Dodaj do ulubionych

W katastrofie Boeinga zginął rosyjski generał, ...

    • wicary No i mamy problem .... 14.09.08, 13:58
      Czy dla likwidacji jednego bandyty w generalskim mundurze ( masowego
      mordercy ) można poświęcić kilkudziesięciu niewinnych ludzi ???
      • zigzaur Re: No i mamy problem .... 14.09.08, 14:00
        Jeśli bombę podłożyli islamiści, to nie przejmowali się losem niewiernych.

        Jeśli bombę podłożyli funkcjonariusze FSB, to nie przejmowali się losem
        rosyjskich szarych ludzi.
      • zigzaur Re: No i mamy problem .... 14.09.08, 14:02
        Zależy, kto podejmował taką decyzję.

        Skoro FSB nie wahało się podpalić szkoły z dziećmi w Biesłanie, to i ofiarami
        katastrofy samolotu też się nie przejęło.
    • dzielanski Beznadziejny artykuł! 14.09.08, 14:04
      "W katastrofie lotniczej tragicznie zginęło 88 osób. Ale jest też
      good news: wśród ofiar był rosyjski generał, ponoć straszny
      okrutnik."

      Wyrazy współczucia dla rodzin ofiar.
      • zigzaur Re: Beznadziejny artykuł! 14.09.08, 14:06
        "Wśród 88 ofiar katastrofy rosyjskiego samolotu w mieście Perm na Uralu jest
        generał Giennadij Troszew. W czasie drugiej wojny czeczeńskiej dowodził
        Północnokaukaskim Okręgiem Wojskowym."

        Ciekawe, kto będzie dowodził MOSKIEWSKIM okręgiem wojskowym podczas trzeciej
        wojny czeczeńskiej?
        • igor_s53 Re: Beznadziejny artykuł! 14.09.08, 14:10
          Zigzaur.Podrzucic cie prezerwatyw-gratis?
          • asmall4 Re: Beznadziejny artykuł! 14.09.08, 18:20
            ja ci mogę trochę metylowego podrzucić :) chociesz ...
    • elinkan co za morony... 14.09.08, 14:22
      połowa z was nie umie pisać po polsku. tępaki nie znające ortografii i
      ojczystego języka próbują wciskać komuś kit, że ich pogląd jest ważny.. dno..
      • zigzaur Re: co za morony... 14.09.08, 14:39
        Przyjrzyj się dokładnie wpisom. Zobaczysz, jak wiele z nich pochodzi z Rosji.
      • funstein Re: co za morony... 14.09.08, 14:57
        wypowiedzi pelne rusycyzmow wskazuja, ze sporo
        sfrustrowanych i niedouczonych funkcjonariuszy kgb (fsb)
        udziela sie na forum.
    • rach_ciach A teraz już tylko piekło na wieki. 14.09.08, 14:23

    • rasklaat Re: karma, sku...synu 14.09.08, 14:44
      co ty tak lubisz rosyjskich generałów?
      • michr Re: karma, sku...synu 14.09.08, 16:41
        rasklaat napisał:

        > co ty tak lubisz rosyjskich generałów?
        Oprócz generała zginęło 87 ludzi bogu ducha winnych wsród nich
        kobiety i dzieci.
        Ta dyskusja obraża mnie jako człowieka i Polaka.
    • zimowa1 wszyscy przestępcy powinni tak skończyć 14.09.08, 15:22
      Nie ma lepszej sprawiedliwości dla przestępców, którzy doczekali się
      na sprawiedliwy wymiar !!!
    • wi42 święto sępów czatowych GW, którym 14.09.08, 15:31
      wydaje się, że są orłami.


      Ode mnie - współczucie dla wszystkich rodzin i bliskich ofiar
      katastrofy.
    • xegar Samolot został zestrzelony 14.09.08, 16:13
      Oj, bo jeszcze uwierzę w wersję z eksplozją silnika. Boeingów na świecie lata mnóstwo i jakoś nie eksplodują. A temu akurat musiało się przydarzyć przy podchodzeniu do lądowania (znana pozycja), na terenie Rosji (gdzie rakiet ziemia-powietrze nie brakuje) i ze znaną, nielubianą osobą na pokładzie.

      Współczucie dla niewinnych Ofiar.

      Xe
    • sunlama bez znieczulenia - sledujuścij pażałusta ... 14.09.08, 16:20
      ludobójcy do ziemi...następny rudy szczur
    • dzielanski Panowie Polacy, szanujmy samych siebie! 14.09.08, 17:31
      Uczestnicy tego forum, jeżeli nie macie współczucia dla ofiar
      katastrofy lotniczej (choćby dla tych osiemdziesięćiu siedmiu nie
      będących generałami armii rosyjskiej), to przynajmniej okażcie
      trochę szacunku dla samych siebie. Co do mnie, to nie chciałbym być
      postrzegany przez Rosjan jako przedstawiciel nacji zabawiającej się
      wypisywaniem szyderczych komentarzy pod nekrologiem.
    • misza36 [...] 14.09.08, 17:33
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
    • misza36 [...] 14.09.08, 17:36
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
      • dzielanski To dla Was tragiczny dzień... 14.09.08, 18:52
        więc rozumiem Twoje wzburzenie, choć nie piszesz zbyt ładnie.
        Odpisuję, bo wspomniałeś o "paryzantach z iraku i afganu". W naszej
        prasie to temat tabu i pewnie, paradoksalnie, w Waszej też, ale
        czytając to, co piszą Amerykanie, Brytyjczycy czy Francuzi,
        zorientujesz się, że sporą grupe, zwłaszacza wśród tych z
        Afganistanu stanowią akurat Czeczeńcy.
    • washington84 Boeing mial 22 lata. 14.09.08, 17:47
      Aeroflot ma tylko dwa samoloty Boeing 737-300.
      Oba samoloty zostaly nabyte w 2008 roku od innych linii.
      Pierwszy o numerach VP-BCJ przeszedl dluga droge:
      23/06/1986 Transbrasil PT-TEA
      25/09/1992 Aloha Airlines N303AL
      01/12/1995 Vanguard Airlines
      10/07/1997 America West Airlines
      17/01/2002 Shandong Airlines
      02/09/2003 Bluebird Cargo
      08/04/2005 Estafeta Carga Aerea
      03/04/2008 Aeroflot
      Drugi o numerach VP-BCN przeszedl przez tych samych wlascicieli. Wszystkie
      pozostale samoloty Airbus sa calkiem nowe o sredniej wieku 2.6 roku tylko
      kilka DC10 sa 26 letnimi zabytkami.
      • asmall4 Re: Boeing mial 22 lata. 14.09.08, 18:29
        właśnie ... wiedzieli gdzie jenerała usadzć :)
    • asmall4 Ewcia Trockistka :) 14.09.08, 18:17
      "Jest rzeczą oczywistą , że później niepodległa Ukraina robotniczo-chłopska
      będzie mogła się przyłączyć do federacji republik radzieckich, ale dobrowolnie,
      na warunkach, jakie sama uzna za stosowne. To zaś z kolei zakłada rewolucyjne
      odrodzenie się ZSRR. Prawdziwe wyzwolenie narodu ukraińskiego jest nie do
      pomyślenia bez rewolucji lub szeregu rewolucji na Zachodzie, które powinny w
      końcu doprowadzić do powstania Socjalistycznych Stanów Zjednoczonych Europy.
      Niepodległa Ukraina będzie mogła przystąpić do tej federacji jako równoprawny
      kraj członkowski. Z kolei rewolucja proletariacka w Europie z odrażającego
      gmachu stalinowskiego bonapartyzmu nie pozostawi kamienia na kamieniu. W takim
      wypadku ścisły sojusz Radzieckich Stanów Zjednoczonych Europy i odrodzonego ZSRR
      stanie się nieuchronny i będzie niezmiernie korzystny dla kontynentu
      europejskiego i azjatyckiego; w tym oczywiście również dla Ukrainy. Lecz w tym
      miejscu przechodzimy do spraw o drugorzędnym czy nawet trzeciorzędnym znaczeniu.
      Sprawą o podstawowym znaczeniu jest rewolucyjne zabezpieczenie jedności i
      niepodległości Robotniczo-Chłopskiej Ukrainy w walce z jednej strony z
      imperializmem, z drugiej zaś - z moskiewskim bonapartyzmem.

      Ukraina jest szczególnie bogata w doświadczenia fałszywych dróg walki o
      wyzwolenie narodowe. Wszystkiego tu już próbowano: była drobnomieszczańska Rada,
      był Skoropadski, Petlura, był "sojusz" z Hohenzollernami i kombinacje z Entantą
      . Kto po wszystkich tych doświadczeniach pokłada jeszcze nadzieje w jakimkolwiek
      odłamie ukraińskiej burżuazji, że stanie on na czele walki narodowowyzwoleńczej,
      ten jest politycznym trupem. Tylko ukraiński proletariat jest w stanie nie tylko
      rozwiązać to w swej najgłębszej istocie rewolucyjne zadanie, lecz wystąpić z
      inicjatywą rozwiązania tej kwestii. On i tylko on może skupić wokół siebie masy
      chłopskie i prawdziwie rewolucyjną narodową inteligencję."
    • asmall4 W katastrofie Boeinga zginął rosyjski generał, .. 14.09.08, 18:43
      Wszystkie gó...jady kochają proletariacką ojczyznę , ale jakimś cudem
      za Chiny Ludowe nie chcą tam mieszkać :)
    • puch4cz No właśnie! 14.09.08, 19:24
      Czas zacząć życie jak normalni ludzie, a nie zarabiać na życie szczekaniem na
      forum gw.
    • misza36 W katastrofie Boeinga zginął rosyjski generał, .. 14.09.08, 19:43
      kalkstein wraz z innymi jewrejami i agentem saka wywolali konflikt w
      gruzji, polacy jestescie za to ludobojstwo wspolodpowiedzialni ,
      kaczynski do hagi wraz z polskim sejmem ktory popieral zbrodniarzy
      • sunlama jesteś głupszy niż soviecka konstytucja 14.09.08, 20:01
      • zigzaur Re: W katastrofie Boeinga zginął rosyjski generał 14.09.08, 21:42
        Nie będziesz, moskalu, rządzić w Hadze.
        Jeśli ktoś ma być sądzony, to Putin.
        I to niekoniecznie w Hadze, może być np. w Poti.
    • adude49 W katastrofie Boeinga zginął rosyjski generał, ... 14.09.08, 19:46
      szkoda człowieka tym bardziej, że umiał przeciwstawić się władzy
      • zigzaur Re: W katastrofie Boeinga zginął rosyjski generał 14.09.08, 21:42
        Może za dużo wiedział?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka