Dodaj do ulubionych

Rosja odwołała konsultacje z Ukrainą. Powód: po...

24.03.09, 13:10
Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
Obserwuj wątek
    • bmc3i Za kazdą próbe uniezaleznienia, po gębie 24.03.09, 13:23
    • ashruc Rosja odwołała konsultacje z Ukrainą. Powód: po.. 24.03.09, 14:01
      rusek znow dostal po gebie na wlasne zyczenie.....teraz rusek sie obrazil ze im
      ukraina nie oddala za darmo swoich sieci gazociagow...jak wogole ukraincy smieli
      rozmawiac z EU bez pozwolenia ruska...teraz rusek zatwardzenia dostanie z tego zalu
      • gollum.z.kremla Kacapia sama się obnaża ;-) 24.03.09, 16:55

        Tak dalej trzymać, towarzysze! ;-D
    • komarowo Brawo Ukraina 24.03.09, 14:15
      W pięknym stylu pokazaliście kacapowi gdzie miejsce surowcowych republik
      bananowych.
      Kacap podobnie jak Nigeria ma kopać i wysyłać, albo przenieść się do namiotów
      z napisem UNHCR.
    • lubat Rosja odwołała konsultacje z Ukrainą. Powód: po... 24.03.09, 14:17
      "Ukraińsko-unijny dokument już w poniedziałek wieczorem ostro skrytykował
      premier Władimir Putin, nazywając go "nieprzemyślanym" i "nieprofesjonalnym".
      Spotkanie Ukraina-UE na temat gazu bez udziału Rosji określił jako "absurdalne"."

      Z dłuższego wywodu Putina PAP-ka wybrała tylko kilka epitetów, ale już
      argumenty, które poprzedzały te określenia pominięto. Bo a nuż nawet głupowate
      Wolaki mogły by nabrać wątpliwości, kto wie. Lepiej więc na wszelki wypadek
      nie podawać argumentów tej "dziczy".
      • gringo68 zabolało towarzyszu??? 24.03.09, 14:33
        teraz wy i wasz forumowa komanda wzorem Wodza też możecie się
        obrazić i wyjśc z forum...

        nikt po was płakać nie bedzie...
        • lubat Re: zabolało towarzyszu??? 24.03.09, 14:40
          Ty moim towarzyszem??? Towarzyszy to ja sobie dobieram sam i zapewniam cię, ani
          jednego głupka w tym gronie nie ma. Przykro mi, że nie spełniasz kryteriów.
          • gringo68 Re: zabolało towarzyszu??? 24.03.09, 14:43
            u was sovietów przecież wszyscy to towarzysze, broń Boże, was
            efesbowców za kolegów też nie uważam...
            • asmall4 Re: zabolało towarzyszu??? 24.03.09, 14:49
              :)
              "Wraz z rewolucją październikową (1917) słowo towarzysz (ros. товарищ) zostało
              przyjęte powszechnie jako określenie komunisty, zamiast powszechnie stosowanego
              pan, pani. Od tej pory słowo to kojarzone jest głównie z komunizmem. W III
              Rzeszy tak zwracali się do siebie członkowie narodowosocjalistycznej partii
              NSDAP (niem. kamerad)."
              Radziecki , nie denerwuj się tylko ...
              • pimpus18 Re: zabolało towarzyszu??? 24.03.09, 15:00
                denerwowanie się to przywilej ciemiaków, którzy i tak nic nie mają do powiedzenia.
            • pimpus18 tępaki aż ryczą z uciechy 24.03.09, 14:54
              nic przy tym nierozumiejąc. Jak zwykle.
              • abc136 Re: tępaki aż ryczą z uciechy 24.03.09, 17:40
                pipa widze zes sie zdenerwowal,ale to twoj przywilej wiec nie
                przejmuj sie.
          • czlowiek_ksiazka kokodżambo po europejsku, lubat 24.03.09, 15:36
            Ja chyba - w przeciwieństwie od stworzeń-wirusów w sieci - jestem
            twoim towarzyszem, lubacie, a więc mogę coś dodać od siebie.

            Wyjaśniając podczas mini-konferencji o co w tym wszystkim chodzi,
            Putin wypowiedział się rzeczowo i raczej spokojnie. Eva, komentując
            jak zwykle b. ciekawie wydarzenia na blogu Szczęśniaka, uważa
            inaczej.

            Europejczycy spróbowali zrobić Rosję troszeczkę w bambuko. Testują
            nową sytuajcę w Europie w okresie wczesnego Obamy. Zabezpieczją tyły
            z wrodzonym chm... wdziękiem i taktem godnym poziomu intelektualnego
            obecnych elyt atlantyckich.

            Jeśli słuchałeś wypowiedzi Putina, to wiesz, że premier Rosji
            podobno rozmawiał z Europejczykami nt. utworzenia firmy
            międzynarodowej (rosyjsko-europejskiej z jakiś tam nawet udziałem
            kapitału ukraińskiego, jeśli dobrze zrozumiałem), która
            kontrolowałaby tranzyt nośników przez terytorium - wg mnie państwa
            typu failed-state - Ukrainy. Podobno dziarscy Europejczycy wyrazili
            dezinteresmąt. Czyli, że nie chcą i nie planują.

            Parę dni później - wczorajsza bomba! Ciekawe. Europa chce za swoje,
            ale też "ruskie", myślę, że GŁÓWNIE za rosyjskie pieniądze
            rozciągnąć kontrolę n. najbardziej lukratywnym
            - "utworzenie niezależnej spółki, która zarządzałaby systemem
            przesyłu gazu Ukrainy" (tja, "niezależnej, hehe, tak jak Gazeta
            Wyborcza...) -
            segmentem handlu energią na Ukrainie. "Ruskie" mają(!?)
            zwiększyć/dostarczyć, bez szmerania i udziałów, a Europa - w
            skrócie - przejmie kontrolę, zliże z tortu krem.
            W sumie Europa i Ukraina - jeśli nie chcą zapraszać Rosjan do
            interesu, to mają do tego święte prawo.
            Tylko potem nie można będzie żądać kooperacji czy podporządkowania
            ze strony Rosji - kasy, kredytów, większych dostaw.
            "Ruskie" mają racje w jednym - handel energią to zbyt poważna i
            kosztowna rzecz, żeby pomijać w istotnych ustaleniach całościowych
            jego kluczowych uczestników, a tym bardziej głównego rozgrywającego.
            To jak z bezpieczeństwem - wszyscy mają o nim debatować i razem
            dochodzić do konsensusu. Bo inaczej się niestety nie uda, "ruskie"
            za wiele kart trzymają w swoich "totalitarnych szponach". :)

            A może to zbiorowa amnezja w mężnych łbach mężów europejskich :) -
            może znowu im się przywidziało, że na Kremlu panuje niedołężny
            demokrata-abstynent Jelcyn i Rosja zaakceptuje wszystko albo prawie
            wszystko, co pachnie demokratycznym Zachodem?

            Jaki jest w tym wszystkim interes Ukrainy? Ano elyty kijowskie
            uważają zapewne, ze kasa i strumień inwestycji nigdy nie zaszkodzi,
            a potem i tak pewnie będzie można coś z tego uszczknąć. Dopóki gros
            tranzytu nośników do Europy odbywa się za pośrednictwem dziarskich-
            pomarańczowych demokratów, to lejce w rękach trzymają Tymoszenko i
            Juszczenko, bez dwóch zdań. Brawo pomarańczowi, spisujecie się w tej
            kwestii na medal!

            "Rosja odwołała konsultacje międzyrządowe z Ukrainą "
            -
            • eva15 C-K: EU jest wykonawcą potężnego afrontu 24.03.09, 16:48
              EU jest tylko wykonawcą czegoś, co w zasadzie nie jest w jej interesie.

              Sprawa konsorcjum Niemcy/EU-Ukr.-Rosja była podejmowana od 2002r. W tym r. w
              styczniu konsorcjum już się nawet wstępnie ukonstytuowało, pokazywano je w tv w
              czasie ostatniego kryzysu gazowego. Jak tylko zaczęło przybierać realną formę, w
              tym momencie Ukraińcy nagle odpuścili i gaz popłynął.

              Sądzę, że zamorski patron EU zrozumiał, że Europejczycy skończyli ględzenie i
              mogą tym razem wziąc się wreszcie zrazem z Rosją do realizacji i ich ubiegł. Od
              stycznia opiekun niedorozwiniętej, niesamodzielnej EU zaczął opracować własny
              plan konsorcjum już BEZ Rosji i przydusił unijnych bezmyślnych aparatczyków do
              jego ogłoszenia. Ten plan uderza nie tylko w Rosję ale i w Niemcy, no i całą
              resztę EU do pewnego stopnia też. Jedyna pociecha, to, że jak podaje Szcześniak
              szanse na realizację są nikłe. Tyle, że Szcześniak nie docenia chyba siły woli
              USA, by Rosję z Europy wypchnąć. Za wszelką cenę.

              Ze plan jest amerykański (jeśli tak umownie nazwiemy wszystkich jego ojców)
              widać nie tylko po metodzie, ale także po zaproponowanych źródłach finansowania.
              Niemniej wykonawcą ma być EU. Przy okazji jeszcze jedna korzyść- można żądać od
              Niemców rezygnacji z NS, skoro EU i tak będzie kontrolować rurociągi i mieć
              pewność dostaw. To sprytne załatwienie kilku rzeczy na raz.

              Posunięcie bezczelne, cyniczne, słowem trudne dla Rosji. Putin na prawdę był
              zdenerwowany. Tyle, że w nerwach nie drze się jak Bartoszewski, nie pryska śliną
              na rozmówców i nie robi młynków
              rękoma. Ma inną kulturą polityczną, cóż kraj to obyczaj.
              • gollum.z.kremla Re: Ma inną kulturą polityczną 24.03.09, 17:09

                Niż Bartoszewski ?


                Dzięki Bogu ;-P
              • ashruc Re: C-K: EU jest wykonawcą potężnego afrontu 24.03.09, 17:47
                eva15 napisała:

                > Ze plan jest amerykański (jeśli tak umownie nazwiemy wszystkich jego ojców)
                > widać nie tylko po metodzie,



                www.inter-mat.pl/
              • lubat Re: C-K: EU jest wykonawcą potężnego afrontu 24.03.09, 18:02
                No właśnie, myślę że jest dokładnie tak, jak piszesz. To jest krok w pierwszej
                kolejności przeciw Rosji, ale także przeciw Niemcom. Nie mam dzisiaj czasu
                zajmować się tym tematem i zajrzałem tylko do Spiegla, ale tam zadziwiająca
                cisza na ten temat. Czyżby ich zatkało? No ale odczekajmy trochę, sprawa się z
                czasem wyklaruje.

                A tymczasem w naszej telewizorni (TV INFO, godz.17.15) już dzisiaj chcieli
                otwierać szampana z okazji "porażki" Rosji i Putina osobiście. "Eksperci"
                promienieli wręcz z radości, jakby to oni coś osobiście wygrali.
                • eva15 Niemcy w pułapce NRDowców i innych Prusaków 24.03.09, 23:26
                  No, niestety jest tak, jak piszę i nic nie inaczej. W dodatku Niemcy mając na
                  karku kryzys, wrzaski biedaków z EU o kasę, a u siebie ostre przedwyborcze walki
                  koalicyjne i przy tym wyjątkowo marną klasę polityczną i galaretowatą,
                  dryblującą kanclerz są wyjątkowo, jak jeszcze nigdy w powojennej historii,
                  sparaliżowane i słabe.

                  Przeczytaj wolną chwilą a propos tej ostatniej oraz ZWŁASZCZA sytuacji w
                  Niemczech poniższy, najinteligentniejszy chyba w ostatnim czasie artykuł.
                  www.faz.net/s/RubCF3AEB154CE64960822FA5429A182360/Doc~E268B034D9E5745B48131BFF63261828A~ATpl~Ecommon~Scontent.html


                  Tak swoją drogą - (mój) świat staje ani chybi na głowie i nic już nie jest jak
                  dawniej, skoro tacy ludzie jak ja muszą się, kierując się imperatywem
                  wewnętrznym własnej busoli, ostatnio częściej powoływać na FAZ a coraz rzadziej
                  na Spiegla.
              • bmc3i Re: C-K: EU jest wykonawcą potężnego afrontu 24.03.09, 22:20
                eva15 napisała:


                > Niemców rezygnacji z NS, skoro EU i tak będzie kontrolować rurociągi i mieć
                > pewność dostaw. To sprytne załatwienie kilku rzeczy na raz.
                >
                > Posunięcie bezczelne, cyniczne, słowem trudne dla Rosji. Putin na prawdę był
                > zdenerwowany.


                No widzisz - tak tak jak po putinowskich naciskach na bananowe republiki, zeby
                tylko nie sprzedawaly gazu bezposrednio Europie, lecz wylacznei za posrednictwem
                Rosji.

                Tym razem, młodego pazia szlag trafil, gdy tym razem to jemu zagrano na nosie.

    • pimpus18 zachodnie palanty ciągle mają złudzenia 24.03.09, 14:52
      i nijak nie potrafią się ich wyzbyć.

      Już planują wzrost przesyłu gazu i inwestują w zakopany w ziemię złom, bo im się wydaje, że Ruscy sią już tak skundleni i się na to zgodzą.

      A niech mi jakiś mądry tu napisze: dlaczego w sprawie zapewnienia bezpieczeństwa energetycznego Europy robi się to za plecami głównego dostawcy?
      Czy są ku temu jakieś merytoryczne powody, czy tylko zimnowojenna paranoja?
      I jak się to ma do dywersyfikacji dostaw i dróg przesyłu?
      Czy to słodkie pier.dzenie o tym odłożyli znowu na inną okazję?
      Chochły im pokazali, na co są zdolni blokując tranzyt - no tak, ale znowu nie wiadomo (propagandyści się w tym bardzo napinali), czyja to wina - zresztą tak samo jak w czasie napadu Sukinszwilego na Osetię Płd.

      Ruscy im znowu dla odmulenia będą zmuszeni pokazać Кузькинy мать - dla niegramotnych: who's here the boss.


      • bmc3i Re: zachodnie palanty ciągle mają złudzenia 24.03.09, 14:53
        pimpus18 napisał:

        > i nijak nie potrafią się ich wyzbyć.
        >
        > Już planują wzrost przesyłu gazu i inwestują w zakopany w ziemię złom, bo im si
        > ę wydaje, że Ruscy sią już tak skundleni i się na to zgodzą.
        >
        > A niech mi jakiś mądry tu napisze: dlaczego w sprawie zapewnienia bezpieczeństw
        > a energetycznego Europy robi się to za plecami głównego dostawcy?



        Bo wlasnie na tym polega bezpieczenstwo, zeby nie byc uzaleznionym tylko od
        jednego dostawcy
        • pimpus18 Re: zachodnie palanty ciągle mają złudzenia 24.03.09, 14:58
          A na moje pytania potrafisz odpowiedzieć?

          przez ukraińskie rury płynie tylko i wyłącznie ruski gaz - więc jak.

          Skąt ta pewność, że Ruscy zechcą tamtędy przesyłać go więcej? A jak nie zechcą?

          Nie byłoby lepiej do tych umów zaprosić także dostawcę?
          • bmc3i Re: zachodnie palanty ciągle mają złudzenia 24.03.09, 14:59
            pimpus18 napisał:

            > A na moje pytania potrafisz odpowiedzieć?
            >
            > przez ukraińskie rury płynie tylko i wyłącznie ruski gaz - więc jak.
            >
            > Skąt ta pewność, że Ruscy zechcą tamtędy przesyłać go więcej? A jak nie zechcą?
            >
            > Nie byłoby lepiej do tych umów zaprosić także dostawcę?

            Owszem, dostawca byl przy rozmowach i ostentacyjnie wyszedl.

            • pimpus18 Re: zachodnie palanty ciągle mają złudzenia 24.03.09, 15:02
              w roli postronnego, biernego obserwatora.

              No nie, nie z nimi takie numery Brunner!
              • bmc3i Re: zachodnie palanty ciągle mają złudzenia 24.03.09, 15:08
                pimpus18 napisał:

                > w roli postronnego, biernego obserwatora.
                >
                > No nie, nie z nimi takie numery Brunner!


                To ustalmy fakty. Rozmowy toczyly sie w sprawie sfinansowania przez Unie
                modernizacji ukrainskich rurociagow, uszczelnienia systemu, instalacji lepszych
                licznikow przysylanego gazu - wszystko miedzy innymi po to, aby Ukraina nie
                mogal - jak twierdzi Rosja - krasc rosyjkiego gazu.

                Co wiec tak uwiera Rosje w tym kontrakcie?
                Moze to, ze nie bedzie juz mogla twoierdzic ze Ukraina kradnie rosyjki gaz?

                • pimpus18 Re: zachodnie palanty ciągle mają złudzenia 24.03.09, 15:14
                  a nie dręczy cię pytanie, że propagandyści nie napisali (jak zwykle), co tak bardzo w tym uwiera Ruskich? Wiesz ty chociaż to?

                  Dlaczego się sprawami kradzieży gazu nie zainteresowali w styczniu, tylko twierdzili, że to nie ich sprawa?

                  Jak chcą sobie zapewnić bezpieczeństwo dostaw, to powinni uwzględnić w tym także głównego dostawcę, czyż nie?



                  • bmc3i Re: zachodnie palanty ciągle mają złudzenia 24.03.09, 15:16
                    pimpus18 napisał:

                    > a nie dręczy cię pytanie, że propagandyści nie napisali (jak zwykle), co tak ba
                    > rdzo w tym uwiera Ruskich? Wiesz ty chociaż to?
                    >
                    > Dlaczego się sprawami kradzieży gazu nie zainteresowali w styczniu, tylko twier
                    > dzili, że to nie ich sprawa?
                    >
                    > Jak chcą sobie zapewnić bezpieczeństwo dostaw, to powinni uwzględnić w tym takż
                    > e głównego dostawcę, czyż nie?
                    >
                    >
                    >

                    przepraszm, dlaczego/ Czy to rosyjkie rurociagi? Nie. A co Rosji do tego, ze
                    Ukraina zmodernizuje swoje rurociagi, oprocz tego, ze nie bedzie juz mozgla
                    ukrainy oskarzac o kradziez?


                    • pimpus18 Re: zachodnie palanty ciągle mają złudzenia 24.03.09, 15:21
                      No to co tak Ruskich mierzi?

                      To bardzo miło, że chochły już nie będą kraść gazu. Nie mogli tak zaraz?
                      • bmc3i Re: zachodnie palanty ciągle mają złudzenia 24.03.09, 15:23
                        pimpus18 napisał:

                        > No to co tak Ruskich mierzi?
                        >
                        > To bardzo miło, że chochły już nie będą kraść gazu. Nie mogli tak zaraz?


                        Nie odpowiedziales jednak na pytanie. Co rozji do ukrainskiej modernizacji
                        ukrainskich rurociagow? Boli ze nie bedziecie juz mieli pretekstu do zamykania
                        europie gazu?

                        • pimpus18 Re: zachodnie palanty ciągle mają złudzenia 24.03.09, 15:29
                          Ty w ogóle nie odpowiadasz na moje pytania.

                          I nie o żadną modernizację tu chodzi, tylko zupełnie o coś innego.

                          Modernizacja to propagandowa wersja dla ciemniaków. Nic nie kumasz.
                          • bmc3i Re: zachodnie palanty ciągle mają złudzenia 24.03.09, 15:34
                            pimpus18 napisał:

                            > Ty w ogóle nie odpowiadasz na moje pytania.
                            >
                            > I nie o żadną modernizację tu chodzi, tylko zupełnie o coś innego.
                            >
                            > Modernizacja to propagandowa wersja dla ciemniaków. Nic nie kumasz.

                            To wyjasnij mi, oswiec mnie ciemniaka. Tylk licz sie z tym, ze znowu okaze sie
                            ze to Ty nie wiesz o czym piszesz, tak jak przy okazji niedawnego wyroku
                            Europejskiego Trybunalu Praw Czlowieka w Strasbourgu, przeciwko Rosji.


                            • pimpus18 Re: zachodnie palanty ciągle mają złudzenia 24.03.09, 15:55
                              Ach, bmc3i, rozumujesz jak niemowlę.
                              Jest na tym gigantyczny interes do zrobienia, a europejskie palanty ordynarnie postanowili robić go bez Ruskich - chcą na ruskim przecież gazie kręcić lody z ukraińskimi demokratami odgradzając od tego tychże głównych dostawców.

                              I właściwie dlaczego? Jakie jest tego uzasadnienie oprócz starej zimnowojennej paranoi?

                              Co do tego ma do tego "niedawny wyrok Europejskiego Trybunalu Praw Czlowieka w Strasbourgu, przeciwko Rosji"?

                              Dzisiaj akurat mija 10. rocznica bandyckiego napadu NATO na Jugosławię. Coś propagandyści milczą na ten temat.


                              • kapitan.kirk Re: zachodnie palanty ciągle mają złudzenia 24.03.09, 16:02
                                pimpus18 napisał:

                                > Dzisiaj akurat mija 10. rocznica bandyckiego napadu NATO na
                                Jugosławię. Coś pro
                                > pagandyści milczą na ten temat.

                                Jak głaz :-D
                                wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80708,6419745,Rosja__Naloty_NATO_na_b__Jugoslawie_byly_aktem_agresji.html

                                Pzdr
                                • pimpus18 Re: zachodnie palanty ciągle mają złudzenia 24.03.09, 16:05
                                  Kapitanie, chociaż jesteś zaczadzony zachodnią propagandą, zawsze można na Tobie (w tym jednak bardzo ograniczonym zakresie) polegać.
                                  • bmc3i Re: zachodnie palanty ciągle mają złudzenia 24.03.09, 16:07
                                    pimpus18 napisał:

                                    > Kapitanie, chociaż jesteś zaczadzony zachodnią propagandą, zawsze można na Tobi
                                    > e (w tym jednak bardzo ograniczonym zakresie) polegać.


                                    Rosjanie sa za to wolni od propagansty rosyjkich mediow rzadowych

                                    • pimpus18 Re: zachodnie palanty ciągle mają złudzenia 24.03.09, 16:14
                                      przynajmniej nie chełpią się tak swoją moralną wyższością przy każdej okazji.

                                      • bmc3i Re: zachodnie palanty ciągle mają złudzenia 24.03.09, 22:16
                                        pimpus18 napisał:

                                        > przynajmniej nie chełpią się tak swoją moralną wyższością przy każdej okazji.
                                        >


                                        Coz, takie juz jest prawo ofiary, ze w przeciwienstwie do oprawcy, ma prawo
                                        okazywac swoja wyzszosc moralna.
                              • bmc3i Re: zachodnie palanty ciągle mają złudzenia 24.03.09, 16:06
                                pimpus18 napisał:

                                > Co do tego ma do tego "niedawny wyrok Europejskiego Trybunalu Praw Czlowieka w
                                > Strasbourgu, przeciwko Rosji"?
                                >

                                To ze zwyczajnie brakuje ci wiedzy w wielu kwestiach, ale nie masz najmniejszych
                                oporow przed wystawianiem bardzo ostrych opinii, w sprawach o ktorych niewiele
                                wiesz. A Rusofobem jest kazdy, kto chocby krzywa nmine zrobi, na widok rosji.
                                Pech czasami chce, ze sa to nawert ludzie wystawienie do reprezenttacji rosji
                                przez Putina.



                              • ashruc Re: zachodnie palanty ciągle mają złudzenia 24.03.09, 16:13
                                pimpus18 napisał:

                                > Ach, bmc3i, rozumujesz jak niemowlę.
                                > Jest na tym gigantyczny interes do zrobienia, a europejskie palanty ordynarnie
                                > postanowili robić go bez Ruskich - chcą na ruskim przecież gazie kręcić lody z
                                > ukraińskimi demokratami odgradzając od tego tychże głównych dostawców.
                                >


                                Jesli ukraincy kupuja gaz od ruskich i za niego placa to po przekroczeniu
                                granicy rosji z ukraina ten gaz jest chyba wlasnoscia ukrainy, moga ten gaz
                                wykorzystac moga go zmagazynowac lub sprzedac dalej. Takie operacje odbywaja sie
                                w europie caly czas kraje odsprzedaja sobie nawzajem ruski gaz. I ruscy maja o
                                to wonty, to tak jak ja bym sprzedal samochod i ten ktory go kupil go rozbil i
                                ja mama do niego pretensje ze mi rozbil moj byly samochod
                                • pimpus18 Re: zachodnie palanty ciągle mają złudzenia 24.03.09, 16:21
                                  Tylko że gaz to nie samochód.

                                  Na gazie i takich różnych rzeczach zarabiają gigantyczną forsę cwaniaki, które go nigdy w życiu nie niuchali.
                                  Chcą na ruskim gazie dalej się tuczyć za friko, no Ruscy mogą mieć na ten temat inne zdanie.

                                  • ashruc Re: zachodnie palanty ciągle mają złudzenia 24.03.09, 16:26
                                    pimpus18 napisał:

                                    > Tylko że gaz to nie samochód.
                                    >
                                    > Na gazie i takich różnych rzeczach zarabiają gigantyczną forsę cwaniaki, które
                                    > go nigdy w życiu nie niuchali.
                                    > Chcą na ruskim gazie dalej się tuczyć za friko, no Ruscy mogą mieć na ten temat
                                    > inne zdanie.
                                    >


                                    tylko ze ruscy jakos nie maja wontow do np niemcow jesli ci odsprzedaja ruski
                                    gaz np holandi za sume wieksza niz go kupili, tylko maja wonty do ukrainy ze ona
                                    robi ze swoim juz gazem co chce
          • komarowo Re: zachodnie palanty ciągle mają złudzenia 24.03.09, 20:13
            > "Skąt ta pewność"

            Wot, mołodjec, thnik tank i anal ityk.
            ROTFL!
      • eva15 Brak suwerennych elit politycznych w EU 24.03.09, 16:52
        Właśnie próbuję to u góry wytłumaczyć. EU nie jest w tym suwerenna i działa z
        głupoty i strachliwości swych elit politycznych przeciw sobie samej. Tj. daje
        się w to wmanewrować.
        • bmc3i Re: Brak suwerennych elit politycznych w EU 24.03.09, 23:48
          eva15 napisała:

          > Właśnie próbuję to u góry wytłumaczyć. EU nie jest w tym suwerenna i działa z
          > głupoty i strachliwości swych elit politycznych przeciw sobie samej. Tj. daje
          > się w to wmanewrować.


          pani juz dziekujemy. Pani poglady na Rosje juz znamy.
    • ashruc Rosja odwołała konsultacje z Ukrainą. Powód: po.. 24.03.09, 15:13
      www.youtube.com/watch?v=Kx5qWGi51Ek&feature=channel_page russia today na
      temat konferencji jak widac ruscy brali udzial w konferencji wiec o co sie putin
      burzy
      • pimpus18 Re: Rosja odwołała konsultacje z Ukrainą. Powód: 24.03.09, 15:18
        A można by sią jego samego o to zapytać, czy chociażby przytoczyć w jego pełnej wersji (nieokrojoną dla celów propagandowych) wypowiedź.

        Jakie to proste.
        • przyjacielameryki Re: Rosja odwołała konsultacje z Ukrainą. Powód: 24.03.09, 15:39
          pimpus18 napisał:

          > A można by sią jego samego o to zapytać, czy chociażby przytoczyć w jego pełnej
          > wersji (nieokrojoną dla celów propagandowych) wypowiedź.
          >
          > Jakie to proste.

          No widzisz Pimpus, bandyckie działania Rosji wobec Ukrainy nie opłaciły się. I
          co teraz powiesz? - to cała UE jest jednym wielkim rusofobem. Popatrz, UE będzie
          współpracować z tym "złodziejem" gazu i olewa Rosję. Na nic zdała się rosyjska
          gazowa prowokacja a Putin okazał się marnym graczem. Ale nas to tylko cieszy,
          zresztą od samego początku wiedzieliśmy że tak to się skończy. KGB-owcy powinni
          100 razy się zastanowić następnym razem zanim przygotują kolejną prowokację bo
          zawsze przegrają!!!! Pamiętaj.
          • wsiowy Re: Rosja odwołała konsultacje z Ukrainą. Powód: 24.03.09, 15:43
            Oj wy antykacapy. Po cholere puste rury jak nie dadząte kacapy gazu.
            Ruskie dogadaja sie z Niemcami, i Ukraińcy bedą kupowac z Polaczkami gaz od Niemców.
            Rure Ukraińcy i Polaczkowie moga wtedy sobie wsadzić gdzieś.
            • przyjacielameryki Re: Rosja odwołała konsultacje z Ukrainą. Powód: 24.03.09, 16:07
              wsiowy napisał:

              > Oj wy antykacapy. Po cholere puste rury jak nie dadząte kacapy gazu.
              > Ruskie dogadaja sie z Niemcami, i Ukraińcy bedą kupowac z Polaczkami gaz od Nie
              > mców.
              > Rure Ukraińcy i Polaczkowie moga wtedy sobie wsadzić gdzieś.

              Opowiadasz głupstwa i to kompletne!
            • bmc3i Re: Rosja odwołała konsultacje z Ukrainą. Powód: 24.03.09, 23:49
              wsiowy napisał:

              > Oj wy antykacapy. Po cholere puste rury jak nie dadząte kacapy gazu.
              > Ruskie dogadaja sie z Niemcami, i Ukraińcy bedą kupowac z Polaczkami gaz od Nie
              > mców.
              > Rure Ukraińcy i Polaczkowie moga wtedy sobie wsadzić gdzieś.


              Dlatego Polska buduje gazoport, zeby nie wisiec na pasku Berlinoskwy.

          • pimpus18 Re: Rosja odwołała konsultacje z Ukrainą. Powód: 24.03.09, 16:12
            Ty to się cieszysz z byle czego - nawet jak zachodni złodzieje chcą sobie nabić kasę za friko.

            No zobaczymy jeszcze, jak będzie. W Ruskich mają już tego przeciwnika, którego woleliby przy takich okazjach nie mieć.
            Oni szybko się uczą - to nie zapatrzona w martyrologiczną przeszłość, ciągle rozczulająca się nad swoim losem Pomroczna.

            • des4 ale webbrygady się dziś pienią 24.03.09, 17:14
              coś musi być na rzeczy

              tyle miesięcy propagitki na forum, a ty doopa zbita...Unia zrobiła
              Putitinowi kuku....
              • asmall4 Re: ale webbrygady się dziś pienią 24.03.09, 17:33
                I dalej będą mu robili , ponieważ są o wiele mocniejsi ekonomicznie i mają
                całkowicie odmienne cele od fiutinowej wydmuszki . Niebanalną rolę grają też USA
                i NATO dając EU swobodę działania ...
                Poza tym fiutin nie jest raczej porównywalny do Lenina czy Stalina ,a raczej do
                mało rozgarniętego Andropowa ...
                Bieda + słaby przywódca robią dalej swoje ...
                • bmc3i Re: ale webbrygady się dziś pienią 24.03.09, 23:47
                  asmall4 napisał:

                  > Poza tym fiutin nie jest raczej porównywalny do Lenina czy Stalina ,a raczej do
                  > mało rozgarniętego Andropowa ...
                  > Bieda + słaby przywódca robią dalej swoje ...


                  Miałeś chamie złoty róg, ostał Ci sie ino sznur...


                  -
              • gollum.z.kremla "Próżno się pienią - już nic nie zmienią" 24.03.09, 17:55

                Bałwany ;-)
            • bmc3i Re: Rosja odwołała konsultacje z Ukrainą. Powód: 24.03.09, 23:45
              pimpus18 napisał:

              > Oni szybko się uczą - to nie zapatrzona w martyrologiczną przeszłość, ciągle ro
              > zczulająca się nad swoim losem Pomroczna.
              >


              oczywiscie ze nie, bo to Ruscy zawsze przyprawiaja swoich sasiadow o
              martyrologie....

    • komarowo Wy uże panjali, czto gaz terroryzm przegrał? 24.03.09, 22:18
      Jedyna metoda nacisku gnijącego kacapa okazała się nieskuteczna.
      Czy jeścio nie paniali?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka