tekameka 26.01.09, 19:56 nie pali się, bo więzienia mamy już zapchane domniemanymi terrorystami Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
sabriel Re: Sikorski: Polska nie pali się do przyjęcia wi 26.01.09, 20:07 A na h..a oni nam potrzebni. To problem amerykanów nie nasz.Jeszcze tego brakowało abyśmy ponosili konsekwencje ich błędów. Odpowiedz Link Zgłoś
arek47 Re: Co...a po uja wlaziliscie do Iraku ? 26.01.09, 20:28 Teraz to nic..bo dupka Sikorskiego nie zrobiono szefem NATO ? Odpowiedz Link Zgłoś
acs-13 sikora zapomina ze sam byl za bandyckim najazdem 26.01.09, 20:10 na Irak . zapomnial (ma widoczne problemy z pamiecia )ze najemnicy polscy sami wylapywali i aresztowali irakijczykow i oddawali ich amerykana jako podejrzanych o przynaleznosc do oddzialow terrorystycznych. zapomnial pajac ze w polsce jest dziesiatki obywateli irackich ktorzy sluzyli polskim najemnika jako tlumacze itditd ktorzy teraz zostaja bez pracy gdyz sa juz polaka niepotrzebni. zapomnial ze w polsce od zawsze studiowalo setki arabow i azjatow i ktorzy chetnie pozostana w polsce gdyz pozenili sie i pozakladali rodziny ale nie maja pracy. Dziwny typek z tego najemnika 'cia' walczacego u boku mudzachetinow przeciwko armi radzieckiej , ale co mozna sie spodziewac od goscia posiadajacego wiecej obywatelstw jak majtek ? W koncu nawet jego pobratyncy angole zglaszaja go na szefa NATO Odpowiedz Link Zgłoś
ukos Co jeszcze oddajesz tą amerykaną? 26.01.09, 21:24 acs-13 napisał: > (...) zapomnial (...)ze najemnicy polscy (...) oddawali ich > amerykana (...) Możesz podzielić się z nami swoją wiedzą tajemną o tym czym jest amerykana i co jeszcze, oprócz terrorystów, można nią oddawać? Musisz być bardzo mądry, skoro znasz się na tak tajemniczych przyrządach. Odpowiedz Link Zgłoś
profanum_vulgus Jedyna korzyść reform przygłupa Balcerowicza. 26.01.09, 20:13 Polska jest tak biednym krajem, że byle Arab z trzeciego świata nie chce tu zamieszkać. Odpowiedz Link Zgłoś
zawiz Oddać ich ich narodowym sądom ... 26.01.09, 20:20 Już oni tam dobrze wiedzą jaka sprawiedliwość jest im potrzebna. Odpowiedz Link Zgłoś
odchudzacz A skad w ogole ten pomysl??? Szok! 26.01.09, 20:21 Po co nam ci ludzie w kraju? Osądzic, czesc puscic, czesc stracic, i po bolu. Odpowiedz Link Zgłoś
asocjacja_w Mój ty przyjacielu 26.01.09, 20:43 Mój ty przyjacielu , Twoi rodziciele to ale spieprzyli robotę !!! Odpowiedz Link Zgłoś
odchudzacz Re: Mój ty przyjacielu 26.01.09, 21:17 asocjacja_w napisał: > Mój ty przyjacielu , Twoi rodziciele > to ale spieprzyli robotę !!! Mozesz rozwinac temat? Co ci sie az tak niepodobalo w mojej wypowiedzi, ze ograniczyles sie li tylko do inwektyw? Na drugi raz postaraj sie napisac cos, z czego bedzie cokolwiek wynikac. Odpowiedz Link Zgłoś
sselrats Sikorski: Polska nie pali się do przyjęcia więź.. 26.01.09, 20:29 A na wojenke do Iraku to chcialo sie, co? Odpowiedz Link Zgłoś
sselrats Sikorski: Polska nie pali się do przyjęcia więź.. 26.01.09, 20:29 A na wojenke do Iraku to chcialo sie, co? Odpowiedz Link Zgłoś
sselrats Sikorski: Polska nie pali się do przyjęcia więź.. 26.01.09, 20:29 A na wojenke do Iraku to chcialo sie, co? Odpowiedz Link Zgłoś
sselrats Sikorski: Polska nie pali się do przyjęcia więź.. 26.01.09, 20:29 A na wojenke do Iraku to chcialo sie, co? Odpowiedz Link Zgłoś
sselrats Sikorski: Polska nie pali się do przyjęcia więź.. 26.01.09, 20:29 A na wojenke do Iraku to chcialo sie, co? Odpowiedz Link Zgłoś
asocjacja_w No przecież oni już w Polsce byli ? 26.01.09, 20:39 No przecież oni już w Polsce byli ? To czuli by się prawie jak w domu !!! Odpowiedz Link Zgłoś
asmall4 Re: No przecież oni już w Polsce byli ? 26.01.09, 20:44 Co to jest nerwowość? Słowem tym określamy ogólnie stan, który nie jest chorobą, ale objawem wielu innych zaburzeń dotyczących układy nerwowego. Układ ren, stanowiący sieć włókien nerwowych przebiegających po całym organizmie, pozostaje pod naczelną kontrolą mózgowia, służąc do przepływu informacji. Niestety, układ nerwowy nie jest doskonały. Sieć nerwów może ulegać różnego rodzaju uszkodzeniom i zaburzeniom. Wskutek chorób lub uszkodzeń, lub po prostu w wyniku stresujących okoliczności, zmuszających daną osobę sprostowania trudnym sytuacjom, dochodzi do stanu zwanego nerwicą. Określenie to jest bardzo mało precyzyjne, gdyż obejmuje subiektywne wrażenia i odczucia. Nerwica jest szczególnym stanem psychiki cechującym się brakiem spokoju lub ciągłą wzmożoną pobudliwością, której pochodzenie nie jest całkowicie jasne dla chorego. Na szczęście, zaburzenia te zwykle występują w krótkim czasie, na ogół w momencie, kiedy znika przyczyna, które je wywołała. Odpowiedz Link Zgłoś
asmall4 pomyłka :)) 26.01.09, 20:45 "Sojusz PRL-owsko-palestynski Wedlug informacji amerykanskiego wywiadu wojskowego, w polowie lat 70. polskie wladze zawarly swoisty pakt z Al-Fatah, organizacja palestynska stojaca za wieloma zamachami: "Wy nie podkladacie u nas bomb, a my w zamian dajemy wam schronienie, legalizujemy jako studentów i przyznajemy stypendia". Wkrótce zjechali do Polski nie tylko arabscy terrorysci - Abu Nidal[1], Abu Daud czy Monzer Al-Kassar - ale takze Iljicz Ramirez Sanchez (znany jako Carlos lub Szakal), najgrozniejszy wówczas terrorysta na swiecie, oraz czlonkowie Frakcji Czerwonej Armii, z jedna z zalozycielek grupy - Gudrun Ensslin. Przedstawiciele wladz PRL twierdzili dotychczas, ze w Polsce nie szkolono terrorystów, lecz tylko kilka razy pozwolono im w naszym kraju leczyc sie badz wypoczywac. Tymczasem mogli oni uczestniczyc w szkoleniach w jednostkach wojskowych w Zamosciu, Deblinie, Nowym Miescie nad Pilica, Minsku Mazowieckim oraz w szkole wywiadu w Kiejkutach. Oficjalnie byli wojskowymi z Libii, Syrii, Iraku, ksztalcacymi sie w naszym kraju na mocy umów miedzyrzadowych. W osrodku WSW w Minsku Mazowieckim juz pod koniec lat 60. szkolono Kubanczyków. - Chcac zachowac dobre stosunki z Raulem Castro, bratem Fidela, zgodzilismy sie pomóc Kubie stworzyc zandarmerie wojskowa. Opiekowalem sie ta grupa. Byli oni jedynymi obcokrajowcami szkolonymi w Minsku - zapewnia gen. Czeslaw Kiszczak. Z kolei z materialów dotyczacych wprowadzenia stanu wojennego wynika, ze w Technicznej Szkole Wojsk Lotniczych w Zamosciu nawigacji lotniczej uczyli sie Syryjczycy, a w 1981 r. w Deblinie szkolono ponad stu pilotów z Libii. Ilu z nich bylo terrorystami albo szkolilo potem terrorystów? - Nie ma w tym niczego nadzwyczajnego. Pilotów szkolilismy na podstawie miedzypanstwowej umowy i zarabialismy na tym ogromne pieniadze - mówi gen. Kiszczak. Podobnie mialo wygladac szkolenie w Nowym Miescie nad Pilica. Mieszkancy Nowego Miasta pamietaja jednak, ze w latach 80. szkolili sie tam takze Palestynczycy. Pozostaly nawet po nich "pamiatki", czyli kilkoro dzieci. Dotarlismy do Marzeny T., matki jednego z urodzonych wtedy dzieci. Twierdzi ona, ze ojciec jej dziecka poslugiwal sie falszywym paszportem, bo gdy próbowala go potem odszukac w Syrii, odpowiedziano jej, ze osoba taka nigdy nie istniala. General Kiszczak zaprzecza, tlumaczac, ze gdyby tak rzeczywiscie bylo, wiedzialby o tym. Palestynczycy przyjezdzali do naszego kraju na szkolenia juz pod koniec lat 60., po zerwaniu stosunków dyplomatycznych z Izraelem. Ich obecnosc potwierdzaja dokumenty z archiwów Stasi i KGB. Oficjalnie przyjezdzali jako studenci (w Akademii Rolniczo-Technicznej w Olsztynie studiowalo dwóch dzialaczy OWP), doradcy dyplomatów, przedsiebiorcy - najczesciej z paszportami wystawionymi w Tunezji lub Syrii. Najliczniejsza grupe stanowili czlonkowie Organizacji Wyzwolenia Palestyny. Ci mieszkali w Polsce za zgoda naszego MSZ, poslugujac sie wydanymi przez nie dokumentami. - Majac legitymacje z naszego ministerstwa, mogli dzialac praktycznie bez ograniczen - mówi Jerzy Dziewulski, posel SLD, byly szef jednostki antyterrorystycznej na Okeciu. " www.pc-feliks.net/material/wprost.htm Odpowiedz Link Zgłoś
rwakulszowa Re: pomyłka :)) 26.01.09, 20:53 No i co z tego ? A Ilu mudzahedinów i talibów łacznie z Osamą Bin Ladenem lub terrorystów i latynoskich specjalistów od torturowania szkoliłA CIJA w terenie i w USA ? Odpowiedz Link Zgłoś
andykon Redl odp dla asmall4 26.01.09, 22:13 a wiec byles juz u psychiatry ,-doskonale , moze teraz powoli nie bedziesz obrazal swojego gatunku w tym rowniez forumowiczow , teraz proponuje oprocz sportu wspomnianych przysiadow 150 x w celu dotlenienia kapusty,,, rowniez podszkolic angielski ,,,,, - nie zamierzam cie absolutnie douczac bo to niemozliwe to tylko moje propozycje z ktorych na pewno nie skorzystasz. aha.. i jeszcze jedno dyskusje wymiana zdan to nie ring bokserski , kazdy ma prawo wypowiadac sie na kazdy temat i rowniez miec swoje zdanie, szanujmy to o ile nie ma miejsca chamstwo i agresje pozdrawiam zawsze z nadzieja .... Odpowiedz Link Zgłoś
vomitorium1 Sikorski: Polska nie pali się do przyjęcia więź... 26.01.09, 20:53 dlaczego ? (oni tam mówią, że w tych sprawach mamy duże doświadczenie) Odpowiedz Link Zgłoś
darkraj Co ten Sikorek chrzani? Nie mamy tlumaczy? 26.01.09, 20:56 ==================================== Przeciez mamy pare setek wspolpracownikow zabranych z Afganistanu, a z ktorymi rzad nie bardzo wie, jak sobie poradzic. ZdRadek doskonale o tym wie, i tylko mydli oczy ciemnogrodzianom o braku tlumaczy. Polska moze sie "nie palic" do udzialu w amerykanskich zagrywkach, ale "co pan kaze, to sluga musi". Odpowiedz Link Zgłoś
ukos Polska ma przestarzały system penitencjarny 26.01.09, 21:00 Najlepiej uzywać takiego argumentu. Dostosowanie tego systemu do przyjmowania szczególnie niebezpiecznych więźniów wymaga przezwyciężenia ogromnych zaniedbań komunistycznych (komuna trzymała tylko politycznych, niewymagających szczególnie fachowych klawiszy) w drodze wieloletniej pracy i ogromnych nakładów, na które nas jeszcze nie stać. Niech się wypchają, nawet wiz nie da się z nimi uregulować. Odpowiedz Link Zgłoś
aquarius1973 Niech Sikorski ich do swojego domu wezmie... 26.01.09, 21:10 moze w koncu kilku z nich przenocowac! Baran kompletny! Kiedy skonczy sie to lizanie dupy Ameryce?????????????? Zygac sie juz chce... Odpowiedz Link Zgłoś
sselrats Sikorski: Polska nie pali się do przyjęcia więź.. 26.01.09, 21:17 Amerykanie pokaza dolary, to Polska polozy sie otworem. Odpowiedz Link Zgłoś
acs-13 polsce nie trza pokazywac dolce aby jankesa z reki 26.01.09, 21:33 jadla.. wystarczy otworzyc granice amerykanskie dla polakow zniesc wize aby polacy mogli zrywac azbest amerykanca $ amerykanie maja komu dawac , nie beda mernowac ich dla burakow Odpowiedz Link Zgłoś
rooboy obamamen nie sa glupi... 26.01.09, 22:45 acs-13 napisał: > jadla.. > wystarczy otworzyc granice amerykanskie dla polakow > zniesc wize aby polacy mogli zrywac azbest amerykanca > $ amerykanie maja komu dawac , nie beda mernowac ich dla burakow wiedza, ze jak otworza polsce granice to tyle sie ich najedzie, ze bedzie problem wiekszy niz z azbestem... poki co, azbest moga latynosi zrywac, zas polsce wystarczy dobre slowo i jakas obietnica (jak np. po przed ostatnimi wyborami) i juz beda z reki jesc... Odpowiedz Link Zgłoś
sselrats Re: obamamen nie sa glupi... 26.01.09, 22:47 Zgadza sie. W Polsce tez byl wiekszy problem z Polakami niz z azbestem. Odpowiedz Link Zgłoś
danka2007 może przyjmie ich Sprawiedliwy Czuma ? 26.01.09, 21:36 On ma doświadczenie z sądami amerykanskimi , kilkanascie razy występował tam jako oskarżony. Kto nie wierzy niech sprawdzi. Odpowiedz Link Zgłoś
2-pswiecki Więźniowe Guantanamo jako bohaterowie swoich krajó 26.01.09, 22:28 powinni w glorii chwały wrócić do własnych ojczyzn. I tam pławić się w dobrobycie stwarzanym im przez własny, głęboko religijny system, który opiera tak skutecznie amerykańskiemu wyzyskowi.Za poniżenia jakich doznali rzucą się na nich hurysy jeszcze przed śmiercią, która nastąpi pewnie szybko od nadmiaru haszyszu. Odpowiedz Link Zgłoś
cygan37 Re: Sikorski: Polska nie pali się do przyjęcia wi 27.01.09, 00:40 To że ich Ameryka wypuszcza świadczy tylko o jednym, że ci ludzie nigdy nie byli terrorystami. Jedyną ich winą jest tylko to że tam byli bo nawet gdyby ich złapano podczas ostrzeliwania amerykańskich żołnierzy to dalej by siedzieli i to też nie wiadomo za co. Każdy ma prawo do obrony swojego domu i ojczyzny. Nadgorliwi polscy politycy zgodzili się na udział w wojnie w Iraku i Afganistanie to teraz mają zasłany obowiązek wynagrodzić ludziom ich cierpienia. Dać mieszkania, wysłać na kursy i znaleźć pracę a jeśli stan zdrowia nie pozwala - utrzymanie do końca życia. Najlepiej na koszt panów Kwaśniewskiego, Millera, Szmajdzińskiego i Zemke i tego który ich łapał pod gwiaździstym sztandarem - pana Polko. Jako ośrodek zakwaterowania proponowałbym gościnne progi rezydencji prezydenta na Helu i pałacyku w Chobielinie. Odpowiedz Link Zgłoś