKIE KTORE PO KILKU MIESIACACH PODRZUCAJA DO SKRZYNKI NA LISTY ....POLICJANT W CYWILU JEST PIJANY ZE LEDWO STOI NA NOGACH BYLI NASLANI ZEBY ZABIC I TE NIEKTORE ADMINISTRACJE ROBIA ZEBY ZABIC PONIEWAZ MYSLA ZE UDA IM SIE U Odpowiedz Link Zgłoś
ergo12 Ten notoryczny zlodziej gangster z torunia 09.06.08, 18:29 korzystający dalej z osłony katoprawicowych rządow w Polsce,doczeka się gilotyny oj doczeka, za krzywdy wyrządzone prostym ludziom obiecuję to panu, panie mnichu obleśny pedofilski. Odpowiedz Link Zgłoś
champagne_fr co pan palikot na to 09.06.08, 18:29 cd... ESZCZE JEDEN MALY WYCINEK... JAK SIE DOMAGA SWOJEGO PRAWA TO ADMINISTRACJE I ICH PRACOWNICY WYSYLAJA POLICJE KTORA BEZ NAKAZU WYLAMUJE DZWI WYKRECA RECE ZAKLADA KAJDANKI I TO INWALIDZIE Z UTRATA 80% ZDROWIA ZADAJAC TORRTURY Z MIESZKANIA ZNIKA PIEC TYSIECY EURO 2 BUTELKI WODKI DOKUMENTY POLSKIE KTORE PO KILKU MIESIACACH PODRZUCAJA DO SKRZYNKI NA LISTY ....POLICJANT W CYWILU JEST PIJANY ZE LEDWO STOI NA NOGACH BYLI NASLANI ZEBY ZABIC I TE NIEKTORE ADMINISTRACJE ROBIA ZEBY ZABIC PONIEWAZ MYSLA ZE UDA IM SIE UKRYC SPRAWY KRYMINALNE PRZEKRENTY RASIZM.... JESTESMY MORALNIE FIZYCZNIE PSYCHICZNIE WYKONCZENI Z MOZLIWOSCIA NAGLEGO I W KAZDEJ CHWILI ZGONU.... Odpowiedz Link Zgłoś
jumanji_7 Re: co pan palikot na to 09.06.08, 18:58 champagne_fr napisał: >....POLICJANT W CYWILU JEST PIJANY ZE LEDWO STOI NA NOGACH BYLI > NASLANI ZEBY ZABIC I TE NIEKTORE ADMINISTRACJE ROBIA ZEBY ZABIC > PONIEWAZ MYSLA ZE UDA IM SIE UKRYC SPRAWY KRYMINALNE PRZEKRENTY RASIZM.... Policjant nie wielbłąd, wypić też musi. Ale to może i problem, tylko kogo to obchodzi??? Odpowiedz Link Zgłoś
presentation1 Wiele lat temu........... 09.06.08, 18:35 Dwaj koledzy-Michnik i Kiszczak prowadzili ciekawa dyskusje..... Czesc z niej zamieszczam. Pan to usprawiedliwia? Michnik: Nie usprawiedliwiam. Nie aprobuję tego ani moralnie, ani politycznie. Ale próbuję zrozumieć. I rozumie Pan? Michnik: Rozumiem. Może nie powinienem tego mówić. Ale zastanawiam się, jak ma reagować władza, kiedy - w najsłuszniejszym, najbardziej uzasadnionym proteście - ludzie podpalają budynki administracji publicznej. Są inne sposoby. Polewanie wodą... Kiszczak: To w pewnym momencie przestaje być skuteczne. Bo podpalają nadal. Według Pana są takie momenty, gdy władza zmuszona jest strzelać do obywateli? Michnik: Tak. Tak uważam. Odpowiedz Link Zgłoś
ergo12 Leslaw Wajdzik Presetation1 09.06.08, 18:38 Etatowy pracownik SB uciekł przed odpowiedzialnością do Francji.A jest to forumowy troll i szmata! Odpowiedz Link Zgłoś
presentation1 Re: Wiele lat temu........... 09.06.08, 18:38 A wiec? Strzelaliscie do Popieluszki , dzis probujecie zabic Rydzyka.To wlasnie poslowie PO namawiali do wykonczenia Rydzyka.Oficjalnie.PZPR zrobilo to w zaciszu gabinetow.Dlatego uwazam ze PO jest tak samo przestepcze jak PZPR.A ci co popieraja PO?To potomkowie tych co popierali PZPR Odpowiedz Link Zgłoś
ergo12 Ty glupi beznadziejnie ubeku bez kszty honoru 09.06.08, 18:44 Szmato pluje Ci w Mordę tchórzu Odpowiedz Link Zgłoś
doris.9914 ergo12..Krzty nie "kszty".. 09.06.08, 19:07 tak w ogóle, popieram cie... Odpowiedz Link Zgłoś
ergo12 Re: ergo12..Krzty nie "kszty"..tak to literówka 09.06.08, 19:22 zdarza sie Odpowiedz Link Zgłoś
doris.9914 Wiele lat temu narodziła sie kur.a presentation1 09.06.08, 19:42 gdy dorósł zaczął molestowac chłopców..Złapany, zgodził sie zostać UBecką kurwą... jest nią do dziś.... Odpowiedz Link Zgłoś
realista.1000 Wiele lat temu narodziła sie kur.a presentation1 09.06.08, 19:47 doris.9914 napisała: > gdy dorósł zaczął molestowac chłopców..Złapany, zgodził sie zostać > UBecką kurwą... jest nią do dziś.... Jest żywym dowodem kurestwa UB-SB... Odpowiedz Link Zgłoś
presentation1 ..Z raportu agenta SB o Michniku......... 09.06.08, 18:40 Tak sie zylo za komuny. W 1985 r. sierżant SB sporządził notatkę o Michniku. Pisał tak: "W toku przeprowadzonego wywiadu o Adamie Michniku s. Ozjasza Szechtera i Heleny z d. Michnik (...) ustalono, że jest jedynym lokatorem mieszkania o powierzchni 114,5 m kw. W miejscu zamieszkania społecznie w sensie pozytywnym nie udziela się, nie pracuje od kilkunastu lat, nie są znane źródła jego utrzymania. Opiniowany posiada dwóch braci - Jerzy Michnik (...) przebywa w USA, Stefan Michnik (...) przebywa w Szwecji pod przybranym nazwiskiem Odpowiedz Link Zgłoś
ergo12 Wajdzik presentation 1 byl kadrowym pracownikiem 09.06.08, 18:50 SB ta szmata po której zarzuty o kolaborację spływaja jak po kaczce,jest typowym wyzutym z honoru osobnikiem Odpowiedz Link Zgłoś
jumanji_7 Re: Wajdzik presentation 1 byl kadrowym pracownik 09.06.08, 19:00 ergo12 napisał: > SB ta szmata po której zarzuty o kolaborację spływaja jak po > kaczce,jest typowym wyzutym z honoru osobnikiem Ale nie dziw się temu, tak szkolono ludzi... Odpowiedz Link Zgłoś
realista.1000 presentation1..serdeczny druch Piotrowskiego z UB. 09.06.08, 19:44 mordercy Ks.Popiełuszki... Odpowiedz Link Zgłoś
roman337 Re: presentation1..serdeczny druch Piotrowskiego 09.06.08, 19:58 realista.1000 napisała: > mordercy Ks.Popiełuszki... presentation1,został przyłapany na molestowaniu własnego syna... Odpowiedz Link Zgłoś
syndyk_0 Podla, prymitywna prowokacja Palikota...... 09.06.08, 18:52 Palikot, peniso-prymityw prowokuje! Odpowiedz Link Zgłoś
doris.9914 syndyk_0 ..siedzisz na wibratorze Palikota? 09.06.08, 19:37 dupsko boli! Odpowiedz Link Zgłoś
marylolo1 Radio Maryja podżega do zabicia Palikota? 09.06.08, 19:06 Rydzykowi odebrać paszport, Kubicy dać Radio Maryja! Odpowiedz Link Zgłoś
abhaod toruński szatan ciągle na wolności... 09.06.08, 19:35 w piekle już się na jego powrót cieszą :) Odpowiedz Link Zgłoś
realista.1000 Re: abhaod..Proszę nie zaniżać! to sam Belzebub. 09.06.08, 19:46 Rydzyk może sie obrazić !..Diabeł to nic..Belzebubu to Generał wśród diabłów, do diabła! Odpowiedz Link Zgłoś
wet3 RM podzega do zabicia Palikota? 09.06.08, 23:05 Wstretne komuchy i lewactwo - wasza wscieklosc dochodzi juz do zenitu! Widac, ze dostajecie juz bialej goraczki na punkcie o. Rydzyka. Prawda, ktora slyszycie w RM spac wam widocznie nie daje i boicie sie jak diabel swieconej wody. Dlatego robicie podchody z najglupszymi sugestiami. Tylko wam wolno podzegac - prawda?! Wiadomo, dzieki okraglemu stolowi macie patent na wszystko! Odpowiedz Link Zgłoś
obraza.uczuc.religijnych Re: RM podzega do zabicia Palikota? 10.06.08, 11:37 My przynajmniej nie mamy na ryjach tzw. wartości chrześcijańskich. Ale woiadomo że chrześcijaństwo to syf jakich mało. Odpowiedz Link Zgłoś
rakunica Boj sie Boga, Palikocie, nie moherow 10.06.08, 17:35 Palisz koty w dyscyplinie uprawiania czarnej magii i spodziewasz sie pochwaly? Zdenerwowani sluchacze maja powody do batalii na slowa. Od slowa do czynu daleka droga. Przesada z tym zabijaniem Palikota. Ojciec Rydzyk zyje w wiekszym zagrozeniu bo armia "autorytetow" chce go "uciszyc" - jak o. Popieluszke. Anna Kozlowska Odpowiedz Link Zgłoś