Dodaj do ulubionych

Aviomarin będzie dostępny tylko w aptekach

19.01.09, 13:52
I Gaz do zapalniczek w aptekach sprzedawać bo "sie narkotyujo" diabły jedne.
I gałkę muszkatołową sprzedawać tylko na dowód. I radzę policji dobrze
zinfiltrować kwiaciarnie i fora miłosników kaktusów.

Nasze "liberalne" państwo chwyta się coraz bardziej nieliberalnych metod. Taki
pakiet zakazowo-kastracyjny
Obserwuj wątek
    • 13xm a ile trzeba go połknąć aby się..? 19.01.09, 13:55
      Studencie! Rób zapasy bo potem nie dostaniesz!
      Niezła reklama..
      • errata21 iebane lobby farmaceutyczne działa w Tuskolandii 19.01.09, 14:09
        1. konkurent aviomarinu lub 2. lobby aptekarskie by kosić sałate na
        wyłączność
        • emulec Dokladnie ! 19.01.09, 14:52
          Podejrzewam, ze jest jakis zamiennik, ktory wolno sprzedawac wszedzie.
          • araya Re: Dokladnie ! 19.01.09, 15:29
            Kandydaci:
            Avioplant
            Locomotiv
            Transway
            Cocculine
      • asmok6 No to jeszcze polopiryny trzeba zakazać 19.01.09, 15:52
        Podobno polopiryna działa lepiej. I też ją młodzież jako wzmacniacz alkoholu
        stosuje. To może też zakazać sprzedaży?

        Ps. Tusipek chyba w ogole wycofali, prawda to?
    • gieroy_asfalta Aviomarin będzie dostępny tylko w aptekach 19.01.09, 13:56
      aby nabyć lek na doleglowiści samochodowe trzeba będzie objechac
      samochodem całe miasto w poszukiwaniu czynnej apteki:) Tego co to
      wymyslił zakuć w dyby, wytarzac w smole i pierzu.
      • primoratio Re: Aviomarin będzie dostępny tylko w aptekach 19.01.09, 14:04
        Hmmm... To w jakim mieście mieszkasz??? Ja wychodzę z domu minuta
        spacerkiem i mam dwie apteki, w tym jedna całodobowa.
        • gieroy_asfalta Re: Aviomarin będzie dostępny tylko w aptekach 19.01.09, 14:05
          w niedzele też?
          • 13xm Re: Aviomarin będzie dostępny tylko w aptekach 19.01.09, 14:10
            jasne ;)
            www.google.pl/search?hl=pl&q=apteki+ca%C5%82odobowe&btnG=Szukaj+w+Google&lr=&aq=f&oq=
            ..i dopisz sobie swoje miasto :)
          • mayta Re: Aviomarin będzie dostępny tylko w aptekach 19.01.09, 14:17
            Jasne, a siekiery tylko na legitymacje krasnala Hałabały, bo inaczej
            to można se krzywde zrobić.

            Ludzie, to się już nadaje do jakiegoś trybunału w Hadze czy coś,
            jako ograniczenie praw człowieka. Będę na lotnisku apteki szukała,
            to się co najwyżej na samolot spóźnię, a jej nie znajdę, bo ani na
            starym ani na nowym Okęciu takiego czegoś nie ma. Normalnie w kiosku
            się kupowało aviomarin i było dobrze, ale oszołomy nie śpią. W ogóle
            paranoja jest w tym kraju z lekami, po najprostszy lek najpierw do
            lekarza na żebry, lekarza wtedy kiedy się jest chorym oczywiście nie
            ma, więc prywatnie: 100 zł, żeby łaskawca receptę wystawił na to, co
            za granicą spokojnie można kupić bez recepty. I jakoś tam nie ma
            masowych zgonów z powodu przedawkowania maści na grzybicę i innych
            groźnych narkotyków typu aviomarin. Ludzie, puknijcie się w ten
            głupi łeb.
        • errata21 primoratio to taki wesoły czytelnik Gaziety 19.01.09, 14:11
          taki ffffajny gość, wszystko u niego w okolicy gra i buczy
          • primoratio Re: primoratio to taki wesoły czytelnik Gaziety 19.01.09, 14:12
            no nie w niedzielę jedna czynna tylko do 18; ale druga all time:)
          • primoratio Re: primoratio to taki wesoły czytelnik Gaziety 19.01.09, 14:12
            A dziękuję ja również bardzo lubie erratę:) Pozdrawiam
          • thor.g Re: primoratio to taki wesoły czytelnik Gaziety 19.01.09, 14:12
            Tobie za to jakby nie było pewnie zawsze wiatr w oczy bo jesteś takim biednym
            pokrzywdzonym przez los pisiorkiem...
        • tlenek_wegla Re: Aviomarin będzie dostępny tylko w aptekach 19.01.09, 15:16

          > Hmmm... To w jakim mieście mieszkasz??? Ja wychodzę z domu minuta
          > spacerkiem i mam dwie apteki, w tym jedna całodobowa.

          A moja babcia jak wychodzi z domu, to najblizsza apteke ma 3 km dalej.
    • kakens Re: Aviomarin będzie dostępny tylko w aptekach 19.01.09, 14:17
      A teraz czekam aż wszelkie leki oparte na paracetamolu, wylecą z kiosków i
      trafią tylko do aptek. Ale tutaj lobby jest już silniejsze i żaden urzędniczyna
      się nie odważy.
    • milo_1 Ach..gdzie ten TRI do "wywabiania plam"..:))) 19.01.09, 14:19
      Za "komuny"....to były czasy....
      www.serwisek.pl/danki/z/zdjecie1806.jpg
      a teraz...ech _____nie wrócą te lata....;))))
      • billy.the.kid Re: Ach..gdzie ten TRI do "wywabiania plam"..:))) 19.01.09, 14:25
        łojezuniu/ apteka ALL TIME czynna. jezdym pod wrażeniem.
    • kvakva Prawda czy fałsz? 19.01.09, 14:21
      Chodzą słuchy, że w miejscach kultu religijnego ma nosić nazwę AveMaryjan...
    • bed-e45 Aviomarin będzie dostępny tylko w aptekach 19.01.09, 14:39
      Q-wa. Ciekawe kiedy,Jaśnie Oświecone Oszołomy zarządzą, żeby nie natężać się
      przy sraniu, bo to może szkodzić na oczy? Zresztą jeszcze trochę takiego durnego
      rządzenia, to nie będzie czym.
    • selvermane Aviomarin będzie dostępny tylko w aptekach 19.01.09, 14:42
      Po pierwsze, to ludzie z Plivy bredza jak poparzeni - majac 10 lat juz
      wiedzialam, ze Aviomarin szkodzi - przed dluga jazda (planowane ponad 10h)
      wzielam dodatkowa tabletke, bo balam sie nudnosci, a potem widzialam, jak
      labedzie na Wisle plywaly lapkami do gory. I pare innych rzeczy.

      Po drugie, jezeli Aviomarin przestanie byc dostepny poza aptekami, to moze na
      stacjach benzynowych ktos ruszy czaszka i zaprowadzi imbiropochodne srodki,
      takie jak locomotiv i avioplant (jest tego mnostwo odmian, syropki, tabletki,
      kapsulki i pastylki do ssania na pewno), ktore m.in. nie oglupiaja (aviomarin
      zawsze odchorowywalam przez pol dnia spiac); sa dopuszczalne dla kobiet w ciazy
      (mialam ZAKAZ stosowania aviomarinu w trakcie ciazy, a imbirki byly zalecane);
      maja wieksza precyzje dawkowania niz Aviomarin (syrop sie latwiej dzieli niz
      maciupkie tableteczki) i nie maja tego ohydnego gorzkiego posmaku.
      • annika.h selvermane,bredzisz jak poparzona 19.01.09, 15:04
        przedstawiciel Plivy nie powiedział nigdzie ,że Aviomarin brany w ilości
        większej niż zalecana nie szkodzi.W artykule jest też napisane ,że leki
        przeciwbólowe w sprzedaży poza aptekami pozostaną a jak wiemy one w nadmiarze
        też szkodzą jak zresztą każdy lek.Aviomarin dzieciom podają rodzice lub
        opiekunowie( osoby dorosłe)i jeśli nie są niepiśmienni mogą przeczytać w ulotce
        dołączonej do leku jaką ilość tegoż można podać żeby nie zaszkodzić.Ograniczenia
        sprzedaży Aviomarinu do aptek śmierdzi mi odległość zakusami tychże aptek na
        kolejny lek kupowany w sporych ilościach np.na stacjach benzynowych a co za tym
        idzie jest to zwykły chamski skok na kasę.I tyle.A jeśli chodzi o smarkaczy
        odurzających się wszystkim ,co popadnie :może kleje i rozpuszczalniki również
        sprzedawać wyłącznie w aptekach a każdy akt sprzedaży ich powinien być
        poprzedzony wykładem farmaceuty na temat szkodliwości nieprawidłowego użycia
        tych produktów? Mam dość utrudniania mi życia przez urzędasów tłumaczących ,że
        robią to dla mojego dobra.
        • asmok6 Re: selvermane,bredzisz jak poparzona 19.01.09, 15:56
          annika.h napisała:

          > A jeśli chodzi o smarkaczy
          > odurzających się wszystkim ,co popadnie :może kleje i rozpuszczalniki również
          > sprzedawać wyłącznie w aptekach a każdy akt sprzedaży ich powinien być
          > poprzedzony wykładem farmaceuty na temat szkodliwości nieprawidłowego użycia
          > tych produktów?

          I jeszcze banany. Nie zapominajmy o bananach z których można domowymi środkami
          wypreparować dość skuteczny środek odurzający.
          Powinny być tylko na receptę.
    • olewus1 EEE fajniejszy trip jest po cirrusie lub thiocodin 19.01.09, 14:43
      Cos czuje, ze to jest wynik sytuacji: nie posmarujesz nie pojedziesz. Pewne
      rzeczy w Polsce sie nie zmieniaja.
      • joker7979 Re: EEE fajniejszy trip jest po cirrusie lub thio 19.01.09, 14:48
        A WIECIE SZANOWNI PAŃSTWO, ŻE LOBBY APTEKARSKIE, ZRZESZONE W IZBACH
        APTEKARSKICH W CAŁYM KRAJU DAŻY DO TEGO ZEBY PODSTAWOWE LEKI P-
        BÓLOWE ( PARACETAMOL, IBUPROFEN) BYŁY DOSTĘPNE JEDYNIE W
        APTEKACH !!!! JESTEM FARMACEUTA I WSTYDZE SIE ZA WIERCHUSZKE I ICH
        PLANY. OCZYWIŚCIE UZASADNIAJA TO TROSKA O ZDROWEI SPOŁECZEŃSTWA !!
        MOWIE WAM SERIO, TO JEST PARANOJA !!
        • 13xm farmaceuta?..heh.. 19.01.09, 17:32
          wykształcony farmaceuta nie użyłby CAPSA w wypowiedzi..nie wspominając już o
          polskich literkach i w ogóle.. Twoje ZDROWEI tu szwankuje kolo.. Ale sens jakiś
          jest..
          • olewus1 Re: farmaceuta?..heh.. 19.01.09, 21:00
            Lez debilna dedukcja. No rozpacz.
    • bed-e45 Aviomarin będzie dostępny tylko w aptekach 19.01.09, 14:44
      Q-wa. Ciekawe kiedy,Jaśnie Oświecone Oszołomy zarządzą, żeby nie natężać się
      przy s....u, bo to może szkodzić na oczy? Zresztą jeszcze trochę takiego
      durnego rządzenia, to nie będzie czym.
    • archon_1 Aviomarin będzie dostępny tylko w aptekach 19.01.09, 14:51
      Pewnie pojawi się lek o tym samym składzie dostępny na stacjach benzynowych i
      cztery razy droższy oczywiście produkcji zachodniej :}
    • rtd5rtd tak to napewno rozwiarze nasze problemy 19.01.09, 14:53
      /pozdr
    • mantero A co z Apapem i innymi specyfikami?? 19.01.09, 15:07
      A co z lekami zawierającymi np. Paracetamol?? Dlaczego je można dostać w sklepie
      i nikt się tym nie interesuje? Przecież Paracetamolem można sobie też dużo
      większą krzywdę zrobić w wypadku przedawkowania.

    • brynk Aviomarin zażywa Palikot,Niesiołowski, Ćwiąkalski. 19.01.09, 15:21
      .....by później bredzić. Ten lek ponoć nadużywa wielu członków PO.
      • osiedlowyglupek i twój stary 19.01.09, 15:27
        oraz stara by powatał taki przygłup jak ty.
        • brynk Re: i twój stary 19.01.09, 15:36
          osiedlowyglupek napisał:

          > oraz stara by powatał taki przygłup jak ty.

          osiedlowyglupek - Ty się denerwujesz i reagujesz, a ja się śmieję, także z
          Twojej reakcji - cha-cha-cha- cha
          • sandwich1 Re: i twój stary 19.01.09, 19:12
            Jednak jesteś głupek. Nie bierz już więcej, obojętne, co ty tam bierzesz.
    • gelbigel avio 19.01.09, 15:31
      jaka jest środowiskowa/slangowa nazwa na aviomarin?

      jeszcze nie próbowałem ale muszę chyba spróbować. Ile się przyjmuje?
      Myślałem że tylko po tusipekcie jest dobra faza ;)
      • hatifnat88 Re: avio 19.01.09, 15:41
        to nie brales jeszcze avio ?! ja pale avio jak crack... wtedy "klepie" najlepiej...
        • gelbigel Re: avio 19.01.09, 16:01
          hatifnat88 napisał:

          > to nie brales jeszcze avio ?! ja pale avio jak crack... wtedy "klepie" najlepie
          > j...

          pie...sz xP
          • 13xm Re: avio 19.01.09, 16:55
            xD

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka