rydzyk_fizyk 11.03.09, 07:52 Aż tak ich boli Farfał i jego kompania? A tacy zgodni koalicjanci byli, jaki piękny Pakt Stabilizacyjny zawarli... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
sumienie.lk Kiedy (p)osły zaczną myśleć o Polsce i Polakach? 11.03.09, 08:54 Jak na razie to myślą wyłącznie o posadkach pod swoje tłuste zady Odpowiedz Link Zgłoś
carrramba7 toberson, ty klocku z szamba SB-PIS.... 11.03.09, 10:08 www.bankier.pl/forum/temat_dlaczego-pis-to-postkomuna-43-suche-fakty,6428122.html www.polonica.net/Kim_sa_Kaczynscy.htm Odpowiedz Link Zgłoś
3cik <0------------------- 11.03.09, 10:38 człowieku literki Ci się pomyliły, tu piszą o PiS, LPR i Samoobronie... Odpowiedz Link Zgłoś
pollack5 Re: PO+SLD=PZPR-Bis!!! 11.03.09, 13:55 a pisdzielcy na kolanach błagają o akces!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Buahahahahahahahahahaha!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
mela_1 PiS poprze nową ustawę medialną? 11.03.09, 09:29 Jest mi wszystko jedno, czy PiS poprze ustawę czy nie. Do końca swojego istnienia nie pozbędzie sie bowiem politycznej odpowiedzialności za doprowadzenie do ruiny najlepiej (do niedawna) ocenianej telewizji publicznej w Europie. Zniszczyli korporację, zniszczyli ludzi, reaktywowali komunistyczny model jednostronnej oceny rzeczywistości a wszystko w imię władzy absolutnej. Nad państwem, instytucjami i naszym myśleniem. Dlatego ponoszą całkowitą odpowiedzialność za ten stan rzeczy i trudno jest mi sobie wyobrazić, że przechodzą teraz jakieś nawrócenie. To gra pozorów i próba uniknięcia tej odpowiedzialności. Odpowiedz Link Zgłoś
carrramba7 Nie można ufać komuszym szujom z PIS-u !!! 11.03.09, 10:07 nie dopuszczac PIS-komuchów bliżej niż na odległośc pięści... Odpowiedz Link Zgłoś
quando.quando Wielka Gra 11.03.09, 10:14 PiS w TVP nie mógł znieść wielu rzeczy. Np nie mogł znieść "Wielkiej Gry". Za to doskonale znosił Wildsteina i Pospieszalskiego.Dlaczego są alternatywą dla Wielkiej Gry? No właśnie, dlaczego? Odpowiedz Link Zgłoś
guru133 Dopóki pisuary nie posypia głowy popiołem i nie 11.03.09, 10:52 przeproszą za to co zrobili z publicznymi mediami, nie ma co z nimi prowadzić na ten temat żadnych rozmów. Odpowiedz Link Zgłoś
gejowy.kaczucha Re: "PiS stawia wstępny warunek" 11.03.09, 11:53 Śmieszne ludki ;) Odpowiedz Link Zgłoś
rybka9915 kacze tepactwo pur: "PiS stawia wstępny warunek" 11.03.09, 15:05 gosiewski po raz kolejny udowadnia, ze nie jest tylko zwyklym karlem, jest przede wszystkim karlem umyslowym. No ale w pisie - to normalka i standard narzucony przez oderwanego od rzeczywistosci kosmite wstecznictwa umyslowego tow. Jaroslawa, najwiekszego nieudacznika jakiego ziemia nosi. Odpowiedz Link Zgłoś
pollack5 Re: Dopóki pisuary nie posypia głowy popiołem i n 11.03.09, 13:58 Pisdzielcy nie przepraszają. Nawet zobowiązani wyrokiem sądu. Duj im w chupę!!! Odpowiedz Link Zgłoś
lehoo PiS gotów z PO wyrzucić Farfała? 11.03.09, 11:15 Kiedy Kara Mustafa, wielki wódz Krzyżaków wiódł swe wojska przez Alpy, aby zdobyć Kraków... Odpowiedz Link Zgłoś
wieslaw1 PiS poprze nową ustawę medialną? 11.03.09, 11:28 W ciągu jednej nocy uchwalono ustawę medialną z rana Prezydent błyskawicznie podpisał,a rządowa drukarnia natychmiast przystąpiła do druku.Dla mnie ta ustawa medialna powinna jeszcze obowiązywać przynajmniej do wyborów.Niech wyborcy nie zapominają jak uchwalano prawa za rządów PIS-u i jak to prawo uchwalone uwiera teraz tych,którzy w głównej mierze przyczynili się do jego uchwalenia Odpowiedz Link Zgłoś
aa_6 Moim zdaniem w ogóle nie wypada 11.03.09, 12:06 rozmawiać z partią, która jeszcze przed chwilą usiłowała się dogadać z Samoobroną, żeby odzyskać wpływy w TVP, i z LPR, żeby odzyskać wpływy w radiu (sic!). Nie można traktować poważnie kogoś tak, sorry, zeszmaconego, kto na dodatek ma jeszcze czelność stawiać jakieś warunki! Ależ, niech PO, PSL i SLD dadzą PiSowi dwa miejsca w radzie, niezależnie od dwóch dla prezydenta, a wówczas PiS będzie miał przewagę w tejże radzie i będzie się szczycił tym, jak to ograł wszystkich! W żadnym wypadku PO, PSL i SLD nie powinny ulegać tego rodzaju presji, którą wywierają również na nie proPiSowscy czy zwyczajnie nieodpowiedzialni dziennikarze! Lepiej niech prezydent wszystkich PiSowców odeśle ustawę do TK, niż starać się o zgodę z kimś, kto kieruje się wyłącznie swoim partyjnym interesem! Odpowiedz Link Zgłoś
mela_1 A Trybunał Stanu? 11.03.09, 12:35 Czy nie powinien wypowiedzieć się na ten temat? W końcu doprowadzono do niebywałych strat materialnych. Ktoś za to odpowiada. Urbański? A może Wildstein, uznany przez swojego politycznego poromotora za jednego z najwybitniejszych Polaków? A może właśnie ten promotor? Bo prawda jest taka, że telewizja publiczna, radio zresztą też - zostały zniszczone z zimną krwią. Tylko "niszczyciel" jest NN. Czyżby? Odrazą napawa mnie fakt stawiania jakichkolwiek warunków przez PiS przed przystąpieniem do rozmów oraz żądanie zupełnie "nowej" ustawy. To świadoma gra na zwłokę, o tyle oczywista, że pan wszechPolak wyczyścił tylko głównych urzędasów z pisowskiego namaszczenia. Reszta, w mniej spektakularnych miejscach, dalej robi swoje (zbija kasę, robi wodę z mózgów) ku chwale PiS, bo Ojczyznę to oni mają w odwłokach. Odpowiedz Link Zgłoś
pollack5 Edgar Peron chyba zajumał ciamcialamci 11.03.09, 13:53 tygodniowy zapas g5rzybków i zeżarł je na raz Odpowiedz Link Zgłoś
guru133 Tytuł na stronie Gazeta.pl sugeruje że Farfał jest 11.03.09, 14:10 w PO i że PiS zamierza go z PO wyrzucić. Więcej staranności redaktorzy, bo się kompromitujecie. Odpowiedz Link Zgłoś
do100jnik a co mnie to obchodzi, teraz to se mogą 11.03.09, 15:37 i jeszcze bezczelne żądanie by pis dopisać do ugrupowań przejmujących media, jak trzy lata temu robili to zaprosili tylko lpr i samoobronę, to i niech sobie z nimi pozostaną, im mniej pisu w RP tym lepiej dla nas wszystkich Odpowiedz Link Zgłoś
do100jnik jeszcze jedno, zapomniałem, że należy 11.03.09, 15:40 zmniejszyć liczbę miejsc w krrit przydzielanych przez brata prezia, najlepiej do zera, ale jedno z bólem dopuszczam Odpowiedz Link Zgłoś
rico58 PiS poprze nową ustawę medialną? 11.03.09, 18:23 Czy partia Jarosława Kaczyńskiego poprze nową ustawę medialną? - Są na to gotowi. Nie mogą już znieść rządów LPR i Samoobrony w TVP i radiu - mówi "Gazecie" jeden z liderów rządzącej koalicji.Pis wszystko zrobi zeby byc u władzy i nie wiem czy tylko ja tak myśle nawet z diabłem by podpisali cyrograf zeby byc u władzy z LPR i Samoobroną nie udalo im sie nic załatwic to teraz moze im sie uda z PO PSL SLD co za załosne kreatury mam nadzieje ze im sie nie uda i odesla ich do czarta jak LPR i Samoobrona Odpowiedz Link Zgłoś