nowak11 Najpierw stocznie, teraz chyba Opel... 30.05.09, 21:50 Jak źle pójdzie, to w najbliższym czasie w POlsce straci prace kilkadziesiąt tysięcy osób. Ale i tak fachowcy z GUS-u stwierdzą, że bezrobocie spada, a gospodarka się w Polsce rozwija. Niech żyje PO! PO, Tusk, PO, Tusk, PO, Tusk!!! Odpowiedz Link Zgłoś
janow5 Tusk to jednak wredny drań 30.05.09, 22:02 Czy ten gostek nie zdaje sobie sprawy, że obraża miliony Polaków? Odpowiedz Link Zgłoś
panzwarszawy Donald mazi..... 30.05.09, 22:20 www.youtube.com/watch?v=ZuDSBbhQUI4&feature=related Odpowiedz Link Zgłoś
an_konta Tusk: Dla nich sukces Polski oznacza własną por.. 30.05.09, 22:27 Tusk zawsze mierzy innych swoją miarą!!! Gorszą i bardziej wrogo usposobioną i mniej konstruktywną opozycję, niż PO było dla PiS-u trudno sobie wyobrazić!!!Teraz jest po prostu rewanż , a Tusek tego nie lubi...Nie czyń drugiemu co tobie nie miłe Odpowiedz Link Zgłoś
patriotaa Tusk: Dla nich sukces Polski oznacza własną por... 30.05.09, 22:29 ,,Widziałem zawzięte twarze ludzi, dla których sukces Polski oznacza własną porażkę. widziałem te twarze i słyszałem te głosy i pomyślałem sobie, że 7 czerwca to dzień rozstrzygnięcia tego, które twarze zwyciężą - powiedział Donald Tusk na konwencji wyborczej PO. - Obiecuję wam: 7 czerwca wygramy. dla Polski - dodał.'' ------------------------------------------------------------- Panie premierze może i wygracie ale to będzie klęska tego kraju i totalna klęska narodu. Już pan panie premierze doprowadziłeś kraj i naród to dna. Teraz sprzedajesz Polska i naród polski swym pobratymcom niemieckim i potomkom wermachtu Odpowiedz Link Zgłoś
gerchardt_fon_ruskiszajs Donek_Gebelsie_Co_z_Deficytem_60_ MLD__!!! :o(((((( 30.05.09, 23:57 GWno kabluje: Według twardogłowego prepierda Donka uprawiającego wyborczą kampanię sukcesu w komunistycznym stylu Polacy dobrze znoszą kryzys choć są masowo zwalniani z pracy i nie sa w stanie spłacać swoich kredytów Ale twarde fakty twardogłowego wnuka hitlerowca mówią, że miliony Polaków są bardziej odporne na jego propagandę niż na ten paskudny kryzys który dopiero się zaczyna. ...................................................................................... ZAŁGANA WYBORCZA PROPAGANDA SUKCESU WNUKA WERMAHTOWCA BIJE NA GŁOWĘ PROPAGANDĘ KOMUNISTYCZNĄ GIERKA, JARUZELA I GOMUŁKI :)) W MOMENCIE GDY POLSCE GROZI UKRYWANA PRZEZ PO KATASTROFA BUDŻETOWA NA GIGANTYCZNĄ SUMĘ 60 MILIARDÓW ZŁOTYCH !!!! GDY TYSIĄCE POLAKÓW TRACĄ PRACĘ I NIE SĄ W STANIE SPŁACAĆ SWOICH KREDYTÓW GDY UNIA SZYKUJE PASKUDNY DLA POLSKI PROJEKT O OBOWIĄZKU WSPOMAGANIA PRZEZ RZĄDY BANKÓW NAWET TYCH ZAGRANICZNYCH DONEK BIJE POLAKOM BRAWO, NA ZIELONO MALUJE POLSKĘ I STRUGA GŁUPKA !!!! ---------------------------------------------------------------------- POLSKA GOSPODARKA - OGROMNIE UZALEŻNIONA OD JUŻ UPADAJĄCEJ SZWABSKIEJ GOSPODARKI - NA SKUTEK CYKLICZNYCH EKONOMICZNYCH PRZESUNIĘĆ ODCZUJE KRYZYS Z 3-5 MIESIECZNYM OPÓŹNIENIEM ALE ZA TO BARDZIEJ INTENSYWNIE :( OPÓŹNIENIENIE TO WYKORZYSTUJĄ OSZUŚCI PO-MYLEŃCY DO SWOJEJ KAMPANII WYBORCZEJ. Odpowiedz Link Zgłoś
trup pis nie ma nic do zaproponowania Polsce 30.05.09, 22:39 nic. nic. nic. czysty populizm. nic. nic. nic. kacze dzioby i kocie mordy. nic więcej. Odpowiedz Link Zgłoś
karbonskiwidlak Kaczyńscy, Kurski i cały PIS to debile i idioci 30.05.09, 22:40 tyle w temacie. Więcej nie ma co pisać bo do baranów fanatyków PiS nic nie dociera. Dobrze jest jak jest i oby tak dalej. Odpowiedz Link Zgłoś
hydraulicy Tylko chory idzie na wybory !!!!!! 30.05.09, 22:48 Zabierz Tacie Gacie !!! Odpowiedz Link Zgłoś
kap0 Tusk: Dla nich sukces Polski oznacza własną por... 30.05.09, 22:54 dla rudego i jego partii sukces Polski to jego osobista POrazka Odpowiedz Link Zgłoś
darekz-693 Tusk: Dla nich sukces Polski oznacza własną por... 30.05.09, 22:54 Popieram PO Swiete PO nie jest ale nie cierpie radykalow zawsze cos knuja i antagonizmy przez nich sa Zawsze tak bylo jak Swiat Swiatem Odpowiedz Link Zgłoś
an_konta Re: Tusk: Dla nich sukces Polski oznacza własną p 30.05.09, 23:18 Świat budują, i naprawiają ludzie wyraziści, którzy mają poglądy i przekonania, a mydłki w rodzaju Tuska (patrz "nocna zmiana)niczego nie budują , bo po pierwsze nie POtrafią, a PO drugie nie chce im się ryzykować, bo jak się coś nie uda to mogą być POciągnięci do odPOwiedzialności... A tego właśnie usiłują uniknąć!!! Idą drogą Kwaśniewskiego, który nic nie robił(poza chlaniem i przynoszeniem Polsce wstydu), a ukochanej przez nich POpularności nie stracił!!! W normalnych krajach ,normalni wyborcy modlą się aby nie mieć rządu z premierem bez jaj...Nam widać taki bezjajowy Tusk odpowiada... Dlatego ja wolę jednojajowe Kaczory Odpowiedz Link Zgłoś
greg-7 Tusk: Dla nich sukces Polski oznacza własną por.. 30.05.09, 23:22 Sukcesy gospodarcze były jak rządził Jarek. Spadało bezrobocie, wzrastały inwestycje, obniżone zostały koszty pracy. Polska miała prawdziwego męża stanu, który twardo walczył o interes Polski. Tusku Tusku to nawet z Peru by wyp....li. Odpowiedz Link Zgłoś
wybolki trochę liczb 30.05.09, 23:47 1.Oszczędności na ograniczeniu demoracji = obcieciu funduszy dla parti z budżetu ok 70 milionów 2. "Kalmi MInok" -11mil 3. Misiak(tu sie nie pomyle w nazwisku) - 42 milionu bez pretargu 3 żona mistra 60 mil Zadowolenie kolesi BEZCENNE Odpowiedz Link Zgłoś
gerchardt_fon_ruskiszajs Donek_Gebelsie_Co_z_Deficytem_60_ MLD__!!!:o(((((( 30.05.09, 23:56 GWno kabluje: Według twardogłowego prepierda Donka uprawiającego wyborczą kampanię sukcesu w komunistycznym stylu Polacy dobrze znoszą kryzys choć są masowo zwalniani z pracy i nie sa w stanie spłacać swoich kredytów Ale twarde fakty twardogłowego wnuka hitlerowca mówią, że miliony Polaków są bardziej odporne na jego propagandę niż na ten paskudny kryzys który dopiero się zaczyna. ...................................................................................... ZAŁGANA WYBORCZA PROPAGANDA SUKCESU WNUKA WERMAHTOWCA BIJE NA GŁOWĘ PROPAGANDĘ KOMUNISTYCZNĄ GIERKA, JARUZELA I GOMUŁKI :)) W MOMENCIE GDY POLSCE GROZI UKRYWANA PRZEZ PO KATASTROFA BUDŻETOWA NA GIGANTYCZNĄ SUMĘ 60 MILIARDÓW ZŁOTYCH !!!! GDY TYSIĄCE POLAKÓW TRACĄ PRACĘ I NIE SĄ W STANIE SPŁACAĆ SWOICH KREDYTÓW GDY UNIA SZYKUJE PASKUDNY DLA POLSKI PROJEKT O OBOWIĄZKU WSPOMAGANIA PRZEZ RZĄDY BANKÓW NAWET TYCH ZAGRANICZNYCH DONEK BIJE POLAKOM BRAWO, NA ZIELONO MALUJE POLSKĘ I STRUGA GŁUPKA !!!! ---------------------------------------------------------------------- POLSKA GOSPODARKA - OGROMNIE UZALEŻNIONA OD JUŻ UPADAJĄCEJ SZWABSKIEJ GOSPODARKI - NA SKUTEK CYKLICZNYCH EKONOMICZNYCH PRZESUNIĘĆ ODCZUJE KRYZYS Z 3-5 MIESIECZNYM OPÓŹNIENIEM ALE ZA TO BARDZIEJ INTENSYWNIE :( OPÓŹNIENIENIE TO WYKORZYSTUJĄ OSZUŚCI PO-MYLEŃCY DO SWOJEJ KAMPANII WYBORCZEJ. Odpowiedz Link Zgłoś
greg-7 Re: Donek_Gebelsie_Co_z_Deficytem_60_ MLD__!!!:o 31.05.09, 00:07 Ryży zadłuża Polskę także za granicami (np. MFW) co nie jest uwzględniane w budżecie. Wg MF dług Skarbu Państwa wzrósł w I kwartale br. o 30,1 mld zł, tzn. każdy dzień rządu Ryżego nieudacznika to 334,4 mln zł nowego długu. Vincent R. to lepszy kombinator i stosuje sztuczki jak Enron, czy GM. Odpowiedz Link Zgłoś
almagus [...] 30.05.09, 23:55 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
kozaczek3 Katastrofizm jest wpisany w katonacjonalizm!!! 31.05.09, 00:10 Katolicyzm to gloryfikacja cierpienia!! A nacjonalizm to zadawanie cierpień! Sumą tego jest PiS. Odpowiedz Link Zgłoś
krystyna_z_gazowni No widzisz kozaczek3 znowóż będziesz miał bana!! 31.05.09, 00:53 Bo nie kłaniasz się myślom admina!! kozaczek3 napisał: > Katolicyzm to gloryfikacja cierpienia!! > A nacjonalizm to zadawanie cierpień! > Sumą tego jest PiS. Odpowiedz Link Zgłoś
kantarolo Re: No to sie wreszcie powies, ty durnawy czwolu. 31.05.09, 01:20 A czy PRYSZCZACI wiedzą jak towarzysz Urban - dla przypomnienia takie Goebbels stanu wojennego mawiał na swoich pożal się Boże konferencjach prasowych co wtorek w stanie wojennym ? A właśnie tak samo - im gorzej dla PRL-u tym lepiej - oczywiście dla opozycji tzw. niekonstruktywnej. I teraz ten człowiek - niestety polski obywatel - i niestety premier mojego Kraju - posługuje sie tą samo retoryką co obrońca morderców, którzy mordowali skrycie polskich patriotów w stanie wojennnym. Odpowiedz Link Zgłoś
kozaczek3 Dziękuję ci Krysiu!Odinstalowali bana! 31.05.09, 01:21 Jesteś wspaniała w swej mocy sprawczej!! Masz w Gazecie wpływy? Odpowiedz Link Zgłoś
hrabia-monter-christo Re: Tusk: Dla nich sukces Polski oznacza własną p 31.05.09, 01:52 PISdzielce ciagle narzekaja na brak cudu widac, ze tylko na to licza, bo za robote to wziasc sie nie chce Odpowiedz Link Zgłoś
konbar Re: Tusk: Dla nich sukces Polski oznacza własną p 31.05.09, 03:49 hrabia-monter-christo napisała: > PISdzielce ciagle narzekaja na brak cudu > widac, ze tylko na to licza, bo za robote to wziasc sie nie chce Pisdzielce z PO - reszta jest ok! Wiadomosc poufna:olewam PIS i PO jak rowniez PSL itd. To nie sa nasze partie. Odpowiedz Link Zgłoś
an_konta Re: Tusk: Dla nich sukces Polski oznacza własną p 31.05.09, 08:58 Masz rację!!! Ktoś musi pracować! Bo inaczej w krótkim czasie PO nie będzie miało co kraść !!! Odpowiedz Link Zgłoś
t.u.s.k to jest wasz premier, do dla was ta ciemnota... 31.05.09, 03:02 to jest wasz premier, do dla was ta ciemnota... Odpowiedz Link Zgłoś
leszek993 Tusk: Dla nich sukces Polski oznacza własną por... 31.05.09, 06:23 Myślę że od 20-stu lat w Polsce większego obłąkańca nie było,dla tego imbecyla dobro 6.7 % Najbogatszych ,byłych notablach PRL-u jest ważniejsze jak reszta Polski,no to jest chyba największa qu... w kraju nad Wisłą.Ktoś słusznie zauważył że lepszy jest najgorszy komunizm od najlepszego liberalizmu,ponieważ komuniści za swojej władzy zdążyli więcej wybudować jak bandyci liberalni zniszczyć. Dość tego pisania jadę na ryby,tam przy najmniej święty spokój i cisza. Odpowiedz Link Zgłoś
presentation1 ..Polska, Cypr i Grecja... 31.05.09, 07:18 To sa kraje jedyne w swiecie -wedlug Tuska-ktore wierza we wlasne sily.Reszta lusi zniknac lub upasc.Szokujace wyznanie Premiera. Odpowiedz Link Zgłoś
bandycki.uklad.po.wrocil Tusk: Dla nich sukces Polski oznacza własną por... 31.05.09, 07:29 Niech żydowska gazeta powie to setki tysiącom polskich rodzin, które nie mogą powiązać koniec z końcem.Od objęcia władzy przez Tuska on i jego rząd nic nie robią poza pijarem.Na tym polu nie mają sobie równych.Wszak takie media jak GW, TVN, RMF FM zawsze pomogą rodakom. Odpowiedz Link Zgłoś
an_konta Re: Tusk: Dla nich sukces Polski oznacza własną p 31.05.09, 10:19 Taka jest natura Żyda, Michnik-Szechter Gó... wyda, By doPOmóc Donaldowi. Naród prawdy się nie dowi'e Wszak Gazeta- o czym wiecie, Nie po to POwstała przecie; Aby musiał Szechter syn Opisywać Polski młyn, W którym miele się z ochotą Polskie srebro! Polskie złoto! Potem mąkę wyśle się, Gdzie jej wszak nie będzie źle: Do Brukseli, do Berlina Przy POmocy Tuska s...syna Aby miała Europa POżytek z Polskiego chłopa I z Polskiego robotnika Co już dzisiaj nie "pofika" Tylko POkornie i cicho Przyjmie co mu niesie licho! Nad spokojem Michnik czuwa! Strajki na boki rozsuwa Pokazując dzikiej tłuszczy Obraz, który się już łuszczy Zwycięskiego Tuska Donka. PO szybciej niźli stonka Niszczy ziemniaczane pole, Przyobleka się w sobole Innym zostawiając łachy Z żyznej Polski same piachy POzostaną, kiedy skończy Się kadencja. To ich łączy ! Taki cel POstawił sobie Michnik , myśląc ja tak zrobię Że w tym miejscu, w środku świata, Będzie leżeć Polska szmata, Którą każdy łeb zakuty będzie mógł wyczyścić buty! To za ojca, to za brata Za stracone przez nich lata Poza Polską , poza krajem Która była dla nich rajem Gdy tu byli, tu mieszkali Komunistom POmagali Tępić polską opozycję Wspomagali wszak milicję W dziele umacniania raju, Powstałego w Bratnim kraju... Za niewdzięczność polskich ludzi Dzisiaj Adam Michnik judzi Żeby naród znów nie powstał I nie przegnał Donka osła Tam gdzie miejsce takich panów Pośród durniów i bałwanów. Szechter musi trzymać straż Nad głupcami, których twarz Coraz bardziej przypomina Czerwonego Skur...syna !!! Który mając długów kupę Chętnie właził wszystkim w du-pę! DZIŚ NAM POZOSTAŁO TYLKO ŻYĆ NADZIEJĄ, KRÓTKĄ CHWILKĄ I DOCZEKAĆ DO WYBORÓW BY SIĘ POZBYĆ PEO TWORÓW !!! Odpowiedz Link Zgłoś
wet3 Re: an_konta 31.05.09, 14:05 Jestes optymista jesli uwazasz, ze wybory cos zmienia. Zadnej zmiany nie bedzie! - No, chyba,ze dojdzie do rozlewu krwi. Odpowiedz Link Zgłoś
korcia2000 Tusk: Dla nich sukces Polski oznacza własną por.. 31.05.09, 10:11 Czytam wypowiedzi na dzisiejszym forum i myślę: czy naród głupieje pod wpływem pisowskiej propagandy, czy zmasowany atak na forum przypuściły internetowe bojówki Kaczyńskich? Takiego steku głupot nie widziałem dawno. Fobie antyniemieckie, antysemityzm, żerowanie na Polsce obcego kapitału - całkiem jak w propagandzie PRL-u z czasów Gomułki i Miecia Moczara. Polacy! Nie dajcie robić sobie wody z mózgu przez cwaniaków, którzy zachorowali na władzę i dla nie są gotowi pogrążyć kraj! Odpowiedz Link Zgłoś
an_konta Re: Tusk: Dla nich sukces Polski oznacza własną p 31.05.09, 10:26 Masz rację! POlacy nie dajcie robić wody z mózgu i przestańcie czytać Gazetę Wyborczą, która do tego jedynie służy aby w Waszych głowach POwstało ...H2O !!! Odpowiedz Link Zgłoś
misiamika Tusk: Dla nich sukces Polski oznacza własną por... 31.05.09, 11:41 "Widzialem Twarze..." Panie Tusk a nie patrzyl Pan w lustro???? Odpowiedz Link Zgłoś