Dodaj do ulubionych

Lech Wałęsa 4 czerwca wystąpi... z Libertasem

    • marek.lipski Walesa popiera faszystow-Libertas.To tak jak by 16.05.09, 16:00
      popieral wtedy Hitlera.Libertas przeciw dzieciom i mlodziezy i
      Walesa rowniez.Tego barbarzynce,z prezentowanym a nie zasluzonym
      Noblem,trzeba
      odrzucic,tak jak ja od samego poczatku,odrzucilem
      Solidarnosc i wybralem banicje.Bardzo dobrze.Wy uwierzyliscie a
      on w sposob prostacki skazal was na niewolnicze pensje i
      jest przeciw medycynie i leczeniu dzieci gratis.Przeczytajcie
      w roznych jezykach,programy Libertas,porownajcie z UPR i partiami
      faszystowskimi w Niemczech i USA.Makabra!!!!!!!!!!!!!!!!!
      ___
      Declan J. Ganley byly obywatel UK.Od 2006 roku obywatel irlandzki.
      (* 23. Juli 1968 in London)
      Rivada Networks to jest jego firma w USA,produkujaca dla gwardii
      narodowej
      USA,US Military "systemy zabezpieczen komunikacyjnych".Czyli aby
      otrzymac
      takie kontrakty trzeba z NSA i CIA wspolpracowac.Swoj majatek
      to rzeczywisty efekt handlu bronia.
      Jego kontakty do Heritage Foundation przeciwnej calej Europie,ktora
      widza EU jako zagrozenie dla USA,sa ewidentne.
      Podaje link po niemiecku,dokladne info.Rzetelny.
      de.wikipedia.org/wiki/Declan_Ganley_
      ______
      po polsku milo i krotko.Za malo.
      pl.wikipedia.org/wiki/Declan_Ganley

      po angielsku,krotko ale i tak niezle
      en.wikipedia.org/wiki/Declan_Ganley

      Libertas do akcja wejscia okreslonych kol politycznych
      z USA do Europy.Jestem za NATO i konstytucja USA ale te
      metody niektorych politycznych kamikadze mnie osobiscie
      sie nie podobaja.Przygotowania jak za Hitlera do wojny????
    • epupecki Lech Wałęsa 4 czerwca wystąpi... z Libertasem? 16.05.09, 16:03
      Zawiodłeś mnie Lechu...
    • marek.lipski 2006 rok.gdzie bylo Libertas,UPR,LPR;PiS;Walesa 16.05.09, 16:09
      Kochani powtarzam i prosze o wyrozumienie moj komentarz z 13.05.09.
      Temat ten sam i tak samo skandaliczny.Zadaje pyatnie na ktore
      zaden z was,tak ja interpretuje nie moze mi dac odpowiedzi,
      chyba ze sie myle.Dodam ze jestem za konkurencja,socjalna gospodarka,
      jak w Danii,Niemiec,Austrii,Szwecji.Kazdy system w innej formie ale
      demokratyczny.Nawet z wiekimi podatkami...
      ____
      Pewna osoba napisala,niedawno na moja email marek.lipski@gazeta.pl.
      Nie podaje nazwiska ale tekst:"Witam serdecznie!
      Czy mógłby Pan przybliżyć mi o co chodzi z handlem niemowlakami w
      Gnieznie i kto
      dokładnie zajmował się tym procederem?
      To miasto jest mi bardzo bliskie i jestem w szoku ze coś takiego tam
      mogło sie wydarzyć ...
      Proszę ew. o link do wiadomosci
      _________
      Odpowiedzialem.
      Rok 2006,BKA Wiesbaden i Policja Poznan rozbily gang
      przestepcow,lekarzy,pielegniarek,
      ktorzy zmuszali sila do ciazy(gwalcone!!),kobiety przez 9 miesiecy
      byly trzymane,w okreslonym miejscu a niemowlaki zaraz po urodzeniu,
      byly matkom sila odbierane i sprzedawane.Kobiety mialy paniczny
      strach. GW jako jedyna w PL,opisywala
      ale krotko.Moze jeszcze maja w archiwum.Nie wiem.
      Prasa w Berlinie,w roku 2006 wiecej.Aby nie tworzyc paniki,sprawa
      ucichla.
      Nie znam polskiego polityka,ktory w tym czasie by potepil
      ten skandal,z 150 niemowlakami.
      Gniezno znam osobiscie.Jestem z Bydgoszczy.
      Znalazlem link z roku 2006,tak na szybko.Wtedy jeszcze sledztwo
      trwalo.Domyslam
      sie ze politycy w tym czasie byli doskonale
      poinformowanii. jesli wspolpraca z BKA i policja w Poznaniu miala
      miejsce. Podaje tekst po niemiecku,krotki.Byly jeszcze inne.
      Informacje na policji w Poznaniu sa tylko napewno dostepne dla
      adwokatow. Policjant byl rowniez zamieszany.Niestety.
      ______
      Gdzie byl Walesa?????Gdzie jest polski obywatel,dzisiaj??
    • kruk51 Lech Wałęsa 4 czerwca wystąpi... z Libertasem? 16.05.09, 16:12
      Bardzo a bardzo się obawiam czy geniusz Pana Wałęsy nie wypuści nas
      znowu w jakoweś maliny ! Bardzo a bardzo się obawiam czy Libertas to
      nie Koń Trojański wielkiego kapitału. Czy sytuacja zaś nie zmierza do
      bardzo groźnych dla narodów Europy posunięć ekonomiczno - politycznych.
      Europa długo wylizywała swe krwawe rany po faszyzmie i Komunizmie, które to
      formacje polityczne miały przynieść wolność i dostatek narodom
      Europy. Bardzo a bardzo chciałbym się mylić !
    • marek.lipski Koniec popierania faszystow-Libertas i Walesy. 16.05.09, 16:13
      Dlaczego Walesa popiera handlarza bronia?
      Jakim prawem armia amerykanska,z ktorej szef Libertas,ma dochody,
      brobuje politycznego ataku na eu?
      NIE JESTEM KOMUNISTA ALE CZY USA POZWOLI NA OBCA PARTIE W USA?
    • bart8777 Pomnik na sprzedaż 16.05.09, 16:17
      Widać, ze za kasę sprzedaje ideały. Zaczynam wątpić, czy robi to po raz pierwszy?
    • marek.lipski Wałęsa I Solidarnosc to niewolnicze pensje. 16.05.09, 16:23
      Od 20 lat dzieki takim jak Walesa Polska ma niewolnicze
      pensje.Medycyna i leczenie w Polsce platne.Wlasnie dla dzieci.
      Tego sie nigdy nie zapomina,nawet jak ten Pan ma swoje poparcie w USA
      ktora Walese promowala tak jak to robia w Libertas.Nie dla pseudo
      liberalow z kontaktami jak w Niemczech do partii faszystowskich.
    • bergman1 ciekły 16.05.09, 16:28

      a ja napewno będę mieć znowu biegunkę!
    • danka2007 Libertas - co w niej złego ? - otóż nic złego .. 16.05.09, 16:34
      Unia Europejska nie może być biurokratyczną wieżą Babel, ale Unią
      ojczyzn , a oto walczy Libertas . Co w tym złego ?
      • marek.lipski Re " Libertas - co w niej złego ? Przeciw medycyni 16.05.09, 16:45
        dla dzieci i mlodziezy.Poczytaj inne moje komentarze,lacznie z
        linkami.Libertas to ukryci nacjonalisci,faszysci.Dla nich Europa
        to zabawka ....do wojny i to znowu przeciw Rosji.!!!!!!
        Znowu zbrojeniowka z USA chce ataku na Rosje .
        Tak samo jak za Hitlera.Rekoma Libertas.Nie dla barbarzyncow
        przeciwnych nastepnym pokoleniu.!!!!
        ______________

        danka2007 napisała:
        Unia Europejska nie może być biurokratyczną wieżą Babel, ale Unią
        ojczyzn , a oto walczy Libertas . Co w tym złego ?

        • zat4ra Re: Re " Libertas - co w niej złego ? Przeciw med 16.05.09, 17:30
          >Poczytaj inne moje komentarze

          Po co, ty nawiedzony psychopato?
          • treblinek_jedwabnik Re: Re " Libertas - co w niej złego ? Przeciw med 16.05.09, 21:59
            w polskiej sekcji tej partyjki zebraly sie najwieksze scierwa rydzykowe, widzac
            szanse na skok na kase.
    • 25cz Lech Wałęsa 4 czerwca wystąpi... z Libertasem 16.05.09, 16:35
      Obawiam się, że te dwie małe kurewki, dostaną porządnego kopa w dupę,
      od Wałęsy i rachunki zostaną wyrównane.
    • patriotaa Re: Lech Wałęsa 4 czerwca wystąpi... z Libertasem 16.05.09, 16:57
      funny5 napisała:

      > Legenda idzie na dno
      Jaka to legenda? Bolek i zdrajca? Mnie załatwił kablując bo widziałem jego jak
      milicja przesadzała go przez płot że dzisiaj jestem kaleką po aresztowaniu i
      pałowaniu, mam kręgosłup uszkodzony
    • greg-7 Lech Wałęsa 4 czerwca wystąpi... z Libertasem? 16.05.09, 17:26
      Lepszy Libertas niż sprzedawczyki z PO.
    • reklama-bolek5 Lech Wałęsa 4 czerwca wystąpi... z Libertasem? 16.05.09, 17:42
      Kupa pokorniaków liżących tyłki państwowych urzędasów i przydupasów.
      A WAŁĘSA NIE!
    • antoni99 Lech Wałęsa 4 czerwca wystąpi... z Libertasem? 16.05.09, 17:45
      co się nie robi dla kasy jak bida każe, za komuny był to bogaty człowiek i tak
      by nie postąpił 1!!!! A zawsze co niektórzy widzieli najpierw kasę a później
      resztę !!!!!
    • elkoguto11 Głupki haha nadal są jeszcze, przeciwni Wałęsie?? 16.05.09, 17:50
      oj nie którzy nigdy nie nauczą się niczego. .... skończeni. Na świecie mieć
      Wałęsę u swego boku to taki sam zaszczyt, jak by mieć przy sobie J.Pawła
      Drugiego. Kto chce niech go opluwa, niech wyzywa, a i tak będzie tylko prostym
      wieśniakiem. zyzacy zwani gałą, przestańcie już robić z siebie autorytety za
      dychę, jesteście nikim przy Wałęsie, i rozumiem że to może się nie podobać.
      Uważaj jeden z drugim, jeśli chcesz mi coś "mądrego" odpisać, mam mnóstwo linków
      do tematów z L.Wałęsą z przeszłości, z tej gazety, wiem kto Go opluwał, i mogę
      te stare komentarze tutaj wkleić, żaden problem zwłaszcza, że spotkałem się z
      "pod ludźmi" najpierw szczekającymi na Wałęsę, a za chwilę szczekającymi na
      tych, co na Niego szczekają. Wybaczcie, ale większość z komentatorów to zwykłe
      śmiecie. trzymajcie się z dala ode mnie
    • honeyr Friedmaniści nie upilnowali swojej kukły ?________ 16.05.09, 17:59
      Friedmaniści wybaczyli Wałeśie całą żenadę jego "prezydentury", bo
      nie wtrącał się w to, co wyrabiali ze sferą gospodarczą i społeczną.
      W zamian udawali, ze jego wyskoki i idioytyzmy są nieznaczące, ba,
      wmawiali mu, że jest Cocacolą, mitem, legendą, etosem, obrońcą
      demokraji przed Kaczyńskimi (choc Wałęsa atakuje KAczyńskich jedynie
      z powodów osobistej zawiści,) wydelegowali na "mędrca"- słowem, była
      to kukła wygodna.
      Ale Wałęsa lubi myślęc, że ma swój rozum - a jaki koń jest, każdy
      widzi od lat, i tym razem tylko niesmak Platformaryjnych jest
      zabawny, hehehe!
      Zobaczymy, co ciekawszego od*li nowa twarz PO, Maryjan Chrystua
      Intronizator, PZU Prywatyzator!
    • takajednaania Mam dośc tego pazernego głupka. 16.05.09, 17:59
    • mary-magdalene Tylko libertas !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !! 16.05.09, 18:37
      LIBERTAS to nasza jedyna szansa - to obecnie jedyne ugrupowanie
      odchodzace od planow Rockefellera - utworzenia Nowego Swiatowego Porzadku,
      totalitaryzmu na skale dotad nieznana...nie dajcie sie omamic propagandzie
      Gazety Wyborczej i innych mediow skupionych w rekach BILDERBERGOW - Libertas
      to nie narodowcy (jak usiluje sie nam wmowic) - to po prostu jedyna
      alternatywa dla masonskich planow, ktora skupila ludzi o roznych politycznych
      orientacjach - ale zdecydowanych co dotego ze Europa - tak, ale ma to
      byc Europa ojczyzn, a nie eurokolchoz rzadzony dyrektywami z Brukseli .
      • marek.lipski Re:Tylko libertas !?Handel bronia to dochody???? 17.05.09, 00:20
        mary-magdalene napisał:
        LIBERTAS to nasza jedyna szansa
        ______
        Handel bronia,umowy z armia amerykanska sprawdzone przez CIA,NSA,
        stwarza zagrozenie dla EU.Libertas ma dochody wlasnie bezposrdenio
        z armii USA.Masz absurdalne falszywe info.Brudna kasa,wojenna kasa
        dzieki ktorej szef Libertas moze sobie pozwolic na maksymalna
        manipulacje w EU.Robi to doskonale.Dodam ze perfekcyjnie ale
        on nie ma w przyszlosci nic do powiedzenia tylko mili
        sponsorzy.
        Organom w USA zalezy na maksymalnej kontroli EU.NATO nie wystarczy?
        Znam USA i wiem ze czynia wszystko aby zabezpieczyc swoj kraj.
        Wszystkie metody.Za kazda cene.Ja to osobiscie rozumiem.
        Gdyby zmiany nastapily w USA jak przepisy prawa rodzinnego,oswiaty,
        leczenia dzieci,medycyna dla dzieci to wiem doskonale
        po wielu osobistych rozmowach w USA,sytuacja byly by dla wszystkich
        w USA korzystna ale wowczas USA mialo by 600 milionow mieszkancow
        w ciagu 3 lat a kto wie czy nie wiecej.Dlczego Libertas klamie
        i jest przeciw dzieciom w EU?Odpowiedzi nie otrzymacie.

        • zawsze.internetka Re:Tylko libertas !?Handel bronia to dochody???? 17.05.09, 01:04
          xxxyyy, z przewaga na xxx - czekam.
    • wojtek2784 Europie przyda się okład z lodu na czółko ? 16.05.09, 20:46
      Libertas jawi sie jako partia studząca rozgrzane do czerwoności
      czółka globalistów z Brukseli.
      Lechu ma instynkt polityczny który został nagrodzony Noblem przez
      tych samych globalistów.
      Tylko Platforma wyszła na tym niezręcznie jako wasal naczelny UE.
    • savrin Lech Wałęsa 4 czerwca wystąpi... z Libertasem? 16.05.09, 21:02
      Smutna historia, o ile jakieś złamania podciągałem sobie pod okoliczność
      czasów to co się dzieje teraz jest przykre. Pieniądze i/albo wiek rujnują mózg.
    • ivrp tzw. salon myślał, że ma Wałęsę na własność, 16.05.09, 21:02
      w zamian za tłumienie niewygodnych faktów z jego przeszłości, a tu
      guzik. To Wałęsa ich wykorzystał, a nie oni jego.
    • miliarder czy tylko Libertas widzi to co wyprawia brukselka? 16.05.09, 21:27
      Bruksela nakazuje nam likwidowac stocznie,
      a pozwala dopłacac grube miliardy do banków
      i przemysłu samochodowego we francji.

      Czy znacie komisarzy?
      Kto wybiera komisarzy?
      otóż: nie znacie, nie wiecie kto wybiera.

      Libertas tyle chce dobrego ze chce powrotu
      do demokracji!
      • treblinek_jedwabnik Bolek "wzionem 1000 zł" (od SB) 16.05.09, 21:37
        teraz wzionem 100.000 euro od jakiegos ganleya, kto to jest nie wiadomo ale "
        jestem tu aby rozmawiac', "jestem tu aby szukac rozwiazan". szlag mnie trafia
        jak widze tego wiejskiego skundlonego durnia po zawodowce, łobuza ktory sikał do
        chrzcielnicy pieprzacego swoje tanie farmazony za pieniadze. tymczasem donek-
        czlowiek-POrazka nieudolny marzyciel, michal korybut III RP zrobil z tego
        taniego jak dziwka psychola z ADHD "bohatera njiepodleglej polski" a czcij i
        adoruj debilny kaszubie na swoim swiecie bo nie moim 4 czerwca tego łasego na
        mamone barana, TW bolka wałęse.
        • magnusg mozna sie tylko domyslac, o ile latwiej SB mogla 17.05.09, 11:10
          go kupic, jak byl biedny jak mysz koscielna.
    • patryjotka Lech Wałęsa 4 czerwca wystąpi... z Libertasem 16.05.09, 21:34
      Pan Walesa gral podwojna role i robi to nadal .
      Wniosek prosty,byl zamach na papierza,zginol ks.Popieluszko
      a komuna miala by problemy usunac Pana Walese.
      mysle ze dla ludzi w tamtych czasach to smieszne.
      • pogromca_gamonia Wałęsa durnoty klepie ale troche racji ma... 17.05.09, 10:09
        troche za latwo jest ostatnio rzygac na tego libertasa. Nawet taki byle kto jak
        Kurski sobie na to pozwala. Jesli to nie sa bandyci to dlaczego mieliby byc
        ogolnie odrzucani?
    • magnusg Idol Donka i PO-buaahhhhhh:) 17.05.09, 11:09
      PO-kraki z Tuskiem na czele obudzili sie nie tyle z reka, co z glowa
      w pelnym po brzegi nocniku, do ktorego narobil ich Medrzec Europy i
      nie moga teraz oddechu zlapac:)))

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka