amerykanin09 strasznie duzo tu agentow rosyjskich 10.08.08, 15:19 przyszly dyrektywy z moskwy, zeby urabiac opinie Polakow? Ciekawe jakie inne panstwo bedzie celem ataku tego azjatyckiego tworu kierowanego przez agenat putina Odpowiedz Link Zgłoś
zwispokolana Dużo jest podwójnych agentów, a reszta to 10.08.08, 15:24 prowokatorzy. Całe szczęście, że amerykanie czujni są i jak zawsze wskażą słuszną drogę. Odpowiedz Link Zgłoś
steamboat_heaven Re: Dużo jest podwójnych agentów, a reszta to 10.08.08, 15:30 zwispokolana napisał: > prowokatorzy. Całe szczęście, że amerykanie czujni są i jak zawsze > wskażą słuszną drogę. Rosja wskazała "słuszną drogę" całemu Kaukazowi w 1918 r., i Europie środkowej w 1945. Słuszną drogą była też pewnie egzekucja polskich oficerów w Katyniu? Odpowiedz Link Zgłoś
zwispokolana Tak jak dziś pokazują światu usa jak 10.08.08, 15:48 ma żyć. Te parę ofiar złożonych w szczytnym celu w Iraku, Gwatemali, czy innym Afganistanie. Demokracja przede wszystkim. Odpowiedz Link Zgłoś
amerykanin09 jesli Talibowie sa dla ciebie 10.08.08, 15:59 idealem to niie ma o czy wiecej rozmawiac Odpowiedz Link Zgłoś
zwispokolana Jeśli amerykanie są dla ciebie 10.08.08, 16:10 ideałem to nie ma o czym więcej rozmawiać :( Odpowiedz Link Zgłoś
steamboat_heaven Re: Tak jak dziś pokazują światu usa jak 10.08.08, 16:00 zwispokolana napisał: > ma żyć. Te parę ofiar złożonych w szczytnym celu w Iraku, Gwatemali, > czy innym Afganistanie. Demokracja przede wszystkim. Ja nie gloryfikuję USA. Nie dziw się tylko że w Polsce występują nastroje antyrosyjskie, które są konsekwencją rosyjskich czynów: vide rozbiory, II wojna światowa, dekady komunizmu. Kiedy ktoś z rosyjskich oficjeli (poza niemrawymi próbami Jelcyna) powiedział chociażby zwykłe przepraszam? Odpowiedz Link Zgłoś
frank.west Re: strasznie duzo tu agentow rosyjskich 10.08.08, 16:06 Ja już zostałem zdemaskowany jako agent kgb, moja misja skończona, mogę wracać do Moskwy :( Odpowiedz Link Zgłoś
steamboat_heaven MSZ: zbombardowano lotnisko w Tbilisi, rosyjski.. 10.08.08, 15:21 Wystarczy poczytać paranoidalne komentarze Rosjan do filmików na You Tube...pl.youtube.com/watch?v=an4YPQGvIhc Odpowiedz Link Zgłoś
blue911 Re: MSZ: zbombardowano lotnisko w Tbilisi, rosyjs 10.08.08, 16:19 Oto kolejne dzielo bandyty Busza! jatrzy za pomoca swoich psow na smyczy na calym swiecie - kiedy on trafi do Hagi?? jakos cicho o tym. Odpowiedz Link Zgłoś
anty-kacap MSZ: zbombardowano lotnisko w Tbilisi, rosyjski.. 10.08.08, 16:59 Ty Ruska ku*wo, wypier*** do Kacapowa i przestan siac dezinformacje. news.bbc.co.uk/1/hi/world/europe/7550965.stm Odpowiedz Link Zgłoś
spoko-spoko falklandy 10.08.08, 17:00 Nie wiadomo kto ma w konflikcie racje bo to zalezy kogo zapytacie. Jedyne co sie nasuwa na mysl to podobienstwo do konfliktu o Malwiny (Falklandy) w ktorym rzad Argentyny liczyl ze wezmie sila te wyspy a Mocarstwo takie jak Wielka Brytania przelknie to i nic nie powie. Gruzini liczyli na to samo w stosunku do Rosji, tymczasem reakcja jest identyczna. Gdy nadepniesz Tygrysowi na ogon to cie zje. Odpowiedz Link Zgłoś
grabarz Re: falklandy 10.08.08, 17:19 Jest jedna podstawowa różnica. Argentyna usiłowała zaanektować terytorium, uznawane przez ostatnie 150 lat za część korony brytyjskiej, natomiast Gruzja usiłowała zająć terytorium uznawane za część... Gruzji a częścią Rosji pojelcynowskiej nie będące nigdy. Odpowiedz Link Zgłoś
spoko-spoko Re: falklandy 10.08.08, 18:44 Oczywiscie ze to jest roznica. Myslalem tylko o samym konflikcie militarnym i zestawieniu sil. Prezydent Gruzji powinien jednak myslec o konsekwencjach i szansach powodzenia takiej akcji. Narod wybiera prezydenta zeby myslal a nie byl bochaterem. Odpowiedz Link Zgłoś
seznam Pie..ni Ruscy! 10.08.08, 18:45 Kłamcy, bandyci, mordercy. Te kolumny czołgów, to zapewne ochotnicy, o których wspominał Putin, że będzie ich trudno powstrzymać. Teraz zaś Jak już im nieźle idzie, to udają, że nie słyszą, że się Gruzini wycofali. Sprowokowali Gruzinów, a teraz szkoda przerywać takiej fajnej zabawy, która może się skończyć zmianą prezydenta Gruzji na jakiegoś swojaka. Trzeba wykorzystać okazję, przejąć Abchazję, walnąć parę razy z w Tibilisi i propagandowo wygrać przeciwko obecnemu rządowi gruzińskiemu. Aż się wierzyć nie chce, że są bałwany, które wierzą młotkom z Kremla. A wierzą im bezmózgi z Berlina Merkel i jej koledzy, Schroeder też pewnie zachwycony, będzie robota przy rurociągu. Mamy niestety pecha do położenia geograficznego. Z jednej strony bezwzględni bandyci, z drugiej wyrachowani cynicy. Odpowiedz Link Zgłoś
amanasunta Wychodzi szydo z worka ..... 10.08.08, 19:22 Spośród ,,anty-kaczyńskich'' obecnych na forach gazeta.pl 90% popiera rosyjską agresję na Gruzję. Zastanawiające? Nie,wychodzi z worka szydło ,,made in Russia''. Rząd RP też siedzi cicho...ciekawe? Odpowiedz Link Zgłoś
putin.ski MSZ: zbombardowano lotnisko w Tbilisi, rosyjski.. 10.08.08, 19:26 Ciekawe co Putin i jego banda z kgb -chciwych zbojow na rope mowi data 17.09.1939r. A jak ruska sie nie podoba w osetii na rdzennych terenach oseti to niech wracaja do swojego kraju... Odpowiedz Link Zgłoś
wolf34 Re: MSZ: zbombardowano lotnisko w Tbilisi, rosyjs 10.08.08, 22:08 dziecko-na terenach Osetii mieszkają Osetyńcy i to ich właśnie w nocy z 7 na 8 sierpnia zaatakowali Gruzini.Ponad 90 % Osetyńców ma rosyjskie paszpoty więc był to atak na obywateli rosyjskich>Gruzini zabili takze kilkunastu żołnierzy ze stacjonującego tam batalionu sił pokojowych. Odpowiedz Link Zgłoś
putin.ski MSZ: zbombardowano lotnisko w Tbilisi, rosyjski.. 10.08.08, 19:32 Ciekawe co Putin i jego banda z kgb - chciwych zbojow na rope mowi data 17.09.1939r. A jak ruska sie nie podoba w osetii na rdzennych terenach oseti to niech wracaja do swojego kraju. Odpowiedz Link Zgłoś