gadolinn 13.09.08, 21:01 najwazniejsze, ze chodzil do kosciola w nie...e Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
bewup43 Re: Zwłoki trójki dzieci i ich ojca znaleziono w 13.09.08, 21:07 Mylisz się,nie chodzili do kościoła. Odpowiedz Link Zgłoś
10svb "Nawet gdybym mu w gębę dał, pewnie by nie oddał." 14.09.08, 07:08 No właśnie, tłumił w sobie emocje, tłumił, aż w końcu nie wytrzymał i wybuchł z tragicznym skutkiem. Psychika człowieka jest jak kocioł parowy, czasem trzeba trochę pary popuścić żeby nie doszło do tragedii. Odpowiedz Link Zgłoś
bloodysunday99 Ciekawe czy temu Panu tez zrobia przymusowa kastra 14.09.08, 11:33 Ciekawe czy temu Panu tez zrobia przymusowa kastracje?? Wiekszosc dzieci ginie z rak swoich rodzicow i najblizszych czlonkow rodziny. Nikt o tym nie mowi, wszyscy ganiaja pedofilow... Moze prawda jest niewygodna? en.wikipedia.org/wiki/Child_murder Odpowiedz Link Zgłoś
funstein Re: Ciekawe czy temu Panu tez zrobia przymusowa k 14.09.08, 12:59 wiekszosc dzieci jest mordowana przez matki. zarowno fizycznie jak i psychicznie. ale o tym sie nie mowi, bo zyjemy w swiecie, w ktorym kobieta jest swietoscia, ktora ma prawo znecac sie nad wlasnym dzieckiem i nikomu nic do tego. Ta tragedia to efekt tlumienia przez faceta emocji zwiazanych z poku...ona malzonka. Jedni sa silniejsi i dzielnie znosza ku...two - inni mniej i stad tragedie. Odpowiedz Link Zgłoś
figgin1 Re: Ciekawe czy temu Panu tez zrobia przymusowa k 14.09.08, 13:36 funstein napisał: > wiekszosc dzieci jest mordowana przez matki. Ciekawe. Mogę zapytać o źródło tej statystyki? > ale o tym sie nie mowi, bo zyjemy w swiecie, w ktorym> kobieta jest swietoscia, ktora ma prawo znecac sie nad > wlasnym dzieckiem i nikomu nic do tego. Możesz przytoczyć odpowiedni paragraf? Albo choćby precedens sądowy > Ta tragedia to efekt tlumienia przez faceta emocji zwiazanych > z poku...ona malzonka. Jedni sa silniejsi i dzielnie znosza > ku...two - inni mniej i stad tragedie. O, nie wiedziałam, żeś znajomym tego faceta i wiesz o przyczynach tego morderstwa? Odpowiedz Link Zgłoś
beatrix13 Re: Ciekawe czy temu Panu tez zrobia przymusowa k 14.09.08, 18:55 funstein napisał: > wiekszosc dzieci jest mordowana przez matki. > zarowno fizycznie jak i psychicznie. > > ale o tym sie nie mowi, bo zyjemy w swiecie, w ktorym > kobieta jest swietoscia, ktora ma prawo znecac sie nad > wlasnym dzieckiem i nikomu nic do tego. > > Ta tragedia to efekt tlumienia przez faceta emocji zwiazanych > z poku...ona malzonka. Jedni sa silniejsi i dzielnie znosza > ku...two - inni mniej i stad tragedie. .......................... lepiej,żebyś nie miał dzieci ani żony, bo przy pierwszej lepszej kłótni za siekierę chwycisz i od nich zaczniesz, a swoją drogą to ciebie psychicznie musiała jakaś kobieta zamordować matka? Odpowiedz Link Zgłoś
naprawdetrzezwy Tak, jasne, uniknąć tragedii... 13.09.08, 21:11 "Jak udało się ustalić reporterowi Radia Łódź, tragedii można było uniknąć gdyby w piątek około 22.00 sąsiedzi zareagowali na niepokojące odgłosy" I po zadzwonieniu na policję dowie...iby się, że za jakieś parę godzin może ktoś przyjedzie, a tak w ogóle, to lepiej nie wtrącać się w rodzinne sprawy sąsiadów... ;>>> Odpowiedz Link Zgłoś
ladne_sny choroba psychiczna to rzecz straszna... 14.09.08, 02:24 bo wszystko dzieje sie w glowie. niestety. wspolczuje tej kobiecie. Odpowiedz Link Zgłoś
heartpumper [...] 14.09.08, 02:33 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
maureen2 Re: choroba psychiczna to rzecz straszna... 14.09.08, 10:14 nie wspołczuj, była conajmniej 15 lat jego żoną i nie znała męża ??? to o czym oni k... rozmawiali ? nie wiedziała jaką ma naturę,zwycza je,potrzeby ???? Odpowiedz Link Zgłoś
zbyfauch Re: Zwłoki trójki dzieci i ich ojca znaleziono w 13.09.08, 21:26 Poprawcie literówkę. Rany "kute" wywołują niezbyt pasującą do tematu wesołość. Odpowiedz Link Zgłoś
pies_na_prawizne ilu nieszczesciom mozna by zapobiec 13.09.08, 21:32 wtracajac sie od czasu do czasu w cudze sprawy???najwyzszy czas zaczac zmieniac mentalnosc, bo pod tym wzgledem jestesmy 20 lat za murzynami, niestety Odpowiedz Link Zgłoś
rasklaat Re: ilu nieszczesciom mozna by zapobiec 13.09.08, 22:38 Co to by dało że ktoś by się natychmiast zajął hałasami w mieszkaniu tego mordercy? W momencie wyważenia drzwi przez sąsiadów i tak ci chłopcy już by nie żyli... Takie zabójstwa "na złość współmałżonkowi" zdarzają się co roku również w bardziej od Polski rozwiniętych krajach, niestety. pies_na_prawizne napisał: > wtracajac sie od czasu do czasu w cudze sprawy???najwyzszy czas > zaczac zmieniac mentalnosc, bo pod tym wzgledem jestesmy 20 lat za > murzynami, niestety Odpowiedz Link Zgłoś
ned_pap Re: ilu nieszczesciom mozna by zapobiec 14.09.08, 00:46 > Co to by dało że ktoś by się natychmiast zajął hałasami w mieszkaniu tego morde > rcy? W momencie wyważenia drzwi przez sąsiadów i tak ci chłopcy już by nie żyli > ... > Oczywiście, głupi szczylu, lepiej "się nie wtrącać", tylko siedzieć przed TV i spokojnie oglądać co nowego powiedział doktor Lubicz. A potem, jak już przyjedzie Marcin Wrona z TVN-em, to jest jeszcze fajniej, bo rozdają breloczki, a potem można jeszcze w telewizji pogłosować, czego to kto nie widział i nie słyszał. > Takie zabójstwa "na złość współmałżonkowi" zdarzają się co roku również w bardz > iej od Polski rozwiniętych krajach, niestety. Aha, to generalnie luz, nie ma się czego wstydzić. Odpowiedz Link Zgłoś
tygrysio_misio Re: ilu nieszczesciom mozna by zapobiec 14.09.08, 00:58 wstydzić to się można jedynie tego,ze tylu ludzi wyzywa innych kompletnie bez przyczyny a większość temu pobłaża...ot taki początek patologii Odpowiedz Link Zgłoś
hekatonchejr Re: ilu nieszczesciom mozna by zapobiec 14.09.08, 13:07 Czemu się dziwisz? Tłumy zawsze były "odważne" w swej anonimowości Odpowiedz Link Zgłoś
sympatyklewicy Re: Zwłoki trójki dzieci i ich ojca znaleziono w 13.09.08, 21:40 gadolinn napisała: > najwazniejsze, ze chodzil do kosciola w nie...e ******************** nie ma w świecie takiego lekarza który by twoja głupotę potrafił wyleczyć ... Odpowiedz Link Zgłoś
beatrix13 dlaczego ci zwyrodnialcy nie zaczynają od siebie?? 13.09.08, 21:46 cholera mnie bierze czytając, słuchając takich wiadomości,że oto tatuś i mąż - pan i władca zamordował żonę, matkę, dzieci, .... ,a potem sobie odebrał życie nie dość,że zwyrodnialcy to i tchórze Odpowiedz Link Zgłoś
smutas Re: dlaczego ci zwyrodnialcy nie zaczynają od sie 14.09.08, 01:44 Mam rozumiec, ze gdy mamusia trzymajac jednego bobasa na reku a drugiego za raczke skacze sobie z dziesiatego pietra to jest to objaw odwagi??? Odpowiedz Link Zgłoś
nikodem_73 Re: dlaczego ci zwyrodnialcy nie zaczynają od sie 14.09.08, 02:13 Nie. Wtedy to jest wina tego "zwyrodnialca", który doprowadził "biedną kobietę" do tak desperackiego kroku :/ Po prostu dla niektórych kobiet facet ZAWSZE jest winny. Niezależnie od okoliczności. Taki model. Odpowiedz Link Zgłoś
iluminacja256 Re: dlaczego ci zwyrodnialcy nie zaczynają od sie 14.09.08, 10:21 Sorry, kolego, ale w tym wypadku jest winny , chocby nie wiem co. Skoro juz było mu tak zle , to mógł do cholery zabić samego siebie, a nie 3 niewinnych dzieciaków. Jedyne co moze to dla mnie wyjasniac to choroba psychiczna, ale dosc rzadko zdarza się to od razu , sąsympomy, sam chory orientuje sie, ze coś tu nie gra... Odpowiedz Link Zgłoś
maureen2 Re: dlaczego ci zwyrodnialcy nie zaczynają od sie 14.09.08, 10:23 pocieszające jest,że jemu to już ganz egal, co tu kto powie. Odpowiedz Link Zgłoś
iluminacja256 Re: dlaczego ci zwyrodnialcy nie zaczynają od sie 14.09.08, 10:33 To prawda. Tylko nie wiem , ile osób na miejscu tej kobiety by nie zeswirowało po czymś takim... Odpowiedz Link Zgłoś
wyksztalciuch.jeden Re: dlaczego ci zwyrodnialcy nie zaczynają od sie 14.09.08, 12:40 W tym przypadku - z pewnością, ale powyżej ktoś już zaczął uogólniać, w stylu "bo wszyscy faceci to...". Od tego już tylko krok do "bo ty zawsze..." i "bo ty nigdy...". Odpowiedz Link Zgłoś
nikodem_73 Re: dlaczego ci zwyrodnialcy nie zaczynają od sie 14.09.08, 15:04 Wiesz co? Następnym razem jak jakaś kobieta wyskoczy z okna z dzieckiem na ręku pozwolę sobie Ciebie zacytować. Odpowiedz Link Zgłoś
hermina5 Re: dlaczego ci zwyrodnialcy nie zaczynają od sie 14.09.08, 15:20 Przyznam, z e jeszcze nie slyszałam o kobiecie, która wyskoczyłaby z 12 i 15 latkiem na reku... Odpowiedz Link Zgłoś
nikodem_73 Re: dlaczego ci zwyrodnialcy nie zaczynają od sie 14.09.08, 15:56 A co za różnica czy dziecko ma lat 2 czy 15? Po prostu drażni mnie, że przez niektóre osoby kobiety ZAWSZE są przedstawiane jako te pokrzywdzone. Gościówa zabiła siebie i dziecko? "Akt desperacji", "desperacka próba wołania o pomoc" - wina faceta. Facet zabił siebie i dziecko? "psychicznie chory", "zwyrodnialec" - wina faceta. Po prostu stosowane są dwie różne miary. Odpowiedz Link Zgłoś
hermina5 Re: dlaczego ci zwyrodnialcy nie zaczynają od sie 15.09.08, 08:13 Jakie dwie rozne miary? Pół tego watku jest przeciez o tym, z eto ona jest winna, więc o co ci chodzi? Nie czytałaes komentarzy, z eto suka i dziwka, wiec dobrze jej tak? Odpowiedz Link Zgłoś
beatrix13 Re: a skąd wiesz że był zwyrodnialcem? 14.09.08, 10:39 a to z tego wiem, co zrobił, czyli poderżnął gardła, roztrzaskał głowy niewinnum dzieciom, zadał ileś ran kłutych Odpowiedz Link Zgłoś
andhy Ortografia panowie dziennikarze - ortografia! 13.09.08, 21:48 Mimo emocji muszę napisać, że Kutnie nie zadaje się ran 'kutych'; w tym rejonie Polski także pisze się 'kłute' i to bez względu na to jak poprawia to słownik w Firefoxie. Odpowiedz Link Zgłoś
kakojka [...] 14.09.08, 00:29 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
tinakon Re: Ortografia panowie dziennikarze - ortografia! 14.09.08, 03:57 W dzieciństwie miałam tępą sąsiadkę, która co dwa tygodnie mówiła, że "na obiad była buraczka". Ty Kakojko wyzywasz Andhy'ego od buraków po dwóch godzinach i 41 minutach i po trzech godzinach i 3 minutach Zbyfaucha. Czyżbyś była niemyślącą buraczką? Odpowiedz Link Zgłoś
sliczny70 Re: Ortografia panowie dziennikarze - ortografia! 14.09.08, 04:04 Po prostu, blad zostal "zlikwidowany"... Odpowiedz Link Zgłoś
hekatonchejr Re: Ortografia panowie dziennikarze - ortografia! 14.09.08, 13:10 andhy napisał: > Mimo emocji muszę napisać, że Kutnie nie zadaje się ran 'kutych'; w tym > rejonie Polski także pisze się 'kłute' i to bez względu na to jak poprawia to > słownik w Firefoxie. Chciałbym dodać, że mnie Firefox poprawia również "Firefoxie". Przy odmianie, końcówka "x" zmienia się w "ks". A "kłute" dodałem do słownika, dziękuję :) Odpowiedz Link Zgłoś
andhy Re: Ortografia panowie dziennikarze - ortografia! 14.09.08, 14:06 Odwieczny problem z polonizacją obcojęzycznych nazw własnych :) Odpowiedz Link Zgłoś
and_rzej powiesil sie na klamce 13.09.08, 22:15 Ile wzrostu mial ten oprawca-samobojca ze powiesil sie na klamce od drzwi? Odpowiedz Link Zgłoś
prezentation1 [...] 13.09.08, 22:27 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
offon Matołku... 13.09.08, 23:59 na klamce powiesi się bez problemu nawet drągal. Kwestia techniki. Odpowiedz Link Zgłoś
heartpumper [...] 14.09.08, 01:55 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
ladne_sny Re: Matołku... 14.09.08, 02:26 a Ty co? materacem byles, ze wiesz, ze sie puszczala? Odpowiedz Link Zgłoś
heartpumper Re: Matołku... 14.09.08, 02:34 No dobra, byla w podrozy sluzbowej a on z tesknoty zwariowal. Ok. Odpowiedz Link Zgłoś
soyokaze Re: Matołku... 14.09.08, 06:26 Więc uważasz, że to normalne, że skoro rzekomo się puszczała, to on mógł zamordować dzieci? Człowieku, przeczytaj co piszesz, zanim to wyślesz. Odpowiedz Link Zgłoś
banzai123 Re: Matołku... 14.09.08, 10:45 Skoro uważasz, że zabijanie dzieci w ramach zemsty na partnerze jest w porządku, mam nadzieję, że nigdy dzieci mieć nie będziesz, żony zresztą lepiej też nie. Ba, lepiej się nawet w nikim nie zakochuj, bo jak jakaś odrzuci Twoją miłość, pewnie za uzasadnione uznasz zabić się pod jej domem z kartką "To ta k... mnie do tego doprowadziła". Odpowiedz Link Zgłoś
solardragon puszczała się ?? jesteście imbecylami 14.09.08, 09:42 wy wszyscy, którzy usprawiedliwiacie mord zdradami ... Facet zabił troje niewinnych dzieci ... czy wy też byście tak zrobili?? Jeśliżaden z was nie potrafi sobie wyobrazić tego horroru, polecam obejrzeć początek filmu OSACZONY z Bruce Willis Odpowiedz Link Zgłoś
and_rzej Re: powiesil sie na klamce 14.09.08, 10:13 Niech autor zachowa powage tego tematu! Rozesmialem sie jak przeczytalem fragment ze facet byl dobry i zawsze mowil dzien dobry. Odpowiedz Link Zgłoś
aleksy1978 Wiecie od czego macie podluzne dolki nad wargami?? 14.09.08, 00:43 Pan BÓG położył tam kiedyś palec i powiedział: SZSZSSZSZSZSZSSZSZSZSSZ Odpowiedz Link Zgłoś
heartpumper Re: Wiecie od czego macie podluzne dolki nad warg 14.09.08, 01:55 Za duzo ogladasz amerykanskich filmow. I co to bylo ?W temacie cos?ZAL Odpowiedz Link Zgłoś
hekatonchejr Re: Wiecie od czego macie podluzne dolki nad warg 14.09.08, 13:24 Nie Bóg, nie bluźnij, tylko archanioł Gabriel. I faktycznie, za dużo oglądasz amerykańskich filmów. Proszę, oszczędź nam tekstów o oczach wbitych w chłodnicę. Odpowiedz Link Zgłoś
koham.mihnika.copyright na moj gust, miala kogos i chciala sie rozwiesc. 14.09.08, 01:06 Odpowiedz Link Zgłoś
zeus75 Re: na moj gust, miala kogos i chciala sie rozwie 14.09.08, 01:49 Tylko co te dzieci miały do tego [*] Odpowiedz Link Zgłoś
heartpumper [...] 14.09.08, 01:59 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
maureen2 Re: na moj gust, miala kogos i chciala sie rozwie 14.09.08, 03:47 teraz każdy ja przygarnie,bo nie ma zobowiązań Odpowiedz Link Zgłoś
soyokaze [...] 14.09.08, 06:28 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
koham.mihnika.copyright w Australii tego rodzaju tragedie maja miejsce 14.09.08, 11:43 gdy sad ogranicza prawa ojca i ogranicza czas widzen. Niestety, "prawo"jest znacznie przychylniejsze kobietom. To byl wielki krzyk rozpaczy i niesprawiedliwowsci z punktu widzenia s.p. ojca. Tej tragedii mozna bylo zapobiec. jak widac, sasiedzi niby duzo wiedza, ale raczej niewiele. Szkoda czterech istnien i tragedii rodziny. Odpowiedz Link Zgłoś
beatrix13 Re: w Australii tego rodzaju tragedie maja miejsc 14.09.08, 18:43 koham.mihnika.copyright napisał: > gdy sad ogranicza prawa ojca i ogranicza czas widzen. > Niestety, "prawo"jest znacznie przychylniejsze kobietom. .................... a co ma piernik do wiatraka , czyli do tej sprawy zwyrodnialca, który tak bardzo nienaiwdził własne dzieci,że aż im kilkadziesiąt razy nożem rany śmiertelne zadał i pobił, pewnie przedtem też bił dzieci i żonę ten psychopata, tragedii mogła zapobiec matka dzieci zabierając je uprzednio od ojca świra Odpowiedz Link Zgłoś
zbinie czy mozna było uniknąc ? 14.09.08, 02:06 myślę ze to głownie zgryz tych co wiedzieli o co chodzi bo jak ludzie mają kłopot to z kims o tym rozmawiają a w ogole to widac od razu gdy dramat nadciaga wiec nie wierze tym sasiadom niech sobie mowia co chca i tak sumienia nie uspokoja. W Polsce jest jakis niezdrowy klimat podsycania negatywnych emocji popierania kogos bez wzgledu na to co mowi i robi , malo tolerancji wyobrazni i zrozumienia ze problemy trzeba rozwiazywac konstruktywnie a jesli ktos ma problemy ze swoim partnerem albo jakies problemy psychiczne to jak mysli o tym otoczenie jest niesamowicie prymitywne . Wystarczy troche dobrej woli i wiem o czym mowie bo mialem do czynienia z ludzmi w skrajnych stanach psychicznych - wystarczy nie zostawic kogos takiego samemu sobie. Plytki sens zycia , to ze nechcetnie sie odwiedza psychiatre itd mozna dlugo wyliczac poszczeglne skladniki mieszanki ale chcialem tylko powiedziec ze kazdy moze sie spytac co doklada do zbiorowej swiadomosci i nie ludzic sie ze to gdzies tam nie wybuchnie. Odpowiedz Link Zgłoś
marcin.ciesielski Re: czy mozna było uniknąc ? 14.09.08, 18:29 Wpis znaleziony na jednym z lokalnych forów - ale nie wiem, czy to prawda: [cytat] Powiem wam tak... Znalam tych ludzi dobrze, bylam ich sasiadka, ogolnie w naszej klatce zylismy w bliskuch kontaktach... Ciezko usprawiedliwiac ojca, ale to matka do wszytskiego doprowadzila. Traktowala go gorzej niz mozna sobie wyobrazic, ostatnimi czsy miala wszystko w dupie!!! Chodzila i mowila ze ma dosyc i ze z checia by to wszystko zostawila-meza i dzieci tez!!! Widocznie facet poszedl jej na reke. Teraz moze robic co chce i z kim chce!!! A co do tego wyjadu... To ona sama chyba nie wiedziala gdzie jedzie skoro jednemu powiedziala ze jedzie do krakowa, innemu ze do rodziny a jeszcze komus ze do Piotrkowa. Wiec sie zastanowcie!!! Ostatnimi czasy to zachowywala sie jak jakas gowniara ktora sama nie wie czego chce od zycia, a nie jak 37 letnia kobieta z 3 dzieci... Wiec to z nia jest cos nie tak!!! Na to wszytsko sklada sie jeszcze wiele innych czynnikow o ktorych nie chce mi sie juz pisac... Ale zastanowcie sie co to musialo byc ze spokojny i dobry czlowiek posunal sie do czegos takiego. Jaki dramat musial sie rozgrywac w nim samym... Wszyscy widza tylko brutala... Owszem, ale ona go doprowadzila do takiego stanu. Ona doprowadzila go do deprasji i stanu psychozy... Ona sprawila ze zabral jej wszystko co miala, zreszta i tak nie potrafila tego docenic glupia pi***... Po urodzeniu sie najmlodszego Kubusia ojciec stal sie innym czlowiekiem, przestal pic i byl dobrym mezem i ojcem. Ale widocznie jej potrzebny byl taki bandyta i pijak ktory moglby jej morde obic, bo wlasnie z takim sobie romansowala... Zamiast zajac sie domem, dziecmi i mezem to przesiadywala calymi dniami pod blokiem czekajac na niego... (to nasz sasiad) paranoja... Hold dla dzieciakow a matka niech zyje z wyrzutami sumienia. To i tak za mala kara... A w bloku nie ma czego juz szukac, bo wszyscy starcili dla niej jakikolwiek szacunek... [koniec cytatu] Odpowiedz Link Zgłoś
marcin.ciesielski Re: czy mozna było uniknąc ? 14.09.08, 19:00 Cytat pochodził stąd: kutno.net.pl/#strona=forum/ListaPostow&id=12549 Tam można znaleźć jeszcze kilka innych wypowiedzi sąsiadów rodziny, w której rozegrała się tragedia, część z nich jest sprzeczna ze sobą, więc trudno ustalić, które są prawdziwe, a które wynikają np. z chęci oszkalowania kogoś. Część osób podających się za sąsiadów twierdziła, że to była porządna rodzina, a część, że kobieta miała kochanka, do którego wyjechała na kilka dni itp. Odpowiedz Link Zgłoś
beatrix13 Re: czy mozna było uniknąc ? 14.09.08, 19:27 marcin.ciesielski napisał: > Wpis znaleziony na jednym z lokalnych forów - ale nie wiem, czy to prawda: > [cytat] ... Po urodzeniu sie najmlodszego Kubusia ojciec stal sie innym czlowiekiem, przestal pic i byl dobrym mezem i ojcem... .......................... to wiele wyjaśnia, bo alkoholicy często cierpią na kompleks Otella Odpowiedz Link Zgłoś
wiedmak Co teraz powie Tusk? 14.09.08, 02:23 Zabic ojcow? Cos powiedziec musi, a ze intelektualita jest to cos powie. Milkne w przerazeniu, moze lepiej by bylo gdyby jak klamczynski zapity przez weekend lezal bez ruchu? Odpowiedz Link Zgłoś
heartpumper Re: Co teraz powie Tusk? 14.09.08, 02:35 Powie "Wiedmak, idz sie leczyc" Odpowiedz Link Zgłoś
mostan Re: Co teraz powie Tusk? 14.09.08, 03:11 Ty, Heartpumper? czemu w tak prostacki sposob atakujesz te kobiete? zdaje sie,ze materacem jednak nie byles,jak juz ktos wczesniej zauwazyl... ale nawet jesli by go zdradzala - uwazasz, ze to powod do zabicia trojki dzieci? wlasnych dzieci? w imie czego? zemsty? zastanow sie czlowieku! nie wiem, czy Cie ktos opuscil albo zdradzal, ale Twoj tok rozumowania jest bardzo niepokojacy. Odpowiedz Link Zgłoś
iluminacja256 Re: Co teraz powie Tusk? 14.09.08, 10:29 No niestety własnie obawiam sie, z e jakaś kobieta go albo rzuciła, albo zdradzała, bo nikt inny nie wypisywałby na forum, z ejak zamordował dzieci to teraz sucz i ku... moze sie puszczać... Myslę, ze autor tych słow sam nie zdaje sobie sprawy, z emoze sobie dosc łatwo pomóc - zamiast obrzucać wszystkie kobiety wokl błotem i rzygowinami, mszcząc sie za tę JEDNA , która mu to zrobiła, moze isc do psychologa, przepracowac swój zal i zająć sie dalej zyciem, a nie - frustracją . Odpowiedz Link Zgłoś
maureen2 Re: Co teraz powie Tusk? 14.09.08, 10:31 nie trzeba mieć własnych doświadczeń,wystarczy poczytać forum,żeby składać życzenia kobietom,nawet gdy nie ma dnia kobiet Odpowiedz Link Zgłoś
iluminacja256 Re: Co teraz powie Tusk? 14.09.08, 10:38 Szczerze mówiąc nie bardzo rozumiem ten tekst, ale domniemuję, ze tkwi w nim podtekst ironiczny. Sądze, ze odpowiedzialnosc zbiorowa i ocenianie zbiorowe to najgorsze co mozna zrobić, przede wszystkim sobie samemu. Dobro zwiewa od frustracji, gdzie pieprz rosnie, bo nikt nie chce na dzięń dobry usłyszeć pod swoim adresem worka przekleństw skierowanych do kogoś innego. Odpowiedz Link Zgłoś
gtpress Tragedia w Kutnie 14.09.08, 02:39 jesli Matki kilka dni nie bylo w domu to gdzie byla ? Odpowiedz Link Zgłoś
corgan1 winne przekonanie że problemy facetów są śmieszne 14.09.08, 03:05 Nikt nie wiesza się i nie morduje bez powodu. Pewnie facet sygnalizował otoczeniu jakieś problemy które go trapią ale jak to zwykle bywa w niedużych społecznościach i w dodatku w babskim światku padało "tak tak, oczywiście, weź się lepiej w garść, weź się do pracy albo rusz d...pę i zrób coś ze sobą". Zgodnie z regułą "twoja (męska) depresja w porównaniu z moją (babską) jest po prostu śmieszna". I takie są skutki powszechnego lekceważenia problemów facetów.... Odpowiedz Link Zgłoś
nikodem_73 Re: winne przekonanie że problemy facetów są śmie 14.09.08, 03:41 Och! No przecież mamy patriarchat i w ogóle ze wszystkim mamy lepiej. Facet nie ma problemów. To co najwyżej kobieta, która z nim jest ma z nim problemy. Nawet ta gościówa, nawet jeśli go zdradzała, to najwidoczniej MIAŁA Z NIM problem. Gość popełnił straszny czyn. W szowinistycznym świecie powiedziałbym, że kompletnie niemęski. Że zachował się jak tchórz i rozhisteryzowana baba. No ale mamy "równouprawnienie" więc nie mogę tak powiedzieć. Więc powiem, że to wina społeczeństwa. Dzięki temu piętno tych co zrobili źle pięknie się rozmyje i nie będzie można wskazać nikogo jako winnego zaistniałej sytuacji :/ Odpowiedz Link Zgłoś
ewaceha Tragedia w Kutnie 14.09.08, 04:04 Tragedia okropna,a to,że mężczyzna mówił każdemu dzień dobry nie świadczy o tym że było w tej rodzinie zupełnie normalnie.Są ludzie którzy nie skarżą się sąsiadom,nie mówią o swoich problemach. Doświadczyłam tego na własnej skórze.Zawsze byłam otwarta,czuła na ludzką krzywdę,ale nie przypuszczałam,że kiedyś Ci ludzie którym pomagałam wykorzystają to.Teraz kiedy ja jestem poważnie chora nie ma ich nie ma tych ludzi ot taka jest prawda!Interesuje mnie jedno-dlaczego ta kobieta wyjechała na kilka dni zostawiając dzieci pod opieką męża?dlaczego sąsiedzi nie słyszeli nic podczas tej tragedii? Odpowiedz Link Zgłoś
maniek_ok Bo to bloki są 14.09.08, 13:53 wiem bo sam w takich mieszkam - właśnie teraz troglodyta z łysą głową, czyli mój sąsiad z prawej strony słucha sobie muzyczki - tak ze moja rodzina siedzi w kuchni bo nigdzie nie da się niczego robić. Mogę mu naskoczyć, bo niby co mam zrobić - wynająć cyganów? Jak tego nie ma w domu to sąsiedzi z dołu robią "rodzinne spotkania". Wtedy jest zwykle problem ze spaniem, bo nie da się myśleć. Jak słyszę od nich jakieś wyzwiska, kłótnie to nawet się ciesze - oni tez mówią wszystkim dzień dobry. I robią wiele innych "polsko-katolickich" spraw, tego jestem pewien. Gdyby koło mnie ktoś się darł to nawet bym nie wychylił nosa z domu. Tego mnie nauczyło życie w Polsce. A pani los mnie nie dziwi - to akurat juz dawno do mnie dotarło - wszyscy chcą Cię oszukać, a w najlepszym wypadku tylko naciągnąć na kasę i każdy walczy wszystkimi środkami o swoje. Reszta jest poza tym katolickim rajem albo siedzi całe dnie w kościółkach. Odpowiedz Link Zgłoś
sliczny70 Straszna tragedia 14.09.08, 04:06 Sadze, ze kobieta nie powinna opuszczac domu, kiedy dzieci zostaly tam...To moje zdanie od dawna...Czesto tak bywa, ze egoizm zwycieza...kosztem rodziny.... Odpowiedz Link Zgłoś
beata_sta Re: Straszna tragedia 14.09.08, 10:59 Co to za idiotyczna maniera z tymi trzema kropkami na końcu każdego zdania.Że niby tak rozważasz każde zdanie,czy co?Że to co piszesz ma dawać do myślenia? Akurat. Gadasz też tak rozwlekle? Odpowiedz Link Zgłoś
ponika Re: Straszna tragedia 14.09.08, 13:15 Pewnie, każda kobieta powinna siedzieć murem w domu i się nie ruszać, bo przecież od dawna wiadomo, że dzieci zostawione z mężem spotka coś strasznego ;/ Pomyśl, zanim coś napiszesz. Odpowiedz Link Zgłoś
wiloughby ja pindole, po prostu choć raz zostawcie tragedie 14.09.08, 05:10 ludzką w spokoju. fajnie, że nie doświadczyliście jakiegoś własnego hardcore'u, ale to nie znaczy, że musicie się wyciągać cudze. gazeta fakt, przy tym waszym serwisie, to czasem rewelacyjna lektura. Odpowiedz Link Zgłoś
mreck Re: ja pindole, po prostu choć raz zostawcie trag 14.09.08, 07:07 mężczyźni są silniejsi fiycznie, ale kobiety sa silniejsze psychicznie i niestety rzadko działają racjonalnie. U nich qrde liczy się uczucie. Taka baba potrafi zajeźdxić normalnego faceta na śmierć, bo gość nie dawał jej ciepła, emocji i nie dostrzegał w niej księżniczki. Ta potrafiła. Musiała byc niezłą zołzą skoro facet postanowił odebrać jej wszystko. Jednak jednego nie zrozumiem: jak mozna odebać życie pięciolatkowi? Odpowiedz Link Zgłoś
nett1980 Re: ja pindole, po prostu choć raz zostawcie trag 14.09.08, 14:43 Najpierw uderzyl go w skron, a potem wbil noz. Czytac nie umiesz? Z twojego postu wynika, ze starszych mogl zabic, bo starsi i juz wolno? Moja znajoma zostawiala z mezem i tesciami 4 dzieci, maz byl troche malo zaradny, a ona jezdzila do niemiec na 1 miesiac zbierac plody rolne, dzieki temu mogla kupic podreczniki i komputer dzieciom. Odpowiedz Link Zgłoś
presentation1 ...Codziennie............. 14.09.08, 07:27 tragedie.Wiem ze one wydarzaja sie wszedzie.Jednak w Polsce nastepuje zezwierzecenie.Jest to przykre. Odpowiedz Link Zgłoś
mreck Re: ...Codziennie............. 14.09.08, 07:39 prezntation jak to jest? Facet zabija trójke dzieci a tobie jest przykro? Goń się. Komu cos przyjdzie z tego, ze tobie jest przykro. Cierpisz zamiliony? Z tym zezwierzęceniem to facet przesadzasz. Z całego swiata dochodza podobne wiadomości. signum tempores. Odpowiedz Link Zgłoś
naprawdetrzezwy Obiecał i dotrzymał słowa? 14.09.08, 07:37 No, to więcej w nim honoru niż w polskich politykach. Wszystkich. Ale ciekawsze jest coś, co podnieciło reportera Gazety (czyli Agory): "Sąsiad z ostatniego piętra: - To był taki rozważny i spokojny gość. Nawet gdybym mu w gębę dał, pewnie by nie oddał. Taki był." I dla repoortera, a więc i dla Agory, normalny jest jakiś bandyta, który biłby ludzi i nawet publicznie tym grozi... ;>>> Odpowiedz Link Zgłoś
orandzia Zwłoki trójki dzieci i ich ojca znaleziono w je.. 14.09.08, 07:52 nie ma problemu jak nie bedzie mozna przezyc to sie pomordujemy tak jak rodzina w Kutnie, moze to jest wyjscie?! wtedy Rząd nie będzie musiał się martwić skąd brać pieniądze na wypłaty świadczeN! Może należy się zastanowić nad wprowadzeniem w życie tej morderczej złodziejskiej ustawy emerytalnej póki jeszcze trupy całych rodzin nie leżą w mieszkaniach! Odpowiedz Link Zgłoś
boryska1 Re: Zwłoki trójki dzieci i ich ojca znaleziono w 14.09.08, 08:15 zastanawiam się czemu ten dorosły człowiek nawet podczas pracy często bywał w domu ,może był chorobliwie zazdrosny i żona miała już tego dość..może to był objaw jego depresji..... Odpowiedz Link Zgłoś
jeleaous_guy [...] 14.09.08, 08:14 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
styp Re: Zginelo Troje niewinnych dzieci.... 14.09.08, 08:54 POlecam POlecic komisję śledczą z członków PO POkażą POwyborcom kto winien Ćwiąkalski doPOwie POlokom ze to nie POlski premier bo on jest od cud POdobny Odpowiedz Link Zgłoś
maureen2 Re: Była u mamusi - wpisz 1; u kochanka - wpisz 2 14.09.08, 10:12 1 siedziała i czekała czy zadzwoni i obieca poprawę i przeprosi,czy nie przeprosi,bo jak nie,to niech sie wali. Odpowiedz Link Zgłoś
smutas Re: Była u mamusi - wpisz 1; u kochanka - wpisz 2 14.09.08, 18:01 Maureen, moze masz racje. Ja stawiam raczej na "przyjaciela" ktory moglby okazac sie bilogicznym ojcem dzieciakow. Te rozwazana sa jednak tak plytkie w obliczu tej ogromnej ludzkiej tragedii :-( Odpowiedz Link Zgłoś
koham.mihnika.copyright 2 - facet mogl bvyc ciapowaty, a a ona lubiala ost 14.09.08, 11:54 ra jazde. znalazla dobrego knota, jak to dziewczyna.... Odpowiedz Link Zgłoś
pierrecruise Tragedia w Kutnie 14.09.08, 09:37 Teraz na pewno "akcje" ojców wzrosną. Normalny był... Odpowiedz Link Zgłoś
k31457 Zwłoki trójki dzieci i ich ojca znaleziono w je.. 14.09.08, 10:16 nie leczyl sie psychiatrycznie to nie znaczy,ze nie byl chory...... Odpowiedz Link Zgłoś