Dodaj do ulubionych

Zwłoki trójki dzieci i ich ojca znaleziono w je...

13.09.08, 21:01
najwazniejsze, ze chodzil do kosciola w nie...e
Obserwuj wątek
    • bewup43 Re: Zwłoki trójki dzieci i ich ojca znaleziono w 13.09.08, 21:07
      Mylisz się,nie chodzili do kościoła.
      • 10svb "Nawet gdybym mu w gębę dał, pewnie by nie oddał." 14.09.08, 07:08
        No właśnie, tłumił w sobie emocje, tłumił, aż w końcu nie wytrzymał
        i wybuchł z tragicznym skutkiem. Psychika człowieka jest jak kocioł
        parowy, czasem trzeba trochę pary popuścić żeby nie doszło do tragedii.
        • bloodysunday99 Ciekawe czy temu Panu tez zrobia przymusowa kastra 14.09.08, 11:33
          Ciekawe czy temu Panu tez zrobia przymusowa kastracje??

          Wiekszosc dzieci ginie z rak swoich rodzicow i najblizszych czlonkow rodziny. Nikt o tym nie mowi, wszyscy ganiaja pedofilow... Moze prawda jest niewygodna?

          en.wikipedia.org/wiki/Child_murder
          • funstein Re: Ciekawe czy temu Panu tez zrobia przymusowa k 14.09.08, 12:59
            wiekszosc dzieci jest mordowana przez matki.
            zarowno fizycznie jak i psychicznie.

            ale o tym sie nie mowi, bo zyjemy w swiecie, w ktorym
            kobieta jest swietoscia, ktora ma prawo znecac sie nad
            wlasnym dzieckiem i nikomu nic do tego.

            Ta tragedia to efekt tlumienia przez faceta emocji zwiazanych
            z poku...ona malzonka. Jedni sa silniejsi i dzielnie znosza
            ku...two - inni mniej i stad tragedie.
            • figgin1 Re: Ciekawe czy temu Panu tez zrobia przymusowa k 14.09.08, 13:36
              funstein napisał:
              > wiekszosc dzieci jest mordowana przez matki.

              Ciekawe. Mogę zapytać o źródło tej statystyki?

              > ale o tym sie nie mowi, bo zyjemy w swiecie, w ktorym> kobieta jest
              swietoscia, ktora ma prawo znecac sie nad
              > wlasnym dzieckiem i nikomu nic do tego.

              Możesz przytoczyć odpowiedni paragraf? Albo choćby precedens sądowy

              > Ta tragedia to efekt tlumienia przez faceta emocji zwiazanych > z poku...ona
              malzonka. Jedni sa silniejsi i dzielnie znosza > ku...two - inni mniej i stad
              tragedie.

              O, nie wiedziałam, żeś znajomym tego faceta i wiesz o przyczynach tego morderstwa?
            • beatrix13 Re: Ciekawe czy temu Panu tez zrobia przymusowa k 14.09.08, 18:55
              funstein napisał:

              > wiekszosc dzieci jest mordowana przez matki.
              > zarowno fizycznie jak i psychicznie.
              >
              > ale o tym sie nie mowi, bo zyjemy w swiecie, w ktorym
              > kobieta jest swietoscia, ktora ma prawo znecac sie nad
              > wlasnym dzieckiem i nikomu nic do tego.
              >
              > Ta tragedia to efekt tlumienia przez faceta emocji zwiazanych
              > z poku...ona malzonka. Jedni sa silniejsi i dzielnie znosza
              > ku...two - inni mniej i stad tragedie.

              ..........................
              lepiej,żebyś nie miał dzieci ani żony, bo przy pierwszej lepszej
              kłótni za siekierę chwycisz i od nich zaczniesz,
              a swoją drogą to ciebie psychicznie musiała jakaś kobieta zamordować
              matka?
    • naprawdetrzezwy Tak, jasne, uniknąć tragedii... 13.09.08, 21:11
      "Jak udało się ustalić reporterowi Radia Łódź, tragedii można było uniknąć
      gdyby w piątek około 22.00 sąsiedzi zareagowali na niepokojące odgłosy"

      I po zadzwonieniu na policję dowie...iby się, że za jakieś parę godzin może
      ktoś przyjedzie, a tak w ogóle, to lepiej nie wtrącać się w rodzinne sprawy
      sąsiadów...
      ;>>>
      • ladne_sny choroba psychiczna to rzecz straszna... 14.09.08, 02:24
        bo wszystko dzieje sie w glowie. niestety. wspolczuje tej kobiecie.
        • heartpumper [...] 14.09.08, 02:33
          Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
        • maureen2 Re: choroba psychiczna to rzecz straszna... 14.09.08, 10:14
          nie wspołczuj, była conajmniej 15 lat jego żoną i nie znała męża ???
          to o czym oni k... rozmawiali ? nie wiedziała jaką ma naturę,zwycza
          je,potrzeby ????
    • zbyfauch Re: Zwłoki trójki dzieci i ich ojca znaleziono w 13.09.08, 21:26
      Poprawcie literówkę.
      Rany "kute" wywołują niezbyt pasującą do tematu wesołość.
    • pies_na_prawizne ilu nieszczesciom mozna by zapobiec 13.09.08, 21:32
      wtracajac sie od czasu do czasu w cudze sprawy???najwyzszy czas
      zaczac zmieniac mentalnosc, bo pod tym wzgledem jestesmy 20 lat za
      murzynami, niestety
      • rasklaat Re: ilu nieszczesciom mozna by zapobiec 13.09.08, 22:38
        Co to by dało że ktoś by się natychmiast zajął hałasami w mieszkaniu tego mordercy? W momencie wyważenia drzwi przez sąsiadów i tak ci chłopcy już by nie żyli...

        Takie zabójstwa "na złość współmałżonkowi" zdarzają się co roku również w bardziej od Polski rozwiniętych krajach, niestety.


        pies_na_prawizne napisał:

        > wtracajac sie od czasu do czasu w cudze sprawy???najwyzszy czas
        > zaczac zmieniac mentalnosc, bo pod tym wzgledem jestesmy 20 lat za
        > murzynami, niestety
        • ned_pap Re: ilu nieszczesciom mozna by zapobiec 14.09.08, 00:46
          > Co to by dało że ktoś by się natychmiast zajął hałasami w mieszkaniu tego morde
          > rcy? W momencie wyważenia drzwi przez sąsiadów i tak ci chłopcy już by nie żyli
          > ...
          >
          Oczywiście, głupi szczylu, lepiej "się nie wtrącać", tylko siedzieć przed TV i spokojnie oglądać co nowego powiedział doktor Lubicz. A potem, jak już przyjedzie Marcin Wrona z TVN-em, to jest jeszcze fajniej, bo rozdają breloczki, a potem można jeszcze w telewizji pogłosować, czego to kto nie widział i nie słyszał.

          > Takie zabójstwa "na złość współmałżonkowi" zdarzają się co roku również w bardz
          > iej od Polski rozwiniętych krajach, niestety.

          Aha, to generalnie luz, nie ma się czego wstydzić.
          • tygrysio_misio Re: ilu nieszczesciom mozna by zapobiec 14.09.08, 00:58
            wstydzić to się można jedynie tego,ze tylu ludzi wyzywa innych kompletnie bez
            przyczyny a większość temu pobłaża...ot taki początek patologii
            • hekatonchejr Re: ilu nieszczesciom mozna by zapobiec 14.09.08, 13:07
              Czemu się dziwisz? Tłumy zawsze były "odważne" w swej anonimowości
    • sympatyklewicy Re: Zwłoki trójki dzieci i ich ojca znaleziono w 13.09.08, 21:40
      gadolinn napisała:

      > najwazniejsze, ze chodzil do kosciola w nie...e
      ********************
      nie ma w świecie takiego lekarza który by twoja głupotę potrafił
      wyleczyć ...
      • beatrix13 dlaczego ci zwyrodnialcy nie zaczynają od siebie?? 13.09.08, 21:46
        cholera mnie bierze czytając, słuchając takich wiadomości,że oto
        tatuś i mąż - pan i władca zamordował żonę, matkę, dzieci, .... ,a
        potem sobie odebrał życie
        nie dość,że zwyrodnialcy to i tchórze
        • smutas Re: dlaczego ci zwyrodnialcy nie zaczynają od sie 14.09.08, 01:44
          Mam rozumiec, ze gdy mamusia trzymajac jednego bobasa na reku a drugiego za
          raczke skacze sobie z dziesiatego pietra to jest to objaw odwagi???
          • nikodem_73 Re: dlaczego ci zwyrodnialcy nie zaczynają od sie 14.09.08, 02:13
            Nie. Wtedy to jest wina tego "zwyrodnialca", który doprowadził "biedną kobietę"
            do tak desperackiego kroku :/

            Po prostu dla niektórych kobiet facet ZAWSZE jest winny. Niezależnie od
            okoliczności. Taki model.
            • iluminacja256 Re: dlaczego ci zwyrodnialcy nie zaczynają od sie 14.09.08, 10:21
              Sorry, kolego, ale w tym wypadku jest winny , chocby nie wiem co.

              Skoro juz było mu tak zle , to mógł do cholery zabić samego siebie,
              a nie 3 niewinnych dzieciaków.
              Jedyne co moze to dla mnie wyjasniac to choroba psychiczna, ale dosc
              rzadko zdarza się to od razu , sąsympomy, sam chory orientuje sie,
              ze coś tu nie gra...
              • maureen2 Re: dlaczego ci zwyrodnialcy nie zaczynają od sie 14.09.08, 10:23
                pocieszające jest,że jemu to już ganz egal, co tu kto powie.
                • iluminacja256 Re: dlaczego ci zwyrodnialcy nie zaczynają od sie 14.09.08, 10:33
                  To prawda. Tylko nie wiem , ile osób na miejscu tej kobiety by nie
                  zeswirowało po czymś takim...
              • wyksztalciuch.jeden Re: dlaczego ci zwyrodnialcy nie zaczynają od sie 14.09.08, 12:40
                W tym przypadku - z pewnością, ale powyżej ktoś już zaczął uogólniać, w stylu
                "bo wszyscy faceci to...". Od tego już tylko krok do "bo ty zawsze..." i "bo ty
                nigdy...".
              • nikodem_73 Re: dlaczego ci zwyrodnialcy nie zaczynają od sie 14.09.08, 15:04
                Wiesz co? Następnym razem jak jakaś kobieta wyskoczy z okna z dzieckiem na ręku
                pozwolę sobie Ciebie zacytować.
                • hermina5 Re: dlaczego ci zwyrodnialcy nie zaczynają od sie 14.09.08, 15:20
                  Przyznam, z e jeszcze nie slyszałam o kobiecie, która wyskoczyłaby z
                  12 i 15 latkiem na reku...
                  • nikodem_73 Re: dlaczego ci zwyrodnialcy nie zaczynają od sie 14.09.08, 15:56
                    A co za różnica czy dziecko ma lat 2 czy 15?

                    Po prostu drażni mnie, że przez niektóre osoby kobiety ZAWSZE są przedstawiane
                    jako te pokrzywdzone. Gościówa zabiła siebie i dziecko? "Akt desperacji",
                    "desperacka próba wołania o pomoc" - wina faceta. Facet zabił siebie i dziecko?
                    "psychicznie chory", "zwyrodnialec" - wina faceta.

                    Po prostu stosowane są dwie różne miary.
                    • hermina5 Re: dlaczego ci zwyrodnialcy nie zaczynają od sie 15.09.08, 08:13
                      Jakie dwie rozne miary? Pół tego watku jest przeciez o tym, z eto
                      ona jest winna, więc o co ci chodzi? Nie czytałaes komentarzy, z eto
                      suka i dziwka, wiec dobrze jej tak?
        • corgan1 a skąd wiesz że był zwyrodnialcem? 14.09.08, 03:10
          • beatrix13 Re: a skąd wiesz że był zwyrodnialcem? 14.09.08, 10:39
            a to z tego wiem, co zrobił, czyli poderżnął gardła, roztrzaskał
            głowy niewinnum dzieciom, zadał ileś ran kłutych
    • andhy Ortografia panowie dziennikarze - ortografia! 13.09.08, 21:48
      Mimo emocji muszę napisać, że Kutnie nie zadaje się ran 'kutych'; w tym
      rejonie Polski także pisze się 'kłute' i to bez względu na to jak poprawia to
      słownik w Firefoxie.
      • kakojka [...] 14.09.08, 00:29
        Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
        • tinakon Re: Ortografia panowie dziennikarze - ortografia! 14.09.08, 03:57
          W dzieciństwie miałam tępą sąsiadkę, która co dwa tygodnie mówiła,
          że "na obiad była buraczka". Ty Kakojko wyzywasz Andhy'ego od
          buraków po dwóch godzinach i 41 minutach i po trzech godzinach i 3
          minutach Zbyfaucha. Czyżbyś była niemyślącą buraczką?
          • sliczny70 Re: Ortografia panowie dziennikarze - ortografia! 14.09.08, 04:04
            Po prostu, blad zostal "zlikwidowany"...
      • hekatonchejr Re: Ortografia panowie dziennikarze - ortografia! 14.09.08, 13:10
        andhy napisał:

        > Mimo emocji muszę napisać, że Kutnie nie zadaje się ran 'kutych'; w tym
        > rejonie Polski także pisze się 'kłute' i to bez względu na to jak poprawia to
        > słownik w Firefoxie.

        Chciałbym dodać, że mnie Firefox poprawia również "Firefoxie".
        Przy odmianie, końcówka "x" zmienia się w "ks".
        A "kłute" dodałem do słownika, dziękuję :)
        • andhy Re: Ortografia panowie dziennikarze - ortografia! 14.09.08, 14:06
          Odwieczny problem z polonizacją obcojęzycznych nazw własnych :)
    • and_rzej powiesil sie na klamce 13.09.08, 22:15
      Ile wzrostu mial ten oprawca-samobojca ze powiesil sie na klamce od
      drzwi?
      • prezentation1 [...] 13.09.08, 22:27
        Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
      • offon Matołku... 13.09.08, 23:59
        na klamce powiesi się bez problemu nawet drągal. Kwestia techniki.
        • heartpumper [...] 14.09.08, 01:55
          Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
          • ladne_sny Re: Matołku... 14.09.08, 02:26
            a Ty co? materacem byles, ze wiesz, ze sie puszczala?
            • heartpumper Re: Matołku... 14.09.08, 02:34
              No dobra, byla w podrozy sluzbowej a on z tesknoty zwariowal. Ok.
              • soyokaze Re: Matołku... 14.09.08, 06:26
                Więc uważasz, że to normalne, że skoro rzekomo się puszczała, to on mógł
                zamordować dzieci? Człowieku, przeczytaj co piszesz, zanim to wyślesz.
              • banzai123 Re: Matołku... 14.09.08, 10:45
                Skoro uważasz, że zabijanie dzieci w ramach zemsty na partnerze jest
                w porządku, mam nadzieję, że nigdy dzieci mieć nie będziesz, żony
                zresztą lepiej też nie. Ba, lepiej się nawet w nikim nie zakochuj,
                bo jak jakaś odrzuci Twoją miłość, pewnie za uzasadnione uznasz
                zabić się pod jej domem z kartką "To ta k... mnie do tego
                doprowadziła".
          • solardragon puszczała się ?? jesteście imbecylami 14.09.08, 09:42
            wy wszyscy, którzy usprawiedliwiacie mord zdradami ...

            Facet zabił troje niewinnych dzieci ... czy wy też byście tak zrobili??
            Jeśliżaden z was nie potrafi sobie wyobrazić tego horroru, polecam obejrzeć
            początek filmu OSACZONY z Bruce Willis
      • and_rzej Re: powiesil sie na klamce 14.09.08, 10:13
        Niech autor zachowa powage tego tematu! Rozesmialem sie jak
        przeczytalem fragment ze facet byl dobry i zawsze mowil dzien dobry.
    • aleksy1978 Wiecie od czego macie podluzne dolki nad wargami?? 14.09.08, 00:43
      Pan BÓG położył tam kiedyś palec i powiedział: SZSZSSZSZSZSZSSZSZSZSSZ
      • heartpumper Re: Wiecie od czego macie podluzne dolki nad warg 14.09.08, 01:55
        Za duzo ogladasz amerykanskich filmow. I co to bylo ?W temacie cos?ZAL
      • hekatonchejr Re: Wiecie od czego macie podluzne dolki nad warg 14.09.08, 13:24
        Nie Bóg, nie bluźnij, tylko archanioł Gabriel.
        I faktycznie, za dużo oglądasz amerykańskich filmów.
        Proszę, oszczędź nam tekstów o oczach wbitych w chłodnicę.
    • koham.mihnika.copyright na moj gust, miala kogos i chciala sie rozwiesc. 14.09.08, 01:06

      • zeus75 Re: na moj gust, miala kogos i chciala sie rozwie 14.09.08, 01:49
        Tylko co te dzieci miały do tego [*]
        • heartpumper [...] 14.09.08, 01:59
          Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
          • maureen2 Re: na moj gust, miala kogos i chciala sie rozwie 14.09.08, 03:47
            teraz każdy ja przygarnie,bo nie ma zobowiązań
            • soyokaze [...] 14.09.08, 06:28
              Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
      • koham.mihnika.copyright w Australii tego rodzaju tragedie maja miejsce 14.09.08, 11:43
        gdy sad ogranicza prawa ojca i ogranicza czas widzen.
        Niestety, "prawo"jest znacznie przychylniejsze kobietom.

        To byl wielki krzyk rozpaczy i niesprawiedliwowsci z punktu widzenia s.p. ojca.
        Tej tragedii mozna bylo zapobiec. jak widac, sasiedzi niby duzo wiedza, ale
        raczej niewiele.
        Szkoda czterech istnien i tragedii rodziny.
        • beatrix13 Re: w Australii tego rodzaju tragedie maja miejsc 14.09.08, 18:43
          koham.mihnika.copyright napisał:

          > gdy sad ogranicza prawa ojca i ogranicza czas widzen.
          > Niestety, "prawo"jest znacznie przychylniejsze kobietom.
          ....................
          a co ma piernik do wiatraka , czyli do tej sprawy zwyrodnialca,
          który tak bardzo nienaiwdził własne dzieci,że aż im kilkadziesiąt
          razy nożem rany śmiertelne zadał i pobił, pewnie przedtem też bił
          dzieci i żonę ten psychopata,
          tragedii mogła zapobiec matka dzieci zabierając je uprzednio od ojca
          świra
    • zbinie czy mozna było uniknąc ? 14.09.08, 02:06
      myślę ze to głownie zgryz tych co wiedzieli o co chodzi bo jak ludzie mają kłopot to z kims o tym rozmawiają a w ogole to widac od razu gdy dramat nadciaga wiec nie wierze tym sasiadom niech sobie mowia co chca i tak sumienia nie uspokoja. W Polsce jest jakis niezdrowy klimat podsycania negatywnych emocji popierania kogos bez wzgledu na to co mowi i robi , malo tolerancji wyobrazni i zrozumienia ze problemy trzeba rozwiazywac konstruktywnie a jesli ktos ma problemy ze swoim partnerem albo jakies problemy psychiczne to jak mysli o tym otoczenie jest niesamowicie prymitywne . Wystarczy troche dobrej woli i wiem o czym mowie bo mialem do czynienia z ludzmi w skrajnych stanach psychicznych - wystarczy nie zostawic kogos takiego samemu sobie. Plytki sens zycia , to ze nechcetnie sie odwiedza psychiatre itd mozna dlugo wyliczac poszczeglne skladniki mieszanki ale chcialem tylko powiedziec ze kazdy moze sie spytac co doklada do zbiorowej swiadomosci i nie ludzic sie ze to gdzies tam nie wybuchnie.
      • heartpumper Dzieki za dobre rady-Wuju!! 14.09.08, 02:11

      • marcin.ciesielski Re: czy mozna było uniknąc ? 14.09.08, 18:29
        Wpis znaleziony na jednym z lokalnych forów - ale nie wiem, czy to prawda:

        [cytat]
        Powiem wam tak... Znalam tych ludzi dobrze, bylam ich sasiadka, ogolnie w naszej klatce zylismy w bliskuch kontaktach... Ciezko usprawiedliwiac ojca, ale to matka do wszytskiego doprowadzila. Traktowala go gorzej niz mozna sobie wyobrazic, ostatnimi czsy miala wszystko w dupie!!! Chodzila i mowila ze ma dosyc i ze z checia by to wszystko zostawila-meza i dzieci tez!!! Widocznie facet poszedl jej na reke. Teraz moze robic co chce i z kim chce!!! A co do tego wyjadu... To ona sama chyba nie wiedziala gdzie jedzie skoro jednemu powiedziala ze jedzie do krakowa, innemu ze do rodziny a jeszcze komus ze do Piotrkowa. Wiec sie zastanowcie!!! Ostatnimi czasy to zachowywala sie jak jakas gowniara ktora sama nie wie czego chce od zycia, a nie jak 37 letnia kobieta z 3 dzieci... Wiec to z nia jest cos nie tak!!! Na to wszytsko sklada sie jeszcze wiele innych czynnikow o ktorych nie chce mi sie juz pisac... Ale zastanowcie sie co to musialo byc ze spokojny i dobry czlowiek posunal sie do czegos takiego. Jaki dramat musial sie rozgrywac w nim samym... Wszyscy widza tylko brutala... Owszem, ale ona go doprowadzila do takiego stanu. Ona doprowadzila go do deprasji i stanu psychozy... Ona sprawila ze zabral jej wszystko co miala, zreszta i tak nie potrafila tego docenic glupia pi***... Po urodzeniu sie najmlodszego Kubusia ojciec stal sie innym czlowiekiem, przestal pic i byl dobrym mezem i ojcem. Ale widocznie jej potrzebny byl taki bandyta i pijak ktory moglby jej morde obic, bo wlasnie z takim sobie romansowala... Zamiast zajac sie domem, dziecmi i mezem to przesiadywala calymi dniami pod blokiem czekajac na niego... (to nasz sasiad) paranoja... Hold dla dzieciakow a matka niech zyje z wyrzutami sumienia. To i tak za mala kara... A w bloku nie ma czego juz szukac, bo wszyscy starcili dla niej jakikolwiek szacunek...
        [koniec cytatu]
        • marcin.ciesielski Re: czy mozna było uniknąc ? 14.09.08, 19:00
          Cytat pochodził stąd:
          kutno.net.pl/#strona=forum/ListaPostow&id=12549
          Tam można znaleźć jeszcze kilka innych wypowiedzi sąsiadów rodziny, w której rozegrała się tragedia, część z nich jest sprzeczna ze sobą, więc trudno ustalić, które są prawdziwe, a które wynikają np. z chęci oszkalowania kogoś. Część osób podających się za sąsiadów twierdziła, że to była porządna rodzina, a część, że kobieta miała kochanka, do którego wyjechała na kilka dni itp.
        • beatrix13 Re: czy mozna było uniknąc ? 14.09.08, 19:27
          marcin.ciesielski napisał:

          > Wpis znaleziony na jednym z lokalnych forów - ale nie wiem, czy to
          prawda:

          > [cytat]
          ... Po urodzeniu sie najmlodszego Kubusia ojciec stal sie innym
          czlowiekiem, przestal pic i byl dobrym mezem i ojcem...

          ..........................
          to wiele wyjaśnia, bo alkoholicy często cierpią na kompleks Otella
    • wiedmak Co teraz powie Tusk? 14.09.08, 02:23
      Zabic ojcow? Cos powiedziec musi, a ze intelektualita jest to cos powie. Milkne
      w przerazeniu, moze lepiej by bylo gdyby jak klamczynski zapity przez weekend
      lezal bez ruchu?
      • heartpumper Re: Co teraz powie Tusk? 14.09.08, 02:35
        Powie "Wiedmak, idz sie leczyc"
        • mostan Re: Co teraz powie Tusk? 14.09.08, 03:11
          Ty, Heartpumper? czemu w tak prostacki sposob atakujesz te kobiete?
          zdaje sie,ze materacem jednak nie byles,jak juz ktos wczesniej
          zauwazyl... ale nawet jesli by go zdradzala - uwazasz, ze to powod
          do zabicia trojki dzieci? wlasnych dzieci? w imie czego? zemsty?
          zastanow sie czlowieku! nie wiem, czy Cie ktos opuscil albo
          zdradzal, ale Twoj tok rozumowania jest bardzo niepokojacy.
          • iluminacja256 Re: Co teraz powie Tusk? 14.09.08, 10:29
            No niestety własnie obawiam sie, z e jakaś kobieta go albo rzuciła,
            albo zdradzała, bo nikt inny nie wypisywałby na forum, z ejak
            zamordował dzieci to teraz sucz i ku... moze sie puszczać...

            Myslę, ze autor tych słow sam nie zdaje sobie sprawy, z emoze sobie
            dosc łatwo pomóc - zamiast obrzucać wszystkie kobiety wokl błotem i
            rzygowinami, mszcząc sie za tę JEDNA , która mu to zrobiła, moze isc
            do psychologa, przepracowac swój zal i zająć sie dalej zyciem, a
            nie - frustracją .
            • maureen2 Re: Co teraz powie Tusk? 14.09.08, 10:31
              nie trzeba mieć własnych doświadczeń,wystarczy poczytać forum,żeby
              składać życzenia kobietom,nawet gdy nie ma dnia kobiet
              • iluminacja256 Re: Co teraz powie Tusk? 14.09.08, 10:38
                Szczerze mówiąc nie bardzo rozumiem ten tekst, ale domniemuję, ze
                tkwi w nim podtekst ironiczny. Sądze, ze odpowiedzialnosc zbiorowa i
                ocenianie zbiorowe to najgorsze co mozna zrobić, przede wszystkim
                sobie samemu. Dobro zwiewa od frustracji, gdzie pieprz rosnie, bo
                nikt nie chce na dzięń dobry usłyszeć pod swoim adresem worka
                przekleństw skierowanych do kogoś innego.
    • gtpress Tragedia w Kutnie 14.09.08, 02:39
      jesli Matki kilka dni nie bylo w domu to gdzie byla ?
    • corgan1 winne przekonanie że problemy facetów są śmieszne 14.09.08, 03:05
      Nikt nie wiesza się i nie morduje bez powodu. Pewnie facet sygnalizował
      otoczeniu jakieś problemy które go trapią ale jak to zwykle bywa w niedużych
      społecznościach i w dodatku w babskim światku padało "tak tak, oczywiście, weź
      się lepiej w garść, weź się do pracy albo rusz d...pę i zrób coś ze sobą".

      Zgodnie z regułą "twoja (męska) depresja w porównaniu z moją (babską) jest po
      prostu śmieszna".

      I takie są skutki powszechnego lekceważenia problemów facetów....
      • nikodem_73 Re: winne przekonanie że problemy facetów są śmie 14.09.08, 03:41
        Och! No przecież mamy patriarchat i w ogóle ze wszystkim mamy lepiej. Facet nie
        ma problemów. To co najwyżej kobieta, która z nim jest ma z nim problemy. Nawet
        ta gościówa, nawet jeśli go zdradzała, to najwidoczniej MIAŁA Z NIM problem.

        Gość popełnił straszny czyn. W szowinistycznym świecie powiedziałbym, że
        kompletnie niemęski. Że zachował się jak tchórz i rozhisteryzowana baba. No ale
        mamy "równouprawnienie" więc nie mogę tak powiedzieć. Więc powiem, że to wina
        społeczeństwa. Dzięki temu piętno tych co zrobili źle pięknie się rozmyje i nie
        będzie można wskazać nikogo jako winnego zaistniałej sytuacji :/
    • ewaceha Tragedia w Kutnie 14.09.08, 04:04
      Tragedia okropna,a to,że mężczyzna mówił każdemu dzień dobry nie świadczy o
      tym że było w tej rodzinie zupełnie normalnie.Są ludzie którzy nie skarżą się
      sąsiadom,nie mówią o swoich problemach. Doświadczyłam tego na własnej
      skórze.Zawsze byłam otwarta,czuła na ludzką krzywdę,ale nie przypuszczałam,że
      kiedyś Ci ludzie którym pomagałam wykorzystają to.Teraz kiedy ja jestem
      poważnie chora nie ma ich nie ma tych ludzi ot taka jest prawda!Interesuje
      mnie jedno-dlaczego ta kobieta wyjechała na kilka dni zostawiając dzieci pod
      opieką męża?dlaczego sąsiedzi nie słyszeli nic podczas tej tragedii?
      • maniek_ok Bo to bloki są 14.09.08, 13:53
        wiem bo sam w takich mieszkam - właśnie teraz troglodyta z łysą głową, czyli
        mój sąsiad z prawej strony słucha sobie muzyczki - tak ze moja rodzina siedzi w
        kuchni bo nigdzie nie da się niczego robić. Mogę mu naskoczyć, bo niby co mam
        zrobić - wynająć cyganów? Jak tego nie ma w domu to sąsiedzi z dołu robią
        "rodzinne spotkania". Wtedy jest zwykle problem ze spaniem, bo nie da się myśleć.
        Jak słyszę od nich jakieś wyzwiska, kłótnie to nawet się ciesze - oni tez mówią
        wszystkim dzień dobry. I robią wiele innych "polsko-katolickich" spraw, tego
        jestem pewien.
        Gdyby koło mnie ktoś się darł to nawet bym nie wychylił nosa z domu. Tego mnie
        nauczyło życie w Polsce.
        A pani los mnie nie dziwi - to akurat juz dawno do mnie dotarło - wszyscy chcą
        Cię oszukać, a w najlepszym wypadku tylko naciągnąć na kasę i każdy walczy
        wszystkimi środkami o swoje. Reszta jest poza tym katolickim rajem albo siedzi
        całe dnie w kościółkach.
    • sliczny70 Straszna tragedia 14.09.08, 04:06
      Sadze, ze kobieta nie powinna opuszczac domu, kiedy dzieci zostaly
      tam...To moje zdanie od dawna...Czesto tak bywa, ze egoizm
      zwycieza...kosztem rodziny....
      • beata_sta Re: Straszna tragedia 14.09.08, 10:59
        Co to za idiotyczna maniera z tymi trzema kropkami na końcu każdego
        zdania.Że niby tak rozważasz każde zdanie,czy co?Że to co piszesz ma
        dawać do myślenia? Akurat. Gadasz też tak rozwlekle?
      • ponika Re: Straszna tragedia 14.09.08, 13:15
        Pewnie, każda kobieta powinna siedzieć murem w domu i się nie ruszać, bo
        przecież od dawna wiadomo, że dzieci zostawione z mężem spotka coś strasznego ;/
        Pomyśl, zanim coś napiszesz.
    • wiloughby ja pindole, po prostu choć raz zostawcie tragedie 14.09.08, 05:10
      ludzką w spokoju. fajnie, że nie doświadczyliście jakiegoś własnego hardcore'u,
      ale to nie znaczy, że musicie się wyciągać cudze. gazeta fakt, przy tym waszym
      serwisie, to czasem rewelacyjna lektura.
      • mreck Re: ja pindole, po prostu choć raz zostawcie trag 14.09.08, 07:07
        mężczyźni są silniejsi fiycznie, ale kobiety sa silniejsze
        psychicznie i niestety rzadko działają racjonalnie. U nich qrde
        liczy się uczucie. Taka baba potrafi zajeźdxić normalnego faceta na
        śmierć, bo gość nie dawał jej ciepła, emocji i nie dostrzegał w niej
        księżniczki. Ta potrafiła. Musiała byc niezłą zołzą skoro facet
        postanowił odebrać jej wszystko.
        Jednak jednego nie zrozumiem: jak mozna odebać życie pięciolatkowi?
        • nett1980 Re: ja pindole, po prostu choć raz zostawcie trag 14.09.08, 14:43
          Najpierw uderzyl go w skron, a potem wbil noz. Czytac nie umiesz?
          Z twojego postu wynika, ze starszych mogl zabic, bo starsi i juz
          wolno?
          Moja znajoma zostawiala z mezem i tesciami 4 dzieci, maz byl troche
          malo zaradny, a ona jezdzila do niemiec na 1 miesiac zbierac plody
          rolne, dzieki temu mogla kupic podreczniki i komputer dzieciom.
    • presentation1 ...Codziennie............. 14.09.08, 07:27
      tragedie.Wiem ze one wydarzaja sie wszedzie.Jednak w Polsce nastepuje zezwierzecenie.Jest to przykre.
      • mreck Re: ...Codziennie............. 14.09.08, 07:39
        prezntation jak to jest? Facet zabija trójke dzieci a tobie jest
        przykro? Goń się. Komu cos przyjdzie z tego, ze tobie jest przykro.
        Cierpisz zamiliony?
        Z tym zezwierzęceniem to facet przesadzasz. Z całego swiata dochodza
        podobne wiadomości. signum tempores.
    • naprawdetrzezwy Obiecał i dotrzymał słowa? 14.09.08, 07:37
      No, to więcej w nim honoru niż w polskich politykach.
      Wszystkich.

      Ale ciekawsze jest coś, co podnieciło reportera Gazety (czyli
      Agory):

      "Sąsiad z ostatniego piętra: - To był taki rozważny i spokojny gość.
      Nawet gdybym mu w gębę dał, pewnie by nie oddał. Taki był."

      I dla repoortera, a więc i dla Agory, normalny jest jakiś bandyta,
      który biłby ludzi i nawet publicznie tym grozi...
      ;>>>
    • orandzia Zwłoki trójki dzieci i ich ojca znaleziono w je.. 14.09.08, 07:52
      nie ma problemu jak nie bedzie mozna przezyc to sie pomordujemy tak
      jak rodzina w Kutnie, moze to jest wyjscie?! wtedy Rząd nie będzie
      musiał się martwić skąd brać pieniądze na wypłaty świadczeN! Może
      należy się zastanowić nad wprowadzeniem w życie tej morderczej
      złodziejskiej ustawy emerytalnej póki jeszcze trupy całych rodzin
      nie leżą w mieszkaniach!
      • boryska1 Re: Zwłoki trójki dzieci i ich ojca znaleziono w 14.09.08, 08:15
        zastanawiam się czemu ten dorosły człowiek nawet podczas pracy często bywał w
        domu ,może był chorobliwie zazdrosny i żona miała już tego dość..może to był
        objaw jego depresji.....
    • jeleaous_guy [...] 14.09.08, 08:14
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
      • styp Re: Zginelo Troje niewinnych dzieci.... 14.09.08, 08:54
        POlecam POlecic komisję śledczą z członków PO POkażą POwyborcom kto winien
        Ćwiąkalski doPOwie POlokom ze to nie POlski premier bo on jest od cud POdobny
    • podpisanym "to dobry chłopak był 14.09.08, 09:10
      i mało pił"
    • cris33 Była u mamusi - wpisz 1; u kochanka - wpisz 2 14.09.08, 09:14
      2
      • maureen2 Re: Była u mamusi - wpisz 1; u kochanka - wpisz 2 14.09.08, 10:12
        1
        siedziała i czekała czy zadzwoni i obieca poprawę i przeprosi,czy
        nie przeprosi,bo jak nie,to niech sie wali.
        • smutas Re: Była u mamusi - wpisz 1; u kochanka - wpisz 2 14.09.08, 18:01
          Maureen, moze masz racje. Ja stawiam raczej na "przyjaciela" ktory moglby okazac
          sie bilogicznym ojcem dzieciakow. Te rozwazana sa jednak tak plytkie w obliczu
          tej ogromnej ludzkiej tragedii :-(
      • koham.mihnika.copyright 2 - facet mogl bvyc ciapowaty, a a ona lubiala ost 14.09.08, 11:54
        ra jazde.
        znalazla dobrego knota, jak to dziewczyna....
    • pierrecruise Tragedia w Kutnie 14.09.08, 09:37
      Teraz na pewno "akcje" ojców wzrosną. Normalny był...
    • k31457 Zwłoki trójki dzieci i ich ojca znaleziono w je.. 14.09.08, 10:16
      nie leczyl sie psychiatrycznie to nie znaczy,ze nie byl chory......

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka