kazik_b4 Tuska przesladuja dziadki? 10.02.09, 21:10 Wlasciwy czlowiek na stanowisko ministra sprawiedliwosci?! Dziadek Czuma ma spore doswiadczenie z wymiarem sprawiedliwosci! Mozna powiedziec, ze jest pewnego rodzaju recydywista! Teraz rozumiem dlaczego ten dziarski staruszek chce zbroic obywateli naszego kraju! Kiedy pojawia sie u niego wierzyciele, z pewnoscia ich zastrzeli "w obronie wlasnej"... ten zramolaly Dalton! Odpowiedz Link Zgłoś
kazik_b4 Czy wielu ludzi uczciwych ma wytaczane procesy 10.02.09, 21:18 o zwroty pozyczek? tinyurl.com/co9mxh To ma byc ta "nieskazitelna karta"? Odpowiedz Link Zgłoś
carpaccio4 w usa to ja miałem krótki 10.02.09, 21:15 urósł mi gdy przywieźli mnie do europy, buahahahahaha,uahahahahahahahaha, yp,eeeeee Odpowiedz Link Zgłoś
qoj68 carpaccio4 w ustach to jty miałeś krótki.. 10.02.09, 21:28 taki ? bibainfo.pl/pub/213.227.74.12/2007/09/20/030927/5890/rotfl.jpg Odpowiedz Link Zgłoś
carpaccio4 z gojami nie dyskutuję 10.02.09, 21:30 to tak nawiasem gdybyś nie zauważył Odpowiedz Link Zgłoś
qoj68 carpaccio4, łosie nie mówią,chwala sie rogami... 10.02.09, 21:37 rogaczu...pozdrów żonke, powiedz że wpadne na krótki numerek ! Odpowiedz Link Zgłoś
carpaccio4 Re: carpaccio4, (...) 10.02.09, 21:40 qoj68 napisał: > rogaczu...pozdrów żonke, powiedz że wpadne na krótki numerek ! pozdrawiam twoją żonkę i nie jestem zdziwiony tym krótkim numerkiem, w końcu macie długi buahahahahahahahahahahaha. nie zapomnij powiadomić swojej mamusi, że będzie się działo. wpadnę na dłuższy numerek buahahahahahahaha Odpowiedz Link Zgłoś
goj68 Nawet Jaruzeslki byl lepszy od plemiela KONdonka 10.02.09, 21:15 na kanapie siedzi len nic nie robi caly dzien to plemielek pultusk Odpowiedz Link Zgłoś
czan-dra Re: Nawet Jaruzeslki byl lepszy od plemiela KONdo 10.02.09, 21:19 Prostaczku(o), czy Was PiSdzielców w szkole nie uczyli, że to jak wymawia "R" Tusk, to nazywa się reranie a nie jakaś zamiana r na l, posłuchaj niedouczony imbecylu, jak mówi Natalii-Świat, ona zamiast r mówi d... Odpowiedz Link Zgłoś
tw_wielgus Re: Nawet Jaruzeslki byl lepszy od plemiela KONdo 10.02.09, 21:23 Witaj, widzę że niesiesz ciężki oświaty kaganek...:) Sygnaturka w jaką się zaopatrzyłeś jest głęboką prawdą o sensie życia. Czy to cytat z mojej ulubionej posłanki E. Kruk..? Odpowiedz Link Zgłoś
goj68 Reprezentuje usankcjonowny sadem styl Paliknota 10.02.09, 21:27 To moj autorytet w kwesti szacunku dla drugiego czlowiek ktory jest chamem i psycholem Odpowiedz Link Zgłoś
tw_wielgus Re: Wolę przaśny styl Giżyńskiego.. 10.02.09, 21:47 Ale tobie nie zalecam, mógłbyś popaść w kompleksy. Odpowiedz Link Zgłoś
czan-dra Re: Nawet Jaruzeslki byl lepszy od plemiela KONdo 10.02.09, 21:29 Witaj, Twoja sygnaturka, palce lizać. A co do tego trannyboy, czy goj, jak zwał tak zwał, to nie lubię idiotów, nawet tych pożytecznych (dla PiSu), pisze bezmyślnie to co wypłodzi Gosiewski, a że toto nie grzeszy inteligencją, to efekty są takie a nie inne... Odpowiedz Link Zgłoś
tw_wielgus Re: Nawet Jaruzeslki byl lepszy od plemiela KONdo 10.02.09, 21:50 To są właśnie koszty demokracji. 68-latek to trochę sporo i na dodatek gej. Tak sądzę.... że mu się paluszek omsknął jak zakładał konto. Jak słucha radia to sąsiedzi walą w ścianę bo wiek już zrobił swoje ze słuchem, a co dopiero z rozumem.. Odpowiedz Link Zgłoś
carpaccio4 Czuma: miałem długi w USA 10.02.09, 21:17 w sumie każdy może się chwalić. ale jak przyjdzie do mierzenia...... Odpowiedz Link Zgłoś
qoj68 carpaccio4,Czuma miał długi,a ty MASZ potężne rogi 10.02.09, 21:26 pl.wikipedia.org/w/index.php?title=Plik:Bigbullmoose.jpg&filetimestamp=20070818163745 Odpowiedz Link Zgłoś
qoj68 nalezysz do partii zlodzieji bo sie POdszywasz 10.02.09, 21:31 forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=902&w=71635053&a=71696065 Odpowiedz Link Zgłoś
profanum_vulgus Złodzieje lgną do PO jak muchy do g... 10.02.09, 21:18 Ten Makak ze zdjęcia stanowi zagrożenie dla celu nr 1 PO, czyli "prezydenta tuska". Ciekawe jak długo pobędzie ministrem? Odpowiedz Link Zgłoś
goj68 PO to partia nowych standardow swiatowych kretactw 10.02.09, 21:22 dno dno i jeszcze raz dno. KONdonku zanim mianujesz kogos POmysl troche ale tobie myslenie obce to meczy wiem ale wyluzuj i spraw chociaz wrazenie ze tak jest Odpowiedz Link Zgłoś
qoj68 SB-PIS, to partia nowych standardow, złodziei i ka 10.02.09, 21:24 i kapusi...goj68 napisała: > dno dno i jeszcze raz dno Odpowiedz Link Zgłoś
profanum_vulgus Pytanie: co idioci chcą osiągnąć podszywając się 10.02.09, 21:34 pod inną osobę za pomocą podobnego nicka? Zauważyłem, że robią to jedynie zwolennicy PO. Trudno mi zrozumieć cel tych ludzi-kretynów, może ktoś wie o co im chodzi? Odpowiedz Link Zgłoś
goj68 PO standardy to obluda a nie cuda 10.02.09, 21:35 tak,ztak twoarzyszu z SB Odpowiedz Link Zgłoś
goj68 Na kanapie siedzi len nic nie robi caly dzien...PO 10.02.09, 21:23 TO gabinet cieniasow z PO Odpowiedz Link Zgłoś
tw_wielgus Re: Znam pewnego lekarza. 10.02.09, 21:30 On ci może pomóc z tą nadpobudliwością ruchową palców kończyn górnych. To wybitny seksuolog, dać Ci kontakt? Odpowiedz Link Zgłoś
pakulec opisujesz dzień swojego prezydenta? 10.02.09, 21:30 ja bym dodał że teraz to już lezy pod kanapa a obok Kownacki chrapie ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
goj68 To dzien plemielka cudaka i cudotworcy KONdonka 10.02.09, 21:34 siedzi len i nic nie robi caly dzien Odpowiedz Link Zgłoś
pakulec leń, leniem ale co z tą dubą 10.02.09, 21:46 czy ma to coś wspolnego z kondonami? Odpowiedz Link Zgłoś
carpaccio4 Re: leń, leniem ale co z tą dubą 10.02.09, 21:48 pakulec napisał: > czy ma to coś wspolnego z kondonami? może faktycznie z kondowami?... Odpowiedz Link Zgłoś
carpaccio4 darował sklepowej to i dentystce oddał 10.02.09, 21:26 ludzki człowiek Odpowiedz Link Zgłoś
qoj68 A co z zagrabionym mieniem,przez Kaczynskich? 10.02.09, 21:30 wyborcza.pl/1,75480,5222851,Fundacja_na_ciezkie_czasy.html fakty.interia.pl/fakty_dnia/news/news/swiadek-ws-lipca-mowili-ze-to-fundusz-bielana,1128382 Odpowiedz Link Zgłoś
goj68 qoj68 to agent WSI i SB w PO dywersant kopista 10.02.09, 21:33 masz wode w miejscu mozgu TOwarzyszu badz bardziej orginalnym to metody SB z okresu POwojennego Odpowiedz Link Zgłoś
qoj68 Re: qoj68 to agent WSI i SB w PIS dywersant kopist 10.02.09, 21:34 goj68 napisała: > masz wode w miejscu mozgu TOwarzyszu badz bardziej orginalnym to > metody SB z okresu PIS-komuny www.bankier.pl/forum/temat_dlaczego-pis-to-postkomuna-43-suche-fakty,6428122.html Odpowiedz Link Zgłoś
pakulec co za sprytny klon!!!! 10.02.09, 21:36 jestem pod wrażeniem - myslałem że goj nam zwariował ;-))))) Odpowiedz Link Zgłoś
goj68 Metody WSI podszywanie sie dla zmylenia to qoj68 10.02.09, 21:39 atakuj wypuscili cie z folwarku ujadaj szczekjaj gryz sikaj i zyhgaj tego ciue nauczono w wieczorowce SB Odpowiedz Link Zgłoś
pakulec nie pochelbiaj sobie 10.02.09, 21:42 WSI to chyba zniszczył Macierewicz- czyżbyś negowała dokonania swojego guru ksywka Dzierżyński? Odpowiedz Link Zgłoś
czan-dra Re: Metody WSI podszywanie sie dla zmylenia to qo 10.02.09, 21:42 A Ty zaczynasz gubić literki, nerwy puściły...hehehehe Odpowiedz Link Zgłoś
pakulec wow babcia komunistka!!!! 10.02.09, 21:34 przepraszam źle cię oceniłem myślałem że Ty zwykly moher a tu wyszło że czerwony Odpowiedz Link Zgłoś
goj68 A ty nosisz czapke czekisty z WSI 10.02.09, 21:37 tez ci do twarzy jak dubie do gaci Odpowiedz Link Zgłoś
pakulec co to jest duba? 10.02.09, 21:44 czy chodzi ci o to co twoj stary nosi w gaciach? ale zastanawia mnie co oznacza ten tekst o dubie na twarzy? chcesz nam opowiedzieć o jakichs swoich ukrytych marzeniach? Odpowiedz Link Zgłoś
czan-dra Re: co to jest duba? 10.02.09, 21:47 A może toto miało na myśli hubę, albo jeszcze coś gorszego... Odpowiedz Link Zgłoś
pakulec Re: co to jest duba? 10.02.09, 21:49 o boszzzz co ten jej stary w gaciach nosi seksualne zwyczaje moheru stanowią stale wielkie wyzwanie dla badaczy ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
goj68 TO miejsce PO twoim mozgu wielka dziura jak w PO 10.02.09, 21:50 dziura jak w budrzecie Odpowiedz Link Zgłoś
pakulec chesz nam opowiedzieć o swoje dziurze?????? 10.02.09, 21:52 może innym razem, teraz idź do starego i poszukaj duby Odpowiedz Link Zgłoś
malpiarnia Re: Czuma: miałem długi w USA, ale zostały spłaco 10.02.09, 21:28 100% prawdy zdarza sie , ze szpitale za dlugi wchodza na dom , bo maja prawo, ale nigdy dlugi za karty kredytowe Odpowiedz Link Zgłoś
rooboy Re: Czuma: miałem długi w USA, ale zostały spłaco 10.02.09, 21:33 malpiarnia napisał: > 100% prawdy > zdarza sie , ze szpitale za dlugi wchodza na dom , bo maja prawo, > ale nigdy dlugi za karty kredytowe odsylam do mojego komentarza z godz. 21:26, jesli byly wyroki sadowe w sprawach naleznosci na kartach kredytowych, banki w usa byc moze maja prawo zalozyc caveat na nieruchomosc dluznika... przed wyrokiem sadu zgadzam sie, ze banki takiego prawa nie maja. Odpowiedz Link Zgłoś
malpiarnia Re: Czuma: miałem długi w USA, ale zostały spłaco 10.02.09, 21:40 nie , banki nie maja prawa tylko dlugi szpitalne, pisalem juz przeciez Odpowiedz Link Zgłoś
rooboy Re: Czuma: miałem długi w USA, ale zostały spłaco 10.02.09, 22:10 malpiarnia napisał: > nie , banki nie maja prawa > tylko dlugi szpitalne, pisalem juz przeciez jesli dostana pozytywny wyrok sadowy, to tez nie maja??? i don't believe so... Odpowiedz Link Zgłoś
strzelec51 Pan Czuma jest niescisly 10.02.09, 21:30 Pan Czuma jest niescisly. Dlugi, o ktorych mowi to najwyrazniej dlugi hipoteczne a wiec te zobowiazania finansowe, ktore sa zabezpieczone na dom (hipoteka wlasnie). Do takich moga nalezec na przyklad dlugi z tytulu niezaplaconych podatkow, pozyczki na nieruchomosci... Natomiast pozyczki zaciagniete na karty kredytowe nie maja zadnego zabezpieczenia majatkowego (hipoteka lub zastaw). I o te dlugi zapewne tu chodzi. Te czesto sa nieegzekwowalne, zwlaszcza po uplywie kilku (7?) lat. Panu ministrowi moze sie wydawac, ze nie ma dlugow (i formalnie rzecz biorac moze miec racje, bo roszczenie albo uleglo przedawnieniu albo nie jest wykonalne) ale wyglada na to, ze pewnych zaciagnietych kredytow w przeszlosci nie posplacal. Sa w USA biura kredytowe, ktore zajmuja sie prowadzeniem rejestrow historii kredytowej osob i ktore na tej podstawie oceniaja wartosc kredytowa danej osoby. Z tych informacji korzystaja wszyscy bez wyjatku pozyczkodawcy przy rozpatrywaniu podan o pozyczke. Wyciag z rejestru historii kredytowej pana Czumy z ktorejs z tych (a jest ich 3 i pan Czuma sam sobie moze cos takiego zamowic - przesla faksem w 5 minut) agencji bylby znacznie bardziej miarodajnym zrodlem informacji o finansowej rzetelnosci nowego ministra sprawiedliwosci. Odpowiedz Link Zgłoś
carpaccio4 Re: Pan Czuma jest niescisly 10.02.09, 21:32 proponujesz silikon?????????????? buahahahahahahahahauahauauauauauauauauauaua,aaa,aa,a uuufff.... Odpowiedz Link Zgłoś
strzelec51 carpaccio4 10.02.09, 21:38 Duren, ktoremu sie wydaje, ze jest dowcipny. Odpowiedz Link Zgłoś
carpaccio4 Re: carpaccio4 10.02.09, 21:41 strzelec51 napisał: > Duren, ktoremu sie wydaje, ze jest dowcipny. ale kiedy ja też mam długi, buahahahahahahahahahahahaha, rzekłbym nawet dłuższy..... Odpowiedz Link Zgłoś
rooboy pan czuma nie odbiega standardem od swojego rzadu 10.02.09, 21:41 ale nie jestem pewien, czy masz racje w sprawie dugow kart kredytowych. niesplacana karta moze byc "defaulted by its bank", co krystalizuje sume dlugu, nastepnie moze isc do sadu po sciagniecie dlugu i po wyroku moze wejsc na property dluznika za pomoca caveatu (tak przynajmniej jest w moim kraju anglosaskim i w usa pewnie tez). zas pan czuma niech sadem nie straszy, bo, jak pieszesz, jego wiarygodnosc kredytowa moze byc wyciagnieta na swiatlo dzienne i wowczas moze sie okazac, ze pan czuma jest faktycznie bardzo niescisly... Odpowiedz Link Zgłoś
goj68 Uwaga qoj68 to nie goj68 to POmylony zi WSI 10.02.09, 21:31 uwaga oni kradna wszystko jak PO metody opanowane w wieczorowce SB Odpowiedz Link Zgłoś
qoj68 Re: Uwaga qoj68 to nie goj68 to PISkomuch zi WSI 10.02.09, 21:33 goj68 napisała: > uwaga oni kradna wszystko jak PIS metody opanowane w wieczorowce SB Odpowiedz Link Zgłoś
brzezie76 Czuma lepszy od Leppera 10.02.09, 21:34 11-cie wyroków i to sądów amerykańskich.Ale będą następne pozwy,gdyż teraz jest z czego egzekwować.Oszust na stołku ministra sprawiedliwości to już szczyt bezczelności i drwina z narodu polskiego.Już teraz wiadomo dlaczego tak dzielnie bronił J.Karwowskiego.Przestępcza Organizacja rozkwita ale ginie Rzeczypospolita. Odpowiedz Link Zgłoś
qoj68 brzezie76, ty SBecka świnio... 10.02.09, 21:39 Tacy jak Czuma,byli mordowani przez twoich towarzyszy z SB.. Odpowiedz Link Zgłoś
qoj68 Rydzyk to krtacz i oszust a qoj68 to agent WSI 10.02.09, 21:43 www.youtube.com/watch?v=TXjRvAXmBpo Odpowiedz Link Zgłoś
anwad Teraz mniej dziwi, że poparł Karnowskiego... 10.02.09, 21:40 W PO ciężko o choć jednego uczciwego... Odpowiedz Link Zgłoś
qoj68 anwad,uderzyłaś łbem w ściane? 10.02.09, 21:44 musiało bolec..masz zawroty? Odpowiedz Link Zgłoś
goj68 TY zlodzeju POdkradles goja68 i masz qoj68 10.02.09, 21:46 PO to twoja partaia zlodziejskich szabrownikow Odpowiedz Link Zgłoś
czan-dra Re: Teraz mniej dziwi, że poparł Karnowskiego... 10.02.09, 21:45 Oj, taaaa ciężko, to nie jest PiS, gdzie każdy jeden może być Zawiszą Czarnym... Odpowiedz Link Zgłoś
anwad Re: Teraz mniej dziwi, że poparł Karnowskiego... 10.02.09, 21:50 Nawet Czuma zdaje się, że zawiódł... Kompromitacja totalna. Odpowiedz Link Zgłoś
anwad Re: Ćwiakalski był lepszy 10.02.09, 21:59 Ćwiąkalski był gorszy, i to jest dopiero dla PO problem... Nie ma prawdziwej sprawiedliwości bez Ziobry:) Koniec, kropka. Odpowiedz Link Zgłoś
pakulec nie matrw się 10.02.09, 22:01 na Ziobre też przydzie sprawiedliwośc - chyba już niedługo ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
tw_wielgus Re: Teraz mniej dziwi, że poparł Karnowskiego... 10.02.09, 21:57 Zawiódł czym... Czy coś ukradł?, kogoś oszukał?... nie, każdy może wpaść w długi. Z wyjaśnienia wynika, że sprzedając dom pokrył zobowiązania. Odpowiedz Link Zgłoś
pakulec anwad- Czumę poparł Kaczyński 10.02.09, 21:50 stale go komplementowal - pewno uznał za podobnego do siebie Odpowiedz Link Zgłoś
anwad Re: anwad- Czumę poparł Kaczyński 10.02.09, 21:52 Mi też się wydawało, że jest w PO jedynym sprawiedliwym... Odpowiedz Link Zgłoś
pakulec ciągnie was do siebie 10.02.09, 21:54 czyli jesteście po jednych pieniądzach ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
latarnick Ludzie,a kto w USA splaca dlugi? 10.02.09, 21:42 cale USA jest utopione w dlugach. A wina Czumy jest to ze walczyl z socjalizmem, ale te wine juz odsiedzial. Odpowiedz Link Zgłoś
goj68 Uwaga qoj68 to POwski szabrownik ukradl moj nick 10.02.09, 21:48 to metoda operacyjna z ramienia PO rekami WSI Odpowiedz Link Zgłoś
pakulec zamelduj o tym Ziobrze 10.02.09, 21:59 może na pocieszenie da ci pobawić się swoim gwoździem anwald Odpowiedz Link Zgłoś
carpaccio4 Czuma: miałem długi w USA, 10.02.09, 21:49 takie przechwałki w dobie kryzysu to nie w kij dmuchał, buahahahahahaaaaahahaaauuuaaa Odpowiedz Link Zgłoś
pakulec Re: Czuma: miałem długi w USA, 10.02.09, 21:58 tak na marginesie w Stanch to chyba każdy ma długi? Odpowiedz Link Zgłoś
carpaccio4 Re: Czuma: miałem długi w USA, 10.02.09, 22:02 pakulec napisał: > tak na marginesie > w Stanch to chyba każdy ma długi? ja sobie przedłuży to pewnie tak buahahahahahahahahahahahahahaha Odpowiedz Link Zgłoś
pakulec Re: Czuma: miałem długi w USA, 10.02.09, 22:09 tobie tylko jedno w głowie ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
rooboy Re: Czuma: miałem długi w USA, 10.02.09, 22:11 pakulec napisał: > tak na marginesie > w Stanch to chyba każdy ma długi? dlugie co? Odpowiedz Link Zgłoś
pakulec Re: Czuma: miałem długi w USA, 10.02.09, 22:14 nie wiem, może dube - trzeba by zapytać goj Odpowiedz Link Zgłoś
darkraj Re: Czuma: miałem długi w USA, 10.02.09, 22:11 carpaccio4 napisał: > takie przechwałki w dobie kryzysu to nie w kij dmuchał, > buahahahahahaaaaahahaaauuuaaa ====================================== Tylko, ze Czuma narobil tych przekretow jeszcze w latach prosperity. Myslal naiwniak, ze jak zwieje ze Stanow, to mu nic nie zrobia. I tu sromotnie sie pomylil, bo przestepstwa finansowe sa scigane w Polsce i w USA na zasadzie wzajemnosci. Straszenie Redakcji "Polityki" procesem tylko tego facia pograzy, bo znowu bedziemy mieli kolejnego klamczucha u sterow wladzy. No, ale czemu sie dziwic, skoro to POPiSowa banda zaklamanych pogrobowcow solidarnosci i zydomasonskiego KORu, wypasiona od ponad 20 lat na spolecznej biedzie i niedostatkach? Odpowiedz Link Zgłoś
jan3211 Dom był kobiety z którą mieszkał , ale umarła 10.02.09, 21:50 Sprawy w Chicago kompromitują ministra sprawiedliwosci, gdyby emigranci mieli tyle spraw w sądzie / jako oskarżeni / jak obecny minister sprawiedliwosci , to Polacy byliby uznani za pieniaczy i cwaniaków. Minister prywatnie nadużywał wódeczki i z tego był naprawdę znany. Te wszystkie sprawy dotyczące tego pana wykraczają poza prywatność jeżeli on jest urzedującym ministrem sprawiedliwości. Minister tego urzędu musi być poza podejrzeniami. Odpowiedz Link Zgłoś
carpaccio4 jak żona cezara? 10.02.09, 21:54 jan3211 napisał: > Minister tego urzędu musi być poza podejrzeniami. Odpowiedz Link Zgłoś
rooboy jan, are you kidding me???? 10.02.09, 22:01 jan3211 napisał: > Sprawy w Chicago kompromitują ministra sprawiedliwosci, gdyby > emigranci mieli tyle spraw w sądzie / jako oskarżeni / jak obecny > minister sprawiedliwosci , to Polacy byliby uznani za pieniaczy i > cwaniaków. > Minister prywatnie nadużywał wódeczki i z tego był naprawdę znany. > Te wszystkie sprawy dotyczące tego pana wykraczają poza prywatność > jeżeli on jest urzedującym ministrem sprawiedliwości. > Minister tego urzędu musi być poza podejrzeniami. polacy w usa sa uznani za pieniaczy i cwaniakow, czego czuma jest najlepszym przykladem... sugerujesz, ze czuma zyl w de facto partnership i odziedziczyl dom po swojej partnerce??? swoja droga mial chlop szczescie, ze go sprzedal w 2005,obecnie pewnieby nawet na dlugi nie wystarczylo... Odpowiedz Link Zgłoś
pakulec Re: pakulec 10.02.09, 22:11 przed chwilą chodziło ci o długiego, a teraz o co? o długi czy o długich czy może o długich u długich? Odpowiedz Link Zgłoś
carpaccio4 Re: pakulec 10.02.09, 22:16 pakulec napisał: > przed chwilą chodziło ci o długiego, a teraz o co? o długi czy o > długich czy może o długich u długich? o dolarowe długie długi u długiego. ja tam się nie znam na długich, ale mówią, że długi był też wydłużany w czasach gdy długi był jeszcze dłuższy. reasumując, chodzi mi o długość długiego jak była najdłuższa w czasie jego długości, oraz jego limes. Odpowiedz Link Zgłoś
pakulec Re: pakulec 10.02.09, 22:22 chcesz wyznaczyć maksimum funkcji? myslę że można by tu uzyć notacje Leibniza: Jeżeli y = f(g(x)), to wprowadzając pomocniczą zmienną t- czyli współczynnik wzrostu długu na oznaczenie g(x) mamy y = f(t) czyli reguła łańcuchowa Odpowiedz Link Zgłoś
carpaccio4 Re: pakulec 10.02.09, 22:31 pakulec napisał: > chcesz wyznaczyć maksimum funkcji? > myslę że można by tu uzyć notacje Leibniza: Jeżeli y = f(g(x)), to > wprowadzając pomocniczą zmienną t- czyli współczynnik wzrostu długu > na oznaczenie g(x) mamy y = f(t) czyli reguła łańcuchowa spokojnie, jakim miernikiem mierzysz adekwatność wypowiedzi do rzeczywistości? masz dane o jakich nikt nie wie? długość wyznaczamy krótkością:) przeciwnika. a kąt się zwiększa. Odpowiedz Link Zgłoś
pakulec Re: pakulec 10.02.09, 22:45 carpaccio4 napisał: >długość wyznaczamy krótkością:) przeciwnika. hm... porównujeciie sobie swoje długości? > kąt się zwiększa. i kąty podnoszenia? zaprawdę, przedziwne macie rozrywki - a co na takie sodomie mówią Ojcowie kościoła? Odpowiedz Link Zgłoś
pakulec Re: pakulec 10.02.09, 23:01 nasz wspólny kolega carpacio się obraził - wyszło że ma krótkość i mały kąt ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
tw_wielgus Re: pakulec 10.02.09, 23:07 A czym tu się chwalić... Tym, że siusia jak dziewczynka.Pewnie mu się przykro zrobiło i poszedł przytulać misia. Odpowiedz Link Zgłoś
carpaccio4 pakulec, przeczytaj 10.02.09, 22:53 sodomia to niczym gomoria, ale na pewno nie matematyka i behawioryzm o czym nie masz bladego pojęcia. nie żebym cię nie lubił, ale wiesz, doucz się. Odpowiedz Link Zgłoś
pakulec Re: pakulec, przeczytaj 10.02.09, 22:59 o kurcze ale mi dokopałeś ;-))) ale wiesz, sam zaczałes pisać o swojej krótkości którą mierzysz czyjąś długość i jeszcze te kąty. rozumiem że straciłes poczucie humoru bo wyszło coś czego się wstydzisz- ale nie martw się współczesna medycyna czyni cuda - może nie zrobią z ciebie od razu Johna C.Holmesa ale te 10 cm osiągniesz Odpowiedz Link Zgłoś
carpaccio4 Re: pakulec 10.02.09, 23:12 tw_wielgus napisał: > co wisz.. o mieszkańcach? wiem,że ty nie wiesz Odpowiedz Link Zgłoś
tw_wielgus Re: pakulec, przeczytaj 10.02.09, 23:08 Tak się nie robi paki, to prosty sposób by chłopaka wpędzić w kompleksy, na które jedynie Biedroń zna lekarstwo. Odpowiedz Link Zgłoś
carpaccio4 Re: pakulec, przeczytaj 10.02.09, 23:15 tw_wielgus napisał: > Tak się nie robi paki, to prosty sposób by chłopaka wpędzić w > kompleksy, na które jedynie Biedroń zna lekarstwo. paki to nieuk, nie wie nic o matematyce i behawioraliźmie. ty wiesz jeszcze mniej. jesteś zwykłym gojem. Odpowiedz Link Zgłoś
tw_wielgus Re: pakulec, przeczytaj 10.02.09, 23:39 Za to ty jesteś specjalistą zwłaszcza w dziedzinie odczuwania bodźców, nieprawdaż? Odpowiedz Link Zgłoś
carpaccio4 Re: pakulec, przeczytaj 10.02.09, 23:49 tw_wielgus napisał: > Za to ty jesteś specjalistą zwłaszcza w dziedzinie odczuwania > bodźców, nieprawdaż? bodziesz mnie w co? w kjutusa? Odpowiedz Link Zgłoś
pakulec pamiętaj, medycyna czyni cuda 10.02.09, 23:04 a jak ci się nie uda to popracuj nad techniką ja juz na dzisiaj kończe, pa Odpowiedz Link Zgłoś
nobull Czuma wygra z palantami ktorzy go oskarzaja! 10.02.09, 22:28 W USA kazdy shyster zawsze bierze kogos do sadu aby sam nie zdechl z glodu! Wszystkie wskazane sprawy zostaly zakonczone i w dodatku na kozysc Andrzeja Czumy. 1. Please note: "Neither the Circuit Court of Cook County nor the Clerk of the Circuit Court of Cook County warrants the accuracy, completeness, or the currency of this data. This data is not an official record of the Court or the Clerk and may not be represented as an official court record. If data does not appear in a specific field, we likely do not have the responsive data in our master database." 2. Case Information Summary for Case Number 2003-M1-110629 Plaintiff(s) CHASE MANHATTAN BA Plaintiff'S Shyster (Attorney(s)) FINE MICHAEL D 131 S DEARBORN CHICAGO IL, 60603(312) 325-6805 DISMISSED FOR WANT OF PROSECUTION Dismissal for want of prosecution. If the any party does not appear at the time set for trial, the court may dismiss the claim for want of prosecution, or enter a finding on the merits for the defendant, or make such other disposition as may be proper. The judgment of the small claims division shall be recorded in the same manner and shall have the same force and effect as any other judgment of the court. "Want of prosecution" (or lack of prosecution) means that a particular lawsuit is not being actively pursued, i.e. prosecuted by one or another parties. All states have court rules that set time frames within which certain things, like take depositions, issue interrogatories, etc. have to be done. In the even a party to a lawsuit does not do what is supposed to be done within those time limits, the court has the discretion in an appropriate instance to dismiss the case for want or lack of prosecution. Curiously, this phrase is used most often in civil cases rather than criminal cases, even though the word prosecution is associated with criminal cases rather than civil cases. The case was dismissed for want of prosecution. Sprawa rozpatrzona z powodu braku zainteresowania i kontynuacji przez oskarzajacych ! ($22,312.18) STRIKE FROM THE CALL - ALLOWED Skreslenie z pozwu, dopuszczone. w3.courtlink.lexisnexis.com/cookcounty/Finddock.asp?DocketKey=CAAB0MB0BBGHJA0MD ($1733.61) CITATION DEFENDANT DISMISSED Odpowiedz zadowalajaca sad, decyzja sadu na korzysc pozwanego. w3.courtlink.lexisnexis.com/cookcounty/Finddock.asp?DocketKey=CAAC0MB0BGFBDI0MD $6292.30 DISMISSED FOR WANT OF PROSECUTION Odpowiedz zadowalajaca sad, decyzja sadu na korzysc pozwanego. w3.courtlink.lexisnexis.com/cookcounty/Finddock.asp?DocketKey=CAAD0MB0BBAGCJ0MD ($2801.10) DISMISS BY STIPULATION OR AGREEMENT Sprawa zakonczona ugoda w3.courtlink.lexisnexis.com/cookcounty/Finddock.asp?DocketKey=CAAB0MB0ABAGJJ0MD Wszystkie powyzsze sprawy zostaly zakonczone na korzysc Andrzeja Czumy! Odpowiedz Link Zgłoś
cor-tex Czuma: "bohater" S, ktiory kaze sobie placic 11.02.09, 08:23 miliony za "dzialalnosc" w S. Taki z niego patriota za cudza kase. Odpowiedz Link Zgłoś
marek.lipski Smieszne sumy Czumy.Podwojne obywatelstwo? 10.05.09, 12:27 Sprawa jest nie warta komentarzy w sprawie ministra sprawiedliwosci. Dlugi male.Czy splacone czy tez nie,czy z odpisem do orzeczenia podatkowego czy tez nie to wszystko jest bez znaczenia,jesli ma tylko polskie obywatelstwo.Jesli ma jeszcze amerykanskie sprawa ma inny prawny charakter. Odpowiedz Link Zgłoś
lech.niedzielski Jemu wolno więcej. On cierpiał za miliony ! 10.05.09, 13:37 Ot co ! Odpowiedz Link Zgłoś