Dodaj do ulubionych

Macierewicz nie oddał 13 dokumentów komisji ds....

17.09.08, 09:20
:)
Obserwuj wątek
    • mreck Re: Macierewicz nie oddał 13 dokumentów komisji d 17.09.08, 09:22
      jak to rozważa? to jeszcze nie podał?
      • ms.proper Re: Macierewicz nie oddał 13 dokumentów komisji d 17.09.08, 09:27
        moze Macierewicz uznal je za swoje, bo o nim w nich mowa?
        • mlasskacz A którego psychiatrę odwiedza Matołkiewicz? 17.09.08, 09:39
          .
          • mlasskacz ...może walają się gdzieś pod kozetą? 17.09.08, 09:45
            .
            • krycha_z_gazowni Re: ...może walają się gdzieś pod kozetą? 17.09.08, 09:47
              A może wyskoko postawiony znajomy chiał je sobie przejrzeć.
              Deja vu?
              • gamon0 Klich pogubił tajne dokumenty... :)))))))))))))))) 17.09.08, 10:25
                Co za niechlujstwo...
                • marek99az1 Re: Klich pogubił tajne dokumenty... :))))))))))) 17.09.08, 10:34
                  gamon0 napisał:
                  Klich pogubił
                  > Co za niechlujstwo...

                  Czy kiedykolwiek przyjdzie dzięń w którym gamońiowi0 uda się
                  wygenerowć jakieś mniej durnowate zdanie?
                  • gamon0 Re: Klich pogubił tajne dokumenty... :))))))))))) 17.09.08, 10:37
                    To Klich wykradł (polecił wykraść) dokumenty Komisji Likwidacyjnej...
                    wbrew prawu, bez protokołu zdania... Kapujesz coś z tego, mondralo?
                    :)))
                    • babcia.klozetova Re: Klich pogubił tajne dokumenty... :))))))))))) 17.09.08, 10:47
                      gamon0 napisał:

                      > To Klich wykradł (polecił wykraść) dokumenty Komisji Likwidacyjnej...
                      > wbrew prawu, bez protokołu zdania... Kapujesz coś z tego, mondralo?
                      > :)))

                      Przestań pierdzieć! Tajne dokumenty maja rejestrowany dostęp. Jeśli Maciarenko
                      je wziął, to podpisał pobranie, jeśli nie oddał, to podpisu przy zwrocie nie ma.
                      Jeśli ty jednak wiesz, że to Klich podpisał się za Maciarenkę i papiery są u
                      niego (Klicha), to zawiadom prokuraturę. Albo stul pysk!!!
                      • lewar121 Ilu dokumentów nie oddał Bolesław, bo nie pamiętam 17.09.08, 11:04
                        Ilu dokumentów nie oddał Bolesław, bo nie pamiętam
                        • babcia.klozetova Re: Ilu dokumentów nie oddał Bolesław, bo nie pam 17.09.08, 11:14
                          lewar121 napisał:

                          > Ilu dokumentów nie oddał Bolesław, bo nie pamiętam

                          Myślisz o Bierucie???
                          • lewar121 Re: Ilu dokumentów nie oddał Bolesław, bo nie pam 17.09.08, 11:21
                            Myślę o Bolku, Boleczku, Bolusi czy jak to inni mówią Wałku


                            babcia.klozetova napisała:
                            > Myślisz o Bierucie???
                            • plastelina2005 Gdyby PO miała jaja jak PiS to... 17.09.08, 12:18
                              Ziobro, Jasiński, Macierewicz oraz ich herszt J. Kaczyński już by byli osądzeni
                              przez TS.
                              • mirmat1 Oto jak POstKomuchy ratuja agentow GRU w WSI 17.09.08, 12:47
                                Były agent WSI, wytrenowany w Moskwie przez GRU i KGB, a dzisiaj
                                bezrobotny członek Platformy wykonujacy bezmyslnie instrukcje
                                Schetyny (…kilka razy dziennie odwiedzic portal i dodac do kilku
                                topowych artykołow swoj komentarz…nie wdawanie sie w dyskusje…efekt
                                bedzie naprawde zauwazalny….Prosze jednak w tym informowaniu o
                                nalezyta dyskrecje. Tajna instrukcja PO: Przejąć internet!
                                www.dziennik.pl/polityka/article213016/Tajna_instrukcja_PO_Prz
                                ejac_internet_.html ) plastelina2005 napisała:

                                > Gdyby PO miała jaja jak PiS to...Ziobro, Jasiński, Macierewicz
                                oraz ich herszt J. Kaczyński już by byli osądzeni przez TS.
                                M: Ku radosci SLD, PostKomuchy ukradly zawartosc dokumentacji
                                dotyczcej sledztwa BBN w sprawie inwigilacji KGB i GRU w sluzby WSI.
                                Teraz bolszewia pracuje nad falszowaniem tej dokumentacji tak jak to
                                robil TW Bolek kiedy posiadl informacje na temat swojej pracy dla
                                SB. Kiedy skoncza robote ku satysfakcji Putina, wszystko
                                sie "znajdzie" i agenci KGB i GRU powroca do "polskich" sluzb
                                specjalnych.
                                • rtg Re: Oto jak POstKomuchy ratuja agentow GRU w WSI 17.09.08, 13:19
                                  mirmat1 napisał:

                                  [...]
                                  bzdetów nie cytuję.
                                  weź te zielone tabletki popij wodą, wodą, odstaw karawkę!!! i odejdź
                                  od komputera. "marchewke kupiłeś" ???
                                  • lewar121 Re: Oto jak POstKomuchy ratuja agentow GRU w WSI 17.09.08, 13:43
                                    Komorowski z Klichem biorą a efektów nie widać....może oprócz ubocznych :(


                                    rtg napisał:
                                    > weź te zielone tabletki popij wodą, wodą, odstaw karawkę!!! i odejdź od
                                    komputera. "marchewke kupiłeś" ???



                                    • jedyny.resistance znowu lewar pacnął w durny łeb co? 17.09.08, 13:46
                                      • poszeklu Klicha sposob na czyszczenie teczek 17.09.08, 17:00
                                        mirmat1 napisal;
                                        > Ku radosci SLD, PostKomuchy ukradly zawartosc dokumentacji
                                        > dotyczcej sledztwa BBN w sprawie inwigilacji KGB i GRU w
                                        > sluzby WSI.
                                        > Teraz bolszewia pracuje nad falszowaniem tej dokumentacji
                                        > tak jak to robil TW Bolek kiedy posiadl informacje na temat
                                        > swojej pracy dla SB.
                                        > Kiedy skoncza robote ku satysfakcji Putina, wszystko sie
                                        > "znajdzie" i agenci KGB i GRU powroca do "polskich" sluzb
                                        > specjalnych.

                                        Wyniesione noca tajne akta staly sie lupem czyscicieli teczek
                                        i teraz Klich dla odwrocenia uwagi szuka ich tam skad je sam
                                        zabieral.
                                        • pisubek Porublu znowu majaczy. Ale nuda! 17.09.08, 21:29

                                          • mirmat1 Agentura GRU i KGB sie nudzi? Brawo Maciarewicz ! 18.09.08, 12:44
                                            pisubek napisała:

                                            > PiS zdechl! Radujcie sie!
                                            M: radosc wytrenowanych przez KGB i GRU agentow Putina, teraz
                                            bezrobotnych po rozwiazaniu WSI, moze byc przedwczesna. Wciaz mimo
                                            wysilkow POstKomuchow zastepy agentow Putina nie ma dostepow do
                                            tajemnic panstwa. Antoni Maciarewicz zrobil doskonala robote a
                                            Prezydent Kaczynski ze swoim wetem czuwa.
                                            • pisubek Agentura GRU i KGB to tylko w PiSie. Na zdrowie! 18.09.08, 13:35

                                  • wet3 Re: rtg 17.09.08, 14:04
                                    rtg napisał:

                                    > mirmat1 napisał:
                                    > [...]
                                    > bzdetów nie cytuję.
                                    > weź te zielone tabletki popij wodą, wodą, odstaw karawkę!!! i
                                    odejdź
                                    > od komputera. "marchewke kupiłeś" ???

                                    Jak nie masz nic do powiedzenia, to zamilcz a nie obrazaj!
                                • wet3 Re: mirmat1 17.09.08, 14:09
                                  mirmat1 napisal > ... PostKomuchy ukradly zawartosc dokumentacji
                                  > dotyczcej sledztwa BBN w sprawie inwigilacji KGB i GRU w sluzby
                                  WSI.
                                  > Teraz bolszewia pracuje nad falszowaniem tej dokumentacji tak jak
                                  to
                                  > robil TW Bolek kiedy posiadl informacje na temat swojej pracy dla
                                  > SB. Kiedy skoncza robote ku satysfakcji Putina, wszystko
                                  > sie "znajdzie" i agenci KGB i GRU powroca do "polskich" sluzb
                                  > specjalnych.

                                  Tak wlasnie jest. POpaprancowe sprzedawczyki ratuja swych kolegow -
                                  sprzedawczykow wyksztalconych przez GRU! Dobrze to opisales.
                    • kralik111 Re: Klich pogubił tajne dokumenty... :))))))))))) 17.09.08, 11:32
                      gamon0 napisał:

                      > To Klich wykradł (polecił wykraść) dokumenty Komisji Likwidacyjnej...
                      > wbrew prawu, bez protokołu zdania... Kapujesz coś z tego, mondralo?
                      > :)))

                      Nie rozumiem gamon0, ty musisz cierpiec na swojskieg rodzaju odmiane masochizmu
                      cechujaca sie sadystycznym umilowaniem robienia z samego siebie
                      idioty...:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
                    • marek99az1 Re: Klich pogubił tajne dokumenty... :))))))))))) 17.09.08, 22:16
                      gamon0 napisał:

                      > To Klich wykradł (polecił wykraść) dokumenty Komisji
                      Likwidacyjnej...
                      > wbrew prawu, bez protokołu zdania... Kapujesz coś z tego,
                      mondralo?
                      > :)))

                      A skąd ty to wiesz forumowy głupku?
      • zuzur No to już wiadomo dlaczego nie ma autostrad. 17.09.08, 11:29
        I dlaczego stadionów też nie ma, i giełdy spadają.
        • keeslaff Re: No to już wiadomo dlaczego nie ma autostrad. 17.09.08, 13:05
          I 3 milionów mieszkań, i taniego państwa....
    • flyb52 Macierewicz nie oddał 13 dokumentów komisji ds.... 17.09.08, 09:25
      Trzynastka pechowa liczba. Czyz nie lepiej byloby zwedzic tylko 12
      papierkow?
      • niebezpieczny Re: Macierewicz nie oddał 13 dokumentów komisji d 17.09.08, 10:23
        albo 14? 2*7=14 a 7 to szczęśliwa liczba
    • pierot6 Macierewicz jeszcze nie siedzi, ta SBecka kapucha? 17.09.08, 09:28
      www.youtube.com/watch?v=qzLEF0kChOw&feature=relate
    • konrad.ludwik02 Szlag mnie trafia na asekuracyjną formułę: 17.09.08, 09:30
      Szlag mnie trafia na asekuracyjną formułę: "rozważa zawiadomienie
      prokuratury o możliwości popełnienia przestępstwa ..."!
      Tu nie ma co rozważać: jeżeli przepisy określają upoważnionych do
      władania dokumentami i czasokres w którym to jest dopuszczalne, fakt
      ewent. przekroczenia uprawnień jest od razu oczywisty!
      • wiedmak I powinni sbeckiego slugusa Maciarewicza o 6 rano 17.09.08, 09:44
        na ziemi rozlozyc i skutego do aresztu przyprowdzic.
      • olias Re: Szlag mnie trafia na asekuracyjną formułę: 17.09.08, 11:41
        nie podniecaj się tak, to szkodliwe. Klich rozważa i będzie bardzo
        długo rozważał. a co ma zrobić? papiery przekazuje się za
        pokwitowaniem. jeśli wtargnął do budynku i porwał jak leci, wziął na
        siebie odpowiedzialność za ichj komplet. czy ci się to podoba czy
        nie - jeśl inie ma w ręku pokwitowań tych którzy pobrali papiery to
        wisi.
        • rtg Re: Szlag mnie trafia na asekuracyjną formułę: 17.09.08, 13:29
          olias napisał:

          > nie podniecaj się tak, to szkodliwe. Klich rozważa i będzie bardzo
          > długo rozważał. a co ma zrobić? papiery przekazuje się za
          > pokwitowaniem. jeśli wtargnął do budynku i porwał jak leci, wziął
          na
          > siebie odpowiedzialność za ichj komplet. czy ci się to podoba czy
          > nie - jeśl inie ma w ręku pokwitowań tych którzy pobrali papiery
          to
          > wisi.

          brak odnotowania zdania dokumentów świadczy o tym: że Maciora je
          jeszcze ma lub że zgubił, że przekazał lub o bałaganie w jego
          komisji, która przejęła dokumenty z WSI i ich należycie nie
          zabezpieczała. teraz Tylko TS ale dla szefa Maciarewicza czyli
          Jarosław Wielki I Nieudacznik IV RP ma to na horyzoncie " I nikt nas
          nie przekona że białe jest białe..."
    • z1234567 Jesli to prawda... to bierze przyklad z Bolka 17.09.08, 09:31
      Jesli to prawda... to bierze przyklad z Bolka
      Bolek umial sie obchodzic z dokumentami najlepiej
      • wiedmak I tak ze nie bierze przykladu z twojej matki... 17.09.08, 09:45
      • presentaton1 z1234567.O którym z Kaczynskich mówisz ?! 17.09.08, 09:45
        ja stawiam na tow.Jarosława....

        forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=902&w=74891904&a=74907348
        newsgroups.derkeiler.com/Archive/Soc/soc.culture.polish/2008-08/msg01844.html
    • stasieczek5 Macierewicz nie oddał 13 dokumentów komisji ds.... 17.09.08, 09:36
      Nie ma sprawy...
      Tak wybitny polityk i szef służb wywiadu i kontrwywiadu czyli
      SCOOBY - DOO Antoś Macierewicz wykorzysta te materiały w swej służbie.
      Nie róbmy z tego powodu sensacji. On wie co robi. Wy, drobne pieski, nie
      szczekajcie na Tośka.
    • moherowe_bydle Macierewicz nie oddał 13 dokumentów komisji ds.... 17.09.08, 09:41
      A Wałęsa już zwrócił kilkaset zagarniętych dokumentów ???? Zawiadomliście
      prokuraturę ???
      • anbowi Re: Macierewicz nie oddał 13 dokumentów komisji d 17.09.08, 09:59
        Zawiadomić winni ci, którzy są przekonani o tym fakcie. Dlaczego nie
        uczynił tego towarzysz Jarosław?
    • 28plk7b Jarosław Kaczynski jest eunuchem ? 17.09.08, 09:58
      O tym mówi najtajniejszy z zatrzymanych dokumentów,czy o tym że
      Lech Kaczyński jest jednojajowy?
      • 1zorro To ten psychol jeszcze nie w szpitalu??! 17.09.08, 10:05
        najwyzszy czas poddac go obowiazkowemu leczeniu!
        • felix_macierewicz pasuje na ławeczkę pod sklepem w ' Rancho ' 17.09.08, 10:20
          burak jeden
    • venus99 Re: Macierewicz nie oddał 13 dokumentów komisji d 17.09.08, 10:22
      to dziwne:ludzie nie lubia psychola.a powinnio go kochać.
    • gamon0 Złodziej skarży się, że coś mu brakuje?... :)))))) 17.09.08, 10:27
      Koniec świata...

      --
      "Donald Kiepski Show" trwa...
      • marek99az1 Re: Złodziej skarży się, że coś mu brakuje?... :) 17.09.08, 10:35
        gamon0 napisał:

        > Koniec świata...
        >
        > --
        > "Donald Kiepski Show" trwa...

        Kolejna eksplozja gamoniowego intelektu
        • chilly Re: Złodziej skarży się, że coś mu brakuje?... :) 17.09.08, 10:43
          Poproś, gamoń, niech ci mam kupi kredę. Będziesz mógł pisać na
          asfalcie w parkowych alejkach.
      • babcia.klozetova Re: Złodziej skarży się, że coś mu brakuje?... :) 17.09.08, 10:49
        gamon0 napisał:

        > Koniec świata...
        >
        > --
        > "Donald Kiepski Show" trwa...

        Masz podejrzenia, że Klich ma te papiery, to zgłoś do prokuratury! Jeśli tego
        nie zrobisz, to sam będziesz podpadał pod paragraf za zatajenie informacji o
        przestępstwie. Zastanów się więc i przestań szczekać!!
        • jedyny.resistance Nie zgłosi 17.09.08, 13:47
          bo to jest ścierwo z chlewa lecha czyli nietykalny
        • gamon0 babcia klozetova ma kłopoty z myśleniem... :))) 17.09.08, 14:29
          To nie są podejrzenia, ale powszechnie znane fakty - Klich polecił
          siłą zabrać dokumenty z Komisji Weryfikacyjnej. Nie sporządzono
          protokołu przekazania dokumentów. A teraz ten Wybitny Ministerr skarży
          się, że co mu zaginęło... Czy teraz do babci coś dociera? Hę?... :)))

          --
          "Donald Kiepski Show" trwa...
      • pierot6 gamon0.Nazywasz Min.Klicha złodziejem?! 17.09.08, 10:56
        to podaj fakty i powiedz to pod własnym nazwiskiem !
      • rtg Re: Złodziej skarży się, że coś mu brakuje?... :) 17.09.08, 13:40
        gamon0 napisał:

        > Koniec świata...
        >
        > --
        > "Donald Kiepski Show" trwa...

        po wpisaniu w google gamon na 7 poz wyskakuje
        forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=902&w=70862848&a=70866237
    • halszka49 Macierewicz nie oddał 13 dokumentów komisji ds... 17.09.08, 10:32
      "Co wolno wojewodzie to...." Mnie pewnikiem z pracy wylali za takie zachowanie a
      P.Pilch rozważa jakie konsekwencje wyciągnąć.Powinni konsekwencje ponieść
      wszyscy,którzy nie zwrócili TAJNYCH DOKUMENTÓW.To jest jawne naruszenie
      dyscypliny pracy!
      • chilly Re: Macierewicz nie oddał 13 dokumentów komisji d 17.09.08, 10:42
        Czy żyjemy w pańswie prawa czy Prawa i Spawiedliwości?
        Jeśli kilkoro z tych gości nie pójdzie siedzieć, to nic juz nie
        zatrzyma moich dzieci przed emigracją.
    • placebo99 Liberały zniszczą dowody tak jak w aferze bilbord. 17.09.08, 10:43
      Reżimowi Tuska nie można oddać dowodów na ich łajdactwa, bo zniszczą
      je tak samo jak niszczyli dowody w aferze bilbordowej.
      • pierot6 placebo99, znowu oddał rzadki stolec gębą !!! 17.09.08, 10:54
        www.supermozg.pl/supermozg/1,91626,5676631,Inteligentny_wibrator.html
        • paralela.1 Re: placebo99, znowu oddał rzadki stolec gębą !!! 17.09.08, 11:12
          bo placebo99 to szambownik jest !

          forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=902&w=74891904&a=74907348
        • placebo99 Re: placebo99, znowu oddał rzadki stolec gębą !!! 17.09.08, 13:58
          Redakcji GW proszę ten wpis "placebo99, znowu oddał rzadki stolec
          gębą" dodać do polecanych wątków na forum. Zawiera wszystko co
          libertyństwo lansuje:
          - jest anty PiS,
          - jest wulgarny,
          - jest obraźliwy dla forumowiczów,
          - nic nie wnosi.
      • babcia.klozetova Re: Liberały zniszczą dowody tak jak w aferze bil 17.09.08, 10:54
        placebo99 napisał:

        > Reżimowi Tuska nie można oddać dowodów na ich łajdactwa, bo zniszczą
        > je tak samo jak niszczyli dowody w aferze bilbordowej.
        >

        W twojej kartotece w przychodni brak opinii psychiatry, że powinieneś podlegać
        leczeniu w zakładzie zamkniętym? Znaczy to, że zniszczyłeś ten papier! :-P
    • obywatelx5 podobno kozy zjadły te papiery Antosiowi 17.09.08, 10:51
      tak mówią na salonie 24
    • halfliner Uwielbiam go. Twórca pierwszego jawnego wywiadu w 17.09.08, 11:04
      historii. Czyli kolejny polityk inaczej z PiS-u.
    • adam_l27 18 z 11 500. PO dalej szuka haków ? 17.09.08, 11:06
      Chyba tak bo o służbie zawodowej już się cicho zrobiło :)
      • staryduster adam_l27..ukradłeś 18 tys. z miliona, to OK ?! 17.09.08, 11:38
        typowe rozumowanie bolszewickiego ćwoka z UB !
    • gamon0 Klich już w czasie transportu wiedział, co brakuje 17.09.08, 11:09
      Jasnowidz, czy co?... :)))

      --
      "Donald Kiepski Show" trwa...
      • paralela.1 gamon0..po szkoleniu w SB-PIS ? 17.09.08, 11:10
        www.dziennik.pl/polityka/article230822/Mlodziez_PiS_Donald_Co_Ty_.html
        www.youtube.com/watch?v=qzLEF0kChOw&feature=relate
        • gamon0 Nie, w trakcie szkolenia w gimnazjum... :))) 17.09.08, 11:12
          Niektorzy tak też uważają...

          --
          "Donald Kiepski Show" trwa...
          • paralela.1 gamon0.."zgubiłeś" papiery z wariatkowa? 17.09.08, 11:13
            • gamon.0 gamon0 bez kropki, to SBecki prowokator-klon! 17.09.08, 11:16
              bolszewicki odbyt...
              • gamon0 Klonie z kropką, tobie ciągle coś się myli... 17.09.08, 11:19
                :)))

                --
                "Donald Kiepski Show" trwa...
                • gamon.0 gamon0..och ty SBeki klocku..Won do szamba !!! 17.09.08, 11:20
                  to forum dla ludzi,nie bydła!
                  • gamon0 Klonie z kropką, twoj styl cię zdradza... 17.09.08, 11:22
                    wyzywasz, jak stary UB-ek... :)))

                    --
                    "Donald Kiepski Show" trwa...
                    • gamon.0 gamon0..ty bydlaku... 17.09.08, 11:25
                      tu ruro bolszewicka!..twój styl.SBecki stolcu, to wyzywanie od złodziei bez
                      dowodów..olewam cie ciepłym moczem,świnio!
                      • staryduster Re: gamon0..ty bydlaku... 17.09.08, 11:29
                        gamon.0 napisał:

                        > tu ruro bolszewicka!..twój styl.SBecki stolcu, to wyzywanie od złodziei bez
                        > dowodów..olewam cie ciepłym moczem,świnio!

                        nie tykaj gów.na,bo sie upaprzesz..
              • paralela.1 Re: gamon0 bez kropki, to SBecki prowokator-klon! 17.09.08, 11:22
                pełno tego bydła na forum..placebo99,presentation1,realista 1000,grisza14, itd...
                • staryduster Re: gamon0 bez kropki, to SBecki prowokator-klon! 17.09.08, 11:30
                  paralela.1 napisała:

                  > pełno tego bydła na forum..placebo99,presentation1,realista 1000,grisza14, itd

                  a junkier,wet3,profanum,barbara444,kataryna ????
    • cynick1 Macierewicz nie oddał 13 dokumentów komisji ds.... 17.09.08, 11:31
      hahahaha

      bronek mordo ty moja

      marszalek sejmu ma g. do akt po wsi
      no chyba
      ze sie mialo kontakty z agentami
      czemu goraco zaprzeczales
      pozniej okazalo sie ze klamiesz
      mysle ze komorowscy wstydza sie za ciebie
      musisz z letka przybastowac
      kto wie czy akta dotyczace twojej osoby jakis dziennikarz
      przez przypadek nie znajdzie na ulicy

      pzdr.
      • staryduster cynick1..następny "historyk" z SB.... 17.09.08, 11:36
        bolszewickie gó.wno...
        • cynick1 Re: cynick1..następny "historyk" z SB.... 17.09.08, 11:47
          jestem porazony sila argumentow :)
          mysle ze kolega schetyna nie tak wyobrazal sobie zastepy janczarow


          pzdr.
          • staryduster Re: cynick1..następny "historyk" z SB.... 17.09.08, 11:48
            www.dziennik.pl/polityka/article230822/Mlodziez_PiS_Donald_Co_Ty_.html
            "janczary" PISkomuny...
            • cynick1 Re: cynick1..następny "historyk" z SB.... 17.09.08, 11:51
              no wiesz pijani byli
              to troche ich tlumaczy
              jesli dzis z ranca przypalilec lufe albo 2
              to przepraszam;)

              pzdr.
              • staryduster Re: cynick1..następny "historyk" z SB.... 17.09.08, 11:56
                pieprzysz,jak Gosiewski w RM..

                Z głupkami nie gadam, głupków olewam ciepłym moczem! SIO...
      • wielki_defekator A ile dokumentów nie oddał Bolek... 17.09.08, 12:07
        ...w czasie słynnej "prezydęckiej" kwerendy w 1992 roku. Kilkaset czy kila tysięcy?
        • staryduster wielki_defekato..piszesz i nie wiesz,śmieciu?! 17.09.08, 12:26
          opieraj sie na faktach, "historyku" SB !!
          • wielki_defekator Re: wielki_defekato..piszesz i nie wiesz,śmieciu? 17.09.08, 12:38
            staryduster napisał:

            > opieraj sie na faktach, "historyku" SB !!

            Młodzieżówka PO w akcji:-)
            • staryduster wielki_defekator..Po obozie szkoleniwym PIS-SB ??? 17.09.08, 12:42
              www.dziennik.pl/polityka/article230822/Mlodziez_PiS_Donald_Co_Ty_.html
      • jedyny.resistance Tylko UBeckie pomioty jak ty i maciora 17.09.08, 13:50
        są zainteresowane czyszczeniem papierów PiSbolszewii, co pierwszy to kabel
        UBecji albo donosiciel PZPRu
    • vanilla.dream No to do pierdla przestępcę. Nie cackać się. 17.09.08, 11:38
      • cynick1 Re: No to do pierdla przestępcę. Nie cackać się. 17.09.08, 12:04
        masz racje do pierdla!

        nczas.com/publicystyka/wsi-i-komorowski-ujawniamy-protokol-przesluchania-marszalka-komorowskiego/
        www.zebrane-doswiadczenia.salon24.pl/42748,index.html
        pzdr.
    • obywatelx5 Nauczycyciel z W-wy opowiadał mi jak do niego 17.09.08, 11:54
      podszedł na przerwie 8 latek z II C i spytał się czy nie chce kupić 13 papierów
      z komisji Macierewicza.
    • rooboy klich, jak antek odda, daj mu zlota odznake... 17.09.08, 11:55
      tak jak temu pilotowi dales srebrna...
      • staryduster Re: klich, jak antek odda, daj mu zlota odznake.. 17.09.08, 11:57
        rooboy napisał:

        > tak jak temu pilotowi dales srebrna...
        co masz do zarzucenia pilotowi?
        • rooboy Re: klich, jak antek odda, daj mu zlota odznake.. 17.09.08, 12:06
          staryduster napisał:

          > rooboy napisał:
          >
          > > tak jak temu pilotowi dales srebrna...
          > co masz do zarzucenia pilotowi?


          nic, staryduster... po prostu szukam sposobu, aby klich naklonil antka do zwrotu
          dokumentow...
    • anna-888 Macierewicz nie oddał 13 dokumentów komisji ds... 17.09.08, 12:05

      Pan Marszalek Sejmu ma racje !
      !
    • leon9910 Macierewicz nie oddał 13 dokumentów komisji ds... 17.09.08, 12:10
      babcia.klozetowa od ciągłego przesiadania w WC mózg przestał pracować!!jak go
      miałeś. Przenieś się do GÓWNO-WYMIOTNEJ tam takich debili nie myślących
      potrzebują!!A gdzie akta z msw ,które wyniósł michnik z innym konfidentem od
      kiszczaka z archiwów 1989r.???
      • pierot6 Koniec bezkarności Antka "Dzierżyniaka" !!!! 17.09.08, 12:17
        Tyle lat krył swoją prawdziwą gębe, jak Maleszka czy J.Kaczynski...
        teraz nadchodzi koniec dla sprzedawczyków...
        • piemont12 Re: Koniec bezkarności Antka "Dzierżyniaka" !!!! 17.09.08, 12:52
          pierot6 napisał:

          > Tyle lat krył swoją prawdziwą gębe, jak Maleszka czy J.Kaczynski...
          > teraz nadchodzi koniec dla sprzedawczyków.

          PIS..."Dzierżyniaki"..ha,ha,ha !
      • babcia.klozetova Re: Macierewicz nie oddał 13 dokumentów komisji d 17.09.08, 12:23
        leon9910 napisał:

        > babcia.klozetowa od ciągłego przesiadania w WC mózg przestał pracować!!jak go
        > miałeś. Przenieś się do GÓWNO-WYMIOTNEJ tam takich debili nie myślących
        > potrzebują!!A gdzie akta z msw ,które wyniósł michnik z innym konfidentem od
        > kiszczaka z archiwów 1989r.???

        Ja w klozecie nie przesiaduję! Nie mam sraczki!! U mnie w klozecie jest czysto i
        pachnąco :-)

        Jeśli masz jakieś informacje nt. wynoszenia dokumentów - zgłoś do prokuratury i
        nie pierdź na forum! To są insynuacje w stylu twojego promotora, lechu-yarka:
        "wiem, ale nie powiem", "mam dowody, ale ich nei pokażę". To tylko mąci wodę, a
        wiadomo, że w niej najłatwiej ryby się łowi!
    • executioner Macierewicz nie oddał 13 dokumentów komisji ds... 17.09.08, 12:15


      Tak poza tematem...
      Ten Macierewicz może niezbyt rozgarnięty, ale za to ładny jeeest!!!
      • pierot6 executioner..No wiesz !..to już zboczenie.... 17.09.08, 12:23
        executioner napisał:

        >
        >
        > Tak poza tematem...
        > Ten Macierewicz może niezbyt rozgarnięty, ale za to ładny jeeest!!!
        • staryduster Re: executioner..No wiesz !..to już zboczenie.... 17.09.08, 12:25
          miałem ochotę coś przekąsic..beeee!

          > executioner napisał:
          >
          > >
          > >
          > > Tak poza tematem...
          > > Ten Macierewicz może niezbyt rozgarnięty, ale za to ładny jeeest!!!
    • jabo23 Macierewicza trzeba wsadzić do pierdla 17.09.08, 12:50
      to od razu zmięknie mu rura. Może sojusznicy użyczą nam jakieś
      Guantanamo. Antosiowi, jako największemu przyjacielowi talibów,
      powinno być tam jak w niebie ;-)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka