marek.lipski Walesa popiera faszystow-Libertas.To tak jak by 16.05.09, 16:00 popieral wtedy Hitlera.Libertas przeciw dzieciom i mlodziezy i Walesa rowniez.Tego barbarzynce,z prezentowanym a nie zasluzonym Noblem,trzeba odrzucic,tak jak ja od samego poczatku,odrzucilem Solidarnosc i wybralem banicje.Bardzo dobrze.Wy uwierzyliscie a on w sposob prostacki skazal was na niewolnicze pensje i jest przeciw medycynie i leczeniu dzieci gratis.Przeczytajcie w roznych jezykach,programy Libertas,porownajcie z UPR i partiami faszystowskimi w Niemczech i USA.Makabra!!!!!!!!!!!!!!!!! ___ Declan J. Ganley byly obywatel UK.Od 2006 roku obywatel irlandzki. (* 23. Juli 1968 in London) Rivada Networks to jest jego firma w USA,produkujaca dla gwardii narodowej USA,US Military "systemy zabezpieczen komunikacyjnych".Czyli aby otrzymac takie kontrakty trzeba z NSA i CIA wspolpracowac.Swoj majatek to rzeczywisty efekt handlu bronia. Jego kontakty do Heritage Foundation przeciwnej calej Europie,ktora widza EU jako zagrozenie dla USA,sa ewidentne. Podaje link po niemiecku,dokladne info.Rzetelny. de.wikipedia.org/wiki/Declan_Ganley_ ______ po polsku milo i krotko.Za malo. pl.wikipedia.org/wiki/Declan_Ganley po angielsku,krotko ale i tak niezle en.wikipedia.org/wiki/Declan_Ganley Libertas do akcja wejscia okreslonych kol politycznych z USA do Europy.Jestem za NATO i konstytucja USA ale te metody niektorych politycznych kamikadze mnie osobiscie sie nie podobaja.Przygotowania jak za Hitlera do wojny???? Odpowiedz Link Zgłoś
epupecki Lech Wałęsa 4 czerwca wystąpi... z Libertasem? 16.05.09, 16:03 Zawiodłeś mnie Lechu... Odpowiedz Link Zgłoś
marek.lipski 2006 rok.gdzie bylo Libertas,UPR,LPR;PiS;Walesa 16.05.09, 16:09 Kochani powtarzam i prosze o wyrozumienie moj komentarz z 13.05.09. Temat ten sam i tak samo skandaliczny.Zadaje pyatnie na ktore zaden z was,tak ja interpretuje nie moze mi dac odpowiedzi, chyba ze sie myle.Dodam ze jestem za konkurencja,socjalna gospodarka, jak w Danii,Niemiec,Austrii,Szwecji.Kazdy system w innej formie ale demokratyczny.Nawet z wiekimi podatkami... ____ Pewna osoba napisala,niedawno na moja email marek.lipski@gazeta.pl. Nie podaje nazwiska ale tekst:"Witam serdecznie! Czy mógłby Pan przybliżyć mi o co chodzi z handlem niemowlakami w Gnieznie i kto dokładnie zajmował się tym procederem? To miasto jest mi bardzo bliskie i jestem w szoku ze coś takiego tam mogło sie wydarzyć ... Proszę ew. o link do wiadomosci _________ Odpowiedzialem. Rok 2006,BKA Wiesbaden i Policja Poznan rozbily gang przestepcow,lekarzy,pielegniarek, ktorzy zmuszali sila do ciazy(gwalcone!!),kobiety przez 9 miesiecy byly trzymane,w okreslonym miejscu a niemowlaki zaraz po urodzeniu, byly matkom sila odbierane i sprzedawane.Kobiety mialy paniczny strach. GW jako jedyna w PL,opisywala ale krotko.Moze jeszcze maja w archiwum.Nie wiem. Prasa w Berlinie,w roku 2006 wiecej.Aby nie tworzyc paniki,sprawa ucichla. Nie znam polskiego polityka,ktory w tym czasie by potepil ten skandal,z 150 niemowlakami. Gniezno znam osobiscie.Jestem z Bydgoszczy. Znalazlem link z roku 2006,tak na szybko.Wtedy jeszcze sledztwo trwalo.Domyslam sie ze politycy w tym czasie byli doskonale poinformowanii. jesli wspolpraca z BKA i policja w Poznaniu miala miejsce. Podaje tekst po niemiecku,krotki.Byly jeszcze inne. Informacje na policji w Poznaniu sa tylko napewno dostepne dla adwokatow. Policjant byl rowniez zamieszany.Niestety. ______ Gdzie byl Walesa?????Gdzie jest polski obywatel,dzisiaj?? Odpowiedz Link Zgłoś
kruk51 Lech Wałęsa 4 czerwca wystąpi... z Libertasem? 16.05.09, 16:12 Bardzo a bardzo się obawiam czy geniusz Pana Wałęsy nie wypuści nas znowu w jakoweś maliny ! Bardzo a bardzo się obawiam czy Libertas to nie Koń Trojański wielkiego kapitału. Czy sytuacja zaś nie zmierza do bardzo groźnych dla narodów Europy posunięć ekonomiczno - politycznych. Europa długo wylizywała swe krwawe rany po faszyzmie i Komunizmie, które to formacje polityczne miały przynieść wolność i dostatek narodom Europy. Bardzo a bardzo chciałbym się mylić ! Odpowiedz Link Zgłoś
marek.lipski Koniec popierania faszystow-Libertas i Walesy. 16.05.09, 16:13 Dlaczego Walesa popiera handlarza bronia? Jakim prawem armia amerykanska,z ktorej szef Libertas,ma dochody, brobuje politycznego ataku na eu? NIE JESTEM KOMUNISTA ALE CZY USA POZWOLI NA OBCA PARTIE W USA? Odpowiedz Link Zgłoś
bart8777 Pomnik na sprzedaż 16.05.09, 16:17 Widać, ze za kasę sprzedaje ideały. Zaczynam wątpić, czy robi to po raz pierwszy? Odpowiedz Link Zgłoś
marek.lipski Wałęsa I Solidarnosc to niewolnicze pensje. 16.05.09, 16:23 Od 20 lat dzieki takim jak Walesa Polska ma niewolnicze pensje.Medycyna i leczenie w Polsce platne.Wlasnie dla dzieci. Tego sie nigdy nie zapomina,nawet jak ten Pan ma swoje poparcie w USA ktora Walese promowala tak jak to robia w Libertas.Nie dla pseudo liberalow z kontaktami jak w Niemczech do partii faszystowskich. Odpowiedz Link Zgłoś
danka2007 Libertas - co w niej złego ? - otóż nic złego .. 16.05.09, 16:34 Unia Europejska nie może być biurokratyczną wieżą Babel, ale Unią ojczyzn , a oto walczy Libertas . Co w tym złego ? Odpowiedz Link Zgłoś
marek.lipski Re " Libertas - co w niej złego ? Przeciw medycyni 16.05.09, 16:45 dla dzieci i mlodziezy.Poczytaj inne moje komentarze,lacznie z linkami.Libertas to ukryci nacjonalisci,faszysci.Dla nich Europa to zabawka ....do wojny i to znowu przeciw Rosji.!!!!!! Znowu zbrojeniowka z USA chce ataku na Rosje . Tak samo jak za Hitlera.Rekoma Libertas.Nie dla barbarzyncow przeciwnych nastepnym pokoleniu.!!!! ______________ danka2007 napisała: Unia Europejska nie może być biurokratyczną wieżą Babel, ale Unią ojczyzn , a oto walczy Libertas . Co w tym złego ? Odpowiedz Link Zgłoś
zat4ra Re: Re " Libertas - co w niej złego ? Przeciw med 16.05.09, 17:30 >Poczytaj inne moje komentarze Po co, ty nawiedzony psychopato? Odpowiedz Link Zgłoś
treblinek_jedwabnik Re: Re " Libertas - co w niej złego ? Przeciw med 16.05.09, 21:59 w polskiej sekcji tej partyjki zebraly sie najwieksze scierwa rydzykowe, widzac szanse na skok na kase. Odpowiedz Link Zgłoś
25cz Lech Wałęsa 4 czerwca wystąpi... z Libertasem 16.05.09, 16:35 Obawiam się, że te dwie małe kurewki, dostaną porządnego kopa w dupę, od Wałęsy i rachunki zostaną wyrównane. Odpowiedz Link Zgłoś
patriotaa Re: Lech Wałęsa 4 czerwca wystąpi... z Libertasem 16.05.09, 16:57 funny5 napisała: > Legenda idzie na dno Jaka to legenda? Bolek i zdrajca? Mnie załatwił kablując bo widziałem jego jak milicja przesadzała go przez płot że dzisiaj jestem kaleką po aresztowaniu i pałowaniu, mam kręgosłup uszkodzony Odpowiedz Link Zgłoś
greg-7 Lech Wałęsa 4 czerwca wystąpi... z Libertasem? 16.05.09, 17:26 Lepszy Libertas niż sprzedawczyki z PO. Odpowiedz Link Zgłoś
reklama-bolek5 Lech Wałęsa 4 czerwca wystąpi... z Libertasem? 16.05.09, 17:42 Kupa pokorniaków liżących tyłki państwowych urzędasów i przydupasów. A WAŁĘSA NIE! Odpowiedz Link Zgłoś
antoni99 Lech Wałęsa 4 czerwca wystąpi... z Libertasem? 16.05.09, 17:45 co się nie robi dla kasy jak bida każe, za komuny był to bogaty człowiek i tak by nie postąpił 1!!!! A zawsze co niektórzy widzieli najpierw kasę a później resztę !!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
elkoguto11 Głupki haha nadal są jeszcze, przeciwni Wałęsie?? 16.05.09, 17:50 oj nie którzy nigdy nie nauczą się niczego. .... skończeni. Na świecie mieć Wałęsę u swego boku to taki sam zaszczyt, jak by mieć przy sobie J.Pawła Drugiego. Kto chce niech go opluwa, niech wyzywa, a i tak będzie tylko prostym wieśniakiem. zyzacy zwani gałą, przestańcie już robić z siebie autorytety za dychę, jesteście nikim przy Wałęsie, i rozumiem że to może się nie podobać. Uważaj jeden z drugim, jeśli chcesz mi coś "mądrego" odpisać, mam mnóstwo linków do tematów z L.Wałęsą z przeszłości, z tej gazety, wiem kto Go opluwał, i mogę te stare komentarze tutaj wkleić, żaden problem zwłaszcza, że spotkałem się z "pod ludźmi" najpierw szczekającymi na Wałęsę, a za chwilę szczekającymi na tych, co na Niego szczekają. Wybaczcie, ale większość z komentatorów to zwykłe śmiecie. trzymajcie się z dala ode mnie Odpowiedz Link Zgłoś
honeyr Friedmaniści nie upilnowali swojej kukły ?________ 16.05.09, 17:59 Friedmaniści wybaczyli Wałeśie całą żenadę jego "prezydentury", bo nie wtrącał się w to, co wyrabiali ze sferą gospodarczą i społeczną. W zamian udawali, ze jego wyskoki i idioytyzmy są nieznaczące, ba, wmawiali mu, że jest Cocacolą, mitem, legendą, etosem, obrońcą demokraji przed Kaczyńskimi (choc Wałęsa atakuje KAczyńskich jedynie z powodów osobistej zawiści,) wydelegowali na "mędrca"- słowem, była to kukła wygodna. Ale Wałęsa lubi myślęc, że ma swój rozum - a jaki koń jest, każdy widzi od lat, i tym razem tylko niesmak Platformaryjnych jest zabawny, hehehe! Zobaczymy, co ciekawszego od*li nowa twarz PO, Maryjan Chrystua Intronizator, PZU Prywatyzator! Odpowiedz Link Zgłoś
mary-magdalene Tylko libertas !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !! 16.05.09, 18:37 LIBERTAS to nasza jedyna szansa - to obecnie jedyne ugrupowanie odchodzace od planow Rockefellera - utworzenia Nowego Swiatowego Porzadku, totalitaryzmu na skale dotad nieznana...nie dajcie sie omamic propagandzie Gazety Wyborczej i innych mediow skupionych w rekach BILDERBERGOW - Libertas to nie narodowcy (jak usiluje sie nam wmowic) - to po prostu jedyna alternatywa dla masonskich planow, ktora skupila ludzi o roznych politycznych orientacjach - ale zdecydowanych co dotego ze Europa - tak, ale ma to byc Europa ojczyzn, a nie eurokolchoz rzadzony dyrektywami z Brukseli . Odpowiedz Link Zgłoś
marek.lipski Re:Tylko libertas !?Handel bronia to dochody???? 17.05.09, 00:20 mary-magdalene napisał: LIBERTAS to nasza jedyna szansa ______ Handel bronia,umowy z armia amerykanska sprawdzone przez CIA,NSA, stwarza zagrozenie dla EU.Libertas ma dochody wlasnie bezposrdenio z armii USA.Masz absurdalne falszywe info.Brudna kasa,wojenna kasa dzieki ktorej szef Libertas moze sobie pozwolic na maksymalna manipulacje w EU.Robi to doskonale.Dodam ze perfekcyjnie ale on nie ma w przyszlosci nic do powiedzenia tylko mili sponsorzy. Organom w USA zalezy na maksymalnej kontroli EU.NATO nie wystarczy? Znam USA i wiem ze czynia wszystko aby zabezpieczyc swoj kraj. Wszystkie metody.Za kazda cene.Ja to osobiscie rozumiem. Gdyby zmiany nastapily w USA jak przepisy prawa rodzinnego,oswiaty, leczenia dzieci,medycyna dla dzieci to wiem doskonale po wielu osobistych rozmowach w USA,sytuacja byly by dla wszystkich w USA korzystna ale wowczas USA mialo by 600 milionow mieszkancow w ciagu 3 lat a kto wie czy nie wiecej.Dlczego Libertas klamie i jest przeciw dzieciom w EU?Odpowiedzi nie otrzymacie. Odpowiedz Link Zgłoś
zawsze.internetka Re:Tylko libertas !?Handel bronia to dochody???? 17.05.09, 01:04 xxxyyy, z przewaga na xxx - czekam. Odpowiedz Link Zgłoś
wojtek2784 Europie przyda się okład z lodu na czółko ? 16.05.09, 20:46 Libertas jawi sie jako partia studząca rozgrzane do czerwoności czółka globalistów z Brukseli. Lechu ma instynkt polityczny który został nagrodzony Noblem przez tych samych globalistów. Tylko Platforma wyszła na tym niezręcznie jako wasal naczelny UE. Odpowiedz Link Zgłoś
savrin Lech Wałęsa 4 czerwca wystąpi... z Libertasem? 16.05.09, 21:02 Smutna historia, o ile jakieś złamania podciągałem sobie pod okoliczność czasów to co się dzieje teraz jest przykre. Pieniądze i/albo wiek rujnują mózg. Odpowiedz Link Zgłoś
ivrp tzw. salon myślał, że ma Wałęsę na własność, 16.05.09, 21:02 w zamian za tłumienie niewygodnych faktów z jego przeszłości, a tu guzik. To Wałęsa ich wykorzystał, a nie oni jego. Odpowiedz Link Zgłoś
miliarder czy tylko Libertas widzi to co wyprawia brukselka? 16.05.09, 21:27 Bruksela nakazuje nam likwidowac stocznie, a pozwala dopłacac grube miliardy do banków i przemysłu samochodowego we francji. Czy znacie komisarzy? Kto wybiera komisarzy? otóż: nie znacie, nie wiecie kto wybiera. Libertas tyle chce dobrego ze chce powrotu do demokracji! Odpowiedz Link Zgłoś
treblinek_jedwabnik Bolek "wzionem 1000 zł" (od SB) 16.05.09, 21:37 teraz wzionem 100.000 euro od jakiegos ganleya, kto to jest nie wiadomo ale " jestem tu aby rozmawiac', "jestem tu aby szukac rozwiazan". szlag mnie trafia jak widze tego wiejskiego skundlonego durnia po zawodowce, łobuza ktory sikał do chrzcielnicy pieprzacego swoje tanie farmazony za pieniadze. tymczasem donek- czlowiek-POrazka nieudolny marzyciel, michal korybut III RP zrobil z tego taniego jak dziwka psychola z ADHD "bohatera njiepodleglej polski" a czcij i adoruj debilny kaszubie na swoim swiecie bo nie moim 4 czerwca tego łasego na mamone barana, TW bolka wałęse. Odpowiedz Link Zgłoś
magnusg mozna sie tylko domyslac, o ile latwiej SB mogla 17.05.09, 11:10 go kupic, jak byl biedny jak mysz koscielna. Odpowiedz Link Zgłoś
patryjotka Lech Wałęsa 4 czerwca wystąpi... z Libertasem 16.05.09, 21:34 Pan Walesa gral podwojna role i robi to nadal . Wniosek prosty,byl zamach na papierza,zginol ks.Popieluszko a komuna miala by problemy usunac Pana Walese. mysle ze dla ludzi w tamtych czasach to smieszne. Odpowiedz Link Zgłoś
pogromca_gamonia Wałęsa durnoty klepie ale troche racji ma... 17.05.09, 10:09 troche za latwo jest ostatnio rzygac na tego libertasa. Nawet taki byle kto jak Kurski sobie na to pozwala. Jesli to nie sa bandyci to dlaczego mieliby byc ogolnie odrzucani? Odpowiedz Link Zgłoś
magnusg Idol Donka i PO-buaahhhhhh:) 17.05.09, 11:09 PO-kraki z Tuskiem na czele obudzili sie nie tyle z reka, co z glowa w pelnym po brzegi nocniku, do ktorego narobil ich Medrzec Europy i nie moga teraz oddechu zlapac:))) Odpowiedz Link Zgłoś