krusnik02 Prezydent Kaczyński ma XIX-wieczne postrzeganie... 31.10.08, 14:08 Panie Nowak, czy jest pan w stanie zapewnić polskie społeczeństwo ze po wejściu do strefy euro będzie nas na cokolwiek stać?? Najpierw niech pana wspaniały premier spowoduje, że będziemy zarabiać tyle ile zarabiają Niemcy czy Francuzi a dopiero wtedy wprowadzajcie sobie euro. Skoro nawet KE jest zaniepokojona poziomem zarobków w Polsce to może już czas żeby nasz rząd się tym zainteresował a nie pchał nas na siłę w kierunku wzrostu i tak już wysokich w stosunku do poziomu płac, cen produktów i usług. Odpowiedz Link Zgłoś
honkers Prezydent Kaczyński ma XIX-wieczne postrzeganie... 31.10.08, 14:18 Oj tak, chociaż hymn śpiewał rapując z lekka (oczywiście poza okropnym fałszowaniem), i luzacko tak po hip-hopowemu gubiąc i przekręcając słowa. Można zatem domniemywać iż w młodości nie otrzymał on ci wystarczającego wykształcenia i ogłady w zakresie patriotyzmu. Zapewne, na bazie doświadczeń z młodości, lepiej zna i wyraźniej śpiewa międzynarodówkę lub hymn byłego CCCP (co zapewne stanowi fragment rozprawy doktorskiej z Lenina). Powyższe zatem wskazuje na wyraźne zaburzenia w osobowości rzeczonego. Odpowiedz Link Zgłoś
talking_head Nowak się "źle czuje"? to niech zastosuje lewatywę 31.10.08, 14:37 Są rzeczywiście przypadki beznadziejne, na które medycyna nie znajduje skutecznej recepty - Niesiołowski, Palidureń, Nowak. Pozostaje już tylko lewatywa. Odpowiedz Link Zgłoś
pakulec Pisowcy maja proste metody leczenia 31.10.08, 15:04 np. lewatywa - dla tych co myslą inaczej ;-)))) takie typowe dla Pisu podejście do problemów służby zdrowia Odpowiedz Link Zgłoś
tw_wielgus :-) 31.10.08, 15:15 Słowem brutalna ingerencja w "uświęcone" miejsce prezesa. Odpowiedz Link Zgłoś
kralik111 Re: Nowak się "źle czuje"? to niech zastosuje lew 31.10.08, 15:54 talking_head napisał: > Są rzeczywiście przypadki beznadziejne, na które medycyna nie > znajduje skutecznej recepty - Niesiołowski, Palidureń, Nowak. > Pozostaje już tylko lewatywa. Szkoda, ze w miejsce gowniarskiego wyzywanie nie stac cie na odrobine merytoryki PiSglowku, szkoda, bo gdyby bylo cie stac na odrobine rozumu, to wiedzialbys, ze jeden brat broni waluty jak niepodleglosci, podczas gdy drugi brat chce ja oddac w 2020 roku glupku...:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD Odpowiedz Link Zgłoś
wet3 Re: kralik111 31.10.08, 16:19 kralik111 napisał: > talking_head napisał: > > Są rzeczywiście przypadki beznadziejne, na które medycyna nie > > znajduje skutecznej recepty - Niesiołowski, Palidureń, Nowak. > Pozostaje już tylko lewatywa. > Szkoda, ze w miejsce gowniarskiego wyzywanie nie stac cie na odrobine merytoryki > PiSglowku, szkoda, bo gdyby bylo cie stac na odrobine rozumu, to wiedzialbys, ze > jeden brat broni waluty jak niepodleglosci, podczas gdy drugi brat chce ja oddac > w 2020 roku glupku...:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD Ty tez zafunduj sobie lewatywe. Szczegolnie taka na odgownienie mozgu!!! Odpowiedz Link Zgłoś
balrog008 Inne rozumienie suwerennosci? 31.10.08, 17:08 Albo jest się suwerennym albo nie, nie ma czegoś takiego jak "nowoczesne" pojmowanie suwerenności. Zamienienie złotówki na euro to kolejne jej ograniczanie. Nowomowa jaką jest nowoczesna suwerenność" dawniej była nazywana zależnością, wasalstwem. XIXw. "postrzeganie suwerenności" to jak dla mnie jak najbardziej zaleta. Choć w sumie zdaje mi się, że Kaczyński mówi tak dla poparcia eurosceptyków, przędzej czy później to euro wprowadzi (jak i przyjmie traktat lesboński jak Sarkozy z Merkel odpowiednio postraszą). Odpowiedz Link Zgłoś
czyngis_chan Można być suwerennym mając euro. 31.10.08, 18:06 Francja nie jest niepodległa? A Hiszpania? Irlandia? Słowenia? Włochy? W takim razie to kto okupuje te kraje? Odpowiedz Link Zgłoś
czyngis_chan A to proszę uzasadnić, czemu według was 31.10.08, 18:12 euro zaszkodzi Polsce? Odpowiedz Link Zgłoś
janbacz Prazydent ma normalne postrzeganie suwerenności 31.10.08, 19:12 Szkoda, że tylko w odniesieniu do waluty prezydent chce utrzymać Polskę suwerenną - w innych dziedzinach chce oddać suwerenność europejsom. Dopóki NBP ma monopol na emisję złotówek i na usługi dla banków komercyjnych, może z tego mieć rocznie kilkadziesiąt miliardów złotych zysków wpłacanych do budżetu. Gdy przejdziemy na euro te zyski przejdą do Eurobanku. Wniosek jest prosty... nie wiem tylko czy ci co chcą wprowadzić euro to ekonomiczni ignoranci czy agenci europejsów. Odpowiedz Link Zgłoś
czyngis_chan Re: Prazydent ma normalne postrzeganie suwerennoś 01.11.08, 08:53 Wniosek jest pros > ty... nie wiem tylko czy ci co chcą wprowadzić euro to ekonomiczni ignoranci c > zy agenci europejsów. My jesteśmy w Europie, Unii Europejskiej. Jesteśmy agentami dla samych siebie? Odpowiedz Link Zgłoś
marek.lipski Panie Nowak i Panie Kaczynski.Hanba.Podaje Link 31.10.08, 19:14 www.fsr.alpha.pl/hadriana.php______________________________________ Podobnych linkow z Polski,Europy jest wiele. Wy Panowie z PO i innych partii jestescie przeciwko polskim dzieciom:prywatyzacja sluzby zdrowia eliminuje polskie normalne dzieci(niemowlaki)!!!! Wasze dyskusje i zagrywki polityczne,sa juz nie zenujace ale sa wyjatkowo bezczelne. Wy eliminujecie polskie dzieci!!! Wy odpowiadacie za stan polskiej sluzby zdrowia a wszyscy ktorzy sa za wami i pisza dla was, maja ten sam cel:niszczenie dzieci. Medycyna i leki dla dzieci do 18 roku musza byc bezplatne!!!!!!! Czyzby armia miala przejac znowu w Polsce wladze, przy takich polskich politykach,przeciwnych swojemu narodowi???! Odpowiedz Link Zgłoś
marek.lipski <a href="http://www.fsr.alpha.pl/hadriana.php" target="_blank"> 31.10.08, 19:19 Zobaczcie,zastanowcie sie wszyscy nad tym linkiem. Poprzedni byl nie odpowiednio wpisany.Sorry. Potem zadajcie sobie pytanie:dlaczego PO,SLD polska sluzbe zdrowia podali prywatyzacji? Dlaczego politycy sa przeciw polskim dzieciom??? Odpowiedz Link Zgłoś
wermahtowy_kastrat_maczo_piczo Debil-Nowak_to_Kosmopolityczę_Gó. .wno__:o))))))))) 31.10.08, 19:47 Czosnkowe GWno kabluje: Debil-Nowak, syf prepierda Kastrata Donka Ząba twierdzi, że wypowiedzi Prezydenta Polski o złotówce jako gwarancie suwerenności świadczy rzetelnej ocenie eurokołhozowej rzeczywistości - My POmyleńcy zmierzamy do modelu klienckiego uzależnienia Polski - powiedział ten POrypaniec w Radiu BZdet. ........................................................................................... GWno pławi się w wypowiedziach debilnych kosmopolitycznych psychopatów typu Palikotas, Debil-Nowak, Thuske-Kastrat, WSI-Komora Niesioł-Osioł itp. itd., którzy Polskę sprzedaliby za byle ochłap pierwszemu lepszemu szwabowi, kacapowi czy żabojadowi :( Odpowiedz Link Zgłoś
guru133 Absolwent knajackiej szkólki PiS-u wylał swoje 31.10.08, 23:21 pomyje na forum. Ale smród, fuj!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
wsi-owy_masralek_komorow Re: Debil-Nowak_to_Kosmopolityczę_Gó. .wno__:)))))) 01.11.08, 00:16 Czosnkowe GWno kabluje: Debil-Nowak, syf prepierda Kastrata Donka Ząba twierdzi, że wypowiedzi Prezydenta Polski o złotówce jako gwarancie suwerenności świadczy rzetelnej ocenie eurokołhozowej rzeczywistości - My POmyleńcy zmierzamy do modelu klienckiego uzależnienia Polskicki- powiedział ten POrypaniec w Radiu BZdet. ........................................................................................... GWno pławi się w wypowiedziach debilnych kosmopolitycznych psychopatów typu Palikotas, Debil-Nowak, Thuske-Kastrat, WSI-Komora Niesioł-Osioł itp. itd., którzy Polskę sprzedaliby za byle ochłap pierwszemu lepszemu szwabowi, kacapowi czy żabojadowi :( ------------------------------------------------------------------------------------------------- KON-DONEK KASTRAT LICZY NA TO, ŻE JEGO - NAPISANE PO SZWABSKU- ROMASIDŁO O DANCYGU ZDROŻEJE KIEDY UDA MU SIĘ WPROWADZIĆ W POLSCE SZWABSKĄ WALUTĘ EURO :)))))) ROZKAZAŁ WIĘC DEBILOWI-NOWAKOWI ATAKOWAĆ PREZYDENTA, KTÓRY CHCE RATOWAĆ POLSKĘ PRZED TYM KRETYŃSKIM POMYSŁEM ! Odpowiedz Link Zgłoś
greyling Re: Debil-Nowak_to_Kosmopolityczę_Gó. .wno__:)))) 01.11.08, 14:40 "wsi-owy_masralek_komorow napisał:" Nie obrażaj nickiem Federalnej Republiki Komorów, bo tam zapewne takich idiotów nie ma. Odpowiedz Link Zgłoś