Dodaj do ulubionych

Internauci oburzeni słowami Jarosława Kaczyński...

    • sralimuchibedziewiosna zeznania Stefana-mówi wszystko- oto treść: 04.12.08, 17:50
      www.rp.pl/artykul/2,229068_Co_Niesiolowski_zeznal_w_sledztwie.html
      pod tym linkiem w treści artykułu link do pliku zip z treścią zeznań
      • kralik111 Re: zeznania Stefana-mówi wszystko- oto treść: 04.12.08, 17:59
        sralimuchibedziewiosna napisał:

        > www.rp.pl/artykul/2,229068_Co_Niesiolowski_zeznal_w_sledztwie.html
        > pod tym linkiem w treści artykułu link do pliku zip z treścią zeznań


        Podaj tresc ksiazki, linki do proPiSich portali sa w tym przypadku calkowicie
        niewiarygdne.
        • sralimuchibedziewiosna Re: zeznania Stefana-mówi wszystko- oto treść: 04.12.08, 18:01
          kralik111 napisał:

          > sralimuchibedziewiosna napisał:
          >
          > > www.rp.pl/artykul/2,229068_Co_Niesiolowski_zeznal_w_sledztwie.html
          > > pod tym linkiem w treści artykułu link do pliku zip z treścią zeznań
          >
          >
          > Podaj tresc ksiazki, linki do proPiSich portali sa w tym przypadku calkowicie
          > niewiarygdne.


          PALANCIE ! mam przepisac ci książkę ? co za KRETYN
          • amanasunta To nie kretyn to kralik :) 04.12.08, 18:05
            sralimuchibedziewiosna napisał:

            > kralik111 napisał:
            >
            > > sralimuchibedziewiosna napisał:
            > >
            > > > www.rp.pl/artykul/2,229068_Co_Niesiolowski_zeznal_w_sledztwie.html
            > > > pod tym linkiem w treści artykułu link do pliku zip z treścią zezna
            > ń
            > >
            > >
            > > Podaj tresc ksiazki, linki do proPiSich portali sa w tym przypadku calkow
            > icie
            > > niewiarygdne.
            >
            >
            > PALANCIE ! mam przepisac ci książkę ? co za KRETYN
            • sralimuchibedziewiosna wygląda na to, że to to samo 04.12.08, 18:06
              amanasunta napisała:
              • amanasunta Sorry ale ...to większe uposledzenie ... 04.12.08, 18:09
                sralimuchibedziewiosna napisał:

                > amanasunta napisała:
                Czytam tego trolla już ze dwa lata :))))))
                • sralimuchibedziewiosna chciałem byc delikatny wobec niepełnosprawnego :) 04.12.08, 18:12
                  amanasunta napisała:

                  > sralimuchibedziewiosna napisał:
                  >
                  > > amanasunta napisała:
                  > Czytam tego trolla już ze dwa lata :))))))
                  • sralimuchibedziewiosna piszącego zresztą tutaj pod kilkunastoma nickami 04.12.08, 18:15
                    psychopata w pełnym tego słowa znaczeniu
                    • kralik111 Re: piszącego zresztą tutaj pod kilkunastoma nick 04.12.08, 18:21
                      sralimuchibedziewiosna napisał:

                      > psychopata w pełnym tego słowa znaczeniu


                      Jezeli udowodnisz mi ze pisze pod chociaz jednym innym nickiem niz "kralik111",
                      oswiadczam ze wyplace ci 100 000 zl, jezeli jednak tego nie bedziesz potrafil
                      zrobic pozwe cie do sadu i zazadam zebys ty wplacil na dom dziecka 100 000 zl.

                      To co obsrajmozczku, naprawde jestes az tak glupi i myslisz, ze anonimowosc
                      forum chroni cie przed odpowiedzialnoscia karna za pomowienia ???

                      :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
                      • sralimuchibedziewiosna przeczytaj to uważnie psychopato: 04.12.08, 18:28
                        kralik111 napisał:

                        > sralimuchibedziewiosna napisał:
                        >
                        > > psychopata w pełnym tego słowa znaczeniu
                        >
                        >
                        > Jezeli udowodnisz mi ze pisze pod chociaz jednym innym nickiem niz "kralik111",
                        > oswiadczam ze wyplace ci 100 000 zl, jezeli jednak tego nie bedziesz potrafil
                        > zrobic pozwe cie do sadu i zazadam zebys ty wplacil na dom dziecka 100 000 zl.
                        >
                        > To co obsrajmozczku, naprawde jestes az tak glupi i myslisz, ze anonimowosc
                        > forum chroni cie przed odpowiedzialnoscia karna za pomowienia ???
                        >
                        > :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

                        groziłeś w ten sposób mi już kilkakrotnie

                        innym osobom także

                        każdy więc wie, że twoje słowo nie jest nic warte

                        a więc teraz odwrócimy sytuację:

                        masz na to 7 dni, żeby do mnie dotrzeć. po tym czasie top ja udaję się do
                        prokuratury , aby złożyć doniesienie o popełnionych przez ciebie na tym forum
                        wielokrotnie przestępstwach

                        acha:

                        nie masz po co kasować swoich postów - od dłuższego czasu nosiłem się z tym
                        zamiarem i mam te, które się w sprawie przydadzą ,zarchiwizowane

                        a jest ich duuuużo


                        POZDRAWIAM :)

                        • kralik111 Re: przeczytaj to uważnie psychopato: 04.12.08, 18:33
                          sralimuchibedziewiosna napisał:

                          > kralik111 napisał:

                          > sralimuchibedziewiosna napisał:

                          > psychopata w pełnym tego słowa znaczeniu

                          > >
                          > > Jezeli udowodnisz mi ze pisze pod chociaz jednym innym nickiem niz "krali
                          > k111",
                          > > oswiadczam ze wyplace ci 100 000 zl, jezeli jednak tego nie bedziesz potr
                          > afil
                          > > zrobic pozwe cie do sadu i zazadam zebys ty wplacil na dom dziecka 100 00
                          > 0 zl.
                          > >
                          > > To co obsrajmozczku, naprawde jestes az tak glupi i myslisz, ze anonimowo
                          > sc
                          > > forum chroni cie przed odpowiedzialnoscia karna za pomowienia ???
                          > >
                          > > :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
                          >
                          > groziłeś w ten sposób mi już kilkakrotnie
                          >
                          > innym osobom także
                          >
                          > każdy więc wie, że twoje słowo nie jest nic warte
                          >
                          > a więc teraz odwrócimy sytuację:
                          >
                          > masz na to 7 dni, żeby do mnie dotrzeć. po tym czasie top ja udaję się do
                          > prokuratury , aby złożyć doniesienie o popełnionych przez ciebie na tym forum
                          > wielokrotnie przestępstwach
                          >
                          > acha:
                          >
                          > nie masz po co kasować swoich postów - od dłuższego czasu nosiłem się z tym
                          > zamiarem i mam te, które się w sprawie przydadzą ,zarchiwizowane
                          >
                          > a jest ich duuuużo
                          >
                          >
                          > POZDRAWIAM :)
                          >


                          Z trzema osobami pomawiajacymi mnie na tym forum spotkalem sie w sadzie,
                          wszystkie trzy sprawy wygralem, chcesz byc czwratym, nie ma sprawy, podaj mi
                          swoje namiary na skrzynke pocztowa ja skontaktuje sie jak najszybciej z moim
                          prawnikiem i w ciagu miesiaca czy dwoch sptkamy sie oko w oko.

                          Ja pisze calkowicie powaznie i biore calkowita odpowiedzialnosc za kazde
                          wypowiedziane w tym poscie slowo, pokaz teraz co ty jestes warty, udowodnij, ze
                          przydomek (k...rwy) jaki nadali ci forumowicze jest niezasluzony...;DDD
                          • sralimuchibedziewiosna Re: przeczytaj to uważnie psychopato: 04.12.08, 18:46
                            napisałeś, że nie jestem dla ciebie anonimowy

                            dałem ci więc szansę na dowiedzenie tego

                            czekam te 7 dni

                            tak - chcę byc następny , więc do dzieła , przecież podawanie ci moich namiarów
                            nie jest cio do tego potrzebne w świetle tego co piszesz :D

                            ps

                            co do tych wygranych -

                            tak się składa , że też jestem prawnikiem . wiem komu groziłeś pozwem i wiem ,
                            że to nieprawda , że mogłeś cokolwiek wygrać

                            zatem - do dzieła :D
                  • kralik111 Re: chciałem byc delikatny wobec niepełnosprawneg 04.12.08, 18:17
                    sralimuchibedziewiosna napisał:

                    > amanasunta napisała:
                    >
                    > > sralimuchibedziewiosna napisał:
                    > >
                    > > > amanasunta napisała:
                    > > Czytam tego trolla już ze dwa lata :))))))


                    Badz delikatny i umyj mi plecy...;DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
                • kralik111 Re: Sorry ale ...to większe uposledzenie ... 04.12.08, 18:14
                  amanasunta napisała:

                  > sralimuchibedziewiosna napisał:
                  >
                  > > amanasunta napisała:
                  > Czytam tego trolla już ze dwa lata :))))))

                  To ike dzisiaj z ust tego srania i gowna wylalas na tym forum pani poslem Prawa
                  i Sprawuesliwosci podac linki...???

                  :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

                  Wiekszego zeszmacenia jezykowego, chamstwa i wulgaryzmu jakim cechuje sie
                  poslanka PiS o pseudonimie "amanasunta" nie znajdziesz na zadnym innym forum,
                  szkoda bo bylo nie bylo jestes kobieta...:(
              • kralik111 Re: wygląda na to, że to to samo 04.12.08, 18:10
                sralimuchibedziewiosna napisał:

                > amanasunta napisała:

                forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=902&w=88099953&a=88108054
          • kralik111 Re: zeznania Stefana-mówi wszystko- oto treść: 04.12.08, 18:08
            sralimuchibedziewiosna napisał:

            > kralik111 napisał:
            >
            > > sralimuchibedziewiosna napisał:
            > >
            > > > www.rp.pl/artykul/2,229068_Co_Niesiolowski_zeznal_w_sledztwie.html
            > > > pod tym linkiem w treści artykułu link do pliku zip z treścią zezna
            > ń
            > >
            > >
            > > Podaj tresc ksiazki, linki do proPiSich portali sa w tym przypadku calkow
            > icie
            > > niewiarygdne.
            >
            >
            > PALANCIE ! mam przepisac ci książkę ? co za KRETYN

            Jezeli nie potrafisz czegos udowodnic to siedz cicho w przeciwnym razie ty
            wychodzisz na palanta i kretyna, widzisz smieciu w zyciu doroslego czlowieka juz
            tak jest, ze za wypowiedziane slowa bierze sie odpowiedzialnosc i wypowiedziane
            slowa zawsze trzeba czyms udowodnic, wiec podaj tutaj cala ksiazke albo stul
            PiSde bo niczego nie masz tutaj do powiedzenia ani do zaoferwania...;DDD
            • sralimuchibedziewiosna inteligencją też nie grzeszysz 04.12.08, 18:11
              kralik111 napisał:

              >
              • kralik111 Re: inteligencją też nie grzeszysz 04.12.08, 18:16
                sralimuchibedziewiosna napisał:

                > kralik111 napisał:
                >
                > >


                Co to, za glupii jestes zeby podac moj cytat na dowod ze inteligencja nie
                grzesze??? :-DDD
                Znowu zrobiles z siebie posmiewisko, taka mala wyszczekana szmate, inni
                forumowicze maja na to wlasciwa nazwe
                (k..rwa)...:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
                • sralimuchibedziewiosna lol 04.12.08, 18:19
                  kralik111 napisał:

                  > sralimuchibedziewiosna napisał:
                  >
                  > > kralik111 napisał:
                  > >
                  > > >
                  >
                  >
                  > Co to, za glupii jestes zeby podac moj cytat na dowod ze inteligencja nie
                  > grzesze??? :-DDD
                  > Znowu zrobiles z siebie posmiewisko, taka mala wyszczekana szmate, inni
                  > forumowicze maja na to wlasciwa nazwe
                  > (k..rwa)...:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
                  • kralik111 Re: lol 04.12.08, 18:22
                    sralimuchibedziewiosna napisał:

                    LOL...?
                    Czy to twoja odpowiedz glupku...???

                    No gdzie ten moj cytat swiadczacy o mojej znikomej intelligencji a twjej
                    prawdomownosci ty (k...rwo)...?

                    :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
    • tommen Dosyć !!! 04.12.08, 17:52
      Zaorajmy ten neofaszystowski PIS wraz z ich cholernym fuhrerkiem -
      postawmy kropkę nad i w następnych wyborach.
      • amanasunta Tak jest! Ein Volk Ein Reich Ein Tusk :) 04.12.08, 18:04
    • fenaktil Internauci oburzeni słowami Jarosława Kaczyński... 04.12.08, 17:59
      Gadzinówka Wyborcza jak zawsze manipuluje i indokrynuje. Jacy internauci ????
      Też jestem internautą i nie jestem oburzony. Gdy się pluje i bryzga jadem na
      Kaczyńskich, to wszystko jest wspaniałe. A gdy stale atakowany się odgryza i
      broni, to afera.Niedobrze się robi od tego zakłamania
    • jonwol Wystąpienie tego esbeckiego wypierdka, 04.12.08, 18:02
      cierpiącego z powodu braku dowartościowania aresztowaniem przez PRL-owskie
      służby, tej politycznej szmaty, powinno być ostatnim jego wystąpieniem z trybuny
      sejmowej!
      • moherowe_bydle Re: Wystąpienie tego esbeckiego wypierdka, 04.12.08, 19:13
        jonwol napisał:

        > cierpiącego z powodu braku dowartościowania aresztowaniem przez PRL-owskie
        > służby, tej politycznej szmaty, powinno być ostatnim jego wystąpieniem z trybun
        > y
        > sejmowej!
        ==========================================
        płatni aktywiści GAdzinówki jak zawsze na służbie dwoja sie i troją
    • konrad9955 Internauci oburzeni słowami Jarosława Kaczyński... 04.12.08, 18:03
      Przecież od dawna wiadomo, że Kaczyński to Waluś, a z Walusiami nigdy
      nic nie wiadomo.
    • gluchy Kto to powiedzial? 04.12.08, 18:03
      "Wszelkie środki podejmowane dla urzeczywistnienia woli wodza uważa się za
      zgodne z prawem, nawet jeśliby miały być sprzeczne z obowiązującymi ustawami i
      dotychczasową praktyką".

      Hitler czy Kaczynski?
      • sralimuchibedziewiosna Donald Tusk 04.12.08, 18:05
        gluchy napisał:

        > "Wszelkie środki podejmowane dla urzeczywistnienia woli wodza uważa się za
        > zgodne z prawem, nawet jeśliby miały być sprzeczne z obowiązującymi ustawami i
        > dotychczasową praktyką".
        >
        > Hitler czy Kaczynski?
        • amanasunta Fuhrer Donald ! Z szacunkiem bo ...:) 04.12.08, 18:07
          sralimuchibedziewiosna napisał:

          > gluchy napisał:
          >
          > > "Wszelkie środki podejmowane dla urzeczywistnienia woli wodza uważa się z
          > a
          > > zgodne z prawem, nawet jeśliby miały być sprzeczne z obowiązującymi ustaw
          > ami i
          > > dotychczasową praktyką".
          > >
          > > Hitler czy Kaczynski?
        • kralik111 Re: Donald Tusk 04.12.08, 18:24
          sralimuchibedziewiosna napisał:

          > gluchy napisał:
          >
          > > "Wszelkie środki podejmowane dla urzeczywistnienia woli wodza uważa się z
          > a
          > > zgodne z prawem, nawet jeśliby miały być sprzeczne z obowiązującymi ustaw
          > ami i
          > > dotychczasową praktyką".
          > >
          > > Hitler czy Kaczynski?


          Potrafisz podac jakies dowody na to, ze chodzi o Tuska a nie kaczynskiego, czy
          jak zwykle szczekasz bo tylko szczekania masz do zaoferowania, zachowujesz sie
          jak ta (k...rwa)...;DDD
    • euro67 Poczytajcie protokoly 04.12.08, 18:04
      Dosc szczekania na forum, poczytajcie protokoly przesluchan:
      www.rp.pl/artykul/2,229068_Co_Niesiolowski_zeznal_w_sledztwie.html
      • amanasunta Powce czytają tylko GWno :) 04.12.08, 18:05
        euro67 napisał:

        > Dosc szczekania na forum, poczytajcie protokoly przesluchan:
        > www.rp.pl/artykul/2,229068_Co_Niesiolowski_zeznal_w_sledztwie.html
    • herbat Gdyby Jarkowi kotka zamkneli... 04.12.08, 18:04
      też by pękł. A tak, nikt go nawet nie zaprosił na przesłuchanie i nie mógł się
      popisać jaki to był dzielny i męski. Wystarczyło podpisanie lojalki.
      • 12.12a1 Re: Gdyby Jarkowi kotka zamkneli... 04.12.08, 18:37
        herbat napisał:

        > też by pękł. A tak, nikt go nawet nie zaprosił na przesłuchanie i nie mógł się
        > popisać jaki to był dzielny i męski. Wystarczyło podpisanie lojalki.
        --------------------------------------------------------------------
        • szczeragadka Re: Gdyby Jarkowi kotka zamkneli... 04.12.08, 19:30
          kto mu robi laskę? pielęgniara czy kot?
    • maciej.sm Internauci oburzeni słowami Jarosława Kaczyński... 04.12.08, 18:14
      a czego się można spodziewac po tym kretynie?
    • amanasunta Internauci kochają Niesiołowskiego ! 04.12.08, 18:16
      Jak wiadomo uczestnictwo w forach internetowych przez 24 godziny na dobę
      ...uszlachetnia.
      PO-wce to bardzo szlachetna odmiana trzody :)))
      • maciej.sm Re: Internauci kochają Niesiołowskiego ! 04.12.08, 18:20
        amanasunta napisała:

        > PO-wce to bardzo szlachetna odmiana trzody :)))
        lepsza od tej PIS-owskiej taplającej się w gó...e
      • wet3 Do wszystkich "oburzpnych" slowami Kaczynskiego 04.12.08, 18:23
        Jesli uwazacie, ze mowienie prawdy donosach na wlasna narzeczona i
        klamstwa Komorowskiego sa na miejscu, to jestescie bardzo ciezko
        chorzy na komune i przez 20 lat nie zdazyliscie sie jeszcze z niej
        wyleczyc. Jak wam nie wstyd twierdzic, ze 2+2=5? Slepa nienawisc
        mozgi wam doszczetnie porabala! Dziwie sie bardzo, ze GW broni tych
        lotrow.
        • kralik111 Re: Do wszystkich "oburzpnych" slowami Kaczynski 04.12.08, 18:28
          wet3 napisał:

          > Jesli uwazacie, ze mowienie prawdy donosach na wlasna narzeczona i
          > klamstwa Komorowskiego sa na miejscu, to jestescie bardzo ciezko
          > chorzy na komune i przez 20 lat nie zdazyliscie sie jeszcze z niej
          > wyleczyc. Jak wam nie wstyd twierdzic, ze 2+2=5? Slepa nienawisc
          > mozgi wam doszczetnie porabala! Dziwie sie bardzo, ze GW broni tych
          > lotrow.


          Szkoda ze mamusia braci kaczynskich bedac 13 letnia dziewczynka nie byla
          poddawana torturom przez Gestapo...;DDD

          Jak juz mowa o prawdzie to pojedziemy na calego, chcialbym cie prosic zebys
          skomentowal rowniez prawde dotyczaca rdowodu kaczynskich bedzie cie na to stac,
          czy jak zwykle okazesz sie tchorzliwa podla PiSdeczka???

          www.polonica.net/Kim_sa_Kaczynscy.htm
          • pis_be_with_you Nie wycieraj sobie gęby ofiarami Gestapo! 04.12.08, 18:42
            kralik111 napisał:

            > wet3 napisał:
            >
            > > Jesli uwazacie, ze mowienie prawdy donosach na wlasna narzeczona
            i
            > > klamstwa Komorowskiego sa na miejscu, to jestescie bardzo ciezko
            > > chorzy na komune i przez 20 lat nie zdazyliscie sie jeszcze z
            niej
            > > wyleczyc. Jak wam nie wstyd twierdzic, ze 2+2=5? Slepa nienawisc
            > > mozgi wam doszczetnie porabala! Dziwie sie bardzo, ze GW broni
            tych
            > > lotrow.
            >
            >
            > Szkoda ze mamusia braci kaczynskich bedac 13 letnia dziewczynka
            nie byla
            > poddawana torturom przez Gestapo...;DDD
            >
            > Jak juz mowa o prawdzie to pojedziemy na calego, chcialbym cie
            prosic zebys
            > skomentowal rowniez prawde dotyczaca rdowodu kaczynskich bedzie
            cie na to stac,
            > czy jak zwykle okazesz sie tchorzliwa podla PiSdeczka???
            >
            > www.polonica.net/Kim_sa_Kaczynscy.htm


            Nawet jeśli nie nawidzisz Kaczyńskiego tak jak ja. Nie mieszaj w to
            gestapo i matki Kaczyńskiego. Ofiary gestapo to dla Polaków ŚWIĘTOŚĆ!
          • wet3 Re: kralik111 04.12.08, 18:45
            kralik111 napisał:
            > Szkoda ze mamusia braci kaczynskich bedac 13 letnia dziewczynka
            nie byla
            > poddawana torturom przez Gestapo...;DDD
            > Jak juz mowa o prawdzie to pojedziemy na calego, chcialbym cie
            prosic zebys
            > skomentowal rowniez prawde dotyczaca rdowodu kaczynskich bedzie
            cie na to stac,
            > czy jak zwykle okazesz sie tchorzliwa podla PiSdeczka???

            Przeciez korzystasz z "polonica.net", ktore niejednokrotnie
            cytowales. Dlaczego tak obelsnie chcesz mi truc tylek? Ja NIGDY
            na "polonica.net" nie powoluje sie. Ty jakos nie masz zasad
            moralnych i cytujesz nawet swoich najwiekszych ideologicznych
            wrogow. Cos u ciebie z mysleniem i moralnoscia jest "nie tak"!
            PS - Co ma piernik do wiatraka? Kczynski ma 100%owe prawo moralne
            mowic prawde o Komorowskim i Niesiolowskim bo sam NIE donosil!!!
            Czemu tak sie pieklisz? Prawda cie zabolala?!!! Przeciez dobrze
            wiemy, ze Komorowski i Niesiolowski donosili. Wiemy tez iz obaj
            swoim beznadziejnie chamskim zachowaniem zbrukali powage urzedu,
            ktory reprezentuja i dawno powinni byc z tych urzedow wyrzuceni na
            zbity pysk! O co wiec ci chodzi, komuchowy popleczniku???!
            • pis_be_with_you Re: kralik111 04.12.08, 19:02
              wet3 napisał:

              > kralik111 napisał:
              > > Szkoda ze mamusia braci kaczynskich bedac 13 letnia dziewczynka
              > nie byla
              > > poddawana torturom przez Gestapo...;DDD
              > > Jak juz mowa o prawdzie to pojedziemy na calego, chcialbym cie
              > prosic zebys
              > > skomentowal rowniez prawde dotyczaca rdowodu kaczynskich bedzie
              > cie na to stac,
              > > czy jak zwykle okazesz sie tchorzliwa podla PiSdeczka???
              >
              > Przeciez korzystasz z "polonica.net", ktore niejednokrotnie
              > cytowales. Dlaczego tak obelsnie chcesz mi truc tylek? Ja NIGDY
              > na "polonica.net" nie powoluje sie. Ty jakos nie masz zasad
              > moralnych i cytujesz nawet swoich najwiekszych ideologicznych
              > wrogow. Cos u ciebie z mysleniem i moralnoscia jest "nie tak"!
              > PS - Co ma piernik do wiatraka? Kczynski ma 100%owe prawo moralne
              > mowic prawde o Komorowskim i Niesiolowskim bo sam NIE donosil!!!
              > Czemu tak sie pieklisz? Prawda cie zabolala?!!! Przeciez dobrze
              > wiemy, ze Komorowski i Niesiolowski donosili. Wiemy tez iz obaj
              > swoim beznadziejnie chamskim zachowaniem zbrukali powage urzedu,
              > ktory reprezentuja i dawno powinni byc z tych urzedow wyrzuceni na
              > zbity pysk! O co wiec ci chodzi, komuchowy popleczniku???!


              Łżesz kralik w żywe oczy i sam Jarosław Szubrawy Kaczyński to
              dzisiaj potwierdził.
              Niesiołowski na nikogo nie donosił. On podpisał i potwierdził to co
              o ich grupie SB wiedziało, gdyż byli zdekonsprowani już od roku.
              Co zresztą potwierdza cytowana przez Jarosława Szubrawego
              Kaczyńskiego książka. Sam Niesiołowski powiedział już dawno, że źle
              zrobił że wtedy się przyznał.
              Tyle, że nie Tobie i Twojemu dekownikowi to oceniać wyciaerając
              sobie gębę ofiarami Gestapo.
        • zbinie Re: Do wszystkich "oburzpnych" slowami Kaczynski 04.12.08, 18:34
          nie ma co sie dziwic. W komunie armia ludzi realizowała w praktyce doktryne propagandowa zgodnie z ktora niewazna jest argumentacja ale liczy sie uporczywe powtarzanie klamliwego hasla i podgrzewanie emocji. Spoleczenstwo tez sie odzwyczailo od myslenia. Trzeba lat aby to sie zmienilo . A poki co nadal aktualne sa slowa Czesława Milosza że w Polsce zwykłe slowo prawdy brzmi jak wystrzał.
        • pis_be_with_you Re: Do wszystkich "oburzpnych" slowami Kaczynski 04.12.08, 18:49
          wet3 napisał:

          > Jesli uwazacie, ze mowienie prawdy donosach na wlasna narzeczona i
          > klamstwa Komorowskiego sa na miejscu, to jestescie bardzo ciezko
          > chorzy na komune i przez 20 lat nie zdazyliscie sie jeszcze z niej
          > wyleczyc. Jak wam nie wstyd twierdzic, ze 2+2=5? Slepa nienawisc
          > mozgi wam doszczetnie porabala! Dziwie sie bardzo, ze GW broni
          tych
          > lotrow.

          O donosach?
          Kpisz chłystku?! Tego nawet Jarosław Szubrawy Kaczyński się dzisiaj
          wyparł!
          Co Ty robiłęś kiedy Niesiołowski gnił w więzieniu? Byłeś wtedy już
          na świecie? W takim razie co robił Twój tatuś? Walczył o wolną
          Polskę? Śmiem wątpić

          ------------------
          P - PZPRowcy
          I - i
          S - Sbecy
        • tadjan Re: Do wszystkich "oburzpnych" slowami Kaczynski 04.12.08, 18:57
          wet3 napisał:

          > Jesli uwazacie, ze mowienie prawdy donosach na wlasna narzeczona i
          > klamstwa Komorowskiego sa na miejscu, to jestescie bardzo ciezko
          > chorzy na komune i przez 20 lat nie zdazyliscie sie jeszcze z niej
          > wyleczyc. Jak wam nie wstyd twierdzic, ze 2+2=5? Slepa nienawisc
          > mozgi wam doszczetnie porabala! Dziwie sie bardzo, ze GW broni
          tych
          > lotrow.
          ----------------
          wiesz nie znam narzeczonej Niesioła ale wiem, że była taka co wyszła
          za Jasienicę i go zniszczyła donosząc na ub, a jej potomek chciał
          zawłaszczyć prawa autorskie po Jasienicy. A co do tatusia Jarusia,
          to on chyba przewidział jakie stworzył duo-arcydzieła, że wolał
          spierdzielić z domu.
        • marek99az1 Re: Do wszystkich "oburzpnych" slowami Kaczynski 04.12.08, 19:33
          wet3 napisał:

          > Jesli uwazacie, ze mowienie prawdy donosach na wlasna narzeczona i
          > klamstwa Komorowskiego sa na miejscu, to jestescie bardzo ciezko
          > chorzy na komune i przez 20 lat nie zdazyliscie sie jeszcze z niej
          > wyleczyc. Jak wam nie wstyd twierdzic, ze 2+2=5? Slepa nienawisc
          > mozgi wam doszczetnie porabala! Dziwie sie bardzo, ze GW broni
          tych
          > lotrow.

          Nie nazwę cię łajdakiem, jesteś po prostu durniem. Za łajdaka uważam
          J. Kaczyńskiego. Czy pamiętasz jakąś jego normalną wypowiedź? Każda
          jego wypowiedź jest seansem nienawiści i pomówień i kłamstw. W
          stosunku do oponentów politycznych ma wysokie wymagania. Dla swoich
          żołnierzy jest wyjątkowo łagodny (np. pijany na rowerze wojewoda
          Dąbrowski, pijana Kruk, rasista Mazurek). Dla niego powiedziedź, że
          ktoś jest zdrajcą, agentem, stoi tam gdzie zomo, jest jak
          splunięcie. Ale jakakolwiek, nawet niewinna krytyka jego,
          jest „niebywałym”, „bezprzykładnym” atakiem. Nawet ze strony
          własnych politycznych przyjaciół, których wtedy pozbywa się (Dorn),
          lub daje im propozycje nie do odrzucenia (Zalewski, Ujazdowski,
          Selin). W ciągu swojego dwuletniego rządzenia razem z synkiem
          stalinowskiego sędziego Romana Kryże, który jak jabłko upadł
          niedaleko jabłoni, skazując w PRL-u opozycjonistów, z wieloletnim
          PRL-owskim prokuratorem Wassermannem, z szefem Wydziału Spraw
          Wewnętrznych RN w Płocku Jasińskim, razem z postubeckim tworem
          Samoobroną (tak ją kiedyś sam określił i innymi dziwolągami) psuł
          obyczaje polityczne w naszym Kraju, rozwalał to co inni zbudowali,
          wszystko zawłaszczając nawet łamiąc Konstytucję (ocenione tak przez
          TK zawłaszczenie TVP i PR). Faktycznie Niesiołowski ma niewyparzony
          język i powinien lepiej nad nim panować ale nie kłamie, nie szafuje
          słowami w rodzaju „zdrajca”, „agent”, „układ”, słowami wielokrotnie
          bardziej obraźliwymi niż np. „cham”. Niesiołowski, podobnie
          pomówiony, jak obecnie przez Kaczyńskiego, wygrał już dwukrotnie
          procesy z innymi potwarcami. Atak na marszałka Komorowskiego był
          haniebny i nieprawdziwy. Każdy kto chociaż trochę interesuje się
          polityką pamięta marszałkowanie Jurka i Dorna. Pamięta marszałka
          Jurka szarpiącego za ramię koalicyjnego wicemarszałka
          Kotlinowskiego, podczas gdy prowadził obrady Sejmu i chciał zrobić
          coś co nie pasowało PiS-owi, Pamięta wniosek o usunięcie z funkcji
          marszałka Dorna, właśnie za traktowanie opozycji, który Dorm trzymał
          w szufladzie pół roku (Komorowki wniosek w swojej sprawie
          natychmiast postawił pod obrady Sejmu). Sławna zamrażarka sejmowa za
          czasów PiS-u była nie mniej pełna jak obecna. Pamiętamy bezwstydne,
          jawne wykorzystywanie służb specjalnych (CBA, ABW) do własnych celów
          politycznych. Pamiętamy handelek polityczny zapisany na tzw. taśmach
          Beger. I ten człowiek, mający na sumieniu tyle krętactw i
          niegodziwości chce być sędzią moralności innych? Poza brakiem
          elementarnej uczciwości brak mu wyczucia. Bo w efekcie działa na
          swoją niekorzyść.
      • tadjan Re: Internauci kochają Niesiołowskiego ! 04.12.08, 18:51
        amanasunta napisała:

        > Jak wiadomo uczestnictwo w forach internetowych przez 24 godziny
        na dobę
        > ...uszlachetnia.
        > PO-wce to bardzo szlachetna odmiana trzody :)))
        --------------------------------
        może masz rację ale nie mamy mentalności gestapo jak twój pan
        • presentation1 Re: Internauci kochają Niesiołowskiego ! 04.12.08, 18:54
          Masz racje.Jak Pan.Tata w Wermachcie a wnuk pracuje dla KGB.W sumie niewielka roznica.Zawsze z kims zeby przeciw Polsce.
    • zbinie nie jestem oburzony i nie rozumiem oburzonych 04.12.08, 18:23
      od 1989 roku wielu ludzi kreuje sie na bohaterow i kombatantow walki o demokracje i wolnosc tymczasem i pod wzgledem skali wysilku i pod wzgledem sily charakteru i osobowosci sa to miernoty. Albo co gorsza jacys tacy Nowotkowie czy Mołojcowie ze tak sobie porownam. I TO JEST OBURZAJACE. to co powiedzial Kaczynski jest przesadne dlatego ze casus Niesiołowskiego nie jest typowy dla zjawiska , w stosunku do innych osob porównanie byloby bardzo bardziej trafne. Jest to tez koniunkturalne i razi wykorzystywanie podobnej argumentacji w doraznej walce politycznej. Choc razi mniej u osoby konsekwetnie podwazajacej watpliwe autorytety w rodzaju Walesy czy Michnika.
      • pis_be_with_you Re: nie jestem oburzony i nie rozumiem oburzonych 04.12.08, 18:54
        zbinie napisał:

        > od 1989 roku wielu ludzi kreuje sie na bohaterow i kombatantow
        walki o demokrac
        > je i wolnosc tymczasem i pod wzgledem skali wysilku i pod wzgledem
        sily charakt
        > eru i osobowosci sa to miernoty. Albo co gorsza jacys tacy
        Nowotkowie czy Mołoj
        > cowie ze tak sobie porownam. I TO JEST OBURZAJACE. to co
        powiedzial Kaczynski j
        > est przesadne dlatego ze casus Niesiołowskiego nie jest typowy dla
        zjawiska , w
        > stosunku do innych osob porównanie byloby bardzo bardziej trafne.
        Jest to tez
        > koniunkturalne i razi wykorzystywanie podobnej argumentacji w
        doraznej walce po
        > litycznej. Choc razi mniej u osoby konsekwetnie podwazajacej
        watpliwe autorytet
        > y w rodzaju Walesy czy Michnika.

        Widzisz, to całkiem normalne, że to co dla jednego jest autorytetem,
        wcale takim nie musi być dla drugiego.
        Problem w tym, że dla walki o stołki polityczne wykorzystuje się tak
        nikczemne metody, jakimi posłuzył się Jarosław Szubrawy Kaczyński.

        Kolejną sprawą są tamte czasy.
        Jeśli jeden człowiek potrafi niszczyć wszystkich opozycjonistów po
        kolei, to w takim razie KTO OBALIŁ TEN SYSTEM? Kto powiódł naród do
        wolności?

        NIKT????
    • zg13 internauci z Czerskiej 04.12.08, 18:28

    • wlekawa Internauci oburzeni słowami Jarosława Kaczyński.. 04.12.08, 18:28
      Kaczor, wracaj nakanapę!
    • presentation1 ..Internauci..................... .. 04.12.08, 18:29
      Michnik,Jaruzelski,Niesiolowski sa zli.Znowu im powiedziano prawde.A bylo tak fajnie.Kapusie mogliby rzadzic Polska.Tak jak kiedys rzadzili w obozach koncentracyjnych-kapo.Niech zyje kapo.
      • pis_be_with_you Re: ..Internauci..................... .. 04.12.08, 18:39
        presentation1 napisał:

        > Michnik,Jaruzelski,Niesiolowski sa zli.Znowu im powiedziano
        prawde.A bylo tak f
        > ajnie.Kapusie mogliby rzadzic Polska.Tak jak kiedys rzadzili w
        obozach koncentr
        > acyjnych-kapo.Niech zyje kapo.
        -----------------
        Prawdę mówili forumowicze o Tobie, jesteś SBeckim łajnem, jak twój
        pan Jarosłąw Szubrawy Kaczyński.
    • rtaj Internauci oburzeni słowami Jarosława Kaczyński.. 04.12.08, 18:30
      A może ten stan mózgu tej osoby jest wynikiem powszechnej choroby panującej w
      pisie /peron Gosiewski,niejaka Kruk,szukuje się znowu dwóch wesołków/.Zmiany w
      mózgu wywołane chemią organiczną bywają nieodwracalne...
      • pecker Re: Internauci oburzeni donosicielstwem p. N. 04.12.08, 18:43
        Słuchając wywodów p. N. to mam wrażenie, jak by oczyszczała się dżdżownica,
        oślizła i gó... warta a nie motyl!
        Podziękujmy, temu posłowi z PO za donosicielstwu, jego miejsce jest w lamusie.
        CHANBA.
        • pis_be_with_you Re: Internauci oburzeni donosicielstwem p. N. 04.12.08, 18:45
          pecker napisał:

          > Słuchając wywodów p. N. to mam wrażenie, jak by oczyszczała się
          dżdżownica,
          > oślizła i gó... warta a nie motyl!
          > Podziękujmy, temu posłowi z PO za donosicielstwu, jego miejsce
          jest w lamusie.
          > CHANBA.
          -------------

          Właśnie dla tego on siedział 7 lat w więzieniu a twój Jarosław
          Szubrawy Kaczyński nie.
      • pierot6 Kaczynski, to tchórzlwy łajdak i aferał.... 04.12.08, 18:44
        forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=902&w=88099953&a=88105813
    • presentation1 ..99,9 procent spoleczenstwa............. 04.12.08, 18:38
      nie wchodzi na forum Wyborczej czy nawet Onet uwazajac to za gniazdo komunizmu.Internauci pod setkami nikow pisza swoja zagubiona historie.Pragna PRL i bata.Niedano Moskwa , dzis Bruksela.Bez bata zyc ciezko..............
      • pis_be_with_you Re: ..99,9 procent spoleczenstwa............. 04.12.08, 18:39
        presentation1 napisał:

        > nie wchodzi na forum Wyborczej czy nawet Onet uwazajac to za
        gniazdo komunizmu.
        > Internauci pod setkami nikow pisza swoja zagubiona historie.Pragna
        PRL i bata.N
        > iedano Moskwa , dzis Bruksela.Bez bata zyc ciezko..............
        -----------------
        Prawdę mówili forumowicze o Tobie, jesteś SBeckim łajnem, jak twój
        pan Jarosłąw Szubrawy Kaczyński.
        • presentation1 Re: ..99,9 procent spoleczenstwa............. 04.12.08, 18:41
          Co ci z SB(PO) moga napisac.Otoz PO jest odpowiedzialne za smierc Popieluszki.Sa na to dowody.W tej partii przechowalnia zbrodniarzy.
          • pis_be_with_you Re: ..99,9 procent spoleczenstwa............. 04.12.08, 18:43
            presentation1 napisał:

            > Co ci z SB(PO) moga napisac.Otoz PO jest odpowiedzialne za smierc
            Popieluszki.S
            > a na to dowody.W tej partii przechowalnia zbrodniarzy.
            -----
            Tak przecież to wszem i wobec wiadomo, że to SBecy byli ofiarami, a
            nie działacze podziemia
            -----------------
            Prawdę mówili forumowicze o Tobie, jesteś SBeckim łajnem, jak twój
            pan Jarosłąw Szubrawy Kaczyński.
            • pierot6 pis_be_with_you ,presentation1, to SBcka rura..... 04.12.08, 18:47
              z nim sie nie rozmawia, jego leje siw ryj i olewa....
      • mw-te Re: ..99,9 procent spoleczenstwa............. 04.12.08, 18:41
        presentation1 napisał:

        > nie wchodzi na forum Wyborczej czy nawet Onet uwazajac to za gniazdo komunizmu.

        to po xuj tu wchodzisz??? aaaaa rozumiem byłego ubeka zawsze ciagnie do swoich .
        No prosiemy towarzyszu prosiemy ,czem chata bogata ...
      • tadjan Re: ..99,9 procent spoleczenstwa............. 04.12.08, 19:01
        presentation1 napisał:

        > nie wchodzi na forum Wyborczej czy nawet Onet uwazajac to za
        gniazdo komunizmu.
        > Internauci pod setkami nikow pisza swoja zagubiona historie.Pragna
        PRL i bata.N
        > iedano Moskwa , dzis Bruksela.Bez bata zyc ciezko..............
        -------------
        no, to po co się tu pałętasz, gestapo pisowskie cię nasłało?
    • q3000 Tępa gęba .. 04.12.08, 18:38
      mówi sama za siebie , tyle tylko, że nie wie co mówi...
      To ciężki przypadek matołectwa i choroby sierocej po utracie władzy.
    • sell987 Szczur to porównanie obraża gryzonia 04.12.08, 18:43
      Tylko człowiek potrafi być taki mały i podły jak "prezes" Jarosław
      Kaczyński nie represjonowany przesiedział PRL pod sukienką mamusi a
      teraz jawi się jako jedyny sprawiedliwy .Nie dziw ze w kręgach dość
      mu bliskich po wódeczce zwą go karaluchem
    • michalparadowski Internauci oburzeni słowami Jarosława Kaczyński... 04.12.08, 18:45
      Ten łachmyta nie tylko do podobnych wyczynów jest zdolny!
      Mało było przykładów w czasie jego tzw. "kadencji".
      Siedział i knuł: kogo by tu...!!
    • tadjan Internauci oburzeni słowami Jarosława Kaczyński... 04.12.08, 18:45
      Marzenia nocne zdarzają nastoletnim chłopcom to po pierwsze, a pod
      drugie to dlaczego akurat o gestapo i małolatach. Czy ten zboczeniec
      jest świadom tego o czym mówi? Ciekaw jestem opinii pisprezydenta na
      ten temat, bo Paweł Kowal to chyba marnuje się broniąc tego gówna.
      • presentation1 Re: Internauci oburzeni słowami Jarosława Kaczyńs 04.12.08, 18:47
        Tadjan.
        Polskie dzieci za Hitlera wiecej wytrzymaly niz dorosly Niesiolowski.Zostaly bohaterami polskiej historii.Za bohatera chciano narzucic kapo dla Milicji Obywatelskiej.
        • tadjan Re: Internauci oburzeni słowami Jarosława Kaczyńs 04.12.08, 19:07
          presentation1 napisał:

          > Tadjan.
          > Polskie dzieci za Hitlera wiecej wytrzymaly niz dorosly
          Niesiolowski.Zostaly bo
          > haterami polskiej historii.Za bohatera chciano narzucic kapo dla
          Milicji Obywat
          > elskiej.
          ----------------------
          ty a ile ty masz lat że o okupacji tak swobodnie mówisz. Ile obozów
          koncentracyjnych odwiedziłeś i ... ofiarom nazizmu się pokłoniłeś.
      • wet3 Re: tadjan 04.12.08, 18:49
        tadjan napisał:

        > Marzenia nocne zdarzają nastoletnim chłopcom to po pierwsze, a pod
        > drugie to dlaczego akurat o gestapo i małolatach. Czy ten
        zboczeniec
        > jest świadom tego o czym mówi? Ciekaw jestem opinii pisprezydenta
        na
        > ten temat, bo Paweł Kowal to chyba marnuje się broniąc tego gówna.

        Jak cos mowisz, to mow tak, aby to mialo sens! Donosili? - Tak!!!
        Wiemy o tym wszyscy. Jak z ta prawda nie potrafisz sie pogodzic, to
        przynajmniej nie rob z siebie balona i, przede wsystkim, nie klam!
        • tadjan Re: tadjan 04.12.08, 19:13
          wet3 napisał:

          > tadjan napisał:
          >
          > > Marzenia nocne zdarzają nastoletnim chłopcom to po pierwsze, a
          pod
          > > drugie to dlaczego akurat o gestapo i małolatach. Czy ten
          > zboczeniec
          > > jest świadom tego o czym mówi? Ciekaw jestem opinii
          pisprezydenta
          > na
          > > ten temat, bo Paweł Kowal to chyba marnuje się broniąc tego
          gówna.
          >
          > Jak cos mowisz, to mow tak, aby to mialo sens! Donosili? - Tak!!!
          > Wiemy o tym wszyscy. Jak z ta prawda nie potrafisz sie pogodzic,
          to
          > przynajmniej nie rob z siebie balona i, przede wsystkim, nie klam!
          ------------------
          Wiesz ta prawda jaka by nie była to jest drugoplanowa, na pierwszym
          planie jest grożba Tarbowicy-bis którą nam fundują takie tumany jak
          twój idol. Popatrz na zachód, tam się ludzie rozwijają, tworzą a tu
          ten twój szmaciarz kwity sbeckie wyciąga i bliżej mu Kwaśniewskiego-
          wychowanka tej esbecji niż do Wałęsy..... czy to jest normalny
          człowiek?
          • wet3 Re: tadjan 04.12.08, 19:23
            tadjan napisał:

            > wet3 napisał:
            >
            > > tadjan napisał:
            > >
            > > > Marzenia nocne zdarzają nastoletnim chłopcom to po pierwsze, a
            > pod
            > > > drugie to dlaczego akurat o gestapo i małolatach. Czy ten
            > > zboczeniec
            > > > jest świadom tego o czym mówi? Ciekaw jestem opinii
            > pisprezydenta
            > > na
            > > > ten temat, bo Paweł Kowal to chyba marnuje się broniąc tego
            > gówna.
            > >
            > > Jak cos mowisz, to mow tak, aby to mialo sens! Donosili? -
            Tak!!!
            > > Wiemy o tym wszyscy. Jak z ta prawda nie potrafisz sie pogodzic,
            > to
            > > przynajmniej nie rob z siebie balona i, przede wsystkim, nie
            klam!
            > ------------------
            > Wiesz ta prawda jaka by nie była to jest drugoplanowa, na
            pierwszym
            > planie jest grożba Tarbowicy-bis którą nam fundują takie tumany
            jak
            > twój idol. Popatrz na zachód, tam się ludzie rozwijają, tworzą a
            tu
            > ten twój szmaciarz kwity sbeckie wyciąga i bliżej mu
            Kwaśniewskiego-
            > wychowanka tej esbecji niż do Wałęsy..... czy to jest normalny
            > człowiek?

            A co to jest Tarbowica? Z twoich wpisow ewidentnie widac, ze
            reprezentujesz tylko i wylacznie czerwona targowice!!!
    • isa.stern Internauci oburzeni słowami Jarosława Kaczyński... 04.12.08, 18:47
      kiedy tacy, jak Niesiołowski walczyli z systemem bracia Kaczyńscy byli zajęci
      robieniem doktoratów, a teraz ta leniwa klucha zwana prezesem śmie wycierać
      sobie buty dziewczynkami katowanymi na gestapo... panie Kaczyński, jak głęboko
      jest pan w stanie jeszcze posunąć się w podłości...?!
      • wet3 Re: isa,ster 04.12.08, 18:53
        isa.stern napisała:

        > kiedy tacy, jak Niesiołowski walczyli z systemem bracia Kaczyńscy
        byli zajęci
        > robieniem doktoratów, a teraz ta leniwa klucha zwana prezesem śmie
        wycierać
        > sobie buty dziewczynkami katowanymi na gestapo... panie Kaczyński,
        jak głęboko
        > jest pan w stanie jeszcze posunąć się w podłości...?!

        Twoja logika zaczyna sie tam, gdzie normalna logika sie konczy.
        Jesli uwazasz donoszenie czerwonemu systemowi za walke z czerwonym
        systemem, to daj sie zaszklic dla potomnych. To jest to samo co
        uprawianie prostytucji dla zachowania cnoty!!! Myslalem, ze masz
        troche wiecej oleju w glowie.
        • isa.stern wet3 i normalna logika 04.12.08, 19:00
          > Twoja logika zaczyna sie tam, gdzie normalna logika sie konczy.
          doprawdy...?! to istnieje takie cudo, jak normalna logika - rozumiem, że
          wymyślono je dla Twoich potrzeb...;)
          :D
          • wet3 Re: isa.stern 04.12.08, 19:26
            isa.stern napisała:

            > > Twoja logika zaczyna sie tam, gdzie normalna logika sie konczy.
            > doprawdy...?! to istnieje takie cudo, jak normalna logika -
            rozumiem, że
            > wymyślono je dla Twoich potrzeb...;)
            > :D

            Teraz rzeczywiscie pokazalas nam, ze twoja logika zaczyna sie tam
            gdzie normalna logika sie konczy. Przyjmij moje najglebsze wyrazy
            wspolczucia!
            • isa.stern wet3, ignorantio elenchi... 04.12.08, 19:30
              pace, jakim trzeba być podłym i nikczemnym człowiekiem, aby w tej sprawie bronić
              racji Kaczyńskiego...?!
              może Milewicz użyła więcej "normalnej logiki", na tyle więcej, aby nawet ktoś
              Twojego pokroju mógł zrozumieć sedno problemu...
              wyborcza.pl/1,90913,6025866,Wspomnienia_z_Gestapo_prezesa_Kaczynskiego__ur__1949.html
        • tadjan Re: isa,ster 04.12.08, 19:16
          wet twój pan to nawet na prostytutkę się nie nadaje, bo jest obleśny.
          • mw-te Re: isa,ster 04.12.08, 21:13
            tadjan napisał:

            > wet twój pan to nawet na prostytutkę się nie nadaje, bo jest obleśny.

            ale ziobro go zapinał w dupsko :PPPP
      • sralimuchibedziewiosna Re: Internauci oburzeni słowami Jarosława Kaczyńs 04.12.08, 18:54
        isa.stern napisała:

        > kiedy tacy, jak Niesiołowski walczyli z systemem bracia Kaczyńscy byli zajęci
        > robieniem doktoratów, a teraz ta leniwa klucha zwana prezesem śmie wycierać
        > sobie buty dziewczynkami katowanymi na gestapo... panie Kaczyński, jak głęboko
        > jest pan w stanie jeszcze posunąć się w podłości...?!

        hmm... ciekawy zarzut

        Stefan Niesiołowski uzyskał stopień naukowy doktora w ... 1979 roku

        wygląda na to, że Twój post iso to pseudintelektualny belkot
        • isa.stern Re: Internauci oburzeni słowami Jarosława Kaczyńs 04.12.08, 19:02
          niom, a kiedy Jarosław Kaczyński zaczął walczyć z systemem, podaj datę, kiedy i
          ile odsiedział za to w więzieniu...
          • sralimuchibedziewiosna Re: Internauci oburzeni słowami Jarosława Kaczyńs 04.12.08, 19:07
            isa.stern napisała:

            > niom, a kiedy Jarosław Kaczyński zaczął walczyć z systemem, podaj datę, kiedy i
            > ile odsiedział za to w więzieniu...
            >

            mistrzu - postawiłeś pewną tezę, która okazała się być idiotyczną . nie brnij
            więc dalej :)
            • isa.stern Re: Internauci oburzeni słowami Jarosława Kaczyńs 04.12.08, 19:14
              ja postawiłam tezę...?! (pozwolisz, że zacytuję wet3) to tzw. "normalna logika"
              obowiązująca w PiS...?! przedstawiłam fakty, chyba, że chcesz mnie przekonać, że
              Jarosław kaczyński był tą 13-letnią dziewczynką przesłuchiwaną przez
              gestap...?!...;)
              :P
              • sralimuchibedziewiosna Re: Internauci oburzeni słowami Jarosława Kaczyńs 04.12.08, 19:43
                chodziło o te doktoraty - dobrze wiesz o tym
    • ambl Internauci oburzeni słowami Jarosława Kaczyński... 04.12.08, 18:49
      Jacy internauci?Ci wasi co walą w kilka komputerów i mają PO kilkanaście
      nicków?Ja tam nie jestem oburzona a wręcz przeciwnie,w końcu ktoś wygarnął
      głuPkOwi prawdę w oczy a zakablowanie narzeczonej jest nie do wybaczenia
    • presentation1 ..Niesiolowski to kapo MO......... 04.12.08, 18:50
      wlasna dziewczyne sprzedal, zeby ratowac swoje d....o
      • mw-te Re: ..Niesiolowski to kapo MO......... 04.12.08, 18:51
        presentation1 napisał:

        > wlasna dziewczyne sprzedal, zeby ratowac swoje d....o

        a ty własna matke i ojca ubeku a pyskujesz :D
        • wet3 Re: mw-te 04.12.08, 18:57
          mw-te napisał:

          > presentation1 napisał:
          > wlasna dziewczyne sprzedal, zeby ratowac swoje d....o
          > a ty własna matke i ojca ubeku a pyskujesz :D

          Nie obrazaj ludzi, czerwony lachmyto. Jak nie masz nic do
          powiedzenia, to przynajmnoiej siedz cicho. komuchu!!!
          Obaj DONOSILI - co jest udowodnione!
          • pierot6 wet3, Sbecki łachmyta, prelegent bezpieki... 04.12.08, 19:01
            forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=902&w=88099953&a=88105813
            • wet3 Re: kralik111 04.12.08, 19:21
              kralik111 napisal: wet3, Sbecki lachmyta, prelegent bezpieki

              Biedactwo umyslowe. Tylko tyle ci pozostalo do napisania? Czy ty
              masz jakiekolwiek poczucie godnosci osobistej, moralnosci i wstydu?
              Tym wpisem udawadniasz jasno, ze takowego NIE MASZ!!!
          • mw-te Re: mw-te 04.12.08, 19:04
            wet3 napisał:

            > Obaj DONOSILI - co jest udowodnione!

            obaj kalksteiny donosili? na kogo? na kota czy na mamusie?
            ps. uwazaj bo ci zyłka pierdzaca peknie swiniopasie pisowski
            • wet3 Re: mw-te 04.12.08, 19:17
              mw-te napisał:

              > wet3 napisał:
              >
              > > Obaj DONOSILI - co jest udowodnione!
              >
              > obaj kalksteiny donosili? na kogo? na kota czy na mamusie?
              > ps. uwazaj bo ci zyłka pierdzaca peknie swiniopasie pisowski

              Najgorzej jest gdy oslepieni nienawiscia idioci twego kalibru nie
              moga sie pogodzic z prawda, wypisuja pierdoly i obrazaja. Wy, wredne
              i zaklamane komuchy zawsze tak postepujecie!
              • mw-te Re: mw-te 04.12.08, 20:10
                wet3 napisał:

                > mw-te napisał:
                >
                > > wet3 napisał:
                > >
                Wy, wredne
                > i zaklamane komuchy zawsze tak postepujecie!

                alez oczywiscie:)))) czego najlepszym przykładem sa dwa ober komuchy
                kalksteiny-synowie zydówki stalinówki i kapusia ubeka agenta kgb romusia
                kaczynskiego (kalksteina), do dzisiaj kontynuuja dzieło ojca nkwdzisty.
        • pierot6 J.Kaczynski,to tchórz,sprzedawczyk,jak jego stary. 04.12.08, 19:00
          forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=902&w=88099953&a=88105813
      • pis_be_with_you presentation1 na usługach SBeka Kaczyńskiego! 04.12.08, 18:55
    • krakus24a Pachołki Tuska nie internauci 04.12.08, 18:53
      jakoś na obraze Prezydenta nie zareagowali.
      • mw-te Re: Pachołki Tuska nie internauci 04.12.08, 19:08
        krakus24a napisał:

        > jakoś na obraze Prezydenta nie zareagowali.

        nie mozna obrazic człowieka bez honoru (polecam kodeks Boziewicza) -podobnie jak
        nie można zgwałcic prostytutki!
    • hrabia-monte-christo ----haniebne to bylo szczekanie Niesiolowskiego--- 04.12.08, 18:56
      ktory co chwile ublizal to Prezydentowi, to oponentom z PISu

      ale wtedy Tuskowi wazeliniarze z GW i inny motloch byl wniebowziety - tak samo
      przy chamskich atakach Komorowskiego na Prezydenta ostatnio

      obluda Tuskomatolow nie zna granic

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka