Dodaj do ulubionych

MSZ: zbombardowano lotnisko w Tbilisi, rosyjski...

    • amerykanin09 strasznie duzo tu agentow rosyjskich 10.08.08, 15:19
      przyszly dyrektywy z moskwy, zeby urabiac opinie Polakow?
      Ciekawe jakie inne panstwo bedzie celem ataku tego azjatyckiego
      tworu kierowanego przez agenat putina
      • zwispokolana Dużo jest podwójnych agentów, a reszta to 10.08.08, 15:24
        prowokatorzy. Całe szczęście, że amerykanie czujni są i jak zawsze
        wskażą słuszną drogę.
        • steamboat_heaven Re: Dużo jest podwójnych agentów, a reszta to 10.08.08, 15:30
          zwispokolana napisał:

          > prowokatorzy. Całe szczęście, że amerykanie czujni są i jak zawsze
          > wskażą słuszną drogę.

          Rosja wskazała "słuszną drogę" całemu Kaukazowi w 1918 r., i Europie środkowej w
          1945. Słuszną drogą była też pewnie egzekucja polskich oficerów w Katyniu?
          • zwispokolana Tak jak dziś pokazują światu usa jak 10.08.08, 15:48
            ma żyć. Te parę ofiar złożonych w szczytnym celu w Iraku, Gwatemali,
            czy innym Afganistanie. Demokracja przede wszystkim.
            • amerykanin09 jesli Talibowie sa dla ciebie 10.08.08, 15:59
              idealem to niie ma o czy wiecej rozmawiac
              • zwispokolana Jeśli amerykanie są dla ciebie 10.08.08, 16:10
                ideałem to nie ma o czym więcej rozmawiać :(
            • steamboat_heaven Re: Tak jak dziś pokazują światu usa jak 10.08.08, 16:00
              zwispokolana napisał:

              > ma żyć. Te parę ofiar złożonych w szczytnym celu w Iraku, Gwatemali,
              > czy innym Afganistanie. Demokracja przede wszystkim.
              Ja nie gloryfikuję USA. Nie dziw się tylko że w Polsce występują nastroje
              antyrosyjskie, które są konsekwencją rosyjskich czynów: vide
              rozbiory, II wojna światowa, dekady komunizmu. Kiedy ktoś z rosyjskich oficjeli
              (poza niemrawymi próbami Jelcyna) powiedział chociażby zwykłe przepraszam?
      • frank.west Re: strasznie duzo tu agentow rosyjskich 10.08.08, 16:06
        Ja już zostałem zdemaskowany jako agent kgb, moja misja skończona, mogę wracać do Moskwy :(
    • steamboat_heaven MSZ: zbombardowano lotnisko w Tbilisi, rosyjski.. 10.08.08, 15:21
      Wystarczy poczytać paranoidalne komentarze Rosjan do filmików na You
      Tube...pl.youtube.com/watch?v=an4YPQGvIhc
    • blue911 Re: MSZ: zbombardowano lotnisko w Tbilisi, rosyjs 10.08.08, 16:19
      Oto kolejne dzielo bandyty Busza! jatrzy za pomoca swoich psow na
      smyczy na calym swiecie - kiedy on trafi do Hagi?? jakos cicho o tym.
    • anty-kacap MSZ: zbombardowano lotnisko w Tbilisi, rosyjski.. 10.08.08, 16:59
      Ty Ruska ku*wo, wypier*** do Kacapowa i przestan siac dezinformacje.
      news.bbc.co.uk/1/hi/world/europe/7550965.stm
    • spoko-spoko falklandy 10.08.08, 17:00
      Nie wiadomo kto ma w konflikcie racje bo to zalezy kogo zapytacie.
      Jedyne co sie nasuwa na mysl to podobienstwo do konfliktu o Malwiny
      (Falklandy) w ktorym rzad Argentyny liczyl ze wezmie sila te wyspy a
      Mocarstwo takie jak Wielka Brytania przelknie to i nic nie powie.
      Gruzini liczyli na to samo w stosunku do Rosji, tymczasem reakcja
      jest identyczna. Gdy nadepniesz Tygrysowi na ogon to cie zje.
      • grabarz Re: falklandy 10.08.08, 17:19
        Jest jedna podstawowa różnica. Argentyna usiłowała zaanektować terytorium, uznawane przez ostatnie 150 lat za część korony brytyjskiej, natomiast Gruzja usiłowała zająć terytorium uznawane za część... Gruzji a częścią Rosji pojelcynowskiej nie będące nigdy.
        • spoko-spoko Re: falklandy 10.08.08, 18:44
          Oczywiscie ze to jest roznica. Myslalem tylko o samym konflikcie
          militarnym i zestawieniu sil. Prezydent Gruzji powinien jednak
          myslec o konsekwencjach i szansach powodzenia takiej akcji. Narod
          wybiera prezydenta zeby myslal a nie byl bochaterem.
    • seznam Pie..ni Ruscy! 10.08.08, 18:45
      Kłamcy, bandyci, mordercy. Te kolumny czołgów, to zapewne ochotnicy, o których
      wspominał Putin, że będzie ich trudno powstrzymać. Teraz zaś Jak już im nieźle
      idzie, to udają, że nie słyszą, że się Gruzini wycofali. Sprowokowali
      Gruzinów, a teraz szkoda przerywać takiej fajnej zabawy, która może się
      skończyć zmianą prezydenta Gruzji na jakiegoś swojaka. Trzeba wykorzystać
      okazję, przejąć Abchazję, walnąć parę razy z w Tibilisi i propagandowo wygrać
      przeciwko obecnemu rządowi gruzińskiemu. Aż się wierzyć nie chce, że są
      bałwany, które wierzą młotkom z Kremla. A wierzą im bezmózgi z Berlina Merkel
      i jej koledzy, Schroeder też pewnie zachwycony, będzie robota przy rurociągu.
      Mamy niestety pecha do położenia geograficznego. Z jednej strony bezwzględni
      bandyci, z drugiej wyrachowani cynicy.
    • uburama Gruzja. Hm... Co za dziwna nazwa dla kraju. 10.08.08, 18:55
    • amanasunta Wychodzi szydo z worka ..... 10.08.08, 19:22
      Spośród ,,anty-kaczyńskich'' obecnych na forach gazeta.pl 90% popiera rosyjską
      agresję na Gruzję.
      Zastanawiające? Nie,wychodzi z worka szydło ,,made in Russia''.
      Rząd RP też siedzi cicho...ciekawe?
    • putin.ski MSZ: zbombardowano lotnisko w Tbilisi, rosyjski.. 10.08.08, 19:26
      Ciekawe co Putin i jego banda z kgb -chciwych zbojow na rope mowi
      data 17.09.1939r. A jak ruska sie nie podoba w osetii na rdzennych
      terenach oseti to niech wracaja do swojego kraju...
      • wolf34 Re: MSZ: zbombardowano lotnisko w Tbilisi, rosyjs 10.08.08, 22:08
        dziecko-na terenach Osetii mieszkają Osetyńcy i to ich właśnie w
        nocy z 7 na 8 sierpnia zaatakowali Gruzini.Ponad 90 % Osetyńców ma
        rosyjskie paszpoty więc był to atak na obywateli rosyjskich>Gruzini
        zabili takze kilkunastu żołnierzy ze stacjonującego tam batalionu
        sił pokojowych.
    • putin.ski MSZ: zbombardowano lotnisko w Tbilisi, rosyjski.. 10.08.08, 19:32
      Ciekawe co Putin i jego banda z kgb - chciwych zbojow na rope mowi
      data 17.09.1939r. A jak ruska sie nie podoba w osetii na rdzennych
      terenach oseti to niech wracaja do swojego kraju.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka