Dodaj do ulubionych

PiS poprze nową ustawę medialną?

11.03.09, 07:52
Aż tak ich boli Farfał i jego kompania?
A tacy zgodni koalicjanci byli, jaki piękny Pakt Stabilizacyjny zawarli...
Obserwuj wątek
    • toberson PO+SLD=PZPR-Bis!!! 11.03.09, 08:12
      • sumienie.lk Kiedy (p)osły zaczną myśleć o Polsce i Polakach? 11.03.09, 08:54
        Jak na razie to myślą wyłącznie o posadkach pod swoje tłuste zady
      • carrramba7 toberson, ty klocku z szamba SB-PIS.... 11.03.09, 10:08
        www.bankier.pl/forum/temat_dlaczego-pis-to-postkomuna-43-suche-fakty,6428122.html
        www.polonica.net/Kim_sa_Kaczynscy.htm
      • 3cik <0------------------- 11.03.09, 10:38
        człowieku literki Ci się pomyliły, tu piszą o PiS, LPR i Samoobronie...
      • pollack5 Re: PO+SLD=PZPR-Bis!!! 11.03.09, 13:55
        a pisdzielcy na kolanach błagają o akces!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
        Buahahahahahahahahahaha!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    • mam_racje_zawsze Gosiewskiego sprawdzić alkomatem 11.03.09, 08:21
    • mela_1 PiS poprze nową ustawę medialną? 11.03.09, 09:29
      Jest mi wszystko jedno, czy PiS poprze ustawę czy nie. Do końca
      swojego istnienia nie pozbędzie sie bowiem politycznej
      odpowiedzialności za doprowadzenie do ruiny najlepiej (do niedawna)
      ocenianej telewizji publicznej w Europie. Zniszczyli korporację,
      zniszczyli ludzi, reaktywowali komunistyczny model jednostronnej
      oceny rzeczywistości a wszystko w imię władzy absolutnej. Nad
      państwem, instytucjami i naszym myśleniem. Dlatego ponoszą całkowitą
      odpowiedzialność za ten stan rzeczy i trudno jest mi sobie
      wyobrazić, że przechodzą teraz jakieś nawrócenie. To gra pozorów i
      próba uniknięcia tej odpowiedzialności.
      • carrramba7 Nie można ufać komuszym szujom z PIS-u !!! 11.03.09, 10:07
        nie dopuszczac PIS-komuchów bliżej niż na odległośc pięści...
    • quando.quando Wielka Gra 11.03.09, 10:14
      PiS w TVP nie mógł znieść wielu rzeczy. Np nie mogł znieść "Wielkiej
      Gry". Za to doskonale znosił Wildsteina i Pospieszalskiego.Dlaczego
      są alternatywą dla Wielkiej Gry? No właśnie, dlaczego?
    • guru133 Dopóki pisuary nie posypia głowy popiołem i nie 11.03.09, 10:52
      przeproszą za to co zrobili z publicznymi mediami, nie ma co z nimi
      prowadzić na ten temat żadnych rozmów.
      • gejowy.kaczucha Re: "PiS stawia wstępny warunek" 11.03.09, 11:53

        Śmieszne ludki ;)
        • rybka9915 kacze tepactwo pur: "PiS stawia wstępny warunek" 11.03.09, 15:05
          gosiewski po raz kolejny udowadnia, ze nie jest tylko zwyklym
          karlem, jest przede wszystkim karlem umyslowym. No ale w pisie - to
          normalka i standard narzucony przez oderwanego od rzeczywistosci
          kosmite wstecznictwa umyslowego tow. Jaroslawa, najwiekszego
          nieudacznika jakiego ziemia nosi.
      • pollack5 Re: Dopóki pisuary nie posypia głowy popiołem i n 11.03.09, 13:58
        Pisdzielcy nie przepraszają. Nawet zobowiązani wyrokiem sądu.
        Duj im w chupę!!!
    • lehoo PiS gotów z PO wyrzucić Farfała? 11.03.09, 11:15
      Kiedy Kara Mustafa, wielki wódz Krzyżaków
      wiódł swe wojska przez Alpy, aby zdobyć Kraków...

    • wieslaw1 PiS poprze nową ustawę medialną? 11.03.09, 11:28
      W ciągu jednej nocy uchwalono ustawę medialną z rana Prezydent
      błyskawicznie podpisał,a rządowa drukarnia natychmiast przystąpiła
      do druku.Dla mnie ta ustawa medialna powinna jeszcze obowiązywać
      przynajmniej do wyborów.Niech wyborcy nie zapominają jak uchwalano
      prawa za rządów PIS-u i jak to prawo uchwalone uwiera teraz
      tych,którzy w głównej mierze przyczynili się do jego uchwalenia
    • aa_6 Moim zdaniem w ogóle nie wypada 11.03.09, 12:06
      rozmawiać z partią, która jeszcze przed chwilą usiłowała się dogadać
      z Samoobroną, żeby odzyskać wpływy w TVP, i z LPR, żeby odzyskać
      wpływy w radiu (sic!). Nie można traktować poważnie kogoś tak,
      sorry, zeszmaconego, kto na dodatek ma jeszcze czelność stawiać
      jakieś warunki! Ależ, niech PO, PSL i SLD dadzą PiSowi dwa miejsca w
      radzie, niezależnie od dwóch dla prezydenta, a wówczas PiS będzie
      miał przewagę w tejże radzie i będzie się szczycił tym, jak to ograł
      wszystkich! W żadnym wypadku PO, PSL i SLD nie powinny ulegać tego
      rodzaju presji, którą wywierają również na nie proPiSowscy czy
      zwyczajnie nieodpowiedzialni dziennikarze! Lepiej niech prezydent
      wszystkich PiSowców odeśle ustawę do TK, niż starać się o zgodę z
      kimś, kto kieruje się wyłącznie swoim partyjnym interesem!
    • mela_1 A Trybunał Stanu? 11.03.09, 12:35
      Czy nie powinien wypowiedzieć się na ten temat? W końcu doprowadzono
      do niebywałych strat materialnych. Ktoś za to odpowiada. Urbański? A
      może Wildstein, uznany przez swojego politycznego poromotora za
      jednego z najwybitniejszych Polaków? A może właśnie ten promotor? Bo
      prawda jest taka, że telewizja publiczna, radio zresztą też -
      zostały zniszczone z zimną krwią. Tylko "niszczyciel" jest NN.
      Czyżby?
      Odrazą napawa mnie fakt stawiania jakichkolwiek warunków przez PiS
      przed przystąpieniem do rozmów oraz żądanie zupełnie "nowej" ustawy.
      To świadoma gra na zwłokę, o tyle oczywista, że pan wszechPolak
      wyczyścił tylko głównych urzędasów z pisowskiego namaszczenia.
      Reszta, w mniej spektakularnych miejscach, dalej robi swoje (zbija
      kasę, robi wodę z mózgów) ku chwale PiS, bo Ojczyznę to oni mają w
      odwłokach.
    • pollack5 Edgar Peron chyba zajumał ciamcialamci 11.03.09, 13:53
      tygodniowy zapas g5rzybków i zeżarł je na raz
    • guru133 Tytuł na stronie Gazeta.pl sugeruje że Farfał jest 11.03.09, 14:10
      w PO i że PiS zamierza go z PO wyrzucić. Więcej staranności
      redaktorzy, bo się kompromitujecie.
    • do100jnik a co mnie to obchodzi, teraz to se mogą 11.03.09, 15:37
      i jeszcze bezczelne żądanie by pis dopisać do ugrupowań przejmujących media,
      jak trzy lata temu robili to zaprosili tylko lpr i samoobronę, to i niech
      sobie z nimi pozostaną, im mniej pisu w RP tym lepiej dla nas wszystkich
    • do100jnik jeszcze jedno, zapomniałem, że należy 11.03.09, 15:40
      zmniejszyć liczbę miejsc w krrit przydzielanych przez brata prezia, najlepiej
      do zera, ale jedno z bólem dopuszczam
    • rico58 PiS poprze nową ustawę medialną? 11.03.09, 18:23
      Czy partia Jarosława Kaczyńskiego poprze nową ustawę medialną? - Są na to
      gotowi. Nie mogą już znieść rządów LPR i Samoobrony w TVP i radiu - mówi
      "Gazecie" jeden z liderów rządzącej koalicji.Pis wszystko zrobi zeby byc u
      władzy i nie wiem czy tylko ja tak myśle nawet z diabłem by podpisali cyrograf
      zeby byc u władzy z LPR i Samoobroną nie udalo im sie nic załatwic to teraz
      moze im sie uda z PO PSL SLD co za załosne kreatury mam nadzieje ze im sie nie
      uda i odesla ich do czarta jak LPR i Samoobrona
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka