Dodaj do ulubionych

Polska wycofuje się z Konferencji Durban II

20.04.09, 07:59
Zastanawiam sie co powie teraz Brendan Fay, gej z Nowego Jorku?.Powinien rzadac spotkania z Obama(USA tez bojkotuje),oraz Premierem Tuskiem.
Obserwuj wątek
    • walek11 Polska wycofuje się z Konferencji Durban II 20.04.09, 08:00
      Poslaka zbojkotuje konferencję, co? A spróbowałaby nie zbojkotować!
      • jakas1 Re: Polska wycofuje się z Konferencji Durban II 20.04.09, 08:06
        nie wezmą udziału w obradach na znak protestu przeciwko
        projektowi dokumentu końcowego obrad, w którym znalazły się według
        nich treści antysemickie.


        Tymczasem w pierwotnie przygotowanym projekcie dokumentu znalazło
        się między innymi następujące stwierdzenie: "Polityka Izraela na
        terytoriach palestyńskich stanowi pogwałcenie praw człowieka,
        zbrodnię przeciwko ludzkości i współczesną formę apartheidu".

        Kolejny sporny akapit brzmiał: "Wyrażamy zaniepokojenie
        dyskryminacją rasową ze strony Izraela wobec Palestyńczyków i
        obywateli syryjskich na okupowanych Wzgórzach Golan. Izrael zagraża
        międzynarodowemu pokojowi i bezpieczeństwu".


        Zacytowane zdania są antysemickie?!
        • pawel_zet Antysemicka duma 20.04.09, 09:04
          Nie są. Od dawna żydowska inteligencja próbuje z dość dużym
          powodzeniem zmienić znaczenie słowa "antysemityzm" - w taki sposób,
          by każdą krytykę państwa Izreal można było nazwać aktem
          antysemityzmu. A antysemita to gość, z którym się nie dyskutuje - to
          pogrobowiec Hitlera, człowiek, którego trzeba by na dobrą sprawę
          wsadzić do więzienia. Oczywiście ta zmiana znaczenia jest całkowicie
          nieuprawniona. Równie dobrze można by nazwać krytyka Donalda Tuska
          wrogiem narodu polskiego i rasistą. Niestety, różni ludzie się na
          ten prymitywny trik łapią - od zdziecinniałej zachodnioeuropejskiej
          inteligencji po rzeczywistych rasistów - fanatycznych wrogów Arabów,
          których w Europie nie brakuje.
          Ponieważ jednak w myśl tej nowej definicji antysemityzmu jestem
          zagorzałym antysemitą, który twierdzi, że żydowskie zbrodnie na
          narodzie Palestyny zasługują na potępienie, chciałbym niniejszym
          ogłosić, że jestem ze swojego antysemityzmu dumny, dowodzi on, że
          jestem człowiekiem o wysokich zasadach moralnych. W przeciwieństwie
          do tych ludzi, którzy milcząco przyzwalają Żydom na mordowanie
          palestyńskich dzieci.
          • nejjarine Re: Antysemicka duma 20.04.09, 09:32
            Hej kolego

            A może twoje "wysokie zasady moralne" wynikają z uproszczonego
            spojrzenia na rzeczywistość i niepełnych informacji?
            Piszesz, że inteligencja żydowska zmienia pojęcie antysemityzmu, że
            Izrael morduje palestyńskie dzieci itd..
            Antysemityzm istnieje w Europie od ponad tysiąca lat - określenie
            Żyd prawie zawsze kojarzyło się z obrazą i pogardą. Żydzi od lat
            żyli w gettach, zarówno próby asymilacji (a więc odrzucenia własnej
            kultury) jak i przeciwnie - życia obok europejskich społeczeństw wg
            własnych zasad, ale pokojowo nie odpowiadały "prawdziwym ludziom".
            Holokaust był wynikiem tej tysiącletniej pogardy - Hitler sobie tego
            nie wymyślił, on wykorzystał panujące nastroje i poglądy!
            Co do mordowanych palestyńskich dzieci - łatwo jest się nam oburzać,
            reagować gwałtownie na jaskrawe (może czasem przejaskrawione?)
            informacje, zdjęcia i raporty jak to wojska izraelskie zabiły
            kobiety czy dzieci. Ale my nie żyjemy otoczeni przez nienawidzące
            nas kraje, których marzeniem jest zniszczenie nas, które robią to
            poprzez zamachy (w wysadzanych restauracjach, autobusach, na
            lotniskach nie siedzą izraelskie kobiety i dzieci??), nie jesteśmy
            skazani tylko na siebie, choć swoim państwem niejako stanowimy
            przedmurze europejskiej cywilizacji i odgradzamy tą cywilizację od
            nienawiści dzihadu i tępej, okopanej religią nienawiści..

            Jestem Polakiem, mam 33 lata i przepraszam Żydów za to, co piszą i
            mówią moi rodacy, w tym moi rodzice, dziadkowie, znajomi.


            Marcin
            Łódź
            • antysranty Re: Antysemicka duma 20.04.09, 10:26
              Niech mi tu któryś z zagorzałych filosemitów wyjaśni co to jest antysemityzm? I
              poproszę też o wyjaśnienie co to jest "goj"?

              PS. do moderatora: dlaczego skasowaliście ten post? Czyżby moje pytania były
              antysemickie? hehehe
              • unhappy Re: Antysemicka duma 20.04.09, 10:36
                antysranty napisała:

                > Niech mi tu któryś z zagorzałych filosemitów wyjaśni co to jest antysemityzm? I
                > poproszę też o wyjaśnienie co to jest "goj"?

                Ale rozumiesz, że między antysemityzmem a filosemityzmem jest sporo stanów
                pośrednich? Między innymi NORMALNOŚĆ. Jeśli dla ciebie ktoś to się z tobą nie
                zgadza jest filosemitą (ba, nawet zagorzałym filosemitą) to nie jesteś żadnym
                partnerem do normalnej rozmowy.

                > PS. do moderatora: dlaczego skasowaliście ten post? Czyżby moje pytania były
                > antysemickie? hehehe

                Nie. Wystarczy że były chamskie lub porównywały Izrael do nazistowskich Niemiec.
                Oczywiście dla ciebie to prześladowanie twoich "słusznych" poglądów.
                • antysranty Re: Antysemicka duma 20.04.09, 10:45
                  Przepraszam, a moje zapytania uznałeś za antysemickie? Ja nie neguje, że jest
                  dużo stanów pośrednich między anty a filo. Z której części mojej wypowiedzi
                  wnioskujesz inaczej? Można nazywać Polaków antysemitami? na jakiej podstawie?
                  Chce, żeby mi to ktoś wyjaśnił. A z czym ma się ktoś ze mną zgadzać lub nie?
                  Przecież ja tu nie wyraziłem żadnego mojego zdania. Ja tylko poprosiłem o
                  wyjaśnienie tych dwóch terminów.
                  Moderator skasował mój post, który był tylko i wyłącznie zapytaniem ("typu
                  Palikot"), dlatego pozwoliłem go sobie ponownie zamieścić.
                  • unhappy Re: Antysemicka duma 20.04.09, 11:54
                    antysranty napisała:

                    > Można nazywać Polaków antysemitami?

                    Nie, nie można. Można niektórych Polaków tak nazwać ale ich polskość nie ma tu
                    nic do rzeczy.

                    > Chce, żeby mi to ktoś wyjaśnił.

                    Siedzisz przy Internecie - nie umiesz sam sobie tego wyjaśnić?
                    • absztyfikant Re: Antysemicka duma 20.04.09, 13:26
                      BRAWO!!!!!!!
                      • mlasskacz Wszystkie polskie rządy powojenne były lokajskie. 20.04.09, 18:52
                        Co do jednego.
                        • herrrkagan Re: Wszystkie polskie rządy powojenne były lokajs 20.04.09, 19:37
                          Ale najbardziej lokajskie sa te po roku 1989.
                          • poszeklu Co pan kazal, Tusek zrobil i tyle 21.04.09, 03:07
                            Nie ma co tlumaczyc, ze parobek robi co mu z gory kaza.
                            • mlasskacz Gorszymi parobkami są Kartofle wchodzące w dupe Bu 21.04.09, 10:43
                              szowi a z wojskiem do Iraku. Tusk akurat wojska wycofuje. Ale lokajstwo niejedno
                              ma imię.
                • cygan37 Re: Antysemicka duma 20.04.09, 13:09

                  Sorry ale jednak jesteś syjonistą czyli rasistą. Widzę to po twoich poglądach.
                  Nie odpowiem już na żaden post "unhappy". Po prostu uprzedziłem, dziękuje, że
                  się ujawniłeś.

                  unhappy napisał:


                  > > PS. do moderatora: dlaczego skasowaliście ten post? Czyżby moje pytania b
                  > yły
                  > > antysemickie? hehehe
                  >
                  > Nie. Wystarczy że były chamskie lub porównywały Izrael do nazistowskich Niemiec
            • cygan37 Re: Antysemicka duma 20.04.09, 13:04
              Sorry ale ja też jestem z Pawłem Z. tzn. też podzielam jego poglądy.
            • tees1 Re: Antysemicka duma 20.04.09, 23:17
              nejjarine napisał:

              > Hej kolego
              >
              > A może twoje "wysokie zasady moralne" wynikają z uproszczonego
              > spojrzenia na rzeczywistość i niepełnych informacji

              Przyganial kociol garnkowi ... Sam operujesz modelowym zestawem uproszczen i niepelnych informacji, jakby wprost z podrecznika propagandowego:

              > Żyd prawie zawsze kojarzyło się z obrazą i pogardą.
              > żyli w gettach
              > próby asymilacji ... życia obok europejskich społeczeństw ...
              > pokojowo nie odpowiadały "prawdziwym ludziom".
              > Holokaust był wynikiem tej tysiącletniej pogardy
              > otoczeni przez nienawidzące ... kraje
              > kraje, których marzeniem jest zniszczenie nas
              > kraje ..., które robią to poprzez zamachy
              > skazani tylko na siebie
              > przedmurze cywilizacji
              > odgradzamy tą cywilizację od nienawiści dzihadu i tępej, okopanej religią nienawiści
              > Jestem Polakiem ... i przepraszam Żydów za to, co piszą i
              > mówią moi rodacy
              > Marcin
              > Łódź

              Milijon. Moglbys sie podpisac Milijon.
            • hubkulik Re: Antysemicka duma 21.04.09, 01:23
              No dobrze, ale czy pamięć o tym co działo się w historii może być
              usprawiedliwieniem dla faktów, które się dzieją obecnie?
              Czy jeśli powiedzmy ktoś zostanie pobity, a potem dokona kradzieży, to
              powinniśmy mu wybaczyć kradzież bo przecież jest ofiarą pobicia? Czy fakt, że
              był ofiarą kiedyś w przeszłości oznacza, że teraz wszystko mu wolno? Coś mi się
              tu nie zgadza.
            • marysia57 Re: Antysemicka duma 21.04.09, 06:23
              nejjarine napisał: Jestem Polakiem, mam 33 lata i przepraszam Żydów za to, co
              piszą i
              > mówią moi rodacy, w tym moi rodzice, dziadkowie,
              znajomi.-----------------------------------------------------------------
          • herrrkagan Re: Antysemicka duma 20.04.09, 09:33
            I ja tez jestem zagorzałym antysemitą, który twierdzi, że żydowskie
            zbrodnie na narodzie Palestyny zasługują na potępienie. Chciałbym
            niniejszym ogłosić, że jestem ze swojego antysemityzmu dumny,
            dowodzi on, że jestem człowiekiem o wysokich zasadach moralnych. W
            przeciwieństwie do tych ludzi, którzy milcząco przyzwalają Żydom na
            mordowanie palestyńskich dzieci.
            lech.keller@gmail.com
            • nejjarine Re: Antysemicka duma 20.04.09, 09:48
              Zobacz, jak dużo jest anty-żydowskich postów (90%?), jak łatwo jest
              nam nienawidzić ludzi, narodu, którego o mało nie wymordowano w
              całości?!? Za przyzwoleniem i przy praktycznym braku reakcji
              większości europejskiej społeczności, a już na pewno polskiej - nie
              bez kozery obozy zagłady dla Żydów z Europy zakładano u nas - we
              Francji wywoływałoby to zbytni rozgłos.
              JAK PO CZYMŚ TAKIM JAK HOLOKAUST MOŻESZ MÓWIĆ Z DUMĄ, ŻE JESTEŚ
              ANTYSEMITĄ I JESZCZE PODPIERAĆ SIĘ SWOIM WYSOKIM AUTORYTETEM
              MORALNYM ???
              Co do mordowania palestyńskich dzieci - każde zabójstwo dzieci,
              kobiet, niewinnych to zło. Ale jeszcze raz - My nie żyjemy otoczeni
              przez nienawidzące nas kraje, które za wszelką cenę (również
              wysyłając dzieci i kobiety z ładunkami wybuchowymi) chcą nas
              zgładzić, My nie musimy organizować sobie państwa na terenie w jakiś
              sposób nam należnym i wynikającym z historii, My nie borykami się z
              gnębiocym żalem, że wymordowano za przyzwoleniem świata naszych
              dziadków, babcie, ich rodziny.. Nam jest tylko łatwo rzucać slogany
              i nie lubić żydostwa.
              Ja tak nie chcę.
              Marcin
              Łódź
              • multisyncsb Re: Antysemicka duma 20.04.09, 10:13
                nejjarine o czym ty piszesz??????? obozow we francji nie bylo bo bylby
                rozglos??? moze w vichy?????? francuzi sami odstawiali zydow na perony a vichy
                planowali ich eksterminacje
                • bf109 Re: Antysemicka duma 20.04.09, 10:18
                  Tyle samo francuzów walczyło po stronie aliantów co po stronie
                  Hitlera - SS Charlemagne, organizacja Todta, o wojskach Vichy szkoda
                  gadać. Jak żabojady tak bardzo przejmują się losem palestyńczyków to
                  niech ich ściągną pod Paryż.
              • herrrkagan Re: Antysemicka duma 20.04.09, 10:16
                Jestem dumny z tego, ze jestem antyrasista, a w szczegolnosci
                antysyjonista...
                Gdyby Zydzi nie ukradli dla siebie Palestyny, i nie przeprowadzili
                tam najwiekszej w historii swiata czystki etnicznej, to by nie
                wzbudzali dzis az takiej nienawisci.
                • bf109 Re: Antysemicka duma 20.04.09, 10:23
                  Jesteś dumnym lizydupem islamskich oprawców.

                  A Palestynę żydzi nikomu nie ukradli, jakby arabstwo grzecznie
                  siedziało a nie jechało na Izrael na ruskich czołgach to by nie było
                  problemu. Z resztą, strefę Gazy Egipt nawet nie chciał odebrać razem
                  z Synajem, tak jak inne kraje arabskie gardził palestyńczykami i z
                  najwiekszą chęcią się ich pozbył.
                  Amen
                  • herrrkagan Re: Antysemicka duma 20.04.09, 10:43
                    To czemu Palestynczycy mieszkaja o dzis glownie w obozach dla
                    uchodzcow?
                  • mangusta3 Re: Antysemicka duma 20.04.09, 14:19
                    hhahahahaha...w 1948 roku to ZSRR pomagał Izraelowi a Arabowie jechali na
                    brytyjskich czołgach
                • cygan37 Re: Antysemicka duma 20.04.09, 13:15
                  herrrkagan napisała:

                  > Jestem dumny z tego, ze jestem antyrasista, a w szczegolnosci
                  > antysyjonista...
                  > Gdyby Zydzi nie ukradli dla siebie Palestyny, i nie przeprowadzili
                  > tam najwiekszej w historii swiata czystki etnicznej, to by nie
                  > wzbudzali dzis az takiej nienawisci.

                  To tak jak ja - ja też sprzeciwiam się rasizmowi i wszelkim jego odłamom z
                  syjonizmem włącznie.
              • herrrkagan Re: Antysemicka duma 20.04.09, 10:18
                PS: Zydzi setkaki lat pracowali na to, ze pojawil sie antysemityzm,
                rozumiany jako niechec do Zydow. Zydzi od setek lat zajmowali sie
                przeciez nieuczciwym hadlem, lichwa i oszustwami finansowymi i, co
                gorsza, robia to do dzis (np. niejaki Madoff)...
                • cygan37 Re: Antysemicka duma 20.04.09, 13:22
                  herrrkagan napisała:

                  > PS: Zydzi setkaki lat pracowali na to, ze pojawil sie antysemityzm,
                  > rozumiany jako niechec do Zydow. Zydzi od setek lat zajmowali sie
                  > przeciez nieuczciwym hadlem, lichwa i oszustwami finansowymi i, co
                  > gorsza, robia to do dzis (np. niejaki Madoff)...

                  I zauważ pan że nigdzie na przestrzeni dziejów nie udało im się zasymilować - od
                  czasu faraonów do dziś. Kryteria moralne i społeczne się zmieniały a żyda po
                  jakimś czasie wyganiano jak psa.
                  Jak to wytłumaczyć? Cały świat się mylił? Nie przeszkadzała europejczykom
                  obecność chińczyka, hindusa, murzyna, indianina czy araba a żyd w końcu zawsze
                  sobie "naskrobał".
                  • herrrkagan Re: Antysemicka duma 20.04.09, 19:10
                    Dzis na swiecie tylko zydowskim dzieciom wbiajaja do glow, ze sa one
                    lepsze niz inne dzieci (t.j. ze sa lepsze niz dzieci goim)...
              • pawel_zet Re: Antysemicka duma 20.04.09, 10:19
                Bardzo proszę, przestań używać prymitywnych manipulacji. Większość
                ludzi w tym wątku słusznie krytykujących decyzję polskiego rządu nie
                wyraża nienawiści do Żydów, lecz jedynie oburzenie poparciem rządu
                polskiego do zbrodni żydowskich przeciwko Palestyńczykom. Ludzie ci
                mają wysoką moralność i należy docenić to, że występują przeciwko
                zbrodniczej polityce państwa Izrael.

                > JAK PO CZYMŚ TAKIM JAK HOLOKAUST MOŻESZ MÓWIĆ Z DUMĄ, ŻE JESTEŚ
                > ANTYSEMITĄ I JESZCZE PODPIERAĆ SIĘ SWOIM WYSOKIM AUTORYTETEM
                > MORALNYM ???

                Widzę, że kompletnie nic nie zrozumiałeś z mojego postu.
                Antysemityzm w rozumieniu tradycyjnym (forma rasizmu) jest czymś
                bardzo złym. Ale antysemityzm w nowym znaczeniu, kreowanym przez
                Żydów (krytyka polityki państwa Izrael wobec Palestyńczyków i
                Arabów), jest czymś szlachetnym i zasługującym na ogromne uznanie.
                Natomiast krytykowanie antysemitów (w nowym znaczeniu) jest moralnie
                odrażające.


                Co do mordowania palestyńskich dzieci - każde zabójstwo dzieci,
                > kobiet, niewinnych to zło. Ale jeszcze raz - My nie żyjemy
                otoczeni
                > przez nienawidzące nas kraje, które za wszelką cenę (również
                > wysyłając dzieci i kobiety z ładunkami wybuchowymi) chcą nas
                > zgładzić, My nie musimy organizować sobie państwa na terenie w
                jakiś
                > sposób nam należnym i wynikającym z historii, My nie borykami się
                z
                > gnębiocym żalem, że wymordowano za przyzwoleniem świata naszych
                > dziadków, babcie, ich rodziny.. Nam jest tylko łatwo rzucać
                slogany
                > i nie lubić żydostwa.


                Przypomnę może, bo chyba jakoś Ci ten ważny fakt wyleciał z pamięci,
                że to nie Palestyńczycy napadli kilkadziesiąt lat temu, wyrzucili
                ich z domów, odmawiają im prawa do powrotu i stosują segregację
                rasową. Jest dokładnie na odwrót! Oczywiście nie usprawiedliwia to
                terroryzmu żadnej ze stron: ani Palestyńczyków wysadzających się w
                środkach komunikacji publicznej, ani - co ostatnio zdarza się
                znacznie częściej - żydowskiej armii burzącej domy Palestyńczyków i
                ostrzeliwujących palestyńskie szkoły i szpitale.
              • b.kiddo Re: Antysemicka duma 20.04.09, 14:12
                > Zobacz, jak dużo jest anty-żydowskich postów (90%?), jak łatwo jest
                > nam nienawidzić ludzi, narodu, którego o mało nie wymordowano w
                > całości?!? Za przyzwoleniem i przy praktycznym braku reakcji
                > większości europejskiej społeczności, a już na pewno polskiej - nie
                > bez kozery obozy zagłady dla Żydów z Europy zakładano u nas - we
                > Francji wywoływałoby to zbytni rozgłos.

                To tego momentu się z tobą zgadzałam, ale tutaj opowiadasz nieudokumentowane
                bajki. Niemcy zakładali obozy na wschodzie bo tam mieszkała większość Żydów - to
                jest o wiele bardziej logiczna hipoteza i na to są dowody. Jeśli reputacja miała
                dla Niemców jakieś znaczenie, to w innym sensie - nie dlatego że bali się
                reakcji Francuzów, ale dlatego że z jakichś tam powodów próbowali na zachodzie
                zachowywać pozory cywilizacji w stosunku do OGÓŁU ludności. Na wschodzie takich
                zachamowań nie mieli i dotyczy to Żydów jak i Słowiań.

                Ja jestem filosemitką (nie boję się przyznać) ale szlag mnie trafia jak
                niektórzy Żydzi używają "argumentu" obozów w Polsce na dowód polskiego
                antysemityzmu i nie rozumiem dlaczego Polak miałby powtarzać te bzdury. Tego
                typu tezy przypominają mi antysemitów którzy twierdzą że Żydzi "nie bez kozery"
                byli prześladowani przez całe wieki.
              • rakunica A w czym lepszy zydowski holokaust od palestynskie 20.04.09, 19:27
                A w czym lepszy zydowski holokaust od palestynskiego, armenskiego czy naszego -
                polskiego? Nad kim nalezy wylewac wiecej lez? Nad najblizszymi sercu. A nad
                reszta - jednakowo.

                Rownosc to fikcja ale po co sa tworzone prawa - niby oznaka cywilizacji i
                postepu w walce o prawa czlowieka, rownosc, sprawiedliwosc i tp. slogany. Tak -
                to sa puste slogany, hipokryzja i oszustwo jesli stosuje sie prawa Kalego
                zamiast cywilizowanych.
                A przy tym straszy sie jak grzechotnik uzywajac grzechotki "antysemityzmu", przy
                ktorym to hasle bledna oblicza kandydatow na rozne stolki i natychmiast
                skwapliwie zapewniaja o dozgonnej milosci do finansowych krwiopijcow tego
                padolu. Bo to oni trzynaja "prawde" i definicje slusznosci w swoich rekach.
                Kto ma pieniadze ten ma racje medialna zarazajaca takich Marcinow z Lodzi.

                Ciekawe jest to, ze "kto nie z nami to przeciw nam". Nie ma rownosci i
                watpliwosci, nie ma woli rozwiazywania problemow cywilizowana droga tylko wrzask
                "antysemita!". Coz moze byc gorszego? Tylko "polski antysemita". Ten "polski"
                - to od ""polskich obozow smierci", ksenofobii i nacjonalizmu, oczywiscie.

                Panie Marcinie, czy nie jest Pan przypadkiem w lobby przywracajacym naczelne
                miejsce tym co to ich kamienice na naszych ulicach? Czy jezdzil Pan z wycieczka
                urzedasow lodzkich do Izraela w ramach odradzania i zaciesniania zwiazkow
                lichwotworczych z dobroczyncami w myckach?

                Shalom - tak sie Pan zegna (a moze wita?) konczac godziny urzedowania?

                Anna Kozlowska


        • herrrkagan Re: Polska wycofuje się z Konferencji Durban II 20.04.09, 09:31
          Znow, jak w latach 1949-1955, rzadza nami Zydzi, ktorzy kazda
          krytyke rasistowskiego syjonizmu nazywaja antysemityzmem... :(
        • mangusta3 tylko kompletny nieuk stwierdzi że to antysemityzm 20.04.09, 14:11
          • darthmaciek istotnie, bojkot konferencji to nie antysemityzm 20.04.09, 16:42
            raczej sprzeciw wobec niemu...
            • mangusta3 krytykowanie Izraela nie jest antysemityzmem 22.04.09, 19:34
              • herrrkagan Re: krytykowanie Izraela nie jest antysemityzmem 22.04.09, 22:15
                Oczywiscie - jest ono bowiem antyrasizmem!
      • busz.man przyszły rozkazy z "góry" 20.04.09, 08:17
        to i polski rzad bojkotuje- krytykować mozna było RPA gdy był tam
        apartheid, ale okupacji Palestyny i tamtejszego apartheidu nie
        można, trzeba "bojkotować"
    • presentation1 ...I dodam ................ 20.04.09, 08:01
      chodzi o tego samego geja ktorego PO wykorzystalo w kampanii wyborczej.
      • maruda.r Re: ...I dodam ................ 20.04.09, 08:04
        presentation1 napisał:

        > chodzi o tego samego geja ktorego PO wykorzystalo w kampanii wyborczej.

        *************************

        W której kampanii wyborczej?

      • baalsaack Re: ...I dodam ................ 20.04.09, 08:16
        Załóż sobie osobny wątek, a nie spamuj tutaj.
    • exxon [...] 20.04.09, 08:12
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
      • speakn3t [...] 20.04.09, 08:19
        Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
        • cygan37 Re: Już widać które kraje... 20.04.09, 13:30
          speakn3t napisał:

          > Już widać które kraje są pod żydowskimi rządami. A Polska szczególnie jest kraj
          > em w którym żydy robią sobie co chcą. Nasłać na nich tylko skinheadów.

          Nie oceniaj tak bezlitośnie naszego rządu.
          Nie ważne kto akurat u nas u władzy ale musimy, niestety, siedzieć cicho jeśli nie chcemy aby kongres żydowski w NY pociągnął nam 60mld dolków za mienie pożydowskie.
          Wybierz sam - mówienie co się chce czy płacenie i płacz.
    • miliarder wstyd za taką decyzje! 20.04.09, 08:14
      izrael zapłacił czy nóż pod szyje podstawia?
    • servicio Słuszna decyzja 20.04.09, 08:20
      Decyzja właściwa.
      Brawo MSZ!
      • busz.man Re: Słuszna decyzja 20.04.09, 08:21
        servicio napisał:

        > Decyzja właściwa.
        > Brawo MSZ!

        Może byś uzasadnił, czy tylko spamujesz?
      • herrrkagan Re: Słuszna decyzja? 20.04.09, 09:36
        Uwazasz, ze nie wolno w Polsce potepiac rasizmu, w tym syjonizmu,
        tej najbardziej zbrodniczej ze wspolczesnych form rasizmu?
        • islaminfo Re: Słuszna decyzja? 20.04.09, 09:46
          herrrkagan napisała:

          > Uwazasz, ze nie wolno w Polsce potepiac rasizmu, w tym syjonizmu,
          > tej najbardziej zbrodniczej ze wspolczesnych form rasizmu?
          Uważam, że należy potępiać rasizm, ale nie należy brać udziału w konferencjach organizowanych przez islamistów, którzy proponują religijny apartheid.
          • bf109 Re: Słuszna decyzja? 20.04.09, 10:12
            Dobrze napisane, gadanie przez arabów o apartheidzie i nietolerancji
            jest jak monolog k*rwy o cnocie.
            • herrrkagan Re: Słuszna decyzja? 20.04.09, 19:13
              Uwazaj syjonisto-rasisto kryjacy sie za nickiem bf109, bo my juz
              wiemy kim jestes i skad piszesz...
          • herrrkagan Re: Słuszna decyzja? 20.04.09, 19:12
            Apartheid oparty na religii propaguja dzis tylko Zydzi...
    • swojak11 Pani Apfelbaum przejeła MSZ 20.04.09, 08:20
      Przecież to skandal !
    • respiral Polska wycofuje się z Konferencji Durban II 20.04.09, 08:21
      Słuszna decyzja. A żeby pisać o konflikcie arabsko-izraelskim to
      trzeba mieć elementarną wiedzę na ten temat co szczególnie dedykuje
      obecnym tutaj "dyskutantom".
      • busz.man Re: Polska wycofuje się z Konferencji Durban II 20.04.09, 08:23
        respiral napisała:

        > Słuszna decyzja. A żeby pisać o konflikcie arabsko-izraelskim to
        > trzeba mieć elementarną wiedzę na ten temat co szczególnie
        dedykuje
        > obecnym tutaj "dyskutantom".

        Tak ,a ty zabłysnąłeś wiedzą- masz jakies argumenty za tym że
        Palestynczycy nie są dyskryminowani, czy będziecie robić sztuczny
        tłok?
      • speakn3t Re: Polska wycofuje się z Konferencji Durban II 20.04.09, 08:27
        A ja wiem kto zaczął tę wojnę: Żydy jak wycieli lotę z Polski na Bliski Wschód
        poprosili Angolów stacjonujących tam, żeby wykurzyli Palestyńczyków. A gdy już
        zrobili to, wkroczyli Żydzi i dalej zaczęli mordować Palestyńczyków aż do
        ostatniego. No i kto zaczął wojnę?!
      • herrrkagan Re: Polska wycofuje się z Konferencji Durban II 20.04.09, 09:39
        Jedynie sluszna wiedza o konflikcie arabsko-izraelskim musi, z
        definicji, pochodzic od syjonistow... :(
      • cygan37 Re: Polska wycofuje się z Konferencji Durban II 20.04.09, 13:35
        respiral napisała:

        > Słuszna decyzja. A żeby pisać o konflikcie arabsko-izraelskim to
        > trzeba mieć elementarną wiedzę na ten temat co szczególnie dedykuje
        > obecnym tutaj "dyskutantom".

        A jeśli dyskutujesz na forum z kimś kto już brał udział w tej wojnie to też
        odbierasz mu wiedzy elementarnej?
    • fort1 zglupieli 20.04.09, 08:22
      A jak Izrael zaatakuje Iran to pewnie pojdziemy Izraela bronic.
      • nejjarine Re: zglupieli 20.04.09, 09:37
        Nie - poczekamy, aż Iran wyśle do Europy parę bombek.
        • herrrkagan Re: zglupieli 20.04.09, 09:42
          Odkad to Iran planuje agresje na kogokolwiek? Ostanio to na Iran
          napadl Irak Saddama Hussajna, ktory wtedy byl sprzymierzenciem USA...
          • rzewuski1 Re: zglupieli 20.04.09, 09:44
            napadl Irak Saddama Hussajna, ktory wtedy byl sprzymierzenciem USA.

            i ten sprzymierzeniec atakował Izrael
            • herrrkagan Re: zglupieli 20.04.09, 10:21
              Odkad to Irak atakowal Izrael? Raczej wrecz przeciwnie...
              • rzewuski1 Re: zglupieli 20.04.09, 10:38
                a w czasie pierwszej wojny w zatoce?
                nie mówiąc o roku 1948

                errrkagan napisała:

                > Odkad to Irak atakowal Izrael? Raczej wrecz przeciwnie
                • herrrkagan Re: zglupieli 20.04.09, 10:40
                  Biedni Zydzi, nawet Saddam ich mordowal w Tel Aviv...
                  • rzewuski1 Re: zglupieli 20.04.09, 15:23
                    rrrkagan napisała:

                    > Biedni Zydzi, nawet Saddam ich mordowal w Tel Aviv..

                    Saddam więcej mordował arabów a zwłaszcza Kurdów
                    ale co to arabów obchodzi
                    wystarczyło jak wysłał parę rakiet na Izrael i o tym tłuszcza muzułmańska mu
                    zapomniela
                    • herrrkagan Re: zglupieli 20.04.09, 19:16
                      Nie bylem nigdy zwolennikiem Saddama wiec mam mu zle glownie to, ze
                      zamiast walczyc z syjonizmem, walczyl on z Kurdami i Persami...
    • killarney5 I badrzo dobrze 20.04.09, 08:23
      Pierwsza konferencja w Durbanie była festiwalem antysemityzmu. "Obiektywność"
      Arabów w tej mierze jest dobrze znana i przyłączanie się do niej byłoby naprawdę
      żenujące.
      • busz.man Re: I badrzo dobrze 20.04.09, 08:25
        killarney5 napisała:

        > Pierwsza konferencja w Durbanie była festiwalem
        antysemityzmu. "Obiektywność"
        > Arabów w tej mierze jest dobrze znana i przyłączanie się do niej
        byłoby naprawd
        > ę
        > żenujące.

        No tak za to druga strona jest "obiektywna" i nikogo nie
        dyskryminuje?

        Bojkotując nasze MSZ bierze stronę Izraela, będac tam mogło wyrazić
        swoją dezaprobatę ARGUMENTAMI ale po co prawda?
    • kvg_forum Polska wycofuje się z Konferencji Durban II 20.04.09, 08:26
      "Polityka Izraela na terytoriach palestyńskich stanowi pogwałcenie praw
      człowieka, zbrodnię przeciwko ludzkości i współczesną formę apartheidu".

      "Wyrażamy zaniepokojenie dyskryminacją rasową ze strony Izraela wobec
      Palestyńczyków i obywateli syryjskich na okupowanych Wzgórzach Golan. Izrael
      zagraża międzynarodowemu pokojowi i bezpieczeństwu".


      Gdzie tu anty-semityzm? Izrael okupuje ziemie palestynczykow z okrucienstwem
      rownym hitlerowskiemu.
      Pacyfikacje, morderstwa i inne akty bestialstwa sa na porzadku dziennym.
      Zamienil caly ten teren w jedno wielkie getto.
      Jesli mowienie o tym oznacza anty-semityzm dla kogos, to osiagnal on juz
      szczyt hipokryzji. Po prostu obrzydzenie bierze.
      Rozumiem, ze panstwa arabskie cynicznie to wykozystuja, ale fakty pozostaja
      faktami. moze i nie powinnismy brac udzialu w tej konferencji, ale nie dla
      podanych powodow tylko np. z oszczednosci.
      • speakn3t Re: Polska wycofuje się z Konferencji Durban II 20.04.09, 08:30
        W końcu Żydzi byli w armii III Rzeszy. I mają sprawdzone sposoby.
      • killarney5 Re: Polska wycofuje się z Konferencji Durban II 20.04.09, 08:36
        > Gdzie tu anty-semityzm? Izrael okupuje ziemie palestynczykow z okrucienstwem
        > rownym hitlerowskiemu.

        Jeśli tak, to jakim cudem po 42 latach istnienia terytoriów okupowanych ich
        ludność wzrosła więcej niż dwukrotnie? Przy "metodach hitlerowskich" wyniki już
        po 6 latach powinny być jak w przypadku Holocaustu - zmniejszenie populacji do 10%.
        • herrrkagan Re: Polska wycofuje się z Konferencji Durban II 20.04.09, 09:45
          Podczas niemieckiej okupacji w Polsce tez rodzili sie mali Polacy.
          Gdyby nie to, ze przez Polske przeszedl najwiekszy front podczas
          najwiekszej wojny w historii swiata, to by nie bylo w Polsce
          znaczacych strat ludnosci polskiej...
      • unhappy Re: Polska wycofuje się z Konferencji Durban II 20.04.09, 09:51
        > Gdzie tu anty-semityzm? Izrael okupuje ziemie palestynczykow z okrucienstwem
        > rownym hitlerowskiemu.

        Oj, jeszcze ktoś mógłby pomyśleć, że twoja miłość do Palestyńczyków jest większa
        od zera. Niestety - porównanie tego co robi Izrael do hitlerowskiego
        okrucieństwa pokazuje wyraźnie, co cię obchodzą Palestyńczycy.
    • rijselman12.0 Polska wycofuje się z Konferencji Durban II 20.04.09, 08:27
      Bardzo dobrze...-moze ktos,w koncu,zrozumie,ze rasizm nie
      jest ,tylko,apanazem Bialych i Zydow,a zjawiskiem piekielnie
      zlozonym i skomplikowanym,interpretowanym zbyt roznie...
      • herrrkagan Re: Polska wycofuje się z Konferencji Durban II 20.04.09, 09:46
        Najwieksi wspolczesni rasisci to syjonisci...
      • bf109 Re: Polska wycofuje się z Konferencji Durban II 20.04.09, 10:09
        Dobrze powiedziane, kto powiedział że rasistami mogą być tylko
        biali??
    • cor-tex bo Polska jest kolonia rasistowskiego israela 20.04.09, 08:28
    • cor-tex przcie Polacy jak PO niszczy w Polsce demokracje 20.04.09, 08:31
      i czlowieczenstwo w interesie mordercow z israela, ktorzy w naszym
      kraju dyskryminuja Polakow.
    • haykinthos Polska wycofuje się z Konferencji Durban II 20.04.09, 08:32
      "Polityka Izraela na terytoriach palestyńskich stanowi pogwałcenie praw
      człowieka, zbrodnię przeciwko ludzkości i współczesną formę apartheidu".
      Czyli to zdanie jest antysemickie, tak? A mi się wydawało, że to po prostu
      opis faktów... Jak rozumiem nasz MSZ oficjalnie twierdzi, że w Izraelu nie ma
      żadnego apartheidu, nie ma pogwałceń praw człowieka, a Izrael wcale nie
      kolonizuje terytoriów okupowanych (co jest zbrodnią wojenną).
      • rzewuski1 kraje arabskie sa tak nietolerancyjne duzo bardzie 20.04.09, 08:43
        niż Izrael
        z islamem trzeba walczyć bo to współczesny faszyzm
        • herrrkagan Re: kraje arabskie sa tak nietolerancyjne duzo ba 20.04.09, 09:48
          Jaki masz dowod, ze Islam jest faszystowski z natury, a syjonizm nie
          jest forma rasizmu?
          • cygan37 Re: kraje arabskie sa tak nietolerancyjne duzo ba 20.04.09, 13:45
            A z kim kolego dyskutować?
            Z takim co nie był ani w strefie Gazy ani w Jerozolimie i wszystkie mundrości
            posiada z gazet? Szkoda czasu.
      • herrrkagan Re: Polska wycofuje się z Konferencji Durban II 20.04.09, 09:47
        No coz, Radek Sikorski to przeciez agent CIA, wiec czego od niego
        mozna wymagac, jak nie stwierdzenia, iz w Izraelu nie ma żadnego
        apartheidu, nie ma pogwałceń praw człowieka, a Izrael wcale nie
        kolonizuje terytoriów okupowanych.
    • malford Polska wycofuje się z Konferencji Durban II 20.04.09, 08:41
      Polska zbiojkotowała już pakiet klimatyczny i zakaz min
      przeciwpiechotnych. Dziwne że nie bojkotujemy Międzynarodowego
      Trybunału ds. Zbrodni Wojennych, skoro we wszystkim małpujemy
      Amerykanów. Trochę mi to przypomina małego chłopca, który widząc
      golącego się ojca też się "goli". Iran rzeczywiście jest "potworem".
      Jak kogoś skazują tam na śmierć za morderstwo, to jest medialny
      skandal. Jak w USA gazują albo trują morderców, to jest cacy. A
      kiedy ostatnio Iran kogoś zaatakował? A ilu ludzi zamordowali
      Amerykanie i Izraelczycy? Jak apartheid panował w RPA, to bojkot był
      powszechny. Jak apartheid jest w Izraelu, to wszyscy klaszczą.
      Polska jest śmiesznym, prowincjonalnym grajdołkiem. Świat się z nas
      nawet nie śmieje. Świat ma nas zwyczajnie w d...ie.
    • weasel_wiesel Zagwizdano. Polska wyrównała szereg... 20.04.09, 08:44
      Niecałe 3 miesiące temu(!), Izrael zrównał z ziemią ponad 4 tysiące
      domów i mieszkań w Strefie Gazy, zabił 1300 osób (w większości
      cywilów). Zagwizdano. I jest spokój...
      • intel-ligo Re: Zagwizdano. Polska wyrównała szereg... 20.04.09, 08:49
        patrz w czyich brudnych szponach sa mendia...
      • rzewuski1 Re: Zagwizdano. Polska wyrównała szereg... 20.04.09, 08:55
        asel_wiesel napisał:

        > Niecałe 3 miesiące temu(!), Izrael zrównał z ziemią ponad 4 tysiące
        > domów i mieszkań w Strefie Gazy, zabił 1300 osób (w większości
        > cywilów). Zagwizdano. I jest spokój...

        słusznie zrobił
        powinien cały te strefe gazy zrównac z ziemia
        • herrrkagan Re: Zagwizdano. Polska wyrównała szereg... 20.04.09, 09:51
          Uwazasz, ze Hitler powinien zrownac z ziemia cala Polske, a przegral
          wojne tylko dla tego, ze tego nie zrobil?
          • rzewuski1 Re: Zagwizdano. Polska wyrównała szereg... 20.04.09, 10:46
            Hitler to postać z twojej bajki nie z mojej
            • herrrkagan Re: Zagwizdano. Polska wyrównała szereg... 20.04.09, 10:55
              Dziadek Hitlera byl Zydem. Stad w nieslawnej pamieci Ustawach
              Norymberskich zdefiniowano bycie Zydem talmudycznie, czyli nie po
              mieczu, a po kadzieli...
              • rzewuski1 Re: Zagwizdano. Polska wyrównała szereg... 20.04.09, 11:43
                tak a twój przodek z X wieku tez był żydem
                he hd
                • herrrkagan Re: Zagwizdano. Polska wyrównała szereg... 20.04.09, 12:51
                  Jesli wierzyc Biblii, to wszyscy jestemy Zydami (Adam i Ewa oraz ich
                  cale potomstwo byli niewatpliwie Zydami). To czy ja moge sie ubiegac
                  o paszport izraelski?
                  • rzewuski1 Re: Zagwizdano. Polska wyrównała szereg... 20.04.09, 13:33
                    herrrkagan napisała:

                    > Jesli wierzyc Biblii, to wszyscy jestemy Zydami (Adam i Ewa oraz ich
                    > cale potomstwo byli niewatpliwie Zydami). To czy ja moge sie ubiegac
                    > o paszport izraelski?

                    a skąd mam wiedzieć?
                    przecież ty jesteś ekspertem
                    o Izraelu wiesz wszystko
                    he he
                    • herrrkagan Re: Zagwizdano. Polska wyrównała szereg... 20.04.09, 19:18
                      Wiem tyle, ze Izrael to jedyne panstwo na swiecie, ktore dzis
                      prowadzi, i to oficjalnie, przy pelnym poparciu USA, NATO i UE,
                      rasistowska polityke apartheidu...
                  • 314zda herrrkagan mosiek przez injekcje 20.04.09, 13:58
                    herrrkagan napisała:

                    > Jesli wierzyc Biblii, to wszyscy jestemy Zydami (Adam i Ewa oraz ich
                    > cale potomstwo byli niewatpliwie Zydami). To czy ja moge sie ubiegac
                    > o paszport izraelski?

                    Wszyscy?

                    Nigdy!

                    Ty tak ale nie ja!
                    • herrrkagan Re: herrrkagan mosiek przez injekcje 20.04.09, 19:19
                      Taak. Moze i Pan Jezus byl Zydem, ale Matka Boska, Krolowa Polski,
                      nie mogla byc przeciez nigdy Zydowka!
                  • piccolo61501 Re: Zagwizdano. Polska wyrównała szereg... 22.04.09, 09:51
                    herrrkagan napisała:

                    > Jesli wierzyc Biblii, to wszyscy jestemy Zydami (Adam i Ewa oraz ich
                    > cale potomstwo byli niewatpliwie Zydami). To czy ja moge sie ubiegac
                    > o paszport izraelski?

                    -Biblia to chyba wytwor od sjonistow,bo jak mi wytlumaczysz ze chinczyk,czy
                    eskimos maja poczatek od zydow....
                    • herrrkagan Re: Zagwizdano. Polska wyrównała szereg... 22.04.09, 10:17
                      Jesli Izrael uznaje czarnoskorych Zydow z Abisynii, to niby czemu
                      nie moze byc skosnookich Zydow z Seczuanu?
                      I ja tez chce paszport izraelski. Chce wresscie otrzymac jakas
                      konkretna pomoc finansowa od wujka Sama, zamiast byc przez niego
                      wciaz okradany, bom na razie dla niegi to oficjalnie wciaz polski
                      goj...
                      lech.keller@gmail.com
      • alba500 Sluszna decyzja polskiego MSZ 20.04.09, 08:56
        To jest konferencja swiatowa nt. rasizmu. Faktycznie rasizm przejawia sie w
        wielu krajach swiata. W Audanie morduje sie dziennie setki ludzi, Chiny,
        Pakistan, Afganistan, Iran etc. Ta konferencja zajmuje sie tylko problemem
        Izraela. Nawet jesli w Izraelu tez nie wszystko jest idealnie to jest tam duzo
        lepiej pod tym wzgledem niz np w Iranie ktory jest glownym oskarzajacym Izrael.
        Brawo Polski MSZ! Polska sie nie ugiela przed olejowym lobby i ew. naciskami
        lewicy. Anglicy i Francuzi nie pokazali takiej odwagi jak Polska.
        • 1stanczyk Anglicy i Francuzi nie pokazali takiej odwagi jak 20.04.09, 09:07
          "Anglicy i Francuzi nie pokazali takiej odwagi jak Polska."
          Zarowno nasze jak i te angielskie czy francuskie stanowisko z odwaga albo jej
          brakiem nie ma nic wspolnego.
          Ich Anglikow i Francuzow stac na wlasne zdanie.
          Nasze kupuja, bardzo tanio zreszta, Amerykanie i Zydzi.

          Re: Sluszna decyzja polskiego MSZ
          • darthmaciek to Niemcy, Wlosi i Holendrzy tez dali sie kupic? 20.04.09, 09:15
            sam nie wierzysz w to co piszesz...
            • 1stanczyk Sytuacja Niemiec i Wloch na okolicznosc ich 20.04.09, 11:18
              rasistowskiej antysemickiej przeszlosci jest szczegolna.
              I dlatego "dmuchaja na zimne".
              My nie mamy ku temu najmniejszych powodow a postepujac tak jak wymienione kraje
              wpisujemy sie na ta sama liste.
              Holandia jest krajem w ktorym duzy wplyw we wladzach maja po prostu Zydzi.

              Re: to Niemcy, Wlosi i Holendrzy tez dali sie kup
          • rt-z Ahmadinejad gada jak gada 20.04.09, 23:06
            wyraznie zaznaczyl:
            po drugiej WS, oni (koalicja)... pod pretekstem cierpienia Zydow...
            wyslali migrantow z Europy, Stanow i ze swiata Holokaustu - nowosc!,
            dla utworzenia rasistowskiego rzadu w okupowanej Palastynie.
            Zatem wyraznie zaznacza: do okupowanaj Palestyny, Europa, Stany i
            swiat Holokaustu wyslaly migrantow - zabawne te migranty.
            Innymi slowy, migranci ci pownni wrocic tam skad przbyli.
            No to do Polski, Francji, Niemiec, Stanow, Wegier, Ukrainy, Litwy,
            Lotwy, Rosji lub do innych krajow Europy albo i poza - sio.
            Zapomnial dodac, ze migranci to migranci i zawsze beda migrowac.
        • herrrkagan Re: Sluszna decyzja polskiego MSZ 20.04.09, 09:53
          Polska pokazala sluzalstwo i tchorzostwo, a nie odwage. A faktem
          jest tez, ze dzis najwiekszymi rasistami sa syjonisci...
          • unhappy Re: Sluszna decyzja polskiego MSZ 20.04.09, 09:55
            herrrkagan napisała:

            > Polska pokazala sluzalstwo i tchorzostwo, a nie odwage. A faktem
            > jest tez, ze dzis najwiekszymi rasistami sa syjonisci...

            Faktem??? Kaganek - ty nie definiujesz co jest faktem a co nie.
            • herrrkagan Re: Sluszna decyzja polskiego MSZ 20.04.09, 10:12
              Faktem jest rownanie:
              syjonizm = rasizm
              Co mozna bowiem wiecej powiedziec o ideologii, gloszacej istnienie
              Narodu Wybranego (w przypadku syjonizmu sa nim oczywiscie ZYDZI)...
              • cygan37 Re: Sluszna decyzja polskiego MSZ 20.04.09, 13:52
                herrrkagan napisała:

                > Faktem jest rownanie:
                > syjonizm = rasizm
                > Co mozna bowiem wiecej powiedziec o ideologii, gloszacej istnienie
                > Narodu Wybranego (w przypadku syjonizmu sa nim oczywiscie ZYDZI)...

                Daj spokój - po co użerać się z rasistą.
                • herrrkagan Re: Sluszna decyzja polskiego MSZ 20.04.09, 19:20
                  Prawda w oczy kole, ale jak oliwa, w koncu na wierzch wyplywa...
    • grzes1966 Polska wycofuje się z Konferencji Durban II 20.04.09, 08:55
      I naprawdę nikt ni8e zauważył manipulacji? Przecież arabowie tak
      jak i zydzi są ludami semickimi. W tym kontekście można by mówić o
      antyjudaiźmie ale antysemityzm? Arabusy sami się dyskryminują czy
      jak?
    • ksionc_proborzdz Re: Polska wycofuje się z Konferencji Durban II 20.04.09, 09:03
      Stwierdzenie oczywistego faktu, przejawem antysemityzmu.
    • 1stanczyk Islamski fanatyzm nie wzial sie z nikad .. 20.04.09, 09:03
      Jest odpowiedzia na dokladnie taki sam izraelski, ktory uniemozliwia od 50 lat
      wszelkie proby pokojowe na BW.

      "Polityka Izraela na terytoriach palestyńskich stanowi pogwałcenie praw
      człowieka, zbrodnię przeciwko ludzkości i współczesną formę apartheidu".

      "Wyrażamy zaniepokojenie dyskryminacją rasową ze strony Izraela wobec
      Palestyńczyków i obywateli syryjskich na okupowanych Wzgórzach Golan. Izrael
      zagraża międzynarodowemu pokojowi i bezpieczeństwu".

      To nie sa zadne antysemickie watki: to sa po prostu fakty, ktorym trudno jest
      racjonalnie zaprzeczac.
      Dlatego Izrael ze Stanami Zjednoczonymi bojkotuja i naciskaja na swoich
      "sojusznikow" by ci uczynili podobnie.

      Nieobecnie nie maja racji .....




      Re: Słuszna decyzja
      • servicio Re: Islamski fanatyzm nie wzial sie z nikad .. 20.04.09, 09:36
        1stanczyk napisał:

        > Jest odpowiedzia na dokladnie taki sam izraelski, ktory uniemozliwia od 50 lat
        > wszelkie proby pokojowe na BW.
        >


        Izraelczycy nie planują i nigdy nie planowali stworzenia światowego kalifatu,
        przyjacielu:)

        W przeciwieństwie do islamistów.
        • unhappy Re: Islamski fanatyzm nie wzial sie z nikad .. 20.04.09, 09:44
          > Izraelczycy nie planują i nigdy nie planowali stworzenia światowego kalifatu,
          > przyjacielu:)

          Zastanawiające, jak antyżydowska obsesja spisku nie pozwala zrozumieć niektórym
          tego prostego faktu.
          • herrrkagan Re: Islamski fanatyzm nie wzial sie z nikad .. 20.04.09, 10:22
            Zydom wystarczy dzis kontrola nad USA, a posrednio nad reszta
            swiata...
          • cygan37 Re: Islamski fanatyzm nie wzial sie z nikad .. 20.04.09, 13:55
            Tak cię kalifat boli? Może boisz się też szariatu przyjacielu mojej żony?


            unhappy napisał:

            > > Izraelczycy nie planują i nigdy nie planowali stworzenia światowego kalif
            > atu,
            > > przyjacielu:)
            >
            > Zastanawiające, jak antyżydowska obsesja spisku nie pozwala zrozumieć niektórym
            > tego prostego faktu.
    • darthmaciek bardzo sluszna decyzja! 20.04.09, 09:04
      Konferencja poswiecona prawom czlowieka, ktorej gwiazda bedzie
      prezydent Iranu i ktora bedzie glownie poswiecona atakom na Izrael i
      na Zachod ze strony panstw, ktore nie przestrzegaja nawet
      najbardziej podstawowych z tych praw, to po prostu parodia! Nawet
      pierwszy czarnoskory prezydent w historii USA postanowil ja
      zbojkotowac! Nie ma wiec zadnego powodu, zeby Rzeczpospolita
      uczestniczyla w tej skandalicznej i wcale nie smiesznej farsie.
      • rijselman12.0 Re: bardzo sluszna decyzja! 20.04.09, 09:11
        Masz racje,darth...SMIESZNA FARSA...-Smutne jest,jednak,to,ze
        taka "impreza" kosztuje fure szmalu...
        • rzewuski1 Re: bardzo sluszna decyzja! 20.04.09, 09:16
          rijselman12.0 napisał:

          > Masz racje,darth...SMIESZNA FARSA...-Smutne jest,jednak,to,ze
          > taka "impreza" kosztuje fure szmalu...

          araby maja tyle pieniędzy żeby ten mały skrawek palestyńskiej ziemi
          zamienic w kraj mlekiem i miodem płynacym
          nie robia tego
          ich pomoc braciom arabom ogranicza się do słów i trochę broni
          • rijselman12.0 Re: bardzo sluszna decyzja! 20.04.09, 09:50
            Zeby "usmiesznic" owa farse,Rzewuski;-USA i UE pchaja
            tam,rowniez,fure kasy....NASZEJ kasy.

            Owce do urn ! ! !
          • herrrkagan Re: bardzo sluszna decyzja! 20.04.09, 09:57
            Jak moga pomoc, skoro Zydzi caly czas niszcza wszystko, co sie
            znajduje w Strefie Gazy?
            • unhappy Re: bardzo sluszna decyzja! 20.04.09, 10:01
              herrrkagan napisała:

              > Jak moga pomoc, skoro Zydzi caly czas niszcza wszystko, co sie
              > znajduje w Strefie Gazy?

              Cały czas? Wszystko? To jakim cudem ktokolwiek tam żyje skoro żydzi CAŁY czas
              niszczą WSZYSTKO?
              • herrrkagan Re: bardzo sluszna decyzja! 20.04.09, 10:05
                Niszcza glownie infrastrukture, ktora jest nieruchoma. Nie sa w
                stanie zabic duzej ilosci Arabow, bo wtedy musieli by wkroczyc do
                tamtejszych miast i poniesc olbrzymie straty w Zydach...
                • unhappy Re: bardzo sluszna decyzja! 20.04.09, 10:32
                  herrrkagan napisała:

                  > Niszcza glownie infrastrukture, ktora jest nieruchoma. Nie sa w
                  > stanie zabic duzej ilosci Arabow, bo wtedy musieli by wkroczyc do
                  > tamtejszych miast i poniesc olbrzymie straty w Zydach...

                  Czyli jednak nie wszystko. To co napędza ten konflikt to nienawiść. Nienawiść do
                  żydów i nienawiść do Palestyńczyków. Ty też nienawidzisz więc doskonale
                  powinieneś to rozumieć.
                  • herrrkagan Re: bardzo sluszna decyzja! 20.04.09, 10:41
                    Ja nienawidze tylko rasistow, w tym wiec i syjonistow...
                    • unhappy Re: bardzo sluszna decyzja! 20.04.09, 10:43
                      herrrkagan napisała:

                      > Ja nienawidze tylko rasistow, w tym wiec i syjonistow...

                      ZWŁASZCZA syjonistów :)

                      Nienawiść jest chorobą. No i wiesz, że nie wszyscy żydzi są syjonistami?
                      • herrrkagan Re: bardzo sluszna decyzja! 20.04.09, 10:51
                        Nie moja to wina, ze dzis najbardziej rasistowskim panstwem jest
                        Izrael...
                        • unhappy Re: bardzo sluszna decyzja! 20.04.09, 11:51
                          herrrkagan napisała:

                          > Nie moja to wina, ze dzis najbardziej rasistowskim panstwem jest
                          > Izrael...

                          Tak, tak - oczywiście :D
                          • herrrkagan Re: bardzo sluszna decyzja! 20.04.09, 12:49
                            Niedawno temu w rasizmie przodowaly poludniowe stany USA, RPA i
                            Rodezja Poludniowa, czyli dzisiejsze Zimbabwe. Reszte dopisz sobie
                            sam...
                      • herrrkagan Re: bardzo sluszna decyzja! 20.04.09, 10:53
                        Problem polega na tym, ze Izrael zalozyli syjonisci, ktorzy nim
                        rzadza od roku 1948, i Zydow antysyjonistow jest % nawet mniej, niz
                        antynazistow w III Rzeszy...
      • darthmaciek i bedziemy w dobrym towarzystwie 20.04.09, 09:12
        Stany Zjednoczone, Niemcy, Wlochy, Holandia, Kanada, Australia,
        Izrael i Nowa Zelandia - nawet jesli to wszystkie kraje, ktore
        postanowily zbojkotowac te skandaliczna farse, to i tak znajdujemy
        sie w najlepszym towarzystwie na planecie.
        • herrrkagan Re: i bedziemy w dobrym towarzystwie 20.04.09, 09:59
          Tez mi doborowe towarzystwo z Izraelem i USA na czele, czyli z
          panstwami, ktore sa dzis najwiekszym zagrozeniem dla swiatowego
          pokoju...
          • darthmaciek niemadry czlowieku 20.04.09, 10:08
            gdyby nie USA, bylibysmy juz na nowo rosyjskim protektoratem od
            dobrych kilku lat... bo chyba nie myslisz, ze bezsilna militarnie i
            sparalizowana politycznie UE by nas obronila przed ruska hiena,
            ktora pod rzadami Carputina znowu stanela na nogi i wyszczerzyla
            kly...

            Izrael jest panstwem walczacym o przezycie - skrawkiem ziemi,
            otoczonym przez ocean wrogow, ktorzy maja jeden cel: zaglade Izraela
            i rzez jego ludnosci. Pomijajac juz nawet fakt, ze Izrael jest
            sojusznikiem i partnerem Zachodu czyli USA i UE (zas wiele panstw
            arabskich jest Zachodowi niekoniecznie przyjaznych), ja osobiscie
            czuje wiecej szacunku do tej strony w konflikcie, ktora chce tylko
            przezyc (Izrael), niz do tej, ktorej zadzy krwi nie zaspokoi nic
            poza zaglada przeciwnika (Hamas, Hezbollah, Iran, Syria).
            • thetruthseeker Re: niemadry czlowieku 20.04.09, 17:21
              jestes niedoinformowany - czyz to nie USA sprzedalo Polske Rosji po
              II wojnie swiatowej? A zareagowali dopiero jak bylo im to na reke.
              Zapamietaj, USA nie zrobi nic jezeli nie bedzie to sluzylo interesom
              (elity) USA.
              A Izrael tym bardziej. Wiec Polska zamiat reprezentowac interesy
              innych niech sie lepiej skupi na swoich obywatelach bo i tak nie
              mozemy liczyc na nich.
              Nie bojmy sie mowic prawdy i potepiajmy zbrodnie Israela. "Prawdziwa
              cnota krytyk sie nie boi"
        • herrrkagan Re: i bedziemy w dobrym towarzystwie! 20.04.09, 10:01
          Niemcy i Wlochy bojkotuja antyrasistowska konferencje, jednoczesnie
          pozwalajac na dzialanie u siebie jawnie rasistowskich partii (NPD w
          Niemczech) i wlaczajac wloskich neofaszystow do rzadzacej partii
          Berlusconiego...
      • herrrkagan Re: bardzo sluszna decyzja! 20.04.09, 09:56
        Niestety, ale wezmy taka Australie, ktora bojkotuje z zydowskiego
        polecienia te antyrasistowska konferencje, a u siebie dsykryminuje
        nie tylko Aborygenow, ale tez wszystklich imigrantow
        nieanglosaskiego pochodzenia... :(
        • darthmaciek podla Australia! 20.04.09, 10:01
          zapewne przez ta podlosc NIKT tam juz nie probuje emigrowac, a zeby
          powstrzymac rozpaczliwa ucieczke aborygenskich uchodzcow do
          Indonezji, trzeba bylo otoczyc wszystkie plaze drutami
          kolczastymi...))))))))!!!!!!!!(upiorny smiech Sithow)
          • herrrkagan Re: podla Australia! 20.04.09, 10:08
            Poniewaz Australia lezy wsrod panstw III swiata, to jest ona wciaz
            atrackcyjna dla mieszkancow tegoz III swiata. I poznasz glupiego po
            smiechu jego... :(
            • rzewuski1 Re: podla Australia! 20.04.09, 10:16
              w protescie muzułmanie powinni opuścić ten kraj
              to nie pierwsza nieprzechylna islamowi decyzja rządu australijskiego
              • herrrkagan Re: podla Australia! 20.04.09, 19:22
                W protescie powinni wprowadzic w Australii prawo islamskie, a w
                pierwszej kolejnosci zakazac lichwy i wysiedlic Zydow z Australii do
                NYC.
                • rzewuski1 Re: podla Australia! 21.04.09, 15:53
                  w protescie przeciwko decyzji demokratycznego polskiego rządu powinieneś wynieść
                  eis stad do Arabii Saudyjskiej czy innego islamskiego bagna
                  i tam będziesz wychwalał Allacha i tego pedofila machometa
                  • herrrkagan Re: podla Australia! 21.04.09, 23:39
                    Wolisz okrutnika Jehowe, tego co tak brzydko potraktowal naszych
                    prarodzicow?
    • intel-ligo bycie czlowiekiem to antysemityzm - nowa definicja 20.04.09, 09:06
      zydow
    • bartol_k Szczyt hipokryzji!!! 20.04.09, 09:11
      Polska, gdzie antysemityzm, rasizm i homofobia mają się bardzo
      dobrze, wycofuje się z powodu kilku zdań prawdy na temat polityki
      izraelskiej wobec Palestyńczyków. To szczyt hipokryzji. Może gdyby
      jakiś polski dyplomata wybrał sie do Gazy czy Zachodniego Brzegu i
      zobaczył jak wyglądają warunki życia czy przeprawa przez mur, który
      podzielił Autonomie Palestyńską na grupę małych enklaw czy jak są
      traktowani obywatale izraelscy pochodzenia arabskiego to
      zastanowiłby się nad tym pomysłem. Myślę, że jesteśmy na etapie
      uczenia się tolerancji wobec jakiejkolwiek inności a nie w pozycji
      pouczania innych.
      • janboden49 Re: Szczyt hipokryzji!!! 20.04.09, 09:25
        w 100 % zgadzam się i popieram Twoją opinię. I nie tylko jest to
        hypokryzją. To rozsadza już wszelkie ramy oportunizmu. Kompromitacja
        dla Polski, która zwasze walczyła o u uznanie na świecie jako
        równorzędny partner. Najwidoczniej jednak powinni być traktowani
        jako "slave" - na nic innego w sumie nie zasłużyli swoją uniżonością
        wobec tzw "hameryki" i innych w sumie podłości. Nawet, jeśli na
        wspomnianej konferncji będzie coś, co się nei spodoba, można
        zapritestować i w ten sposób manifestowaś swojó obecność i
        charakter. Ale nawet i na to Posli nie stać!
      • highalt Re: Szczyt hipokryzji!!! 21.04.09, 10:06
        A to moze ty myslales ze w polsce rzadza polacy? ha ha ha Dobre! kazdy wie ze
        polska robi to co Usrael kaze!
    • rzn Polska wycofuje się z Konferencji Durban II 20.04.09, 09:11
      Polska zle postepuje wycofujac sie z Konferncji.
      Nasi politycy powinni dowiedziec sie prawdy o tym co wyprawia
      Izralel.
      Skoro teraz maja klapki na oczach to moze na Konferencji uszy im sie
      otworza!!!
    • czarna.pati Polska wycofuje się z Konferencji Durban II 20.04.09, 09:14
      TVN (Tusk Vision Network) tylko potwierdził, że jest marionetką w rękach
      żydów.Nie interesują go interesy Polski tylko interesy tej nacji.Mało tego.Jak
      na razie są to tylko przypuszczenia.A przecież mogliby wziąć udział w
      konferencji i w przypadku wystąpień antysemickich (czy termin ten oznacza
      krytykowanie żydów?) mogliby opuścić salę.Ale oni już góry założyli że tak
      będzie.Lobby żydowskie w polskim rządzie działa na niespotykaną dotąd skalę.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka