easy.teraz 03.02.09, 06:25 Jest też inny ważny wątek tej historii. Kaczyński go uczynił premierem, Kaczyński go zastąpił. Dalej poszło samo... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
prawieemeryt Kaczyński dla swoich celów 03.02.09, 07:46 go wykreował, wysoko usadowił a potem spuścił na dół i zutylizował. Marcinkiewicz się skończył - Kaczyńskiego to czeka. Oprawca skończy tak jak jego ofiara. Inna sprawa, że jak się dziś okazuje, ta ofiara idealnie się na ofiarę nadawała. Marcinkiewicz jest przeciętniakiem, żeby nie powiedzieć "cieniasem", który w wyniku działania przypadku i poniekąd ze znaczacym dodatkiem intryg zaszedł tak daleko jak dla swojego dobra nigdy nie powinien zajść. Pilnuj szewcze kopyta. Odpowiedz Link Zgłoś
aekielski Marcinkiewicz u Lisa 03.02.09, 07:56 Dziwię się Marcinkiewiczowi.Ojciec czworga dzieci nagle uwierzył w miłość do niego kobiety niewiele starszej od jego córek. Odpowiedz Link Zgłoś
javall Marcinkiewicz u Lisa 03.02.09, 11:49 Ta miernota z Gorzowa to zart historii. Ten czlowiek bez kwalifikacji, po premierowaniu, w tym banku to polityczna chaltura. Teraz podobno w funduszu inwestycyjnym. Ciekawe jaki interes z PO fundusz szykuje /kompetencji Marcinkiewiczowi nie przybylo przeciez/. Moze do szkoly znowu, panie malutki. Odpowiedz Link Zgłoś
piobe Marcinkiewicz u Lisa 03.02.09, 14:03 Marcinkiewicz to karierowicz. Dyzma XXI wieku:) Przecież ten gość na niczym się nie zna, a jego wypowiedzi to czyste wodolejstwo bez konkretów. Nie przypominam sobie, żeby przedstawił w swoich wypowiedziach jakieś konkretne i sensowne analizy ekonomiczne. Nie potrafię pojąć jak tyle osób (wg sondaży) jest nim zachwyconych. I widzę, że pani Wielowieyska do nich należy... Odpowiedz Link Zgłoś
herr7 mały Kaziu-blagier 03.02.09, 15:16 Jedyne co rzucało się w oczy to autopromocja tego "polityka" z Gorzowa. Odpowiedz Link Zgłoś
frank_drebin Dominisia jak zwykle "blysnela", cytuje: 03.02.09, 16:17 "A ingerencja tabloidów w życie Marcinkiewicza jest czymś ohydnym." No sorry. Czym jest ? Czym ? Ingerencja w przypadku Kazia ? Kazia, ktory sam latal do tabloidow jak chcial przypomniec o sobie z "wygnania" w "dalekim" City ... Czyms ohydnym ? Chcacemu nie dzieje sie krzywda. Chcial Kazio grac z tabloidami liczac, ze bedzie zawsze na fali, o sobie przypomni i wroci na fali jako "zbawca" polskiej polityki. I tak robil jego prawo. A tu straszne. O Kaziu tabloidy pisza jak sobie tego nie zyczy. I to jest prawo tabloidow tez. Wiec Dominisiu nie p.........l glodnych kawalkow o czyms ohydnym. P.S. Jak wiadomosc jest po linii i na bazie sama Czerska cytuje z radoscia te tabloidy robiace ohydne rzeczy .... Odpowiedz Link Zgłoś
spluwa-orginal Parlament Europejski jest ponizej jego ambicji i m 03.02.09, 16:40 ozliwosci.Za kogo on sie ma. Odpowiedz Link Zgłoś
ewa-316 Marcinkiewicz u Lisa 03.02.09, 16:50 Panie Kaziu, ten wczorajszy występ, był jedną wielką żenadą,! Nie rozumiem tych ,których tak sobą zachwycał? Od początku była to pajacowata wydmuszka polityczna a jego "Chrześcijańskie zasady" były tylko na pokaz dla naiwnych. Niech już zniknie :(((( Odpowiedz Link Zgłoś