Dodaj do ulubionych

Prezydent Kaczyński ma XIX-wieczne postrzeganie...

    • krusnik02 Prezydent Kaczyński ma XIX-wieczne postrzeganie... 31.10.08, 14:08
      Panie Nowak, czy jest pan w stanie zapewnić polskie społeczeństwo ze po
      wejściu do strefy euro będzie nas na cokolwiek stać?? Najpierw niech pana
      wspaniały premier spowoduje, że będziemy zarabiać tyle ile zarabiają Niemcy
      czy Francuzi a dopiero wtedy wprowadzajcie sobie euro. Skoro nawet KE jest
      zaniepokojona poziomem zarobków w Polsce to może już czas żeby nasz rząd się
      tym zainteresował a nie pchał nas na siłę w kierunku wzrostu i tak już
      wysokich w stosunku do poziomu płac, cen produktów i usług.
    • honkers Prezydent Kaczyński ma XIX-wieczne postrzeganie... 31.10.08, 14:18
      Oj tak, chociaż hymn śpiewał rapując z lekka (oczywiście poza
      okropnym fałszowaniem), i luzacko tak po hip-hopowemu gubiąc i
      przekręcając słowa. Można zatem domniemywać iż w młodości nie
      otrzymał on ci wystarczającego wykształcenia i ogłady w zakresie
      patriotyzmu. Zapewne, na bazie doświadczeń z młodości, lepiej zna i
      wyraźniej śpiewa międzynarodówkę lub hymn byłego CCCP (co zapewne
      stanowi fragment rozprawy doktorskiej z Lenina). Powyższe zatem
      wskazuje na wyraźne zaburzenia w osobowości rzeczonego.
    • tetradrachma L. Kaczyński to taki Lato w .....polityce. 31.10.08, 14:28
    • talking_head Nowak się "źle czuje"? to niech zastosuje lewatywę 31.10.08, 14:37
      Są rzeczywiście przypadki beznadziejne, na które medycyna nie
      znajduje skutecznej recepty - Niesiołowski, Palidureń, Nowak.
      Pozostaje już tylko lewatywa.
      • pakulec Pisowcy maja proste metody leczenia 31.10.08, 15:04
        np. lewatywa - dla tych co myslą inaczej ;-))))
        takie typowe dla Pisu podejście do problemów służby zdrowia
        • tw_wielgus :-) 31.10.08, 15:15
          Słowem brutalna ingerencja w "uświęcone" miejsce prezesa.
          • pakulec Re: :-) 31.10.08, 15:17
            hehehe - przy uzyciu jego ulubionej zabawki ;-)
      • kralik111 Re: Nowak się "źle czuje"? to niech zastosuje lew 31.10.08, 15:54
        talking_head napisał:

        > Są rzeczywiście przypadki beznadziejne, na które medycyna nie
        > znajduje skutecznej recepty - Niesiołowski, Palidureń, Nowak.
        > Pozostaje już tylko lewatywa.


        Szkoda, ze w miejsce gowniarskiego wyzywanie nie stac cie na odrobine merytoryki
        PiSglowku, szkoda, bo gdyby bylo cie stac na odrobine rozumu, to wiedzialbys, ze
        jeden brat broni waluty jak niepodleglosci, podczas gdy drugi brat chce ja oddac
        w 2020 roku glupku...:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
        • wet3 Re: kralik111 31.10.08, 16:19
          kralik111 napisał:
          > talking_head napisał:
          > > Są rzeczywiście przypadki beznadziejne, na które medycyna nie
          > > znajduje skutecznej recepty - Niesiołowski, Palidureń, Nowak.
          > Pozostaje już tylko lewatywa.
          > Szkoda, ze w miejsce gowniarskiego wyzywanie nie stac cie na
          odrobine merytoryki
          > PiSglowku, szkoda, bo gdyby bylo cie stac na odrobine rozumu, to
          wiedzialbys, ze
          > jeden brat broni waluty jak niepodleglosci, podczas gdy drugi brat
          chce ja oddac
          > w 2020 roku glupku...:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

          Ty tez zafunduj sobie lewatywe. Szczegolnie taka na odgownienie
          mozgu!!!
    • balrog008 Inne rozumienie suwerennosci? 31.10.08, 17:08
      Albo jest się suwerennym albo nie, nie ma czegoś takiego jak "nowoczesne"
      pojmowanie suwerenności. Zamienienie złotówki na euro to kolejne jej
      ograniczanie. Nowomowa jaką jest nowoczesna suwerenność" dawniej była nazywana
      zależnością, wasalstwem.
      XIXw. "postrzeganie suwerenności" to jak dla mnie jak najbardziej zaleta. Choć w
      sumie zdaje mi się, że Kaczyński mówi tak dla poparcia eurosceptyków, przędzej
      czy później to euro wprowadzi (jak i przyjmie traktat lesboński jak Sarkozy z
      Merkel odpowiednio postraszą).
    • czyngis_chan Można być suwerennym mając euro. 31.10.08, 18:06
      Francja nie jest niepodległa? A Hiszpania? Irlandia? Słowenia?
      Włochy? W takim razie to kto okupuje te kraje?
    • czyngis_chan A to proszę uzasadnić, czemu według was 31.10.08, 18:12
      euro zaszkodzi Polsce?
    • janbacz Prazydent ma normalne postrzeganie suwerenności 31.10.08, 19:12
      Szkoda, że tylko w odniesieniu do waluty prezydent chce utrzymać Polskę suwerenną - w innych dziedzinach chce oddać suwerenność europejsom.

      Dopóki NBP ma monopol na emisję złotówek i na usługi dla banków komercyjnych, może z tego mieć rocznie kilkadziesiąt miliardów złotych zysków wpłacanych do budżetu. Gdy przejdziemy na euro te zyski przejdą do Eurobanku. Wniosek jest prosty... nie wiem tylko czy ci co chcą wprowadzić euro to ekonomiczni ignoranci czy agenci europejsów.
      • czyngis_chan Re: Prazydent ma normalne postrzeganie suwerennoś 01.11.08, 08:53
        Wniosek jest pros
        > ty... nie wiem tylko czy ci co chcą wprowadzić euro to ekonomiczni
        ignoranci c
        > zy agenci europejsów.
        My jesteśmy w Europie, Unii Europejskiej. Jesteśmy agentami dla
        samych siebie?
    • marek.lipski Panie Nowak i Panie Kaczynski.Hanba.Podaje Link 31.10.08, 19:14
      www.fsr.alpha.pl/hadriana.php______________________________________
      Podobnych linkow z Polski,Europy jest wiele.
      Wy Panowie z PO i innych partii jestescie przeciwko
      polskim dzieciom:prywatyzacja sluzby zdrowia
      eliminuje polskie normalne dzieci(niemowlaki)!!!!
      Wasze dyskusje i zagrywki polityczne,sa juz nie
      zenujace ale sa wyjatkowo bezczelne.
      Wy eliminujecie polskie dzieci!!!
      Wy odpowiadacie za stan polskiej sluzby zdrowia
      a wszyscy ktorzy sa za wami i pisza dla was,
      maja ten sam cel:niszczenie dzieci.

      Medycyna i leki dla dzieci do 18 roku musza byc bezplatne!!!!!!!

      Czyzby armia miala przejac znowu w Polsce wladze,
      przy takich polskich politykach,przeciwnych swojemu narodowi???!
    • marek.lipski <a href="http://www.fsr.alpha.pl/hadriana.php" target="_blank"> 31.10.08, 19:19
      Zobaczcie,zastanowcie sie wszyscy nad tym linkiem.
      Poprzedni byl nie odpowiednio wpisany.Sorry.
      Potem zadajcie sobie pytanie:dlaczego PO,SLD
      polska sluzbe zdrowia podali prywatyzacji?
      Dlaczego politycy sa przeciw polskim dzieciom???
      • wermahtowy_kastrat_maczo_piczo Debil-Nowak_to_Kosmopolityczę_Gó. .wno__:o))))))))) 31.10.08, 19:47
        Czosnkowe GWno kabluje:

        Debil-Nowak, syf prepierda Kastrata Donka Ząba twierdzi, że wypowiedzi
        Prezydenta Polski o złotówce jako gwarancie suwerenności świadczy
        rzetelnej ocenie eurokołhozowej rzeczywistości - My POmyleńcy
        zmierzamy do modelu klienckiego uzależnienia Polski - powiedział ten
        POrypaniec w Radiu BZdet.
        ...........................................................................................


        GWno pławi się w wypowiedziach

        debilnych kosmopolitycznych psychopatów typu

        Palikotas, Debil-Nowak, Thuske-Kastrat, WSI-Komora

        Niesioł-Osioł itp. itd., którzy Polskę sprzedaliby za byle ochłap

        pierwszemu lepszemu szwabowi, kacapowi czy żabojadowi :(

        • guru133 Absolwent knajackiej szkólki PiS-u wylał swoje 31.10.08, 23:21
          pomyje na forum. Ale smród, fuj!!!!
          • wsi-owy_masralek_komorow Re: Debil-Nowak_to_Kosmopolityczę_Gó. .wno__:)))))) 01.11.08, 00:16
            Czosnkowe GWno kabluje:

            Debil-Nowak, syf prepierda Kastrata Donka Ząba twierdzi, że wypowiedzi
            Prezydenta Polski o złotówce jako gwarancie suwerenności świadczy
            rzetelnej ocenie eurokołhozowej rzeczywistości - My POmyleńcy
            zmierzamy do modelu klienckiego uzależnienia Polskicki- powiedział
            ten POrypaniec w Radiu BZdet.
            ...........................................................................................


            GWno pławi się w wypowiedziach

            debilnych kosmopolitycznych psychopatów typu

            Palikotas, Debil-Nowak, Thuske-Kastrat, WSI-Komora

            Niesioł-Osioł itp. itd., którzy Polskę sprzedaliby za byle ochłap

            pierwszemu lepszemu szwabowi, kacapowi czy żabojadowi :(

            -------------------------------------------------------------------------------------------------

            KON-DONEK KASTRAT LICZY NA TO, ŻE

            JEGO - NAPISANE PO SZWABSKU- ROMASIDŁO O DANCYGU

            ZDROŻEJE KIEDY UDA MU SIĘ WPROWADZIĆ W POLSCE

            SZWABSKĄ WALUTĘ EURO :))))))

            ROZKAZAŁ WIĘC DEBILOWI-NOWAKOWI

            ATAKOWAĆ PREZYDENTA, KTÓRY CHCE

            RATOWAĆ POLSKĘ PRZED TYM KRETYŃSKIM POMYSŁEM !
            • greyling Re: Debil-Nowak_to_Kosmopolityczę_Gó. .wno__:)))) 01.11.08, 14:40
              "wsi-owy_masralek_komorow napisał:"
              Nie obrażaj nickiem Federalnej Republiki Komorów, bo tam zapewne
              takich idiotów nie ma.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka