Dodaj do ulubionych

Show na ludzkiej tragedii

18.02.09, 14:51
Komisje sejmowe nie powinny wyjaśniać kulisów najbrutalniejszych
nawet przestępstw, lecz zajmować się zagrożeniami dla fukcjonowania
państwa. Może lepiej powołać komisję do wyjaśnienia "cudów" w
bankach, giełdach czy OFE?
Obserwuj wątek
    • donskar kalunin nie rznij glupa 18.02.09, 15:14
      Chcesz sobie dyscyplinowac wymiar sprawiedliwosci, to dyscyplinuj. Tylko od
      tego zadna wielka afera jeszcze w Polsce nie zostala wyjasniona. Taka jest
      sprawnosc, profesjonalizm i co najwazniejsze uczciwosc niemalej czesci
      prawnikow w wymiarze sprawiedliwosci i nie tylko.

      PS. Krucjata w obronie dr G. powoli upada?
      • pe1 Re: kalunin nie rznij glupa 18.02.09, 17:56
        donskar napisał:

        > Chcesz sobie dyscyplinowac wymiar sprawiedliwosci, to dyscyplinuj. Tylko od
        > tego zadna wielka afera jeszcze w Polsce nie zostala wyjasniona.

        A wskutek działań której komisji została wyjaśniona jakakolwiek afera?
        • doc.na Re: kalunin nie rznij glupa 19.02.09, 00:59

          > A wskutek działań której komisji została wyjaśniona jakakolwiek afera?

          Tej w której był Macierewicz. ;-)
      • doc.na Re: kalunin nie rznij glupa 19.02.09, 00:58

        > PS. Krucjata w obronie dr G. powoli upada?

        Zrobiła swoje.
        Żaden Pisowski smieć już nie mówi ze tan pan nikogo
        nie zabije.
    • respiral Show na ludzkiej tragedii 18.02.09, 15:14
      Jest pan bardzo surowy w swojej ocenie. Ale czy wyobraża pan sobie
      jazgot medialny pisu w sytuacji, w której Platforma odmawia
      powołania takiej komisji? To by było równoznaczne w ustach kurskich,
      kemp, ziobrów i maciarewiczów z akceptacją bałaganu, układu i
      dowodem "bandyckich metod sprawowania rządów przez Platformę". A ja
      zadam, może brutalne, pytanie - a jak tam wiedzie się firmie p.
      Olewników w czasach kryzysu i przy darmowej reklamie? Czy z taką
      samą wrzawą medialną przeżywana jest jakakolwiek inna tragedia
      np.małżeństwa z Milanówka? Albo inne, straszne tragedie, bo strata
      kogoś bliskiego w dramatycznych okolicznościach zawsze była, jest i
      będzie tragedią? Bardzo wspołczułam rodzinie Olewników, teraz jakby
      coraz mniej...
      • wujaszek_joe Re: Show na ludzkiej tragedii 18.02.09, 23:17
        ja sobie wyobrażam. PO miała być mądrzejsza.
        Pamiętasz jazgot nt Ćwiąkalskiego po tym samobójstwie?
        Ucichł po jego nominacji? Nie, Prezydent stwierdził że miał rację posiadając
        wątpliwości do jego kandydatury na ministra sprawiedliwości
    • junkier Slugusy Michnika wycierają sobie buźki A. Macierew 18.02.09, 15:15
      Slugusy Michnika wycierają sobie buźki A. Macierewiczem, człowiekiem
      ktory próbował zadać śmiertelny cios odradzającemu się
      postkomunizmowi w Polsce, co za skandal!

      Pismaki powinni kojarzyć fakty i choć trochę próbować myśleć. Gdyby
      w Polsce nie utrzymano "systemu Michnika i Kiszczaka" czyli
      postkomunizmu, i zamiast tego wprowazdzono normalność – lustrację i
      dekomunizację zgodnie z programem A. MAcierewicza, czegoś takiego
      jak sprawa Olewnika zapewne w ogóle by nie było. A mordercy byliby
      wieszani i nie stwarzali już więcej zagrożenia dla ludzi.
      • ereta Re: Slugusy Michnika wycierają sobie buźki A. Mac 18.02.09, 15:59
        junkier napisał:

        > Slugusy Michnika wycierają sobie buźki A. Macierewiczem,
        człowiekiem
        > ktory próbował zadać śmiertelny cios odradzającemu się
        > postkomunizmowi w Polsce, co za skandal!
        >
        > ##################################################################
        junkier, nic mądrzejszego od takich bredni nie wymyślisz? Przecież
        jesteś inteligentnym człowiekiem!
        • babcia.klozetova Re: Slugusy Michnika wycierają sobie buźki A. Mac 18.02.09, 16:28
          ereta napisał:

          > junkier, nic mądrzejszego od takich bredni nie wymyślisz? Przecież
          > jesteś inteligentnym człowiekiem!

          To chyba nadużycie słowa "inteligentny"?!
      • babcia.klozetova Re: Slugusy Michnika wycierają sobie buźki A. Mac 18.02.09, 16:27
        junkier napisał:

        > Slugusy Michnika wycierają sobie buźki A. Macierewiczem, człowiekiem
        > ktory próbował zadać śmiertelny cios odradzającemu się
        > postkomunizmowi w Polsce

        ... a zadał śmierć polskiej siatce wywiadowczej w Afganistanie (i nie tylko)
        przez co uwolnienie naszego rodaka z rąk porywaczy było niemożliwe.
        • junkier [...] 18.02.09, 16:36
          Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
        • junkier Re: Slugusy Michnika wycierają sobie buźki A. Mac 19.02.09, 10:04
          Smierc polskiego inzyniera w PAKISTANIE obciaza calkowicie konto
          Tuska i jego nieudolnej zgrai potakiwaczy.
      • brzezozka czego drzesz ryja bolszewiku? 18.02.09, 16:30
        twój intelekt przypomina intelekt maciory, zakładam żeście
        rodzinką.....................................czubków
      • ko_menta_tors Re: Slugusy Michnika wycierają sobie buźki A. Mac 18.02.09, 20:50
        junkier napisał:

        > Slugusy Michnika wycierają sobie buźki A. Macierewiczem,
        człowiekiem
        > ktory próbował zadać śmiertelny cios odradzającemu się
        > postkomunizmowi w Polsce, co za skandal!
        >
        > Pismaki powinni kojarzyć fakty i choć trochę próbować myśleć.
        Gdyby
        > w Polsce nie utrzymano "systemu Michnika i Kiszczaka" czyli
        > postkomunizmu, i zamiast tego wprowazdzono normalność – lustrację
        i
        > dekomunizację zgodnie z programem A. MAcierewicza, czegoś takiego
        > jak sprawa Olewnika zapewne w ogóle by nie było. A mordercy byliby
        > wieszani i nie stwarzali już więcej zagrożenia dla ludzi.
        >

        Chyba Józefa Kutasia. Obyś stanął kiedyś takiemu Obrońcy Ojczyzny na
        drodze!!!
      • sklis nie ma czym wycierać 18.02.09, 21:52
        uważam Antoniego Macierewicza za ohydnego typa pełnego paranoicznej nienawiści.
        Twierdzę, że ten człowiek szkodzi Polsce i Polakom,m dlatego powinien zostać
        odizolowany od społeczeństwa.
        • junkier Re: nie ma czym wycierać 19.02.09, 10:06
          uważam Michnika za ohydnego typa pełnego paranoicznej nienawiści do
          Polakow. reszta jakzes napisal
          > Twierdzę, że ten człowiek szkodzi Polsce i Polakom,m dlatego
          powinien zostać
          > odizolowany od społeczeństwa.
      • doc.na Sługusy Kaczyńskiego wycieraja se ryje Michnikiem 19.02.09, 01:00
    • grisza14 Nie powinni jacys Kalukinowie wtracac sie 18.02.09, 15:18
      w sklad komisji sejmowych.Poza tym kim jestes panie Kalukin, zeby
      uzywac tego typu zwrotow? Ze strachu przed panem Macierewiczem
      zatraciliscie poczucie rzeczywistosci?
    • fly8171 Prokuratura została zdyscyplinowana i ma to wdupie 18.02.09, 15:23
      • ereta Re: Prokuratura została zdyscyplinowana i ma to w 18.02.09, 16:02
        Jesteś do tyłu z bieżącymi informacjami. Przysypiasz?
        • fly8171 Chyba was Michnik za dużo w redakcji opie...! 18.02.09, 16:32
    • postkom Show na ludzkiej tragedii 18.02.09, 15:31
      Jakie to szczęście, że GW ma takich prawie wyedukowanych
      dziennikarzy. Już jej spadły wpływy z reklam o 19%, a jeśli nadal
      będę serwować takie infantylne tekściki dla inteligencji
      po PZPRowskiej, z pewnością czas wykruszy im czytelników. Nie będzie
      już dla kogo zamieszczać reklam.
      • junkier Dlaczego Wybiórcza tak nienawidzi komisji śledczyc 18.02.09, 15:36
        Dlaczego Wybiórcza tak nienawidzi komisji śledczych? A no bo one
        zadają klam lansowanym manipulacjom GW – że III RP to rzekomo
        normalny kraj, nie ma postkomunizmu, nie ma poddywanowych
        konszachtoów (takich jak koszerny interes o ktorym mówił Rywin do
        Michnika), nie ma korupcji, służalczości opłacanych urzędasów, itp.

        Gdy ludzie zobaczyli w aferze Rywina jakim bagnem jest Polska,
        zaglosowali na PiS żeby to bagno oczyścić. A wiadomo że powrot do
        władzy PiS jest czarnym snem KPP-owców.
        • ereta Re: "Ogień" bohater, czy bandyta? 18.02.09, 16:08
          junkier napisał:

          >###################################################################
          junkier, "Ogień" to bohater, czy bandyta? Bo jego postać nie jest
          znowu tak świetlana jak to przedstawiacie. Żyją jeszcze świadkowie
          tamtych czasów inaczej je wspominający.
          • junkier Dlaczego Wybiórcza tak nienawidzi komisji śledczyc 18.02.09, 16:25
            Ogien to antykomunista i bohater walki o wolna Polske,
            bezceremonialnie szkalowany i posmiertnie bezkarnie oczerniany
            zarowno przez komuchow z PZPR jak i ich pozniejszych sojusznikow z
            lewicy laickiej i lewicowej prasy polskojezycznej.
            • brzezozka [...] 18.02.09, 16:31
              Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
              • junkier [...] 18.02.09, 16:37
                Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
              • postkom Re: ogień to morderca i bandyta 18.02.09, 21:45
                Całe szczęście, że Kiszczak to człowiek honoru, serdeczny, szczery i
                kochający wszystkich ludzi - zwłaszcza Popiełuszkę. Tak na
                marginesie, Kiszczak to bliski przyjaciel Adama M.
        • legrange Re: Dlaczego Wybiórcza tak nienawidzi komisji śle 19.02.09, 01:05
          Polska to przede wszystkim porąbany kraj przez obecność w nim różnych Junkrów i
          Macierewiczów. I bez osobistych wycieczek proszę.
          • kicior99 Re: Dlaczego Wybiórcza tak nienawidzi komisji śle 19.02.09, 15:01
            > Polska to przede wszystkim porąbany kraj przez obecność w nim różnych Junkrów i
            > Macierewiczów. I bez osobistych wycieczek proszę.

            Przecież junkier nie mieszka w Polsce.
    • loppe Show na ludzkiej tragedii 18.02.09, 16:04
      A co z komisją ws. Blidy?
    • urtasa rozmaity Macierewicz 18.02.09, 16:09
      Kiedy inni walczyli z komuną, on się dekował. Nie wykonał uchwały Sejmu w
      sprawie agentów. Słusznie więc nawet miłość Tuska do Polaków ma swe granice.
      Panie Premierze Tusku, nie może Pan pozwolić, aby ludzie niewykonani z
      kryształu jak np. Czuma szkodzili Polsce. Macierewicz na Saharę.
      • loppe Re: rozmaity Macierewicz 18.02.09, 16:16
        Ależ Macierewicz z Kuroniem KOR stworzył człowieku, chyba nie
        czytasz Gazety Wyborczej
        • ereta Re: rozmaity Macierewicz### czyli rozrabiacz! 18.02.09, 16:20
          loppe napisał:

          > Ależ Macierewicz z Kuroniem KOR stworzył człowieku, chyba nie
          > czytasz Gazety Wyborczej
          ###################################################################
          A później czym się wykazał? ROZRABIANIEM?
          • loppe Re: rozmaity Macierewicz### czyli rozrabiacz! 18.02.09, 16:23
            prosiłbym o ustosunkowanie się do tematu mojej wymiany z przedmówcą
            kochanieńki - jest 1976 głęboka komuna a Antoni z Jackiem zakładają
            KOR, przypominam
            • mela_1 Re: rozmaity Macierewicz### czyli rozrabiacz! 18.02.09, 17:43
              loppe napisał:

              > prosiłbym o ustosunkowanie się do tematu mojej wymiany z
              przedmówcą
              > kochanieńki - jest 1976 głęboka komuna a Antoni z Jackiem
              zakładają
              > KOR, przypominam
              To prawda:))) a wcześniej biegał w koszulce z Che na piersiach, bo
              był baaardzo lewicowy:)))
          • urtasa "Dzienna zmiana" 18.02.09, 18:01
            Macierewicz wspólnie z Giertychem i Walentynowicz obalili rząd Olszewskiego,
            widziałem film pt. "Dzienna zmiana". Oprócz tego Macierewicz niszczył Kuronia
            pragnącego przeprowadzić lustrację. Nie przekonałeś mnie. Macierewicz na Saharę.
            Panie Premierze Tusku, niech Pan nie skrewi!
    • mielonkawolowa Show na ludzkiej tragedii 18.02.09, 16:09
      Dziennikarz przenikliwy jak spłuczka od klozeta. Całkowity brak głębszej
      refleksji i widzenie tylko medialnej powłoki całej sprawy. Głupota i ego
      wielkości słonia.
    • mielonkawolowa Show na ludzkiej tragedii 18.02.09, 16:12
      Ładunkiem cynizmu? Ładunkiem głupkowatego zacietrzewienia chyba...
    • zalganiugwnanicniedorowna co ty śmieciu masz do Macierewicza? 18.02.09, 16:27
      Antoni Macierewicz
      Strach UBowców ma POstać Antoniego Macierewicza, który od zawsze był działaczem niepodległościowym, dokonał wielkich rzeczy w ruchu antykomunistycznym (np. założył KOR), jest politykiem najbardziej zasłużonym w walce o ujawnienie POsowieckiej agentury, należy do tych nielicznych, którzy nigdy niczego nie ukradli, a nade wszystko posiadł źródłową wiedzę o operacjach WSW WSI na przełomie lat 80 i 90, czyli w okresie POszukiwania funduszy i kadr do utworzenia i rozwoju aferałów z KL-D.

      Obecność Antoniego Macierewicza w polskim życiu publicznym stanowi zagrożenie zarówno dla PO, jak i całej formacji budowniczych i beneficjentów III RP, w tym części elity polskiego życia intelektualnego.
      • cli-ff Gazetowe dorabianie garbu Macierewiczowi 18.02.09, 16:50
        Po wykonaniu uchwały Sejmu w 1992 roku "nocna zmiana' dokonała
        zamachu na rząd Olszewskiego. Murem stanęli za esbeckimi kapusiami
        typu Boni, a z Macierewicza zrobili "człowieka chorego z
        nienawiści". Tyle, że to Macierewicz miał rację, przynajmniej w
        przypadku Boniego, a prawdopodobnie w większości na przedstawionej
        liście TW. Ten stan trwa do dzisiaj, bo Macierewicz to
        bezkompromisowy, mający wiedzę bojownik z komuną, której
        pozostałości do dzisiaj są bardzo znaczne i silne, władające
        mediami, które ustami Michnika potrafią ująć się za Kiszczakiem,
        który podobno jest:"obrażany i lżony", a przecież Salon uznał go za
        człowieka honoru.
        • urtasa cli-ff 18.02.09, 18:12
          Nie wierzę ani jednemu słowu, które tu wypisujesz. Boni to prawy, szlachetny,
          altruistyczny, bezinteresowny, patriotyczny, mądry, dobry, łagodny, uczynny,
          cierpliwy, wyrozumiały, miłosierny, cichy, dobry, niezapalczywy, kryształowy,
          nietuzinkowy, lojalny, prawdziwy, jasny, grzeczny, uczynny, usłużny, pomocny,
          niesamolubny, nieskazitelny, nieposzlakowany, oddany, niekrewki, niepopędliwy,
          umiarkowany, kulturalny, rycerski, majestatyczny, duży, niezwykły, niezłomny,
          niezależny, poczesny - więcej cech pamiętam, ale już nie powiem - człowiek,
          polityk, mąż stanu.

          Gdyby Boni był taki, jak piszesz i insynuujesz - Pan Premier Tusk nie uczyniłby
          Pana Boniego Panem Ministrem.
          • aardvaark Re: cli-ff 18.02.09, 22:21
            > Boni to prawy, szlachetny, altruistyczny, bezinteresowny, patriotyczny
            [...]

            Właśnie!
            A Macierewicz to załgany, podły, interesowny, głupi, zły, samolubny, nielojalny,
            chamski, mały, brodaty człowiek! Nie można wykluczyć, że porwał Madeleine
            McCann, nie można też wykluczyć, że zabił księcia Ferdynanda, Kennedy'ego i że
            namówił Noego, żeby nie wpuścił dinozaurów na arkę!
            Macierewicz rzadko myje zęby, Macierewicz słucha Ich Troje, Macierewicz
            zastrzelił Blidę, Macierewicz nie sprząta kup po swoim psie, Macierewicz
            spowodował kryzys, Macierewicz namówił przedsiębiorców na opcje walutowe CIRS,
            Macierewicz osłabia złotówkę, Macierewicz pchnął górę lodową na Titanica,
            Macierewicz to SAMO ZŁO!!!
      • ko_menta_tors Re: co ty śmieciu masz do Macierewicza? 18.02.09, 20:54
        zalganiugwnanicniedorowna napisała:

        > Antoni Macierewicz
        > Strach UBowców ma POstać Antoniego Macierewicza, który od zawsze
        był działaczem
        > niepodległościowym, dokonał wielkich rzeczy w ruchu
        antykomunistycznym (np. za
        > łożył KOR), jest politykiem najbardziej zasłużonym w walce o
        ujawnienie POsowie
        > ckiej agentury, należy do tych nielicznych, którzy nigdy niczego
        nie ukradli, a
        > nade wszystko posiadł źródłową wiedzę o operacjach WSW WSI na
        przełomie lat 80
        > i 90, czyli w okresie POszukiwania funduszy i kadr do utworzenia
        i rozwoju afe
        > rałów z KL-D.
        >
        > Obecność Antoniego Macierewicza w polskim życiu publicznym stanowi
        zagrożenie

        oj tak, stanowi zagrożenie. Tworki - to dobre miejsce, dokąd mógłby
        posłować przez wieeele kadencji..
    • tewie60 Wierszówka za ludzką tragedię 18.02.09, 16:39
      Autor tekstu napisał:
      "Nie łudźmy się więc, że zasiądą w niej dociekliwi śledczy pragnący w
      pierwszej kolejności przenicować całą sprawę na wylot i dojść do prawdy. Tak
      bywało w zamierzchłych czasach komisji rywinowej,..."

      Może Pan Redaktor zechce wyjaśnić kim byli ci dociekliwi śledczy w komisji
      rywinowej ?
      - Renata Beger od ku...ków i Pana Anana Kofana
      - Tomasz Nałęcz - skupiony na sobie a nie na sprawie
      - Zero Ziobro - wyrok zapadł przed rozpoczęciem przesłuchań
      - czwórka z SLD - wybielić Jakubowską i kolorowe skarpetki pedałów w pionowych
      korytarzach Agory w benefisie A.Błochowiak, a może kryształowy Szteliga ( a
      raczej Jerzy S.)
      Przecież ta rywinowa komisja nawet nie potrafiła sporządzić jednego wspólnego
      raportu. Pan Redaktor zapomniał, bo nie pamiętał, czy zapomniał, bo gdyby
      pamiętał, to by nie było wierszówki ?

      Z jednym się zgadzam, jak zwykle komisja nic nie wyjaśni, bo obecność takich
      indywiduów jak Macierewicz nie służy prawdzie, ale to można uzasadnić inaczej,
      nie chrzaniąc przy tym bzdur.
      -
    • pioro111 Show na ludzkiej tragedii 18.02.09, 16:42
      Nie rozumiem co takiego ten cały Macierewicz zrobił? To że kiedyś na wniosek sejmu zlustrował posłów? i wyszło mu kilkunastu TW w tym wielu spośród UW!!! To jest jego błąd? przecież wszystkie nazwiska łącznie z Wałęsą się potwierdziły!!! Można to sobie prześledzić oglądając film "Nocna Zmiana"!!! Jest sobie chłop antykomunistą i chwała mu za to!!! Mówi kulturalnie zawsze elegancki i z uśmiechem!!! No ale kudy mu tam do gwiazd salonu takich jak "Niesioł Żałosny" czy błazen milioner Palikot. Oni to są cacy bo dopier....... Kaczystom!!! a on ? co on takiego wam zrobił? Ciekawy jestem!!! Będę szperał ciekawy jestem czy znajdę jakiś jego tekst w stylu Niesioła czy tego drugiego klauna Palikota? he he
    • jobaz Show na ludzkiej tragedii 18.02.09, 16:45
      Brawo red. Kalukin. Nareszcie ktos napisał prawdę. Nic dodać nic
      ująć.
    • zg13 Na ludzkiej tragedii zeruje takie nic jak Kalukin 18.02.09, 16:49
      piszac ten paszkwil. Kalukin i cala GW znalezli sobie kolejna okazje by obrzygac
      Macierewicza, a przy okazji niedopuscic by sprawe Olewnika ktos zbyt dokladnie
      analizowal, bo przeciez mogloby to zaszkodzic kolejnym 'ludziom honoru' wedle
      Michnika.
      • zalganiugwnanicniedorowna Kalumin musi być zamieszany w to POrwanie 18.02.09, 17:03
        Dezinformacja POdłego GWna
        jego POłganiu się równa


        pl.indymedia.org/pl/2006/03/19643.shtml
    • aa_6 Oczywiście A. Macierewicz 18.02.09, 16:51
      musi być w komisji po to, żeby ex post factum potwierdzić tezę R.
      Kałukina. Jasne, że większość parlamentarna w żadnym wypadku nie
      powinna się zgodzić na to, żeby A. Macierewicz zasiadał w tej
      komisji - a to ze względu na tragedię rodziny Olewników. Sądzę, że
      słowo "skandal" strasznie się dewaluuje, jeśli wziąć pod uwagę
      niebywałe skandale, jakie miały miejsce w sferach policyjno-
      prokuratorskich po zamordowaniu K. Olewnika. Komisja złożona z
      poważnych posłów powinna się zająć ich wyjaśnieniem i z najwyższą
      powagą jak najszybciej je wyjaśnić, ponieważ nie jest tego zrobić w
      stanie wymiar sprawiedliwości. Koniec. Kropka.
      • aa_6 Re: Oczywiście A. Macierewicz 18.02.09, 20:41
        PS. Poza tym rodzina Olewników w swej bezradności wobec wymiaru
        sprawiedliwosci zwróciła się o powołanie takiej komisji. To też jest
        argument za jej powołaniem.
    • grisza14 "Dolina Nicosci"- to o Kalukinie? 18.02.09, 16:58
      Dobry tekst napisal Kalukin- widac, ze korzystal z doswiadczen
      sedziego Szwedowicza( wujcia Stefka z Upsali)
      • zalganiugwnanicniedorowna "Dolina Nicosci"- to o Kalukinie? też! 18.02.09, 17:06
        o tym szmondaku też tam trochę było
        jak w szwindle wtykał swe POłgane ryło
    • wnioski-1 Show na ludzkiej tragedii 18.02.09, 16:59
      Szkoda ze PO ustepuje pola w coraz wiekszym stopniu. Ulegla PiS-owi
      i pozbyla sie prof. Cwiakalskiego, potem zupelnie bez zastanowienia
      zgodzila sie na komisje ws. smierci K.Olewnika.Przeciez to woda na
      mlyn dla PiS-u. I jeszcze zeby bylo malo Platforma zupelnie nie moze
      poradzic sobie z nowa balamutna twarza PiS-u. Mam nadzieje ze
      weeszcie PO sie obudzi i da odpor PiS-owi . Oby jak najszybciej.Malo
      • zalganiugwnanicniedorowna Show na Blidy tragedii zrobili POłgańcy 18.02.09, 17:09
        Satyra n a „Platfusofanów"

        Ciężki rozum, jak na kacu,
        Oto obraz tych pajaców,
        Nigdy nic nie myślą sami,
        Podpierają się mediami!

        Pluć na Polskę i Polaków,
        To domena tych prostaków,
        Zdrada kraju, prezydenta,
        O tym marzy taka męta!

        Kiedy w sieci coś przeczyta,
        Już Polaków jadem wita,
        Dawno wyszło z worka szydło,
        Że PO wybrało B Y D Ł O!


        • mela_1 Re: Show na Blidy tragedii zrobili POłgańcy 18.02.09, 17:49
          zalganiugwnanicniedorowna napisała:

          >
          >
          > Pluć na Polskę i Polaków,
          > To domena tych prostaków,
          > Zdrada kraju, prezydenta,
          > O tym marzy taka męta!
          >
          > Kiedy w sieci coś przeczyta,
          > Już Polaków jadem wita,
          > Dawno wyszło z worka szydło,
          > Że PO wybrało B Y D Ł O!
          >
          >Nie wiem, kim pani jest, ale z pewnością małym, podłym człowiekiem.
          Nie zejdę do pani rynsztoka i nie nazwę jej bydłem, bo czemu winne
          biedne bydło? Jeśli tak ma wyglądać "miłość ala pis", to dziękuję.
          Przynajmniej pani.
        • doc.na Faktycznie jestes zalgany. Masz racje. 19.02.09, 00:54
    • herbapol Show na ludzkiej tragedii 18.02.09, 17:07
      Polska ma prokuratora generalnego,prokuratora krajowego,prokuratorów okręgowych
      i wielu,wielu innych.Ale ma jeszcze super-hiper-prokuratorów w komisji
      sejmowej.Czy to aby nie za wiele?
      • zalganiugwnanicniedorowna [...] 18.02.09, 17:12
        Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
    • tadek-1 Sfiksowany Maciarewcz 18.02.09, 17:09
      Maciarewicz za zdrade, "likwidacja Wywiadu polskiego", powinien wraz ze swymi
      mocodawcami siedziec w ciepie, a nie w komisji sejmowej.
      • zalganiugwnanicniedorowna Macierewicz to człowiek niezwykły 18.02.09, 17:16
        Nocna zmiana wciąż czuwa, żeby ukryć fakty, albo je "zinterpretować". Olszewski i Macierewicz to ludzie niezwykli. Inni dawno już poszliby na kompromis z kimkolwiek, a oni wciąż trwają . Dzięki Nim tli się jeszcze gdzieniegdzie iskra nadziei, że nie wszystko jest na sprzedaż, i że nie jest wszystko jedno czy ktoś był katem czy ofiarą.

        • pierot6 zalganiuPISirydzykagwnanicniedoro wna 18.02.09, 20:39
          dowcipy.autentyki.pl/?kat=O-Rydzyku
      • urtasa 2006 18.02.09, 18:20
        To się zgadza, Macierewicz to podły zdrajca, niszczyciel WSI.

        Przypomnę na marginesie: w 2006 roku Macierewicz osobiście oddał aż 375 głosów
        za likwidacją WSI. Ostro oponował Pan Tusk, który miał zaledwie 48 głosów
        przeciw tej likwidacji.
    • mariaeugenia Re: Show na ludzkiej tragedii 18.02.09, 17:13
      Pozdrawiam Autora artykulu-Maria
    • alakyr Show na ludzkiej tragedii 18.02.09, 17:38
      Zgoda, show ale co można zrobić jeżeli najwyżsi urzędnicy w państwie
      nic nie robia /chce wierzyć że nie przeszkadzają/ w sprawie krzywdy
      obywatela.
      Kto ma zdyscyplinować? Kogo? Jak?
      Zgadzam się jest to smutne ale co, mamy się tylko modlić?
      • cleryka Re: Show na ludzkiej tragedii 18.02.09, 19:59
        Będzie bardzo śmiesznie,kiedy okaże się,że na powołaniu tej Komisji
        stracą prestiż tylko Olewnikowie.,a żadnej spiskowej teorii dziejów
        nie dowiodą.
    • e-marlowe Show na ludzkiej tragedii 18.02.09, 18:05
      Staraj sie Kalukin, staraj, jak tak dalej będziesz pluł, może Cię
      nie obejmą kolejne zwolnienia grupowe w Agorze...
      • pierot6 Macierewicz, to krew z krwi , Dzierżynski !!! 18.02.09, 20:37
        upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/f/f8/Felix_Dzerzhinsky_1919.jpg
        i.wp.pl/a/f/jpeg/10696/antoni_macierewicz_450.jpeg
    • ko_menta_tors Show na ludzkiej tragedii 18.02.09, 20:48
      Święte słowa. Szczególnie, że natychmiat należałoby powołać komisję
      śledczą, która wyjaśniłaby:

      1. Sprawę bezczynności policjiw sprawie włodowskiej

      2. Skutecznośc działań tejże policji (po trosze we współpracy z
      sądem) w sprawie Jana Sz., który skazany był "szukany" 2 miesiące,
      aż zabił dwoje ludzi... Wtedy się okazało, że policji mamy tyle, że
      można nią rzygać!~Przeszukano ogródki działkowe w bliższj i dalszej
      okolicy, ewakuowano szkołę, urządzono kilkudniową obławę... I można
      było!! wtedy, gdy już było "po herbacie"!! A gdy tego było trzeba
      dwie komendy powiatowe słały do siebie listy miłosne i prosiły sąd o
      zgodę na "siłowe wejście" do domu przestępcy!!! a wczasie kontroli
      drogowej nie mają zahamowań, by rewidować bagażnik, gdy tylko mają
      taki kaprys... albo obszukiwać publicznie młodzież w metrze. Wtedy
      zgody i nakazy są zbędne!!!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka