presentation1 20.04.09, 07:59 Zastanawiam sie co powie teraz Brendan Fay, gej z Nowego Jorku?.Powinien rzadac spotkania z Obama(USA tez bojkotuje),oraz Premierem Tuskiem. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
walek11 Polska wycofuje się z Konferencji Durban II 20.04.09, 08:00 Poslaka zbojkotuje konferencję, co? A spróbowałaby nie zbojkotować! Odpowiedz Link Zgłoś
jakas1 Re: Polska wycofuje się z Konferencji Durban II 20.04.09, 08:06 nie wezmą udziału w obradach na znak protestu przeciwko projektowi dokumentu końcowego obrad, w którym znalazły się według nich treści antysemickie. Tymczasem w pierwotnie przygotowanym projekcie dokumentu znalazło się między innymi następujące stwierdzenie: "Polityka Izraela na terytoriach palestyńskich stanowi pogwałcenie praw człowieka, zbrodnię przeciwko ludzkości i współczesną formę apartheidu". Kolejny sporny akapit brzmiał: "Wyrażamy zaniepokojenie dyskryminacją rasową ze strony Izraela wobec Palestyńczyków i obywateli syryjskich na okupowanych Wzgórzach Golan. Izrael zagraża międzynarodowemu pokojowi i bezpieczeństwu". Zacytowane zdania są antysemickie?! Odpowiedz Link Zgłoś
pawel_zet Antysemicka duma 20.04.09, 09:04 Nie są. Od dawna żydowska inteligencja próbuje z dość dużym powodzeniem zmienić znaczenie słowa "antysemityzm" - w taki sposób, by każdą krytykę państwa Izreal można było nazwać aktem antysemityzmu. A antysemita to gość, z którym się nie dyskutuje - to pogrobowiec Hitlera, człowiek, którego trzeba by na dobrą sprawę wsadzić do więzienia. Oczywiście ta zmiana znaczenia jest całkowicie nieuprawniona. Równie dobrze można by nazwać krytyka Donalda Tuska wrogiem narodu polskiego i rasistą. Niestety, różni ludzie się na ten prymitywny trik łapią - od zdziecinniałej zachodnioeuropejskiej inteligencji po rzeczywistych rasistów - fanatycznych wrogów Arabów, których w Europie nie brakuje. Ponieważ jednak w myśl tej nowej definicji antysemityzmu jestem zagorzałym antysemitą, który twierdzi, że żydowskie zbrodnie na narodzie Palestyny zasługują na potępienie, chciałbym niniejszym ogłosić, że jestem ze swojego antysemityzmu dumny, dowodzi on, że jestem człowiekiem o wysokich zasadach moralnych. W przeciwieństwie do tych ludzi, którzy milcząco przyzwalają Żydom na mordowanie palestyńskich dzieci. Odpowiedz Link Zgłoś
nejjarine Re: Antysemicka duma 20.04.09, 09:32 Hej kolego A może twoje "wysokie zasady moralne" wynikają z uproszczonego spojrzenia na rzeczywistość i niepełnych informacji? Piszesz, że inteligencja żydowska zmienia pojęcie antysemityzmu, że Izrael morduje palestyńskie dzieci itd.. Antysemityzm istnieje w Europie od ponad tysiąca lat - określenie Żyd prawie zawsze kojarzyło się z obrazą i pogardą. Żydzi od lat żyli w gettach, zarówno próby asymilacji (a więc odrzucenia własnej kultury) jak i przeciwnie - życia obok europejskich społeczeństw wg własnych zasad, ale pokojowo nie odpowiadały "prawdziwym ludziom". Holokaust był wynikiem tej tysiącletniej pogardy - Hitler sobie tego nie wymyślił, on wykorzystał panujące nastroje i poglądy! Co do mordowanych palestyńskich dzieci - łatwo jest się nam oburzać, reagować gwałtownie na jaskrawe (może czasem przejaskrawione?) informacje, zdjęcia i raporty jak to wojska izraelskie zabiły kobiety czy dzieci. Ale my nie żyjemy otoczeni przez nienawidzące nas kraje, których marzeniem jest zniszczenie nas, które robią to poprzez zamachy (w wysadzanych restauracjach, autobusach, na lotniskach nie siedzą izraelskie kobiety i dzieci??), nie jesteśmy skazani tylko na siebie, choć swoim państwem niejako stanowimy przedmurze europejskiej cywilizacji i odgradzamy tą cywilizację od nienawiści dzihadu i tępej, okopanej religią nienawiści.. Jestem Polakiem, mam 33 lata i przepraszam Żydów za to, co piszą i mówią moi rodacy, w tym moi rodzice, dziadkowie, znajomi. Marcin Łódź Odpowiedz Link Zgłoś
antysranty Re: Antysemicka duma 20.04.09, 10:26 Niech mi tu któryś z zagorzałych filosemitów wyjaśni co to jest antysemityzm? I poproszę też o wyjaśnienie co to jest "goj"? PS. do moderatora: dlaczego skasowaliście ten post? Czyżby moje pytania były antysemickie? hehehe Odpowiedz Link Zgłoś
unhappy Re: Antysemicka duma 20.04.09, 10:36 antysranty napisała: > Niech mi tu któryś z zagorzałych filosemitów wyjaśni co to jest antysemityzm? I > poproszę też o wyjaśnienie co to jest "goj"? Ale rozumiesz, że między antysemityzmem a filosemityzmem jest sporo stanów pośrednich? Między innymi NORMALNOŚĆ. Jeśli dla ciebie ktoś to się z tobą nie zgadza jest filosemitą (ba, nawet zagorzałym filosemitą) to nie jesteś żadnym partnerem do normalnej rozmowy. > PS. do moderatora: dlaczego skasowaliście ten post? Czyżby moje pytania były > antysemickie? hehehe Nie. Wystarczy że były chamskie lub porównywały Izrael do nazistowskich Niemiec. Oczywiście dla ciebie to prześladowanie twoich "słusznych" poglądów. Odpowiedz Link Zgłoś
antysranty Re: Antysemicka duma 20.04.09, 10:45 Przepraszam, a moje zapytania uznałeś za antysemickie? Ja nie neguje, że jest dużo stanów pośrednich między anty a filo. Z której części mojej wypowiedzi wnioskujesz inaczej? Można nazywać Polaków antysemitami? na jakiej podstawie? Chce, żeby mi to ktoś wyjaśnił. A z czym ma się ktoś ze mną zgadzać lub nie? Przecież ja tu nie wyraziłem żadnego mojego zdania. Ja tylko poprosiłem o wyjaśnienie tych dwóch terminów. Moderator skasował mój post, który był tylko i wyłącznie zapytaniem ("typu Palikot"), dlatego pozwoliłem go sobie ponownie zamieścić. Odpowiedz Link Zgłoś
unhappy Re: Antysemicka duma 20.04.09, 11:54 antysranty napisała: > Można nazywać Polaków antysemitami? Nie, nie można. Można niektórych Polaków tak nazwać ale ich polskość nie ma tu nic do rzeczy. > Chce, żeby mi to ktoś wyjaśnił. Siedzisz przy Internecie - nie umiesz sam sobie tego wyjaśnić? Odpowiedz Link Zgłoś
mlasskacz Wszystkie polskie rządy powojenne były lokajskie. 20.04.09, 18:52 Co do jednego. Odpowiedz Link Zgłoś
herrrkagan Re: Wszystkie polskie rządy powojenne były lokajs 20.04.09, 19:37 Ale najbardziej lokajskie sa te po roku 1989. Odpowiedz Link Zgłoś
poszeklu Co pan kazal, Tusek zrobil i tyle 21.04.09, 03:07 Nie ma co tlumaczyc, ze parobek robi co mu z gory kaza. Odpowiedz Link Zgłoś
mlasskacz Gorszymi parobkami są Kartofle wchodzące w dupe Bu 21.04.09, 10:43 szowi a z wojskiem do Iraku. Tusk akurat wojska wycofuje. Ale lokajstwo niejedno ma imię. Odpowiedz Link Zgłoś
cygan37 Re: Antysemicka duma 20.04.09, 13:09 Sorry ale jednak jesteś syjonistą czyli rasistą. Widzę to po twoich poglądach. Nie odpowiem już na żaden post "unhappy". Po prostu uprzedziłem, dziękuje, że się ujawniłeś. unhappy napisał: > > PS. do moderatora: dlaczego skasowaliście ten post? Czyżby moje pytania b > yły > > antysemickie? hehehe > > Nie. Wystarczy że były chamskie lub porównywały Izrael do nazistowskich Niemiec Odpowiedz Link Zgłoś
cygan37 Re: Antysemicka duma 20.04.09, 13:04 Sorry ale ja też jestem z Pawłem Z. tzn. też podzielam jego poglądy. Odpowiedz Link Zgłoś
tees1 Re: Antysemicka duma 20.04.09, 23:17 nejjarine napisał: > Hej kolego > > A może twoje "wysokie zasady moralne" wynikają z uproszczonego > spojrzenia na rzeczywistość i niepełnych informacji Przyganial kociol garnkowi ... Sam operujesz modelowym zestawem uproszczen i niepelnych informacji, jakby wprost z podrecznika propagandowego: > Żyd prawie zawsze kojarzyło się z obrazą i pogardą. > żyli w gettach > próby asymilacji ... życia obok europejskich społeczeństw ... > pokojowo nie odpowiadały "prawdziwym ludziom". > Holokaust był wynikiem tej tysiącletniej pogardy > otoczeni przez nienawidzące ... kraje > kraje, których marzeniem jest zniszczenie nas > kraje ..., które robią to poprzez zamachy > skazani tylko na siebie > przedmurze cywilizacji > odgradzamy tą cywilizację od nienawiści dzihadu i tępej, okopanej religią nienawiści > Jestem Polakiem ... i przepraszam Żydów za to, co piszą i > mówią moi rodacy > Marcin > Łódź Milijon. Moglbys sie podpisac Milijon. Odpowiedz Link Zgłoś
hubkulik Re: Antysemicka duma 21.04.09, 01:23 No dobrze, ale czy pamięć o tym co działo się w historii może być usprawiedliwieniem dla faktów, które się dzieją obecnie? Czy jeśli powiedzmy ktoś zostanie pobity, a potem dokona kradzieży, to powinniśmy mu wybaczyć kradzież bo przecież jest ofiarą pobicia? Czy fakt, że był ofiarą kiedyś w przeszłości oznacza, że teraz wszystko mu wolno? Coś mi się tu nie zgadza. Odpowiedz Link Zgłoś
marysia57 Re: Antysemicka duma 21.04.09, 06:23 nejjarine napisał: Jestem Polakiem, mam 33 lata i przepraszam Żydów za to, co piszą i > mówią moi rodacy, w tym moi rodzice, dziadkowie, znajomi.----------------------------------------------------------------- Odpowiedz Link Zgłoś
herrrkagan Re: Antysemicka duma 20.04.09, 09:33 I ja tez jestem zagorzałym antysemitą, który twierdzi, że żydowskie zbrodnie na narodzie Palestyny zasługują na potępienie. Chciałbym niniejszym ogłosić, że jestem ze swojego antysemityzmu dumny, dowodzi on, że jestem człowiekiem o wysokich zasadach moralnych. W przeciwieństwie do tych ludzi, którzy milcząco przyzwalają Żydom na mordowanie palestyńskich dzieci. lech.keller@gmail.com Odpowiedz Link Zgłoś
nejjarine Re: Antysemicka duma 20.04.09, 09:48 Zobacz, jak dużo jest anty-żydowskich postów (90%?), jak łatwo jest nam nienawidzić ludzi, narodu, którego o mało nie wymordowano w całości?!? Za przyzwoleniem i przy praktycznym braku reakcji większości europejskiej społeczności, a już na pewno polskiej - nie bez kozery obozy zagłady dla Żydów z Europy zakładano u nas - we Francji wywoływałoby to zbytni rozgłos. JAK PO CZYMŚ TAKIM JAK HOLOKAUST MOŻESZ MÓWIĆ Z DUMĄ, ŻE JESTEŚ ANTYSEMITĄ I JESZCZE PODPIERAĆ SIĘ SWOIM WYSOKIM AUTORYTETEM MORALNYM ??? Co do mordowania palestyńskich dzieci - każde zabójstwo dzieci, kobiet, niewinnych to zło. Ale jeszcze raz - My nie żyjemy otoczeni przez nienawidzące nas kraje, które za wszelką cenę (również wysyłając dzieci i kobiety z ładunkami wybuchowymi) chcą nas zgładzić, My nie musimy organizować sobie państwa na terenie w jakiś sposób nam należnym i wynikającym z historii, My nie borykami się z gnębiocym żalem, że wymordowano za przyzwoleniem świata naszych dziadków, babcie, ich rodziny.. Nam jest tylko łatwo rzucać slogany i nie lubić żydostwa. Ja tak nie chcę. Marcin Łódź Odpowiedz Link Zgłoś
multisyncsb Re: Antysemicka duma 20.04.09, 10:13 nejjarine o czym ty piszesz??????? obozow we francji nie bylo bo bylby rozglos??? moze w vichy?????? francuzi sami odstawiali zydow na perony a vichy planowali ich eksterminacje Odpowiedz Link Zgłoś
bf109 Re: Antysemicka duma 20.04.09, 10:18 Tyle samo francuzów walczyło po stronie aliantów co po stronie Hitlera - SS Charlemagne, organizacja Todta, o wojskach Vichy szkoda gadać. Jak żabojady tak bardzo przejmują się losem palestyńczyków to niech ich ściągną pod Paryż. Odpowiedz Link Zgłoś
herrrkagan Re: Antysemicka duma 20.04.09, 10:16 Jestem dumny z tego, ze jestem antyrasista, a w szczegolnosci antysyjonista... Gdyby Zydzi nie ukradli dla siebie Palestyny, i nie przeprowadzili tam najwiekszej w historii swiata czystki etnicznej, to by nie wzbudzali dzis az takiej nienawisci. Odpowiedz Link Zgłoś
bf109 Re: Antysemicka duma 20.04.09, 10:23 Jesteś dumnym lizydupem islamskich oprawców. A Palestynę żydzi nikomu nie ukradli, jakby arabstwo grzecznie siedziało a nie jechało na Izrael na ruskich czołgach to by nie było problemu. Z resztą, strefę Gazy Egipt nawet nie chciał odebrać razem z Synajem, tak jak inne kraje arabskie gardził palestyńczykami i z najwiekszą chęcią się ich pozbył. Amen Odpowiedz Link Zgłoś
herrrkagan Re: Antysemicka duma 20.04.09, 10:43 To czemu Palestynczycy mieszkaja o dzis glownie w obozach dla uchodzcow? Odpowiedz Link Zgłoś
mangusta3 Re: Antysemicka duma 20.04.09, 14:19 hhahahahaha...w 1948 roku to ZSRR pomagał Izraelowi a Arabowie jechali na brytyjskich czołgach Odpowiedz Link Zgłoś
cygan37 Re: Antysemicka duma 20.04.09, 13:15 herrrkagan napisała: > Jestem dumny z tego, ze jestem antyrasista, a w szczegolnosci > antysyjonista... > Gdyby Zydzi nie ukradli dla siebie Palestyny, i nie przeprowadzili > tam najwiekszej w historii swiata czystki etnicznej, to by nie > wzbudzali dzis az takiej nienawisci. To tak jak ja - ja też sprzeciwiam się rasizmowi i wszelkim jego odłamom z syjonizmem włącznie. Odpowiedz Link Zgłoś
herrrkagan Re: Antysemicka duma 20.04.09, 10:18 PS: Zydzi setkaki lat pracowali na to, ze pojawil sie antysemityzm, rozumiany jako niechec do Zydow. Zydzi od setek lat zajmowali sie przeciez nieuczciwym hadlem, lichwa i oszustwami finansowymi i, co gorsza, robia to do dzis (np. niejaki Madoff)... Odpowiedz Link Zgłoś
cygan37 Re: Antysemicka duma 20.04.09, 13:22 herrrkagan napisała: > PS: Zydzi setkaki lat pracowali na to, ze pojawil sie antysemityzm, > rozumiany jako niechec do Zydow. Zydzi od setek lat zajmowali sie > przeciez nieuczciwym hadlem, lichwa i oszustwami finansowymi i, co > gorsza, robia to do dzis (np. niejaki Madoff)... I zauważ pan że nigdzie na przestrzeni dziejów nie udało im się zasymilować - od czasu faraonów do dziś. Kryteria moralne i społeczne się zmieniały a żyda po jakimś czasie wyganiano jak psa. Jak to wytłumaczyć? Cały świat się mylił? Nie przeszkadzała europejczykom obecność chińczyka, hindusa, murzyna, indianina czy araba a żyd w końcu zawsze sobie "naskrobał". Odpowiedz Link Zgłoś
herrrkagan Re: Antysemicka duma 20.04.09, 19:10 Dzis na swiecie tylko zydowskim dzieciom wbiajaja do glow, ze sa one lepsze niz inne dzieci (t.j. ze sa lepsze niz dzieci goim)... Odpowiedz Link Zgłoś
pawel_zet Re: Antysemicka duma 20.04.09, 10:19 Bardzo proszę, przestań używać prymitywnych manipulacji. Większość ludzi w tym wątku słusznie krytykujących decyzję polskiego rządu nie wyraża nienawiści do Żydów, lecz jedynie oburzenie poparciem rządu polskiego do zbrodni żydowskich przeciwko Palestyńczykom. Ludzie ci mają wysoką moralność i należy docenić to, że występują przeciwko zbrodniczej polityce państwa Izrael. > JAK PO CZYMŚ TAKIM JAK HOLOKAUST MOŻESZ MÓWIĆ Z DUMĄ, ŻE JESTEŚ > ANTYSEMITĄ I JESZCZE PODPIERAĆ SIĘ SWOIM WYSOKIM AUTORYTETEM > MORALNYM ??? Widzę, że kompletnie nic nie zrozumiałeś z mojego postu. Antysemityzm w rozumieniu tradycyjnym (forma rasizmu) jest czymś bardzo złym. Ale antysemityzm w nowym znaczeniu, kreowanym przez Żydów (krytyka polityki państwa Izrael wobec Palestyńczyków i Arabów), jest czymś szlachetnym i zasługującym na ogromne uznanie. Natomiast krytykowanie antysemitów (w nowym znaczeniu) jest moralnie odrażające. Co do mordowania palestyńskich dzieci - każde zabójstwo dzieci, > kobiet, niewinnych to zło. Ale jeszcze raz - My nie żyjemy otoczeni > przez nienawidzące nas kraje, które za wszelką cenę (również > wysyłając dzieci i kobiety z ładunkami wybuchowymi) chcą nas > zgładzić, My nie musimy organizować sobie państwa na terenie w jakiś > sposób nam należnym i wynikającym z historii, My nie borykami się z > gnębiocym żalem, że wymordowano za przyzwoleniem świata naszych > dziadków, babcie, ich rodziny.. Nam jest tylko łatwo rzucać slogany > i nie lubić żydostwa. Przypomnę może, bo chyba jakoś Ci ten ważny fakt wyleciał z pamięci, że to nie Palestyńczycy napadli kilkadziesiąt lat temu, wyrzucili ich z domów, odmawiają im prawa do powrotu i stosują segregację rasową. Jest dokładnie na odwrót! Oczywiście nie usprawiedliwia to terroryzmu żadnej ze stron: ani Palestyńczyków wysadzających się w środkach komunikacji publicznej, ani - co ostatnio zdarza się znacznie częściej - żydowskiej armii burzącej domy Palestyńczyków i ostrzeliwujących palestyńskie szkoły i szpitale. Odpowiedz Link Zgłoś
b.kiddo Re: Antysemicka duma 20.04.09, 14:12 > Zobacz, jak dużo jest anty-żydowskich postów (90%?), jak łatwo jest > nam nienawidzić ludzi, narodu, którego o mało nie wymordowano w > całości?!? Za przyzwoleniem i przy praktycznym braku reakcji > większości europejskiej społeczności, a już na pewno polskiej - nie > bez kozery obozy zagłady dla Żydów z Europy zakładano u nas - we > Francji wywoływałoby to zbytni rozgłos. To tego momentu się z tobą zgadzałam, ale tutaj opowiadasz nieudokumentowane bajki. Niemcy zakładali obozy na wschodzie bo tam mieszkała większość Żydów - to jest o wiele bardziej logiczna hipoteza i na to są dowody. Jeśli reputacja miała dla Niemców jakieś znaczenie, to w innym sensie - nie dlatego że bali się reakcji Francuzów, ale dlatego że z jakichś tam powodów próbowali na zachodzie zachowywać pozory cywilizacji w stosunku do OGÓŁU ludności. Na wschodzie takich zachamowań nie mieli i dotyczy to Żydów jak i Słowiań. Ja jestem filosemitką (nie boję się przyznać) ale szlag mnie trafia jak niektórzy Żydzi używają "argumentu" obozów w Polsce na dowód polskiego antysemityzmu i nie rozumiem dlaczego Polak miałby powtarzać te bzdury. Tego typu tezy przypominają mi antysemitów którzy twierdzą że Żydzi "nie bez kozery" byli prześladowani przez całe wieki. Odpowiedz Link Zgłoś
rakunica A w czym lepszy zydowski holokaust od palestynskie 20.04.09, 19:27 A w czym lepszy zydowski holokaust od palestynskiego, armenskiego czy naszego - polskiego? Nad kim nalezy wylewac wiecej lez? Nad najblizszymi sercu. A nad reszta - jednakowo. Rownosc to fikcja ale po co sa tworzone prawa - niby oznaka cywilizacji i postepu w walce o prawa czlowieka, rownosc, sprawiedliwosc i tp. slogany. Tak - to sa puste slogany, hipokryzja i oszustwo jesli stosuje sie prawa Kalego zamiast cywilizowanych. A przy tym straszy sie jak grzechotnik uzywajac grzechotki "antysemityzmu", przy ktorym to hasle bledna oblicza kandydatow na rozne stolki i natychmiast skwapliwie zapewniaja o dozgonnej milosci do finansowych krwiopijcow tego padolu. Bo to oni trzynaja "prawde" i definicje slusznosci w swoich rekach. Kto ma pieniadze ten ma racje medialna zarazajaca takich Marcinow z Lodzi. Ciekawe jest to, ze "kto nie z nami to przeciw nam". Nie ma rownosci i watpliwosci, nie ma woli rozwiazywania problemow cywilizowana droga tylko wrzask "antysemita!". Coz moze byc gorszego? Tylko "polski antysemita". Ten "polski" - to od ""polskich obozow smierci", ksenofobii i nacjonalizmu, oczywiscie. Panie Marcinie, czy nie jest Pan przypadkiem w lobby przywracajacym naczelne miejsce tym co to ich kamienice na naszych ulicach? Czy jezdzil Pan z wycieczka urzedasow lodzkich do Izraela w ramach odradzania i zaciesniania zwiazkow lichwotworczych z dobroczyncami w myckach? Shalom - tak sie Pan zegna (a moze wita?) konczac godziny urzedowania? Anna Kozlowska Odpowiedz Link Zgłoś
herrrkagan Re: Polska wycofuje się z Konferencji Durban II 20.04.09, 09:31 Znow, jak w latach 1949-1955, rzadza nami Zydzi, ktorzy kazda krytyke rasistowskiego syjonizmu nazywaja antysemityzmem... :( Odpowiedz Link Zgłoś
darthmaciek istotnie, bojkot konferencji to nie antysemityzm 20.04.09, 16:42 raczej sprzeciw wobec niemu... Odpowiedz Link Zgłoś
herrrkagan Re: krytykowanie Izraela nie jest antysemityzmem 22.04.09, 22:15 Oczywiscie - jest ono bowiem antyrasizmem! Odpowiedz Link Zgłoś
busz.man przyszły rozkazy z "góry" 20.04.09, 08:17 to i polski rzad bojkotuje- krytykować mozna było RPA gdy był tam apartheid, ale okupacji Palestyny i tamtejszego apartheidu nie można, trzeba "bojkotować" Odpowiedz Link Zgłoś
presentation1 ...I dodam ................ 20.04.09, 08:01 chodzi o tego samego geja ktorego PO wykorzystalo w kampanii wyborczej. Odpowiedz Link Zgłoś
maruda.r Re: ...I dodam ................ 20.04.09, 08:04 presentation1 napisał: > chodzi o tego samego geja ktorego PO wykorzystalo w kampanii wyborczej. ************************* W której kampanii wyborczej? Odpowiedz Link Zgłoś
baalsaack Re: ...I dodam ................ 20.04.09, 08:16 Załóż sobie osobny wątek, a nie spamuj tutaj. Odpowiedz Link Zgłoś
exxon [...] 20.04.09, 08:12 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
speakn3t [...] 20.04.09, 08:19 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
cygan37 Re: Już widać które kraje... 20.04.09, 13:30 speakn3t napisał: > Już widać które kraje są pod żydowskimi rządami. A Polska szczególnie jest kraj > em w którym żydy robią sobie co chcą. Nasłać na nich tylko skinheadów. Nie oceniaj tak bezlitośnie naszego rządu. Nie ważne kto akurat u nas u władzy ale musimy, niestety, siedzieć cicho jeśli nie chcemy aby kongres żydowski w NY pociągnął nam 60mld dolków za mienie pożydowskie. Wybierz sam - mówienie co się chce czy płacenie i płacz. Odpowiedz Link Zgłoś
miliarder wstyd za taką decyzje! 20.04.09, 08:14 izrael zapłacił czy nóż pod szyje podstawia? Odpowiedz Link Zgłoś
busz.man Re: Słuszna decyzja 20.04.09, 08:21 servicio napisał: > Decyzja właściwa. > Brawo MSZ! Może byś uzasadnił, czy tylko spamujesz? Odpowiedz Link Zgłoś
herrrkagan Re: Słuszna decyzja? 20.04.09, 09:36 Uwazasz, ze nie wolno w Polsce potepiac rasizmu, w tym syjonizmu, tej najbardziej zbrodniczej ze wspolczesnych form rasizmu? Odpowiedz Link Zgłoś
islaminfo Re: Słuszna decyzja? 20.04.09, 09:46 herrrkagan napisała: > Uwazasz, ze nie wolno w Polsce potepiac rasizmu, w tym syjonizmu, > tej najbardziej zbrodniczej ze wspolczesnych form rasizmu? Uważam, że należy potępiać rasizm, ale nie należy brać udziału w konferencjach organizowanych przez islamistów, którzy proponują religijny apartheid. Odpowiedz Link Zgłoś
bf109 Re: Słuszna decyzja? 20.04.09, 10:12 Dobrze napisane, gadanie przez arabów o apartheidzie i nietolerancji jest jak monolog k*rwy o cnocie. Odpowiedz Link Zgłoś
herrrkagan Re: Słuszna decyzja? 20.04.09, 19:13 Uwazaj syjonisto-rasisto kryjacy sie za nickiem bf109, bo my juz wiemy kim jestes i skad piszesz... Odpowiedz Link Zgłoś
herrrkagan Re: Słuszna decyzja? 20.04.09, 19:12 Apartheid oparty na religii propaguja dzis tylko Zydzi... Odpowiedz Link Zgłoś
respiral Polska wycofuje się z Konferencji Durban II 20.04.09, 08:21 Słuszna decyzja. A żeby pisać o konflikcie arabsko-izraelskim to trzeba mieć elementarną wiedzę na ten temat co szczególnie dedykuje obecnym tutaj "dyskutantom". Odpowiedz Link Zgłoś
busz.man Re: Polska wycofuje się z Konferencji Durban II 20.04.09, 08:23 respiral napisała: > Słuszna decyzja. A żeby pisać o konflikcie arabsko-izraelskim to > trzeba mieć elementarną wiedzę na ten temat co szczególnie dedykuje > obecnym tutaj "dyskutantom". Tak ,a ty zabłysnąłeś wiedzą- masz jakies argumenty za tym że Palestynczycy nie są dyskryminowani, czy będziecie robić sztuczny tłok? Odpowiedz Link Zgłoś
speakn3t Re: Polska wycofuje się z Konferencji Durban II 20.04.09, 08:27 A ja wiem kto zaczął tę wojnę: Żydy jak wycieli lotę z Polski na Bliski Wschód poprosili Angolów stacjonujących tam, żeby wykurzyli Palestyńczyków. A gdy już zrobili to, wkroczyli Żydzi i dalej zaczęli mordować Palestyńczyków aż do ostatniego. No i kto zaczął wojnę?! Odpowiedz Link Zgłoś
herrrkagan Re: Polska wycofuje się z Konferencji Durban II 20.04.09, 09:39 Jedynie sluszna wiedza o konflikcie arabsko-izraelskim musi, z definicji, pochodzic od syjonistow... :( Odpowiedz Link Zgłoś
cygan37 Re: Polska wycofuje się z Konferencji Durban II 20.04.09, 13:35 respiral napisała: > Słuszna decyzja. A żeby pisać o konflikcie arabsko-izraelskim to > trzeba mieć elementarną wiedzę na ten temat co szczególnie dedykuje > obecnym tutaj "dyskutantom". A jeśli dyskutujesz na forum z kimś kto już brał udział w tej wojnie to też odbierasz mu wiedzy elementarnej? Odpowiedz Link Zgłoś
fort1 zglupieli 20.04.09, 08:22 A jak Izrael zaatakuje Iran to pewnie pojdziemy Izraela bronic. Odpowiedz Link Zgłoś
nejjarine Re: zglupieli 20.04.09, 09:37 Nie - poczekamy, aż Iran wyśle do Europy parę bombek. Odpowiedz Link Zgłoś
herrrkagan Re: zglupieli 20.04.09, 09:42 Odkad to Iran planuje agresje na kogokolwiek? Ostanio to na Iran napadl Irak Saddama Hussajna, ktory wtedy byl sprzymierzenciem USA... Odpowiedz Link Zgłoś
rzewuski1 Re: zglupieli 20.04.09, 09:44 napadl Irak Saddama Hussajna, ktory wtedy byl sprzymierzenciem USA. i ten sprzymierzeniec atakował Izrael Odpowiedz Link Zgłoś
herrrkagan Re: zglupieli 20.04.09, 10:21 Odkad to Irak atakowal Izrael? Raczej wrecz przeciwnie... Odpowiedz Link Zgłoś
rzewuski1 Re: zglupieli 20.04.09, 10:38 a w czasie pierwszej wojny w zatoce? nie mówiąc o roku 1948 errrkagan napisała: > Odkad to Irak atakowal Izrael? Raczej wrecz przeciwnie Odpowiedz Link Zgłoś
herrrkagan Re: zglupieli 20.04.09, 10:40 Biedni Zydzi, nawet Saddam ich mordowal w Tel Aviv... Odpowiedz Link Zgłoś
rzewuski1 Re: zglupieli 20.04.09, 15:23 rrrkagan napisała: > Biedni Zydzi, nawet Saddam ich mordowal w Tel Aviv.. Saddam więcej mordował arabów a zwłaszcza Kurdów ale co to arabów obchodzi wystarczyło jak wysłał parę rakiet na Izrael i o tym tłuszcza muzułmańska mu zapomniela Odpowiedz Link Zgłoś
herrrkagan Re: zglupieli 20.04.09, 19:16 Nie bylem nigdy zwolennikiem Saddama wiec mam mu zle glownie to, ze zamiast walczyc z syjonizmem, walczyl on z Kurdami i Persami... Odpowiedz Link Zgłoś
killarney5 I badrzo dobrze 20.04.09, 08:23 Pierwsza konferencja w Durbanie była festiwalem antysemityzmu. "Obiektywność" Arabów w tej mierze jest dobrze znana i przyłączanie się do niej byłoby naprawdę żenujące. Odpowiedz Link Zgłoś
busz.man Re: I badrzo dobrze 20.04.09, 08:25 killarney5 napisała: > Pierwsza konferencja w Durbanie była festiwalem antysemityzmu. "Obiektywność" > Arabów w tej mierze jest dobrze znana i przyłączanie się do niej byłoby naprawd > ę > żenujące. No tak za to druga strona jest "obiektywna" i nikogo nie dyskryminuje? Bojkotując nasze MSZ bierze stronę Izraela, będac tam mogło wyrazić swoją dezaprobatę ARGUMENTAMI ale po co prawda? Odpowiedz Link Zgłoś
kvg_forum Polska wycofuje się z Konferencji Durban II 20.04.09, 08:26 "Polityka Izraela na terytoriach palestyńskich stanowi pogwałcenie praw człowieka, zbrodnię przeciwko ludzkości i współczesną formę apartheidu". "Wyrażamy zaniepokojenie dyskryminacją rasową ze strony Izraela wobec Palestyńczyków i obywateli syryjskich na okupowanych Wzgórzach Golan. Izrael zagraża międzynarodowemu pokojowi i bezpieczeństwu". Gdzie tu anty-semityzm? Izrael okupuje ziemie palestynczykow z okrucienstwem rownym hitlerowskiemu. Pacyfikacje, morderstwa i inne akty bestialstwa sa na porzadku dziennym. Zamienil caly ten teren w jedno wielkie getto. Jesli mowienie o tym oznacza anty-semityzm dla kogos, to osiagnal on juz szczyt hipokryzji. Po prostu obrzydzenie bierze. Rozumiem, ze panstwa arabskie cynicznie to wykozystuja, ale fakty pozostaja faktami. moze i nie powinnismy brac udzialu w tej konferencji, ale nie dla podanych powodow tylko np. z oszczednosci. Odpowiedz Link Zgłoś
speakn3t Re: Polska wycofuje się z Konferencji Durban II 20.04.09, 08:30 W końcu Żydzi byli w armii III Rzeszy. I mają sprawdzone sposoby. Odpowiedz Link Zgłoś
killarney5 Re: Polska wycofuje się z Konferencji Durban II 20.04.09, 08:36 > Gdzie tu anty-semityzm? Izrael okupuje ziemie palestynczykow z okrucienstwem > rownym hitlerowskiemu. Jeśli tak, to jakim cudem po 42 latach istnienia terytoriów okupowanych ich ludność wzrosła więcej niż dwukrotnie? Przy "metodach hitlerowskich" wyniki już po 6 latach powinny być jak w przypadku Holocaustu - zmniejszenie populacji do 10%. Odpowiedz Link Zgłoś
herrrkagan Re: Polska wycofuje się z Konferencji Durban II 20.04.09, 09:45 Podczas niemieckiej okupacji w Polsce tez rodzili sie mali Polacy. Gdyby nie to, ze przez Polske przeszedl najwiekszy front podczas najwiekszej wojny w historii swiata, to by nie bylo w Polsce znaczacych strat ludnosci polskiej... Odpowiedz Link Zgłoś
unhappy Re: Polska wycofuje się z Konferencji Durban II 20.04.09, 09:51 > Gdzie tu anty-semityzm? Izrael okupuje ziemie palestynczykow z okrucienstwem > rownym hitlerowskiemu. Oj, jeszcze ktoś mógłby pomyśleć, że twoja miłość do Palestyńczyków jest większa od zera. Niestety - porównanie tego co robi Izrael do hitlerowskiego okrucieństwa pokazuje wyraźnie, co cię obchodzą Palestyńczycy. Odpowiedz Link Zgłoś
rijselman12.0 Polska wycofuje się z Konferencji Durban II 20.04.09, 08:27 Bardzo dobrze...-moze ktos,w koncu,zrozumie,ze rasizm nie jest ,tylko,apanazem Bialych i Zydow,a zjawiskiem piekielnie zlozonym i skomplikowanym,interpretowanym zbyt roznie... Odpowiedz Link Zgłoś
herrrkagan Re: Polska wycofuje się z Konferencji Durban II 20.04.09, 09:46 Najwieksi wspolczesni rasisci to syjonisci... Odpowiedz Link Zgłoś
bf109 Re: Polska wycofuje się z Konferencji Durban II 20.04.09, 10:09 Dobrze powiedziane, kto powiedział że rasistami mogą być tylko biali?? Odpowiedz Link Zgłoś
cor-tex przcie Polacy jak PO niszczy w Polsce demokracje 20.04.09, 08:31 i czlowieczenstwo w interesie mordercow z israela, ktorzy w naszym kraju dyskryminuja Polakow. Odpowiedz Link Zgłoś
haykinthos Polska wycofuje się z Konferencji Durban II 20.04.09, 08:32 "Polityka Izraela na terytoriach palestyńskich stanowi pogwałcenie praw człowieka, zbrodnię przeciwko ludzkości i współczesną formę apartheidu". Czyli to zdanie jest antysemickie, tak? A mi się wydawało, że to po prostu opis faktów... Jak rozumiem nasz MSZ oficjalnie twierdzi, że w Izraelu nie ma żadnego apartheidu, nie ma pogwałceń praw człowieka, a Izrael wcale nie kolonizuje terytoriów okupowanych (co jest zbrodnią wojenną). Odpowiedz Link Zgłoś
rzewuski1 kraje arabskie sa tak nietolerancyjne duzo bardzie 20.04.09, 08:43 niż Izrael z islamem trzeba walczyć bo to współczesny faszyzm Odpowiedz Link Zgłoś
herrrkagan Re: kraje arabskie sa tak nietolerancyjne duzo ba 20.04.09, 09:48 Jaki masz dowod, ze Islam jest faszystowski z natury, a syjonizm nie jest forma rasizmu? Odpowiedz Link Zgłoś
cygan37 Re: kraje arabskie sa tak nietolerancyjne duzo ba 20.04.09, 13:45 A z kim kolego dyskutować? Z takim co nie był ani w strefie Gazy ani w Jerozolimie i wszystkie mundrości posiada z gazet? Szkoda czasu. Odpowiedz Link Zgłoś
herrrkagan Re: Polska wycofuje się z Konferencji Durban II 20.04.09, 09:47 No coz, Radek Sikorski to przeciez agent CIA, wiec czego od niego mozna wymagac, jak nie stwierdzenia, iz w Izraelu nie ma żadnego apartheidu, nie ma pogwałceń praw człowieka, a Izrael wcale nie kolonizuje terytoriów okupowanych. Odpowiedz Link Zgłoś
malford Polska wycofuje się z Konferencji Durban II 20.04.09, 08:41 Polska zbiojkotowała już pakiet klimatyczny i zakaz min przeciwpiechotnych. Dziwne że nie bojkotujemy Międzynarodowego Trybunału ds. Zbrodni Wojennych, skoro we wszystkim małpujemy Amerykanów. Trochę mi to przypomina małego chłopca, który widząc golącego się ojca też się "goli". Iran rzeczywiście jest "potworem". Jak kogoś skazują tam na śmierć za morderstwo, to jest medialny skandal. Jak w USA gazują albo trują morderców, to jest cacy. A kiedy ostatnio Iran kogoś zaatakował? A ilu ludzi zamordowali Amerykanie i Izraelczycy? Jak apartheid panował w RPA, to bojkot był powszechny. Jak apartheid jest w Izraelu, to wszyscy klaszczą. Polska jest śmiesznym, prowincjonalnym grajdołkiem. Świat się z nas nawet nie śmieje. Świat ma nas zwyczajnie w d...ie. Odpowiedz Link Zgłoś
weasel_wiesel Zagwizdano. Polska wyrównała szereg... 20.04.09, 08:44 Niecałe 3 miesiące temu(!), Izrael zrównał z ziemią ponad 4 tysiące domów i mieszkań w Strefie Gazy, zabił 1300 osób (w większości cywilów). Zagwizdano. I jest spokój... Odpowiedz Link Zgłoś
intel-ligo Re: Zagwizdano. Polska wyrównała szereg... 20.04.09, 08:49 patrz w czyich brudnych szponach sa mendia... Odpowiedz Link Zgłoś
rzewuski1 Re: Zagwizdano. Polska wyrównała szereg... 20.04.09, 08:55 asel_wiesel napisał: > Niecałe 3 miesiące temu(!), Izrael zrównał z ziemią ponad 4 tysiące > domów i mieszkań w Strefie Gazy, zabił 1300 osób (w większości > cywilów). Zagwizdano. I jest spokój... słusznie zrobił powinien cały te strefe gazy zrównac z ziemia Odpowiedz Link Zgłoś
herrrkagan Re: Zagwizdano. Polska wyrównała szereg... 20.04.09, 09:51 Uwazasz, ze Hitler powinien zrownac z ziemia cala Polske, a przegral wojne tylko dla tego, ze tego nie zrobil? Odpowiedz Link Zgłoś
rzewuski1 Re: Zagwizdano. Polska wyrównała szereg... 20.04.09, 10:46 Hitler to postać z twojej bajki nie z mojej Odpowiedz Link Zgłoś
herrrkagan Re: Zagwizdano. Polska wyrównała szereg... 20.04.09, 10:55 Dziadek Hitlera byl Zydem. Stad w nieslawnej pamieci Ustawach Norymberskich zdefiniowano bycie Zydem talmudycznie, czyli nie po mieczu, a po kadzieli... Odpowiedz Link Zgłoś
rzewuski1 Re: Zagwizdano. Polska wyrównała szereg... 20.04.09, 11:43 tak a twój przodek z X wieku tez był żydem he hd Odpowiedz Link Zgłoś
herrrkagan Re: Zagwizdano. Polska wyrównała szereg... 20.04.09, 12:51 Jesli wierzyc Biblii, to wszyscy jestemy Zydami (Adam i Ewa oraz ich cale potomstwo byli niewatpliwie Zydami). To czy ja moge sie ubiegac o paszport izraelski? Odpowiedz Link Zgłoś
rzewuski1 Re: Zagwizdano. Polska wyrównała szereg... 20.04.09, 13:33 herrrkagan napisała: > Jesli wierzyc Biblii, to wszyscy jestemy Zydami (Adam i Ewa oraz ich > cale potomstwo byli niewatpliwie Zydami). To czy ja moge sie ubiegac > o paszport izraelski? a skąd mam wiedzieć? przecież ty jesteś ekspertem o Izraelu wiesz wszystko he he Odpowiedz Link Zgłoś
herrrkagan Re: Zagwizdano. Polska wyrównała szereg... 20.04.09, 19:18 Wiem tyle, ze Izrael to jedyne panstwo na swiecie, ktore dzis prowadzi, i to oficjalnie, przy pelnym poparciu USA, NATO i UE, rasistowska polityke apartheidu... Odpowiedz Link Zgłoś
314zda herrrkagan mosiek przez injekcje 20.04.09, 13:58 herrrkagan napisała: > Jesli wierzyc Biblii, to wszyscy jestemy Zydami (Adam i Ewa oraz ich > cale potomstwo byli niewatpliwie Zydami). To czy ja moge sie ubiegac > o paszport izraelski? Wszyscy? Nigdy! Ty tak ale nie ja! Odpowiedz Link Zgłoś
herrrkagan Re: herrrkagan mosiek przez injekcje 20.04.09, 19:19 Taak. Moze i Pan Jezus byl Zydem, ale Matka Boska, Krolowa Polski, nie mogla byc przeciez nigdy Zydowka! Odpowiedz Link Zgłoś
piccolo61501 Re: Zagwizdano. Polska wyrównała szereg... 22.04.09, 09:51 herrrkagan napisała: > Jesli wierzyc Biblii, to wszyscy jestemy Zydami (Adam i Ewa oraz ich > cale potomstwo byli niewatpliwie Zydami). To czy ja moge sie ubiegac > o paszport izraelski? -Biblia to chyba wytwor od sjonistow,bo jak mi wytlumaczysz ze chinczyk,czy eskimos maja poczatek od zydow.... Odpowiedz Link Zgłoś
herrrkagan Re: Zagwizdano. Polska wyrównała szereg... 22.04.09, 10:17 Jesli Izrael uznaje czarnoskorych Zydow z Abisynii, to niby czemu nie moze byc skosnookich Zydow z Seczuanu? I ja tez chce paszport izraelski. Chce wresscie otrzymac jakas konkretna pomoc finansowa od wujka Sama, zamiast byc przez niego wciaz okradany, bom na razie dla niegi to oficjalnie wciaz polski goj... lech.keller@gmail.com Odpowiedz Link Zgłoś
alba500 Sluszna decyzja polskiego MSZ 20.04.09, 08:56 To jest konferencja swiatowa nt. rasizmu. Faktycznie rasizm przejawia sie w wielu krajach swiata. W Audanie morduje sie dziennie setki ludzi, Chiny, Pakistan, Afganistan, Iran etc. Ta konferencja zajmuje sie tylko problemem Izraela. Nawet jesli w Izraelu tez nie wszystko jest idealnie to jest tam duzo lepiej pod tym wzgledem niz np w Iranie ktory jest glownym oskarzajacym Izrael. Brawo Polski MSZ! Polska sie nie ugiela przed olejowym lobby i ew. naciskami lewicy. Anglicy i Francuzi nie pokazali takiej odwagi jak Polska. Odpowiedz Link Zgłoś
1stanczyk Anglicy i Francuzi nie pokazali takiej odwagi jak 20.04.09, 09:07 "Anglicy i Francuzi nie pokazali takiej odwagi jak Polska." Zarowno nasze jak i te angielskie czy francuskie stanowisko z odwaga albo jej brakiem nie ma nic wspolnego. Ich Anglikow i Francuzow stac na wlasne zdanie. Nasze kupuja, bardzo tanio zreszta, Amerykanie i Zydzi. Re: Sluszna decyzja polskiego MSZ Odpowiedz Link Zgłoś
darthmaciek to Niemcy, Wlosi i Holendrzy tez dali sie kupic? 20.04.09, 09:15 sam nie wierzysz w to co piszesz... Odpowiedz Link Zgłoś
1stanczyk Sytuacja Niemiec i Wloch na okolicznosc ich 20.04.09, 11:18 rasistowskiej antysemickiej przeszlosci jest szczegolna. I dlatego "dmuchaja na zimne". My nie mamy ku temu najmniejszych powodow a postepujac tak jak wymienione kraje wpisujemy sie na ta sama liste. Holandia jest krajem w ktorym duzy wplyw we wladzach maja po prostu Zydzi. Re: to Niemcy, Wlosi i Holendrzy tez dali sie kup Odpowiedz Link Zgłoś
rt-z Ahmadinejad gada jak gada 20.04.09, 23:06 wyraznie zaznaczyl: po drugiej WS, oni (koalicja)... pod pretekstem cierpienia Zydow... wyslali migrantow z Europy, Stanow i ze swiata Holokaustu - nowosc!, dla utworzenia rasistowskiego rzadu w okupowanej Palastynie. Zatem wyraznie zaznacza: do okupowanaj Palestyny, Europa, Stany i swiat Holokaustu wyslaly migrantow - zabawne te migranty. Innymi slowy, migranci ci pownni wrocic tam skad przbyli. No to do Polski, Francji, Niemiec, Stanow, Wegier, Ukrainy, Litwy, Lotwy, Rosji lub do innych krajow Europy albo i poza - sio. Zapomnial dodac, ze migranci to migranci i zawsze beda migrowac. Odpowiedz Link Zgłoś
herrrkagan Re: Sluszna decyzja polskiego MSZ 20.04.09, 09:53 Polska pokazala sluzalstwo i tchorzostwo, a nie odwage. A faktem jest tez, ze dzis najwiekszymi rasistami sa syjonisci... Odpowiedz Link Zgłoś
unhappy Re: Sluszna decyzja polskiego MSZ 20.04.09, 09:55 herrrkagan napisała: > Polska pokazala sluzalstwo i tchorzostwo, a nie odwage. A faktem > jest tez, ze dzis najwiekszymi rasistami sa syjonisci... Faktem??? Kaganek - ty nie definiujesz co jest faktem a co nie. Odpowiedz Link Zgłoś
herrrkagan Re: Sluszna decyzja polskiego MSZ 20.04.09, 10:12 Faktem jest rownanie: syjonizm = rasizm Co mozna bowiem wiecej powiedziec o ideologii, gloszacej istnienie Narodu Wybranego (w przypadku syjonizmu sa nim oczywiscie ZYDZI)... Odpowiedz Link Zgłoś
cygan37 Re: Sluszna decyzja polskiego MSZ 20.04.09, 13:52 herrrkagan napisała: > Faktem jest rownanie: > syjonizm = rasizm > Co mozna bowiem wiecej powiedziec o ideologii, gloszacej istnienie > Narodu Wybranego (w przypadku syjonizmu sa nim oczywiscie ZYDZI)... Daj spokój - po co użerać się z rasistą. Odpowiedz Link Zgłoś
herrrkagan Re: Sluszna decyzja polskiego MSZ 20.04.09, 19:20 Prawda w oczy kole, ale jak oliwa, w koncu na wierzch wyplywa... Odpowiedz Link Zgłoś
grzes1966 Polska wycofuje się z Konferencji Durban II 20.04.09, 08:55 I naprawdę nikt ni8e zauważył manipulacji? Przecież arabowie tak jak i zydzi są ludami semickimi. W tym kontekście można by mówić o antyjudaiźmie ale antysemityzm? Arabusy sami się dyskryminują czy jak? Odpowiedz Link Zgłoś
ksionc_proborzdz Re: Polska wycofuje się z Konferencji Durban II 20.04.09, 09:03 Stwierdzenie oczywistego faktu, przejawem antysemityzmu. Odpowiedz Link Zgłoś
1stanczyk Islamski fanatyzm nie wzial sie z nikad .. 20.04.09, 09:03 Jest odpowiedzia na dokladnie taki sam izraelski, ktory uniemozliwia od 50 lat wszelkie proby pokojowe na BW. "Polityka Izraela na terytoriach palestyńskich stanowi pogwałcenie praw człowieka, zbrodnię przeciwko ludzkości i współczesną formę apartheidu". "Wyrażamy zaniepokojenie dyskryminacją rasową ze strony Izraela wobec Palestyńczyków i obywateli syryjskich na okupowanych Wzgórzach Golan. Izrael zagraża międzynarodowemu pokojowi i bezpieczeństwu". To nie sa zadne antysemickie watki: to sa po prostu fakty, ktorym trudno jest racjonalnie zaprzeczac. Dlatego Izrael ze Stanami Zjednoczonymi bojkotuja i naciskaja na swoich "sojusznikow" by ci uczynili podobnie. Nieobecnie nie maja racji ..... Re: Słuszna decyzja Odpowiedz Link Zgłoś
servicio Re: Islamski fanatyzm nie wzial sie z nikad .. 20.04.09, 09:36 1stanczyk napisał: > Jest odpowiedzia na dokladnie taki sam izraelski, ktory uniemozliwia od 50 lat > wszelkie proby pokojowe na BW. > Izraelczycy nie planują i nigdy nie planowali stworzenia światowego kalifatu, przyjacielu:) W przeciwieństwie do islamistów. Odpowiedz Link Zgłoś
unhappy Re: Islamski fanatyzm nie wzial sie z nikad .. 20.04.09, 09:44 > Izraelczycy nie planują i nigdy nie planowali stworzenia światowego kalifatu, > przyjacielu:) Zastanawiające, jak antyżydowska obsesja spisku nie pozwala zrozumieć niektórym tego prostego faktu. Odpowiedz Link Zgłoś
herrrkagan Re: Islamski fanatyzm nie wzial sie z nikad .. 20.04.09, 10:22 Zydom wystarczy dzis kontrola nad USA, a posrednio nad reszta swiata... Odpowiedz Link Zgłoś
cygan37 Re: Islamski fanatyzm nie wzial sie z nikad .. 20.04.09, 13:55 Tak cię kalifat boli? Może boisz się też szariatu przyjacielu mojej żony? unhappy napisał: > > Izraelczycy nie planują i nigdy nie planowali stworzenia światowego kalif > atu, > > przyjacielu:) > > Zastanawiające, jak antyżydowska obsesja spisku nie pozwala zrozumieć niektórym > tego prostego faktu. Odpowiedz Link Zgłoś
darthmaciek bardzo sluszna decyzja! 20.04.09, 09:04 Konferencja poswiecona prawom czlowieka, ktorej gwiazda bedzie prezydent Iranu i ktora bedzie glownie poswiecona atakom na Izrael i na Zachod ze strony panstw, ktore nie przestrzegaja nawet najbardziej podstawowych z tych praw, to po prostu parodia! Nawet pierwszy czarnoskory prezydent w historii USA postanowil ja zbojkotowac! Nie ma wiec zadnego powodu, zeby Rzeczpospolita uczestniczyla w tej skandalicznej i wcale nie smiesznej farsie. Odpowiedz Link Zgłoś
rijselman12.0 Re: bardzo sluszna decyzja! 20.04.09, 09:11 Masz racje,darth...SMIESZNA FARSA...-Smutne jest,jednak,to,ze taka "impreza" kosztuje fure szmalu... Odpowiedz Link Zgłoś
rzewuski1 Re: bardzo sluszna decyzja! 20.04.09, 09:16 rijselman12.0 napisał: > Masz racje,darth...SMIESZNA FARSA...-Smutne jest,jednak,to,ze > taka "impreza" kosztuje fure szmalu... araby maja tyle pieniędzy żeby ten mały skrawek palestyńskiej ziemi zamienic w kraj mlekiem i miodem płynacym nie robia tego ich pomoc braciom arabom ogranicza się do słów i trochę broni Odpowiedz Link Zgłoś
rijselman12.0 Re: bardzo sluszna decyzja! 20.04.09, 09:50 Zeby "usmiesznic" owa farse,Rzewuski;-USA i UE pchaja tam,rowniez,fure kasy....NASZEJ kasy. Owce do urn ! ! ! Odpowiedz Link Zgłoś
herrrkagan Re: bardzo sluszna decyzja! 20.04.09, 09:57 Jak moga pomoc, skoro Zydzi caly czas niszcza wszystko, co sie znajduje w Strefie Gazy? Odpowiedz Link Zgłoś
unhappy Re: bardzo sluszna decyzja! 20.04.09, 10:01 herrrkagan napisała: > Jak moga pomoc, skoro Zydzi caly czas niszcza wszystko, co sie > znajduje w Strefie Gazy? Cały czas? Wszystko? To jakim cudem ktokolwiek tam żyje skoro żydzi CAŁY czas niszczą WSZYSTKO? Odpowiedz Link Zgłoś
herrrkagan Re: bardzo sluszna decyzja! 20.04.09, 10:05 Niszcza glownie infrastrukture, ktora jest nieruchoma. Nie sa w stanie zabic duzej ilosci Arabow, bo wtedy musieli by wkroczyc do tamtejszych miast i poniesc olbrzymie straty w Zydach... Odpowiedz Link Zgłoś
unhappy Re: bardzo sluszna decyzja! 20.04.09, 10:32 herrrkagan napisała: > Niszcza glownie infrastrukture, ktora jest nieruchoma. Nie sa w > stanie zabic duzej ilosci Arabow, bo wtedy musieli by wkroczyc do > tamtejszych miast i poniesc olbrzymie straty w Zydach... Czyli jednak nie wszystko. To co napędza ten konflikt to nienawiść. Nienawiść do żydów i nienawiść do Palestyńczyków. Ty też nienawidzisz więc doskonale powinieneś to rozumieć. Odpowiedz Link Zgłoś
herrrkagan Re: bardzo sluszna decyzja! 20.04.09, 10:41 Ja nienawidze tylko rasistow, w tym wiec i syjonistow... Odpowiedz Link Zgłoś
unhappy Re: bardzo sluszna decyzja! 20.04.09, 10:43 herrrkagan napisała: > Ja nienawidze tylko rasistow, w tym wiec i syjonistow... ZWŁASZCZA syjonistów :) Nienawiść jest chorobą. No i wiesz, że nie wszyscy żydzi są syjonistami? Odpowiedz Link Zgłoś
herrrkagan Re: bardzo sluszna decyzja! 20.04.09, 10:51 Nie moja to wina, ze dzis najbardziej rasistowskim panstwem jest Izrael... Odpowiedz Link Zgłoś
unhappy Re: bardzo sluszna decyzja! 20.04.09, 11:51 herrrkagan napisała: > Nie moja to wina, ze dzis najbardziej rasistowskim panstwem jest > Izrael... Tak, tak - oczywiście :D Odpowiedz Link Zgłoś
herrrkagan Re: bardzo sluszna decyzja! 20.04.09, 12:49 Niedawno temu w rasizmie przodowaly poludniowe stany USA, RPA i Rodezja Poludniowa, czyli dzisiejsze Zimbabwe. Reszte dopisz sobie sam... Odpowiedz Link Zgłoś
herrrkagan Re: bardzo sluszna decyzja! 20.04.09, 10:53 Problem polega na tym, ze Izrael zalozyli syjonisci, ktorzy nim rzadza od roku 1948, i Zydow antysyjonistow jest % nawet mniej, niz antynazistow w III Rzeszy... Odpowiedz Link Zgłoś
darthmaciek i bedziemy w dobrym towarzystwie 20.04.09, 09:12 Stany Zjednoczone, Niemcy, Wlochy, Holandia, Kanada, Australia, Izrael i Nowa Zelandia - nawet jesli to wszystkie kraje, ktore postanowily zbojkotowac te skandaliczna farse, to i tak znajdujemy sie w najlepszym towarzystwie na planecie. Odpowiedz Link Zgłoś
herrrkagan Re: i bedziemy w dobrym towarzystwie 20.04.09, 09:59 Tez mi doborowe towarzystwo z Izraelem i USA na czele, czyli z panstwami, ktore sa dzis najwiekszym zagrozeniem dla swiatowego pokoju... Odpowiedz Link Zgłoś
darthmaciek niemadry czlowieku 20.04.09, 10:08 gdyby nie USA, bylibysmy juz na nowo rosyjskim protektoratem od dobrych kilku lat... bo chyba nie myslisz, ze bezsilna militarnie i sparalizowana politycznie UE by nas obronila przed ruska hiena, ktora pod rzadami Carputina znowu stanela na nogi i wyszczerzyla kly... Izrael jest panstwem walczacym o przezycie - skrawkiem ziemi, otoczonym przez ocean wrogow, ktorzy maja jeden cel: zaglade Izraela i rzez jego ludnosci. Pomijajac juz nawet fakt, ze Izrael jest sojusznikiem i partnerem Zachodu czyli USA i UE (zas wiele panstw arabskich jest Zachodowi niekoniecznie przyjaznych), ja osobiscie czuje wiecej szacunku do tej strony w konflikcie, ktora chce tylko przezyc (Izrael), niz do tej, ktorej zadzy krwi nie zaspokoi nic poza zaglada przeciwnika (Hamas, Hezbollah, Iran, Syria). Odpowiedz Link Zgłoś
thetruthseeker Re: niemadry czlowieku 20.04.09, 17:21 jestes niedoinformowany - czyz to nie USA sprzedalo Polske Rosji po II wojnie swiatowej? A zareagowali dopiero jak bylo im to na reke. Zapamietaj, USA nie zrobi nic jezeli nie bedzie to sluzylo interesom (elity) USA. A Izrael tym bardziej. Wiec Polska zamiat reprezentowac interesy innych niech sie lepiej skupi na swoich obywatelach bo i tak nie mozemy liczyc na nich. Nie bojmy sie mowic prawdy i potepiajmy zbrodnie Israela. "Prawdziwa cnota krytyk sie nie boi" Odpowiedz Link Zgłoś
herrrkagan Re: i bedziemy w dobrym towarzystwie! 20.04.09, 10:01 Niemcy i Wlochy bojkotuja antyrasistowska konferencje, jednoczesnie pozwalajac na dzialanie u siebie jawnie rasistowskich partii (NPD w Niemczech) i wlaczajac wloskich neofaszystow do rzadzacej partii Berlusconiego... Odpowiedz Link Zgłoś
herrrkagan Re: bardzo sluszna decyzja! 20.04.09, 09:56 Niestety, ale wezmy taka Australie, ktora bojkotuje z zydowskiego polecienia te antyrasistowska konferencje, a u siebie dsykryminuje nie tylko Aborygenow, ale tez wszystklich imigrantow nieanglosaskiego pochodzenia... :( Odpowiedz Link Zgłoś
darthmaciek podla Australia! 20.04.09, 10:01 zapewne przez ta podlosc NIKT tam juz nie probuje emigrowac, a zeby powstrzymac rozpaczliwa ucieczke aborygenskich uchodzcow do Indonezji, trzeba bylo otoczyc wszystkie plaze drutami kolczastymi...))))))))!!!!!!!!(upiorny smiech Sithow) Odpowiedz Link Zgłoś
herrrkagan Re: podla Australia! 20.04.09, 10:08 Poniewaz Australia lezy wsrod panstw III swiata, to jest ona wciaz atrackcyjna dla mieszkancow tegoz III swiata. I poznasz glupiego po smiechu jego... :( Odpowiedz Link Zgłoś
rzewuski1 Re: podla Australia! 20.04.09, 10:16 w protescie muzułmanie powinni opuścić ten kraj to nie pierwsza nieprzechylna islamowi decyzja rządu australijskiego Odpowiedz Link Zgłoś
herrrkagan Re: podla Australia! 20.04.09, 19:22 W protescie powinni wprowadzic w Australii prawo islamskie, a w pierwszej kolejnosci zakazac lichwy i wysiedlic Zydow z Australii do NYC. Odpowiedz Link Zgłoś
rzewuski1 Re: podla Australia! 21.04.09, 15:53 w protescie przeciwko decyzji demokratycznego polskiego rządu powinieneś wynieść eis stad do Arabii Saudyjskiej czy innego islamskiego bagna i tam będziesz wychwalał Allacha i tego pedofila machometa Odpowiedz Link Zgłoś
herrrkagan Re: podla Australia! 21.04.09, 23:39 Wolisz okrutnika Jehowe, tego co tak brzydko potraktowal naszych prarodzicow? Odpowiedz Link Zgłoś
intel-ligo bycie czlowiekiem to antysemityzm - nowa definicja 20.04.09, 09:06 zydow Odpowiedz Link Zgłoś
bartol_k Szczyt hipokryzji!!! 20.04.09, 09:11 Polska, gdzie antysemityzm, rasizm i homofobia mają się bardzo dobrze, wycofuje się z powodu kilku zdań prawdy na temat polityki izraelskiej wobec Palestyńczyków. To szczyt hipokryzji. Może gdyby jakiś polski dyplomata wybrał sie do Gazy czy Zachodniego Brzegu i zobaczył jak wyglądają warunki życia czy przeprawa przez mur, który podzielił Autonomie Palestyńską na grupę małych enklaw czy jak są traktowani obywatale izraelscy pochodzenia arabskiego to zastanowiłby się nad tym pomysłem. Myślę, że jesteśmy na etapie uczenia się tolerancji wobec jakiejkolwiek inności a nie w pozycji pouczania innych. Odpowiedz Link Zgłoś
janboden49 Re: Szczyt hipokryzji!!! 20.04.09, 09:25 w 100 % zgadzam się i popieram Twoją opinię. I nie tylko jest to hypokryzją. To rozsadza już wszelkie ramy oportunizmu. Kompromitacja dla Polski, która zwasze walczyła o u uznanie na świecie jako równorzędny partner. Najwidoczniej jednak powinni być traktowani jako "slave" - na nic innego w sumie nie zasłużyli swoją uniżonością wobec tzw "hameryki" i innych w sumie podłości. Nawet, jeśli na wspomnianej konferncji będzie coś, co się nei spodoba, można zapritestować i w ten sposób manifestowaś swojó obecność i charakter. Ale nawet i na to Posli nie stać! Odpowiedz Link Zgłoś
highalt Re: Szczyt hipokryzji!!! 21.04.09, 10:06 A to moze ty myslales ze w polsce rzadza polacy? ha ha ha Dobre! kazdy wie ze polska robi to co Usrael kaze! Odpowiedz Link Zgłoś
rzn Polska wycofuje się z Konferencji Durban II 20.04.09, 09:11 Polska zle postepuje wycofujac sie z Konferncji. Nasi politycy powinni dowiedziec sie prawdy o tym co wyprawia Izralel. Skoro teraz maja klapki na oczach to moze na Konferencji uszy im sie otworza!!! Odpowiedz Link Zgłoś
czarna.pati Polska wycofuje się z Konferencji Durban II 20.04.09, 09:14 TVN (Tusk Vision Network) tylko potwierdził, że jest marionetką w rękach żydów.Nie interesują go interesy Polski tylko interesy tej nacji.Mało tego.Jak na razie są to tylko przypuszczenia.A przecież mogliby wziąć udział w konferencji i w przypadku wystąpień antysemickich (czy termin ten oznacza krytykowanie żydów?) mogliby opuścić salę.Ale oni już góry założyli że tak będzie.Lobby żydowskie w polskim rządzie działa na niespotykaną dotąd skalę. Odpowiedz Link Zgłoś