asmall4 24.03.09, 13:10 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
ashruc Rosja odwołała konsultacje z Ukrainą. Powód: po.. 24.03.09, 14:01 rusek znow dostal po gebie na wlasne zyczenie.....teraz rusek sie obrazil ze im ukraina nie oddala za darmo swoich sieci gazociagow...jak wogole ukraincy smieli rozmawiac z EU bez pozwolenia ruska...teraz rusek zatwardzenia dostanie z tego zalu Odpowiedz Link Zgłoś
gollum.z.kremla Kacapia sama się obnaża ;-) 24.03.09, 16:55 Tak dalej trzymać, towarzysze! ;-D Odpowiedz Link Zgłoś
komarowo Brawo Ukraina 24.03.09, 14:15 W pięknym stylu pokazaliście kacapowi gdzie miejsce surowcowych republik bananowych. Kacap podobnie jak Nigeria ma kopać i wysyłać, albo przenieść się do namiotów z napisem UNHCR. Odpowiedz Link Zgłoś
lubat Rosja odwołała konsultacje z Ukrainą. Powód: po... 24.03.09, 14:17 "Ukraińsko-unijny dokument już w poniedziałek wieczorem ostro skrytykował premier Władimir Putin, nazywając go "nieprzemyślanym" i "nieprofesjonalnym". Spotkanie Ukraina-UE na temat gazu bez udziału Rosji określił jako "absurdalne"." Z dłuższego wywodu Putina PAP-ka wybrała tylko kilka epitetów, ale już argumenty, które poprzedzały te określenia pominięto. Bo a nuż nawet głupowate Wolaki mogły by nabrać wątpliwości, kto wie. Lepiej więc na wszelki wypadek nie podawać argumentów tej "dziczy". Odpowiedz Link Zgłoś
gringo68 zabolało towarzyszu??? 24.03.09, 14:33 teraz wy i wasz forumowa komanda wzorem Wodza też możecie się obrazić i wyjśc z forum... nikt po was płakać nie bedzie... Odpowiedz Link Zgłoś
lubat Re: zabolało towarzyszu??? 24.03.09, 14:40 Ty moim towarzyszem??? Towarzyszy to ja sobie dobieram sam i zapewniam cię, ani jednego głupka w tym gronie nie ma. Przykro mi, że nie spełniasz kryteriów. Odpowiedz Link Zgłoś
gringo68 Re: zabolało towarzyszu??? 24.03.09, 14:43 u was sovietów przecież wszyscy to towarzysze, broń Boże, was efesbowców za kolegów też nie uważam... Odpowiedz Link Zgłoś
asmall4 Re: zabolało towarzyszu??? 24.03.09, 14:49 :) "Wraz z rewolucją październikową (1917) słowo towarzysz (ros. товарищ) zostało przyjęte powszechnie jako określenie komunisty, zamiast powszechnie stosowanego pan, pani. Od tej pory słowo to kojarzone jest głównie z komunizmem. W III Rzeszy tak zwracali się do siebie członkowie narodowosocjalistycznej partii NSDAP (niem. kamerad)." Radziecki , nie denerwuj się tylko ... Odpowiedz Link Zgłoś
pimpus18 Re: zabolało towarzyszu??? 24.03.09, 15:00 denerwowanie się to przywilej ciemiaków, którzy i tak nic nie mają do powiedzenia. Odpowiedz Link Zgłoś
pimpus18 tępaki aż ryczą z uciechy 24.03.09, 14:54 nic przy tym nierozumiejąc. Jak zwykle. Odpowiedz Link Zgłoś
abc136 Re: tępaki aż ryczą z uciechy 24.03.09, 17:40 pipa widze zes sie zdenerwowal,ale to twoj przywilej wiec nie przejmuj sie. Odpowiedz Link Zgłoś
czlowiek_ksiazka kokodżambo po europejsku, lubat 24.03.09, 15:36 Ja chyba - w przeciwieństwie od stworzeń-wirusów w sieci - jestem twoim towarzyszem, lubacie, a więc mogę coś dodać od siebie. Wyjaśniając podczas mini-konferencji o co w tym wszystkim chodzi, Putin wypowiedział się rzeczowo i raczej spokojnie. Eva, komentując jak zwykle b. ciekawie wydarzenia na blogu Szczęśniaka, uważa inaczej. Europejczycy spróbowali zrobić Rosję troszeczkę w bambuko. Testują nową sytuajcę w Europie w okresie wczesnego Obamy. Zabezpieczją tyły z wrodzonym chm... wdziękiem i taktem godnym poziomu intelektualnego obecnych elyt atlantyckich. Jeśli słuchałeś wypowiedzi Putina, to wiesz, że premier Rosji podobno rozmawiał z Europejczykami nt. utworzenia firmy międzynarodowej (rosyjsko-europejskiej z jakiś tam nawet udziałem kapitału ukraińskiego, jeśli dobrze zrozumiałem), która kontrolowałaby tranzyt nośników przez terytorium - wg mnie państwa typu failed-state - Ukrainy. Podobno dziarscy Europejczycy wyrazili dezinteresmąt. Czyli, że nie chcą i nie planują. Parę dni później - wczorajsza bomba! Ciekawe. Europa chce za swoje, ale też "ruskie", myślę, że GŁÓWNIE za rosyjskie pieniądze rozciągnąć kontrolę n. najbardziej lukratywnym - "utworzenie niezależnej spółki, która zarządzałaby systemem przesyłu gazu Ukrainy" (tja, "niezależnej, hehe, tak jak Gazeta Wyborcza...) - segmentem handlu energią na Ukrainie. "Ruskie" mają(!?) zwiększyć/dostarczyć, bez szmerania i udziałów, a Europa - w skrócie - przejmie kontrolę, zliże z tortu krem. W sumie Europa i Ukraina - jeśli nie chcą zapraszać Rosjan do interesu, to mają do tego święte prawo. Tylko potem nie można będzie żądać kooperacji czy podporządkowania ze strony Rosji - kasy, kredytów, większych dostaw. "Ruskie" mają racje w jednym - handel energią to zbyt poważna i kosztowna rzecz, żeby pomijać w istotnych ustaleniach całościowych jego kluczowych uczestników, a tym bardziej głównego rozgrywającego. To jak z bezpieczeństwem - wszyscy mają o nim debatować i razem dochodzić do konsensusu. Bo inaczej się niestety nie uda, "ruskie" za wiele kart trzymają w swoich "totalitarnych szponach". :) A może to zbiorowa amnezja w mężnych łbach mężów europejskich :) - może znowu im się przywidziało, że na Kremlu panuje niedołężny demokrata-abstynent Jelcyn i Rosja zaakceptuje wszystko albo prawie wszystko, co pachnie demokratycznym Zachodem? Jaki jest w tym wszystkim interes Ukrainy? Ano elyty kijowskie uważają zapewne, ze kasa i strumień inwestycji nigdy nie zaszkodzi, a potem i tak pewnie będzie można coś z tego uszczknąć. Dopóki gros tranzytu nośników do Europy odbywa się za pośrednictwem dziarskich- pomarańczowych demokratów, to lejce w rękach trzymają Tymoszenko i Juszczenko, bez dwóch zdań. Brawo pomarańczowi, spisujecie się w tej kwestii na medal! "Rosja odwołała konsultacje międzyrządowe z Ukrainą " - Odpowiedz Link Zgłoś
eva15 C-K: EU jest wykonawcą potężnego afrontu 24.03.09, 16:48 EU jest tylko wykonawcą czegoś, co w zasadzie nie jest w jej interesie. Sprawa konsorcjum Niemcy/EU-Ukr.-Rosja była podejmowana od 2002r. W tym r. w styczniu konsorcjum już się nawet wstępnie ukonstytuowało, pokazywano je w tv w czasie ostatniego kryzysu gazowego. Jak tylko zaczęło przybierać realną formę, w tym momencie Ukraińcy nagle odpuścili i gaz popłynął. Sądzę, że zamorski patron EU zrozumiał, że Europejczycy skończyli ględzenie i mogą tym razem wziąc się wreszcie zrazem z Rosją do realizacji i ich ubiegł. Od stycznia opiekun niedorozwiniętej, niesamodzielnej EU zaczął opracować własny plan konsorcjum już BEZ Rosji i przydusił unijnych bezmyślnych aparatczyków do jego ogłoszenia. Ten plan uderza nie tylko w Rosję ale i w Niemcy, no i całą resztę EU do pewnego stopnia też. Jedyna pociecha, to, że jak podaje Szcześniak szanse na realizację są nikłe. Tyle, że Szcześniak nie docenia chyba siły woli USA, by Rosję z Europy wypchnąć. Za wszelką cenę. Ze plan jest amerykański (jeśli tak umownie nazwiemy wszystkich jego ojców) widać nie tylko po metodzie, ale także po zaproponowanych źródłach finansowania. Niemniej wykonawcą ma być EU. Przy okazji jeszcze jedna korzyść- można żądać od Niemców rezygnacji z NS, skoro EU i tak będzie kontrolować rurociągi i mieć pewność dostaw. To sprytne załatwienie kilku rzeczy na raz. Posunięcie bezczelne, cyniczne, słowem trudne dla Rosji. Putin na prawdę był zdenerwowany. Tyle, że w nerwach nie drze się jak Bartoszewski, nie pryska śliną na rozmówców i nie robi młynków rękoma. Ma inną kulturą polityczną, cóż kraj to obyczaj. Odpowiedz Link Zgłoś
gollum.z.kremla Re: Ma inną kulturą polityczną 24.03.09, 17:09 Niż Bartoszewski ? Dzięki Bogu ;-P Odpowiedz Link Zgłoś
ashruc Re: C-K: EU jest wykonawcą potężnego afrontu 24.03.09, 17:47 eva15 napisała: > Ze plan jest amerykański (jeśli tak umownie nazwiemy wszystkich jego ojców) > widać nie tylko po metodzie, www.inter-mat.pl/ Odpowiedz Link Zgłoś
lubat Re: C-K: EU jest wykonawcą potężnego afrontu 24.03.09, 18:02 No właśnie, myślę że jest dokładnie tak, jak piszesz. To jest krok w pierwszej kolejności przeciw Rosji, ale także przeciw Niemcom. Nie mam dzisiaj czasu zajmować się tym tematem i zajrzałem tylko do Spiegla, ale tam zadziwiająca cisza na ten temat. Czyżby ich zatkało? No ale odczekajmy trochę, sprawa się z czasem wyklaruje. A tymczasem w naszej telewizorni (TV INFO, godz.17.15) już dzisiaj chcieli otwierać szampana z okazji "porażki" Rosji i Putina osobiście. "Eksperci" promienieli wręcz z radości, jakby to oni coś osobiście wygrali. Odpowiedz Link Zgłoś
eva15 Niemcy w pułapce NRDowców i innych Prusaków 24.03.09, 23:26 No, niestety jest tak, jak piszę i nic nie inaczej. W dodatku Niemcy mając na karku kryzys, wrzaski biedaków z EU o kasę, a u siebie ostre przedwyborcze walki koalicyjne i przy tym wyjątkowo marną klasę polityczną i galaretowatą, dryblującą kanclerz są wyjątkowo, jak jeszcze nigdy w powojennej historii, sparaliżowane i słabe. Przeczytaj wolną chwilą a propos tej ostatniej oraz ZWŁASZCZA sytuacji w Niemczech poniższy, najinteligentniejszy chyba w ostatnim czasie artykuł. www.faz.net/s/RubCF3AEB154CE64960822FA5429A182360/Doc~E268B034D9E5745B48131BFF63261828A~ATpl~Ecommon~Scontent.html Tak swoją drogą - (mój) świat staje ani chybi na głowie i nic już nie jest jak dawniej, skoro tacy ludzie jak ja muszą się, kierując się imperatywem wewnętrznym własnej busoli, ostatnio częściej powoływać na FAZ a coraz rzadziej na Spiegla. Odpowiedz Link Zgłoś
bmc3i Re: C-K: EU jest wykonawcą potężnego afrontu 24.03.09, 22:20 eva15 napisała: > Niemców rezygnacji z NS, skoro EU i tak będzie kontrolować rurociągi i mieć > pewność dostaw. To sprytne załatwienie kilku rzeczy na raz. > > Posunięcie bezczelne, cyniczne, słowem trudne dla Rosji. Putin na prawdę był > zdenerwowany. No widzisz - tak tak jak po putinowskich naciskach na bananowe republiki, zeby tylko nie sprzedawaly gazu bezposrednio Europie, lecz wylacznei za posrednictwem Rosji. Tym razem, młodego pazia szlag trafil, gdy tym razem to jemu zagrano na nosie. Odpowiedz Link Zgłoś
pimpus18 zachodnie palanty ciągle mają złudzenia 24.03.09, 14:52 i nijak nie potrafią się ich wyzbyć. Już planują wzrost przesyłu gazu i inwestują w zakopany w ziemię złom, bo im się wydaje, że Ruscy sią już tak skundleni i się na to zgodzą. A niech mi jakiś mądry tu napisze: dlaczego w sprawie zapewnienia bezpieczeństwa energetycznego Europy robi się to za plecami głównego dostawcy? Czy są ku temu jakieś merytoryczne powody, czy tylko zimnowojenna paranoja? I jak się to ma do dywersyfikacji dostaw i dróg przesyłu? Czy to słodkie pier.dzenie o tym odłożyli znowu na inną okazję? Chochły im pokazali, na co są zdolni blokując tranzyt - no tak, ale znowu nie wiadomo (propagandyści się w tym bardzo napinali), czyja to wina - zresztą tak samo jak w czasie napadu Sukinszwilego na Osetię Płd. Ruscy im znowu dla odmulenia będą zmuszeni pokazać Кузькинy мать - dla niegramotnych: who's here the boss. Odpowiedz Link Zgłoś
bmc3i Re: zachodnie palanty ciągle mają złudzenia 24.03.09, 14:53 pimpus18 napisał: > i nijak nie potrafią się ich wyzbyć. > > Już planują wzrost przesyłu gazu i inwestują w zakopany w ziemię złom, bo im si > ę wydaje, że Ruscy sią już tak skundleni i się na to zgodzą. > > A niech mi jakiś mądry tu napisze: dlaczego w sprawie zapewnienia bezpieczeństw > a energetycznego Europy robi się to za plecami głównego dostawcy? Bo wlasnie na tym polega bezpieczenstwo, zeby nie byc uzaleznionym tylko od jednego dostawcy Odpowiedz Link Zgłoś
pimpus18 Re: zachodnie palanty ciągle mają złudzenia 24.03.09, 14:58 A na moje pytania potrafisz odpowiedzieć? przez ukraińskie rury płynie tylko i wyłącznie ruski gaz - więc jak. Skąt ta pewność, że Ruscy zechcą tamtędy przesyłać go więcej? A jak nie zechcą? Nie byłoby lepiej do tych umów zaprosić także dostawcę? Odpowiedz Link Zgłoś
bmc3i Re: zachodnie palanty ciągle mają złudzenia 24.03.09, 14:59 pimpus18 napisał: > A na moje pytania potrafisz odpowiedzieć? > > przez ukraińskie rury płynie tylko i wyłącznie ruski gaz - więc jak. > > Skąt ta pewność, że Ruscy zechcą tamtędy przesyłać go więcej? A jak nie zechcą? > > Nie byłoby lepiej do tych umów zaprosić także dostawcę? Owszem, dostawca byl przy rozmowach i ostentacyjnie wyszedl. Odpowiedz Link Zgłoś
pimpus18 Re: zachodnie palanty ciągle mają złudzenia 24.03.09, 15:02 w roli postronnego, biernego obserwatora. No nie, nie z nimi takie numery Brunner! Odpowiedz Link Zgłoś
bmc3i Re: zachodnie palanty ciągle mają złudzenia 24.03.09, 15:08 pimpus18 napisał: > w roli postronnego, biernego obserwatora. > > No nie, nie z nimi takie numery Brunner! To ustalmy fakty. Rozmowy toczyly sie w sprawie sfinansowania przez Unie modernizacji ukrainskich rurociagow, uszczelnienia systemu, instalacji lepszych licznikow przysylanego gazu - wszystko miedzy innymi po to, aby Ukraina nie mogal - jak twierdzi Rosja - krasc rosyjkiego gazu. Co wiec tak uwiera Rosje w tym kontrakcie? Moze to, ze nie bedzie juz mogla twoierdzic ze Ukraina kradnie rosyjki gaz? Odpowiedz Link Zgłoś
pimpus18 Re: zachodnie palanty ciągle mają złudzenia 24.03.09, 15:14 a nie dręczy cię pytanie, że propagandyści nie napisali (jak zwykle), co tak bardzo w tym uwiera Ruskich? Wiesz ty chociaż to? Dlaczego się sprawami kradzieży gazu nie zainteresowali w styczniu, tylko twierdzili, że to nie ich sprawa? Jak chcą sobie zapewnić bezpieczeństwo dostaw, to powinni uwzględnić w tym także głównego dostawcę, czyż nie? Odpowiedz Link Zgłoś
bmc3i Re: zachodnie palanty ciągle mają złudzenia 24.03.09, 15:16 pimpus18 napisał: > a nie dręczy cię pytanie, że propagandyści nie napisali (jak zwykle), co tak ba > rdzo w tym uwiera Ruskich? Wiesz ty chociaż to? > > Dlaczego się sprawami kradzieży gazu nie zainteresowali w styczniu, tylko twier > dzili, że to nie ich sprawa? > > Jak chcą sobie zapewnić bezpieczeństwo dostaw, to powinni uwzględnić w tym takż > e głównego dostawcę, czyż nie? > > > przepraszm, dlaczego/ Czy to rosyjkie rurociagi? Nie. A co Rosji do tego, ze Ukraina zmodernizuje swoje rurociagi, oprocz tego, ze nie bedzie juz mozgla ukrainy oskarzac o kradziez? Odpowiedz Link Zgłoś
pimpus18 Re: zachodnie palanty ciągle mają złudzenia 24.03.09, 15:21 No to co tak Ruskich mierzi? To bardzo miło, że chochły już nie będą kraść gazu. Nie mogli tak zaraz? Odpowiedz Link Zgłoś
bmc3i Re: zachodnie palanty ciągle mają złudzenia 24.03.09, 15:23 pimpus18 napisał: > No to co tak Ruskich mierzi? > > To bardzo miło, że chochły już nie będą kraść gazu. Nie mogli tak zaraz? Nie odpowiedziales jednak na pytanie. Co rozji do ukrainskiej modernizacji ukrainskich rurociagow? Boli ze nie bedziecie juz mieli pretekstu do zamykania europie gazu? Odpowiedz Link Zgłoś
pimpus18 Re: zachodnie palanty ciągle mają złudzenia 24.03.09, 15:29 Ty w ogóle nie odpowiadasz na moje pytania. I nie o żadną modernizację tu chodzi, tylko zupełnie o coś innego. Modernizacja to propagandowa wersja dla ciemniaków. Nic nie kumasz. Odpowiedz Link Zgłoś
bmc3i Re: zachodnie palanty ciągle mają złudzenia 24.03.09, 15:34 pimpus18 napisał: > Ty w ogóle nie odpowiadasz na moje pytania. > > I nie o żadną modernizację tu chodzi, tylko zupełnie o coś innego. > > Modernizacja to propagandowa wersja dla ciemniaków. Nic nie kumasz. To wyjasnij mi, oswiec mnie ciemniaka. Tylk licz sie z tym, ze znowu okaze sie ze to Ty nie wiesz o czym piszesz, tak jak przy okazji niedawnego wyroku Europejskiego Trybunalu Praw Czlowieka w Strasbourgu, przeciwko Rosji. Odpowiedz Link Zgłoś
pimpus18 Re: zachodnie palanty ciągle mają złudzenia 24.03.09, 15:55 Ach, bmc3i, rozumujesz jak niemowlę. Jest na tym gigantyczny interes do zrobienia, a europejskie palanty ordynarnie postanowili robić go bez Ruskich - chcą na ruskim przecież gazie kręcić lody z ukraińskimi demokratami odgradzając od tego tychże głównych dostawców. I właściwie dlaczego? Jakie jest tego uzasadnienie oprócz starej zimnowojennej paranoi? Co do tego ma do tego "niedawny wyrok Europejskiego Trybunalu Praw Czlowieka w Strasbourgu, przeciwko Rosji"? Dzisiaj akurat mija 10. rocznica bandyckiego napadu NATO na Jugosławię. Coś propagandyści milczą na ten temat. Odpowiedz Link Zgłoś
kapitan.kirk Re: zachodnie palanty ciągle mają złudzenia 24.03.09, 16:02 pimpus18 napisał: > Dzisiaj akurat mija 10. rocznica bandyckiego napadu NATO na Jugosławię. Coś pro > pagandyści milczą na ten temat. Jak głaz :-D wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80708,6419745,Rosja__Naloty_NATO_na_b__Jugoslawie_byly_aktem_agresji.html Pzdr Odpowiedz Link Zgłoś
pimpus18 Re: zachodnie palanty ciągle mają złudzenia 24.03.09, 16:05 Kapitanie, chociaż jesteś zaczadzony zachodnią propagandą, zawsze można na Tobie (w tym jednak bardzo ograniczonym zakresie) polegać. Odpowiedz Link Zgłoś
bmc3i Re: zachodnie palanty ciągle mają złudzenia 24.03.09, 16:07 pimpus18 napisał: > Kapitanie, chociaż jesteś zaczadzony zachodnią propagandą, zawsze można na Tobi > e (w tym jednak bardzo ograniczonym zakresie) polegać. Rosjanie sa za to wolni od propagansty rosyjkich mediow rzadowych Odpowiedz Link Zgłoś
pimpus18 Re: zachodnie palanty ciągle mają złudzenia 24.03.09, 16:14 przynajmniej nie chełpią się tak swoją moralną wyższością przy każdej okazji. Odpowiedz Link Zgłoś
bmc3i Re: zachodnie palanty ciągle mają złudzenia 24.03.09, 22:16 pimpus18 napisał: > przynajmniej nie chełpią się tak swoją moralną wyższością przy każdej okazji. > Coz, takie juz jest prawo ofiary, ze w przeciwienstwie do oprawcy, ma prawo okazywac swoja wyzszosc moralna. Odpowiedz Link Zgłoś
bmc3i Re: zachodnie palanty ciągle mają złudzenia 24.03.09, 16:06 pimpus18 napisał: > Co do tego ma do tego "niedawny wyrok Europejskiego Trybunalu Praw Czlowieka w > Strasbourgu, przeciwko Rosji"? > To ze zwyczajnie brakuje ci wiedzy w wielu kwestiach, ale nie masz najmniejszych oporow przed wystawianiem bardzo ostrych opinii, w sprawach o ktorych niewiele wiesz. A Rusofobem jest kazdy, kto chocby krzywa nmine zrobi, na widok rosji. Pech czasami chce, ze sa to nawert ludzie wystawienie do reprezenttacji rosji przez Putina. Odpowiedz Link Zgłoś
ashruc Re: zachodnie palanty ciągle mają złudzenia 24.03.09, 16:13 pimpus18 napisał: > Ach, bmc3i, rozumujesz jak niemowlę. > Jest na tym gigantyczny interes do zrobienia, a europejskie palanty ordynarnie > postanowili robić go bez Ruskich - chcą na ruskim przecież gazie kręcić lody z > ukraińskimi demokratami odgradzając od tego tychże głównych dostawców. > Jesli ukraincy kupuja gaz od ruskich i za niego placa to po przekroczeniu granicy rosji z ukraina ten gaz jest chyba wlasnoscia ukrainy, moga ten gaz wykorzystac moga go zmagazynowac lub sprzedac dalej. Takie operacje odbywaja sie w europie caly czas kraje odsprzedaja sobie nawzajem ruski gaz. I ruscy maja o to wonty, to tak jak ja bym sprzedal samochod i ten ktory go kupil go rozbil i ja mama do niego pretensje ze mi rozbil moj byly samochod Odpowiedz Link Zgłoś
pimpus18 Re: zachodnie palanty ciągle mają złudzenia 24.03.09, 16:21 Tylko że gaz to nie samochód. Na gazie i takich różnych rzeczach zarabiają gigantyczną forsę cwaniaki, które go nigdy w życiu nie niuchali. Chcą na ruskim gazie dalej się tuczyć za friko, no Ruscy mogą mieć na ten temat inne zdanie. Odpowiedz Link Zgłoś
ashruc Re: zachodnie palanty ciągle mają złudzenia 24.03.09, 16:26 pimpus18 napisał: > Tylko że gaz to nie samochód. > > Na gazie i takich różnych rzeczach zarabiają gigantyczną forsę cwaniaki, które > go nigdy w życiu nie niuchali. > Chcą na ruskim gazie dalej się tuczyć za friko, no Ruscy mogą mieć na ten temat > inne zdanie. > tylko ze ruscy jakos nie maja wontow do np niemcow jesli ci odsprzedaja ruski gaz np holandi za sume wieksza niz go kupili, tylko maja wonty do ukrainy ze ona robi ze swoim juz gazem co chce Odpowiedz Link Zgłoś
komarowo Re: zachodnie palanty ciągle mają złudzenia 24.03.09, 20:13 > "Skąt ta pewność" Wot, mołodjec, thnik tank i anal ityk. ROTFL! Odpowiedz Link Zgłoś
eva15 Brak suwerennych elit politycznych w EU 24.03.09, 16:52 Właśnie próbuję to u góry wytłumaczyć. EU nie jest w tym suwerenna i działa z głupoty i strachliwości swych elit politycznych przeciw sobie samej. Tj. daje się w to wmanewrować. Odpowiedz Link Zgłoś
bmc3i Re: Brak suwerennych elit politycznych w EU 24.03.09, 23:48 eva15 napisała: > Właśnie próbuję to u góry wytłumaczyć. EU nie jest w tym suwerenna i działa z > głupoty i strachliwości swych elit politycznych przeciw sobie samej. Tj. daje > się w to wmanewrować. pani juz dziekujemy. Pani poglady na Rosje juz znamy. Odpowiedz Link Zgłoś
ashruc Rosja odwołała konsultacje z Ukrainą. Powód: po.. 24.03.09, 15:13 www.youtube.com/watch?v=Kx5qWGi51Ek&feature=channel_page russia today na temat konferencji jak widac ruscy brali udzial w konferencji wiec o co sie putin burzy Odpowiedz Link Zgłoś
pimpus18 Re: Rosja odwołała konsultacje z Ukrainą. Powód: 24.03.09, 15:18 A można by sią jego samego o to zapytać, czy chociażby przytoczyć w jego pełnej wersji (nieokrojoną dla celów propagandowych) wypowiedź. Jakie to proste. Odpowiedz Link Zgłoś
przyjacielameryki Re: Rosja odwołała konsultacje z Ukrainą. Powód: 24.03.09, 15:39 pimpus18 napisał: > A można by sią jego samego o to zapytać, czy chociażby przytoczyć w jego pełnej > wersji (nieokrojoną dla celów propagandowych) wypowiedź. > > Jakie to proste. No widzisz Pimpus, bandyckie działania Rosji wobec Ukrainy nie opłaciły się. I co teraz powiesz? - to cała UE jest jednym wielkim rusofobem. Popatrz, UE będzie współpracować z tym "złodziejem" gazu i olewa Rosję. Na nic zdała się rosyjska gazowa prowokacja a Putin okazał się marnym graczem. Ale nas to tylko cieszy, zresztą od samego początku wiedzieliśmy że tak to się skończy. KGB-owcy powinni 100 razy się zastanowić następnym razem zanim przygotują kolejną prowokację bo zawsze przegrają!!!! Pamiętaj. Odpowiedz Link Zgłoś
wsiowy Re: Rosja odwołała konsultacje z Ukrainą. Powód: 24.03.09, 15:43 Oj wy antykacapy. Po cholere puste rury jak nie dadząte kacapy gazu. Ruskie dogadaja sie z Niemcami, i Ukraińcy bedą kupowac z Polaczkami gaz od Niemców. Rure Ukraińcy i Polaczkowie moga wtedy sobie wsadzić gdzieś. Odpowiedz Link Zgłoś
przyjacielameryki Re: Rosja odwołała konsultacje z Ukrainą. Powód: 24.03.09, 16:07 wsiowy napisał: > Oj wy antykacapy. Po cholere puste rury jak nie dadząte kacapy gazu. > Ruskie dogadaja sie z Niemcami, i Ukraińcy bedą kupowac z Polaczkami gaz od Nie > mców. > Rure Ukraińcy i Polaczkowie moga wtedy sobie wsadzić gdzieś. Opowiadasz głupstwa i to kompletne! Odpowiedz Link Zgłoś
bmc3i Re: Rosja odwołała konsultacje z Ukrainą. Powód: 24.03.09, 23:49 wsiowy napisał: > Oj wy antykacapy. Po cholere puste rury jak nie dadząte kacapy gazu. > Ruskie dogadaja sie z Niemcami, i Ukraińcy bedą kupowac z Polaczkami gaz od Nie > mców. > Rure Ukraińcy i Polaczkowie moga wtedy sobie wsadzić gdzieś. Dlatego Polska buduje gazoport, zeby nie wisiec na pasku Berlinoskwy. Odpowiedz Link Zgłoś
pimpus18 Re: Rosja odwołała konsultacje z Ukrainą. Powód: 24.03.09, 16:12 Ty to się cieszysz z byle czego - nawet jak zachodni złodzieje chcą sobie nabić kasę za friko. No zobaczymy jeszcze, jak będzie. W Ruskich mają już tego przeciwnika, którego woleliby przy takich okazjach nie mieć. Oni szybko się uczą - to nie zapatrzona w martyrologiczną przeszłość, ciągle rozczulająca się nad swoim losem Pomroczna. Odpowiedz Link Zgłoś
des4 ale webbrygady się dziś pienią 24.03.09, 17:14 coś musi być na rzeczy tyle miesięcy propagitki na forum, a ty doopa zbita...Unia zrobiła Putitinowi kuku.... Odpowiedz Link Zgłoś
asmall4 Re: ale webbrygady się dziś pienią 24.03.09, 17:33 I dalej będą mu robili , ponieważ są o wiele mocniejsi ekonomicznie i mają całkowicie odmienne cele od fiutinowej wydmuszki . Niebanalną rolę grają też USA i NATO dając EU swobodę działania ... Poza tym fiutin nie jest raczej porównywalny do Lenina czy Stalina ,a raczej do mało rozgarniętego Andropowa ... Bieda + słaby przywódca robią dalej swoje ... Odpowiedz Link Zgłoś
bmc3i Re: ale webbrygady się dziś pienią 24.03.09, 23:47 asmall4 napisał: > Poza tym fiutin nie jest raczej porównywalny do Lenina czy Stalina ,a raczej do > mało rozgarniętego Andropowa ... > Bieda + słaby przywódca robią dalej swoje ... Miałeś chamie złoty róg, ostał Ci sie ino sznur... - Odpowiedz Link Zgłoś
gollum.z.kremla "Próżno się pienią - już nic nie zmienią" 24.03.09, 17:55 Bałwany ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
bmc3i Re: Rosja odwołała konsultacje z Ukrainą. Powód: 24.03.09, 23:45 pimpus18 napisał: > Oni szybko się uczą - to nie zapatrzona w martyrologiczną przeszłość, ciągle ro > zczulająca się nad swoim losem Pomroczna. > oczywiscie ze nie, bo to Ruscy zawsze przyprawiaja swoich sasiadow o martyrologie.... Odpowiedz Link Zgłoś
komarowo Wy uże panjali, czto gaz terroryzm przegrał? 24.03.09, 22:18 Jedyna metoda nacisku gnijącego kacapa okazała się nieskuteczna. Czy jeścio nie paniali? Odpowiedz Link Zgłoś