Dodaj do ulubionych

Partia Tuska ma zadyszkę. A PiS ma mały skok formy

    • amanasunta Odpowiedz poniżej :)))))))))))))))))))))))))) 25.03.09, 09:06
      wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80708,6422213,PO_10_pkt__proc__w_dol__zyskuje_SLD.html
    • washner Niech rządzi Leper z Rydzykiem. My chcemy pracy 25.03.09, 09:06
      Na pewno nie zagłosuję na PIS i teraz na PO. Nic bałwany nie robią żeby
      zwiększyć ilośc miejsc pracy. Ludzie zaczynają być głodni. Zobaczcie co działo
      się we Włocławku z paczkami zywnosciowymi
    • jasio.4 Partia Tuska ma zadyszkę. A PiS ma mały skok form 25.03.09, 09:37
      Tylko PIS wybuduje 3 miliony mieszkań, nikt nie będzie musiał pracować a i tak
      każdy dostanie minimum płacy równe podwójnej średniej krajowej. Oczy całego
      świata będą zwrócone na Polskę...
      • 13ronin Re: Partia Tuska ma zadyszkę. A PiS ma mały skok 25.03.09, 09:43
        jasio.4 napisał:

        > Tylko PIS wybuduje 3 miliony mieszkań, nikt nie będzie musiał pracować a i tak
        > każdy dostanie minimum płacy równe podwójnej średniej krajowej. Oczy całego
        > świata będą zwrócone na Polskę...

        Mały błąd - mieszkania będą po 3 miliony, a nie 3 miliony mieszkań.
        I w ten sposób PiSdzielce załatają wiecznie dziurawy budżet.
        • cli-ff Re: Partia Tuska ma zadyszkę. A PiS ma mały skok 25.03.09, 09:51
          13ronin napisał:
          Mały błąd - mieszkania będą po 3 miliony, a nie 3 miliony mieszkań.
          > I w ten sposób PiSdzielce załatają wiecznie dziurawy budżet.

          O czym kolego piszesz? O mieszkaniach których nie będzie? Na razie
          to w policji coraz częściej nie działają telefony i brak pieniędzy
          nawet na spinacze. Aby żyło się lepiej! Przestępcom.
          • presentation1 Re: Partia Tuska ma zadyszkę. A PiS ma mały skok 25.03.09, 09:54
            PO zlikwiduje policje ale za to kazdy obywatel dostanie spluwe.Odpadna wiec spinacze, telefony i benzyna.Po prostu nie bedzie problemu.
          • 13ronin do: cli-ff 25.03.09, 10:06
            cli-ff napisał:

            > 13ronin napisał:
            > Mały błąd - mieszkania będą po 3 miliony, a nie 3 miliony mieszkań.
            > > I w ten sposób PiSdzielce załatają wiecznie dziurawy budżet.
            >
            > O czym kolego piszesz? O mieszkaniach których nie będzie? Na razie
            > to w policji coraz częściej nie działają telefony i brak pieniędzy
            > nawet na spinacze. Aby żyło się lepiej! Przestępcom.

            cli-ff ja wiem o czym piszę i jakie to ma zabarwienie, po prostu żartuje. A co
            do policji to nie przychodzi Ci do głowy przypadkiem taka myśl, że jest to mały
            wybieg i zaplanowane działanie. Cięcia w budżecie na policję (co jest bzdurą)
            mają rozzuchwalić przestępców, a zaniepokoić społeczeństwo, które samo
            zrezygnuje ze swoich przywilejów na rzecz rozszerzenia uprawnień policji by
            poczuć się bezpieczniej. I wtedy jakieś rządowe dupognioty w ramach
            "demokratycznego" wyboru społeczeństwa odblokują Wam telefony i kupią spinacze.
            "Nie sądź, że radość lub złość jest dziełem przypadku"
      • gregory501 Re: Partia Tuska ma zadyszkę. A PiS ma mały skok 25.03.09, 14:43
        Kutafonie w ciagu 1,5 roku rządzenia mto można sie w gacie zesr... a ty chcesz 3
        mln mieszkan a co twoi POpaprancy zrobili w ciągu 17 lat rządzenia okradli
        Polske i Polakow!!! rozkradli majatrek narodowy i teraz to samo robiąś!!!Tylko
        bracia Kaczyńscy Moga naprawić III RP i zbudować IV RP!!!
        2009-03-15 12:59 Kolejny cud Donalda i PO, dziekuje. Przypomne moze jeszcze
        jeden: (1)

        1. Reformę systemu emerytalnego, zakonczona dosyc karykaturalnie, przeprowadzil
        rzad niejakiego Pana Jerzego Buzka (jedna z tzw czterech reform), aktualnego
        gwiazdora brukselskiego PO, lidera wszelkich mozliwych sondazy,

        2. W rzadzie owego Pan Buzka, sprawa reform emerytalnych, jak rowniez szeroko
        pojeta sprawa reformy finansow zajmowala sie Unia Wolnosci, matka dzisiejszej
        PO, w ktorej jedna z waznych pozycji mial niejaki Tusk Donald oraz jego aktualne
        otoczenie,

        3. Normalnym mialo byc, ze emeryci po wprowadzeniu reformy emerytalnej, mieli
        sie wylegiwac na Hawajach, no moze ci biedniejsi na Kanarach. Po 10 latach
        skoczylo sie na wyplacie 23 PLN.

        Czy jeszcze jakis frajer uwierzy w obietnice Donalda i PO ?
        ZAGADKA - kto to powiedział???
        1. Przyspieszymy i wykorzystamy wzrost gospodarczy. 2. Radykalnie podniesiemy
        płace dla budżetówki, zwiększymy emerytury i renty. 3. Wybudujemy nowoczesną
        sieć autostrad, dróg ekspresowych, mostów i obwodnic. 4. Zagwarantujemy
        bezpłatny dostęp do opieki medycznej , zlikwidujemy NFZ, będą nas leczyć i uczyć
        dobrze opłacani lekarze i nauczyciele 5. Uprościmy podatki - wprowadzimy podatek
        liniowy z ulgą prorodzinną, zlikwidujemy 200 opłat urzędowych. 6. Przyśpieszymy
        budowę stadionów na Euro 2012. 7. Wycofamy wojska z Iraku. 8. Sprawimy, że
        Polacy z emigracji będą chcieli wracać do domu i inwestować w Polsce. 9.
        Podniesiemy poziom edukacji i upowszechnimy Internet. 10. Podejmiemy rzeczywistą
        walkę z korupcją. Polska zasługuje na cud gospodarczy. "Zwracamy się w czasie
        tej kampanii wprost do tych, którzy zależni są w swoim życiu zawodowym od
        wynagrodzenia, jakie gwarantuje państwo. Zobowiązujemy się do ciężkiej pracy nad
        programem radykalnej podwyżki płac w sferze budżetowej. Ludzie zarabiający na
        państwowych etatach nie mogą zostać w tyle, za tymi, którzy w prywatnych
        przedsiębiorstwach zarabiają rzeczywiście coraz więcej pieniędzy"! PYTANIE: Kto
        to powiedział w październiku 2007r: a. Tomasz Kammel b. Marcin Prokop c. Donald
        Tusk d.Wojtek Stramka e. Jędrek od Kapliców? !
        4 przykazania PO
        1. Za wszelka cenę niszczyć Radio Maryja - jedyne media pokazujące obłudę PO, we
        dnie i w nocy, bez zastanowienia - dla zasady,
        2. Kontynuować rozdawnictwo majątku narodowego pod szumną nazwą - prywatyzacja
        3. Bez zastanowienia promować tzw. równość i tolerancję, czyli też wszelkie
        zboczenia - niszcząc wzorzec rodziny katolickiej
        4. Kontynuować kampanię medialną przykrywająca nieudolność rządu, falę rosnących
        podwyżek i inflację prowadzącą do zwiększenia liczby biedoty i rozwarstwienie
        społeczne
    • omidas Partia Tuska ma zadyszkę. A PiS ma mały skok formy 25.03.09, 09:48
      Głupstwa pleciecie. PO nie ma żadnej zadyszki, tylko poprostu niektó-
      rym ludziom nie podoba się, że TUS nie odwołał Pawlaka z rządu. Ale
      Tusk nie rządzi PSL-em, a oni widocznie takie mają standarty, że
      u nich można być tym czy tamtym robić to i owo i godzić to z poslowa-
      niem, a nawet z byciem w rządzie. Przecież Tusk nie będzie im mówił
      kogo mają dać do sejmu, rządu itp. Sami wybierają. Ciekawe, że PiS
      nie zabierał głosu w sprawie Pawlaka. Wiadomo o co chodzi. Im na
      rękę są nieporozumienia w koalicji i chętnie napuszczają jednych na
      drugich, a do pomocy mają jeszcze takie gazety jak:,,Nasz Dziennik",
      ,,Rzeczpospolitą" i ostatnio ,,Dziennik". Wystarczy poczytać arty-
      kuły Zaremby czy Mazurka i nie tylko. Ludzie czytają, a potem takie
      są sondaże, bo niektórych można łatwo zbałamucić.
    • presentation1 ...I jeden pewniak............. 25.03.09, 09:49
      Glosy lewicy i PO przerzucaja sie na siebie.Mozna wiec stwierdzic ze w PO jest ukryty elektorat lewicy, ktory w sprzyjajacych warunkach-odda glos na lewice i pozbawi tym samym PO zwyciestwa w wyborach.
      • profanum-vulgus presentation1, wzorujesz sie na Sobeckiej ???? 25.03.09, 09:59
        czy to twoja mamusia? Pieprzysz bzdury ,jak Sob ecka w RM..
        Ostatnio mówiła "że woda z odwiertów Rydzyka, ma zbawienny wpływ na
        płodność"...takie pierdoły własnie. Ty piszesz w tym samym duchu...
        • piemont12 Prowokacja 'Rzeczpospolitej" w stylu UB-SB....! 25.03.09, 10:08
          Rzepa w sztuczny sposób"nadmuchała" wynik poprzedniego sondażu do
          58% dla PO, by dziś, gdy sondaże utrzymują sie na tym poziomie od
          roku,czyli 48-50% dla PO, za krzyczec Polaków; Spadek notowań dla PO !!!..PO
          nigdy nie miało w sondażach powyżej 52%, tylko w RZEPIE !!!
          łatwo sprawdzic..."Rzeczpospolita" w stylu "Trybuny L." mąci, kłamie
          • roman337 Re: Prowokacja 'Rzeczpospolitej" w stylu UB-SB.. 25.03.09, 10:12
            Ja bym napisał "propaganda Rzeczpospolitej w stylu UB-SB".. Reszta
            to szzczera prawda...

            piemont12 napisał:

            > Rzepa w sztuczny sposób"nadmuchała" wynik poprzedniego sondażu do
            > 58% dla PO, by dziś, gdy sondaże utrzymują sie na tym poziomie od
            > roku,czyli 48-50% dla PO, za krzyczec Polaków; Spadek notowań dla PO !!!..PO
            > nigdy nie miało w sondażach powyżej 52%, tylko w RZEPIE !!!
            > łatwo sprawdzic..."Rzeczpospolita" w stylu "Trybuny L." mąci, kłamie
    • grenzik Partia Tuska ma zadyszkę. A PiS ma mały skok form 25.03.09, 10:34
      Pewnie przeprowadzili sondaż w grupie "osób o wykształceniu podstawowym, lub
      zawodowym, wierzących, pochodzących z małych miejscowości" ;)
    • javall Sondaż ''Gazety''. PO - 49, PiS - 30 25.03.09, 11:01
      Kazda partia ma dobry pomysl jak spowodowac
      spadek wlasnych notowan. Najlepsze efekty da:
      -zamiana Tuska na Schetyne,
      -sprowadzenie znow Millera.
    • loppe Sondaż ''Gazety''. PO - 49, PiS - 30 25.03.09, 11:02
      Dlatego niezbędny był transfer Krzaklewskiego wzmacniający drużynę
      Platformy
    • pan_obywatel Sondaż ''Gazety''. PO - 49, PiS - 30 25.03.09, 11:49
      Żaden sondaż, a raczej jego wynik nie będzie nikogo zaskakiwał, kiedy partia posiadająca w swojej nazwie przymiotnik Obywatelska, okazuje się raczej kolejną formacją wykorzystującą naiwność owych obywatel dla własnych partykularnych interesów.
      Czy to będzie PIS, czy inne ugrupowanie polityczne, zawsze będzie w tym - jednak pięknym - kraju nad Wisłą bieda i pauperyzacja obywatelskiego społeczeństwa. Nie ma i nigdy nie było tutaj ludzi honoru i takich, którym w rzeczy samej, na sercu leżałoby dobro owego społeczeństwa.
      Od zamierzchłych (w pojęciu ludzi młodych)czasów tzw. komuny przez czasy rzekomej Solidarności - chyba tylko między kożuszkiem - u steru władzy i państwa rządzonego przez partię z nazwą Prawo i Sprawiedliwość, aż po PO - zawsze tzw. kolesiostwo brało wszystko w swoje rączki i wyduszało z narodu wszelki sok, odbierając nadzieję na lepsze jutro, które było obiecywane w okresie przedwyborczym.
      Jak w przypowieści pewnej królowej ze Saby - stają przed oczyma - słowa o tym, że będą jedno mówili, a drugie robili. I przypominają się też słowa biblijnej przestrogi - "po owocach poznacie ich".
      Nie biegam do kościoła i nie padam na twarz przed ojcami w czarnych kapotach, tj. sutannach - bo tam też mamić potrafią.
      Zawsze Panu Bogu zawierzam swoje życie i wiem, że przyjdzie pora żniw i za to co daje się dzisiaj przyjdzie odebrać swoją zapłatę, a wówczas będzie płacz i zgrzytanie zębów.
      I pierwsi będą ostatnimi, a ostatni pierwszymi.
      Może to dla wielu żadna pociecha, ale wiara jest silna i jak mówią - góry przenosi - czym dzieląc się, życzę samodzierżawcom władzy chwili zastanowienia się nad tym jaką cenę zapłacą kiedyś tam.
    • alakyr PO "zapracowało" na te wyniki 25.03.09, 11:51
      Po prostu dłużej nie da się ludziom robić wody z mózgu. Coś trzeba
      robić pożytecznego a z tym platforma ma największy problem.
      • staryduster To mieści sie w tatystycznym błędzie..3-5% !!!! 25.03.09, 12:00
        jakie były poprzednie sondaże ??? 50-51% PO,27-28% PIS..
        Policzcie !! I jeszcze jedno; Sondaże GW,czy "Rz", to nie prawda
        absolutna!.. Są jeszcze sondażownie OBOP,PBS, i inne...
        Suma tych sonadaży daje na obraz, w miare prawdopodobny...
        • chachar1 Re: To mieści sie w tatystycznym błędzie..3-5% ! 25.03.09, 21:18
          Powal się na barłogu zapijaczony sowiecki śmieciu...
          Gadasz sam ze sobą matołku..
    • hera9 wiecek Krzaklewskiego i Czumy 25.03.09, 13:03
      a PO bedzie mialo 0 (zero)
    • gregory501 Partia Tuska ma zadyszkę. A PiS ma mały skok form 25.03.09, 14:24
      A ja i cala moja rodzina spokojnie głosuję na PiS!!! POpaprańcy zlodzieje
      POstkomuniści won do domu!!! Zapraszam na blog gregory33.bloog.pl Pozdrawiam
      wszystkich Patriotów Polskich!!!
      • 1zorro Re: Partia Tuska ma zadyszkę. A PiS ma mały skok 25.03.09, 14:39
        te, patriota, uwazaj zebys sierpem i mlotem miedzy oczy nie dostal. Od PISu. Bo
        to czysta bolszewia przeciez....
        • gregory501 Re: Partia Tuska ma zadyszkę. A PiS ma mały skok 25.03.09, 15:00
          A ty POpaprany zorro uwazaj na siebie bo klozet spadnie ci na łeb tak jak i
          twojemu herr tuskowi!!! Oklamujecie narod Polski przez 17 lat tzw III RP!
          • 1zorro Panie gregory...Ale nie Peck chyba? 26.03.09, 07:09
            bluzgi i chamskie zachowanie to wasza PISuarowa specjalnosc. Ja wiem, ze
            przegrana boli a jeszcze bardziej , ze Polacy madrzeja, zeby takich
            pseudo-demokratow jak Kaczynscy wiecej do zloba nie dopuscic....
      • koloratura1 Re: Partia Tuska ma zadyszkę. A PiS ma mały skok 25.03.09, 23:26
        gregory501 napisał:

        > A ja i cala moja rodzina spokojnie głosuję na PiS!!!

        Wolno Wam, choć może nie koniecznie jest się czym chwalić...

    • chachar1 Partia Tuska ma zadyszkę. A PiS ma mały skok form 25.03.09, 21:12
      Erdu pierdu srutu tututu... sondażowi gazeciani padlinożercy...
      A padliną jest misiaczek...to nie jego chewra ma patent na okradanie
      Polski...
      Kochajmy się jak bracia..liczmy się jak "Polacy"...
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka