Dodaj do ulubionych

Czuma: miałem długi w USA, ale zostały spłacone

    • kazik_b4 Tuska przesladuja dziadki? 10.02.09, 21:10
      Wlasciwy czlowiek na stanowisko ministra sprawiedliwosci?! Dziadek
      Czuma ma spore doswiadczenie z wymiarem sprawiedliwosci! Mozna
      powiedziec, ze jest pewnego rodzaju recydywista! Teraz rozumiem
      dlaczego ten dziarski staruszek chce zbroic obywateli naszego kraju!
      Kiedy pojawia sie u niego wierzyciele, z pewnoscia ich zastrzeli "w
      obronie wlasnej"... ten zramolaly Dalton!
      • kazik_b4 Czy wielu ludzi uczciwych ma wytaczane procesy 10.02.09, 21:18
        o zwroty pozyczek?
        tinyurl.com/co9mxh
        To ma byc ta "nieskazitelna karta"?
    • carpaccio4 w usa to ja miałem krótki 10.02.09, 21:15
      urósł mi gdy przywieźli mnie do europy, buahahahahaha,uahahahahahahahaha, yp,eeeeee
      • qoj68 carpaccio4 w ustach to jty miałeś krótki.. 10.02.09, 21:28
        taki ?
        bibainfo.pl/pub/213.227.74.12/2007/09/20/030927/5890/rotfl.jpg
        • carpaccio4 z gojami nie dyskutuję 10.02.09, 21:30
          to tak nawiasem gdybyś nie zauważył
          • qoj68 carpaccio4, łosie nie mówią,chwala sie rogami... 10.02.09, 21:37
            rogaczu...pozdrów żonke, powiedz że wpadne na krótki numerek !
            • carpaccio4 Re: carpaccio4, (...) 10.02.09, 21:40
              qoj68 napisał:

              > rogaczu...pozdrów żonke, powiedz że wpadne na krótki numerek !

              pozdrawiam twoją żonkę i nie jestem zdziwiony tym krótkim numerkiem, w końcu
              macie długi buahahahahahahahahahahaha. nie zapomnij powiadomić swojej mamusi, że
              będzie się działo. wpadnę na dłuższy numerek buahahahahahahaha
    • goj68 Nawet Jaruzeslki byl lepszy od plemiela KONdonka 10.02.09, 21:15
      na kanapie siedzi len nic nie robi caly dzien to plemielek pultusk
      • czan-dra Re: Nawet Jaruzeslki byl lepszy od plemiela KONdo 10.02.09, 21:19
        Prostaczku(o), czy Was PiSdzielców w szkole nie uczyli, że to jak wymawia "R"
        Tusk, to nazywa się reranie a nie jakaś zamiana r na l, posłuchaj niedouczony
        imbecylu, jak mówi Natalii-Świat, ona zamiast r mówi d...
        • tw_wielgus Re: Nawet Jaruzeslki byl lepszy od plemiela KONdo 10.02.09, 21:23
          Witaj, widzę że niesiesz ciężki oświaty kaganek...:)
          Sygnaturka w jaką się zaopatrzyłeś jest głęboką prawdą o sensie
          życia.
          Czy to cytat z mojej ulubionej posłanki E. Kruk..?
          • goj68 Reprezentuje usankcjonowny sadem styl Paliknota 10.02.09, 21:27
            To moj autorytet w kwesti szacunku dla drugiego czlowiek ktory jest
            chamem i psycholem
            • tw_wielgus Re: Wolę przaśny styl Giżyńskiego.. 10.02.09, 21:47
              Ale tobie nie zalecam, mógłbyś popaść w kompleksy.
          • czan-dra Re: Nawet Jaruzeslki byl lepszy od plemiela KONdo 10.02.09, 21:29
            Witaj,
            Twoja sygnaturka, palce lizać.
            A co do tego trannyboy, czy goj, jak zwał tak zwał, to nie lubię idiotów, nawet
            tych pożytecznych (dla PiSu), pisze bezmyślnie to co wypłodzi Gosiewski, a że
            toto nie grzeszy inteligencją, to efekty są takie a nie inne...
            • tw_wielgus Re: Nawet Jaruzeslki byl lepszy od plemiela KONdo 10.02.09, 21:50
              To są właśnie koszty demokracji.
              68-latek to trochę sporo i na dodatek gej. Tak sądzę.... że mu się
              paluszek omsknął jak zakładał konto. Jak słucha radia to sąsiedzi
              walą w ścianę bo wiek już zrobił swoje ze słuchem, a co dopiero z
              rozumem..
    • carpaccio4 Czuma: miałem długi w USA 10.02.09, 21:17
      w sumie każdy może się chwalić. ale jak przyjdzie do mierzenia......
      • qoj68 carpaccio4,Czuma miał długi,a ty MASZ potężne rogi 10.02.09, 21:26
        pl.wikipedia.org/w/index.php?title=Plik:Bigbullmoose.jpg&filetimestamp=20070818163745
        • goj68 nalezysz do partii zlodzieji bo sie POdszywasz 10.02.09, 21:29
          • qoj68 nalezysz do partii zlodzieji bo sie POdszywasz 10.02.09, 21:31
            forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=902&w=71635053&a=71696065
    • profanum_vulgus Złodzieje lgną do PO jak muchy do g... 10.02.09, 21:18
      Ten Makak ze zdjęcia stanowi zagrożenie dla celu nr 1 PO, czyli
      "prezydenta tuska". Ciekawe jak długo pobędzie ministrem?
    • carpaccio4 Czuma: miałem długi w USA 10.02.09, 21:22
      ale lata robią swoje....
    • goj68 PO to partia nowych standardow swiatowych kretactw 10.02.09, 21:22
      dno dno i jeszcze raz dno. KONdonku zanim mianujesz kogos POmysl
      troche ale tobie myslenie obce to meczy wiem ale wyluzuj i spraw
      chociaz wrazenie ze tak jest
      • qoj68 SB-PIS, to partia nowych standardow, złodziei i ka 10.02.09, 21:24
        i kapusi...goj68 napisała:

        > dno dno i jeszcze raz dno
        • profanum_vulgus Pytanie: co idioci chcą osiągnąć podszywając się 10.02.09, 21:34
          pod inną osobę za pomocą podobnego nicka?
          Zauważyłem, że robią to jedynie zwolennicy PO.
          Trudno mi zrozumieć cel tych ludzi-kretynów, może
          ktoś wie o co im chodzi?
        • goj68 PO standardy to obluda a nie cuda 10.02.09, 21:35
          tak,ztak twoarzyszu z SB
    • goj68 Na kanapie siedzi len nic nie robi caly dzien...PO 10.02.09, 21:23
      TO gabinet cieniasow z PO
      • tw_wielgus Re: Znam pewnego lekarza. 10.02.09, 21:30
        On ci może pomóc z tą nadpobudliwością ruchową palców kończyn
        górnych. To wybitny seksuolog, dać Ci kontakt?
      • pakulec opisujesz dzień swojego prezydenta? 10.02.09, 21:30
        ja bym dodał że teraz to już lezy pod kanapa a obok Kownacki
        chrapie ;-)
        • goj68 To dzien plemielka cudaka i cudotworcy KONdonka 10.02.09, 21:34
          siedzi len i nic nie robi caly dzien
          • pakulec leń, leniem ale co z tą dubą 10.02.09, 21:46
            czy ma to coś wspolnego z kondonami?
            • carpaccio4 Re: leń, leniem ale co z tą dubą 10.02.09, 21:48
              pakulec napisał:

              > czy ma to coś wspolnego z kondonami?

              może faktycznie z kondowami?...
    • carpaccio4 darował sklepowej to i dentystce oddał 10.02.09, 21:26
      ludzki człowiek
      • qoj68 A co z zagrabionym mieniem,przez Kaczynskich? 10.02.09, 21:30
        wyborcza.pl/1,75480,5222851,Fundacja_na_ciezkie_czasy.html
        fakty.interia.pl/fakty_dnia/news/news/swiadek-ws-lipca-mowili-ze-to-fundusz-bielana,1128382
        • goj68 qoj68 to agent WSI i SB w PO dywersant kopista 10.02.09, 21:33
          masz wode w miejscu mozgu TOwarzyszu badz bardziej orginalnym to
          metody SB z okresu POwojennego
          • qoj68 Re: qoj68 to agent WSI i SB w PIS dywersant kopist 10.02.09, 21:34
            goj68 napisała:

            > masz wode w miejscu mozgu TOwarzyszu badz bardziej orginalnym to
            > metody SB z okresu PIS-komuny

            www.bankier.pl/forum/temat_dlaczego-pis-to-postkomuna-43-suche-fakty,6428122.html
          • pakulec co za sprytny klon!!!! 10.02.09, 21:36
            jestem pod wrażeniem - myslałem że goj nam zwariował ;-)))))
            • goj68 Metody WSI podszywanie sie dla zmylenia to qoj68 10.02.09, 21:39
              atakuj wypuscili cie z folwarku ujadaj szczekjaj gryz sikaj i zyhgaj
              tego ciue nauczono w wieczorowce SB
              • pakulec nie pochelbiaj sobie 10.02.09, 21:42
                WSI to chyba zniszczył Macierewicz- czyżbyś negowała dokonania
                swojego guru ksywka Dzierżyński?
              • czan-dra Re: Metody WSI podszywanie sie dla zmylenia to qo 10.02.09, 21:42
                A Ty zaczynasz gubić literki, nerwy puściły...hehehehe
        • pakulec wow babcia komunistka!!!! 10.02.09, 21:34
          przepraszam źle cię oceniłem myślałem że Ty zwykly moher a tu wyszło
          że czerwony
          • goj68 A ty nosisz czapke czekisty z WSI 10.02.09, 21:37
            tez ci do twarzy jak dubie do gaci
            • pakulec co to jest duba? 10.02.09, 21:44
              czy chodzi ci o to co twoj stary nosi w gaciach?
              ale zastanawia mnie co oznacza ten tekst o dubie na twarzy?
              chcesz nam opowiedzieć o jakichs swoich ukrytych marzeniach?
              • czan-dra Re: co to jest duba? 10.02.09, 21:47
                A może toto miało na myśli hubę, albo jeszcze coś gorszego...
                • pakulec Re: co to jest duba? 10.02.09, 21:49
                  o boszzzz co ten jej stary w gaciach nosi
                  seksualne zwyczaje moheru stanowią stale wielkie wyzwanie dla
                  badaczy ;-)
                • goj68 To POwska obluda a nie zadne cuda 10.02.09, 21:51
                  obluda
                  • pakulec czyli twoj stary ma w gaciach obłude? 10.02.09, 21:53
                    biedactwo
              • goj68 TO miejsce PO twoim mozgu wielka dziura jak w PO 10.02.09, 21:50
                dziura jak w budrzecie
                • pakulec chesz nam opowiedzieć o swoje dziurze?????? 10.02.09, 21:52
                  może innym razem, teraz idź do starego i poszukaj duby
    • malpiarnia Re: Czuma: miałem długi w USA, ale zostały spłaco 10.02.09, 21:28
      100% prawdy
      zdarza sie , ze szpitale za dlugi wchodza na dom , bo maja prawo,
      ale nigdy dlugi za karty kredytowe
      • rooboy Re: Czuma: miałem długi w USA, ale zostały spłaco 10.02.09, 21:33
        malpiarnia napisał:

        > 100% prawdy
        > zdarza sie , ze szpitale za dlugi wchodza na dom , bo maja prawo,
        > ale nigdy dlugi za karty kredytowe


        odsylam do mojego komentarza z godz. 21:26, jesli byly wyroki sadowe
        w sprawach naleznosci na kartach kredytowych, banki w usa byc moze
        maja prawo zalozyc caveat na nieruchomosc dluznika... przed wyrokiem
        sadu zgadzam sie, ze banki takiego prawa nie maja.
        • malpiarnia Re: Czuma: miałem długi w USA, ale zostały spłaco 10.02.09, 21:40
          nie , banki nie maja prawa
          tylko dlugi szpitalne, pisalem juz przeciez
          • rooboy Re: Czuma: miałem długi w USA, ale zostały spłaco 10.02.09, 22:10
            malpiarnia napisał:

            > nie , banki nie maja prawa
            > tylko dlugi szpitalne, pisalem juz przeciez


            jesli dostana pozytywny wyrok sadowy, to tez nie maja??? i don't
            believe so...
    • strzelec51 Pan Czuma jest niescisly 10.02.09, 21:30
      Pan Czuma jest niescisly. Dlugi, o ktorych mowi to najwyrazniej
      dlugi hipoteczne a wiec te zobowiazania finansowe, ktore sa
      zabezpieczone na dom (hipoteka wlasnie). Do takich moga nalezec na
      przyklad dlugi z tytulu niezaplaconych podatkow, pozyczki na
      nieruchomosci...

      Natomiast pozyczki zaciagniete na karty kredytowe nie maja zadnego
      zabezpieczenia majatkowego (hipoteka lub zastaw). I o te dlugi
      zapewne tu chodzi. Te czesto sa nieegzekwowalne, zwlaszcza po
      uplywie kilku (7?) lat. Panu ministrowi moze sie wydawac, ze nie ma
      dlugow (i formalnie rzecz biorac moze miec racje, bo roszczenie albo
      uleglo przedawnieniu albo nie jest wykonalne) ale wyglada na to, ze
      pewnych zaciagnietych kredytow w przeszlosci nie posplacal.

      Sa w USA biura kredytowe, ktore zajmuja sie prowadzeniem rejestrow
      historii kredytowej osob i ktore na tej podstawie oceniaja wartosc
      kredytowa danej osoby. Z tych informacji korzystaja wszyscy bez
      wyjatku pozyczkodawcy przy rozpatrywaniu podan o pozyczke. Wyciag z
      rejestru historii kredytowej pana Czumy z ktorejs z tych (a jest ich
      3 i pan Czuma sam sobie moze cos takiego zamowic - przesla faksem w
      5 minut) agencji bylby znacznie bardziej miarodajnym zrodlem
      informacji o finansowej rzetelnosci nowego ministra sprawiedliwosci.

      • carpaccio4 Re: Pan Czuma jest niescisly 10.02.09, 21:32
        proponujesz silikon??????????????
        buahahahahahahahahauahauauauauauauauauauaua,aaa,aa,a uuufff....
        • strzelec51 carpaccio4 10.02.09, 21:38
          Duren, ktoremu sie wydaje, ze jest dowcipny.
          • carpaccio4 Re: carpaccio4 10.02.09, 21:41
            strzelec51 napisał:

            > Duren, ktoremu sie wydaje, ze jest dowcipny.

            ale kiedy ja też mam długi, buahahahahahahahahahahahaha, rzekłbym nawet dłuższy.....
      • rooboy pan czuma nie odbiega standardem od swojego rzadu 10.02.09, 21:41
        ale nie jestem pewien, czy masz racje w sprawie dugow kart
        kredytowych. niesplacana karta moze byc "defaulted by its bank", co
        krystalizuje sume dlugu, nastepnie moze isc do sadu po sciagniecie
        dlugu i po wyroku moze wejsc na property dluznika za pomoca caveatu
        (tak przynajmniej jest w moim kraju anglosaskim i w usa pewnie tez).

        zas pan czuma niech sadem nie straszy, bo, jak pieszesz, jego
        wiarygodnosc kredytowa moze byc wyciagnieta na swiatlo dzienne i
        wowczas moze sie okazac, ze pan czuma jest faktycznie bardzo
        niescisly...
    • goj68 Uwaga qoj68 to nie goj68 to POmylony zi WSI 10.02.09, 21:31
      uwaga oni kradna wszystko jak PO metody opanowane w wieczorowce SB
      • qoj68 Re: Uwaga qoj68 to nie goj68 to PISkomuch zi WSI 10.02.09, 21:33
        goj68 napisała:

        > uwaga oni kradna wszystko jak PIS metody opanowane w wieczorowce SB
        • goj68 Czuma to kolejny CUD plemielka KONdonka 10.02.09, 21:43
          ha,ha brawo
    • brzezie76 Czuma lepszy od Leppera 10.02.09, 21:34
      11-cie wyroków i to sądów amerykańskich.Ale będą następne pozwy,gdyż teraz
      jest z czego egzekwować.Oszust na stołku ministra sprawiedliwości to już
      szczyt bezczelności i drwina z narodu polskiego.Już teraz wiadomo dlaczego tak
      dzielnie bronił J.Karwowskiego.Przestępcza Organizacja rozkwita ale ginie
      Rzeczypospolita.
      • qoj68 brzezie76, ty SBecka świnio... 10.02.09, 21:39
        Tacy jak Czuma,byli mordowani przez twoich towarzyszy z SB..
        • goj68 Czuma to krtacz i oszust a qoj68 to agent WSI 10.02.09, 21:41
          • qoj68 Rydzyk to krtacz i oszust a qoj68 to agent WSI 10.02.09, 21:43
            www.youtube.com/watch?v=TXjRvAXmBpo
            • goj68 Masz dziure PO rozumie to efekt pracy w SB 10.02.09, 21:45
              niestey
    • anwad Teraz mniej dziwi, że poparł Karnowskiego... 10.02.09, 21:40
      W PO ciężko o choć jednego uczciwego...
      • qoj68 anwad,uderzyłaś łbem w ściane? 10.02.09, 21:44
        musiało bolec..masz zawroty?
        • goj68 TY zlodzeju POdkradles goja68 i masz qoj68 10.02.09, 21:46
          PO to twoja partaia zlodziejskich szabrownikow
      • czan-dra Re: Teraz mniej dziwi, że poparł Karnowskiego... 10.02.09, 21:45
        Oj, taaaa ciężko, to nie jest PiS, gdzie każdy jeden może być Zawiszą Czarnym...
        • anwad Re: Teraz mniej dziwi, że poparł Karnowskiego... 10.02.09, 21:50
          Nawet Czuma zdaje się, że zawiódł... Kompromitacja totalna.
          • pakulec Ćwiakalski był lepszy 10.02.09, 21:57
            może wróci ;-)
            • anwad Re: Ćwiakalski był lepszy 10.02.09, 21:59
              Ćwiąkalski był gorszy, i to jest dopiero dla PO problem... Nie ma prawdziwej
              sprawiedliwości bez Ziobry:) Koniec, kropka.
              • pakulec nie matrw się 10.02.09, 22:01
                na Ziobre też przydzie sprawiedliwośc - chyba już niedługo ;-)
          • tw_wielgus Re: Teraz mniej dziwi, że poparł Karnowskiego... 10.02.09, 21:57
            Zawiódł czym...
            Czy coś ukradł?, kogoś oszukał?... nie, każdy może wpaść w długi.
            Z wyjaśnienia wynika, że sprzedając dom pokrył zobowiązania.
      • pakulec anwad- Czumę poparł Kaczyński 10.02.09, 21:50
        stale go komplementowal - pewno uznał za podobnego do siebie
        • anwad Re: anwad- Czumę poparł Kaczyński 10.02.09, 21:52
          Mi też się wydawało, że jest w PO jedynym sprawiedliwym...
          • pakulec ciągnie was do siebie 10.02.09, 21:54
            czyli jesteście po jednych pieniądzach ;-)
    • latarnick Ludzie,a kto w USA splaca dlugi? 10.02.09, 21:42
      cale USA jest utopione w dlugach.

      A wina Czumy jest to ze walczyl z socjalizmem, ale te wine juz
      odsiedzial.
    • goj68 Uwaga qoj68 to POwski szabrownik ukradl moj nick 10.02.09, 21:48
      to metoda operacyjna z ramienia PO rekami WSI
      • pakulec zamelduj o tym Ziobrze 10.02.09, 21:59
        może na pocieszenie da ci pobawić się swoim gwoździem anwald
    • carpaccio4 Czuma: miałem długi w USA, 10.02.09, 21:49
      takie przechwałki w dobie kryzysu to nie w kij dmuchał,
      buahahahahahaaaaahahaaauuuaaa
      • pakulec Re: Czuma: miałem długi w USA, 10.02.09, 21:58
        tak na marginesie
        w Stanch to chyba każdy ma długi?
        • carpaccio4 Re: Czuma: miałem długi w USA, 10.02.09, 22:02
          pakulec napisał:

          > tak na marginesie
          > w Stanch to chyba każdy ma długi?

          ja sobie przedłuży to pewnie tak buahahahahahahahahahahahahahaha
          • pakulec Re: Czuma: miałem długi w USA, 10.02.09, 22:09
            tobie tylko jedno w głowie ;-)
        • rooboy Re: Czuma: miałem długi w USA, 10.02.09, 22:11
          pakulec napisał:

          > tak na marginesie
          > w Stanch to chyba każdy ma długi?


          dlugie co?

          • pakulec Re: Czuma: miałem długi w USA, 10.02.09, 22:14
            nie wiem, może dube - trzeba by zapytać goj
      • darkraj Re: Czuma: miałem długi w USA, 10.02.09, 22:11
        carpaccio4 napisał:

        > takie przechwałki w dobie kryzysu to nie w kij dmuchał,
        > buahahahahahaaaaahahaaauuuaaa
        ====================================== Tylko, ze Czuma narobil tych przekretow
        jeszcze w latach prosperity.
        Myslal naiwniak, ze jak zwieje ze Stanow, to mu nic nie zrobia.
        I tu sromotnie sie pomylil, bo przestepstwa finansowe sa scigane w Polsce i w
        USA na zasadzie wzajemnosci.

        Straszenie Redakcji "Polityki" procesem tylko tego facia pograzy, bo znowu
        bedziemy mieli kolejnego klamczucha u sterow wladzy.
        No, ale czemu sie dziwic, skoro to POPiSowa banda zaklamanych pogrobowcow
        solidarnosci i zydomasonskiego KORu, wypasiona od ponad 20 lat na spolecznej
        biedzie i niedostatkach?
    • jan3211 Dom był kobiety z którą mieszkał , ale umarła 10.02.09, 21:50
      Sprawy w Chicago kompromitują ministra sprawiedliwosci, gdyby
      emigranci mieli tyle spraw w sądzie / jako oskarżeni / jak obecny
      minister sprawiedliwosci , to Polacy byliby uznani za pieniaczy i
      cwaniaków.
      Minister prywatnie nadużywał wódeczki i z tego był naprawdę znany.
      Te wszystkie sprawy dotyczące tego pana wykraczają poza prywatność
      jeżeli on jest urzedującym ministrem sprawiedliwości.
      Minister tego urzędu musi być poza podejrzeniami.
      • carpaccio4 jak żona cezara? 10.02.09, 21:54
        jan3211 napisał:


        > Minister tego urzędu musi być poza podejrzeniami.
      • rooboy jan, are you kidding me???? 10.02.09, 22:01
        jan3211 napisał:

        > Sprawy w Chicago kompromitują ministra sprawiedliwosci, gdyby
        > emigranci mieli tyle spraw w sądzie / jako oskarżeni / jak obecny
        > minister sprawiedliwosci , to Polacy byliby uznani za pieniaczy i
        > cwaniaków.
        > Minister prywatnie nadużywał wódeczki i z tego był naprawdę znany.
        > Te wszystkie sprawy dotyczące tego pana wykraczają poza prywatność
        > jeżeli on jest urzedującym ministrem sprawiedliwości.
        > Minister tego urzędu musi być poza podejrzeniami.

        polacy w usa sa uznani za pieniaczy i cwaniakow, czego czuma jest
        najlepszym przykladem...

        sugerujesz, ze czuma zyl w de facto partnership i odziedziczyl dom
        po swojej partnerce??? swoja droga mial chlop szczescie, ze go
        sprzedal w 2005,obecnie pewnieby nawet na dlugi nie wystarczylo...
    • carpaccio4 pakulec 10.02.09, 22:04
      umieść w czasie te długi i wtedy pogadamy
      • pakulec Re: pakulec 10.02.09, 22:11
        przed chwilą chodziło ci o długiego, a teraz o co? o długi czy o
        długich czy może o długich u długich?
        • carpaccio4 Re: pakulec 10.02.09, 22:16
          pakulec napisał:

          > przed chwilą chodziło ci o długiego, a teraz o co? o długi czy o
          > długich czy może o długich u długich?

          o dolarowe długie długi u długiego. ja tam się nie znam na długich, ale mówią,
          że długi był też wydłużany w czasach gdy długi był jeszcze dłuższy. reasumując,
          chodzi mi o długość długiego jak była najdłuższa w czasie jego długości, oraz
          jego limes.
          • pakulec Re: pakulec 10.02.09, 22:22
            chcesz wyznaczyć maksimum funkcji?
            myslę że można by tu uzyć notacje Leibniza: Jeżeli y = f(g(x)), to
            wprowadzając pomocniczą zmienną t- czyli współczynnik wzrostu długu
            na oznaczenie g(x) mamy y = f(t) czyli reguła łańcuchowa
            • carpaccio4 Re: pakulec 10.02.09, 22:31
              pakulec napisał:

              > chcesz wyznaczyć maksimum funkcji?
              > myslę że można by tu uzyć notacje Leibniza: Jeżeli y = f(g(x)), to
              > wprowadzając pomocniczą zmienną t- czyli współczynnik wzrostu długu
              > na oznaczenie g(x) mamy y = f(t) czyli reguła łańcuchowa

              spokojnie, jakim miernikiem mierzysz adekwatność wypowiedzi do rzeczywistości?
              masz dane o jakich nikt nie wie? długość wyznaczamy krótkością:) przeciwnika. a
              kąt się zwiększa.
              • pakulec Re: pakulec 10.02.09, 22:45
                carpaccio4 napisał:

                >długość wyznaczamy krótkością:) przeciwnika.
                hm... porównujeciie sobie swoje długości?

                > kąt się zwiększa.
                i kąty podnoszenia?
                zaprawdę, przedziwne macie rozrywki - a co na takie sodomie mówią
                Ojcowie kościoła?
                • tw_wielgus Re: pakulec 10.02.09, 22:52
                  Amen, jak zwykle...
                  • pakulec Re: pakulec 10.02.09, 23:01
                    nasz wspólny kolega carpacio się obraził - wyszło że ma krótkość i
                    mały kąt ;-)
                    • tw_wielgus Re: pakulec 10.02.09, 23:07
                      A czym tu się chwalić... Tym, że siusia jak dziewczynka.Pewnie mu
                      się przykro zrobiło i poszedł przytulać misia.
                • carpaccio4 pakulec, przeczytaj 10.02.09, 22:53
                  sodomia to niczym gomoria, ale na pewno nie matematyka i behawioryzm o czym nie
                  masz bladego pojęcia. nie żebym cię nie lubił, ale wiesz, doucz się.
                  • pakulec Re: pakulec, przeczytaj 10.02.09, 22:59
                    o kurcze ale mi dokopałeś ;-)))
                    ale wiesz, sam zaczałes pisać o swojej krótkości którą mierzysz
                    czyjąś długość i jeszcze te kąty. rozumiem że straciłes poczucie
                    humoru bo wyszło coś czego się wstydzisz- ale nie martw się
                    współczesna medycyna czyni cuda - może nie zrobią z ciebie od razu
                    Johna C.Holmesa ale te 10 cm osiągniesz
                    • carpaccio4 pakulec 10.02.09, 23:06
                      tuwim , mieszkańcy
                      • tw_wielgus Re: pakulec 10.02.09, 23:09
                        co wisz.. o mieszkańcach?
                        • carpaccio4 Re: pakulec 10.02.09, 23:12
                          tw_wielgus napisał:

                          > co wisz.. o mieszkańcach?

                          wiem,że ty nie wiesz
                    • tw_wielgus Re: pakulec, przeczytaj 10.02.09, 23:08
                      Tak się nie robi paki, to prosty sposób by chłopaka wpędzić w
                      kompleksy, na które jedynie Biedroń zna lekarstwo.
                      • carpaccio4 Re: pakulec, przeczytaj 10.02.09, 23:15
                        tw_wielgus napisał:

                        > Tak się nie robi paki, to prosty sposób by chłopaka wpędzić w
                        > kompleksy, na które jedynie Biedroń zna lekarstwo.

                        paki to nieuk, nie wie nic o matematyce i behawioraliźmie. ty wiesz jeszcze
                        mniej. jesteś zwykłym gojem.
                        • tw_wielgus Re: pakulec, przeczytaj 10.02.09, 23:39
                          Za to ty jesteś specjalistą zwłaszcza w dziedzinie odczuwania
                          bodźców, nieprawdaż?
                          • carpaccio4 Re: pakulec, przeczytaj 10.02.09, 23:49
                            tw_wielgus napisał:

                            > Za to ty jesteś specjalistą zwłaszcza w dziedzinie odczuwania
                            > bodźców, nieprawdaż?
                            bodziesz mnie w co? w kjutusa?
                  • pakulec pamiętaj, medycyna czyni cuda 10.02.09, 23:04
                    a jak ci się nie uda to popracuj nad techniką
                    ja juz na dzisiaj kończe, pa
    • nobull Czuma wygra z palantami ktorzy go oskarzaja! 10.02.09, 22:28
      W USA kazdy shyster zawsze bierze kogos do sadu aby sam nie zdechl z
      glodu!

      Wszystkie wskazane sprawy zostaly zakonczone i w dodatku na kozysc Andrzeja
      Czumy.


      1. Please note:
      "Neither the Circuit Court of Cook County nor the Clerk of the
      Circuit Court of Cook County warrants the accuracy, completeness, or the
      currency of this data. This data is not an official record of the Court or the
      Clerk and may not be represented as an official court record.

      If data does not appear in a specific field, we likely do not have the
      responsive data in our master database."

      2. Case Information Summary for Case Number 2003-M1-110629

      Plaintiff(s) CHASE MANHATTAN BA

      Plaintiff'S Shyster (Attorney(s))
      FINE MICHAEL D 131 S
      DEARBORN CHICAGO IL, 60603(312)
      325-6805
      DISMISSED FOR WANT OF PROSECUTION
      Dismissal for want of prosecution.

      If the any party does not appear at the time set for trial, the court may
      dismiss the claim for want of prosecution, or enter a finding on the merits
      for the defendant, or make such other disposition as may be proper. The
      judgment of the small claims division shall be recorded in the same manner and
      shall have the same force and effect as any other judgment of the court.

      "Want of prosecution" (or lack of prosecution) means that a particular lawsuit
      is not being actively pursued, i.e. prosecuted by one or another parties. All
      states have court rules that set time frames within which certain things, like
      take depositions, issue interrogatories, etc. have to be done. In the even a
      party to a lawsuit does not do what is supposed to be done within those time
      limits, the court has the discretion in an appropriate instance to dismiss the
      case for want or lack of prosecution. Curiously, this phrase is used most
      often in civil cases rather than criminal cases, even though the word
      prosecution is associated with criminal cases rather than civil cases.

      The case was dismissed for want of prosecution.

      Sprawa rozpatrzona z powodu braku zainteresowania i kontynuacji przez
      oskarzajacych !

      ($22,312.18) STRIKE FROM THE CALL - ALLOWED
      Skreslenie z pozwu, dopuszczone.

      w3.courtlink.lexisnexis.com/cookcounty/Finddock.asp?DocketKey=CAAB0MB0BBGHJA0MD


      ($1733.61) CITATION DEFENDANT DISMISSED
      Odpowiedz zadowalajaca sad, decyzja sadu na korzysc pozwanego.

      w3.courtlink.lexisnexis.com/cookcounty/Finddock.asp?DocketKey=CAAC0MB0BGFBDI0MD


      $6292.30 DISMISSED FOR WANT OF PROSECUTION
      Odpowiedz zadowalajaca sad, decyzja sadu na korzysc pozwanego.
      w3.courtlink.lexisnexis.com/cookcounty/Finddock.asp?DocketKey=CAAD0MB0BBAGCJ0MD



      ($2801.10) DISMISS BY STIPULATION OR AGREEMENT
      Sprawa zakonczona ugoda

      w3.courtlink.lexisnexis.com/cookcounty/Finddock.asp?DocketKey=CAAB0MB0ABAGJJ0MD

      Wszystkie powyzsze sprawy zostaly zakonczone na korzysc Andrzeja Czumy!
    • cor-tex Czuma: "bohater" S, ktiory kaze sobie placic 11.02.09, 08:23
      miliony za "dzialalnosc" w S. Taki z niego patriota za cudza kase.
    • marek.lipski Smieszne sumy Czumy.Podwojne obywatelstwo? 10.05.09, 12:27
      Sprawa jest nie warta komentarzy w sprawie ministra sprawiedliwosci.
      Dlugi male.Czy splacone czy tez nie,czy z odpisem do orzeczenia
      podatkowego czy tez nie to wszystko jest bez znaczenia,jesli ma tylko
      polskie obywatelstwo.Jesli ma jeszcze amerykanskie sprawa ma inny
      prawny charakter.
      • lech.niedzielski Jemu wolno więcej. On cierpiał za miliony ! 10.05.09, 13:37
        Ot co !

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka