janostrzyca 18.02.09, 14:51 Komisje sejmowe nie powinny wyjaśniać kulisów najbrutalniejszych nawet przestępstw, lecz zajmować się zagrożeniami dla fukcjonowania państwa. Może lepiej powołać komisję do wyjaśnienia "cudów" w bankach, giełdach czy OFE? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
donskar kalunin nie rznij glupa 18.02.09, 15:14 Chcesz sobie dyscyplinowac wymiar sprawiedliwosci, to dyscyplinuj. Tylko od tego zadna wielka afera jeszcze w Polsce nie zostala wyjasniona. Taka jest sprawnosc, profesjonalizm i co najwazniejsze uczciwosc niemalej czesci prawnikow w wymiarze sprawiedliwosci i nie tylko. PS. Krucjata w obronie dr G. powoli upada? Odpowiedz Link Zgłoś
pe1 Re: kalunin nie rznij glupa 18.02.09, 17:56 donskar napisał: > Chcesz sobie dyscyplinowac wymiar sprawiedliwosci, to dyscyplinuj. Tylko od > tego zadna wielka afera jeszcze w Polsce nie zostala wyjasniona. A wskutek działań której komisji została wyjaśniona jakakolwiek afera? Odpowiedz Link Zgłoś
doc.na Re: kalunin nie rznij glupa 19.02.09, 00:59 > A wskutek działań której komisji została wyjaśniona jakakolwiek afera? Tej w której był Macierewicz. ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
doc.na Re: kalunin nie rznij glupa 19.02.09, 00:58 > PS. Krucjata w obronie dr G. powoli upada? Zrobiła swoje. Żaden Pisowski smieć już nie mówi ze tan pan nikogo nie zabije. Odpowiedz Link Zgłoś
respiral Show na ludzkiej tragedii 18.02.09, 15:14 Jest pan bardzo surowy w swojej ocenie. Ale czy wyobraża pan sobie jazgot medialny pisu w sytuacji, w której Platforma odmawia powołania takiej komisji? To by było równoznaczne w ustach kurskich, kemp, ziobrów i maciarewiczów z akceptacją bałaganu, układu i dowodem "bandyckich metod sprawowania rządów przez Platformę". A ja zadam, może brutalne, pytanie - a jak tam wiedzie się firmie p. Olewników w czasach kryzysu i przy darmowej reklamie? Czy z taką samą wrzawą medialną przeżywana jest jakakolwiek inna tragedia np.małżeństwa z Milanówka? Albo inne, straszne tragedie, bo strata kogoś bliskiego w dramatycznych okolicznościach zawsze była, jest i będzie tragedią? Bardzo wspołczułam rodzinie Olewników, teraz jakby coraz mniej... Odpowiedz Link Zgłoś
wujaszek_joe Re: Show na ludzkiej tragedii 18.02.09, 23:17 ja sobie wyobrażam. PO miała być mądrzejsza. Pamiętasz jazgot nt Ćwiąkalskiego po tym samobójstwie? Ucichł po jego nominacji? Nie, Prezydent stwierdził że miał rację posiadając wątpliwości do jego kandydatury na ministra sprawiedliwości Odpowiedz Link Zgłoś
junkier Slugusy Michnika wycierają sobie buźki A. Macierew 18.02.09, 15:15 Slugusy Michnika wycierają sobie buźki A. Macierewiczem, człowiekiem ktory próbował zadać śmiertelny cios odradzającemu się postkomunizmowi w Polsce, co za skandal! Pismaki powinni kojarzyć fakty i choć trochę próbować myśleć. Gdyby w Polsce nie utrzymano "systemu Michnika i Kiszczaka" czyli postkomunizmu, i zamiast tego wprowazdzono normalność – lustrację i dekomunizację zgodnie z programem A. MAcierewicza, czegoś takiego jak sprawa Olewnika zapewne w ogóle by nie było. A mordercy byliby wieszani i nie stwarzali już więcej zagrożenia dla ludzi. Odpowiedz Link Zgłoś
ereta Re: Slugusy Michnika wycierają sobie buźki A. Mac 18.02.09, 15:59 junkier napisał: > Slugusy Michnika wycierają sobie buźki A. Macierewiczem, człowiekiem > ktory próbował zadać śmiertelny cios odradzającemu się > postkomunizmowi w Polsce, co za skandal! > > ################################################################## junkier, nic mądrzejszego od takich bredni nie wymyślisz? Przecież jesteś inteligentnym człowiekiem! Odpowiedz Link Zgłoś
babcia.klozetova Re: Slugusy Michnika wycierają sobie buźki A. Mac 18.02.09, 16:28 ereta napisał: > junkier, nic mądrzejszego od takich bredni nie wymyślisz? Przecież > jesteś inteligentnym człowiekiem! To chyba nadużycie słowa "inteligentny"?! Odpowiedz Link Zgłoś
babcia.klozetova Re: Slugusy Michnika wycierają sobie buźki A. Mac 18.02.09, 16:27 junkier napisał: > Slugusy Michnika wycierają sobie buźki A. Macierewiczem, człowiekiem > ktory próbował zadać śmiertelny cios odradzającemu się > postkomunizmowi w Polsce ... a zadał śmierć polskiej siatce wywiadowczej w Afganistanie (i nie tylko) przez co uwolnienie naszego rodaka z rąk porywaczy było niemożliwe. Odpowiedz Link Zgłoś
junkier [...] 18.02.09, 16:36 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
junkier Re: Slugusy Michnika wycierają sobie buźki A. Mac 19.02.09, 10:04 Smierc polskiego inzyniera w PAKISTANIE obciaza calkowicie konto Tuska i jego nieudolnej zgrai potakiwaczy. Odpowiedz Link Zgłoś
brzezozka czego drzesz ryja bolszewiku? 18.02.09, 16:30 twój intelekt przypomina intelekt maciory, zakładam żeście rodzinką.....................................czubków Odpowiedz Link Zgłoś
ko_menta_tors Re: Slugusy Michnika wycierają sobie buźki A. Mac 18.02.09, 20:50 junkier napisał: > Slugusy Michnika wycierają sobie buźki A. Macierewiczem, człowiekiem > ktory próbował zadać śmiertelny cios odradzającemu się > postkomunizmowi w Polsce, co za skandal! > > Pismaki powinni kojarzyć fakty i choć trochę próbować myśleć. Gdyby > w Polsce nie utrzymano "systemu Michnika i Kiszczaka" czyli > postkomunizmu, i zamiast tego wprowazdzono normalność – lustrację i > dekomunizację zgodnie z programem A. MAcierewicza, czegoś takiego > jak sprawa Olewnika zapewne w ogóle by nie było. A mordercy byliby > wieszani i nie stwarzali już więcej zagrożenia dla ludzi. > Chyba Józefa Kutasia. Obyś stanął kiedyś takiemu Obrońcy Ojczyzny na drodze!!! Odpowiedz Link Zgłoś
sklis nie ma czym wycierać 18.02.09, 21:52 uważam Antoniego Macierewicza za ohydnego typa pełnego paranoicznej nienawiści. Twierdzę, że ten człowiek szkodzi Polsce i Polakom,m dlatego powinien zostać odizolowany od społeczeństwa. Odpowiedz Link Zgłoś
junkier Re: nie ma czym wycierać 19.02.09, 10:06 uważam Michnika za ohydnego typa pełnego paranoicznej nienawiści do Polakow. reszta jakzes napisal > Twierdzę, że ten człowiek szkodzi Polsce i Polakom,m dlatego powinien zostać > odizolowany od społeczeństwa. Odpowiedz Link Zgłoś
grisza14 Nie powinni jacys Kalukinowie wtracac sie 18.02.09, 15:18 w sklad komisji sejmowych.Poza tym kim jestes panie Kalukin, zeby uzywac tego typu zwrotow? Ze strachu przed panem Macierewiczem zatraciliscie poczucie rzeczywistosci? Odpowiedz Link Zgłoś
ereta Re: Prokuratura została zdyscyplinowana i ma to w 18.02.09, 16:02 Jesteś do tyłu z bieżącymi informacjami. Przysypiasz? Odpowiedz Link Zgłoś
postkom Show na ludzkiej tragedii 18.02.09, 15:31 Jakie to szczęście, że GW ma takich prawie wyedukowanych dziennikarzy. Już jej spadły wpływy z reklam o 19%, a jeśli nadal będę serwować takie infantylne tekściki dla inteligencji po PZPRowskiej, z pewnością czas wykruszy im czytelników. Nie będzie już dla kogo zamieszczać reklam. Odpowiedz Link Zgłoś
junkier Dlaczego Wybiórcza tak nienawidzi komisji śledczyc 18.02.09, 15:36 Dlaczego Wybiórcza tak nienawidzi komisji śledczych? A no bo one zadają klam lansowanym manipulacjom GW – że III RP to rzekomo normalny kraj, nie ma postkomunizmu, nie ma poddywanowych konszachtoów (takich jak koszerny interes o ktorym mówił Rywin do Michnika), nie ma korupcji, służalczości opłacanych urzędasów, itp. Gdy ludzie zobaczyli w aferze Rywina jakim bagnem jest Polska, zaglosowali na PiS żeby to bagno oczyścić. A wiadomo że powrot do władzy PiS jest czarnym snem KPP-owców. Odpowiedz Link Zgłoś
ereta Re: "Ogień" bohater, czy bandyta? 18.02.09, 16:08 junkier napisał: >################################################################### junkier, "Ogień" to bohater, czy bandyta? Bo jego postać nie jest znowu tak świetlana jak to przedstawiacie. Żyją jeszcze świadkowie tamtych czasów inaczej je wspominający. Odpowiedz Link Zgłoś
junkier Dlaczego Wybiórcza tak nienawidzi komisji śledczyc 18.02.09, 16:25 Ogien to antykomunista i bohater walki o wolna Polske, bezceremonialnie szkalowany i posmiertnie bezkarnie oczerniany zarowno przez komuchow z PZPR jak i ich pozniejszych sojusznikow z lewicy laickiej i lewicowej prasy polskojezycznej. Odpowiedz Link Zgłoś
brzezozka [...] 18.02.09, 16:31 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
junkier [...] 18.02.09, 16:37 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
postkom Re: ogień to morderca i bandyta 18.02.09, 21:45 Całe szczęście, że Kiszczak to człowiek honoru, serdeczny, szczery i kochający wszystkich ludzi - zwłaszcza Popiełuszkę. Tak na marginesie, Kiszczak to bliski przyjaciel Adama M. Odpowiedz Link Zgłoś
legrange Re: Dlaczego Wybiórcza tak nienawidzi komisji śle 19.02.09, 01:05 Polska to przede wszystkim porąbany kraj przez obecność w nim różnych Junkrów i Macierewiczów. I bez osobistych wycieczek proszę. Odpowiedz Link Zgłoś
kicior99 Re: Dlaczego Wybiórcza tak nienawidzi komisji śle 19.02.09, 15:01 > Polska to przede wszystkim porąbany kraj przez obecność w nim różnych Junkrów i > Macierewiczów. I bez osobistych wycieczek proszę. Przecież junkier nie mieszka w Polsce. Odpowiedz Link Zgłoś
urtasa rozmaity Macierewicz 18.02.09, 16:09 Kiedy inni walczyli z komuną, on się dekował. Nie wykonał uchwały Sejmu w sprawie agentów. Słusznie więc nawet miłość Tuska do Polaków ma swe granice. Panie Premierze Tusku, nie może Pan pozwolić, aby ludzie niewykonani z kryształu jak np. Czuma szkodzili Polsce. Macierewicz na Saharę. Odpowiedz Link Zgłoś
loppe Re: rozmaity Macierewicz 18.02.09, 16:16 Ależ Macierewicz z Kuroniem KOR stworzył człowieku, chyba nie czytasz Gazety Wyborczej Odpowiedz Link Zgłoś
ereta Re: rozmaity Macierewicz### czyli rozrabiacz! 18.02.09, 16:20 loppe napisał: > Ależ Macierewicz z Kuroniem KOR stworzył człowieku, chyba nie > czytasz Gazety Wyborczej ################################################################### A później czym się wykazał? ROZRABIANIEM? Odpowiedz Link Zgłoś
loppe Re: rozmaity Macierewicz### czyli rozrabiacz! 18.02.09, 16:23 prosiłbym o ustosunkowanie się do tematu mojej wymiany z przedmówcą kochanieńki - jest 1976 głęboka komuna a Antoni z Jackiem zakładają KOR, przypominam Odpowiedz Link Zgłoś
mela_1 Re: rozmaity Macierewicz### czyli rozrabiacz! 18.02.09, 17:43 loppe napisał: > prosiłbym o ustosunkowanie się do tematu mojej wymiany z przedmówcą > kochanieńki - jest 1976 głęboka komuna a Antoni z Jackiem zakładają > KOR, przypominam To prawda:))) a wcześniej biegał w koszulce z Che na piersiach, bo był baaardzo lewicowy:))) Odpowiedz Link Zgłoś
urtasa "Dzienna zmiana" 18.02.09, 18:01 Macierewicz wspólnie z Giertychem i Walentynowicz obalili rząd Olszewskiego, widziałem film pt. "Dzienna zmiana". Oprócz tego Macierewicz niszczył Kuronia pragnącego przeprowadzić lustrację. Nie przekonałeś mnie. Macierewicz na Saharę. Panie Premierze Tusku, niech Pan nie skrewi! Odpowiedz Link Zgłoś
mielonkawolowa Show na ludzkiej tragedii 18.02.09, 16:09 Dziennikarz przenikliwy jak spłuczka od klozeta. Całkowity brak głębszej refleksji i widzenie tylko medialnej powłoki całej sprawy. Głupota i ego wielkości słonia. Odpowiedz Link Zgłoś
mielonkawolowa Show na ludzkiej tragedii 18.02.09, 16:12 Ładunkiem cynizmu? Ładunkiem głupkowatego zacietrzewienia chyba... Odpowiedz Link Zgłoś
zalganiugwnanicniedorowna co ty śmieciu masz do Macierewicza? 18.02.09, 16:27 Antoni Macierewicz Strach UBowców ma POstać Antoniego Macierewicza, który od zawsze był działaczem niepodległościowym, dokonał wielkich rzeczy w ruchu antykomunistycznym (np. założył KOR), jest politykiem najbardziej zasłużonym w walce o ujawnienie POsowieckiej agentury, należy do tych nielicznych, którzy nigdy niczego nie ukradli, a nade wszystko posiadł źródłową wiedzę o operacjach WSW WSI na przełomie lat 80 i 90, czyli w okresie POszukiwania funduszy i kadr do utworzenia i rozwoju aferałów z KL-D. Obecność Antoniego Macierewicza w polskim życiu publicznym stanowi zagrożenie zarówno dla PO, jak i całej formacji budowniczych i beneficjentów III RP, w tym części elity polskiego życia intelektualnego. Odpowiedz Link Zgłoś
cli-ff Gazetowe dorabianie garbu Macierewiczowi 18.02.09, 16:50 Po wykonaniu uchwały Sejmu w 1992 roku "nocna zmiana' dokonała zamachu na rząd Olszewskiego. Murem stanęli za esbeckimi kapusiami typu Boni, a z Macierewicza zrobili "człowieka chorego z nienawiści". Tyle, że to Macierewicz miał rację, przynajmniej w przypadku Boniego, a prawdopodobnie w większości na przedstawionej liście TW. Ten stan trwa do dzisiaj, bo Macierewicz to bezkompromisowy, mający wiedzę bojownik z komuną, której pozostałości do dzisiaj są bardzo znaczne i silne, władające mediami, które ustami Michnika potrafią ująć się za Kiszczakiem, który podobno jest:"obrażany i lżony", a przecież Salon uznał go za człowieka honoru. Odpowiedz Link Zgłoś
urtasa cli-ff 18.02.09, 18:12 Nie wierzę ani jednemu słowu, które tu wypisujesz. Boni to prawy, szlachetny, altruistyczny, bezinteresowny, patriotyczny, mądry, dobry, łagodny, uczynny, cierpliwy, wyrozumiały, miłosierny, cichy, dobry, niezapalczywy, kryształowy, nietuzinkowy, lojalny, prawdziwy, jasny, grzeczny, uczynny, usłużny, pomocny, niesamolubny, nieskazitelny, nieposzlakowany, oddany, niekrewki, niepopędliwy, umiarkowany, kulturalny, rycerski, majestatyczny, duży, niezwykły, niezłomny, niezależny, poczesny - więcej cech pamiętam, ale już nie powiem - człowiek, polityk, mąż stanu. Gdyby Boni był taki, jak piszesz i insynuujesz - Pan Premier Tusk nie uczyniłby Pana Boniego Panem Ministrem. Odpowiedz Link Zgłoś
aardvaark Re: cli-ff 18.02.09, 22:21 > Boni to prawy, szlachetny, altruistyczny, bezinteresowny, patriotyczny [...] Właśnie! A Macierewicz to załgany, podły, interesowny, głupi, zły, samolubny, nielojalny, chamski, mały, brodaty człowiek! Nie można wykluczyć, że porwał Madeleine McCann, nie można też wykluczyć, że zabił księcia Ferdynanda, Kennedy'ego i że namówił Noego, żeby nie wpuścił dinozaurów na arkę! Macierewicz rzadko myje zęby, Macierewicz słucha Ich Troje, Macierewicz zastrzelił Blidę, Macierewicz nie sprząta kup po swoim psie, Macierewicz spowodował kryzys, Macierewicz namówił przedsiębiorców na opcje walutowe CIRS, Macierewicz osłabia złotówkę, Macierewicz pchnął górę lodową na Titanica, Macierewicz to SAMO ZŁO!!! Odpowiedz Link Zgłoś
ko_menta_tors Re: co ty śmieciu masz do Macierewicza? 18.02.09, 20:54 zalganiugwnanicniedorowna napisała: > Antoni Macierewicz > Strach UBowców ma POstać Antoniego Macierewicza, który od zawsze był działaczem > niepodległościowym, dokonał wielkich rzeczy w ruchu antykomunistycznym (np. za > łożył KOR), jest politykiem najbardziej zasłużonym w walce o ujawnienie POsowie > ckiej agentury, należy do tych nielicznych, którzy nigdy niczego nie ukradli, a > nade wszystko posiadł źródłową wiedzę o operacjach WSW WSI na przełomie lat 80 > i 90, czyli w okresie POszukiwania funduszy i kadr do utworzenia i rozwoju afe > rałów z KL-D. > > Obecność Antoniego Macierewicza w polskim życiu publicznym stanowi zagrożenie oj tak, stanowi zagrożenie. Tworki - to dobre miejsce, dokąd mógłby posłować przez wieeele kadencji.. Odpowiedz Link Zgłoś
tewie60 Wierszówka za ludzką tragedię 18.02.09, 16:39 Autor tekstu napisał: "Nie łudźmy się więc, że zasiądą w niej dociekliwi śledczy pragnący w pierwszej kolejności przenicować całą sprawę na wylot i dojść do prawdy. Tak bywało w zamierzchłych czasach komisji rywinowej,..." Może Pan Redaktor zechce wyjaśnić kim byli ci dociekliwi śledczy w komisji rywinowej ? - Renata Beger od ku...ków i Pana Anana Kofana - Tomasz Nałęcz - skupiony na sobie a nie na sprawie - Zero Ziobro - wyrok zapadł przed rozpoczęciem przesłuchań - czwórka z SLD - wybielić Jakubowską i kolorowe skarpetki pedałów w pionowych korytarzach Agory w benefisie A.Błochowiak, a może kryształowy Szteliga ( a raczej Jerzy S.) Przecież ta rywinowa komisja nawet nie potrafiła sporządzić jednego wspólnego raportu. Pan Redaktor zapomniał, bo nie pamiętał, czy zapomniał, bo gdyby pamiętał, to by nie było wierszówki ? Z jednym się zgadzam, jak zwykle komisja nic nie wyjaśni, bo obecność takich indywiduów jak Macierewicz nie służy prawdzie, ale to można uzasadnić inaczej, nie chrzaniąc przy tym bzdur. - Odpowiedz Link Zgłoś
pioro111 Show na ludzkiej tragedii 18.02.09, 16:42 Nie rozumiem co takiego ten cały Macierewicz zrobił? To że kiedyś na wniosek sejmu zlustrował posłów? i wyszło mu kilkunastu TW w tym wielu spośród UW!!! To jest jego błąd? przecież wszystkie nazwiska łącznie z Wałęsą się potwierdziły!!! Można to sobie prześledzić oglądając film "Nocna Zmiana"!!! Jest sobie chłop antykomunistą i chwała mu za to!!! Mówi kulturalnie zawsze elegancki i z uśmiechem!!! No ale kudy mu tam do gwiazd salonu takich jak "Niesioł Żałosny" czy błazen milioner Palikot. Oni to są cacy bo dopier....... Kaczystom!!! a on ? co on takiego wam zrobił? Ciekawy jestem!!! Będę szperał ciekawy jestem czy znajdę jakiś jego tekst w stylu Niesioła czy tego drugiego klauna Palikota? he he Odpowiedz Link Zgłoś
jobaz Show na ludzkiej tragedii 18.02.09, 16:45 Brawo red. Kalukin. Nareszcie ktos napisał prawdę. Nic dodać nic ująć. Odpowiedz Link Zgłoś
zg13 Na ludzkiej tragedii zeruje takie nic jak Kalukin 18.02.09, 16:49 piszac ten paszkwil. Kalukin i cala GW znalezli sobie kolejna okazje by obrzygac Macierewicza, a przy okazji niedopuscic by sprawe Olewnika ktos zbyt dokladnie analizowal, bo przeciez mogloby to zaszkodzic kolejnym 'ludziom honoru' wedle Michnika. Odpowiedz Link Zgłoś
zalganiugwnanicniedorowna Kalumin musi być zamieszany w to POrwanie 18.02.09, 17:03 Dezinformacja POdłego GWna jego POłganiu się równa pl.indymedia.org/pl/2006/03/19643.shtml Odpowiedz Link Zgłoś
aa_6 Oczywiście A. Macierewicz 18.02.09, 16:51 musi być w komisji po to, żeby ex post factum potwierdzić tezę R. Kałukina. Jasne, że większość parlamentarna w żadnym wypadku nie powinna się zgodzić na to, żeby A. Macierewicz zasiadał w tej komisji - a to ze względu na tragedię rodziny Olewników. Sądzę, że słowo "skandal" strasznie się dewaluuje, jeśli wziąć pod uwagę niebywałe skandale, jakie miały miejsce w sferach policyjno- prokuratorskich po zamordowaniu K. Olewnika. Komisja złożona z poważnych posłów powinna się zająć ich wyjaśnieniem i z najwyższą powagą jak najszybciej je wyjaśnić, ponieważ nie jest tego zrobić w stanie wymiar sprawiedliwości. Koniec. Kropka. Odpowiedz Link Zgłoś
aa_6 Re: Oczywiście A. Macierewicz 18.02.09, 20:41 PS. Poza tym rodzina Olewników w swej bezradności wobec wymiaru sprawiedliwosci zwróciła się o powołanie takiej komisji. To też jest argument za jej powołaniem. Odpowiedz Link Zgłoś
grisza14 "Dolina Nicosci"- to o Kalukinie? 18.02.09, 16:58 Dobry tekst napisal Kalukin- widac, ze korzystal z doswiadczen sedziego Szwedowicza( wujcia Stefka z Upsali) Odpowiedz Link Zgłoś
zalganiugwnanicniedorowna "Dolina Nicosci"- to o Kalukinie? też! 18.02.09, 17:06 o tym szmondaku też tam trochę było jak w szwindle wtykał swe POłgane ryło Odpowiedz Link Zgłoś
wnioski-1 Show na ludzkiej tragedii 18.02.09, 16:59 Szkoda ze PO ustepuje pola w coraz wiekszym stopniu. Ulegla PiS-owi i pozbyla sie prof. Cwiakalskiego, potem zupelnie bez zastanowienia zgodzila sie na komisje ws. smierci K.Olewnika.Przeciez to woda na mlyn dla PiS-u. I jeszcze zeby bylo malo Platforma zupelnie nie moze poradzic sobie z nowa balamutna twarza PiS-u. Mam nadzieje ze weeszcie PO sie obudzi i da odpor PiS-owi . Oby jak najszybciej.Malo Odpowiedz Link Zgłoś
zalganiugwnanicniedorowna Show na Blidy tragedii zrobili POłgańcy 18.02.09, 17:09 Satyra n a „Platfusofanów" Ciężki rozum, jak na kacu, Oto obraz tych pajaców, Nigdy nic nie myślą sami, Podpierają się mediami! Pluć na Polskę i Polaków, To domena tych prostaków, Zdrada kraju, prezydenta, O tym marzy taka męta! Kiedy w sieci coś przeczyta, Już Polaków jadem wita, Dawno wyszło z worka szydło, Że PO wybrało B Y D Ł O! Odpowiedz Link Zgłoś
mela_1 Re: Show na Blidy tragedii zrobili POłgańcy 18.02.09, 17:49 zalganiugwnanicniedorowna napisała: > > > Pluć na Polskę i Polaków, > To domena tych prostaków, > Zdrada kraju, prezydenta, > O tym marzy taka męta! > > Kiedy w sieci coś przeczyta, > Już Polaków jadem wita, > Dawno wyszło z worka szydło, > Że PO wybrało B Y D Ł O! > >Nie wiem, kim pani jest, ale z pewnością małym, podłym człowiekiem. Nie zejdę do pani rynsztoka i nie nazwę jej bydłem, bo czemu winne biedne bydło? Jeśli tak ma wyglądać "miłość ala pis", to dziękuję. Przynajmniej pani. Odpowiedz Link Zgłoś
herbapol Show na ludzkiej tragedii 18.02.09, 17:07 Polska ma prokuratora generalnego,prokuratora krajowego,prokuratorów okręgowych i wielu,wielu innych.Ale ma jeszcze super-hiper-prokuratorów w komisji sejmowej.Czy to aby nie za wiele? Odpowiedz Link Zgłoś
zalganiugwnanicniedorowna [...] 18.02.09, 17:12 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
tadek-1 Sfiksowany Maciarewcz 18.02.09, 17:09 Maciarewicz za zdrade, "likwidacja Wywiadu polskiego", powinien wraz ze swymi mocodawcami siedziec w ciepie, a nie w komisji sejmowej. Odpowiedz Link Zgłoś
zalganiugwnanicniedorowna Macierewicz to człowiek niezwykły 18.02.09, 17:16 Nocna zmiana wciąż czuwa, żeby ukryć fakty, albo je "zinterpretować". Olszewski i Macierewicz to ludzie niezwykli. Inni dawno już poszliby na kompromis z kimkolwiek, a oni wciąż trwają . Dzięki Nim tli się jeszcze gdzieniegdzie iskra nadziei, że nie wszystko jest na sprzedaż, i że nie jest wszystko jedno czy ktoś był katem czy ofiarą. Odpowiedz Link Zgłoś
pierot6 zalganiuPISirydzykagwnanicniedoro wna 18.02.09, 20:39 dowcipy.autentyki.pl/?kat=O-Rydzyku Odpowiedz Link Zgłoś
urtasa 2006 18.02.09, 18:20 To się zgadza, Macierewicz to podły zdrajca, niszczyciel WSI. Przypomnę na marginesie: w 2006 roku Macierewicz osobiście oddał aż 375 głosów za likwidacją WSI. Ostro oponował Pan Tusk, który miał zaledwie 48 głosów przeciw tej likwidacji. Odpowiedz Link Zgłoś
mariaeugenia Re: Show na ludzkiej tragedii 18.02.09, 17:13 Pozdrawiam Autora artykulu-Maria Odpowiedz Link Zgłoś
alakyr Show na ludzkiej tragedii 18.02.09, 17:38 Zgoda, show ale co można zrobić jeżeli najwyżsi urzędnicy w państwie nic nie robia /chce wierzyć że nie przeszkadzają/ w sprawie krzywdy obywatela. Kto ma zdyscyplinować? Kogo? Jak? Zgadzam się jest to smutne ale co, mamy się tylko modlić? Odpowiedz Link Zgłoś
cleryka Re: Show na ludzkiej tragedii 18.02.09, 19:59 Będzie bardzo śmiesznie,kiedy okaże się,że na powołaniu tej Komisji stracą prestiż tylko Olewnikowie.,a żadnej spiskowej teorii dziejów nie dowiodą. Odpowiedz Link Zgłoś
e-marlowe Show na ludzkiej tragedii 18.02.09, 18:05 Staraj sie Kalukin, staraj, jak tak dalej będziesz pluł, może Cię nie obejmą kolejne zwolnienia grupowe w Agorze... Odpowiedz Link Zgłoś
pierot6 Macierewicz, to krew z krwi , Dzierżynski !!! 18.02.09, 20:37 upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/f/f8/Felix_Dzerzhinsky_1919.jpg i.wp.pl/a/f/jpeg/10696/antoni_macierewicz_450.jpeg Odpowiedz Link Zgłoś
ko_menta_tors Show na ludzkiej tragedii 18.02.09, 20:48 Święte słowa. Szczególnie, że natychmiat należałoby powołać komisję śledczą, która wyjaśniłaby: 1. Sprawę bezczynności policjiw sprawie włodowskiej 2. Skutecznośc działań tejże policji (po trosze we współpracy z sądem) w sprawie Jana Sz., który skazany był "szukany" 2 miesiące, aż zabił dwoje ludzi... Wtedy się okazało, że policji mamy tyle, że można nią rzygać!~Przeszukano ogródki działkowe w bliższj i dalszej okolicy, ewakuowano szkołę, urządzono kilkudniową obławę... I można było!! wtedy, gdy już było "po herbacie"!! A gdy tego było trzeba dwie komendy powiatowe słały do siebie listy miłosne i prosiły sąd o zgodę na "siłowe wejście" do domu przestępcy!!! a wczasie kontroli drogowej nie mają zahamowań, by rewidować bagażnik, gdy tylko mają taki kaprys... albo obszukiwać publicznie młodzież w metrze. Wtedy zgody i nakazy są zbędne!!! Odpowiedz Link Zgłoś