Dodaj do ulubionych

Sikorski: Polska nie pali się do przyjęcia więź...

26.01.09, 19:56
nie pali się, bo więzienia mamy już zapchane domniemanymi terrorystami
Obserwuj wątek
    • sabriel Re: Sikorski: Polska nie pali się do przyjęcia wi 26.01.09, 20:07
      A na h..a oni nam potrzebni. To problem amerykanów nie nasz.Jeszcze tego
      brakowało abyśmy ponosili konsekwencje ich błędów.
      • arek47 Re: Co...a po uja wlaziliscie do Iraku ? 26.01.09, 20:28
        Teraz to nic..bo dupka Sikorskiego nie zrobiono szefem NATO ?
    • acs-13 sikora zapomina ze sam byl za bandyckim najazdem 26.01.09, 20:10
      na Irak .
      zapomnial (ma widoczne problemy z pamiecia )ze najemnicy polscy sami
      wylapywali i aresztowali irakijczykow i oddawali ich amerykana jako
      podejrzanych o przynaleznosc do oddzialow terrorystycznych.
      zapomnial pajac ze w polsce jest dziesiatki obywateli irackich
      ktorzy sluzyli polskim najemnika jako tlumacze itditd ktorzy teraz
      zostaja bez pracy gdyz sa juz polaka niepotrzebni.
      zapomnial ze w polsce od zawsze studiowalo setki arabow i azjatow i
      ktorzy chetnie pozostana w polsce gdyz pozenili sie i pozakladali
      rodziny ale nie maja pracy.
      Dziwny typek z tego najemnika 'cia' walczacego u boku mudzachetinow
      przeciwko armi radzieckiej , ale co mozna sie spodziewac od goscia
      posiadajacego wiecej obywatelstw jak majtek ?
      W koncu nawet jego pobratyncy angole zglaszaja go na szefa NATO
      • ukos Co jeszcze oddajesz tą amerykaną? 26.01.09, 21:24
        acs-13 napisał:

        > (...) zapomnial (...)ze najemnicy polscy (...) oddawali ich
        > amerykana (...)

        Możesz podzielić się z nami swoją wiedzą tajemną o tym czym jest
        amerykana i co jeszcze, oprócz terrorystów, można nią oddawać?

        Musisz być bardzo mądry, skoro znasz się na tak tajemniczych
        przyrządach.
    • profanum_vulgus Jedyna korzyść reform przygłupa Balcerowicza. 26.01.09, 20:13
      Polska jest tak biednym krajem, że byle Arab z trzeciego świata
      nie chce tu zamieszkać.
      • zawiz Oddać ich ich narodowym sądom ... 26.01.09, 20:20
        Już oni tam dobrze wiedzą jaka sprawiedliwość jest im potrzebna.
    • odchudzacz A skad w ogole ten pomysl??? Szok! 26.01.09, 20:21
      Po co nam ci ludzie w kraju? Osądzic, czesc puscic, czesc stracic, i
      po bolu.
      • asocjacja_w Mój ty przyjacielu 26.01.09, 20:43
        Mój ty przyjacielu , Twoi rodziciele
        to ale spieprzyli robotę !!!
        • odchudzacz Re: Mój ty przyjacielu 26.01.09, 21:17
          asocjacja_w napisał:
          > Mój ty przyjacielu , Twoi rodziciele
          > to ale spieprzyli robotę !!!

          Mozesz rozwinac temat? Co ci sie az tak niepodobalo w mojej
          wypowiedzi, ze ograniczyles sie li tylko do inwektyw? Na drugi raz
          postaraj sie napisac cos, z czego bedzie cokolwiek wynikac.
    • sselrats Sikorski: Polska nie pali się do przyjęcia więź.. 26.01.09, 20:29
      A na wojenke do Iraku to chcialo sie, co?
    • sselrats Sikorski: Polska nie pali się do przyjęcia więź.. 26.01.09, 20:29
      A na wojenke do Iraku to chcialo sie, co?
    • sselrats Sikorski: Polska nie pali się do przyjęcia więź.. 26.01.09, 20:29
      A na wojenke do Iraku to chcialo sie, co?
    • sselrats Sikorski: Polska nie pali się do przyjęcia więź.. 26.01.09, 20:29
      A na wojenke do Iraku to chcialo sie, co?
    • sselrats Sikorski: Polska nie pali się do przyjęcia więź.. 26.01.09, 20:29
      A na wojenke do Iraku to chcialo sie, co?
    • asocjacja_w No przecież oni już w Polsce byli ? 26.01.09, 20:39
      No przecież oni już w Polsce byli ?
      To czuli by się prawie jak w domu !!!
      • asmall4 Re: No przecież oni już w Polsce byli ? 26.01.09, 20:44
        Co to jest nerwowość?
        Słowem tym określamy ogólnie stan, który nie jest chorobą, ale objawem wielu
        innych zaburzeń dotyczących układy nerwowego.
        Układ ren, stanowiący sieć włókien nerwowych przebiegających po całym
        organizmie, pozostaje pod naczelną kontrolą mózgowia, służąc do przepływu
        informacji.
        Niestety, układ nerwowy nie jest doskonały. Sieć nerwów może ulegać różnego
        rodzaju uszkodzeniom i zaburzeniom. Wskutek chorób lub uszkodzeń, lub po prostu
        w wyniku stresujących okoliczności, zmuszających daną osobę sprostowania trudnym
        sytuacjom, dochodzi do stanu zwanego nerwicą.
        Określenie to jest bardzo mało precyzyjne, gdyż obejmuje subiektywne wrażenia i
        odczucia. Nerwica jest szczególnym stanem psychiki cechującym się brakiem
        spokoju lub ciągłą wzmożoną pobudliwością, której pochodzenie nie jest
        całkowicie jasne dla chorego.
        Na szczęście, zaburzenia te zwykle występują w krótkim czasie, na ogół w
        momencie, kiedy znika przyczyna, które je wywołała.
        • asmall4 pomyłka :)) 26.01.09, 20:45
          "Sojusz PRL-owsko-palestynski

          Wedlug informacji amerykanskiego wywiadu wojskowego, w polowie lat 70. polskie
          wladze zawarly swoisty pakt z Al-Fatah, organizacja palestynska stojaca za
          wieloma zamachami: "Wy nie podkladacie u nas bomb, a my w zamian dajemy wam
          schronienie, legalizujemy jako studentów i przyznajemy stypendia". Wkrótce
          zjechali do Polski nie tylko arabscy terrorysci - Abu Nidal[1], Abu Daud czy
          Monzer Al-Kassar - ale takze Iljicz Ramirez Sanchez (znany jako Carlos lub
          Szakal), najgrozniejszy wówczas terrorysta na swiecie, oraz czlonkowie Frakcji
          Czerwonej Armii, z jedna z zalozycielek grupy - Gudrun Ensslin. Przedstawiciele
          wladz PRL twierdzili dotychczas, ze w Polsce nie szkolono terrorystów, lecz
          tylko kilka razy pozwolono im w naszym kraju leczyc sie badz wypoczywac.
          Tymczasem mogli oni uczestniczyc w szkoleniach w jednostkach wojskowych w
          Zamosciu, Deblinie, Nowym Miescie nad Pilica, Minsku Mazowieckim oraz w szkole
          wywiadu w Kiejkutach. Oficjalnie byli wojskowymi z Libii, Syrii, Iraku,
          ksztalcacymi sie w naszym kraju na mocy umów miedzyrzadowych.


          W osrodku WSW w Minsku Mazowieckim juz pod koniec lat 60. szkolono Kubanczyków.
          - Chcac zachowac dobre stosunki z Raulem Castro, bratem Fidela, zgodzilismy sie
          pomóc Kubie stworzyc zandarmerie wojskowa. Opiekowalem sie ta grupa. Byli oni
          jedynymi obcokrajowcami szkolonymi w Minsku - zapewnia gen. Czeslaw Kiszczak. Z
          kolei z materialów dotyczacych wprowadzenia stanu wojennego wynika, ze w
          Technicznej Szkole Wojsk Lotniczych w Zamosciu nawigacji lotniczej uczyli sie
          Syryjczycy, a w 1981 r. w Deblinie szkolono ponad stu pilotów z Libii. Ilu z
          nich bylo terrorystami albo szkolilo potem terrorystów? - Nie ma w tym niczego
          nadzwyczajnego. Pilotów szkolilismy na podstawie miedzypanstwowej umowy i
          zarabialismy na tym ogromne pieniadze - mówi gen. Kiszczak. Podobnie mialo
          wygladac szkolenie w Nowym Miescie nad Pilica. Mieszkancy Nowego Miasta
          pamietaja jednak, ze w latach 80. szkolili sie tam takze Palestynczycy.
          Pozostaly nawet po nich "pamiatki", czyli kilkoro dzieci. Dotarlismy do Marzeny
          T., matki jednego z urodzonych wtedy dzieci. Twierdzi ona, ze ojciec jej dziecka
          poslugiwal sie falszywym paszportem, bo gdy próbowala go potem odszukac w Syrii,
          odpowiedziano jej, ze osoba taka nigdy nie istniala. General Kiszczak zaprzecza,
          tlumaczac, ze gdyby tak rzeczywiscie bylo, wiedzialby o tym.

          Palestynczycy przyjezdzali do naszego kraju na szkolenia juz pod koniec lat 60.,
          po zerwaniu stosunków dyplomatycznych z Izraelem. Ich obecnosc potwierdzaja
          dokumenty z archiwów Stasi i KGB. Oficjalnie przyjezdzali jako studenci (w
          Akademii Rolniczo-Technicznej w Olsztynie studiowalo dwóch dzialaczy OWP),
          doradcy dyplomatów, przedsiebiorcy - najczesciej z paszportami wystawionymi w
          Tunezji lub Syrii. Najliczniejsza grupe stanowili czlonkowie Organizacji
          Wyzwolenia Palestyny. Ci mieszkali w Polsce za zgoda naszego MSZ, poslugujac sie
          wydanymi przez nie dokumentami. - Majac legitymacje z naszego ministerstwa,
          mogli dzialac praktycznie bez ograniczen - mówi Jerzy Dziewulski, posel SLD,
          byly szef jednostki antyterrorystycznej na Okeciu. "

          www.pc-feliks.net/material/wprost.htm
          • rwakulszowa Re: pomyłka :)) 26.01.09, 20:53
            No i co z tego ? A Ilu mudzahedinów i talibów łacznie z Osamą Bin
            Ladenem lub terrorystów i latynoskich specjalistów od torturowania
            szkoliłA CIJA w terenie i w USA ?
        • andykon Redl odp dla asmall4 26.01.09, 22:13
          a wiec byles juz u psychiatry ,-doskonale ,
          moze teraz powoli nie bedziesz obrazal swojego gatunku w tym rowniez forumowiczow ,
          teraz proponuje oprocz sportu wspomnianych przysiadow 150 x w celu dotlenienia
          kapusty,,,
          rowniez podszkolic angielski ,,,,,
          - nie zamierzam cie absolutnie douczac bo to niemozliwe to tylko moje propozycje
          z ktorych na pewno nie skorzystasz.
          aha.. i jeszcze jedno dyskusje wymiana zdan to nie ring bokserski ,
          kazdy ma prawo wypowiadac sie na kazdy temat i rowniez miec swoje zdanie,
          szanujmy to o ile nie ma miejsca chamstwo i agresje
          pozdrawiam zawsze z nadzieja ....
    • vomitorium1 Sikorski: Polska nie pali się do przyjęcia więź... 26.01.09, 20:53
      dlaczego ?
      (oni tam mówią, że w tych sprawach mamy duże doświadczenie)
    • darkraj Co ten Sikorek chrzani? Nie mamy tlumaczy? 26.01.09, 20:56
      ==================================== Przeciez mamy pare setek wspolpracownikow
      zabranych z Afganistanu, a z ktorymi rzad nie bardzo wie, jak sobie poradzic.
      ZdRadek doskonale o tym wie, i tylko mydli oczy ciemnogrodzianom o braku tlumaczy.
      Polska moze sie "nie palic" do udzialu w amerykanskich zagrywkach, ale "co pan
      kaze, to sluga musi".
    • toberson POco brac terorystow,mamy szambo Tuska!!1 26.01.09, 20:59
    • ukos Polska ma przestarzały system penitencjarny 26.01.09, 21:00
      Najlepiej uzywać takiego argumentu. Dostosowanie tego systemu do
      przyjmowania szczególnie niebezpiecznych więźniów wymaga
      przezwyciężenia ogromnych zaniedbań komunistycznych (komuna trzymała
      tylko politycznych, niewymagających szczególnie fachowych klawiszy)
      w drodze wieloletniej pracy i ogromnych nakładów, na które nas
      jeszcze nie stać.
      Niech się wypchają, nawet wiz nie da się z nimi uregulować.
    • aquarius1973 Niech Sikorski ich do swojego domu wezmie... 26.01.09, 21:10
      moze w koncu kilku z nich przenocowac! Baran kompletny!
      Kiedy skonczy sie to lizanie dupy Ameryce??????????????

      Zygac sie juz chce...
    • sselrats Sikorski: Polska nie pali się do przyjęcia więź.. 26.01.09, 21:17
      Amerykanie pokaza dolary, to Polska polozy sie otworem.
      • acs-13 polsce nie trza pokazywac dolce aby jankesa z reki 26.01.09, 21:33
        jadla..
        wystarczy otworzyc granice amerykanskie dla polakow
        zniesc wize aby polacy mogli zrywac azbest amerykanca
        $ amerykanie maja komu dawac , nie beda mernowac ich dla burakow
        • rooboy obamamen nie sa glupi... 26.01.09, 22:45
          acs-13 napisał:

          > jadla..
          > wystarczy otworzyc granice amerykanskie dla polakow
          > zniesc wize aby polacy mogli zrywac azbest amerykanca
          > $ amerykanie maja komu dawac , nie beda mernowac ich dla burakow


          wiedza, ze jak otworza polsce granice to tyle sie ich najedzie, ze
          bedzie problem wiekszy niz z azbestem... poki co, azbest moga
          latynosi zrywac, zas polsce wystarczy dobre slowo i jakas obietnica
          (jak np. po przed ostatnimi wyborami) i juz beda z reki jesc...
          • sselrats Re: obamamen nie sa glupi... 26.01.09, 22:47
            Zgadza sie. W Polsce tez byl wiekszy problem z Polakami niz z
            azbestem.
    • danka2007 może przyjmie ich Sprawiedliwy Czuma ? 26.01.09, 21:36
      On ma doświadczenie z sądami amerykanskimi , kilkanascie razy
      występował tam jako oskarżony.
      Kto nie wierzy niech sprawdzi.
    • 2-pswiecki Więźniowe Guantanamo jako bohaterowie swoich krajó 26.01.09, 22:28
      powinni w glorii chwały wrócić do własnych ojczyzn. I tam pławić się
      w dobrobycie stwarzanym im przez własny, głęboko religijny system,
      który opiera tak skutecznie amerykańskiemu wyzyskowi.Za poniżenia
      jakich doznali rzucą się na nich hurysy jeszcze przed śmiercią,
      która nastąpi pewnie szybko od nadmiaru haszyszu.
    • cygan37 Re: Sikorski: Polska nie pali się do przyjęcia wi 27.01.09, 00:40
      To że ich Ameryka wypuszcza świadczy tylko o jednym, że ci ludzie nigdy nie byli
      terrorystami. Jedyną ich winą jest tylko to że tam byli bo nawet gdyby ich
      złapano podczas ostrzeliwania amerykańskich żołnierzy to dalej by siedzieli i to
      też nie wiadomo za co.
      Każdy ma prawo do obrony swojego domu i ojczyzny.
      Nadgorliwi polscy politycy zgodzili się na udział w wojnie w Iraku i
      Afganistanie to teraz mają zasłany obowiązek wynagrodzić ludziom ich cierpienia.
      Dać mieszkania, wysłać na kursy i znaleźć pracę a jeśli stan zdrowia nie pozwala
      - utrzymanie do końca życia.
      Najlepiej na koszt panów Kwaśniewskiego, Millera, Szmajdzińskiego i Zemke i tego
      który ich łapał pod gwiaździstym sztandarem - pana Polko. Jako ośrodek
      zakwaterowania proponowałbym gościnne progi rezydencji prezydenta na Helu i
      pałacyku w Chobielinie.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka