nick3
18.02.09, 23:35
miasta.gazeta.pl/opole/1,35086,6293804,Uprawial_marihuane_z_powodu_kryzysu.html
Człowiekowi grozi kara 15 lat więzienia, ponieważ jego działanie
jest klasyfikowane przez prawo stworzone przez nasze
wielce "moralnie rygorystyczne" społeczeństwo jako - zbrodnia...
Stanowisko zespołu pisma medycznego "Lancet" podtrzymywane od roku
1995:
www.norml.org/index.cfm?Group_ID=3476
> The smoking of cannabis, even long term, is not harmful to health.
Nie istnieją również żadne społeczne powody, które nakazywałyby tę
drakońską ofiarę, którą składa polskie prawo z życia tego człowieka:
www.wiadomosci24.pl/artykul/najnowszy_raport_na_temat_marihuany_78219.html?ses_go=6251dda8c8e7ef72d41d9e5da0299c71
Kłamliwa propaganda antynarkotykowa i bezkrytyczne jej powtarzanie
to moralne zło.