Dodaj do ulubionych

Koszykarko! Ratuj ligę, pokaż nogi

20.06.08, 07:17
żenada! działacze sięgnęli dna, z Zych to już chyba największy erotoman
gawędziarz. Ja nie przeczę, że siatkarki w swoich kusych strojach wyglądają
szalenie atrakcyjnie, ale stawianie ultimatum w stosunku do dziewczyn to już
jest przegięcie. Mam pomysł - niech działacze na mecze przychodzą w kimonach a
sędziowie sędziują na szczudłach...
Obserwuj wątek
    • e.day Koszykarko! Ratuj ligę, pokaż nogi 20.06.08, 07:23
      Mam lepszy pomysł. Koszykarze niech pokażą trochę ciałka. Proponuję stringi,
      aby można było popodziwiać jędrne męskie tyłeczki podczas gry. Wprowadzić
      obcisłe, porządnie powycinane koszulki. Warto też przemyśleć obowiązkową
      depilację pleców i torsów naszych koszykarzy.
      Na pewno przybędzie fanek męskiej koszykówki.
      • leszlong Re: Koszykarko! Ratuj ligę, pokaż nogi 20.06.08, 07:36
        Dodatkowo, jak nie stringi to obcisłe majtki, aby opinały klejnoty. Jak mają
        ładne, to niech koszykarze się nie wstydzą.
        • grundol1 Re: Koszykarko! Ratuj ligę, pokaż nogi 20.06.08, 08:11
          leszlong napisał:
          > Dodatkowo, jak nie stringi to obcisłe majtki, aby opinały klejnoty. Jak mają
          > ładne, to niech koszykarze się nie wstydzą.

          No ale problem w tym, że to by obniżyło oglądalność, a nie podwyższyło.
          • karmarys Re: Koszykarko! Ratuj ligę, pokaż nogi 20.06.08, 10:39
            e tam dna od razu!
            przeciez mozna i tak, zeby po meczu koszykarki zdejmowaly te ciuszki i rzucaly w publike (funkcjonuje to juz w kilku dyscyplinach, tyle ze meskich nie wiedziec czemu...)
            a najlepiej jakby bilety byly licytowane i 20 najhojniejszych kibicow mogloby sobie zabrac wybrana koszykarke na noc do domu. Ale zanim by je sobie zabrali to jeszcze dziewczyny musialyby strzelic po lodziku kolejnym 20 troche mniej hojnym, najlepiej zespolowo na boisku. Federacja powinna zamontowac tez kamery w szatni i w prysznicach. Produkcja "Mokre Złotka" moglaby byc hitem gwiazdkowym. Kalendarz rozbierany tez strat nie przyniesie....
            ja sie chyba marnuje, czy jakas agencja reklamowa nie chce mnie zatrudnic? a moze bezposrednio federacja koszykowki jako szefa marketingu... lubie wysokie dziewczyny, jakois sie dogadamy co do pensji ;)))) czekam na propozycje :)
    • omat_koboska NAGO niech grają 20.06.08, 07:28
      To dopiero podniesie oglądalność!!! I to na całym świecie!
    • glomek Koszykarko! Ratuj ligę, pokaż nogi 20.06.08, 07:54
      tez bym sie oburzyl bedac kobieta, nawet nie bedac nia oburzam sie
      delikatnie
      ale ta sytuacja odslania tylko po raz kolejny fakt, ze sport kobiecy
      jest nieatrakcyjny lub przynajmniej wyraznie mniej atrakcyjny niz
      meski (w zaleznosci od dyscypliny). mniejsza o przyczyny choc pewnie
      najwazniejsza to ta ze kobiety sa slabsze i ich popisy wygladaja
      czasem pokracznie. np. slynne kontry w siatkowce to poprostu wynik
      tego ze nie potrafia zbic porzadnie znad siatki. mnie osobiscie
      najbardziej irytuje brak regularnosci w tenisie - tzn jest
      regularnosc - wygrywaja zwykle te same bo 3,4 moze 10 tak naprawde
      potrafi grac, przewidywalnosc wyniku i mnozace sie bledy odbieraja
      radosc ogladania.
      a skoro kibicuja zwykle mezczyzni to recepta jest prosta i znana we
      wszystkich dyscyplinach od lat - sprzedawac seks pod przykrywka
      sportu.
      odwolujac sie jeszcze raz do tenisa - czy naprawde tak trudno
      zauwazyc ze WTA od lat promuje swoje zawodniczki raczej jako
      seksbomby niz zawodniczki? wczesniej kurnikowa i hingis w sumie tez,
      teraz szarapowa czy ivanovic, sesje zdjeciowe w sukienkach i make-
      upie, rankingi na najladniejsza. a stroje? byly czasy ze gralo sie w
      spodenkach, teraz czasem sukienka prawie wieczorowa, tylko do polowy
      uda + spory dekolt.
      wiem ze to zamkniety krag i mozna odbijac argumenty mowiac ze to
      wcale nie one sie tak kreuja tylko my-faceci tak je widzimy, ale
      fakt jest faktem na arenach sportowych podczas wystepow kobiet
      sprzedawany jest przede wszystkim seks a wyczyn sportowy jest
      ewentualnie dodatkiem.
      wiec w komentowanej sytuacji oburzajace jest ewentualnie to ze
      wystepuje element przymusu, ale tez nie do konca, bo przeciez nikt
      nie zmusza zawodniczki do zarabiania na parkiecie.
      mozna pana prezesa nazwac swintuszkiem i moze nim jest, ale tez
      pewnie widzi ze nie ma kasy takze tej z ktorej chcialyby byc
      oplacane zawodniczki
      • karmarys Re: Koszykarko! Ratuj ligę, pokaż nogi 20.06.08, 10:55
        napadles na moja ulubiona dyscypline wiec musze zareagowac:

        oczywiscie racja, ze jest sporo seksu w kazdym kobiecym sporcie ale to dlatego,
        ze sport ogladaja glownie faceci i wszedzie gdzie sie patrzymy na kobielki to
        glupie mysli chodza nam po glowie. Stwierdzenie jednak ze kobiecy sport to
        sprzedaz seksu pod plaszczykiem wrazen sportowym to lekkie naduzycie.
        Co innegho tez wykorzystywanie swoich atutow pozasportowych do zarabiania
        wiekszej kaski a co innego uzaleznianie odgorne Twoich sportowych osiagniec od
        atrakcyjnosci seksualnej. NIedlugo polska federacja koszykowki zacznie
        organizoac konkursy MIss KOsza i do druzyny zakwalifikuja sie tylko te
        najladniejsze bo przeciez grac i tak nie potrafia to chociaz bedzie mozna
        popatrzec ta?
        a wracajac do tenisa gdyby to byla prawda to co mowisz nigdy w zyciu nie
        ujrzelibysmy ani karier sportowych nie zrobilyby panie: Davenport (wyglada jak
        nieudany Frankeinstein), Mauresmo (wyglada po porstu jak facet, chociaz
        dziewczyne ma calkiem calkiem) czy Justin Henin (tez wyjatkowe szkaradztwo). I
        poki te dziwczyny sa w stanie byc na topie jest ok. CO nie znaczy ze nie lubiue
        ogladac ladnych dziewczyn biegajacych z rakieta albo ze Kurnikova nie dostawala
        kasy od organizatorow tylko po to , zeby sie na turnieju pojawic. ALe nawet
        wtedy miala wystarczajaco wysoka pozycje w rankingu, zeby to nie bylo przekretem.
    • marter7 siatkarki 20.06.08, 08:03
      No ale stroje siatkarek też wzięły się z identycznego pomysłu władz ligi, parę
      lat temu - tylko protesty były cichsze (swoją drogą siatkarzom mniej więcej
      wtedy też skrócono spodenki)
    • gazetkapeel Koszykarko! Ratuj ligę, pokaż nogi 20.06.08, 08:26
      Jedno jest pewne, oglądalność bęzie dużo większa ;-)
      Nie ma co się oburzać. Ta liga to praca dla koszykarek, a ich szef
      ma prawo robić co się da, by zwiększać popularność.
      • bah Re: Koszykarko! Ratuj ligę, pokaż nogi 20.06.08, 08:37
        gazetkapeel napisała:
        > Jedno jest pewne, oglądalność bęzie dużo większa ;-)
        > Nie ma co się oburzać. Ta liga to praca dla koszykarek, a ich szef
        > ma prawo robić co się da, by zwiększać popularność.

        Ich szef po takiej wypowiedzi winien wylecieć
        na zgnity pysk i byc przedmiotem zainteresowania prokuratury.

        Idąc takim tokiem rozumowania niedługo wymyśli
        nagie konferencje prasowe itp.

        Koszykarki sa mało oglądane bo nie mają wyników.
        Kibice chcą oglądać zwycięstwa.




    • buhaj_z_rogiem Niech grają w burkach i hidżabach! 20.06.08, 08:30
      Zeby żadne męskie szowinistyczne świnie nie zobaczyły ani kawałka ciała!
    • sar11 Koszykarko! Ratuj ligę, pokaż nogi 20.06.08, 08:32
      Polska rzeczywistość, zamiast podnosić poziom sportu to się szuka innych
      rozwiązań i to głupich. Proponuję tych mędrców w przerwie meczu wygonić na
      parkiet nago. Chociaż nie mów8ię że nie popatrzył bym na ładne ciało kobiet.
      Ale jako normalny zrobię to na plaży.
      • lepian4 Re: Koszykarko! Ratuj ligę, pokaż nogi 20.06.08, 10:00
        Swintuszysz na plazy i jeszcze sie chwalisz!!!! Nikt ci jeszcze nie
        powiedzial, ze to jest nienormalne?

        Lepiej juz nic nie proponuj, bo wyjda inne swinstwa na swiatlo
        dzienne.
    • johnny_p Mozna polewac koszulki woda 20.06.08, 08:39
      Lub takie robic, ktore przeswituja jak sie zawodniczka spoci. Bedzie widoczna
      naga prawda, ktora najbardziej haruje na parkiecie.

      Do innych pomyslow:
      Goli dzialacze - prosze ostrzegac przed pokazem, by miec czas odwrocic wzrok.

      Depilacja facetow - nie wiem, co jest lepsze. Gianna Nannini spiewala kiedys
      "Voglio tuo profumo" o meskim, zwierzecym zapachu.

      Moze by przy sali urzadzic kopulatoria i masturbatoria?
    • amirez Ratuj ligę, pokaż nogi... Leo ;) 20.06.08, 08:45
      A... może nasi piłkarze zaczną pokazywać się na boisku w stringach.Wyników chyba
      to nie zmieni, ale chociaż panie będą miały trochę radochy ;)
    • lilith.b Im Więcej mózgu wśród działaczy tym lepiej 20.06.08, 08:46
      Żenada. Seksistowskie dupki. Ja bym chciała oglądać koszykówkę męską i panów
      bez koszulek w ogóle i w takich spodenkach obcisłych jak to mieli w latach 70.
      Też lubię patrzeć na ładne męskie ciało.
    • smok_sielski Koszykarko! Ratuj ligę, pokaż nogi 20.06.08, 09:01
      Najbardziej przyciagna sponsorow jak beda graly w mokrych podkoszulkach i
      stringach.
      smok
      ps. Powinny grac w tym w czym sie czuja najlepiej i najwygodniej.
      • inter77 Re: Koszykarko! Ratuj ligę, pokaż nogi 20.06.08, 09:27
        Nie bardzo rozumiem to "święte" oburzenie niektórych. Prawda jest
        taka, że w tej chwili koszykarki w tych swoich ohydnych porach i
        powyciąganych koszulkach wyglądają, jak niedorośnięci faceci w za
        dużym ubraniu. Nie chodzi przecież o to, żeby je rozbierać, tylko
        odpowiednio ubrać, żeby można stwierdzić, że to rzeczywiście
        kobiety. Wystarczy wziąć przykład z siatkarek. Nikt normalny nie
        ślini się na ich widok, natomiast chyba każdy docenia ich urodę.
        Poza tym chciałbym przypomnieć, że jeszcze stosunkowo niedawno
        stroje koszykarek wyglądały zgoła inaczej niż teraz. I nie
        przypominam sobie, żeby kogokolwiek to bulwersowało.
        • bene_gesserit Re: Koszykarko! Ratuj ligę, pokaż nogi 20.06.08, 16:18


          Bulwersuje najbardziej same zainteresowane, czyli koszykarki. A ich
          nikt sie nie pyta o zdanie. Jakby ci sie szef kazal przebrac za
          kurczaka w stringach, bo to 'dziala na klientow' polozybys uszy po
          sobie i pokazal tylek?
        • nessie-jp Re: Koszykarko! Ratuj ligę, pokaż nogi 20.06.08, 16:57
          Nie rozumiesz istoty problemu.

          Panowie działacze nie umieją znaleźć dla ligi sponsorów wydarzeń sportowych.

          Ale wpadli na genialny pomysł
    • g.suss Koszykarko! Ratuj ligę, pokaż nogi 20.06.08, 09:34
      "- E tam, niepotrzebnie robicie wokół tego szum - mówi jeden z działaczy. - A
      im więcej ciałka, tym lepiej."

      Oczami wyobraźni widzę tego faceta jako starego, śliniącego się knura o
      aparycji Łyżwińskiego. Nago niech grają - tylko różnego koloru królicze uszka
      dla odróżnienia drużyn.
      • lepian4 Re: Koszykarko! Ratuj ligę, pokaż nogi 20.06.08, 10:03
        Zaczales sobie wyobrazac, co inni sobie wyobrazaja. Ku.., ale
        gruz!!!
        • g.suss Re: Koszykarko! Ratuj ligę, pokaż nogi 20.06.08, 10:14
          lepian4 napisał:

          > Zaczales sobie wyobrazac, co inni sobie wyobrazaja. Ku.., ale
          > gruz!!!

          Naucz się czytać. Wyobraziłem sobie tylko wąsatą, nalaną twarz działacza. Jego
          myśli nie muszę sobie wyobrażać, bo zdradził je wąsatym: "ciałko, heee, hehe,
          heeee", podobnie jak Ty zdradziłeś swoją przynależność do pierwszego decyla
          rozkładu inteligencji w populacji, pisząc "Ku..., ale gruz!!!". Kapewu?
          • lepian4 Re: Koszykarko! Ratuj ligę, pokaż nogi 20.06.08, 10:31
            A wiesz, nigdy nie aspirowalem do grona inteligentow. Uwazam jednak,
            ze wlasiwie zrozumialem twoja wypowiedz.
            Wczesniej wspomniales faktycznie starego faceta, teraz mowisz
            grubego dzialacza, ktory swe kosmate mysli zdradzil innym wasatym.
            Ponoc ow satry, wastaty dzialacz marzy nawet o nagich rozgrywkach.

            Do czego prowadzi brak wyobrazni!!! Moze sie powtorze, dla mnie to
            jest zwykly gruz. Moje ku.. przy twoich kosmatych myslach, to tez
            zwykly pryszcz.

            Pogadajmy lepiej o kobiecej koszykowce.
            • g.suss Re: Koszykarko! Ratuj ligę, pokaż nogi 20.06.08, 10:38
              lepian4 napisał:

              > Wczesniej wspomniales faktycznie starego faceta, teraz mowisz
              > grubego dzialacza.

              I co, twoim zdaniem się wyklucza, facet z działaczem czy stary z grubym?

              > Pogadajmy lepiej o kobiecej koszykowce.

              Przykro mi, ale sportem interesuję się tyle, co przeciętny działacz, czyli wcale.
              • lepian4 Re: Koszykarko! Ratuj ligę, pokaż nogi 20.06.08, 10:52
                A widzisz, ja przez lata gralem w koszykowke. Gdybys choc odrobine
                interesowal sie ta dyscyplina sportowa, zauwazylbys juz wczesniej
                prezne damskie posladeczki na boisku- taka byla moda. Nic w tym
                zdroznego. Osobiscie uwazam, ze te nasze dzisiejsze ubrania robocze,
                zwane powszechnie strojami sportowymi, powinny byc eksportowane do
                krajow arabskich. W naszym kregu kulturowym jest to zwykle
                bezguscie. Wcale sie nie dziwie sponsorom, ze nie chca sie
                eksponowac na tak prymitywnych strojach. A szkoda, bo kobiecy wdziek
                nie jest niczym zdroznym. Ale jesli potrzebujesz wiekszych emocji
                siegnij po youtube.
    • krusnik02 Koszykarko! Ratuj ligę, pokaż nogi 20.06.08, 10:12
      Ujmijmy to tak - jak mają co pokazać to powinny grać ubrane bardziej kobieco :)
    • lolek_lolek_lolek Koszykarko! Ratuj ligę, pokaż nogi 20.06.08, 10:19
      A może pokazać ciut więcej?
    • marcini2004 Niech się pukną w łeb w PLKK 20.06.08, 10:52
      Zamiast odsłaniać nogi, moze najpierw niech zajmą się promowaniem
      ligi przez telewizję. Krok nr 1: przenieść transmisje z niszowej TVP
      Sport, którą ogląda 200 osób na krzyż, do normalnej stacji...

    • exsultet Koszykarko! Ratuj ligę, pokaż nogi 20.06.08, 11:09
      Najlepiej jakby to dziewczyny w każdym klubie, same zebrały się i
      podjęły decyzje w takich sprawach. To chodzi także o ich wizerunek i
      godność. Koszykówka to sport. Jeśli jacyś działacze chcą na tym
      zarobić, to proponuję im do przemyślenia taki nurt rozważań:
      dziewczyny odsłonią co nieco, przyjdą sponsorzy, inwestorzy, kibice
      i "kibice"- dla tych drugich to nie będzie mecz sportowy, ale
      pokaz ..(seksapilu?). Zamiast dopingować zaczną się chamsko
      zachowywać, co raczej źle wpłynie na koncentrację zawodniczek w
      trakcie meczu, a co za tym idzie także na wyniki. A może to tylko
      domysły.. . Dlatego to zawodniczki powinny same o tym zadecydować
      jakie chcą mieć stroje i co jest ważniejsze: sponsorzy, czy dobra
      gra na boisku.
      • lepian4 Re: Koszykarko! Ratuj ligę, pokaż nogi 20.06.08, 11:41
        Znane sa juz na swiecie przypadki kobiecych druzyn, ktore w
        poszukiwaniu sponsorow posunely sie dobrowolnie duzo dalej, niz
        propozycje kilku polskich dzialaczy.
        Twoj postulat wydaje sie wyjatkowo naiwny. Zastanawialas sie, jak
        moze skonczyc sie dyskusja 20 bab o stroju sportowym? Moje dwie
        panie nie sa w stanie wyjsc do pracy/przedszkola bez banalnych
        dylematow, jak to sie maja ubrac.
        No, chyba ze zawodniczki po koszykarsku powinny w ciagu 30 sekund
        podjac decyzje? Jesli im sie to nie uda, sponsor przejmie inicjatywe.
    • remik.bz Było też na odwrót , dziewczyny same chciały zmian 20.06.08, 14:04
      Przypomniała mi sie sytuacja odwrotna.
      Sprawa była ciekawostką dla lokalnej prasy.
      Jakies 15 lat temu (moze dawniej) piłkarki ręczne
      Cracovii "zastrajkowały" własnie z uwagi na stroje.
      Cały zespół solidarnie skrytykował dotychczasowe kostiumy klubowe,
      bardzo paskudne zresztą.
      Dziewczyny stwierdziły ,ze wygladają w nich wyjątkowo
      nieatrakcyjnie , niekobieco (jak trampkarze w koszulkach po starszym
      bracie i gaciach do kolan po ojcu).
      Zproponowały własne "rozwiązanie": kuse spodenki i dość wyciete
      koszulki na ramiączkach.
      Przyniosły "próbki" , które podobno same uszyły.
      Prezes (czy trener - nie pamiętam) złapał się za głowę,
      stwierdził ,ze pokazuja "za duzo".
      Dziewczyny odparły ,ze nie maja się czego wstydzić.
      Pamietam,ze wypracowano jakis kompromis. Nowe stroje były
      mniej "obszerne i zakrywające" ,ale nie takie jak chciały dziwczyny.
      • nick3 Tyle, że dobrowolnie. A to czyni różnicę. 20.06.08, 17:08

        Ważne, żeby nie było podejrzenia o choćby cień presji.

        A w tym aktualnym przypadku nie mamy do czynienia z "cieniem
        presji", lecz z całkiem jawnym przymusem.

        I to w celach otwarcie instrumentalnych ("pokażcie nogi, żeby dostać
        kasę").

        O ile się nie mylę, takie propozycje podchodzą w PL pod paragraf.
    • nekomimimode mam nadzieję ,że wszystkie się zbuntują! nt 20.06.08, 15:42

      • lepian4 Re: mam nadzieję ,że wszystkie się zbuntują! nt 20.06.08, 15:54
        Patrzac na ich poczynania na boisku mozna dojsc do wniosku, ze
        buntuja sie juz od lat.
    • bene_gesserit Wiesławie Zychu, prezesie ligi kobiet! 20.06.08, 16:14


      Sam idz ta droga i na zebry do sponsorow ubierz sie w obcisle,
      eksponujace nogi, tyleczek i krzak na klacie wdzianko.


    • hugow pokaż cycki 20.06.08, 16:42
      czemu nie isc na calosc - ogladalnosc bylaby jeszcze wieksza gdyby graly calkiem
      nago a juz zupelnie publicznosc oszaleje jesli zamiast gry w pilke zaprezentuja
      sie z nagimi koszykarzami w roznych pozach...
      to juz nie jest sport - tylko jakis cyrk z malpami
    • raug_nika Koszykarko! Ratuj ligę, pokaż nogi 21.06.08, 14:32
      To nie pokazy miss, tylko koszykówka! Zawodniczki powinny grać w tym w czym
      czują się swobodnie i co nie krępuje ich ruchów, a nie co się podoba ludziom.
      Stroje powinny być wygodne i estetyczne, może kobiety które przychodzą na
      mecze nie chcą oglądać ud zawodniczek? Dlaczego mężczyznom nie każe się nosić
      obcisłych spodenek i grać bez koszulek? Bo to kobiety są traktowane jak
      obiekty seksualne!
    • nymphe-tamina Koszykarko! Ratuj ligę, pokaż nogi 23.06.08, 08:47
      żenada. to chyba żart jakiś??

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka