awitold
21.09.08, 15:13
Och, droga G.W., nastroje Austriaków toż to żadna nowość. Śledzę
toczącą się tam dyskusję n/t przystapienia do UE od dawna i mogę
śmiało napisac, że - choć poparcie dla traktatu europejskiego
("eurokonstytucji") w zadnym z krjów Europy nie jest większe niż
50% - to właśnie w Austrii niechęć ta jest najwidoczniejsza.
Opisywany list to żadna sensacja ani coś, co zmieni historię - po
prostu kolejny polityk dał wyraz większości opinii swoich rodaków...