Dodaj do ulubionych

Tusk: Dla nich sukces Polski oznacza własną por...

    • nowak11 Najpierw stocznie, teraz chyba Opel... 30.05.09, 21:50
      Jak źle pójdzie, to w najbliższym czasie w POlsce straci prace kilkadziesiąt
      tysięcy osób. Ale i tak fachowcy z GUS-u stwierdzą, że bezrobocie spada, a
      gospodarka się w Polsce rozwija. Niech żyje PO! PO, Tusk, PO, Tusk, PO, Tusk!!!
    • janow5 Tusk to jednak wredny drań 30.05.09, 22:02
      Czy ten gostek nie zdaje sobie sprawy, że obraża miliony Polaków?
    • panzwarszawy Donald mazi..... 30.05.09, 22:20
      www.youtube.com/watch?v=ZuDSBbhQUI4&feature=related
    • an_konta Tusk: Dla nich sukces Polski oznacza własną por.. 30.05.09, 22:27
      Tusk zawsze mierzy innych swoją miarą!!! Gorszą i bardziej wrogo usposobioną
      i mniej konstruktywną opozycję, niż PO było dla PiS-u trudno sobie
      wyobrazić!!!Teraz jest po prostu rewanż , a Tusek tego nie lubi...Nie czyń
      drugiemu co tobie nie miłe
    • patriotaa Tusk: Dla nich sukces Polski oznacza własną por... 30.05.09, 22:29
      ,,Widziałem zawzięte twarze ludzi, dla których sukces Polski oznacza własną
      porażkę. widziałem te twarze i słyszałem te głosy i pomyślałem sobie, że 7
      czerwca to dzień rozstrzygnięcia tego, które twarze zwyciężą - powiedział
      Donald Tusk na konwencji wyborczej PO. - Obiecuję wam: 7 czerwca wygramy. dla
      Polski - dodał.''
      -------------------------------------------------------------
      Panie premierze może i wygracie ale to będzie klęska tego kraju i totalna
      klęska narodu. Już pan panie premierze doprowadziłeś kraj i naród to dna.
      Teraz sprzedajesz Polska i naród polski swym pobratymcom niemieckim i
      potomkom wermachtu
      • gerchardt_fon_ruskiszajs Donek_Gebelsie_Co_z_Deficytem_60_ MLD__!!! :o(((((( 30.05.09, 23:57
        GWno kabluje:

        Według twardogłowego prepierda Donka
        uprawiającego wyborczą kampanię sukcesu w komunistycznym stylu
        Polacy dobrze znoszą kryzys choć są masowo zwalniani z pracy
        i nie sa w stanie spłacać swoich kredytów

        Ale twarde fakty twardogłowego wnuka hitlerowca mówią,
        że miliony Polaków są bardziej odporne na jego propagandę
        niż na ten paskudny kryzys który dopiero się zaczyna.

        ......................................................................................

        ZAŁGANA WYBORCZA PROPAGANDA SUKCESU WNUKA WERMAHTOWCA

        BIJE NA GŁOWĘ PROPAGANDĘ KOMUNISTYCZNĄ

        GIERKA, JARUZELA I GOMUŁKI :))


        W MOMENCIE GDY POLSCE GROZI UKRYWANA PRZEZ PO

        KATASTROFA BUDŻETOWA NA GIGANTYCZNĄ SUMĘ

        60 MILIARDÓW ZŁOTYCH !!!!


        GDY TYSIĄCE POLAKÓW TRACĄ PRACĘ

        I NIE SĄ W STANIE SPŁACAĆ SWOICH KREDYTÓW

        GDY UNIA SZYKUJE PASKUDNY DLA POLSKI PROJEKT

        O OBOWIĄZKU WSPOMAGANIA PRZEZ RZĄDY BANKÓW

        NAWET TYCH ZAGRANICZNYCH

        DONEK BIJE POLAKOM BRAWO, NA ZIELONO MALUJE POLSKĘ

        I STRUGA GŁUPKA !!!!


        ----------------------------------------------------------------------

        POLSKA GOSPODARKA - OGROMNIE UZALEŻNIONA OD

        JUŻ UPADAJĄCEJ SZWABSKIEJ GOSPODARKI -

        NA SKUTEK CYKLICZNYCH EKONOMICZNYCH PRZESUNIĘĆ

        ODCZUJE KRYZYS Z 3-5 MIESIECZNYM OPÓŹNIENIEM

        ALE ZA TO BARDZIEJ INTENSYWNIE :(

        OPÓŹNIENIENIE TO WYKORZYSTUJĄ OSZUŚCI PO-MYLEŃCY

        DO SWOJEJ KAMPANII WYBORCZEJ.
    • trup pis nie ma nic do zaproponowania Polsce 30.05.09, 22:39
      nic. nic. nic.
      czysty populizm.
      nic. nic. nic.
      kacze dzioby i kocie mordy.
      nic więcej.
    • karbonskiwidlak Kaczyńscy, Kurski i cały PIS to debile i idioci 30.05.09, 22:40
      tyle w temacie. Więcej nie ma co pisać bo do baranów fanatyków PiS nic nie
      dociera. Dobrze jest jak jest i oby tak dalej.
      • zima0001 Pisać po wódzie możesz, ale za kółko nie siadaj 30.05.09, 23:46
    • hydraulicy Tylko chory idzie na wybory !!!!!! 30.05.09, 22:48
      Zabierz Tacie Gacie !!!
    • kap0 Tusk: Dla nich sukces Polski oznacza własną por... 30.05.09, 22:54
      dla rudego i jego partii sukces Polski to jego osobista POrazka
    • darekz-693 Tusk: Dla nich sukces Polski oznacza własną por... 30.05.09, 22:54
      Popieram PO Swiete PO nie jest ale nie cierpie radykalow zawsze cos
      knuja i antagonizmy przez nich sa Zawsze tak bylo jak Swiat Swiatem
      • an_konta Re: Tusk: Dla nich sukces Polski oznacza własną p 30.05.09, 23:18
        Świat budują, i naprawiają ludzie wyraziści, którzy mają poglądy i przekonania,
        a mydłki w rodzaju Tuska (patrz "nocna zmiana)niczego nie budują , bo po
        pierwsze nie POtrafią, a PO drugie nie chce im się ryzykować, bo jak się coś nie
        uda to mogą być POciągnięci do odPOwiedzialności... A tego właśnie usiłują
        uniknąć!!! Idą drogą Kwaśniewskiego, który nic nie robił(poza chlaniem i
        przynoszeniem Polsce wstydu), a ukochanej przez nich POpularności nie stracił!!!
        W normalnych krajach ,normalni wyborcy modlą się aby nie mieć rządu z premierem
        bez jaj...Nam widać taki bezjajowy Tusk odpowiada... Dlatego ja wolę
        jednojajowe Kaczory
    • an_konta Tusk: Dla nich sukces Polski oznacza własną por.. 30.05.09, 23:05
    • greg-7 Tusk: Dla nich sukces Polski oznacza własną por.. 30.05.09, 23:22
      Sukcesy gospodarcze były jak rządził Jarek. Spadało bezrobocie,
      wzrastały inwestycje, obniżone zostały koszty pracy. Polska miała
      prawdziwego męża stanu, który twardo walczył o interes Polski.
      Tusku Tusku to nawet z Peru by wyp....li.
    • wybolki trochę liczb 30.05.09, 23:47
      1.Oszczędności na ograniczeniu demoracji = obcieciu funduszy dla
      parti z budżetu ok 70 milionów
      2. "Kalmi MInok" -11mil
      3. Misiak(tu sie nie pomyle w nazwisku) - 42 milionu bez pretargu
      3 żona mistra 60 mil

      Zadowolenie kolesi BEZCENNE
      • gerchardt_fon_ruskiszajs Donek_Gebelsie_Co_z_Deficytem_60_ MLD__!!!:o(((((( 30.05.09, 23:56
        GWno kabluje:

        Według twardogłowego prepierda Donka
        uprawiającego wyborczą kampanię sukcesu w komunistycznym stylu
        Polacy dobrze znoszą kryzys choć są masowo zwalniani z pracy
        i nie sa w stanie spłacać swoich kredytów

        Ale twarde fakty twardogłowego wnuka hitlerowca mówią,
        że miliony Polaków są bardziej odporne na jego propagandę
        niż na ten paskudny kryzys który dopiero się zaczyna.

        ......................................................................................

        ZAŁGANA WYBORCZA PROPAGANDA SUKCESU WNUKA WERMAHTOWCA

        BIJE NA GŁOWĘ PROPAGANDĘ KOMUNISTYCZNĄ

        GIERKA, JARUZELA I GOMUŁKI :))


        W MOMENCIE GDY POLSCE GROZI UKRYWANA PRZEZ PO

        KATASTROFA BUDŻETOWA NA GIGANTYCZNĄ SUMĘ

        60 MILIARDÓW ZŁOTYCH !!!!


        GDY TYSIĄCE POLAKÓW TRACĄ PRACĘ

        I NIE SĄ W STANIE SPŁACAĆ SWOICH KREDYTÓW

        GDY UNIA SZYKUJE PASKUDNY DLA POLSKI PROJEKT

        O OBOWIĄZKU WSPOMAGANIA PRZEZ RZĄDY BANKÓW

        NAWET TYCH ZAGRANICZNYCH

        DONEK BIJE POLAKOM BRAWO, NA ZIELONO MALUJE POLSKĘ

        I STRUGA GŁUPKA !!!!


        ----------------------------------------------------------------------

        POLSKA GOSPODARKA - OGROMNIE UZALEŻNIONA OD

        JUŻ UPADAJĄCEJ SZWABSKIEJ GOSPODARKI -

        NA SKUTEK CYKLICZNYCH EKONOMICZNYCH PRZESUNIĘĆ

        ODCZUJE KRYZYS Z 3-5 MIESIECZNYM OPÓŹNIENIEM

        ALE ZA TO BARDZIEJ INTENSYWNIE :(

        OPÓŹNIENIENIE TO WYKORZYSTUJĄ OSZUŚCI PO-MYLEŃCY

        DO SWOJEJ KAMPANII WYBORCZEJ.
        • greg-7 Re: Donek_Gebelsie_Co_z_Deficytem_60_ MLD__!!!:o 31.05.09, 00:07
          Ryży zadłuża Polskę także za granicami (np. MFW) co nie jest
          uwzględniane w budżecie. Wg MF dług Skarbu Państwa wzrósł w I
          kwartale br. o 30,1 mld zł, tzn. każdy dzień rządu Ryżego
          nieudacznika to 334,4 mln zł nowego długu.
          Vincent R. to lepszy kombinator i stosuje sztuczki jak Enron, czy GM.
    • almagus [...] 30.05.09, 23:55
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
    • kozaczek3 Katastrofizm jest wpisany w katonacjonalizm!!! 31.05.09, 00:10
      Katolicyzm to gloryfikacja cierpienia!!
      A nacjonalizm to zadawanie cierpień!
      Sumą tego jest PiS.
      • krystyna_z_gazowni No widzisz kozaczek3 znowóż będziesz miał bana!! 31.05.09, 00:53
        Bo nie kłaniasz się myślom admina!!
        kozaczek3 napisał:

        > Katolicyzm to gloryfikacja cierpienia!!
        > A nacjonalizm to zadawanie cierpień!
        > Sumą tego jest PiS.
    • dana43 Tusk jest the best !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 31.05.09, 00:11

    • wybolki sukces toniemy wolniej 31.05.09, 00:13
      tuskoidioci
      • pogromca_gamonia No to sie wreszcie powies, ty durnawy czwolu. 31.05.09, 00:19
        • kantarolo Re: No to sie wreszcie powies, ty durnawy czwolu. 31.05.09, 01:20
          A czy PRYSZCZACI wiedzą jak towarzysz Urban - dla przypomnienia
          takie Goebbels stanu wojennego mawiał na swoich pożal się Boże
          konferencjach prasowych co wtorek w stanie wojennym ?
          A właśnie tak samo - im gorzej dla PRL-u tym lepiej - oczywiście dla
          opozycji tzw. niekonstruktywnej.
          I teraz ten człowiek - niestety polski obywatel - i niestety premier
          mojego Kraju - posługuje sie tą samo retoryką co obrońca morderców,
          którzy mordowali skrycie polskich patriotów w stanie wojennnym.
    • kozaczek3 Dziękuję ci Krysiu!Odinstalowali bana! 31.05.09, 01:21
      Jesteś wspaniała w swej mocy sprawczej!!
      Masz w Gazecie wpływy?
    • hrabia-monter-christo Re: Tusk: Dla nich sukces Polski oznacza własną p 31.05.09, 01:52
      PISdzielce ciagle narzekaja na brak cudu
      widac, ze tylko na to licza, bo za robote to wziasc sie nie chce
      • konbar Re: Tusk: Dla nich sukces Polski oznacza własną p 31.05.09, 03:49
        hrabia-monter-christo napisała:

        > PISdzielce ciagle narzekaja na brak cudu
        > widac, ze tylko na to licza, bo za robote to wziasc sie nie chce

        Pisdzielce z PO - reszta jest ok!
        Wiadomosc poufna:olewam PIS i PO jak
        rowniez PSL itd.
        To nie sa nasze partie.
      • an_konta Re: Tusk: Dla nich sukces Polski oznacza własną p 31.05.09, 08:58
        Masz rację!!! Ktoś musi pracować! Bo inaczej w krótkim czasie
        PO nie będzie miało co kraść !!!
    • t.u.s.k to jest wasz premier, do dla was ta ciemnota... 31.05.09, 03:02
      to jest wasz premier, do dla was ta ciemnota...

    • leszek993 Tusk: Dla nich sukces Polski oznacza własną por... 31.05.09, 06:23
      Myślę że od 20-stu lat w Polsce większego obłąkańca nie było,dla tego imbecyla
      dobro 6.7 % Najbogatszych ,byłych notablach PRL-u jest ważniejsze jak reszta
      Polski,no to jest chyba największa qu... w kraju nad Wisłą.Ktoś słusznie
      zauważył że lepszy jest najgorszy komunizm od najlepszego liberalizmu,ponieważ
      komuniści za swojej władzy zdążyli więcej wybudować jak bandyci liberalni
      zniszczyć. Dość tego pisania jadę na ryby,tam przy najmniej święty spokój i cisza.
    • presentation1 ..Polska, Cypr i Grecja... 31.05.09, 07:18
      To sa kraje jedyne w swiecie -wedlug Tuska-ktore wierza we wlasne sily.Reszta lusi zniknac lub upasc.Szokujace wyznanie Premiera.
    • bandycki.uklad.po.wrocil Tusk: Dla nich sukces Polski oznacza własną por... 31.05.09, 07:29
      Niech żydowska gazeta powie to setki tysiącom polskich rodzin, które nie mogą
      powiązać koniec z końcem.Od objęcia władzy przez
      Tuska on i jego rząd nic nie robią poza pijarem.Na tym polu nie mają sobie
      równych.Wszak takie media jak GW, TVN, RMF FM zawsze pomogą rodakom.
      • an_konta Re: Tusk: Dla nich sukces Polski oznacza własną p 31.05.09, 10:19
        Taka jest natura Żyda,
        Michnik-Szechter Gó... wyda,
        By doPOmóc Donaldowi.
        Naród prawdy się nie dowi'e
        Wszak Gazeta- o czym wiecie,
        Nie po to POwstała przecie;
        Aby musiał Szechter syn
        Opisywać Polski młyn,
        W którym miele się z ochotą
        Polskie srebro! Polskie złoto!
        Potem mąkę wyśle się,
        Gdzie jej wszak nie będzie źle:
        Do Brukseli, do Berlina
        Przy POmocy Tuska s...syna
        Aby miała Europa
        POżytek z Polskiego chłopa
        I z Polskiego robotnika
        Co już dzisiaj nie "pofika"
        Tylko POkornie i cicho
        Przyjmie co mu niesie licho!
        Nad spokojem Michnik czuwa!
        Strajki na boki rozsuwa
        Pokazując dzikiej tłuszczy
        Obraz, który się już łuszczy
        Zwycięskiego Tuska Donka.
        PO szybciej niźli stonka
        Niszczy ziemniaczane pole,
        Przyobleka się w sobole
        Innym zostawiając łachy
        Z żyznej Polski same piachy
        POzostaną, kiedy skończy
        Się kadencja. To ich łączy !
        Taki cel POstawił sobie
        Michnik , myśląc ja tak zrobię
        Że w tym miejscu, w środku świata,
        Będzie leżeć Polska szmata,
        Którą każdy łeb zakuty
        będzie mógł wyczyścić buty!
        To za ojca, to za brata
        Za stracone przez nich lata
        Poza Polską , poza krajem
        Która była dla nich rajem
        Gdy tu byli, tu mieszkali
        Komunistom POmagali
        Tępić polską opozycję
        Wspomagali wszak milicję
        W dziele umacniania raju,
        Powstałego w Bratnim kraju...
        Za niewdzięczność polskich ludzi
        Dzisiaj Adam Michnik judzi
        Żeby naród znów nie powstał
        I nie przegnał Donka osła
        Tam gdzie miejsce takich panów
        Pośród durniów i bałwanów.
        Szechter musi trzymać straż
        Nad głupcami, których twarz
        Coraz bardziej przypomina
        Czerwonego Skur...syna !!!
        Który mając długów kupę
        Chętnie właził wszystkim w du-pę!

        DZIŚ NAM POZOSTAŁO TYLKO
        ŻYĆ NADZIEJĄ, KRÓTKĄ CHWILKĄ
        I DOCZEKAĆ DO WYBORÓW
        BY SIĘ POZBYĆ PEO TWORÓW !!!






        • wet3 Re: an_konta 31.05.09, 14:05
          Jestes optymista jesli uwazasz, ze wybory cos zmienia. Zadnej zmiany
          nie bedzie! - No, chyba,ze dojdzie do rozlewu krwi.
    • korcia2000 Tusk: Dla nich sukces Polski oznacza własną por.. 31.05.09, 10:11
      Czytam wypowiedzi na dzisiejszym forum i myślę: czy naród głupieje
      pod wpływem pisowskiej propagandy, czy zmasowany atak na forum
      przypuściły internetowe bojówki Kaczyńskich? Takiego steku głupot
      nie widziałem dawno. Fobie antyniemieckie, antysemityzm, żerowanie
      na Polsce obcego kapitału - całkiem jak w propagandzie PRL-u z
      czasów Gomułki i Miecia Moczara. Polacy! Nie dajcie robić sobie wody
      z mózgu przez cwaniaków, którzy zachorowali na władzę i dla nie są
      gotowi pogrążyć kraj!
      • an_konta Re: Tusk: Dla nich sukces Polski oznacza własną p 31.05.09, 10:26
        Masz rację! POlacy nie dajcie robić wody z mózgu i przestańcie czytać Gazetę
        Wyborczą, która do tego jedynie służy aby w Waszych głowach POwstało ...H2O !!!
    • misiamika Tusk: Dla nich sukces Polski oznacza własną por... 31.05.09, 11:41
      "Widzialem Twarze..." Panie Tusk a nie patrzyl Pan w lustro????

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka