Dodaj do ulubionych

Kamiński: Wiele wskazuje na to, że Lech Kaczyńs...

23.06.08, 14:26
Kaminski tez zyje w matrixie
Obserwuj wątek
    • maruda.r No i dobrze 23.06.08, 14:37

      Niech Kaczyński startuje - maks 10%.

      • extrafresh Artur Borubar i ten no... Perejro go poprą! 23.06.08, 14:53

        • jwojnar Czy napewno chodzi o reelekcję? 23.06.08, 15:07
          Prędzej doczekamy się publicznej erekcji niż reelekcji tego
          osobnika.
          • aplus ta wybierzcie Thuska ;-) Po co trzymac renke w noc 23.06.08, 16:04
            niku skoro mozna calkowicie pograzyc sie w szambie ;-) Chlup chlup -
            to cud z Irlandii puka ;-)
            • indeed4 A jest inne wyjście ? 23.06.08, 18:26
              www.rp.pl/artykul/152244.html
              • almagus Re:Taki poradziecki, taki antyniemiecki. 23.06.08, 19:48
                Taki poradziecki, taki antyniemiecki.
                Taki jadowity, wiecznie niedopity.
                Bolek IV, taki gie… warty!

                Do czego on chciał doprowadzić z tym dziadkiem i z tym obywatelem polskojęzycznym?

                wyborcza.pl/1,75480,5293174,Mlyn_do_mielenia_ludzi.html

                pl.youtube.com/user/sandro2004
                El ECO

                Od: sandro2004

                To do tej melodii.

                Babcia Niemka, dziadek Polak.


                Czy, czyżby ja tylko tak mam?
                Jak ja stanę u nieba bram?
                Język polski ja tylko znam?
                Z babcią nawet nie pogadam?

                Dziadek to Polak, a babcia Niemka.
                Dziadek to Polak, a babcia Niemka.
                Dziadek to Polak, a babcia Niemka.

                Oglądnijcie na nowo babci stare zdjęcia.
                Oglądnijcie na nowo babci stare zdjęcia.

                Czy, czy ja tylko tak mam?
                Jak ja stanę u nieba bram?
                Język polski ja tylko znam?
                Czy ja ze swą babcią nawet nie pogadam?
                Czy ja ze swą babcią nawet nie pogadam?

                Nie tak prosta jest prawda, bo moja babcia język ten zna.
                Bo moja babcia język ten zna.
                Oglądnijcie na nowo babci stare zdjęcia.
                Oglądnijcie na nowo babci stare zdjęcia.

                Czy, czy ja tylko tak mam?
                Jak ja stanę u nieba bram?
                Język polski ja tylko znam?
                Oglądnijcie na nowo babci stare zdjęcia.
                Oglądnijcie na nowo babci stare zdjęcia.
                Oglądnijcie na nowo babci stare zdjęcia.
                Oglądnijcie na nowo babci stare zdjęcia.
        • tppiotr Re: Artur Borubar i ten no... Perejro go poprą! 23.06.08, 15:12
          A Irasiad poda łapę. Małpa w czerwonym będzie spieprzała razem z dziadem.
          • kraq kartofel zrob choc raz cos dobrego dla Polski 23.06.08, 15:33
            i nie błaznij się więcej po zakończeniu kadencji. jedna kadencja, to
            i tak o jeden za dużo. na reelekcję i tak nie masz szans żadnych
      • kibic1-only Re: No i dobrze 23.06.08, 15:13
        O reelekcję ubiegać się może , ale nie każdy kto może głosować
        weźmie udział w głosowaniu. No i najważniejsze: jak już weźmie
        udział to akurat nie musi na reelekta stawiać krzyżyk (...przy
        nazwisku.)
        • 2_x_duck Za 2,5 roku Lech Kaczynski nadal bedzie jedynym 23.06.08, 15:28
          sensownym kandydatem na prezydenta, wiec go poprzesz :) Do tego czasu miraż
          donaldu tusku zniknie. Ja z checia bym zaglosowal, ale jeszcze sie nie zalapie,
          podobnie mysli wielu. Sondaze obejmuja glownie wierzacych GW i z duzych miast, a
          wielu popierajacych PiS jest w malych miasteczkach.
          • jwojnar Nieprawda! 23.06.08, 15:37
            Jest jeszcze Koronowicz. Ma podobny elektorat, ale lepiej do tego
            elektoratu trafia swoimi wywodami, ma spójniejszy program, no i nie
            ma brata bliźniaka, który by go kompromitował.
            • 2_x_duck Re: Nieprawda! 23.06.08, 15:38
              daruj se te prymitywne zarciki
              • wuetend zarciki czynili sobie przez ostatnie lata kaczynsc 23.06.08, 15:47
                systematycznie obnizajac poziom debaty politycznej, odwolujac sie do
                coraz nizszych instyktow wyborcow, pojudzajac, rzucajac kalumnie,
                szukajac wrogow, zagrozen i skutecznie jak widac dzielac narod.
                Jesli bylo to z rozmyslem to jest to niebywale i wyrafinowane
                qutafonstwo ze strony "patryjotow".
                Jesli bylo to "w dobrej wierze" to oznacza to, ze na
                czele "patryjotow" stoja najczystszej masci paranoicy.


                2_x_duck napisał:

                > daruj se te prymitywne zarciki
                • 2_x_duck Re: zarciki czynili sobie przez ostatnie lata kac 23.06.08, 15:57
                  systematycznie obnizajac poziom debaty politycznej, odwolujac sie do
                  > coraz nizszych instyktow wyborcow, pojudzajac, rzucajac kalumnie,
                  > szukajac wrogow, zagrozen i skutecznie jak widac dzielac narod.

                  Pomyliles sie. Dzielili narod dziennikarze GW, a nastepnie Tusk, Niesiolowski,
                  Schetyna, Karpiniuk itd. Najwiecej chamstwa bylo w ich wypowiedziach. Teraz
                  przebija ich Walesa.
                  • wuetend bzdura 23.06.08, 16:02
                    tzw odlam "narodowowyzwolenczy" byl marginesem, wiec wyborcza nie
                    miala kogo gnebic na dobra sprawe. dopiero kaczynscy i ekipa wmowili
                    biednemu, utyranemu, wykluczonemu wyborcy, gdzie ma szukac wroga
                    swej niedoli i na moment dzieki temu urosli. Za 30 lat nie wspomni o
                    tych msciwych miernotach zadna ksiazka do historii.



                    2_x_duck napisał:

                    > systematycznie obnizajac poziom debaty politycznej, odwolujac sie
                    do
                    > > coraz nizszych instyktow wyborcow, pojudzajac, rzucajac kalumnie,
                    > > szukajac wrogow, zagrozen i skutecznie jak widac dzielac narod.
                    >
                    > Pomyliles sie. Dzielili narod dziennikarze GW, a nastepnie Tusk,
                    Niesiolowski,
                    > Schetyna, Karpiniuk itd. Najwiecej chamstwa bylo w ich
                    wypowiedziach. Teraz
                    > przebija ich Walesa.
                    • 2_x_duck Re: bzdura 23.06.08, 16:10
                      jasne a zwolennicy PO i jej politycy to palali miloscia do wszystkich
                      (Niesiolowski, Komorowski). GW krytykuje Kaczynskich od zawsze wiec nie bredz
                      • wuetend nie musze sie z wszystkim zgadzac z GW 23.06.08, 16:15
                        czytuje, ale mam swoje zdanie, w odroznieniu od czytelnikow
                        tytulow "patryjotycznych".
                        wytepienie tego jednojajowego ustrojstwa z polskiego zycia
                        politycznego jest polska racja stanu.


                        2_x_duck napisał:

                        > jasne a zwolennicy PO i jej politycy to palali miloscia do
                        wszystkich
                        > (Niesiolowski, Komorowski). GW krytykuje Kaczynskich od zawsze
                        wiec nie bredz
                        • 2_x_duck Re: nie musze sie z wszystkim zgadzac z GW 23.06.08, 16:30
                          > czytuje, ale mam swoje zdanie, w odroznieniu od czytelnikow
                          > tytulow "patryjotycznych".
                          > wytepienie tego jednojajowego ustrojstwa z polskiego zycia
                          > politycznego jest polska racja stanu

                          A teraz wyraz to wlasne zdanie, bo powtarzasz za GW hehe
                          • wuetend uwaga, wyrazam wlasne zdanie 23.06.08, 16:44
                            wytepienie jednojajowego bekarctwa z polskiego zycia politycznego
                            jest polska racja stanu. Podobnie jak walka z wszelkimi przejawami
                            socjalizmu.
                          • optimistic Re: nie musze sie z wszystkim zgadzac z GW 23.06.08, 16:48
                            pewnie "małpa w czerwonym" i "spieprzaj dziadu" to też manipulacja
                            GW??
                            gazety czytam różne - i te z prawa i te z lewa i te z środka i widzę
                            co się dzieje - tym Panom już podziękujemy!!
                    • dzikowy Re: bzdura 23.06.08, 19:44
                      wuetend napisał:
                      Za 30 lat nie wspomni o
                      > tych msciwych miernotach zadna ksiazka do historii.

                      Nie przesadzaj, Kaligulę, Heliogabala i inne mściwe miernoty nadal wspominają:P
        • saniba Re: No i dobrze 23.06.08, 15:28
          Ja bym tam krzyżyk postawiła, gdyby nie wyrażał on głosu poparcia
          dla Lecha Kaczyńskiego.
      • junkier Prezydent Kaczynski ocalil honor Polski 23.06.08, 15:35
        Prezydent Kaczynski ocalil honor Polski to czlowiek tradycji
        niepodleglosciowej, poAKowskiej.

        Mimo ze mam mu za zle podpisanie Traktatu Lizbonskiego nie sposob
        nie docenic tego, ze uhonorowal Majestatem Panstwa pameic wielkich
        bohaterow, "zolnierzy wykletych" takich jak Jozef Kuras "Ogien",
        ktorych dobre imie patroity mieszaly z blotem najpierw media
        komunistyczne z Trybuna Ludu na czele, a potem media
        postkomunistyczne: Gazeta Wybiorcza i NIE.
        • rybka9915 szkoda, ze swojego nie ochronil 23.06.08, 15:42
          junkrzyna - umilowane odezwy do majestatycznej nicosci tow. Lecha -
          publikuj w "waszym dzienniku" oraz RM.
          I nie mieszaj pamieci "wielkich bohaterow" z pamiecia stalinowcow i
          metodami pis-bolszewii.
          Szkoda, ze twoj umilowany tow. Lech jest przedluzeniem lepkiej lapy
          tow. Jaroslawa, i ze tak straszliwie brak mu charakteru i charyzmy.
          • junkier Prezydent Kaczynski ocalil honor Polski - 23.06.08, 16:11
            Lechowi Kaczynskiemu brak odwagi? Co ty chrzanisz krolewno. Bracia
            Kaczynscy odwazyl sie przeciwstawic zaklamaniu
            postkomunistycznego "Salonu" i recydywie postkomuny.

            W czasie gdy najbardziej wredne, antypolskie sily namawialy ich do
            poparcia poprzedniej wersji trAKTATU Lizbonskiego, a eurolokaj
            Geremek biegal z donosami na Polske po parlamencie europejskim
            obawiajac sie lustracji, Kaczynscy przetrzymali medialna hece i
            zawalczyli w UE o lepsze rozwiazania dla Polski.

            Ale trudno po wyborcach moczymordy i komucha Stolzmana-
            Kwasniewskiego oczekiwac ze zrozumiaja sens walki o polskie,
            narodowe interesy.
            • zohen Re: Prezydent Kaczynski ocalil honor Polski - 23.06.08, 16:27
              kliniczny przpadek moherowego porazenia mózgu!
            • kaczkiwburaczki Re: Prezydent Kaczynski ocalil honor Polski - 23.06.08, 16:30
              co ty bleblasz nieszczęśniku,jak trzeba było wykazać się odwagą,to
              siedziały struchlałe biedne kaczki,trzęsąc kuprami,a jak odwaga
              staniała podniosły dzioby do ataku na prawdziwych bohaterów tamtych
              czasów i dziobią bez opamietania w ataku furii.Myślą kaczki(nie na
              darmo zwane dziwaczki),że zmienią historię-ale to (a propos ptaka-
              łabędzi śpiew) i raczej histeria.Jak mówił klasyk-nie sztuka
              zdechłego
              lwa ciągnąć za ogon.Mam dwie refleksje-Lech Wałęsa wielkim jest,
              Aleksander Kwaśniewski jaki był taki był,ale w porównaniu z obecnym
              lokatorem Pałacu też wielkim mężem stanu jest.Mam wię serdeczną
              prosbę zaprzestańcie pieprzyć farmazony i przeszkadzać żyć w kraju
              porządnym ludziom.Kaczki na Madagaskar!!!,nie -szkoda tamtejszych..
              pisuary wypad w kosmos!!!Jeśli faktycznie miłujecie Polskę,to jak
              najdalej....
              • 2_x_duck Pomyliles imiona 23.06.08, 16:41
                > lwa ciągnąć za ogon.Mam dwie refleksje-Lech Wałęsa wielkim jest,

                Chodzilo ci o Bolesława Walese chyba hehe

                • kaczkiwburaczki Re: Pomyliles imiona 23.06.08, 22:27
                  nie,to tobie się porypało-Bolek,to ten jeden z dwóch,a drugi Lolek,
                  zwani naprzemiennie Jacek i Placek
            • rybka9915 szkoda, ze swojego nie ochronil 23.06.08, 16:47
              junkrzyno - chocbys zaplul sie wyzwiskami pod adresem tych, ktorych
              twoje zalosne peany o tchorzach Kaczynskich jedynie wielkie
              politowanie wzbudzaja, to prawdy nie zmienisz, nie zaklniesz.
              W demokracji tak to juz jest, ze narod wybiera swych
              przedstawicieli, a nie "przedstawiciele" narod. Poniewaz tow.
              Kaczynskim Polacy nie odpowiadaja, wiec prosty stad wniosek - won z
              polityki.
              To co twoje wielce umilowane tow. Kaczynskie chca, to chamska
              bolszewicka dyktatura, totalna kontrola spoleczenstwa oraz inne
              podobne fanaberie wiecznych tchorzy, bojacych sie stracic raz
              zdobyta wladze. I zadne bolszewickie metody nie sa im obce, grunt zo
              nachapac sie, nachapac sie, nachapac sie. A jaka "demokracja" w pis
              panuje - to polecam zapytac: Dorna, Ujazdowskiego, Zalewskiego.
              W pis szanse maja takie chwasty jak notoryczny klamca Kurski albo
              mlotki typu mul Mularczyk.
              A propos "moczymordy", to spozycie win gruzinskich przez tow. Lecha
              jest tez calkiem przyzwoite. Czyzbysmy mieli jeszcze jednego
              moczyworde, tow. Lecha Kaczynskiego?
              • junkier Prezydent Kaczynski ocalil honor Polski 23.06.08, 16:53
                Klamstwa i oszczerstwa na wiecej cie nie stac.

                W PiS panuje pelna demokracja przy jednoczesnej, co oczywiste w
                kontekscie praktyk dezintegracyjnych z lat 90-tych inspirowanych
                przez sluzby specjalne (vide inwigilacja prawicy), samodyscyplinie i
                wewnetrznej organizacji.

                Natomiast Jacek Kurski i Arkadiusz Mularczyk to zasluzeni w sluzbie
                prawdy poslowie. A ze prawda jest co dla niektorych kregow wielce
                niewygodna...
                • rybka9915 junkrzyna - ofiara pis-owskiego rabina 23.06.08, 17:12
                  Jezeli junkrzyno zamordyzm partyjny i podporzadkowanie jedynemu
                  slusznemu tow. Lechowi jest "demokracja" - to rozumiem, ze na wzor
                  nsdap i kpzr z okresu wspanialosci. Kurski bierze przyklad z
                  Goebelsa (niesprawiedliwie oskarzany za "prawdy" pis-u i
                  wielokrotnie skazany), a mul Mularczyk jest tylko skrzyzowaniem
                  buraka z oscypkiem, a ponadto bezwolan gnida moralna na sluzbie tow.
                  Jaroslawa.
                  Ale, zgodze sie z twoim wytryskiem kaczych wyziewow, klamstwa tych
                  2 kanalii sa niewygodna prawda, tyle ze dla pis.
                • pos3gacz Re: Prezydent Kaczynski ocalil honor Polski 23.06.08, 21:44
                  junkier napisał:

                  > Klamstwa i oszczerstwa na wiecej cie nie stac.
                  >
                  > W PiS panuje pelna demokracja przy jednoczesnej, co oczywiste w
                  > kontekscie praktyk dezintegracyjnych z lat 90-tych inspirowanych
                  > przez sluzby specjalne (vide inwigilacja prawicy), samodyscyplinie
                  i
                  > wewnetrznej organizacji.
                  >
                  > Natomiast Jacek Kurski i Arkadiusz Mularczyk to zasluzeni w
                  sluzbie
                  > prawdy poslowie. A ze prawda jest co dla niektorych kregow wielce
                  > niewygodna...
                  xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
                  A co powiesz na to =-= palancie.???
                  www.spieprzajdziadu.com/ oraz
                  zasadyzobowiazuja.up.pl/
            • hoyacarnosa Re: Prezydent Kaczynski ocalil honor Polski - 23.06.08, 16:50
              no tak. moczymorda Kaczyński-Kalkstein jest dużo lepszy. tylko nie
              wiem w czym.
        • kaczkiwburaczki Re: Prezydent Kaczynski ocalil honor Polski 23.06.08, 16:17
          junkier,ależ ty masz zdrowie!,wszędzie cię pełno pisiowy lizusku,
          masz jeszcze siłę ruszać języczkiem pieszczoszku cieplutkiego...
          kwa,kwa,kwa,kaczorki dwa
        • pestalocci Re: Prezydent Kaczynski ocalil honor Polski 23.06.08, 19:33
          junkier napisał:

          > Prezydent Kaczynski ocalil honor Polski to czlowiek tradycji
          > niepodleglosciowej, poAKowskiej.
          >
          > Mimo ze mam mu za zle podpisanie Traktatu Lizbonskiego nie sposob
          > nie docenic tego, ze uhonorowal Majestatem Panstwa pameic wielkich
          > bohaterow, "zolnierzy wykletych" takich jak Jozef Kuras "Ogien",
          > ktorych dobre imie patroity mieszaly z blotem najpierw media
          > komunistyczne z Trybuna Ludu na czele, a potem media
          > postkomunistyczne: Gazeta Wybiorcza i NIE.

          Co Tobie , człowieku? To po to się wybiera Prezydenta? Nie masz
          dzieci, wnuków? Co Kaczyński zrobił, co może zrobić dla nich? Oni
          muszą tu żyć, nie wspomnieniami a dniem codziennym. Na wspomnienia
          przyjdzie czas w wygodnym fotelu, gdy już będzie co jesc, na czym
          usiąść... Historii rodziny się nie zapomina, ale historia jest w
          rodzinie, nie w widowiskach z usziałem notabli. Oni to robią dla
          swojej sławy i popularności. Nie daj się nabierać. Pozdrawiam.
    • akkj Kamiński: Wiele wskazuje na to, że Lech Kaczyńs.. 23.06.08, 14:54
      Trezba nam takiego prezydenta, człowieka pełnego godności, honoru i
      ambicji. Bardzo podonbała mi sie jego reakcja na wypowiedź rydzyka,
      ze żona Pana Prezydenta jest czarownicą, która powinna sie poddac
      eutanazji, a jego pałac to szmabo. Zareagował błyskawicznie i
      stanowczo, już po kilku tygodniach powiedział w jednym z wywiadów,
      że "obecnnie chyba nie wystapiłby w Radio Maryja". Tak trzymaj,
      podziwiamy Ciebie za obronę godnosci zony, kobiety. Zaimponowałes
      mnam wszytskim.
    • douglasmclloyd Ciekawe czy dostanie 1%, hehe nt 23.06.08, 14:54
      • feurig59 Re: Ciekawe czy dostanie 1%, hehe nt 23.06.08, 15:50
        Nie bądź tak pewny. Radykałowie zawsze mają bardzo zdecydowany,
        zdyscyplinowany elektorat.
    • pauleycz Kamiński: Wiele wskazuje na to, że Lech Kaczyńs.. 23.06.08, 14:55
      Niech startuje. To będzie piękna katastrofa...
    • galan12 co chcecie od tego sympatycznego bobaska mlaskacza 23.06.08, 14:55
      co chcecie od tego sympatycznego bobaska mlaskacza?
      • rybka9915 zeby chlapnal kielicha i poszedl lulu 23.06.08, 14:59
    • freelancer_1 O erekcję? 23.06.08, 14:56
      Szanse takie same jak na kolejną kadencję ;-))))
    • ursynow95 Kamiński: Wiele wskazuje na to, że Lech Kaczyńs... 23.06.08, 14:58
      Na rente za 900 zl!
      • kaworu_nagisa Re: Kamiński: Wiele wskazuje na to, że Lech Kaczy 23.06.08, 15:54
        za duzo, za 200 to sie zgodze.
    • anakonda22 !!!! 23.06.08, 14:58
      ...DWIE FOTKI...I DWIE POCZWARY....
    • tppiotr tppiotr: per rectum dla prezydenta IV RPiS 23.06.08, 14:59
      ... a nie reelekcja.
    • maras03 Kamiński: Wiele wskazuje na to, że Lech Kaczyńs.. 23.06.08, 15:03
      Wybierzecie sobie Donka, najlepszego premiera po 89 r i będziecie
      szcześliwi BUUUUUUUUUAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAHHHHHHHHHHHHHHHHAAAAAAA
    • porannakawa20 A jak tam zdrowko? W dalszym ciagu stan choroby je 23.06.08, 15:05
      Stan choroby jest ukrywany?
      Motorniczy tramwaju nim dostanie sie do pracy gdzie odpowiada za zycie
      kilkudziesieciu osob musi w kadrach przedstawic wynika badan lekarskich.
      Palikot zrobil je w ciagu jednego dnia.
      Lech Kac. odpowiada za zycie kilkudziesieciu milionow ludzi i nie chce
      przedstawic swojego wyniku badan?
      Obawia sie wyjscia prawdy na jaw?
      Stanu choroby uniemozliwiajacej sprawowanie urzedu?
      I jeszcze chce to kontynuowac w nast. kadencji?
      A jak tam z orientacja? Flaga Inonezji?
      A jak tam z pamiecia? Benhauer?
      • rooboy Re: A jak tam zdrowko? W dalszym ciagu stan choro 23.06.08, 15:07
        porannakawa20 napisała:

        > Stan choroby jest ukrywany?
        > Motorniczy tramwaju nim dostanie sie do pracy gdzie odpowiada za
        zycie
        > kilkudziesieciu osob musi w kadrach przedstawic wynika badan
        lekarskich.
        > Palikot zrobil je w ciagu jednego dnia.
        > Lech Kac. odpowiada za zycie kilkudziesieciu milionow ludzi i nie
        chce
        > przedstawic swojego wyniku badan?
        > Obawia sie wyjscia prawdy na jaw?
        > Stanu choroby uniemozliwiajacej sprawowanie urzedu?
        > I jeszcze chce to kontynuowac w nast. kadencji?
        > A jak tam z orientacja? Flaga Inonezji?
        > A jak tam z pamiecia? Benhauer?

        no wlasnie, kawa, jak tam z orientacja? gdzie ta inonezja???
      • ar.co Re: A jak tam zdrowko? W dalszym ciagu stan choro 23.06.08, 15:35
        Psychiatrzy, którzy badali podpis i wyraz twarzy (a właściwie
        charakterystyczny utrwalony grymas) prezydenta twierdzą, że ma dość
        zaawansowaną chorobę Parkinsona. Co prawda JP2 z Parkinsonem działał
        przez ładnych parę lat, ale zdaje się że prezydentura w Polsce nie
        jest jeszcze dożywotnia?
    • madame_ichnick no to szczekamy! trzy-czte-ry! 23.06.08, 15:07
      .
      • xyz876 tiny.pl/krv3 23.06.08, 15:09
        ...
    • xyz876 Dwa słowa do pana prezydenta: 23.06.08, 15:08
      Spieprzaj dziadu.

      tiny.pl/krv3
    • kvakva Konkurs 23.06.08, 15:08
      Niech najpierw wystartuje w konkursie o mózg. Będzie miał pierwszeństwo jako poszkodowany przez los.
    • wojtek2784 ...Najlepszym kandydatem jest Zbigniew Ziobro 23.06.08, 15:13
      To jest nadzieja ludzi młodych i zaangażowanych w próbę naprawy
      Polski. Ziobro to jest kandydat znakomity, ale Kamiński uprawia
      politykę we własnym imieniu i kulawej Kancelarii obecnego prezydenta.
      Trzeba zmienić ludzi z tej Kancelarii która co chwilę ma wpadki.
      • jukka2003 Re: ...Najlepszym kandydatem jest Zbigniew Ziobro 23.06.08, 15:23
        To on jeszcze nie siedzi? ... :D
      • rooboy Re: ...Najlepszym kandydatem jest Zbigniew Ziobro 23.06.08, 15:24
        wojtek2784 napisał:

        > To jest nadzieja ludzi młodych i zaangażowanych w próbę naprawy
        > Polski. Ziobro to jest kandydat znakomity, ale Kamiński uprawia
        > politykę we własnym imieniu i kulawej Kancelarii obecnego
        prezydenta.
        > Trzeba zmienić ludzi z tej Kancelarii która co chwilę ma wpadki.


        wojtek, na dzien dzisiejszy ziobro ma takie szanse jak kaczynski...
        czyli nikle... ale 2.5 rok to szmat czasu w polityce... jesli tusk
        dalej bedzie gral na zwloke, myslac, ze sie przez caly ten czas
        przebuja, moze go spotkac podobna niespodzianka jak w 2005....
      • majajekukubzdziongvamajaje Prezydent w koronkowej bieliźnie! To byłby ubaw! 23.06.08, 19:07
    • anakonda22 !!! 23.06.08, 15:16
      ...Lech Kaczyński będzie się ubiegał o reelekcję....KAMIŃSKIEMU SIĘ
      POJARAŁO...CHODZIŁO O EREKCJĘ..STĄD TYLE WIGRY W PREZYDENCKIEJ APTECE..
    • misiek197 Re: Kamiński: Wiele wskazuje na to, że Lech Kaczy 23.06.08, 15:18
      Nie wiem, czy Kamiński żyje w matrixie. Myślę jednak, że doskonale zdaje sobie
      sprawę z tego, kto zapewnia mu koryto o którym zwykły wolak nawet nie może
      marzyć. W normalnych warunkach ta góra sadła byłaby nikim.
    • qawsedrftg literówka w "reelekcję"-ale i tak nic to nie da... 23.06.08, 15:25
      Nic z tego nie będzie, ewentualnie może zostać
      Prezydentem Podkarpacia albo Prezydentem Ludzkich
      Serc.

      Kartofel odmiany Lech Irasiad zostanie wykopany.

      Ale to jednak genialny wizjoner. Z "Benchałerem"
      przekazał że nie wierzy w powodzenie na EURO. Co miał
      na myśli z Borubarem i Perejro to nie wiem...
    • intel-e-gent Aleśmy się ubawili 23.06.08, 15:25
      Buhahahahahaha....

      Reelekcja może mu się udac tylko wtedy gdy CBA i IPN doprowadzą do
      całkowitego oczernienia wszystkich potencjalnych konkurentów. A i
      wtedy ma duże szanse przegrać...
    • rojczer Kamiński: Wiele wskazuje na to, że Lech Kaczyńs... 23.06.08, 15:27
      Jeśli Lech Kaczyński będzie ubiegał się ponownie o prezydenturę, to
      ja startuję w wyborach na naczelnego immama Bahrajnu. A co, tylko
      Kaczyński ma prawo się wygłupiać?
      • 2_x_duck Tylko ze ty w przeciwienstwie do niego nie masz 23.06.08, 15:31
        szans blyskotliwy forumowiczu organu PO hehehe

        > Jeśli Lech Kaczyński będzie ubiegał się ponownie o prezydenturę, to
        > ja startuję w wyborach na naczelnego immama Bahrajnu. A co, tylko
        > Kaczyński ma prawo się wygłupiać?
        • saniba Re: Tylko ze ty w przeciwienstwie do niego nie ma 23.06.08, 15:54
          Skoro tak, to niech Lech Kaczyński startuje "...w wyborach na
          naczelnego immama Bahrajnu". Powodzenia :-)
    • wuetend Kaczynski... ? Kaczynski? 23.06.08, 15:30
      czy to jest ten mniej znany brat-blizniak tow. Wladyslawa gomulki?
    • evident to już trup polityczny 23.06.08, 15:32
      żałosne ludzie, bez honoru, przyzwoitości
    • wuetend no.. to sobie pozartowalismy. 23.06.08, 15:33
      ..sie posmiali..
      a tak na serio: daje patafianowi IV erpe jakies 12%


      funny5 napisała:

      > Kaminski tez zyje w matrixie
    • danka2007 .Zbigniew Ziobro to kandydat młodych ludzi 23.06.08, 15:33
      Powinna być zmiana pokoleniowa polityków jak w Ameryce.
      Zbigniew Ziobro to odpowiedni człowiek na stanowisko prezydenta RP.
      Sam się dystansuje, ale tacy młodzi ludzie muszą wejsć do polityki.
      • michalparadowski2 Re: .Zbigniew Ziobro to kandydat młodych ludzi 23.06.08, 15:39
        danka2007 napisała:

        > Powinna być zmiana pokoleniowa polityków jak w Ameryce.
        > Zbigniew Ziobro to odpowiedni człowiek na stanowisko prezydenta RP.
        > Sam się dystansuje, ale tacy młodzi ludzie muszą wejsć do polityki.
        Komentarz:
        Zgoda, ale dopiero po odsiedzeniu wyroków!
        • tw_kaczor a wtedy już nie będzie młody...hahaha 23.06.08, 15:48
          • frank.west Re: a wtedy już nie będzie młody...hahaha 23.06.08, 17:23
            zostanie tez przykładnie rozdziewiczony
      • kaczkiwburaczki Re: .Zbigniew Ziobro to kandydat młodych ludzi 23.06.08, 15:54
        uchowaj nas Panie,ale zabawa może być przednia,może warto zagryżć
        zęby?już widzę kampanię- pierwszy sprawiedliwy i przykrywka Kotecka
        u boku,lepiej się bawiłem tylko-oglądając "kota na baby" w szponach
        "torebki"ze Słupska,a może by zaryzykować coming out?,może zebrało by
        się 10% poparcia od mniejszości?
      • majajekukubzdziongvamajaje Mielibyśmy najładniej umalowanego prezydenta w UE. 23.06.08, 19:09

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka