wicary No i mamy problem .... 14.09.08, 13:58 Czy dla likwidacji jednego bandyty w generalskim mundurze ( masowego mordercy ) można poświęcić kilkudziesięciu niewinnych ludzi ??? Odpowiedz Link Zgłoś
zigzaur Re: No i mamy problem .... 14.09.08, 14:00 Jeśli bombę podłożyli islamiści, to nie przejmowali się losem niewiernych. Jeśli bombę podłożyli funkcjonariusze FSB, to nie przejmowali się losem rosyjskich szarych ludzi. Odpowiedz Link Zgłoś
zigzaur Re: No i mamy problem .... 14.09.08, 14:02 Zależy, kto podejmował taką decyzję. Skoro FSB nie wahało się podpalić szkoły z dziećmi w Biesłanie, to i ofiarami katastrofy samolotu też się nie przejęło. Odpowiedz Link Zgłoś
dzielanski Beznadziejny artykuł! 14.09.08, 14:04 "W katastrofie lotniczej tragicznie zginęło 88 osób. Ale jest też good news: wśród ofiar był rosyjski generał, ponoć straszny okrutnik." Wyrazy współczucia dla rodzin ofiar. Odpowiedz Link Zgłoś
zigzaur Re: Beznadziejny artykuł! 14.09.08, 14:06 "Wśród 88 ofiar katastrofy rosyjskiego samolotu w mieście Perm na Uralu jest generał Giennadij Troszew. W czasie drugiej wojny czeczeńskiej dowodził Północnokaukaskim Okręgiem Wojskowym." Ciekawe, kto będzie dowodził MOSKIEWSKIM okręgiem wojskowym podczas trzeciej wojny czeczeńskiej? Odpowiedz Link Zgłoś
igor_s53 Re: Beznadziejny artykuł! 14.09.08, 14:10 Zigzaur.Podrzucic cie prezerwatyw-gratis? Odpowiedz Link Zgłoś
asmall4 Re: Beznadziejny artykuł! 14.09.08, 18:20 ja ci mogę trochę metylowego podrzucić :) chociesz ... Odpowiedz Link Zgłoś
elinkan co za morony... 14.09.08, 14:22 połowa z was nie umie pisać po polsku. tępaki nie znające ortografii i ojczystego języka próbują wciskać komuś kit, że ich pogląd jest ważny.. dno.. Odpowiedz Link Zgłoś
zigzaur Re: co za morony... 14.09.08, 14:39 Przyjrzyj się dokładnie wpisom. Zobaczysz, jak wiele z nich pochodzi z Rosji. Odpowiedz Link Zgłoś
funstein Re: co za morony... 14.09.08, 14:57 wypowiedzi pelne rusycyzmow wskazuja, ze sporo sfrustrowanych i niedouczonych funkcjonariuszy kgb (fsb) udziela sie na forum. Odpowiedz Link Zgłoś
rasklaat Re: karma, sku...synu 14.09.08, 14:44 co ty tak lubisz rosyjskich generałów? Odpowiedz Link Zgłoś
michr Re: karma, sku...synu 14.09.08, 16:41 rasklaat napisał: > co ty tak lubisz rosyjskich generałów? Oprócz generała zginęło 87 ludzi bogu ducha winnych wsród nich kobiety i dzieci. Ta dyskusja obraża mnie jako człowieka i Polaka. Odpowiedz Link Zgłoś
zimowa1 wszyscy przestępcy powinni tak skończyć 14.09.08, 15:22 Nie ma lepszej sprawiedliwości dla przestępców, którzy doczekali się na sprawiedliwy wymiar !!! Odpowiedz Link Zgłoś
wi42 święto sępów czatowych GW, którym 14.09.08, 15:31 wydaje się, że są orłami. Ode mnie - współczucie dla wszystkich rodzin i bliskich ofiar katastrofy. Odpowiedz Link Zgłoś
xegar Samolot został zestrzelony 14.09.08, 16:13 Oj, bo jeszcze uwierzę w wersję z eksplozją silnika. Boeingów na świecie lata mnóstwo i jakoś nie eksplodują. A temu akurat musiało się przydarzyć przy podchodzeniu do lądowania (znana pozycja), na terenie Rosji (gdzie rakiet ziemia-powietrze nie brakuje) i ze znaną, nielubianą osobą na pokładzie. Współczucie dla niewinnych Ofiar. Xe Odpowiedz Link Zgłoś
sunlama bez znieczulenia - sledujuścij pażałusta ... 14.09.08, 16:20 ludobójcy do ziemi...następny rudy szczur Odpowiedz Link Zgłoś
dzielanski Panowie Polacy, szanujmy samych siebie! 14.09.08, 17:31 Uczestnicy tego forum, jeżeli nie macie współczucia dla ofiar katastrofy lotniczej (choćby dla tych osiemdziesięćiu siedmiu nie będących generałami armii rosyjskiej), to przynajmniej okażcie trochę szacunku dla samych siebie. Co do mnie, to nie chciałbym być postrzegany przez Rosjan jako przedstawiciel nacji zabawiającej się wypisywaniem szyderczych komentarzy pod nekrologiem. Odpowiedz Link Zgłoś
misza36 [...] 14.09.08, 17:33 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
misza36 [...] 14.09.08, 17:36 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
dzielanski To dla Was tragiczny dzień... 14.09.08, 18:52 więc rozumiem Twoje wzburzenie, choć nie piszesz zbyt ładnie. Odpisuję, bo wspomniałeś o "paryzantach z iraku i afganu". W naszej prasie to temat tabu i pewnie, paradoksalnie, w Waszej też, ale czytając to, co piszą Amerykanie, Brytyjczycy czy Francuzi, zorientujesz się, że sporą grupe, zwłaszacza wśród tych z Afganistanu stanowią akurat Czeczeńcy. Odpowiedz Link Zgłoś
washington84 Boeing mial 22 lata. 14.09.08, 17:47 Aeroflot ma tylko dwa samoloty Boeing 737-300. Oba samoloty zostaly nabyte w 2008 roku od innych linii. Pierwszy o numerach VP-BCJ przeszedl dluga droge: 23/06/1986 Transbrasil PT-TEA 25/09/1992 Aloha Airlines N303AL 01/12/1995 Vanguard Airlines 10/07/1997 America West Airlines 17/01/2002 Shandong Airlines 02/09/2003 Bluebird Cargo 08/04/2005 Estafeta Carga Aerea 03/04/2008 Aeroflot Drugi o numerach VP-BCN przeszedl przez tych samych wlascicieli. Wszystkie pozostale samoloty Airbus sa calkiem nowe o sredniej wieku 2.6 roku tylko kilka DC10 sa 26 letnimi zabytkami. Odpowiedz Link Zgłoś
asmall4 Re: Boeing mial 22 lata. 14.09.08, 18:29 właśnie ... wiedzieli gdzie jenerała usadzć :) Odpowiedz Link Zgłoś
asmall4 Ewcia Trockistka :) 14.09.08, 18:17 "Jest rzeczą oczywistą , że później niepodległa Ukraina robotniczo-chłopska będzie mogła się przyłączyć do federacji republik radzieckich, ale dobrowolnie, na warunkach, jakie sama uzna za stosowne. To zaś z kolei zakłada rewolucyjne odrodzenie się ZSRR. Prawdziwe wyzwolenie narodu ukraińskiego jest nie do pomyślenia bez rewolucji lub szeregu rewolucji na Zachodzie, które powinny w końcu doprowadzić do powstania Socjalistycznych Stanów Zjednoczonych Europy. Niepodległa Ukraina będzie mogła przystąpić do tej federacji jako równoprawny kraj członkowski. Z kolei rewolucja proletariacka w Europie z odrażającego gmachu stalinowskiego bonapartyzmu nie pozostawi kamienia na kamieniu. W takim wypadku ścisły sojusz Radzieckich Stanów Zjednoczonych Europy i odrodzonego ZSRR stanie się nieuchronny i będzie niezmiernie korzystny dla kontynentu europejskiego i azjatyckiego; w tym oczywiście również dla Ukrainy. Lecz w tym miejscu przechodzimy do spraw o drugorzędnym czy nawet trzeciorzędnym znaczeniu. Sprawą o podstawowym znaczeniu jest rewolucyjne zabezpieczenie jedności i niepodległości Robotniczo-Chłopskiej Ukrainy w walce z jednej strony z imperializmem, z drugiej zaś - z moskiewskim bonapartyzmem. Ukraina jest szczególnie bogata w doświadczenia fałszywych dróg walki o wyzwolenie narodowe. Wszystkiego tu już próbowano: była drobnomieszczańska Rada, był Skoropadski, Petlura, był "sojusz" z Hohenzollernami i kombinacje z Entantą . Kto po wszystkich tych doświadczeniach pokłada jeszcze nadzieje w jakimkolwiek odłamie ukraińskiej burżuazji, że stanie on na czele walki narodowowyzwoleńczej, ten jest politycznym trupem. Tylko ukraiński proletariat jest w stanie nie tylko rozwiązać to w swej najgłębszej istocie rewolucyjne zadanie, lecz wystąpić z inicjatywą rozwiązania tej kwestii. On i tylko on może skupić wokół siebie masy chłopskie i prawdziwie rewolucyjną narodową inteligencję." Odpowiedz Link Zgłoś
asmall4 W katastrofie Boeinga zginął rosyjski generał, .. 14.09.08, 18:43 Wszystkie gó...jady kochają proletariacką ojczyznę , ale jakimś cudem za Chiny Ludowe nie chcą tam mieszkać :) Odpowiedz Link Zgłoś
puch4cz No właśnie! 14.09.08, 19:24 Czas zacząć życie jak normalni ludzie, a nie zarabiać na życie szczekaniem na forum gw. Odpowiedz Link Zgłoś
misza36 W katastrofie Boeinga zginął rosyjski generał, .. 14.09.08, 19:43 kalkstein wraz z innymi jewrejami i agentem saka wywolali konflikt w gruzji, polacy jestescie za to ludobojstwo wspolodpowiedzialni , kaczynski do hagi wraz z polskim sejmem ktory popieral zbrodniarzy Odpowiedz Link Zgłoś
zigzaur Re: W katastrofie Boeinga zginął rosyjski generał 14.09.08, 21:42 Nie będziesz, moskalu, rządzić w Hadze. Jeśli ktoś ma być sądzony, to Putin. I to niekoniecznie w Hadze, może być np. w Poti. Odpowiedz Link Zgłoś
adude49 W katastrofie Boeinga zginął rosyjski generał, ... 14.09.08, 19:46 szkoda człowieka tym bardziej, że umiał przeciwstawić się władzy Odpowiedz Link Zgłoś
zigzaur Re: W katastrofie Boeinga zginął rosyjski generał 14.09.08, 21:42 Może za dużo wiedział? Odpowiedz Link Zgłoś